PDA

View Full Version : Po t'mos kishim ket Nick qe kemi,qfare do kishit propozuar?


Faqet : [1] 2

Gentiana
18-07-04, 12:55
Pershendetje!

Sigurisht se nickun e kemi te mir siq e kemi, se mos te ishte keshtu, nuk esht edhe veshtir qe ta ndrrojm (mendoj). Po sikur duhet ta ndrrojm, qfar nicku do kishit propozuar, po mendoj per gjdo antarėt....

Un vetem Lazdranit nuk do te dija tja propozoj me te mir qe e ka ket nick :wink:

Ju ftoj ne ket tem, dhe le te jet per argetim!!

Genta

Barbaroza
18-07-04, 13:32
Murgesha :arrow: Prinsesa
Gentiana :arrow: Kesulekuqja
Barbaroza :arrow: :wink: :idea:
Lazdrani :arrow: Capkeni
Honesty^uk. :arrow: Nevriku
Naki :arrow: I sinqerti
Aferdita :arrow: Simpatikja
Vera :arrow: Loqka
Cool_boy :arrow: Ngucakeqi
Bond :arrow: CIA
Fishta2 :arrow: Meraklia :wink:

Nuk me kujtohen per momentinte tjeret.Kur te me kujtohen e vazhdoj :wink:

Gentiana
18-07-04, 14:29
Murgesha :arrow: Mbreteresha
Lazdrani :arrow: Lazdran :wink:
Barbaroza :arrow: Luledardha
Honesty^Uk :arrow: I ngutshmi
Cool_Boy :arrow: Play Boy
Vera :arrow: E embla (süsse)
Aferdita :arrow: Seriozja
Naki :arrow: Poeti

Vazhdon....

Barbaroza
18-07-04, 15:06
Murgesha :arrow: Mbreteresha
Lazdrani :arrow: Lazdran :wink:
Barbaroza :arrow: Luledardha
Honesty^Uk :arrow: I ngutshmi
Cool_Boy :arrow: Play Boy
Vera :arrow: E embla (süsse)
Aferdita :arrow: Seriozja
Naki :arrow: Poeti

Vazhdon....


Genta,pasi ma paske vene kete nick,te lutem,e dua Luledardhen ne foto ta shoh a eshte e bukur sikur une,nese jo,kategorikisht e kundershtoj :wink: :wink: Gjeje dhe ma sill ketu ta shoh :x

Vera
18-07-04, 15:07
Murgesha :arrow:Mbreteresha
Lazdrani :arrow: Mbreti
Naki :arrow: Poeti
Barbaroza :arrow: Lulebora
Gentiana :arrow: buze_njoma
Honesty^uk :arrow: Princi II
Cool_Boy :arrow: Cool_Djal :wink:
aferdita :arrow: e_sinqerta
ShEjToNkA :arrow: dilidreqka.......tjera her vazhdon :wink:

Gentiana
18-07-04, 15:18
Genta,pasi ma paske vene kete nick,te lutem,e dua Luledardhen ne foto ta shoh a eshte e bukur sikur une,nese jo,kategorikisht e kundershtoj :wink: :wink: Gjeje dhe ma sill ketu ta shoh :x

Barbaroza tybe pun me qite, po ja e gjeta me ne fund nje, se esht po ashtu e bukur si ti!!!

http://images.google.ch/images?q=tbn:e8_3KWcM4OoJ:www.syberberg.de/Syberberg3/Alltag_2001/Mai/schneewittchen.jpg

Barbaroza
18-07-04, 15:24
Genta,pasi ma paske vene kete nick,te lutem,e dua Luledardhen ne foto ta shoh a eshte e bukur sikur une,nese jo,kategorikisht e kundershtoj :wink: :wink: Gjeje dhe ma sill ketu ta shoh :x

Barbaroza tybe pun me qite, po ja e gjeta me ne fund nje, se esht po ashtu e bukur si ti!!!

http://images.google.ch/images?q=tbn:e8_3KWcM4OoJ:www.syberberg.de/Syberberg3/Alltag_2001/Mai/schneewittchen.jpg
Eh Genta,tash e paske kryer punen siq duhet,po pra keshtu jam une,mu sikur kjo lule :P

Cool_Boy
18-07-04, 17:32
Cool_Boy ose Pellumb i qikave,dihet pse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tung

ShEjToNkA
18-07-04, 22:41
Murgesha :arrow: Kryminister Hanmi

Naki :arrow:Hastret Aga

Barbaroza :arrow: Zambak Hanmi

Lazdrani :arrow: Kimet Aga

Gentiana :arrow: Shyhret Bija

Honesty :arrow: Hastret Baci

Vera :arrow: Serbes Hanmi

Cool_boy :arrow: Kimet Bali

pėr tjėrt niher s'di qa ju themė hahahahahahaahah

Vera
19-07-04, 09:53
Murgesha :arrow: Kryminister Hanmi

Naki :arrow:Hastret Aga

Barbaroza :arrow: Zambak Hanmi

Lazdrani :arrow: Kimet Aga

Gentiana :arrow: Shyhret Bija

Honesty :arrow: Hastret Baci

Vera :arrow: Serbes Hanmi

Cool_boy :arrow: Kimet Bali

pėr tjėrt niher s'di qa ju themė hahahahahahaahah


ahahahahhahahahahahhahahahahahahahahaha :lol:

Gentiana
19-07-04, 11:24
Murgesha :arrow: Kryminister Hanmi

Naki :arrow:Hastret Aga

Barbaroza :arrow: Zambak Hanmi

Lazdrani :arrow: Kimet Aga

Gentiana :arrow: Shyhret Bija

Honesty :arrow: Hastret Baci

Vera :arrow: Serbes Hanmi

Cool_boy :arrow: Kimet Bali

pėr tjėrt niher s'di qa ju themė hahahahahahaahah

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Shejtonka, vetem vehtit nuk i paske vnu nickun, po nuk te duhet nick me i mir!! :wink:

aferdita
19-07-04, 12:50
Murgesha- Hoxhanica

lazdrani- Amori

Barbaroza- Zemermira

Naki- I_drejti

Gentiana- E_qeta

Cool_boy- Djal_zemrush

Vera- Rrezja_e_diellit

Honesty^^uk.-

Shejtanka- Baksuzja

Sheta- Arroganti

Rrushi- Babeloku

Vushtrria- Larushi

Lista vazhdon se nuk po me kujtohen tjert :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:26
Murgesha -Dardane
Lazdrani-Dardan :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:27
Gentiana-Buzeqeshje Magjike
Barbaroza-Mbreteresha Teuta :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:29
Honesty-Ylli i Dashurise
RRUSHI-Avanturisti :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:30
Naki-Poeti
Flori-Malesori :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:32
Vera-Bukuroshja
Aferdita-Artizana :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:33
Cool Boy-Power of Love :D
Mickoja-Dreqi i Nates 8)

lazdrani
19-07-04, 15:36
Hana-Aurora
Anna-Roza :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:38
Vushtrria-Patrioti
Albanam-Idoli

Albanam
19-07-04, 16:23
Ha ha ha!

Lazdran!

Nuk ishte edhe variant i keq pėrzgjedhja qė kishe bėrė pėr mua...
Ndoshta edhe e ndėrroj Nick-un, ku ta dish...

Me respekt,
Tani pėr tani,
Albanam

yllka
19-07-04, 21:26
LAZDRANI-LEONARDO
NAKI-ARTISTI
RRUSHI-LOVER
HONESTY-MORALI
COOL_BOY-LAKMUSI
MURGESHA-MAGJIA
BARBAROZA-INTELEKTUALJA
GENTIANA-SIMPATIJA
VERA-MJEKJA
AFERDITA-DASHURIA
MICKOJA-HELMI
FLORI-DETI
HANA-PRINCESA
ANA-KURESHTARJA
YLLKA-MODELI
:wink:

ShEjToNkA
19-07-04, 23:21
Murgesha :arrow: Kryminister Hanmi

Naki :arrow:Hastret Aga

Barbaroza :arrow: Zambak Hanmi

Lazdrani :arrow: Kimet Aga

Gentiana :arrow: Shyhret Bija

Honesty :arrow: Hastret Baci

Vera :arrow: Serbes Hanmi

Cool_boy :arrow: Kimet Bali

pėr tjėrt niher s'di qa ju themė hahahahahahaahah

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Shejtonka, vetem vehtit nuk i paske vnu nickun, po nuk te duhet nick me i mir!! :wink:

Genta sis ta kum lon ty me ma ngjit ni nick ....., se tybe sdita si.., veq melaqe me ja vnu vetit nick hahhahhaahha........ :wink:

Genta (shyhret Bija ) a tė pėlqej nime nicku .....?

Vera sis mos kesh shumė se ti e din qa tė tham uneeeeeee hahahahahahahaha.................. :wink:

Gentiana
19-07-04, 23:29
Genta sis ta kum lon ty me ma ngjit ni nick ....., se tybe sdita si.., veq melaqe me ja vnu vetit nick hahhahhaahha........ :wink:

Genta (shyhret Bija ) a tė pėlqej nime nicku .....?

Vera sis mos kesh shumė se ti e din qa tė tham uneeeeeee hahahahahahahaha.................. :wink:

Nicku a me pelqej, po more si jo, kur po e krahasoj me do nicka tjer qe jau ke dhen tjerve, ateher jam e kenaqur :wink:

Hajt se kur ta gjej nje te mir (me jep edhe pak koh) ateher ta tregoj,ok?? :wink:

Murgesha
20-07-04, 01:01
Murgesha :arrow: Kryminister Hanmi

Naki :arrow:Hastret Aga

Barbaroza :arrow: Zambak Hanmi

Lazdrani :arrow: Kimet Aga

Gentiana :arrow: Shyhret Bija

Honesty :arrow: Hastret Baci

Vera :arrow: Serbes Hanmi

Cool_boy :arrow: Kimet Bali

pėr tjėrt niher s'di qa ju themė hahahahahahaahah

ShejtonKa te hangshin shejtont ho. Listen me te mire e paske bere ti hahahhahahahahahahahaahhahahahahahahahaha.

Murgesha
20-07-04, 01:05
Murgesha- HoxhanicaLista vazhdon se nuk po me kujtohen tjert :wink:

[color=blue]Hhahahahahahahahahaha Aferdita. Bash ja paske qelluar se shkojne bashke Murgesha=Hoxhanice hahahahahahahahahahahaha.

Loloku
20-07-04, 11:35
Hajt tė provoj pak, mos po ja qėlloj, ani se unė nuk jam pėrmend dhe ndoshta nuk kam tė drejtė pėr replikė a. Do tė pėrpiqem t'ju ruaj identiteti!

ShEjToNkA - Tasjonka

Barbaroza - Bardhaboza

Lazdrani - Zdralani

Henesty - Nefesty

Gentiana - Tiganja

Murgesha - Gurmesha

Gentiani - Tangojani

Aferdita - Faretida

Sheta - Tesha

Vushtrria - Arrivushi

Mickoja - Cofkia

Pėr vete nuk po di....

Loloku
20-07-04, 11:37
M ė falni se gabim mė paska dalė: ShEjToNkA - Teshjonka!

aferdita
20-07-04, 12:40
......vazhdimi listes se parr

Honesty^^uk.- Problemi

Mickoja - Flutura

Loloku - Gentlmani

Hanna - Dielli

Anna - Bukuroshja

Mija - Thellenza

Floriani - Arguri

Yllka - Gojearta
me shum nuk po me kujtohen

lazdrani
20-07-04, 19:38
Hajt tė provoj pak, mos po ja qėlloj, ani se unė nuk jam pėrmend dhe ndoshta nuk kam tė drejtė pėr replikė a. Do tė pėrpiqem t'ju ruaj identiteti!

ShEjToNkA - Tasjonka

Barbaroza - Bardhaboza

Lazdrani - Zdralani

Henesty - Nefesty

Gentiana - Tiganja

Murgesha - Gurmesha

Gentiani - Tangojani

Aferdita - Faretida

Sheta - Tesha

Vushtrria - Arrivushi

Mickoja - Cofkia

Pėr vete nuk po di........Loloku :arrow: LLokumi :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
20-07-04, 20:32
Cka eshte more kjo Bardhaboza :?: :wink:

Loloku
20-07-04, 22:28
Cka eshte more kjo Bardhaboza :?: :wink:

Bardhaboza a? E nisa per Bardhabira e prrallave, por nuk m'u pershtat plotesisht, keshtu qe ti po e ploteson me paraqitjet tua...

Ju faleminderoj edhe Aferditen edhe Lazdranin per variatet e sygjeruara. Jeni me te sjellshem se une ndoshta! Gentelman me tingllon mire edhe llokum nuk eshte keq, veē tė mos jetė me skadencė se bene edhe pa arra!

Loloku
20-07-04, 22:29
Per "Bardhabora", me fal!

Honesty^uk.
21-07-04, 07:19
......vazhdimi listes se parr

Honesty^^uk.- Problemi

Mickoja - Flutura

Loloku - Gentlmani

Hanna - Dielli

Anna - Bukuroshja

Mija - Thellenza

Floriani - Arguri

Yllka - Gojearta
me shum nuk po me kujtohen


wowwwwwwwwwwwwww
flm aferdita shume me shkon ky propozimi juaj :wink:

aferdita
21-07-04, 16:11
Honesty^^uk. me vjen mire qe po te pelqen ky nick :wink:

anna
21-07-04, 19:22
......vazhdimi listes se parr

Honesty^^uk.- Problemi

Mickoja - Flutura

Loloku - Gentlmani

Hanna - Dielli

Anna - Bukuroshja

Mija - Thellenza

Floriani - Arguri


edhe mua pa modesti ma ke qelluar :wink:

Yllka - Gojearta
me shum nuk po me kujtohen


wowwwwwwwwwwwwww
flm aferdita shume me shkon ky propozimi juaj :wink:

anna
21-07-04, 19:23
desha te thoja qe edhe mua ma ke qelluar :wink:

hana
21-07-04, 19:29
hahahha mua me te vertet me pelqyen nickat e ri.................. :lol: :arrow:

ShEjToNkA
21-07-04, 22:47
Vazhdim i Listės sė kaluarė...............

Hana :arrow: Kimet Rrezja

Floriani :arrow: Zotni Aga

Anna :arrow: Abagjik Hanmi

Loloku :arrow: Hastret babloku

Afėrdita :arrow: Shyhret Mbesa


Kaq pėr kėtė list vazhdojn hulumtimet ahhahahahahahahaaaha................. :wink:

Barbaroza
22-07-04, 15:12
ShEjToNkA :arrow: Shtriga :(

Barbaroza
22-07-04, 15:15
Hana :arrow: Xhulieta

Floriani :arrow: Romeo

Anna :arrow: Trėndafilja

Loloku :arrow: Parandijėsi

aferdita
22-07-04, 20:31
me vjen mire qe jeni te kenaqur me emrat qe ju kam dhen :wink:
edhe un jam shum e kenaqur :)

Gentiani
22-07-04, 21:11
Si duket jeni duke u pregaditur edhe me nga njė Nick tjetėr me e regjistruar kėtu ! :lol: :lol:

Ndalohet kopjimi, shumėzimi dhe shpėrndarja ilegale e Nickave nė forum!!! :lol:

Loloku
22-07-04, 22:11
Hana :arrow: Xhulieta

Floriani :arrow: Romeo

Anna :arrow: Trėndafilja

Loloku :arrow: Parandijėsi

Flm Barbaroza pė dy variantet tua tė parashikuara me kaq sens, edhe ty m♪7 duket se tė shkon "Bardhabora"...

ShEjToNkA
23-07-04, 00:43
ShEjToNkA :arrow: Shtriga :(


ahahahahahahhahah Barbaoza sis ty tė plast e dala ,po pse moj me thu ashtu hahaahahhahaahahahahah........................ :wink:

ShEjToNkA
23-07-04, 00:44
ShejtonKa te hangshin shejtont ho. Listen me te mire e paske bere ti hahahhahahahahahahahaahhahahahahahahahaha.[/quote]


ahhahaaahhahhaahahahahhahah Murgesha tė Flm sis edhe pėr "urimė" edhe pėr kompliment......................... :wink:

Barbaroza
23-07-04, 09:24
ShEjToNkA :arrow: Shtriga :(


ahahahahahahhahah Barbaoza sis ty tė plast e dala ,po pse moj me thu ashtu hahaahahhahaahahahahah........................ :wink:

Po ashtu moj kam parandjenja se dukesh, se tybe me qene ndryshe e kishe vene foton me te pa :wink: :wink:

Loloku
23-07-04, 09:28
Jo ishalla nuk e nxjerrė foton ShEjToNkA se tė kanėkur tanė nga forumi...

ShEjToNkA
23-07-04, 17:25
Fotooooooooo?????
E moj Barbaroza sis ,boll mirė e paska cek Loloku ,edhe unė pra po e pėrsėri ,degjo qa po tė them bani e vnova foton n'forum besen po ja jap qė i prai t'mramin skana me prit krejt kan me ik nga forumi hahahhahhhahahahaahahhahahahahah.................. ... :wink:

lazdrani
27-07-04, 21:56
Per Murgeshen :arrow: Lazdrani
Per Lazdranin :arrow: Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
28-07-04, 13:01
Per Murgeshen :arrow: Lazdrani
Per Lazdranin :arrow: Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Kombinim i bukur shume, me pelqeu :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
28-07-04, 16:15
Per Murgeshen :arrow: Lazdrani
Per Lazdranin :arrow: Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mbeta pa text 8)

lazdrani
28-07-04, 17:47
Per Murgeshen :arrow: Lazdrani
Per Lazdranin :arrow: Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mbeta pa text 8)
Pse moje.....Sille si te duashe Nje jemi :wink:

Barbaroza
30-07-04, 09:40
Per Murgeshen :arrow: Lazdrani
Per Lazdranin :arrow: Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mbeta pa text 8)
Pse moje.....Sille si te duashe Nje jemi :wink:

Po ju marr lakmi :wink: :wink:

uliksi31
30-07-04, 09:44
Per Murgeshen :arrow: Lazdrani
Per Lazdranin :arrow: Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mbeta pa text 8)
Pse moje.....Sille si te duashe Nje jemi :wink:

Po ju marr lakmi :wink: :wink:

A ben more me i thir keta dy dashnore te Venedikut a jo :?:

Barbaroza
30-07-04, 09:47
Po tybe,ben.Le ta dijne te gjithe si duhet te jete nje qift edhe ne ditet tona :)

turisti
17-08-04, 17:06
Honesty- ZOGU i NATES. :P :wink:

Barbaroza
17-08-04, 17:13
Honesty- ZOGU i NATES. :P :wink:


Jooooooooo,s'po me pelqen Turisti,zgjedhe nje me te bukur :x

turisti
17-08-04, 17:26
QE pra:Honesty-BIG BEN ?!! :P

Barbaroza
17-08-04, 17:48
QE pra:Honesty-BIG BEN ?!! :P

:P :P

turisti
17-08-04, 18:36
:P :P :P :wink:

mickoja
18-08-04, 22:02
Murgesha :arrow: Motra ndimse

Lazdrani :arrow: Luani i egčr

Gentiana :arrow: Gazetarja

Barbazoza :arrow: Ballukja

Shejtanka :arrow: Shamantja

Honsety :arrow: Hyzmetqari

Turisti :arrow: Tčrheqesi

Aferdita :arrow: Artistja

Vera :arrow: Vjeshta

turisti
18-08-04, 22:31
Faleminderit Mickoje,te pershendes. :P :wink:

mickoja
19-08-04, 20:41
Naki :arrow: Nafaklija

Vushtrria :arrow: vathi

Flori :arrow: Fantazmi

Barbaroza
19-08-04, 20:55
Mickoja :arrow: Symagjepėsja.

lazdrani
20-08-04, 08:45
Barbaroza :arrow: Princesa Diana :wink:

Barbaroza
20-08-04, 09:46
Lazdrani :arrow: Xhentelmeni.

Murgesha
20-08-04, 14:57
Murgesha--- Me e Mira. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vushtrria
20-08-04, 15:05
JA EDHE UNE NJE LISTE TE EMRAVE

MURGESHA :arrow: NENE TEREZA

LAZDRANI :arrow: YLLI

HONESTY :arrow: GJENIU

BARBAROZA :arrow: BARDHA

NAKI :arrow: MINATORI

GENTIANA :arrow: XHENITA

AFERDITA :arrow: ROZAFA

SHEJTONKA :arrow: GJERAQINA

MICKOJA :arrow: FELLENZA

FISNIKU :arrow: TREPCA

YLLKA :arrow: RREZJA

VUSHTRRIA :arrow: VICIANUMI

turisti
20-08-04, 17:06
YJET-1,2,3,4,5,6,7,8,....

Barbaroza
20-08-04, 17:47
YJET-1,2,3,4,5,6,7,8,....

Une Ylli 1 :P

turisti
20-08-04, 17:48
Perhair te qofte BARBAROZA. :P :wink:

Barbaroza
20-08-04, 17:51
Perhair te qofte BARBAROZA. :P :wink:

Hair paq Turisti,edhe ashtu jam e shkathte,ngarenda e para ta marr titullin.Me takoi :lol:

turisti
20-08-04, 18:09
Po oj Barbaroze,por mos haro....he,he,he spo te demoralizoj... :wink:

vushtrria
21-08-04, 12:16
TURISTI :arrow: PILOTI

turisti
21-08-04, 13:37
VUSHTRRIA :arrow: MACHO BOY :wink:

vushtrria
22-08-04, 21:17
ANNA :arrow: SUPER VASHA

turisti
28-08-04, 18:35
MILIONER :P

Barbaroza
28-08-04, 18:43
Po oj Barbaroze,por mos haro....he,he,he spo te demoralizoj... :wink:

Vazhdoi keto pika Turisti se mu be pike ne zemer tash :?

turisti
28-08-04, 18:49
Po oj Barbaroze,por mos haro....he,he,he spo te demoralizoj... :wink:

Vazhdoi keto pika Turisti se mu be pike ne zemer tash :?

Nuk e di se per cilen teme kan qene,te lutem me ndihmo pak dhe perkujtoma vetem titullin,ani? :wink:

turisti
28-08-04, 18:57
Po oj Barbaroze,por mos haro....he,he,he spo te demoralizoj... :wink:

Vazhdoi keto pika Turisti se mu be pike ne zemer tash :?

Po,po mu kujtua tash. Ti ke shpreh deshire per te qene YLLI nr 1.
Pergjegjja e ....= mos,sepse ujet jane te ftohta dhe pa mbarim i larget eshte shkelqimi i tyre... :wink:

Honesty^uk.
28-08-04, 19:00
qyqyqyq turisti me kodeee
a nuk po te ban zemra me u shpreh bukur dhe qarte :wink: :wink:

Barbaroza
28-08-04, 19:02
Mi keni perzi kabllot krejt :wink:

turisti
28-08-04, 19:09
qyqyqyq turisti me kodeee
a nuk po te ban zemra me u shpreh bukur dhe qarte :wink: :wink:

Ha,ha,ha,Honesty i nderuar.Te une nuk ka kodeee,as nuk eshte situata per zemer .Une jam shpre " bukur dhe qarte ".
Te pershendes.


P.S. Keto fjalet e tua per moment ne koken time kan marr ngjyren e XHELOZIJES....

Honesty^uk.
28-08-04, 19:11
qyqyqyq turisti me kodeee
a nuk po te ban zemra me u shpreh bukur dhe qarte :wink: :wink:

Ha,ha,ha,Honesty i nderuar.Te une nuk ka kodeee,as nuk eshte situata per zemer .Une jam shpre " bukur dhe qarte ".
Te pershendes.


P.S. Keto fjalet e tua per moment ne koken time kan marr ngjyren e XHELOZIJES....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqyqyqy ti xheloz :?: :?: :?: :?: :?:

je i nderuar

turisti
28-08-04, 19:17
qyqyqyq turisti me kodeee
a nuk po te ban zemra me u shpreh bukur dhe qarte :wink: :wink:

Ha,ha,ha,Honesty i nderuar.Te une nuk ka kodeee,as nuk eshte situata per zemer .Une jam shpre " bukur dhe qarte ".
Te pershendes.


P.S. Keto fjalet e tua per moment ne koken time kan marr ngjyren e XHELOZIJES....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qyqyqyqy ti xheloz :?: :?: :?: :?: :?:

je i nderuar :P :P :wink:

Barbaroza
31-08-04, 18:30
Po oj Barbaroze,por mos haro....he,he,he spo te demoralizoj... :wink:

Vazhdoi keto pika Turisti se mu be pike ne zemer tash :?

Po,po mu kujtua tash. Ti ke shpreh deshire per te qene YLLI nr 1.
Pergjegjja e ....= mos,sepse yjet jane te ftohta dhe pa mbarim i larget eshte shkelqimi i tyre... :wink:


S'ka problem,nganjehere eshte mire te provohet edhe ftohtesia dhe joshkelqimi,te jesh larg njerezve dhe te meditosh ne qetesi :idea:

turisti
31-08-04, 21:42
Po oj Barbaroze,por mos haro....he,he,he spo te demoralizoj... :wink:

Vazhdoi keto pika Turisti se mu be pike ne zemer tash :?

Po,po mu kujtua tash. Ti ke shpreh deshire per te qene YLLI nr 1.
Pergjegjja e ....= mos,sepse yjet jane te ftohta dhe pa mbarim i larget eshte shkelqimi i tyre... :wink:


S'ka problem,nganjehere eshte mire te provohet edhe ftohtesia dhe joshkelqimi,te jesh larg njerezve dhe te meditosh ne qetesi :idea:
Shume mire Barbaroza,sepse YJET jane per gjithmone,ne jemi vetem nji moment... :wink:

lazdrani
01-09-04, 10:10
Per vete do te merreja niku-----Dreqi i nates :lol: :lol: :lol:

anna
01-09-04, 10:31
ANNA :arrow: SUPER VASHA


:D :D :D :D :D :D :D :D

sexybrikenda
10-09-04, 16:59
Miss World :P

nitushe
12-09-04, 14:45
manushaqja :wink:

ShEjToNkA
13-09-04, 23:27
Duke u nisė nga fakėti se dikur mė herėt i'av pata propozu di NICk shumė elegant shatrmant extravagant tė kohės tė gurit hahahaaaa ,mu dukė e arsyshme qė kėsaj here t'iu propozoj do Nicka tė zadrugave hahahaaaaa
Pra vazhdojm tutje:

Naki :arrow: Zotnia
Vushtria :arrow: Eleganti
Loloku :arrow: Intelektuali
Lazdrani :arrow: Sharmanti
Honesty :arrow: Diplomati
Cool_Boy :arrow: Frajeri
Turist :arrow: Tėrheqėsi
Agroni22 :arrow: Simpatiku
Fisniku :arrow: Agresivi

Murgesha :arrow: Avukatja
Genta :arrow: Arogantja
Barbaroza :arrow: Reklamuesja
Mickoja :arrow: Inteligjentja
Afėrdita :arrow: Elegantja
Vera :arrow: Kullerka
Dita Girl :arrow: Psikologia
anna :arrow: Frajerica

turisti
13-09-04, 23:34
Duke u nisė nga fakėti se dikur mė herėt i'av pata propozu di NICk shumė elegant shatrmant extravagant tė kohės tė gurit hahahaaaa ,mu dukė e arsyshme qė kėsaj here t'iu propozoj do Nicka tė zadrugave hahahaaaaa
Pra vazhdojm tutje:

Naki :arrow: Zotnia
Vushtria :arrow: Eleganti
Loloku :arrow: Intelektuali
Lazdrani :arrow: Sharmanti
Honesty :arrow: Diplomati
Cool_Boy :arrow: Frajeri
Turist :arrow: Tėrheqėsi
Agroni22 :arrow: Simpatiku
Fisniku :arrow: Agresivi

Murgesha :arrow: Avukatja
Genta :arrow: Arogantja
Barbaroza :arrow: Reklamuesja
Mickoja :arrow: Inteligjentja
Afėrdita :arrow: Elegantja
Vera :arrow: Kullerka
Dita Girl :arrow: Psikologia
anna :arrow: Frajerica


Falemderit per kompliment Shejtonka-pa sherr. Te pershendes. :wink:

Gentiana
14-09-04, 10:59
...
Genta :arrow: Arogantja...


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
14-09-04, 11:11
...
Genta :arrow: Arogantja...


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Genta ,vetė kėto figurat e tua e tregojn shumė mirė argoncėn tonde :wink:
A po e shef sa mirė e kam qėlluuuuuuuuuuuuuuuu.loqkummmm tė kam tyyyy edhe pse je arogante :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Loloku
14-09-04, 11:48
Nuk kam gje kunder ShEjToNkA, por nuk kam mbaruar shkolle te mnadhe moj une, veē ne qofsha intelektuar autodidakt!

Ani tandemi im femror mickoja ha ha ha haaaaaaaaaaaaa

Po perveti nuk paske gjete a? Valla une ta kish propozu Patiniste qe landrojne mbi akull edhe me nje kembe bile, ShEjToNkA me te mdhajna ku ke pa!

aferdita
14-09-04, 17:14
Afėrdita :arrow: Elegantja

[/b]

Shejtonka te pershendes
edhe pse nuk jam elegante po ndjehem tash elegante flm shume :wink:

vushtrria
14-09-04, 18:52
vushtrria :arrow: eleganti

pershendetje juve shejtonka

Murgesha
14-09-04, 19:34
Murgesha :arrow: Avukatja
[/b]

Nc nc nc, kend moj e mbrojta unė qė tmė takojėl ky titull.

vushtrria
14-09-04, 20:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-09-04, 22:26
Turisti ,Afėrdita &vushtria flm edhe unė ju pėrshndes juve.

Loloku , Hahahaaaa tybe be vetit s'i propozova be se s'u konė adet me lavdu vetėn hahaaaaaaaa

Murgesha sis ,ti na mbronė tė gjithve ,ama mua jo veq nėjse prap se prap e meriton :wink:

turisti
14-09-04, 22:32
:wink:

mickoja
14-09-04, 22:54
Mickoja :arrow: Inteligjentja

flm.shum moj cuklajk

ShEjToNkA
14-09-04, 22:55
me nder qofėsh shkekooooooo :wink:

turisti
18-09-04, 13:20
MILIONER,CONCORD,ELDORADO,SAHARA,OAZA...... :P :P :P :P :P

lazdrani
20-09-04, 16:23
Leke Zogu :wink:

ShEjToNkA
23-09-04, 00:23
Tomori :arrow: Fantazuesi

Lozonjarja
23-09-04, 10:15
Pasi ende spo ju njof mire,po e them veq per vete se kete nik ma zgjodhi nje shoqe imja sepse une veshtire vendosi,keshtu qe ajo me ndihmoi dhe me pelqen shume :wink:

lazdrani
23-09-04, 19:01
Pasi ende spo ju njof mire,po e them veq per vete se kete nik ma zgjodhi nje shoqe imja sepse une veshtire vendosi,keshtu qe ajo me ndihmoi dhe me pelqen shume :wink:
Edhe mua me ka pelqyer niku i juaj :D :wink:

DannyAus
23-09-04, 19:18
Pasi ende spo ju njof mire,po e them veq per vete se kete nik ma zgjodhi nje shoqe imja sepse une veshtire vendosi,keshtu qe ajo me ndihmoi dhe me pelqen shume :wink:

Lozonjarja te pershendes se shum te bukur e paske ket nik,, po ashtu pershendetje per shoqen

lazdrani
03-01-05, 11:39
Murgesha :arrow: Motra ndimse

Lazdrani :arrow: Luani i egčr

Gentiana :arrow: Gazetarja

Barbazoza :arrow: Ballukja

Shejtanka :arrow: Shamantja

Honsety :arrow: Hyzmetqari

Turisti :arrow: Tčrheqesi

Aferdita :arrow: Artistja

Vera :arrow: Vjeshta

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
06-01-05, 02:08
Murgesha--- Me e Mira. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
06-01-05, 22:26
Turistit :arrow: Avanturisti :lol: :wink:

turisti
07-01-05, 00:24
Turistit :arrow: Avanturisti :lol: :wink:

Mafiozi eshte me i pasur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahaha hahahahaah. :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 03:05
Dreniacki :arrow: :arrow: Europiani

Drenicaki
07-01-05, 03:07
e ke gjetė "evropjani katundar"hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa :lol:

turisti
07-01-05, 03:09
e ke gjetė "evropjani katundar"hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa :lol:

Ne Evrope nuk pash kan tuj shatit me tenken,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahah. :wink:

Mafiozi
07-01-05, 18:44
Turistit :arrow: Avanturisti :lol: :wink:

Mafiozi eshte me i pasur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahaha hahahahaah. :wink:


Hahahahahahahahhahahhahahahahahaaaa

:lol: :lol: :lol:


Ather per me ndejt ne kontakt interesant me ty

Te propozoj :arrow: Patroni

Mafiozi
07-01-05, 22:49
Gentiana :arrow: Bukuroshja :D

Gentiana
07-01-05, 22:52
Gentiana :arrow: Bukuroshja :D

8) 8) 8) 8) 8) :lol: :wink:

Mafiozi
07-01-05, 23:19
Gentiana :arrow: Bukuroshja :D

8) 8) 8) 8) 8) :lol: :wink:


Ja qellova mir a :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-01-05, 01:59
Dreni30 :arrow: :arrow: Hajni i zemrave! :oops: :lol: :lol:

Dreni30
10-01-05, 12:20
Dreni30 :arrow: :arrow: Hajni i zemrave! :oops: :lol: :lol:

Shejtonka-----Loqka :lol: :wink:

Mafiozi
10-01-05, 12:55
Aferdita :arrow: Drandafilja

aferdita
10-01-05, 17:56
Aferdita :arrow: Drandafilja


:wink: :lol: flm Mafiozi :wink:

Mafiozi
10-01-05, 18:33
Aferdita :arrow: Drandafilja


:wink: :lol: flm Mafiozi :wink::D :D :D :lol:

vushtrria
10-01-05, 19:34
gentiana :arrow: super vasha

mafiozi :arrow: super djali

qfar qifti i shkelqyshem :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-01-05, 21:51
Dreni30 :arrow: :arrow: Hajni i zemrave! :oops: :lol: :lol:

Shejtonka-----Loqka :lol: :wink::oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-01-05, 21:58
Dreni30 :arrow: :arrow: Hajni i zemrave! :oops: :lol: :lol:

Shejtonka-----Loqka :lol: :wink::oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:


Shejtonka---E skuqura.
(Hiq mos u zverdh se pėr besė shumė po tė shkon ngjyra e kuqe)

ShEjToNkA
10-01-05, 21:59
Dreni30 :arrow: :arrow: Hajni i zemrave! :oops: :lol: :lol:

Shejtonka-----Loqka :lol: :wink::oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:


Shejtonka---E skuqura.
(Hiq mos u zverdh se pėr besė shumė po tė shkon ngjyra e kuqe):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
10-01-05, 22:03
Dreni30 :arrow: :arrow: Hajni i zemrave! :oops: :lol: :lol:

Shejtonka-----Loqka :lol: :wink::oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Pse bre Shejtonka po bahesh :oops: :oops: :oops:

ShEjToNkA
10-01-05, 22:17
Pse bre Shejtonka po bahesh :oops: :oops: :oops:Se di be ,Dreniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pse??!! :oops: :oops: :oops: :roll:

Dreni30
10-01-05, 22:48
Pse bre Shejtonka po bahesh :oops: :oops: :oops:Se di be ,Dreniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pse??!! :oops: :oops: :oops: :roll:


O as une nuk po e di, ama krejt zemra po me dridhet kur po te shoh keshtu te skuqur e po kam frige mos po te marre mesysh. :wink:

Mafiozi
10-01-05, 22:50
gentiana :arrow: super vasha

mafiozi :arrow: super djali

qfar qifti i shkelqyshem :lol: :lol:Super qifti :D

ShEjToNkA
10-01-05, 22:52
Se di be ,Dreniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pse??!! :oops: :oops: :oops: :roll:


O as une nuk po e di, ama krejt zemra po me dridhet kur po te shoh keshtu te skuqur e po kam frige mos po te marre mesysh. :wink:[/quote]
Beso se po mundme ta marrė me mendė a??????????????
Pa bė njėherė djalė Mashallah se po mė bjenė mėsyhs e mos vetė a?? :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
10-01-05, 22:53
ShejToNka :arrow: Dreqi
Dreni30 :arrow: Melaqja


:lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-01-05, 22:54
ShejToNka :arrow: Mė e mira
Dreni30 :arrow: Melaqja


:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
10-01-05, 22:55
ShejToNka :arrow: Mė e mira
Dreni30 :arrow: Melaqja


:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


O Mafi mos na e baj ti gajlen se shejton e melaqe knaqmi e hajt. :wink: :wink:

Mafiozi
10-01-05, 23:10
ShejToNka :arrow: Mė e mira
Dreni30 :arrow: Melaqja


:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


O Mafi mos na e baj ti gajlen se shejton e melaqe knaqmi e hajt. :wink: :wink:


O mos ki dert Dreni se tybe e di qe knaqni ju :lol:

Vetem ishte nje propozim personel :lol:

Dreni30
11-01-05, 08:53
E di, e di Mafio flm. :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
11-01-05, 12:50
E di, e di Mafio flm. :lol: :lol: :wink:


Tybe mir jeni rrok ju :D :D :wink:

aferdita
16-01-05, 00:44
Mafiozi- Djalpermerak :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
16-01-05, 00:46
Mafiozi- Djalpermerak :wink: :lol: :lol:


:oops: :oops: :oops: :P

Flm Aferdita per ket nik-kompliment :wink:

Kercovari
21-01-05, 08:31
Kercovari-Lugat!haaaahaahaaah!

turisti
21-01-05, 09:00
Kercovari-Lugat!haaaahaahaaah!

Me trishtove,brrrrr,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
21-01-05, 09:06
Kercovari-Lugat!haaaahaahaaah!

Me trishtove,brrrrr,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink:
Mos ki frike,Tollosuni eshte belagji e lugati te shketron shpine.haaaahaaha!

turisti
21-01-05, 09:08
Ma nire naj nick tjeter provo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
21-01-05, 09:26
Ma nire naj nick tjeter provo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha. :wink:
Ne forume tjera jem dadushi se ashtu edhe me pergedhelin,s`di a te nderoj edhe ketu?.

turisti
21-01-05, 09:31
Ma nire naj nick tjeter provo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha. :wink:
Ne forume tjera jem dadushi se ashtu edhe me pergedhelin,s`di a te nderoj edhe ketu?.

Qyqy,me t'pergledhme-a? Provoje me nickun: loqkushi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.

Kercovari
21-01-05, 09:33
Ma nire naj nick tjeter provo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha. :wink:
Ne forume tjera jem dadushi se ashtu edhe me pergedhelin,s`di a te nderoj edhe ketu?.

Qyqy,me t'pergledhme-a? Provoje me nickun: loqkushi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.
Lloq-balte,kushi kelyshi pa veshe,do te dhote qeninbalte.haaaahaahaahaaaaaahaaaha!Nuk eshte keq e pranume.haaahaaahaahaahaaahahaaa!.

turisti
21-01-05, 09:38
Ma nire naj nick tjeter provo,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha. :wink:
Ne forume tjera jem dadushi se ashtu edhe me pergedhelin,s`di a te nderoj edhe ketu?.

Qyqy,me t'pergledhme-a? Provoje me nickun: loqkushi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.
Lloq-balte,kushi kelyshi pa veshe,do te dhote qeninbalte.haaaahaahaahaaaaaahaaaha!Nuk eshte keq e pranume.haaahaaahaahaahaaahahaaa!.

Jo,jo.por LOQKUSH eshte si pergledhes prej LOQKOMANIT,e larg asaj si thave ti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah,pra:LOQKOMAN,HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.

Kercovari
21-01-05, 09:54
E pranume shoki,kujdes se me ke hudh per dritarje.haaahaaahaaaha!

turisti
21-01-05, 10:21
E pranume shoki,kujdes se me ke hudh per dritarje.haaahaaahaaaha!

Ne Holande eshte KLM,KOMPANIA AJRORE E MBRETERESHES ( kompania me e madhe),a ty do te therras gjithashtu KLM = KERĒOVARI - LOQKOMAN - MAQEDONI,HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAH,perhair KLM,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

Kercovari
21-01-05, 10:38
Une e pranoj kete shkurtes KLM.Po ne shqip lexohet ndryshe.
K=Kali i
L=Lekes
M=Madh..........Bukefal.Haaaaaaahaaaahaaahahaha!.

turisti
21-01-05, 10:39
Une e pranoj kete shkurtes KLM.Po ne shqip lexohet ndryshe.
K=Kali i
L=Lekes
M=Madh..........Bukefal.Haaaaaaahaaaahaaahahaha!.

Ose Maqedonisht...... :wink:

Kercovari
21-01-05, 10:47
E maqedonisht ta perkthej te budallaqet.haaaahahahahahahah!

turisti
21-01-05, 10:49
E maqedonisht ta perkthej te budallaqet.haaaahahahahahahah!

Perhair te qofte nicku rezerv- KLM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.

Mafiozi
21-01-05, 22:05
ShejToNka :arrow: IbRiGu

ShEjToNkA
21-01-05, 23:36
ShejToNka :arrow: IbRiGu


:shock: Kur na paska ardhė ky antarė more??? Qė se kam parė as njėherė?! :roll: :roll:

turisti
22-01-05, 01:47
ShejToNka :arrow: IbRiGu

Aha!

Mafiozi
22-01-05, 02:07
ShejToNka :arrow: IbRiGu


:shock: Kur na paska ardhė ky antarė more??? Qė se kam parė as njėherė?! :roll: :roll:


Me ket nicname te kish ra mir moj, pse a mendove mos te bera qift me te :lol:

ShEjToNkA
22-01-05, 02:16
ShejToNka :arrow: IbRiGu


:shock: Kur na paska ardhė ky antarė more??? Qė se kam parė as njėherė?! :roll: :roll:


Me ket nicname te kish ra mir moj, pse a mendove mos te bera qift me te :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
22-01-05, 02:19
ShejToNka :arrow: IbRiGu


:shock: Kur na paska ardhė ky antarė more??? Qė se kam parė as njėherė?! :roll: :roll:


Me ket nicname te kish ra mir moj, pse a mendove mos te bera qift me te :lol:


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:Kisha plas tu qesh ende me shum se tani, hahahhahahahahahahaaaaa :D :D

Kercovari
22-01-05, 09:16
Babaaaba!Mafioz te mungon pervoja.Ibrig gjini mashkullore te koft per hajre niku i ri.Shtama gjini femrore,e bajqe me shendet Shejtonka.haaahaaaahahahhahahaaa!.

Mafiozi
22-01-05, 12:37
Babaaaba!Mafioz te mungon pervoja.Ibrig gjini mashkullore te koft per hajre niku i ri.Shtama gjini femrore,e bajqe me shendet Shejtonka.haaahaaaahahahhahahaaa!.


hahhahahahahahahahhahahhahhaaaaaa

Hajde perhajr na koft niku i ri :lol: :lol:

Per ty Kercovari kisha mendu diqka sikur.... Speci apo Pasuli cili te pelqen??? :D

Honesty^uk.
22-01-05, 15:41
ShejToNka :arrow: IbRiGuO ti MAFIJE , a pazar ke dale ti me ba me IBRIGUB tim a? :twisted:

Mafiozi
22-01-05, 16:00
ShejToNka :arrow: IbRiGuO ti MAFIJE , a pazar ke dale ti me ba me IBRIGUB tim a? :twisted:


Jo ne pazar por ne supermarket :lol: :evil:

Honesty^uk.
22-01-05, 16:01
ShejToNka :arrow: IbRiGuO ti MAFIJE , a pazar ke dale ti me ba me IBRIGUB tim a? :twisted:


Jo ne pazar por ne supermarket :lol: :evil:

Kuuuuuuuuuuu Katastrofe
Hey nxirre ne ANKAND o Mafi se kushton me shume :lol: :lol:

Mafiozi
22-01-05, 16:06
ShejToNka :arrow: IbRiGuO ti MAFIJE , a pazar ke dale ti me ba me IBRIGUB tim a? :twisted:


Jo ne pazar por ne supermarket :lol: :evil:

Kuuuuuuuuuuu Katastrofe
Hey nxirre ne ANKAND o Mafi se kushton me shume :lol: :lol:


Po po ka me nxjerr, por ka me qu te argjentari :lol: :lol:

Gentiana
22-01-05, 17:18
Mafiozi :arrow: Problematiku. :lol:

Murgesha
22-01-05, 17:26
Genta------------- Serbez Hanmi.

Kercovari
23-01-05, 09:30
Murgesha..................Sheqer inxhe

Mafiozi
23-01-05, 13:23
Mafiozi :arrow: Problematiku. :lol::lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-01-05, 11:39
Murgesha..................Sheqer inxhe


Sa mirė ja ke qėlluar, edhe pėr sheqerin, e edhe pėr inxhen. :lol:

turisti
24-01-05, 12:49
Nuk guxoj me trgue...

Mafiozi
24-01-05, 13:07
Nuk guxoj me trgue...Mundesh me tregu qe kishe pas qef mem thirr Qebap :? :lol:

turisti
24-01-05, 22:35
Nuk guxoj me trgue...Mundesh me tregu qe kishe pas qef mem thirr Qebap :? :lol:

JO,qebaptoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
24-01-05, 22:44
Turisti :arrow: sokak insan :lol: :lol: :lol:

turisti
24-01-05, 22:46
Turisti :arrow: sokak insan :lol: :lol: :lol:

Faleminderit, :P :wink:

Mafiozi
24-01-05, 22:48
Nuk guxoj me trgue...Mundesh me tregu qe kishe pas qef mem thirr Qebap :? :lol:

JO,qebaptoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:


Haahahahhahahahahhahahhahahhahaaaaaaa....

Por emer ne gjinijen femrore bre :( :?
Nuk dua te jem ashtu :lol: :lol:

DEA
24-01-05, 22:49
Nuk guxoj me trgue...Mundesh me tregu qe kishe pas qef mem thirr Qebap :? :lol:

JO,qebaptoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:


Haahahahhahahahahhahahhahahhahaaaaaaa....

Por emer ne gjinijen femrore bre :( :?
Nuk dua te jem ashtu :lol: :lol:


Hahahaha Jo Mafioz rri shlire se eeeeeeeeeeeeeee-ja eshte e gjinis asnjajse hahahahahahahahahahahah

Mafiozi
24-01-05, 22:52
Nuk guxoj me trgue...Mundesh me tregu qe kishe pas qef mem thirr Qebap :? :lol:

JO,qebaptoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:


Haahahahhahahahahhahahhahahhahaaaaaaa....

Por emer ne gjinijen femrore bre :( :?
Nuk dua te jem ashtu :lol: :lol:


Hahahaha Jo Mafioz rri shlire se eeeeeeeeeeeeeee-ja eshte e gjinis asnjajse hahahahahahahahahahahah


Faleminderit per lajmrim DEA :D :D :D :wink:

Se nuk pata qef me qen si disa gjakovar :lol: :lol: :lol:


PS: per gjakovaret mos ma zini per te madhe, shaka... :wink:

DEA
24-01-05, 23:34
Turisti :arrow: Mister-Buzqeshja :wink:

turisti
25-01-05, 00:15
Turisti :arrow: Mister-Buzqeshja :wink:

Faleminderit DEA.

ShEjToNkA
29-03-05, 19:08
Uliksi :arrow: :arrow: Hastret Aga

Murgesha :arrow: :arrow: Kimet Hanmi

Dreni30
31-03-05, 21:58
Uliksi :arrow: :arrow: Hastret Aga

Murgesha :arrow: :arrow: Kimet Hanmi:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
05-05-05, 00:37
Dr1ta----> Coolerka.

Reana-------> E drejta. :wink:

Dilingjia
05-05-05, 09:04
Ku ta di?
ndoshta nga Dilingjia e kisha ba Rrospillani :lol:

doGzona
27-06-05, 16:38
doGzona----sdoGzona :wink:

Kercovari
27-06-05, 16:42
Quksh&dadush :lol: :lol: :lol: :lol:

Kupid
27-06-05, 16:47
wysiwyg... What You See Is What You Get.

ZEMERTHYERI
27-06-05, 19:30
ZEMER-LEPITMI

argomenti .
30-06-05, 15:35
florian :wink:

Sy_kaltra
23-07-07, 21:10
Diora .

luckyman
23-07-07, 21:12
BISHTI i KACIS.............:biggrin:

AuRoNi
23-07-07, 21:17
Mos me tjerr shum se nuk e di, hajt ma propozo nje, qe me shkon peer ftyre.

luckyman
23-07-07, 21:29
Mos me tjerr shum se nuk e di, hajt ma propozo nje, qe me shkon peer ftyre.QIZME...:tongue: ....................hajgare pak.

AuRoNi
23-07-07, 21:35
QIZME...:tongue: ....................hajgare pak.
ēfare ? Qizme e zeze apo e bardh!
s'ka gje, vete e lypa (ni emer).

^katunari^
25-07-07, 13:47
une e kisha marre katunari, pa taraba hiq, po ma kish nxan dikush bre.....

Estella
16-11-07, 23:58
e mu qka mkisht propzu p.sh

Lijanna
17-11-07, 00:01
e mu qka mkisht propzu p.sh

Sy_bukura a po te pelqen?

e mu psh cfare?

BreD
17-11-07, 00:04
Lijanna Ti Klodiana

Estella Tu embla

Estella
17-11-07, 00:05
Sy_bukura a po te pelqen?

e mu psh cfare?

spo e di ti a ke nik mashkulli a femre

Estella
17-11-07, 00:06
BreD qka tu embla ...............

Lijanna
17-11-07, 00:06
Lijanna Ti KlodianaKlodiana po me pelqen si emer (vec spo ia di kuptimin ne shqip)

Lijanna
17-11-07, 00:09
spo e di ti a ke nik mashkulli a femre

Nese e ki fjalen per Lijanna nick femre moj eshte:wink:

Estella
17-11-07, 00:13
Nese e ki fjalen per Lijanna nick femre moj eshte:wink:
po per ty we apta fjalen ok ty ta kish propzu nje nik p.sh Selina

BreD
17-11-07, 00:46
Estella thash ty ta kisha propozu nickun ėmbla ose evelina

BreD
17-11-07, 00:48
Lijanna Nuk e di a ka naj koptim Po si emer me pelqen Klodiana

Sy_kaltra
18-11-07, 20:45
Lojtarja .:smile:

gazi-de
18-11-07, 22:53
Topi............................hahahahahaha

Preshevar
19-11-07, 08:48
Vendasi.... po m'ka hije diqka :tongue:

^katunari^
19-11-07, 08:50
Turrec------ nese nuk e dini, turreci eshte zog i bukur por shume i lazdruar

Arkza
19-11-07, 12:01
Allahile a Dini mem Kallxu kush se qfare Nick me kishit than per mu !!?
Po ka Deshir me pas Mendimin e Juv !? :wink:

Preshevar
19-11-07, 12:07
Allahile a Dini mem Kallxu kush se qfare Nick me kishit than per mu !!?
Po ka Deshir me pas Mendimin e Juv !? :wink:

Sheherlikja ............. :tongue:

Arkza
19-11-07, 12:09
Sheherlikja ............. :tongue:Uffffffff qe me tute edhe ti ! thash qyre se kur me thot Dikush Agercivja hahahahahahhahaha :tongue:
Ja ja kjo spo me pelqen se s'jam Sheherlike qyh hajte mendon edhe naj Propuzim !?

Preshevar
19-11-07, 12:15
Uffffffff qe me tute edhe ti ! thash qyre se kur me thot Dikush Agercivja hahahahahahhahaha :tongue:
Ja ja kjo spo me pelqen se s'jam Sheherlike qyh hajte mendon edhe naj Propuzim !?

Qy Agrecive ncncnncc hala agrecive s'te kam pa :biggrin:


At here masi jo sheherlike,.. ta lan nofken Missy_Arkza :tongue:

Arkza
19-11-07, 12:20
Qy Agrecive ncncnncc hala agrecive s'te kam pa :biggrin:


At here masi jo sheherlike,.. ta lan nofken Missy_Arkza :tongue:qeeeeeeee qeeeeeeeeee tash ma Bone vetin Bajad ncncnncn qfare Miss pashe Zotin me 30 Vj... qyh edhe ti hahahahahhah

Hajte hajte njo tjtre bre se nuk Hidhrohem hahahahahahha ne Bz Shkrimit teme se qysh me kishit Propuzu !? :tongue: :confused:

Albonita
05-04-08, 20:25
......Chicca_Gjakovare...........

lovely
05-04-08, 21:20
dreqja...................................

LuLjaa
05-04-08, 22:09
Sabilja . .

Oqeani
05-04-08, 22:10
Hashimi..................................

Prishtinasja_
08-04-08, 11:13
Lorbeer ! :biggrin:..................................

vjeshta
08-04-08, 15:46
Vjeshta prap ...

selvija
08-04-08, 16:31
PrinCessa ..veq sdi a kam nundis se ndrroj..:wink:

Fshatari
08-04-08, 16:40
PrinCessa ..veq sdi a kam nundis se ndrroj..:wink:
Po, mundėsia ekziston! Po s'po e kuptoj pse dėshiron tė quhesh princeshėr pėr derisa e tillė je tanimė ?! Kėtė nuk e kam tė qartė!
Bujkrobi!

selvija
08-04-08, 16:42
Po, mundėsia ekziston! Po s'po e kuptoj pse dėshiron tė quhesh princeshėr pėr derisa e tillė je tanimė ?! Kėtė nuk e kam tė qartė!
Bujkrobi!A don me ta sqarue holl e per pe pse,,???:biggrin: pak nje arsye,,pse,,
muj veten me mp ta them pse..???:wink:

sherri
08-04-08, 16:45
A don me ta sqarue holl e per pe pse,,???:biggrin: pak nje arsye,,pse,,
muj veten me mp ta them pse..???:wink:
E di pse qy...per inati te NAKIT,e per qejfe te TOMORIT :P:P hahahahhaa mose te vjen inati qe ja qellova..

Fshatari
08-04-08, 16:48
A don me ta sqarue holl e per pe pse,,???:biggrin: pak nje arsye,,pse,,
muj veten me mp ta them pse..???:wink:
Mos ngurro e thuje nė MP!

selvija
08-04-08, 16:49
E di pse qy...per inati te NAKIT,e per qejfe te TOMORIT :P:P hahahahhaa mose te vjen inati qe ja qellova..Kuku qysh ja qellove ashtu se,,qysh mi vidhe mendimet qka pata kete momente gaggagaga...:biggrin:

sherr hat kallzom drejt ,ti mos ishe sherri kush do ishe ahahhaha ?:biggrin:

selvija
08-04-08, 16:49
Mos ngurro e thuje nė MP!Po me vjen marre bre jam skuqqq,,hahahah:biggrin: prite ta qoj..:biggrin:

sherri
08-04-08, 16:59
Kuku qysh ja qellove ashtu se,,qysh mi vidhe mendimet qka pata kete momente gaggagaga...:biggrin:

sherr hat kallzom drejt ,ti mos ishe sherri kush do ishe ahahhaha ?:biggrin:
Prap Sherri,veq me i madh..se tani jam me sh-e te vogel,qe d.t.th...sherr i vogel

selvija
08-04-08, 17:05
Prap Sherri,veq me i madh..se tani jam me sh-e te vogel,qe d.t.th...sherr i vogelJo nuk je tuj bo edhe aq sherre ti sa duhet mu bo...:biggrin:
kap prish, the, diqka bile kem pse thrrasim sherran...:tongue:

sherri
08-04-08, 17:32
Jo nuk je tuj bo edhe aq sherre ti sa duhet mu bo...:biggrin:
kap prish, the, diqka bile kem pse thrrasim sherran...:tongue:
hahahaahah nuk jan sherra ata qe thejn e duken,a i ke ni plakt qe thojn sherri(taksirati) esht i msheft,vec kure te nxen e merr vesh :biggrin:

selvija
08-04-08, 17:37
hahahaahah nuk jan sherra ata qe thejn e duken,a i ke ni plakt qe thojn sherri(taksirati) esht i msheft,vec kure te nxen e merr vesh :biggrin:Ohh sherr i mshet ish si gacc e mlut shkrumin po ta qet,,,,:biggrin:

e_martumja
08-04-08, 17:43
MERIrita ose SyArta :biggrin:

Dardan Kastrati
08-04-08, 17:47
Mendimi .

Breshka
08-04-08, 19:49
Zhaba................:P:Phttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
18-04-08, 11:29
e_keqja....................

LABI
18-04-08, 13:58
collateral ...........

Estella
24-04-08, 12:15
qka mkishit propozu mu p.sh

emine
24-04-08, 12:16
Kumrije!!! hahahhahhahahhahah iha qka me rrin per shtati :p

Peja-Boy
05-07-09, 17:37
AgenT

doGzona
05-07-09, 17:44
Tomorina

Urata
05-07-09, 17:54
Nora.....

Dallandyshja_718
05-07-09, 17:56
Bareshė...:smile:

Urata
05-07-09, 17:57
Nazlie...

doGzona
05-07-09, 17:58
Lumka

doGzona
05-07-09, 17:58
Nora.....

Motra ime ka emrin Nora..:smile: