PDA

View Full Version : Kur keni kohėn mė tė lirė?


Faqet : [1] 2

genti_boy
27-08-04, 18:32
sa here ne jave shkoini per relaxim

Murgesha
27-08-04, 18:45
Kohen me te lire qe e shfrytezoj per relaksim e kam kur te flej. :wink:

turisti
27-08-04, 23:35
Nuk kam shume kohe te lire. Une praktikoj gjat punes m'u relaksue,ashtu qe kam mjaft provoj ne ate drejtim.Pak kohe te lire qe e kam,e investoj ketu me juve. :wink:

turisti
14-01-05, 01:36
Nuk kam shume kohe te lire. Une praktikoj gjat punes m'u relaksue,ashtu qe kam mjaft provoj ne ate drejtim.Pak kohe te lire qe e kam,e investoj ketu me juve. :wink:

Ashtu eshte edhe SOT..... :wink:

Murgesha
14-01-05, 01:51
Nuk kam shume kohe te lire. Une praktikoj gjat punes m'u relaksue,ashtu qe kam mjaft provoj ne ate drejtim.Pak kohe te lire qe e kam,e investoj ketu me juve. :wink:

Ashtu eshte edhe SOT..... :wink:


Kuku ēpaska me na i ba lomshė temat Turisti. :wink: :wink:
Aman Turist ndryshohu pak. :( :(

Barbaroza
14-01-05, 10:32
Jo,jo,mire e ka Turisti,ne vetem nje teme te njejte qe ndoshta nuk ia vlen te shkruhet shume ne te,i qasemi panderprere,ndersa cdo dite themi dua nje kafe,dua nje caj,nje leng dhe ato kurre nuk i provuam ne realitet.Keshtu qe duhet te njohim pak edhe filozofine e jetes.

Murgesha
14-01-05, 11:06
Jo,jo,mire e ka Turisti,ne vetem nje teme te njejte qe ndoshta nuk ia vlen te shkruhet shume ne te,i qasemi panderprere,ndersa cdo dite themi dua nje kafe,dua nje caj,nje leng dhe ato kurre nuk i provuam ne realitet.Keshtu qe duhet te njohim pak edhe filozofine e jetes.

:wink: Pajtohem. :lol:

turisti
19-01-05, 01:25
Jo,jo,mire e ka Turisti,ne vetem nje teme te njejte qe ndoshta nuk ia vlen te shkruhet shume ne te,i qasemi panderprere,ndersa cdo dite themi dua nje kafe,dua nje caj,nje leng dhe ato kurre nuk i provuam ne realitet.Keshtu qe duhet te njohim pak edhe filozofine e jetes.

:wink: Pajtohem. :lol:

Pajtohem me te dyjat,hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahahahahahahahahahaha.

turisti
12-10-05, 13:29
:(

Murgesha
12-10-05, 16:52
:(

Shumė po tė mungon a?? :(

Tomori
12-10-05, 17:02
vazhdimishte kam kohe te lire... :arrow: :wink:

Manqa
12-10-05, 17:03
Kur ti hin qeti P Ces time nji virus qi as ni vakcin nuk e mbron e qat her nashta um del ede mua ko se ndryshe jo :!: :?: :?: :!: :!:

Murgesha
12-10-05, 17:06
Kur ti hin qeti P Ces time nji virus qi as ni vakcin nuk e mbron e qat her nashta um del ede mua ko se ndryshe jo :!: :?: :?: :!: :!:

Lehtė more e ke, kontakto hackerat e Kumanovės, dhe kurr mė si hiqet flama kompjuterit tėndė. :P :P

vushtrria
12-10-05, 17:08
koha me lire per mua eshte tani prej ores 18 e deri ne ora 21 perndryshe katastrofe :(

Manqa
12-10-05, 17:08
Kur ti hin qeti P Ces time nji virus qi as ni vakcin nuk e mbron e qat her nashta um del ede mua ko se ndryshe jo :!: :?: :?: :!: :!:

Lehtė more e ke, kontakto hackerat e Kumanovės, dhe kurr mė si hiqet flama kompjuterit tėndė. :P :P
Qy pi Kumanoves a jo ishalla se pom bjen e dhe mue e m qet ndy gujza :? :lol: :lol:

Murgesha
12-10-05, 17:09
Qy pi Kumanoves a jo ishalla se pom bjen e dhe mue e m qet ndy gujza :? :lol: :lol:

Hajt more provoje pak, se tė dhashė fjalėn qė nėse s`tė qet nė gjujza, atėherė i bajshė me shėndet pantollonet e shkurtėra. :P

Manqa
12-10-05, 17:12
Qy pi Kumanoves a jo ishalla se pom bjen e dhe mue e m qet ndy gujza :? :lol: :lol:

Hajt more provoje pak, se tė dhashė fjalėn qė nėse s`tė qet nė gjujza, atėherė i bajshė me shėndet pantollonet e shkurtėra. :P
Qy po ku edi une ku bi nguja se nashta nuk um vyn hiq pantolle :wink: :wink: hahahahahhahahaha

turisti
12-10-05, 17:15
:(

Shumė po tė mungon a?? :(


Jo,me mungon sistemi i funksionimit i atehershem,se kam pas bindje qe ēdo gje eshte ne rregull,por koha eshte interesante... :P

Murgesha
12-10-05, 17:15
Qy po ku edi une ku bi nguja se nashta nuk um vyn hiq pantolle :wink: :wink: hahahahahhahahaha

Ani pra ishalla bjen nė gjujza dikund ku ėshtė butė. :lol: :lol:

turisti
12-10-05, 17:16
Qyre,qyre kesajde kokshmi,interesant.... :wink:

Manqa
12-10-05, 17:17
Qy po ku edi une ku bi nguja se nashta nuk um vyn hiq pantolle :wink: :wink: hahahahahhahahaha

Ani pra ishalla bjen nė gjujza dikund ku ėshtė butė. :lol: :lol:
veq lloq mos te jet e per tjeter fjala jote ne vesh t Allahut hahahahahahahah :roll:

Murgesha
12-10-05, 17:20
:(

Shumė po tė mungon a?? :(


Jo,me mungon sistemi i funksionimit i atehershem,se kam pas bindje qe ēdo gje eshte ne rregull,por koha eshte interesante... :P

Edhe me mua po ndodhė e njėjta, dhe hiē mos u mėrzitė pėr kėtė gjė, se krejt po mė doket se ish virus. :wink:

turisti
12-10-05, 17:25
:P Hahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahah ahaahahahahahahaahahahahahahahahaha. :P

Agroni22
31-05-06, 23:25
valla me than te drejten ne qesi kohe po kom kohe te lire per forumm

Domira
02-06-06, 10:26
Kam pas ndigju nje ligjerate nehere nga nje zoteri pedagog i huaj i cili ne lidhje me kohen e lire pat thene keshtu: E vetmja gje me te cilen njeriu ka mundesi te menaxhoje si te doje vete, ne jeten e vete, eshte koha. E vetmja eshte koha, te cilen njeriu po te deshiroje mund ta kete ne dispozicion kure te doje dhe sa te doje vete. Krejt mvaret nga deshira per ta pasur ate si prioritet per per nevojat shpirterore.
Kete ligjerate e kam pas ndigjuar ne vitin 1998. Te degjosh pedagog te zotet vertet ishte nje freski shpirterore.

Naki
02-06-06, 14:49
Kam pas ndigju nje ligjerate nehere nga nje zoteri pedagog i huaj i cili ne lidhje me kohen e lire pat thene keshtu: E vetmja gje me te cilen njeriu ka mundesi te menaxhoje si te doje vete, ne jeten e vete, eshte koha. E vetmja eshte koha, te cilen njeriu po te deshiroje mund ta kete ne dispozicion kure te doje dhe sa te doje vete. Krejt mvaret nga deshira per ta pasur ate si prioritet per per nevojat shpirterore.
Kete ligjerate e kam pas ndigjuar ne vitin 1998. Te degjosh pedagog te zotet vertet ishte nje freski shpirterore.

Dėshira dhe hyzmeti i strukturuarė mposhtė ēdo limitė kohorė,diēka tė ngjajshėme kamė mėsuar nė njė seminarė para 7 viteve,dhe ēė atėherė mbajė tri kutija tė numruara 1,2,3.

Kur keni kohen mė tė lirė?

Pėr boten virtuale zakonishtė nė orėt e mbrėmjes!

Naki

Paradox_13
02-06-06, 20:01
Per qdo dit intervali kohore nga ora 20-23 eshte koha e lire per mua qe e shfrytzoj duke shiquar t.v njekohesisht edhe duke shfletuar ne F.D.

vjeshta
02-06-06, 22:03
Per qdo dit intervali kohore nga ora 20-23 eshte koha e lire per mua qe e shfrytzoj duke shiquar t.v njekohesisht edhe duke shfletuar ne F.D.

Shume pak kohe po na u perputhka :redface: :tongue:

Reana
02-06-06, 22:04
Shume pak kohe po na u perputhka :redface: :tongue:Qy, qy:redface: ...
ndash me u perputh, qe ku me ke mua tybe:biggrin: ....hahhahhahhahha

e_martumja
02-06-06, 22:10
Ne mbremje kur behet tere :biggrin: :biggrin: :biggrin:

vjeshta
02-06-06, 22:12
Qy, qy:redface: ...
ndash me u perputh, qe ku me ke mua tybe:biggrin: ....hahhahhahhahha

Qy qy ,me u perputh me ty :eek: ,jo tybe hahahaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Reana
02-06-06, 22:17
Qy qy ,me u perputh me ty :eek: ,jo tybe hahahaaaaaaaaaaaaa:biggrin:hahhahhahhaha....
kjo vlen vetem per kohe te lire....hahhahhhahhahhaaa.....:cool: :tongue:

vjeshta
02-06-06, 22:25
hahhahhahhaha....
kjo vlen vetem per kohe te lire....hahhahhhahhahhaaa.....:cool: :tongue:

Ne kohe te lire ,q`perputhna :biggrin: :tongue:

Reana
02-06-06, 22:34
Ooooops...:biggrin: ...te befte mire, qy:tongue: :biggrin:

halla e madhe
02-06-06, 22:40
Ooooops...:biggrin: ...te befte mire, qy:tongue: :biggrin:

Sonte paskemi kohe te lire a? Une po valla pasi qe qenkan naletet e halles kesajde:biggrin:

Reana
02-06-06, 22:41
Sonte paskemi kohe te lire a? Une po valla pasi qe qenkan naletet e halles kesajde:biggrin:

halle veq mos thuaj se edhe ti perputhesh me neve...:cool: hahhahhahhhaha...

halla e madhe
02-06-06, 22:53
halle veq mos thuaj se edhe ti perputhesh me neve...:cool: hahhahhahhhaha...

Po moj, mendimet tona perputhen,disa kane mendu qe une dhe ti jemi te njetat...hahahahah

Ty, naletes dhe nuses ju dergon nje MPUQ tash ho..hahahah:biggrin:

vjeshta
02-06-06, 22:57
Po moj, mendimet tona perputhen,disa kane mendu qe une dhe ti jemi te njetat...hahahahah

Ty, naletes dhe nuses ju dergon nje MPUQ tash ho..hahahah:biggrin:

Kush po na e dergon :redface: :tongue:

Reana
02-06-06, 23:06
Po moj, mendimet tona perputhen,disa kane mendu qe une dhe ti jemi te njetat...hahahahah

Ty, naletes dhe nuses ju dergon nje MPUQ tash ho..hahahah:biggrin:

Le te mendojne oj Halle, cka te dojne:tongue: ....
flm per mpuqat...:wink:

e_martumja
02-06-06, 23:45
sonte pasna shume kohe te lire me paska ik gjumiiii

Dreni30
03-06-06, 00:18
Ckas lexova e kurr hiq si kuptova, ncncncncnccncn grat e sodit. hahahahahaah
bahet mire nje dite, une valla kurr kohe te lire nuk po kam.

Domira
03-06-06, 00:21
Ckas lexova e kurr hiq si kuptova, ncncncncnccncn grat e sodit. hahahahahaah
bahet mire nje dite, une valla kurr kohe te lire nuk po kam.

Ishalla te krijohet koha e lire Dreni:smile:

Luana
16-06-06, 23:32
Kohen me te lire e kam kur jam ne pushim prej punes , te merkureve dhe te enjeteve , kur eshte dimer ketu jam kukurec ne FD kurse veres asnji minut nuk rri mbrenda ...:tongue:

Paradox_13
22-06-06, 17:08
Kohen me te lire e kam kur jam ne pushim prej punes , te merkureve dhe te enjeteve , kur eshte dimer ketu jam kukurec ne FD kurse veres asnji minut nuk rri mbrenda ...:tongue:
E hane
E marte
E merkure
E premte
E shtune
E diel
Ops ops te enjten e harrova.
Pra e ejtja eshte dite pushimi per mua veres e dimrit , ah Dimri,shporeti,cigarja,kafja,dhe shoqrimi ne internet me kukurecet e F.D_se asnje minut nuk do te dal jasht.
ahahahahahahahahahaha.......:biggrin: :biggrin:

turisti
24-06-06, 21:11
Me siguri ku te vdes,hahahahhahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahah.

GURI SYLAJ
27-07-06, 19:30
Vallha une , kur flej ,nuk baj sen tjeter veq gjum!

laliloli
27-07-06, 19:35
Vallha une , kur flej ,nuk baj sen tjeter veq gjum!

Hiq nuk po ma mbush mendjen qe rri rahat ti:biggrin:

Naki
27-07-06, 19:37
Vallha une , kur flej ,nuk baj sen tjeter veq gjum!


haaaaaaaaaaaa,qenkemi kolegė gjumasha!


Zakonishtė mbasė dite!

Murgesha
27-07-06, 20:15
Tani e kam kohėn mė tė lirė. Bana darkėn, lava enėt, fshiva trohat e erdha pėr pak pushim ksajde. :cool:

laliloli
27-07-06, 20:19
Tani e kam kohėn mė tė lirė. Bana darkėn, lava enėt, fshiva trohat e erdha pėr pak pushim ksajde. :cool:

Qajin nuk e paske pire ende ,sigurisht ke vendosur ta pishe me dardanasit

Murgesha
27-07-06, 20:26
Qajin nuk e paske pire ende ,sigurisht ke vendosur ta pishe me dardanasit

E jo valla qajin po pres tė ma qesin, jetojmė apo jo nė demokracinė plurale nė ndarjen e punėve mes ēiftėve...???

laliloli
27-07-06, 20:33
E jo valla qajin po pres tė ma qesin, jetojmė apo jo nė demokracinė plurale nė ndarjen e punėve mes ēiftėve...???

Ashtu eshte ,por mos ia paske lene punen me te veshtire ēiftit ,e po te pervelohet :biggrin:

GURI SYLAJ
27-07-06, 20:45
Pervlohet edhe thote pahiri se nuk guxon me tregu drejt ..........E pervoje se jo mahi!

Artisti
27-07-06, 20:53
Kur t'i lshoj dhite se kur jam ne fakultet hiq s'kam kohe :biggrin:.

laliloli
27-07-06, 20:56
Kur t'i lshoj dhite se kur jam ne fakultet hiq s'kam kohe :biggrin:.

Si more Artisti kur ti leshosh dhite?? ,po ato her ne at koder e her ne tjetren shkojne .
Apo ndoshta po ia ben si Rafeti veq me i qit ne mal e tan diten me ndejt ne Kafe te Sabitit :biggrin: :biggrin:

Murgesha
27-07-06, 20:58
Ashtu eshte ,por mos ia paske lene punen me te veshtire ēiftit ,e po te pervelohet :biggrin:

Jo, jo mos ke dert se e ka mėsuar mirė zanatin.

Athua o Guri mund me ndodhė edhe ajo e pėrvėluar??? Ha, hahahahahahahahaahhah paramendo ēfarė tė qeshure jam ka baj.

Artisti
27-07-06, 21:00
po a duhet mi lshue dhite a mi rujt o laliii hahahahaha ?

Nqofse duhet mi rujt,mue askush s'me ka thene mi rujt veq mi lshue hahahahahahaha.


Kqyrni kqyrni mos u hup najnjo :biggrin:

Rafetit ja ka marre mendte qobanesha e tjetrit katund hahahahaha,ani me tha nje dite u knaqa tu hanger qershija :biggrin: :biggrin:

.

Murgesha
27-07-06, 21:02
po a duhet mi lshue dhite a mi rujt o laliii hahahahaha ?

Nqofse duhet mi rujt,mue askush s'me ka thene mi rujt veq mi lshue hahahahahahaha.


Kqyrni kqyrni mos u hup najnjo :biggrin:

Rafetit ja ka marre mendte qobanesha e tjetrit katund hahahahaha,ani me tha nje dite u knaqa tu hanger qershija :biggrin: :biggrin:

.

Shife edhe tash po han qershia ai a??
More thuaji le ti kontrollon se munden me qenė tė krimbura.

Artisti
27-07-06, 21:04
Shife edhe tash po han qershia ai a??
More thuaji le ti kontrollon se munden me qenė tė krimbura.


hahahahhahahahahhahahahhahhhahhhhahahhha

hahhahahhahahhahhahhahahhahhahhahahaaa
oooo sa krimbat i ka hanger ai edhe dy a tre gje si bejne

hahhahahhahhahhahahhahhaahhaahahahhaaa


( m'ke shti me kesh me zeeee oj Murgesha)

.

Murgesha
27-07-06, 21:09
hahahahhahahahahhahahahhahhhahhhhahahhha

hahhahahhahahhahhahhahahhahhahhahahaaa
oooo sa krimbat i ka hanger ai edhe dy a tre gje si bejne

hahhahahhahhahhahahhahhaahhaahahahhaaa


( m'ke shti me kesh me zeeee oj Murgesha)

.

E po mabsi qenka mėsuar sqenka fort dert.
Ha, haahhahahahaahaaaaaaaaaa ka me na mbytė Rafeti kur tė na vijė ksajde.

laliloli
27-07-06, 21:21
Shife edhe tash po han qershia ai a??
More thuaji le ti kontrollon se munden me qenė tė krimbura.

Jo more tani pjeshka po han ,I faroj krejt

Murgesha
27-07-06, 21:23
Jo more tani pjeshka po han ,I faroj krejt

Valla sqenka me i ra nė fije kėti dajkos tim.
A mė duket more a ende sjanė pjek pjeshkat??:eek:

Dreni30
28-07-06, 23:49
Hiq valla kurr kohe te lire nuk po kam.

Dreni30
20-02-07, 10:58
Perpara nuk kisha kohe te lire hiq e tash besa ma shume kohe e ate kohe po e kaloj ketu duke lexuar e shkruar......

Diana007
24-02-07, 17:22
Hm sot pak me e lir jam , edhe ja kam kushtu fd-s pak :smile:

gazi-de
24-02-07, 22:19
kure kame koh te lir,ja futi gjum...........

Dea_A
24-02-07, 23:30
Kur kam kohe te lire ,po hy ne Forum per te u ba nervoz ! :frown:

DEA
25-02-07, 00:13
Kur kam kohe te lire ,po hy ne Forum per te u ba nervoz ! :frown:

Interesant une kur jame nervoz hy ne forum qe te qetsohem:wink:

~AmaZonA~
25-02-07, 10:11
Zakonisht te shtunav dhe te dielav kam me shume kohe te lire...

Paradox_13
25-02-07, 10:17
Ateher kur te tjeret flejn une jam i lire...

DEA
25-02-07, 10:18
Ose kur ti qes krejt nga shtepija ndjehem e lire hahahahaa

Paradox_13
25-02-07, 10:21
Ose kur ti qes krejt nga shtepija ndjehem e lire hahahahaa

S'ke faj moj DEA ,..po ku me qen e lire me keta 13 neper kemb...ahahahahha

DEA
25-02-07, 10:25
S'ke faj moj DEA ,..po ku me qen e lire me keta 13 neper kemb...ahahahahhaTy 13-te edhe po gjene kohe te lire e une me keta 3 anetaret e familjes time ma e zene se ti me ata 13-te tut hahahahah

Paradox_13
25-02-07, 10:27
Ty 13-te edhe po gjene kohe te lire e une me keta 3 anetaret e familjes time ma e zene se ti me ata 13-te tut hahahahah

Keta te mite jan shume te rehatshem,u dhash te han,.....han,po edhe mos me ju dhan nuk e kan dert...melaqe i kam...ahahahahaha

DEA
25-02-07, 10:30
Keta te mite jan shume te rehatshem,u dhash te han,.....han,po edhe mos me ju dhan nuk e kan dert...melaqe i kam...ahahahahaha

Ku ju shkrove hahahahaha

Paradox_13
25-02-07, 10:31
Ku ju shkrove hahahahaha

Te hoxhe Shabani....ahahahahaha

DEA
25-02-07, 10:37
Te hoxhe Shabani....ahahahahaha

Kishe te Mulla Sadrija, thash e kam ma ngat me shku se te Hoxhe Shabani smund mbrrije:biggrin:

Paradox_13
25-02-07, 10:44
Kishe te Mulla Sadrija, thash e kam ma ngat me shku se te Hoxhe Shabani smund mbrrije:biggrin:


Ahahahahah...po gabon DEA,gjerat kan ec perpara,nuk eshte si dikur qe duhej ec me ore te tera per te arritur diku.Jo .,jo hoxhe Shabani po ecen me kohen,keshtu qe po ben hajmali edhe permes internetit....:smile:

DEA
25-02-07, 11:28
Ahahahahah...po gabon DEA,gjerat kan ec perpara,nuk eshte si dikur qe duhej ec me ore te tera per te arritur diku.Jo .,jo hoxhe Shabani po ecen me kohen,keshtu qe po ben hajmali edhe permes internetit....:smile:

Cilin vit e kemi se po me duket se kam mbet ngelur diku nga mesi i te 90-tave:biggrin:

Murgesha
25-02-07, 11:32
Cilin vit e kemi se po me duket se kam mbet ngelur diku nga mesi i te 90-tave:biggrin:

Sa larg paske arrit moj ti, mua po mė duket se jemi nė shekullin e 19-tė:wink:

DEA
25-02-07, 11:33
Sa larg paske arrit moj ti, mua po mė duket se jemi nė shekullin e 19-tė:wink:

Hahahahah a paska edhe me ngadal a?

Murgesha
25-02-07, 11:36
Hahahahah a paska edhe me ngadal a?

Pse a mos po tė duket vetja diē sēpeciale a??:redface:

DEA
25-02-07, 11:38
Pse a mos po tė duket vetja diē sēpeciale a??:redface:

Jo speciale po e rralle, e tash u qetsova tybe kur kuptova se sjam e vetme:tongue:

Murgesha
25-02-07, 11:43
Jo speciale po e rralle, e tash u qetsova tybe kur kuptova se sjam e vetme:tongue:

E dita se ke me thonė qė je e rrallė po hiq mos ke dert se sta lo lavdin vetėm ty...:wink:

DEA
25-02-07, 11:45
E dita se ke me thonė qė je e rrallė po hiq mos ke dert se sta lo lavdin vetėm ty...:wink:

Ku e dite moj ti, mos shkrove te hoxhe Shabani edhe ti :biggrin:

Murgesha
25-02-07, 12:02
Ku e dite moj ti, mos shkrove te hoxhe Shabani edhe ti :biggrin:

Ja bijo unė nuk sillem ka hogjollarėt.
Jam Murgeshė moj e tutna qė nė vend se me mė ba tė rrallė mė bėjnė tė shpeshtė.:wink:

legenda
25-02-07, 21:07
...kur jam e semure,atehere kam kohe te lire me DHUNE:frown:

gazi-de
25-02-07, 21:15
...kur jam e semure,atehere kam kohe te lire me DHUNE:frown:
legenda po me dhimbeshe,pore besoje qe shume rralle keni kohe te lire.!!!

legenda
25-02-07, 21:29
flm GAZI,po fakt se nuk kam gati hiqqqq kohe te lire...
--------------------------------------------------------------------

po ti si je?

legenda po me dhimbeshe,pore besoje qe shume rralle keni kohe te lire.!!!

gazi-de
25-02-07, 21:35
flm GAZI,po fakt se nuk kam gati hiqqqq kohe te lire...
--------------------------------------------------------------------

po ti si je?une mire me then...kurse kohe te lire bolle kohve te fundit..

po ti,dhe te uroje qe te mose kesh koh te lire kurre se!!!...

selvija
25-02-07, 22:21
Koha e lir e imja copa copa...:rolleyes:

Agolli
26-02-07, 11:50
.........atehere kur e dashura punon.....:biggrin:

Paradox_13
26-02-07, 20:56
Kure nuk kam rryme...

Dreni30
26-02-07, 23:56
Kohen e lire, ku e di une kur te jam vete i lire de qyyyyy......... hahahahaha

Domira
27-02-07, 02:01
Kam pas degju njihere nji ligjerues pedagog i cili pat thane:e vetmja gje me te cilen njeriu disponon ashtu si te doje dhe te ciles i jep prioritet, eshte koha. Prandaj per dicka qe e ke me rendesi gjithmone njeriu ka kohe te bollshme dhe nuk ka aresyetim se nuk e koha te mungon.

Dreni30
08-03-07, 08:41
Deri tash isha i lire e tash me duhet te shkoj, hahahahah

e_martumja
10-04-07, 18:46
NON STOP :biggrin:

Xuki
10-04-07, 19:07
Normal mas orės 23.00 jam pak ma i lirė!

e_martumja
10-04-07, 19:11
Normal mas orės 23.00 jam pak ma i lirė! sepse je ne gjume apo ahahaha

Xuki
10-04-07, 19:24
sepse je ne gjume apo ahahahahahahhahahahah....poo dee qashtu diqysh!! E ti ku je nė atė kohė??

e_martumja
10-04-07, 19:25
hahahhahahahah....poo dee qashtu diqysh!! E ti ku je nė atė kohė?? n'varet !!!!

Xuki
10-04-07, 19:48
n'varet !!!!Prej ēkafit??

rafet llapjani
13-04-07, 21:22
....kur jam ne gjum...


Mutllakile edhe qather she endrra kur je ne gjum edhe asj i thojn pun ahahahahahah

rafet llapjani
13-04-07, 21:27
....perkthema te lutem kete fjalen e pare,,,se nuk e kuptova,ahaha

ndsoshta perkthim i shtir a e ke harrue a qka don mutllakile aaaaaaaaaaaa ahahahahahahahahahah


Cka po don me te perkthye ma hajd kallxom oj legendushe

SANTANA-29
13-04-07, 21:28
te rafeti ska perkthim kja asht gjuha e dhive sperkthehet,,hahahahahah

prishtinasi
13-05-07, 20:04
Veq te dielen....keshtu e ka klasa puntore:biggrin: "moderne"

Agolli
14-05-07, 01:15
Veq te dielen....keshtu e ka klasa puntore:biggrin: "moderne"

Dhe, ku e kalon ate kohe t'lire...mos thuaj ne embeltore?! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif MODERNE http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

prishtinasi
14-05-07, 01:19
Dhe, ku e kalon ate kohe t'lire...mos thuaj ne embeltore?! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif MODERNE http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Luje bowling me deserta....:biggrin: :tongue:

Elina
14-05-07, 01:40
Uh juve desertat ne fyt ju mbetshin,se nime shum terrpiana jeni hahahhah:biggrin:

vjeshta
14-05-07, 01:49
Me shkoi koha e lire .......

selvija
14-05-07, 02:11
Tyben kohe te lir po kam qitsh boll,,e kam vendos veq sefa te bej..

rafet llapjani
14-05-07, 02:13
une kur kam koh te lir aaaaaaaa jo shum i ngarkum jam ne kohen te fundit llavabot i kan fajet aghaghaghghaghghaghagh

rafet llapjani
14-05-07, 02:22
Valla Dreni do pushoj edhe neser deri 12 sdo zgjohem ahaah ate mengjes do flej per ty..

Rafet nje jami po me leshon ujin qka mi ba :biggrin:

Cka mi bae qe moj ku jam ma mjeshter te mire sun e gjan halet special kom kurr ma me ta leshu ujn ska aghaghaghaghaghaghaghaaghgh

rafet llapjani
14-05-07, 02:32
Po valla qitash edhe ne pushime do marre me veti kysmet do pushojm bashke..:wink:

O rafet kan than se ishe mjeshter kfalc e po kam frik se ban proba ne lababore time...:biggrin:

jo per qet pun te garantoj qe per llavabo specjalist qato deri qitash qe i kam nderq ma mjeshtrin sekan ndrrue aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghgh

selvija
14-05-07, 02:36
Ahh spo me pritet edhe dy jave,,,ishalla del qysh kam planifikue...


I pase ga sakat rafet diten e vet spaskan me pa ma,,,:biggrin:

rafet llapjani
14-05-07, 02:41
Ahh spo me pritet edhe dy jave,,,ishalla del qysh kam planifikue...


I pase ga sakat rafet diten e vet spaskan me pa ma,,,:biggrin:

zdi qka po thue ti sakat hiq po pom knojn rahmet per se gjalli ahahahahhahhahahahahahah

LuLjaa
14-05-07, 03:15
Naten .. :D

Agolli
14-05-07, 03:27
Naten .. :D
ahahahah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif phaaaa cka na kish ece muahbeti!!!

vjeshta
15-05-07, 19:33
Prej sotit kam ma shume kohe .....

Arkza
15-05-07, 19:42
S'di se qka te ju them Pjes- pjes te kohes se dites ( Vjeshta meqe je siper meje Te Pershendes dhe me vjen mir qe dote kesh me shume kohe qe te jesh me shume ne mesin ton :wink: )

~AmaZonA~
15-05-07, 19:44
Nė fundja jave por edhe pas dite ndonjėhere.

vjeshta
15-05-07, 19:48
S'di se qka te ju them Pjes- pjes te kohes se dites ( Vjeshta meqe je siper meje Te Pershendes dhe me vjen mir qe dote kesh me shume kohe qe te jesh me shume ne mesin ton :wink: )


Pershendetje edhe ty Arkza ...........ndoshta me hjeket thartina hahhahaaaaaaa

Arkza
15-05-07, 20:17
Pershendetje edhe ty Arkza ...........ndoshta me hjeket thartina hahhahaaaaaaa hahahahahahha moj rri uret e mos me Ngushto qy edhe ti hahahahha , gezohem qe po te shoh ketu :wink:

vjeshta
15-05-07, 20:54
hahahahahahha moj rri uret e mos me Ngushto qy edhe ti hahahahha , gezohem qe po te shoh ketu :wink:

hahhaa edhe une ,veq pa kritika hahahaaaaaaa,shyqyr bile ti qe po gezohesh per mu .........

Arkza
15-05-07, 21:17
hahhaa edhe une ,veq pa kritika hahahaaaaaaa,shyqyr bile ti qe po gezohesh per mu .........hahahhaha Natyrisht se Gezohem qe te shoh qy :biggrin:

e_martumja
15-05-07, 21:21
Ne mbremje se diten ladroj e naten punoj asi pushoj duke fjetur :biggrin:

lazdrani
16-05-07, 11:36
00:00 deri 8:oo

egi
21-05-07, 19:46
para se me flejt

selvija
22-05-07, 14:43
Keto dy jav u knaqa tuj pushue...kohe te lire sa duash...

Paradox_13
27-05-07, 19:38
gjithe diten....

LuLjaa
27-05-07, 20:53
Naten .. :D

Se diten me duhet me fshi ,,, http://s.rimg.info/a0b8a8895be21a915f9585a5eeaedfce.gif

:biggrin: :tongue: :wink:

ninnela
27-05-07, 20:56
Uikendeve dhe naten si lulja hehehehhe

LuLjaa
27-05-07, 21:04
Ojj ninnela ku je moj llokume edhe ti ke hup krejt e hajt ,, :)

Ti as naten as diten s'po dokesh :D

ninnela
27-05-07, 21:44
Ojj ninnela ku je moj llokume edhe ti ke hup krejt e hajt ,, :)

Ti as naten as diten s'po dokesh :D


ahhaha lulja tri ndrrimet pi maj kaniher po duhet qashtu


ty qysh tkam rrushe ?

LuLjaa
27-05-07, 22:26
ninnela e zoja vallahi ani 3 ndrrime :D

Une mire jam flm. shpresoj qe edhe ti mire, se tash veē paske ike

Kalo mire Motrush!

Sy_kaltra
05-06-07, 13:24
Po e shfrytezoj edhe sot kohen e lire,qe neser me pret puna ...

Nirvana Band
05-06-07, 14:22
Po vetem ne diten e pushimit, ne fundjave.

LuLjaa
07-06-07, 05:54
A kam than se naten qe vertetoni tash :D

Murgesha
07-06-07, 06:02
A kam than se naten qe vertetoni tash :D

Njesoj qenkemi http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
07-06-07, 06:06
Po valla une ma shume keshtu se diten s'kam kohe aq.

vendasi
07-06-07, 06:06
Njesoj qenkemi http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Qka te ka gjet mori ty qe ske shku hala me tate..:smile:

Murgesha
07-06-07, 06:07
Qka te ka gjet mori ty qe ske shku hala me tate..:smile:

S`po kam kohė valla hahahahahaaaaaaaaaaaa

LuLjaa
07-06-07, 06:12
Murgesha hajt shko ti lena vet neve :D

Murgesha
07-06-07, 06:15
Murgesha hajt shko ti lena vet neve :D

Ani se vij tjera herė kur tė kam kohė mė tė lirė e tė jetė kėtu liri veprimi hahahahahahaaaaaaaa

vendasi
07-06-07, 06:17
S`po kam kohė valla hahahahahaaaaaaaaaaaa
Te paska iik po me duket...hahahaha

Murgesha
07-06-07, 06:19
Te paska iik po me duket...hahahaha

Nejse se dal tash baj njė vrapim e ndoshta e zo dikun hahahahahahaha

vendasi
07-06-07, 06:20
Nejse se dal tash baj njė vrapim e ndoshta e zo dikun hahahahahahahaValla me duket koka nise ka une hahaha

Murgesha
07-06-07, 06:21
Valla me duket koka nise ka une hahaha

O pash mamin si tė vijnė tek ti jepja nja dy shkelma e ktheje prap te unė se edhe ashtu qenkam lodhė pėr me vrapu......

vendasi
07-06-07, 06:42
O pash mamin si tė vijnė tek ti jepja nja dy shkelma e ktheje prap te unė se edhe ashtu qenkam lodhė pėr me vrapu......
E qe se u nis drejt te ti..se un se pranova..ishalla te nxen mire...:smile:

Sy_kaltra
17-06-07, 17:11
Edhe pse sot dite pushimi un spo kame kohe te lire shume pak :rolleyes: megjithate spo mundem pa e ba nga nje postim ne f/d...:smile:

Paradox_13
18-06-07, 18:21
Zakonisht kur shkruaj apo lexoj ne forum....

Dreni30
19-06-07, 10:35
Po kam edhe shume vende tjera, por nje kohe te vecant e kaloj ketu.

Nirvana Band
19-06-07, 16:41
Edhe pse mendoj se kam kohen e lire prej 16 00 - 19 00, kjo nuk eshte ka me del e sakt, ngase edhe ne kete kohe po duhet te merrem me diqka.

Dreni30
20-08-07, 19:17
Sonte e pata kohen e lire te shkruaj me shume ketu se diteve tjera shume isha i zanun.

aLbAnIa_gIrl
22-08-07, 15:53
mbasditen e kam pothuajse cdo dit te lire

Dreni30
28-01-08, 09:52
Thuaja se hiq nuk kam kohe te lire apo dite te lira, po punoj me se miri.
Ne dy vende te punes jam sa lodhem ne njerin vend c“lodhem ne tejtrin vend te punes.
Kurse ato ore tjera qe me mebesin jam ne shtepi.

Linka_pz
05-03-08, 22:17
Pothuajse ,tere diten jam e lire .

LaCoStA
05-03-08, 22:21
Dy here ne jave ...... edhe plus nja 45 dite ne vit .

egi
05-03-08, 22:24
Deri me 1.7. 2008 s'kom me pas koh...

Agolli
06-03-08, 00:49
Kur ti merr gjumi ARUSHAT!! :biggrin:

LuLjaa
06-03-08, 00:57
Naten :biggrin:

Tomori
06-03-08, 01:11
vazhdimishte jam i lire,,,non-stop i lire jam...
nuk kam obligim pune ...keshtu masht nisur dhe keshtu dot perfundoj i lire vazhdimishte

Preshevar
06-03-08, 09:56
::: Gjat čushimeve verore :P........... :

schütze
05-04-10, 00:50
kur te jam ne pun

Xuki
12-04-10, 13:20
Kur flej!

emine
12-04-10, 13:22
qtash e nxuna nje fije pushim,a ne pergjithsi deri ne mramje apo vikendeve ndryshe qaty ne bisht ure ka shes vo:biggrin:

Xuki
12-04-10, 13:25
qtash e nxuna nje fije pushim,a ne pergjithsi deri ne mramje apo vikendeve ndryshe qaty ne bisht ure ka shes vo:biggrin:


Edhe ti si unė po u mytshe tu punu! hahhaa


PS: Pėrshėndetje

Prishtina-racing
12-04-10, 14:53
1 te DIELE

Lapsi
12-04-10, 14:55
cuditerisht, kur jam ne pune

Prishtina-racing
12-04-10, 14:56
E paske punen e mir..:Dcuditerisht, kur jam ne pune

Lapsi
12-04-10, 14:57
E paske punen e mir..:DVallah po, u kenaqa duke u kenaq

Prishtina-racing
12-04-10, 14:59
Veq ktheu kah dielli edhe rrezitesh pak bilem s-rrin badihava Vallah po, u kenaqa duke u kenaq

Lapsi
12-04-10, 15:02
Veq ktheu kah dielli edhe rrezitesh pak bilem s-rrin badihava"badihava" asnjehere nuk rri... edhe rrezitja eshte nje pune:P

emine
13-04-10, 18:03
gadi asnjeher pos kure flej,po e shfrytzoi netin me pushu qeshtu kaniher:redface:

Diana007
27-04-10, 11:55
ateher kur jam ne fd dmth jam ne koh te lir :smile:

DEA
28-04-10, 19:18
Naten, vetem ateher pushon cdo qelize, cdo nerv, cdo gje deaktivizihet!

Prishtina-racing
28-04-10, 19:34
Qeky pushim em mungon mas shumti...te dillev zakonisht

LaCoStA
28-04-10, 22:21
Kur s'kam cka me ba :cool:

AliSia
19-12-10, 20:34
Vikendit..

LuLjaa
19-12-10, 23:53
... te ejten

tipi engjellor
20-12-10, 00:22
vikendeve

Dreni30
20-12-10, 10:51
Tash ėshtė shumė e lirė koha as dy cent nuk ka vlerė, hahhahaahahahahaah

Diana007
10-01-11, 21:04
Gjithmon :biggrin:

Albonita
10-01-11, 21:05
Gjithmon :biggrin:


Aahhahahahahhahahhahahaaaaa...Jo Bash

Diana007
10-01-11, 21:09
Aahhahahahahhahahhahahaaaaa...Jo Bash


:biggrin::tongue:

emine
10-01-11, 22:39
po edhe do dite t'mira po,

Janna
11-01-11, 00:56
...marova ty ndejt ... bajat bile mu bo njeri kur s'ka pun ...

Gentiani
11-01-11, 09:52
48 sahat unllajne, me te lire nuk ka ku ta gjeje njeriu!:wink:

shfletuesi_
11-01-11, 11:27
Ksajde per me marre kohe te lire pa hishin KranKenhaus po i thojshin qka i bjen se dij haaaaaaaahahahahahhahah.

E na e kena qet perparsi ne Kosove se krankenhaus nuk kena nevoj me hi jemi shnoshEnhaus edhe kena kohe te lire boll

AliSia
11-01-11, 11:29
Perveq kur jam pushim se...!! edhe kur jam pushim kam per te bere shume pune..!!

Daglasi
11-01-11, 12:07
Prej ores 24 e 30 min,deri 2 .:biggrin:

emine
11-01-11, 14:20
goYBtteissE&feature=relatedshofe qeso filmash Live

Albonita
11-01-11, 16:27
Sa her ce hy ne Dardania..dijeni se cather eshte koha e lire per mua!!

emine
11-01-11, 16:41
gabova temen skam kohe jo

Daglasi
16-01-11, 19:49
Ne fundjave.

Albonita
11-09-11, 13:20
Kohen e lire per ju e gjeje ne gjdo moment!

Fshatari
11-09-11, 16:36
Ani, ju lajmeroj...!

Diana007
12-09-11, 12:47
Kur po du po ja bej vetiti ko te lire :tongue:

uck_aksh
12-09-11, 13:15
te Henen kam koh te lir kto dit tjera vetem mbas ores 23

emine
12-09-11, 17:01
kur jam ne pushim mjeksore,se skam tjeter rrug dalje veq me gjet kohe e ne qaty

Peja-Boy
12-09-11, 19:49
18-24....edhe te Dielen !!

Fshatari
12-09-11, 21:03
Kur "Pi nje kaffe me..."

Alima
12-09-11, 21:43
...

vetem kur te prishet lifti !

.

Guri i madh
12-09-11, 21:46
te shtuneve te dieleve nuk kam asgje te planifikur ma par ne mbremje nga ora 17 ,pastaj vjen dimri prej 15 dhjetorit deri kah pranvera

Hajra
12-09-11, 21:54
.....zakonisht kur s kam qka me ba,

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Daglasi
12-09-11, 21:56
Naten e te henes/martes.

Guri i madh
12-09-11, 21:58
.....zakonisht kur s kam qka me ba,

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifkuku qfar lajmesh i kam ndegjue sot ne bajern draj ,askush nuk po mujke me prit penzionin aj sakati kish than me 70 vjet penzioni ajfar me karroc schojble


kjo nuk vlen per gjinin femrore krejt kapitalli i ksaj dunjaje po shkon te gjina femrore

Hajra
12-09-11, 22:00
kuku qfar lajmesh i kam ndegjue sot ne bajern draj ,askush nuk po mujke me prit penzionin aj sakati kish than me 70 vjet penzioni ajfar me karroc schojble


....o Guri deri sa te vjen koha me dal une ne penzi, krejt kan me hjek hahahahah...

e_martumja
12-09-11, 22:02
kuku qfar lajmesh i kam ndegjue sot ne bajern draj ,askush nuk po mujke me prit penzionin aj sakati kish than me 70 vjet penzioni ajfar me karroc schojble
Ani kthehu ne Kosove kur i ben 65 e merr Penzionin e KS ahahahaha

Guri i madh
12-09-11, 22:04
Ani kthehu ne Kosove kur i ben 65 e merr Penzionin e KS ahahahahaune isha kthye nestra po do qyrrana po thojn sigurona punen po vina e pun ne kosov veq me i msue me vjedh se tjter pun nuk ka

Hajra
12-09-11, 22:05
une isha kthye nestra po do qyrrana po thojn sigurona punen po vina e pun ne kosov veq me i msue me vjedh se tjter pun nuk ka


...Guri kesaj pune i thone te na rroj partia, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Guri i madh
12-09-11, 22:06
....o Guri deri sa te vjen koha me dal une ne penzi, krejt kan me hjek hahahahah...ma i mir se arbajsanti nuk ka bile nja 4 muj me shfrytzue :biggrin: gjithmon i cakt me 29 paret ne konto

Hajra
12-09-11, 22:08
ma i mir se arbajsanti nuk ka bile nja 4 muj me shfrytzue :biggrin: gjithmon i cakt me 29 paret ne konto


....jo bre Guri me se miri me punu sa te jesh gjalle http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Guri i madh
12-09-11, 22:12
....jo bre Guri me se miri me punu sa te jesh gjalle http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


drejt me fol pa pun nuk ka asgje ,po ne gjermani sot punon veq per finansamt ,po mendoj gjermania po e shtrydh klasen puntore per me i mbulue borgjet e shteteve tjera te bashkimit evropja

gjithmon veq gjermania pagun kto shtetet tjera veq flasin kur vjen puna ma ja thae lekun miljardat gjermania e at pare e merr mga klasa puntore

Hajra
12-09-11, 22:34
drejt me fol pa pun nuk ka asgje ,po ne gjermani sot punon veq per finansamt ,po mendoj gjermania po e shtrydh klasen puntore per me i mbulue borgjet e shteteve tjera te bashkimit evropja

gjithmon veq gjermania pagun kto shtetet tjera veq flasin kur vjen puna ma ja thae lekun miljardat gjermania e at pare e merr mga klasa puntore......Guri ne te zez ne te zez, krejt gjanat e ndalume jan me te shishme hahahaha...

e_martumja
12-09-11, 22:38
une isha kthye nestra po do qyrrana po thojn sigurona punen po vina e pun ne kosov veq me i msue me vjedh se tjter pun nuk ka
Ka edhe tjera pune por thuj spo na koan me punu jemi msu me shfrytzu evropen ahahaha

Diana007
01-02-12, 15:43
Saher jam ktu :rolleyes:

Naki
01-02-12, 16:08
.....zakonishtė nga ora 15 ,pas orarit tė punės.
Nė boten virtuale kyqem shpesh pėr disa minuta nga kureshtja pėr informim nga tė rejat mė tė fundit rreth botės Shqiptare.

Virti
06-02-12, 13:53
qetash. :cool:

LuLjaa
06-02-12, 15:02
qetash. :cool:

.. edhe une

Diana007
06-02-12, 15:36
Kur ma do loqki jem :biggrin:

Virti
06-02-12, 23:11
nuk them ma "qetash" se menjehere me thirren ne pune. :rolleyes:

lovely
06-02-12, 23:30
nuk them ma "qetash" se menjehere me thirren ne pune. :rolleyes:

qka punon insani naten jaraneshe?:rolleyes:

Virti
06-02-12, 23:39
qka punon insani naten jaraneshe?:rolleyes:
kqyr o jaran kur kam thane "qetash":cool:

lovely
06-02-12, 23:42
kqyr o jaran kur kam thane "qetash":cool:

phaaa, gjumi i ka fajet:biggrin:

Jana
07-02-12, 13:36
...varet ,,,nganjeher shum pak po kam koh te lir ...
p.s keto dite ..ncuk...

emine
08-02-12, 21:59
Koha ime e lire,kure fleje ne gjume:biggrin:

Dreni30
08-02-12, 22:24
Koha ime e lire,kure fleje ne gjume:biggrin:

Dihet kush punon, o pasha krejt edhe unė vetėm nė gjum se kurr kohė lirė nuk po kam. hahahahaahahaha

SANTANA-29
08-02-12, 22:30
Ju nalte ,diqka po gaboni ,,se edhe une punoj po jam i lire tan diten,.-:wink:

nderrone punen ,,,Arbajtsamt.--:biggrin:

jEtA_1
08-02-12, 22:30
Koh te lir kam vetem ne mbremje kur ulem te shoh TV dhe te pi qaj se perndryshe gjat dites fare nuk kam koh

AliSia
08-02-12, 23:28
Kur te jam n'pushime!

LuLjaa
08-02-12, 23:55
... qesi vakti mas shumti, ama rryma s'po na len rehat
erdha tash pak sa su nal hehe

tipi engjellor
08-02-12, 23:56
erdha pak se erdhe rryma hahahahha...... po mbas puneve normal kohe e lire me del

LuLjaa
08-02-12, 23:58
Te ju ka ardh te na nalet nashta, po deri n'1 s'besoj qe nalet

tipi engjellor
08-02-12, 23:59
ani de ma mire se shkon e flen......

premium
09-02-12, 00:01
... qesi vakti mas shumti, ama rryma s'po na len rehat
erdha tash pak sa su nal hehe
Luleee ta organizojmė pėr tė tubuar para , e tė blejmė njė gjeneratorė 250 kw , pastaj tė demontojmė orėt e rrymės e ti pėrplasim fytyrės korpertės sė kek'ut ti thojmė nuk na ju vevoitet energjia e juaj , tani kemi bėrė privat :)

premium
09-02-12, 00:02
ani de ma mire se shkon e flen......
pa rrymė si me pa me fjet :))

tipi engjellor
09-02-12, 00:06
pa rrymė si me pa me fjet :))

hahahaha jo premium jemi rrite tash me na lene afer driten hahahah

LuLjaa
09-02-12, 00:08
Luleee ta organizojmė pėr tė tubuar para , e tė blejmė njė gjeneratorė 250 kw , pastaj tė demontojmė orėt e rrymės e ti pėrplasim fytyrės korpertės sė kek'ut ti thojmė nuk na ju vevoitet energjia e juaj , tani kemi bėrė privat :)

Mire e ki, ban edhe keshtu me ja ba, ashtu keshtu duhet me pagu bile me gjenerator kemi me pas drit sa here t kena qef na :D

LuLjaa
09-02-12, 00:10
ani de ma mire se shkon e flen......

Sum merr gjumi kaq heret, jam mesu deri ne 2 me nejt :D

tipi engjellor
09-02-12, 00:15
Sum merr gjumi kaq heret, jam mesu deri ne 2 me nejt :D

e tani me u qu ne sa ora deri ne 12 a hahahhahah hej a po na qet nga nje kafe se une smuj i qes se syte xixa xixa po me bajn hahhahah

LuLjaa
09-02-12, 00:17
e tani me u qu ne sa ora deri ne 12 a hahahhahah hej a po na qet nga nje kafe se une smuj i qes se syte xixa xixa po me bajn hahhahah


.. nejse pak para 12-ve se s'kam qef mem zan vakti drekes fjet hehee
valla per caffe se di ta kqyri mujsha naj qysh

tipi engjellor
09-02-12, 00:20
.. nejse pak para 12-ve se s'kam qef mem zan vakti drekes fjet hehee
valla per caffe se di ta kqyri mujsha naj qysh

ani hajbafsh .......sot me ka lodhe lopata tuj qel rruge prej bores se madhe......tamam e qelim te nesermen po mbyllet

LuLjaa
09-02-12, 00:23
ani hajbafsh .......sot me ka lodhe lopata tuj qel rruge prej bores se madhe......tamam e qelim te nesermen po mbyllet


Hajr ishalla se bor tana ant ,,, n'qet rast po tham shyqyr qe s'jam mashkull , se keshtu kam qef boll mu kan hahahahaaaa

tipi engjellor
09-02-12, 00:27
Hajr ishalla se bor tana ant ,,, n'qet rast po tham shyqyr qe s'jam mashkull , se keshtu kam qef boll mu kan hahahahaaaa

po hahahhaha nganjehre shyqyr qe sje e nganjehere mire kish me qene me pas qene mashkull hahahahahha

hej kur ka me hjek bore ishum ndrru hahahah e kur do puen te shtepis fesht fesht ne kuzhine me mire mos me qene femen hahahahahah

LuLjaa
09-02-12, 00:33
po hahahhaha nganjehre shyqyr qe sje e nganjehere mire kish me qene me pas qene mashkull hahahahahha

hej kur ka me hjek bore ishum ndrru hahahah e kur do puen te shtepis fesht fesht ne kuzhine me mire mos me qene femen hahahahahah


Ehhh tybee per shume do sene ma mire eshte me kan mashkull, po apet masi me ka fal Zoti femen s'po duhet mu anku, se ju ma pak pune keni se na heheee

tipi engjellor
09-02-12, 00:34
Ehhh tybee per shume do sene ma mire eshte me kan mashkull, po apet masi me ka fal Zoti femen s'po duhet mu anku, se ju ma pak pune keni se na heheee

shiko pa shiko qfare thote kjo more hahahahahah

a pak pune po te duket me pas pune me femna a hahahahahahha

LaCoStA
09-02-12, 11:35
Kur t'marr pushim vjetor! :smile:

Daglasi
09-02-12, 14:17
Kur te me teket,edhe gjithqysh.

Jana
11-02-12, 14:00
..kur s'ka pun ...