PDA

View Full Version : Perparesite e Femrave Ndaj Meshkujve


YanYan
31-03-10, 16:42
Morra shkas nga nje postim i Lapsit me hap kete teme:biggrin: Postime te mbara!

Kto i gjeta ne net...vazhdon...

1. Nėse ndonjėra ėshtė e stresuar, mjafton tė kujtojė se ne quhemi "seksi i bukur".

2. Nuk kemi nevojė tė vėmė kollare.

3. Nuk na dhemb kur kryqėzojmė kėmbėt.

4. Nėse vendosim tė bėjmė profesione burrash, quhemi "pioniere", nėse ata (burrat) vendosin tė bėjnė profesion grash quhen pederastė.

5. Inteligjenca jonė ėshtė e krahasueshme me atė tė burrave. Por pamja jonė ėshtė mė e mirė. http://www.shkodraonline.com/e107_images/emotes/Yahoo/yahoo_big_grin.gif http://www.shkodraonline.com/e107_images/emotes/Yahoo/yahoo_big_grin.gif

6. Nėse vrasim dikė dhe arrijmė tė vėrtetojmė qė kjo ka ndodhur gjatė ciklit menstrual, na ulet dėnimi.

7. Truri ynė ka tė njėjtin kapacitet me trurin e burrave, megjithėse kemi 6 miliard nervura me pak. Kjo do tė thotė se jemi mė eficente.

8. Ne jemi nė gjendje tė bėjmė disa gjėra njėkohėsisht.

9. E dimė gjithmonė se ku i kemi vėnė ēorapet.

10. Gruaja e presidentit quhet "first lady". (burri i presidentes ėshtė njė zero nė tė majtė, megjithėse rri nė tė djathtė)

11. Nėse martohemi me trashėgimtarin e fronit jemi "mbretėresha", nėse njė burrė martohet me trashėgimtaren e fronit, ėshtė vetėm burri i mbretėreshės)

12. Ne jemi ato qė vendosim sa fėmijė tė bėjmė.

13. Ne i ndiejmė fėmijėt tė na lėvizin brenda nesh.

14. Fėmijėt thonė gjithmonė "mami" fjalėn e parė.

15. Gjithmonė jemi tė sigurta qė fėmija ėshtė i yni. http://www.shkodraonline.com/e107_images/emotes/Yahoo/yahoo_big_grin.gif

16. Kemi leje lindjeje.

17. Vizita te gjinekologu ėshtė mė e kėndshme sesa vizita te mjeku i prostatit.

18. Ne quhemi "ylli" i dasmės.

19. Keni dėgjuar ndonjėherė tė flitet pėr "muzė frymėzuese" nė gjininė mashkullore???!!!!!

20. Jetojmė mė shumė.

21. Jemi mė rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksione. Kemi mė pak probleme kardiake.

22. Djersijmė mė pak.

23. Kur mbytet anija ne kemi pėrparėsi tė hipim tė parat nė varkat e shpėtimit.

turisti
01-04-10, 20:49
Morra shkas nga nje postim i Lapsit me hap kete teme:biggrin: Postime te mbara!

Kto i gjeta ne net...vazhdon...

1. Nėse ndonjėra ėshtė e stresuar, mjafton tė kujtojė se ne quhemi "seksi i bukur".

2. Nuk kemi nevojė tė vėmė kollare.

3. Nuk na dhemb kur kryqėzojmė kėmbėt.

4. Nėse vendosim tė bėjmė profesione burrash, quhemi "pioniere", nėse ata (burrat) vendosin tė bėjnė profesion grash quhen pederastė.

5. Inteligjenca jonė ėshtė e krahasueshme me atė tė burrave. Por pamja jonė ėshtė mė e mirė. http://www.shkodraonline.com/e107_images/emotes/Yahoo/yahoo_big_grin.gif http://www.shkodraonline.com/e107_images/emotes/Yahoo/yahoo_big_grin.gif

6. Nėse vrasim dikė dhe arrijmė tė vėrtetojmė qė kjo ka ndodhur gjatė ciklit menstrual, na ulet dėnimi.

7. Truri ynė ka tė njėjtin kapacitet me trurin e burrave, megjithėse kemi 6 miliard nervura me pak. Kjo do tė thotė se jemi mė eficente.

8. Ne jemi nė gjendje tė bėjmė disa gjėra njėkohėsisht.

9. E dimė gjithmonė se ku i kemi vėnė ēorapet.

10. Gruaja e presidentit quhet "first lady". (burri i presidentes ėshtė njė zero nė tė majtė, megjithėse rri nė tė djathtė)

11. Nėse martohemi me trashėgimtarin e fronit jemi "mbretėresha", nėse njė burrė martohet me trashėgimtaren e fronit, ėshtė vetėm burri i mbretėreshės)

12. Ne jemi ato qė vendosim sa fėmijė tė bėjmė.

13. Ne i ndiejmė fėmijėt tė na lėvizin brenda nesh.

14. Fėmijėt thonė gjithmonė "mami" fjalėn e parė.

15. Gjithmonė jemi tė sigurta qė fėmija ėshtė i yni. http://www.shkodraonline.com/e107_images/emotes/Yahoo/yahoo_big_grin.gif

16. Kemi leje lindjeje.

17. Vizita te gjinekologu ėshtė mė e kėndshme sesa vizita te mjeku i prostatit.

18. Ne quhemi "ylli" i dasmės.

19. Keni dėgjuar ndonjėherė tė flitet pėr "muzė frymėzuese" nė gjininė mashkullore???!!!!!

20. Jetojmė mė shumė.

21. Jemi mė rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksione. Kemi mė pak probleme kardiake.

22. Djersijmė mė pak.

23. Kur mbytet anija ne kemi pėrparėsi tė hipim tė parat nė varkat e shpėtimit.

Auu,e cka mbeti per burra,cila karakteristike ????????? :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.E ku mbet :biggrin: pylltaria :biggrin: ? Ja me mire te them:

Pse femrat kurre nuk pranohen ne detyren e pylletareve ??????????????????? :biggrin:

YanYan
01-04-10, 20:57
Auu,e cka mbeti per burra,cila karakteristike ????????? :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.E ku mbet :biggrin: pylltaria :biggrin: ? Ja me mire te them:

Pse femrat kurre nuk pranohen ne detyren e pylletareve ??????????????????? :biggrin:

Hahahah :biggrin: Se jua kena lane ju ato punet e renda :tongue:
Po mire, pse ban pytje haha. A mundesh me gjete fakte
per perparesite e meshkujve ndaj femrave...:tongue:

Ja ta them un nje sa me jua ba qefin ju meshkujve :P
Femrat jetojn me gjate se meshkujt sepse nuk martohen me femra :biggrin:

turisti
01-04-10, 21:01
Hahahah :biggrin: Se jua kena lane ju ato punet e renda :tongue:
Po mire, pse ban pytje haha. A mundesh me gjete fakte
per perparesite e meshkujve ndaj femrave...:tongue:

Ja ta them un nje sa me jua ba qefin ju meshkujve :P
Femrat jetojn me gjate se meshkujt sepse nuk martohen me femra :biggrin:

M'ngushllove tash :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah .

Ok,e ku po pershtatet FAKTI qe : femrat martohen me femrat ( homo gra ,hahahahahahahahahahahahah) dhe mashku me kashkujt - me kete postimin tende ne te cilin ende nuk u pergjegja mire ?

Guri i madh
01-04-10, 21:01
ehhh burrat e gjor ma mir me shkue e me u mbyt ne pus te hamzes e pat puna e jon

Guri i madh
01-04-10, 21:07
une kshtu deshiroj burrat me e mbajt frontin


tupcat 2009 – Intervista « AlbaClips Blog (http://www.google.de/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=3&ved=0CBUQFjAC&url=http%3A%2F%2Falbaclips.net%2Fblog%2Fhumor-shqip%2Fstupcat-2009-intervista.html&rct=j&q=stupcat+2010++intervista&ei=OPy0S6reMIjz_Ab_sNCoDg&usg=AFQjCNHDw9TRsP2ThSejPCgFxRg2FDcxoA)

YanYan
01-04-10, 21:17
M'ngushllove tash :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah .

Ok,e ku po pershtatet FAKTI qe : femrat martohen me femrat ( homo gra ,hahahahahahahahahahahahah) dhe mashku me kashkujt - me kete postimin tende ne te cilin ende nuk u pergjegja mire ?

Po flas per ata qe i ka fal Zoti me tana drrasat ne vend, jo per ata qe kan ka nje mangut :biggrin:

Tesh thojne qe meshkujt jane koka ne gjithcka (jane siper gjithmone).
Mirpo, gjithashtu thojne se gruaja eshte qafa dhe ajo e sjell koken nga don :P

turisti
01-04-10, 21:21
Po flas per ata qe i ka fal Zoti me tana drrasat ne vend, jo per ata qe kan ka nje mangut :biggrin:

Tesh thojne qe meshkujt jane koka ne gjithcka (jane siper gjithmone).
Mirpo, gjithashtu thojne se gruaja eshte qafa dhe ajo e sjell koken nga don :P

Hahahahahahahahahahahahahaaha,hmmmmmmmm, mire,mire....po tregom per kete pyetje:

12. Ne jemi ato qė vendosim sa fėmijė tė bėjmė. : Ku e elexove kete ???????? Dhe pse nuk jane pyetur grat qe kan nga 6-8 femijet ????????? :biggrin:

YanYan
01-04-10, 21:25
Hahahahahahahahahahahahahaaha,hmmmmmmmm, mire,mire....po tregom per kete pyetje:

12. Ne jemi ato qė vendosim sa fėmijė tė bėjmė. : Ku e elexove kete ???????? Dhe pse nuk jane pyetur grat qe kan nga 6-8 femijet ????????? :biggrin:Mas m'ban me fol tesh....:biggrin:
I dojn vete grate familjet e medha hahahaha

PS. Te postimi im i fundit kishe mujt me ma hedh argumentin poshte...think! :tongue:

YanYan
01-04-10, 21:27
Ja edhe nje me jua ba qejfin :biggrin:


Before marriage:

He: Yes. At last. It was hard waiting.
She: Do you want me to leave?
He: NO! Don't even think about it.
She: Do you love me?
He: Of course!
She: Have you ever cheated on me?
He: NO! Why you even asking?
She: Will you kiss me?
He: Yes!
She: Will you hit me?
He: No way!
She: Can I trust you?

Now, after marriage, you can read it from bottom to the top !!!!

turisti
01-04-10, 21:30
Mas m'ban me fol tesh....:biggrin:
I dojn vete grate familjet e medha hahahaha

PS. Te postimi im i fundit kishe mujt me ma hedh argumentin poshte...think! :tongue:

:biggrin: 8. JU jeNi nė gjendje tė bėNI disa gjėra njėkohėsisht. :biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahaha.

turisti
01-04-10, 21:39
Ja edhe nje me jua ba qejfin :biggrin:Before marriage:


He: Yes. At last. It was hard waiting.
She: Do you want me to leave?
He: NO! Don't even think about it.
She: Do you love me?
He: Of course!
She: Have you ever cheated on me?
He: NO! Why you even asking?
She: Will you kiss me?
He: Yes!
She: Will you hit me?
He: No way!
She: Can I trust you?

Now, after marriage, you can read it from bottom to the top !!!!

After - muk eshte interesant,a nashta dhe po...........:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

roadrunner
01-04-10, 22:04
...bile edhe ata me nje tru. E ju? Me dy tru, edhe mezi ia arrini? Apo veq ashtu mendoni? hahahahhahahaha[/size][/i]

:biggrin: 8. JU jeNi nė gjendje tė bėNI disa gjėra njėkohėsisht. :biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahaha.

turisti
02-04-10, 20:43
...bile edhe ata me nje tru. E ju? Me dy tru, edhe mezi ia arrini? Apo veq ashtu mendoni? hahahahhahahaha

Jo,edhe mashkujt me nga 1 tru e tjetri eshte :biggrin: argat i t'parit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

roadrunner
02-04-10, 21:19
ju e keni problem se nuk dini cilin kur me perdor hahaha....dmth keni menaxhim te dobet. Punt e argatit i kap bossi, e argati te bossit e sju dihet kur ku qka qysh tek hiqqqqq hahahahJo,edhe mashkujt me nga 1 tru e tjetri eshte :biggrin: argat i t'parit :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
02-04-10, 22:15
ju e keni problem se nuk dini cilin kur me perdor hahaha....dmth keni menaxhim te dobet. Punt e argatit i kap bossi, e argati te bossit e sju dihet kur ku qka qysh tek hiqqqqq hahahah

Kush thot ashtu dhe ku shkruan ,ja vet ti mendon ashtu ?? Menaxhimi bazohet simbas nevojes edhe kur argati ka nevoje edhe kur Bossi nuk din me :biggrin: llogjikue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

roadrunner
02-04-10, 22:26
jo po te flas prej pervojes edhe prej muhabetev te grave qe kishem ju si dini qe i flasum hahahahahahKush thot ashtu dhe ku shkruan ,ja vet ti mendon ashtu ?? Menaxhimi bazohet simbas nevojes edhe kur argati ka nevoje edhe kur Bossi nuk din me :biggrin: llogjikue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

DEA
02-04-10, 22:33
Mundemi me veshe edhe pantollona edhe fustana, te shkurt , te gjate, te ngushte, te gjere, Meshkujt si kane keto mundesi.

turisti
02-04-10, 22:42
jo po te flas prej pervojes edhe prej muhabetev te grave qe kishem ju si dini qe i flasum hahahahahah

Provoja e SECILIT eshte e ndryshme........:biggrin: Me siguri per :biggrin: Bossin dhe Argatin :biggrin: - po supozoj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

turisti
02-04-10, 22:46
Mundemi me veshe edhe pantollona edhe fustana, te shkurt , te gjate, te ngushte, te gjere, Meshkujt si kane keto mundesi.

http://www.shared-all.nl/fsimages/10017661gr.gif

DEA
02-04-10, 22:51
http://www.shared-all.nl/fsimages/10017661gr.gif

Veshu pra keshtu njeher e priti reagimet hahhahah

roadrunner
02-04-10, 22:56
eh pra, mire e the....do sene sju kane hije, kshtu qe mos i jep be zor, se qy DEA ta mori ftyren hahaha.....Provoja e SECILIT eshte e ndryshme........:biggrin: Me siguri per :biggrin: Bossin dhe Argatin :biggrin: - po supozoj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

roadrunner
02-04-10, 22:58
Paramendoje sa mir na kish nejt neve hahaha....ani edhe ky kogja nifar artisti eshte (Sean Connery) po kottt hahaha...turist, dorezohu hahahahttp://xrayvision.today.com/files/2009/11/sean-connery.jpg

LOJETARI
02-04-10, 23:04
Perparesia me e madhe e juaja eshte qe na keni neve .:biggrin:

roadrunner
02-04-10, 23:07
Jo, qeshtu si palaqo, shume thanks aaa...prej ballkoni e gjuj sem vyn hahahahaPerparesia me e madhe e juaja eshte qe na keni neve .:biggrin:

YanYan
03-04-10, 16:58
Ja dhe dy fakte ne lidhje me perparesite e femrave ndaj meshkujve...:biggrin:

1. Femrat e kan me te zhvilluar degjimin. Kjo ka evoluar me kalimin e shekujve, qe femrat te jene me te ndjeshme me degju femijet e vegjel kur qajne.
2. Fushen e shikimit meshkujt e kan teleskopik, kurse femrat e kan me te gjere. Provoni ti thoni vellait/partnerit tuaj "shko ma gjej bluzen e verdhe qe eshte pale ne dollap" dhe shikoni sa kohe do rrin duke e kerku, meqe do shohe gjithe ato copeza te verdha qe mund te kene rrobat ne dollap.

YanYan
03-04-10, 17:01
Perparesia me e madhe e juaja eshte qe na keni neve .:biggrin:
Ju keni perparesine se ju ka kriju Zoti te paret.
Por, me pas mendoi dhe i korigjoi difektet, dhe krijoi femren.
Oooo lum ju per ne:tongue:

YanYan
03-04-10, 17:06
Kush thot ashtu dhe ku shkruan ,ja vet ti mendon ashtu ?? Menaxhimi bazohet simbas nevojes edhe kur argati ka nevoje edhe kur Bossi nuk din me :biggrin: llogjikue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Aq ka kapacitet Bossi...rroft argati http://i43.tinypic.com/2ef6tja.gif
Ps. Po po, kto nevoja i menaxhoni SHUME mire http://i42.tinypic.com/14o2bud.gif

DEA
09-04-10, 12:52
Nuk fillojne mne na ra floket e me na u rrit balli qysh nga mosha 30:wink:

nuk qojme rende:biggrin:

Prishtina-racing
09-04-10, 13:59
Juve sju bin flokt se skeni qaq pun qe me ju ra flokt se keni mu marr me fjal te kota e neve na bin flokt prej fjalve t-grus se ja nis fol ta prish trunin edhe pa qare me te ra flokt...edhe 1 perparsi e femnav osht GUHEN E KENI MA T-MADHE se te meshkujve :PNuk fillojne mne na ra floket e me na u rrit balli qysh nga mosha 30:wink:

nuk qojme rende:biggrin:

roadrunner
11-04-10, 15:30
shuj se asnje kime ste ka ra ende hahaha...kur te ja nisin me te ra, ateher mundesh me u anku hahaha...Juve sju bin flokt se skeni qaq pun qe me ju ra flokt se keni mu marr me fjal te kota e neve na bin flokt prej fjalve t-grus se ja nis fol ta prish trunin edhe pa qare me te ra flokt...edhe 1 perparsi e femnav osht GUHEN E KENI MA T-MADHE se te meshkujve :P

emine
11-04-10, 16:15
nuke i japim zor me rrejt me fitu gjinine e kundert:tongue:

lovely
11-04-10, 16:42
nuke i japim zor me rrejt me fitu gjinine e kundert:tongue:


hohohohohohohohoho vet na vijne a? :biggrin:

mesap kurr nuk e kisha njek ni femen me ko mashkedh (pej inatit qe po m thote jo) hohohohohohohoohhohooh


se harrova, na mujna me i bo dy sene permenihere hihihihi

LOJETARI
11-04-10, 17:21
se harrova, na mujna me i bo dy sene permenihere hihihihi


CILAT ?

roadrunner
11-04-10, 17:40
...po ju as nje send sun po e bojshi, dmth me veneru cilat jon kon ato dy sene. ncncncnc hahahahahCILAT ?

turisti
11-04-10, 17:43
Veshu pra keshtu njeher e priti reagimet hahhahah

Hahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaha,pse jo.......:biggrin: nashta mu paraqiten femrat me shpejte,hahahahahahahahahaahahahahahahaha.

emine
11-04-10, 17:46
valla skem perparsi derisa sune ja kapi majken qatina qe ma ka qu qate reputacione,per kso rastesh ish deshte me kan mashkull,me ja qafe majken.me vje keq per nanat e tyne amo qeshtu kure rrisin pisana :biggrin:
ps,them majken se mduken si djem shkinash

http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_neg.gifPerparesite e Femrave... (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1904151#post1904151)11-04-10 18:06ska nevoj se veq i hapni kamt

turisti
11-04-10, 17:46
eh pra, mire e the....do sene sju kane hije, kshtu qe mos i jep be zor, se qy DEA ta mori ftyren hahaha.....

hahahahahahaahahahahaahahahaahahahahahahaahahahaha ,tash ke fol ama bash keshtru ( ta perkthej nga mashkullorishtja :biggrin: ):

Femrat ja kan marre fytyren vetvetes qe kan vesh pantollonat/farmerkat.:biggrin:

roadrunner
11-04-10, 17:51
na juv kena marr shumet senin dosti,, po ju mdoket i keni mshel qepallat e spo i shihni hahaha, e dej po i hapni syt po bohet vone aaa.... :P hahahahhahahahahahaahahahahaahahahaahahahahahahaah ahahaha,tash ke fol ama bash keshtru ( ta perkthej nga mashkullorishtja :biggrin: ):

Femrat ja kan marre fytyren vetvetes qe kan vesh pantollonat/farmerkat.:biggrin:

roadrunner
11-04-10, 17:52
ta hankt pecin qaj qe ta ka qu ket rep hahaha,e ka knaq aj grujen e vet veq u met me fol per ty hahahvalla skem perparsi derisa sune ja kapi majken qatina qe ma ka qu qate reputacione,per kso rastesh ish deshte me kan mashkull,me ja qafe majken.me vje keq per nanat e tyne amo qeshtu kure rrisin pisana :biggrin:

http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_neg.gifPerparesite e Femrave... (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1904151#post1904151)11-04-10 18:06ska nevoj se veq i hapni kamt

turisti
11-04-10, 17:54
Paramendoje sa mir na kish nejt neve hahaha....ani edhe ky kogja nifar artisti eshte (Sean Connery) po kottt hahaha...turist, dorezohu hahahahttp://xrayvision.today.com/files/2009/11/sean-connery.jpg

Hahahahahahahao nuk i ban :biggrin: kubura :biggrin: ketij GRINGES ,hahahahahahahahahahaahahahaha.

turisti
11-04-10, 17:58
Ju keni perparesine se ju ka kriju Zoti te paret.
Por, me pas mendoi dhe i korigjoi difektet, dhe krijoi femren.
Oooo lum ju per ne:tongue:

po,po ka thone :biggrin: sa tranohen krejt veteun,po e krijoj femren mi qetesue mashkujt :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

emine
11-04-10, 18:00
po,po ka thone :biggrin: sa tranohen krejt veteun,po e krijoj femren mi qetesue mashkujt :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.
une kam menu ka kriju zoti mashkullin me qetsu femnen,qe se thojne sa te jetojsh mson:tongue:

turisti
11-04-10, 18:00
CILAT ?

Me fjet dhe me marre fryme njekoheisht - me siguri,po tham ashtu :biggrin: :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
11-04-10, 18:02
na juv kena marr shumet senin dosti,, po ju mdoket i keni mshel qepallat e spo i shihni hahaha, e dej po i hapni syt po bohet vone aaa.... :P hahahah

Mos bre mos me gezo,po shof se me shpejte po vrapojme.............:biggrin: - disi me t'shlirueshemjemi,hahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.

roadrunner
11-04-10, 18:04
edhe traktori po ec ma lehte eeeee....jo si ktyneher hahahah boll shtir e keni pas hahahaMos bre mos me gezo,po shof se me shpejte po vrapojme.............:biggrin: - disi me t'shlirueshemjemi,hahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.

turisti
11-04-10, 18:05
valla skem perparsi derisa sune ja kapi majken qatina qe ma ka qu qate reputacione,per kso rastesh ish deshte me kan mashkull,me ja qafe majken.me vje keq per nanat e tyne amo qeshtu kure rrisin pisana :biggrin:
ps,them majken se mduken si djem shkinash

http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_neg.gifPerparesite e Femrave... (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1904151#post1904151)11-04-10 18:06ska nevoj se veq i hapni kamt

Mos u merakos ej.

turisti
11-04-10, 18:07
une kam menu ka kriju zoti mashkullin me qetsu femnen,qe se thojne sa te jetojsh mson:tongue:

O me shkurte :

I ka krijue Zoti per veti me kqyr film :biggrin: pa cenzure :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.

