PDA

View Full Version : Kush po i bėnė kafet mė tė mira!


Faqet : [1] 2

Loloku
21-07-04, 10:31
Gentiana pas Barbarozė, mendoj unė!

Barbaroza
21-07-04, 10:50
Gentiana pas Barbarozė, mendoj unė!

Po pra 8)

Vera
21-07-04, 10:55
Po mamir se une askush nuk i qet kaffet brre ncncncn shiqoni mamir, kur ti qes une kaffet krejt ua dha per koek aq mir qe i qes ahahahahhaha :wink:

d.m.th Vera Nr-1

Loloku
21-07-04, 10:59
Po mamir se une askush nuk i qet kaffet brre ncncncn shiqoni mamir, kur ti qes une kaffet krejt ua dha per koek aq mir qe i qes ahahahahhaha :wink:

d.m.th Vera Nr-1

Po tė ishte oyetja pė verė, nuk e kisha diskutu se i shkon edhe nickut tėnd!

Murgesha
21-07-04, 11:05
Valla per mua kafete me te mira mi ban Lazdrani. :wink:

Barbaroza
22-07-04, 17:21
Mua kafene me te shijshme ma ben Princi im,por vetem njehere ne muaj,kur eshte i qete :lol: :lol:

Gentiani
22-07-04, 17:28
A edhe kafe tjetėr keni hapur a ?! O pėrhajr e urime :lol: :lol:

po cili ishte more pronari :?: :lol: :lol:

Barbaroza
22-07-04, 17:36
A edhe kafe tjetėr keni hapur a ?! O pėrhajr e urime :lol: :lol:

po cili ishte more pronari :?: :lol: :lol:
Jo bre Gentiani s'kemi hapur kafene tjeter,por po pyesim njeri-tjetrin kush i ben kafet me te mira :wink: :lol:

Gentiani
22-07-04, 19:09
A edhe kafe tjetėr keni hapur a ?! O pėrhajr e urime :lol: :lol:

po cili ishte more pronari :?: :lol: :lol:
Jo bre Gentiani s'kemi hapur kafene tjeter,por po pyesim njeri-tjetrin kush i ben kafet me te mira :wink: :lol:

Kjo ide duket tė jetė e kusheri Loloku-t :lol: :lol:

Po pse more Loloku qel fesate kėtej, a don tė mbetesh pa kafe kur tė shkon nė kafene tė forumit a?! :wink: :lol:

aferdita
22-07-04, 20:30
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:

Barbaroza
22-07-04, 20:47
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:
Aferdita,prit moj le te thote dikush se i ben te mira kafete se ne askush nuk u lavderuam vete,por na lavderuan te tjeret :wink:

aferdita
22-07-04, 20:48
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:
Aferdita,prit moj le te thote dikush se i ben te mira kafete se ne askush nuk u lavderuam vete,por na lavderuan te tjeret :wink:

aha me fal por e pash qe kerkush emrin tim s'po e permend thash te ja nisi vet :wink:

Barbaroza
22-07-04, 20:52
Ok Aferdita mire bere se tybe nese se lavderon veten sot per sot,ke mbaruar fare :lol:

Gentiani
22-07-04, 20:58
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:

Ha, hahahaaaaaaaaa Aferdita, po kur moj ke bėrė kafe?! unė nuk e mbaj mend prej se jam nė kėtė shtėpi :lol: :lol: :lol:

aferdita
22-07-04, 21:00
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:

Ha, hahahaaaaaaaaa Aferdita, po kur moj ke bėrė kafe?! unė nuk e mbaj mend prej se jam nė kėtė shtėpi :lol: :lol: :lol:


po pse nuk ke ardh me heret
por mundesh me ardh tash me pi :wink: :lol:

uliksi31
22-07-04, 21:39
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:

Ha, hahahaaaaaaaaa Aferdita, po kur moj ke bėrė kafe?! unė nuk e mbaj mend prej se jam nė kėtė shtėpi :lol: :lol: :lol:


po pse nuk ke ardh me heret
por mundesh me ardh tash me pi :wink: :lol:

Qekjo Aferdita njimend nuk ka attitude,por gjithmon me cehre te mire.Lume kush te ket nafak.Hapi syt o djali i Berishes :shock:

aferdita
22-07-04, 22:07
uliksi31 po a e di qe un jam gash dhe nuk e di a e qojm mire se :wink:

Loloku
22-07-04, 22:16
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:

Ok, Aferdita, por nuk ta kam shiju kafen tėnde dhe tash ėshtė shumė vonė pėr kafe, hajt se kur tė sillem najditė ka kafja e forumit e t'ė zatetsha tu ba hyzmet kam me ta provu edhe shijen tėnde a, por ti masi po thu, qitja njė njėherė veti e provoje pastaj edhe lavdėroje dhe Esmeralda ta shikon filxhanin pėr fal nashta tė del mirė ishalla...

aferdita
22-07-04, 22:19
se di a i keni i kafet qe i kam be un,
me mire se un me duket askush si ben kaffet :wink:

Ok, Aferdita, por nuk ta kam shiju kafen tėnde dhe tash ėshtė shumė vonė pėr kafe, hajt se kur tė sillem najditė ka kafja e forumit e t'ė zatetsha tu ba hyzmet kam me ta provu edhe shijen tėnde a, por ti masi po thu, qitja njė njėherė veti e provoje pastaj edhe lavdėroje dhe Esmeralda ta shikon filxhanin pėr fal nashta tė del mirė ishalla...

esmerallda na ka humb dikund
dhe kafet i kam provu ti vetem trego se kur po don te bej kafe :wink:

Loloku
22-07-04, 22:29
Po a kėtu paske qenė moj? Je shumė e sjellshme, flm shumė, pė hatėr tėndim po ndalem pak e pe pi njė birrė tė freskėr- Gėzuar Aferdita! Kafen e lėmėr me pi ma me nge dhe me shije, ok?

aferdita
22-07-04, 22:33
Loloku ketu nuk sherbehen birrat e kafet po nejse,po ta bjer ty nje masi je ketu

uliksi31
22-07-04, 22:33
uliksi31 po a e di qe un jam gash dhe nuk e di a e qojm mire se :wink:

Po sot eshte lehte me e cua mire cdo kush;Me la tesha ne lum nuk ka,me pru uje me gomar jo,me ca dru jo,me prashit jo.Se gati pata haruar e harrosha nje armik,me jetua me vjehrra jo :shock:
Cka thua ti Gentiani,a e kam mire a jo :?:

Loloku
22-07-04, 22:38
Loloku ketu nuk sherbehen birrat e kafet po nejse,po ta bjer ty nje masi je ketu

Ok Aferdita nuk te thash kot se je shume e sjellshem e bene sherbimin ku te kerkohet edhe jasht kafes, te faleminderit shume, kur e bene punen me lezet nuk paska rendesi vendi shume, pastaj edhe habitet njeri helbete jam per gjumė...

Gentiani
22-07-04, 22:39
Ha, ha, hahahaaaaa uliksi31, po po ne djemtė e Berishės po them, se mė paska ardhur edhe njė kusheri Loloku kėtu mė duket, i kemi hapur syt edhe ate mirė :roll: :roll: :lol:

Ani me Gash, a e qojmė mirė pyet Afėrdita? :lol: po ai ėshtė kombinimi mė i mirė egziston Bersihė e Gash, nėse nuk beson pyete atė kushen tim Lolokun :lol:

Hė se gati harrova! Po kafe shumė tė mirė po bėnte Afėrdita! e pashė qė kursehej e nuk i bėnte kafe askujt atje ! :lol: ndoshta e ka pasur, mos tė marrin vesh tė tjerėt, se vetėm te Aferdita porosisin kafe :lol:

aferdita
22-07-04, 22:41
me vjen mire pra

edhe ti sonte me fjet jo,si ta pish nje birre :lol:

Loloku
22-07-04, 22:46
Mire e ke valla, po i pi dy a tri deri sa te fle pastaj veshur....

Gentiani
22-07-04, 22:47
uliksi31 po a e di qe un jam gash dhe nuk e di a e qojm mire se :wink:

Po sot eshte lehte me e cua mire cdo kush;Me la tesha ne lum nuk ka,me pru uje me gomar jo,me ca dru jo,me prashit jo.Se gati pata haruar e harrosha nje armik,me jetua me vjehrra jo :shock:
Cka thua ti Gentiani,a e kam mire a jo :?:

Mirė valla uliksi31 e ke e edhe me vendė! pasha sotin!

aferdita
22-07-04, 22:51
Mire e ke valla, po i pi dy a tri deri sa te fle pastaj veshur....

e pastaj ne pune pa fjet hiq a :lol: :lol:

ShEjToNkA
23-07-04, 00:41
Volla unė kisha me tregu kush i banė kafet ma tė mirat ..,por nejse ma mirė s'po flas se tani dhezet forumi flakkkk, e tybe skam tė nejtun ktu ahahahahahhahahah.................. :wink:

Loloku
23-07-04, 09:20
Volla unė kisha me tregu kush i banė kafet ma tė mirat ..,por nejse ma mirė s'po flas se tani dhezet forumi flakkkk, e tybe skam tė nejtun ktu ahahahahahhahahah.................. :wink:

Ma mirė mos fol valla, se ti vetėm shafran din me maru!

ShEjToNkA
23-07-04, 17:27
haahahahhahahahaahaha Loloku ,pse more hahhahah,ok oki hajt mos ke dert se s'jam ka flas veq mos t'bahet shafran ktu hahaahahahah...............

florian
23-07-04, 18:29
KAFET MA TE MIRA I BAJN GENTA E BARBAROZA SKA SI KAFET E TYNE :lol: :lol: :lol:

lazdrani
23-07-04, 20:24
Valla per mua kafete me te mira mi ban Lazdrani. :wink: :wink: Gjithmone te befsheni mire :P Vetem Ti bene me te mira se une :wink:

Gentiana
23-07-04, 22:04
Valla per mua kafete me te mira mi ban Lazdrani. :wink: :wink: Gjithmone te befsheni mire :P Vetem Ti bene me te mira se une :wink:

Hajde bre se edhe ju u mbytet tuj e levdu njeri tjetrin!! ku jan ato kaffet e juaja???

Murgesha mbase po i bejshe kafet aq te mira hajde qitma nje!!

Murgesha
23-07-04, 22:10
Genta me gjete ne nje moment te keq. Spo mundem te baj as copy e as paste se e kishe pare ti cfare kafe te kisha ba.

Gentiana
23-07-04, 22:11
Genta me gjete ne nje moment te keq. Spo mundem te baj as copy e as paste se e kishe pare ti cfare kafe te kisha ba.

Ok, ksaj radhe po te fali, mbase nuk po mujshe, vetem e gjith kjo lavderat desha vetem te di a esht ashtu a jo.

Nuk harroj un jo.... :wink:

Murgesha
23-07-04, 22:13
Genta me gjete ne nje moment te keq. Spo mundem te baj as copy e as paste se e kishe pare ti cfare kafe te kisha ba.

Ok, ksaj radhe po te fali, mbase nuk po mujshe, vetem e gjith kjo lavderat desha vetem te di a esht ashtu a jo.

Nuk harroj un jo.... :wink:

O mos ke dert se kam me ta deshmuar ne veper e jo vetem me fjale. Sa tme sherohet kompjuteri vetem. Ta mshela syrin!!!

Gentiana
23-07-04, 22:16
Genta me gjete ne nje moment te keq. Spo mundem te baj as copy e as paste se e kishe pare ti cfare kafe te kisha ba.

Ok, ksaj radhe po te fali, mbase nuk po mujshe, vetem e gjith kjo lavderat desha vetem te di a esht ashtu a jo.

Nuk harroj un jo.... :wink:

O mos ke dert se kam me ta deshmuar ne veper e jo vetem me fjale. Sa tme sherohet kompjuteri vetem. Ta mshela syrin!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: un po qeshi :wink:

Gentiana
26-07-04, 18:30
Murgesha, ku me mbet kafja e premtuar??!! :wink:

Murgesha
26-07-04, 19:27
Kompjuterin se kam rregulluar ende.

Gentiana
26-07-04, 19:29
Kompjuterin se kam rregulluar ende.

OK! Ma nsho nje ze kur ta rregullojsh kompjuterin!?

A nuk e qite ne shitje a?? :wink:

Loloku
26-07-04, 19:31
Po ku din me qit kafe Murgesha oj Genta, ajo bile edhe me i pi dyshoj se ia di rendin, veē kur t'ja qet Lazdrani e pi njė tė hollė e tė ėmbėl...

Murgesha
26-07-04, 19:33
Po ku din me qit kafe Murgesha oj Genta, ajo bile edhe me i pi dyshoj se ia di rendin, veē kur t'ja qet Lazdrani e pi njė tė hollė e tė ėmbėl...

Hhaahhahahahahahaha Loloku. Qashtu bre hjekma qafe ket Genten!!!!

Loloku
26-07-04, 19:43
Po ku din me qit kafe Murgesha oj Genta, ajo bile edhe me i pi dyshoj se ia di rendin, veē kur t'ja qet Lazdrani e pi njė tė hollė e tė ėmbėl...

Hhaahhahahahahahaha Loloku. Qashtu bre hjekma qafe ket Genten!!!!

Ahahahahaaaa me gjithė qef valla, por nuk kisha dashtė me e marrė ne qafė as unė, ani se thonė e mira tė kaptė pėr qafe...

Gentiana
26-07-04, 19:47
Ani hajde pra qitma ti nje Caffe Loloku, mbase nuk ju ka nreq PC-ja Murgeshes

Loloku
26-07-04, 19:50
Po ti e din qe ta qes me qejf por vetem me foto mos ma kerko se me thyhet fixhani dhe po ta bėj nė filxhan tė madh me 4 lugė kafe dhe e bijna bashkė, tė shijoftė!

Gentiana
02-08-04, 13:02
Valla duhet ta pranoj se edhe qekjo Aferdita po i ben kaffet e mira, lej kafet po edhe ato akullore se po i qet, uhaaaaaaaa, hec e mos e prano.

Aferdita hajde qik bjerma nje qasi akullore! :wink:

Murgesha
02-08-04, 13:13
Valla duhet ta pranoj se edhe qekjo Aferdita po i ben kaffet e mira, lej kafet po edhe ato akullore se po i qet, uhaaaaaaaa, hec e mos e prano.

