PDA

View Full Version : Motoja mė sexi!


Loloku
16-07-04, 12:18
Shikoni fjalėt pėrcjellėse dhe vlerėsojini kuptimin e tyre mė tė mirė, mė origjinale dhe mė sexi, por mos pretendoni tė krahasoni me timen sepse ėshtė e pakonkurencė a!

Barbaroza
16-07-04, 12:35
Vetem shikoni pak poshte :wink:

turisti
17-08-04, 17:45
JAM KUSH JAM-KURKUSHI SJAM.

turisti
27-08-04, 23:40
Nese bari eshte droga,lopt jane narkomanka. :wink:

Loloku
28-08-04, 09:24
Nėse ti je bombė, nėnėn duhet ta kesh terroriste! (vlenė pėr femra a)

dita girl
28-08-04, 09:59
Nėse ti je bombė, nėnėn duhet ta kesh terroriste! (vlenė pėr femra a)


hahahahhaha....... :lol: :lol: 8)

Sytė e ty jane shume te paster,per te shikuar erresiren.....

QANO_KUMANOVA
28-08-04, 10:13
phaaaaaaaaaaa loloku mir mir motoja me sex pa bomb shum qenkshe hyman bre ti mos ke teper femra hahahah pak hajgare kaloni mir te gjihte

hana
28-08-04, 12:14
Te luftosh per virgjerin eshte si te luftosh per paqe :arrow: :arrow: :arrow:

Loloku
28-08-04, 16:24
Lufta dhe paqja shkojne bashke vetem te Tolstoji si roman, por jo si virgjeri Hana, por hena eshte vete simboli me i mire i paqes!

Tomori
30-08-04, 11:00
sex sex dhe vetem sex

yllka
30-08-04, 11:04
Cka jeni que peshe more :oops:

Honesty^uk.
30-08-04, 11:06
sex sex dhe vetem sex


hajt ishalla te ngop zoti :wink:

Murgesha
30-08-04, 11:07
sex sex dhe vetem sex

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Tomor e tjeter cka eshte e rendesishme per ty????? :wink:

Tomori
30-08-04, 11:12
sex sex dhe vetem sex

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Tomor e tjeter cka eshte e rendesishme per ty????? :wink:

Murgesh te gjitha jan te rendsishme por ktu eshte fjala vetem per sex ekuptiva si pyetje Motoja juaj per sex ...pergjigjem prap
SEX SEX DHE VETEM SEX a ja kamqellu???
Te pershendes

Cool_Boy
30-08-04, 21:11
Autori i kesaje teme e tregon se qafre tipi eshte dhe qka deshiron me se shumti ne kete jete.............Ky njeri nuk ka kurnjfare interesimi tjetre ne jeten e tij perveq sex ama per mednimin tim aje nuk e din se prej sex nuk mundet me jetu por duhesh me punu per me jetu e tani sex,eshte e asrdhmja e jestes se tij dhe te gjitheve..................

sex eshte pjes e jetes nuk e muhoj ama jan disa gjera me rendesishme para sex keshtu mendoj une..........

Motoja me sex???Nje pyetje per autorin..........

Perveq atyre oreve qe beni sekse perveq ndjenva te mire qka fitoni tjetre????

Ata vash qe jesin shatshtezen dhe qe largoni nga to qka beni ju per to???

Punoni apo jo dhe a mendoni vetem per sex???

tung,Cool_Boy

Murgesha
30-08-04, 22:05
Hahahhhahahahaahhaahahahahahah.
Tomor e Cool_Boy, sa po me qeshet me juve.
Tema aspak ska te beje me Sex.
Autori ka hap temen "Motoja mė sexi!" e jo "Motoja me sex" siq e paskeni kuptuar ju dy.
Si duket sju paska ra ne sy asnjerit germa shqipe "ė" dhe prapashtesa "i" ne fund te fjales Sexi. Andaj edhe spo me vjen cudi aspak se paskeni menduar se ne ket teme bahet fjale per sex.
Ju lutem te dyve qe ta lexoni kete teme prej fillimit dhe e kuptoni, e kuptoni pastaj se cka bahet fjale ne kete teme.

turisti
30-08-04, 23:24
ĒDO GJĖ ĖSHTĖ E KALUESHME,A MĖ I KALUESHMI ĖSHTĖ NJERI. :wink:

Barbaroza
31-08-04, 18:27
Pa koment! :wink: http://images.google.com/images?q=tbn:78AvZVlU-TkJ:www.millhouse.nl/graphics/laura01.JPG

turisti
31-08-04, 21:46
PO dorzona. :wink:

Tomori
31-08-04, 22:14
Hahahhhahahahaahhaahahahahahah.
Tomor e Cool_Boy, sa po me qeshet me juve.
Tema aspak ska te beje me Sex.
Autori ka hap temen "Motoja mė sexi!" e jo "Motoja me sex" siq e paskeni kuptuar ju dy.
Si duket sju paska ra ne sy asnjerit germa shqipe "ė" dhe prapashtesa "i" ne fund te fjales Sexi. Andaj edhe spo me vjen cudi aspak se paskeni menduar se ne ket teme bahet fjale per sex.
Ju lutem te dyve qe ta lexoni kete teme prej fillimit dhe e kuptoni, e kuptoni pastaj se cka bahet fjale ne kete teme.


Murgesh si bre tema ska te beje me sex??? tema Motoja me sexi po kjo fjale sexi a ska te bej me sex !!!!!!!! Tash ju mundet ta komentoni me njemije menyra por un per veti e kuptoje sexi se ka te bej ne sex...rastesishte mos te jete fjala per keks sex=keks!!!!
keks per bebe!!!! po sexi qka don te thote ndoshta esht fjala per gjinin mashullore--femnore sexi=mashkull sexi =femer?!!! une ket teme e kam kuptuar se behet fjala per sex motoja juaj per sexi ???!!!!
Mundesishte prononcoheni ju jepni mendimin tuaj rethe temes qe ta kemi ma te qarte se per qfare teme eshte ne pyetje...gjinia keksi ...a sexi..

**************************************************
Tomori tu kisha lutur qe pak a shum ti permbahesh temes, sepse kjo qe thua aspak nuk ka te bej me temen, dhe per ket qe shkruani kemi rubriken e caktuar.
E nese nuk e ke kuptuar ende (qka mendoj me shkrimin e Murgeshes duhesh ta kesh kuptuar) ateher prap po te bejm sqarim!

Pershendetje
Genta

Murgesha
31-08-04, 22:21
Hahahhhahahahaahhaahahahahahah.
Tomor e Cool_Boy, sa po me qeshet me juve.
Tema aspak ska te beje me Sex.
Autori ka hap temen "Motoja mė sexi!" e jo "Motoja me sex" siq e paskeni kuptuar ju dy.
Si duket sju paska ra ne sy asnjerit germa shqipe "ė" dhe prapashtesa "i" ne fund te fjales Sexi. Andaj edhe spo me vjen cudi aspak se paskeni menduar se ne ket teme bahet fjale per sex.
Ju lutem te dyve qe ta lexoni kete teme prej fillimit dhe e kuptoni, e kuptoni pastaj se cka bahet fjale ne kete teme.


Murgesh si bre tema ska te beje me sex??? tema Motoja me sexi po kjo fjale sexi a ska te bej me sex !!!!!!!! Tash ju mundet ta komentoni me njemije menyra por un per veti e kuptoje sexi se ka te bej ne sex...rastesishte mos te jete fjala per keks sex=keks!!!!
keks per bebe!!!! po sexi qka don te thote ndoshta esht fjala per gjinin mashullore--femnore sexi=mashkull sexi =femer?!!! une ket teme e kam kuptuar se behet fjala per sex motoja juaj per sexi ???!!!!
Mundesishte prononcoheni ju jepni mendimin tuaj rethe temes qe ta kemi ma te qarte se per qfare teme eshte ne pyetje...gjinia keksi ...a sexi..

E pra hiq se paske kuptuar Tomor.
Kjo teme ka te baj me mbishkrimet qe mbajme ne anetaret ne fund te cdo postimi.
Kjo ama hiq asnje grime ska te baj me sex. Dhe tjara her kur nuk e kupton ndonje teme nuk eshte turp te pyesesh se per cka bahet fjale.
Megjithate mbetesh i pershendetur.

Tomori
31-08-04, 23:15
..[/b][/quote]

E pra hiq se paske kuptuar Tomor.
Kjo teme ka te baj me mbishkrimet qe mbajme ne anetaret ne fund te cdo postimi.
Kjo ama hiq asnje grime ska te baj me sex. Dhe tjara her kur nuk e kupton ndonje teme nuk eshte turp te pyesesh se per cka bahet fjale.
Megjithate mbetesh i pershendetur.[/quote]

Murgesh qka esht puna tash??? Se esht e vertete se temen se kisha kuptuar dhe une vetem ju parashtrova pyetje rethe temes per qka behet fjale??? Tash mbasi me sqaruat tash e kuptova se per qfar behet fjal.
Me thuani se nuk eshy turp te pyesish????!!!!!! Po un pikerisht ju pyeta...ket fjali tash un se kam te qarte pse ma thuani e nderuara Murgesh...po dva theme te drejten mos tme kishit udhezuar se per qfare behet fjale un akoma dot kisha menduar se behet fjale per sex se kjo esht realja hahaha Mirepo tash e kam te qarte Murgesh ju falemderohem per sqarimin tuaj ...se me siguri dot kisha gabuar edhe ne te ardhmen siq thua ty ndonjeher pun zhetoni i thuan ksaj pune hahaha ....kerkoj falje se paskam hi llugavet por te kuptohemi gjithnje duke menduar se jam ne teme ....
Murgesh edhe nje her falimderit pranoni pershendetjet e mija tung

Loloku
11-09-04, 20:06
O zot, tash e pash sa telashe te paska dale murgesha me kete temen time qe njerezit sit e shohin fjalen sex iu terrohen syte dhe humbin jo vetem te pamurit, por edhe logjiken e te kuptuarit dhe te jetuarit (ha ha ha haaaaaaaaaa) dhe hallall ta bafte zoti qysh ke pas nerva me u shpjegu kaq shume.
Ne moton time jo rastesisht eshte fjala sex dhe nuk e ka te vetmin kuptim qe e shihni ne dukje te pare!
Megjithekete Motoja ime me sexi eshte pa konkurence a!

dita girl
22-09-04, 15:38
Ishalla po pshtoni sivjet :wink:

Tomori
22-09-04, 17:30
ATDHEU MBI TE GJITHA

Loloku
23-09-04, 08:16
Ishalla po pshtoni sivjet :wink:

Shpetofsh edhe ti dita girl dhe ishalla paq!

dita girl
24-09-04, 12:16
Ishalla po pshtoni sivjet :wink:

Shpetofsh edhe ti dita girl dhe ishalla paq!


Unė me gjith juve,ama unė nuk po hy fare ne konkurrencė se mozallah me bo me hy kan me m'ba kėrrsh edhe mua :wink:

Murgesha
24-09-04, 12:24
Unė me gjith juve,ama unė nuk po hy fare ne konkurrencė se mozallah me bo me hy kan me m'ba kėrrsh edhe mua :wink:

Megjithatė Dita_girl, unė mendoj se ja vlen tė rrezikosh e tė provojsh pak konkurrencėn. Nėse fiton do tė jetė njė fitore e ėmbėl.

dita girl
24-09-04, 13:02
Unė me gjith juve,ama unė nuk po hy fare ne konkurrencė se mozallah me bo me hy kan me m'ba kėrrsh edhe mua :wink:

Megjithatė Dita_girl, unė mendoj se ja vlen tė rrezikosh e tė provojsh pak konkurrencėn. Nėse fiton do tė jetė njė fitore e ėmbėl.


Falemnderit per propozimin dhe keshillen tuaj Murgeshė,pasi qe fitorja eshte e embel atehere do te rrezikoj te futem edhe une ne kete mes konkurrence:


Ē'DO DITE KA VLEREN E SAJ!!!

Loloku
24-09-04, 20:15
E mire eshte dita girl, por per ta ber me sex une mednoj se do te duheshe t'i shpoje pak embelsi.
Psh: ēdo dite ka vleren e saj, une ia shtije vetem embelsine!

dita girl
25-09-04, 10:40
Shpresa vdes e fundit,sado qe plagoset e para...


Nese dikush e ka emrin Shpresė ne kete forum,e pershendes perzemersisht,sepse vetem shpresa e mban njeriun te jetoje,....

turisti
25-09-04, 19:30
:P :P :P :P DASHURIA :P :P :P :P

mr_beni
26-09-04, 18:46
Femrat i japin miqesise ate qe i marin borxh dashurise !!!!

turisti
27-09-04, 23:42
:P :P :P GRUAJA E BRAKTIS BURRIN E FUNDIT EDHE KUR ESHTE AI I BRAKTISUR NGA SHPRESA :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dita girl
28-09-04, 10:07
Jeta eshte fontanė dėshirash!!!

turisti
28-09-04, 16:51
:P :P :P JETA ESHTE - VETESHERBIM -. :P :P :P

Honesty^uk.
03-05-05, 18:41
" Some peoplle come into your life for a short time only- but they leave footprint on your Heart FOREVER"

Fleta
03-05-05, 20:01
" Some peoplle come into your life for a short time only- but they leave footprint on your Heart FOREVER"

Thenie shum me vende Honesty,edhe eshte e vertete se ka disa njerze qe per nje kohe shume te shurter ta shkelin zemren e ta sakatojne...... :roll: :(

florian
03-05-05, 20:05
GABIMET KAN QEN MOMENTET ME TE LUMTURA TE JETES TIME .

Kloni
07-05-05, 10:14
Edhe kjo e imja nuk eshte bash pa te a!

Gentiana
07-05-05, 11:27
http://img258.echo.cx/img258/9076/gentiana31xo.gif

Kloni
07-05-05, 11:34
http://img258.echo.cx/img258/9076/gentiana31xo.gif

Ah, Gentiana, para kesaj tende nuk me kish shku mendja as me permend time...

Kalofsh sexi gjithmone jarabi!

Dilingjia
09-05-05, 14:21
UEEEEEE QFARE COPE :lol:

aferdita
09-05-05, 16:51
Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku do fshihem???

Kercovari
10-05-05, 08:08
"Gruaja e bukur nuk eshte krenaria e nje mbreti..por syri i keq i nje qyteti"
http://www.falten.de/service/images/i_service_02.jpg

turisti
24-06-06, 21:20
Secili ėshtė me sinqeritetin e vet.

Murgesha
24-06-06, 22:51
Unė skam hiē, prandaj motoja mė e mirė qenka e imja. :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Zana_ch
28-06-06, 19:48
hhhhmmmmmmmmm........valla se die hala se qka jane persheshet ,
po pres edhe ca te mesona mi thye pershesht..upssssss :rolleyes:

Dreni30
01-07-06, 22:54
hhhhmmmmmmmmm........valla se die hala se qka jane persheshet ,
po pres edhe ca te mesona mi thye pershesht..upssssss :rolleyes:

Ani zana mire eshte me prit e me u mesue se nukban vetem hajttt...........

Artisti
02-07-06, 12:11
Motoja me sexi:


Shah MATTTTTTTTTTT

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

.

vjeshta
03-11-06, 18:38
Ti shatin ,e une lapsin . :biggrin:

Manqa
04-11-06, 02:07
Miniqat ..........................

rafet llapjani
04-11-06, 02:11
Miniqat ..........................

A te paska hije xiglima aaaaaaaa ghaaghaghaghaghaghaghagh

Sy_kaltra
18-12-06, 22:07
Nė Pėrqafimin tėndė do ndjehesha e LUMTUR.....:eek: so moto sexi more kja :rolleyes:

Sy_kaltra
08-01-07, 17:01
- Ēka tė shkruaj kur s’kam as fjalė, nuk kam as zemėr, se tė gjitha ti kam falė!

Agolli
08-01-07, 22:52
...........Mos um asish :cool: :biggrin:

MemphiSx
30-01-07, 21:53
Beni sex pa kondom me mir :wink:

rafet llapjani
31-01-07, 09:54
CAK DAN SHULEVEK KREJT :tongue: :tongue:

luckyman
17-05-07, 15:47
Sex is natural sex is fun.............

RiannA
17-05-07, 15:50
Sex is everythning u want

aLbaChiCk
17-05-07, 17:11
Nobody dies a virgin! Life will fuck u anyway.

lazdrani
20-05-07, 13:59
Sexi eshte qeshja e jote,sexi eshte stili i juaj,sexi eshte te folurit e juaj,sexi jam edhe vet qyyyyyyyy

jEtA_1
20-05-07, 14:03
Kur ke sex te regullt dhe te mirfillt patjeter do te jeni njeriu qe nuk i mungon asgje ne jete pra sex eshte per nje lidhje mbi te gjithe

LABI
22-05-07, 18:26
Ne Kosove nje here per nej here :

Droge , seks dhe politike !

luckyman
22-05-07, 19:56
biqki biqki................

selvija
22-05-07, 20:22
Paska hyr sexi edhe ne kete ane aaa. tek kaffja e forumit... :rolleyes:

Agolli
23-05-07, 02:54
motoja me sexi........pom merr gjumi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
23-05-07, 10:39
Sexi ėshtė vetėm njė pjesė e jetes!

valmirii
23-05-07, 11:14
Nobody dies a virgin! Life will fuck u anyway.
JO ti shlir shko npushime verore, se edhe kur te kthehesh ktu nuk ke me pa postim ma te mire.

Sy_kaltra
16-11-07, 12:23
Mos ja hidhero zemren askujt , se nga ai siper nesh shperblimin e ke te dyfishuar !!

Domira
16-11-07, 12:28
Mos ja hidhero zemren askujt , se nga ai siper nesh shperblimin e ke te dyfishuar !!

Sy_kaltra sis kom dasht moti me te than e ishalla nuk e keqkupton...qekjo motoja yte-ik mos u dashuro- ta dish se ethet n'bark mi shtin, e ka ndiku te une pot kallxoj drejt hahahahha...pernime e kom:biggrin:

Sy_kaltra
16-11-07, 12:31
Sy_kaltra sis kom dasht moti me te than e ishalla nuk e keqkupton...qekjo motoja yte-ik mos u dashuro- ta dish se ethet n'bark mi shtin, e ka ndiku te une pot kallxoj drejt hahahahha...pernime e kom:biggrin:

Nuk po keqkuptoj moj,ama qka ka ndiku tek ti se motoja e ime ? :smile:

Domira
16-11-07, 12:33
Nuk po keqkuptoj moj,ama qka ka ndiku tek ti se motoja e ime ? :smile:

Valla Sy_kaltra e kom kuptu se hiq kurqysh nuk ban mu dashuru...po du me than se kishe te drejte plotesisht:smile:

Sy_kaltra
16-11-07, 12:35
Valla Sy_kaltra e kom kuptu se hiq kurqysh nuk ban mu dashuru...po du me than se kishe te drejte plotesisht:smile:

Ashtu sikur andrrat qe munt tia falesh dikujt,po aq edhe mund ta ndalosh dashurin sis :biggrin:

Domira
16-11-07, 12:43
Ashtu sikur andrrat qe munt tia falesh dikujt,po aq edhe mund ta ndalosh dashurin sis :biggrin:

Po Sy_kaltra amo andrrat jane si lumi, falen dhe skan te ndalur...andrrat jane obligim njerzor e shpirteror, i falen DASHURISE te cilen ne nuk e zgjedhim sepse per fat, AJO na zgjedh neve:smile:

Sy_kaltra
16-11-07, 12:46
Po Sy_kaltra amo andrrat jane si lumi, falen dhe skan te ndalur...andrrat jane obligim njerzor e shpirteror, i falen DASHURISE te cilen ne nuk e zgjedhim sepse per fat, AJO na zgjedh neve:smile:

Te falet andrra e vertet ashtu siq enderrohet eshte sakrific e madhe,prandaj Ik MoS u DaShuRo ,sepse Dashuria eshte sakrifice e zgjedhe ti ate apo ajo ty Dhemje do te ket ne fund te hershem apo te vonshem ....

Domira
16-11-07, 12:51
Te falet andrra e vertet ashtu siq enderrohet eshte sakrific e madhe,prandaj Ik MoS u DaShuRo ,sepse Dashuria eshte sakrifice e zgjedhe ti ate apo ajo ty Dhemje do te ket ne fund te hershem apo te vonshem ....

eee Sy_kaltra kjo lloj DASHURIE mua me ka fshi kahere...keshtuqe e kam hanger me te shnoshe:biggrin: :biggrin:...dhe gezohem per kete se AJO kure nuk me tradheton:smile:

a kto tjerat jo no no ncuk ncuk skan shanse:biggrin:

Sy_kaltra
16-11-07, 12:53
eee Sy_kaltra kjo lloj DASHURIE mua me ka fshi kahere...keshtuqe e kam hanger me te shnoshe:biggrin: ...dhe gezohem per kete se AJO kure nuk me tradheton:smile:

a kto tjerat jo no no ncuk ncuk skan shanse:biggrin:

Never Say Never Domira

Askush se dime qka na sjell e nesermja .:smile:

Lona
16-11-07, 14:52
Nga ti pres buzen te ma ofrosh nga ti pres zemren te ma dhurosh
nga ti pres gjitha ti provoj...hhmmmm

Sy_kaltra
16-11-07, 19:08
Fjala e mirė ėshtė pasaportė pėr arritje te ēdo zemėr.

Sy_kaltra
28-11-07, 21:42
Ne kete bote te madhe ndodhin mrekullit, njerzit le te ndahen takohen nje dite...

LABI
28-11-07, 22:37
http://www.shisso.org/archives/makelovenotwar.jpg:biggrin:

valiii
28-11-07, 23:27
Bon diēka pėr atdhe - emigro!!!

gazi-de
29-11-07, 18:36
neser ju tregoj,ahaha

LABI
02-12-07, 20:46
Kqyre punen tande ...!

vjeshta
04-12-07, 23:15
Luftė dhe Paqė ........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

halla e madhe
05-12-07, 09:19
zenja priten momentit te duhur:biggrin:

GURI SYLAJ
05-12-07, 10:44
Kur i ka ike Llapjanit vozi ka thene ;qishtu asht kur nuk e ki tanin!

turisti
05-12-07, 12:47
Vetem qeshu dhe nxema shpirtin per gjithmone .

MemphiSx
05-12-07, 15:01
Dashurinė e pamundur NDJEJE!!!!

SANTANA-29
05-12-07, 15:14
DASHURIA ,DASHURIA ESHTE SI LULJA NESE E UJIT RRITET,,,PA FUND,,,,:tongue:

Gjumashja
06-12-07, 10:06
fiuuu gerraqin qe e paske hapun . . . a don me ta mbylle apo me te zene promaja . . .:tongue: :biggrin:

Sy_kaltra
15-12-07, 17:55
Sexi .

Ma-Origano
15-12-07, 18:46
nese je ti budall edhe baben e ke budall :D!

LABI
17-12-07, 22:04
Disa grafite qe i shof ne qender te prishtines , e qe kane te bejne me disa aktualitete te shoqerise ne pergjithesi te shprehura ne grafite , parulla , si :


Ec .... budalle ec .....


Be cool ??!! Bullshit !!


Radioactive zone (sheshi nentereza i shtruare ne mermer ??!!)

Madje nje grafit tjeter ne muret e Fakultetit Filozofik te Prishtines

Kqyre punen tone

selvija
17-12-07, 23:17
Mos u mundoni shum gjat Sex se po ja shifni sherrin...:rolleyes::redface:

DritonPR
17-12-07, 23:29
mos i ruaj tangat (mercedeskat) e veshi, se neser plakesh :D

Cia-Ferizaj
18-12-07, 02:08
a po thu qysh pe di..............ahhahahaha

gazi-de
18-12-07, 22:23
Budallakina............:rolleyes: :biggrin:

lovely
31-05-08, 12:30
dashnija n internet hahahahahahaha

Dukagjinas_i
04-06-08, 12:38
....hip se t'vrava, zbrit se t'vrava :smile:

LABI
04-06-08, 12:51
Kqyre/shiko punen tande !

Agolli
04-06-08, 17:56
A po ma jepppppppp........................................ ................msn-in :biggrin:

Estella
04-06-08, 18:03
To give as much love as possible and to be loved

°Avan_Turist°
04-06-08, 19:23
» Love is a name, Sex is a game. Forget the name and play the game! « :cool:

vjeshta
07-06-08, 23:09
Bon paq qka me bo .

LABI
10-06-08, 17:58
Googel, googel , kah i kam dajte :rolleyes:

Agolli
13-06-08, 23:02
Ama dhe mos um ba zo :biggrin:

vjeshta
27-08-08, 23:44
Grahi shlirė .(ipko-ja):biggrin:

Rozafa
14-11-09, 23:37
Nėse ti je bombė, nėnėn duhet ta kesh terroriste! (vlenė pėr femra a)

...............:redface: