PDA

View Full Version : Qka Keni Pergatit Per Darke Sonte??


MemphiSx
27-09-04, 16:58
Une e kam myt 1 pule per sonte :) Only per veti :D
http://www.imweb.ne.jp/bc*/club/kiroku/1219/chiken.jpg

Luana
27-09-04, 17:02
a muj me ardhe me hanger MemphiSx se po me vjen merzi me ba buke sonte :cry:

Barbaroza
27-09-04, 17:11
Ooooo edhe une dua puleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P

Gentiana
27-09-04, 17:12
MemphiSx, a bash hiq askend nuk e ke njet me thirr a???? hmmmmmmmm, ani sa mire e paske pergadit!!! :wink:

aferdita
27-09-04, 17:16
qfar ka ndodhur,qe ke pergatit pule,ani veq per veti, pse nuk me thirre bilemua :(

Luana
27-09-04, 17:18
allah-allah , une me shku e para ju turr mas meje , prit qik se une e para e kam vet me shku me e hanger at pule , yamii yamii :P :P :P

Barbaroza
27-09-04, 18:38
Megjithate,gjysmen e pules e hengra une :P :P :P
http://www.imweb.ne.jp/bc*/club/kiroku/1219/chiken.jpg

turisti
27-09-04, 23:39
O,a ka QEBAPE me gjysem pitalke dhe nje spec,hmmmmmmmm. :P :wink:

Murgesha
27-09-04, 23:44
O,a ka QEBAPE me gjysem pitalke dhe nje spec,hmmmmmmmm. :P :wink:

Kemi edhe Qebape Turisti. Ndoshta jo ashtu siē ju po i dėshironi. Por Qebape janė edhe kėto.

http://www.turkeytravelplanner.com/AssetsTurkey/Food/SisKoftePlate.jpg

turisti
27-09-04, 23:48
O,a ka QEBAPE me gjysem pitalke dhe nje spec,hmmmmmmmm. :P :wink:

Kemi edhe Qebape Turisti. Ndoshta jo ashtu siē ju po i dėshironi. Por Qebape janė edhe kėto.

http://www.turkeytravelplanner.com/AssetsTurkey/Food/SisKoftePlate.jpg

Gati si te - ALDIT -,por gjithsesi falmderit nga zemra shume,shume,hahahahahaa. :P :P :P :P :P

MemphiSx
27-09-04, 23:52
O mir se vini krejt more :) Po dal po i prej edhe nja 5 Pula se kto veq per veti e pergatita se kesh tuj dek per buk :D

Mir se vini per 5 minuta jan hazer ;)

Murgesha
27-09-04, 23:54
O mir se vini krejt more :) Po dal po i prej edhe nja 5 Pula se kto veq per veti e pergatita se kesh tuj dek per buk :D

Mir se vini per 5 minuta jan hazer ;)

Hhahahahaahahhaha MemphiSx. Pula ėshtė hėngėr ka kohė, shumica kanė fjet, e si tė duash pėrgaditnaj mua edhe Turistit nga njė pulė. :wink:

MemphiSx
27-09-04, 23:59
[b]hahahha Murgesha ju paq ber mir :) Pulat smujta mi zone valla se ishin ra en gjume veq po pjeki pak mish ;)

http://www2.arnes.si/~dtezak/slike/turcija/color/razno_kebap.jpg

turisti
28-09-04, 00:00
O mir se vini krejt more :) Po dal po i prej edhe nja 5 Pula se kto veq per veti e pergatita se kesh tuj dek per buk :D

Mir se vini per 5 minuta jan hazer ;)

Hhahahahaahahhaha MemphiSx. Pula ėshtė hėngėr ka kohė, shumica kanė fjet, e si tė duash pėrgaditnaj mua edhe Turistit nga njė pulė. :wink:

Pa,pa,pa zahere e ngrejta kemben zhageeeeeeee,hahahaa ne oret e vona te kenaq pula.Falemderit shume Murgeshe. :P :wink:

ShEjToNkA
28-09-04, 00:06
More a mu duktė a mė foti ndokush me ngrėn darke????????????? :roll:

Murgesha
28-09-04, 00:09
More a mu duktė a mė foti ndokush me ngrėn darke????????????? :roll:

A u zgjove??
E dita se era e mishit tė pjekur tė xigilon hundėn edhe e vdekur me qenė e lėre mė kur je duke fjetur. :wink:
Po jo pėr darkė, pėr syfyr tė kemi thirrė.

MemphiSx
28-09-04, 00:09
Valla darka perfundoi veq qeto dredhza na kan mbet :D

http://www.presheva.com/nuclearblast/Dredheza.JPG

Edhe qit Munchmallow qu qelna oj Shejtonk:D

http://www.robnakuca.com/ssc/munchmallow.jpg

ShEjToNkA
28-09-04, 00:12
Volla ke tė drejt be Murgesha se edhe tė vdekurin po e ngjallke kjo darka qė kish pregatit MempfiSx

MemphiSx
28-09-04, 00:15
Volla ke tė drejt be Murgesha se edhe tė vdekurin po e ngjallke kjo darka qė kish pregatit MempfiSx


Shejtonka qe nuk te ka pelqy tregom te nxej ket gjelle Por ndoshta ska lidhje qe eshtee djeshit :D

http://www.palaudivers.net/yellow/restaurant/fishcarry.jpg

ShEjToNkA
28-09-04, 00:20
Hahahahahaah MempfiSx ,jo ,jo hiqqq mos u bė telash se s'po dua kurgja me ngrėn

turisti
28-09-04, 01:05
Ja une dua,sepse eshte vone dhe shkon tash,hahahaha. :P :P :P :wink:

mickoja
28-09-04, 14:10
asgjč nuk kam ne plan me pregadit..vetem disa kokrra rrush do ti ha sa per aperitif..

MemphiSx
29-09-04, 17:59
A keni pergatit diqka per darke more :) Kush e ka rendin sonte :)

Se une se kom princeshen ketu sonte ska kush me ju pergatit:D

Une e du nje Hamburger :) Kurgjo ma shume :D

aferdita
29-09-04, 18:01
nje pule do ta pergaditit sonte,por kush po me ndihmon se bukur si shume jemi e vet nuk mundem t'i bej te gjitha ju lutem

Gentiana
29-09-04, 18:02
MemphiSx urdhero e te beft mire.... :wink:

http://images.google.ch/images?q=tbn:G9TGMGD7zXMJ:www.inpes.sante.fr/espace_nutrition/guide/portraits/chap7/img/hamburger.jpg

MemphiSx
29-09-04, 18:10
nje pule do ta pergaditit sonte,por kush po me ndihmon se bukur si shume jemi e vet nuk mundem t'i bej te gjitha ju lutem

Oj Princesh qe ku e ki more Gentianen mikeshen time dhe shoqen tone te ndihmon per qka te kish nevoje ;)

aferdita
29-09-04, 18:13
Gentiana eshte,por mendova qe po me ndihomn ti :( ,po masi eshte Genta athere nuk ka problem :wink:

turisti
30-09-04, 00:14
Une kam ngene ne hotel me 6 ylla. :wink:

Luana
30-09-04, 02:15
Une kam ngene ne hotel me 6 ylla. :wink:


turist :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
une kam ngren ne kantat e berllogut te hoteli me 6 ylla :cry: :cry: :cry:

turisti
30-09-04, 07:42
Une kam ngene ne hotel me 6 ylla. :wink:


turist :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
une kam ngren ne kantat e berllogut te hoteli me 6 ylla :cry: :cry: :cry:


O,Luana,a se kuptove? Dje ja kam fillue punes ( ka qenq dita e pare )ne hotel me 5 ylla-a une jam i 6-ti,hahahahahahahahahahahahahaha.Kur te vij atje,do te shkojme ne HOLLYWOOD.Zakonisht atje darkojne aktoret me te famshem me mua,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Te pershendes. :P :P :P

MemphiSx
01-10-04, 20:59
A keni ngrene dark more sonte :D Mos lypni buk masnej kur t'ha une :P Mos bohi si fmija keq me lyp buke gjith naten:D

Barbaroza
01-10-04, 21:25
Sonte kam pergatite fli Kosove.Edhe turshi kam zene,urdheroni :P :P

Gentiana
01-10-04, 21:27
Sonte kam pergatite fli Kosove.Edhe turshi kam zene,urdheroni :P :P

:shock: :shock: :shock: :shock: Barbaroza, erdha tybe.

MemphiSx
01-10-04, 21:35
Sonte kam pergatite fli Kosove.Edhe turshi kam zene,urdheroni :P :P

:shock: :shock: :shock: :shock: Barbaroza, erdha tybe.

Erdha edhe une :) A bon me marr edhe nusen me veti :lol:

Barbaroza
01-10-04, 21:37
Urdhero Genta,edhe ti MemphiSx,por pa nusen tende se nuk na ze tavolina :wink:

MemphiSx
01-10-04, 21:58
Urdhero Genta,edhe ti MemphiSx,por pa nusen tende se nuk na ze tavolina :wink:


Oki se po i bi edhe do pije Te ftofta:) Nuses po i iki diqysh pra se spaska vend :D

http://www.beermachines.com/PicturesAndLogos/AUBURN%202002/COCA%20COLA%20-%20COMPACT%2050.JPG[/b]

Luana
04-10-04, 13:10
Une kam ber hamburger kush don urdheroni http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/050.gif

aferdita
04-10-04, 16:15
sonte nuk kam pergadite asgje valla,por restauranti kish pergadite sonte per mua :wink: :lol: :lol:

mickoja
04-10-04, 21:11
Ende nuk e di se qka me ka pregadit mami tash po shkoj dhe te shiqoj se qka ka me hanger se diqa pčr bukč

MemphiSx
04-10-04, 21:29
Mickoja buken po e bi une e ti qu pergatit diqka :)[b]

http://www.avp-vranje.co.yu/arhiva%5Cslike%5Chleb.jpg

ShEjToNkA
04-10-04, 21:31
Mickojaaaaaaaaaaaaaaaaa , mule qikė me pergatit darkėn se MempfiSx e paska sjell buken e ti pergatit dic se jam dek urieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Luana
04-10-04, 21:48
Qe edhe une e sjella pak fruta http://www.wholefitness.com/fruitf.jpg

MemphiSx
04-10-04, 22:06
Mickojaaaaaaaaaaaaaaaaa , mule qikė me pergatit darkėn se MempfiSx e paska sjell buken e ti pergatit dic se jam dek urieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Shejtonka mickoja ja paska tat gjume veq qe une po ta boj ni pizze shpejt e shpejt


http://www.skopelos.net/platia/images/pizza-1.jpg

ShEjToNkA
04-10-04, 22:08
Po ,po de po a mos ia ka pa harin ndokush kėtyre qikave tona aaaa , veq din tė lavdohėn se sa pėr me punu ncukkkkkkkk :? :?

O duart tė lumėshin se e paske pergatit Picėn shumė tė mirė, tė flmmmmmm MempfiSx e u gėzofshė hoooooooo

Honesty^uk.
04-10-04, 23:05
shikone " shejtanken duke pergaditur darken http://www.willrich.supanet.com/flames/20f.gif

ShEjToNkA
04-10-04, 23:10
shikone " shejtanken duke pergaditur darken http://www.willrich.supanet.com/flames/20f.gifA po disha mirė me pėrgatit darkėn , a mė paska hije ??? :lol: :lol:


SP. Hahhaahahhaahhahahahaahhahahh plsa t'u qeshė

Murgesha
04-10-04, 23:13
shikone " shejtanken duke pergaditur darken http://www.willrich.supanet.com/flames/20f.gifA po disha mirė me pėrgatit darkėn , a mė paska hije ??? :lol: :lol:


SP. Hahhaahahhaahhahahahaahhahahh plsa t'u qeshė

Plaē ho. Ruaju se po tė bijnė thonjtė nė gjellė e na ban tė gjithėve shejtona. :wink:

Honesty^uk.
04-10-04, 23:15
shihja dredit si i paska punuar thonjet http://www.willrich.supanet.com/hands/14.gif%20

ShEjToNkA
04-10-04, 23:19
Murgesha po mojj sis jooo sa po mundem po i qesė thonjtė aty se noshti ju bėjė ashtu edhe juve. :lol: :lol:

Murgesha
04-10-04, 23:22
Murgesha po mojj sis jooo sa po mundem po i qesė thonjtė aty se noshti ju bėjė ashtu edhe juve. :lol: :lol:Shumė mirė qė mė tregove Shejtonka, se unė me e hėngėr atė gjellė jo kurrė. :wink:

ShEjToNkA
04-10-04, 23:23
Murgeshaaaaaaaaaaaaa , s'ke qarė mse pa vdke pa e hongėr kėtė gjellė :twisted: :wink:

dr1ta
04-10-04, 23:24
SOnte kam pergadit peshqi me kompira mmmmmmm :)

Murgesha
04-10-04, 23:25
SOnte kam pergadit peshqi me kompira mmmmmmm :)


Mos ke fut edhe ti thonjtė nė kompira????


Shejtonkaaaaaaaaaa jo tybe kurrėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė.

ShEjToNkA
04-10-04, 23:26
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:
As mos e permedn me shku pa ngrėn darkė bile , unė enkas per ty u qova me pergatit qyyyyyyyyyyy :twisted: :twisted:

dr1ta
05-10-04, 00:12
[quote=dr1ta]SOnte kam pergadit peshqi me kompira mmmmmmm :)


Mos ke fut edhe ti thonjtė nė kompira????


Nuk i kam si ty falc thonjte :wink: :lol:

turisti
05-10-04, 12:00
Do ta qeli nje konserve me apetit,hahahahahahahaha. :wink: :P

lazdrani
25-11-04, 22:29
Sugjuk te Pejes :wink:

turisti
26-11-04, 02:22
Une ushqehem ne hotel me 6 ylla ( une jam i gjashti),sepse aty po punoj,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:

Kercovari
26-11-04, 08:52
Une ushqehem ne hotel me 6 ylla ( une jam i gjashti),sepse aty po punoj,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:
Lumi ti i lumi!E une ne diete.Me ka thene gruja:Kqyre je be si derr!Haaahhhaaaaaa!

turisti
26-11-04, 09:12
Une ushqehem ne hotel me 6 ylla ( une jam i gjashti),sepse aty po punoj,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:
Lumi ti i lumi!E une ne diete.Me ka thene gruja:Kqyre je be si derr!Haaahhhaaaaaa!

Auuuuuu,vrapo mbas grave tjera,me siguri dobesohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:

Kercovari
26-11-04, 09:16
Une ushqehem ne hotel me 6 ylla ( une jam i gjashti),sepse aty po punoj,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:
Lumi ti i lumi!E une ne diete.Me ka thene gruja:Kqyre je be si derr!Haaahhhaaaaaa!

Auuuuuu,vrapo mbas grave tjera,me siguri dobesohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:
Isha mrem jashte gardhit.haaaaaaaaahhaa!.

turisti
26-11-04, 09:32
Une ushqehem ne hotel me 6 ylla ( une jam i gjashti),sepse aty po punoj,hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: :wink:
Lumi ti i lumi!E une ne diete.Me ka thene gruja:Kqyre je be si derr!Haaahhhaaaaaa!

Auuuuuu,vrapo mbas grave tjera,me siguri dobesohesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:
Isha mrem jashte gardhit.haaaaaaaaahhaa!.

Ahh,GARDHIQET kurre nuk dalin prej " formes " dhe gjithmone do te jesin romantike.... :wink:

Kercovari
26-11-04, 09:49
Smundje profesionale shoki.hahhaaahhha!.

turisti
26-11-04, 10:05
Smundje profesionale shoki.hahhaaahhha!.

O,nuk din EUROPA se ēka eshte ROMANTIKA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha, :arrow: nuk kan GARDHIQET,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha h. :wink:

Kercovari
26-11-04, 10:18
Smundje profesionale shoki.hahhaaahhha!.

O,nuk din EUROPA se ēka eshte ROMANTIKA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha, :arrow: nuk kan GARDHIQET,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha h. :wink:
Jo more keto lugeter qe lepein sahanat skan lidhje me ato pune.Haaahaa!.

Gjumashja
03-12-04, 19:03
une send skom ba veq kush po me fton sonte per dark :roll:

anna
05-09-05, 21:39
skam ngrene sot darke ..... :D

Urata
06-09-05, 02:27
Kam ble burek me djathė (plot tepsia) te papjekur, mandej e kam rreshkė sipas qejfit nė shtėpi...

vjeshta
07-09-05, 21:28
Torteloni (ushqim italian).

MemphiSx
07-09-05, 21:30
Torteloni (ushqim italian).

Qka je e zoja ti :P :P A bon me pa qka o ai sen :D

halla e madhe
07-09-05, 21:30
Speca me gjize :lol: :lol:

vjeshta
07-09-05, 21:33
Torteloni (ushqim italian).

Qka je e zoja ti :P :P A bon me pa qka o ai sen :D
Kur te ndalesh te tregoj :wink:

anna
07-09-05, 21:33
valla me tregu te verteten kemi pase pica per dreke keshtu qe per darke prape picaa o zottt nuk ha ma picaaaaaaaaaa ufffffffffff :? :?

MemphiSx
07-09-05, 21:38
Torteloni (ushqim italian).

Qka je e zoja ti :P :P A bon me pa qka o ai sen :D
Kur te ndalesh te tregoj :wink:

Veq prekem me gisht Une ndalna :D :)

Amo ma jep ni cop masnej ta kerkoj qka o ajo :P

e_martumja
07-09-05, 21:40
po ju tregoj drejt asgje nuk kam marru se tjeter kush ka marru dhe une me leke e paguva :lol: :lol: :lol:

vjeshta
07-09-05, 21:41
Torteloni (ushqim italian).

Qka je e zoja ti :P :P A bon me pa qka o ai sen :D
Kur te ndalesh te tregoj :wink:

Veq prekem me gisht Une ndalna :D :)

Amo ma jep ni cop masnej ta kerkoj qka o ajo :P
Nuk eshte cop ,po copeza
Je larg :wink:

Urata
07-09-05, 22:20
Pilaf...

Dreni30
07-09-05, 22:21
Pasul.

Urata
07-09-05, 22:33
Pasul.

O dreni a ti e ke pregadit a...?
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa..
Ku e ke engjellushen?

Jana
01-05-08, 15:18
Darka en Familjen time eshte shum e leht...
Dreak bohet te na....

Sot kemi pas tav me oriz e me pul......