PDA

View Full Version : Ushqehen mė kafshė tė gjalla!


Dilaver
18-06-07, 03:17
http://www.abcnyheter.no/files/2007-24/nfi_20385_098551700_1182099304.jpg

Nė Australi dhe Gjermani ėshtė e ndaluar por kuzhina Japoneze pėrmban edhe ushqime tradicionale - kafshė tė gjalla. Tradita e tė ushqyerit e njohur si Ikizukuri, ėshtė popullarizuar pas disa paraqitjeve publike me anė tė video klipeve, njerėz duke ngrėnė kafshė tė gjalla tė publikuar nė YuTube.

http://youtube.com/watch?v=RTjBFI4VVys


http://www.shoutfile.com/v/V6RNqq3g/Live_Fish_Becomes_a_Delicious_Treat_at_this_Restau rant

Preshevar
18-06-07, 11:30
Hmmmmmmmmm..... apetisante :biggrin:

Vdes urie e nuk e hae be !!!!!!!!!!!!

Dilaver
23-06-07, 16:47
http://www.youtube.com/watch?v=3ABohSTFpS0

Dilaver
23-06-07, 16:51
Tė bėftė mirė........


http://www.youtube.com/watch?v=EwGorRwimPM&mode=related&search=

Zero Cool
25-06-07, 17:27
Hmmmmmmmmm..... apetisante :biggrin: Vdes urie e nuk e hae be !!!!!!!!!!!! (http://www.youtube.com/watch?v=TFjvw2NtUVg)
han haaaaaaaaaaaaan :wink:

Zero Cool
25-06-07, 17:28
http://www.youtube.com/watch?v=TFjvw2NtUVg (http://www.youtube.com/watch?v=TFjvw2NtUVg)

Artisti
25-06-07, 17:59
http://www.abcnyheter.no/files/2007-24/nfi_20385_098551700_1182099304.jpg

Nė Australi dhe Gjermani ėshtė e ndaluar por kuzhina Japoneze pėrmban edhe ushqime tradicionale - kafshė tė gjalla. Tradita e tė ushqyerit e njohur si Ikizukuri, ėshtė popullarizuar pas disa paraqitjeve publike me anė tė video klipeve, njerėz duke ngrėnė kafshė tė gjalla tė publikuar nė YuTube.

http://youtube.com/watch?v=RTjBFI4VVys (http://youtube.com/watch?v=RTjBFI4VVys)


http://www.shoutfile.com/v/V6RNqq3g/Live_Fish_Becomes_a_Delicious_Treat_at_this_Restau rant (http://www.shoutfile.com/v/V6RNqq3g/Live_Fish_Becomes_a_Delicious_Treat_at_this_Restau rant)


Nuk e di sa mundemi me thane se ai e hanger nje kafshe te gjalle, a se pate qe i hini thike e beri copa copa hgahahahahaha, mundemi me thene se hanger kafshe te papjekun se te gjalle jo.

.

hasanmehmeti
26-06-07, 00:56
eeeeeeeeeeee jet o jet.

Nuk eshte smuj veq Rat me nejt .