YanYan
11-04-10, 18:50
valla skem perparsi derisa sune ja kapi majken qatina qe ma ka qu qate reputacione,per kso rastesh ish deshte me kan mashkull,me ja qafe majken.me vje keq per nanat e tyne amo qeshtu kure rrisin pisana :biggrin:
ps,them majken se mduken si djem shkinash

http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_neg.gifPerparesite e Femrave... (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1904151#post1904151)11-04-10 18:06ska nevoj se veq i hapni kamt


Hahaha, hajt se sje e vetmja emine :biggrin:
Edhe mu do t'ma ket nis ikyt reputacion njaj pisani qe ta ka nis edhe ty :P

Nuk e di kush asht por vec dicka i them:
1-Te kishe ken burre, e kishe vu edhe nickun tend.
2-Hap syte e shif mire se ketu jemi ne nenforumin e HUMORIT dhe po bejme
shaka. Nuk kemi hy ne forum me u sha me njerz. Thirri mendjes dhe ca eshte
me e rendesishme "THUAJI STOP INJORANCES".

http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_neg.gifPerparesite e Femrave... (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1900307#post1900307)11-04-10 10:04fort e meqme
Valla se di sesa e meqme jam, po t'pakten ma shume se ti po :)

Hajt tung tesh!

roadrunner
11-04-10, 18:54
YanYan, mu spo mund ma skuqin, se ma kan skuq ma heret haha, jam rahat hahahah

lovely
11-04-10, 18:54
YanYan, mu spo mund ma skuqin, se ma kan skuq ma heret haha, jam rahat hahahah

n tu past bo shume marak ta kuqi une hahahahahahahahahahaha

roadrunner
11-04-10, 18:56
ah ti moti sma ke skuq hahahah....hajt epiiiiii hahaha, veq aman le emrin se smuj me kesh tana hahahahn tu past bo shume marak ta kuqi une hahahahahahahahahahaha

YanYan
11-04-10, 18:57
Valla si del jeta jashte e dojn me skuq edhe ne virtualitet haha:biggrin:

Lovely, shttttt ti, ti ku je me na gjelbru :biggrin:

lovely
11-04-10, 18:59
Valla si del jeta jashte e dojn me skuq edhe ne virtualitet haha:biggrin:

Lovely, shttttt ti, ti ku je me na gjelbru :biggrin:

ksaj runkes mi ty, i rrin fort e kuqja :biggrin:

edhe ty buzt boll asisht po t rrin valla hahahahahahahah

roadrunner
11-04-10, 19:10
hec ka te puth ty labi me buz te kuqe hahahahahahah.....ksaj runkes mi ty, i rrin fort e kuqja :biggrin:

edhe ty buzt boll asisht po t rrin valla hahahahahahahah

lovely
11-04-10, 19:12
hec ka te puth ty labi me buz te kuqe hahahahahahah.....

kur i paska ly moj labi buzt e kuqe? hahahahahahahahahahaha

roadrunner
11-04-10, 19:12
afrou tkallzoj jahahahahahahahahakur i paska ly moj labi buzt e kuqe? hahahahahahahahahahaha

emine
11-04-10, 19:29
se meshkujte kujtojne se bajne namin e gjeth jane ner komand te gjinis bukur,

turisti
11-04-10, 19:51
se meshkujte kujtojne se bajne namin e gjeth jane ner komand te gjinis bukur,

Kujdes me deklarata se po del naj budall e ta jep kartuq te kuq,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.:biggri n:

emine
11-04-10, 19:57
[/size]

Kujdes me deklarata se po del naj budall e ta jep kartuq te kuq,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.:biggri n:
hahhhahahhah une bash qe ma kan jep kartonin,kam qejf me provoku ,pak nervoz te bahen se di qe kam te drejt:biggrin:

turisti
11-04-10, 20:17
hahhhahahhah une bash qe ma kan jep kartonin,kam qejf me provoku ,pak nervoz te bahen se di qe kam te drejt:biggrin:

Drejte vetem :biggrin: n'bunar :biggrin: ,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahae provoko tani.........................:biggrin:

emine
11-04-10, 20:20
Drejte vetem :biggrin: n'bunar :biggrin: ,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahae provoko tani.........................:biggrin:
edhe nu bunar bi e sen sme gjan :biggrin:

emine
11-04-10, 20:29
Drejte vetem :biggrin: n'bunar :biggrin: ,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahae provoko tani.........................:biggrin:
si ta dishe e hangra edhe ni reputacion te kuq hahhahhahahhah,

roadrunner
11-04-10, 20:31
eh qeky koka kan peder....smuj tregoj perparsite hahahasi ta dishe e hangra edhe ni reputacion te kuq hahhahhahahhah,

emine
11-04-10, 20:34
eh qeky koka kan peder....smuj tregoj perparsite hahaha
jo pi vjen inati se hanifja vet sja paska dhan moti ,tash versulet emines hahhahhahahhhahah

roadrunner
11-04-10, 20:39
hiqu sajna hahahjo pi vjen inati se hanifja vet sja paska dhan moti ,tash versulet emines hahhahhahahhhahah

Oqeani
11-04-10, 20:40
hiqu sajna hahah

E ciles me ia ngjite ! ahhahaa

Prishtina-racing
11-04-10, 20:57
Ruju se po ja ngjet naj teli t-rrymes e sahora te bon minivall :DE ciles me ia ngjite ! ahhahaa

turisti
11-04-10, 23:25
Ruju se po ja ngjet naj teli t-rrymes e sahora te bon minivall :D

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

Prishtina-racing
12-04-10, 12:01
:D:D:D:D..veqni kshill ke hahahah[/size]

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

emine
12-04-10, 13:21
dijm mu anku more :biggrin:

Prishtina-racing
12-04-10, 14:52
Profesioniste jeni me kto te ankume :Phhahahdijm mu anku more :biggrin:

turisti
12-04-10, 17:15
:D:D:D:D..veqni kshill ke hahahah

Keshtu une :biggrin: protestoj :biggrin: ,hahahahahahahahahahahaha.

lovely
12-04-10, 22:16
plus asaj na dijna edhe burrit me i pru n shpi dashnorė, me ko nevoja dometho hohohohohohohhohohohoho

emine
12-04-10, 22:27
plus asaj na dijna edhe burrit me i pru n shpi dashnorė, me ko nevoja dometho hohohohohohohhohohohoho
o t sdi qka te kofte se diqa tu kesh me ate postim anej ka peshkimi i mashkllav hahhahahhahh

roadrunner
12-04-10, 22:34
po veq edhe na shitet, qat perparsi e kemi prej juve. se ju edhe me u anku arsyeshem, askush sjau ze per t'madhe hahahahha :PProfesioniste jeni me kto te ankume :Phhahah

turisti
12-04-10, 23:11
o t sdi qka te kofte se diqa tu kesh me ate postim anej ka peshkimi i mashkllav hahhahahhahh

Ku ke qene ti ne ate kohe kur ka postue ajo ???...........:biggrin: /aha.........

turisti
12-04-10, 23:14
plus asaj na dijna edhe burrit me i pru n shpi dashnorė, me ko nevoja dometho hohohohohohohhohohohoho

Po derisa nuk qartet e qellon naj :biggrin: Roqko Fshatunar :biggrin: e ti qet partallet e abdomenti jashte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

emine
13-04-10, 18:23
dine me than JO:biggrin:

Oqeani
13-04-10, 18:25
Thojne se: dine me rrejte !

emine
13-04-10, 18:26
Thojne se: dine me rrejte !
hahahhahahha qka ki breh ti,a po doket pune e vogel me te rrejt ashiqare a:biggrin:

Oqeani
13-04-10, 18:28
hahahhahahha qka ki breh ti,a po doket pune e vogel me te rrejt ashiqare a:biggrin:

Jo jo se jam mesuar hahaha

YanYan
13-04-10, 19:26
Thojne se: dine me rrejte !
Me ke te rrish, bahesh (kan than) :tongue:

emine
13-04-10, 20:07
Femra edhe pse eshte percaktu nga gjinia e shemtuar si naive ,po ashtu ka perparsi sepaku tregon cfare do,kurse meshkujte shume her i hutone dhe vetja se duan te ulen ne dy stoli dhe nganjeher mbesi pa asnje:biggrin:

turisti
13-04-10, 20:16
Femra edhe pse eshte percaktu nga gjinia e shemtuar si naive ,po ashtu ka perparsi sepaku tregon cfare do,kurse meshkujte shume her i hutone dhe vetja se duan te ulen ne dy stoli dhe nganjeher mbesi pa asnje:biggrin:

Ēdo kohe e ka ngjyren e vet.......

emine
13-04-10, 20:19
Ēdo kohe e ka ngjyren e vet.......
hahahhhahh cfaret more:biggrin:

turisti
13-04-10, 20:24
hahahhhahh cfaret more:biggrin:

..........:biggrin: pak ngjyre e koherat e ndryeshmet :biggrin: ........

Guri i madh
13-04-10, 20:30
te vetmen perparsi qe e kemi ne mashkujt ,qe femrat nuk tentojn me na e marr at perparsi quhet PUNA

turisti
13-04-10, 20:48
te vetmen perparsi qe e kemi ne mashkujt ,qe femrat nuk tentojn me na e marr at perparsi quhet PUNA

E si qendron puna tek :biggrin: mashkuj DEMBELAT :biggrin: ???????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Guri i madh
13-04-10, 21:42
E si qendron puna tek :biggrin: mashkuj DEMBELAT :biggrin: ???????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.e atyre ju duhet nji dokument identifikimi e nuk i nguc as hyqmeti e as mileti hhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaata jetojn gjat se nuk kan shtres

turisti
13-04-10, 21:51
e atyre ju duhet nji dokument identifikimi e nuk i nguc as hyqmeti e as mileti hhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaata jetojn gjat se nuk kan shtres

I japim ketu tek budallaqet se shpejti :biggrin: ēertifikatat e tilla :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

E lumi ai qe me kohe u tranue,bili ju kan pshtu floket pa ju zbardhu.........:biggrin: .

YanYan
27-11-10, 16:49
I japim ketu tek budallaqet se shpejti :biggrin: ēertifikatat e tilla :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

E lumi ai qe me kohe u tranue,bili ju kan pshtu floket pa ju zbardhu.........:biggrin: .

He edhe 1: jua zbardhojme floket juve :biggrin:

tipi engjellor
27-11-10, 17:13
He edhe 1: jua zbardhojme floket juve :biggrin:
hahhahah qka sbani ju edhe ne fund e din qfare thuhet te drejtat e grave duhte mi respektu hahahha

YanYan
19-05-11, 03:57
hahhahah qka sbani ju edhe ne fund e din qfare thuhet te drejtat e grave duhte mi respektu hahahha

Eeee ca kujton ti...qe si na trajtoni ju (edhe thuj mandej se nuk e meritoni me ju ardh hakut) :tongue:

Burrat...

javen e 6-te: te dua
muajin e 6-te: sigurisht qe te dua
vitin i 6-te: po te mos te doja do te te kisha lene me
kohe

2. TE ARDHURIT NE SHTEPI
javen e 6-te: e dashur erdha une
muajin e 6-te: c'kemi!
vitin e 6-te: ēa ka bo mami per dreke?

3. TROKET DERA...
javen e 6-te: mos u mundo, e hap une deren
muajin e 6-te: ta hap une deren?
vitin e 6-te: hape pra deren!

4. TELEFONI...
javen e 6-te: e dashur te kerkon Mira ne telefon
muajin e 6-te: te kerkojne ne telefon
vitin e 6-te: eshte per ty

5. FEMIJET...
javen e 6-te: sa femije do ti?
muajin e 6-te: mamaja jote eshte shume e keqe
vitin e 6-te: i paske ngja rraces se mamit

6. PLANE PER PUSHIMET...
javen e 6-te: kete vere do te te ēoj ne Venecia
muajin e 6-te: e di c'ke, a ikim ne Durres?
vitin e 6-te: pse, s'te rrihet ne shtepi ty?

7. DHURATAT...
javen e 6-te: shpresoj te te pelqeje kjo unaze
muajin e 6-te: mora nje kornize, a kemi ndonje
fotografi qe ta varim ne mur?
vitin e 6-te: na, blej naigjo per vete me keto leket

8. SHKOJME NE KINEMA...
javen e 6-te: cili film te pelqen?
muajin e 6-te: a shkojme ne kinema ?
vitin e 6-te: shko ne kinema, mua me pelqeu shume!

9. PAKUJDESITE...
javen e 6-te: mos u merzit shpirt se nuk ngel njolle
muajin e 6-te: kujdes pra!
vitin e 6-te: sa e pakujdesshme qe je mi gru!

10. MENDIME TE NDRYSHME...
javen e 6-te: une nuk mendoj keshtu
muajin e 6-te: e ke gabim
vitin e 6-te: ē'ia fut kot!

11. GATIMI...
javen e 6-te: me pelqen shume gatimi yt
muajin e 6-te: ca ka per dreke?
vitin e 6-te: prape makarona paske bo...na plase mo!

12. PIHET...
javen e 6-te: cfare deshiron te pish?
muajin e 6-te: me bej nje Martini
vitin e 6-te: prape paske harru me i fut akull

13. RROBAT DHE PAZARI...
javen e 6-te: te shkoka shume ky fustani
muajin e 6-te: bleve fustan tjeter?
vitin e 6-te: sa leke beri ky fustani?

14. ME FAL...
javen e 6-te: s'ke pse kerkon te falur
muajin e 6-te: s'ka gje jo...u mesuam ne me ty!
vitin e 6-te: he ta marrte dreqi doren ty...

emine
18-06-11, 20:53
se nuk shkyjme kpuc ka njekim:tongue:

emine
18-06-11, 21:17
Nje burre dhe nje grua po bisedonin ne nje tavoline se cili ndjen me shume kenqesi kur ne seks, burri apo gruaja. Burri thote: - Pa dyshim qe ne burrat ndejme me shume kenaqesi. - Ashtu? - thote gruaja - Po kur te kruhet veshi, cili ndjen me shume kenqesi veshi apo gishti