PDA

View Full Version : fare lloj picash ju plqejn m tepr?


Barbaroza
17-07-04, 09:48
Jam kureshtare te dij cilat lloj picash ju pelqejne me teper!?
Une i pelqej te gjitha perveq atyre me prodhime deti.Pastaj, nuk i duroj dot picat me qepe!

Barbaroza
21-07-04, 13:04
A kurre nuk hani pizza aaaaaaaaaaa :?: :shock:

Gentiana
21-07-04, 13:07
A kurre nuk hani pizza aaaaaaaaaaa :?: :shock:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo qe nuk ha Pizza po nuk i kam fort ne qef!!!

Murgesha
21-07-04, 13:21
Mua me pelqejne me se shumti picat me djathe dhe me kepurdha.
Edhe ato italiane i dua fort. :lol: :lol:

gazmend blakaj
02-08-04, 09:14
muamepelqejn me se shumti picat shtepiake dhe i ha shum tung

gazmend blakaj
02-08-04, 09:17
hej me duket se askush nga istogu nuk esht ne kte imell

vushtrria
11-08-04, 08:30
mua me pelqejne pizzat FUNGI ngapak mish peshku dhe me speca

aferdita
12-08-04, 08:13
Mua me pelqejn Pizza-at me mish peshku

Kaltrina
16-08-04, 12:19
te gjtha perveq me ananas

vushtrria
21-08-04, 20:08
une ju kisha propozue nje pizza por nuk e di sa e pelqeni

Barbaroza
22-08-04, 17:33
Po thuaje Vushtrria,po te presim :wink:

mickoja
22-08-04, 20:55
Sikur pizzat e rest.Bojana qe me kan knaq n gjilan asnjher nuk kisha pas hanger qesi pizza te mira

Shkodran
29-08-04, 03:44
MUAA ME PELQJN PIZZA FSHATARE ME DLATH DHIET E ME DJATH PIZZASH E ME TANA GJANAT E FSHATARIT :)

vushtrria
29-08-04, 12:28
shkodran jeni shum origjinal ju pershendes

Vera
29-08-04, 13:06
Pizzat TONO dhe KUATRO STACONE i kam shum ne qejf :lol:

Maca
15-10-04, 14:41
Pizza Funghi,Fruti di mare,cuatro fromage etj!

dr1ta
15-10-04, 22:24
Pizza italiane :)

Kaltrushi
20-10-04, 15:20
Pizza Margarita. hmh

Rudi_1
30-10-04, 21:59
Po thuaje Vushtrria,po te presim :wink:
Barbaroz ma t'mira se pizza CAPRICOZA?
Nuk mrejhen a.... 8)

livoreka bicio
31-10-04, 00:28
MUA ME PELQEN PIZZA, MARGHERITA,CAPRRICIOSA,NAPOLITANA,QUATROSTAGGIONE. QUATRO FORMAGGI,ETJ. :P :wink:

qeqa&zana
31-10-04, 11:01
o vushtria ku mbete don te na tregosh per picen apo jo??

Gjumashja
05-11-04, 12:46
krejt i pelqej valla :lol:

Mafiozi
27-11-04, 02:12
MUA ME PELQEN PIZZA, MARGHERITA,CAPRRICIOSA,NAPOLITANA,QUATROSTAGGIONE. QUATRO FORMAGGI,ETJ. :P :wink:

E normale mio amico, sei in italia, tute le pizze sono buone :lol:

Edhe mua n'itali me pelqejn krejt pizzat, me ananas dhe porco nuk du :wink:

8)

Kercovari
27-11-04, 08:15
MUA ME PELQEN PIZZA, MARGHERITA,CAPRRICIOSA,NAPOLITANA,QUATROSTAGGIONE. QUATRO FORMAGGI,ETJ. :P :wink:

E normale mio amico, sei in italia, tute le pizze sono buone :lol:

Edhe mua n'itali me pelqejn krejt pizzat, me ananas dhe porco nuk du :wink:

8)
Valla me i mire se lakrori me laker turshi s`ka!.

turisti
08-12-04, 22:49
MUA ME PLQEN PIZZA :arrow: GRATIS. JUVE? :wink:

Barbaroza
09-12-04, 11:53
MUA ME PLQEN PIZZA :arrow: GRATIS. JUVE? :wink:

Auuuu sa te shijshme jane. :P :roll: :roll: :) :lol:

Tomori
12-12-04, 01:09
MUA ME PLQEN PIZZA :arrow: GRATIS. JUVE? :wink:

Auuuu sa te shijshme jane. :P :roll: :roll: :) :lol:

Mirdita Barbaroz, po te bashkangjitem ,,, Po ke te drejte shum e shishme qenka pica,,,mos rastesisht e ke be ti vet kte pice,,, mbas shijes qe ka duhet me dal qe e ke gatu ti vet kte,,apo si thua mos e kam gabim a?!!!

Rudi_1
20-12-04, 22:25
Krejt t'mira jan per mu.
Po mvaret se ku po shkon me e henger,se nuk i bejn te njejta.
Dikund te duken ma te mira e dikund.....dihet !!!

Ylberi_be
23-12-04, 16:49
Pizat ma te mira jan me sugjuk kosove e sidomos ato sugjuk peje apo Janjeve do te jav qes nje dit do po s po kam koh shtyne edhe naj dit.

Barbaroza
23-12-04, 17:02
MUA ME PLQEN PIZZA :arrow: GRATIS. JUVE? :wink:

Auuuu sa te shijshme jane. :P :roll: :roll: :) :lol:

Mirdita Barbaroz, po te bashkangjitem ,,, Po ke te drejte shum e shishme qenka pica,,,mos rastesisht e ke be ti vet kte pice,,, mbas shijes qe ka duhet me dal qe e ke gatu ti vet kte,,apo si thua mos e kam gabim a?!!!

Po Tomori,picat GRATIS jane prodhim i Barbarozes.

P.S.Ncncncnccncnccncncncncncncncncncnccc. :roll:

Barbaroza
23-12-04, 17:04
Po thuaje Vushtrria,po te presim :wink:
Barbaroz ma t'mira se pizza CAPRICOZA?
Nuk mrejhen a.... 8)


Mmmmmmmmmmmmm. :roll: :P :roll:

halla e madhe
24-12-04, 13:07
Barbaroza_eja nji dite te halla ti bene halla "PIZZA LA MAMA"ato pelqehen prejt te gjithve...hmmm sa te shijshme qe jane :wink:

Barbaroza
24-12-04, 15:32
Barbaroza_eja nji dite te halla ti bene halla "PIZZA LA MAMA"ato pelqehen prejt te gjithve...hmmm sa te shijshme qe jane :wink:

Halla,po verehet se je nje kuzhiniere e shkathte dhe kjo e shton akoma kureshtjen time te shijoj gatimet tua.Me kenaqesi te madhe do vija atje nga je ty! :wink: :P

blina
29-12-04, 19:22
Me se shumti i ha picat shtepiake me shume mish peshku, me pershute........mmmmmmmmmm...........shume te shijshme jane

Rudi_1
29-12-04, 23:10
Picat ""Mufte" jan ma te mira. Po ma te lezetcme te duken kur ti paguajn vajzat. :wink: :wink:

dembelica
10-02-05, 17:27
Normal me pelqejne picat e shpise veq mos me ju qit kpurdha

15-03-05, 14:32
Picat i pelqej shum, te gjitha i kam kerkuar prveq pics Barbaroza

Mann_o_Mann
15-05-05, 12:08
ohhh po bashe teme te mire paske zgjedhe ani per pizza uf ufffff. valla mu mi kona pizzat pershembull pizza mix nese e dini se qka eshte mix..d,m,th pizza me kaqik te zhabave e te skrrejave si dhe ja kunbinojme edhe pak soose te karrabishtite ha ha shaka jo prusutoo mmm,,persh :D

modestja
29-05-05, 18:41
me pelqejne super supreem dhe te gjitha tjerat pos tuna

Kupid
30-06-05, 17:29
pepperoni, mushrooms, onions, olives, and a little extra cheese on top to hold it together.

Flaka_1
27-07-05, 17:34
PICA ''TONO'' hmmmm

Kercovari
27-07-05, 19:57
Piza herba formgio di nostra muka. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
27-07-05, 20:00
Bacio me amore mio grande :lol: :lol: :lol: mund te porsishesh kure te duash . :lol: :lol:

Krokodilli
28-07-05, 05:57
CAPRICOZA
CHICKEN SUPREME
CHEESY TWISTED CRUST PIZZA
EXTRA CHEESY MARGARITA
HAWAIIAN BBQ CHICKEN
MUSHROOM PEPPERONI SAUSAGE
YUUMMMMMMMMM

B-U-L-I
25-08-05, 19:05
pershendetje sa i perket pytjes me pelqejne shum lloje por qe skan qep cdo 2-dit ha MArgariat edhe ato me tunafish%paprichoni

vendasi
02-10-05, 02:29
Haha......
Pizza Marinara me frute te detit dhe nje shishe vene te bardhe mundesisht massi di valpolicela.........
ju pershendes,

Dimri
22-10-05, 09:31
Haha......
Pizza Marinara me frute te detit dhe nje shishe vene te bardhe mundesisht massi di valpolicela.........
ju pershendes,

Vena nuk shkon me pic vetem birra shkon e me mish shkon vena ..valpoliqela ..apo barolo opo merlo san zeno e tj.

vendasi
22-10-05, 18:56
Dimri flm per qe ke marre kohen per te korigjuar..
Por te duhet pak me shum te informoheshe sa i perket venes dhe ushqimit.Sa i perket pizzave ke te drejte qe shkone me birre por mvaret qfar lloji te pizzes ke ne tavoline.
Ne qoftese pyete do te jeshe me i vetedishem.
Te Pershendes

Jana
01-05-08, 15:28
Valla sem pelqejn Picat shum....nejse
Po me se shumti em pelqejn Picat qe i gatun Nanushi jem......

Adina-R.Ks
01-05-08, 20:17
Ne pergjithsi me pelqejt te gjitha picat...........