PDA

View Full Version : Ēka mendoni pėr secilin antarė nė forumin dardania?


Faqet : [1] 2 3

Cool_Boy
17-06-04, 21:34
Pershndetje te gjithve

Deshta tju pyes kete pyetje besoj se do te jete diqka e interesont se do ta dim se qka mendoj antaret te tjer per ne qe keshtu jepni mendimin e juaj per qdo antare ne kete forum ok mos dilni jasht temes perndryshe kisha lutur moderatoret e kesaj rubrike qe mesazhat e juaj te largohen dhe mos ofendoni me fjal banale,ndoshta pak i veshti ne komenet ama do te jet me interesont,nuk dojna ngrindje se te tjeret po na gjykojn dhe nuk mundemi tjav nderrojm mendjen atyre ok....

Qka mendoni per Cool_Boy??Kritikat dhe komplimentet i mire pres ok ....

ju pershndes te gjithve dhe ju mire pres per mendim e juaj qe ka te bej me mua por gjithashtu ti vlersoni edhe antaret tjer ok..

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

lazdrani
18-06-04, 09:54
Cool_Boy sot nuk kam kohe te pergjigjem ne kete pytje,por me gjithe ate te gjithe jeni te mire,e me te mirit jeni ju
Murgesha
Naki
Gentiana
RRUSHI
Barbaroza
ZANA
Cool-Boy
Flori
VERA
Anna
Hanna
Honesty
Aferdita
Mickoja
Albanam
DR.LEONE
Fisniku
Vushtrria
Artanibb

............................dhe shume te tjeret qe nuk me kujtohen tani per tani :wink:

hana
18-06-04, 13:49
Cool_Boy sot nuk kam kohe te pergjigjem ne kete pytje,por me gjithe ate te gjithe jeni te mire,e me te mirit jeni ju
Murgesha
Naki
Gentiana
RRUSHI
Barbaroza
ZANA
Cool-Boy
Flori
VERA
Anna
Hanna
Honesty
Aferdita
Mickoja
Albanam
DR.LEONE
Fisniku
Vushtrria
Artanibb

............................dhe shume te tjeret qe nuk me kujtohen tani per tani :wink:


lazdran te lumt goja :wink: :wink:

anna
18-06-04, 13:52
ok ok qe jemi te mire amo do ishte mire qe te jepej nje definicion per secilin

Gentiana
18-06-04, 19:06
ok ok qe jemi te mire amo do ishte mire qe te jepej nje definicion per secilin

Hajt moj Anna filloja ti nje her... :wink:

aferdita
18-06-04, 20:24
pershendetje Cool_Boy

hajt se po ja nisi un i pari
te gjithe me duken gati se jan te mire
naki se pari eshte shum i qete dhe i durueshem edhe i sjellshem shum
lazdrani pak te ngacemon me fjal por e di se ben hajgare :wink:
ti cool_boy je nje djal shum i mire dhe i sjellshem edhe pse fol shum :lol:
floriani edhe ai eshte shum i sjellshem me fjal se si shkruan
murgesha eshte shum shum e mire edhe temaz e saj me pelqejn shum, pse hy rrall ne forum te pershendes vendase
barbaroza,anna, hanna,vera,mickoja,mija,genta,etj. me doket se jeni shum te sjellshme dhe me pelqen te bisedoj me juve
po pritoj me shkru per secilin person njenganje ndoshta mjaforn kjo :wink:

kalofshi bukur

aferdita

Gentiana
18-06-04, 22:41
Ok edhe un po jap mendimin, dhe ne rend ashtu siq me pelqejn(mbas shkrimeve)

1: Murgesha, gjith'her ja qellon si me tema te reja si me pergjigje, dhe esht shum demokrate, e durueshme dhe din te degjon...... ok se e zgjata pak, mbase per Murgeshen ka shum fjal positive qe kisha ditur te shkruaj, po me nje fjal: Esht NR 1 :wink:

2: Barbaroza, me pelqejn shkrimet e saja, dhe esht po ashtu e respektueshme dhe e drejt, dhe me ben te mendoj (per ndonje shkres te saj) me dit te tera!! Vetem vazhdo keshtu!

3: Jehona,esht vertet inteligjente dhe e thot ate qe mendon, dhe kjo gje e ben qe ta kesh ne qef, dhe qe ta dojsh, nuk esht kot shoqja ime me e ngushta, :wink: ,vetem qe kohev te fundit nuk esht aq aktive :cry:

4: Naki,esht i drejt dhe gjithmon i hareshem, me ftesat e tina te shpeshta ne Caffe na ben gjith me qef, dhe per nje koh te shkurt esht ber mbret,(edhe nese jo me NR e shkrimeve)me shkrimet e ti (sidomos me poezi)

5: Lazdrani, e kemi ne gjdo tem, dhe qesharak ashtu siq duhet te jet, sa ne ben me ket bashk, sa me ate po esht taman Lazdran, esht i drejt dhe na i tranoj qikat e forumit :wink:

6: Rrushi, perpara ka qen me aktiv dhe me tvertet me pelqejshin shkrimet e ti, humori i ti dhe idea-t e tina (ne pergjithsi, sidomos me vajzat e forumit) e freskojshin ket Forum. Tani nuk po shkruan si perpara, po ka mbet ai Rrushi se ka qen :oops: :oops: :wink:

7: Zana, edhe kjo nuk po shkruan si me perpara, vetem esht e respektueshme, dhe inteligjente.... Wir vermissen dich! :wink:

8: Honesty^uk, (citat i Barbarozes) mashallah plot shpija djal, :wink: esht njeri nder me te miret e forumit, me shkrimet e ti, si ato serioze si tjerat.....

9: Mickoja, per ty loqki nuk po shkruaj shum fjal, vetem lumi ai qe te merr... :wink:

10: Flori, me poezit e ti qe flasin nga zemra,nuk mundet njeriu tjeter perpos qe te mendoj gjat per to.

11: Cool Boy, hmmmmm nuk i thojn kot Cool!! :wink:

12: Hana dhe Anna, juve dyja nuk munda tju daj, mbase jeni si njesoj ne shkrime, dhe shpesh me duhet te kqyri mir se mesazhin e kujt po e lexoj, ja keni dhen kti forumi ate ngjyren e rinis :wink: :roll:

13: Vera, je me tvertet e mrekullueshme....

14: kta tjeret qe per momentin nuk po mundem te kujtohem me, vetem qe jem me te miret 8) 8) :lol: :wink:

Vera
19-06-04, 09:31
Pershendetje, ok Cool_Boy shum tem interesante se cka flitet ketu per njeri tjetrin ta shofim.

Murgesha: Kjo zonje po me duket edhe Forumin e ben interesant sepse ajo si ne ato temat serioze poashtu edhe ne ato qesharake i ben te gjith per vete me shkrimet e saja. Fjalet jan te paketa ketu qe ti shprehim per Murgeshen eshte shum e mir.

Naki: Me duket qe mos ta kishim Nakin nuk do te ishte rubrika e poezive edhe aq interesant, por ne shkrimet e tija me duket nje njeri shum i qet dhe qe mendon per ate qe e shkruan ketu, kjo eshte nje gje pozitive per nje njeri.

Lazdrani: Hahah nje djal shum qesharak dhe nje aktori i forumit (sehr lusog), me ate se cka ben lazdrani ketu ne ben qe te gjithve te qeshim dhe te kemi nje shkas edhe me shum qe ta vizitojm Forumin.

Barbaroza: Kjo vajz i ka ber te gjith per vete me shkrimet e saja dhe me mendimet qe jap. Pra eshte shume mir dhe mendoj shum aktive.

florian: ky djal me shkrimet e tija dhe sidomos me poezit e tija na ben qe shum te mendojm dhe qe te kemi me afer vendlindjen. flori jeni shum i mir dhe vetem keshtu vazhdoni.


Gentiana: Po ck ate flasim edhe shum kur te gjitha fjalet jan te teperta per nje vajz si genta, e urt e sjellshme dhe na i tranoj djemt hahah. Eshte shum e mir dhe e lezetshme ne shkrimet e saja.

Cool_Boy: Hmmmmmm per Cool-Boy eshte nje djal shum i lezetshem i cili edh epse eshte djal cool jep mendimet sipas rrethanave, dhe shkrimet e tija dhe temat i ka shum te qelluara dhe me pelqejn shum :wink: . Cool-Boy vetem vazhdo keshtu se te kemi cool te forumit hehe.

.........vazhdon

Barbaroza
19-06-04, 15:30
Pasi ne mungese kohe s'mundem te jap mendim individual,pra per secilin anetar veq e veq,mund te them me nje fjale se te gjithe per mua jeni NUMBER=1,te mire,inteligjente,te sjellshem,te rrespektueshem.
Aferim per juve anetare te www.dardania.de!

florian
19-06-04, 20:46
LISTEN TIME E KAM PREZANTUAR CA KOH ME PAR NE NJE TEM TJETER , PO ME GJITH ATE PO U THEM TE GJITHEVE QE JENI NE LISTE QE JENI ME TE VERTETE SHUM COOL , PO ama KA CA TIPA TE TJERE QE PO E BEJNE PAK LEMSH KET FORUM DHE JAN SHUM TE BEZDISSHEM .

PERSHENDETJE FLORI :wink:

Vera
20-06-04, 08:33
.........
Honesty: eshte i mrekullueshem (veq na e mur mbretneshen hahah) por e ka merituar ai hahahah ok shum djal i lezetshem dhe me pelqen ne shkrimet e tia.


RRUSHI: cka te shkruaj kur te gjith e shihni se rrushi eshte nje djal pak i lazdruar edhe ky por shum i mir ne shkrime a hahah, vetem vazhdo keshtu.


hana: valla hana me duket nje vajz shums hum e mir dhe shkrimet e saja me pelqejn shume sidomos nganjeher me annen qe e bejn interesant, pra eshte shum vajz e mir.

anna: ohhhh per ket vajz qe ia ka dhen forumit nje drit me shum nuk mund te flas se ka shum, veq me nje fjale mrekullueshme.

aferdita: ohhh nje vajz shum e mir dhe hareshme ne shkrime, me pelqen shum aferdita, jeni e mrekullueshme.

mickoja: edhe pse po na viziton rral ajo eshte shum e mir, po pse te flas shum lumi ai qe e mer (sic tha edhe genta me lart hahaha) jeni shume mir.

Zana: e mrekullueshme heheh :wink:

dhe per te tjeret jeni te gjith te mrekullueshem (jo te gjith ) por me falni qe nuk po ua them emrat se po behet shum.


Vera: nuke di ck ate them per ket vjaz veq po ua le juve qe te flisni per te hahahahahah :wink: :wink: :wink:,,,,,,,,,,ju don Vera shum juve :wink:

Cool_Boy
20-06-04, 21:54
Pershndteje te gjithve

Ju faliminderit te gjith juve qe shpret mendimet e juaj per secilin antare...

Mua tashti me erdh rendi edhe pse ka desht qe ne fillim tja filloj :lol: :lol: por nejse kurr nuk eshte se shperti dardanian forum shume e don ahah..

Lazdrani-Por mu kan i keq te gjith forumistat ishin que ne kemb me rexxu mbretin :lol: :lol: ...Intaligjent,qesharak,i sinqert qka te them me shume nuk di as me fjal ta pershkruj sa lazdrani e meriton qdo gje ,por mos te ishte ky nuk do kishim kesi forum te sukseshme dhe te dashur....lazdran vetem vazhdo se murgesha shume te doooooooo Mbreti........

Naki-Njeri me karakter te lart dhe ka respet per te gjith,nje poet me te vertet i dallum ne kete forum,nuk e di a ka shkruar ndonje liber!!por mos te ishat zotri Naki nuk e di a do kishim pas robrik te poezive te bukur..Naki e pres libren e pare nga ju me poezi ok..

Flori-Njeri me respekt per te gjith asnje koment nuk e ka ofenduese,talent i mrekollueshme....Vazhdoni keshtu Flori....

honesty Uk-Nuk kam qka te flas per kete njeri,i mrekollueshme........

Murgesha-opaaa mos po gaboj per kete por nje po ju them mos te ishte murgesha nuk do te ishte dardania forum keshtu siq eshte sot,besoj se kjo mjafton.........

Barbaroza-e bukur e meqme,mesazha fantastike ka postu,lumi aje qe te merr qiki te deshiroj qdo te mire ne jet me te vertet e meritoni qdo gje te bukur ne kete jete..........

Genta- Me mire te them Golden lady besoj se mjafton..

Drenousha-e njof edhe ne prv me te vertet eshte nje vash qe muaj ti besoj dhe ka respekt te madhe ndaj tjerve,talente,shoqe e jetes ......

Vera o kur po ta ze emrin ty kembet po mu dridhen po e di ti a :wink: :wink: talente,e bukur, nje vash qe ka respket dhe karakter te lart e meriton qdo te mire,lumi aje qe te ka nafak qiki ok......... :wink: :wink:

Kaq per sot se nuk po kam koh ndoshta e kam harru naj kende ama do ta jap mendim tim herave tjera ok....

Cool_Boy :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :wink: :wink: :wink:

lazdrani
21-06-04, 08:35
MURGESHA

Mbreteresha e I,Thesare I Forumit Dardania!!!
Personaliteti qe me se shumti ne kete forum e adhuroi...E nderuara Murgesha te flasesh per ty nuk mundem ti gjeje fjalet e merituara...Ju jeni protagoniste e keti forumi dhe me plote merite meritoni kuroren e Mbretereshes Dardane :wink: Eshte e vertet qe lexoje me endje te gjitha shkrimet tuja.Shpeshe here kur nuk jam ne disponim dhe ndihem keq i vetmja qe me qeteson eshte prezenca e juaj ne forum e nderuara Murgesha... :P Me pelqen karakteri i juaj i forte per vendimet e pjekura ,sinqeriteti dhe zgjuarsia..Per ftoftesin me te cilen ju nenvlersoni cdo gje pa vlere dhe me shpirtin tuaj te madhe e te bute.Moderatore e mrekullushme!!!
Mendoje se ne jeten e forumit Dardania jemi pershtature njeri-tjetrit mjafte mire :wink:
Mbreti i juaj Lazdrani :arrow:

Cool_Boy
21-06-04, 09:14
Edhe disa antare...

aferdita-e mrekelloushme,ka karakter te lart disa shkrime shume te bukur ma kana shume ti lexoj.......... :D :wink: :lol: :D :lol: :wink:

anna-qiki qiki talente e madhe dhe e mrekelloueshme,po qka me be nuk po me don mua ahahhah........... :wink: :wink:

hana-nuk muj bej nje dallim ndermjet anna's dhe hana's.........

Vazhdojnnnnnnnnnnn

Barbaroza
21-06-04, 09:29
Pasi verejta se Lazdrani paska vequar kesaj radhe nje anetar,eshte koha(ta heq qafe kete dreq xhelozie hahahaahahaha,shaka pak),qe te jep edhe une mendimin tim rreth anetares se merituar dhe te nderuar ne kete forum MURGESHA.
Murgesha eshte njera nder shoqet e para me te cilen jam njohur ne forume dhe miqesia jone vazhdon dhe do te vazhdopje edhe me tutje derisa nje dite,dhashte Zoti qe te takohemi edhe Live dhe te njohtohemi me gjeresisht.Bisedojme pothuaj cdo dite ne msn dhe eshte njera nder anetaret me te cilen bisedoj shume lirishem edhe per problemet e mia personale dhe kerkoj shpesh ndihme nga ajo.Pothuaj ne cdo forum qe kemi shkruar,kemi qene bashke dhe jemi akoma.
Zonje e nderuar,meritoni lavderatat me te mira qe ekzistojne per nje njeri per te cilin ke fituar nje bindje te forte rreth personalitetit te saj.
Ju pergezoj,ju deshiroj shume suksese akoma sikur tash.Fati ju prifte ne cdo sfere ne jete!

lazdrani
21-06-04, 10:27
NAKI-Poet i madh!!!

Per zoteriun Naki kam respekt te veqant,Kopshti Poetik ishte tema e pare ne Forumin Dardania.Poezit e Nakit me dhane energji qe edhe une te mirrem dhe shkruaj poezi kohe pas kohe.I nderuari Naki prezenca e juaj ne Forum jap nje pamje te bukure dhe shkrimet tuja jane te veqanta qe qdo here me argetoin.Pasi njihem privat kam pase rastin me nje njeri intelektual dhe Baba i mrekullueshem te marre disa mesime dhe shembuje qe mua personalisht me kane pelqyer.Me siguri qe jeni nder me te miret,prandaj te uroje qdo te mire ne jete ne te gjitha sferat e jetes.Me Respekt ndaj jush Lazdrani :arrow:

lazdrani
21-06-04, 12:11
Gentiana

Genta eshte nje shoqe shume e embel,kam nderin qe njohe kete zonjushe simpatike.Qeshja e saj magjike gjithmone me sjelle gazin!!!
Gentiana eshte vajze intelegjente,karakter dhe moral te madhe.Moderatore e shkelqyshme.I lumi ai djale qe ka Fatin tend!!!
Genta shkrimet tuja gjithmone sjellin freski ne forume.Vetem nje te mungone Princi afer teje :wink: Jeni gjithmone e nderuar nga ana ime.Lazdrani lexone me shume qef postimet tuja :wink:

Murgesha
21-06-04, 17:00
Se pari po ju pershendes te gjithe juve qe keni dhene mendimin e juaj per mua.
Po ja filloj me nikoqirin e temes.
Cool_Boy, djale simpatik (ne baze te shkrimeve) ke deshire te jesh Don Zhuani i forumit dhe deri diku ja ke arriturr. I sjellshem e i bute ne shkrimet tua, vardisjet ne te gjitha temat (sidomos ndaj femrave) deshmojn nje personalitet te pjekur qe njeh gjera interesante dhe e din cka don. Me nje fjale jeni Cool ne te gjitha apektet. Si shok e si anetar i nderuar i forumit.
Te pershendes dhe te uroj qe te vazhdosh ketu.

Murgesha
21-06-04, 17:07
Rradhen e ka tani Barbaroza.
Barbaroza shoqja ime nuk kam fjale te pershkruaj ty. Me kujtohet forumi i vjeter atje ku per her te pare kam shkruar, qe ne start e kam verejte se pas nikut tend fshihet nje karakter i fuqishem e i sinqerte.Me deshire qe sa me shpejt te kem komunikim me ty te pata derguar e ndrojtur nje m/p. Mos te shkruaj tani se si mu pate pergjegj.
Ka shume muaj qe njihem me ty nepermjet bisedave shoqerore ne forume te ndryshme, po ashtu edhe ne msn, menxi po e pres diten kur do te takohemi.
Per ju tjeret, Barbaroza eshte nje femer me te gjitha te mirat morale e shoqerore qe mund te posedoj nje femer.
Per fund te mpuqi shume e te uroj suksese e realizim te te gjitha deshirave tua.

Murgesha
21-06-04, 17:13
Eh tani Lazdrani.
Lazdran je i pari qe me ke shtrire doren e me ke pranuar si shoqe te mire ne ket forum. Me kujtohet ne nje teme kur une pata propozuar qe ne dy te jemi qift. Prej ateher jemi qifti me i mire ne ket forum. Te falenderoj shume per rrespektin dhe kujdesin qe tregoni ndaj meje ne ket forum
Jeni nje shok me plot kuptimin e fjales, lexoj me endje te gjitha shkrimet tua, se kam cka te lexoj kur ju shkruani, humori i lehte qe shoqeron shkrimet tuaja me kane bere per vete.
Pastaj erdhi koha kur ju ma dhate titullit Mbretereshe dhe pata nderin me pastaj qe pikerisht ju te baheni Mbreti im. Fizionomine tende e lakoj shume ne fantazine time, gjithnje me paraqitesh si nje njeri i bute dhe tolerant. Lum ajo qe do ndaje jeten me ty. Me deshire qe ne te ardhmen do te vazhdoni te shkruani si gjer me tani po e mbyll kete pershtypjen time qe kam per ju.

Murgesha
21-06-04, 17:18
Personi numer 3 qe me lidh shume ne Dardani eshte Genta.
Genta bukuria juaj mahnitese me ka bere per vete qe heren e pare qe te kam pare. Para se te shihja gjithnje kam pas nje pershtypje se jeni nje vajze intelegjente. Kur kesaj i shtohet edhe bukuria jote ateher paraqitni nje person te kompletuar me te gjitha aspektet.
Shkruani bukur, kam kenaqesi te lexoj shkrimet tuaja pa me shpetuar as edhe nje per be.
Shoqja ime e vogel te dua shume dhe jam shume krenare qe kam te bej me ty si personalitet i rralle ne Dardania.
Te uroj cdo te mire ne jete.

lazdrani
21-06-04, 17:19
RRUSHI

Vete fjala Rrushe tregone krejt per kete zoteri.Nje Djale shume simpatike,qe dine vajzave te forumit te ja u thej zemren :wink: e ti perfiton simpatine.RRushi per mua eshte nje djaloshe shume intelegjent,ka humore te bukure,shkrimet e tije me sjellin shpeshe here gazin dhe qeshem ne lote....Edhe pse shkruan jo shpeshe Ai eshte gjithmone ne prezencen tone.Dine te na argetoi :wink: Nje te keqe ka se Nuset nuk po i rrine shume :D e kuptoi shume femije 8) ...
I nderuari RRushi ju jeni nje person i mrekullushem,kam respekt te veqant edhe per ju,postimet tuja i lexoje me shume vemendje dhe te kam lakmi.Vazhdoni keshtu se te une jeni gjithmone i mireseardhure.Te kam "Vllaqko te Zemres"qofshe gjithmone i lumture ne jete.Lazdrani

Murgesha
21-06-04, 17:27
Ne rradhe tani e kam Rrushin.
Rrushi eshte nder te paret anetare ne Dardani, ne fillim ka qene shume atraktiv ne bisedat e shkrimet e veta. Pastaj kur shkoi ne Kosove e u kthye serish ne kemi pas shkuar shume larg me shkrime gjate atyre dy muajve sa nuk pat qene prezent ai ne forum. Sigurisht se eshte frikesuar pak nga numri i shkrimeve te anetareve tjere dhe po ka frige te kyqet neper temat me numer te madh shkrimesh.
Rrushi jeni me i miri nder me te miret ne ket forum. Do te kisha deshire qe te jeni me shpesh prezent ne forum. Jo vetem fizikisht por me shkrimet tuaja te mrekullueshme. Se ju e dini shume mire se keni cka te shkruani dhe te na lesh te gjitheve me goje hapur.
Ktheju Rrushi ketij forumi se ne cdo teme ndihet mungesa e veshtrimit kritik qe ju jeni ne gjendje ta beni.
Uroj qe te jesh mire kudo qe te jesh ne ket moment.

lazdrani
21-06-04, 17:31
Barbaroza

Te flasesh per Barbarozen nuk eshte lehet,Kjo zonjushe qyshe ne fillim me ka befasuar ne shkrimet e saj.Nje person me kapacitet te forte te intelegjentes qka me fascinon te kjo zonjushe.E nderuara Barbaroza postimet tuja jane te mrekullueshme dhe te them te drejten nuk mundem aspake te ndaj nga zonjusha ime Murgesha.Nje Zonjushe me karakter dhe moral te forte.E nderuara Barbaroza Poezit tuja shpeshe i lexoje dhe kam kenaqesi qe te kemi ty ne kete Forum te embel...Po e perfundoje me nje shkrim te Gentes ...Qe shpeshe here me bene te mendoje ate qe shkruani :wink: Qofshit gjithmone e lumture ne jete.Lazdrani :arrow:

Murgesha
21-06-04, 17:31
Per moderatorin Bond
Eshte ky personi qe me se shumti kontribon ne mbarevajtjen e temave ne ket forum. Kam rastin ta njoh si kolege te mrekullueshe, si anetare i pa epur ne vendimet dhe qendrimet e veta. Ne anetaret e forumit kemi nje nder te veqante qe kemi nje njeri te tille ne mesin tone.
Bond te pershendes dhe te uroj nje mbremje te kendshme kudo qe te jesh ne ket moment.

lazdrani
21-06-04, 17:39
ZANA-Schwesterherz

Zana -Zemer Moter!!!Qyshe ne fillim te shkrimeve te mija pata simpati ne kete Zonjushe,sidomose me Poezit e saj te bukura.Ne fillim ishe shume aktive dhe mungesa e juaj sot ka lene gjurme te une.E nderuara Zana jam krenar pasi te kam vendase dhe moter te zemres.Jeni me siguri me simpatikja ne forum qka edhe shume antare te forumit te simpatizojne.
Shkrimet tuja te bukura dine te argetoin cka edhe te kam lakmi.deshira ime eshte qe te jeshe me aktive.Lazdrani te done ty :P :wink:
Te uroje nga zemra gjithmone fat ne jete dhe te gjitha deshirat tuja ne realitet te realizohen...HDGDL :arrow:

lazdrani
21-06-04, 17:47
Cool_Boy!!!

Mbreti i Dashurise!!I nderuar Cool_Boy kam nderin per ju zoteri te pershendes dhe njeherit te ju pergezoi qe ju jeni nje djaloshe simpatike dhe keni nje humore te mire ne forum.Na i tranove Vajzat e forumit e hajt 8) Ju jeni nje shoke shume i mire qe dine te argeton.Pata rast edhe me ty ne msn te kontaktoi jeni Cool-Djale :D Mbasi ne te ardhemen te kemi Avokat te deshiroje qdo te mire ne jete dhe realizimin e te gjitha enderrave tuja :wink: Dielli te rrezoi per ju Zoteri :wink: You are the best .........lazdrani jeni i mire se ardhure te Une :arrow:

Murgesha
21-06-04, 17:50
Nje anetare interesante e ketij forumi eshte Vera.
Jo vetem qe per nje kohe te shkurter arrit te bej numer te madh te shkrimeve, por fitoi simpatine e shume anetareve te ketij forumi. Shkruan bukur dhe me endje lexoj shkrimet e saja.

Ndoshta forumi i jone eshte nder te rrallet qe ka ne gjirin e vet dy motra. E kam fjalen per annen dhe Hanen.
Motra simpatike dhe te kunderta. Hana e qete dhe e e matur ne fjale sikur eshte e kunderta e vullkanit te quajtur anna.
Mirepo pasi qe plotesojne njera tjetren dhe krijojne pothuajse nje person kane arritur qe te arrijne nje vend te merituar ne zemrat e shume anetareve te forumit.
Shkrimet e te dyjave i lexoj me endje te madhe dhe ju uroj pushime te kendshme ne Kosove.

Pasatj vjen ne rradhe Poeti i forumit Floriani.
Njeri i ndershem me shkrime interesante e qesharake me ka bere per vete qe ne fillim. Tropojan i bukur te uroj cdo te mire ne jet dhe kthim te shpejte ne vendlindjen qe aq shume e deshiron.

lazdrani
21-06-04, 18:09
Floriani

Flori beri nje rekord ne kohe te shkurte me postimet e tij.Nje Poet i madhe qe shpeshe here me shkrimet e tije lekuren te rrenqeth.Kam nderin te pershendes si Vella Tropojan.
Zoteri Flori me ju pata qaste te pijme shpeshe here ne Kafen tone ne forum te komunikojme ne mesazhe private.Jeni me te vertet i mrekullueshem.Kam nderin per ju Zoteri dhe dhashte zoti e tu plotesofshin te gjitha deshirat qe keni.Me nje nuse te bukure si Hena :wink: Ndoshta vjen ajo dite e takohemi se bashku :P Lazdrani te adhurone dhe je shoke i vertete :wink: :arrow:

anna
21-06-04, 18:53
aj njerz sa keq po me vjen se nuk po kam kohe me ba listen amo jeni te gjithe te mrekullueshem :wink:

anna
21-06-04, 18:59
murgesha- per mua eshte gjeni i forumit gjithashtu nje shoqe shume e mire
lazdrani-mendoj se i jep nje drite forumit pa te ky forum nuk do te ishte si eshte tani
genta-gjithmone e urte por gjithmone e kendesgme me shkrimet e saj

barbaroza -gjitmone me skena humoristike sidomos me kulet hahahah
vera -rekord njeri eshte ajo i lexoj me shume kenaqesi shkrimet e saj
cool boy-hemmm ende eshte po ai don zhuan vazhdo keshtu njeri se me te vertet je coollll
flori-hahahah jam kenaqur me shkrimet e tij kqyrma motren kunat hahahha
naki-me le pa fryme me poezite e tij
kaq per sot te be continued ........

hana
21-06-04, 19:06
pershendetje te gjithve
me te verte me vjen mire per te gjith fjalet e bukura qe keni thene ,forumi Dardania eshte me te vertet i mrekullueshem per te gjith antaret pa perjashtim kam nje respekt dhe miqesi te madhe.
Murgesha
Lazdrani
barbaroza
flori
naki
rrushi
cool boy
vera
aferdita
genta
e shum e shum te tjere qe per momentin spo me kujtohen :wink:

lazdrani
21-06-04, 19:09
VERA

Murgesha ka me plote te drejte se me te vertet jeni nje antare e sjelleshme dhe per nje kohe te shkurt fituat simpati nga antaret e forumit.Shkrimet tuja dhe poezit tuja me kane befasuar,keni talent :wink:
Edhe une lexoje me deshire te madhe postimet tuaj.Vendase ime :wink: :arrow:

lazdrani
21-06-04, 19:18
Anna

Une jam Anna dhe po kerkoje....Qeshem edhe sot dhe nuk e di pse...E nderuara Anna ju jeni me te vertet shume vajze intelegjente dhe keni arriture po ashtu ne nje kohe te shkurte nje simpatie te madhe.Shkrimet tuja jane per lakmi,dini te komunikoni dhe te jeni e sinqert.Lexoje me endje shkrimet tuja dhe me lejne gjithmone pershtupje te mire.Per ju zonjushe qdo te mire ne jete nga zemra Lazdrani :wink: :arrow:

lazdrani
21-06-04, 19:25
Hana

Nje Zonjushe shume e urte modeste...shkrimet e saja gjithmone te argetoin.I lumi Flori Qe te ka :wink: Hana per ju dhe Anne kam respekt te veqant prandaj jeni te mirese ardhure gjithmone te une.Paq fat gjithmone ne jete.Lexoje me endje postimet tuja,jeni e mrekullueshme :wink: :arrow:

hana
21-06-04, 19:32
Lazdran
eh lLazdrani ,lazdrani i forumit me imiri i forumit.Je nje djal i zgjuar shum i sinqert,i sjellshem me te gjith,gazmor ,ti ma kujton shum nje djal te dajes dhe gjithmon ti kam lexuar me endje shkrimet e tua,kamnje respek shum te madh per ty. :wink:

lazdrani
21-06-04, 19:38
Honesty

Nje Djal plote thesare me intelegjenten e tije.qyshe ne fillim kam vrejture se ky Anetare ka nje kapacitete te forte dhe kam respektin ndaj jush i nderuar.ti dhe Barbaroza sikur te ju kish lindure nje Nene :wink: Poezit tuja jane me te vertete te bukura...Shkrimet tuja jane te veqanta ndaj Antareve tjere...Jeni i mrekullueshem dhe me plote deshire do te takoja me ju.Jeni i mire se ardhure te une i nderuar Honesty.Paqe dhe Dashuri ne Jeten tuaj :arrow:

Cool_Boy
21-06-04, 22:52
Faliminderit per te gjithe juve qe i keni dhene mendimet e juaj,me te vertet eshte nje ndjenje fantastike ti lexojsh antaret qe e japin mendimin ndaj tjerve vetem vazhdoni keshtu me te vertet ju dua te gjithve jeni Cool te gjith......

Qika qka me be Mbreti pa mbretersh nuk ben qe keshtu po ju nguci apo Mbreti i 1,ja ke pa hajrin ti qasaj Mreteresh ju deshiroj suksese ne jet,lumturi etj etj....

lazdrani-U ndjeva me te vertet mire qe bisedova me ju ne msn dha prap kam deshir te takoj dhe besoj qe njehre ne jete te takomi live keshtu.....

kaloni nje nate te qet,duani neri tjetrin,respektoni njeri tjetrein,mos e prishni atmosferen ne kete fourm per disa antare e kam fjalen jo juve),dhe vazhdoni te argetoni ne menyr shoqerore e me shume ska problem ahah.....

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

Murgesha
21-06-04, 23:10
Naki.
Poet dhe njeriu i fjales me peshe, une kam nderin qe komunikoj me ju ndonjeher ne forum. Me te vertet te rrespektoj shume dhe nuk mundem te gjej fjalet per te dhen mendimin tim per ty. Cfaredo shprehje qe te perdori e di se meriotni me teper. Keni shkrime te bukura te cilat me vemendje i lexoj, mos te flas per poezite tua, jeni mjeshter i vargjeve sa qe edhe une qe ndonjeher rralle me vjen frumesimi per te shkruar poezi nuk do te gjeja fjale e shprehje me te bukura per te pershkruar boten e mbrendshme te njeriut ashtu siq ju beni.
Me nderime e rrespekt te pershendes dhe te uroj qe ju dhe familja juaj te gezoj gjithe te mirat e kesaj bote.

Murgesha
21-06-04, 23:14
Honesty^uk. Me ty kam nderin te bisedoj shume her edhe ne msn, jeni njeri i fjales sinqeriteti dhe ndershmeria e juaj me bejne te mbetem gojehapur. Jeni ende i ri por jeni ne gjendje te beni gjykime te shendosha te cilat edhe njerez me me teper pervoje nuk do te ishin ne gjendje ti bejne. E di se keni nje zemer te arte te ciles momentalisht i mungon nje dashuri e sinqerte por shpresoj se se shpejti do ta keni Princeshen e enderrave tuaja ne preherin tend.
Ckado qe te them me shume nukk mjafton per te pershkruar nje njeri me tipare si tuajat. Ne nderdijen time jeni njeri i rrespektuar dhe i nderuar.

lazdrani
22-06-04, 14:22
Jehona

Nje nder vajzat e para te forumit-Simpatia ime :wink: Jehona ne fillim ishte me shume aktive edhe pse ishte shume zere me studimet e saja.
Shkrimet e saja jane te bukura.Cka me pelqen te Jehona qe eshte shume e sinqert ka nje karakter te forte.Eshte e vetmja Vajze qe shume gjera private kam biseduar dhe kam kerkuar ndoshta edhe keshille nga Ajo.Me pelqen Arti se si shprehet me plote drejtesi...Te kam lakmi per kete Jehona.Kemi pase rast edhe ne msn te kontaktojme dhe me ke lere pershtupje shume te mire.Te uroje nga zemra jete te gjate suksese ne pune dhe fat ne Dashuri :wink: HDL :arrow:

lazdrani
22-06-04, 14:53
Mickoja


Mickoja nje antare shume e lezeteshme,dine gjithmone te sjelle humore ne forum,ka talent per kete.Inxhja mickoja shkrimet tuja lexoje me endje dhe jeni me te vertet e shkelqyshme.Jeni "Dreq"i forumit hahhahah :wink: Jeni e repektuar nga ana ime dhe te uroje qdo te mire ne jete dhe fate ne Dashuri :wink: Ah Zwilling :D

lazdrani
22-06-04, 14:57
Aferdita


Te gjitha vajzat e bukura vijne nga Gjilani :wink: Kjo zonjushe simpatike ka arrite nje kohe shume te shkśrte te fitoje shume simpati nga antaret e forumit....Me pelqejne shkrimet e saj shume e sidomos poezit e bukura ne gjuhen gjermane.Aferdita du bist wirklich sehr süsse :wink: :arrow:

Barbaroza
22-06-04, 16:54
Tani dua t’i them ca fjale per anetarin e nderuar Lazdrani.
Kur pata hyre ne forum per te paren here,nuk njihja askend veq Murgeshes,pastaj Lazdrani si person shume komunikativ qe shpesh ne shkrimet e tija ose ne temat e tija permendte nikun tim me te vetmin qellim qe une sigurisht te ndehesha me e afert me anetaret tjere,dhe pikerisht kjo me beri qe te jem me e pranishme ne forum.
Lazdrani me ka bere pershtypje qe perpos qe eshte inteligjent,ka aftesi qe “te shuaj barot”siq i thuhet nje fjale,u ike konflikteve me anetaret duke u kujdesur qe te jete sa me i sinqerte dhe i sjellshem me te gjithe dhe besoni se kete e ka arritur shume duke fituar rrespektin e shume anetareve te dardanise.
Lazdrani,une kisha mundur ta shkruaj nje roman te tere,por te gjitha keto kane vetem nje perfundim:JE FENOMEN!
Per fund te deshiroj shume suksese ne jete,per cka nuk dyshoj sepse ju do ta arrini kete,por une ju uroj qe fati te ju prije ngado qe te jeni.
Suksese!

lazdrani
22-06-04, 17:41
Barbaroza edhe ju jeni nje Fenomen pasha mamin :wink: Te falenderoje nga zemra :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 13:25
Barbaroza edhe ju jeni nje Fenomen pasha mamin :wink: Te falenderoje nga zemra :wink:

Pajtona me ju..........

Barbaroza
25-06-04, 15:53
Gentiana

Me Gentianen jam njohur ne Dardani.Me duket vajze shume e zgjuar,e bukur dhe e ēilter.Bisedojme ne msn pothuaj cdo dite dhe bisedojme per problemet tona dhe kerkojme nga njera-tjetra keshilla.Kam deshire qe ne nje te ardhme te afert te takohem Live me Gentianen dhe ta njoh edhe me gjeresisht.
Padyshim se shoqeria jone do te vazhdoje edhe me tutje sepse ajo posa ka filluar.
Shume suksese per Ty Genta,qofsh per jete e mot e lumtur se ti e meriton!

RRUSHI
26-06-04, 08:14
MURGESHA JU TE GJITH TE NDERUAR JO VETEM

BARBAROZA QE I KENI DHEN DHE VAZHDONI

GENTIANA TI JEPNI JET KETI FORUMI ME IDET E JUAJA

ANA FLORI , POR EDHE KENI KRIJUAR NJE AFRIM SHUM
HENA SHUM TE RENDSISHEM TE RINIS NGA SHUM
VERA
DIKUR ZESHKANJA VENDE DHE SKAJE TE BOTES , KJO PUN E JUAJA
MICKOJA BIZZZZ
EDHE PSE NE TE SHUMTEN E RASTEVE ME NJE
JEHONA
ZANA ETJ HUMOR TE EMBEL ESHTE PER SHUM LAVDATA
NAKI
LAZDRANI ANDAJ VETEM VAZHDONI KESHTU SE JENI ME
FLORI
HONESTI TE MIRET ---- E HARROVA RRUSHIN ORE---
COOL BOY-- E SHUM E SHUM TE TJER ...
RROFT PARTIA UPS ME FALNI DARDANIA MENDOVA :wink

RRUSHI
26-06-04, 08:18
ME FALNI SE U MUNDOVA ME BUKUR POR E PASKAM BER LEMSH ---QTE BEJ I PA SHKOLLL :wink:
ANDAJ JU KERKOJ NDJES ----- EMRAT JAN TE RENDITUR NE FILLIM DER NE FUND PASTAJ ANASH KOMENTI IM NGA LART POSHT ADIOS

RRUSHI
26-06-04, 08:20
MURGESHA ---- JU TE GJITH TE NDERUAR JO VETEM

BARBAROZA ------ QE I KENI DHEN DHE VAZHDONI

GENTIANA ----- TI JEPNI JET KETI FORUMI ME IDET E JUAJA

ANA ----- FLORI , POR EDHE KENI KRIJUAR NJE AFRIM SHUM
HENA ----- SHUM TE RENDSISHEM TE RINIS NGA SHUM
VERA
DIKUR ZESHKANJA ---- VENDE DHE SKAJE TE BOTES , KJO PUN E JUAJA
MICKOJA BIZZZZ ------
EDHE PSE NE TE SHUMTEN E RASTEVE ME NJE
JEHONA ------
ZANA ETJ ----- HUMOR TE EMBEL ESHTE PER SHUM LAVDATA ------
NAKI
LAZDRANI ---- ANDAJ VETEM VAZHDONI KESHTU SE JENI ME
FLORI--------
HONESTI ----- TE MIRET ---- E HARROVA RRUSHIN ORE---
COOL BOY-- E SHUM E SHUM TE TJER ...
RROFT PARTIA UPS ME FALNI DARDANIA MENDOVA :wink

lazdrani
26-06-04, 16:52
Albanam

Zoteri Dr.Albanam

Per kete zoteri kam vetem fjale te mira,Fjalet e urta eshte tema qe me pelqen shume,Poet i mrekullueshem.
Eshte i vetmi antare qe ne rubriken Feja i lexoje postimet e tije.Eshte me te vertet nje person modern dhe kam Respekt per kete Zoteri.Zoteri Albanam te uroje qdo te mire ne jete dhe besoje qe shumica e Antareve jane krenare qe te kemi ne mesin tone.Paqe dhe Lumturi ne jeten Tuaj. Jeni gjithmone i nderuar...Lazdrani :arrow:

mickoja
27-06-04, 00:40
Murgesha-Inxhja e forumit dhe e repsektoj si ma e madhja vetem vazhdo je e mrekullueshme

Lazdrani-dhe ky čsht Baci i forumit čsht gjith i kendshum dhe na sjell harmoni dhe shum buzčqeshje

Gentiana-vajz e lezetshme na sjell gjith idea te ndryshme

Barbaroza-nje vajz serioze dhe fol gjith me vend

Naki-čsht nje ančtar tč cilin e veqoj nga te tjeret kam nderin te argetohem me ju zoteri

Vera-nje vajz simpatike

sexybrikena-nje vajz qe lavderohet pakčz si shum por prap e kendshme

aferdita-vetem vazhdo je e mrekullushme

Flori-nje djal qe mundem te them se pa tč nuk do te kishte forumi ardhmeri

Cool boy-nje djal i ri qe lavderohet dhe nguxakeq

Anna dhe Hana-jeni te dyjat shum te mrekullueshme

me falni por per momentin nuk po me kujtohen ma shum vetem te gjith jeni te kendshum

Ju pershendes un mickoja

vushtrria
27-06-04, 08:26
ju pershendes te gjithve dhe desha ta jap mendimin per simpatin time ne ket forum e cila eshte BARBAROZA une them keshtu sepse kjo me shkrimet e saja me ka bindur se me te vertet eshte nje vajz shum serioze dhe ku do qe i lexoi shkrimet e saja me pelqejne si ne humor si tema serioze eshte e shkelqyshme. BARBAROZA shkruan nga vendlindja dhe kur kjo shkruan nga atje me duket shum e afert din se si ti ofroi njerzit nuk e lendon askend dhe ne qdo moment eshte e pergaditur une po flas nga mendja e shendosh nuk kam kurfar pretendimesh ndaj askujt te gjith jan shum te mir dhe me pelqejne kaq per barbarozen radhen e ka LAZDRANI kaq per sot.

me nderime vushtrria

mr_beni
27-06-04, 17:24
ne kete forum te gjith jane te mir po me simpatiku qe e hjeshon forumin eshte cool_boy

Barbaroza
27-06-04, 17:28
E cka e pate Veren ti mr_beni :)

Murgesha
27-06-04, 17:36
ne kete forum te gjith jane te mir po me simpatiku qe e hjeshon forumin eshte cool_boy

Mendim, mendimi ky a po jo?

mr_beni
27-06-04, 18:24
une e pata ate vetem per themeluesin e kesaj teme se nuk perfundon me kete qika ok.

Por kur te kam koh me shum shkruaj edhe per te tjeret ok 8)

vushtrria
28-06-04, 20:52
LAZDRANI ylli i forumit dardania ju lazdrani per mua ne ket moshen e re qe keni me te verte tregoni nje pjekuri shum te lart dhe kudo qe i kam lexuar shkrimet e tua per cfardo teme qoft me kan len pershtypje ju me mencurine e juaj dini ti afroni njerzit ne ket forum jeni njeri me humor dhe ne qdo aspekt jeni i shkelqyshem une LAZDRANI kudo qe jeni ju uroi shendet dhe suksese e paq fat ne jeten tende tani radhen e ka MURGESHA

ME NDERIME VUSHTRRIA

lazdrani
28-06-04, 21:02
LAZDRANI ylli i forumit dardania ju lazdrani per mua ne ket moshen e re qe keni me te verte tregoni nje pjekuri shum te lart dhe kudo qe i kam lexuar shkrimet e tua per cfardo teme qoft me kan len pershtypje ju me mencurine e juaj dini ti afroni njerzit ne ket forum jeni njeri me humor dhe ne qdo aspekt jeni i shkelqyshem une LAZDRANI kudo qe jeni ju uroi shendet dhe suksese e paq fat ne jeten tende tani radhen e ka MURGESHA

ME NDERIME VUSHTRRIA
Jam mirenjohes i nderuar,me siguri qe kete respekt te juve nuk do ta perfitoja po te mos ishit edhe ju.Je i nderuar gjithmone zoteri :wink:

lazdrani
28-06-04, 21:04
Dr.Leone

Antare i ri ne mesin tone por jam i sigurte qe shume antare te Dardanise i ka kenaqyre me postime sidomos ne Rubriken Poezia :!: Kam nderin te ju pershendes Zoteri.Lexoje me endje poezite tuja :wink: Lazdrani

lazdrani
28-06-04, 21:11
Fisniku

Vendas im nga qyteti i Minatoreve.Fisniku edhe pse ndoshta nuk eshte shume aktive ne Forumin tone me shkrimet e tije ka fituar respektin te une kahere.Anetare i mrekullushem.Shkrimet e tije ne Temen Feja pata raste shpeshe here te lexoje, jam krenar per ju zoteri qe te kam vendas.Ju pershendes ku do qe jeni.Do te ishte bukure sikur me shpeshe te jeni ne mesin tone si koheve te fundit ne Resturantin Kafeja jone :wink:

lazdrani
28-06-04, 21:15
Vushtrria

Vushtrria per mua eshte nje nder antaret me te kulturuar,i sjelleshem qe kohe pas kohes vjen e na kenaqe me postimet e tij.Njeri qe kuptone dhe me te vertet dini te argetoni dhe te beni Atmosfere :wink: Ne kete raste ju sherbeje nje Qaje Zoteri duke te pershendet Ty dhe familjen tende.Paqit gjithmone Harmoni dhe Hare ne Jeten tuaj :wink: Lazdrani

lazdrani
28-06-04, 21:20
Artanibb


Artan, Artan Bukuroshi i Dardanise Misteri i Gjakoves....Na i tranove te gjitha Vajzat...(Zanen) :wink: Me te vertete eshte nje shoke i vertete edhe pse me duket se ka shume detyrime ne Chat.Por kohe pas kohes Vjen e na i kalle Qikat :D Njeri po ashtu i kulturuar,modest krejt Cool vella.Fotografija e juaj ne Dardani shume vajza te Forumit nuk po i lene te flejne me Nete :wink: Kam Respekt per ju Amigo :wink: Fat dhe Dashuri ne Jeten tuaj i nderuar Artan :wink: Lazdrani

yllka
29-06-04, 21:40
Lazdrani

Lazdran ty te kemi Mbrete te vertet,me pelqejne shkrimet tuja pa mase.
Te kemi per qefi,dine te gjithe antaret ti argetoshe.Per mua jeni Djale shume intelegjent,sinqert,keni humore te embel.Pasha mamin dua ta them se gjithmone kur hy ne Dardani kenaqem me shkrimet tuja.Keni talent per gjithcka.Poet i bukure poezit tuja te dashurise me kenaqin.Jeni djalosh ideal qka qdo Vajze te ka lakmi.RRini keshtu si jeni se me te mirin te kemi.


Murgesha

Murgesha&Lazdrani per mua jane nje.Mbretereshe me te vertet e meritoni kete titull qe Lazdrani te dhuroi.Nuk mundem ta paramendoje kete forum pa juve.Keni talent te beni humore te jeni e sinqert.shkrimet e juve e nderuara mbreteresh me pelqejne me te vertete shume.Nje dite pata vershuar po thuaj qdo rubrike dhe aty kam vrejture qe ju Murgesha dhe Lazdrani me se shumti keni kontribuar ne kete forum:Me shkrime jeni te paret,me tema jeni te paret,me dashuri jeni te paret,moderatore te paret,qifta te paret................problema te paret....yllka ju done shume te dyve dhe kete e besoje qe edhe shume antare ju kane lakmi.Vazhdoni keshtu se jeni Ylla pasha mamin

yllka
29-06-04, 21:48
Naki

Naki ju jeni i pari antare qe kam lexuar postimet ne Poezi.Jeni Poet i madhe dhe kam respekt te veqant per ju.
Shpesh here kam lexuar poezit e juve me shoqet e mia dhe ju keni shume simpati nga ne.Vazhdoni edhe me tutje te shkruani se ti dine ta zbukurone Kopshtin tuaj te bukure me vargjet tuja.Te pershendes zoteri.Yllka


Flori

Edhe ju zoteri jeni Poet i bukure.Kam lexuar te gjitha poezit tuja te bukura dhe me te vertet keni talent.E lumja Tropoja cfare Djali ka linde.Mbesesh gjithmone i pershendeture nga Yllka

yllka
29-06-04, 21:53
Barbaroza

Barbaroza shkrimet e juaj zonje shpeshe me lejne pa fryme,krenoheni per ate njohuri qe keni jeni me te vertet shume vajze intelegjente,simpatike,keni humore po ashtu te embel.Vazhdoni ashtu si deri me tani.Te pershendes shume Yllka


Honesty


Honesty me pelqejne shkrimet dhe shprehjet e tije ne kete Forum.Intelegjent,Moral te shendoshte.shkrimet e juaja jane shume interesante.Lexoje me kenaqesi.Te pershndes Honesty. Yllka

yllka
29-06-04, 21:58
Gentiana

Genta eshte pseodonimi i juaj.Antare e lezetesheme ka gjithmone idea te bukura,temat po ashtu.Mua personalisht me pelqejne postimet tuja shume.Dini te argetoni antaret e forumit shume bukure,e sidomos ne kafeteri me sherbim.Jeni Moderatore e mrekullushme.Yllka te pershendet ku do qe jetoni :wink:

yllka
29-06-04, 22:01
RRUSHI,Hana,anna,mickoja,Vera,aferdita,Vushtrria jeni po ashtu antare te bukure qe keni arriture me postimet e juve te na kenaqeni pa mase.Ju jeni me te miret.Ju pershendes shume Yllka

lazdrani
30-06-04, 17:32
Lazdrani

Lazdran ty te kemi Mbrete te vertet,me pelqejne shkrimet tuja pa mase.
Te kemi per qefi,dine te gjithe antaret ti argetoshe.Per mua jeni Djale shume intelegjent,sinqert,keni humore te embel.Pasha mamin dua ta them se gjithmone kur hy ne Dardani kenaqem me shkrimet tuja.Keni talent per gjithcka.Poet i bukure poezit tuja te dashurise me kenaqin.Jeni djalosh ideal qka qdo Vajze te ka lakmi.RRini keshtu si jeni se me te mirin te kemi.


Murgesha

Murgesha&Lazdrani per mua jane nje.Mbretereshe me te vertet e meritoni kete titull qe Lazdrani te dhuroi.Nuk mundem ta paramendoje kete forum pa juve.Keni talent te beni humore te jeni e sinqert.shkrimet e juve e nderuara mbreteresh me pelqejne me te vertete shume.Nje dite pata vershuar po thuaj qdo rubrike dhe aty kam vrejture qe ju Murgesha dhe Lazdrani me se shumti keni kontribuar ne kete forum:Me shkrime jeni te paret,me tema jeni te paret,me dashuri jeni te paret,moderatore te paret,qifta te paret................problema te paret....yllka ju done shume te dyve dhe kete e besoje qe edhe shume antare ju kane lakmi.Vazhdoni keshtu se jeni Ylla pasha mamin
Yllka thanx per komplimente e juaja,edhe ju jeni Antare terheqese.Bay lazdrani

vushtrria
03-07-04, 07:52
MURGESHA eshte shpirti i forumit dardania qka pa te edhe nuk do te funksiononte asgje kjo me shkrimet e saja shum te qmuara dhe me vler e mban gjall forumin dardania une e kam vrejtur ne shum raste koj aty ku ka ngaterresa apo fyrje murgesha reagon mejeher dhe me gjakftoftesi i rregullon dhe ka shum shkrime te cilat me te vertet te shtin te mendojshe se nga i lindin keto ide shum te qmuara per eshte me te verte nje gjeni une juve murgesha ku do qe jeni ju pershendes dhe ju uroi suksese ne jet dhe ishalla ju prin fati ashtu si ju doni ME NDERIME VUSHTRRIA

vushtrria
03-07-04, 08:01
GENTIANA une me te kam nje respekt te veqant per juve dhe ju respektoi aty ku e shoh emrin tend me duhet edhe ti lexoi shkrimet se me te vertet keni edhe pergjegjje te mira po edhe ide shum interesante e nderuar kudo qe jeni ju pershendes shum dhe shendet me nderime VUSHTRRIA

vushtrria
03-07-04, 08:06
HONESTY-UK
VERA
AFERDITA
FISNIKU
NAKI
MICKOJA
ULIKSI
me te vertet jeni te shqelqyshem ju pershendes kudo qe jeni shendet dhe suksese ME NEDRIME VUSHTRRIA

vushtrria
03-07-04, 08:20
ALBANAM
DR.LEONE
MIRSADI
me keta njerez qe ka forumi dardania duhet te krenohemi se me te vertet keta njerez intelegjent dasht e pa dashte te shtyjne qe shkrimet e tyre te lexohen pa tjeter ne kemi mesuar shum nga keta njerez me kultur njerez me edukat ne kemi nevoi shum per juve ju lumt vetem vazhdoni shkrimet e juaja gjthmon na duhen ju pershendes kudo qe jeni ZOTI DHE PAQJA QOFT ME NE

NAIM_d
03-07-04, 12:07
po si pordoroni chatin chqiptar ne qfar aspekti

Barbaroza
04-07-04, 19:58
Honesty^uk.

Me Honesty^uk.,jam njohur ne nje forum tjeter,por edhe ketu ne dardania.de jam njohur me mire.Me pelqejne shkrimet e tij,shprehjet,njohurite rreth gjuhes shqipe te shkruar sepse te folur s’kam patur rastin ta verej.Me duket edhe mjaft inteligjent,por pak nevrik.
Bisedojme rreth probleme te forumit dhe komentojme shkrimet e ndryshme.Jemi pra shoke te mire dhe kjo nuk do te thote se jemi me shume se miq te forumit.Ashtu siq i kam raportet me Honesty^uk.,i kam raportet edhe me te gjithe djemat ne forum.
Pra,edhe Honesty^uk.,eshte i lire ne kete aspekt,pra vajza,mos ngurroni hahahahahaaaa!

lazdrani
12-07-04, 21:48
Honesty^uk.

Me Honesty^uk.,jam njohur ne nje forum tjeter,por edhe ketu ne dardania.de jam njohur me mire.Me pelqejne shkrimet e tij,shprehjet,njohurite rreth gjuhes shqipe te shkruar sepse te folur s’kam patur rastin ta verej.Me duket edhe mjaft inteligjent,por pak nevrik.
Bisedojme rreth probleme te forumit dhe komentojme shkrimet e ndryshme.Jemi pra shoke te mire dhe kjo nuk do te thote se jemi me shume se miq te forumit.Ashtu siq i kam raportet me Honesty^uk.,i kam raportet edhe me te gjithe djemat ne forum.
Pra,edhe Honesty^uk.,eshte i lire ne kete aspekt,pra vajza,mos ngurroni hahahahahaaaa!Po ah ah dje qajshe tere diten vetem se nuk e morre ne lidhje telefonike.....bile u bere gati te nisesh per ne Londer :wink:

Barbaroza
18-07-04, 19:28
Kam patur me ia dergu nje porosi te nje vajze qe ish dashuruar ne te shume more,qy edhe ti :wink: per ate s'mundja te durohem pa ikur ne Londer derisa t'i tregoj :wink: :wink:


:arrow: :evil:

Barbaroza
19-07-04, 18:11
Naki

Padyshim se edhe Nakin e njoha(permes shkrimeve)ne Dardania.de
Njeriu shume lehte e ka te dalloje nje person me kulture dhe karakter te larte siq eshte z.Naki.
Njeri familjar,me obligime pune,gjen kohe te jete i pranishem edhe ne forum dhe te postoje shkrime te here pas hershme me nivel te larte.Pastaj edhe ne poezi eshte i shkelqyeshem!
Z.Naki,ju deshiroj shume fat dhe lumturi ne jeten tuaj familjare dhe suksese ne pune!

turisti
17-08-04, 18:41
Ju pershendes,a per mendim,mua me pelejne,pa dallime, :wink: sepse sicili eshte i mire dhe i keqe -per veti.

Naki
18-08-04, 08:57
Znj. Barbaroza ju falenderoje per epitetin te shprehur ne postim.
shume anetare te forumit do ti njohja fizikisht,ne mesin e tyre edhe juve.
me nderime Naki

Murgesha
20-08-04, 14:48
Turisti

Kur se pari lexova shkrimet e tija, mendova se nuk e qon aq gjate duke shkruar. Turist hesapi me.
Mirepo ai vazhdoi me kembengulje te shkruaj.
Deshira e tij per te hulumtuar temat ne forum me beri te mendoj se ky njeri eshte duke e lexuar thuajse cdo shkrim ne Dardani, dhe si duket ja arriti kesaj, se tani e kemi pjesemarres mjaft aktiv. Imponues per tja lexuar shkrimet dhe mendimet.
Me vjen mire qe kemi nje anetar te tille.
I uroj qe te vazhdoje pushim te perjetshem ne Dardani. :wink:

turisti
20-08-04, 18:02
Te pershendes oj Murgeshe dhe po te faleminderona shume per mendimin e shprehur ndaj meje,megjithe se nuk jeni large ( Honesty,une,Lazdrani,pastaj ti,tani Mickoja,a vetem Barbaroza eshte pak me large),shpresij se nji dite do te shihemi,a deri ateherit,kenaquni sepse une nuk e lejoj askanin deri te fjala me ardhe,ha,ha,ha,ha,ha,sa ma large meje -me te lumtur jeni,ha,ha,ha,ha. Une ndiej knaqesi ne diskutimet e juaja sinqerte dhe miqesore.Ju pershendes . :P :wink:

Barbaroza
20-08-04, 18:10
Turisti,me lejoni qe edhe une t'i shpreh dy-tri fjale miradie per juve i nderuar.Posa u inkadruat ne forum me keni lene mbrese me shkrimet dhe frazat tuaja.Te them te drejten,ndonjehere kthehem rishtas te lexoj dhe t'i kuptoj me mire shkrimet tuaja,e pse jo edhe te mesoj diqka nga to.
Vetem perpara!

Me rrespekt
Barbaroza

turisti
20-08-04, 18:31
Faleminderit shume Barbaroza,por pom qudit se po me kuptoni, kur une vet -veten nuk po e kuptoj dhe po kthena e po i lexoj shkrimet e mija...Me kohe kam kuptuar se " Ēerdhja ka rendesi te veqante per edukimin tim " + SHPULLAT E TUA- ha,ha,ha,ha,ha,...Faleminderit shume per mendimet e juaja,te cilat do t'i shfrytezoj si ENERGJI POZITIVE. Edhe ju te gjithe po me pelqeni ,sepse prej te gjithve,une mesoj diqka dhe pastaj shkruaj njni artikuj me 99 mundime sepse kompjuteri im punon me QYMYR,ha,ha,ha,ha,...ju pershendes. :P :wink:

vushtrria
10-09-04, 19:48
GENTIANA

tani me te vertet edhe une e bera do koh bukur te mir si antar i ketij forumi dhe e kam te drejten te shprehi mendimet e mia.Pra gentiana me te vertet per mua eshte nje vajze shum serioze dhe me pelqejne shum temat e saja, ku do qofte qe jep mendime apo pergjigjeje eshte shum e sigurt,gjithashtu gentiana eshte edhe nje poete shum e mir, po ashtu gentiana zen vend ashtu edhe per humor,une gentiana juve ju uroi qe edhe ne te ardhemen te jeni keshtu. Gentiana per mua jeni pa asnje vrejtje.


me nderime vushtrria

turisti
10-09-04, 23:21
te gjithe jeni fenomenal. :P

nitushe
11-09-04, 13:20
tane jeni t'mire spo e veqoj kerkan vetem perpara :arrow:

MemphiSx
11-09-04, 14:06
Valla une ma shum kam shkru n'Politika e kohet e fundit me kan pelqy temat e ndryshme edhe jam kyq edhe ne tema tjera :)

Krejt jane te mire Nuk di ken te dalloj :)

qika_pr
08-10-04, 17:24
PO shkruaj per ata qe i lexoj shkrimet e tyre pa prites
Murgesha----Shum e pjekur ne mendime dhe shume aktive
Lazdrani-----aktual dhe gjithmon simpatik,edhe shum kreativ
Gentiana-----shum femen dreq,shum mendime te mira jep
Barbaroza----si shpirt thone ne shqiperi
turisti ------ ni nick dhe do shkrime shume te vecanta
ka plot tjere:
ShEjToNkA
aferdita
Honesty^uk.
Vera
Cool_Boy
anna
vushtrria
florian

Naki
mickoja
Loloku
Zana
MemphiSx
nitushe
Tomori
hana
arTanibb
BlertaB
fadil
Luana
S-h-e-t-a
Gentiani
Albanam
DannyAus
4peace
Engjellushja
OrinOkO
AlbMuslim-Ku
Kaltrina
mr_beni
mija
e plot tjer plot

livoreka bicio
08-10-04, 20:35
TE GJITH JAN TE MIR DHE KAN TEMA TE MIRA. :wink:

lazdrani
10-10-04, 11:48
Memphix,Gentiani,Turisti,Armani,Agroni,Loloku,Tomo ri,Danny Aus,Uliksi,Nexhati,Mirsadi,Blusky,Livoreka Bicio,Mr.Beni,Kercovari...

Shejtonka,Engjellushja,Urata,Maca,Luana,Qika_Pr,Ni tushe,Kaltrina,Dea....


Jane antare te mrekullushem qe kane dhane nje kontribut qe ky forum te kete edhe me shume argetim ne mese neshe....Secili nga ju dhe ata qe kam harruar jeni te shkelqyshem .....Keni respektin e madhe ndaj jush Lazdrani...


Mbeteshit sinqerisht te pershendeture ku do qe te jeni :wink:

turisti
11-10-04, 00:00
Gjithashtu je i pershendetur Lazdran dhe falenderit sume per mendim. :P :wink:

DEA
11-10-04, 11:43
te gjithe bveq se murgesha dhe lazdrani po me bine disi me shume ne sy me duket se pa ta spaska te gjalle..........pranoni pershendetje nga une.

mr_beni
11-10-04, 15:24
Per antaret e ketij forumi mendoj se jane shum shum te mrekullueshem pa i cekur me emer, vetem me nje fjal.

jeni te pershendetur nga mr_beni

Maca
11-10-04, 15:54
Lazdrani flm nga ana jote...Kam te njejtin mendim per ty dhe per te gjith tjeret...

Un i pershendes te gjith antaret e drdania forum dhe te gjith jan te mrekullushem...te sjellshem...me bejn te qesh kjo esht kryesorja...

Vetem vazhdoni keshtu se pa ju as un zdo te kisha qen...

Artan_9
11-10-04, 17:25
jan te mir deri dikund :wink:

lazdrani
12-10-04, 12:20
jan te mir deri dikund :wink:
Ah edhe ti je i mire deri dikun :wink:

Artan_9
12-10-04, 12:46
lazdran un nuk jam i mir por ki forum ka nevoj per nje dallaveregji se nuk esht interesante mu ba krejt te mir.duhet edhe mu tall nga pak :wink:

sexybrikenda
13-10-04, 10:56
Oh bre te gjithe jeni te mire ....Eh ti Artan mbaje veten djalosh e mbaj rend e ulu qaty ne funde te dhomes e mos te ndihet zeri se te tregoje qefin une ty pastaj :wink: Nje mpuq ne faqe per paqe :D

dr1ta
13-10-04, 12:05
Me mendu per secilin anetar, skam kohe as me hong buk mo qy :lol: :)

Te mire jan krejttttttttt :)

anna
13-10-04, 12:19
te mire te mire jan shume shume :lol: :wink:

Loloku
13-10-04, 12:33
Memphix,Gentiani,Turisti,Armani,Agroni,Loloku,Tomo ri,Danny Aus,Uliksi,Nexhati,Mirsadi,Blusky,Livoreka Bicio,Mr.Beni,Kercovari...

Shejtonka,Engjellushja,Urata,Maca,Luana,Qika_Pr,Ni tushe,Kaltrina,Dea....


Jane antare te mrekullushem qe kane dhane nje kontribut qe ky forum te kete edhe me shume argetim ne mese neshe....Secili nga ju dhe ata qe kam harruar jeni te shkelqyshem .....Keni respektin e madhe ndaj jush Lazdrani...


Mbeteshit sinqerisht te pershendeture ku do qe te jeni :wink:


Flm Lazdrani, por mos na e rrit mendjen shume se edhe keshtu nuk po durohemi tu shkru sa po mujna kishe po kontribuaojna, por me shume po kenaqemi per veti a! Bash i mrekullueshem nuk jam por i mire po mundohem me qene sa po mundem dhe nuk po e kam shume te veshtire ne kete normalitet kaq te mire dhe argetues...

Gjumashja
26-11-04, 11:13
krejt ne pergjithsi Ok jane :wink: :wink:

Murgesha
26-11-04, 14:52
krejt ne pergjithsi Ok jane :wink: :wink:


Dhe ti gjithashtu je e mirė. Nejse pak e pėrgjumur por po bėn. :lol: :wink:

Gentiana
26-11-04, 14:53
krejt ne pergjithsi Ok jane :wink: :wink:


Dhe ti gjithashtu je e mirė. Nejse pak e pėrgjumur por po bėn. :lol: :wink:

http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/a065.gif

Gjumashja
26-11-04, 17:32
krejt ne pergjithsi Ok jane :wink: :wink:


Dhe ti gjithashtu je e mirė. Nejse pak e pėrgjumur por po bėn. :lol: :wink:

hahahahahahha murgesha flm ma mire e pergjumur sesa e zgjut me kane nuk bahna hiq :P

Barbaroza
26-11-04, 17:35
A e tille qenke a? :shock: Fli moj me mire. :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
26-11-04, 17:41
po me kusht qe ma bjen nje jastek :wink:

Barbaroza
26-11-04, 17:51
po me kusht qe ma bjen nje jastek :wink:

Pse a nuk ke hiq jastek a? :shock: E si flen moj :?: :shock:

Gjumashja
26-11-04, 18:18
Ulun hahaahahahahahahaahah hahahahhahahahahahaahahahhaha jo bre po njo i jemi krejt u zgut se tone diten edhe naten kryt n'to e per ata edhe thash huazoma njo ti :wink:

yllka
26-11-04, 22:52
SHEJTONKA-ESHTE SHUME AKTIVE NE KETE FORUM DHE ME PELQEJNE SHKRIMET E SAJ

TURISTI-SA NE USA-KINE-AUSTRALI....KU TE KERKOSHE ATY E KE :wink:

ARMANI-DJALE MODERNE,TERHEQES :oops:

LOLOKU-INTELEGJENT-POSTIMET E TIJE KA DHENE NJE PAMJE TE BUKURE KETI FORUMI

AFERDITA,DEA,MACA,KALTRUSHI,GENTIANI,KERCOVARI.... ..E DISA TE TJERE KENI MERITA TE PLOTA PER ATMOSFERE QE BENI

ShEjToNkA
26-11-04, 23:01
SHEJTONKA-ESHTE SHUME AKTIVE NE KETE FORUM DHE ME PELQEJNE SHKRIMET E SAJ

TURISTI-SA NE USA-KINE-AUSTRALI....KU TE KERKOSHE ATY E KE :wink:

ARMANI-DJALE MODERNE,TERHEQES :oops:

LOLOKU-INTELEGJENT-POSTIMET E TIJE KA DHENE NJE PAMJE TE BUKURE KETI FORUMI

AFERDITA,DEA,MACA,KALTRUSHI,GENTIANI,KERCOVARI.... ..E DISA TE TJERE KENI MERITA TE PLOTA PER ATMOSFERE QE BENI

Yllka , tė falėnderojė pėr fjalėt e juaja drejtuar nė adresė time.
Tė pėrshėndes!

Loloku
27-11-04, 09:41
LOLOKU-INTELEGJENT-POSTIMET E TIJE KA DHENE NJE PAMJE TE BUKURE KETI FORUMI
Flm yllka, ani se nuk jam bash sa dukem a, por gjerat e bukura me pelqejne! Edhe ti dukesh e bukur: yllke ma!

Kercovari
27-11-04, 09:50
SHEJTONKA-ESHTE SHUME AKTIVE NE KETE FORUM DHE ME PELQEJNE SHKRIMET E SAJ

TURISTI-SA NE USA-KINE-AUSTRALI....KU TE KERKOSHE ATY E KE :wink:

ARMANI-DJALE MODERNE,TERHEQES :oops:

LOLOKU-INTELEGJENT-POSTIMET E TIJE KA DHENE NJE PAMJE TE BUKURE KETI FORUMI

AFERDITA,DEA,MACA,KALTRUSHI,GENTIANI,KERCOVARI.... ..E DISA TE TJERE KENI MERITA TE PLOTA PER ATMOSFERE QE BENI
Yllka
Zoti te rujte.Valla si ylle je.Flm.Per komplimentin dhe mendimin tend.
Me respekt Kercovari.

turisti
27-11-04, 15:38
SHEJTONKA-ESHTE SHUME AKTIVE NE KETE FORUM DHE ME PELQEJNE SHKRIMET E SAJ

TURISTI-SA NE USA-KINE-AUSTRALI....KU TE KERKOSHE ATY E KE :wink:

ARMANI-DJALE MODERNE,TERHEQES :oops:

LOLOKU-INTELEGJENT-POSTIMET E TIJE KA DHENE NJE PAMJE TE BUKURE KETI FORUMI

AFERDITA,DEA,MACA,KALTRUSHI,GENTIANI,KERCOVARI.... ..E DISA TE TJERE KENI MERITA TE PLOTA PER ATMOSFERE QE BENI

YLLKA,falemindert shume.

Me nderime,TURISTI.

Gjumashja
27-11-04, 20:27
:P :P :P

livoreka bicio
28-11-04, 00:12
:? :? :? :? :? :?:

Murgesha
28-11-04, 00:17
:? :? :? :? :? :?:

Hajt bre Livoreka mos u bej konfuz, se pasha mamin edhe ti boll djale dhe diskutues i mire je. :lol:

livoreka bicio
28-11-04, 00:26
:? :? :? :? :? :?:

Hajt bre Livoreka mos u bej konfuz, se pasha mamin edhe ti boll djale dhe diskutues i mire je. :lol: HAHAHAH TE FALM. SHUME, DHE NIASHTU DHE TY JE E MIRE DHE, NICKUN, E KE PER ME QEN NJERI I MIRE. :P :wink:

dr1ta
28-11-04, 01:20
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:

Mafiozi
28-11-04, 01:45
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:


Te falenderoj qe mendon per mua dr1ta, por kam deshir me dit se ne
cilin grup jam si mbas mendimit tend?

Me vjen keq qe nuk je edhe ti ne "grupin tim"( siq mendon ti ).
Diskutimet e bejn qe nuk mundemi me qen afer te gjithve, besoj qe nuk
me keqkupton.

Te pershendes dr1ta :wink:
Me respekt

turisti
28-11-04, 02:03
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:

dr1ta e nderuar,

Faleminderit shume per mendimin tende. Seriozisht,jam i befasuar pozitivisht.

Pershendetje te sinqerta ,
TURISTI. :wink:

Kercovari
28-11-04, 09:33
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:
Flm.Drita
As ke per te me marre vesh!Haaaahaaaaa!.

vushtrria
28-11-04, 10:16
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:drita ju pershendes dhe ju falenderoi per mendimin e dhen,gjithashtu edhe ju jeni e shkelqyeshme.

tung nga vushtrriu

livoreka bicio
28-11-04, 12:16
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:DRITA. TE PERSHENDES SHUME, DHE TE FALEMINDEROJ SHUME, PER SHEMBULLIN QE KENI NDAJ MEJE.NIASHTU DHE UNE, GJATE SHKRIMEVE TE TUA, KAM KUPTUAR SE JE NJE, PERSON SHUME E SINQERET DHE E PASTER, DHE KE NJE PERSONALITET TE MREKULLUESHUME. :P :P :P :wink:

Barbaroza
28-11-04, 22:13
dr1ta,flm per cilesimin.Per koke te mamit e tille jam.Edhe ti je e mrekullueshme. :wink:

ShEjToNkA
28-11-04, 22:16
Po ja filloj me:


SHjetonka--shoqe e mire reale :)
dr1ta , tė falėmnderit pėr vlersimė nga ana juaj! Tė pėrshėndes ,edhe ju jeni shumė e mirė.

dr1ta
28-11-04, 23:04
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:


Te falenderoj qe mendon per mua dr1ta, por kam deshir me dit se ne
cilin grup jam si mbas mendimit tend?

Me vjen keq qe nuk je edhe ti ne "grupin tim"( siq mendon ti ).
Diskutimet e bejn qe nuk mundemi me qen afer te gjithve, besoj qe nuk
me keqkupton.

Te pershendes dr1ta :wink:
Me respekt

Une jam me te gjith grupet :)
Nuk bej dallim aspak deri sa mendimet jan tokesore :P
Ndoshta kam perdor nje fjal gabim, vec dashta te them ce je i veqant (special)

Pakeqkuptime
Pershendetje Mafiozi.

dr1ta
28-11-04, 23:07
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:
Flm.Drita
As ke per te me marre vesh!Haaaahaaaaa!.


Po more si jo te kuptoj
Super je :)

Te pershendes.

Gjumashja
29-11-04, 10:15
dr1ta te peshendes edhe ti shume cool je :P :wink: :wink:

Loloku
29-11-04, 10:28
Rasti...

Gentiana
29-11-04, 12:02
Secili bre esht me i mire se shoqi! 8)

Mafiozi
29-11-04, 15:41
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:


Te falenderoj qe mendon per mua dr1ta, por kam deshir me dit se ne
cilin grup jam si mbas mendimit tend?

Me vjen keq qe nuk je edhe ti ne "grupin tim"( siq mendon ti ).
Diskutimet e bejn qe nuk mundemi me qen afer te gjithve, besoj qe nuk
me keqkupton.

Te pershendes dr1ta :wink:
Me respekt

Une jam me te gjith grupet :)
Nuk bej dallim aspak deri sa mendimet jan tokesore :P
Ndoshta kam perdor nje fjal gabim, vec dashta te them ce je i veqant (special)

Pakeqkuptime
Pershendetje Mafiozi.

Ashtu mendova edhe un dr1ta, e bera pyetjen me qen me i kjart :D
Tash jem te kjart :wink: Special a, kukuuuu :oops:
Te pershendes dr1ta :wink:

Mafiozi
29-11-04, 15:44
Secili bre esht me i mire se shoqi! 8)

Ashtu esht ne forum :lol:
Po mendona cili nuk esht i mir :roll: :roll: :roll: :roll: :? nuk di :?
Ndoshta ju tregoj mbas dy vite mendimesh :wink:

8)

turisti
30-11-04, 00:37
Rasti...

....do te tregoje se ēfare jemi,nese takohemi.... :wink:

DEA
30-11-04, 01:09
Dr1ta mos harroni se edhe ju jeni e veqante

dr1ta
30-11-04, 01:46
Dr1ta mos harroni se edhe ju jeni e veqante


Jo nuk harroj e di :wink:

Kercovari
02-12-04, 10:12
Te gjithe jen te mire,perpos meje!?.

sexybrikenda
02-12-04, 12:21
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:


LAZDRANI NE PLANET TJETER :lol: :lol: :lol: :lol: LAZDRANI PO TE FTOJE NE PLANET TIMIN :P

lazdrani
02-12-04, 12:30
Ah moje Ardite qenke ende gjalle :wink: Mendoje edhe pake

Gjumashja
05-12-04, 11:57
bume krejt jane :wink:

Honesty^uk.
24-12-04, 15:57
Po ja filloj me:

Turistin--Favorit i te gjithve nuk do te lindet mo njeri si ky :)
SHjetonka--shoqe e mire reale :)
Barbaroza ---gjith me pelqejn shkrimet e saj dhe esht reale :)
Murgesha--si murgesh gjith ka pergjigje gjithcka din :)
Mafiozi---ne nje grup tjeter esht :wink:
Kercovari --se mar vesh hiq :lol: :lol:
Honesty---misterioz se njoh :?
Lazdrani ---ne tjeter planet se njoh
Maca---kam haru si esht ajo mbasi nuk esht ne forum kohen e fundit
Gjumashja---shum cool esht :)
Dea--e veqant :)
Memphisx--I mire
vushtrria dhe naki --jan shum serioz :)
LUana---ajo shprehet me imazhe mua me duket ce ka nje humor shum te mire :)
Livoreka_bicio---I paster si loti :)
Gentiana--reale dhe moderatore :)


Ju pershendes te gjitheve :wink: :wink:


Kaq shpejt me harrove a :?: :?: :?:
une cdo minute ne shtepin e madhe dhe spo me njifshe :lol: :lol: :lol:
Kalo bukur dr1ta

dr1ta
24-12-04, 18:28
Kaq shpejt me harrove a :?: :?: :?:
une cdo minute ne shtepin e madhe dhe spo me njifshe :lol: :lol: :lol:
Kalo bukur dr1ta


Kahere e kam shkru at, tash me nuk vlen :lol: :)

Kalo bukur edhe ty

PAOLINA
24-12-04, 19:25
Njerez nuk di cka me thene perpos Komplimente TE GJITHE jeni te shkelqyeshem, dhe pa marr parasysht krejt mendimet me pelqejn se cdo njeri i keni idee me te shkelqyeshme se tjetri dhe jeni te pa zevendesueshem :wink:

Me nder ju Pershendes te gjithve dhe ju urroj krejtve shendet, lumturi, suksese dhe dashurij :)


Kaloni BUKUR dhe vazhdoni keshtu.

Barbaroza
24-12-04, 19:35
Njerez nuk di cka me thene perpos Komplimente TE GJITHE jeni te shkelqyeshem, dhe pa marr parasysht krejt mendimet me pelqejn se cdo njeri i keni idee me te shkelqyeshme se tjetri dhe jeni te pa zevendesueshem :wink:

Me nder ju Pershendes te gjithve dhe ju urroj krejtve shendet, lumturi, suksese dhe dashurij :)


Kaloni BUKUR dhe vazhdoni keshtu.

PAOLINA,te falenderoj per komplimentin per te gjithe.Edhe ju,edhe pse jo aq aktive,jeni shume e mire!
Kalo bukur!

Loloku
24-12-04, 19:49
Rasti...

....do te tregoje se ēfare jemi,nese takohemi.... :wink:


Po pra dhe rasti eshte mbrete a...

turisti
24-12-04, 20:00
..sexi mbretereshe....,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Loloku
24-12-04, 20:45
..sexi mbretereshe....,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:ahahahahahahahahahhaahah, lere mos e nga....

turisti
24-12-04, 20:47
:wink:

Honesty^uk.
25-12-04, 13:01
Kaq shpejt me harrove a :?: :?: :?:
une cdo minute ne shtepin e madhe dhe spo me njifshe :lol: :lol: :lol:
Kalo bukur dr1ta


Kahere e kam shkru at, tash me nuk vlen :lol: :)

Kalo bukur edhe ty

"dr1ta"edhe une ka here qe e kam pare :wink: por tani e pash se vlen :lol: :lol: enjoy your self

lazdrani
27-12-04, 16:39
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:

DEA
27-12-04, 16:46
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:

kemi gjetur vendin per argetim, mbeteni edhe ju i pershendetur dhe njekohesisht te gjithe te tjeret po ashtu kan respekt te veqante nga une.

halla e madhe
27-12-04, 17:03
Ju pershendes te gjithve!! Nuk po ja nisi me emra se po me hidherohet ndonjeri,te gjithe jeni te mire ashtu siq jeni :!: :idea: Jane caste te mira ketu ne FD :lol:

Mafiozi
27-12-04, 18:27
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:


Lazdrani te falenderoj per komplimentin dhe simpatin tende.

Ne ket kompliment po e shtoj me deshir te madhe edhe emrin tend Lazdrani.


Te pershendes :wink:

turisti
27-12-04, 18:56
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:

Faleminderit Lazdran.Komplimentet jan me specifike,sidomos kur vijne nga Mbreti si ti.

Te pershendes sinqerisht,
TURISTI. :wink:

florian
28-12-04, 08:27
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:


ca nga keta emra me jan te njohur e ca jo po per gjersa e thot mjeshtri une i besoj e i bashangjitem .

blusky
29-12-04, 19:30
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:

Thanks king :wink:

Gjumashja
02-01-05, 13:40
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:


flm edhe nga ju qe e keni bo kete forum :wink: :wink: edhe me te vertet te gjithe forumistat jane njeshaaa vetem :arrow: :arrow:

lazdrani
29-01-05, 12:37
DRENI30,Arberi,Dardha,Ftoni,sarasara :arrow: Kompliment per ju :wink:

Mafiozi
29-01-05, 13:04
DRENI30,Arberi,Dardha,Ftoni,sarasara :arrow: Kompliment per ju :wink:


I bashkangjitem keti komplimenti per ju :wink:

sarasara
29-01-05, 13:13
DRENI30,Arberi,Dardha,Ftoni,sarasara :arrow: Kompliment per ju :wink:

:wink:

biondi_f86
29-01-05, 14:02
Komplimente te gjithe badihavgjive. :lol: :lol: :lol:

Diana007
29-01-05, 14:13
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:

Flm shum Lazdran , por jeni ju ata te paret qe na prini ketu qe ne te shkruajm edhe te bejm atmosfer , vertet kaloj qate te mira ketu , mund te them se kurr ne jeten tim nuk kam kalu si keto pak dit qe jam ne FD , :wink:

PS: vetm hyna qe tju pershdes nje dit te bar t gjithve ,

Me Respekt , Diana

Murgesha
29-01-05, 15:18
Ka kohė qė s`paskam dhėnė mendimet pėr anėtarė tė dardanisė.
Po ja filloi me "kundėrshtaren" time tė pėrditshme.

Shejtonka.
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...
Ishte ky shkrimi i saj i parė nė dardani. Paraqitja e saj popmpoze sikur na ngurtėsoi anėtarėt e vjetėr tė Dardanisė.
Menjėherė filluan pyetjet:
Kush ėshtė kjo?
Ēfarė gjuhe po pėrdorka?
Kuku u ba kiameti Shejtonkė e paska me na hangėr dreqi?
O burrra e gra tė shiqojmė se ēfarė po flet e tė ruhem se tybeistikfa mos po na shejtanizon edhe neve???
Ishin kėto normale pėr atė kohė, se nuk e njihnim.
Shumė shpejt e pamė se ajo nikun e kishte tė tillė, e pas kėtij fshihej njė personalitet i rrallė, diskutuese e aftė, shoqe e mirė dhe mbi tė gjitha humoriste e shkėlqyer.
Shejtonka shumė herė i kam shprehė mendimet e mia pėr ty, dhe tė siguroj se jeni dhe do tė mbeteni personi mė enigmatik i dardanisė. E pėr mua shoqe serioze dhe e sinqertė.
Me nderime pėr ty e nderuar.

Murgesha
29-01-05, 15:19
Arbėri.

Me Arbėrin kam nderin tė njifem njė kohė tė gjatė, dhe jam shumė e kėnaqur nga shoqėrimi me te.
Ėshtė njeri qė i ka tė gjitha, shoqėrinė, besnikėrinė, humorin dhe sjelljet e tija tė shkėlqyeshme ėshtė e pa mundur mo tė tė bėjnė pėr vete bashkėbiseduesin.
Diskutues mjaft i aftė, i pamartuar ende por qė shpresojmė se nė njė ditė tė afėrme do ta ketė fatin tė martohet e tė gėzojė lumturitė e kėsaj bote, duke mos harruarr se nė botėn tjetėr e pret lumturia e vėrtetė.
Arbėr jam e nderuar nė mėnyrė tė veqantė qė tė njoh si personalitet komplet me tė gjitha tė mirat.
Shkrimet tua nė dardani pėcillen me vėmendje tė madhe nga unė i nderuar.
Tė uroj tė gjithė tė mirat e kėsaj bote.

Murgesha
29-01-05, 15:20
Mafiozi

Erdhi nė dardani dhe na ngjalli frigėn me nikun e tij, Mafi mė.
E pamė shpejt se nė jetėn e tij mė sė paku ka tė tė bėjė me marifetllėqet e mafisė.
Shkrimet e tija ngjallėn kurrehstje pėr tu lexuar nga tė gjitha.
I pa prituar gjithnjė, i vėmendshėm nė kthimin e pėrgjigjeve, kėmbėngulės (tipike pėr gjilanas) tė parashtrojė nė mėnyrė tė posaēme mendimet e veta, na bėri pėr vete dhe rrėmbeu zemrat tona.
Ende mund tė quhet i Ri nė forum, por ka njė kapital tė madh shkrimesh qė i sigurojnė vend nė mesin e tė dalluarve.
Bashkėvendas lutem qė dėshirat tua tė realizohen tė gjitha.

biondi_f86
29-01-05, 21:39
Mafiozi

Erdhi nė dardani dhe na ngjalli frigėn me nikun e tij, Mafi mė.
E pamė shpejt se nė jetėn e tij mė sė paku ka tė tė bėjė me marifetllėqet e mafisė.
Shkrimet e tija ngjallėn kurrehstje pėr tu lexuar nga tė gjitha.
I pa prituar gjithnjė, i vėmendshėm nė kthimin e pėrgjigjeve, kėmbėngulės (tipike pėr gjilanas) tė parashtrojė nė mėnyrė tė posaēme mendimet e veta, na bėri pėr vete dhe rrėmbeu zemrat tona.
Ende mund tė quhet i Ri nė forum, por ka njė kapital tė madh shkrimesh qė i sigurojnė vend nė mesin e tė dalluarve.
Bashkėvendas lutem qė dėshirat tua tė realizohen tė gjitha. Murgesha pse i lavdon vetem gilanalit :?: :D :D :D :D

Murgesha
29-01-05, 21:50
Mafiozi

Erdhi nė dardani dhe na ngjalli frigėn me nikun e tij, Mafi mė.
E pamė shpejt se nė jetėn e tij mė sė paku ka tė tė bėjė me marifetllėqet e mafisė.
Shkrimet e tija ngjallėn kurrehstje pėr tu lexuar nga tė gjitha.
I pa prituar gjithnjė, i vėmendshėm nė kthimin e pėrgjigjeve, kėmbėngulės (tipike pėr gjilanas) tė parashtrojė nė mėnyrė tė posaēme mendimet e veta, na bėri pėr vete dhe rrėmbeu zemrat tona.
Ende mund tė quhet i Ri nė forum, por ka njė kapital tė madh shkrimesh qė i sigurojnė vend nė mesin e tė dalluarve.
Bashkėvendas lutem qė dėshirat tua tė realizohen tė gjitha.


Murgesha pse i lavdon vetem gilanalit :?: :D :D :D :D

Jo bre Biond se kėta tjerėt nuk janė Gjilanas. :wink:

biondi_f86
29-01-05, 22:07
Mafiozi

Erdhi nė dardani dhe na ngjalli frigėn me nikun e tij, Mafi mė.
E pamė shpejt se nė jetėn e tij mė sė paku ka tė tė bėjė me marifetllėqet e mafisė.
Shkrimet e tija ngjallėn kurrehstje pėr tu lexuar nga tė gjitha.
I pa prituar gjithnjė, i vėmendshėm nė kthimin e pėrgjigjeve, kėmbėngulės (tipike pėr gjilanas) tė parashtrojė nė mėnyrė tė posaēme mendimet e veta, na bėri pėr vete dhe rrėmbeu zemrat tona.
Ende mund tė quhet i Ri nė forum, por ka njė kapital tė madh shkrimesh qė i sigurojnė vend nė mesin e tė dalluarve.
Bashkėvendas lutem qė dėshirat tua tė realizohen tė gjitha.


Murgesha pse i lavdon vetem gilanalit :?: :D :D :D :D

Jo bre Biond se kėta tjerėt nuk janė Gjilanas. :wink: Po por ti per me i lavdu gilanasite i shtin edhe disa tjere une e dije hahahahahahhaha :D :D :D

Murgesha
29-01-05, 22:10
Po por ti per me i lavdu gilanasite i shtin edhe disa tjere une e dije hahahahahahhaha :D :D :D

O Biond, sa pėr gjilanas nuk ka edhe shumė nė kėtė forum, por edhe mos tė vjen mėrzi se s`ka nė botė si Gjilanasit.
Hajt me tė mira tė pėrshėndet Gjilanasja.

biondi_f86
29-01-05, 22:16
O Biond, sa pėr gjilanas nuk ka edhe shumė nė kėtė forum, por edhe mos tė vjen mėrzi se s`ka nė botė si Gjilanasit.
Hajt me tė mira tė pėrshėndet Gjilanasja.


edhe une te pershendes ti dhe gjithe gjilanasite, dhe me fale se vetem deshta pake te mahitem. :D :D :D

Mafiozi
29-01-05, 23:16
Mafiozi

Erdhi nė dardani dhe na ngjalli frigėn me nikun e tij, Mafi mė.
E pamė shpejt se nė jetėn e tij mė sė paku ka tė tė bėjė me marifetllėqet e mafisė.
Shkrimet e tija ngjallėn kurrehstje pėr tu lexuar nga tė gjitha.
I pa prituar gjithnjė, i vėmendshėm nė kthimin e pėrgjigjeve, kėmbėngulės (tipike pėr gjilanas) tė parashtrojė nė mėnyrė tė posaēme mendimet e veta, na bėri pėr vete dhe rrėmbeu zemrat tona.
Ende mund tė quhet i Ri nė forum, por ka njė kapital tė madh shkrimesh qė i sigurojnė vend nė mesin e tė dalluarve.
Bashkėvendas lutem qė dėshirat tua tė realizohen tė gjitha.


E lexova ket postim me shum emocione Murgesha, mi kujtove shkrimet
e para ne forum dhe gezimin qe e kisha dhe kam te vazhdoj me ju.
Sidoqoft mendimi tjereve per mua, kam deshir me ndegju dhe me gezon.

Jam qdo dit me i kenaqur qe te kam njoftuar vendase dhe gjith anetaret
e keti forumi.

:D :D :D :D :D :D :wink:

Ftoi
01-02-05, 19:33
DRENI30,Arberi,Dardha,Ftoni,sarasara :arrow: Kompliment per ju :wink:

:roll: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

biondi_f86
01-02-05, 21:46
gjithe jan simpatik/ke :wink:

Kercovari
02-02-05, 10:26
"Te gjithe jan te cmendur perpos meje"I hutuar!haahahahaahahah!

MemphiSx
02-02-05, 12:36
Te gjith jan te mrekullushem ;)

Ju Pershendes :)

Agroni22
03-02-05, 20:46
Blusky,DEA,Drita,Diana007,Turisti,Mafiozi,Halla e madhe,Kaltrushi,Gjumashja,Cicerrima,Ulliksi,Gentia ni,Tomorri,Agroni,Drenica,Kercovari...........dhe shume antare te rinje !!!!
Jeni ju ata qe mbani atmosfere te bukure ne Forum.Kompliment per te gjithe juve dhe ata qe kam harruar :wink:[quote]LAZDRAN faliminderit jom i preliviligjuar se gjindem ne mesin e juaj dhe me vjen mire se ishe ti ai qe me rekomandove qe te jom pjes e forumit .
lazdran hera e pare qe me bjen mire diqka qe me rekomandon ti

aferdita
03-02-05, 20:48
Mafiozi

Erdhi nė dardani dhe na ngjalli frigėn me nikun e tij, Mafi mė.
E pamė shpejt se nė jetėn e tij mė sė paku ka tė tė bėjė me marifetllėqet e mafisė.
Shkrimet e tija ngjallėn kurrehstje pėr tu lexuar nga tė gjitha.
I pa prituar gjithnjė, i vėmendshėm nė kthimin e pėrgjigjeve, kėmbėngulės (tipike pėr gjilanas) tė parashtrojė nė mėnyrė tė posaēme mendimet e veta, na bėri pėr vete dhe rrėmbeu zemrat tona.
Ende mund tė quhet i Ri nė forum, por ka njė kapital tė madh shkrimesh qė i sigurojnė vend nė mesin e tė dalluarve.
Bashkėvendas lutem qė dėshirat tua tė realizohen tė gjitha. Murgesha pse i lavdon vetem gilanalit :?: :D :D :D :D

Po shihet, dhe kjo nuk ishte lavderim

IceGirl
04-02-05, 03:07
Mafiozi

Erdhi nė dardani dhe na ngjalli frigėn me nikun e tij, Mafi mė.
E pamė shpejt se nė jetėn e tij mė sė paku ka tė tė bėjė me marifetllėqet e mafisė.
Shkrimet e tija ngjallėn kurrehstje pėr tu lexuar nga tė gjitha.
I pa prituar gjithnjė, i vėmendshėm nė kthimin e pėrgjigjeve, kėmbėngulės (tipike pėr gjilanas) tė parashtrojė nė mėnyrė tė posaēme mendimet e veta, na bėri pėr vete dhe rrėmbeu zemrat tona.
Ende mund tė quhet i Ri nė forum, por ka njė kapital tė madh shkrimesh qė i sigurojnė vend nė mesin e tė dalluarve.
Bashkėvendas lutem qė dėshirat tua tė realizohen tė gjitha. Murgesha pse i lavdon vetem gilanalit :?: :D :D :D :D

Nuk eshte kompliment por gje e vertete :wink:

Dreni30
04-02-05, 10:14
Ju faleminderit per komplimente juve te gjitheve antar te FD. Une mendoj se jeni te gjithe te mire dhe te kuptueshem. Jeni te dashur dhe te respektuar nga une personalisht te gjithe.
Si antar i ri qe jam ketu ne FD me duket se kam takuar nje pjese te asaj qe me mungon si mergimtar.
Mendoj se ju dua te gjitheve dhe ju respektoj. Koha nuk me len te jem me shpesh ne mesin tuaj, por kur te jem ne mesin tuaj i pushoj ndjenjat e mia shpirterore.
Ju pershendes te gjitheve Dreni30.

biondi_f86
04-02-05, 14:09
Si cili/a me i/e mire se tjeteri/a. :D :D :D

dr1ta
04-02-05, 14:11
Si cili/a me i/e mire se tjeteri/a. :D :D :DKu e kam pa ket facen tone dikund :?: :roll: :?

biondi_f86
04-02-05, 14:23
Si cili/a me i/e mire se tjeteri/a. :D :D :DKu e kam pa ket facen tone dikund :?: :roll: :? Afer baneses tende ne shkup kur erdhi babi ime nga USA :oops: :oops: :oops:

dr1ta
04-02-05, 14:31
Si cili/a me i/e mire se tjeteri/a. :D :D :DKu e kam pa ket facen tone dikund :?: :roll: :? Afer baneses tende ne shkup kur erdhi babi ime nga USA :oops: :oops: :oops:


Nuk njof asnje nga usa edhe je 86 ndoshta e njof vllaun tend me te vjetrin :lol:

biondi_f86
04-02-05, 14:34
Si cili/a me i/e mire se tjeteri/a. :D :D :DKu e kam pa ket facen tone dikund :?: :roll: :? Afer baneses tende ne shkup kur erdhi babi ime nga USA :oops: :oops: :oops:


Nuk njof asnje nga usa edhe je 86 ndoshta e njof vllaun tend me te vjetrin :lol: Une nuk jom 86 por jom pak me i vjetur se ty dhe nuk done te thot qe jam 86 pse niku eshte ashtu. :P

Gjumashja
06-02-05, 13:35
te gjithe jane te mrekullueshemm :wink:

Murgesha
06-02-05, 14:27
Tė mirė jemi tė gjithė, mos me na e prish askush, por bani e na e prishėn.... :evil:

Mafiozi
06-02-05, 14:38
Tė mirė jemi tė gjithė, mos me na e prish askush, por bani e na e prishėn.... :evil:


Te mjeret ata qka i gjan :lol:
Ne keto raste jem te keq aq sa jem te mir :twisted: :twisted: :lol:

Agroni22
06-02-05, 17:43
ne kete forum ka njerz shume te menqur dhe i respektoj shume

Barbaroza
06-02-05, 20:20
Tė mirė jemi tė gjithė, mos me na e prish askush, por bani e na e prishėn.... :evil:

.....nuk i ha as dreqi :lol: :lol:

Kercovari
08-02-05, 09:26
Parashutista ne amullin e endrrave!hahahahahahahahahahahah!

turisti
08-02-05, 15:02
Jane te mrekullueshem. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

dembelica
09-02-05, 16:02
Krejt jan te smute :wink:

Drenicaki
09-02-05, 16:05
Per se cilin antar spo kam nerva me folė veq po i ndaj ne dy brupe : gratė i kena bukuroshe e rruspillajka kurse diemt si luana po rraspillana!hahahahahahahaaaaaaaaa

Murgesha
09-02-05, 16:12
Per se cilin antar spo kam nerva me folė veq po i ndaj ne dy brupe : gratė i kena bukuroshe e rruspillajka kurse diemt si luana po rraspillana!hahahahahahahaaaaaaaaa

Ani de se me u Rruspillavė pėr burrin nuk ėshtė edhe keq, a me qenė Rruspillan sban hiq, se grave sju duhen burrat Rruspillana. :lol: :wink:

Drenicaki
09-02-05, 16:20
Per se cilin antar spo kam nerva me folė veq po i ndaj ne dy brupe : gratė i kena bukuroshe e rruspillajka kurse diemt si luana po rraspillana!hahahahahahahaaaaaaaaa

Ani de se me u Rruspillavė pėr burrin nuk ėshtė edhe keq, a me qenė Rruspillan sban hiq, se grave sju duhen burrat Rruspillana. :lol: :wink: jo mirė e ki ,po edhe me kan sduhet me ju kallxu grave si jena te tillė! :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
09-02-05, 19:56
Per se cilin antar spo kam nerva me folė veq po i ndaj ne dy brupe : gratė i kena bukuroshe e rruspillajka kurse diemt si luana po rraspillana!hahahahahahahaaaaaaaaa

Ani de se me u Rruspillavė pėr burrin nuk ėshtė edhe keq, a me qenė Rruspillan sban hiq, se grave sju duhen burrat Rruspillana. :lol: :wink: jo mirė e ki ,po edhe me kan sduhet me ju kallxu grave si jena te tillė! :lol: :lol: :lol:

Vete tybe po kallezoheni,qy. :lol: :lol: :lol:

florian
28-04-05, 22:18
GENTEN PER POSTIMET E SHKRIMET E BUKURA TE SAJ DHE QE UN RESPEKTOJ SI NJE NGA ME TE MIRATE KETIJ FORUMI .


MURGESHEN ; PER KET FORUM ESHT PIK MBESHTETJE ME KUJDESIN E SAJ E MENYREN E KOMUNIKIMIT ESHT BER E DOMOSDOSHME PER KET FORUM , KAM NJE STIM SHUM TE MADHE PER JU .

BARBAROZEN ; ME SIMPATIN E SAJ KA SJELL NE FORUM DIELLIN DHE NE SHUM MOMENTE QE KISHTE STUHI , PLOT ME FANTAZI SHKRIMET E SAJ JAN GJITHMON KENAQESI E MADHE TI LEXOSH . PERSHENDETJE TE VECANT PE JU :wink:

NAKIN ; E REPUTOJ NJE SHOK SE ITILL ESHT BER PER MUA ,I SJELLSHEM I EDUKUAR GJITHMON DISPONIBIL PER TE GJITH , POET NE VARGJE PLOT NGJYRA , SHKRIMTAR NE SHUM MENYRA , ME RESPEKT NAKI JU PERSHENDES KUDO QE TE JENI .

LAZDRANIN ; VELLA E SHOQERUES I SHUM NETEVE NE KETFORUM , (URIME NJEHER MEQE JE BER BABA E JET TE GJAT) SHTYLL KURRIZORE E KETIJ FORUMI , POSTIMET E TIJ JAN NGA ME TE LEXUARAT E ME TE KEDSHMET , I CILTER E I HAPUR ME TE GJITH DHE I RRJEPT ME ATA QEE MERITOJN . PERSHENDETJE VLLACKO .

COOLBOY QE KA CA KOH QE NUK SHIKOJ SHKRIME TE TIJ DHE AI ESHT (SHPRESOJ )PJES E RENDESISHME E KETIJ FORUMI SHKRIME TE BUKURA ME SHUM SENS E ME SHUM NGJYRA SHOK E SHOQERUES I NETEVE DARDANE . PERSHENDETJE I NDERUAR E SHPRESOJ TE JESH MIR KUDO QE TE JESH .

ANNA DHE HANA PJES E PERDITESHME E KETIJ FORUM GJER PARA PAK KOHESH POR QE PERSERI NUK E LEN DHE NGA NJEHER VIJN E NA PESHENDESIN , TE DYJA BASHK TE MREKULLUESHME NE SHKRIME E SHOQE FANTASTIKE. PERSHENDETJE E SUKSESE NE PROVIME .

TURSTI QE SI TURIST JA KA TEPRUAR PAK SE SI SHUM U NDAL NE NJE VEND ( MOS GJETE GJE ATE QE KERKOJE???) PERSON I RRESPEKTUSHEM NJE NGA TE PAKTET QE RRESPEKTON PERMBAJTJEN E TEMAVE , SHKRIMET TUAJA JAN GJITHMON TE KENDSHME E PREKESE NE MOMENTIN E DUHUR . JU UROJ CDO TE MIR KUDO QE TE JENI

GJUMASHJA ; QE SHUM FLE POR KUR ZGJOHET JA BEN SI TSUNAMI ESHKATERRON GJYSMEN E DARDANIS , SHKRIMET TUAJA JA NGREJN MORALIN E DHE NJE TE DENUARI ME VDEKJE. PERSHENDETJE.

SHEJTONKA ; QE PER NGUSHELLIM TE EMRIT QE KA SHEJTANE ESHT PAK POR KA MUNDESI TE JET PAKE SHENJT :wink: ME POSTIMET E SAJ EDHE PSE NGANJEHER PAK ME SPEC BEN GJITHMON NJE ATMOSFER TE KENDSHME KETU NE FORUM E SJELLSHME E GJITHMON MIKPRITESE .
PERSHENDETJE E NDERUAR .

MICKOJA ; QE KA CA KOH QE NUK FLUTURON KETU , PICKON DHE IKEN SI GJITHMON PO KU HUMBE APO TE NDERRUAN TURNIN ??????
PERSHENDETJE DHE EJA TE NA BESH VIZIT SE NA MUNGON JO PER GJE TJETER .

HONESTY ; VET EMRI ESHT LEGJEND APO JO ??? I RRESPEKTUESHEM NE CDO MESAZH , DHE ASNJEHER NUK PASH MESAZH JASHT VENDIT . ME RESPESK FLORIAN . :wink:
U BE VON KAM DHE CA TE TJER PO ATA NJE HER TJETER .

Gjumashja
29-04-05, 18:31
Jane 1 krejt fenomenala :wink: ne pergjithsi

Tomori
29-04-05, 18:55
Jane 1 krejt fenomenala :wink: ne pergjithsi
Te lumte goja moj Gjumashe,,,po ashtu edhe un kam mendimin se te gjithe Antaret jane Shampiona, shfrytzoj rastin ti pershendes te gjithe Antaret si Stafin e Dardanise, mire mbetqit te gjithe?!!!!

Guri
29-04-05, 19:39
per momentin nuk po e njofe asnje,po duken shum te mire

Gjumashja
29-04-05, 20:05
Jane 1 krejt fenomenala :wink: ne pergjithsi
Te lumte goja moj Gjumashe,,,po ashtu edhe un kam mendimin se te gjithe Antaret jane Shampiona, shfrytzoj rastin ti pershendes te gjithe Antaret si Stafin e Dardanise, mire mbetqit te gjithe?!!!!


:wink: :wink:

Dreni30
04-05-05, 11:01
Une mendoj se jane te mire dhe te dashur, bile xixe, xixe po shkojne.

Dilingjia
04-05-05, 13:00
krejt femrat e forumit i adhuroj a?

Gjumashja
04-05-05, 13:28
krejt femrat e forumit i adhuroj a?

:wink:

Dilingjia
04-05-05, 13:43
krejt femrat e forumit i adhuroj a?

:wink:

pernime valla spo mahitem:lol:

Gjumashja
04-05-05, 13:45
krejt femrat e forumit i adhuroj a?

:wink:

pernime valla spo mahitem:lol:


i know itt :lol:

Dilingjia
04-05-05, 13:51
Ku pe din ti gjumashe hala fjet je,qy...

nime Gjumashen edhe pse se njof fort e adhuroj a?(n'mujsha me mashtrue qishtu tuj e livdue)

Diana007
04-05-05, 13:56
Ku pe din ti gjumashe hala fjet je,qy...

nime Gjumashen edhe pse se njof fort e adhuroj a?(n'mujsha me mashtrue qishtu tuj e livdue)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
04-05-05, 13:58
Ku pe din ti gjumashe hala fjet je,qy...

nime Gjumashen edhe pse se njof fort e adhuroj a?(n'mujsha me mashtrue qishtu tuj e livdue)heheheeh zgjut jom more edhe mos mendo se smunesh me m mashtru valla :P

Dilingjia
04-05-05, 13:59
Ku pe din ti gjumashe hala fjet je,qy...

nime Gjumashen edhe pse se njof fort e adhuroj a?(n'mujsha me mashtrue qishtu tuj e livdue)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Veq edhe qikjo Diana koka HASELL... Diane ku po rri me qadra ti?(nashta s'dihet ta qoj naj mesit)

Diana007
04-05-05, 14:05
Ku pe din ti gjumashe hala fjet je,qy...

nime Gjumashen edhe pse se njof fort e adhuroj a?(n'mujsha me mashtrue qishtu tuj e livdue)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Veq edhe qikjo Diana koka HASELL... Diane ku po rri me qadra ti?(nashta s'dihet ta qoj naj mesit)

Ne hene more jetoj qy hehhhehehe , a per mesit mos u mundo se kam valla :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
04-05-05, 14:08
Ku pe din ti gjumashe hala fjet je,qy...

nime Gjumashen edhe pse se njof fort e adhuroj a?(n'mujsha me mashtrue qishtu tuj e livdue)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Veq edhe qikjo Diana koka HASELL... Diane ku po rri me qadra ti?(nashta s'dihet ta qoj naj mesit)

Ne hene more jetoj qy hehhhehehe , a per mesit mos u mundo se kam valla :lol: :lol: :lol:

Ne HENE?

Eeeeeee taksirat me ble nje rakete me ardhe atje patjeter...
Pse mos me u mundue?
Te une s'ka JO...veq PO edhe ANI...a po mer vesh a po ngo knena :lol:

Diana007
04-05-05, 14:11
Ne HENE?

Eeeeeee taksirat me ble nje rakete me ardhe atje patjeter...
Pse mos me u mundue?
Te une s'ka JO...veq PO edhe ANI...a po mer vesh a po ngo knena :lol:

:lol: :lol: :lol: Valla nuk po goxoj me fol me se e kapin fshin menjeher na fshin shkimet s e kemi filli te dalim nga tem a :wink:

Dilingjia
04-05-05, 14:21
hahahahahhahaha
Diana007 me pelqen

Diana007
04-05-05, 14:23
hahahahahhahaha
Diana007 me pelqen

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dilingjia
04-05-05, 14:56
Edhe Gjumashja po me pelqen,por edhe Murgesha :lol:

florian
04-05-05, 18:52
Edhe Gjumashja po me pelqen,por edhe Murgesha :lol:

QYQYQYQYQYQYQ ALLAHILE A KA NDONJE CIK QE NUK TE PELQEN KTU MRENA .

Gjumashja
04-05-05, 19:11
Edhe Gjumashja po me pelqen,por edhe Murgesha :lol:


ee more djale kurgjo sjem ktu qka jem live apo ne fotografi hahahahahaha

Dilingjia
05-05-05, 06:36
Edhe Gjumashja po me pelqen,por edhe Murgesha :lol:


ee more djale kurgjo sjem ktu qka jem live apo ne fotografi hahahahahaha

Ma breeeeeeeeeee :shock:


Florian,a keq me fol drejt a?

Dreni30
05-05-05, 16:13
Mire mire mendoj, te gjithe te mire jane si lisat ne mal dikush ashtu e dikush keshtu, mali i mire valla.

.. ne kuptim te mire...

Fleta
05-05-05, 16:32
Mire mire mendoj, te gjithe te mire jane si lisat ne mal dikush ashtu e dikush keshtu, mali i mire valla.

.. ne kuptim te mire...

Mos mendove edhe per mu rastesishte, se edhe une marr pjese ne natyre, bile luaj rrol kogja te madh aty.......... :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-05-05, 16:35
Mos mendove edhe per mu rastesishte, se edhe une marr pjese ne natyre, bile luaj rrol kogja te madh aty.......... :lol: :lol: :lol:

Mos mendo qė ne nuk e dimė se ti je pjesė e natyrės, por mirė kishte qenė me na tregu se ēfarė roli tėp kanė dhėnė tė luajsh nė natyrė. :lol: :wink:

Fleta
05-05-05, 16:43
Mos mendove edhe per mu rastesishte, se edhe une marr pjese ne natyre, bile luaj rrol kogja te madh aty.......... :lol: :lol: :lol:

Mos mendo qė ne nuk e dimė se ti je pjesė e natyrės, por mirė kishte qenė me na tregu se ēfarė roli tėp kanė dhėnė tė luajsh nė natyrė. :lol: :wink:

Rolin e bahihavgjise besa, ka te fryne era shkoj , ama kthehem perseri ne vend timin....... :wink:
Kur thash ka te fryne era shkoj, mendova per tema, se larg qofte dicka tjeter............ :lol: :lol: :lol:

Gentiana
05-05-05, 16:44
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Murgesha
05-05-05, 16:51
Rolin e bahihavgjise besa, ka te fryne era shkoj , ama kthehem perseri ne vend timin....... :wink:
Kur thash ka te fryne era shkoj, mendova per tema, se larg qofte dicka tjeter............ :lol: :lol: :lol:

E po ske faj loqkum se era badihavgjitė mė mirė i sjell herė andej e herė kėndej nėpėr tema tė ndryshme te FD. :wink:

Fleta
05-05-05, 16:54
Rolin e bahihavgjise besa, ka te fryne era shkoj , ama kthehem perseri ne vend timin....... :wink:
Kur thash ka te fryne era shkoj, mendova per tema, se larg qofte dicka tjeter............ :lol: :lol: :lol:

E po ske faj loqkum se era badihavgjitė mė mirė i sjell herė andej e herė kėndej nėpėr tema tė ndryshme te FD. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
06-05-05, 12:19
Shumica jan cool :P

Honesty^uk.
06-05-05, 19:25
HONESTY ; VET EMRI ESHT LEGJEND APO JO ??? I RRESPEKTUESHEM NE CDO MESAZH , DHE ASNJEHER NUK PASH MESAZH JASHT VENDIT . ME RESPESK FLORIAN . :wink:Flori perzemersisht te pershendes per konsideratat e larta qe keni shprehur per mua.

Respekt per ju
Honesty

Dilingjia
09-05-05, 14:13
ashtu-ashtu,
te gjitha jane komunikative,kurse qellimi eshte mu aty: DJERRAKOHJA :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-05-05, 08:10
Te gjithe jan te mire kur nuk beje une vete!

lazdrani
20-07-05, 21:20
[quote="lazdrani"]MURGESHA

Mbreteresha e I,Thesare I Forumit Dardania!!!
Personaliteti qe me se shumti ne kete forum e adhuroi...E nderuara Murgesha te flsaesh per ty nuk mundem ti gjeje fjalet e merituara...Ju jeni protagoniste e keti forumi dhe me plote merite meritoni kuroren e Mbretereshes Dardane :wink: Eshte e vertet qe lexoje me endje te gjitha shkrimet tuja.Shpeshe here kur nuk jam ne disponim dhe ndihem keq i vetmja qe me qeteson eshte prezenca e juaj ne forum e nderuara Murgesha... :P Me pelqen karakteri i juaj i forte per vendimet e pjekura ,sinqeriteti dhe zgjuarsia..Per ftoftesin me te cilen ju nenvlersoni cdo gje pa vlere dhe me shpirtin tuaj te madhe e te bute.Moderatore e mrekullushme!!!
Mendoje se ne jeten e forumit Dardania jemi pershtature njeri-tjetrit mjafte mire :wink:
Mbreti i juaj Lazdrani :D :wink:

lazdrani
20-07-05, 21:21
Eh tani Lazdrani.
Lazdran je i pari qe me ke shtrire doren e me ke pranuar si shoqe te mire ne ket forum. Me kujtohet ne nje teme kur une pata propozuar qe ne dy te jemi qift. Prej ateher jemi qifti me i mire ne ket forum. Te falenderoj shume per rrespektin dhe kujdesin qe tregoni ndaj meje ne ket forum
Jeni nje shok me plot kuptimin e fjales, lexoj me endje te gjitha shkrimet tua, se kam cka te lexoj kur ju shkruani, humori i lehte qe shoqeron shkrimet tuaja me kane bere per vete.
Pastaj erdhi koha kur ju ma dhate titullit Mbretereshe dhe pata nderin me pastaj qe pikerisht ju te baheni Mbreti im. Fizionomine tende e lakoj shume ne fantazine time, gjithnje me paraqitesh si nje njeri i bute dhe tolerant. Lum ajo qe do ndaje jeten me ty. Me deshire qe ne te ardhmen do te vazhdoni te shkruani si gjer me tani po e mbyll kete pershtypjen time qe kam per ju.

:wink: :wink: :wink:

yllka
21-07-05, 10:05
Lazdrani

Lazdran ty te kemi Mbrete te vertet,me pelqejne shkrimet tuja pa mase.
Te kemi per qefi,dine te gjithe antaret ti argetoshe.Per mua jeni Djale shume intelegjent,sinqert,keni humore te embel.Pasha mamin dua ta them se gjithmone kur hy ne Dardani kenaqem me shkrimet tuja.Keni talent per gjithcka.Poet i bukure poezit tuja te dashurise me kenaqin.Jeni djalosh ideal qka qdo Vajze te ka lakmi.RRini keshtu si jeni se me te mirin te kemi.


Murgesha

Murgesha&Lazdrani per mua jane nje.Mbretereshe me te vertet e meritoni kete titull qe Lazdrani te dhuroi.Nuk mundem ta paramendoje kete forum pa juve.Keni talent te beni humore te jeni e sinqert.shkrimet e juve e nderuara mbreteresh me pelqejne me te vertete shume.Nje dite pata vershuar po thuaj qdo rubrike dhe aty kam vrejture qe ju Murgesha dhe Lazdrani me se shumti keni kontribuar ne kete forum:Me shkrime jeni te paret,me tema jeni te paret,me dashuri jeni te paret,moderatore te paret,qifta te paret................problema te paret....yllka ju done shume te dyve dhe kete e besoje qe edhe shume antare ju kane lakmi.Vazhdoni keshtu se jeni Ylla pasha mamin

yllka
21-07-05, 10:07
Tani dua t’i them ca fjale per anetarin e nderuar Lazdrani.
Kur pata hyre ne forum per te paren here,nuk njihja askend veq Murgeshes,pastaj Lazdrani si person shume komunikativ qe shpesh ne shkrimet e tija ose ne temat e tija permendte nikun tim me te vetmin qellim qe une sigurisht te ndehesha me e afert me anetaret tjere,dhe pikerisht kjo me beri qe te jem me e pranishme ne forum.
Lazdrani me ka bere pershtypje qe perpos qe eshte inteligjent,ka aftesi qe “te shuaj barot”siq i thuhet nje fjale,u ike konflikteve me anetaret duke u kujdesur qe te jete sa me i sinqerte dhe i sjellshem me te gjithe dhe besoni se kete e ka arritur shume duke fituar rrespektin e shume anetareve te dardanise.
Lazdrani,une kisha mundur ta shkruaj nje roman te tere,por te gjitha keto kane vetem nje perfundim:JE FENOMEN!
Per fund te deshiroj shume suksese ne jete,per cka nuk dyshoj sepse ju do ta arrini kete,por une ju uroj qe fati te ju prije ngado qe te jeni.
Suksese!

yllka
21-07-05, 10:09
Barbaroza

Te flasesh per Barbarozen nuk eshte lehet,Kjo zonjushe qyshe ne fillim me ka befasuar ne shkrimet e saj.Nje person me kapacitet te forte te intelegjentes qka me fascinon te kjo zonjushe.E nderuara Barbaroza postimet tuja jane te mrekullueshme dhe te them te drejten nuk mundem aspake te ndaj nga zonjusha ime Murgesha.Nje Zonjushe me karakter dhe moral te forte.E nderuara Barbaroza Poezit tuja shpeshe i lexoje dhe kam kenaqesi qe te kemi ty ne kete Forum te embel...Po e perfundoje me nje shkrim te Gentes ...Qe shpeshe here me bene te mendoje ate qe shkruani :wink: Qofshit gjithmone e lumture ne jete.Lazdrani :arrow:

yllka
21-07-05, 10:11
Naki.
Poet dhe njeriu i fjales me peshe, une kam nderin qe komunikoj me ju ndonjeher ne forum. Me te vertet te rrespektoj shume dhe nuk mundem te gjej fjalet per te dhen mendimin tim per ty. Cfaredo shprehje qe te perdori e di se meriotni me teper. Keni shkrime te bukura te cilat me vemendje i lexoj, mos te flas per poezite tua, jeni mjeshter i vargjeve sa qe edhe une qe ndonjeher rralle me vjen frumesimi per te shkruar poezi nuk do te gjeja fjale e shprehje me te bukura per te pershkruar boten e mbrendshme te njeriut ashtu siq ju beni.
Me nderime e rrespekt te pershendes dhe te uroj qe ju dhe familja juaj te gezoj gjithe te mirat e kesaj bote.

lazdrani
26-07-05, 22:08
Mbreteresha e I,Thesare I Forumit Dardania!!!
Personaliteti qe me se shumti ne kete forum e adhuroi...E nderuara Zonjushe te flsaesh per ty nuk mundem ti gjeje fjalet e merituara...Ju jeni protagoniste e keti forumi dhe me plote merite meritoni kuroren e Mbretereshes Dardane :wink: Eshte e vertet qe lexoje me endje te gjitha shkrimet tuja.Shpeshe here kur nuk jam ne disponim dhe ndihem keq i vetmja qe me qeteson eshte prezenca e juaj ne forum e nderuara ... Me pelqen karakteri i juaj i forte per vendimet e pjekura ,sinqeriteti dhe zgjuarsia..Per ftoftesin me te cilen ju nenvlersoni cdo gje pa vlere dhe me shpirtin tuaj te madhe e te bute.
Mendoje se ne jeten e forumit Dardania jemi pershtature njeri-tjetrit mjafte mire :wink:

Mendoje qe nuk keni veshtire te dini se kush eshte :wink:

yllka
28-07-05, 18:28
Mbreteresha e I,Thesare I Forumit Dardania!!!
Personaliteti qe me se shumti ne kete forum e adhuroi...E nderuara Zonjushe te flsaesh per ty nuk mundem ti gjeje fjalet e merituara...Ju jeni protagoniste e keti forumi dhe me plote merite meritoni kuroren e Mbretereshes Dardane :wink: Eshte e vertet qe lexoje me endje te gjitha shkrimet tuja.Shpeshe here kur nuk jam ne disponim dhe ndihem keq i vetmja qe me qeteson eshte prezenca e juaj ne forum e nderuara ... Me pelqen karakteri i juaj i forte per vendimet e pjekura ,sinqeriteti dhe zgjuarsia..Per ftoftesin me te cilen ju nenvlersoni cdo gje pa vlere dhe me shpirtin tuaj te madhe e te bute.
Mendoje se ne jeten e forumit Dardania jemi pershtature njeri-tjetrit mjafte mire :wink:

Mendoje qe nuk keni veshtire te dini se kush eshte :wink:


Qysh more Lazdran se harrove me kete Murgeshe :twisted: :twisted: :twisted:

M_u_k_i
28-07-05, 19:27
vallahin per mu tan te mir jon yllka esht qik e mir pak ma shum po m edoket heheheh :wink:

Naki
28-07-05, 21:02
Murgesha

Promotori nr 1 i Forumit,thjeshtėsija dhe talenti Komunikativ e bėnė Njeri tė qmuarė ,afėrsija dhe sinqeriteti ka pushtuar Zemrat e njė armatė tė tėre tė forumistėve.
Pranija ime nė forum eshtė e lidhur ngushtė me respektin qė kamė pėr Mbretėreshen Dardane/Tani mikeshen time.

Naki
28-07-05, 21:13
Turisti

Promotori kreativė i forumit dhe shoqeruesi i tė gjitha diskutimeve,i sinqertė i dashur dhe i respektuarė nga shumica e Forumistėve.
Shkrimet e Turistit janė tė gėrshėtuara me njė stilė tė veqantė,gjithmonė i qartė dhe egzakt Mendime me peshė qė Reflektojnė Intelegjenc.
Edhe pse nuk njihem personalishtė,vetėm pėr mes shkrimeve Bėnė pjesė nė rrethin e ngushtė tė miqėve tė mi.

Naki
28-07-05, 21:21
Shejtonka


Eshtė dhe mbetet njeriu mė i dashur,qė i dhurojė forumit Kreativitet shoqeri pa hile siq thotė populli.
Njė femėr e Edukuar ,ēė dinte tė respektonte njeriun dhe tė tubonte pėr rreth shoqerin qė eshtė pėr Tu fascionuarė.
Pėr mua ishte Njė Tote/Motėr e Hasretit.
Nė kėto momemnte,muajėt e fundit i mungonė shumė forumit.

Naki
28-07-05, 21:27
Gentiana

Njė Vajzė shumė e dashur,e sinqertė komunikative qė respekti pėr Njeriun
eshtė i shprehur nė shumė postime.
Sė bashku mė Murgeshen dhe Shejtonken ėshtė Treshja mė e respektuarė nga Forumistėt.
Shumė e quajnė Simpatija e Forumit,mė tė drejtė tek Unė ka pushtuarė vėmendjen dhe respektin e njė Mikeshe tė madhe.

Naki
28-07-05, 21:39
Barbaroza

Fillimet e mija nė forum janė tė lidhura shumė me shkrimet e Znj Barbaroza, Shprehja Gramatikore nė postimet dhe stili i sinqertė i komunikimit mė kanė pėlqyer.
Barbaroza i Takonė Elitės sė parė tė forumit Dardanė,ku i dhurojė shkrime me vlerė dhe janė ende tė pėlqyera nga shumė Forumistė.
Tema Kafja e forumit eshtė njė Legjendė nė vetė vete,tema mė e vizituar e forumit.

Naki
28-07-05, 21:45
Floriani

Miku imė nga Tropoja,Poeti qė mė dashuri i dhurojė vargje Lirike Faqes sė poezisė.
Mjeshtėr I vargjeve Folklorike dhe Bisedave ,I afėrt nė shoqėri dhe mikėpritje.i Sinqertė nė diskutime.

turisti
28-07-05, 21:49
Turisti

Promotori kreativė i forumit dhe shoqeruesi i tė gjitha diskutimeve,i sinqertė i dashur dhe i respektuarė nga shumica e Forumistėve.
Shkrimet e Turistit janė tė gėrshėtuara me njė stilė tė veqantė,gjithmonė i qartė dhe egzakt Mendime me peshė qė Reflektojnė Intelegjenc.
Edhe pse nuk njihem personalishtė,vetėm pėr mes shkrimeve Bėnė pjesė nė rrethin e ngushtė tė miqėve tė mi.

Faleminderit shume Naki i nderuar.

Nuk kam koment,sepse fjalet e shkruara dhe pershkrimi nga kendi yt dhe leximi nga kendi im e reflektojne "TURISTIN" ashtu qe peshen specifike e rrit sinqeriteti i personit i cili i ka shkruar.

Faleminderit nga thellesia e zemres,dhe me duhet ta ceki gjithashtu qe nuk njifemi personalisht,plotesisht pajtohem me fjalet tua dhe -NAKI- si person dhe tjeret qe komunikoj gjithmone do te jesin ne zemren time dhe jam i gatshem qe te shoqerohemi edhe privatisht,sepse,dallimi mes shoqerimit te sinqert ketu dhe privat - nuk eshte i madh.

Me respekt si ēdo here,
TURISTI. :P

Naki
28-07-05, 21:51
Aferdita

Ėshtė Njė lule pranverore,thjeshtėsija dhe respekti eshtė i reflektuar nė postimet e saja.
Kamė pasė fatin tė njohė nė Msn ,njė vajzė tė sinqertė tė vyeshme njė vajzė intelegjente.
Ftesat e shpeshta nė kafe dhe qaja tregonė bujarin dhe thjeshtėsin e njė Njeriu qė eshtėe respektuar nga shumė Forumistė.

Naki
28-07-05, 22:01
Kercovari

Promotor i Atdhetarit, Njeri Intelegjentė i afėrtė me diskutuesit .
Kreativiteti i tijė nė postime me Fotografi eshtė njė stilė i veqantė qė bėnė tė dallohet njė fotograf i shkėlqyer qė sjellė freski dhe inspirime nė diskutime.
Dallohet me artin Letrarė tė postimeve eshtė njė mjeshtėr me njė kapacitet tė madhė tė njė Intelektuali.
Postimet e tijė i lexojė me shumė vemendje dhe krenohem qė kemi njė antarė tė tillė nė Forum.

Naki
28-07-05, 22:08
SexyBrikenda

Njė Vajzė e sinqertė,qė dallohet pėr artin komunikues .
Pėrkrahėse e Njė shoqerije harmonike,ka postime interesante -dashurija e hapur ndajė Lazdranit e dallonė nga forumistėt tjerė.
Pėrshėndetjet dhe urimet,Muzika i Flenė nė zemėr.
Brikenda me shoqet e Saja hyjnė nė rrethin e njerėzve qė kanė pushtuar respektin timė tė veqantė.