PDA

View Full Version : SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE


Faqet : [1] 2 3

florian
06-05-05, 21:05
SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE

dr1ta
06-05-05, 21:07
Petlla :P

Honesty^uk.
06-05-05, 21:08
Nje qingj do ta punonin hell ne bace dhe afer do te sillja nje arke birra

Luana
06-05-05, 21:10
Kisha ber Pizza http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h071.gif

Fleta
06-05-05, 21:11
Hmmmmmmmm, ndoshta leqenike.......... :wink:

florian
06-05-05, 21:12
un po pruj birrat mishin e petllat ju te dy po ???????

dr1ta
06-05-05, 21:15
No problem :)

Gentiana
06-05-05, 21:15
Nje fli. 8) :wink:

Domira
06-05-05, 21:18
Do te gatuja pite, fli, torte, mantija, pallaqinka ...te gjitha te mirat e zotit :lol: :wink:

florian
07-05-05, 11:54
JU LUMSHIN DURT SE MRAM VEC QE NUK SHPERTHEVA PO SOT CKA PO HAM PER DREK .

doGzona
07-05-05, 12:54
JU LUMSHIN DURT SE MRAM VEC QE NUK SHPERTHEVA PO SOT CKA PO HAM PER DREK .

Po e bejme nje burek sot. :wink:

florian
07-05-05, 16:31
SOT PRAP KISHA ME E HANGER NI FLI SE BYREKIN NE DREK E KISH KAJT ME LOT DO GZONA.

ShEjToNkA
07-05-05, 16:36
Po sikur tė vija tek ndonjėri nga juve pėr darkė ,cka do mė pėgatisni mua ????????????????????????
Unė po tė vini ndokush nga juve do iu pėrgatitja njė cop bukė pakėz kripė dhe shumė zemėr dhe do iu lija zgjuarė deshėt o s'deshėt gjerė nė mėngjezė!

florian
07-05-05, 16:45
Po sikur tė vija tek ndonjėri nga juve pėr darkė ,cka do mė pėgatisni mua ????????????????????????
Unė po tė vini ndokush nga juve do iu pėrgatitja njė cop bukė pakėz kripė dhe shumė zemėr dhe do iu lija zgjuarė deshėt o s'deshėt gjerė nė mėngjezė!

Tan naten cue me ty kjo prespektiv me pelqen .

do te kisha gatuar Guzhinitaliane .
stucichini , ose me mir
fet buke me salce mushkerish.
biftek alla fiorentina.
tortellini me sals karkalecash
oktapodh te skuqur ne domate ,shampanje
dhe per ta mbyllurhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

Murgesha
07-05-05, 16:45
Po sikur tė vija tek ndonjėri nga juve pėr darkė ,cka do mė pėgatisni mua ????????????????????????
Unė po tė vini ndokush nga juve do iu pėrgatitja njė cop bukė pakėz kripė dhe shumė zemėr dhe do iu lija zgjuarė deshėt o s'deshėt gjerė nė mėngjezė!


A ka mundėsi qė bukės dhe kripės tė ja shtojshė pak gjalpė???

Tomori
07-05-05, 16:48
Po sikur tė vija tek ndonjėri nga juve pėr darkė ,cka do mė pėgatisni mua ????????????????????????
Unė po tė vini ndokush nga juve do iu pėrgatitja njė cop bukė pakėz kripė dhe shumė zemėr dhe do iu lija zgjuarė deshėt o s'deshėt gjerė nė mėngjezė!


A ka mundėsi qė bukės dhe kripės tė ja shtojshė pak gjalpė???
Po mundesishte edhe nje bardak me dhallte, se na u tha fyti,, :wink:

ShEjToNkA
07-05-05, 16:48
Po sikur tė vija tek ndonjėri nga juve pėr darkė ,cka do mė pėgatisni mua ????????????????????????
Unė po tė vini ndokush nga juve do iu pėrgatitja njė cop bukė pakėz kripė dhe shumė zemėr dhe do iu lija zgjuarė deshėt o s'deshėt gjerė nė mėngjezė!

Tan naten cue me ty kjo prespektiv me pelqen .

do te kisha gatuar Guzhinitaliane .
stucichini , ose me mir
fet buke me salce mushkerish.
biftek alla fiorentina.
tortellini me sals karkalecash
oktapodh te skuqur ne domate ,shampanje
dhe per ta mbyllurhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif


Wowww Flori ,po ndjehėm shumė e nderuarė.
Ju falmnderit!

ShEjToNkA
07-05-05, 16:49
Po sikur tė vija tek ndonjėri nga juve pėr darkė ,cka do mė pėgatisni mua ????????????????????????
Unė po tė vini ndokush nga juve do iu pėrgatitja njė cop bukė pakėz kripė dhe shumė zemėr dhe do iu lija zgjuarė deshėt o s'deshėt gjerė nė mėngjezė!


A ka mundėsi qė bukės dhe kripės tė ja shtojshė pak gjalpė???


Ncuuuuuk loqkumė ,hic mė tepėr se ato qė i cekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Kėshtu qė n'daq eja e n'daq mos eja ato do i keshė. :wink:

e_martumja
07-05-05, 16:51
Me dite cka mos kam marru sonte hummmmm kishit ngarru me ardhe! :wink:

Murgesha
07-05-05, 16:53
Ncuuuuuk loqkumė ,hic mė tepėr se ato qė i cekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Kėshtu qė n'daq eja e n'daq mos eja ato do i keshė. :wink:

Mirė pra. Edhe unė s`po vi se pėr besė nuk kam dhėmbė me hėngėr kore me kripė. :wink:

Murgesha
07-05-05, 16:55
Kush vjen tek unė pėr darkė e pret kjo.
http://www.southformosa.com.tw/image/w.t%20foods.jpg

ShEjToNkA
07-05-05, 16:55
Ncuuuuuk loqkumė ,hic mė tepėr se ato qė i cekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Kėshtu qė n'daq eja e n'daq mos eja ato do i keshė. :wink:

Mirė pra. Edhe unė s`po vi se pėr besė nuk kam dhėmbė me hėngėr kore me kripė. :wink:


U sa mė gėzove :( :twisted: Se thashė mos po vije e po ma humbė natėn :wink:

Murgesha
07-05-05, 16:56
U sa mė gėzove :( :twisted: Se thashė mos po vije e po ma humbė natėn :wink:


Ncuk, unė pse jam budallė mend kam sa tė duash.
Me ardhė e me tė humbė ty njė natė sė koti nė kėtė kohė duhet qė njeriu tė jetė krejt budallė dhe pa pikė mendje. :wink:

florian
07-05-05, 16:58
Po sikur tė vija tek ndonjėri nga juve pėr darkė ,cka do mė pėgatisni mua ????????????????????????
Unė po tė vini ndokush nga juve do iu pėrgatitja njė cop bukė pakėz kripė dhe shumė zemėr dhe do iu lija zgjuarė deshėt o s'deshėt gjerė nė mėngjezė!

Tan naten cue me ty kjo prespektiv me pelqen .

do te kisha gatuar Guzhinitaliane .
stucichini , ose me mir
fet buke me salce mushkerish.
biftek alla fiorentina.
tortellini me sals karkalecash
oktapodh te skuqur ne domate ,shampanje
dhe per ta mbyllurhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif


Wowww Flori ,po ndjehėm shumė e nderuarė.
Ju falmnderit!E MERITON :wink:

PO UNE META PA DARK

Fleta
07-05-05, 17:00
Kush vjen tek unė pėr darkė e pret kjo.
http://www.southformosa.com.tw/image/w.t%20foods.jpg

A me pranone si mysafire........ :roll:

Murgesha
07-05-05, 17:09
U sa mė gėzove :( :twisted: Se thashė mos po vije e po ma humbė natėn :wink:


Me guxu, unė mė e rese ti, e pastaj ma kthen me kamatė kur tė mė vijė mua rendi. :lol:

ShEjToNkA
07-05-05, 17:10
Ncuk, unė pse jam budallė mend kam sa tė duash.
Me ardhė e me tė humbė ty njė natė sė koti nė kėtė kohė duhet qė njeriu tė jetė krejt budallė dhe pa pikė mendje. :wink:


Vėrtet ke mendė loqkum , se po erdhe dhe ma humbe natėn mundem tė ta kthejė bile vėshtirė a. :lol: :lol:
Se edhe ashtu njė ditė do kalonė pėr hapa tė mij :wink:

laliloli
07-05-05, 17:10
VALLA NJE KOLLOPITE IA KISHA QITE ,VEQ ME E LAJMERUAR ARDHJEN ME KOHE

ShEjToNkA
07-05-05, 17:12
E MERITON :wink:

PO UNE META PA DARK


Jo ti mundėsh tė mbetėsh zgjuarė dhe pa gjumė se pa darkė s'vije nė shprehje :lol: :lol: :wink:

Murgesha
07-05-05, 17:14
Vėrtet ke mendė loqkum , se po erdhe dhe ma humbe natėn mundem tė ta kthejė bile vėshtirė a. :lol: :lol:
Se edhe ashtu njė ditė do kalonė pėr hapa tė mij :wink:

Po pra. :lol: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mos po don ta bėj edhe darkėn, e tė mos humbasėsh kohė kot nė kuzhinė??? :wink:

ShEjToNkA
07-05-05, 17:15
Po pra. :lol: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mos po don ta bėj edhe darkėn, e tė mos humbasėsh kohė kot nė kuzhinė??? :wink:


Kjo do ishte mrekulli nė vete :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-05-05, 17:18
Po pra. :lol: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mos po don ta bėj edhe darkėn, e tė mos humbasėsh kohė kot nė kuzhinė??? :wink:


Kjo do ishte mrekulli nė vete :lol: :lol: :lol:


Ok pra je e ftuar tek unė pėr darkė sonte.
Do tė baj njė specialitet ēfarė ta ka ty qejfi, mė fal ēfarė Verė mė duhet tė kem pėr tė ju shėrbyer???

ShEjToNkA
07-05-05, 17:22
Po pra. :lol: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mos po don ta bėj edhe darkėn, e tė mos humbasėsh kohė kot nė kuzhinė??? :wink:


Kjo do ishte mrekulli nė vete :lol: :lol: :lol:


Ok pra je e ftuar tek unė pėr darkė sonte.
Do tė baj njė specialitet ēfarė ta ka ty qejfi, mė fal ēfarė Verė mė duhet tė kem pėr tė ju shėrbyer???

Atėherė le tė mbetėt edhe vera .zgjedhje e yte.

Ju falmnderit sisssss!

schütze
07-05-05, 17:27
Po pra. :lol: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mos po don ta bėj edhe darkėn, e tė mos humbasėsh kohė kot nė kuzhinė??? :wink:


Kjo do ishte mrekulli nė vete :lol: :lol: :lol:


Ok pra je e ftuar tek unė pėr darkė sonte.
Do tė baj njė specialitet ēfarė ta ka ty qejfi, mė fal ēfarė Verė mė duhet tė kem pėr tė ju shėrbyer???

Atėherė le tė mbetėt edhe vera .zgjedhje e yte.

Ju falmnderit sisssss!
valla moj shejtank un te kisha qit per dark qka te duash ti, e per vete nuk kisha hanger hiq :wink:

Murgesha
07-05-05, 17:29
Atėherė le tė mbetėt edhe vera .zgjedhje e yte.

Ju falmnderit sisssss!
Ja darka loqkum.
http://adana.cu.edu.tr/resim/kultur13.jpg
Dhe SheryBrandy. :wink:
http://www.wagnerur.hu/itallap/pia9/alexander_brandy.jpg

ShEjToNkA
07-05-05, 18:05
Atėherė le tė mbetėt edhe vera .zgjedhje e yte.

Ju falmnderit sisssss!
Ja darka loqkum.
http://adana.cu.edu.tr/resim/kultur13.jpg
Dhe SheryBrandy. :wink:
http://www.wagnerur.hu/itallap/pia9/alexander_brandy.jpg


Mmmmmmmmmmmmmmmmmm...

Falmnderit lokqumė ,se kaherė darkė mė tė shijshme s'kam ngrėn!

ShEjToNkA
07-05-05, 18:06
valla moj shejtank un te kisha qit per dark qka te duash ti, e per vete nuk kisha hanger hiq :wink:


E pse ore pėr vetė s'kishe ngrėn hicc????????????? :roll: :roll:

schütze
07-05-05, 18:15
valla moj shejtank un te kisha qit per dark qka te duash ti, e per vete nuk kisha hanger hiq :wink:


E pse ore pėr vetė s'kishe ngrėn hicc????????????? :roll: :roll:
o veq syt e tu me ti pa un nje jav nuk kisha hanger hiq :oops: :oops:

ShEjToNkA
07-05-05, 18:17
o veq syt e tu me ti pa un nje jav nuk kisha hanger hiq :oops: :oops:


Ciltė sy po mendonė???

Sytė e fotos nė forum apo tė mit origjinalė??????????????????? :lol: :roll: :roll:

Murgesha
07-05-05, 18:19
o veq syt e tu me ti pa un nje jav nuk kisha hanger hiq :oops: :oops:


Ciltė sy po mendonė???

Sytė e fotos nė forum apo tė mit origjinalė??????????????????? :lol: :roll: :roll:


Sigurisht ėshtė kah mendon se kėta qė i ke kėtu janė tė origjinalit. :lol: :lol:

ShEjToNkA
07-05-05, 18:21
Sigurisht ėshtė kah mendon se kėta qė i ke kėtu janė tė origjinalit. :lol: :lol:


A thuaaaaa ???????????????????? :roll: :roll:

Murgesha
07-05-05, 18:24
Sigurisht ėshtė kah mendon se kėta qė i ke kėtu janė tė origjinalit. :lol: :lol:


A thuaaaaa ???????????????????? :roll: :roll:

Paj loqkė, kur ta shikojsh bash hollė nuk ka faj djali, ty vetėm sytė po tė duken e ai u ēmend, po me tė ba komplet, ma merr mendja se vdes urie duke tė tė parė veq ty e nuk shtjen kurrė kokėrr buke nė gojė. :wink:

ShEjToNkA
07-05-05, 18:28
Paj loqkė, kur ta shikojsh bash hollė nuk ka faj djali, ty vetėm sytė po tė duken e ai u ēmend, po me tė ba komplet, ma merr mendja se vdes urie duke tė tė parė veq ty e nuk shtjen kurrė kokėrr buke nė gojė. :wink:

Po ty ta merrė mendja se mundet njė insanė tė jetojė pa ngrėn vetėm duke shiquarė njė tė sojit tė shejtonve???????????? :roll: :lol: :roll: :roll:

Murgesha
07-05-05, 18:29
Po ty ta merrė mendja se mundet njė insanė tė jetojė pa ngrėn vetėm duke shiquarė njė tė sojit tė shejtonve???????????? :roll: :lol: :roll: :roll:

Mundet me ndodhė edhe ajo, se edhe ne insont tė qeshit lloji jemi. :wink:

ShEjToNkA
07-05-05, 18:30
Po ty ta merrė mendja se mundet njė insanė tė jetojė pa ngrėn vetėm duke shiquarė njė tė sojit tė shejtonve???????????? :roll: :lol: :roll: :roll:

Mundet me ndodhė edhe ajo, se edhe ne insont tė qeshit lloji jemi. :wink:


Po cka ta merrė mendja tyyy ,se i cilit qeshti na qenka ai?????????????????????????????? :roll: :roll: :roll: :lol:

schütze
07-05-05, 18:33
o veq syt e tu me ti pa un nje jav nuk kisha hanger hiq :oops: :oops:


Ciltė sy po mendonė???

Sytė e fotos nė forum apo tė mit origjinalė??????????????????? :lol: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: dyt more qyyyyyyy

Murgesha
07-05-05, 18:35
Po cka ta merrė mendja tyyy ,se i cilit qeshti na qenka ai?????????????????????????????? :roll: :roll: :roll: :lol:

Mos u frigo, ėshtė i llojit qė shikon e nuk han. :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
07-05-05, 18:37
:lol: :lol: :lol: dyt more qyyyyyyy


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po kėta tė forumit po t'i mundėsojė me i parė akoma mė bukur dhe pėr sė afėrmi. Ja http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/12317568144233a86476745.jpg por kėta origjinaalėt s'po di si t'i mundėsojė ??? :roll: :lol: :lol:
Por mė mirė mos i shifė fare se rrrezikė cmendurie nga bukuria e rallė ups desha tė themė nga shėmtimi :wink:

ShEjToNkA
07-05-05, 18:39
Po cka ta merrė mendja tyyy ,se i cilit qeshti na qenka ai?????????????????????????????? :roll: :roll: :roll: :lol:

Mos u frigo, ėshtė i llojit qė shikon e nuk han. :lol: :lol: :wink:


Loqkumė ,hec e mos u frigo kur po e di se edhe vonė qenka bė?! :roll: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-05-05, 18:40
Loqkumė ,hec e mos u frigo kur po e di se edhe vonė qenka bė?! :roll: :lol: :lol: :lol:


ha, ha, hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty pusi tė marrtė hooooooooo, je habitė nė dardani. :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
07-05-05, 18:52
Wooooooooooow kėso boksa po tė japin a??? http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/d020.gif


Kuku :oops: :oops: :oops: marrja e zotit qė u bana horė e hajt, pėr kėta boksa mendova moj. :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif

ShEjToNkA
07-05-05, 18:56
Ha, hahahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaa, hani edhe ju sa mė shumė Dardha se pastaj ju shtohet apetiti pėr tė blerė edhe tek unė. :wink:


A na i shetė me zbritje apo em cmime tė larta????????????????????????????? :roll: :roll:

Murgesha
07-05-05, 19:00
Ha, hahahahahaahahahahaaaaaaaaaaaaa, hani edhe ju sa mė shumė Dardha se pastaj ju shtohet apetiti pėr tė blerė edhe tek unė. :wink:


A na i shetė me zbritje apo em cmime tė larta????????????????????????????? :roll: :roll:

Mvaret prej mungesės sė tyre ne treg, si tė ketė me shumicė ja u jap me ēmim tė shtrejtė, e me pakicė ja u fali. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
07-05-05, 19:10
Mvaret prej mungesės sė tyre ne treg, si tė ketė me shumicė ja u jap me ēmim tė shtrejtė, e me pakicė ja u fali. :lol: :lol: :lol:


Mojj as pėr mua s'bėn pėrjashtime aa???? :twisted: :roll: :roll: :roll:

Murgesha
07-05-05, 19:14
Mojj as pėr mua s'bėn pėrjashtime aa???? :twisted: :roll: :roll: :roll:


Po si jo zemra, ti e din se unė krytė ta thej e qefin sta prishi. :lol: :lol:

ShEjToNkA
07-05-05, 19:17
Mojj as pėr mua s'bėn pėrjashtime aa???? :twisted: :roll: :roll: :roll:


Po si jo zemra, ti e din se unė krytė ta thej e qefin sta prishi. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Flm loqkumė ,nga ti.

schütze
07-05-05, 19:18
Mojj as pėr mua s'bėn pėrjashtime aa???? :twisted: :roll: :roll: :roll:


Po si jo zemra, ti e din se unė krytė ta thej e qefin sta prishi. :lol: :lol:
ani kryt theja por veq qato vetlla edhe qata sy ryja se mos po bjen ne bela :evil:

Murgesha
07-05-05, 19:22
Mojj as pėr mua s'bėn pėrjashtime aa???? :twisted: :roll: :roll: :roll:


Po si jo zemra, ti e din se unė krytė ta thej e qefin sta prishi. :lol: :lol:
ani kryt theja por veq qato vetlla edhe qata sy ryja se mos po bjen ne bela :evil:


Jo bre unė thash pėr kry, se vetllat se kam ndėrmend me ja prekė. :arrow:

schütze
07-05-05, 19:26
ani po ruju edhe frizuren mos ja prish :evil:

Honesty^uk.
07-05-05, 20:38
Ngjym me speca

florian
08-05-05, 10:00
Ngjym me speca

kalo knej se perngjym ta baj une ni fuci .

Naki
08-05-05, 18:49
Ngjym me speca

Ani me Kalenice e buke Te pjekur me saq.

lazdrani
08-05-05, 19:37
Per fillim nje gote vere nga kosova,pastaj nje supe te gjelit,nje sallate,mishe e pasule :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
08-05-05, 19:43
Per fillim nje gote vere nga kosova,pastaj nje supe te gjelit,nje sallate,mishe e pasule :lol: :lol: :lol: :lol:

pritem se erdha un po e sjell nje Raki Tropoje.

e_martumja
08-05-05, 21:37
Per fillim nje gote vere nga kosova,pastaj nje supe te gjelit,nje sallate,mishe e pasule :lol: :lol: :lol: :lol:hahhahaahah edhe une sonte pata mishe e pasul tybe se kam pas ndermend me qit por, ajt po ju tregoj si erdhi ide me vnu pasul per dark

Hyri burri im ne chat, cka me pa tu ladrru me qika te reja, kadal dal u afrrova dhe e nxona tu shkrru ne p/v, i thash cka je ka ban bre burre?
"shpuru se ne bised jam" aiiiiiiiiiii taksirati me erdhi :twisted: :twisted:
shikova shkrrimet cka me pa "pranoji pershendetje te mi pa pik dallavere" :shock: :shock: me tha"hajgare oj gru" i thash hajgare ne p/b se ne p/v njoftim bre burre, a po dishe ah,jo bre gru ato ne p/b jan budall kurse keta ne p/v jan te menqur dhe tek i fundit gjithmone pasul nuk hahet bre gru?
:shock: aiiiiiiiiiii ku po hajshe ti pasul bre burre se qe 2 vjet tybe nuk kam marruPra ende kam pasul nese doni :wink:

Honesty^uk.
08-05-05, 21:39
Nje zorre pule me 2 bathe :wink:

schütze
08-05-05, 21:44
Per fillim nje gote vere nga kosova,pastaj nje supe te gjelit,nje sallate,mishe e pasule :lol: :lol: :lol: :lol:hahhahaahah edhe une sonte pata mishe e pasul tybe se kam pas ndermend me qit por, ajt po ju tregoj si erdhi ide me vnu pasul per dark

Hyri burri im ne chat, cka me pa tu ladrru me qika te reja, kadal dal u afrrova dhe e nxona tu shkrru ne p/v, i thash cka je ka ban bre burre?
"shpuru se ne bised jam" aiiiiiiiiiii taksirati me erdhi :twisted: :twisted:
shikova shkrrimet cka me pa "pranoji pershendetje te mi pa pik dallavere" :shock: :shock: me tha"hajgare oj gru" i thash hajgare ne p/b se ne p/v njoftim bre burre, a po dishe ah,jo bre gru ato ne p/b jan budall kurse keta ne p/v jan te menqur dhe tek i fundit gjithmone pasul nuk hahet bre gru?
:shock: aiiiiiiiiiii ku po hajshe ti pasul bre burre se qe 2 vjet tybe nuk kam marruPra ende kam pasul nese doni :wink:
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif

Dreni30
08-05-05, 22:05
Laknur me miell te misrit.

Honesty^uk.
08-05-05, 22:07
Laknur me miell te misrit.

wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :D

Daja POLIC
08-05-05, 22:23
FLIJA edhe PASUL :lol: :lol:

doGzona
09-05-05, 01:09
SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE
Kishe cofe urie se nuk di te gatuaj :lol: :lol: :lol:

Tomori
09-05-05, 13:59
[quote=florian]SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE
Kishe cofe urie se nuk di te gatuaj :lol: :lol: :lol: [/quot
hahahahahahahahahahahahahaha....

Honesty^uk.
09-05-05, 18:16
Kompira te pjekur :twisted:

Naki
09-05-05, 20:11
Ne keto qaste nese do te vini,do tju pregaditja Piza dhe sallat.

florian
09-05-05, 20:32
SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE
Kishe cofe urie se nuk di te gatuaj :lol: :lol: :lol:

MOS U MERZIT GATUAJ UN JAM MJESHTER .
NAKI PICAT NE ITALI I QAJN ME LOT DHE 20 VJET KETEJ E TE VIJ NE GJERMANI TE HA PICA E TI BESH TI NUK SHKON UN VIJ PO PICAT I GATUAJ UN .

Reana
09-05-05, 20:35
NJE GJELLE QETESUESE :twisted:

florian
09-05-05, 20:37
NJE GJELLE QETESUESE :twisted:

TEK TI DO VIJA ME KENAQESI , SHAMPANJEN E SJELL UN .

Reana
09-05-05, 20:40
NJE GJELLE QETESUESE :twisted:

TEK TI DO VIJA ME KENAQESI , SHAMPANJEN E SJELL UN .

MOS GABO ME HARRU ME ARDHE :twisted:
JAM DUKE PRITUR NE KOPSHTIN E NDERTESES :lol:

florian
09-05-05, 20:43
NJE GJELLE QETESUESE :twisted:

TEK TI DO VIJA ME KENAQESI , SHAMPANJEN E SJELL UN .

MOS GABO ME HARRU ME ARDHE :twisted:
JAM DUKE PRITUR NE KOPSHTIN E NDERTESES :lol:

PO PSE TE KOPSHTI MOJ !!!!!!!!! FUTU MRENA SE PO ME FTOFESH , NUK HARROJ JO SE VEC TEK TI DU ME ARDH PER DARK SOT , MOS BA SHAKA ME DARKEN SE E KAM STOMAKIN E DOBT UNE :roll:

Reana
09-05-05, 20:51
PO PSE TE KOPSHTI MOJ !!!!!!!!! FUTU MRENA SE PO ME FTOFESH , NUK HARROJ JO SE VEC TEK TI DU ME ARDH PER DARK SOT , MOS BA SHAKA ME DARKEN SE E KAM STOMAKIN E DOBT UNE :roll:

SEPSE MEZI PO PRES ME TE PA :twisted:
DHE MOS U MERZIT XHANI, SE PO E MBAJNE PALLTON TIME GARDISTET...

florian
09-05-05, 20:54
PO PSE TE KOPSHTI MOJ !!!!!!!!! FUTU MRENA SE PO ME FTOFESH , NUK HARROJ JO SE VEC TEK TI DU ME ARDH PER DARK SOT , MOS BA SHAKA ME DARKEN SE E KAM STOMAKIN E DOBT UNE :roll:

SEPSE MEZI PO PRES ME TE PA :twisted:
DHE MOS U MERZIT XHANI, SE PO E MBAJNE PALLTON TIME GARDISTET...

DMTH NUK KAKE VETEM EEEEEEEEEEEE , NUK ASHT MIR KSHTU PO HIC MOS U MERZIT SE UNE PA ARDH E ME NEJT ME TY SONTE NUK E LA .

Naki
09-05-05, 21:10
SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE
Kishe cofe urie se nuk di te gatuaj :lol: :lol: :lol:

MOS U MERZIT GATUAJ UN JAM MJESHTER .
NAKI PICAT NE ITALI I QAJN ME LOT DHE 20 VJET KETEJ E TE VIJ NE GJERMANI TE HA PICA E TI BESH TI NUK SHKON UN VIJ PO PICAT I GATUAJ UN .

Flori Pizat doti porositi une,kemi feste apo jo,gezuar ditelindja

florian
09-05-05, 21:17
SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE
Kishe cofe urie se nuk di te gatuaj :lol: :lol: :lol:

MOS U MERZIT GATUAJ UN JAM MJESHTER .
NAKI PICAT NE ITALI I QAJN ME LOT DHE 20 VJET KETEJ E TE VIJ NE GJERMANI TE HA PICA E TI BESH TI NUK SHKON UN VIJ PO PICAT I GATUAJ UN .

Flori Pizat doti porositi une,kemi feste apo jo,gezuar ditelindja

TE LUMSHINDURT NAKI SE MIR PO GATUJSHE,

Reana
09-05-05, 21:37
DMTH NUK KAKE VETEM EEEEEEEEEEEE , NUK ASHT MIR KSHTU PO HIC MOS U MERZIT SE UNE PA ARDH E ME NEJT ME TY SONTE NUK E LA .

VETEM MOS U SHTESO NGA PREZENCA E GARDISTEVE :wink:

dr1ta
09-05-05, 22:54
Simit pogace :P

schütze
09-05-05, 22:56
Simit pogace :P
uh sa me ka marr malli per pagace :roll: :roll:

dr1ta
09-05-05, 23:03
Simit pogace :P
uh sa me ka marr malli per pagace :roll: :roll:


Bile pogace me pite ndoshta ke kerku ndonjher :P

schütze
09-05-05, 23:04
Simit pogace :P
uh sa me ka marr malli per pagace :roll: :roll:


Bile pogace me pite ndoshta ke kerku ndonjher :P
:shock: me pite :roll: as qe kam ndegju :roll:

dr1ta
09-05-05, 23:17
Simit pogace :P
uh sa me ka marr malli per pagace :roll: :roll:


Bile pogace me pite ndoshta ke kerku ndonjher :P
:shock: me pite :roll: as qe kam ndegju :roll:


Kur shkon ne maqedoni ndonjher provoje :!: :)

Kercovari
10-05-05, 07:40
Simit pogace :P
uh sa me ka marr malli per pagace :roll: :roll:


Bile pogace me pite ndoshta ke kerku ndonjher :P
:shock: me pite :roll: as qe kam ndegju :roll:


Kur shkon ne maqedoni ndonjher provoje :!: :)

Edhe ketu mundet te i shofi! :lol: :lol:

http://www.uputstva.co.yu/recepti/testa/srpska%20pogaca.jpg
Flm. Drita.

florian
10-05-05, 13:22
DMTH NUK KAKE VETEM EEEEEEEEEEEE , NUK ASHT MIR KSHTU PO HIC MOS U MERZIT SE UNE PA ARDH E ME NEJT ME TY SONTE NUK E LA .

VETEM MOS U SHTESO NGA PREZENCA E GARDISTEVE :wink:
me hanger buk bashk me gardistat e tu nuk me duket idee e mir.

Luana
10-05-05, 20:56
Une kam gatuar krelane me peta http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2015.jpg

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-05-05, 20:59
Une kam gatuar krelane me peta http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2015.jpg

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

DEA
10-05-05, 21:00
Fli :P

doGzona
10-05-05, 21:01
Une kam gatuar krelane me peta http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2015.jpg

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Edhe sot a??? Oj qike terpine na e shtine. :lol: :lol: :wink:

Luana
10-05-05, 21:02
Une kam gatuar krelane me peta http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2015.jpg

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Edhe sot a??? Oj qike terpine na e shtine. :lol: :lol: :wink:

Po shuj mori se menzi se e qita ketu , qa kam hjek deri sa e postova , se eshte e djejshit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
10-05-05, 21:38
Une kam gatuar krelane me peta http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2015.jpg

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Murgesha me ftoj me hile te shpia e saj per dark e ka ana tjeter shkoj me e hanger krelanen te Luana :twisted: :twisted: :evil:

Luana
10-05-05, 21:45
Une kam gatuar krelane me peta http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2015.jpg

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Murgesha me ftoj me hile te shpia e saj per dark e ka ana tjeter shkoj me e hanger krelanen te Luana :twisted: :twisted: :evil:

Po hajde more edhe ti se te koke amon allah djal , pthuuu pthuuuu syni i keq mos te paft hoooooooo :wink:

florian
10-05-05, 21:54
Une kam gatuar krelane me peta http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2015.jpg

:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Murgesha me ftoj me hile te shpia e saj per dark e ka ana tjeter shkoj me e hanger krelanen te Luana :twisted: :twisted: :evil:

Po hajde more edhe ti se te koke amon allah djal , pthuuu pthuuuu syni i keq mos te paft hoooooooo :wink:


PER KOMPLIMENTET TE FALEMINERIT .

PO A BAN ME MA NXEH PAK SE KAKA FTOF-

Luana
10-05-05, 21:59
PER KOMPLIMENTET TE FALEMINERIT .

PO A BAN ME MA NXEH PAK SE KAKA FTOF-

hmmm n'varet qka po kerkon me nxeh se .......http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

florian
10-05-05, 22:02
E ME I NXEH TE DYJA :?: :?: :?: :?:

Luana
10-05-05, 22:04
E ME I NXEH TE DYJA :?: :?: :?: :?:


Qe prit se po ta nxehi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gif:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
10-05-05, 22:09
E ME I NXEH TE DYJA :?: :?: :?: :?:


Qe prit se po ta nxehi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gif:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

pse po ban kshtu??????????

Luana
10-05-05, 22:16
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

pse po ban kshtu??????????

Nuk ka me i hanger dyjat , po veq nji http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c003.gif

florian
10-05-05, 22:19
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

pse po ban kshtu??????????

Nuk ka me i hanger dyjat , po veq nji http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c003.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gif

te dyja te dyja se jan si flori , prit pak te dyja jo po thue eeeeeeeeeeeee

Luana
10-05-05, 22:26
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gif

te dyja te dyja se jan si flori , prit pak te dyja jo po thue eeeeeeeeeeeee

Seska te hift jarabilah http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/n080.gif

florian
10-05-05, 22:30
LUANA A BAN ME E LAN E MOS ME E NXEH KRELANEN .

SE TE DYJA PO ME DUKEN PAK SI TEPER .http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Luana
10-05-05, 22:34
LUANA A BAN ME E LAN E MOS ME E NXEH KRELANEN .

SE TE DYJA PO ME DUKEN PAK SI TEPER .http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hey tung per sot e neser te maroj diqka tjeter ok ?

florian
10-05-05, 22:38
NATEN E MIR TE GJITHEVE .

Reana
11-05-05, 03:16
E ME I NXEH TE DYJA :?: :?: :?: :?:


Qe prit se po ta nxehi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gif:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol:

Luana po ta ndihmoj edhe une pak

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gif

(naten e mire Flori :lol: )

Kercovari
11-05-05, 07:09
Valla une nuk di te marroj kurgje,hajde ec se keshtu do te pres.
http://www.elitetours.at/userimages/hu%20heviz%20thermalhotel%20abendessen.jpg.Si u ka hije Macho menit. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
12-05-05, 14:28
http://img62.echo.cx/img62/6880/flija7al.jpg

Tomori
12-05-05, 14:58
http://img62.echo.cx/img62/6880/flija7al.jpg

-Te lumte dora moj Murgesh,,, :wink:

florian
12-05-05, 19:02
sot te murgesha

Luana
12-05-05, 19:18
Une kam pregatit ket sot

http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2021.jpg

Na beft mire :wink:

puqi
12-05-05, 19:46
ATE QE KISHA PER TE NGREN PER VETE DHE...............

laliloli
12-05-05, 19:48
vallha nje pite me hitha ia kisha qit

hammerfest
28-05-05, 20:04
Ta kish pjek do mish e ble nje ark me birr.
Pershendetje Vllacko

florian
28-05-05, 21:34
Ta kish pjek do mish e ble nje ark me birr.
Pershendetje Vllacko

VELLAI IM IDASHUR KU KE HUMBUR , PER SOT IKU DARKA PO PER DREKNESER ME PRIT ( MA PRENOTO CIK AVIONIN )

DEA
28-05-05, 21:35
O Florian, si te vish kom me ta bo nje pite me patate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
28-05-05, 21:43
O Florian, si te vish kom me ta bo nje pite me patate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PO ME PI??????

Luana
28-05-05, 21:45
qyqyqy a per me pi po gajlohesh huh , shko te qeshmja se ka mjaft aty me pi :lol: :lol: :lol:

DEA
28-05-05, 21:48
S`pihet moj ujet e qeshmes, hej Floriani coca-colla te Aldit te qes me pi , a ti kona :lol:

experti_lu
29-05-05, 01:23
FLORJANI,ishalla se ki vendos
serioziht me :lol: :lol: :lol: :lol: ardhe ne darke?

hammerfest
29-05-05, 12:40
Po ta pronotoj avionin. E per dark po ham "PAELLA".

titi
29-05-05, 13:27
ATE QE KISHA PER TE NGREN PER VETE E PER TY DO TE RRIJA ZGJUAR

Dreni30
30-05-05, 07:38
Une kam pregatit ket sot

http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2021.jpg

Na beft mire :wink:

Po pse nuk ke thirr moj Luana.

florian
30-05-05, 22:15
Une kam pregatit ket sot

http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_Picture%2021.jpg

Na beft mire :wink:

Po pse nuk ke thirr moj Luana.

shuj more se kta e kena konsumue une e luana para shum kohsh , a deshte dhe ftes a

florian
30-05-05, 22:16
ATE QE KISHA PER TE NGREN PER VETE E PER TY DO TE RRIJA ZGJUAR

tan puna asht se cka ha ti

titi
30-05-05, 23:00
ATE QE KISHA PER TE NGREN PER VETE E PER TY DO TE RRIJA ZGJUAR

tan puna asht se cka ha ti

UNE HA ATE QE ME GATUAN MAMAJA

Krokodilli
31-05-05, 10:13
ska si bukt e kosoves,, sidomos anes se drenices ,, tu shkrihet ne goj
ju beft mirehttp://www.whats4eats.com/GRAPHICS/recipefoto/ph_br_pita.jpg

Krokodilli
31-05-05, 10:15
tung se u untova tu i pa kto foto,, shkova me ble nje turkish kebab :o

http://home.arcor.de/J_I_M_A_R_A_S/pita-giros.jpg

turisti
31-05-05, 12:00
E hapi nje konzerve me peshqi,pak huter dhe ashtu bojme atmosfere romantike....

florian
31-05-05, 14:16
E hapi nje konzerve me peshqi,pak huter dhe ashtu bojme atmosfere romantike....

TURIST VELLA DARK E PERSOSUR NE SHOQERI TE SHKELQYER .

O KROKODIL PO ME SUFLLAQE PASKE ME ME DARKUE A???

laliloli
31-05-05, 20:58
PIQE -HIQE

florian
31-05-05, 21:59
PIQE -HIQE

QYRI QYRI SPO KINI FANTAZI HIC MORE.

Diana007
01-06-05, 09:39
Qka te qellon per dark :lol:

florian
01-06-05, 13:45
prit dhe pes min edhe ta baj un listen e darkes

anna
01-06-05, 21:10
sarme :D :lol: :lol:

florian
02-06-05, 22:40
sarme :D :lol: :lol:

KUNATE PO CKA ASHT KJO SE SPO EDI.

titi
03-06-05, 00:28
do ta therja nje dash pa brir dhe nje dele me brir

anna
03-06-05, 10:54
sarme :D :lol: :lol:

KUNATE PO CKA ASHT KJO SE SPO EDI.


flori nuk bahen kesi pyetje ne vakt te drekes ..ha edhe shuj !!! :twisted: :wink:

Kurvani
03-06-05, 11:13
eh valla me ardh te un per dark mvaret se kush, nese osht Anna ja kisha maru ni specialitet romatk.
ja kisha mbush kaden meshkum do fleta drondofilash ja kisha afru nje chanpange dhe isha hy mbrenda me kontollu mos po pik ujt naj ka. :lol:
nejse ky ke kaftjalll :lol:

florian
03-06-05, 14:25
POR JA KURVANI QE PER DARK DO VIJ UN TEK TI DHE NUK GENJEHEM ME TRENDAFILA UN DUA TE HA.

Kurvani
03-06-05, 16:10
POR JA KURVANI QE PER DARK DO VIJ UN TEK TI DHE NUK GENJEHEM ME TRENDAFILA UN DUA TE HA.

florian osht kada e nxame nuk na zen te treve o njeri :lol: :lol:

florian
03-06-05, 16:14
buk e kryp ne vatren ton,,

laliloli
03-06-05, 20:27
NESE VIE ME PARALAJMERIM NJE VAKARRIME E NESE VIE PA PARALAJMERIM NJE FILHALLE

Nexhati
03-06-05, 20:46
Suxhuk te Kosoves dhe Speca me Qumshte :lol: :lol: :lol:

dr1ta
03-06-05, 21:15
Pite me djath :D

Arb
03-06-05, 21:16
Pite me djath :D

ja vec erdha pra...

laliloli
03-06-05, 21:18
Pite me djath :D


UH QKA MI KA ENDA PITET

dr1ta
03-06-05, 21:19
Pite me djath Per arb dhe laliololin urdheroni ju beft tul dhe vjam :P

DEA
03-06-05, 21:21
Pashe nane dr1ta, me te ardhe une, qka me kishe pergatit :lol: :lol:

Arb
03-06-05, 21:23
Pashe nane dr1ta, me te ardhe une, qka me kishe pergatit :lol: :lol:

Nuse,

dembelia brina nuk ka, vec qeshtu...

dr1ta
03-06-05, 21:24
Pashe nane dr1ta, me te ardhe une, qka me kishe pergatit :lol: :lol:

Po sdi moj cka ta kona ty :roll: :lol: sallad me mish ??

laliloli
03-06-05, 21:26
Pite me djath Per arb dhe laliololin urdheroni ju beft tul dhe vjam :P

FLM DRITA PO MAGJETORE E MIRE QENKE HE TA QIT ZOTI NJE KYSMET TE MIRE SI DON TI

DEA
03-06-05, 21:27
Pashe nane dr1ta, me te ardhe une, qka me kishe pergatit :lol: :lol:

Nuse,

dembelia brina nuk ka, vec qeshtu...
Nuk jam dembelic more po thash fare specialiteti norvegjez sme kish bo dem qy edhe ti :lol:

dr1ta
03-06-05, 21:29
Pite me djath Per arb dhe laliololin urdheroni ju beft tul dhe vjam :P

FLM DRITA PO MAGJETORE E MIRE QENKE HE TA QIT ZOTI NJE KYSMET TE MIRE SI DON TI

Flm ....merre pak pite se me paske uru mire :)

Arb
03-06-05, 21:30
Nuk jam dembelic more po thash fare specialiteti norvegjez sme kish bo dem qy edhe ti :lol:

Eh, kurioziteti cka ish bre...

laliloli
03-06-05, 21:31
Pite me djath Per arb dhe laliololin urdheroni ju beft tul dhe vjam :P

FLM DRITA PO MAGJETORE E MIRE QENKE HE TA QIT ZOTI NJE KYSMET TE MIRE SI DON TI

Flm ....merre pak pite se me paske uru mire :)

PO PO ,JAME DUKE MARR,AI BUKA MARRE NUK KA :lol: :lol:

DEA
03-06-05, 21:31
Qef, apo lakmi :?:

Arb
03-06-05, 21:32
Qef, apo lakmi :?:

te dyjat nga pak... a po bre?

dr1ta
03-06-05, 21:32
Qef, apo lakmi :?:


Lokna :lol:

DEA
03-06-05, 21:33
Ashtu nejse, po mbas buke qka me kishe bo per embelsire :lol: :?:

Arb
03-06-05, 21:35
Ashtu nejse, po mbas buke qka me kishe bo per embelsire :lol: :?:

Heeeu, po qysh nuk tu hargjiten gjithe keto pyetje edhe ty...

Po cka di une cka bohet ne kuzhine...

DEA
03-06-05, 21:36
po futja diqysh bre, se a mos po me pergatit njemend a :roll:

laliloli
03-06-05, 21:37
Ashtu nejse, po mbas buke qka me kishe bo per embelsire :lol: :?:

HAVELL ME RRUSH TE THARE :lol: :lol: :lol:

Arb
03-06-05, 21:37
po futja diqysh bre, se a mos po me pergatit njemend a :roll:

Ni "tiramisu" ti kish shkri gishtat krejt

DEA
03-06-05, 21:38
po futja diqysh bre, se a mos po me pergatit njemend a :roll:

Ni "tiramisu" ti kish shkri gishtat krejt

ka kalori shume , ty pika te raft :lol:

Arb
03-06-05, 21:39
po futja diqysh bre, se a mos po me pergatit njemend a :roll:

Ni "tiramisu" ti kish shkri gishtat krejt

ka kalori shume , ty pika te raft :lol:

vec shnet te bahet...

DEA
03-06-05, 21:40
tjeter........................gjygymat a i ki :lol:

Arb
03-06-05, 21:41
tjeter........................gjygymat a i ki :lol:

i marr ne kojshi...

Psikologu
03-06-05, 21:41
DEA a ban bre njė fli se m“ka ra huj.
Besoj qe Arb tė lejon.

DEA
03-06-05, 21:42
DEA a ban bre njė fli se m“ka ra huj.
Besoj qe Arb tė lejon.
hahahahhaha normal more, arb eshte demokrat, per kure pe done flijen, se me duhet kohe me i hallakat web faqet :lol:

Arb
03-06-05, 21:43
DEA a ban bre njė fli se m“ka ra huj.
Besoj qe Arb tė lejon.
hahahahhaha normal more, arb eshte demokrat, per kure pe done flijen, se me duhet kohe me i hallakat web faqet :lol:

Qyre qyre...

Don me me ba demokrat pa kon hic...

psikolog, bujrum se flijen ta ndan i zoti i shpise...

Psikologu
03-06-05, 21:46
DEA a ban bre njė fli se m“ka ra huj.
Besoj qe Arb tė lejon.
hahahahhaha normal more, arb eshte demokrat, per kure pe done flijen, se me duhet kohe me i hallakat web faqet :lol:

Qyre qyre...

Don me me ba demokrat pa kon hic...

psikolog, bujrum se flijen ta ndan i zoti i shpise...

E Zoti te rujt bre, keshtu flasin burrat .
Pyete moj burrin oj DEA....khuuuu

laliloli
03-06-05, 21:47
DEA a ban bre njė fli se m“ka ra huj.
Besoj qe Arb tė lejon.
hahahahhaha normal more, arb eshte demokrat, per kure pe done flijen, se me duhet kohe me i hallakat web faqet :lol:

LEJ MOJ VEB FAQET PO SHKO MERE SAQIN E KALLE ZJARMIN ,NDERSA ARBIN QOJE ME MBLEDH DRU SE UN E PSIKOLOGU ERDHEM

DEA
03-06-05, 21:47
e kam pyet heeeeeeeeeej, e me ka thene se per ty i qet duart ne zjerm :lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
03-06-05, 21:50
e kam pyet heeeeeeeeeej, e me ka thene se per ty i qet duart ne zjerm :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll:

Veq mos me bertit moj hahah, ai koft faqe bardhė.
E flm per fli.
A ban edhe pulė ose kos???

Arb
03-06-05, 21:53
e kam pyet heeeeeeeeeej, e me ka thene se per ty i qet duart ne zjerm :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll:

Veq mos me bertit moj hahah, ai koft faqe bardhė.
E flm per fli.
A ban edhe pulė ose kos???

"Fli, buke e kripe e zemer!" Oj fisnike, kqyr ban hall edhe per pule?

DEA
03-06-05, 21:55
Po psikolog se plot nafak qenke, qe se ne grill e patem :lol:
http://prunelworld.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/z13a.jpg.w300h225.jpg

Arb
03-06-05, 21:56
Po psikolog se plot nafak qenke, qe se ne grill e patem :lol:
http://prunelworld.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/z13a.jpg.w300h225.jpg

Nuk te korit nusja e vendit!

DEA
03-06-05, 21:57
Arb faqen e bardhe kam me ta qit ne 4 anet e botes :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
03-06-05, 21:58
Arb faqen e bardhe kam me ta qit ne 4 anet e botes :lol: :lol: :lol: :lol:

skane thone pleqte gabimisht se, "gruaja eshte shtylla e shpise!"

DEA
03-06-05, 21:59
Arb faqen e bardhe kam me ta qit ne 4 anet e botes :lol: :lol: :lol: :lol:

skane thone pleqte gabimisht se, "gruaja eshte shtylla e shpise!"
Po valla hallall ju kaft atyne mundi :lol:

Psikologu
03-06-05, 22:02
Po psikolog se plot nafak qenke, qe se ne grill e patem :lol:
http://prunelworld.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/z13a.jpg.w300h225.jpg

Nuk te korit nusja e vendit!

Paske ditė qka me zgjedhė Arb.
Bash shtylla e shpisė, se jo si disa fika e shpisė.

DEA
03-06-05, 22:13
Psikologu shpresoj qe je i kenaqur me gatesen time :lol:

Psikologu
03-06-05, 22:19
Psikologu shpresoj qe je i kenaqur me gatesen time :lol:


O flm shumė :!:
Durt tė lumshin , hallall gru , lumi burri qe t“ka.

Kurvani
04-06-05, 02:13
gjath te capit dhe spec gjegs te prizrenit :lol:
dhe per te pir nga nje rrrrrrrrot burr

florian
05-06-05, 11:59
Edhe darken per sot e paskam siguru te Pikologu du me shku.

schütze
05-06-05, 22:29
sikur te vije .... per dark tek un,nuk e di se a kisha mujt me pregadit dark se... :lol:

florian
05-06-05, 22:38
ska dert se e marrim hua te psikologu .

po pse spo mujshe???

Domira
06-06-05, 00:17
kujna more mi gatu :shock: :lol: :lol:

florian
06-06-05, 20:27
mue more a po te dukem i keq aaaaaa :twisted:

Bleta
14-06-05, 18:03
Une kisha qit flija

Domira
14-06-05, 18:06
Para darke te kisha ba petlla me mjalte e mbas darke hashaf kurse per darke te kisha pase ty si llokumin me arra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
14-06-05, 19:29
Eh per mysafiret nuk me dhimbset asgje ,ani per Dardanėt e Dardanet kisha rreziku nje fli e kisha gaterruar disi

Dreni30
19-06-05, 23:22
Cka te kish qellu kishim hanger edhe buk e kryp nuk kishte me qene keq vetem me ardh.

LEDHATIMI
20-06-05, 03:42
Petlla me uje :twisted:

Reana
20-06-05, 05:31
Ushqim te indianeve te Amerikes :idea:
Fasule dhe mish lepuri te pjekura ne ene te qeramikes per disa ore :lol: :lol: :lol:

Kercovari
20-06-05, 08:04
Ushqim te indianeve te Amerikes :idea:
Fasule dhe mish lepuri te pjekura ne ene te qeramikes per disa ore :lol: :lol: :lol:

Pritem se vi Reana!?. :lol: :lol: :lol:

Reana
21-06-05, 14:31
Ushqim te indianeve te Amerikes :idea:
Fasule dhe mish lepuri te pjekura ne ene te qeramikes per disa ore :lol: :lol: :lol:

Pritem se vi Reana!?. :lol: :lol: :lol:

Jeni i mireseardhur Kercovari !

halla e madhe
21-06-05, 14:41
Reana_Sa mire po tingellon ai fare mishi i lepurit me fizole ne ene te qeramikes...thirrna moj se erdhem edhe ne tjeret :wink:

Reana
22-06-05, 05:29
Reana_Sa mire po tingellon ai fare mishi i lepurit me fizole ne ene te qeramikes...thirrna moj se erdhem edhe ne tjeret :wink:

Halla do te kem nderin te kem mysafir si juve...mos e harro kompanine :wink: ....
"mi casa es su casa" thone Sicilianet e Italise :lol: qe per mikepritje mysafiresh i afrohen shume mikepritejs shqipetare...
pra shtepia ime eshte shtepia juaj :P

GURI SYLAJ
22-06-05, 19:31
Te une sonte , me tha halla e jeme , jo e Dardanise, ka Kaqamak per darke, kush e din cka eshte le te urdheroj....

halla e madhe
22-06-05, 19:43
Guri Sylaj_te bafte miri Kacamaku :wink: Kete specialitet e dijne me siguri 90% te FD :lol: :lol:

Agroni22
15-08-05, 17:57
flijat shume mi kana

Tomori
15-08-05, 19:45
...cka te ndothte,,, :wink:

dr1ta
16-08-05, 00:39
Para darke te kisha ba petlla me mjalte e mbas darke hashaf kurse per darke te kisha pase ty si llokumin me arra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahaaaaaaaaaaa pom dalin fotografit para syve , shume bukur :lol: :)

Domira
16-08-05, 00:43
Para darke te kisha ba petlla me mjalte e mbas darke hashaf kurse per darke te kisha pase ty si llokumin me arra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahaaaaaaaaaaa pom dalin fotografit para syve , shume bukur :lol: :)

po ku e gjete se hahahhahahaaa

p.s.vetem per miq kuptohem a :wink:

laliloli
16-08-05, 00:45
Kollpite ,me tehollus :lol: :lol:

dr1ta
16-08-05, 00:46
Para darke te kisha ba petlla me mjalte e mbas darke hashaf kurse per darke te kisha pase ty si llokumin me arra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahaaaaaaaaaaa pom dalin fotografit para syve , shume bukur :lol: :)

po ku e gjete se hahahhahahaaa

p.s.vetem per miq kuptohem a :wink:

Kuptohet :)

Ps:Me pelqej shume radhitja e fjaleve tua :)

Domira
16-08-05, 00:52
Para darke te kisha ba petlla me mjalte e mbas darke hashaf kurse per darke te kisha pase ty si llokumin me arra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahaaaaaaaaaaa pom dalin fotografit para syve , shume bukur :lol: :)

po ku e gjete se hahahhahahaaa

p.s.vetem per miq kuptohem a :wink:

Kuptohet :)

Me vjen mire Drita dhe ndjehem mire qe te kam ty shoqe te mire :D

Ps:Me pelqej shume radhitja e fjaleve tua :)

dr1ta
16-08-05, 00:55
Kuptohet :)

Me vjen mire Drita dhe ndjehem mire qe te kam ty shoqe te mire :D
Gjithashtu :D :)

Diana007
16-08-05, 08:28
Nese e kisha dit disa or me heret kisha bo diqak speciale :lol: :lol: e nese jo qka kisha pas per veti edhe per ju , me kish mjaftu shoqeria me ju :D :wink:

Krokodilli
16-08-05, 13:28
urdheroni ne Australi,, ne FLI tek Krokodilli,,, merr pak koh po ia vlen te pritet

http://www.agimi.com/eatfit/kuzhina/image/flija.gif


http://bici.punt.nl/upload/flija12.jpg

Urata
20-08-05, 20:04
Do te nxirrja n'cilin restaurant do zgjedhesh...! Mandarin, moj ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...vend per t'uriturit!

Agroni22
21-08-05, 22:59
urdheroni ne Australi,, ne FLI tek Krokodilli,,, merr pak koh po ia vlen te pritet

http://www.agimi.com/eatfit/kuzhina/image/flija.gif


http://bici.punt.nl/upload/flija12.jpgo ju grate qe spo kini qa me hanger buke qe nje fli e pergaditum na per juve ejani ne darke

doGzona
22-08-05, 01:24
Do te kisha porositur pica :lol:

Krokodilli
22-08-05, 07:33
Do te kisha porositur pica :lol:

qenke dembelic e nderuara doGzona,, pica dina edhe na me porosit,, po kur te vim te ti ne dark po dojm ndonje specialitet e jo pica..

Domira
22-08-05, 09:42
Pite me lakna psh :lol:

Diana007
22-08-05, 09:43
Pite me lakna psh :lol:


Ani si me haen :D

doGzona
22-08-05, 14:06
Do te kisha porositur pica :lol:

qenke dembelic e nderuara doGzona,, pica dina edhe na me porosit,, po kur te vim te ti ne dark po dojm ndonje specialitet e jo pica..

Jo kjo nuk do te thot qe jam dembelic, kjo eshte deshira!

Tomori
22-08-05, 14:11
Pite me lakna psh :lol:

...ani Domira..shum mire :wink:

Domira
22-08-05, 14:15
Pite me lakna psh :lol:

...ani Domira..shum mire :wink:

beso Tomori me lavderojne se i bajkam mire :oops: :lol: :lol:

Tomori
22-08-05, 14:18
Pite me lakna psh :lol:

...ani Domira..shum mire :wink:

beso Tomori me lavderojne se i bajkam mire :oops: :lol: :lol:

...cpate..!? kujt i thua..Une per kte nuk kam dyshim fare moj e nderuara :wink:

Domira
22-08-05, 14:54
Pite me lakna psh :lol:

...ani Domira..shum mire :wink:

beso Tomori me lavderojne se i bajkam mire :oops: :lol: :lol:

...cpate..!? kujt i thua..Une per kte nuk kam dyshim fare moj e nderuara :wink:

:lol: :lol: :wink:

teDUAty
22-08-05, 15:01
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

dr1ta
22-08-05, 23:53
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

mashkulli Ideal :arrow: :D

teDUAty
22-08-05, 23:56
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

mashkulli Ideal :arrow: :D

TA merr mendja :wink:

me respekt teDUAty

dr1ta
23-08-05, 00:02
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

mashkulli Ideal :arrow: :D

TA merr mendja :wink:

me respekt teDUAty

Sbesoj ce jan vetem fjal kto ?apo? :roll: :wink:

teDUAty
23-08-05, 00:05
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

mashkulli Ideal :arrow: :D

TA merr mendja :wink:

me respekt teDUAty

Sbesoj ce jan vetem fjal kto ?apo? :roll: :wink:

Keto jan vepra dhe jo fjal te kota jam zemergjer dhe respektues.

dr1ta
23-08-05, 00:09
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

mashkulli Ideal :arrow: :D

TA merr mendja :wink:

me respekt teDUAty

Sbesoj ce jan vetem fjal kto ?apo? :roll: :wink:

Keto jan vepra dhe jo fjal te kota jam zemergjer dhe respektues.VIVA TEDUATY :)

teDUAty
23-08-05, 00:11
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

mashkulli Ideal :arrow: :D

TA merr mendja :wink:

me respekt teDUAty

Sbesoj ce jan vetem fjal kto ?apo? :roll: :wink:

Keto jan vepra dhe jo fjal te kota jam zemergjer dhe respektues.VIVA TEDUATY :)
VIVA DRITA

Urata
23-08-05, 00:40
Veni-Vidi-Vici

dr1ta
24-08-05, 00:01
Vic te pjekur :roll: :D

Luana
31-08-05, 17:44
Une sot kam ber llokuma edhe kam ber me ngjy me Hajvar e djath ,
uredhoni te gjithe forumistat , mos ta harroj Uraten se ajo fort i ka merak :wink:


http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_llokuma.jpg

Urata
31-08-05, 18:18
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

Unė a?!!!

Urata
31-08-05, 18:19
Une sot kam ber llokuma edhe kam ber me ngjy me Hajvar e djath ,
uredhoni te gjithe forumistat , mos ta harroj Uraten se ajo fort i ka merak :wink:


http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_llokuma.jpg

P'eja t'qafi SUGARIC!

MemphiSx
31-08-05, 22:22
Une t'kisha perzhit vo deri sa t'kopsh :D :P

Krokodilli
01-09-05, 05:54
Une sot kam ber llokuma edhe kam ber me ngjy me Hajvar e djath ,
uredhoni te gjithe forumistat , mos ta harroj Uraten se ajo fort i ka merak :wink:


http://www.dashuria.com/modules/Dating/photos/1952_llokuma.jpg

wow te lumshin duart Luana,, me te vertet me kapi uria
tung

teDUAty
01-09-05, 06:14
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

Urata
03-09-05, 03:54
Kur te vije do te prisja me fjal dashurie do te puthja ne te dy faqet ,do te gatuaja nje pite me hitha.

Po kujte more...!

zana e maleve
19-10-05, 00:04
:oops: e une do te pergatis kaqamak me qumesht a ju pelqen hahahahahaaha

Dimri
22-10-05, 09:26
:oops: e une do te pergatis kaqamak me qumesht a ju pelqen hahahahahaaha

Valla zana maleve ka 20 vjet e ma shum kaqamak nuk kam hanger e pse jo ja ki qellue .

falma_lotin
14-02-07, 19:34
O zana e maleve po te vije te un se pari te kisha shprehur mireseardhje te persemert e masandej te kisha pregadite nje supe me qepalla te fellenzave specialitet moo qka po do ma mir llokume .

Virti
18-02-07, 22:11
... do te kisha aq shume besim ne ty, saqe do te te thoja urdhero e sherbehu vete...:biggrin:

Agolli
19-02-07, 01:33
OOOOOOOOO Rafet oooooooooo a i ki zi do vo se qe besa erdha.............:biggrin:

rafet llapjani
19-02-07, 01:52
OOOOOOOOO Rafet oooooooooo a i ki zi do vo se qe besa erdha.............:biggrin:


hahahaah po vo kam zie edhe pasul dy konponete te shtira edhe lakna te barileves turrshi qather e ke zbulue atomin ahahahahahhahahahhahahahahahhah

Agolli
19-02-07, 01:58
hahahaah po vo kam zie edhe pasul dy konponete te shtira edhe lakna te barileves turrshi qather e ke zbulue atomin ahahahahahhahahahhahahahahahhah

Euuuuuuuuuuuuuuu ku je shpi e madhe he Zoti ta shtofte bereqetin hahahahahahah ishalla e ki nevejtorn afer se mos d'vet :tongue: :tongue: