PDA

View Full Version : Cilen pije e preferoni me se shumti??


Faqet : [1] 2

Cool_Boy
23-07-04, 10:03
tung

Barbaroza
23-07-04, 10:25
Fanta :P

florian
23-07-04, 18:31
APERITIVET NE PERGJITHESI , BIRRAT :wink:

anna
23-07-04, 19:18
lengjet psh dardha :wink:

florian
23-07-04, 19:33
lengjet psh dardha :wink:

kunat kqyr se po me dejesh :lol: :lol: :lol:

lazdrani
23-07-04, 20:15
UJE MINERAL,RED_BULL,COLA,FANTA................Caje :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
24-07-04, 00:12
Shvepsi.......

mr_beni
25-07-04, 17:06
Uje mineral,dhe Sprite.

aferdita
25-07-04, 17:12
vodka hahahaha :lol: :lol:

joalkoholike : Eistee (pjeshkave)
alkoholike: nuk pi fare

Loloku
25-07-04, 17:47
Bravo aferdita edhe une vodk pjepri valla

Murgesha
25-07-04, 21:37
Pija ime e preferuar eshte Coca-Cola e pastaj kafja.

Gentiana
26-07-04, 12:46
Red Bull, Fanta dhe Kaffet turke!

anna
26-07-04, 18:41
lengjet psh dardha :wink:

kunat kqyr se po me dejesh :lol: :lol: :lol:ah njeri mos vet sa e shoh dhe bam menjeher pina hahahha :lol: :lol:

turisti
20-08-04, 21:56
Po e preferoj, me te preferuaren ne SHKRETĖTIRĖ- UJEEEEEEE. :wink:

nitushe
12-09-04, 15:09
Ice-tea :wink:

mickoja
12-09-04, 15:43
Shvepsi.......Ej shejtonka shvepsi čsht jupi i prisht.... :wink:

Albanam
12-09-04, 19:51
Sprite dhe lėng ananasi !

turisti
12-09-04, 23:34
Lengu mandarine ( prodhimi i Bulgarise). :wink:

dr1ta
13-09-04, 00:05
margarita :)

mr_beni
07-10-04, 12:45
Red-Bull

livoreka bicio
08-10-04, 23:14
COLA, ICE TEA, DHE LENGET E FRUTAVE :wink:

Krokodilli
09-10-04, 08:34
pije joalkoholike:- Ice Tea
Alkoholike:- Jim Beam me kokakola

http://www.colawp.com/colas/0/cola58.jpg

Diana007
09-10-04, 08:40
Moll valla me ate se nderroj asnje

Artan_9
09-10-04, 17:21
una valla rasoj te laknave ose cik te lopes :wink:

livoreka bicio
11-10-04, 12:47
una valla rasoj te laknave ose cik te lopes :wink:HA,HA,HA,HAHHAHAHAHAHAHAH. BASH DJAL SAGLAM JE BE ARTAN. :lol: :lol: :lol: :lol: .

vushtrria
11-10-04, 12:56
nuk kam ndonje pije special diqka, mvaret se si jam vet ashtu e pershtati edhe pijen vetem alokool jo :lol: :lol:

Artan_9
11-10-04, 17:43
una valla rasoj te laknave ose cik te lopes :wink:

Maca
11-10-04, 20:33
Red Bull ose Smirnos...

Kaltrushi
18-10-04, 14:59
Red-Bullin mhm po shkoj ta pi nje. :wink:

tungi

MemphiSx
18-10-04, 16:02
Red Bulle kajher pi edhe Diqka prej Multivitamin:D

Kaltrushi
18-10-04, 16:04
Red-Bullin mhm po shkoj ta pi nje. :wink:

tungi


ops jam duke inuar. krejt harrova por nuk piva jo por pas iftarit. hehehe :wink:

MemphiSx
18-10-04, 16:08
Red-Bullin mhm po shkoj ta pi nje. :wink:

tungi


ops jam duke inuar. krejt harrova por nuk piva jo por pas iftarit. hehehe :wink:


E paske prish veq e ki menu qe je ka pin :D Hajgare pak;)

turisti
24-01-05, 13:28
Uje.

experti_lu
24-01-05, 18:47
KAFE ME DY SHEQERA
BAELYS..

Gentiana
24-01-05, 18:49
KAFE ME DY SHEQERA
BAELYS..

Phaaaaaaa,ani kafe me dy sheqera,more a jo me 3 a??? :roll:

uliksi31
25-01-05, 07:43
Ujin e Cemit :lol:

Kercovari
25-01-05, 08:09
Konjak me luleshtrydhe!

Kaltrushi
25-01-05, 08:38
Red Bull O qka e kisha pi nje tasht............................. :cry:

AK^47
25-01-05, 12:51
HuH Shum pytje me ven te koka qikjo ;););)

E sa i perket pergjigjes pergjigjen e kam kshtu:

Lakra Rasoj, Qumsht te Lopes,deles edhe Dhis, Kumsht etj etj ama Krejt Prodhime vendore :):):):):)

Kaltrushi
25-01-05, 16:00
HuH Shum pytje me ven te koka qikjo ;););)

E sa i perket pergjigjes pergjigjen e kam kshtu:

Lakra Rasoj, Qumsht te Lopes,deles edhe Dhis, Kumsht etj etj ama Krejt Prodhime vendore :):):):):)


hahhahahahahhahah :D :D :D hmmmmm e Kos te perzier a pin????????? hahahahahhahaha Je me siguri njeri i shendosh te lumt :wink:

AK^47
25-01-05, 17:04
HuHuHuHuHuHuHuHuHuHuH Loqkush a po menon qe po pij un ReD-BulL si ti a :?: :?: Jaaaaaaaaaaaaaaa As Menen Se Kam :D:D:D:D:D:D:D:D

Dilingjia
24-05-05, 09:45
TAMEL,edhe ate tamel te...? (n'mujshi me ja qellue hallall a?)

Arbėri
24-05-05, 09:54
TAMEL,edhe ate tamel te...? (n'mujshi me ja qellue hallall a?)E diiiiiiiiiiiiiiiiiiii http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif[/img] http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Dilingjia
24-05-05, 09:57
TAMEL,edhe ate tamel te...? (n'mujshi me ja qellue hallall a?)E diiiiiiiiiiiiiiiiiiii http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif[/img] http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

qy e di? eshte kallaj me thane po hajt shkrepe pra :wink:

Arbėri
24-05-05, 10:11
TAMEL,edhe ate tamel te...? (n'mujshi me ja qellue hallall a?)E diiiiiiiiiiiiiiiiiiii http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif[/img] http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

qy e di? eshte kallaj me thane po hajt shkrepe pra :wink:Oooooooooooo e kisha thane por, heheheh, po frikesohem mos po mendojne, gjinia me e bukur po mendoj, mos je Femije http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif se vetem femija deshirojne te pine asi pije, hahahahahahahahahahahahahaha

Bile bile, qfar men ke ti, edhe gjite i zgjedhe http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Dilingjia
24-05-05, 10:14
BINGO,
ja qellove pasha mu,
po qka me ba qy,me kane pas da prej gjinit heret e qata m'ka mbet marak de.
Le t'menojn qka t'dojn qy,qata ma kana qy :lol:

Arbėri
24-05-05, 10:16
BINGO,
ja qellove pasha mu,
po qka me ba qy,me kane pas da prej gjinit heret e qata m'ka mbet marak de.
Le t'menojn qka t'dojn qy,qata ma kana qy :lol:http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

anna
06-07-05, 15:15
vishnje :D

Tomori
06-07-05, 16:55
Lengun e molles...

turisti
07-07-05, 00:47
Ujin. :P

schütze
07-07-05, 00:58
ujin,po edhe tjerat po

rafet llapjani
07-07-05, 01:08
KAFEN&QAJIN 8)

Murgesha
07-07-05, 01:56
Eh ēka kish shku tash njė IrishCoffe. :lol:

rafet llapjani
07-07-05, 02:29
QyQy irish jo moj albanisch

ZEMERTHYERI
07-07-05, 07:51
Nje publicitet te vogel per "HEINIKEN" :P

Kercovari
10-07-05, 19:57
Nje publicitet te vogel per "HEINIKEN" :P

Pa publicite se ketu e kam. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
10-07-05, 20:40
kafet dhe qajin nuk i perdori pra pijen te preferuar "uji :lol: "

hummmm veres nje freskim kurse dimrit ....... :wink:

Honesty^uk.
10-07-05, 20:45
H2O

GURI SYLAJ
10-07-05, 21:17
UJe - po te Kronit te Etheve, n'Gryke te Gashit.

Gentiana
10-07-05, 21:27
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg

e_martumja
10-07-05, 21:32
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg
+Vodka te kuqe :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
10-07-05, 21:36
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg


Po don te rrish pa gjum sonte a????????????

Gentiana
10-07-05, 21:41
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg


Po don te rrish pa gjum sonte a????????????

Per bes sa e piva nja,e tani lum si une. :evil: :evil:

Ku ishe me perpara hey?

Honesty^uk.
10-07-05, 21:42
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg


Po don te rrish pa gjum sonte a????????????

Per bes sa e piva nja,e tani lum si une. :evil: :evil:

Ku ishe me perpara hey?

lum bafsh gjithmone, me perpara une isha duke prit se mos ma sjell edhe mua nje :wink:

Gentiana
10-07-05, 21:45
lum bafsh gjithmone, me perpara une isha duke prit se mos ma sjell edhe mua nje :wink:


Urdhero pra,dhe ben edhe ti lum,si po bej une.
Te beft mire
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg

Honesty^uk.
10-07-05, 21:46
Urdhero pra,dhe ben edhe ti lum,si po bej une.
Te beft mire
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg

Flm , biles shoqeri ne pije po te bej :wink:

Gentiana
10-07-05, 21:48
Hajde pra Gezuar :wink:

Honesty^uk.
10-07-05, 21:51
Hajde pra Gezuar :wink:

gezuar e per te mira gjithmone

halla e madhe
10-07-05, 22:08
Hajde pra Gezuar :wink:

gezuar e per te mira gjithmone

E martumja na sjelle sonte raki teRahovecit,atje ajo i ka rrenjet :wink: :lol:

Honesty^uk.
10-07-05, 22:18
E martumja na sjelle sonte raki teRahovecit,atje ajo i ka rrenjet :wink: :lol:

Edeh une desha ti bej shoqeri halles ne raki

halla e madhe
10-07-05, 22:27
E martumja na sjelle sonte raki teRahovecit,atje ajo i ka rrenjet :wink: :lol:

Edeh une desha ti bej shoqeri halles ne raki

NIpqe_ti vazhdo me raki e halla te shoqeron me shirup te drandofilleve :wink: :lol:

Honesty^uk.
12-07-05, 20:37
nje gote me KOS te truzuar :wink:

Sy_kaltra
23-03-07, 20:07
http://lelecreator.p2pforum.it/Image/blog/martini_bianco.jpg

Giovanni
23-03-07, 20:10
http://lelecreator.p2pforum.it/Image/blog/martini_bianco.jpg


I like martini,

Me pelqen pa mas kjo pije, ma qite ndermend u qova me e marr nje gote

Sy_kaltra
23-03-07, 20:14
I like martini,

Me pelqen pa mas kjo pije, ma qite ndermend u qova me e marr nje gote

Na befte mire ,mbasi qe edhe un veq e kame mbush :smile:

Guri i madh
23-03-07, 20:21
http://lelecreator.p2pforum.it/Image/blog/martini_bianco.jpgma teper se nji vit nuk kam perdorur alkohol po mendoj raki e veren e perdori her pas here mvaret nga disponimiune e preferoj vetem ujin mineral kollat fare si perdori

ARI_03
23-03-07, 23:20
http://www.fotosearch.de/thumb/ISH/ISH106/42-15518100.jpg

vjeshta
23-03-07, 23:21
Ujin e thjesht .

Virti
23-03-07, 23:24
kumshtin...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
23-03-07, 23:29
Hirren ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
23-03-07, 23:33
Birren e Pejes.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
24-03-07, 08:44
Sikur te kish uj Bjeshkes ..ku ta gjejm se..

selvija
24-03-07, 15:18
Pija qe me shuan etje eshte ui i zotit.
http://img.aftonbladet.se/nyheter/0409/13/NYHETER-SH13sep-veta-kran.jpg (http://www.aftonbladet.se/nyheter/0409/13/NYHETER-SH13sep-veta-kran_368.jpg)

gazi-de
24-03-07, 15:31
uj dhe kafeeeeeee...

selvija
24-03-07, 15:34
uj dhe kafeeeeeee...Si me qen vella e moter qenkemi gazi-de:biggrin:

gazi-de
24-03-07, 15:40
nje foto kure kame qene ne spitale e nderuare...

http://home.imf.au.dk/burner/billeder/Kaffe.jpg

selvija
24-03-07, 15:47
ahahah gazi-de plot kaffe koke pse par nuk sherben hiq paske boll hahah tahmaqri i madh koke edhe nuk shperndane hahah

Dreni30
24-03-07, 15:49
Pija qe me shuan etje eshte ui i zotit.
http://img.aftonbladet.se/nyheter/0409/13/NYHETER-SH13sep-veta-kran.jpg (http://www.aftonbladet.se/nyheter/0409/13/NYHETER-SH13sep-veta-kran_368.jpg)

Uji freskon gjithe pjeset e trupit, hahahahahahh

gazi-de
24-03-07, 15:49
ahahah gazi-de plot kaffe koke pse par nuk sherben hiq paske boll hahah tahmaqri i madh koke edhe nuk shperndane hahah
por edhe njeket e zbuluane,qe nuke kame gjak vetem kafe,dhe me ndihmoj..

e qa i perket sherbimit tim,ti e din qe jame dembel....hghghghgh

selvija
24-03-07, 16:14
Uji freskon gjithe pjeset e trupit, hahahahahahhPo valla Dreni u kanqem tu ja bush 3 her ne dite hahahahha po na xdrite edhe mire..:biggrin:

selvija
24-03-07, 16:14
por edhe njeket e zbuluane,qe nuke kame gjak vetem kafe,dhe me ndihmoj..

e qa i perket sherbimit tim,ti e din qe jame dembel....hghghghghJa valla gazi-de qka asht se demel je po qka me ba haha.

Dreni30
24-03-07, 16:22
Po valla Dreni u kanqem tu ja bush 3 her ne dite hahahahha po na xdrite edhe mire..:biggrin:

Vetem shkelqim me teper ani tash panevera edhe me mire, hahahahahah

ninnela
24-03-07, 16:22
Vetem uje te thjeshte edhe leng molle

selvija
24-03-07, 16:32
Vetem shkelqim me teper ani tash panevera edhe me mire, hahahahahahAni tash kemi nevoj edhe me shum se kurr uje nxet mu flladit edhe me shum

Dreni30
24-03-07, 16:39
Ani tash kemi nevoj edhe me shum se kurr uje nxet mu flladit edhe me shum

Po de per ate edhe une po them. hahahahahaahahahahaha

Agolli
24-03-07, 20:56
http://www.vinsprit.se/images/iwsc_2004_150.jpg

U kenaqaaaaaaaaa........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
27-03-07, 00:34
Vetem uje te thjeshte edhe leng molle


Rasoj a pota kana hiq ahahahah

vjeshta
30-03-07, 15:02
Multivitamin -13 !

Agolli
30-03-07, 19:39
Sok t'dudave....

selvija
31-03-07, 07:53
Valla ne kete moment nje kaffe , qka kish shkuar..

Dreni30
31-03-07, 08:39
Valla ne kete moment nje kaffe , qka kish shkuar..

Valla edhe une bashke me ty nje kafe e kisha pi se moti nuk jemi takuar, hahahahah, kafet me ty i dua shume.

selvija
31-03-07, 08:42
Valla edhe une bashke me ty nje kafe e kisha pi se moti nuk jemi takuar, hahahahah, kafet me ty i dua shume.Qka zdue me ty se hahahaha:wink:

Domira
31-03-07, 10:59
Uj t'ēeshmeshttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
31-03-07, 11:15
Uje te thjesht per mua eshte NR1 e te tjetrat jan leng Portokalli, dredheza , coca-cola,dhe Sprite

Linka_pz
01-04-07, 20:38
Leng Portokalli....

Xuki
01-04-07, 20:42
http://www.skate-night-salzburg.at/images/rivella-flasche.jpg

selvija
01-04-07, 20:45
http://www.skate-night-salzburg.at/images/rivella-flasche.jpgQitma pak:biggrin:

e_martumja
01-04-07, 20:46
http://www.skate-night-salzburg.at/images/rivella-flasche.jpg A qesishne po pin ah, per nenat qe japin gji ehste i mire... vjen qumshti vete :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Xuki
01-04-07, 20:49
Qitma pak:biggrin:


Qitma MSN-in! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
01-04-07, 20:49
A qesishne po pin ah, per nenat qe japin gji ehste i mire... vjen qumshti vete :biggrin: :biggrin: :biggrin:Ani thojsha ni ditė pse u rrita kaq i madh!! hahahhaha

selvija
01-04-07, 20:50
Qitma MSN-in! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifTa qes kete. eshte me e bukur se une:biggrin:

http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/fantasy/157.gif (http://www.myspacedev.com/myspace-glitter-graphics/)

selvija
01-04-07, 20:52
Valla koka mir pra e martumja se ka nis mu hargjue diqka e pe pi pak ndoshta vjen e ngihen hahahahhahahahah ahahah:biggrin: :biggrin:

Xuki
01-04-07, 20:54
Ta qes kete. eshte me e bukur se une:biggrin:

http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/fantasy/157.gif (http://www.myspacedev.com/myspace-glitter-graphics/)


Falemnderit, por unė hala nuk kam vdekė moriii!!

Qysh bre nuk po tė vjen gjynah prej meje....ku mendon ti me shku n'atė dynje?

selvija
01-04-07, 20:58
Falemnderit, por unė hala nuk kam vdekė moriii!!

Qysh bre nuk po tė vjen gjynah prej meje....ku mendon ti me shku n'atė dynje?Ani shkofshim ate dynja rrim qaty bashke pastaj plotsohet ajo deshire ahhaha:biggrin:

Agroni22
01-04-07, 22:14
ujin e bunarit

ninnela
01-04-07, 23:16
Uje t'zotit

Dreni30
01-04-07, 23:20
Uje t'zotit

Shko e merre kafen se uj shyqyr kemi mjafte, hahahaah se pa uj as kafja nuk marohet.

Dreni30
02-04-07, 07:55
http://www.export-forum.com/americas/images/jus_soja_argentine_small.jpg
Pije freskuese.............

ninnela
02-04-07, 13:19
Shko e merre kafen se uj shyqyr kemi mjafte, hahahaah se pa uj as kafja nuk marohet.


aahhaha vllavush e mora flm shume, po per qat de une vec uje du, se e di se pa te smujm em bo sen valla

selvija
05-04-07, 21:16
Sante diqka po me pihet vetem..
http://www.yakudza.ru/showpic.php?tab=pictures&id=1403&pic=picture2

Agolli
05-04-07, 21:24
http://www.itadventure.se/agnasbacken/images/kaffe.jpg

+
http://shopping.search.ch/images/products/large/291/riegger-520760-baileys.jpg

uck_aksh
05-04-07, 22:02
http://i105.photobucket.com/albums/m211/hmkiese/milk.jpg

Artisti
03-11-07, 20:06
After Shave

hhhhhhhhahahaaahhahaaa

.

luckyman
03-11-07, 20:23
............"salepi"!!!!!!!!!!!!

egi
03-11-07, 20:31
............"salepi"!!!!!!!!!!!!

qka eshte kjo more.... :smile:

Artisti
03-11-07, 20:33
qka eshte kjo more.... :smile:

A e din, sikur benzina qe eshte produkt i dizelit hahahaha ashtu edhe salepi produkt i after shave


.

egi
03-11-07, 20:39
A e din, sikur benzina qe eshte produkt i dizelit hahahaha ashtu edhe salepi produkt i after shave.

Looooooooooooooooooooooool, pija e preferuar hahahha
Ani qe pija ime e preferuar eshte veet me uj, produkt i depilacjonit hahhahah

selvija
03-11-07, 21:30
Pija ime preferume qe me knaq eshte FANTA..
http://www.drinkalizer.com/cocktailbilder-/braziliansunrise.jpg

juskoster
03-11-07, 23:54
Pija ime preferume qe me knaq eshte FANTA..
http://www.drinkalizer.com/cocktailbilder-/braziliansunrise.jpghttp://www.lezebre.lu/images/red_bull-logo.gif
un energy drink

Guri i madh
04-11-07, 00:27
une jam rrit me salep edhe nuk e ndrroj ket pije

Elina
04-11-07, 00:35
Lengun e portkallit!


E Baileys e kam provu ndashta nja 2-3 here kapak edhe ate sa mos me u nda prej shoqerise,,,po ma djegke lukthin:biggrin: ,veq nje shije interesante :tongue:

juskoster
04-11-07, 01:16
Lengun e portkallit!


E Baileys e kam provu ndashta nja 2-3 here kapak edhe ate sa mos me u nda prej shoqerise,,,po ma djegke lukthin:biggrin: ,veq nje shije interesante :tongue:

elina provoje beileys me kafe ? qite vetem pak (nji lug e vogel beileys) ne kafe aspresso.besoj s ete perqen tani kafe-baileys

L~Nora
04-11-07, 02:14
Uj Bunari :biggrin:

966

LuLjaa
04-11-07, 02:29
Krejt Sokat .....mmmmmmm

Guri i madh
04-11-07, 02:34
Uj Bunari :biggrin:

966

qenkna permallue me pie uj me kofe

ja me grushta te kroni i etheve

L~Nora
04-11-07, 02:39
qenkna permallue me pie uj me kofe

ja me grushta te kroni i etheve
:frown: :frown: :frown:

Virti
04-11-07, 23:42
qumeshtin! :tongue:

rafet llapjani
05-11-07, 01:06
Rasojn hahahhahaahahah

Lona
05-11-07, 14:53
Tek ne i thone xhus qe me shume e pije,,,,

Domira
06-11-07, 00:53
Sot kam preferua leng me fruta mali...o sa shum kam pi ksi langu sot.

LaCoStA
31-12-07, 19:00
Multivitamin more , krejt i ki qaty bashk haha

Cia-Ferizaj
31-12-07, 19:51
Multivitamin more , krejt i ki qaty bashk haha

e kush te tha se qaty i ki .......... nana a ? hahahaha

selvija
31-12-07, 21:10
Sonte do preferoj siideri...
http://blogit.kauneusjaterveys.fi/resserver.php?blogId=1&resource=siideri.jpghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/Cider-strongbow.jpg/180px-Cider-strongbow.jpg

Paradox_13
01-01-08, 12:12
sot koka ka ma kana veq ........
http://www.humenskamliekaren.sk/website/vyrobky/jogurt_biely2.gif

uck_aksh
01-01-08, 15:15
Foto me permasa shume te mdha....

Guri i madh
01-01-08, 16:25
Sonte do preferoj siideri...
http://blogit.kauneusjaterveys.fi/resserver.php?blogId=1&resource=siideri.jpghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/Cider-strongbow.jpg/180px-Cider-strongbow.jpg
qita sokat e molles shum i kam merak

selvija
01-01-08, 16:44
qita sokat e molles shum i kam merakDiiser Guri i madh 7% alkohol i lete bashe per femra ahahahah por me i mir i dardhes apo...:tongue:

Xuki
03-01-08, 15:12
http://www.coffeeforless.com/images/uploads/evian_water.gif

http://www.rivella.com/rivella-fl-100cl-d.jpg

Dukagjinas_i
03-01-08, 15:47
S'ka me birre t'Pejes,,,,,,,

Linka_pz
03-01-08, 17:11
Leng Portokalli ......!

mentor*
03-01-08, 18:19
jupat e kosoves.....

Cia-Ferizaj
03-01-08, 18:20
jupat e kosoves.....

hahahahahahha

une koka pordhat e shqiperise ........

mentor*
03-01-08, 18:22
edhe qito biirra te cia-es llaqko apo qfare ken

Cia-Ferizaj
03-01-08, 18:24
llashko birra............ me knaqin hahhhhahaha

mentor*
03-01-08, 18:27
edhe rasojin e ninneles............hahhahaha.....cia a e kerku ti hiq rasojin

Cia-Ferizaj
03-01-08, 18:36
edhe rasojin e ninneles............hahhahaha.....cia a e kerku ti hiq rasojin

jo se pom me vjen marre ............. hahhahaah me ja lyp rasojin ninneles

luckyman
03-01-08, 19:01
UJ (H2o),...ndersa prej pijeve alkoholike *Vera e kuqe*(per momentin *Amarone*).

LaCoStA
05-01-08, 01:41
Ujin e xhenetit , sem ma i mire nuk ka ...

Sy_kaltra
26-04-08, 14:09
Martini - roso :smile:

Honesty^uk.
26-04-08, 14:11
ujin .......................pasi alkolin nuk e konsumoj kur sjam ne terezi:biggrin:

rafet llapjani
26-04-08, 14:50
bella alla kumsht ahahahahahahahahahahahh

Breshka
26-04-08, 15:26
UJI............................i pari edhe i fundit n'jet

Jana
26-04-08, 15:30
Uj te Radoniqit........

Virti
26-04-08, 16:13
Uj te Radoniqit........
kqyr mos ka edhe te Rakocit... :cool:

halla e madhe
26-04-08, 16:17
kqyr mos ka edhe te Rakocit... :cool:

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Virti
26-04-08, 16:21
:biggrin: :biggrin: :biggrin:
... :cool:

Zero Cool
26-04-08, 16:33
http://www.slijterijmvanbergen.nl/grolsch1.gif

Naki
26-04-08, 16:40
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg
Kur po mė merren metė e mu kfjellė ,hiq nuk e preferojė veq njė redbull e pijė.


Pijet nga Frutat e mollės dhe qershisė i preferojė!

sunrise
06-05-08, 10:27
lengun e molles gjithmon e kom preferu edhe e preferoj ma relakson organizimin dyqysh .. ndoshta qe ma kona ahhaahhhaaaaaaaaa

^katunari^
06-05-08, 10:29
salep

gazi-de
06-05-08, 10:33
http://www.datasync.com/~jrocker/pictures/red%20bull.jpg
edhe une kete e sakatoj valla........:tongue:

Agolli
08-05-08, 21:30
Skenderbeg-un me i thuperr, qashtu i perzi bashk!!

LuLjaa
08-05-08, 23:07
Caffe a ban me than a vetum per soka bahet fjal ketu :D

Dukagjinas_i
09-05-08, 10:30
Caffe a ban me than a vetum per soka bahet fjal ketu :D
Cafe s'ka ktu,,,veq soka t'langjeve :biggrin:

Domira
09-05-08, 10:36
Lang thanash...

LaCoStA
09-05-08, 10:37
Multivitamin. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

MemphiSx
15-05-08, 15:11
Bambus qitash kohet e fundit :P

Domira
15-05-08, 15:14
Kohet e fundit ujin e preferoj mas shumti.

Murgesha
15-05-08, 15:16
Ndėrsa unė kohėve tė fundit veq me qeso po e mbaj shpirtin.

http://www.royalunibrew.com/Files/Billeder/MediaDB/Originals/faxekondi1.jpg

Luana
15-05-08, 21:36
Fanta :biggrin:

Paradox_13
15-05-08, 21:41
Fanta :biggrin:

http://www.thedrum.co.uk/uploads/directory/portfolio/port_218_228.jpg

Rras mos lyp tjeter..ahahahah

Luana
15-05-08, 21:42
http://www.thedrum.co.uk/uploads/directory/portfolio/port_218_228.jpg

Rras mos lyp tjeter..ahahahah

Ti leje qe je njeri i mire po edhe xemlen e ki te mire ...flm shume mpuccc :biggrin:

Buqja_ch
15-05-08, 22:48
Ti leje qe je njeri i mire po edhe xemlen e ki te mire ...flm shume mpuccc :biggrin:


Xehrin pér momentin edhe do asi té fort, se ka ni her ma miré mos me dité me lexu

Lendi1
15-05-08, 22:52
Si me te preferuara jan Molla e jeshilet dhe shukati

Cia-Ferizaj
15-05-08, 22:57
kaffe
kafe
kafe
apet kafeeeeeeeeeeeeee

Breshka
16-05-08, 08:39
qumsht me nji lug mjalt ne mengjes

emine
16-05-08, 08:40
uje me gunga:P

Giovanni
16-05-08, 08:53
uje me gunga:P

Njashtu edhe une vetem se une i them uje me porrca......hihihhii

lovely
16-05-08, 08:59
uje me puqrra :biggrin:

turisti
16-05-08, 11:19
:biggrin: langu i - budallaqeve- :biggrin: ..............

Agolli
16-05-08, 13:08
Rasojin......., shkova me pi dooooooo,..me t'mira i'here

Breshka
16-05-08, 13:10
ujin qe kem te parin ne jet edhe te fundit

Virti
16-05-08, 14:42
... ate ma te forten! :cool:

Arkza
16-05-08, 14:45
Uje !
Kafe!
Lenge Portokalli !
Coca-Cola !

Lola
16-05-08, 14:46
... ate ma te forten! :cool:

cilla ėsht ajo
une caffen........................

Zero Cool
16-05-08, 15:21
http://www.feesten.karelmercx.nl/Glasshouse_Loveland_Grolsch.JPG

selvija
16-05-08, 16:27
Momentalisht nje got e madhe QAJ..

Peja-Boy
05-07-09, 17:44
http://www.searchviews.com/wp-content/themes/clean-copy-full-3-column-1/images/coca-cola_logo5.jpg

Qika^Me^Kule
09-07-09, 18:06
sok me pip :biggrin: edhe
http://www.m4gic.net/wp-content/4748-1179756957.jpg

Peja-Boy
13-02-10, 19:55
http://www.allthingscrm.com/crm-news/wp-content/uploads/2009/11/Coca-Cola.jpg

YanYan
13-02-10, 20:23
H2O :smile:

shfletuesi_
13-02-10, 20:29
Oj uj te kastravecave ama e ngjyj me tul buke fort ma kana hahahahhaha

Amina
13-02-10, 20:59
Uje.................:biggrin:

emine
13-02-10, 21:01
edhe ne mramje qe dal apo festa pos ujit asgje spi ,a harrova ne mengjes pem te grira,se puna vitaminav:biggrin:

Lapsi
13-02-10, 22:38
lenge molle

Hajra
14-02-10, 15:36
rasojn

Oqeani
14-02-10, 17:57
Dihet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

thellenza
15-02-10, 17:12
shume thjesht dhe lire; uje edhe qaj:tongue:

SANTANA-29
15-02-10, 17:21
shume thjesht dhe lire; uje edhe qaj:tongue:

eh ti spo kushtojshe shum ,se ato te tjerat me red buulla ,ska kush i mban,:biggrin: --

e une shum thjeshte,
http://www.buzzle.com/img/articleImages/32824-39med.jpg

thellenza
15-02-10, 17:25
eh ti spo kushtojshe shum ,se ato te tjerat me red buulla ,ska kush i mban,:biggrin: --

e une shum thjeshte,
http://www.buzzle.com/img/articleImages/32824-39med.jpgvalla po shume thjesht edhe ti, veq wisky edhe wodka me duket se jan me te thjeshta dhe me te lira.:tongue:

SANTANA-29
15-02-10, 17:31
valla po shume thjesht edhe ti, veq wisky edhe wodka me duket se jan me te thjeshta dhe me te lira.:tongue:

Jo mori ver e kuqe ,,po qfar wisky ,:tongue:

thellenza
15-02-10, 17:32
Jo mori ver e kuqe ,,po qfar wisky ,:tongue:
Po e vazhdoj rreshtin deri ne pike pra: veq wisky edhe wodka jan me "te thjeshta" se vera e kuqe. :tongue::tongue:

Klm mire :smile:

Albonita
16-02-10, 07:30
http://www.n24.de/media/_fotos/bildergalerien/2008_4/wertvolle_marken/coca_cola1_dpa.jpghttp://www.svetpica.com/data/images/drink/d5756c5a840e42234339e50d8730bf02.jpg

speci
16-02-10, 07:58
jack daniels me akull:tongue:

Oltiana1
16-02-10, 10:33
Ujė i thjeshtė .

LABI
16-02-10, 10:51
ujin, qumshtin, jogurtin, kosin ..

roadrunner
16-02-10, 10:52
sot mu pijka gjithqka

Lapsi
16-02-10, 11:52
dhalle kur ka pite

sherri
16-02-10, 12:11
http://www.starstore.com/acatalog/Daniels-rocks-01.jpg

~AnnA~
16-02-10, 12:28
Pije me shume uje gjate dites, por pije te preferuar kam "Pago"

Diana007
16-02-10, 12:42
http://www.n24.de/media/_fotos/bildergalerien/2008_4/wertvolle_marken/coca_cola1_dpa.jpghttp://www.svetpica.com/data/images/drink/d5756c5a840e42234339e50d8730bf02.jpg

Ncnccncnnc jo bree :biggrin: ........ ele un pasha zotin keto pi :smile:

Lapsi
16-02-10, 18:03
tani kam nevoje per nje gote uje

premium
16-02-10, 18:11
dimrit ēaj , uj thjesht , lengje ... veres baston ose llubenic .

Qika^Me^Kule
29-08-10, 21:01
http://www.stockfood.ch/bilder-fotos/Frau%20trinkt%20Wasser%20aus%20einer%20Flasche%20a m%20Meer-936346.jpg

shfletuesi_
29-08-10, 22:04
Sinqerisht ujin e thjesht

tipi engjellor
29-08-10, 22:40
po prej pijeve alkoolike nuk e di se nuk i shijoj e keto qe jane pa alkool preferoj shume

elvio
29-08-10, 22:42
ne baze te rrethanave te gjitha pak

Lapsi
30-08-10, 17:52
lenge molle

Suelaa
30-08-10, 19:19
me shum me pelqen uji.

AliSia
30-08-10, 20:47
me shum me pelqen uji.

Edhe mua keshtu uji....Ama nga njeher Redbulli..:P

premium
30-08-10, 20:58
- E ' mu tamėl tė dhijės .... e' sidomos tomlin e dhijės me pėrzi me Red-Bull ,, hala ma mirė , jep energji si turbo hahahahahaha !
- Ndaēit provoni ihere edhe ju ? ;D

Suelaa
30-08-10, 21:02
Edhe mua keshtu uji....Ama nga njeher Redbulli..:P


Hahaha, po edhe une, ashtu po vetem kur dal me shoqerin qe pi ndonje kshtu.

Suelaa
30-08-10, 21:02
Edhe mua keshtu uji....Ama nga njeher Redbulli..:P


Hahaha, po edhe une, ashtu po vetem kur dal me shoqerin qe pi ndonje kshtu.

instruktori
30-08-10, 21:20
Nje gote raki

Me nje gote uji

Dhe nje kafe

roadrunner
30-08-10, 21:39
Mvaret qka ha kur te porositi, e rastet pergjithshme ujin edhe koka kollen :D

instruktori
30-08-10, 21:43
Mvaret qka ha kur te porositi, e rastet pergjithshme ujin edhe koka kollen :D


A po shkojka uji me coca colen

roadrunner
30-08-10, 21:45
hahahahahhahhaah dashta te them her uje e her koka kolle hahahahahahahahah.....shkon shkon se koka kolla e omel hahahA po shkojka uji me coca colen

instruktori
30-08-10, 21:47
hahahahahhahhaah dashta te them her uje e her koka kolle hahahahahahahahah.....shkon shkon se koka kolla e omel hahahPershendetje

Po te kuptova se uji dhe me pas coca cola

LuLjaa
30-08-10, 23:57
Mos na lasht Zoti pa uje, se tjerat shkojn e vin

Emma-
31-08-10, 01:09
Lėng t'pemeve

shfletuesi_
31-08-10, 01:26
Leng t'rasojit sigurisht. :tongue:

flutra
31-08-10, 16:30
Kafen... ne qdo kohe

Lapsi
31-08-10, 17:14
ka mundesi nje caj jeshile pas iftarit

AliSia
31-08-10, 18:12
Per veq ujin....Dhe nga njeher RedBull..:P

instruktori
31-08-10, 20:05
kafe kafe kafe

Qika^Me^Kule
11-01-11, 19:45
http://www.stockfood.ch/bilder-fotos/Frau%20trinkt%20Wasser%20aus%20einer%20Flasche%20a m%20Meer-936346.jpg

:smile:

Zanzi/M
11-01-11, 21:37
Ajo duhet +18

emine
11-01-11, 21:50
lang rasoji edhe kos

Zanzi/M
11-01-11, 21:51
N'mengjes :d

LuLjaa
27-01-11, 00:05
.. caffee