PDA

View Full Version : Dekani i ardhshem i Budallaqeve!


Faqet : [1] 2

Murgesha
14-03-10, 22:42
Po e hapi ket sondazh me kerkesen e Turistit!

Ai po don qe te dorezoj ket detyre te cilen e mbajti shum vite me nder e sukses te ndonjeri prej ketyre:

Dreni30
Lovely
Ulliksi31
Vjeshta

Votoni me te mirin e qe mendoni se me punen e vet do ti mbaj me sukses budallaqet!

turisti
14-03-10, 22:48
Lovely

Murgesha
14-03-10, 22:51
Uliksi31, ma mir se ja din ai rendet budallaqave (pas teje kuptohet) sja din askush.

E njof me mir se krejt se ma ka pas pru shpirtin te hunda me budallakit e tija kur e patem vizitu mbretin e Spanjes. Prej budallakis ke ka me len mu me mbretin, e vet me shku me mbretereshen hahahahaahahahahahahahahahahaahahaha

Dreni30
14-03-10, 22:55
Unė po ja jap kokrren Vjeshtės, hahahah se valla ma budallė se ajo nuk ka. hahahahaahah
krejt prodhimet e verės nė vjeshtė po i shpėrndanė. hahahahahaahahahahaahahahaha

vjeshta
14-03-10, 22:58
Unė po ja jap kokrren Vjeshtės, hahahah se valla ma budallė se ajo nuk ka. hahahahaahah
krejt prodhimet e verės nė vjeshtė po i shpėrndanė. hahahahahaahahahahaahahahaha


Hhahahhaaaaaaaaaa ,qe de ,edhe po i mbete lavdi vjeshtes qe eshte ma puntorja !:biggrin:


Me kete shkrim e fitoi simpatin /voten per dekan Dreni .:smile:

premium
14-03-10, 23:00
Lovely shum prap ėshtė ..

Guri i madh
15-03-10, 08:56
konkurenca qenka shum e madhe une kokrren po ja qes lovely

lovely
15-03-10, 10:19
Po e hapi ket sondazh me kerkesen e Turistit!

Ai po don qe te dorezoj ket detyre te cilen e mbajti shum vite me nder e sukses te ndonjeri prej ketyre:

Dreni30
Lovely
Ulliksi31
Vjeshta

Votoni me te mirin e qe mendoni se me punen e vet do ti mbaj me sukses budallaqet!


qyre, punen nuk premtoj qe e boj, a titullin ke qka ke ,me fitu kisha pas qef :biggrin:

po m vika keq qe po shkon Turisti, ai o kan kryesori, na mledhke neve budallve t vogel kajhere :biggrin: Uliksi budallakite e forta i ka po ai nuk po ka vakt fort po get :biggrin:
kokrren ia dhashe Uliksit

Idila
15-03-10, 10:42
T`ia jap votėn Vjeshtės? Nuk ia jap sepse ėshtė e dėnuar kyēet shumė rrallė. :(
T`ia jap votėn Drenit? As kėtij nuk ia jap, budallaqet duan t`u rrish tek koka, me njė fjalė kėrkojnė punė, dhe ti kyēesh rrallė. :(
T`ia jap Uliksit apo Lovely-t? - jam nė dilemė!
Kush nga kėta tė dy ėshtė budallai mė i madh? (haha)

(thjesht pak shaka, u pėrgjigja tamam si budallaqe, iu pėrshtata temės pra :biggrin: :P )

Respekt pėr tė gjithė, vota ime shkon pėr Lovely, sepse duket mė e gjallė... :) :)

Giovanni
15-03-10, 13:17
Qka po i bjen kjo" Dekani i ardhshem i Budallaqeve!" post i mire apo i keqe ...:eek:


Si do qe te jete Lovely me shnet ni vote ...:wink:

turisti
15-03-10, 18:04
qyre, punen nuk premtoj qe e boj, a titullin ke qka ke ,me fitu kisha pas qef :biggrin:

po m vika keq qe po shkon Turisti, ai o kan kryesori, na mledhke neve budallve t vogel kajhere :biggrin: Uliksi budallakite e forta i ka po ai nuk po ka vakt fort po get :biggrin:
kokrren ia dhashe Uliksit

Une nuk shkoj kerkund,ksajde do te jem prap,mirepo,obligimet e shumta dhe :biggrin: specializimi tek pacenzura :biggrin: e veshtiresojne shume angazhimin tim tek budallaqet,ashtu qe me nevoitet me shume kohe te lire........

Ne anen tjeter,knaqesi me te madhe se me qene DEKAN i budallaqeve nuk ka,sepse vetem gezim kur te ulesh ne ate fotele,dhe kur te paramendojsh se je dikushi i kurgjohiqit - te qkrin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahaha.Eshte dhe veshtire me nje ane te vuajsh qe tjeret nuk munden mu ule,andej ka te vertete qe edhe duhet dhene shance dikujt tjeter mu ul,me provue ate knaqesi,ate pergjegjesi dhe tere ate peshe qe i ka ky funksion.

Gjithmone do te jem ksajde........

Oqeani
15-03-10, 18:11
Turist - prit ti qes do sahat prej meje hahahhahaaa

emine
15-03-10, 18:22
dreni ;)

Guri i madh
15-03-10, 19:28
Une nuk shkoj kerkund,ksajde do te jem prap,mirepo,obligimet e shumta dhe :biggrin: specializimi tek pacenzura :biggrin: e veshtiresojne shume angazhimin tim tek budallaqet,ashtu qe me nevoitet me shume kohe te lire........

Ne anen tjeter,knaqesi me te madhe se me qene DEKAN i budallaqeve nuk ka,sepse vetem gezim kur te ulesh ne ate fotele,dhe kur te paramendojsh se je dikushi i kurgjohiqit - te qkrin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahaha.Eshte dhe veshtire me nje ane te vuajsh qe tjeret nuk munden mu ule,andej ka te vertete qe edhe duhet dhene shance dikujt tjeter mu ul,me provue ate knaqesi,ate pergjegjesi dhe tere ate peshe qe i ka ky funksion.

Gjithmone do te jem ksajde........


turist pse nuk kandidove edhe per nji mandat nuk lejoj kushtetuta a qka esht ne pytje

turisti
15-03-10, 20:12
turist pse nuk kandidove edhe per nji mandat nuk lejoj kushtetuta a qka esht ne pytje

hahahahahahahahahahaahahahahaha,jo shoki,edhe ashtu lkam bindje se shume kam qene ,koha eshte qe edhe dikush tjeter ta :biggrin: shijoje :biggrin: lumturite e Dekanatit,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.Nuk ban me ndejt ne 2 karrika - ketu dhe tek :biggrin: pa cenzura :biggrin: e pastaj thojne se e kum zapue KREJT Forumin,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Guri i madh
15-03-10, 20:49
hahahahahahahahahahaahahahahaha,jo shoki,edhe ashtu lkam bindje se shume kam qene ,koha eshte qe edhe dikush tjeter ta :biggrin: shijoje :biggrin: lumturite e Dekanatit,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.Nuk ban me ndejt ne 2 karrika - ketu dhe tek :biggrin: pa cenzura :biggrin: e pastaj thojne se e kum zapue KREJT Forumin,hahahahahahahahahahahahahahaha.
qishtu respektohet kushtetuta poplli po te don po ti nuk po e don at karrik
ju pershendes turist tash te shofim kta tjrt qysh po e udh,heqin shtetin

turisti
15-03-10, 20:56
qishtu respektohet kushtetuta poplli po te don po ti nuk po e don at karrik
ju pershendes turist tash te shofim kta tjrt qysh po e udh,heqin shtetin

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,flm shume i nderuar,une besoj se edhe me tutje do te kemi argetim te mire ksajde.............:smile: aktoret jane te njejte,vetem ka :biggrin: zbrit Murta me hyp Kurta :biggrin: - badalla jet budalle.....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.

Guri i madh
15-03-10, 20:58
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,flm shume i nderuar,une besoj se edhe me tutje do te kemi argetim te mire ksajde.............:smile: aktoret jane te njejte,vetem ka :biggrin: zbrit Murta me hyp Kurta :biggrin: - badalla jet budalle.....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.
po po mir ka me shkue puna se krejt antart jan te mrekullushem

turisti
15-03-10, 21:01
po po mir ka me shkue puna se krejt antart jan te mrekullushem

Po be,krejt te zgjedhur - TIP 400/dora e dyte..................:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah .

SANTANA-29
15-03-10, 21:13
Qekani i ardhshem ,,krejt kokan te forte ..:biggrin:

Dreni30
15-03-10, 21:17
Qekani i ardhshem ,,krejt kokan te forte ..:biggrin:


Hhahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahaah mos e pėrdor qekicin kėtu se edhe njėherė ma budallė bahemi. hahahahahahahahah

SANTANA-29
15-03-10, 21:29
Hhahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahaah mos e pėrdor qekicin kėtu se edhe njėherė ma budallė bahemi. hahahahahahahahah

hahahahaahhaaha,,,Me falni se a paskam lecuar gabim,,:biggrin:

Vota ime shkoj per Drenin ,perhajr te kofte ,,merre ti tash nje qekic e kush te afrohet afer http://www.silber.de/forum/images/smiles/smilie_39.gif, hahahahahaaha.,:biggrin:

Makresh
15-03-10, 21:38
Un jam i dyti qe ja dhash voten Vjeshtes. (Per respekt, e jo per cka po din un)

e_martumja
15-03-10, 22:22
Une pa hezitim ja dhash Lovelices, tu ndejt me Turistin e ka msu permengj si rrihet shtremt tek Budallaqet asi drejt :biggrin:

turisti
15-03-10, 23:36
Une pa hezitim ja dhash Lovelices, tu ndejt me Turistin e ka msu permengj si rrihet shtremt tek Budallaqet asi drejt :biggrin:

Shtremt nuk eshte filozofi,por mos me gabue ne :biggrin: ecje :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:

http://us.holland.com/media/site_images/33455_o_40538.jpg

p.s.

tash nashta e kupton pse shumehere e kam permend diplomen e notit..........

Dreni30
18-03-10, 20:55
Shtremt nuk eshte filozofi,por mos me gabue ne :biggrin: ecje :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:

http://us.holland.com/media/site_images/33455_o_40538.jpg

p.s.

tash nashta e kupton pse shumehere e kam permend diplomen e notit..........

Po de, krejt kėta jan duke e shiku se kush u fundos ne uj e nuk po din me dal. hahahahahahahahahaahahahhaahahahaahahahhahahaahaha hhahahahahahaah

turisti
18-03-10, 21:37
Po de, krejt kėta jan duke e shiku se kush u fundos ne uj e nuk po din me dal. hahahahahahahahahaahahahhaahahahaahahahhahahaahaha hhahahahahahaah

JO, :biggrin: i mbushen kepucat me uje :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Dreni30
18-03-10, 22:59
JO, :biggrin: i mbushen kepucat me uje :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Hhahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahaha

turisti
19-03-10, 00:45
Hhahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahaha

Per ate me se mirti me ec ksajde me :biggrin: sandalle :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

~AnnA~
19-03-10, 12:02
Turisti, te gjithe luftojne per karrike dhe vetkenaqesi, e ti qe je ulur aty, e leshon kaq lehte?! :smile:
Sidoqofte, meqe paske dhene doreheqje, e budallalleqet s'kan fund( sepse njeri vetem nga budalleqet nuk lodhet) , nevojitet dhe nje pasardhes i yti :)
Jan te gjithe per ate karrike, por une kam vetem nje vote....!!!
Atehere, vota ime shkon per Uliksin ;)

turisti
19-03-10, 20:32
Turisti, te gjithe luftojne per karrike dhe vetkenaqesi, e ti qe je ulur aty, e leshon kaq lehte?! :smile:
Sidoqofte, meqe paske dhene doreheqje, e budallalleqet s'kan fund( sepse njeri vetem nga budalleqet nuk lodhet) , nevojitet dhe nje pasardhes i yti :)
Jan te gjithe per ate karrike, por une kam vetem nje vote....!!!
Atehere, vota ime shkon per Uliksin ;)

Knaqesia per mua nuk eshte ne pozite,cfaredo qofte ajo,por ne ardgetim te mire ketu ne forum.Shyqyr qe keni qellue ju tjeret e keni permen donjehere fjalen DEKAN se perndryshe kurre nuk mu kish kujtue :biggrin: qe jam une ai :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah.

Faleminderit prej teje dhe kontributin tende,flm shumeeeee.:smile:

p.s.

Fjala e urte KINEZE thote:

manifestimin braktise kur eshte me se interesanti.

vjeshta
20-03-10, 10:56
Un jam i dyti qe ja dhash voten Vjeshtes. (Per respekt, e jo per cka po din un)

Flm Makresh per voten e respektit ,me te than drejten se di as une pse jam ne kete liste ...budallaki hesapi !

vjeshta
20-03-10, 10:59
po po mir ka me shkue puna se krejt antart jan te mrekullushem

Edhe po thue ,bash mire eshte ka shkon ,se antart se kan kuptu ende qe ne kete votim fiton ai qe ka ma pak vota .:tongue:

turisti
20-03-10, 17:13
Edhe po thue ,bash mire eshte ka shkon ,se antart se kan kuptu ende qe ne kete votim fiton ai qe ka ma pak vota .

Po pra,ku ke pa qe ne budallaqet :biggrin: te mencurit me fitue :biggrin: ,ajo eshte jashte cdo lllogjike ( :biggrin: ),hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Po llogjikojshe mire !!!!! :biggrin:

Guri i madh
20-03-10, 17:14
si mbas disa burimeve te sigurta informative Turist i ka ra pishmanit qe nuk ka konkurue ,nga KQZja ka kerkue anulimin e ktyre zgjedhjeve e me organizue zgjedhje te reja

turisti
20-03-10, 17:25
si mbas disa burimeve te sigurta informative Turist i ka ra pishmanit qe nuk ka konkurue ,nga KQZja ka kerkue anulimin e ktyre zgjedhjeve e me organizue zgjedhje te reja

Po a?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha.

selvija
20-03-10, 18:11
Lovely & uliksi ,ndoshta ama vendin e turist ages s'mund te zavendesoj askush i shkon per fetyre qe sa koh , edhe nuk kisha ndryshu veq le te vazhdon se budaleqet kan nevoj per te ,,
kurse Dreni30,vjeshta nuk kan aq talent te duhur per budallaqe,jan disi te mareshm ti pergjigjen q'do postimeve provokus pa cezurale,

Vazhdo Turist ,,voto eshte e jotja..

Guri i madh
20-03-10, 18:15
ooo turist mileti po te kerkon me dal ne ball te oxhakut

turisti
20-03-10, 18:40
Lovely & uliksi ,ndoshta ama vendin e turist ages s'mund te zavendesoj askush i shkon per fetyre qe sa koh , edhe nuk kisha ndryshu veq le te vazhdon se budaleqet kan nevoj per te ,,
kurse Dreni30,vjeshta nuk kan aq talent te duhur per budallaqe,jan disi te mareshm ti pergjigjen q'do postimeve provokus pa cezurale,

Vazhdo Turist ,,voto eshte e jotja..
O une as nuk jam ne liste,faleminderit shume,mirepo une jam i mendimit se te gjithe jane te mire,si ti si te gjithe qe kan postue,pamvaresisht se sa kush ka mujt ja dite,a une personalisht nuk muj mu kon me i mire sepse keshtu ja kum fillue perj fillimit,akonkretisht mendoj se KERCOVARI ka qene person adekuat,po ja,per fat te keq ai me :biggrin: ngunjoi ketu :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.


Flm per voten edhe 1 here,por,nashta eshte me mire qe tja japsh najkujt se i kryn pune,kjo tek une te shkon bosh e po me vjen keq valla,por sidoqofte,flm shumeeeeeeeeee.

turisti
20-03-10, 18:43
ooo turist mileti po te kerkon me dal ne ball te oxhakut

O flm shume,po MILETI nuk din se jam :biggrin: frikacak :biggrin: dhe se i tutna hijes teme,por ksaj i kisha dale perballe :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahah :

http://www.spotter.be/img/zook/Small/c/7/e/c7eb8a48-db16-40a8-b3c1-839fac73194d.jpg

Kaqanikasja
20-03-10, 20:18
Pasi qe kokshe dorezu vendas kokrren ja dhash LOVELY

vjeshta
20-03-10, 21:12
Po pra,ku ke pa qe ne budallaqet :biggrin: te mencurit me fitue :biggrin: ,ajo eshte jashte cdo lllogjike ( :biggrin: ),hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Po llogjikojshe mire !!!!! :biggrin:

Po pra ,a po mendon qe ksajde jam me u rrugave a ,ksajde veq veq me e perforecu llogjiken ...hahahaaaaaaaaaaaa :biggrin:

Guri i madh
20-03-10, 22:32
O flm shume,po MILETI nuk din se jam :biggrin: frikacak :biggrin: dhe se i tutna hijes teme,por ksaj i kisha dale perballe :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahah :

http://www.spotter.be/img/zook/Small/c/7/e/c7eb8a48-db16-40a8-b3c1-839fac73194d.jpg


kshtu frigacak si lepuri apo qe tuten prej hijes se vet hhhaaaaaaa turist je shum i disponum per shaka ju pershendes

shfletuesi_
20-03-10, 22:55
Mua pas Turistit mu ka duke Uliksi hahahaha

premium
20-03-10, 23:10
S'pa di ēka t'ju them bre ...
ni t'mire i kisha bėrė ...
ēato budallt i kisha transportu pa pare deri nė Shtime ;D

turisti
20-03-10, 23:44
Pasi qe kokshe dorezu vendas kokrren ja dhash LOVELY


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha h,timgellon mire......:biggrin: ,a dorezohet budalla se ???????? :biggrin:

turisti
20-03-10, 23:45
Po pra ,a po mendon qe ksajde jam me u rrugave a ,ksajde veq veq me e perforecu llogjiken ...hahahaaaaaaaaaaaa :biggrin:

Bukur,bukur...............:biggrin:

turisti
20-03-10, 23:48
kshtu frigacak si lepuri apo qe tuten prej hijes se vet hhhaaaaaaa turist je shum i disponum per shaka ju pershendes

Ē'a ti bajsh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,f lm, edhe une te pershendes.........po ku mos mu kon i disponum kur 1 budalle ( une) kerkoj sondazh- 100 te mencur s'un e drejtojne,hahahahahhahahahahahahahahahaha.:biggrin :

turisti
20-03-10, 23:53
S'pa di ēka t'ju them bre ...
ni t'mire i kisha bėrė ...
ēato budallt i kisha transportu pa pare deri nė Shtime ;D

Kan ???????? Qe po :biggrin: konkurojne a qe po sjkojne :biggrin: ?? Mbasi the >>>>>> ēato <<<<<,dmth se une nuk jame ,jam NJEJES.......:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah.

Lumit ato,hala nuk dihet fituesi ju kercenohet SHTIMJA,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah a.

p.s.

ska mbet asgje aty............

vjeshta
20-03-10, 23:56
Bukur,bukur...............:biggrin:

Po qfar bukur !

A e lexove Selvijen se qka kish thane ,as shans nuk kisha pe rfitore ...hahaaaaaaa


Huhhhhhh pshtoj Shtimja prej meje ...hahaaaaaaaaaaaaa

turisti
21-03-10, 00:03
Po qfar bukur !

A e lexove Selvijen se qka kish thane ,as shans nuk kisha pe rfitore ...hahaaaaaaa


Huhhhhhh pshtoj Shtimja prej meje ...hahaaaaaaaaaaaaa

Hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahaahahahahaha,po valla,po edhe mos u nervozo( e di qe jo ) sepse ti e kupton menyren demokratike - krejt eshte e lejueshme,a edhe vet demokracia nuk eshte ne demokraci.........eshte ne Kroaci- ka shkue ne :biggrin: deti:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

vjeshta
21-03-10, 00:18
Hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahaahahahahaha,po valla,po edhe mos u nervozo( e di qe jo ) sepse ti e kupton menyren demokratike - krejt eshte e lejueshme,a edhe vet demokracia nuk eshte ne demokraci.........eshte ne Kroaci- ka shkue ne :biggrin: deti:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Po Po ,keto jan sefalluket qe ja mundeson vera ,se kur te vjen vjeshta e te kthehet Dema ne Kosove dhe demokracia shendrrohet ne Demokos e sheh rendin me vetedeshir per Shtimje ti ...hahahaaaaaaaaaaaaaaaa


Ps: naten e mire dhe mos u merzit me budallakina tjerve se te tonat jan me taze ...hahaha .:D :smile:

turisti
21-03-10, 00:36
Po Po ,keto jan sefalluket qe ja mundeson vera ,se kur te vjen vjeshta e te kthehet Dema ne Kosove dhe demokracia shendrrohet ne Demokos e sheh rendin me vetedeshir per Shtimje ti ...hahahaaaaaaaaaaaaaaaa


Ps: naten e mire dhe mos u merzit me budallakina tjerve se te tonat jan me taze ...hahaha .:D :smile:

Shtimja gjithmone i ka perkrah dhe respektue :biggrin: vullnetaret :biggrin: ,hahahahahahahahahahahaha.

Naten e mire dhe te qete,flm per :biggrin: mundin :biggrin: ..........

Guri i madh
21-03-10, 00:39
Shtimja gjithmone i ka perkrah dhe respektue :biggrin: vullnetaret :biggrin: ,hahahahahahahahahahahaha.

Naten e mire dhe te qete,flm per :biggrin: mundin :biggrin: ..........


SEFAJA E zOTIT NE SHTIMJE po kogja veshtir me i permbush kushtetpse qka e kan ma mir ata qe punojn ne minera


bile kta ne shtime jan rae ne trans e askush nuk ju prish timin e duhanit

turisti
21-03-10, 00:53
SEFAJA E zOTIT NE SHTIMJE po kogja veshtir me i permbush kushtetpse qka e kan ma mir ata qe punojn ne minera


bile kta ne shtime jan rae ne trans e askush nuk ju prish timin e duhanit

Kushtet sillen shume ne menyren provokative dhe jo stabile :biggrin: edhe jo pakhere jane te pakapshmet,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Po pra,ne :biggrin: trans :biggrin: duhani pihet me :biggrin: Kutllaq :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

LuLjaa
21-03-10, 01:08
Per Uliksi31 kam votu se ja din renin mu marr me Budallaqe :D

Dreni30
21-03-10, 10:45
Hhahhahaahahahahhahahahaah ngadalė dalė po hyjnė nė listė anėtar tė ri, he ju lumtė. hahahahahaahahahaahahahahaahahahahahaahahahahahaah ahahaahahahahaahahahaahah

Dreni30
21-03-10, 10:58
S'pa di ēka t'ju them bre ...
ni t'mire i kisha bėrė ...
ēato budallt i kisha transportu pa pare deri nė Shtime ;D


Hhahahahahaahahahahahaahah po mendoj a ke mjet transporti qė po don me ba njė gjė kaq tė mirė. hahahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahahaah ahahahaahahahahahahaahahahahaahah

turisti
21-03-10, 12:07
Hhahahahahaahahahahahaahah po mendoj a ke mjet transporti qė po don me ba njė gjė kaq tė mirė. hahahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahahaah ahahahaahahahahahahaahahahahaahah


Qudi,zakonisht te menqurit nuk shoqerohen me budalle ........:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha.

turisti
21-03-10, 12:30
Si po ju shkojne zgjedhjet ej :biggrin: ?????????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Ku mbeten nxenest ???????? Edhe VOTIMI eshte obligim shkollor...........:biggrin:

http://www.nieuwsblad.be/Assets/Images_Upload/nb0306kip.jpg.275.jpg

Dreni30
21-03-10, 14:16
Si po ju shkojne zgjedhjet ej :biggrin: ?????????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Ku mbeten nxenest ???????? Edhe VOTIMI eshte obligim shkollor...........:biggrin:

http://www.nieuwsblad.be/Assets/Images_Upload/nb0306kip.jpg.275.jpg

Hhahahahahahaahahahahahahaahahahahahahhaahhhahahah ahhahahhahahaahhahahaahahahaah
Mos i vet ma shumė se ju ka hup reni e nuk dijne me tregu se nė cilen kategori jan. hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahhahhaahahhha ahahahahah

turisti
21-03-10, 16:34
Hhahahahahahaahahahahahahaahahahahahahhaahhhahahah ahhahahhahahaahhahahaahahahaah
Mos i vet ma shumė se ju ka hup reni e nuk dijne me tregu se nė cilen kategori jan. hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahhahhaahahhha ahahahahah

Po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Dreni30
22-03-10, 22:52
Krejt jan duke mendu se kush do tė jet Dekani i ardhshėm. hahahaahahahahaah
http://www.veryfunny.dk/pomp/images/akr12banner2.jpg

Makresh
22-03-10, 23:08
Flm Makresh per voten e respektit ,me te than drejten se di as une pse jam ne kete liste ...budallaki hesapi !


Me rendesi eshte pjesmarrja hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha


(s'mu kesh edhe aq)

turisti
23-03-10, 16:30
Krejt jan duke mendu se kush do tė jet Dekani i ardhshėm. hahahaahahahahaah
http://www.veryfunny.dk/pomp/images/akr12banner2.jpg

Po valla,po ....ev shka ka me e gjejte,hahahahahahaahahahahaahahahahahahahahahahah a.:biggrin:

Guri i madh
23-03-10, 16:34
Si po ju shkojne zgjedhjet ej :biggrin: ?????????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Ku mbeten nxenest ???????? Edhe VOTIMI eshte obligim shkollor...........:biggrin:

http://www.nieuwsblad.be/Assets/Images_Upload/nb0306kip.jpg.275.jpgqka tek esht me e shtie ne kuzhin e me e detyrue me e pergadit dreken

turisti
23-03-10, 17:04
qka tek esht me e shtie ne kuzhin e me e detyrue me e pergadit dreken

Po tutna qe na jet ne fyt :biggrin: patetnti :biggrin: i knusit ,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahaha.

vjeshta
24-03-10, 21:33
Si po ju shkojne zgjedhjet ej :biggrin: ?????????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Ku mbeten nxenest ???????? Edhe VOTIMI eshte obligim shkollor...........:biggrin:

http://www.nieuwsblad.be/Assets/Images_Upload/nb0306kip.jpg.275.jpg

Kur gjeli e merr kete pozit mundet me fol per obligime ...:tongue:


http://salute24.ilsole24ore.com/photogallery/2901/780-3b.jpg

vjeshta
24-03-10, 21:35
Me rendesi eshte pjesmarrja hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha


(s'mu kesh edhe aq)

Kur e pash edhe une gjelin e turistit n'kambe te veta tybe mu kesh ..hahhaaaaaaaa

Guri i madh
24-03-10, 22:06
prej sodit per dekanin e budallaqeve edhe bashkpuntort e dekanit esht hap nji kuzhin ku krye kuzhinjer une e kam emrue DJALIN E PULESBESOJ SE DO TE KEMI USHQIM TE KENDSHEM


http://www.nieuwsblad.be/Assets/Images_Upload/nb0306kip.jpg.275.jpg

turisti
24-03-10, 22:55
Kur gjeli e merr kete pozit mundet me fol per obligime ...:tongue:


http://salute24.ilsole24ore.com/photogallery/2901/780-3b.jpg

:biggrin: kuzhinjeri i masakruar :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a.

turisti
24-03-10, 22:56
prej sodit per dekanin e budallaqeve edhe bashkpuntort e dekanit esht hap nji kuzhin ku krye kuzhinjer une e kam emrue DJALIN E PULESBESOJ SE DO TE KEMI USHQIM TE KENDSHEM


http://www.nieuwsblad.be/Assets/Images_Upload/nb0306kip.jpg.275.jpg

Ta shofim se pari kush do te fitoje dhe a ka me pas :biggrin: llokuma :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahaha.

Guri i madh
28-03-10, 12:24
per dekanin e ardhshem si donacion e kam sjell ket mjet qarkullimiTURSTI e ka nderin me ja nda donacionin fitusit te zgjedhjeve


http://www.lachmeister.de/lustige_bilder/images/lustiges_bild_neues-bmw-modell-gesichtet-.jpg (http://www.lachmeister.de/)

turisti
28-03-10, 12:39
per dekanin e ardhshem si donacion e kam sjell ket mjet qarkullimiTURSTI e ka nderin me ja nda donacionin fitusit te zgjedhjeve


http://www.lachmeister.de/lustige_bilder/images/lustiges_bild_neues-bmw-modell-gesichtet-.jpg (http://www.lachmeister.de/)

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahah,bukur,bukur po + 1 jave te paguara nga budallaqet ne :biggrin: teferik te Kaēanikut :biggrin: ,hahahahahahahahahah:

http://blogsimages.skynet.be/images_v2/000/008/616/20090524/dyn003_original_600_400_pjpeg_8616_b4475a720ea7c94 9612412b07149dfb3.jpg

Guri i madh
28-03-10, 12:41
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahah,bukur,bukur po + 1 jave te paguara nga budallaqet ne :biggrin: teferik te Kaēanikut :biggrin: ,hahahahahahahahahah:

http://blogsimages.skynet.be/images_v2/000/008/616/20090524/dyn003_original_600_400_pjpeg_8616_b4475a720ea7c94 9612412b07149dfb3.jpg

po u dashka me vizitue ket teleferik

e_martumja
28-03-10, 13:17
Votoni more per Lovelicen se po don me humb qika :biggrin:

Guri i madh
28-03-10, 13:26
Votoni more per Lovelicen se po don me humb qika :biggrin:
une kokrren ja qita po diqka kohve te fundit ,kan po e votoj po i humb zgjedhjete prej sodit kokrren ja qes ati qe nuk kam deshir me fitue

denissa
28-03-10, 13:39
Lovely

turisti
28-03-10, 16:03
po u dashka me vizitue ket teleferik

Po pra,ketu dhe :biggrin: Mbreti :biggrin: shkon ne kembe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
28-03-10, 16:05
per dekanin e ardhshem si donacion e kam sjell ket mjet qarkullimiTURSTI e ka nderin me ja nda donacionin fitusit te zgjedhjeve


http://www.lachmeister.de/lustige_bilder/images/lustiges_bild_neues-bmw-modell-gesichtet-.jpg (http://www.lachmeister.de/)

BMW po,po valla dhe :biggrin: rruga koka per BMW :biggrin: a besa dhe LADA SAMARA mundet m'i konkurue ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaa.

turisti
28-03-10, 16:08
Votoni more per Lovelicen se po don me humb qika :biggrin:

Thuj qe mos te ngutet,se qysh po shof une sondazhi eshte i hapur :biggrin: derisa ajo nuk e tejkalon Uliksin dhe fiton :biggrin: ,a besa nuk ka rendesi a eshte e para a e treta,me rendesi eshte me qene :biggrin: para dytit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
28-03-10, 16:11
une kokrren ja qita po diqka kohve te fundit ,kan po e votoj po i humb zgjedhjete prej sodit kokrren ja qes ati qe nuk kam deshir me fitue

Qitja :biggrin: ULIKSIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha gezohet dhe ai dhe ajo................:biggrin:

Guri i madh
28-03-10, 16:16
Qitja :biggrin: ULIKSIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha gezohet dhe ai dhe ajo................:biggrin:nese mundem me e terhjek kokrren time me ja gjue ulkisit ne sanak


hhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
28-03-10, 16:28
nese mundem me e terhjek kokrren time me ja gjue ulkisit ne sanak


hhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa

hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah mos e gju forte se po e :biggrin: fundos :biggrin: ne listen e sondazhit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha.

qekiqi
03-04-10, 08:16
Uliksi31, ma mir se ja din ai rendet budallaqave (pas teje kuptohet) sja din askush.

E njof me mir se krejt se ma ka pas pru shpirtin te hunda me budallakit e tija kur e patem vizitu mbretin e Spanjes. Prej budallakis ke ka me len mu me mbretin, e vet me shku me mbretereshen hahahahaahahahahahahahahahahaahahaha

o ku kuku non jeme qfar budallaki mbretin e spanjes ohaaaaaaaaaaaaaaa
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o u qkoqa qa koka cirkuz po qfar mbreti i spanjes
o non jem do katunar qi sjon dal kurr pi katuni as dj ne prishtin o qitu n frankfurt ku jena ju kom kallxu do shokve jon qkoq tu kesh me mbretine spanjes
do katunar t kosoves jon talu bile m tha ni shok le be mos na kallxo fore i thasg püasha baben hajde kqyre mus besofsh vet po t qkoqshin tu kesh pa lidhje budallak
po u qkoqshe ata nuk besojshin kur kena lexu edhe ata than e u be nonen qfar budallash jon qkoq tu kesh jonq koq edhe ata jon cirkuza e kesh ekesh o jena myt tu kesh mbretin e spanjes jon shku do katunar qi s kan viza me dal as deri te bali vet

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

premium
03-04-10, 08:43
A' u gjet njeri me dėrrasat eksik ???

teutaA
03-04-10, 08:55
lovely masi nuk ja dhan antare e 2008 ahhahahah qutu mos ja boni me hile se per budallaqe sja shkon kush :smile:

qekiqi
03-04-10, 09:58
BMW po,po valla dhe :biggrin: rruga koka per BMW :biggrin: a besa dhe LADA SAMARA mundet m'i konkurue ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaa.

ani me bmw o ktu po shkoklojka be njeri tu kesh ani ja kom kallxu vedatit
do trika te hunorit te dardanis stupcave o qkoq tu kesh edhe ai vet e ka than qi ka mi bo ni rezhi me humor ani bmw qy sa porblema haaaaaaaaaaaaa
ku ka ktu asfalt per bmw
pu qkqka nieri tu kesh pu qkoqka ktu n dardani haaaaaaaaa
o qfar humori i lezetshem po t shkoklojka

turisti
03-04-10, 11:00
o ku kuku non jeme qfar budallaki mbretin e spanjes ohaaaaaaaaaaaaaaa
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o u qkoqa qa koka cirkuz po qfar mbreti i spanjes
o non jem do katunar qi sjon dal kurr pi katuni as dj ne prishtin o qitu n frankfurt ku jena ju kom kallxu do shokve jon qkoq tu kesh me mbretine spanjes
do katunar t kosoves jon talu bile m tha ni shok le be mos na kallxo fore i thasg püasha baben hajde kqyre mus besofsh vet po t qkoqshin tu kesh pa lidhje budallak
po u qkoqshe ata nuk besojshin kur kena lexu edhe ata than e u be nonen qfar budallash jon qkoq tu kesh jonq koq edhe ata jon cirkuza e kesh ekesh o jena myt tu kesh mbretin e spanjes jon shku do katunar qi s kan viza me dal as deri te bali vet

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po t'bjen bishti ( i qekiqit) tuj qesh shume,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.Allahile a nuk e kuptove FOREN e Mbretit te Spanjes ???????

turisti
03-04-10, 11:01
A' u gjet njeri me dėrrasat eksik ???

Jo ende,kjo eshte procedura e gjate dhe e veshtire,kjo :biggrin: nuk eshte POLITIKE :biggrin: e mu pa shka kujna i mungon,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha.

turisti
03-04-10, 11:03
lovely masi nuk ja dhan antare e 2008 ahhahahah qutu mos ja boni me hile se per budallaqe sja shkon kush :smile:

Hmmmm,flm e nderuara per voten tende,hahahahahahahahahahahahahahaha.:smile:

turisti
03-04-10, 11:06
ani me bmw o ktu po shkoklojka be njeri tu kesh ani ja kom kallxu vedatit
do trika te hunorit te dardanis stupcave o qkoq tu kesh edhe ai vet e ka than qi ka mi bo ni rezhi me humor ani bmw qy sa porblema haaaaaaaaaaaaa
ku ka ktu asfalt per bmw
pu qkqka nieri tu kesh pu qkoqka ktu n dardani haaaaaaaaa
o qfar humori i lezetshem po t shkoklojka

Hiqu Vedatit e Seferit e Mbretit te Spanjes,e BMW-s,e QKOQJES dhe te gjithat,po harrove pse ke ardhe ketu: A VOTOVE A JO ???????????????????????????????????????? Teuta e barazoi,e ti ???????????? :biggrin:

Guri i madh
03-04-10, 11:09
gjasat jan qe Lovely me Ulkisin kan me shkue ne Ballutazh

turisti
03-04-10, 11:12
gjasat jan qe Lovely me Ulkisin kan me shkue ne Ballutazh

Kan me shkue ne :biggrin: hamam :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

qekiqi
03-04-10, 14:07
Po t'bjen bishti ( i qekiqit) tuj qesh shume,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.Allahile a nuk e kuptove FOREN e Mbretit te Spanjes ???????

ohoooooooooo haaaaaaaaaaa o po t qkoqshit ju tu kesh ani mi kishe qit do baskija kishe qe ku i ki nguli veq mu ngul do gaja t dardanis n to a kopil ishe ti e morra vesh ku qit e ti po t qkoqshe ti po t qkoqshe tu kesh haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ani dekani i budallve kush o ktu o jom qky tu kesh haaaaaaaaaaaaaaaaaa

o haaaaaaaaaaaaaaaaaaa dekani i budallve ooooooooo nona jem jom qky tu keeeeeshshhshshshshsh haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
qka s nin nieri qitu dekani i budallve oh haaaaaaaaaaaaaaaa
me kon tkejetr kush noj i huj qitu me marr vesh qit humor
ish qkul tu kesh o ish pshurr tu kesh
ani mreti ei spanjes ohhhhhhhhhhh haaaaaaaaaaaaaa
o non ajeme u pshurra tu kesh qfar buidallsh paska e budlallqesh n dardani qitu mu kall u kalal tu kesh u kalamena tu kesh o a beso u qkoqa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

e_martumja
03-04-10, 14:09
Kan me shkue ne :biggrin: hamam :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.E Qka fitojne :biggrin:

turisti
03-04-10, 14:11
ohoooooooooo haaaaaaaaaaa o po t qkoqshit ju tu kesh ani mi kishe qit do baskija kishe qe ku i ki nguli veq mu ngul do gaja t dardanis n to a kopil ishe ti e morra vesh ku qit e ti po t qkoqshe ti po t qkoqshe tu kesh haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ani dekani i budallve kush o ktu o jom qky tu kesh haaaaaaaaaaaaaaaaaa

o haaaaaaaaaaaaaaaaaaa dekani i budallve ooooooooo nona jem jom qky tu keeeeeshshhshshshshsh haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
qka s nin nieri qitu dekani i budallve oh haaaaaaaaaaaaaaaa
me kon tkejetr kush noj i huj qitu me marr vesh qit humor
ish qkul tu kesh o ish pshurr tu kesh
ani mreti ei spanjes ohhhhhhhhhhh haaaaaaaaaaaaaa
o non ajeme u pshurra tu kesh qfar buidallsh paska e budlallqesh n dardani qitu mu kall u kalal tu kesh u kalamena tu kesh o a beso u qkoqa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kujdes se :biggrin: zhiponi :biggrin: e ka ate veti mu qkye DREJTE...................:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

P.S.

Ende nuk votove a?????????????????????????????????????

turisti
03-04-10, 14:12
E Qka fitojne :biggrin:

:biggrin: Naj send nga dora e HITLERIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

e_martumja
03-04-10, 14:13
:biggrin: Naj send nga dora e HITLERIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.Stupci n pra ahahhahahhahahha

turisti
03-04-10, 14:21
Stupcin pra ahahhahahhahahha

http://www.abload.de/img/3444d8y.jpgzsu.gif

Dallandyshja_718
04-04-10, 17:05
Po e hapi ket sondazh me kerkesen e Turistit!

Ai po don qe te dorezoj ket detyre te cilen e mbajti shum vite me nder e sukses te ndonjeri prej ketyre:

Dreni30
Lovely
Ulliksi31
Vjeshta

Votoni me te mirin e qe mendoni se me punen e vet do ti mbaj me sukses budallaqet!


Uuuuu ēfare konkurencet, askurr ma n'siklet per t'votua nuk jam kjėn!:confused: :biggrin:
K'saj here po t'votoj Drenin30, percjellse e pare Vjeshta ndersa e dyte Lovely:biggrin:
Uliksi31, le t'jete "truproje"...ahhahahahha

Guri i madh
04-04-10, 17:27
Uuuuu ēfare konkurencet, askurr ma n'siklet per t'votua nuk jam kjėn!:confused: :biggrin:
K'saj here po t'votoj Drenin30, percjellse e pare Vjeshta ndersa e dyte Lovely:biggrin:
Uliksi31, le t'jete "truproje"...ahhahahahhaki kujdes kujna po ja gjun KOKRREN se zgjedhjet per gjdo muj nuk mahen

uliksi31
04-04-10, 19:39
Uuuuu ēfare konkurencet, askurr ma n'siklet per t'votua nuk jam kjėn!:confused: :biggrin:
K'saj here po t'votoj Drenin30, percjellse e pare Vjeshta ndersa e dyte Lovely:biggrin:
Uliksi31, le t'jete "truproje"...ahhahahahha

Jo truproje jo, Turisti ka than; finalja en hamam me lovelyn.:biggrin:

turisti
04-04-10, 19:44
Jo truproje jo, Turisti ka than; finalja en hamam me lovelyn.:biggrin:

Mos jav perkujto se ti marrin edhe ato kokrrat qe ti kan dhone,:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Supozoj qe ne KETE apo ATE menyre do te jeni ju dy.........:biggrin:

uliksi31
04-04-10, 19:49
Mos jav perkujto se ti marrin edhe ato kokrrat qe ti kan dhone,:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Supozoj qe ne KETE apo ATE menyre do te jeni ju dy.........:biggrin:

Jo une smuj, shkaqet dihen:po merrem me budallaki t'mecimve e jame i nxanun, ahahahaha Por merre ti Lovelyn ne six months of practice me budallaqe.:biggrin:

turisti
04-04-10, 20:36
Jo une smuj, shkaqet dihen:po merrem me budallaki t'mecimve e jame i nxanun, ahahahaha Por merre ti Lovelyn ne six months of practice me budallaqe.:biggrin:

JO!!!!!!! Perhajr te cofte ty me ta se sondazhi eshte i hapu :biggrin: e KEK-MEK nuk ka qysh nuk ka pas per mua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

Une po e pres voten e -qekiqit-e ti kujdesu per :biggrin: afatin e sondazhit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Dallandyshja_718
04-04-10, 20:57
Jo truproje jo, Turisti ka than; finalja en hamam me lovelyn.:biggrin:


A asht shqip a turqisht kjo fjal, Uliks trimi?:biggrin:

uliksi31
04-04-10, 21:15
JO!!!!!!! Perhajr te cofte ty me ta se sondazhi eshte i hapu :biggrin: e KEK-MEK nuk ka qysh nuk ka pas per mua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

Une po e pres voten e -qekiqit-e ti kujdesu per :biggrin: afatin e sondazhit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Vec nese na boni t'dyve bashk nje dekan, demek na t'dyt peshojm sa ti vetem te budallaqet. ahahahahahahahaha
Por edhe drenin e Vjeshten duhet me i pas ngat, kta sjan budalle por dijn me punue me budalle.:biggrin:
Ti e din se krejt fillozofija jone ishte prej fillim qe me ju dhan shance edhe budallve...ahahahahahahahahahahahaha

P.S edhe Bushi ka pas thane: no child left behind.:biggrin:

uliksi31
04-04-10, 21:16
A asht shqip a turqisht kjo fjal, Uliks trimi?:biggrin:

Qyre kjo, hamami asht haman n'dac shqip en ndac turqisht.:biggrin:

turisti
04-04-10, 21:21
Vec nese na boni t'dyve bashk nje dekan, demek na t'dyt peshojm sa ti vetem te budallaqet. ahahahahahahahaha
Por edhe drenin e Vjeshten duhet me i pas ngat, kta sjan budalle por dijn me punue me budalle.:biggrin:
Ti e din se krejt fillozofija jone ishte prej fillim qe me ju dhan shance edhe budallve...ahahahahahahahahahahahaha

P.S edhe Bushi ka pas thane: no child left behind.:biggrin:

Jo,jo se normal qe une asgje nuk jam me i mire se ju vetem :biggrin: ashtu reflektohet :biggrin: nga vendi i DEKANIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha..

Te gjithe ju jeni te mire dhe une do te jes gjithmone pran jush,zati kam harruar si duket shiqimi nga :biggrin: kendi i publikes :biggrin: ,hahahahahahahahahaha.

uliksi31
04-04-10, 21:23
Jo,jo se normal qe une asgje nuk jam me i mire se ju vetem :biggrin: ashtu reflektohet :biggrin: nga vendi i DEKANIT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha..

Te gjithe ju jeni te mire dhe une do te jes gjithmone pran jush,zati kam harruar si duket shiqimi nga :biggrin: kendi i publikes :biggrin: ,hahahahahahahahahaha.

Ani, ani vec nese fitoj une do te qasemi shkences. Fillimisht me zbulua kush asht ma i vjeter pula a veja.:biggrin:

http://www.glossynews.com/artman/uploads/scientists-funny-joke-chick.jpg

turisti
04-04-10, 21:44
Ani, ani vec nese fitoj une do te qasemi shkences. Fillimisht me zbulua kush asht ma i vjeter pula a veja.:biggrin:

http://www.glossynews.com/artman/uploads/scientists-funny-joke-chick.jpg

Po mendon kush eshte me i vjeter :

:biggrin: budallai a budallaqet :biggrin: ??,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Fillo ku te dush,edhe ashtu fakulteti i budalleve eshte :biggrin: i rende :biggrin: si SAMARI.......,hahahahahahahahahahahahahahahahaahah a.

Dreni30
05-04-10, 14:16
Po mendon kush eshte me i vjeter :

:biggrin: budallai a budallaqet :biggrin: ??,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Fillo ku te dush,edhe ashtu fakulteti i budalleve eshte :biggrin: i rende :biggrin: si SAMARI.......,hahahahahahahahahahahahahahahahaahah a.


Si duket Ulliksi e paska vendos me rifillu budallakinė, hahahahahaahahahaahahahahaahahahahahaahahahaha

turisti
05-04-10, 14:20
Si duket Ulliksi e paska vendos me rifillu budallakinė, hahahahahaahahahaahahahahaahahahahahaahahahaha

Po e mundon :biggrin: finishi :biggrin: ,hahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahaha.

Dreni30
05-04-10, 14:20
Ani, ani vec nese fitoj une do te qasemi shkences. Fillimisht me zbulua kush asht ma i vjeter pula a veja.:biggrin:

http://www.glossynews.com/artman/uploads/scientists-funny-joke-chick.jpg

Shumė ide e mirė pom doket, veq mos e harro se duhesh me ja gjet edhe zgjidhjen e krypes se ku ėshtė mbjell sė pari herė. hahahahahahahahahaahahahahahahaahahah

roadrunner
05-04-10, 15:50
kuku qa po shoh qetu hahahah

lovely
06-04-10, 21:57
Uuuuu ēfare konkurencet, askurr ma n'siklet per t'votua nuk jam kjėn!:confused: :biggrin:
K'saj here po t'votoj Drenin30, percjellse e pare Vjeshta ndersa e dyte Lovely:biggrin:
Uliksi31, le t'jete "truproje"...ahhahahahha


s ka ti hem me sheher ham me barileve, ni kokerr osht, mos pshtjell n tona ant :biggrin:

turisti
06-04-10, 22:01
s ka ti hem me sheher ham me barileve, ni kokerr osht, mos pshtjell n tona ant :biggrin:

Jeni :biggrin: koqit :biggrin: krejt me Uliksin ( 11-11) e nuk leshoni pe,hahahahahahahahahahahahahahahah.

Guri i madh
06-04-10, 22:02
ende nuk paska perfundue fushata para zgjedhore

turisti
06-04-10, 22:03
ende nuk paska perfundue fushata para zgjedhore

Ka shume pune :biggrin: ,keto jane zgjedhjet e parakohshmet :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahah.

teutaA
06-04-10, 23:02
a fitoj kush se jeni ba si zgjedhjet ne kosov hahahah veq ato dallojn se konkurojshin per budallaki e ju per budallaqe ncncncnc qutu koka kan problemi qe votojshin ka 5 her shtir me zgjedh cili me i meqem ner budall:wink:

turisti
06-04-10, 23:17
a fitoj kush se jeni ba si zgjedhjet ne kosov hahahah veq ato dallojn se konkurojshin per budallaki e ju per budallaqe ncncncnc qutu koka kan problemi qe votojshin ka 5 her shtir me zgjedh cili me i meqem ner budall:wink:

O askush nuk ka fitue e po fjalosen per :biggrin: veteuren e blinduar :biggrin: ,nuk e dijne cilin tip me marre a :biggrin: opel qyksh a renault 2 :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahaha.Te dy markat kan vetit e njejta:

nuk bojne hiq,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

teutaA
06-04-10, 23:18
O askush nuk ka fitue e po fjalosen per :biggrin: veteuren e blinduar :biggrin: ,nuk e dijne cilin tip me marre a :biggrin: opel qyksh a renault 2 :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahaha.Te dy markat kan vetit e njejta:

nuk bojne hiq,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

leht e bajm zgjedhjen cili prej te kandidatve e ka farmen me te mir po e zgjedhim :smile:

turisti
07-04-10, 07:49
leht e bajm zgjedhjen cili prej te kandidatve e ka farmen me te mir po e zgjedhim :smile:

Propozimi i mire,ka edhe propozime tjera ne jete,mirepo >> sondazhi nuk e njef FAMEN <<.,per fat te keq,hahahahahahahahahaahahahahahahaha deshte me thone : kush koka ma budalle a ???????:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Lona
10-04-10, 16:04
Dreni30 .

teutaA
10-04-10, 19:11
oo dollovergji a hala 11 me 11 a

turisti
10-04-10, 22:59
oo dollovergji a hala 11 me 11 a

Pse DOLLOVERGJI,mos po e qet tek ti naj rezultat tjeter a :biggrin: ????????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

teutaA
11-04-10, 02:11
Pse DOLLOVERGJI,mos po e qet tek ti naj rezultat tjeter a :biggrin: ????????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

ahhahah jojo mir po e qet rezultatin prej rropllani po doket qe dollover eshte qy:wink:

uliksi31
11-04-10, 04:39
ahhahah jojo mir po e qet rezultatin prej rropllani po doket qe dollover eshte qy:wink:

ska dallavere, ja kame leshue Lovelyt, po doni drejta t'barabarta ju me neve.... edhe ashtu duhet nji femen me udh'heq me budalle.:biggrin:

turisti
11-04-10, 08:23
ska dallavere, ja kame leshue Lovelyt, po doni drejta t'barabarta ju me neve.... edhe ashtu duhet nji femen me udh'heq me budalle.:biggrin:

More mos ka ik ajo se begi po tutet po me doket,hahahahahahahahahahahaahah.:biggrin:

Guri i madh
11-04-10, 08:26
ska dallavere, ja kame leshue Lovelyt, po doni drejta t'barabarta ju me neve.... edhe ashtu duhet nji femen me udh'heq me budalle.:biggrin:
shum njeri i mir edhe bujar qashtu duhet me lshue rrugenveq zavends kie me kan

emine
11-04-10, 09:00
marre per ju mos me vnu eminen ne listen e budallejve,a keni harru sa her keni qesh a,,,http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs443.snc3/25460_113857238633311_100000271074415_194221_72457 78_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=84880&id=100000271074415)

Guri i madh
11-04-10, 09:11
marre per ju mos me vnu eminen ne listen e budallejve,a keni harru sa her keni qesh a,,,http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs443.snc3/25460_113857238633311_100000271074415_194221_72457 78_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=84880&id=100000271074415)
zgjedhjet nuk po shkojn si duhet e qysh tha turisti kan me u anulue e heren tjter do te jet nji list ma e zgjeruar

Fshatari
11-04-10, 09:52
Votova per kandidatin e duhur duke ia rrespektuar edhe moshen:lovely!
I lindur ne vitin 1929(81 vjeēar *), lovely eshte i vetmi qe meriton ate poste te larte te arsimit dhe kultures dardane!
Ne fund te fundit, po ju perkujtoj qe fjala dekan(ne frengjsht doyen) do te thot me i moshuari, me i vjetri!
Besoj qe mire e motivova voten time!

Kaq tash per tash!

*shiko te profili i lovelyt per detaje tjera!

Dreni30
11-04-10, 10:03
marre per ju mos me vnu eminen ne listen e budallejve,a keni harru sa her keni qesh a,,,http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs443.snc3/25460_113857238633311_100000271074415_194221_72457 78_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=84880&id=100000271074415) Emine krejt e kan qėllu nga pak aty kėtu, por ti ma sė shumti. hahahahaah
Si duket edhe kėtu me tė njofshėm po votohet " kah shkon rrota e parė e mramja veq po e rreh vijėn". hahahahaahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahaaha hahahaahahahahaha

turisti
11-04-10, 11:10
marre per ju mos me vnu eminen ne listen e budallejve,a keni harru sa her keni qesh a,,,http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs443.snc3/25460_113857238633311_100000271074415_194221_72457 78_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=84880&id=100000271074415)

Nuk ke qene aktive ne ate kohe ( nashta naj pushim vjetor),nuk te kemi harrue,po dikun u bo gabim........

Pasha nanen TOP MODEL ke dal qetu,hahahahahahahahahaahahaha.

turisti
11-04-10, 11:12
zgjedhjet nuk po shkojn si duhet e qysh tha turisti kan me u anulue e heren tjter do te jet nji list ma e zgjeruar


O,normal qe ka -ca- leshime teknike ,por,nganjihere kam bindje se keto jane :biggrin: zgjedhjet pa kufij :biggrin: ,hahahahahahahahahahaahahahahahahahaha.

lovely
11-04-10, 15:44
Votova per kandidatin e duhur duke ia rrespektuar edhe moshen:lovely!
I lindur ne vitin 1929(81 vjeēar *), lovely eshte i vetmi qe meriton ate poste te larte te arsimit dhe kultures dardane!
Ne fund te fundit, po ju perkujtoj qe fjala dekan(ne frengjsht doyen) do te thot me i moshuari, me i vjetri!
Besoj qe mire e motivova voten time!

Kaq tash per tash!

*shiko te profili i lovelyt per detaje tjera!

ju famelinderit "djali jem", i vetmi dole ti qe m respektove per moshen :P hahahahahahaha

lovely
11-04-10, 20:22
marre per ju mos me vnu eminen ne listen e budallejve,a keni harru sa her keni qesh a,,,http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs443.snc3/25460_113857238633311_100000271074415_194221_72457 78_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=84880&id=100000271074415)


rrafsh e barabar buzeqeshjen ta ha hahahahahahahahaha

une ty ta kisha dhane menihere kokrren, e din ti :) po nuk di qka o bo .. :(

e_martumja
11-04-10, 20:27
Nuk ke qene aktive ne ate kohe ( nashta naj pushim vjetor),nuk te kemi harrue,po dikun u bo gabim........

Pasha nanen TOP MODEL ke dal qetu,hahahahahahahahahaahahaha.hahahhahahahahaaaaa Rop modelja ka dal ne Tu Kosove kqyrja kpucat me lloqe ahahhahahah

turisti
11-04-10, 23:30
hahahhahahahahaaaaa Rop modelja ka dal ne Tu Kosove kqyrja kpucat me lloqe ahahhahahah

E paha :biggrin: Yamahen :biggrin: si une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha.

p.s.

Ka dal :biggrin: tour de france 2010 :biggrin: ,ku jeton ti,ne KOSOVE NUK KA,NUK KA - LOQ,LOQ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Skyfter
14-04-10, 22:37
Padyshim voten ja kom dhon Uliksit se ka sens per Humor, edhe nese nganjeher behet serioz :biggrin: :biggrin: ...........Stuardesha mundohet me i qit do fora amo diqysh me duket se vec shpurth......... Shkrimet e Drenit nuk i njof keshtu qe nuk po thom sen...... E Vjeshta me duket teper serioze per ket titull!

Sinqerisht me pelqen Humori yt Uliksi.

emine
15-04-10, 07:19
rrafsh e barabar buzeqeshjen ta ha hahahahahahahahaha

une ty ta kisha dhane menihere kokrren, e din ti :) po nuk di qka o bo .. :(
jam ka i graje motorit moje qka ka mu ba veq nu rrzofsha najkuns se send tjeter jo:biggrin:

roadrunner
15-04-10, 14:21
Oj Emine, ku e vjedhe ket matorr moj? Hahahahahahhaha

O ti hanksha vesht ty qysh tu paskan qu perpjet ashtu hahaha

Para do dita ke pas ma shume rrudha ne ball, qa ke bo aparacjon a?marre per ju mos me vnu eminen ne listen e budallejve,a keni harru sa her keni qesh a,,,http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs443.snc3/25460_113857238633311_100000271074415_194221_72457 78_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=84880&id=100000271074415)

teutaA
16-04-10, 22:21
kqyre bre i keqi te merr ne qaf hahahaha si kerri i prisht jan mbet ne gjyst te rruges,,,,,,,ndryshone listen perndyshe mbetem pa dekan:wink:

Dreni30
16-04-10, 23:10
kqyre bre i keqi te merr ne qaf hahahaha si kerri i prisht jan mbet ne gjyst te rruges,,,,,,,ndryshone listen perndyshe mbetem pa dekan:wink:

Ncuk se nuk ban edhe pse vonohen zgjedhjet, ma mirė ėshtė tė zgjidhet njėri prej kėtyre tė mėdhajve, hahahhaahahahahahhaahahahahahahaahahahahaahahaha

vjeshta
17-04-10, 11:06
kqyre bre i keqi te merr ne qaf hahahaha si kerri i prisht jan mbet ne gjyst te rruges,,,,,,,ndryshone listen perndyshe mbetem pa dekan:wink:

Me ndryshu jo ,vetem duhet me e rrotullu listen dhe me e zgjedh sipas nr. rendor ....kaq!:biggrin:Ps: bash edhe une kam mendu keshtu ,se me pas kan zgjedhjet per kryetar shteti mooti ish harru kjo pune !:wink:

vjeshta
17-04-10, 11:07
Padyshim voten ja kom dhon Uliksit se ka sens per Humor, edhe nese nganjeher behet serioz :biggrin: :biggrin: ...........Stuardesha mundohet me i qit do fora amo diqysh me duket se vec shpurth......... Shkrimet e Drenit nuk i njof keshtu qe nuk po thom sen...... E Vjeshta me duket teper serioze per ket titull!

Sinqerisht me pelqen Humori yt Uliksi.


Spaske fol edhe keq por asgje s'mpaske ndihmu .:biggrin:


Ps: dikush duhet me i mbajt frenat ...hahahaaaaaa

Dreni30
17-04-10, 11:35
Me ndryshu jo ,vetem duhet me e rrotullu listen dhe me e zgjedh sipas nr. rendor ....kaq!:biggrin:Ps: bash edhe une kam mendu keshtu ,se me pas kan zgjedhjet per kryetar shteti mooti ish harru kjo pune !:wink:

Hhahahaahahah mos e thuj edhe njėherė kėshtu se ndodh qė edhe shpejtohet procedura. hahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahah
Mendimet jan tė ndryshme e shpejt bahet edhe ndryshimi " pėr asish KRYETAR" hahahahaahahahahaahahahahahahahaahahahahaha

vjeshta
17-04-10, 11:44
Hhahahaahahah mos e thuj edhe njėherė kėshtu se ndodh qė edhe shpejtohet procedura. hahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahah
Mendimet jan tė ndryshme e shpejt bahet edhe ndryshimi " pėr asish KRYETAR" hahahahaahahahahaahahahahahahahaahahahahaha

Ishalla ,se aty bash duhet njeri me kan serioz ,nuk ja huqi aty ...posti im eshte ! hahaaaaaaaaaaaaa

Dreni30
17-04-10, 11:49
Ishalla ,se aty bash duhet njeri me kan serioz ,nuk ja huqi aty ...posti im eshte ! hahaaaaaaaaaaaaa

O kan me shku krejt huq se ėshtė duke u sjell sikur nė kapuq. hahahahahaahahahahahaahahahahaahahahhaahahahahahha ahahahah

vjeshta
17-04-10, 11:52
O kan me shku krejt huq se ėshtė duke u sjell sikur nė kapuq. hahahahahaahahahahahaahahahahaahahahhaahahahahahha ahahahah


Me fal ,veq une s'di qka sillet neper kapuqa ...hahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dreni30
17-04-10, 11:55
Me fal ,veq une s'di qka sillet neper kapuqa ...hahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Fal tė koftė, hahahaahahahahaahah

vjeshta
17-04-10, 12:01
Fal tė koftė, hahahaahahahahaahah

E ty hiq ,se me nxune ngushte me mosdijen time ...hahahaaaaaaaaaaaaaa

Dreni30
17-04-10, 12:05
E ty hiq ,se me nxune ngushte me mosdijen time ...hahahaaaaaaaaaaaaaa

Hhahahahaahahahah jo mos thuj ashtu se mos i ditur jam unė hahahahaahahahahaahah

turisti
17-04-10, 17:25
Me ndryshu jo ,vetem duhet me e rrotullu listen dhe me e zgjedh sipas nr. rendor ....kaq!:biggrin:Ps: bash edhe une kam mendu keshtu ,se me pas kan zgjedhjet per kryetar shteti mooti ish harru kjo pune !:wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,boll mire e ke.Do ta rrotullojme listen ,po nuk di sa ka efekt se i bjen t'pakt dikujna,hahahahahahahahahahaahahahaha.

Qfare kryeta shteti,budallaqet jane me te veshtira........:biggrin:

turisti
17-04-10, 17:29
Ishalla ,se aty bash duhet njeri me kan serioz ,nuk ja huqi aty ...posti im eshte ! hahaaaaaaaaaaaaa

Mos u merakos se qysh po shifet,konkursi do te jet i hapur gajte,gjate......,hahahahahahahahahahahaahahahahah ahahaha.:biggrin:

turisti
17-04-10, 17:31
Me fal ,veq une s'di qka sillet neper kapuqa ...hahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

As une nuk di,po as qe eshte cudi se kapuqat nuk jan si perpara - ka pas vetem 1 model :biggrin: ,hahahahahahahahahahaha.

p.s.

sot nese je pa men,e merr kapuqin me mend edhe anasjelltas - ti flladit mendet,hahahahahahahahahahahahahaha.

lovely
17-04-10, 18:05
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,boll mire e ke.Do ta rrotullojme listen ,po nuk di sa ka efekt se i bjen t'pakt dikujna,hahahahahahahahahahaahahahaha.

Qfare kryeta shteti,budallaqet jane me te veshtira........:biggrin:


qe une po jau lehtesoj pak, komplet po terhjekna nga lista :biggrin: votat e mia po ia fali Minushit :rolleyes: nese bon :confused:

turisti
17-04-10, 20:22
qe une po jau lehtesoj pak, komplet po terhjekna nga lista :biggrin: votat e mia po ia fali Minushit :rolleyes: nese bon :confused:

Nuk mundet,ti je knaq deri tash,e tash don me :biggrin: ik :biggrin: dhe mi ja lone MINUSHIT jadecin n'dore......:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha.

Duhet me vete MURGESHEN,une nuk besoj se mundet dhe nuk ban me mujt se ashtu ju te gjith mundeni me mi dhone votat dhe une VDES si DEKAN,e ashtu nuk dua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

teutaA
17-04-10, 20:25
Mos u merakos se qysh po shifet,konkursi do te jet i hapur gajte,gjate......,hahahahahahahahahahahaahahahahah ahahaha.:biggrin:

ani ateher mundesona te votojm perseri hahahah

turisti
17-04-10, 20:42
ani ateher mundesona te votojm perseri hahahah

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha,po shof se disa po me drejtohen si me qene une :biggrin: Murgesha :biggrin: ....................

emine
17-04-10, 20:53
Nuk mundet,ti je knaq deri tash,e tash don me :biggrin: ik :biggrin: dhe mi ja lone MINUSHIT jadecin n'dore......:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha.

Duhet me vete MURGESHEN,une nuk besoj se mundet dhe nuk ban me mujt se ashtu ju te gjith mundeni me mi dhone votat dhe une VDES si DEKAN,e ashtu nuk dua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.
pse ju dy po ma merni emnin naper dure asi shkrrola, iha doni me mqite me ba mledhje budallakore ateher e shifni se kush a minushi:P

turisti
17-04-10, 21:03
pse ju dy po ma merni emnin naper dure asi shkrrola, iha doni me mqite me ba mledhje budallakore ateher e shifni se kush a minushi:P

Hmmmmmmmmmmmmm.tingellon si fruta :biggrin: ekzotike :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

emine
17-04-10, 21:23
Hmmmmmmmmmmmmm.tingellon si fruta :biggrin: ekzotike :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.
hahhahhahhahhahhahha,sta za kush venin ty jo ,dekan e jo mahi je:p

turisti
17-04-10, 21:26
hahhahhahhahhahhahha,sta za kush venin ty jo ,dekan e jo mahi je:p

Faleminderit,edhe ti je :biggrin: kolege vitaminoze :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

emine
17-04-10, 21:33
Faleminderit,edhe ti je :biggrin: kolege vitaminoze :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

a me ban pleh kimik a ,hahhahahhahahhahahahahahhah

turisti
17-04-10, 21:53
a me ban pleh kimik a ,hahhahahhahahhahahahahahhah

Jo,:biggrin: p..... astrollogjike :biggrin: ,hahahahahahaha.

teutaA
17-04-10, 21:54
a u zgjedh apo mbeten ne zgjedhje te vazhdueshme:smile:

turisti
17-04-10, 21:58
a u zgjedh apo mbeten ne zgjedhje te vazhdueshme:smile:

Mos don me konkurue dhe ti nashta ?????????????????:biggrin: ,hahahahahahahahahaha.

emine
17-04-10, 21:59
Jo,:biggrin: p..... astrollogjike :biggrin: ,hahahahahahaha.
mos me ban kurreshtare me menu qka mshifet mas P-js hahhahahahhhahhah

turisti
17-04-10, 22:02
mos me ban kurreshtare me menu qka mshifet mas P-js hahhahahahhhahhah

Veshtire se e qellon.mendo ej,ta shof :biggrin: imagjinaten tende :biggrin: ,hahahahahahahahaha.

teutaA
17-04-10, 22:05
Mos don me konkurue dhe ti nashta ?????????????????:biggrin: ,hahahahahahahahahaha.

ncuk veq te te meqmit kam shanc edhe ne fitore se ketu spo du me u ballafaqu me humbjen:smile:

turisti
17-04-10, 22:13
ncuk veq te te meqmit kam shanc edhe ne fitore se ketu spo du me u ballafaqu me humbjen:smile:

A u dorezove hiq pa luftue a???????? :biggrin: ,hahahahahahahahahaha.

Dreni30
17-04-10, 22:43
A po i ngutet kujt me zgjedhje aaaa, hahahahahahaahahahah kėshtu jan edhe provimet e gjata tek budallaqet, mos u befasoni. hahahahahahaah

Ndryshime nuk ka se e humbin e fektin (budallaqet jan stabile). hahahahahahahaahahahahaha

lovely
17-04-10, 23:18
Nuk mundet,ti je knaq deri tash,e tash don me :biggrin: ik :biggrin: dhe mi ja lone MINUSHIT jadecin n'dore......:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha.

Duhet me vete MURGESHEN,une nuk besoj se mundet dhe nuk ban me mujt se ashtu ju te gjith mundeni me mi dhone votat dhe une VDES si DEKAN,e ashtu nuk dua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

ke t drejte zoti traktorist :biggrin: ne ate mnyre edhe do isha shume jo-falenderuese per ata te cilet mendojne se jam budalla number 1 hahahahahahahahahahahahahahaapropozim; me e shti n liste edhe Minushin :rolleyes:

turisti
18-04-10, 01:27
ke t drejte zoti traktorist :biggrin: ne ate mnyre edhe do isha shume jo-falenderuese per ata te cilet mendojne se jam budalla number 1 hahahahahahahahahahahahahahaapropozim; me e shti n liste edhe Minushin :rolleyes:

PO mundet,po mos eshte vone dhe drejtohu :biggrin: Murgeshes :biggrin: se ajo i man qelsat e sondazheve,hahahahahahahahahaahahahahaahahahahahah ahahahaha.

emine
18-04-10, 07:15
[quote=lovely]ke t drejte zoti traktorist :biggrin: ne ate mnyre edhe do isha shume jo-falenderuese per ata te cilet mendojne se jam budalla number 1 hahahahahahahahahahahahahahaapropozim; me e shti n liste edhe Minushin :rolleyes:

valla sen sish puna e turistit veq veq kish qejf me hanger ,spo dajke sen me kan te gjalle hhahahahahh

turisti
18-04-10, 08:19
[quote=lovely]ke t drejte zoti traktorist :biggrin: ne ate mnyre edhe do isha shume jo-falenderuese per ata te cilet mendojne se jam budalla number 1 hahahahahahahahahahahahahahaapropozim; me e shti n liste edhe Minushin :rolleyes:

valla sen sish puna e turistit veq veq kish qejf me hanger ,spo dajke sen me kan te gjalle hhahahahahh

eeeeeeeeeevvvvvvv,po i gjalle jam........:biggrin: a mos :biggrin: lype :biggrin: ???????????,ahahahahahahahahahahahahahaahahahaha.

emine
18-04-10, 08:44
[quote=emine]

eeeeeeeeeevvvvvvv,po i gjalle jam........:biggrin: a mos :biggrin: lype :biggrin: ???????????,ahahahahahahahahahahahahahaahahahaha.
po do arbagjik se du me mjelle kep:tongue:

vjeshta
18-04-10, 09:21
As une nuk di,po as qe eshte cudi se kapuqat nuk jan si perpara - ka pas vetem 1 model :biggrin: ,hahahahahahahahahahaha.

p.s.

sot nese je pa men,e merr kapuqin me mend edhe anasjelltas - ti flladit mendet,hahahahahahahahahahahahahaha.

Ndoshta nuk ka si perpara por edhe koka qe i bajne nuk ka si perpara !:biggrin:

turisti
18-04-10, 15:15
[quote=turisti]
po do arbagjik se du me mjelle kep:tongue:

A ka per :biggrin: bakllave :biggrin: ?,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
18-04-10, 15:17
Ndoshta nuk ka si perpara por edhe koka qe i bajne nuk ka si perpara !:biggrin:

Hmmmmmmm,talen je se jo mahi :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.Sistem me te mire e kemi pas..........

vjeshta
27-04-10, 17:52
Hmmmmmmm,talen je se jo mahi :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.Sistem me te mire e kemi pas..........


Talenti vjen prej zotit ndersa un kogja kam hjek me i bo dy budallaqe baske!!:biggrin: hahaaaaaaaaaaaaaa

turisti
27-04-10, 17:53
Talenti vjen prej zotit ndersa un kogja kam hjek me i bo dy budallaqe baske!!:biggrin: hahaaaaaaaaaaaaaa

Normal,e di se rruga jote nuk ka qene e lehte..........:smile:

vjeshta
27-04-10, 18:02
Normal,e di se rruga jote nuk ka qene e lehte..........:smile:

A po e din qe edhe kjo nuk eshte normal ...haahaaaaaaaaaaaaaa

emine
27-04-10, 18:13
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs494.ash1/26970_101565353212670_100000776169334_45260_804047 8_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

emine
27-04-10, 18:14
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs494.snc3/26981_1290429552544_1584409956_30677917_25983_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

Dreni30
27-04-10, 21:31
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs494.ash1/26970_101565353212670_100000776169334_45260_804047 8_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

Hhahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahaha hahahah
qeky syret paska me fitu titullin, hahahahahahahahaahahahahahahahaah

emine
27-04-10, 21:34
Hhahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahaha hahahah
qeky syret paska me fitu titullin, hahahahahahahahaahahahahahahahaah
ka prep ka:Phttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs383.snc3/23423_375903501338_133648571338_4193132_87401_n.jp g

Dreni30
27-04-10, 21:37
ka prep ka:Phttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs383.snc3/23423_375903501338_133648571338_4193132_87401_n.jp g


Hhahahaahahahaahahahaahahaahahahahaahahahaahahahah aahahahahahahaah
qesi terpijan nuk na duhet se krejt buxhetin tek budallaqet paska me hargju.
hahahahaahahahaahahaahahahahahahahahaahahahaahahah ahha

Dallandyshja_718
28-04-10, 15:05
ka prep ka:Phttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs383.snc3/23423_375903501338_133648571338_4193132_87401_n.jp g


Emine, valla t'fort keta kunkurentat qe po i sjell Ti, :biggrin: por mua m'duket se keta te listes sone jane shume me t'forte...ahhahahhahahahha

emine
28-04-10, 16:52
Emine, valla t'fort keta kunkurentat qe po i sjell Ti, :biggrin: por mua m'duket se keta te listes sone jane shume me t'forte...ahhahahhahahahhahttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs315.snc3/28425_385501411338_133648571338_4436664_6421138_n. jpg

turisti
28-04-10, 18:41
A po e din qe edhe kjo nuk eshte normal ...haahaaaaaaaaaaaaaa

Normal de...:biggrin: ,hahahahahahahahahahahaha.

turisti
28-04-10, 18:42
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs494.ash1/26970_101565353212670_100000776169334_45260_804047 8_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

Kush eshte ky :biggrin: bukurosh :biggrin: ej ??????????? ,hahahahahahahahahahahahaha.

turisti
28-04-10, 18:43
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs494.snc3/26981_1290429552544_1584409956_30677917_25983_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?op=8&view=global&subj=133648571338&pid=546087&id=1498587473&oid=133648571338)

Qikooooooooooooo :biggrin: ,po ta shprazi frigoriferin ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
28-04-10, 18:46
Emine, valla t'fort keta kunkurentat qe po i sjell Ti, :biggrin: por mua m'duket se keta te listes sone jane shume me t'forte...ahhahahhahahahha

Hahahahahahahahahahahahaha.edhe Eminja ka :biggrin: garuesin e forte :biggrin: ,hahahahahahahahahahahah.

turisti
28-04-10, 18:47
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs315.snc3/28425_385501411338_133648571338_4436664_6421138_n. jpg

Skum dit se jashtetokesoret jane me prejardhje :biggrin: talibane :biggrin: ...........

emine
28-04-10, 21:09
Qikooooooooooooo :biggrin: ,po ta shprazi frigoriferin ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs445.ash1/24533_382522911338_133648571338_4361597_1009413_n. jpg

emine
28-04-10, 21:13
Skum dit se jashtetokesoret jane me prejardhje :biggrin: talibane :biggrin: ...........


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs490.ash1/26794_379211996338_133648571338_4273312_7832103_n. jpgalo degjohemi hahahhahhahhahahhahahahhah

emine
28-04-10, 21:15
Kush eshte ky :biggrin: bukurosh :biggrin: ej ??????????? ,hahahahahahahahahahahahaha.
shvalerki i qesaj o breh hej:Phttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs445.snc3/25553_378042981338_133648571338_4243155_6143135_n. jpg

turisti
28-04-10, 21:59
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs445.ash1/24533_382522911338_133648571338_4361597_1009413_n. jpg

Shka u vizatue kjo :biggrin: akullorja :biggrin: ??????????????

turisti
28-04-10, 22:01
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs490.ash1/26794_379211996338_133648571338_4273312_7832103_n. jpgalo degjohemi hahahhahhahhahahhahahahhah

Je ka fol si prej :biggrin: kacės :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
28-04-10, 22:02
shvalerki i qesaj o breh hej:Phttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs445.snc3/25553_378042981338_133648571338_4243155_6143135_n. jpg

E nona jeme kush ka met mu :biggrin: shvalerisat :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahha.

e_martumja
28-04-10, 22:06
Shpresoj qe fiton Lovely :biggrin:


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:BTTD2APlfqq6oM:http://tequiladrenaline.files.wordpress.com/2008/01/mensonge.jpg

Guri i madh
29-04-10, 20:52
kto zgjedhje shum po zgjojn interesimune per dekanin e ardhshem si donacion po e sjelli ket VILISPIC


http://www.google.de/logos/karldrais-hp.gif (http://www.google.de/search?q=Karl+Drais&ct=karldrais-hp&oi=ddle)

turisti
29-04-10, 21:22
Shpresoj qe fiton Lovely :biggrin:


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:BTTD2APlfqq6oM:http://tequiladrenaline.files.wordpress.com/2008/01/mensonge.jpg

:biggrin: Po a :biggrin: ??,hahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
29-04-10, 21:28
kto zgjedhje shum po zgjojn interesimune per dekanin e ardhshem si donacion po e sjelli ket VILISPIC


http://www.google.de/logos/karldrais-hp.gif (http://www.google.de/search?q=Karl+Drais&ct=karldrais-hp&oi=ddle)

Bukur,bukur,e pastaj qe une pi ndihmoj pak...........ku smundet bicikleta..:biggrin: :

http://www.voshealthshop.nl/b_68.jpg

Guri i madh
30-04-10, 17:47
a kemi te drejt prap me votue pas qe kto zgjedhje po zgjasin pa kufi

turisti
30-04-10, 18:19
a kemi te drejt prap me votue pas qe kto zgjedhje po zgjasin pa kufi

Po,po nuk mundesh sahere me votue,duhet edhe dikush :biggrin: me fitue :biggrin: ,a rruga e fitores nuk eshte e lehte.,hahahahahahahahahahahahahaha.

emine
30-04-10, 18:21
:biggrin: Po a :biggrin: ??,hahahahahahahahahahahahahahaha.
po valla shoki ,ja une ja kerkush hiq:biggrin:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs354.snc3/29335_386139041338_133648571338_4447013_3667047_n. jpg

turisti
01-05-10, 19:08
po valla shoki ,ja une ja kerkush hiq:biggrin:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs354.snc3/29335_386139041338_133648571338_4447013_3667047_n. jpg

E njofshme po me :biggrin: dukesh :biggrin: ,po hm.............shoqe leshatake ,hahahahahahahahahahahahahahahahaahha.

emine
01-05-10, 19:42
E njofshme po me :biggrin: dukesh :biggrin: ,po hm.............shoqe leshatake ,hahahahahahahahahahahahahahahahaahha.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11244_173834611338_133648571338_3382952_7971427_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3382953&id=133648571338)

Dallandyshja_718
01-05-10, 23:29
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11244_173834611338_133648571338_3382952_7971427_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3382953&id=133648571338)


ahhahahahhahahahahhahahhahaha, oooo moj dreq, po ku i gjen keto foto...kukuuu i bone "hor" mashkujt, jo moj kjoft bekue ferterja, po si nuk le gja pa j'u qit n'shesh....:frown:
P.S. Protestoj! Emine me e qit n'liste, jo t'paren por as t'fun'it, aty kah mesi...:biggrin:

Dreni30
01-05-10, 23:49
ahhahahahhahahahahhahahhahaha, oooo moj dreq, po ku i gjen keto foto...kukuuu i bone "hor" mashkujt, jo moj kjoft bekue ferterja, po si nuk le gja pa j'u qit n'shesh....:frown:
P.S. Protestoj! Emine me e qit n'liste, jo t'paren por as t'fun'it, aty kah mesi...:biggrin:

Hhahahahaahahahaahahahaahahahahaahahahaahahahahaah ahahahaahahahaha
O e ka hudh njė budallė njė guri nė pru e njėqind tjerė nuk mund ta hjekun. hahahahaahahahaahahahaahahahaahahahahaahahahahahah aahahahaahahahaah

emine
02-05-10, 07:53
ahhahahahhahahahahhahahhahaha, oooo moj dreq, po ku i gjen keto foto...kukuuu i bone "hor" mashkujt, jo moj kjoft bekue ferterja, po si nuk le gja pa j'u qit n'shesh....:frown:
P.S. Protestoj! Emine me e qit n'liste, jo t'paren por as t'fun'it, aty kah mesi...:biggrin:
kqyre se me del fotoja jeme e jau kalone gjithe budallaqev hahahhahah,e gjeta moje se me aparat rri ka njeki budalt hahahhahahahhahah

turisti
03-05-10, 22:35
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs005.snc3/11244_173834611338_133648571338_3382952_7971427_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3382953&id=133648571338)

Valla :biggrin: lezeti s'ka fund :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
03-05-10, 22:43
kqyre se me del fotoja jeme e jau kalone gjithe budallaqev hahahhahah,e gjeta moje se me aparat rri ka njeki budalt hahahhahahahhahah

http://www.youtube.com/watch?v=JLH6Bj7CRdI

http://www.firanet.nl/wp-content/uploads/2008/04/normal_Long_Curly_Hairstyle8.jpg

emine
04-05-10, 19:44
http://www.youtube.com/watch?v=JLH6Bj7CRdI

http://www.firanet.nl/wp-content/uploads/2008/04/normal_Long_Curly_Hairstyle8.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs594.snc3/31316_1448322893023_1381716109_1213138_4216682_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1039627&id=1381716109)

ahhahahhahahh:P

turisti
04-05-10, 20:01
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs594.snc3/31316_1448322893023_1381716109_1213138_4216682_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1039627&id=1381716109)

ahhahahhahahh:P

:biggrin: http://i287.photobucket.com/albums/ll149/glittergn/iloveyou/iluvu034.gif:biggrin: - mos gjuj.......hahahahahahahahahahahahahahahaha.

emine
04-05-10, 20:05
:biggrin: http://i287.photobucket.com/albums/ll149/glittergn/iloveyou/iluvu034.gif:biggrin: - mos gjuj.......hahahahahahahahahahahahahahahaha.http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs329.ash1/28588_387275226338_133648571338_4473700_4515207_n. jpg

emine
04-05-10, 20:08
dashuria e perjetshme hahhahahahhah
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs329.ash1/28588_386777251338_133648571338_4461936_2196667_n. jpg

emine
04-05-10, 20:09
Valla :biggrin: lezeti s'ka fund :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
athu e mrrin njsen qeky a hahahhahhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs299.snc3/28588_387010866338_133648571338_4467806_924497_n.j pg

turisti
04-05-10, 20:09
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs329.ash1/28588_387275226338_133648571338_4473700_4515207_n. jpg

P pra,ashtu e ka :biggrin: esnaflleku :biggrin: .......,hahahahahahaha.

p.s.

..qashtu spo me bjen nermend qka msova sote :biggrin:

turisti
04-05-10, 20:12
dashuria e perjetshme hahhahahahhah
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs329.ash1/28588_386777251338_133648571338_4461936_2196667_n. jpg

http://i699.photobucket.com/albums/vv353/Shqipe09/Te%20ndryshme/1578499510_06a6c726d0.jpg

turisti
04-05-10, 20:13
athu e mrrin njsen qeky a hahahhahhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs299.snc3/28588_387010866338_133648571338_4467806_924497_n.j pg

Shujjjj,se :biggrin: mu zgjue :biggrin: nuk e zojne budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Dreni30
05-05-10, 22:09
Shujjjj,se :biggrin: mu zgjue :biggrin: nuk e zojne budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Hhahahahaahahahaahahahahaahahahahaahahaahahahahaah ahahah ma mirė me nejt nė gjum. hahahahaahahahahaahahahaahahaahahahahaahahahaha

Guri i madh
07-05-10, 22:01
mos gaboni me i vjedh votat se vaj halli per ate qe e vjedh voten e popullitse diqka po zihet se ende nuk u shpall fitusi i ktyre zgjedhjeve

turisti
07-05-10, 22:20
mos gaboni me i vjedh votat se vaj halli per ate qe e vjedh voten e popullitse diqka po zihet se ende nuk u shpall fitusi i ktyre zgjedhjeve

Hahahahahahahahahahahahahaha,mos deshte me thone qe edhe :biggrin: Eulex-i :biggrin: eshte i interesuar ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Guri i madh
07-05-10, 22:29
Hahahahahahahahahahahahahaha,mos deshte me thone qe edhe :biggrin: Eulex-i :biggrin: eshte i interesuar ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahah.po jeni nen monotorimin e eulexit

mos tju shkon mendja me ja vjedh dikujt KOKRRAT


SE VAJ HALLI per hajnin

http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100507_2.jpg (http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100507_1.jpg)

turisti
07-05-10, 22:41
po jeni nen monotorimin e eulexit

mos tju shkon mendja me ja vjedh dikujt KOKRRAT


SE VAJ HALLI per hajnin

http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100507_2.jpg (http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100507_1.jpg)


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,more nuk ka ardhe me monitorue por me e :biggrin: pervetesue :biggrin: zanatin se,hahahahahahahahahahahahahahah.

Guri i madh
08-05-10, 15:10
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,more nuk ka ardhe me monitorue por me e :biggrin: pervetesue :biggrin: zanatin se,hahahahahahahahahahahahahahah.
si mbas disa njohes te mir te zgjedhjeve Ulkisi me ndihmen e murgeshes e te bondit po don me ja vjedh do kokrra lovely


veq po ju garantoj se kan me dhan pergjegjsi para islihatit

turisti
08-05-10, 15:24
si mbas disa njohes te mir te zgjedhjeve Ulkisi me ndihmen e murgeshes e te bondit po don me ja vjedh do kokrra lovely


veq po ju garantoj se kan me dhan pergjegjsi para islihatit


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.s i e para nuk besoj qe Bondi hargjon kohe ketu tek budallaqet,sa i perket Murgeshes - nuk eshte ajo e hajnise....a Uliksi ka humb,nashta dhe vetveten e diskualifikon :biggrin: nga gara,hahahahahahahahahahahahahaha.

Guri i madh
08-05-10, 15:28
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.s i e para nuk besoj qe Bondi hargjon kohe ketu tek budallaqet,sa i perket Murgeshes - nuk eshte ajo e hajnise....a Uliksi ka humb,nashta dhe vetveten e diskualifikon :biggrin: nga gara,hahahahahahahahahahahahahaha.nji dallaver pop zihet po du me angazhue nji hetus vendor per momentin

turisti
08-05-10, 15:47
nji dallaver pop zihet po du me angazhue nji hetus vendor per momentin

Vetem Kercovari qe i bjen ne fije,tjeret vetem :biggrin: t'i hajne paret :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Guri i madh
08-05-10, 16:45
Vetem Kercovari qe i bjen ne fije,tjeret vetem :biggrin: t'i hajne paret :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


po kerqovari esht nji hetus shum ma i avancuar aj nuk merret me vjedhjen e kokrrave i ka hetimet e krimeve ekonomike

emine
08-05-10, 22:28
Vetem Kercovari qe i bjen ne fije,tjeret vetem :biggrin: t'i hajne paret :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs470.snc3/25774_104185809623971_100000976569739_33075_518521 6_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=33043&id=100000976569739)

turisti
09-05-10, 15:05
po kerqovari esht nji hetus shum ma i avancuar aj nuk merret me vjedhjen e kokrrave i ka hetimet e krimeve ekonomike

Si krimet ekonomike si politike = budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
09-05-10, 15:06
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs470.snc3/25774_104185809623971_100000976569739_33075_518521 6_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=33043&id=100000976569739)

o mos u haparesh me gishta ej....dhe mos i shperndaj aq shume se jet pa ta kur eshte me se enevojshme,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

Guri i madh
10-05-10, 20:56
mos manipuloni me voten se sovrani ka me ju nam e namaa e sovranit ju nxen


http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100508_2.jpg (http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100508_1.jpg)

emine
10-05-10, 21:58
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs055.snc3/14247_184461211338_133648571338_3458162_7885288_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3458163&id=133648571338)

emine
10-05-10, 22:03
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs055.snc3/14247_202146531338_133648571338_3573176_6344661_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3573177&id=133648571338)

emine
10-05-10, 22:04
o mos u haparesh me gishta ej....dhe mos i shperndaj aq shume se jet pa ta kur eshte me se enevojshme,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

po thu humbin si dhamt a hahhahahhahahhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs055.snc3/14247_202146536338_133648571338_3573177_1621515_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3573177&id=133648571338)

Dreni30
10-05-10, 22:05
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs055.snc3/14247_184461211338_133648571338_3458162_7885288_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3458163&id=133648571338)

hahahahaahahahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahah ahaahahahahahaahahahaha
Po ndoshta edhe jan ngop njerėzimi me gjana normale e tash edhe kjo nuk ėshtė cudi. hahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaha ahahahahahaahah

Dreni30
10-05-10, 22:06
po thu humbin si dhamt a hahhahahhahahhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs055.snc3/14247_202146536338_133648571338_3573177_1621515_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3573177&id=133648571338)

Hhahahahahaahahahahaah sidoqoftė cigarja e ka shijen e vet, nuk pyet moshė edhe kohė. hahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaahah ahahahaahahahahahaah

emine
10-05-10, 22:07
[quote=Dreni30]Hhahahahahaahahahahaah sidoqoftė cigarja e ka shijen e vet, nuk pyet moshė edhe kohė. hahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahahahahahaahah ahahahaahahahahahaah[/quo


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs055.snc3/14247_191116191338_133648571338_3514475_6577878_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3514478&id=133648571338)
te]

Dreni30
10-05-10, 22:08
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs055.snc3/14247_202146531338_133648571338_3573176_6344661_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3573177&id=133648571338)

Tek bota zhtazore dashuria nuk ka kufi, hahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahaahahahaha hahaahaha

turisti
10-05-10, 22:21
mos manipuloni me voten se sovrani ka me ju nam e namaa e sovranit ju nxen


http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100508_2.jpg (http://www.koha.net/repository/caricatures/Jemii_100508_1.jpg)

Hahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahaha.o kadal se dicka lidhjet jane perzie.........:biggrin: .

turisti
10-05-10, 22:24
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs055.snc3/14247_184461211338_133648571338_3458162_7885288_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3458163&id=133648571338)

Ha,kykoka kundra :biggrin: mesyshit :biggrin: dhe me siguri mysafiret quhen :biggrin: pampersat :biggrin: ,hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

emine
10-05-10, 22:24
turist lexoje hahahhahhahahhahhaha

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs405.snc3/24533_382781746338_133648571338_4368064_2491396_n. jpg