PDA

View Full Version : A e dini qe ai/ajo qė puth, jeton mė shumė....!!!


Faqet : [1] 2 3 4

lazdrani
28-05-04, 11:26
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:

Barbaroza
28-05-04, 11:38
Ndoshta Lazdrani eshte keshtu,por duhet patur kujdes edhe nga puthjet e atyre qe kane virusa e te shkurtohet jeta :lol:

anna
28-05-04, 12:01
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:


ne per vete pranoj keshilla vetem nga doktori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
29-05-04, 10:59
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:


ne per vete pranoj keshilla vetem nga doktori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E une cka po te dokem ty haaaaaaa :D :wink:

anna
29-05-04, 13:42
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:


ne per vete pranoj keshilla vetem nga doktori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E une cka po te dokem ty haaaaaaa :D :wink:


doktor :oops: :oops: :oops: :oops:

Murgesha
29-05-04, 14:00
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:


ne per vete pranoj keshilla vetem nga doktori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E une cka po te dokem ty haaaaaaa :D :wink:

Po de anna qy edhe ti. Doktorrin e kemi ne forum, prandaj keshillat e tij duhet ti kemi parasysh.

Vera
29-05-04, 14:08
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:

e po edhe puthjet ta shkurtojn nganjeher jeten nuk ka qe veq ta zgjatin jetej,kujdes pra nga disa puthje se nuk jan te gjitha njejt. :wink:

anna
29-05-04, 14:08
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:


ne per vete pranoj keshilla vetem nga doktori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E une cka po te dokem ty haaaaaaa :D :wink:

Po de anna qy edhe ti. Doktorrin e kemi ne forum, prandaj keshillat e tij duhet ti kemi parasysh.

po murgesha patjeter :wink: :wink:

florian
29-05-04, 17:56
MASI PUTHJA PO NA E ZGATKA JETEN .HAJDE IHER KUSH PO ME PUTH :roll: :oops:

Gentiana
29-05-04, 17:58
MASI PUTHJA PO NA E ZGATKA JETEN .HAJDE IHER KUSH PO ME PUTH :roll: :oops:


Hanaaaaaaaaa, Floriani po te thirr :wink:

Honesty^uk.
29-05-04, 18:04
Ndoshta Lazdrani eshte keshtu,por duhet patur kujdes edhe nga puthjet e atyre qe kane virusa e te shkurtohet jeta :lol:


Kjo shoqja jone vetem te keqiat po i mendon se pari
A mos kujton se ke me jetuar 300 vite qiko :lol: :lol:
duhet me vdek dikur, dhe pak rendesi ka se nga cfare vdes
Puthhhhhhhhhhhhhhhh dhe mos mendo shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
29-05-04, 18:31
MASI PUTHJA PO NA E ZGATKA JETEN .HAJDE IHER KUSH PO ME PUTH :roll: :oops:


Hanaaaaaaaaa, Floriani po te thirr :wink:

KUSH MORE PO ME THIRR :?:

PO ME DUKETT SE SPO DON ME ME PUTH KURRNJA PER ME ME HEK QAFE MA SHPEJT :evil:
Postuar: Sat May 29, 2004 8:34 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Barbaroza shkruajti:
Ndoshta Lazdrani eshte keshtu,por duhet patur kujdes edhe nga puthjet e atyre qe kane virusa e te shkurtohet jeta

Honesty^uk. Postuar: Sat May 29, 2004 8:34 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Barbaroza shkruajti:
Ndoshta Lazdrani eshte keshtu,por duhet patur kujdes edhe nga puthjet e atyre qe kane virusa e te shkurtohet jetaKjo shoqja jone vetem te keqiat po i mendon se pari
A mos kujton se ke me jetuar 300 vite qiko
duhet me vdek dikur, dhe pak rendesi ka se nga cfare vdes
Puthhhhhhhhhhhhhhhh dhe mos mendo shume


PO JO ME VDEK KAQ SHPEJT PUTH PO PUTH ME LEZET

lazdrani
30-05-04, 15:15
Shkova te mamaja ta perqafoje :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

hana
30-05-04, 15:57
hahahahha lazdran puthje alla franceze a :wink:

florian
30-05-04, 22:22
hahahahha lazdran puthje alla franceze a :wink:


LOCKI NJE MQUK PER TY ZEMER :wink:

lazdrani
31-05-04, 11:04
Nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq te gjitheve...... :P

Murgesha
31-05-04, 11:35
Nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq te gjitheve...... :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shume i shijshem ky mpuuuuuuuuuuuqi yt :wink:

lazdrani
31-05-04, 20:14
Nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq te gjitheve...... :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shume i shijshem ky mpuuuuuuuuuuuqi yt :wink:
ncncncnncncncn :wink:

ARMANI
31-05-04, 20:17
PO SHUM E VERTET ESHT LAZDRAN AI OSE AJO QE PUTHEN JETOJN ME SHUM NJE PUTHJE E ZGJAT JETEN E NJERIUT NJE MUAJ :wink: MPUQNU SA TE MUNDENI :lol: :lol: :lol:

lazdrani
31-05-04, 21:37
PO SHUM E VERTET ESHT LAZDRAN AI OSE AJO QE PUTHEN JETOJN ME SHUM NJE PUTHJE E ZGJAT JETEN E NJERIUT NJE MUAJ :wink: MPUQNU SA TE MUNDENI :lol: :lol: :lol:
E vertet kjo wowww sa puthjet ne dite i marre dhe dhuroje paskemi punet bukure :D :wink:

florian
31-05-04, 21:43
PO SHUM E VERTET ESHT LAZDRAN AI OSE AJO QE PUTHEN JETOJN ME SHUM NJE PUTHJE E ZGJAT JETEN E NJERIUT NJE MUAJ :wink: MPUQNU SA TE MUNDENI :lol: :lol: :lol:
E vertet kjo wowww sa puthjet ne dite i marre dhe dhuroje paskemi punet bukure :D :wink:HAHAHHAHAHHA ME JETUE MA SHUM ME TAKO ME PUNUE MA SHUM :wink:

MA MIRR PAK PO SI PELLUM PO JO PER KETE MOS PUTHNI PO PUTHNI ME CILESI SI KY MRETI JON I ZI ME MRETNESHEN TON TE BARRDH :twisted:

KUALITEI KUALITETIN KQYRNI :wink:

anna
01-06-04, 10:03
krejtve nga nje mpuqqqqqqqqqqq me perjashtim te disave :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
01-06-04, 17:10
Anna e di qe ke menduar edhe per mua kur dergove mpuqin. :lol:

Barbaroza
01-06-04, 17:15
Mpuqq,mpuqqq,mpuqqq,mpuqqqqqqqqqq,mpuqqqqqqqqqqqqq ,
mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq,mpuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq,
mpuuuuuqqqqqqqqqqqqqq,mpuuuuuuuuuqqqqqqqq,muahhhhh hhhhhhhhhhhh :P

Gentiana
01-06-04, 17:18
Mpuqq,mpuqqq,mpuqqq,mpuqqqqqqqqqq,mpuqqqqqqqqqqqqq ,
mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq,mpuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq,
mpuuuuuqqqqqqqqqqqqqq,mpuuuuuuuuuqqqqqqqq,muahhhhh hhhhhhhhhhhh :P


Barbaroza me siguri te embla ken, po per kend ken a thua?? :roll: :wink:

Murgesha
01-06-04, 17:19
Genta mos u baj se spo e din per kend????
Per Honestyn jane moj, bile te gjitha speciale. :lol:

lazdrani
01-06-04, 18:40
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P Murgesha nga kendi mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa :wink:

Murgesha
01-06-04, 18:42
Eh mos te lasht zoti pa njerin tand. Lazdran permbaju pak te lutem se Genta dhe Vera jane ketu. :wink:

lazdrani
01-06-04, 18:49
E bolle me u be se me paska marre malli shume per ty :wink: Genta,RRushi erdhe pasha mamin :wink:

Gentiana
01-06-04, 18:54
E bolle me u be se me paska marre malli shume per ty :wink: Genta,RRushi erdhe pasha mamin :wink:

Po pasha Mamin, tani ta shohim se qka po thot?! :oops: :oops:

Vera
02-06-04, 06:12
MPUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ per te gjith ke kjo puthje

lazdrani
03-06-04, 18:02
DANKE :wink: KISS MBRAPA :P

anna
03-06-04, 18:44
Anna e di qe ke menduar edhe per mua kur dergove mpuqin. :lol:


normal qe po ti hyn ne grupin e njerzve qe ia kisha dhene me deshir kete mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqq :wink: :wink: :wink: :wink:

florian
03-06-04, 20:16
krejtve nga nje mpuqqqqqqqqqqq me perjashtim te disave :lol: :lol: :lol: :lol:

UN NUK JAM I PERJASHTUAR APO :roll:

lazdrani
04-06-04, 10:20
Flori ja nje mpuqqqqqqqqqqq per ty sot :P ne faqe kuptohet :lol: :lol: :lol:

florian
04-06-04, 16:15
Flori ja nje mpuqqqqqqqqqqq per ty sot :P ne faqe kuptohet :lol: :lol: :lol:


LAZDRAN UNE TY PO TI COJ DY MQUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK NE FAQE EEEEEEEE :wink:

florian
04-06-04, 16:16
NJE MQUKKKKKKKKKKKKKKKKKK TANVE .


E TY QE ME KE THAN PRAM E FUNIT NATEN E MIR DYYYYYYYYYYYYYYY MPUQAAAAAAAAAAAAA E NI MQUKKKKKKKKKKK :roll:

Vera
04-06-04, 17:39
mPuQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
te gjithve jo veq disave per sot

Murgesha
04-06-04, 22:03
Flori ja nje mpuqqqqqqqqqqq per ty sot :P ne faqe kuptohet :lol: :lol: :lol:


LAZDRAN UNE TY PO TI COJ DY MQUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK NE FAQE EEEEEEEE :wink:

Nc-nc-nc-nc-nc :roll: :shock: :wink:

lazdrani
05-06-04, 10:57
Special kiss for you Murgesha :P :wink:

aferdita
05-06-04, 14:22
pershendetje lazdran e ke te drejt per ata qe puthin jetojn me se shumti . por mit dem richtigen partner :wink:

Vera
11-06-04, 15:36
asnje Mpuqqqqq speciale per askend sot, se buzet varr mu kan ba tu i puq njerzit qyyyy :cry: :cry: :cry:

hana
11-06-04, 16:47
hahahahah cka jeni qu pesh more tu puth kukuku :wink: :wink: :wink:

lazdrani
11-06-04, 21:34
pershendetje lazdran e ke te drejt per ata qe puthin jetojn me se shumti . por mit dem richtigen partner :wink:
Ich hoffe e ke gjet ate prince qe e meriton :D :wink:

anna
12-06-04, 09:23
shqip ne forum hahahhahahah

hajde mpuca me shit :lol: :lol: :lol: :lol:

aferdita
12-06-04, 19:34
Ich hoffe e ke gjet ate prince qe e meriton :D :wink:[/quote]

leider nicht lazdran :(

lazdrani
12-06-04, 19:35
Aber bald süsse.Mache keine sorgen,der richtige kommt noch :wink: Nuk e dine ata se cfare pellumbeshe e prete :wink:

lazdrani
14-06-04, 20:47
Kush done nje puthje vullnetare nga une :?: :wink:

Vera
14-06-04, 21:02
ahaha lazdrani cka koke ba humanitar more ncncncnc ok valla ta kisha mar at mpuq (ne faqe kuptohet) por kam vendo qe asken mos me mpuq dhe askush mos me me puq mua :(

Honesty^uk.
14-06-04, 21:32
Kush done nje puthje vullnetare nga une :?: :wink:Lazdran ;;shume humanitar po rrin ti;;ku ke pa ti ne dite te sotshme me dhuruar puthje vullnetare :wink:
ishalla nuk e marrin vesh qikat se ateher ,,,,,,, mbete pa buze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
15-06-04, 09:36
epo njerz keshtu si lazdrani duhet me kan mu ba humanista me ba bamiresi etj etj qe edhe une po them kush do nje puthje vullnetare nga une :?: :!: :wink:

lazdrani
15-06-04, 10:22
Urdheroni puthje ata qe dojne :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Murgesha
15-06-04, 10:25
Kush done nje puthje vullnetare nga une :?: :wink:Lazdran ;;shume humanitar po rrin ti;;ku ke pa ti ne dite te sotshme me dhuruar puthje vullnetare :wink:
ishalla nuk e marrin vesh qikat se ateher ,,,,,,, mbete pa buze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty edhe ne mbet pa buze, ska dert se i shtohet jeta :wink:
Lazdran, a ke marre oferta per puthje, mbasi po i jep vullnetarisht? :wink:

lazdrani
15-06-04, 10:34
HAAAAAAAA,Murgesha ti e dine bukure se une di te lazdrohem po puthje vetem ty te dhuroje dhe askend tjeter :wink:

Murgesha
15-06-04, 10:54
HAAAAAAAA,Murgesha ti e dine bukure se une di te lazdrohem po puthje vetem ty te dhuroje dhe askend tjeter :wink:

Mos ke dert Lazdrani, e di une kete. :wink:

aferdita
25-06-04, 19:51
nje mpuqq per te gjithehttp://perso.wanadoo.fr/schatzkiste/animierte-gifs/smilies/bilder/668.gif

lazdrani
26-06-04, 16:14
nje mpuqq per te gjithehttp://perso.wanadoo.fr/schatzkiste/animierte-gifs/smilies/bilder/668.gifUH AFERDITA MI LE TE KUQIT NE FAQE,CKA TI THEM TANI MURGESHES SIME :wink:

Cool_Boy
26-06-04, 17:57
nje mpuqq per te gjithehttp://perso.wanadoo.fr/schatzkiste/animierte-gifs/smilies/bilder/668.gifUH AFERDITA MI LE TE KUQIT NE FAQE,CKA TI THEM TANI MURGESHES SIME :wink:

gjithashtu edhe mua qka ti bej tashti princesh sime VERES,kuku qka na ke be aferdita na ke qit pune shume tashti......lazdrani si te shpetojm more amigo se veshtir e kemi menjet me to sot ne pallatin mbreterot ok hahah.......

anna
27-06-04, 18:14
hajde me nga nje mpuq per te gjithe :lol: :lol:

mr_beni
27-06-04, 18:37
a qitu veq po u puqkan a ? hajt se edhe une po ju mpuqi te gjithve ka ni her :oops:

Barbaroza
28-06-04, 08:27
Te gjitheve ju puth sothttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/081.gif

Gentiana
28-06-04, 10:14
Hajde edhe nga un nje puthje!

http://images.google.ch/images?q=tbn:c7vzZKmoVWIJ:www.xs4all.nl/~zaichik/images/lippen.jpg

lazdrani
28-06-04, 10:23
Hajde edhe nga un nje puthje!

http://images.google.ch/images?q=tbn:c7vzZKmoVWIJ:www.xs4all.nl/~zaichik/images/lippen.jpgUpsss qe e kafshove buzen hahahahhahah :wink: Nje mpuq vetem per MURGESHEN :P

Barbaroza
28-06-04, 10:24
Genta,mos e kafsho buzen moj se e pergjake :(

Gentiana
28-06-04, 10:28
Jo bre jo mos ma bani dertin...

lazdrani
28-06-04, 10:48
Jo bre jo mos ma bani dertin...
Shume e veqant kjo puthje e juaj athua per kete te shkoje mendja.... :roll: :wink:

Gentiana
28-06-04, 10:49
Jo bre jo mos ma bani dertin...
Shume e veqant kjo puthje e juaj athua per kete te shkoje mendja.... :roll: :wink:

Shum Kurreshtar edhe ti Lazdran??!!! :oops: :wink:

Murgesha
28-06-04, 11:06
Ej pritni sa ta mpuqi Lazdranin. Mos shikoni.
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/046.gif

lazdrani
28-06-04, 11:18
Ej pritni sa ta mpuqi Lazdranin. Mos shikoni.
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/046.gif :oops: :oops: :wink:

Barbaroza
28-06-04, 14:27
Ej pritni sa ta mpuqi Lazdranin. Mos shikoni.
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/046.gif

Po s'qenka kushedi se cfare puthje per mos me shiku ne tjeret qy :wink:

lazdrani
28-06-04, 20:38
Ej pritni sa ta mpuqi Lazdranin. Mos shikoni.
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/046.gif

Po s'qenka kushedi se cfare puthje per mos me shiku ne tjeret qy :wink:Kjo eshte puthje me stil :wink:

Murgesha
04-07-04, 23:47
Ej pritni sa ta mpuqi Lazdranin. Mos shikoni.
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/046.gif

Po s'qenka kushedi se cfare puthje per mos me shiku ne tjeret qy :wink:Kjo eshte puthje me stil :wink:

:wink: :wink: :wink: :wink: Tregoji bre Lazdran :wink: :lol:

lazdrani
05-07-04, 16:31
Ej pritni sa ta mpuqi Lazdranin. Mos shikoni.
http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/046.gif

Po s'qenka kushedi se cfare puthje per mos me shiku ne tjeret qy :wink:Kjo eshte puthje me stil :wink:

:wink: :wink: :wink: :wink: Tregoji bre Lazdran :wink: :lol: I miss you :wink:

Vera
18-07-04, 15:15
Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

kon e kapi kjo puthja ime nuk e di veq nje te madhe e dhash hahahahha :wink: :lol:

aferdita
18-07-04, 15:19
http://de.geocities.com/xesbi/lippen.gif

hajt edhe nga nje puthje sot :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiani
18-07-04, 23:21
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:

A e dini qe Ai/Ajo qe puthe jetone me shume.... ???

Jo more lazdrani,po ku e kemi ditur, nuk tregon njeri gjė pėr kėtė punė, hė si duket po e ruajnė me xhelozi kėtė sekret!

Falemnderit qė tregove dhe do ta dij pėr nderė tani e tutje! :lol:

E tani pasi e dijė, e kuptova edhe unė kėtė punė, s`kemi pėr ta ndalur kėtė punė, qenka shkruar pėr tu bėrė varrė e hajri e ndaftė! :lol: po ku e gjete tė na tregosh :lol:

Vera
19-07-04, 09:49
He or Gentiani po ti ke ardhur von se ne ketu ram cop e grim duke u puthur hahahah (ne faqe a ) :lol: :lol: :lol: e aj qe edh enje me shum :wink:

Gentiana
01-08-04, 11:32
Kam vendosur sot me jau jap nga nje Mpuq te gjithve ne faqe, ne vend te shpullave :wink:


http://images.google.ch/images?q=tbn:c7vzZKmoVWIJ:www.xs4all.nl/~zaichik/images/lippen.jpg

aferdita
01-08-04, 15:52
http://www.tiscali.de/life/images/9/8/7/2/6/9872634.jpg
hajt se edhe un nga nje mpuq sot
genta te pershendes shume :wink:

Gentiana
01-08-04, 20:30
Aferdita, danke dir süsse.

Cool_Boy
01-08-04, 21:44
Per qka jeni ka folni more ketu a???Per buze a???Jo moj qika nuk i keni provu ende buzet e mija se sheqer jan besomni ahahah

Cool_Boy ju pershdnet me sheqer :wink: :wink: :wink:

aferdita
02-08-04, 08:34
Per qka jeni ka folni more ketu a???Per buze a???Jo moj qika nuk i keni provu ende buzet e mija se sheqer jan besomni ahahah

Cool_Boy ju pershdnet me sheqer :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy pse nuk ke tregu me heret djal :lol: :lol: :lol:

lazdrani
02-08-04, 10:59
Kiss kiss baby po ma bajke :wink: Hajde nje puthje per Murgeshen time :P :wink:

Loloku
02-08-04, 11:03
Valla edhe ta shkurton jeten kur te behet e detyrueshem.

ShEjToNkA
16-08-04, 22:03
Ae dini qė ai/ajo qė puthė jetonė mė gjatė?????????????????????

:roll: :roll: :roll:

Jo tybe edhe qetu tek ju njeri qa s'po ndijka ,phaaa tybe qėtan se kam ditė ,jaaaa tash e tutje s'do shkepi shuplaka me paket po do ju shkepi puthje me paket .delmi po rrojshė mė shumė qyyy :!:

Murgesha
16-08-04, 22:12
Ae dini qė ai/ajo qė puthė jetonė mė gjatė?????????????????????

:roll: :roll: :roll:

Jo tybe edhe qetu tek ju njeri qa s'po ndijka ,phaaa tybe qėtan se kam ditė ,jaaaa tash e tutje s'do shkepi shuplaka me paket po do ju shkepi puthje me paket .delmi po rrojshė mė shumė qyyy :!:

moj shkep si te duash edhe kamione me puthje, pa e nderruarr emrin sti do askush.
Kush ka qejf me u puthe me Shejtone se????? :wink:

ShEjToNkA
16-08-04, 22:25
cncnc ,pse mojė po mė thua ashtu qyy ,se melaqe jam volla qyy :wink:

Hajt pra pasi ke thanė ashtu pėr mua po ja filloj me njė puthje nga ti, pra enkas pėr ty nė lulė tė ballit njė Mpuuuuqqqqqqqqqqqq

Murgesha
16-08-04, 22:33
cncnc ,pse mojė po mė thua ashtu qyy ,se melaqe jam volla qyy :wink:

Hajt pra pasi ke thanė ashtu pėr mua po ja filloj me njė puthje nga ti, pra enkas pėr ty nė lulė tė ballit njė Mpuuuuqqqqqqqqqqqq

Wooooooooooow Paskam hyre ne gjynah me ty Shejtonka.
Me puthe dhe prap mbeta Murgeshe.
une kam menduar se me te puth Shejtont te bajne shejton edhe ty, por nuk qenka ashtu. :wink:

ShEjToNkA
16-08-04, 22:43
Wooooooooooow Paskam hyre ne gjynah me ty Shejtonka.
Me puthe dhe prap mbeta Murgeshe.
une kam menduar se me te puth Shejtont te bajne shejton edhe ty, por nuk qenka ashtu. :wink:

Po jo mojė nuk ėshtė ashtu qyy ,po mė vjen mirė qė mė nė fund e kuptove ,po s'i ti bėjė tė tjerėt tė kuptojn se qyyyy :wink:

turisti
16-08-04, 23:26
Pershendetje Lazdran.Simbas kesaj teorie,jeta ime do te zgjatet si sakezi i Gjermanijes. :P

lazdrani
19-08-04, 10:44
Pershendetje Lazdran.Simbas kesaj teorie,jeta ime do te zgjatet si sakezi i Gjermanijes. :P :wink: :D :P 8)

turisti
19-08-04, 12:47
:wink:

nitushe
12-09-04, 15:31
jo bre nuk zgjatet jeta po buzt tu prishen varr tu bohen :lol: :lol:

turisti
13-09-04, 11:45
Puthja eshte ILAQI i buzve. :wink:

Nexhati
13-09-04, 13:40
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:
Eh i lumi une nate e dite duke puthure :lol: :lol: :lol:

lazdrani
16-09-04, 20:20
Pra puthuni me shpesh me personat qe ju i doni ,e ju rritet jeta :D :wink:
Eh i lumi une nate e dite duke puthure :lol: :lol: :lol:
NON STOP :roll: :wink:

dr1ta
16-09-04, 20:42
Thojn ce seksi ma shum ta zgjat jeten :oops:

vushtrria
16-09-04, 20:45
ai qe puth shiqimin e ka me te mir d.m.th sheh me larg pra puthni sa me shum

anna
17-09-04, 16:55
puthuni sa qe mundeni :lol: :lol: :lol:

Murgesha
17-09-04, 22:34
puthuni sa qe mundeni :lol: :lol: :lol:

Po de puthuni e mos u ndalni kurrė. Ama ruajuni pak. :wink:

lazdrani
17-09-04, 22:54
puthuni sa qe mundeni :lol: :lol: :lol:

Po de puthuni e mos u ndalni kurrė. Ama ruajuni pak. :wink:
Se ka dale nje virus i quajtur Amori :P

Murgesha
17-09-04, 22:56
puthuni sa qe mundeni :lol: :lol: :lol:

Po de puthuni e mos u ndalni kurrė. Ama ruajuni pak. :wink:
Se ka dale nje virus i quajtur Amori :P

Po bre ra Amori e nė qafė na mori. :D :D :D :D [/b]

aferdita
17-09-04, 22:57
u knaqet valla :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
17-09-04, 23:00
u knaqet valla :lol: :lol: :lol: :lol:
Te kenaqet Zoti edhe ty se bashku me ne ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
17-09-04, 23:03
u knaqet valla :lol: :lol: :lol: :lol:
Te kenaqet Zoti edhe ty se bashku me ne ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Njėmend Afėrdita pse ti spo kėnaqesh me Princin tėnd???

aferdita
17-09-04, 23:05
Njėmend Afėrdita pse ti spo kėnaqesh me Princin tėnd???

hahahahaha edhe un u knaqa more :lol: :lol:

MemphiSx
17-09-04, 23:26
aferdita ku e paske more ti mbretin :) A po me njofton me te :D heheheh ;)

aferdita
17-09-04, 23:28
aferdita ku e paske more ti mbretin :) A po me njofton me te :D heheheh ;)

a po don bash me njoftu a, qetu dikund eshte,nuk e di valla u shkoj tash :roll:

livoreka bicio
17-09-04, 23:34
Puthja eshte ILAQI i buzve. :wink: TURIST metvertet ashtu eshtč,ha,ha,ha,ha,ha :lol: :lol:

turisti
18-09-04, 13:39
Po 100%,per ate,une do te i blej nje pare buze artificiale...hahahahahah
:P :wink:

anna
18-09-04, 14:08
edhe mua me eshte ngjitur virusi amor ahahahahha :lol: :lol:

Loloku
18-09-04, 14:21
aferdita ku e paske more ti mbretin :) A po me njofton me te :D heheheh ;)

a po don bash me njoftu a, qetu dikund eshte,nuk e di valla u shkoj tash :roll:

Ketu jam ketu aferdita, po nuk pe di qysh jetohet me gjate me puthje, mua valla me ndalet fryma. Ah aferdita ne puthjen tende me fiken edhe dritat...

livoreka bicio
18-09-04, 14:31
edhe mua me eshte ngjitur virusi amor ahahahahha :lol: :lol: anna ma paske ngjitur edhe mua me siguri... hahhahh :oops: :oops: :wink:

MemphiSx
18-09-04, 17:49
aferdita apo me njofton tani :) Se mbrem nuk patem kohe ;) Cili eshte Mbreti yt :)

aferdita
18-09-04, 17:54
aferdita apo me njofton tani :) Se mbrem nuk patem kohe ;) Cili eshte Mbreti yt :)


memphisX,me doket se po me tradhton valla,po qka me i be,nese gjen me te mire le te shkojn :wink: :lol: :lol:

DannyAus
18-09-04, 17:56
ME SA E DI UNE ME SEX TU ZGJATET JETA E JO ME PUTHJE,,

KE QEN ME PUTHJE PASNA ME JETU EDHE 1 MILION VJET,,,,,
A ME SEX HMMM NESE OSHT 1 ORE SEX TU ZGJATET 1 MINUT JET
MIRE PASNA ME JETU,, JET MESATARE

Loloku
18-09-04, 18:51
aferdita apo me njofton tani :) Se mbrem nuk patem kohe ;) Cili eshte Mbreti yt :)


memphisX,me doket se po me tradhton valla,po qka me i be,nese gjen me te mire le te shkojn :wink: :lol: :lol:

Kush te ka thene i dekt nana. Me te trathu ty sikur me i nxjerre keta dy sy, po edhe ti kujde nga fjalekeqinjt se ma e zoja vetit je! Ēka flet mahalla ty mos te ha palla se sikur qiftin tone nuk ka me gjete kush as ne perralla!

anna
19-09-04, 14:20
edhe mua me eshte ngjitur virusi amor ahahahahha :lol: :lol: anna ma paske ngjitur edhe mua me siguri... hahhahh :oops: :oops: :wink:


ahahahhaah epo virus eshte eshte ngjites ahhahahahaha mire e ke aej mos e ke gajle se sherohet ka ilaqe sa dush :lol: :lol:

livoreka bicio
19-09-04, 17:46
ha,ha.ha,ha,ha,ANNA me siguri me kalon edhe pa ilaqe se nuk esht bash virus i madh dhe nuk e kena kqyr kurr per pak hahahahahah... :lol: :lol: :lol: te pershendes shum :wink: :wink: :wink:

lazdrani
20-09-04, 16:18
U kenaqet e ju kenaqet Zoti :P :P :P :P :P

anna
21-09-04, 10:43
ha,ha.ha,ha,ha,ANNA me siguri me kalon edhe pa ilaqe se nuk esht bash virus i madh dhe nuk e kena kqyr kurr per pak hahahahahah... :lol: :lol: :lol: te pershendes shum :wink: :wink: :wink:


sa er mu siguri pi ti ilaqe se nuk i dihet hajt se teta ka eksperienc shume vjeqare :wink:

livoreka bicio
21-09-04, 12:46
ha,ha.ha,ha,ha,ANNA me siguri me kalon edhe pa ilaqe se nuk esht bash virus i madh dhe nuk e kena kqyr kurr per pak hahahahahah... :lol: :lol: :lol: te pershendes shum :wink: :wink: :wink:


sa er mu siguri pi ti ilaqe se nuk i dihet hajt se teta ka eksperienc shume vjeqare :wink: ha,ha,ha oK ANNA hajt se tybe kame te ngu dhe kame pi pak ilaq se valla me te vertet mir e ke dhe sa per esperienc valla doren ta jap veq kush ta ka inat ha,ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
25-09-04, 19:47
Fakt se kush PUTH- jeton me shume,por mos haroni se - KUSH SHOQEROHET ME MUA - JETON ME GJATE, hahahahahaha, ju pershendes. :P :P :P :P :wink:

Barbaroza
25-09-04, 19:53
Disa puthje te ringjallin :wink:
http://images.google.com/images?q=tbn:BJDcQyNLt

turisti
25-09-04, 20:04
Disa puthje te ringjallin :wink:
http://images.google.com/images?q=tbn:BJDcQyNLt

Po Barbaroza,por gjurmet e mbetura ne zemer nuk i zhduk..... :wink:

Barbaroza
25-09-04, 20:07
Turisti,mund te jete edhe kjo,por une vura nje pikture me Borebardhen dhe Princin e saj teksa e puthte dhe ajo ringjallej dhe desha ta lidhja me textin tim :wink: :wink:

turisti
25-09-04, 20:11
Turisti,mund te jete edhe kjo,por une vura nje pikture me Borebardhen dhe Princin e saj teksa e puthte dhe ajo ringjallej dhe desha ta lidhja me textin tim :wink: :wink:

Ajo nuk shihet,por te besoj,a, edhe une vetem thash-ashtu,sa te shkruaj diqka,hahahahahahaha mos u hidhero,te lutem. :P :wink:

Barbaroza
25-09-04, 20:17
S'kam asnje arsye te hidherohem, Turisti!

turisti
25-09-04, 20:26
S'kam asnje arsye te hidherohem, Turisti!
Falmderit per pergjegje,Barbaroza. :P :wink:

Era dhe Lisi
25-09-04, 20:28
Lazdran kete nuk paskem ndie.... :wink:

turisti
28-09-04, 00:04
Hahahahahahahahahaha,por e vertete eshte...... :wink:

Gentiana
28-09-04, 11:37
Sot te gjith e keni nga nje mpuuuuuuuuuuuuuuq nga un.... :wink: http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/082.gif

Drini_i_Bardhė
28-09-04, 11:41
Genitana aj Mpuqi yt me ka disponu sot ;) dita po me hec shume bukur. :)

Gentiana
28-09-04, 11:46
Genitana aj Mpuqi yt me ka disponu sot ;) dita po me hec shume bukur. :)

:oops: Me vjen mire se qenke disponuar.

Dite te kendshme te gjithve.

Genta

livoreka bicio
28-09-04, 11:58
Sot te gjith e keni nga nje mpuuuuuuuuuuuuuuq nga un.... :wink: http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/082.gifGENTA niashtu edhe ty.... :P

anna
28-09-04, 13:05
dyshese shume biles ..... :roll: :roll: :wink:

livoreka bicio
28-09-04, 18:53
dyshese shume biles ..... :roll: :roll: :wink: ANNA nje puthje te vogel mu ne ball,ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol: :P :wink:

Barbaroza
28-09-04, 20:03
A me tregon kush sa vite jete i jane shtuar nese ka puthur aq shume :?: :idea: :wink:

turisti
29-09-04, 12:13
A me tregon kush sa vite jete i jane shtuar nese ka puthur aq shume :?: :idea: :wink:

Per vitet nuk dihet,a per KARMINAT E BUZVE QE JANE TE HARGJUAR- SHUME,SHUME, hahahahaha. :P :P :P :P :P

Barbaroza
29-09-04, 12:16
Hahahaahahhahahahaaaaa

turisti
29-09-04, 12:21
Hahahahahahahahahahahahaha,te pershendes me hahahahahahah :wink:

Barbaroza
29-09-04, 12:26
FLm.,edhe une te pershendes me hihihihihhihihihihihihihhiii

turisti
29-09-04, 12:27
FLm.,edhe une te pershendes me hihihihihhihihihihihihihhiii

:P :P :P :P : :wink: :P :P :P :P

Murgesha
29-09-04, 12:59
Sot pėrveē se qenkam nė disponim me shkep shpulla. Qenkam e disponuar edhe me e dhėnė njė paket Puthje.

Gentiana
29-09-04, 13:06
Murgesha, mbase shpullat sot nuk po mi dashke hiiiiiiiiiiiiq, thash Mpuqet tua po. dhe ja erdhaaaaaaaaaa :lol: :wink:

Artan_9
01-10-04, 16:42
puthja esht e damshme per shendet ha,ha,ha, :P

Barbaroza
01-10-04, 16:52
Puthuni sa te mundeni,ama kujdes nga kariesi :( :P
http://images.google.com/images?q=tbn:UyEo2MI57CAJ:www.yoell.org/ellyn/vlc/classic

Artan_9
01-10-04, 19:12
Puthuni sa te mundeni,ama kujdes nga kariesi :( :P
http://images.google.com/images?q=tbn:UyEo2MI57CAJ:www.yoell.org/ellyn/vlc/classichahahahaha puthja esht argetim hahahaha :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-10-04, 19:18
Qyqyqyqyqyqyqyqqyyqy,paskam pas me vdeke pa e mesuar :wink:

Artan_9
01-10-04, 19:23
Qyqyqyqyqyqyqyqqyyqy,paskam pas me vdeke pa e mesuar :wink: apo e sheh se thojn sa te jetosh meson hahahahah :lol:

Gentiani
01-10-04, 19:24
Puthuni sa te mundeni,ama kujdes nga kariesi :( :P
http://images.google.com/images?q=tbn:UyEo2MI57CAJ:www.yoell.org/ellyn/vlc/classic

pėr ate ka zgjidhje, dy ēamēakėza nė gojė dhe nisjani, se nuk ka mė karies :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
01-10-04, 19:29
Nipqe,edhe stomatolog na dole,te lumte ne :P

livoreka bicio
01-10-04, 20:27
puthja esht e damshme per shendet ha,ha,ha, :PHA,HA,HA,ARTAN_9 KET NUK E PASKEM DITE HA,HA,HA, :wink:

Gentiani
01-10-04, 21:03
Nipqe,edhe stomatolog na dole,te lumte ne :P

Ah, u deshtė ta postoja tek forumi i shėndetit, kėtė kėshillė, por mė afėr mė ishte kafja kėtu :wink: :lol: :lol:

Loloku
01-10-04, 21:23
Valla qysh po e shoh une ai qe ha shpulla jeton me shume!

lazdrani
05-10-04, 14:27
Valla qysh po e shoh une ai qe ha shpulla jeton me shume!Po de Puthje :wink:

ARMANI
06-10-04, 22:13
lazdran per at mua veq po me shkurtohet jeta pa me puthur as kush ke nej zgjidhje ti shoku im per mua ku me gjet un dashurin time qe tme zgjatet jeta :wink: :wink: :wink: e kapa e kapa hahahahhaha

turisti
07-10-04, 07:55
Kush puthet,zhytet me felle....... :P :P :P :P :P :P :P :P

Kercovari
07-10-04, 14:00
Puthjet e mengjezit,nektari me i mir anti stresit.

Artan_9
08-10-04, 13:05
ai qe puth shum edhe i ngritet apo i rritet shummmmmm_______________..... mendja, mos mendoni se naj send tjetur hahahahahah :lol:

livoreka bicio
08-10-04, 20:45
ai qe puth shum edhe i ngritet apo i rritet shummmmmm_______________..... mendja, mos mendoni se naj send tjetur hahahahahah :lol:HA-HA-HA-ARTAN NDOSHTA PER ATE TU KAN RRITUR ATA 3 KIME MBI KOKE QE I KE SI ANTENE. HA-HA-HA-HA-HA- :lol: :lol: :lol: :lol: TE PERSHENDES :wink:

turisti
08-10-04, 22:44
hahahahahahahahaha. :wink:

Artan_9
09-10-04, 17:34
hahahahahahahahaha. :wink:me vend e ke turist.hahahahahahahahhahahahahah :P

turisti
09-10-04, 18:22
hahahahahahahahaha. :wink:me vend e ke turist.hahahahahahahahhahahahahah :P
Ikonja jote me pelqen shume sepse me shoqeron prej vogjlimit,dhe u percaktova per te ,por e pash se shumica munden me e pas,andej e nderrova.......a pergjegjja e Bicios me shtini me qesh se ishte vazhdimi i mendimeve tua.
Te pershendes G. :wink:

Artan_9
11-10-04, 17:39
hahahahahah turist a i ndrojna ikoniat :P

turisti
11-10-04, 19:44
hahahahahah turist a i ndrojna ikoniat :P

Jo,sepse ti i e 3 kime,une vetem 1.,hahahahahahahaha :wink:

Gentiani
18-10-04, 20:55
Pėr ju qė nuk e keni ditur!

Lexoni! :lol: :lol: :lol: :wink: dhe natyrisht mos harroni se:


Puthja e sjell gjithė trupin nė lėvizje tė larta. Andrenalina dhe Endorphine shkunden, shtypja e gjakut rritet nė 180, pulsi dyfishohet dhe frekuenca e frymėmarrjes pesėfishohet. pas gjendjes sė krijuar zgjerohet produksioni i hormonit tė stresit, i cili pėr frigėn dhe depresionin pėrgjegjės ėshtė.
Gjėndrat prodhojnė Insulinėn dhe sistemi i imunitetit dėrgon truptha mbrojtėse pėrmes gjakut

Pėrmes puthjes forcohet sistemi i imunitetit dhe rritja e jetės zgjatet pėr pesė vite.

Puthja na bėnė tė bukur. Nė njė puthje tė gjatė aktivizohen deri 38 muskuj tė fytyrės. Kjo e ushqen lėkurėn me gjak dhe i bėn tė lėmuara rrudhat e para. Ai qė puth shumė, ka lėkurė tė pastėrt, pastaj puthja ėshtė e shėndetshme: sipas njė studimi amerikan puthjet lamtumirėse zvogėlojnė fatkeqėsitė nė komunikacion. Personat testues, tė cilėt para se tė shkojnė nė punė ose shkollė shkojnė mė tė sigurtė nė cak, se sa personat nga kategoria e paputhur. Gjatė njė puthje treminutėshe harxhohen 12 Kalori, por si duket pėr tė hequr mbipeshėn nuk mjafton. :wink:

110'000 minuta tė jetės kalon njeriu mesatarisht duke u puthur, kėto janė mė shumė se 76 ditė. Shumica e tyre jipen gjatė verės, sepse atėherė puthet pesė herė mė shumė se nė Dimėr.

Puthja ėshtė vlerėsuar edhe nė mėnyrė statistikore. Tė puthurit zgjatet prej 5, 5 sekonda 1987 nė 12,2 sekonda tani. Mvarėsisht prej pasionit buzėt krijojnė shtypje prej 15 kilogramėsh gjatė bashkimit tė tyre. Vetėm 6 nga 64 puthjet mes mashkullit dhe femrės janė stimulim seksual, kusuri tjetėr i takon karakterit familjarė dhe miqėsorė. :wink: :lol: :lol:

Murgesha
18-10-04, 21:02
Woooooooooooow Gentian, jo valla unė e kam ndėrmend tė largohem pra prej netit se po mė duket se ėshtė kah ma shkurton jetėn. Ja mos mė pritni mė se jam e nxėnė duke puthur.
Ps. Hej o dreq kallxom ēka duhet me puthė, vetėm tė dashurin apo kėnd ta takojsh???? :wink: :wink:

livoreka bicio
18-10-04, 22:07
AI/AJO QE PUTH SHUME, BEN ESPERIENCE ME SHUME... :wink:

Rudi_1
26-10-04, 16:01
:roll: ajo qe puth shum esht mire.hahah le te vazhdoj...

lazdrani
03-01-05, 11:35
Woooooooooooow Gentian, jo valla unė e kam ndėrmend tė largohem pra prej netit se po mė duket se ėshtė kah ma shkurton jetėn. Ja mos mė pritni mė se jam e nxėnė duke puthur.
Ps. Hej o dreq kallxom ēka duhet me puthė, vetėm tė dashurin apo kėnd ta takojsh???? :wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Vetem mua :oops:

Drenicaki
03-01-05, 23:39
Hajde kush po doni me ju puth ,kėshtu ua zgjati jeten, sipas te dhėnave biologjike hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa :idea: :idea: :lol: :lol:

turisti
04-01-05, 01:45
Hajde kush po doni me ju puth ,kėshtu ua zgjati jeten, sipas te dhėnave biologjike hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa :idea: :idea: :lol: :lol:

Qyqyqyqyqyqyqyq,puthjet e tua qenkan - simbas shkences - sheruese ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

Drenicaki
04-01-05, 02:04
Hajde kush po doni me ju puth ,kėshtu ua zgjati jeten, sipas te dhėnave biologjike hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa :idea: :idea: :lol: :lol:

Qyqyqyqyqyqyqyq,puthjet e tua qenkan - simbas shkences - sheruese ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:Se kam konstatu une po lexo ma nalt "shkencėtaret e forumit"!!hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

turisti
04-01-05, 02:06
Hajde kush po doni me ju puth ,kėshtu ua zgjati jeten, sipas te dhėnave biologjike hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa :idea: :idea: :lol: :lol:

Qyqyqyqyqyqyqyq,puthjet e tua qenkan - simbas shkences - sheruese ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:Se kam konstatu une po lexo ma nalt "shkencėtaret e forumit"!!hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Aha,ajo eshte per repartim tjeter,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.

Luana
04-01-05, 02:07
Kush po me puth bre se po du me jetu ma gjat http://www.heathersanimations.com/Romance/kiss.gif

turisti
04-01-05, 02:09
Kush po me puth bre se po du me jetu ma gjat http://www.heathersanimations.com/Romance/kiss.gif

UNE!!!!! :wink:

Luana
04-01-05, 02:11
Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D

Ndoshta edhe ti jeton sa une :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
04-01-05, 02:12
Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D

Ndoshta edhe ti jeton sa une :lol: :lol: :lol: :lol:

Me siguri,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Mafiozi
04-01-05, 19:03
Uuuuuuf bash mir e pasna zgjat jeten :D :D

Luana
04-01-05, 19:04
Uuuuuuf bash mir e pasna zgjat jeten :D :D

Me kend je puth Mafioz qe tu paska zgjat jeta :?: :lol:

Mafiozi
04-01-05, 19:10
Uuuuuuf bash mir e pasna zgjat jeten :D :D

Me kend je puth Mafioz qe tu paska zgjat jeta :?: :lol::roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:


Me mir pa koment :oops:

Luana
04-01-05, 19:17
Uuuuuuf bash mir e pasna zgjat jeten :D :D

Me kend je puth Mafioz qe tu paska zgjat jeta :?: :lol::roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:


Me mir pa koment :oops:

Hiq mos u skuq se e di :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
04-01-05, 19:22
Uuuuuuf bash mir e pasna zgjat jeten :D :D

Me kend je puth Mafioz qe tu paska zgjat jeta :?: :lol::roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:


Me mir pa koment :oops:

Hiq mos u skuq se e di :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mpluqqq ne faqe motrushe :oops: :D

Luana
04-01-05, 19:34
Qe pra edhe une ty nji ne faqe :wink: http://www.cosgan.org/images/kao/liebe/d045.gif

Kercovari
04-01-05, 19:34
Ishalla te ecen ky vite me te puthur se mire ia ke nisur.
Puthe djalo puthe,se jeta behet edhe me e lumtur mafiozi.
te pershendet kercovari.

Mafiozi
04-01-05, 22:49
Ishalla te ecen ky vite me te puthur se mire ia ke nisur.
Puthe djalo puthe,se jeta behet edhe me e lumtur mafiozi.
te pershendet kercovari.


Hahahahahahahahahahahahahahahaaaaa

Faleminderit per urimet aq te embla. Te uroj edhe ty puthje te embla
dhe nje vit te lumtur.

Me ke mungu Kercovari, me vjen mir qe te "shoh" :D


Te pershendes :wink:

turisti
05-01-05, 01:02
Ishalla te ecen ky vite me te puthur se mire ia ke nisur.
Puthe djalo puthe,se jeta behet edhe me e lumtur mafiozi.
te pershendet kercovari.

Qyqyqyqyqyq,po bani sabotazhe mbas shpines time-a???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha. :wink:

Mafiozi
05-01-05, 01:08
Ishalla te ecen ky vite me te puthur se mire ia ke nisur.
Puthe djalo puthe,se jeta behet edhe me e lumtur mafiozi.
te pershendet kercovari.

Qyqyqyqyqyq,po bani sabotazhe mbas shpines time-a???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha. :wink:


Hahahahhahaahahahahahahahahahahahahhahahaaaaa

Jo bre se un e puthi se e kam moter Luaneshen tende :D

Ti ki me jetu 120 vjet :lol: :lol: :wink:

Luana
05-01-05, 23:57
Kush e ka plan me me puth sonte te me sheron dhimbjen e kokes http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif

lazdrani
06-01-05, 12:20
Kush e ka plan me me puth sonte te me sheron dhimbjen e kokes http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif

:oops: :oops: :oops: :oops: :wink:

Mafiozi
06-01-05, 22:30
Nje puthje te ngroht per.... http://www.cosgan.org/images/midi/liebe/a010.gif


:D

Gentiana
06-01-05, 22:33
U knaqet edhe ju ketu me puthje e hajt... :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
06-01-05, 22:51
U knaqet edhe ju ketu me puthje e hajt... :lol: :lol: :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
06-01-05, 23:24
Nje puthje te ngroht per.... http://www.cosgan.org/images/midi/liebe/a010.gif


:DPER,PER,PER KENDE MAFIOZ... QKA THU NESE UNE E DIJE SE PER KENDE. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

blina
06-01-05, 23:37
Po valla Gentiana veq mpuq mpuq , pasi paska fillu keshtu po hajt edhe 1
mpuq prej meje per ty, MPUQQQQQQQQQQQQQQQQQQ

Drenicaki
06-01-05, 23:44
Huu ,qe besa te koka e vertet, se para do vitev e pata puth njė hallė 90 vjeqare e as njet me vdek se ka!hahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

turisti
06-01-05, 23:45
Huu ,qe besa te koka e vertet, se para do vitev e pata puth njė hallė 90 vjeqare e as njet me vdek se ka!hahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Puthjet e tua kokan ilaqli,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahah. :wink:

Drenicaki
06-01-05, 23:48
PAj ndoshta ,perpara sme ka shku mendja po prej si u hap kjo temė
po e kqyri edhe hallen veq tuj kcy po rrin!hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mafiozi
06-01-05, 23:48
Nje puthje te ngroht per.... http://www.cosgan.org/images/midi/liebe/a010.gif


:DPER,PER,PER KENDE MAFIOZ... QKA THU NESE UNE E DIJE SE PER KENDE. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Ooooh asgje nuk tham Bicio, veq ishalla nuk jan per ty :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
06-01-05, 23:52
PAj ndoshta ,perpara sme ka shku mendja po prej si u hap kjo temė
po e kqyri edhe hallen veq tuj kcy po rrin!hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po mujshe edhe m'i shit puthjet, - ben biznes te mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

Drenicaki
06-01-05, 23:57
PAj ndoshta ,perpara sme ka shku mendja po prej si u hap kjo temė
po e kqyri edhe hallen veq tuj kcy po rrin!hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po mujshe edhe m'i shit puthjet, - ben biznes te mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:Mirė e ki por po tutem qe pofillojn njerzt me jetu gjat e ska buk per te tane,e na ehajn lekuren!po ne anen tjeter me qel si agjenci e han dreqi duhet me puth turli arabi!hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

livoreka bicio
07-01-05, 00:00
Nje puthje te ngroht per.... http://www.cosgan.org/images/midi/liebe/a010.gif


:DPER,PER,PER KENDE MAFIOZ... QKA THU NESE UNE E DIJE SE PER KENDE. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Ooooh asgje nuk tham Bicio, veq ishalla nuk jan per ty :lol: :lol: :lol: :wink:HAHAHHAHHAHAHAH MAFI, MAFI, PO DEL EDHE MAFI EDHE...... HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
07-01-05, 00:01
PAj ndoshta ,perpara sme ka shku mendja po prej si u hap kjo temė
po e kqyri edhe hallen veq tuj kcy po rrin!hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po mujshe edhe m'i shit puthjet, - ben biznes te mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:Mirė e ki por po tutem qe pofillojn njerzt me jetu gjat e ska buk per te tane,e na ehajn lekuren!po ne anen tjeter me qel si agjenci e han dreqi duhet me puth turli arabi!hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pa kujdes se po te rrok najqysh ligji i Arabies Saudite,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahah. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 00:03
Ani de si me rrokė po i puth nashtė!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 00:10
Ani de si me rrokė po i puth nashtė!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol:

Ani,ani po po te rrok paragrafi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha i dashurise. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 00:20
Paragrafi izi a? jo nuk toleroi!hahahahahaaaaaaaaaaa :lol:

turisti
07-01-05, 00:21
Paragrafi izi a? jo nuk toleroi!hahahahahaaaaaaaaaaa :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahaahahah. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 00:28
Paragrafi izi a? jo nuk toleroi!hahahahahaaaaaaaaaaa :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahaahahah. :wink:Le edhe ti shoki turist hahahahahahaha&hahahahaaaaaaa po puth naj sen!ti bile qe je turist ki kohė,ani me ja zgjat jeten kuj!hahahahahahaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 00:34
Paragrafi izi a? jo nuk toleroi!hahahahahaaaaaaaaaaa :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahaahahah. :wink:Le edhe ti shoki turist hahahahahahaha&hahahahaaaaaaa po puth naj sen!ti bile qe je turist ki kohė,ani me ja zgjat jeten kuj!hahahahahahaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahah,po une nuk mirrna me teneqe,po me romantik,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaah. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 00:36
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa

Ai edhe ti romantika sot u mbet si qekjo teneqja e jeme!hahahahaaaaaaaaa

turisti
07-01-05, 00:39
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa

Ai edhe ti romantika sot u mbet si qekjo teneqja e jeme!hahahahaaaaaaaaa

Te dyjat jan dryshk,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah. Me siguri ka ardhur koha e plastikes. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 00:43
Edhe plastika shoki ska me na ba pun se qysh po nxehum vlla me dashni e shkrijna plastiken e bahet sakez! hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 00:45
Edhe plastika shoki ska me na ba pun se qysh po nxehum vlla me dashni e shkrijna plastiken e bahet sakez! hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

T'forte e ka pas kesaj here shtosin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaah.Sa kezi a eshte i Gjermanit,a i Turkut???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah. :wink:

Murgesha
07-01-05, 00:50
Edhe plastika shoki ska me na ba pun se qysh po nxehum vlla me dashni e shkrijna plastiken e bahet sakez! hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa O Drenicak.

Drenicaki
07-01-05, 00:53
Jo i turkit :lol: :lol: :lol: e i gjermanit se fjala sa kez rrjedh prej dy fjalve turke sa-me dhe kez-nga gjermanishtja djath dmth me djath hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Drenicaki
07-01-05, 00:55
Edhe plastika shoki ska me na ba pun se qysh po nxehum vlla me dashni e shkrijna plastiken e bahet sakez! hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa O Drenicak.
Mos qesh moj sekjo asht shum e vertet pasha xhorxh bushin!hahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 00:56
Jo i turkit :lol: :lol: :lol: e i gjermanit se fjala sa kez rrjedh prej dy fjalve turke sa-me dhe kez-nga gjermanishtja djath dmth me djath hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

More sa kez,e kam bo gabim shtupi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah,por nejse,mendova mos eshte ēamqakez,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahaha. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 01:18
E eeeeeeeee ēamēakez asht emen shqiptar veq i shqipnis "he, ēam-ēa-ke ore ti,ose(si thua ti)!hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa e ai Z ore zuzak!hahahahahahaaaaaaa :lol: :lol: :lol: ky ishte perkthimi bukfal :lol: :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 01:21
E eeeeeeeee ēamēakez asht emen shqiptar veq i shqipnis "he, ēam-ēa-ke ore ti,ose(si thua ti)!hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa e ai Z ore zuzak!hahahahahahaaaaaaa :lol: :lol: :lol: ky ishte perkthimi bukfal :lol: :lol: :lol:

Po,i yti - jo oficiel,hahahahahahahahahahahaahhaahhahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,a Arabisht i thojne :Hatmanbylbylshylybylihatman,hahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha. :wink:

Rudi_1
07-01-05, 01:22
E eeeeeeeee ēamēakez asht emen shqiptar veq i shqipnis "he, ēam-ēa-ke ore ti,ose(si thua ti)!hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa e ai Z ore zuzak!hahahahahahaaaaaaa :lol: :lol: :lol: ky ishte perkthimi bukfal :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: e vertet eshte Drenicaku i nderuar.......

Drenicaki
07-01-05, 01:23
Vallha po boll shylybyly tek kokan, se deri te lypn ni sakez po te ikka autobusi!hahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 01:26
Vallha po boll shylybyly tek kokan, se deri te lypn ni sakez po te ikka autobusi!hahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahha,atje jan me 00,autobuza,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah, per shkaku udhetimeve te gjata. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 01:36
Jo per ata po ata bajnooooooooooooooooo nale be shofer se po me dhem barki pej gropave hahahahahahahahahaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 01:38
Jo per ata po ata bajnooooooooooooooooo nale be shofer se po me dhem barki pej gropave hahahahahahahahahaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Ne shkretetire nuk ka gropa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 01:44
Jo nime tash jena mas12 krejt rrafsh na u ka ba!hahahahahahaaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 01:46
Jo nime tash jena mas12 krejt rrafsh na u ka ba!hahahahahahaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Sidomos me birra...Po duhesh me dit se me kon po lufton,- me zogjet e nates,o DRENICAKI,shko tat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 01:52
Zogjt e malit hajmedet ,na e flliqen faqen krejt!hahahahahahahahahahaaaaaaaa :o

turisti
07-01-05, 01:53
Zogjt e malit hajmedet ,na e flliqen faqen krejt!hahahahahahahahahahaaaaaaaa :o

Ccccccccc,e ke humb krejt orientimin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 01:59
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 02:01
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

E braktisen frontin e dashurise,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaah. :wink:

Luana
07-01-05, 02:01
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

gjunahit , paskeni mbet vet ju dy sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
07-01-05, 02:04
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

gjunahit , paskeni mbet vet ju dy sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo,tre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

Luana
07-01-05, 02:06
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

gjunahit , paskeni mbet vet ju dy sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo,tre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

Po une qe sa hyna ne Forum :P :P :P :P :P

turisti
07-01-05, 02:06
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

gjunahit , paskeni mbet vet ju dy sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo,tre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

Po une qe sa hyna ne Forum :P :P :P :P :P

Jo,ti je gjithmone ne forum,hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Drenicaki
07-01-05, 02:09
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

gjunahit , paskeni mbet vet ju dy sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po gjynahit ,hajde hajde se veq edhe grat na kan pas met keq!hahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa :lol: :lol:

Luana
07-01-05, 02:10
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

gjunahit , paskeni mbet vet ju dy sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo,tre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

Po une qe sa hyna ne Forum :P :P :P :P :P

Jo,ti je gjithmone ne forum,hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Nuk ma merr mendja Turist se po baj shpesh pause :wink:

turisti
07-01-05, 02:12
Po me duket o turist iken te tan e sna mbet kush me e puth sonte!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa :o :o :lol: :lol:

gjunahit , paskeni mbet vet ju dy sonte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo,tre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

Po une qe sa hyna ne Forum :P :P :P :P :P

Jo,ti je gjithmone ne forum,hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Nuk ma merr mendja Turist se po baj shpesh pause :wink:

Po,mbas perdes,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahha. :wink:

Luana
07-01-05, 02:25
Jo valla pasha mamin une nuk hy mas perdes se kurkujt nuk ju frigona e as qe ma nin qoshja bile , kush me sheh apo nuk me sheh , se jam une ajo qe jam :wink:

turisti
07-01-05, 02:27
Jo valla pasha mamin une nuk hy mas perdes se kurkujt nuk ju frigona e as qe ma nin qoshja bile , kush me sheh apo nuk me sheh , se jam une ajo qe jam :wink:

Normal,po mendova e pergatitur gjithmone per aksion si Luaneshat,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahaah. :wink:

Gentiana
10-01-05, 16:35
Nje puthje per Murgeshen. http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif

Murgesha
10-01-05, 16:37
Nje puthje per Murgeshen. http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif

Dhe sigurisht po pret jetėgjatėsi. :lol: :lol: :lol:
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq loqki. :lol: :lol:

Arbėri
10-01-05, 18:32
Vallha une e dua shume jeten e, pasi qenka aq lehte me e zgjate kete "virane", afronu TE GJITH tju mpuqi se, nuk bohet nami bre, vetem qe me shtohet jeta ime, heheheh :lol: http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif

Mafiozi
10-01-05, 18:59
Vallha une e dua shume jeten e, pasi qenka aq lehte me e zgjate kete "virane", afronu TE GJITH tju mpuqi se, nuk bohet nami bre, vetem qe me shtohet jeta ime, heheheh :lol: http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif


Arbėri, mos ma zin per te madhe por mua puthjet e mashkujve
ma shkurtojn jeten :lol:

Dhe tybe nuk jam Gjakovar :lol: :lol: :lol:

Femrat kan me ta zgjat jeten shum sonte :D :D :wink:

Arbėri
10-01-05, 23:56
Vallha une e dua shume jeten e, pasi qenka aq lehte me e zgjate kete "virane", afronu TE GJITH tju mpuqi se, nuk bohet nami bre, vetem qe me shtohet jeta ime, heheheh :lol: http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif


Arbėri, mos ma zin per te madhe por mua puthjet e mashkujve
ma shkurtojn jeten :lol:

Dhe tybe nuk jam Gjakovar :lol: :lol: :lol:

Femrat kan me ta zgjat jeten shum sonte :D :D :wink:


Po mire more i nderuari Mafiozi, ate per meshkuj e thash vetem ashtu, jo qe kam pas deshire, qyyyyyy
Vallha edhe mua ma shkurtojne jeten por, u dashte me thone, qe mos te me hidherohen meshkujt de :wink: :lol: :P

Honesty^uk.
11-01-05, 00:22
Nje puthje per Murgeshen. http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif


Oj SIMPATIA jone , mos i hargjo me Murgeshen por ruaji se te duhen :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-01-05, 00:25
Nje puthje per Murgeshen. http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif


Oj SIMPATIA jone , mos i hargjo me Murgeshen por ruaji se te duhen :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
11-01-05, 00:52
Nuk eshte ashtu,sepse simbas kesaj teorie,une jam i pavdekshem,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Dreni30
11-01-05, 08:46
Vallha une e dua shume jeten e, pasi qenka aq lehte me e zgjate kete "virane", afronu TE GJITH tju mpuqi se, nuk bohet nami bre, vetem qe me shtohet jeta ime, heheheh :lol: http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif


Arbėri, mos ma zin per te madhe por mua puthjet e mashkujve
ma shkurtojn jeten :lol:

Dhe tybe nuk jam Gjakovar :lol: :lol: :lol:

Femrat kan me ta zgjat jeten shum sonte :D :D :wink:

O Mafio cka eshte more puna e ketij Arberi qe po i ngatrron gjanat keshtu.
Edhe mua puthjet e mashkujve ma shkurtojne jeten.
Me fale Arberi, por mollat jane molla e dardhat......... :lol: :lol:

Mafiozi
11-01-05, 12:54
Vallha une e dua shume jeten e, pasi qenka aq lehte me e zgjate kete "virane", afronu TE GJITH tju mpuqi se, nuk bohet nami bre, vetem qe me shtohet jeta ime, heheheh :lol: http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/s010.gif


Arbėri, mos ma zin per te madhe por mua puthjet e mashkujve
ma shkurtojn jeten :lol:

Dhe tybe nuk jam Gjakovar :lol: :lol: :lol:

Femrat kan me ta zgjat jeten shum sonte :D :D :wink:

O Mafio cka eshte more puna e ketij Arberi qe po i ngatrron gjanat keshtu.
Edhe mua puthjet e mashkujve ma shkurtojne jeten.
Me fale Arberi, por mollat jane molla e dardhat......... :lol: :lol:


Hahahahhahahahahahahaaaaa

Besoj qe shoki Arbėri e kuptoj tash dallimin ndermjet mollav e dardhave :lol: :lol:

PS: Dardhat jan vetem te embla, urse mollat munden me qen te tharrpta :lol: :lol: