PDA

View Full Version : Tomori


Faqet : [1] 2

Urata
19-09-04, 16:32
36 pėrdorues online: 5 anėtarė 1 tė fshehur 30 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar DannyAus, shefkiu, Tomori, Urata, vushtrria


Desha ta pershendes shume Tomorin qe po me rrine veē afer!

Urata
19-09-04, 16:42
O Tomor qou e ikim se spo guxoj me t'lane vetun!

Tomori
19-09-04, 17:01
O Tomor qou e ikim se spo guxoj me t'lane vetun!
ok zemer e qmoj besnikrin tende ndaj meje, te jam mirenhojes per kte :wink:

Urata
22-09-04, 14:50
Ndryshuar nga Bond

Tomori
22-09-04, 15:50
Ndryshuar nga Bond

Barbaroza
24-09-04, 13:11
Pershendetje Tomori edhe nga ana ime!

turisti
24-09-04, 13:54
Turisti ju pershendet si gjithmone. :P

Tomori
21-10-04, 16:00
Ndryshuar nga Bond

Honesty^uk.
21-10-04, 17:17
Pershendetje per ju Tomori

Barbaroza
21-10-04, 17:20
Besnikeri veē derisa ta kthej shpinen...kurvani i dreqit!


Hahahahaaha,Urata,haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Tomori
22-10-04, 16:42
Ndryshuar nga Bond

Barbaroza
22-10-04, 17:32
Tomori,Urata e ka gjete tjetrin tash.Faji siq kemi degjuar,ka qene yti. :wink:

:lol: :lol: :lol:

Tomori
22-10-04, 21:22
Ndryshuar nga Bond

Gentiani
22-10-04, 21:29
O Tomori, a hala qenke gjallė e po shkruan a?!

unė e kam kuptuar se ke humbur jetėn aksidentalisht nga Bomba te forumi i shuplakave :wink:

Do ta shpallim dr1ta heroinė pėr atė aktė qė hoqi Tomorin nga skena http://www.cosgan.de/images/smilie/ekelig/005.gif

Murgesha
22-10-04, 22:29
O Tomori, a hala qenke gjallė e po shkruan a?!

unė e kam kuptuar se ke humbur jetėn aksidentalisht nga Bomba te forumi i shuplakave :wink:

Do ta shpallim dr1ta heroinė pėr atė aktė qė hoqi Tomorin nga skena http://www.cosgan.de/images/smilie/ekelig/005.gif

Prej gjynahit, ēfarė fundi tragjik. I shkreti Tomor. :cry:

Urata
22-10-04, 22:56
Ndryshuar nga Bond

Tomori
22-10-04, 22:58
Ndryshuar nga Bond

Urata
22-10-04, 23:00
Ani de puthem si moter Tomor, mbase nuk e kishe ate senin tani si motra llagaritmi,qy!

Aj aj ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj i shkreti, djal pa ka.....nar!

Gentiani
22-10-04, 23:05
Nė ardhtė Gjebraili more Tomori, ke me harruar atė bombėn qė ta ka vendosur dr1ta :lol: Ruaju se kėsaj here pason ndonjė raketė nga Gjebraili dhe nuk ke shpėtim mė.

Tomori
22-10-04, 23:17
Ndryshuar nga Bond

Urata
22-10-04, 23:31
Pse po rren o Tomor, po ti a m'thae mu se ke lind i tille! Ma mos te lutem me t'ngjitme se nuk bane eshte muaj i shejte i RAMAZANIT!

Edhe sa i stressuar je, e sa t'mundon kjo pune! Ēka te bejme qeshtu zoti disa njerez "t'kqi" i fale me shenja madhore-sakatore!

Urata
22-10-04, 23:33
Ndryshuar nga Bond

Tomori
24-10-04, 13:29
Ndryshuar nga Bond

Barbaroza
24-10-04, 16:27
Tomori,prano nje pershendetje nga une!

Tomori
24-10-04, 16:43
[quote="Barbaroza"][b]Tomori,prano nje pershendetje nga une!

Falimderes, e nderuara Barbaroz, po ashtu perzemersisht ju pershendes personalisht juve :wink:

Tomori
25-10-04, 22:56
Ndryshuar nga Bond

turisti
25-10-04, 23:52
Tomori,te pershendes edhe nje here. Shpresoj se nuk hidherohesh,hhahahahahahahaha. :wink:

Tomori
27-10-04, 15:28
- Turist, po ashtu ju pershendes edhe un,,,,,,
-Turist, tju them se jeni njeri komunikativm me beso kam nderin te madh qe kembej shkrimet me ju,,,,,
- Turist me beso se me secilin ske mundesi te komunikojsh, se gjerat e imagjinuara i marin ne vete si te realta!!!!
-Te habitesh, knej duan te debatojn, sidomos per nje tem qe ska te bej fare me realiteti,,, a knej me nje an idhnohen,,,,!!!!!!
- I nderuari Turist, va perseris edhe nje her qe per ju kam konstiderat te larte,,,,percaktoni shkelqyeshem hajgaren prej jo-hajgares,,,tungji :wink:

------------------------------------------------------------------------------------
-BONDI mke pkut bre burr, por shum ndryshime, je tui ba Tomorit,,a nuk te vin gjynah me pkut Tomorin,,,hahaha BONDI mos haro bre bur se veq nje TOMOR e ke u baft nomi mo,,,,Bondi shaka me fal a???
-BONDI te pershendes te uroj disponim dhe dit te mbar,,, kalofsh mir tungji :wink:

turisti
01-11-04, 00:41
- Turist, po ashtu ju pershendes edhe un,,,,,,
-Turist, tju them se jeni njeri komunikativm me beso kam nderin te madh qe kembej shkrimet me ju,,,,,
- Turist me beso se me secilin ske mundesi te komunikojsh, se gjerat e imagjinuara i marin ne vete si te realta!!!!
-Te habitesh, knej duan te debatojn, sidomos per nje tem qe ska te bej fare me realiteti,,, a knej me nje an idhnohen,,,,!!!!!!
- I nderuari Turist, va perseris edhe nje her qe per ju kam konstiderat te larte,,,,percaktoni shkelqyeshem hajgaren prej jo-hajgares,,,tungji :wink:

------------------------------------------------------------------------------------
-BONDI mke pkut bre burr, por shum ndryshime, je tui ba Tomorit,,a nuk te vin gjynah me pkut Tomorin,,,hahaha BONDI mos haro bre bur se veq nje TOMOR e ke u baft nomi mo,,,,Bondi shaka me fal a???
-BONDI te pershendes te uroj disponim dhe dit te mbar,,, kalofsh mir tungji :wink:

Tomori,te pershendes dhe prap te faleminderona per mendim te shprehur.

Me nderime ,TURISTI. :wink:

turisti
25-12-04, 22:37
URIME :P 1000 :P POSTIME DHE MIRESEARDHJA NE PALLATIN MBRETEROR. SHPRESOJ SE DO TE KALOSH MIRE.

ME NDERIME,

TURISTI.

blusky
26-12-04, 10:21
Urime,urime :P :wink:

Barbaroza
26-12-04, 14:31
Tomori,urime 1000 postimet tua.
Edhe pse je pak idiot( :lol: ),je inteligjent!
Edhe me shume postime ne te ardhmen.

Gentiana
26-12-04, 15:32
Urime Tomori per 1000shkrimet tua dhe ēdo te mire per ju.

Genta

Murgesha
26-12-04, 17:07
Phaaaaaaaaaa kush na paska ardhė nė mbretėri???
Po pėrgaditem pėr skandalet qė mund tė rrjedhin nga Tomori Mbret.
Tomori pajtohem me fjalėt qė tė paska thėnė Barbaroza, megjithatė urime pėr 1000 postimet tua.

halla e madhe
26-12-04, 17:39
Tomori_Urime 1000 postimet tua!Suksese edhe tash e tutje :!:

Agroni22
26-12-04, 19:22
urime tomori per 1000 postimet dhe te uroj qdo te mire

DEA
26-12-04, 20:47
Tomori une para teje nanananananana, urime :wink: 1000 postimet e tua

ShEjToNkA
26-12-04, 22:12
Tomorii ,mė nė fundė ia paska arritė me forcat dhe fantazit e veta nė Pallatin Mbretėror!
Tomri ,mirė se qenke ardhė edhe xxxxxxx shkėrime si kėto deri mė tani. Nejse jo bashė si kėto pak mė ndryshe tė lutėmmm.
Tomori , urime pėr 1000 shkėrimet e juaja, tė pėrshėndes dhe tė dėshirojė edhe xxx shkėrime tjera dhe gjithė tė mirat!

Tomori
26-12-04, 23:21
-Perzemersisht ju falemderohem per urimet me jepni kurajo qe te vazhdoj edhe ne te ardhmen....
-Nuk i dihet ndoshta dot vij ajo dit qe prej forumit te Dardanis te propozohem per cmimin NOBEL si antari ma kontraverz i forumit hahaha
-Desha te vulos thenjen e Barbarozes e Murgeshes hahaha

-Po ti shejtonk qfar shkrimesh ndryshe mendon me shkrujt hahaha ajt e di kte pun ke te drejt per momentin por me kalimin e kohes dot kuptojsh qe ke te bejsh me nje Tomor jo si te duket tash ne qast.
Si burek i qastit hahaha

-Po ti Turist si ja kalon a te ndigjon Luana po pate problem me njofto e ta zgjedh problemin ne qast tamam si bureki i qastit e ke parasish se je Turist ne Tirane dot hasish mbishkrim bejm burekin ne qast hahaha
E nese beheshka bureki ne qast atehere pa problem ta zgjedhi problemin me Luanen kuptohet nese ke problemin
A jemi ne regull or Turist tungji

=Mar falje se nuk kam emnuar te tjerit po jeni te nderuar te gjidhe :wink:

spirl_girls
26-12-04, 23:57
[color=red]Lazdraniiiiii ku je tiiiiii breeeee,a je gjalleeee qe spo ndiheshhh :wink:

turisti
27-12-04, 01:52
-Perzemersisht ju falemderohem per urimet me jepni kurajo qe te vazhdoj edhe ne te ardhmen....
-Nuk i dihet ndoshta dot vij ajo dit qe prej forumit te Dardanis te propozohem per cmimin NOBEL si antari ma kontraverz i forumit hahaha
-Desha te vulos thenjen e Barbarozes e Murgeshes hahaha

-Po ti shejtonk qfar shkrimesh ndryshe mendon me shkrujt hahaha ajt e di kte pun ke te drejt per momentin por me kalimin e kohes dot kuptojsh qe ke te bejsh me nje Tomor jo si te duket tash ne qast.
Si burek i qastit hahaha

-Po ti Turist si ja kalon a te ndigjon Luana po pate problem me njofto e ta zgjedh problemin ne qast tamam si bureki i qastit e ke parasish se je Turist ne Tirane dot hasish mbishkrim bejm burekin ne qast hahaha
E nese beheshka bureki ne qast atehere pa problem ta zgjedhi problemin me Luanen kuptohet nese ke problemin
A jemi ne regull or Turist tungji

=Mar falje se nuk kam emnuar te tjerit po jeni te nderuar te gjidhe :wink:

Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha,Tomori i nderuar,prap faleminderit ,mire jemi dhe gjithmone faleminderit,hhahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah.Burekun e dua,sidomos me molla.

Je gjithmone i pershendetur.
Me respekt,TURISTI.

Naki
27-12-04, 03:13
Tomor ,Urime postimi i 1000 dhe hyrja ne pallatin mbreteror.

Me nderime Naki

livoreka bicio
27-12-04, 14:29
TOMOR TE PERSHENDES DHE TE UROJE 1000 POSTIMET NE DARDANI. :wink:
KALOFSHE SA ME MIRE, NE PALATIN MBRETERORE :wink:

PAOLINA
27-12-04, 23:45
Urime pra urime

:D :D :D

PAOLINA
27-12-04, 23:48
Ah Tomori a sa i perket Kurores se dij valla se kush ishte mbreti i fundit, por ndoshta e gjen ti ose ta kthen aj vet, se mbretit te rij i takon kurora apo, se nuk mirret vesht se ne kohen e fundit kemi shum Mbreter te rij edhe plus enda sa do vin :wink: :wink:Prsh

Tomori
28-12-04, 00:58
[quote="PAOLINA"]Ah Tomori a sa i perket Kurores se dij valla se kush ishte mbreti i fundit, por ndoshta e gjen ti ose ta kthen aj vet, se mbretit te rij i takon kurora apo, se nuk mirret vesht se ne kohen e fundit kemi shum Mbreter te rij edhe plus enda sa do vin :wink: :win

-E dashura Prnzeza Paolin, gabim e ke kur thua sa mbreti dot te vin.

-Secili rast esht rast ne veti po te pengon ti kurora un jam i gatshem te abstenoj. Mbi te gjitha ti je ne radh te pare se kurorat vin e shkojn por dashurija jone esht kurorezim ne vete qe ka vler te perjetshme moj Paolina-Tomorit,,,,,si po thua ti moj Paolin thenja jote per mua esht Urdheres e prer te dua e dashura Paolin tungji mreteresh :wink:

dr1ta
28-12-04, 01:32
Urime shoki Tomor :) :P

Mafiozi
28-12-04, 02:07
Urime per 1000 postimet Tomor. :)

Mir se vjen ne pallatin mbreteror :?


8)

Tomori
15-01-05, 22:33
-E nderuara dr1ta, Mafiozi ju falemderohem sinqerisht per uratat tuaja ndaj meje Tomorit. Po ashtu ju pershendes kalofshit mire tungji jeni te respektuar!

Gjumashja
16-01-05, 10:47
Mire se erdhe Tomor ne pallatin mbreteror

blina
16-01-05, 11:02
Mire se erdhe dhe URIME per 1000 postume po shpresoj edhe 1000 te tjera

Tomori
07-02-05, 15:44
-Hahaha,,,Bondi vallahi bre Bondi, mduket pak se e ke tepruar me Tomorin!!!! Shum ndrishime i ke ba Tomorit,,, ani ani Bondi ska dert po te pershendes sinqerisht,,, :wink: Por kam nje lutje mos e ndrisho tpakten ket postim,,,,Bondi kalofsh mir shoqi tungji :wink: :wink: :wink:

Kaltrushi
07-02-05, 15:51
Tomor je i pershendetur natyrisht edhe nga une!!!!!

turisti
20-03-05, 23:48
URIME :P 1000 :P POSTIME DHE MIRESEARDHJA NE PALLATIN MBRETEROR. SHPRESOJ SE DO TE KALOSH MIRE.

ME NDERIME,

TURISTI.

Edhe nje here urime shoki. :P

ShEjToNkA
28-03-05, 21:49
Tomori , edhe juve keni njė pėrshėndetje nga unė ku dė qė ndodheni.
Gjithė tė mirat.

Barbaroza
29-03-05, 18:17
Tomori,pershendetje ke nga Barbaroza!Kalo bukur!

turisti
29-03-05, 23:29
Shoki i nderuar,

Te pershendes shume sepse ti e meriton. :wink:

Gjithmone me respekt per ty i nderuari,

TURISTI.

Psikologu
30-03-05, 01:45
I nderuari Tomori

Pershendetjes per ju i nderuar bashkangjitem edhe une , duke ju uruar qdo ė mirė dhe suksese ne te ardhmen.

Shendet dhe te mirė ne jetė vllazerisht ju uron:

Psikologu

Murgesha
08-04-05, 13:25
Tomori njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty.
Uroj qė tė vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.

DEA
08-04-05, 13:29
Tomori pranoni pershendetje edhe nga une , kudo qe te ndodheni :wink:

Tomori
08-04-05, 13:37
Murgeshe :wink:
Dea :wink:
Ndihem shum i respektuar posaqerisht qe me Uruat ju:
Mbretereshat e forumit, flm shum :wink:

doGzona
08-04-05, 15:45
Pershendetje keni dhe nga une i nderuar.
Caste te kendeshme ju deshiroje.


doGzona

Tomori
08-04-05, 16:49
Pershendetje keni dhe nga une i nderuar.
Caste te kendeshme ju deshiroje.


doGzona

- Te falemderohem nga thellsija zemres per ket Uraten tuaj PRINCEZ
doGzona te flm shum :wink: kalofshit mire :wink:

Kercovari
08-04-05, 20:15
Nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemert nga xhakuli i nderuar.
Shendeti dashuria dhe suksese te njepasnjeshme te ju percjelin gjate gjithe jetes,juve dhe familjes juaj.

Tomori
08-04-05, 23:51
Nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemert nga xhakuli i nderuar.
Shendeti dashuria dhe suksese te njepasnjeshme te ju percjelin gjate gjithe jetes,juve dhe familjes juaj.

Po ashtu ne te njejten mase edhe une ju deshiroje, miresi fat e lumturi ne te gjitha sferat e jetes i nderuari xhakul :wink:
Me nderime te larta ju pershendet:
Tomori :wink:

dr1ta
09-04-05, 11:14
I nderuar Tomor ..urime te gjitha keto postime ..deshiroj nje dite te mire ..gjithashtu cdo te mire ne jeteTe pershendes

Tomori
09-04-05, 15:47
I nderuar Tomor ..urime te gjitha keto postime ..deshiroj nje dite te mire ..gjithashtu cdo te mire ne jete

Te pershendes

-Po ashtu ju Uroje Begati, lumturi dhe jete aktive te sukseshme,, ne te gjutha sferat e kesaj jete qe i thone JET :wink:

Arb
09-04-05, 17:54
Tungat prej meje O Tomor!

Ke nje pershendetje nga une!

Ia kalofsh mire ketu!

Tomori
09-04-05, 19:16
Tungat prej meje O Tomor!

Ke nje pershendetje nga une!

Ia kalofsh mire ketu!

Flm or "Arb"

Nga une ke dy pershendetje!

Po ashtu edhe ju kalofshit mire edhe ketu edhe tjeter kund!

"Arb" tungji shoqi mos ma mer per te madhe OK :wink:

007
10-04-05, 01:42
Tomori pershendetje te sinqerta nga 007

Tomori
13-04-05, 18:45
Tomori pershendetje te sinqerta nga 007
Flm i nderuari "Mister Bond007" po ashtu ju deshiroje sukses ne jete :wink:
Tungji shoqi

Kaltrushi
14-04-05, 10:30
I nderuari Tomor,


Te uroj tejkalimin e 1000 shkrimeve....dhe te uroj edhe xxxxxxxx shkrime tjera.

Gjithashtu te uroj gjdo te mire ne te ardhmen si p.sh.

shume shendet, Fat, Lumturi dhe shume e shume suksese ne Jete.....


PS: shpresoj se ne te ardhmen do komunikojm edhe me mire ne FD.[/img]

Tomori
14-04-05, 11:05
I nderuari Tomor,


Te uroj tejkalimin e 1000 shkrimeve....dhe te uroj edhe xxxxxxxx shkrime tjera.
Gjithashtu te uroj gjdo te mire ne te ardhmen si p.sh.
shume shendet, Fat, Lumturi dhe shume e shume suksese ne Jete.....
PS: shpresoj se ne te ardhmen do komunikojm edhe me mire ne FD.[/img]

-Pa dyshim qe dot komunikojme?!!!!
Me te thene te drejten kam kenaqsi qe komunikoje me ju o zemrushe :wink:
Kaltrina gjithashtu ju pershendes loqki :wink: tungji

turisti
14-04-05, 15:01
:P Gjithmone je i pershendetur SINQERISHT nga


TURISTI. :P

Tomori
14-04-05, 18:01
:P Gjithmone je i pershendetur SINQERISHT nga
TURISTI. :P
flm Turisti e di se kty muhabeti i ka dek nona ma?!!!
-Je i respektuar nga Tomori,,,ene ksaj pune i ka dek nona, e di qe e din!!!

Kaltrushi
18-04-05, 11:24
I nderuari Tomor,


Te uroj tejkalimin e 1000 shkrimeve....dhe te uroj edhe xxxxxxxx shkrime tjera.
Gjithashtu te uroj gjdo te mire ne te ardhmen si p.sh.
shume shendet, Fat, Lumturi dhe shume e shume suksese ne Jete.....
PS: shpresoj se ne te ardhmen do komunikojm edhe me mire ne FD.[/img]

-Pa dyshim qe dot komunikojme?!!!!
Me te thene te drejten kam kenaqsi qe komunikoje me ju o:wink:
Kaltrina gjithashtu ju pershendes :wink: tungji

keshtu me mire esht shkrimi........pershendetje edhe njehere........ :wink:

turisti
18-04-05, 11:32
:P Gjithmone je i pershendetur SINQERISHT nga
TURISTI. :P
flm Turisti e di se kty muhabeti i ka dek nona ma?!!!
-Je i respektuar nga Tomori,,,ene ksaj pune i ka dek nona, e di qe e din!!!

Jo shoki,muhabeti yt nuk vdes kurre,ti je i posaqshem,mos harro.

Te pershendes si gjithmone,mosum demoralizo. :wink:

florian
18-04-05, 11:55
KUSH I BEN 1000 POSTIME MERITON NJE MEDALJE
TI I MERITON DY PER SHKRIMET TUAJA . DHE PER CILESIN.
PERSHENDETJE DHE SUKSESE KUDO QE TE JESH

Tomori
19-04-05, 20:55
Florian te jam shum mirenjohes, per vlersimin tuaj pozitiv per mua me ipni kurajo qe te vazhdoje me nje dinamike ne ket Forumin tone te shkelqyer :wink:
-FLORI kalofsh mire kudo qe te jeshe :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 05:36
Urimeeeeeeeeeeeeeeee TUMORI

I Gezofsh.

TE FALA NGA DALI I KEQ

Tomori
23-04-05, 11:40
Dali!Keq flm,,,,po ashtu ju Uroje argetim te kendshem,,,,ku do qe te jeni!

Tomori
23-04-05, 11:41
Dali!Keq flm,,,,po ashtu ju Uroje argetim te kendshem,,,,ku do qe te jeni!

turisti
28-04-05, 00:01
Pershendetje o i nderuari shoki si gjithmone me sinqeritet.

TURISTI. :P

Tomori
28-04-05, 12:28
Pershendetje o i nderuari shoki si gjithmone me sinqeritet.

TURISTI. :P
flm shume shoku Turisti,,,,per perkrahjen tuaj,,,, :wink:

turisti
28-04-05, 12:32
Pershendetje o i nderuari shoki si gjithmone me sinqeritet.

TURISTI. :P
flm shume shoku Turisti,,,,per perkrahjen tuaj,,,, :wink:

Une gjithmone do ta perkrahi ate anen tende te sinqert dhe intelektuale sepse, kur don ti, e ban atmosferen aq te mire dhe e mbshtjellon elegant,qe vallah asnje person nuk i bjen ne fije.

Te pershendes edhe nji here,si ēdo here me respekt te posaqshem,

TURISTI.

Tomori
30-04-05, 15:17
Pershendetje o i nderuari shoki si gjithmone me sinqeritet.

TURISTI. :P
flm shume shoku Turisti,,,,per perkrahjen tuaj,,,, :wink:

Une gjithmone do ta perkrahi ate anen tende te sinqert dhe intelektuale sepse, kur don ti, e ban atmosferen aq te mire dhe e mbshtjellon elegant,qe vallah asnje person nuk i bjen ne fije.

Te pershendes edhe nji here,si ēdo here me respekt te posaqshem,

TURISTI.
Qofsh faqe bardhe or buri Kosoves
Shnet :wink:

Fleta
01-05-05, 14:28
- Pershendetje Tomori, te deshiroje cdo te mire ne jete.......... :wink:

Diana007
03-05-05, 10:24
Tomor shoki te pershendes dhe qaste te mira ketu ne FD

Me respekt Diana :wink:

Tomori
04-05-05, 00:16
Diana007 dhe ju Fleta kam nderin qe komunikoje me ju!!!
Ju falemderohem shume ce spaktit me kujtuat edhe nje here ju falimderohem

Tomori
08-05-05, 16:43
Tomor je i pershendetur natyrisht edhe nga une!!!!!
Kaltrushi te falemderohem shume.... :wink:

Tomori
08-05-05, 16:45
Diana007 dhe ju Fleta kam nderin qe komunikoje me ju!!!
Ju falemderohem shume ce spaktit me kujtuat edhe nje here ju falimderohem
:wink: :wink: :wink:

turisti
09-05-05, 11:51
:P TOMORI,shoqi i nderuar,

Nga zemra urime :P 2000 :P postime,te cilat kan qene me plot argetime,komunikime,diplomaci dhe domethenje.Te deshiroj edhe shume postime ne mesin tone,te mira dhe te dobishme si deri me tani.

Te pershendes me sinqeritet,ashtu siq e meriton shoki.

Me respekt,
TURISTI.

Tomori
16-05-05, 17:22
:P TOMORI,shoqi i nderuar,

Nga zemra urime :P 2000 :P postime,te cilat kan qene me plot argetime,komunikime,diplomaci dhe domethenje.Te deshiroj edhe shume postime ne mesin tone,te mira dhe te dobishme si deri me tani.

Te pershendes me sinqeritet,ashtu siq e meriton shoki.

Me respekt,
TURISTI.

Ju falemderohem shum o miku im Turisti?!!!
Pikerishte ju jeni ai ce me keni dhene kurajo,
kur jam perballu ne momente te caktuara ne konfuzion me vetveten?!!!
Per do tema te forumit?!!!
-Shfrytzoj rastin tju falemderohem shum per keshillat tuaja
qe mi keni dhene, si Pedagog i vyer i nderuari Turisti...
ju keni qene udherefyes per mua Tomorin...
Me respekt te madhe:
TOMORI

aferdita
22-05-05, 20:33
Tomori te pershendes i nderuar dhe nje fillim jave te kendshme dhe me shume befasira te uroj :wink:

Tomori
22-05-05, 20:58
Tomori te pershendes i nderuar dhe nje fillim jave te kendshme dhe me shume befasira te uroj :wink:
Dyshon qe yjet jane zjarr, dyshon qe dielli leviz, dyshon qe e verteta eshte genjeshte,
por mos dysha kurre tek miqesia ime per ty...e nderuara "aferdita"

doGzona
23-05-05, 03:16
Pershendetje te perzemerta keni nga une i nderuari Tomori.
Ju deshiroje nje jete te lumture,te qete dhe pa brenga kudo qe ndodheni.

Une
doGzona

Tomori
23-05-05, 14:22
Pershendetje te perzemerta keni nga une i nderuari Tomori.
Ju deshiroje nje jete te lumture,te qete dhe pa brenga kudo qe ndodheni.

Une
doGzona

Miremengjes "doGzona"! e pe? edhe kete mengjes hena ziliqare u menjanua per ti lejuar diellit te lindte per ty....edhe kjo eshte per ty! :wink:

Tomori
28-05-05, 13:02
Pershendetje te perzemerta keni nga une i nderuari Tomori.
Ju deshiroje nje jete te lumture,te qete dhe pa brenga kudo qe ndodheni.

Une
doGzona

Miremengjes "doGzona"! e pe? edhe kete mengjes hena ziliqare u menjanua per ti lejuar diellit te lindte per ty....edhe kjo eshte per ty! :wink:

:wink: :wink: :wink:

Dali!Keq
31-05-05, 16:11
pershendetje

Dali!Keq
31-05-05, 16:42
Urime Mesazhe: 2293
kalofsh qaste te kendshme.

Tomori
01-06-05, 09:21
I nderuari Dali!Keq ju falemderohem shume
qe me vizituat.
-Ju uroje miresi kudo qe te jeni..
Me respekt:
TOMORI :wink:

Tomori
01-06-05, 09:23
pershendetje
Tungjatjeta "Dali!Keq"

aferdita
02-06-05, 19:10
Tomori te pershendes shume dhe te uroj gjithe te mirat ne jete


Aferdita

Tomori
02-06-05, 19:30
Tomori te pershendes shume dhe te uroj gjithe te mirat ne jete


Aferdita

Ju falimderohem shume zojushe!
"Aferdita"
Do te kuptosh rendesine e nje buzeqeshje
..vetem kur te te dhurohet nje e tille!
-Me respekt:
Tomori :wink:

dr1ta
10-06-05, 12:18
A je far djali a jo? :P


Pershendetje Tomor ...deshiroj cdo te mire

Tomori
17-06-05, 00:40
A je far djali a jo? :P


Pershendetje Tomor ...deshiroj cdo te mire

E nderuara "dr1ta" ju falemderohem perzemersishte
.per pershendetjen tuaj :arrow:

Tė zhytėsh nė mendime ėshtė qetsi
mendo nėse edhe ai mendon pėr ty
:wink:

Bleta
17-06-05, 20:43
pershendetje
Tungjatjeta "Dali!Keq"Tomori te pershendes nga fundi i barkut.

Tomori
18-06-05, 23:30
pershendetje
Tungjatjeta "Dali!Keq"Tomori te pershendes nga fundi i barkut.

Kam uri per ty,meqense je "Bleta"
kam deshire te ndej mbi fundin e barkut tende me mjalte;
me munngon emebelsire, me mungon menyra se si me kenaq.

"Bleta" ju falemderohem shume per pershendetjen tende te embel si mjalta, qe nuk kam dyshim se nga fundi barkut keni emebelsiren :lol:

Dreni30
19-06-05, 22:48
I nderuar Tomori

Nuk po e di a gjete nuse hala, vetem deshiroj qe ishalla e gjene nje ma frik e na thirr ne darsem.

Te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat edhe ishalla me nuse ma frik se na lodhe ma. :lol: :lol: :lol: :wink:

Tomori
21-06-05, 01:09
I nderuar Tomori

Nuk po e di a gjete nuse hala, vetem deshiroj qe ishalla e gjene nje ma frik e na thirr ne darsem.

Te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat edhe ishalla me nuse ma frik se na lodhe ma. :lol: :lol: :lol: :wink:

"Dreni30" ju falemderohem perzemersishte per urimin tuaj!
Po ashtu per interesimin e nuses....sa i perket nuses do te shohim ....
tungji shoqi :wink:

Kodra
21-06-05, 13:59
Tomori tė pėrshėndes dhe tė uroj ēdo tė mirė.

Kodra

Tomori
24-06-05, 22:56
Tomori tė pėrshėndes dhe tė uroj ēdo tė mirė.

Kodra
I nderuari "Kodra" po ashtu kam nderin tju pershendes!!
Kalofshit mire ku do ce te jeni
Me respekt per ju:
Tomori :wink:

Murgesha
25-06-05, 00:58
Tomor me rrespektin mė tė madh pėr ty tė dėrgoj njė pėrshėndetje motrore. :lol: :lol: :lol:

Tomori
26-06-05, 14:46
Tomor me rrespektin mė tė madh pėr ty tė dėrgoj njė pėrshėndetje motrore. :lol: :lol: :lol:

Per shume njerez, miqesia qe kam une per ty motrushe eshte
si nje pike e vogel e zeze, por mos harro edhe yjet nga larg duken te vogla. :wink:

halla e madhe
26-06-05, 16:35
Tomori_Pershendetje te sinqerta pranoni edhe nga halla :)

Honesty^uk.
26-06-05, 21:15
Pershendetje per ju rrumujxhia i fd :lol: :lol:
argetim maximal dhe lumturi ne jete

Me respekt
Honesty

Tomori
26-06-05, 22:43
Pershendetje per ju rrumujxhia i fd :lol: :lol:
argetim maximal dhe lumturi ne jete

Me respekt
Honesty
Pershendetje per ju "Honesty^uk"

Ne bote ekzistojne 2 forca te medha: E mira dhe e keqja! E MIRA eshte ajo qe do te te bej gjithmone...e keqja eshte ajo qe sdo te te bej KURRE!
Me respekt te madhe per ju i nderuari :wink: "Honesty^uk"! :wink:

TOMORI :wink:

Tomori
26-06-05, 22:48
Tomori_Pershendetje te sinqerta pranoni edhe nga halla :)
OJ HALL SI THUA MOJ PER KTE CITAT:

DHE KUR S'MUND TE VEDOSESH SE NJERIU A ESHTE ZBUKURIM I BOTES APO GABIM I VET NATYRES.

HALLA JU FALEMDEROHEM SHUME QE ME KUJTUAT
ME RESPEKT PER JU:
TOMORI :wink:

Honesty^uk.
26-06-05, 22:48
Pershendetje per ju rrumujxhia i fd :lol: :lol:
argetim maximal dhe lumturi ne jete

Me respekt
Honesty
Pershendetje per ju "Honesty^uk"

Ne bote ekzistojne 2 forca te medha: E mira dhe e keqja! E MIRA eshte ajo qe do te te bej gjithmone...e keqja eshte ajo qe sdo te te bej KURRE!
Me respekt te madhe per ju i nderuari :wink: "Honesty^uk"! :wink:

TOMORI :wink:


Qofsh dhe rrnofsh sa mali TOMORI i Beratit

Te pershendes
Honesty

halla e madhe
26-06-05, 22:59
Tomori_Pershendetje te sinqerta pranoni edhe nga halla :)
OJ HALL SI THUA MOJ PER KTE CITAT:

DHE KUR S'MUND TE VEDOSESH SE NJERIU A ESHTE ZBUKURIM I BOTES APO GABIM I VET NATYRES.

HALLA JU FALEMDEROHEM SHUME QE ME KUJTUAT
ME RESPEKT PER JU:
TOMORI :wink:
Tomori_jemi keta qe jemi,ligjet e natyres akoma nuk jane zgjidhe krejtesisht,po presim edhe disa shekuj,ndoshta merr pergjegjen prej hallave kosmike :wink: Pershendetje kudo qe je :lol:

doGzona
28-06-05, 04:10
Pershendetje per ju Tomori.

Qaste te kendeshme ku do qe jesh te deshirone.

doGzona

Diana007
29-06-05, 08:25
Pa Tomor moti nuk kam ren ka dera jote , edhe moti nuk te kam pershendet :oops:

Te pershendes shoki dhe gjitha te mirat per ty :wink:

Me respekt Diana

Tomori
29-06-05, 10:28
Pa Tomor moti nuk kam ren ka dera jote , edhe moti nuk te kam pershendet :oops:

Te pershendes shoki dhe gjitha te mirat per ty :wink:

Me respekt Diana

U zhyte ne zemren time zgjodhe vendin me te mire per tu ber i perjetshem mbetet e vetmja deshire.
Qe tme trokasish ne dere vazhdimishte moj "Diana007-Tomorit" :wink:

Kercovari
29-06-05, 11:21
Mashalla Tomor O!I paske kalu te tre mi postimet deshmi se ke dhene kontribut te madh ne Forumin dardan aftesi e cila nuk duhet nencmuar.
Flase me siriozitet me te madhe i nderuar eshe pse ndoshta do te dukem shume qesharak,por te them se jam njeri i cili nuk kcyr vetem anen negative te k njerzit,sepse edhe une i kam te mijat si qenje e gjalle.
Duke te derguar pershendetjet e mija te perzemerta si vellau vellaut,te deshiroj cdo te mire ne jete,suksese te njepasnjeshme dhe lumturi dhe shendet ne gjirin familjar.
Me resepkt Kercovari.