Aferdita hajde qik bjerma nje qasi akullore! :wink:

Ke te drejte Genta se na shkriu fare.
Tani ti lirisht mund te kerkojsh penzionin ne Dardani. :wink:

Gentiana
02-08-04, 13:24
Po thua a??
Ta pyes Barbarozen! :wink:

Loloku
02-08-04, 17:15
Aferdita kafet e mira? Mos ėshtė akoma e re nė kėtė zanatė, kur don, qika, edhe i bėnė! Shijo e beso, thonė. Hajt, moj goce, njė me pak, mos pėrtofsh!

aferdita
02-08-04, 21:16
o flm shume :oops:
genta veq benum ze un te sjell qka te duash :wink:

Loloku
02-08-04, 21:52
E shihni, mua nuk ma solli kafen aferdita, sepse e din qe e kam shijen e ndjeshme dhe u frikesua mos nuk po ia vleresoj edhe une si me te miren, po kush do t'ia vleresonte me mire se une moj?!

Murgesha
05-08-04, 22:00
Oj Genta hajde tani e pi kafene time. Dhye mos te ndegjoj me duke thene se dikush tjeter ben kafe me te mira se une. :wink:
http://www.aura4laura.dk/pics/5_130x130.jpg

Gentiana
05-08-04, 22:03
Oj Genta hajde tani e pi kafene time. Dhye mos te ndegjoj me duke thene se dikush tjeter ben kafe me te mira se une. :wink:
http://www.aura4laura.dk/pics/5_130x130.jpg


:lol: :lol: :lol: :lol: Aiiiiiiii, e gjith kjo pritje, tybe kisha merituar diqka me shum, si PSH fli apo pite??!! :wink:

aferdita
05-08-04, 22:06
genta mos permend fli ose pite se qysh jam e uritur :lol:

Honesty^uk.
05-08-04, 22:13
kjo aferdita lere qe po i ben te mira
por edhe shume shpejt
well done Aferdita

aferdita
05-08-04, 22:15
po valla, veq shume rrall po na ben kafe se edhe nuk po e dijm shijen :wink:

Cool_Boy
06-08-04, 09:43
Edhe pse spo ju qes kafe me te mirat i bej ahahhahahha

turisti
20-08-04, 21:33
Kafet me te mira i ben- coffie apoarati. :wink:

nitushe
13-09-04, 20:00
kafet ma te mira i bojna valla durt e Barbarozes :wink:

mr_beni
13-09-04, 20:38
Edhe une mendoj njesoj si Nitusha, se kafet me te gjith po i bajn te mira vetem Barbarosa pak me te mira

nitushe
14-09-04, 09:50
mr_beni flm qe po mendojshe sikur une se kur po na bjen Barbaroza edhe pa desht hiq po duhet me pi se po e sherben shume mire jo si kto tjerat mrrolshem :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-09-04, 09:53
mr_beni flm qe po mendojshe sikur une se kur po na bjen Barbaroza edhe pa desht hiq po duhet me pi se po e sherben shume mire jo si kto tjerat mrrolshem :lol: :lol: :lol:

Oj Nitushe hajde moj te kafja tė shohim se ēfarė kafe ban ti???
Nėse i ban tė mira, lėvdėratat i ke tė garantuara. :wink:

nitushe
14-09-04, 10:07
Murgesha valla mu gjithe me derdhen :oops:

Loloku
17-09-04, 08:22
A mos te derdhen prej se miri, se gezim paralajmeron!

Barbaroza
17-09-04, 10:23
kafet ma te mira i bojna valla durt e Barbarozes :wink:

Po tybe moj Nitushe.Une e kam zakon tu sherbej musafireve duke qeshur e jo sikur keto tjerat me nga 100 mrrola ne fytyre qe te dridhen duart derisa ua merr kafen.
Nitushe,urdhero edhe ti nje kafe nga une.Po ta bej ketu e ti merre e shko te kafeja e forumit se e kemi ambientin shume romantik :P
http://images.google.com/images?q=tbn:rnj6EyGvdBkJ:www.0828discobar.com/foto

ShEjToNkA
17-09-04, 11:51
Volla qė kjo shejtonka po i bėnė kafet mė tė mirat :lol: 8)

ShEjToNkA
17-09-04, 12:40
Volla qė kjo shejtonka po i bėnė kafet mė tė mirat :lol: 8)


:shock: :shock: :shock: :shock: Kush more mė ka lavduar kėshtu, ani nė emer timin ,tybe hunė s'kam fol se di kush paska fol ,po nejse flm qė mė keni lavdu se ashtu ėshtė

aferdita
17-09-04, 21:05
lavderohuni sa dush ju vajzat,se kafet me te mira po i bejke vushtrria
te lumshin duart vushtrria, :wink: :lol: :lol:

vushtrria
17-09-04, 21:07
flm aferdita ma mir se me te lavderue dikush nuk ka .. :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-09-04, 21:10
po volla ,afėrdita, Vushtria vėrtet i pėrgatit kafet e mira

aferdita
17-09-04, 21:10
flm aferdita ma mir se me te lavderue dikush nuk ka .. :lol: :lol: :lol: :lol:


ska perse vushtrria, a eshte ashtu a jo? :wink:

vushtrria
17-09-04, 21:15
ashtu eshte tani e ke fol te verteten ahahhh

Gentiana
29-11-04, 21:41
Tybe edhe Mafiozi po i ben kaffet e mira, dhe po sherben se s'ka me mire!! :wink:

Mafiozi
29-11-04, 21:52
Tybe edhe Mafiozi po i ben kaffet e mira, dhe po sherben se s'ka me mire!! :wink:

:P :wink: Hajde ne kafe e pijm nje bashk :lol:

Barbaroza
29-11-04, 21:52
Une i kam pas bere me te mirat ne nje vakt :wink:

Murgesha
29-11-04, 22:08
Une i kam pas bere me te mirat ne nje vakt :wink:


Edhe unė kam qenė e re me ni vakt. :wink:

Barbaroza
29-11-04, 22:11
Une i kam pas bere me te mirat ne nje vakt :wink:


Edhe unė kam qenė e re me ni vakt. :wink:

Hajt se e bejme download kohen. :wink:

Mafiozi
29-11-04, 22:14
Une i kam pas bere me te mirat ne nje vakt :wink:


Edhe unė kam qenė e re me ni vakt. :wink:

Hajt se e bejme download kohen. :wink:

Oooj zemra, tash jeni me te miren koh, mos u qani po hajdeni ne kafe
e kenaqnu :lol:

vushtrria
29-11-04, 22:17
kafet,qajat sherbimin me te mir se vushtrriasit askushe nuk e ben :lol: :lol:

lazdrani
29-11-04, 23:30
Kafet e mira i bejne Murgesha,Gentiana,Barbaroza dhe Aferdita :wink:


Qajat Shejtonka,Vushtrria,Naki :wink:


Birrat Honesty,Lazdrani,Armani,Blusky,Turisti :wink:

livoreka bicio
01-12-04, 13:21
NUKE KAM IDEJ, SEPSE NUK KAM PYEJ, KOGJA MOTI KAFFE. :P :wink:

Luana
01-12-04, 23:23
:lol: :lol: :lol: a me keni harruar mua qe une i baj kafet edhe me te mira se te gjithe a aaaaaa :?: :?: :?:

Kercovari
02-12-04, 09:59
Kafen me te mire, automati kafes Lavaza!

Mafiozi
02-12-04, 12:59
:lol: :lol: :lol: a me keni harruar mua qe une i baj kafet edhe me te mira se te gjithe a aaaaaa :?: :?: :?:

Edhe mua me kan harruar Luana, u mbyta tu sherby edhe askush
nuk ma din :? :lol: Po e din ti, vetem ata qe i kan kerku kafet tona
munden me dit :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
05-12-04, 10:18
aparati :P :P

Naki
05-12-04, 11:25
hajde urdheroni te pijme kafe se bashku
http://www.aura4laura.dk/pics/5_130x130.jpg[/quote]

Gjumashja
05-12-04, 11:51
Naki hajde anena qitma kafen :wink:

MemphiSx
05-12-04, 11:53
Gjumashja i ban ma t'mirat caffe :D Qitna ka njo ti provojm se qishtu kom ni :D Se i qet caffet e mira :P

Mafiozi
05-12-04, 12:01
Gjumashja i ban ma t'mirat caffe :D Qitna ka njo ti provojm se qishtu kom ni :D Se i qet caffet e mira :P

Aaaaa :roll: un nuk i njoh kafet e gjumashes, e kisha pi nje me shokun
MemphiSx per nje test :lol: ėėė gjumashe sherbej dy kafe te mira per ne :wink:

Gjumashja
05-12-04, 12:02
hahhahahahahahhahaha hahhaha memphis koke shurdhav valla se une krejt i derdhi :P :P

Mafiozi
05-12-04, 12:08
hahhahahahahahhahaha hahhaha memphis koke shurdhav valla se une krejt i derdhi :P :P

Joo jo mir e ka MemphiSx, i derdh por kur i bjen jan te mira :lol:
Hajt gjumashe qu mos te vjen merzi :lol: dy kafe te lutem :wink:

Gjumashja
05-12-04, 12:10
ku me gjetet bre bash mue :roll: me ju sherby sot hajt bone zemren guri ju dyte edhe qitmni ka 2 kafe hahahahahah se ju ka hije ma shume me sherby ju :wink:

Mafiozi
05-12-04, 12:13
ku me gjetet bre bash mue :roll: me ju sherby sot hajt bone zemren guri ju dyte edhe qitmni ka 2 kafe hahahahahah se ju ka hije ma shume me sherby ju :wink:

Jo moj gjumashe nuk jam fare ne disponim per me sherby kafe sot,
po qysh nuk te ra ndermend ty me sherby seee, kishe vajz e pushuar
me gjith ket gjum qe e ben :lol: Ani te falenderoj :twisted: :wink:

Gjumashja
05-12-04, 12:29
mafi ec me pi kafen anena se ta qita ishalla pervlohesh hahahahahahahahah

Mafiozi
05-12-04, 12:36
mafi ec me pi kafen anena se ta qita ishalla pervlohesh hahahahahahahahah

Ani ishalla pervlohesh :shock: Jo moj un nuk jam femuj si ti :lol: :lol:
hhahahhahahahaaaaa
Faleminderit, te mir e paske ber sot :wink:

Gjumashja
05-12-04, 12:40
:( :( une fmi a ani a po do fer pra :lol: :lol:

Mafiozi
05-12-04, 12:46
:( :( une fmi a ani a po do fer pra :lol: :lol:

Hahahahahahhahahahahaaaaaa shakat i kupton se shpejti gjumashe :lol:
Per ferhupe para se me fillu :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
05-12-04, 13:02
:shock: :shock: kush more hup nncncnc qysh po ta nxon goja me thane ashtu hahahahhahahahah ki drejt se valla miza m'rrxon hahahahha

Mafiozi
05-12-04, 13:07
:shock: :shock: kush more hup nncncnc qysh po ta nxon goja me thane ashtu hahahahhahahahah ki drejt se valla miza m'rrxon hahahahha

Haahhahahahahhahahahhahahahhaaaa
Jo bre ty te jap fer ne gjum, aty je me e fort, ka shanca me qen interesant :lol:

Gjumashja
05-12-04, 13:17
ehhh po valla per atu mire qe u dorzove hahahahha

ShEjToNkA
07-12-04, 15:46
ShEjToNkA po kushė qy!

ShEjToNkA
07-12-04, 15:46
Volla njėmendė ianti me pranu a se kafet mė tė miratė po i bėnė ,ShEjToNkA po kushė qy! Hallall a!

ShEjToNkA
07-12-04, 15:48
Volla njėmendė ianti me pranu a se kafet mė tė miratė po i bėnė ,ShEjToNkA po kushė qy! Hallall a!
Genta ,tube mirė e ke ,nom qė e pranove se ! Se s'kisha guxim me tė thonė se tybe me kafe tė Shjetonkės s'ka a!

Kercovari
07-12-04, 16:21
Valla Shejtonka,vetem kafe te zeza ben,s`i mundet kurkushi.

Gentiana
07-12-04, 16:22
Volla njėmendė ianti me pranu a se kafet mė tė miratė po i bėnė ,ShEjToNkA po kushė qy! Hallall a!
Genta ,tube mirė e ke ,nom qė e pranove se ! Se s'kisha guxim me tė thonė se tybe me kafe tė Shjetonkės s'ka a!

:shock: :shock: :shock: Kur moj e paskna then kete,se nuk po me kujtohet???!

Po sigurisht jerem paskna pas fol!! :twisted: :wink:

ShEjToNkA
07-12-04, 23:01
:shock: :shock: :shock: Kur moj e paskna then kete,se nuk po me kujtohet???!

Po sigurisht jerem paskna pas fol!! :twisted: :wink:


Cka po shokohėsh mojj qy??!! :evil:
Jerum a c'jerum ti e kiehs prnau vetė besa Murgesha e kish vėrtetu qyy :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
08-12-04, 12:58
Volla njėmendė ianti me pranu a se kafet mė tė miratė po i bėnė ,ShEjToNkA po kushė qy! Hallall a!
Genta ,tube mirė e ke ,nom qė e pranove se ! Se s'kisha guxim me tė thonė se tybe me kafe tė Shjetonkės s'ka a!

:shock: :shock: :shock: Kur moj e paskna then kete,se nuk po me kujtohet???!

Po sigurisht jerem paskna pas fol!! :twisted: :wink:

Loqkane :D Per ju nuk esht kjo tem, kush i ben kafet me te mira :?: :?
Duhet me ber kafe se pari, per me dhen pergjegjje ne ket tem :D :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
08-12-04, 16:10
:shock: :shock: :shock: Kur moj e paskna then kete,se nuk po me kujtohet???!

Po sigurisht jerem paskna pas fol!! :twisted: :wink:


Cka po shokohėsh mojj qy??!! :evil:
Jerum a c'jerum ti e kiehs prnau vetė besa Murgesha e kish vėrtetu qyy :wink: :lol: :lol:

Besa,sigurisht se i kishe be te mira,dhe ndoshta me te mirat, po nje her duhesh tja nisish ti bejsh kaffet, qyyyyyyyyyyyy :twisted: :wink:

lazdrani
08-12-04, 16:45
Gentiana :P

Gentiana
08-12-04, 16:50
Gentiana :P

8) 8) 8) :wink:

ShEjToNkA
08-12-04, 16:50
Gentiana :P

8) 8) 8) :wink:hey ju dyve ejan t'u pėrgatit nga njė kafe e shifeni se kush po i bėnė mė tė mira. :wink: :lol: :lol:

Gentiana
08-12-04, 16:55
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? More a ndegjova (lexova) mire,apo jam ne enderr???

ShEjToNkA
08-12-04, 16:56
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? More a ndegjova (lexova) mire,apo jam ne enderr???


Hajt mojj shko nė kafe ,po cka ke mbetė duke me shiku mua e t'u u shoku qyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
11-12-04, 15:25
Diana :lol: :lol:

Gjumashja
28-01-05, 10:19
kohen e fundit si me kafe te Arberit spo ka valla :wink:

Dilingjia
24-05-05, 09:50
Diana :lol: :lol:

Edhe une pajtohna me ty valla

Diana007
24-05-05, 11:01
Diana :lol: :lol:

Edhe une pajtohna me ty valla

Flm prej dyve , dhe me vjen mir qe po ju pihen kafet e mia :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
24-05-05, 13:50
s'ka falemineres po qu qit kafe qy :wink:

Diana007
24-05-05, 13:59
s'ka falemineres po qu qit kafe qy :wink:

Ok de, qu hec ne kafe :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
24-05-05, 14:04
s'ka falemineres po qu qit kafe qy :wink:

Ok de, qu hec ne kafe :lol: :lol: :lol:

n'kafe? ku te ato ruskinjat me trupin pal pal a?

Diana007
24-05-05, 14:09
s'ka falemineres po qu qit kafe qy :wink:

Ok de, qu hec ne kafe :lol: :lol: :lol:

n'kafe? ku te ato ruskinjat me trupin pal pal a?

Tybe nuk te mora vesh mir bertit pak me shum :P :P

Dilingjia
24-05-05, 14:13
pa hajt qitma nji kafe se e mer vesh e mer masanej :lol:

Diana007
24-05-05, 14:17
pa hajt qitma nji kafe se e mer vesh e mer masanej :lol:

ok :wink:

Dilingjia
24-05-05, 14:25
pa hajt qitma nji kafe se e mer vesh e mer masanej :lol:

ok :wink:

OK?! e kafja kerkund!

Dreni30
24-05-05, 15:29
te gjithe me mire se une.

Diana007
24-05-05, 15:31
te gjithe me mire se une.
Nime Dreni kurr nuk po bon kafe ti :lol: :lol:

Dreni30
24-05-05, 15:32
te gjithe me mire se une.
Nime Dreni kurr nuk po bon kafe ti :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po di me i maru te miraaaaa.

Diana007
24-05-05, 15:34
te gjithe me mire se une.
Nime Dreni kurr nuk po bon kafe ti :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po di me i maru te miraaaaa.

Hajt maro njher e ti povojm se i po i bon ti kafet :lol: :lol:

dr1ta
25-05-05, 11:05
Diana :wink: :)

Diana007
25-05-05, 11:07
Diana :wink: :)

********************************************

Flm :wink: :D :D :D

Betta
25-05-05, 11:07
Diana :wink: :)


edhe une mendoj ashtu se dijana ja ka anen per kafe te lumt dijana :wink:

Diana007
25-05-05, 11:10
Diana :wink: :)


edhe une mendoj ashtu se dijana ja ka anen per kafe te lumt dijana :wink:

:oops: :oops: :oops: Flm :wink:

Dilingjia
25-05-05, 12:48
pa hajt qitma edhe mue i kaffe Diane masi po i qet te mira kafet

DEA
25-05-05, 13:33
Valla une sdi hiq me bo kafe, keshtu qe kurre mos mu drejtoni mua, nese me ftoni ne kafe bon, ju jam mirenjohese :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
25-05-05, 14:34
Valla une sdi hiq me bo kafe, keshtu qe kurre mos mu drejtoni mua, nese me ftoni ne kafe bon, ju jam mirenjohese :lol: :lol: :lol:

hiq s'po dishe,pa qoju balit qoju e qitma edhe mue nja :lol:

Gentiana
29-05-05, 20:43
Valla edhe ky schütze boll zanat jau kish kafeve. 8) :wink:

schütze
29-05-05, 20:55
Valla edhe ky schütze boll zanat jau kish kafeve. 8) :wink:
flm Genta per kompliment 8)

Dreni30
30-05-05, 07:29
Jo jo, jan ba shume mjeshter te mire te kafes.

LEDHATIMI
28-09-05, 17:58
Diana pa konkurrence... vetem ajo qe ma din tabijatin :wink:

Sy_kaltra
28-09-05, 17:58
A ka qfar kaffe ktonan :?

Kercovari
28-09-05, 18:16
Urdhero

http://www.scanomat.dk/kaffe.jpgShpresoj se te pelqen.
Te boft mire. :wink:

Sy_kaltra
28-09-05, 18:18
Kercovari u bafsh rahat se tyben Kaffet e mira poj qitshe :wink:

Diana007
29-09-05, 08:38
Diana pa konkurrence... vetem ajo qe ma din tabijatin :wink:
:wink: ehhhh :P

Zana_ch
29-09-05, 22:22
valla me sa die une...... :cry: edhe une i kame ber disa kafe te mira :wink ....dhe nuk po ma dine skush ani ani se a ji bej ma :roll: :roll:

LEDHATIMI
29-09-05, 22:31
valla me sa die une...... :cry: edhe une i kame ber disa kafe te mira :wink ....dhe nuk po ma dine skush ani ani se a ji bej ma :roll: :roll:

hala goja jeme se ka pi kafen tane...ku me dit vlla se a i bon mire ti ...hajta ta provojme nje :roll:

Zana_ch
29-09-05, 22:36
valla me sa die une...... :cry: edhe une i kame ber disa kafe te mira :wink ....dhe nuk po ma dine skush ani ani se a ji bej ma :roll: :roll:

hala goja jeme se ka pi kafen tane...ku me dit vlla se a i bon mire ti ...hajta ta provojme nje :roll:

ok ik tek kafja e forumit dhe shiqoje

Naki
01-10-05, 20:02
Zana-ch me filgjana Estetikė e zė vendinė e parė,e pėr kafe Kercovari :wink:

Zana_ch
01-10-05, 20:17
Zana-ch me filgjana Estetikė e zė vendinė e parė,e pėr kafe Kercovari :wink:


Naki te falenderoi shume ......danke man :lol: :lol:

Dreni30
02-10-05, 00:35
Valla mu, po mi maron Zana kafet me te miraa.

LEDHATIMI
02-10-05, 03:15
Diana pa konkurrence... vetem ajo qe ma din tabijatin :wink:
:wink: ehhhh :P
sot e diel :( ska kush me qet kafe; Diana nuk vjen :cry:

Zana_ch
02-10-05, 22:26
Valla mu, po mi maron Zana kafet me te miraa.


Dreni te falenderoi shume ....vetem per tyhttp://www.espressovivace.com/images/davidheart_7_7.JPG

DEA
02-10-05, 22:29
Ketyneher u bojshin kafet e mira me Ibriga, e sot jane dembelave granimi, sa here hyra e dola kush s`me luti per kafe................eh vakt he zamon :cry:

Diana007
03-10-05, 11:04
Diana pa konkurrence... vetem ajo qe ma din tabijatin :wink:
:wink: ehhhh :P
sot e diel :( ska kush me qet kafe; Diana nuk vjen :cry:

O Ledhatim a je ketu pari se erdha :P me te bo kafe :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
04-10-05, 01:05
Diana pa konkurrence... vetem ajo qe ma din tabijatin :wink:
:wink: ehhhh :P
sot e diel :( ska kush me qet kafe; Diana nuk vjen :cry:

O Ledhatim a je ketu pari se erdha :P me te bo kafe :lol: :lol: :lol:

Per ty Diana se je teper e kujdesshme :wink:
Urdhero!http://img.123greetings.com/thumbs/friend_hello/1029-002-75-1070.gif

Diana007
04-10-05, 08:52
Per ty Diana se je teper e kujdesshme :wink:
Urdhero!http://img.123greetings.com/thumbs/friend_hello/1029-002-75-1070.gif


LEdhatim :cry: nga gezimi , te flm shuuuuuuuuuuum :D :wink:

LEDHATIMI
04-10-05, 08:57
Per ty Diana se je teper e kujdesshme :wink:
Urdhero!http://img.123greetings.com/thumbs/friend_hello/1029-002-75-1070.gif


LEdhatim :cry: nga gezimi , te flm shuuuuuuuuuuum :D :wink:
gjithmone je e mireseardhur :wink:

Diana007
04-10-05, 08:59
gjithmone je e mireseardhur :wink:

:D :D :wink: Mir s e u gjej gjithmon :wink:

Sy_kaltra
04-10-05, 18:49
Dreni30 :wink:

Dreni30
14-10-05, 21:59
spirl_girls. :lol: :lol:

spirl_girls
14-10-05, 22:01
spirl_girls. :lol: :lol:

Mbas teje :wink:

Tomori
14-10-05, 22:13
"ninnela" i bene kafet ma te mira,,,, :wink:
jo qe eshte nusja ime e po e lavderoje,,,,kjo eshte fakte!

Dreni30
14-10-05, 22:14
Dreni30 :wink:

Te flm motrushe gjithashtuuuu. :lol: :lol:

Dreni30
14-10-05, 22:15
spirl_girls. :lol: :lol:

Mbas teje :wink:

jo jooooo, te flm. :lol: :lol:

spirl_girls
14-10-05, 22:16
spirl_girls. :lol: :lol:

Mbas teje :wink:

jo jooooo, te flm. :lol: :lol:

Po poooo as topi i allamonit se lun :wink:

Dreni30
14-10-05, 22:18
spirl_girls. :lol: :lol:

Mbas teje :wink:

jo jooooo, te flm. :lol: :lol:

Po poooo as topi i allamonit se lun :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: ok respekt e nderuar.

spirl_girls
14-10-05, 22:19
:lol: :lol: :lol: :lol: ok respekt e nderuar.


Respekt edhe per ju i nderuarr :lol: :lol:

laliloli
14-10-05, 22:21
Duhet me i kerku njeher per me dhen vleresimin

Sy_kaltra
17-10-05, 19:38
rrall pom bajn kaffe per me dhan vlersim.

Dimri
17-10-05, 19:41
[q
uote="Sy_kaltra"]rrall pom bajn kaffe per me dhan vlersim.[/quote]

Sy kaltra ti je specialiste per kafe vallaaaaa :wink:

Sy_kaltra
17-10-05, 19:43
valla more Dimri pom duket se pom njofshe pak a shum :wink:

Dimri
17-10-05, 19:49
valla more Dimri pom duket se pom njofshe pak a shum :wink: Syt po ti shof qe ti je e vyme sy kaltra :wink:

Sy_kaltra
17-10-05, 19:52
valla more Dimri pom duket se pom njofshe pak a shum :wink: Syt po ti shof qe ti je e vyme sy kaltra :wink:bash e vyeme jo po di me klasifiku kaffen e mir me te keqe :)

vendasi
06-11-05, 17:01
Sy_kaltra cilin lloje te kafes e preferon :?:

vendasi
06-11-05, 17:05
Kafen ma te mire e bon Tim Hortons_si ne Kanada me pelqen shum qdo mengjes para punes smuj me kalu asajde pa hy ne Drive thru e me ble nje L-Caffe DD.

Barbaroza
14-11-05, 16:40
Gentiana pas Barbarozė, mendoj unė!

Keshtu ka pas thene Loloku dhe mendoj se thote perseri keshtu edhe sot! :P

halla e madhe
19-11-05, 17:12
Kafet ma te mirat i bene Gentiana e halles,ajo eshte gjithenje e gatshme per kafe...sa me ka marre malli per nje kafe te Gentes :cry:

Clintoni
27-11-05, 19:14
Dallash e kini se kafet me te mira i ban shoki jem "Espresso"! :D kan e ka marr malli per kafe i tham atije e jau perzhit nga ni kafe espresso, jane shume t'kajshme dhe t'amla :lol:

Barbaroza
28-11-05, 15:10
Dallash e kini se kafet me te mira i ban shoki jem "Espresso"! :D kan e ka marr malli per kafe i tham atije e jau perzhit nga ni kafe espresso, jane shume t'kajshme dhe t'amla :lol:

E ai shoku yt,a eshte k'sajde? :roll:

Linka_pz
06-08-07, 20:04
Kafet me te mira po i ben Rilinda dhe Dreni !!

gazi-de
06-08-07, 20:13
Boll inati po me vjen po qito qikat e prizrenit po i qesin kafet me te mira...hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

selvija
06-08-07, 21:38
Boll inati po me vjen po qito qikat e prizrenit po i qesin kafet me te mira...hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahQy qy Gazi e na qka po bajm spo ja kana aaaaa ahahah ani ani ska kaffe pra mee..:biggrin:

gazi-de
06-08-07, 21:46
Qy qy Gazi e na qka po bajm spo ja kana aaaaa ahahah ani ani ska kaffe pra mee..:biggrin:
hahahahhahahahahahahh um nxaneeeeeeeeee(jo bre kusherin ai ishte pak provokim apo nguxje per keto te prizrenit)hahahahahah
se me kafe tua nuk valla qy,ty u myte duke te livdu kusherin qy,thash mos po beher shume..hahahahahahahha

selvija
06-08-07, 21:55
hahahahhahahahahahahh um nxaneeeeeeeeee(jo bre kusherin ai ishte pak provokim apo nguxje per keto te prizrenit)hahahahahah
se me kafe tua nuk valla qy,ty u myte duke te livdu kusherin qy,thash mos po beher shume..hahahahahahahhaJo jo ske ku ikkkk ahahah te nxaa adin kur bejshem kaffe me kajmak ke harrue aaa ahahaha ani ma hiq ska me te qit kush...pos kafe eksprekc per demela...a pe sheh qe ben vetes...ahahaha:biggrin:

gazi-de
06-08-07, 22:03
Jo jo ske ku ikkkk ahahah te nxaa adin kur bejshem kaffe me kajmak ke harrue aaa ahahaha ani ma hiq ska me te qit kush...pos kafe eksprekc per demela...a pe sheh qe ben vetes...ahahaha:biggrin:
jo po,o vaket o vaket.....hahahahahah
mire kusherin po gjith te kome livdu qy,thash po te bie msysh ma shume qy....
edhe kafet tu jon me te shishmer qy..hahahahahahahaha

Ma-Origano
11-12-07, 15:49
cdo kushe :D!!!!!!!!!!!

Cia-Ferizaj
12-12-07, 18:20
uneeeeeeeeeeeee .................

mentor*
19-12-07, 00:43
ja valla une se qfare capuccino ti boj kukuku

LuLjaa
26-03-08, 02:10
Unee . . . :D

Gjumashja
26-03-08, 09:04
une po kush tjeter...:biggrin: ...

emine
26-03-08, 09:15
I ben aparati i kafes.....se sa per mu mbesni pa kafe:biggrin:

Dukagjinas_i
26-03-08, 09:21
I ben aparati i kafes.....se sa per mu mbesni pa kafe:biggrin:
emine,,,,kafet e mira po i bejshe,,,veq une s'mbaj mend qe kam pi nga ai aparati juaj :biggrin:

emine
26-03-08, 09:24
emine,,,,kafet e mira po i bejshe,,,veq une s'mbaj mend qe kam pi nga ai aparati juaj :biggrin:merr eme mend se edhe pulla pritoi me ja prek nganje her hahahhahhahha

sherri
26-03-08, 09:27
Prekja niher emine,kqyr ca po bahet,,e qitna kanja,rreziko,s'kokshmi shume

emine
26-03-08, 09:28
Prekja niher emine,kqyr ca po bahet,,e qitna kanja,rreziko,s'kokshmi shume


sheroo more sherr,a din se rendi a kan ju me me pjek naj kafe,se jam e re ksajde e spo i gjaj filxhan (nuk e di ku i keni ne cillin dollap):p

gjini
26-03-08, 09:34
Mire po e din emine qe nuset e kan rendin tana heret me qite kafe.

po nese ja ke nise me qite ma bon njo te lutem por me vetem nje kokerr nese ke e nese jo nje luge te qajit qitja sheqer.

gjini
26-03-08, 09:36
une po kush tjeter...:biggrin: ...

po kur u qove ti se ?
paska me ra prap bore se tek eshte que gjumashja heret.

selvija
26-03-08, 09:37
Hajde kush po ja din rendin sot per nje kaffe mengjesit,,nashta na qel syte,,,

Emnija ku je mos qu bane naj hyzmet ta shofin kete hajr ndonjher,,,:wink:

gjini
26-03-08, 09:43
Selvije siq po shifet na paska mete rendi neve te gjinise ma te dobet me qite kafe e hajmedet qe spakeni me mujt me i pi por nese i qesh me pak sheqer ja lan secilit nga nje koker te filgjani e le te perdore qysh ti duhet atij apo asaj.

emine
26-03-08, 09:44
Hajde kush po ja din rendin sot per nje kaffe mengjesit,,nashta na qel syte,,,

Emnija ku je mos qu bane naj hyzmet ta shofin kete hajr ndonjher,,,:wink:


une jam ka rritem moj,me mundu veten so mir:p ti ja ke zanat se ke pervoj qu ti se dejm zanat ja ke pas ....

sherri
26-03-08, 09:48
sheroo more sherr,a din se rendi a kan ju me me pjek naj kafe,se jam e re ksajde e spo i gjaj filxhan (nuk e di ku i keni ne cillin dollap):p
Eiiiiii shume let esht me i gjet edhe ti,ne dollap posht,e qel deren,e shtin doren edhe qe filxhanat...ose vete lovelicen ajo e din.....ja lene krejt qe po ju pjeku une nga nje...

selvija
26-03-08, 09:49
Qyre demelta e sabahit,,po qysh mu qu une qe kokem bo llom tan naten arazi tuj prit hahhaha..
tash thash pushoj pak keta qu vet ,,phaaaa qfar insanash,,(ani emnine gjini ani qe une ja qes nje pije capucina ...:wink:
http://subversivewriter.files.wordpress.com/2007/07/latte_macchiato.jpg

emine
26-03-08, 09:51
Eiiiiii shume let esht me i gjet edhe ti,ne dollap posht,e qel deren,e shtin doren edhe qe filxhanat...ose vete lovelicen ajo e din.....ja lene krejt qe po ju pjeku une nga nje...

o ku jan filxhanattttttttt,spo mun i bi ne fije hiq ma mire me marr kafe prej jush

kshtu ashtu i derdhi kafet ,me dalin pa shkum...tu rritttttttt nera sherro;)

sherri
26-03-08, 09:51
http://www.l-mobile.com/Cms/Media/GlobalRepositories/Allgemein/Referenzen/Kunden%20-%20Bilder/Kaffee%20Partner%20Tasse.jpghttp://www.l-mobile.com/Cms/Media/GlobalRepositories/Allgemein/Referenzen/Kunden%20-%20Bilder/Kaffee%20Partner%20Tasse.jpg

Qe emine hanem,vec per ty e mu,tjerve skam ca ju baj,le tjau p... lovelica nga nje:P:P

emine
26-03-08, 09:58
http://www.l-mobile.com/Cms/Media/GlobalRepositories/Allgemein/Referenzen/Kunden%20-%20Bilder/Kaffee%20Partner%20Tasse.jpghttp://www.l-mobile.com/Cms/Media/GlobalRepositories/Allgemein/Referenzen/Kunden%20-%20Bilder/Kaffee%20Partner%20Tasse.jpg

Qe emine hanem,vec per ty e mu,tjerve skam ca ju baj,le tjau p... lovelica nga nje:P:P


e bafsh hajr,se bash dicka po u pikan kafet me sherra:p hiqmu lovelices s epo bahet gadi mu amrtu krejt a hup qika as vesh so prej promshit a pe shef si ak mbet hala ne kombilizan te nates hahahhah

gjini
26-03-08, 10:52
Tash ejani ju te dyja ketu ne oden time e ju qes une nga nje kafe masi qe asnjera su kujtuat me ma qite mu nje.!!

26-03-08, 11:33
kush do kafe te mira doki ka THERANDA edhe e kqyrni qysh bohen kafet e mira ...

Estella
26-03-08, 11:34
une e kisha pi nje.....................

gjini
26-03-08, 15:02
une e kisha pi nje.....................


http://t4.imagechef.com/ic/imgout/sampfa938b32a1e41c6c.jpg

Estella
26-03-08, 15:17
Gjini flm shume ......................

LuLjaa
26-03-08, 15:42
une po kush tjeter...:biggrin: ...

Ani ti qe hala as nje caffe prej teje se kam pi :P

Dukagjinas_i
26-03-08, 15:46
Ani ti qe hala as nje caffe prej teje se kam pi :P
..ja qet veti,,,kafet ma t'mira :))

LuLjaa
26-03-08, 15:51
Dukagjinas e me siguri per qata paska than s'di :D

Po ma t'mira se une kush si qet ketu apo be haha

Dukagjinas_i
26-03-08, 15:53
Dukagjinas e me siguri per qata paska than s'di :D

Po ma t'mira se une kush si qet ketu apo be haha
..veq une ,hahahaaaa

LuLjaa
26-03-08, 15:54
..veq une ,hahahaaaa

E tash po m'kalove mu haha flm.. edhe ni here

Dukagjinas_i
26-03-08, 15:57
E tash po m'kalove mu haha flm.. edhe ni here
....sps,,,,eh harrova te uroj per Avatarin e ri...shume mire po dukesh :D

LuLjaa
26-03-08, 16:00
Ho flm.. po kjo s'jam une e ajo tjetra u kan origjinalja :D
ama e hjeka se shume nisen mem marr msysh e tan naten s'kisha gjume tani :D

Dukagjinas_i
26-03-08, 16:04
Ho flm.. po kjo s'jam une e ajo tjetra u kan origjinalja :D
ama e hjeka se shume nisen mem marr msysh e tan naten s'kisha gjume tani :D
...me kete foto, as hoxha me hajmeli s'ka me ta kthy gjumin mo....une i pari t'rash msysh :))

LuLjaa
26-03-08, 16:09
I kam do hoxhollar t'fort keshtu sebepa edhe diēka mem ndodh , muj mi ra vetit mas sa hora s'ka dert per keta edhe tii si ki syt e kalter nashta per me marr msysh hahaha

Agolli
26-03-08, 22:22
...valla ska me kaffét e sekretareshes.....kur t'ma qet sekretaresha kaffén edhe shefica bohet xheloze, z'di pse:biggrin:

lovely
28-10-08, 20:25
e bafsh hajr,se bash dicka po u pikan kafet me sherra:p hiqmu lovelices s epo bahet gadi mu amrtu krejt a hup qika as vesh so prej promshit a pe shef si ak mbet hala ne kombilizan te nates hahahhah


eee kafeee dynjeeeeeee :biggrin: :biggrin:

selvija
28-10-08, 20:51
Me qit nje konkurs me se miri se kush...ndoshta kemi dobi hiq si dihet...fitojm naj vend punes ne banak..:wink:

lovely
28-10-08, 20:55
Me qit nje konkurs me se miri se kush...ndoshta kemi dobi hiq si dihet...fitojm naj vend punes ne banak..:wink:


tybe Romanses duhet me ia dhane doren :smile:

selvija
28-10-08, 21:02
tybe Romanses duhet me ia dhane doren :smile:Po valla asja veq xhezvet ma ja pa boll asht e le mo me pi,,,po t'knaq zoti rujt e knqte marrt nje burr per merak...:wink:
ti moj nise qka je demelav a veq ne mulli po rri a,,qu laju shkunde ata mill e naj fyzmet se shkum ne gjum..:biggrin:

romansa
28-10-08, 21:19
flm per komplimentet qe mi kishit dhene ketu
tash e keni edhe nga nje kafe per juve speciale atje

Murgesha
28-10-08, 21:21
flm per komplimentet qe mi kishit dhene ketu
tash e keni edhe nga nje kafe per juve speciale atje


Boll tė paskan lavdėru tjerėt po spo du me shku posht unė pa tė dhėnė komplimente pėr kafet e mira qė mi ke ba sa herė.

uliksi31
28-10-08, 21:34
Boll tė paskan lavdėru tjerėt po spo du me shku posht unė pa tė dhėnė komplimente pėr kafet e mira qė mi ke ba sa herė.

Pa dvete edhe mua t'ma maroj nje kafe, tybe spo guxoj me lyp kafe si ktyne here qe vec u kullsha.:biggrin:

Murgesha
28-10-08, 21:35
Pa dvete edhe mua t'ma maroj nje kafe, tybe spo guxoj me lyp kafe si ktyne here qe vec u kullsha.:biggrin:

E po ktyne herė ke pas shpinė plot me hyzmetqarė, po tė mori edhe ty pusi si mua kur na ndajtėn me zor hahahahahahaahahahahaha

uliksi31
28-10-08, 21:39
E po ktyne herė ke pas shpinė plot me hyzmetqarė, po tė mori edhe ty pusi si mua kur na ndajtėn me zor hahahahahahaahahahahaha

Po per qata thon: runa Zot prej sherrit shejtonit. hahahahahahahaha Prej se jame nda me ty edhe poasunin ma rrujti dreqi.:biggrin:

romansa
28-10-08, 21:40
..shkoni more ju qe me livduat ..pini kafet se ju ftohen

Murgesha
28-10-08, 21:41
Po per qata thon: runa Zot prej sherrit shejtonit. hahahahahahahaha Prej se jame nda me ty edhe poasunin ma rrujti dreqi.:biggrin:


More ishalla spo tė zen edhe ty me tė rru kund, e me harru pasuninė me ka krejt hahahahahahaahahahahahah

Murgesha
28-10-08, 21:43
..shkoni more ju qe me livduat ..pini kafet se ju ftohen

Unė e mora temėn, me ēka edhe njėherė e vėrtetove se i meriton lavdėratat.

Do ta kem parasysh kėtė se ku i dihet ndoshta hapim ndoj sondazh kush po i ban kafet mė tė mira e vota ime drejt nė kutinė time ka me ardhė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

LuLjaa
09-11-08, 23:54
Une & romansa :D

Jana
10-11-08, 00:04
Lulja....valla...edhe nuk priton hiq...

sherri
10-11-08, 00:07
Une & romansa :D
Po a? kallxo veten tashe.......e din c'fare per mu a??

LuLjaa
10-11-08, 00:09
Lulja....valla...edhe nuk priton hiq...
Ehh, normal bee keta e din krejt ama nuk kallxojn hahaa

LuLjaa
10-11-08, 00:10
Po a? kallxo veten tashe.......e din c'fare per mu a??
Po praa, pse jo po don me than a :P hajt kallxom ēfare ki qef se kam harru :)

sherri
10-11-08, 00:13
Leje krejt dredho,,une skam harru per ty....

LuLjaa
10-11-08, 00:18
Leje krejt dredho,,une skam harru per ty....
Ani qe a ban ksii se per momentin s'pom kujtohet ēfare e ki marak :) .. http://www.jonworth.eu/wp-content/uploads/2007/10/coffee.jpg

sherri
10-11-08, 00:21
heheheeehehhe a pe sheh qe ske harru,,a ca je ti

LuLjaa
10-11-08, 00:25
heheheeehehhe a pe sheh qe ske harru,,a ca je ti
A dmth ksi koka, menova mos naj nja me xhezvee :D

Trina_1
10-11-08, 15:22
Njeher per njeher Romanca vendin e par e ka :smile:

e_martumja
10-11-08, 15:25
Maqina Espresso :biggrin:

Giovanni
10-11-08, 15:27
Emartumja me provoj i martesore tu ja qit kaffen vjehrres i ben kaffet me te mirat....

e_martumja
10-11-08, 15:33
Emartumja me provoj i martesore tu ja qit kaffen vjehrres i ben kaffet me te mirat....Lirisht munt te them qe vetem 2 apo 3 her ja kam bere hahaha
Mos rrej ahhahaa

Giovanni
10-11-08, 15:38
Lirisht munt te them qe vetem 2 apo 3 her ja kam bere hahaha
Mos rrej ahhahaa
Qfar e martume bre ti une kur te martohem kam me e marr nje nuse qe din me qit kafe se marova tu i qit vet... te heka prej liste ty pra me ty nuk martona kaj e tranou sa te duash hhihiihhihi

e_martumja
10-11-08, 15:49
Qfar e martume bre ti une kur te martohem kam me e marr nje nuse qe din me qit kafe se marova tu i qit vet... te heka prej liste ty pra me ty nuk martona kaj e tranou sa te duash hhihiihhihiehehhehe Veq mos i ha fjale ahhahaha

Giovanni
10-11-08, 15:55
ehehhehe Veq mos i ha fjale ahhahaha


A din si po ja bejm po martiohem bre ... une i qes kafet veq filgjanat i pastron ti....!!!

Si po te doket si ide...??

e_martumja
10-11-08, 16:03
A din si po ja bejm po martiohem bre ... une i qes kafet veq filgjanat i pastron ti....!!!

Si po te doket si ide...??Ani mbasi e kam maqinen mi la dhe i terr vete ahhahaha

Giovanni
10-11-08, 16:05
Ani mbasi e kam maqinen mi la dhe i terr vete ahhahaha

Gabim ke marr vesh bra se une kur te martohem nuk vi te ti po ti vjen te une apo..??
E une nuk kam maqin qe lan piata veq ne merrsh me veti hihihhiihhihi