PDA

View Full Version : Psikologu i forumit????


Murgesha
28-08-04, 12:59
Te nderuar diskutues me intereson te dij se a ka ne mesin tone ndonje psikolog????
Nese po ateher ateher besoj se me deshire do ti banim pyetje?????

turisti
28-08-04, 22:54
Pershendetje per temen shume interesante.Perpara me quheshin PSIKOLOGU KLINIK,por une nuk kam lidhje me kete drejtim e as qe jam psikolog,por deshiroj dhe une te inkuadrohem ne teme nese ka psikolog.Ju pershendes. :wink:

Engjellushja
04-10-04, 19:09
Pershendetje Murgesha, m vije mir c shtroni ket pyetje ......por ka shum kategorie per Psykologie, jam n studijum per Psychologische Beraterin " d.m.th: psychologe Pergjithsi: Famile, per t rrijt, per Femi dhe per Firme t ndryshme sia shtu per shkoll etj.... por dhe Heilpraktikerin"(Homeopathie) por m vije pak veshtir sepse jam rritur n ket vend dhe kam pakes probleme me gjuhen shqipe apo perkthime, per ket dot mundohem gjithqysh dhe me gjith zemer tiu ndihmoj dikujt dhe dot m vije shum mir , nese ai/ajo prs... dot jet dhe i Sinqert me t gjithat, perndryshe smund tju ndihmoj dhe t perfundoj me sukses ................Ju pershendes me Respekt