Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-02-05, 19:24   #1
NobodysFool
 
Anėtarėsuar: 09-01-05
Postime: 73
NobodysFool e ka pezulluar reputacionin
Gabim per diaspora

kam pas shum njeri kur vjen ne Amerik, nuk pelqen ushqimet edhe skan faj. nisen ni her me pizza edhe ushqim kinez. mbas ni koha, mson me kta ushqim e ri. Po, pytje ime esht per diaspora kush skan kthu te Kosova mati. Per cfar ushqim ki mar malle mas shumti?


NobodysFool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-02-05, 10:35   #2
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
GabimTe pershendes!


Mua me ka marr malli per nje Flij qe marohet me siq ju thojn atyre hmmm Saqa!! E du flijen shume por ndryshe esht e kosoves....... hmmmmmm
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-05, 17:04   #3
AK^47
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: n`Palabardh Afer Sapotit
Postime: 441
AK^47 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek AK^47 Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek AK^47
Gabim

Heheheheheheheh Loqkush Tphu Tphu Tphu Kaltrush Edhe Ty Si Mua te Paska Marr Malli Se Longi Gojes Me Shkoj Kur e Lezova Se Pot Hahet Edhe Ty FLIJA :(:(:(:(
AK^47 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 02:35   #4
IceGirl
 
Anėtarėsuar: 05-05-04
Vendndodhja: Heaven
Postime: 967
IceGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim

O flija edhe mua me ka mar malli :)
IceGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 04:03   #5
Bronx
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: Germany/München
Postime: 104
Bronx e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Bronx Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Bronx
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi


Te pershendes!


Mua me ka marr malli per nje Flij qe marohet me siq ju thojn atyre hmmm Saqa!! E du flijen shume por ndryshe esht e kosoves....... hmmmmmm
Po ani de mundem edhe ketu flija me maru... :lol:
__________________
Statt zu klagen, daß wir nicht alles haben, was wir wollen, sollten wir lieber dafür dankbar sein, daß wir nicht alles bekommen, was wir verdienen.
Bronx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 09:17   #6
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bronx
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi


Te pershendes!


Mua me ka marr malli per nje Flij qe marohet me siq ju thojn atyre hmmm Saqa!! E du flijen shume por ndryshe esht e kosoves....... hmmmmmm
Po ani de mundem edhe ketu flija me maru... :lol:
ku me saqa jo bre se po kallim ndonjegje dhe tani na del flij........... :D
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 14:32   #7
NobodysFool
 
Anėtarėsuar: 09-01-05
Postime: 73
NobodysFool e ka pezulluar reputacionin
Gabim

besoj kjo flij esht naj cfar droga. krejt ju keni tranu per flij.
NobodysFool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 16:16   #8
zemermiri
 
Anėtarėsuar: 20-12-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 58
zemermiri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ME VJEN TE SKUQEM KUR LEXOJ FJALI TE TILLA SE SI NJERIUN NORMAL MUND TA MARR MALLI PER DICKA TE TILLE SIQ ESHTE FLIJA . flija do te duhej te klasifikohet nder ushqimet me te dobeta te botes.sikur RAMUSH
HARADINAJ kryeministri me i dobet i botes .


UJI+MIELL +KRIP= QULL (FLI) USHQIM PARAHISTORIK me shume pak shpese modernizimi.
zemermiri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-05, 17:35   #9
NobodysFool
 
Anėtarėsuar: 09-01-05
Postime: 73
NobodysFool e ka pezulluar reputacionin
Gabim ncnc

te lutem mos perzi politiken me ushqimen. bon zarar barku. rrofte partia e flijes. :)
NobodysFool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-05, 23:15   #10
mjellma
 
Anėtarėsuar: 13-03-05
Vendndodhja: refugjate neper bot
Postime: 613
mjellma e ka pezulluar reputacionin
Gabim

zemermiri mos e perzij Ramushin me fli se ai nuk na qet flija po si duket ti koshe ne kosov e po hashe fliaj te saqit shpesh e ne qe nuk hajmi shpesh ndoshta nje here ne vejn me siguri se kemi mall valla edhe mua per nje fmi me ka marr malliii o breeeeeeeeee
__________________
Dashuria eshte UNIVERZITET shum e mesojne por PAK diplomojne
mjellma Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-05, 05:00   #11
NobodysFool
 
Anėtarėsuar: 09-01-05
Postime: 73
NobodysFool e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahahha je qesherakja forte. buzqeshja pre refugee, flm.
NobodysFool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-04-05, 18:23   #12
geisha
 
Anėtarėsuar: 30-03-05
Vendndodhja: mars
Postime: 250
geisha e ka pezulluar reputacionin
Gabim

nuk jam ndonje llupse e madhe una, por 1 buke te misrit do e haja me shume qejf!!! :D
geisha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-05, 14:05   #13
zemermiri
 
Anėtarėsuar: 20-12-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 58
zemermiri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

OJ MJELLMA E MALLENGJYER , DHASHT ZOTI QE SA MA SHPEJT TA SHUAJ ATE MALL TE TI ME FLINE MA TE MIRE QE EKZISTON , POR KAM DROJE SE NESE JETON JASHTE KOSOVES KE HARRUE SE CFARE SHIJE KA FLIJA DHE SE MUNDE TE NDODHE QE DO TE DESHPROHESH .


zemermiri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.