PDA

View Full Version : Kuzhina & Gatimi


 1. Cilat specialitete shqiptare i doni.....
 2. Receta tė ndryshme ėmbėlsirash!
 3. Sallata tė ndryshme!
 4. A dini me gatu,pregadite etj???
 5. Gjellėra!
 6. Fli Kosove!
 7. Gatimet e Detit.
 8. Meny-ja perfekte per nje dreke/darke romantike
 9. Dieta
 10. Piroshka
 11. Ēfare lloj picash ju pėlqejnė mė tepėr?
 12. Hajdeni te qesim ni baklav ahhahahahahhhaa..................
 13. Qka Keni Pergatit Per Darke Sonte??
 14. Dieta me Magdanoz
 15. Qka hani kur tjeni unt..?
 16. Cili ėshtė ushqimi i juaj i Preferuar ?
 17. Sa kan njohuri mashkujt e Kosoves ne Kuzhine??
 18. AFIRMIMI I KUZHINES KOSOVARE NE EVROPE
 19. per diaspora
 20. Ni specialitet shum te thjesht qe kam zbulu vet!
 21. ERDHI..................
 22. SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE
 23. Ushqimi me i preferuar " PASUL ( ME MISH ) "
 24. Gatimi tradicional i zones, krahines ose qytetit tuaj
 25. torte me banane
 26. Akullore me uiski, shija magjike e stinės
 27. pemet me te preferuara
 28. Kėshilla pėr kuzhinėn tuaj!
 29. KUZHINA SHQIPTARE JASHTA TROJEVE TONA
 30. Pse duhet ta hani mėngjesin?
 31. Qka ka per darke more??
 32. Vera Dhe Shijimi I Saj
 33. **Brumerat**
 34. Akullore te ndryshme
 35. Ene Kuzhine
 36. Njohuri per ushqimet
 37. Embelsira
 38. Recetat e mia.
 39. Oriz me birre (risotto ala birra).
 40. Lazanja (lasagna)
 41. Tasqebap
 42. Recetat e mia
 43. Ushqehen mė kafshė tė gjalla!
 44. Restaurantet mė tė mira nė Kosovė
 45. Miresevini ne *Sofer* Dardanise..!!
 46. Byrek me domate dhe salmon....
 47. Recepti im :D
 48. Sallata te ndryshme....
 49. Recetat e mia
 50. Sose te ndryshme
 51. Pizza me e shtrenjte ne bote, nga nje shqiptar...
 52. Ēokollatat
 53. Supat!
 54. Makaronat
 55. Gurabije me bajame ...
 56. Sallatė me peshk ...
 57. Qofte mė lėng ...
 58. Kėrkoj receptin.
 59. Pilaf me mish dhe vezė ...
 60. Qka te pregatis neser?
 61. urgjent
 62. Akullore nė enė akulli ...
 63. The Best Restaurant in Skandinavien NOMA and nr 3 in the World-2009
 64. Kifle formash tė ndryshme ...
 65. Dėshironi tė hani ‘femėr’, ejani...!
 66. Tullumba
 67. Revani ...
 68. Hasurde...
 69. Hashure...
 70. Sheqerpare...
 71. Hallvė...
 72. Revani ...
 73. Kuzhina pa Kolesterol
 74. Supė me mish viēi dhe perime ...
 75. Bukė e skuqur ...
 76. Roladė mozaik ...
 77. Bakllava e shpejtė ...
 78. tamlariza
 79. si pregaditet peshku?
 80. Koktej shampanje
 81. Pilaf me gjalpė ...
 82. Pite misri me djathė ...
 83. Filetė viēi me kėrpudha ...
 84. Restoranti i kuzhinierit shqiptar Rene Rexhepi, mė i miri nė botė
 85. Dashurija Vjen Nga Stomaku!!
 86. tuurrshiat a i keni shti per sivjet po i pyes grate
 87. Hiqni dore nga enet plastike
 88. Recetė fėrgesė me mėlēi
 89. Sa here ne Dite hani zakonishte?
 90. Restorani mė i mirė nė botė
 91. Receta tė ndryshme
 92. Biskota Bufi
 93. Hurme per iftar