PDA

View Full Version : Tomori


Faqet : 1 [2]

turisti
14-02-07, 14:19
Pershendetje nxenesi im i ri hahahhahah, kalo mire

Pershendetrjeve te :biggrin: SIMITES :biggrin: ju bashkangjitem dhe une i nderuari :biggrin: nxenės :biggrin: .

selvija
22-02-07, 17:13
Erdha nga qyteti e morra disa gjera e pash se ishe mbet pa speca e qep e thash te sjell pakez se e pash qe ke mbetur keq..
http://www.allag.com/images/pap_1.gifhttp://personal.inet.fi/koti/jukka.salo/sipuli.jpg
Te bafshin mire TOMOR mundesh te besh nje sallat per merak.....Pershendes...:tongue:

turisti
07-03-07, 01:10
Shoki i nderuar dhe i posaqshem, :biggrin:

Po shof se ka kohe qe nuk ke kthye ne shtepi,mirepo,as marimangat e shumta e as mosardhja jote mi ju pergjegj atyre qe te dojne dhe qe kan lene ketu diqka interesan per ty,nuk munden te me pengoje qe t'i uroj tejkalimun e :smile: 8000:smile: postimeve shume te rendesishmet per DARDANINE,pamarre parasysh qe shumehere as moderatoret nuk te kan kuptuar,po as ti vetveten,ke qene dhe ke mbete nje nder forumistat/Evneristat me te flaket dhe i vetmi perparimtar ne frontin e pishines me KOVE ne dore duke e drejtuar shiqimin drejt te ardhmerise se ēmendur....

Te pershendes thjeshte & sinqerte,sepse ashtu i pershendes miqt,njerez te afert zemres dhe personat qe kan vend te rendesishem ne jeten e TURISTIT.

Jete te gjate dhe te lumtur me mė tė dashuritr e tu dhe shume,shume postime te reja dhe aq te mira.:smile:

Prishtinasja_
07-03-07, 16:29
TOMOR prano edhe pershendetjet e mia !!! :biggrin:

http://www.rosebut.dk/billedrosegif8.gif

selvija
09-03-07, 16:39
Tomor e pash se paske ditlindjen dhe me erdhe mir se paske nis pakez te rritesh, ishalla rritesh e behesh burre me mjekerr plak i katundit...heee...
te uroj ditlindjen..erdhe me duar that veq me qilloj nje molle ne frigorifer edhe nuk eshte e keqe bile vitamina merr..sa per shendet...u rritsh..
http://www.nuorisokasvatussaatio.fi/omena_p.jpg

turisti
09-03-07, 17:25
Tomori, shoki i posaqshem,:biggrin:

Urime ditelindjen nga zemra. Me vjen keq qe nuk e pate dje se shume i don femrat,e kishit festue sė bashku :biggrin: ,por,ishalla ke ymer,e i festofsh edhe 100 tjera se bashku me plote femrat / masazhieret po mendoj.....:biggrin:

Nga zemra,
TURISTI.

Prishtinasja_
09-03-07, 19:50
Urime ditelindjen, i nderuari Tomor !!
Te deshiroi c'do te mire ne jete !

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday9.gif

Me respekt

Prishtinasja_

rilinda
15-03-07, 01:08
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Djellza:
14-04-07, 23:14
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

gazi-de
27-04-07, 11:44
Pershendetje..............

Diana007
09-06-07, 19:08
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Naki
26-06-07, 22:58
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

LuLjaa
02-07-07, 05:12
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Gjithė t'mirat per Tyy !

lyra2
02-07-07, 18:39
Pershendetje,fati lumturia dhe sukseset gjithmone qofshin me Tomorin!

Tomori
25-07-07, 21:34
Turisti.. Prishtinasja.. rilinda.. Djellza.. gazi-de.. Diana007.. Naki.. LuLjaa.. lyra2 ...>>
Ju pershendes me sinqeritet ma te madhe ndihem shum i lumtur per respektin tuaj qe keni ndaj meje,
falimderes zonja dhe zoteri te nderuar...
Me respekt te madhe per ju:
Tomori

rilinda
03-08-07, 19:14
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:16
Pershendetje nga Elina !

Domira
23-08-07, 10:14
Te pershendes Tomor edhe kthema faqen per ni mpuqqq...por mos u halit me leviz se po me vjen turp:biggrin:
Shendet dhe lumturi te deshiroj ne jete

Domira

aLbaChiCk
23-08-07, 12:33
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveagreatday-4.gif

~AmaZonA~
24-08-07, 19:20
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

~AmaZonA~
24-08-07, 19:20
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

SANTANA-29
28-08-07, 12:39
http://www.thebest3d.com/dogwaffle/art/nature/waterfall-anim1.gifpershendetje i nderuar kudo nga je,,,,

selvija
30-08-07, 15:17
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif (http://www.albanianglitters.com/)

Te pershendes Tomor dhe te them flm shum qe me shoqrove keto dit edhe pse per mua ken pak sa te shtira ,,ti me bere ti harroj ato brenga ,,,flm shoku ,,,q'do te mir dhe knaqsi kudo qe gjendesh..flm shum...

Preshevar
11-09-07, 13:23
Tomor i Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

Vjollca
12-09-07, 14:12
O Tomor Zotnia Si Te Kam O Llokum

LuLjaa
15-09-07, 02:59
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Adrenalina
16-09-07, 14:00
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

rilinda
11-10-07, 20:56
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

LuLjaa
12-10-07, 18:32
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Diana007
28-11-07, 12:11
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 13:57
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

Arb
28-11-07, 19:03
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:00
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 14:28
http://img.photobucket.com/albums/v316/beachmouse/flowerhaveagreatday.gif

Gjumashja
05-12-07, 10:50
tomori te pershendes dhe te uroj qdo te mira . . .

selvija
15-12-07, 00:09
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:58
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:19
Urime Festa e Kurban Bajramit,, Jete te gezur gjithmon te deshiroje.

gazi-de
19-12-07, 10:44
Pershendetje i nderuar,me Fat Kurban Bajrami...........................

hasanmehmeti
23-12-07, 01:06
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

Buqja_ch
30-12-07, 08:11
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 13:25
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:31
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:35
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

turisti
21-02-08, 23:06
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:50
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Tomori
22-02-08, 09:04
ARBI ..TURISTI...JU FLM PER KET URIM MA TE QMUESHEM TE JETES SIME..
EDHE NJE HERES FLM...
PO ASHTU JUVE DHE GJITHE SHQIPTARVE URIME SHTETI YNE SOVRAN ...
RROFTE REPUBLIKA E KOSOVES...
RROFTE SHQIPERIA ETNIKE...http://albca.com/albania/images/kruje/skenderbeu-1.jpg

mentor*
22-02-08, 15:11
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

Diana007
23-02-08, 17:24
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:30
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

tushja
03-03-08, 20:36
Po trokas nė porten tuajė,duke ju lė njė pėrshėndetje miqėsore!

tushja!

Tomori
03-03-08, 21:58
Po trokas nė porten tuajė,duke ju lė njė pėrshėndetje miqėsore!

tushja!

flm Tushe....
....Bukuria ėshtė letra qė i rekomandohet zemrės.

selvija
09-03-08, 10:11
Urime Urime Ditlindja ,,,Tomor allile sa vjet i bone sot,,,..:wink:

Te Uroj nga zemra ishalla ban 120 vjet ki mi bo ti se mendon edhe ate qe ssssss,,,nejse heeeee

erdha me dur that se sot e dile dyqanet mbyll na kan qellue...veq sikurishte edhe pse hyna ketu me del diqka embel,,naj torte ishalla..

Te pershendes shoqja jote me e keqja hahhahaha edhe hiq sme thirre me festue ani ani......xikiii bafsh shum vjet,,,,:wink:

Honesty^uk.
09-03-08, 10:45
Urimit per ditelindjen tende i bashkohem edhe une mik i nderuar,
shendet, lumturi dhe jete te gjate pas rezervuar per ju i madhi ZOT.

GEZUAR DITELINDJEN dhe kalofsh edhe 100 pranvera te tjera te lumtura.


Me respekt
Honesty

rilinda
09-03-08, 10:55
http://www.geocities.com/SouthBeach/Cove/7443/bdaybomb.gif


Gjithė tė mirat pėr ty Tomor, ama shėndet mė shumė!
GĖZUAR DITĖLINDJEN!

Diana007
09-03-08, 11:20
http://img232.imageshack.us/img232/2860/077tz3.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
09-03-08, 11:28
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday9.gif

Linka_pz
09-03-08, 11:34
Urime , jetofsh dhe shume vite te LUMTURA .

Arkza
09-03-08, 12:00
Pershendetje Tomori !
Me kete Rast Hyra qe te ju Uroj Date-Lindjen !

Urime Urime per shume vite te Lumtura dhe Sukses ne jete!

Dardan Kastrati
09-03-08, 12:57
http://img219.imageshack.us/img219/4240/urimetd2.gif

turisti
09-03-08, 13:03
Shendeti,lumturia dhe pasuria ēofshin gjithmone me ty, edhe ne - 100 - ditelindje tjera.

http://i106.photobucket.com/albums/m242/pimpingyourspace/Myspace_Comments/Birthday_Comments/images/happy-birthday-g.gif

Albonita
09-03-08, 13:36
http://img245.imageshack.us/img245/6292/002gh3.th.gif (http://img245.imageshack.us/my.php?image=002gh3.gif)


.........I bafsh edhe 100 tjera me luturi fat gezim...............

Prishtinasja_
09-03-08, 13:48
Tomor....:smile:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday8.gif

egi
09-03-08, 14:01
http://www.mehmetjan.com/myspace/comments/myspace-comments/myspace-comments-1/myspace-happy-birthday-comments/myspace-happy-birthday-comments-7.gif

LuLjaa
10-03-08, 01:08
Tomori Urime Ditelindjen, paska kalu 12-shi po nashta s'prish pune edhe pse pak me vones,, i gezofsh edhe 100 tjera..

ShEjToNkA
27-12-08, 02:14
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:29
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

lovely
28-12-08, 12:08
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

MemphiSx
30-12-08, 01:36
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Domira
30-12-08, 10:19
Tomor!
Uroj qė ky vit pėr ju tė jetė njė vit i mbarė, me shėndet, dashuri dhe begati.


http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Dallandyshja_718
30-12-08, 18:06
TOMOR TRIMI!

Te uroj nga zemra Gezuar Vitin e Ri, qofte ky vit i realizimit te te gjitha deshirave tuaja!

http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg (http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg)

turisti
09-03-09, 21:28
Soku im i dashur,

E di se nuk ke kohe as per moment qe ta pastrojsh kete vend ku shumica e tyre qe te respektojne i lojne pershendetjet,tash te mbuluara me pluhur,por une erdha qe tė tė pershendes edhe nje here dhe ta uroj ditelindjen me gjithe zemer dhe deshire qe ta festojsh edhe shume vite edhe qe te realizohen te gjitha deshirat e tua si ne planin ekonomik,ashtu dhe ne planin :biggrin: mekanik :biggrin: .

http://cm1.dotspotter.com/media/0/92/46/a-sexy-salute.0.0.0x0.432x520.jpeg

Qika^Me^Kule
10-03-09, 17:46
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

Guri i madh
11-04-09, 23:24
mikun e tė djathtes shqipėtare e pershendes me ket FOTO


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/6/6e/28nentor1912_isa_boletini.jpg

~AnnA~
01-05-09, 00:28
Ajo qe me beri te hy ne dhomen tende dhe te te pershendes eshte Madheshtia Yte!
S'te mungon as cilesia e Fjales ,debati destruktiv,miqesia,mirkuptimi...Je per cdo vleresim dhe cmim.Ke nje larshmeri stilesh e mendimesh,ndaj me qejf te lexoj shkrimet...
Te pershendes,duke te deshiruar cdo te mire...

