PDA

View Full Version : Sa here ne Dite hani zakonishte?


Lona
15-11-12, 14:35
Sa here ne dite hani zakonisht ushqim ju forumista?

Kalimero
15-11-12, 14:36
Sa here ne dite hani zakonisht ushqim ju forumista?

hamomin put karzaj pa um karzu ti mu,he


Sa her un dit han ti dijuze ?:biggrin:

Lona
15-11-12, 15:03
hamomin put karzaj pa um karzu ti mu,he


Sa her un dit han ti dijuze ?:biggrin:

une mbaje vijen e trupit :biggrin:

Hajra
15-11-12, 19:12
....nuk do te ju tregoi, e dini pse? Sepse mandej me pyetni cka hani e nuk po kam nerva me i hy asaj pune,:biggrin:

halla e madhe
15-11-12, 19:52
Sa here ne dite hani zakonisht ushqim ju forumista?

Lona_qe po t'kallxoj drejte; n'sabah e pi nje kafe me nje rriske buke me djath,dreken e ha bukur majme ka 13h,masdite nje kafe me nje cope ambelsine,dikur ne mbremja nje molle,ose nje caj.... me bo mi zon naj cope cokollade e ha tinez,jo shume ... nuk ha aq sa kam apetit,dhe nuk kam fare stres, e kjo ndikon ne peshe, pleqnija dembelija,kesaj me nje fjale i thone sefaja zotit!!!!:smile::wink:

Dardanesha
15-11-12, 19:58
Lona_qe po t'kallxoj drejte; n'sabah e pi nje kafe me nje rriske buke me djath,dreken e ha bukur majme ka 13h,masdite nje kafe me nje cope ambelsine,dikur ne mbremja nje molle,ose nje caj.... me bo mi zon naj cope cokollade e ha tinez,jo shume ... nuk ha aq sa kam apetit,dhe nuk kam fare stres, e kjo ndikon ne peshe, pleqnija dembelija,kesaj me nje fjale i thone sefaja zotit!!!!:smile::wink:Po per qata te kemi halle per merak si petull :smile:

halla e madhe
15-11-12, 20:11
Po per qata te kemi halle per merak si petull :smile:

..o befsh edhe ti si une!:biggrin: jo petull,po rrumbullake:tongue:

tipi engjellor
15-11-12, 21:07
po ne shtepi sa her te dua.....ne pune me ndryshe aty ka orar hahahah

Dardanesha
15-11-12, 21:21
..o befsh edhe ti si une!:biggrin: jo petull,po rrumbullake:tongue:E une e pyetsha veten se kujt i kam ngja :biggrin:

halla e madhe
15-11-12, 21:26
E une e pyetsha veten se kujt i kam ngja :biggrin:

..ne moshen tende i kam pas 51kg e hajsha tan diten,po kisha stres, po me duket edhe ujin kur e pi po me behet shnet,jo moj, normal nuk jam ajo qe kam nga tan diten e kam djege edhe ate cka kam honger ..tash jam bo merakli i ushqimit te mire,e ha me lezet,pse a po me kajn fmija a?:biggrin::wink:


ps;sa mire qe i paske ngja halles:smile:

Dardanesha
15-11-12, 21:38
..ne moshen tende i kam pas 51kg e hajsha tan diten,po kisha stres, po me duket edhe ujin kur e pi po me behet shnet,jo moj, normal nuk jam ajo qe kam nga tan diten e kam djege edhe ate cka kam honger ..tash jam bo merakli i ushqimit te mire,e ha me lezet,pse a po me kajn fmija a?:biggrin::wink:


ps;sa mire qe i paske ngja halles:smile:

Epo ti vete e permende se e han me lezet e qka bohet me lezet e me shije normal qe bohet tul hahaha,a pe kupton tash pse jam trashe une :cool:...


PS: ska ma mire se me i ngja halles :smile:

halla e madhe
15-11-12, 22:02
Epo ti vete e permende se e han me lezet e qka bohet me lezet e me shije normal qe bohet tul hahaha,a pe kupton tash pse jam trashe une :cool:...


PS: ska ma mire se me i ngja halles :smile:


mire ke fole!!!!,hallave veq qefi ju behet:smile:

ps:aman mos luni sikur qato modelet qe po hajshin gazeta, me mire hani pite, buke pogaqe e cka t'ju kenda!( u mahita):biggrin: