PDA

View Full Version : Dėshironi tė hani ‘femėr’, ejani...!


Murgesha
11-09-09, 20:15
E pėrgatiti: Diella XHOKLI

Ngrėnia e peshkut, mbi njė grua tė zhveshur mund tė mos jetė shija e tė gjithėve, por ėshtė ēmenduria e fundit pėr yjet nė mbarė botėn. Tė famshmit si Tom Cruise, Brad Pitt dhe George Clooney janė tė ēmendur pas darkės mė seksi tė kėtyre ditėve. Nė njė lokal tė Londrės tė quajtur “Flash Sushi” po zbatohet servimi i drekės i quajtur ‘Nyotaimori’. Ky lloj i servimit e ka zanafillėn qė nga shekulli i 18-tė, kur udhėheqėsit japonezė ishin tė mėrzitur nga mėnyra e servimit tė drekės, dhe e sollėn kėtė mėnyrė tė re tė shėrbimit pėr ta bėrė tė ngrėnit sa mė interesant. Tani Britania solli vėrtetė njė ndryshim tė madh nė mėnyrėn e tė ngrėnit. Shumė njerėz nuk din se ku tė shikojnė kur dreka shėrbehet. Modelja bukuroshe ėshtė e mbuluar e tėra me ushqim shumė tė shijshėm, gjė qė ėshtė vėrtetė hutuese. Me lėvore tė bananes zakonisht mbulohen pjesėt mė intime tė femrės, dhe gjinjtė e saj mbulohen me petale trėndafili. 250 funte ėshtė ēmimi pėr njė person, pėr tė shijuar kėtė darkė tė ēuditshme, por sipas disa dėshmitarėve ju fitoni mė shumė se sa paguani. Sė pari, mysafirėt shėrbehen me shampanjė, dhe mė vonė edhe me pije tė tjera. Por mos u shqetėsoni, pėr ēkado qė keni nevojė shėrbyeset japoneze janė gjithmonė nė dispozicionin tuaj. Definitivisht, kjo mėnyrė e tė shėrbyerit tė Sushi-t ėshtė pėr personat tė cilėt janė mėrzitur me daljet e zakonshme. “Flash Sushi” deri tash ka organizuar mė shumė se tri net ‘Nyotaimori’, dhe thuhet se kėrkesat po rriten. Ėshtė shumė lehtė tė kuptohet pse po ndodh kjo. Ushqim tė shijshėm, pije tė mira dhe zonja tė zhveshura. Ēfarė ka tė papėlqyeshme kėtu?
http://www.botasot.info/reklama/1fm.JPG
http://www.botasot.info/reklama/2fm.JPG

Makresh
11-09-09, 21:14
Keshtu respektohet femra ?

vendasi
11-09-09, 22:56
E pėrgatiti: Diella XHOKLI

Ngrėnia e peshkut, mbi njė grua tė zhveshur mund tė mos jetė shija e tė gjithėve, por ėshtė ēmenduria e fundit pėr yjet nė mbarė botėn. Tė famshmit si Tom Cruise, Brad Pitt dhe George Clooney janė tė ēmendur pas darkės mė seksi tė kėtyre ditėve. Nė njė lokal tė Londrės tė quajtur “Flash Sushi” po zbatohet servimi i drekės i quajtur ‘Nyotaimori’. Ky lloj i servimit e ka zanafillėn qė nga shekulli i 18-tė, kur udhėheqėsit japonezė ishin tė mėrzitur nga mėnyra e servimit tė drekės, dhe e sollėn kėtė mėnyrė tė re tė shėrbimit pėr ta bėrė tė ngrėnit sa mė interesant. Tani Britania solli vėrtetė njė ndryshim tė madh nė mėnyrėn e tė ngrėnit. Shumė njerėz nuk din se ku tė shikojnė kur dreka shėrbehet. Modelja bukuroshe ėshtė e mbuluar e tėra me ushqim shumė tė shijshėm, gjė qė ėshtė vėrtetė hutuese. Me lėvore tė bananes zakonisht mbulohen pjesėt mė intime tė femrės, dhe gjinjtė e saj mbulohen me petale trėndafili. 250 funte ėshtė ēmimi pėr njė person, pėr tė shijuar kėtė darkė tė ēuditshme, por sipas disa dėshmitarėve ju fitoni mė shumė se sa paguani. Sė pari, mysafirėt shėrbehen me shampanjė, dhe mė vonė edhe me pije tė tjera. Por mos u shqetėsoni, pėr ēkado qė keni nevojė shėrbyeset japoneze janė gjithmonė nė dispozicionin tuaj. Definitivisht, kjo mėnyrė e tė shėrbyerit tė Sushi-t ėshtė pėr personat tė cilėt janė mėrzitur me daljet e zakonshme. “Flash Sushi” deri tash ka organizuar mė shumė se tri net ‘Nyotaimori’, dhe thuhet se kėrkesat po rriten. Ėshtė shumė lehtė tė kuptohet pse po ndodh kjo. Ushqim tė shijshėm, pije tė mira dhe zonja tė zhveshura. Ēfarė ka tė papėlqyeshme kėtu?
http://www.botasot.info/reklama/1fm.JPG
http://www.botasot.info/reklama/2fm.JPGEuuu valla ne ket Restaurant kisha pase deshire me qen i punsune si lars i ktyre pjatave me dy kembe...:biggrin:

emine
11-09-09, 23:26
jo spo du femen me hanger,kure ta shtroni meze mashkullin thirremni:biggrin:

emine
11-09-09, 23:27
Euuu valla ne ket Restaurant kisha pase deshire me qen i punsune si lars i ktyre pjatave me dy kembe...:biggrin:

ishe ba si hoxha tu la xhenaze:biggrin:

lovely
11-09-09, 23:50
jo spo du femen me hanger,kure ta shtroni meze mashkullin thirremni:biggrin:


lshoma ni za ti kur t nodh ajohja hahahahahahahahahahahahahahaha

lovely
11-09-09, 23:51
ishe ba si hoxha tu la xhenaze:biggrin:


hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahah

ev po dreqi qe je :biggrin:

emine
11-09-09, 23:51
lshoma ni za ti kur t nodh ajohja hahahahahahahahahahahahahahaha

sha zoten veq me te thirr mi la sahanat se ndryshe se ke marr vesh kurr:biggrin:

Makresh
12-09-09, 09:16
Nga feministet prita nje reagim me te ashper, nuk me duket ky respektim i dinjitetit te femres. C'far po shohim ketu ? Nje "objekt" seksual ku meshkujt me shoqet e tyre (trullavica) vien dhe hajn mbi trupin e nje vajze e cila nenshtrohet per arsye sigurisht ekonimike ?

Murgesha
12-09-09, 12:32
Makresh qe une e para po protestoj....


Ket zakon te vjeter eshte dasht me e pertri duke servuar burra qe "hahen"

Ka apo nuk ka perparesi gjinia e bukur ne boten e sotme moderne??? :biggrin:

Po mendoj per ato qe e kane xhepin e thelle e jo per grate qe bejne nje pune normale e marrin nje rroge mesatare. Kur te knaqen ato si me u knaq edhe ne "vegjelia"!

lovely
12-09-09, 13:37
sha zoten veq me te thirr mi la sahanat se ndryshe se ke marr vesh kurr:biggrin:

t rrou dreqi pej si u bane me sponqin :biggrin: ti moj me mu ke da qamos ktynehere :biggrin: du me hanger ni mashkell edhe PIKE hahahahahahahahahahahahaha:P

a thu nime a ish hanger ata buke? parameno "shigjeten" ia kishin mlu me livore t bananes , po me ardh nejkush qe osht fort unt, krrap e kap e menon qe osht banane:biggrin::biggrin:

lovely
12-09-09, 13:45
sha zoten veq me te thirr mi la sahanat se ndryshe se ke marr vesh kurr:biggrin:

deshu, shtreju Emine se jam untu hahahahahahaahhahahahahaha

Murgesha
12-09-09, 13:50
deshu, shtreju Emine se jam untu hahahahahahaahhahahahahaha


Ha,hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tybe ti ban edhe kėtė urdhėr me e dhonė.

Shifra: Shigjeta pėrpjet hahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lovely
12-09-09, 13:55
Ha,hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tybe ti ban edhe kėtė urdhėr me e dhonė.

Shifra: Shigjeta pėrpjet hahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


shifra; veq per kete punen e t hangrit mashk jam kah menoj, po parameno me pas gjyksin me lesh e me bo me m ra ni kime n peshhk, qka me bo tani? duhet me myt per s rati qaty, me marr sakicen e me ia rru leshin hahahahahahahahahahahahahahaahahahhaa

>>{SpOnGeBoB}<<
12-09-09, 15:32
Sha zoten jo vetum peshku qishtu, po nashta i kish shkue edhe guaska qasajna ne astall :tongue:

Bon Apattita mara :tongue:

emine
12-09-09, 15:36
deshu, shtreju Emine se jam untu hahahahahahaahhahahahahaha


valla moje llovley bajagi si do kapital kam,nuke a kollaj me i hi arushes ne goje se sdihet a pshtone najsend mo:tongue:

roadrunner
12-09-09, 15:46
Ja hankshin leshin per dezert asaj, pej gjunahi qysh te ko shrti

premium
12-09-09, 17:14
Emine .. shumė e prap je !!! si pot bjerė nė mend kėto fjalė ??!

Urata
12-09-09, 21:17
deshu, shtreju Emine se jam untu hahahahahahaahhahahahahaha


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! e mira t'marrte ty ho, po dreqe je!

thellenza
12-09-09, 21:34
Nga feministet prita nje reagim me te ashper, nuk me duket ky respektim i dinjitetit te femres. C'far po shohim ketu ? Nje "objekt" seksual ku meshkujt me shoqet e tyre (trullavica) vien dhe hajn mbi trupin e nje vajze e cila nenshtrohet per arsye sigurisht ekonimike ?Qy sa inetersant ne kete pike mendoj sikur ky... hajde ishalla nuk dridhet toka. :biggrin: :tongue:

Makresh
12-09-09, 21:42
Qy sa inetersant ne kete pike mendoj sikur ky... hajde ishalla nuk dridhet toka. :biggrin: :tongue:

Haleluja :tongue:

Oqeani
12-09-09, 22:02
Nuk mendoj se femrat kan deshire te gjinden ne nje gjendje te tille - thjesht - amnipulim njerezor, nje gje e tille mendoj se bene nenēimin e nje personi qe sherbehet per qellime te tilla, por do te thoja se edhe me te neēmuar jane ata qe shfutezojne raste te tille, por edhe me te shemtuar do ti llogaritja ata qe sherbehen ne keso menyre !!!!

thellenza
12-09-09, 22:05
Haleluja :tongue:..prap po them, ishalla nuk dridhet toka ose bohet ndonje kiamet tjeter :tongue:

Makresh
12-09-09, 22:10
..prap po them, ishalla nuk dridhet toka ose bohet ndonje kiamet tjeter :tongue:

A ?.. un po tham ; ishalla s'bjen bor sonte :biggrin:

thellenza
12-09-09, 22:45
A ?.. un po tham ; ishalla s'bjen bor sonte :biggrin: po de, edhe kjo e mundshme..veq bresher me copa te medha mos te bije se..! :tongue:

vendasi
13-09-09, 01:40
ishe ba si hoxha tu la xhenaze:biggrin:
hahaha...po un mendova qe keto jan hala gjalle...!!!:tongue:

Marco
13-09-09, 04:08
jo spo du femen me hanger,kure ta shtroni meze mashkullin thirremni:biggrin:

Fjalen e pate per meze me Gjel e jo Pul a heheh
Emine hajt se kysmet koft kometa qit njė gjel per drek , edhe copen e mishit kometaqit Jadecin ? :tongue:

Marco
13-09-09, 04:12
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! e mira t'marrte ty ho, po dreqe je!

Urata kallxoju ktyne qe keto darka kur i kemi perdor na iiiiihhhiiiiiiii veq nejse na me kamera si Cruza , Clona jo edhe keshtu si kta kanibalisti, po me romantik duke shiju shihjen hahahaha

Urata
13-09-09, 04:52
Urata kallxoju ktyne qe keto darka kur i kemi perdor na iiiiihhhiiiiiiii veq nejse na me kamera si Cruza , Clona jo edhe keshtu si kta kanibalisti, po me romantik duke shiju shihjen hahahaha

qa po rren muhaxher...! ku ke guxue ti keshtu...!


ps: cmenduria nuk eshte ndryshe, vetem si ajo vajza qe ju paska bo vetja bajat e shtrihet ashtu si xhenaze...!

emine
13-09-09, 10:20
Fjalen e pate per meze me Gjel e jo Pul a heheh
Emine hajt se kysmet koft kometa qit njė gjel per drek , edhe copen e mishit kometaqit Jadecin ? :tongue:

veq me ta lan jadecin i bje pizhmonit tybeh,po ma mire ruje ate knuse Qorr per bajram hahahhahhahhahhahahhahh

shfletuesi_
13-09-09, 10:23
I kofshit falė qė ka qellu - Ramazan- :(

emine
13-09-09, 10:23
Besa thojshin femna darka e dreqit,po ktu qenkan edhe dreqet ,qto si ka lazem kush,se tish kane vetem dreqi diqyshe ja ban njeri hallall,,,,tybeh une jau kisha nxone ne fyte qato meze e para kisha fole e dyta kisha livrit si dreq,,,,kuku zot mos e ban mu ba pjata e budallve,,,,ja kisha mledh tana qato emze e qite nje qanak sikure perpara e ju kisha thane rrasni tash meze,,,:biggrin:

Marco
13-09-09, 13:35
qa po rren muhaxher...! ku ke guxue ti keshtu...!


ps: cmenduria nuk eshte ndryshe, vetem si ajo vajza qe ju paska bo vetja bajat e shtrihet ashtu si xhenaze...!

Spo rrej po normal qe Pula en helle skemi hanger , veq Ananas po, hahah eeeeemoj Urat i din kto pun , po thuj ramazan e spo muj mu shpreh hahah

Kjo femna le qe ish shtreh si Gjenaze , po edhe ata tipat pom doken si Kanibal, se njeri normal si ban qeto sene...!

Marco
13-09-09, 13:39
veq me ta lan jadecin i bje pizhmonit tybeh,po ma mire ruje ate knuse Qorr per bajram hahahhahhahhahhahahhahh

Hahah kur jom kan i vogel skishe mujt me ma lan Jadecin kurr, e tasht ja kom nis po harroj kapak se po menoj edeh per darka te tilla e nashta edhe ma len Jadecin hehe

Emine sa per Knusin( Gjel pre shqip sheno) Qorr e kisha hanger per Bajram po jo se kom ni qe ėshtė redeP , e zban hahaha

Urata
13-09-09, 14:51
Spo rrej po normal qe Pula en helle skemi hanger , veq Ananas po, hahah eeeeemoj Urat i din kto pun , po thuj ramazan e spo muj mu shpreh hahah

Kjo femna le qe ish shtreh si Gjenaze , po edhe ata tipat pom doken si Kanibal, se njeri normal si ban qeto sene...!

u pasha Zotin atje te muhaxherte gjithqka ka mujt me ndodh ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa....! ato e paten ndale trenin...!

ps: gje me t'shemtuar se ky servim s'kam pa....! besom se po trishtohna kur po e shoh...!nuk e kie keq per ata gomarte qe kane pranue t'ulen e t'shiqojne/hane n'ate menyre...!

premium
13-09-09, 14:54
Pjata e mirė me meze ajo kishte me qenė mes njė batalioni ushtari .... herėn tjetėr a kishte ra ndermend mu bo pjata e gjallė .