PDA

View Full Version : A do te ishte me mire sikur te mos ishim njohur ?


Faqet : [1] 2 3

Honesty^uk.
03-07-04, 21:01
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
03-07-04, 21:04
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Oh Honesty te lutem mos keshtu se me preke ne Zemer....Te kam vllaqko te zemres ju jeni nje njeri shume i respektua nga anna ime...Per temen tuaj do te theksoja se me te vertet shpeshe mendoje cka nese dardania nje dite te mos ishte.... :cry: :cry: :cry:

Murgesha
03-07-04, 21:10
Honesty keni te drejte qe keni hap ket teme. Lidhja e jone ne kete forum ishte cdo here e sinqerte, edhe pse te rralle jemi ata qe njihemi ne jeten e perditshme, ne kete forum jemi bere si me qene te nje familje.
Une shpresoj se asnje anetare nuk do te mundet te ja kthej shpinden ketij forumi e te jet indiferent.
Une e kuptoj psh. Lazdranin i cili eshte ne prag te marteses dhe momentalisht ka obligime te shumta. Une i uroj Lazdranit jete te lumtur e te gjate ne jeten bashkeshortore, por nga ana tjeter e di se edhe pas nje kohe ai do te jet prap prezent ne mesin tone.
Lazdran edhe nese nuk do te shkruajsh ne ket forum per nje kohe dua te te them se gjithnje do ndjej nje boshllek kur te hyj ketu. Ju jeni nje njeri teper i nderuar nga ana ime.
Mbreti im e "dashuria" e vetme qe shum kush e ka pare me zili me kane bere qe per ty te ndjej nje rrespekt te veqante e nje dashuri te paster motre.
Honesty ky forum na i ka mbush sirtaret me te njohur, shume prej nesh besa edhe jane kthyer ne shoke te sinqerte e te dashur. Une mendoj se ia ka vlejtur qe jemi njohur e kemi komunikuar mes vete.

Vera
03-07-04, 22:07
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Honesty me te vertet tem e bukur dhe pyetje qe nuk e din pergjigjjen, por besoj qe eshte nje gje shum e mir qe jemi njohur ne mes veti, se paku njerz te ndryshem kemi mesuar dhe me mendimi krejtsisht te ndryshme, kjo eshte edhe nje ane pozitive te them ashtu qe ne jet njeriu e meson.
Por me te vertet kur e lexova une shkrimin e lazdranit, dhe mendova menjeher se nuk dua ta perjetoj ate dit kur Forumi Dardania te shuhet, thjesht nuk e paramendoj ate. Eshte e vertet qe ne jemi ber si nje familje qe dit per dit veq po behet e me e madhe, dhe shum e lezetshme, keshtuqe mua po me ben shum te mendoj kur dikush po thot se po shkoj apo qeso senesh qe nuk po du ati degjoj. Edhe pse kam ardh me von se ju ketu e kam gjet nje gjuh te perbashket me juve (nuk e di se si ju mendoni), dhe kam mesuar qe ketu gjera te ndryshme.

Honesty^uk.
04-07-04, 11:52
ajo qe thuani ju Murgesha & Vera eshte mese e vertet
shpresoj se do te forcojme edhe me shume shoqerin tone te paster qe kemi krijuar ketu mes veti
me te vertet ky forum eshte bere per ne vend i clodhjes, heqjes se merzise, dhe me duket se vendlindjen e ndiej me afer kur futem dhe shkembej mendimet me te gjithe juve

Barbaroza
04-07-04, 16:08
Gjithmone kur te kesh krijuar nje miqesi me dike dhe i vie fundi asaj shoqerie per pak kohe apo pergjithmone,ai largim le dhimbje ne zemren e shokut apo shoqes me te cilet ke patur nje bashkebisedim.Por,jeta eshte e tille,ka edhe ndarje edhe bashkim dhe pjese e ketyre jemi edhe ne forumistet.
Per mua personalisht eshte nje ndenje shume e dhimbshme ndarja,dhe ndarjet i kam urryer dhe i urrej gjithmone.Por,me gjithcka duhet te pajtohemi,deshem apo jo,ato ndodhin.
Nese dikush ka vendosur te largohet nga kjo shoqeri qe kemi krijuar,une i uroj shume suksese ne jete.Le te na kujtojne ndonjehere se kemi qene si nje familje,edhe pse pa u takuar kurre live.

Barbaroza
26-07-04, 20:06
Ewewewewewww,sa prekshem paskam shkruar bre :cry: :cry:

Barbaroza
26-07-04, 20:07
Prit se harrova te them edhe diqka.Shume ma mire mos t'ishim pa,me ka linde dashnia n'ty :wink: :wink: Po lidhet me titull apo jo :?: :idea: :wink:

Gentiana
26-07-04, 20:07
Ewewewewewww,sa prekshem paskam shkruar bre :cry: :cry:


Po bre :(

lazdrani
26-07-04, 20:39
Prit se harrova te them edhe diqka.Shume ma mire mos t'ishim pa,me ka linde dashnia n'ty :wink: :wink: Po lidhet me titull apo jo :?: :idea: :wink: :wink: :wink:

aferdita
26-07-04, 20:45
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

preshendetje

me te thene te drejten un aspak nuk jam pishman qe jemi njohur,sepse prej qe kam hy ketu edhe gjuhen shqipe e kam mesuar se ne fillim nuk i kam kuptuar aspak,por duke i lexuar shpeshehere tani i kam kuptuar.

me nderime aferdita

ShEjToNkA
27-07-04, 00:52
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Boll pytje me vend paske ba .., sa qė qėtash jam kajv besoj qė paski fol kėshtu dhimbshėm se thojsha veq po shtiren ahahaahha.........

Dėgjoni ,tybe jo veq shqetsime shpirtrore ama bani i ndava nga ju edhe zemra s'ka me funksiunu mirė ma , se me tė vėrtet boll inati po mė vjen sun po ri pa juve .., kėshtu qė veq dekun se pėr sė gjalli s'di qė ndana ..., po edhe nėse vdes edhe nga andej do ju shkruj e pa juve sun rri tybe mu keni ba obsesion ..., pėr mos me tepru ma shume me shkrim, me ni fjla desha tė them sun ndahėna nga juuuu.

Barbaroza
27-07-04, 14:47
Vertete koha po afrohet :arrow: per mua!!!

Murgesha
27-07-04, 15:38
Vertete koha po afrohet :arrow: per mua!!!

Ku don me shku moj? :shock:

Barbaroza
27-07-04, 18:20
Vertete koha po afrohet :arrow: per mua!!!

Ku don me shku moj? :shock:
Ne Londer moj,sa here duhet ta perseris,qy :wink:

Gentiana
27-07-04, 18:24
Ne Londer moj,sa here duhet ta perseris,qy :wink:

:lol: :wink: Nimend Murgesha qysh ende nuk e more vesh??!!

Murgesha
27-07-04, 18:38
More lerne ju Lazdranin, se ndoshta ja kishim ba disi edhe pa te.
Por cka eshte me e keqja vetem edhe dy jave e mbaroi gjithcka :cry:

Gentiana
27-07-04, 18:40
More lerne ju Lazdranin, se ndoshta ja kishim ba disi edhe pa te.
Por cka eshte me e keqja vetem edhe dy jave e mbaroi gjithcka :cry:

Qka mbaroi moj??? :shock: :shock: :shock:

ShEjToNkA
27-07-04, 18:45
More lerne ju Lazdranin, se ndoshta ja kishim ba disi edhe pa te.
Por cka eshte me e keqja vetem edhe dy jave e mbaroi gjithcka :cry:


Cfarė don me ndodh Murgeshaaaaaaaaaaaa????

Murgesha
27-07-04, 18:46
Genta nisja qaj moj se se shpejti skemi me kontaktuar per cdo dite

Gentiana
27-07-04, 18:51
Genta nisja qaj moj se se shpejti skemi me kontaktuar per cdo dite

Murgesha per qfar je duke folur moj??? :(

Barbaroza
27-07-04, 18:53
Tybe ashtu po flitet :wink:

lazdrani
27-07-04, 21:46
Hahahaah po po Genta edhe une ashtu kam ndie :D

Gentiana
27-07-04, 21:48
Tybe me duket se vetem un nuk po disha per kte qe po folni..... :evil: :evil:

Barbaroza
28-07-04, 16:33
Tybe me duket se vetem un nuk po disha per kte qe po folni..... :evil: :evil:

Ncncnccncnc edhe ti,kerkah s'qenke :wink:

Gentiana
28-07-04, 16:37
Barbaroza, tregom per qfar e keni fjalen moj, per te qen dikah e jo kerkah, qy!! :evil: :evil: :evil:

Barbaroza
28-07-04, 16:40
Barbaroza, tregom per qfar e keni fjalen moj, per te qen dikah e jo kerkah, qy!! :evil: :evil: :evil:


Edhe me pak se dy jave :wink:

lazdrani
28-07-04, 17:55
Barbaroza, tregom per qfar e keni fjalen moj, per te qen dikah e jo kerkah, qy!! :evil: :evil: :evil:


Edhe me pak se dy jave :wink: qy qy jo me shume ah :wink:

Murgesha
28-07-04, 18:02
Fatkeqesisht jo me shume se dy jave e do te mbyllet forumi :cry: :cry: :cry:

aferdita
28-07-04, 19:40
pse ashtu,kuku qka bejmi ne tani :( :( :(

Barbaroza
28-07-04, 20:17
pse ashtu,kuku qka bejmi ne tani :( :( :(

Jeta vazhdon :cry: :cry:

aferdita
28-07-04, 20:21
pse ashtu,kuku qka bejmi ne tani :( :( :(

Jeta vazhdon :cry: :cry:


barbaroza shum keq po bejka, veq ta dini se keni me me mungu te gjithe :(

Barbaroza
28-07-04, 20:25
pse ashtu,kuku qka bejmi ne tani :( :( :(

Jeta vazhdon :cry: :cry:


barbaroza shum keq po bejka, veq ta dini se keni me me mungu te gjithe :(

Hajt bre Aferdita se do te vije koha te jemi perseri bashke :)

ShEjToNkA
28-07-04, 22:55
Tybeistikfa ,Estekoforullah ,e si tė mbyllet forumi more mos njellni kob e juve s'di qa ju kofėt.............., tybe noshti koka e vėrtet ,phhaaaaaaaa qfarė nafake kam edhe kjoja mė gjen ,si erdha unė mu mbyll forumi phaaaaaaaaaaaa :shock:

Honesty^uk.
28-07-04, 22:57
Ndersa une kam vendos te largohem para se te mbyllet 8)

Gentiana
28-07-04, 23:03
Ndersa une kam vendos te largohem para se te mbyllet 8)


:roll: :roll: :roll:

Honesty^uk.
29-07-04, 21:19
Ndersa une kam vendos te largohem para se te mbyllet 8)


:roll: :roll: :roll:

Po Genta keshtu do te ndodhe 8)

uliksi31
30-07-04, 05:41
Ndersa une kam vendos te largohem para se te mbyllet 8)


:roll: :roll: :roll:

Po Genta keshtu do te ndodhe 8)

Mbase qenka puna ashtu e po mbyllet ky forun,ku kam hjek merzi,nga nostallgjia per vendlindje.Po tja theri e po shkoj mbas shume e shume vjetesh.Ndoshta po e marr Zhaden me cua ne Kosove dal ku dal :shock:

Barbaroza
30-07-04, 09:32
Mos harro merre edhe Lukasin,Uliksi31 :wink: :wink: :wink:

turisti
17-08-04, 00:19
Qy,qy,qysh me e mbylle forumin,po une nuk i bona as nji muaj si erdha e ju..qy,qy,qy...Mos u gezoni para vaktit- FORUMI NUK MBYLLET. :P

Honesty^uk.
17-08-04, 00:21
Qy,qy,qysh me e mbylle forumin,po une nuk i bona as nji muaj si erdha e ju..qy,qy,qy...Mos u gezoni para vaktit- FORUMI NUK MBYLLET. :P

Rri pa merak "turisti"
shetitu ti nga te duash se ketu na gjen
leri cka shohin enderra keta :wink:

turisti
17-08-04, 00:31
Tung i nderuari Honesty.Po shoh se po sillemi rreth xhamije.Faleminderit per udhezimin,tash do te flej rahat,ha,ha,ha,ha,ha.Nese takohemi edhe nji here,une paguaj birra. :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 00:34
Tung i nderuari Honesty.Po shoh se po sillemi rreth xhamije.Faleminderit per udhezimin,tash do te flej rahat,ha,ha,ha,ha,ha.Nese takohemi edhe nji here,une paguaj birra. :wink:

flm turisti
po keto sonte po mi len mua ti paguaj a :?: :lol: :lol: :lol:

kalo mire shoki

turisti
17-08-04, 00:47
Natan e mire,po shkoj i pari se te zura lart te qiftat me te mire ne kete forum,andej,birrat i paguaj une,ti i paguan tjeter here.Shpresoj se nuk do te bojme problem per 1kg alltan?!!! :P :wink: :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 00:52
Natan e mire,po shkoj i pari se te zura lart te qiftat me te mire ne kete forum,andej,birrat i paguaj une,ti i paguan tjeter here.Shpresoj se nuk do te bojme problem per 1kg alltan?!!! :P :wink: :wink:

jo bre cfar problemi ne per aq alltan
ateher per te mire per birrat e sotshme :wink:

turisti
17-08-04, 01:17
Faleminderit per mirekuptim,tung. :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 01:19
Faleminderit per mirekuptim,tung. :wink:

mbetesh i pershendetur "turisti"
sillu perseri nga kafja jone kur te sjellin rruga mos na kurse:wink:

turisti
17-08-04, 01:26
Ani,tung. :P :wink:

Barbaroza
17-08-04, 14:34
Tybe boll mire qe ra ky forum e u njohem :)

turisti
17-08-04, 16:51
Po oj Barbaroze,dhe besom ,nje eshte e sigurt ne jete:KURE NUK DUHET SE ME KAN,DHE KUN DO TE TAKOHEMI DHE SE KUSH DO TE NA NDIMOJE,besoni,kjo eshte nga provoja ime... :wink:

turisti
17-08-04, 16:54
Me falni per gabim,hala jam nen dikimin e fitores,ne vend- DUHET-,duhe te jete fjala -DIHET-. :wink:

Murgesha
17-08-04, 17:47
Me falni per gabim,hala jam nen dikimin e fitores,ne vend- DUHET-,duhe te jete fjala -DIHET-. :wink:

O Turist po shume rendesi po i jepke ti nje fitoreje!!!!!!
Pregaditu tani per disfatat qe do te pasojne!!!!! :wink:

turisti
17-08-04, 17:52
Tung Murgeshe.Une nuk jam mesue fort me fitoret dhe veshtire e kam mu gjete,a sa i perket DISFATAVE,:FATI ĖSHTĖ DIFERENCA NE MES DY DISFATAVE,ashtu qe jam i pergatitur mire,ha,ha,ha, :P

Barbaroza
17-08-04, 17:52
Me falni per gabim,hala jam nen dikimin e fitores,ne vend- DUHET-,duhe te jete fjala -DIHET-. :wink:

O Turist po shume rendesi po i jepke ti nje fitoreje!!!!!!
Pregaditu tani per disfatat qe do te pasojne!!!!! :wink:
Po e kishte patur fitoren e pare moj Murgeshe ky Turisti dhe ka patur arsye te gezohet :)

turisti
17-08-04, 17:54
Eh,e para dhe e fundit.Ka qene e rastit,ha,ha,ha,ju pershendes. :P

Murgesha
17-08-04, 18:00
Eh,e para dhe e fundit.Ka qene e rastit,ha,ha,ha,ju pershendes. :P

More leri ti pershendetjet, por fillo e hallashtisu se :lol: :arrow: :wink:

turisti
17-08-04, 18:13
Ani de,ani,brrrr,une shume po tutna,a edhe agresiviteti me demoralizon totalisht per fitoret e reja,ha,ha,ha,ha,Pershendetje. :P

Murgesha
17-08-04, 18:19
O Turist te Kafja nuk eshte si te nenforumet tjera te ketij forumi.
Djalo per me ba biseda ketu te duhet menquri (qe e ke) zgjuaresi, guxim dhe efikasitet perndryshe te pret disfate e thelle.

turisti
17-08-04, 18:26
Eh,fort po mar vesh une se shka jane forumet dhe nenforumet-me shkrujt qaty,edhe ashtu jame DALTONIST.Ah bre Murgeshe,disfata ime ka fillue me lindjen time ne diten e javes dhe si gabimi ADMINISTRATIV i babait tim.... :cry: :wink:

Murgesha
20-08-04, 14:51
Eh,fort po mar vesh une se shka jane forumet dhe nenforumet-me shkrujt qaty,edhe ashtu jame DALTONIST.Ah bre Murgeshe,disfata ime ka fillue me lindjen time ne diten e javes dhe si gabimi ADMINISTRATIV i babait tim.... :cry: :wink:

Turisti shpresoj se ky gabim ADMINISTRATIV i atit tend te ka sjelle vetem te mira ne jete.
Perndryshe sdo ja falesh kurre apo jo :?: :shock:

turisti
20-08-04, 17:41
Normalisht se do ja fali te gjithat sepse prindi nuk ka zavendesim.Dy here ne jete do te kuptojme se qka don te thote PRINDI:
- kur vdesin prinderit,dhe
- kur behemi vet prinder.....Pershendetje.

nitushe
13-09-04, 10:11
ske qka bon ,,sa e bukur eshte jeta qdo njeri udhet e veta'' :(

turisti
22-09-04, 09:43
ske qka bon ,,sa e bukur eshte jeta qdo njeri udhet e veta'' :(
Po NITUSHE,por dhimta nuk harohet ,sepse prinderit nevojiten gjithmone.... :cry:

Honesty^uk.
09-10-04, 19:13
perseri i rri besnik mendimit tim


Me mire te mos ishim njohur :( :(

Murgesha
29-10-04, 21:11
Kam filluar edhe unė tė mendoj se mė mirė do tė ishte.
Nėse ndonjėherė shkruaj nė ndonjė forum tjetėr, sbesoj se do tė doja tė njohtohem mė me ndonjė anėtarė.

Honesty^uk.
29-10-04, 21:17
Kam filluar edhe unė tė mendoj se mė mirė do tė ishte.
Nėse ndonjėherė shkruaj nė ndonjė forum tjetėr, sbesoj se do tė doja tė njohtohem mė me ndonjė anėtarė.

Motrushe, paske filluar te biesh ne linjat e mia :arrow: :lol: :lol:
pesimizmi duhet luftuar dhe jo ushqyer

Murgesha
29-10-04, 21:20
Kam filluar edhe unė tė mendoj se mė mirė do tė ishte.
Nėse ndonjėherė shkruaj nė ndonjė forum tjetėr, sbesoj se do tė doja tė njohtohem mė me ndonjė anėtarė.

Motrushe, paske filluar te biesh ne linjat e mia :arrow: :lol: :lol:
pesimizmi duhet luftuar dhe jo ushqyer

Nuk jam pesimiste, por jam e prekur nga dikush qė kam dashur ti ndihmoj.

Honesty^uk.
29-10-04, 21:48
Kam filluar edhe unė tė mendoj se mė mirė do tė ishte.
Nėse ndonjėherė shkruaj nė ndonjė forum tjetėr, sbesoj se do tė doja tė njohtohem mė me ndonjė anėtarė.

Motrushe, paske filluar te biesh ne linjat e mia :arrow: :lol: :lol:
pesimizmi duhet luftuar dhe jo ushqyer

Nuk jam pesimiste, por jam e prekur nga dikush qė kam dashur ti ndihmoj.

zhgenjimet jane gjera qe ndodhin, dhe kryesisht tek ata/ato qe mundohen gjithnje per mire, por duhet munduar qe te mos lene ndikime ne disponimin tuaj.

DEA
29-10-04, 21:53
Nuk do te ishte me mire mos te ishim njohur , me besoni ditet me ishin nga njeher monotone, tash jo me.Ndonjeher ndihesha shume e vetmuar, tash jo me.ndonjeher me mirrte malli te flas me diken kalonte dita pa hapur goje me njeri ne gjuhen shqipe, tash jo mete gjitha keto fal forumit.

"sa mire qe jemi njohur"

livoreka bicio
30-10-04, 12:41
NUK BESOJ KURSESI, QE DO TE ISHTE, ME MIRE QE TE MOS ISHIM NJOHUR.SA MA SHUM QE TE NJOHISH, PA MARR PARA SYSH, PERSON PUN, VEND, ETJ. AQ MA SHUM DOTE ZHVILLOHESH.....D.M.TH.SHUM MA MIR QE NJIHEMI NE MES VEHTE, SI NE FORUM ASHTU MENDOJ EDHE NE LIVE... :P :P :P

Gjumashja
30-10-04, 13:36
ma mir mos me u njoft fare :(

Barbaroza
30-10-04, 14:42
Njohja permes shkrimeve nuk do te thote se njihesh edhe shume me dike.Une vertete befasohem kur dikush shpreh keqardhje per njohje ne kete menyre!
Une ndjehem shume mire edhe pse shume personave nuk ua kam dhene rastin te me njohin me shume,mjafton kjo qe po shkruajme ne forum!

Krokodilli
30-10-04, 15:33
Mendimi im eshte se edhe pse jemi njoftuar ne Forum nuk do te ishte gje e keqe te takoheshim dhe njoftoheshim te gjith diku jasht forumit,,,
eshte nje gje normale ,, kudo qe te takosh njeri, si ne rrug ,, si ne pun,, si ne shkoll,,,, eshte nje perparesi e madhe,,,,,......
Nuk e di se perse kemi nevoj te ndihemi keq qe jemi njoftuar,,,, nuk mund ta kuptoj,,,,, edhe pse nuk e njohim njeri tjetrin ne detaje,, se paku flasim gjuhen ton shqipe,, kalojm kohen te cilen shumica prej nesh do ta kalonim diku tjeter po te mos ishte forumi,, ..
Pra me vjen mire qe sado pak njihemi dhe flasim,, shkembejm mendimet ne gjuhen tone shqipe........
Ju Pershendes, me nderime KROKI :wink:

Kercovari
30-10-04, 16:32
Mos lejoni qe koha te behet murre ne mes nesh,kur te gjithe e dime se pa tulla dhe balte s`do te kishte edhe murre!.

aferdita
30-10-04, 16:33
edhe per mua, me mire po te mos ishim njohur :cry:

Buli_00
30-10-04, 17:04
Besimi dhe dėshira pėr njohje, ecjaket e pėrbashkėta, ēfarėdo qofshin dhe sidoqofshin ato, mund tė sjellin edhe dėshprime. Nėse me gjithė tė tjerėt jo, me forumin do tė duhej ecur edhe mė tej sė bashku.

turisti
24-01-05, 13:16
Nese kontaktojme,nuk dmth se njifemi. :wink:

Barbaroza
24-01-05, 13:30
Ndoshta me mire te mos njiheshim do te ishte!

Gentiana
24-01-05, 13:32
Ndoshta me mire te mos njiheshim do te ishte!
:shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :? :?

Barbaroza
24-01-05, 14:41
Ndoshta me mire te mos njiheshim do te ishte!
:shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :? :?

:!: :!: :!:

Albanam
24-01-05, 15:40
Paj, nė tė vėrtetė edhe nuk njihemi! 8)

Honesty^uk.
06-05-05, 18:49
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

florian
06-05-05, 18:54
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


PARA CA MUAJSH BOTOHEJ NJE LIST NE DARDANI NUK MBAJ MEND NE CILEN FAQE (DO SHKOJ TA GJEJ ) ANTARET E ASAJ LISTE KAN FILLUAR TE RIKTHEHEN PO MUNGOJN AKOMA CA DHE KJO :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
06-05-05, 18:57
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Jo sigurisht, se po tė mos ishim njohur, nuk do tė njiheshim kurrė dhe do tė kishim mbetur tė varfėr pėr shoqėri pa u njohur mes vete.
Megjithė tė mirat dhe tė kėqiat qė kemi pasė nė kėtė forum, unė mendoj se ja ka vlejtė qė jemi njohur.

Honesty^uk.
06-05-05, 19:00
Jo sigurisht, se po tė mos ishim njohur, nuk do tė njiheshim kurrė dhe do tė kishim mbetur tė varfėr pėr shoqėri pa u njohur mes vete.
Megjithė tė mirat dhe tė kėqiat qė kemi pasė nė kėtė forum, unė mendoj se ja ka vlejtė qė jemi njohur.

Deri dikund jam sipas parimeve tuaja, por per kete jam teper skeptik

Murgesha
06-05-05, 19:03
Jo sigurisht, se po tė mos ishim njohur, nuk do tė njiheshim kurrė dhe do tė kishim mbetur tė varfėr pėr shoqėri pa u njohur mes vete.
Megjithė tė mirat dhe tė kėqiat qė kemi pasė nė kėtė forum, unė mendoj se ja ka vlejtė qė jemi njohur.

Deri dikund jam sipas parimeve tuaja, por per kete jam teper skeptik

Ani ska dert, po tė mos kishim qenė tė anėtarėsuar kėtu, a do tė mė njihshe ti mua, dhe a do tė njihja unė ty, bashkė me mua edhe shumė tjerė???

Honesty^uk.
06-05-05, 19:05
Ani ska dert, po tė mos kishim qenė tė anėtarėsuar kėtu, a do tė mė njihshe ti mua, dhe a do tė njihja unė ty, bashkė me mua edhe shumė tjerė???

Ne cdo ligj ka amandamente perjashtuese :wink:

Murgesha
06-05-05, 19:06
Ani ska dert, po tė mos kishim qenė tė anėtarėsuar kėtu, a do tė mė njihshe ti mua, dhe a do tė njihja unė ty, bashkė me mua edhe shumė tjerė???

Ne cdo ligj ka amandamente perjashtuese :wink:


Po por ato ligje i bėjnė njerėzit.

florian
06-05-05, 19:07
UN NUK JAM PENDUAR . JU NJOFA JUVE .

Honesty^uk.
06-05-05, 19:09
Po por ato ligje i bėjnė njerėzit.


Kur vjen fundi, me mire te njohesh sa me shume apo te njohin sa me shume? :wink:

Dreni30
07-05-05, 09:02
Kur largohet nje anetar eshte me te vertet rende e ndjen mungese, por nevoja dhe aresyeja bejne te veten dhe duhet te pajtohemi me te .
Ketu ne dardani ka persona te moshave te ndryshme, prandaj edhe nevojat jan te ndryshme.
Prandaj per te gjithe ata qe duhet patjeter te largohen fat e lumturi e per keta qe vijne biseda te kendshme.

Dreni30
07-05-05, 09:06
Me mire qe u njohem e kemi ne kujtese njeri tjetrin.

Arb
07-05-05, 09:33
More po ashtu-ashtu spo e njohim njeri-tjetrin.

Honesty^uk.
07-05-05, 20:42
Me mire qe u njohem e kemi ne kujtese njeri tjetrin.


Edhe mua po me kujtohet PIJAVJA me ty :lol: :lol: :lol:

Fleta
07-05-05, 21:34
Me mire qe u njohem e kemi ne kujtese njeri tjetrin.
:wink:

florian
08-05-05, 10:14
JO KAM KALUE MOMENTE TE BUKURA KETU .

dr1ta
08-05-05, 10:22
Po

florian
08-05-05, 10:42
Po

DRITA PSE THUE KSHTU ?????????

dr1ta
08-05-05, 10:46
Po

DRITA PSE THUE KSHTU ?????????


Shkaku disa (1-2) personave :roll:

Fleta
08-05-05, 10:49
:roll: :roll: :roll:

Dilingjia
09-05-05, 14:10
Normal s'kam qef me njoft kerkon,sa ma pak qe di per dikend aq me mire.Kjo eshte MOTOJA ime :lol:

turisti
09-05-05, 14:11
:roll: :roll: :roll:

Po. :(

Dreni30
09-05-05, 16:50
Po, me mire qe u njohem.

dr1ta
11-05-05, 11:53
Po, me mire qe u njohem.


:) :) :) :) :)

MemphiSx
11-05-05, 13:42
SKa gje me te mir se sa kjo shoqeri ne Forum ;) Prandaj nuk e q'bej ket shoqeri qe u njoftuam permes Forumit ;)

Murgesha
11-05-05, 13:57
SKa gje me te mir se sa kjo shoqeri ne Forum ;) Prandaj nuk e q'bej ket shoqeri qe u njoftuam permes Forumit ;)


:P :P :P

don albano
11-05-05, 20:40
eshte knaqesi te njohesh njerze te ndryshem nga trevat e ndryshme, prandaj nuk pendohena kurre qe kam njohur dikend.


don albano

Dilingjia
16-05-05, 12:22
shume me mire qe se njoh askend,me rahat bre bal :lol: :lol: :lol:

Stuhia
16-05-05, 12:26
Per mua ende eshte heret te vij deri te nje mendim i qarte rreth kesaj.

Dilingjia
16-05-05, 12:28
Per mua ende eshte heret te vij deri te nje mendim i qarte rreth kesaj.

sa me pak qe dijn per mua dhe sa me pak qe di per tjeret eshte me mire :lol: MOTOJA IME,veq kryej pune dhe ec :lol: :lol: :lol:

Stuhia
16-05-05, 12:34
Per mua ende eshte heret te vij deri te nje mendim i qarte rreth kesaj.

sa me pak qe dijn per mua dhe sa me pak qe di per tjeret eshte me mire :lol: MOTOJA IME,veq kryej pune dhe ec :lol: :lol: :lol:


Me falni, po a po u dashka ketu te punojme?
Mendoj se edhe pse nuk dijme asgje per njeri tjetrin prap se prap nuk jemi edhe krejt te panjohur.

Dilingjia
16-05-05, 12:37
aha aha,
veshtire eshte qe dikush te lexoj mes rreshtave dhe ta kuptoj karakterin e dikujt tjeter.S'ka astrolog te tille! :lol:

Stuhia
16-05-05, 13:08
aha aha,
veshtire eshte qe dikush te lexoj mes rreshtave dhe ta kuptoj karakterin e dikujt tjeter.S'ka astrolog te tille! :lol:

Pajtohem :P
Por ju a mendoni se me mire te paraqesim veten te mire edhe ne anonimitet?

Dilingjia
16-05-05, 13:15
aha aha,
veshtire eshte qe dikush te lexoj mes rreshtave dhe ta kuptoj karakterin e dikujt tjeter.S'ka astrolog te tille! :lol:

Pajtohem :P
Por ju a mendoni se me mire te paraqesim veten te mire edhe ne anonimitet?
te mire edhe ne amonimitet?
m'varet sa jemi te mire ne realitet :lol:

Luana
25-05-05, 14:59
eshte knaqesi te njohesh njerze te ndryshem nga trevat e ndryshme, prandaj nuk pendohena kurre qe kam njohur dikend.


don albano

Edhe une jam me ty don albano :wink:

Dilingjia
25-05-05, 15:01
Luana,
kurr mos met njoft malli s'me mer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
25-05-05, 15:04
Luana,
kurr mos met njoft malli s'me mer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk te merr malli sepse nuk me njeh :wink:

Dilingjia
25-05-05, 15:10
Luana,
kurr mos met njoft malli s'me mer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk te merr malli sepse nuk me njeh :wink:

e po de,po edhe spo du met njoft qka eshte ma interesant seeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
25-05-05, 15:13
e po de,po edhe spo du met njoft qka eshte ma interesant seeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe nji gje eshte interesant se as une skam deshir ti njoftoj dilingjit :wink:


Qesh e ngjesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
25-05-05, 15:18
OK :lol:

florian
25-05-05, 15:21
e po de,po edhe spo du met njoft qka eshte ma interesant seeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe nji gje eshte interesant se as une skam deshir ti njoftoj dilingjit :wink:


Qesh e ngjesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PSE MERZITESH ???? ISHALLA TE PELQEJN FLORIT. :twisted:

Luana
25-05-05, 15:29
Me pelqen fjala e sinqert :?

Dreni30
30-05-05, 08:14
Me pelqen fjala e sinqert :?


Shume me vend Luana, se aty dhe eshte vlera.

titi
31-05-05, 03:15
NDOSHTA PER DISA EDHE DO TE ISHTE ME MIRE

turisti
31-05-05, 11:45
Po!

Honesty^uk.
31-05-05, 19:28
Po!

:!: :!:
Kam pas then moti:

Dilingjia
01-06-05, 12:19
aha :wink:

turisti
01-06-05, 13:10
Po!

:!: :!:
Kam pas then moti:

Po i nderuari,sepse pas ēdo shoqerie te pasukseshme,vjen demoralizimi.... :(

Luana
01-06-05, 13:14
Po i nderuari,sepse pas ēdo shoqerie te pasukseshme,vjen demoralizimi.... :(


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Honesty^uk.
01-06-05, 19:49
Po!

:!: :!:
Kam pas then moti:

Po i nderuari,sepse pas ēdo shoqerie te pasukseshme,vjen demoralizimi.... :(


Mese e vertet ajo qe peshkruani ju " turisti"
por demoralizimin duhet percjellur se bashku me ate Shoqeri

turisti
01-06-05, 20:31
Po!

:!: :!:
Kam pas then moti:

Po i nderuari,sepse pas ēdo shoqerie te pasukseshme,vjen demoralizimi.... :(


Mese e vertet ajo qe peshkruani ju " turisti"
por demoralizimin duhet percjellur se bashku me ate Shoqeri

Me vend ke fol i respektuari.-Ēdo gje eshte e kalueshme-,ne fund edhe demoralizimi.Pozitiv eshte vetem konkludimi per heren tjeter....mos te gabojme.

Respekt te posaqshem per ty.

TURISTI. :wink:

Dreni30
01-06-05, 23:47
Kshyri keta cka flasin, Honesti edhe Turisti, thu se u ba nami, aaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cka keni than:- e pse jeni demoralizu more ju dy???

Dilingjia
02-06-05, 07:17
ndoshta :wink:

Honesty^uk.
24-08-05, 19:14
Here po e here Jo

uliksi31
24-08-05, 19:32
Jeta nuk do ishte intresant, sikur te mos kishte; ups & downs :)

doGzona
24-08-05, 19:36
Jeta nuk do ishte intresant, sikur te mos kishte; ups & downs :)

Ashtu eshte.

Honesty^uk.
24-08-05, 19:37
Jeta nuk do ishte intresant, sikur te mos kishte; ups & downs :)

E padiskutueshme :wink:

Sy_kaltra
24-08-05, 19:42
Nese nuk e deshirojm vetmin ate her duhet njohur shoqeri te ndryshme.

aferdita
24-08-05, 20:07
ne disa raste po
kurse ne disa raste jo

MemphiSx
24-08-05, 20:57
Me mir eshte mos me u taku,ai takim pastaj po len pasoja :)

Sy_kaltra
25-08-05, 19:44
Me mir eshte mos me u taku,ai takim pastaj po len pasoja :)

:shock: :shock:
Pse a spo ndihesh mir mbasi qe u takum a :lol: :lol:

Kercovari
25-08-05, 19:49
Pasket kalu keq ju me duket. :lol: :lol: :lol:

Domira
25-08-05, 19:54
Nuk do te kishte kuptim jeta po te mos te ishin lidhur zemrat tona i dashur Tomori :wink:

laliloli
25-08-05, 19:59
Jo

Sy_kaltra
25-08-05, 20:01
Pasket kalu keq ju me duket. :lol: :lol: :lol:

:P :lol: :lol: :lol:

Kercovari
25-08-05, 20:05
Pasket kalu keq ju me duket. :lol: :lol: :lol:

:P :lol: :lol: :lol:
Nuk mbulohen sekretet me te qeshur jo! :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
25-08-05, 20:06
Pasket kalu keq ju me duket. :lol: :lol: :lol:

:P :lol: :lol: :lol:
Nuk mbulohen sekretet me te qeshur jo! :lol: :lol: :lol:

Po t'ishte sekret nuk do e thoja :lol: :lol:

Kercovari
25-08-05, 20:10
Per ate edhe thash. :lol: :lol:

Sy_kaltra
25-08-05, 20:21
Per ate edhe thash. :lol: :lol:

:wink:

Urata
25-08-05, 21:12
Po, mė mirė do ishte!

Dreni30
25-08-05, 21:16
edhe edhe...............

Sy_kaltra
28-08-05, 20:51
muk mendoj se do ishte me mir sepse ktu per tu njohur e per te biseduar jemi ,,,ashtu mendoj un ...

Tomori
28-08-05, 20:53
muk mendoj se do ishte me mir sepse ktu per tu njohur e per te biseduar jemi ,,,ashtu mendoj un ...
sa interesante ti veq mendone sonte.....hahahhhaaaaha :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
28-08-05, 20:55
hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: A nuk je i pajtimit me mendimin tim?( hahahahah ncnc ev ev hajr sa shum kom kesh ) :lol: :lol:

Tomori
28-08-05, 20:56
hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: A nuk je i pajtimit me mendimin tim?( hahahahah ncnc ev ev hajr sa shum kom kesh ) :lol: :lol:
Po qysh jo moj... :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
28-08-05, 21:32
ashtu pra :wink:

Tomori
28-08-05, 21:34
ashtu pra :wink:
Si urdhroni princeze... :wink:

Sy_kaltra
28-08-05, 21:40
ashtu pra :wink:
Si urdhroni princeze... :wink:
:wink:

Dreni30
28-08-05, 21:51
muk mendoj se do ishte me mir sepse ktu per tu njohur e per te biseduar jemi ,,,ashtu mendoj un ...

Mire ke menduar ti Sy_kaltra, por nuk del edhe ashtu si mendon, pasi qe mua nuk me doli..............

Sy_kaltra
28-08-05, 21:54
Mire ke menduar ti Sy_kaltra, por nuk del edhe ashtu si mendon, pasi qe mua nuk me doli..............
Po megjithate o Dreni hyn prap sepse ke njohur shum ne fd te doli si te doli ...As nje her nuk del ashtu si mendojm ---per at esht me mir te njifemi e komunikojm ...

Honesty^uk.
12-10-05, 19:12
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Oh Honesty te lutem mos keshtu se me preke ne Zemer....Te kam vllaqko te zemres ju jeni nje njeri shume i respektua nga anna ime...Per temen tuaj do te theksoja se me te vertet shpeshe mendoje cka nese dardania nje dite te mos ishte.... :cry: :cry: :cry:

Dimri
13-10-05, 00:50
Ketu esht fillimi sy _kaltra po fundi sdi si i vjen :( :(

LEDHATIMI
13-10-05, 04:37
Ma mire hiq mos t`kisha pa..m`ka linde dashnija n`ty.........

Diana007
13-10-05, 07:54
Ndonjeher po :roll: :cry:

LEDHATIMI
13-10-05, 08:13
http://img392.imageshack.us/img392/7452/emoticonexp140jk.gif (http://imageshack.us)....shume ma mire mos t`kisha njofthttp://img392.imageshack.us/img392/7452/emoticonexp140jk.gif (http://imageshack.us)

teDUAty
13-10-05, 08:14
Diana007 Postuar: 13.10.2005 07:54 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Ndonjeher po


jo vala boll mire qe jemi njohur ,po mbane veten moj

turisti
13-10-05, 12:48
Po,sepse ēdo njofsi len gjurmet ne jeten tone.... :(

laliloli
13-10-05, 12:56
Po te kishte qene me mire nuk do te ishim njohur ,po ka qene me mire dhe jemi njohur

Agroni22
13-10-05, 14:10
ma mire ishe mos te ishmu pa sa me ka hi ne dashnija ne ty ehehehhe :lol: :lol:

Diana007
02-12-05, 14:39
Ne disa raste me mir mos te ishim njohur :wink: por prap jam e lumtur qe arrita te jem me ket shoqeri :D :wink:

Luana
02-12-05, 15:31
Une kisha pas deshir te isha njohur me disa e disa veta se me kan len me te vertet pershtypje te mira si ne FD si ne MSN :D

Barbaroza
05-12-05, 22:07
Me ata qe kam dashur,jam njohur live dhe nuk pendohem! :)

Reana
05-12-05, 22:10
Cdo njohje, e konsideroj pasuri- me mire qe kam pasur nderin te ju njoh te gjitheve-jam me e pasur tani :P :lol: :arrow:

DEA
05-12-05, 22:10
Nuk di?

Murgesha
05-12-05, 22:13
Nuk di?

E kur ke ditė se?? :lol: :lol:

vushtrria
05-12-05, 22:13
Me ata qe kam dashur,jam njohur live dhe nuk pendohem! :)


Luftoi per ta njofture nje njeri te mire, por jo gjithkend :(

Barbaroza
05-12-05, 22:14
Me ata qe kam dashur,jam njohur live dhe nuk pendohem! :)


Luftoi per ta njofture nje njeri te mire, por jo gjithkend :(

Ta plotesofte Zoti deshiren o Vushtrria! :) :P

DEA
05-12-05, 22:27
Nuk di?

E kur ke ditė se?? :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mos fol mo se pe prishe! :wink:

schütze
05-12-05, 22:31
jo more qfar miri,mos me pas njoft ....si mos me njoft vet veten :lol: :lol:

FrEsKiA
04-01-06, 00:21
Me mire hic te mos ishim pare, m“ka lind dashuria ne ty, eee si t“ia bej vall hallit nuk e di! :lol: :wink:

loni19
04-01-06, 00:40
Me mire hic te mos ishim pare, m“ka lind dashuria ne ty, eee si t“ia bej vall hallit nuk e di! :lol: :wink:


Po moj hallli do te hiqet, se une e di, se ke ra ne dashuri...
Une do te jem afer teje nese don ti..

FrEsKiA
04-01-06, 00:41
Me mire hic te mos ishim pare, m“ka lind dashuria ne ty, eee si t“ia bej vall hallit nuk e di! :lol: :wink:


Po moj hallli do te hiqet, se une e di, se ke ra ne dashuri...
Une do te jem afer teje nese don ti..
Jo be loni, ishte vetem nje kenge... :roll:
megjithate falemnderit nga ty :lol:

loni19
04-01-06, 00:43
Po e di se ishte kenge moj Freskia... :wink:
kenge e bukur qe din ta thurr vetem Freskia...

FrEsKiA
04-01-06, 00:45
Po e di se ishte kenge moj Freskia... :wink:
kenge e bukur qe din ta thurr vetem Freskia...
Loni, edhe pse je nje djalosh vetem 19 vjecar, dukesh shume me i pjekur nga vitet.. :roll: , megjithate prano komplimente nga une! :)

loni19
04-01-06, 00:49
Po e di se ishte kenge moj Freskia... :wink:
kenge e bukur qe din ta thurr vetem Freskia...
Loni, edhe pse je nje djalosh vetem 19 vjecar, dukesh shume me i pjekur nga vitet.. :roll: , megjithate prano komplimente nga une! :)Freskia ju si mjaft talente, a nuk po mendoni se nr 19 ne nik name mund te jete numri i dashur i imi?

Barbaroza
04-01-06, 21:51
Shume mire qe jam njohur me disa! :)

Dilingjia
06-01-06, 11:25
valla bre kojshike shyqyr qe s'me njeh :lol:

FrEsKiA
06-01-06, 17:34
Me mire hic te mos ishim pare, m“ka lind dashuria ne ty, eee si t“ia bej vall hallit nuk e di! :lol: :wink:

ninnela
06-01-06, 17:39
Jam shume e lumtur qe kam njohur shume miq e mikesha edhe deshiroj qe ti njoh te gjithe :lol: :wink:

Kalt
06-01-06, 18:10
Do te ishim fatkeq pa forumin!
Forumi eshte nje dritare prej nga "shikon" shqiptaret anekend botes dhe ndan me ta te mirat dhe hidherimet.
Nuk e mendoj me veten kurre pa shkrimet ne forum dhe pa lexuar mendimet e dikujt tjeter, sepse dhe forumi eshte nje shkolle.

Barbaroza
07-01-06, 17:27
valla bre kojshike shyqyr qe s'me njeh :lol:

Pse,a shume Dilingji je a? :?

FrEsKiA
07-01-06, 19:18
Me mire nese nuk njihemi...shume me mire..!!

Murgesha
07-01-06, 19:44
Me mire nese nuk njihemi...shume me mire..!!

A po don tė njoftohemi? :lol: :lol: :lol:

FrEsKiA
07-01-06, 19:51
Me mire nese nuk njihemi...shume me mire..!!

A po don tė njoftohemi? :lol: :lol: :lol:
:P 8)

Murgesha
07-01-06, 19:55
:P 8)

Pro apo kundėr se spo mundem me ti lexuar sytė prej syzave. :wink:

vjeshta
07-01-06, 19:56
Me mire nese nuk njihemi...shume me mire..!!

A po don tė njoftohemi? :lol: :lol: :lol:
:P 8)
Fol shpejt ,se nuk te vjen shpesh kjo shance :lol: :lol:

Une jam qe 7 muaj edhe nuk me ka ofru njoftim :cry: :lol: :lol:

FrEsKiA
07-01-06, 19:57
Anuk ishte sonte atmosfera me 8) :lol:
..Nese deshironi ju pse jo Murgeshe :wink:

Murgesha
07-01-06, 19:58
Fol shpejt ,se nuk te vjen shpesh kjo shance :lol: :lol:

Une jam qe 7 muaj edhe nuk me ka ofru njoftim :cry: :lol: :lol:

O llokume, po ne jemi tė njoftuara edhe pa ardhė ti ende nė forum. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-01-06, 19:59
Anuk ishte sonte atmosfera me 8) :lol:
..Nese deshironi ju pse jo Murgeshe :wink:

Hajt se njoftohemi kur ta baj njė email adresė, se pėr momentin nuk kam. :wink:

FrEsKiA
07-01-06, 20:04
hhmm Murgeshe, vetem sonte kishe rastin se me vone mendimi ndryshon :lol: :lol: jam nje tip i dyshimte si gjithmon :lol: :lol: :wink:

Murgesha
07-01-06, 20:06
hhmm Murgeshe, vetem sonte kishe rastin se me vone mendimi ndryshon :lol: :lol: jam nje tip i dyshimte si gjithmon :lol: :lol: :wink:

O e kisha bėrė njė fill tani, por i kam 99 e spo dua me e ba tė 100 se pastaj smė lejojnė me ba adresė tjetėr. :lol: :lol:

Guri i madh
07-01-06, 21:28
une me te gjith ata qe jam njohur kem miqsi te mir
besoj se edhe ata e kan te njejtin mendim

Barbaroza
10-01-06, 17:35
Shoqeria virtuale ishte nje ndjenje shume e bukur.Veq kush s'e ka provuar,nuk di cfare te thote!
Sinqerisht jam shume e lumtur qe kam zene shoqeri virtuale shume te mire,pa pretendime tjera perveq shoqerise ne plotkuptimin e fjales!!
Mendoj se shoqeria jone,do vazhdoj edhe me tutje edhe pse shumica jane nga diaspora!Pra,kisha fjalen per takimet live dhe per personat qe gjithmone kane shprehur deshiren per t'me takuar,kane shfaqur gjithmone rrespekt ndaj meje dhe e pashe se kisha"borgj"te njihesha me ta sepse e kishin merituar nje takim me mua!! :)

Domira
13-01-06, 16:28
Me cdo gje ne jete eshte nje qellim, prandaj edhe bota virtuale ka kuptimin e vet, ka pase me ndodh ose u kan e shkrune me ndodh :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-01-06, 17:55
Me cdo gje ne jete eshte nje qellim, prandaj edhe bota virtuale ka kuptimin e vet, ka pase me ndodh ose u kan e shkrune me ndodh :lol: :lol: :lol:

Per hajer!Cka paska kris moj? :roll: 8)

Murgesha
15-01-06, 17:58
Mė vjen mirė qė kam njohur shumė miq e mikesha nė net.
Por kur ta shof se ka qenė gabim njohja shumė lehtė e kam.
Ja futi gėrshėrėt kabllos sė internetit dhe u kry puna. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-01-06, 18:01
Mė vjen mirė qė kam njohur shumė miq e mikesha nė net.
Por kur ta shof se ka qenė gabim njohja shumė lehtė e kam.
Ja futi gėrshėrėt kabllos sė internetit dhe u kry puna. :lol: :lol: :lol:

Jo,po.Edhe une kam vepruar ashtu! :lol: :lol: :lol:

vushtrria
15-01-06, 18:06
Mė vjen mirė qė kam njohur shumė miq e mikesha nė net.
Por kur ta shof se ka qenė gabim njohja shumė lehtė e kam.
Ja futi gėrshėrėt kabllos sė internetit dhe u kry puna. :lol: :lol: :lol:


Murgesha,do te njohe se shpejtti para se t'ia futeshe netit gersheret :lol: :lol:

Murgesha
15-01-06, 18:14
Murgesha,do te njohe se shpejtti para se t'ia futeshe netit gersheret :lol: :lol:

Me ty patjetėr Vushtrria, se edhe djali im veshėt mi hėngri duke mė thėnė Mami kur po shkojmė te Vushtrria. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
23-06-06, 17:39
Hm po dhe jooooooooooooooooo :biggrin:

turisti
24-06-06, 19:17
Po,ne shumicen e rasteve.......:frown: :frown: :frown: :frown:

jadore
24-06-06, 19:34
..A do te ishte me mire sikur te mos ishim njohur!!...JO.!!
.......ne perditeshmeri (qofte kjo dhe kontakte virtualiteti),cdo njohje , kontakt ,shkembim bisedash ,idesh , mbush jeten tone .............
,(vertet ndihem e priviligjuar qe qdo njohje tek une, begaton laramanin e te kuptuarit dhe te jetuarit ne raport me te tjeret ...)

Paradox_13
03-07-06, 22:44
Se paku per momentin mendoj se njohja virtuale permes internetit,eshte diq e veqant dhe nuk pendohem
pse u njoha me disa miq ketu.
Mbetem me shpres se nje dit keta miq do ti takoj dhe do ti njof edhe live,...pse jo.

Guri i madh
23-07-06, 23:14
Po,ne shumicen e rasteve.......:frown: :frown: :frown: :frown:haa haaa


e turist pse tan kohen po e kendon kangen mamir ish mus te ishim pa , hajgare

turisti
30-08-06, 19:41
Te nderuar anetar, duke pare se largimi i disa anetareve po na sjell shqetesime shpirterore
a mos do te ishte me mire qe ne te mos ishim njohur dhe kaluar
caste kaq te kendshme mes nesh, saqe largimi i disa anetareve na ben te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tash,kur ti mungon i nderuar,une mendoj si ti. :frown: :frown: :frown: :frown:

selvija
12-10-06, 10:29
Po qyshjo haahah po jesim pa gjum qyy...:biggrin:

Murgesha
12-10-06, 11:28
Shumė mė mirė qė jemi "njoftuar". (po e vė nėn thonjza kėtė njohje)
Me kėtė kemi pas rastin tė njofim shpirtėvogėlsinė apo shpirtėmadhėsinė e shumė vetave qė as ėndėrr nuk kemi parė tė qenurit e tyre.
Kuptohet qė largimi i atyre qė njė kohė kemi komunikuar e qė kemi ndarė orė tė tėra duke shtypyr nė tastaturė ide e mendime, qeshje e qarje, shaka e seriozitet lė njė vrragė shpirti por koha ecėn e me kohėn vijnė tė tjerėt.
Kjo ėshtė ajo qė them unė:

"Kryesorja ėshtė familja se shoqėrinė kurdo herė e gjithkund e zgjedh ashtu si ti e don."

Honesty^uk.
12-10-06, 13:26
Tash,kur ti mungon i nderuar,une mendoj si ti. :frown: :frown: :frown:
Kur kujtoj kohet dhe castet shume te kendshme qe ne kaluam se bashku ne oden DARDANE dhe kur jetoj me mundesite qe koha mi privon te jem ne mesin tuaj sic kam qene me pare, arrij te them se ME MIRE DO ISHTE TE MOS ISHIM NJOHUR :frown: por menjehere e hedh poshte kete......... sepse jam krenar qe arrita te njoh njerez me nje kulture dhe formin te larte dhe qe gjithmone do te ngelin ne kujtesen time,
duke ditur se njeriu duhet te jetoj pavaresisht rrethanave te jetes po citoj nje thenie te nje humanisti Anglez:::

Nothing last FOREVER, not even our HAPPINESS

turisti
12-10-06, 14:04
Kur kujtoj kohet dhe castet shume te kendshme qe ne kaluam se bashku ne oden DARDANE dhe kur jetoj me mundesite qe koha mi privon te jem ne mesin tuaj sic kam qene me pare, arrij te them se ME MIRE DO ISHTE TE MOS ISHIM NJOHUR :frown: por menjehere e hedh poshte kete......... sepse jam krenar qe arrita te njoh njerez me nje kulture dhe formin te larte dhe qe gjithmone do te ngelin ne kujtesen time,
duke ditur se njeriu duhet te jetoj pavaresisht rrethanave te jetes po citoj nje thenie te nje humanisti Anglez:::

Nothing last FOREVER, not even our HAPPINESS

Ashtu eshte i nderuar. Edhe une kam problem shumehere me nostallgjine dhe prap me ngushllon fakti qe u njohen dhe se do te takohemi naj here prap,ketu ja jashte,sepse jetes kurre nuk i dihet.....................a deri ateherit une jes ne kujtimet qe kurre nuk do te zbehen ne zemren e -rrugaēit-boteror.

TURISTI.

Agroni22
12-10-06, 23:05
jo kisha pas qejf me u njofte edhe ma shume pse jooo

uck_aksh
12-10-06, 23:08
jo mar pse ma mir mos te ishim njof
po ma mir qe po njihemi se paku me shkrime pse liv sjemi ka rrim po dhasht zoti e ne od te halles se madhe mblidhemi krejt live e tja shtrojm qajit e te lujm letra
hahhahahahaha

Virti
22-11-06, 19:22
pa e provuar nuk e di :redface:

halla e madhe
22-11-06, 20:41
Kur kujtoj kohet dhe castet shume te kendshme qe ne kaluam se bashku ne oden DARDANE dhe kur jetoj me mundesite qe koha mi privon te jem ne mesin tuaj sic kam qene me pare, arrij te them se ME MIRE DO ISHTE TE MOS ISHIM NJOHUR :frown: por menjehere e hedh poshte kete......... sepse jam krenar qe arrita te njoh njerez me nje kulture dhe formin te larte dhe qe gjithmone do te ngelin ne kujtesen time,
duke ditur se njeriu duhet te jetoj pavaresisht rrethanave te jetes po citoj nje thenie te nje humanisti Anglez:::

Nothing last FOREVER, not even our HAPPINESS

Nipqe_fjala yte do te mbetet gjithemone prezente tek une dhe ne Fd:wink:

Sy_kaltra
26-11-06, 17:55
Mė mire mos ta kisha njohur http://www.freewebdesign.be/smileys/images/food/food-smiley-019.gif:biggrin:

ARI_03
06-12-06, 22:18
Me mire sikur mos te ishim njohur.......... ( tema e paska titullin keshtu:frown: )

Domira
07-12-06, 18:27
Joo nuk do te ishte mire te mos ishim njohur. Nga secila njohje mesojme e marrim pervoje. Nganiher mire e ndoniher jo mire.

Virti
12-12-06, 22:55
ehe po de :biggrin:

vjeshta
12-12-06, 23:16
ehe po de :biggrin:

Me gjysem shpirti e the .........upsssss :redface: :biggrin:

Dreni30
12-12-06, 23:18
Me gjysem shpirti e the .........upsssss :redface: :biggrin:Merr frym vjeshtaa hahahah

Manqa
12-12-06, 23:20
Joo nuk do te ishte mire te mos ishim njohur. Nga secila njohje mesojme e marrim pervoje. Nganiher mire e ndoniher jo mire.

Lej te kqijat anash , se kto te mirat i kam marak:rolleyes: :wink:

Virti
12-12-06, 23:22
Me gjysem shpirti e the .........upsssss :redface: :biggrin:

une kam menduar se s'kam shpirt hiē.... upsssssss :biggrin: :tongue:

vjeshta
12-12-06, 23:26
Merr frym vjeshtaa hahahah

Ok Dreni hahahaaaaaaaaaa ,se ki keq :tongue:

vjeshta
12-12-06, 23:27
une kam menduar se s'kam shpirt hiē.... upsssssss :biggrin: :tongue:

E une kam mendu se i ke 2 ....upssssss :tongue: :tongue:

Virti
12-12-06, 23:29
E une kam mendu se i ke 2 ....upssssss :tongue: :tongue:

te jane perzier me kepuca ups upsssss :biggrin:

Murgesha
12-12-06, 23:33
E une kam mendu se i ke 2 ....upssssss :tongue: :tongue:Ēka dy??????????:eek:

Manqa
12-12-06, 23:36
Ēka dy??????????:eek:
Njona asht e jemja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:

vjeshta
12-12-06, 23:39
te jane perzier me kepuca ups upsssss :biggrin:

Edhe ato kane shpirt ......upsssss:biggrin:

vjeshta
12-12-06, 23:41
Ēka dy??????????:eek:

Hiq spo di as une hahahaaaaaaaaaaaaa :tongue:

Virti
12-12-06, 23:41
Edhe ato kane shpirt ......upsssss:biggrin:

po pertoj me dalė ne ate rubriken e mesimeve... :biggrin:

Manqa
12-12-06, 23:42
Hiq spo di as une hahahaaaaaaaaaaaaa :tongue:A met qellume e paskeni a hahahahahahah :tongue:

vjeshta
12-12-06, 23:56
po pertoj me dalė ne ate rubriken e mesimeve... :biggrin:

Nese priton ,hiq mos dil ....:biggrin:

Virti
15-12-06, 00:18
ehe OK :biggrin:

Virti
20-03-07, 14:26
pse, kur u njohem?! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Gentiana
30-03-07, 12:18
Ne disa raste mendoj se me mire do te ishte, po ne raste tjera ncuuk!

Virti
30-03-07, 14:49
egal..... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
30-03-07, 14:51
Uguale...!

selvija
31-03-07, 08:33
QE te dy anet..

Domira
31-03-07, 10:57
ehe po de :biggrin:

Po deee qyhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dreni30
31-03-07, 12:19
Me mire qe jemi njohur.

selvija
31-03-07, 12:29
100% me tyhttp://www.a-free-guestbook.com/images/msn/wink_smile.gif (javascript:emoticon(';-)'))