PDA

View Full Version : per diaspora


NobodysFool
08-02-05, 19:24
kam pas shum njeri kur vjen ne Amerik, nuk pelqen ushqimet edhe skan faj. nisen ni her me pizza edhe ushqim kinez. mbas ni koha, mson me kta ushqim e ri. Po, pytje ime esht per diaspora kush skan kthu te Kosova mati. Per cfar ushqim ki mar malle mas shumti?

Kaltrushi
09-02-05, 10:35
Te pershendes!


Mua me ka marr malli per nje Flij qe marohet me siq ju thojn atyre hmmm Saqa!! E du flijen shume por ndryshe esht e kosoves....... hmmmmmm

AK^47
09-02-05, 17:04
Heheheheheheheh Loqkush Tphu Tphu Tphu Kaltrush Edhe Ty Si Mua te Paska Marr Malli Se Longi Gojes Me Shkoj Kur e Lezova Se Pot Hahet Edhe Ty FLIJA :(:(:(:(

IceGirl
10-02-05, 02:35
O flija edhe mua me ka mar malli :)

Bronx
10-02-05, 04:03
Te pershendes!


Mua me ka marr malli per nje Flij qe marohet me siq ju thojn atyre hmmm Saqa!! E du flijen shume por ndryshe esht e kosoves....... hmmmmmm

Po ani de mundem edhe ketu flija me maru... :lol:

Kaltrushi
10-02-05, 09:17
Te pershendes!


Mua me ka marr malli per nje Flij qe marohet me siq ju thojn atyre hmmm Saqa!! E du flijen shume por ndryshe esht e kosoves....... hmmmmmm

Po ani de mundem edhe ketu flija me maru... :lol:

ku me saqa jo bre se po kallim ndonjegje dhe tani na del flij........... :D

NobodysFool
10-02-05, 14:32
besoj kjo flij esht naj cfar droga. krejt ju keni tranu per flij.

zemermiri
10-02-05, 16:16
ME VJEN TE SKUQEM KUR LEXOJ FJALI TE TILLA SE SI NJERIUN NORMAL MUND TA MARR MALLI PER DICKA TE TILLE SIQ ESHTE FLIJA . flija do te duhej te klasifikohet nder ushqimet me te dobeta te botes.sikur RAMUSH
HARADINAJ kryeministri me i dobet i botes .


UJI+MIELL +KRIP= QULL (FLI) USHQIM PARAHISTORIK me shume pak shpese modernizimi.

NobodysFool
10-02-05, 17:35
te lutem mos perzi politiken me ushqimen. bon zarar barku. rrofte partia e flijes. :)

mjellma
24-03-05, 23:15
zemermiri mos e perzij Ramushin me fli se ai nuk na qet flija po si duket ti koshe ne kosov e po hashe fliaj te saqit shpesh e ne qe nuk hajmi shpesh ndoshta nje here ne vejn me siguri se kemi mall valla edhe mua per nje fmi me ka marr malliii o breeeeeeeeee

NobodysFool
25-03-05, 05:00
hahahha je qesherakja forte. buzqeshja pre refugee, flm.

geisha
01-04-05, 18:23
nuk jam ndonje llupse e madhe una, por 1 buke te misrit do e haja me shume qejf!!! :D

zemermiri
25-04-05, 14:05
OJ MJELLMA E MALLENGJYER , DHASHT ZOTI QE SA MA SHPEJT TA SHUAJ ATE MALL TE TI ME FLINE MA TE MIRE QE EKZISTON , POR KAM DROJE SE NESE JETON JASHTE KOSOVES KE HARRUE SE CFARE SHIJE KA FLIJA DHE SE MUNDE TE NDODHE QE DO TE DESHPROHESH .