Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-11-12, 14:35   #1
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Sa here ne Dite hani zakonishte?

Sa here ne dite hani zakonisht ushqim ju forumista?


__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-11-12, 14:36   #2
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lona Shiko postimin
Sa here ne dite hani zakonisht ushqim ju forumista?
hamomin put karzaj pa um karzu ti mu,he


Sa her un dit han ti dijuze ?
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 15:03   #3
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Re: Titulli: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
hamomin put karzaj pa um karzu ti mu,he


Sa her un dit han ti dijuze ?
une mbaje vijen e trupit
__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 19:12   #4
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Sa here ne Dite hani zakonishte?

....nuk do te ju tregoi, e dini pse? Sepse mandej me pyetni cka hani e nuk po kam nerva me i hy asaj pune,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 19:52   #5
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lona Shiko postimin
Sa here ne dite hani zakonisht ushqim ju forumista?
Lona_qe po t'kallxoj drejte; n'sabah e pi nje kafe me nje rriske buke me djath,dreken e ha bukur majme ka 13h,masdite nje kafe me nje cope ambelsine,dikur ne mbremja nje molle,ose nje caj.... me bo mi zon naj cope cokollade e ha tinez,jo shume ... nuk ha aq sa kam apetit,dhe nuk kam fare stres, e kjo ndikon ne peshe, pleqnija dembelija,kesaj me nje fjale i thone sefaja zotit!!!!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 19:58   #6
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
Lona_qe po t'kallxoj drejte; n'sabah e pi nje kafe me nje rriske buke me djath,dreken e ha bukur majme ka 13h,masdite nje kafe me nje cope ambelsine,dikur ne mbremja nje molle,ose nje caj.... me bo mi zon naj cope cokollade e ha tinez,jo shume ... nuk ha aq sa kam apetit,dhe nuk kam fare stres, e kjo ndikon ne peshe, pleqnija dembelija,kesaj me nje fjale i thone sefaja zotit!!!!


Po per qata te kemi halle per merak si petull
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 20:11   #7
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Po per qata te kemi halle per merak si petull
..o befsh edhe ti si une! jo petull,po rrumbullake
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 21:07   #8
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Sa here ne Dite hani zakonishte?

po ne shtepi sa her te dua.....ne pune me ndryshe aty ka orar hahahah
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 21:21   #9
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
..o befsh edhe ti si une! jo petull,po rrumbullake


E une e pyetsha veten se kujt i kam ngja
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 21:26   #10
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
E une e pyetsha veten se kujt i kam ngja
..ne moshen tende i kam pas 51kg e hajsha tan diten,po kisha stres, po me duket edhe ujin kur e pi po me behet shnet,jo moj, normal nuk jam ajo qe kam nga tan diten e kam djege edhe ate cka kam honger ..tash jam bo merakli i ushqimit te mire,e ha me lezet,pse a po me kajn fmija a?


ps;sa mire qe i paske ngja halles
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 21:38   #11
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
..ne moshen tende i kam pas 51kg e hajsha tan diten,po kisha stres, po me duket edhe ujin kur e pi po me behet shnet,jo moj, normal nuk jam ajo qe kam nga tan diten e kam djege edhe ate cka kam honger ..tash jam bo merakli i ushqimit te mire,e ha me lezet,pse a po me kajn fmija a?


ps;sa mire qe i paske ngja halles
Epo ti vete e permende se e han me lezet e qka bohet me lezet e me shije normal qe bohet tul hahaha,a pe kupton tash pse jam trashe une ...


PS: ska ma mire se me i ngja halles
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dardanesha : 15-11-12 nė 21:39
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-11-12, 22:02   #12
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Sa here ne Dite hani zakonishte?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Epo ti vete e permende se e han me lezet e qka bohet me lezet e me shije normal qe bohet tul hahaha,a pe kupton tash pse jam trashe une ...


PS: ska ma mire se me i ngja halles

mire ke fole!!!!,hallave veq qefi ju behet

ps:aman mos luni sikur qato modelet qe po hajshin gazeta, me mire hani pite, buke pogaqe e cka t'ju kenda!( u mahita)


__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.