Qika^Me^Kule
01-05-09, 08:06
Pershendetje , me shpres je jeni duke kaluar sic ma se miri, dhe ju deshiroj nje wikeend te mrekullushem per ju,,,,

Me respekt Qika^Me^Kule

http://www.coolphotos.de/bilder2/07/0802_05401_schoenes_wochenende.jpg

LuLjaa
06-05-09, 00:47
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello888.gif

Guri i madh
24-05-09, 00:06
pershendetje miku i nderuarDESHMORI i KOMBIT - MEHMET GRADICA. (http://www.youtube.com/watch?v=b8dpnFRaN44&feature=related)DESHMORI i KOMBIT - SHABAN POLLUZHA. (http://www.youtube.com/watch?v=he68-c9SYTs&feature=related)

Dallandyshja_718
24-05-09, 15:59
Pershendetje per TY, i nderuar, te uroj shendet dhe gjith t'mirat me me te dashurit tuaj...


http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

uck_aksh
29-05-09, 18:54
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/PPP.gif

Qika^Me^Kule
30-05-09, 15:48
DmCIZPzxoN8&feature=related

Qika^Me^Kule
14-06-09, 19:17
Hie Tomori.............................

http://www.blingrevolution.net/butterfunk/graphics/Hello_Hi_Hey/0_hello_sexy_girl_lingerie.gif

lovely
04-07-09, 23:00
o Tomor zeza, per hajr Salihi hahahahahahahahahahaha

Lijanna
26-07-09, 12:43
Pershendetje Tomori :)

instruktori
31-07-09, 17:55
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume resepekt

Diana007
01-08-09, 20:01
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

Tomori
08-09-09, 12:12
Ju falemderohem te gjitheve per urimet. dhe ja si nje shenj te vogel te falemderimit ju solla nga nje cope torte dhe nga nje gote champangner.

https://bostjan.wikispaces.com/file/view/Tortehttp://www.gourmetaufstrich.de/oscommerce/catalog/images/Rosenbl%C3%A4tter%20in%20Champanger2.png

Domira
11-09-09, 19:33
http://c.editingmyspace.com/files/en/good.weekend/good_weekend_019.gif

Tomori
12-09-09, 22:15
http://c.editingmyspace.com/files/en/good.weekend/good_weekend_019.gif

Domira te falemderohem shume per ket pershendetje modeste ...

Jana
19-09-09, 13:44
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Urata
20-09-09, 03:54
http://sugarcubes.blogsome.com/images/eid_05.jpg

Zana_ch
20-09-09, 18:04
Me fat festa e FITER BAJRAMIT gjithe besimtarve MUSLIMAN SHQIPETAR, paqeja, meshira dhe mbikqyrja e ZOTIT qofshin perher mbi ju dhe familjet tuaja.Me repsekt
Zana_ch

Domira
27-11-09, 00:41
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Urata
27-11-09, 04:42
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Kaqanikasja
27-11-09, 17:19
Cdo veper vleresohet
Jeta duhet te jetohet
Gjeja e shenjet duhet te qmohet
Edhe kjo dite e bekuar duhet te festohet.

Me Fat Festa e Kurban Bajramit!

turisti
09-03-10, 00:57
Kur te zo,kam me ti shkul vesht qe askujt nuk ju ke pergjegje qe kohe te gjate,kam me ti shkul vesht qe te rritesh ( Tomori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15785) (5) ) dhe mbi te gjithave qe ta uroj ditelindjen me shume shendet ,lumturi dhe knaqesite dhe deshirat me te mirat per ty shoki.:smile:

Ja ku e ke torten,cokollaten,luljen........:biggrin:


http://static.pagenstecher.de/uploads/3/3b/3b8/3b8e/sexy_birthday_present.gif

Kaqanikasja
28-03-10, 21:00
:wink:

uck_aksh
30-03-10, 11:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-9.gif

Kaqanikasja
14-02-11, 15:37
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

lazdrani
06-04-11, 12:40
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Kaqanikasja
13-04-11, 09:16
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif