PDA

View Full Version : Barcoleta per politikan/kane


arbias
25-07-05, 16:44
ankimi i milihates

ankohet te presidenti ministresha malihate termkolli ,zotri president krejt kabineti po me thojn se je mashkull.
presidenti hajt bre mos te ha k.... qka thojn njerzit

experti_lu
05-08-05, 20:38
kishin shku hashim thaci ibrahim rugova me avon permi shkretetiren e saharase.
dhe ne mes te shkretires e shofin nje asfllt te zi dhe te gjate.


rugova:-qy deti zi!
thaci:pa nje pa dy kercej me koke poshte,
dhe u lendu shume dhe bertiti...oooooohhhhhhhhhhhhhh
ibrahimmmmmmmmmm,mos kerce se koka ngri deti zi!!!! :lol: :lol: :lol:

experti_lu
05-08-05, 20:47
kalon sali berisha ka busti e gjergj kastriotit(skenderbeut)ne tirane,dhe pa pritmas skenderbeu foli dhe i tha
SALO:qysh bre burre nuk po ju vjen gjynah qe gati 500vjet
po me mban kali ne shpine e ju nuk ja prut ni pele
kalit tem!
salo i habitur shkoj me turr te FATOS NANO,dhe i tregoj
qka i ka than skenderbeu.
NANO:ore salo ti ki nise mu bo budalle qysh fol busti?!!!
SALO:hajde me mua ta vertetoj.
dhe shkun nano me salen te busti i skenderbeut,
me vertetu se po folka busti!
kur i pau skenderbeu ju drejtu.
SALO;une te lypa pele per kalin jo gomar mem pru ketu!!!!

experti_lu
05-08-05, 20:51
kur ka qene ne shkolen e masme(gjimnaz)
ministri SAHTXHIU:
kishte qene nxanes i dobet dhe krejt notat nisha,
dhe babai i ti shkoj ne shkolle me intervenu.
ju dretju profesorit .
profesor:te lutem permisija notat djalit tem!
profesori:nuk ban se shume nxanes i dobet eshte.
babi:hajt bre se nuk e kam ndemend me qu per minister.
PS:ngjarje e vertete.

experti_lu
05-08-05, 20:56
ne vitet e 90-ta ne shqiperi(elbasan)
e kishin mbaru nje fabike te rrushit.
ne perurimin e fabrikes mori pjese edhe SALI BERISHA.
ne fjalimin e ti salo tha:
e mbaruam fabriken e rrushit se shpejti do ta mbarojme
edhe nje fabrike te kumbullave dhe do ta bejme shqiperin
rrush e kumbulla.