Murgesha
30-06-05, 07:22
Tomor pėr hajr tė qofshin 3 mijė e sa postimet tua.

Jeni tip qė me sharmin dhe humorin tėnd keni fituar simpatinė e shumė forumistėve.

Uroj qė tė tė kemi edhe kohė tė gjatė nė Dardani o Tomor zeza. :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
30-06-05, 18:30
Tomori i nderuar,

Urime :P per - 3000 - postime te shkeqyera dhe te merituara.Te deshiroj edhe shume postime qe do te na argetojne si deri me tani dhe do ta mbajne nivelin e atmosferes te ciles ti i jep nje ngjyre specifike. :P :wink:

Shendeti,fati dhe lumturia le te percjellin postimet e tua si ty dhe familjen tende. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

laliloli
30-06-05, 22:00
Urimet dhe pershendetjet e mia per ju i nderuari Tomori ,Atmosfera gjalleria dhe humori jane ato qe ju qdohere dhuroni ne kete forum

me nderime laliloli

schütze
02-07-05, 14:25
Tomori pranoni edhe pershendetjet e mia i nderuar,qdo te mir ne jet te deshiron schütze

Tomori
02-07-05, 16:42
Tomori i nderuar,

Urime :P per - 3000 - postime te shkeqyera dhe te merituara.Te deshiroj edhe shume postime qe do te na argetojne si deri me tani dhe do ta mbajne nivelin e atmosferes te ciles ti i jep nje ngjyre specifike. :P :wink:

Shendeti,fati dhe lumturia le te percjellin postimet e tua si ty dhe familjen tende. :P

Me respekt,
TURISTI. :P
I nderuari miku im Turisti ju falemderohem shume..mirupafshim..

Tomori
02-07-05, 16:44
Tomori pranoni edhe pershendetjet e mia i nderuar,qdo te mir ne jet te deshiron schütze
her "schutze" tankeshen shoqi po ashtu ju uroje te mirat ne jet,,
tungji...i nderuari :wink:

Tomori
04-07-05, 11:24
Urimet dhe pershendetjet e mia per ju i nderuari Tomori ,Atmosfera gjalleria dhe humori jane ato qe ju qdohere dhuroni ne kete forum

me nderime laliloli

Pershendetje per ju "laliloli"

Ne bote ekzistojne 2 forca te medha: E mira dhe e keqja! E MIRA eshte ajo qe do te te bej gjithmone...e keqja eshte ajo qe sdo te te bej KURRE!
Me respekt te madhe per ju i nderuari "lalioli"!

:wink:

turisti
05-07-05, 21:35
:P TOMORI i nderuar,

Te pershendes shume,si shok,si njeri,si luftatare te lirise per -bedallaqet- e lira dhe te deshiroj perparimin dhe realizimin e ideve tua .Shendeti dhe fati qofshin me ty.

Me respekt,
TURISTI. :P

turisti
05-07-05, 23:33
TOMORI,shoki i nderuar,

Te pershendes sinqerisht,ashtu siq e meriton ti. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Tomori
17-07-05, 17:44
:P TOMORI i nderuar,

Te pershendes shume,si shok,si njeri,si luftatare te lirise per -bedallaqet- e lira dhe te deshiroj perparimin dhe realizimin e ideve tua .Shendeti dhe fati qofshin me ty.

Me respekt,
TURISTI. :P

-Po ashtu ju falenderohem i nderuari .zTuristi!
Paqi faqen e bardhe o burri i malsise!
Me respekt:
Tomori :wink:

Diana007
20-07-05, 12:31
Tomor koheve te fundit si shum po na mungon more , pa prind nuk te pranoj me ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

TE pershendes shoki dhe sukses ne jet :wink:

Me respekt DIANA :)

Tomori
20-07-05, 17:32
Tomor koheve te fundit si shum po na mungon more , pa prind nuk te pranoj me ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

TE pershendes shoki dhe sukses ne jet :wink:

Me respekt DIANA :)
E dashura 'Diana007" jam i vetedishem se mungesen time ti e hezitone,,,
"Diana" me beso se nuk me premton koha..! Jam ne levizje shume...
...se pregaditemi per nje darsem ke me ja ni zanin,,,,
,,loqki te mpuqiii,,,shume..mos ki merak per mua zemrushe se dot ndigjohemi!
Tungji "Diana'Tomorit"! :wink:

laliloli
20-07-05, 19:46
E dashura 'Diana007" jam i vetedishem se mungesen time ti e hezitone,,,
"Diana" me beso se nuk me premton koha..! Jam ne levizje shume...
...se pregaditemi per nje darsem ke me ja ni zanin,,,,
,,loqki te mpuqiii,,,shume..mos ki merak per mua zemrushe se dot ndigjohemi!
Tungji "Diana'Tomorit"! :wink:

pershendetje Tomori,me te vertet ndihet shume mungesa e juaj.Sigurisht kur ta mbarosh dasmen do te kthehesh ,por mos harro pa na thirrur .
Kalofshi sa me mire dhe qifti i ri u trashegofte per jete e mot

gjithe te mirat ua deshiroh laliloli

Tomori
23-07-05, 14:38
pershendetje Tomori,me te vertet ndihet shume mungesa e juaj.Sigurisht kur ta mbarosh dasmen do te kthehesh ,por mos harro pa na thirrur .
Kalofshi sa me mire dhe qifti i ri u trashegofte per jete e mot

gjithe te mirat ua deshiroh laliloli

"lalioli" i nderuar:
-Po ashtu ju pershendes, sinqerishte ju uroje fat e lumturi!
-Sa i perket darsemes i nderuari shoki:
Nuk eshte fjala per darsem te rendomte, pune martese!
Besoj ce dot kuptoni!
Me respekt:
Tomori :wink:

Tomori
05-08-05, 14:57
Pershendetje per ju Tomori.

Qaste te kendeshme ku do qe jesh te deshirone.

doGzona
"doGzona" pik se pari ju pershendes shume~!
-Nuk jemi ndigjuar moti e di se te ka mar malli...
Ta jap fjalen se dot ndigjohemi moj bukuroshe,,,te uroje lumturi...
...."doGzona" ja tashe po te mpuqiiii forte mpuuqqqq,,,
-Mire u takofshim..?!!! :wink:

Tomori
10-08-05, 15:41
[quote=doGzona]Pershendetje te perzemerta keni nga une i nderuari Tomori.
Ju deshiroje nje jete te lumture,te qete dhe pa brenga kudo qe ndodheni.

Une
doGzona

Miremengjes "doGzona"! e pe? edhe kete mengjes hena ziliqare u menjanua per ti lejuar diellit te lindte per ty....edhe kjo eshte per ty! :wink

Honesty^uk.
13-08-05, 18:19
Me deshire te madhe erdha ne kete ode per te lene pershendetjet dhe urimet e mia te sinqerta per te nderuarin TOMOR.
Te deshiroj qe te gjitha deshirat dhe aspiratat tuaja u befshin realitet, dhe caste sa me te gezueshme pac ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

Tomori
13-08-05, 19:26
Me deshire te madhe erdha ne kete ode per te lene pershendetjet dhe urimet e mia te sinqerta per te nderuarin TOMOR.
Te deshiroj qe te gjitha deshirat dhe aspiratat tuaja u befshin realitet, dhe caste sa me te gezueshme pac ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

Miqesia qe na lidh eshte me e forte se cdo ciklon, do te me kesh prane kudo qe te ikesh, sepse nuk ka kufije per te miren qe ju respektoje i nderuari"Honesty^uk". :wink:

Arb
14-08-05, 07:06
Tomor,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

Tomori
14-08-05, 21:49
Tomor,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!
flm "Arb'' qe me trokite ne dere!
-Po ashtu ju pershendes sinqerisht i nderuari Arb :wink:
Me respekt:
Tomori

Tomori
20-08-05, 22:17
Tomor,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!
flm "Arb'' qe me trokite ne dere!
-Po ashtu ju pershendes sinqerisht i nderuari Arb :wink:
Me respekt:
Tomori

halla e madhe
20-08-05, 22:20
Tomor_Edhe pse kaq vone erdha me nji trokitje brohoritse dhe me deshira te perzemerta per TY

Te pershendet;halla e madhe

Urata
21-08-05, 14:53
More, a e kini verejt se Tomori ish urtue?!!!

Tomor, inshalla gjithemon i mbare je!

*shnetje

Murgesha
21-08-05, 15:03
More, a e kini verejt se Tomori ish urtue?!!!

Tomor, inshalla gjithemon i mbare je!

*shnetje

Ah moj Uratė, prej se e patėm martu me Reanėn na u ka urtu Tomori.

Mjerė vllaēkoja im ēka ka hjek prej Reanės.

E lajke me varakinė, Tomor zezėn. :roll: :roll:


Tomor njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty. :lol:

Urata
21-08-05, 15:06
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!!!

Murgesha
21-08-05, 15:07
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!!!

Oj loqkė mos qesh por pyete Tomorin ēka ka hjek prej saj. :lol: :lol:

Sy_kaltra
21-08-05, 15:34
Pranoni pershendetjet e mia per juve o Tomori Me nje dit te mbar :wink:

Tomori
21-08-05, 21:05
More, a e kini verejt se Tomori ish urtue?!!!

Tomor, inshalla gjithemon i mbare je!

*shnetje


E nderuara "Urata"..flm shume per hezitimin tuaj ndaj Tomor zezes!
Ja ne qfare defenicioni ka rene "Tomori"
...Kush nuk e urdhėron dot vehten, pajtohet kollaj me tė keqen!
-A jeni dakorte ju e nderuara 'Urata" :wink:

doGzona
21-08-05, 21:08
Pranoni dhe pershendetjet e mia i nderuari Tomori.

Te deshiroje cdo te mire kudo qe je.


doGzona

Tomori
21-08-05, 21:10
More, a e kini verejt se Tomori ish urtue?!!!

Tomor, inshalla gjithemon i mbare je!

*shnetje

Ah moj Uratė, prej se e patėm martu me Reanėn na u ka urtu Tomori.

Mjerė vllaēkoja im ēka ka hjek prej Reanės.

E lajke me varakinė, Tomor zezėn. :roll: :roll:


Tomor njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty. :lol:


Pershendetje motrushe!
-Shume e vertete eshte ...ju lutem perse me perkujtat at ferr qka kam hekur, kur me kujtohet me trishton shpirti...!

Por Murgeshe,,, prej tortures kam arite ne ket definicione..!

Mos nxirr varikin prej goje tė hidhėrohesh, po nxirr sheqer tė ėmbėlsohesh...!
-Si thua moj Murgeshe..per mendimet pozitive te vllaqkos :wink:

Tomori
21-08-05, 21:14
Pranoni dhe pershendetjet e mia i nderuari Tomori.

Te deshiroje cdo te mire kudo qe je.
doGzona

flm shume 'doGzona'' per ju kisha thene:
Se gjuha juaj e ka rrėnjėn nė zemėr, e nderuara "doGzona" :wink:

Tomori
21-08-05, 21:18
Pranoni pershendetjet e mia per juve o Tomori Me nje dit te mbar :wink:
flm shume e nderuara "Sykaltra"...po shfrytezoje rastin nese me lejoni per nje keshille te vogel e te thjeshte:
.."Sykalterta"
Po nuk e njohe hidhėrimin, nuk do tė kuptosh dhe gėzimin.. :wink:

Tomori
22-08-05, 17:46
I nderuari Turisti, flm shume qofsh faqe bardhe si gjithmone...
Me respekt ju perkulet:
Tomori :wink:

Tomori
22-08-05, 17:51
Tomor_Edhe pse kaq vone erdha me nji trokitje brohoritse dhe me deshira te perzemerta per TY

Te pershendet;halla e madhe

-flm halla qe trokite ne ket kasolle te Tomorit" ju jam shume mirenjohes.. po ashtu ju deshiroje tju realizohen deshirat tuaja moj halle
Me respekt per ju:
Tomori :wink:

Prishtinasja_
22-08-05, 19:37
Tomori

prano edhe pershendetjet e mia !!!! Te deshiroj te gjithat te mirat dhe qaste te kendshme ketu ne Forum!!!!

me nderime

Prishtinasja_ :D

Gjumashja
23-08-05, 19:25
Tomori Urime tejkalimin e permbi 4000 postimeve suksese te metutjeshme

turisti
23-08-05, 20:07
Tomori,shoki i nderuar,

Urime tejkalimin e :P :P 4000 :P :P postimeve te cilat jane shume domethenese per kete forum dhe shoqeri e cila eshte mesuar me stilin tende.Shpresoj se prezenca jote do te zgjase shume ne mesin tone.Une te deshiroj sukses me femra,shendet gjat ndjekjes se tyre dhe deshire qe ta nderrojsh stilin dhe fillon naj send me afrue dhe fat gjate postimeve te reja historike.

Gjithmone me respekt te veqant per ty,
TURISTI. :P

Tomori
25-08-05, 11:08
Tomori,shoki i nderuar,

Urime tejkalimin e :P :P 4000 :P :P postimeve te cilat jane shume domethenese per kete forum dhe shoqeri e cila eshte mesuar me stilin tende.Shpresoj se prezenca jote do te zgjase shume ne mesin tone.Une te deshiroj sukses me femra,shendet gjat ndjekjes se tyre dhe deshire qe ta nderrojsh stilin dhe fillon naj send me afrue dhe fat gjate postimeve te reja historike.

Gjithmone me respekt te veqant per ty,
TURISTI. :P

Flm shume I nderuari Turisti..per uraten tuaj ndaj femravet..!
..Po va veje ne dije qe nuk jam ma nat biznesin e femravet...nuk me interesojne fare nat kuptimin qe ju me uroni suksese.. :wink: Turisti i nderuar po ashtu kam nje lajme per ju shoqi une kam Domiren..
...sa interesant jeta te gjithe forumi u vute ne kerkim tme gjeni nuse dhe nuk poat sukses..kur humba shpresat se dot ngeli pa nuse...
....ja mu lajmrua Domira..e ksaje i thuan nafak.. :lol: :lol: :lol:

-..sa per stillin ta nderoje qe ju paskeni deshire...
....ju lutem me udhezoni se ku bej gabime...dot hu isha shume mirenjohes i nderuari Turisti....si ne te kaluaren qe me udhezojshit ....
....veq ju me kuptojshit se une nuk jam problematike,,,e kam fjalen per te kaluaren kur ju me ipshit keshilla qe une shume i qmoje ne diten e sodit..edhe nje here flm shum per mirekuptimin qe keni pase ndaj meje,,
mos te ishit ju une nuk dot i arisha 4000 postimet kjo eshte e sigurte :wink: :lol: :lol:

Tomori
25-08-05, 11:19
Tomori Urime tejkalimin e permbi 4000 postimeve suksese te metutjeshme

-E nderuara "Gjumashe" ju jame shume mirenjohes per Urimin tuaj qe me gezoje shume....Gjumashe mbas ketyre 4000 postimevet, Tomori ka ndryshuar konceptin e jetes...tashe e tutje pasioni i jetes sime, qe do ti jepja rendesi perafersishte po ti pershkruaj ne dy pika:

1.)Do i jepja rendesi gjerave jo per vleren e tyre ,por per domethenien e tyre. :wink:

2.)Do flija pak,do enderroja shume,sepse cdo minute qe mbyllim syte humbasim gjashtedhjete sekonda drite :wink:


-Gjumashe perfito nga pika e dyte...mos flije shume... :lol: :lol: :lol:

Me respekt te madhe :
Tomori :wink:

Honesty^uk.
26-08-05, 19:39
Mirembrema dhe pershendetje per ju i nderuari TOMORI
kembengulja juaj e pathyeshme , pa marrur parasysh se a keni pasur te drejte apo keni qene gabim , ju u keni qendruar besnik fjaleve dhe shkronjave tuaja; me ka bere qe te krijoj imazhin e nje njeriu te drejte dhe pa Lakime, dhe per kete gezoni respektin dhe simpatine time.

Per keto ju percjellur pershendetjet dhe urimet e mia me te perzemerta per JU dhe dashamiresit TUAJ

Honesty

laliloli
26-08-05, 21:56
Tomori ke nje pershendetje te sinqert kudo qe je

me rrespektLali

Diana007
27-08-05, 11:05
Tomor te pershndes ku do qe je :wink:

ME respekt Diana :)

Tomori
27-08-05, 15:32
Tomor te pershndes ku do qe je :wink:

ME respekt Diana :)
-Po ashtu e nderuara "Diana" ju pershendes kudo qe te jeni...dhe njekohesishte Theranden.. :wink:

Tomori
27-08-05, 15:33
Tomori ke nje pershendetje te sinqert kudo qe je

me rrespektLali

Lali falimderes shume per respektin tuaj ndaj meje.
..jeni te respektuar shume nga Tomori...tung :wink:

Tomori
27-08-05, 15:42
Mirembrema dhe pershendetje per ju i nderuari TOMORI
kembengulja juaj e pathyeshme , pa marrur parasysh se a keni pasur te drejte apo keni qene gabim , ju u keni qendruar besnik fjaleve dhe shkronjave tuaja; me ka bere qe te krijoj imazhin e nje njeriu te drejte dhe pa Lakime, dhe per kete gezoni respektin dhe simpatine time.

Per keto ju percjellur pershendetjet dhe urimet e mia me te perzemerta per JU dhe dashamiresit TUAJ

Honesty

- Mirembrema i nderuari "Honesty^uk" ndjeje veten te priviligjuar qe me Uroni ju i nderuari "Honesty^uk" ju jame shume mirenjohes qe me jipni kurajo morale qe te vazhdoje te jeme i pathyeshem ne ket Forume shqiptare te mrekullueshem...te jeni te bindur qe pa dyshime do ti percjelli urimet tuaja dashamiresve te mije..(po ashtu edhe tuajte)..

Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

dr1ta
30-08-05, 23:37
Hello shoku Tomor, te pershendes shume , deshiroj cdo te mire per ju .


Me nderime
Drita

lazdrani
31-08-05, 09:49
Tomori ckemi si jeni si ja kaloni... :lol: :lol: :lol:


I nderuar te pershendes duke ju uruar qaste sa me te bukura ne FD.Keni humor te bukure qe asnjeri nga Antaret e FD nuk e ka ate.Jeni intelegjent dhe me mjeshtri dini ate zbertheni permese shkronjave elektronike :wink:


Shkrimet tuja me bejene gjithmone te argetushem :wink:


Lazdrani me plote respekt.

Tomori
31-08-05, 17:26
Hello shoku Tomor, te pershendes shume , deshiroj cdo te mire per ju .


Me nderime
Drita

Me ndere cofshe e respektuara Drita, ju flm shume nga zemra per urimin tuaj...po ashtu ju deshiroje mbarsi ne jete,,, :wink:
Me respekte:
Tomori :wink:

Urata
31-08-05, 18:13
O Tomor zeza, po a gjithe diten n'forum tarahitesh a??? More, qysh je kah rrnon ti, prej ēkafit financohesh???ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

shnet tu befte, jarabih!

Tomori
01-09-05, 16:46
O Tomor zeza, po a gjithe diten n'forum tarahitesh a??? More, qysh je kah rrnon ti, prej ēkafit financohesh???ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

shnet tu befte, jarabih!
"Urata" pike sa pari ju falemderohem shume qe kujtuat Tomor-zezen..!
sa per financa nuk eshte problem moj 'Urata" normalishte nese nuk punone...!
-Po punove me rroge dot keshe probleme vazhdishte me financa...
...sa per dijeni une mirem me kontra-bande...sa mire e sa bukur...
...Leke ka me sasija te medha...e une Tomori nuk kam obligim pune se Leket po qarkullojne...hahahahaha ,,Urata po deshe kyqu ne klanin e Tomor-mafiozit...hahahahhahaha

Urata po va veje ne dispozicione formulen e arte..!
1=Ti 2=Ne 3=Te Dua Shume
:wink: :lol: :lol: :lol:

Urata
02-09-05, 14:32
Tomori, t'pershendes duke t'uruar nje xhuma te mbare!

Tomori
02-09-05, 17:28
Pershendetje ''lazdrani" po ashtu ju pershendes me sinqeritete me te larte...!
''lazdrani'' ndihem krenare per vlersimin tuaj ndaj meje....
...qe per shume antare te tjere une jam akoma persone enigmatike....
..por kam besimin qe me kalimin e kohes po ashtu dote pajtohen patjeter me vlersimin e z.''lazdranit" qe ka ndaj Tomorit..
...edhe nje heres ju falimderohem shume....tungji i nderuari 'lazdran"
Me respekte te veqante per ju:
Tomori :wink:

GURI SYLAJ
02-09-05, 18:15
Tomor- po e le nje pershendetje edhe ne deren tuaj me shprese se do ju gjej mire e me te mira.

Guri Sylaj

Tomori
03-09-05, 13:48
Pershendetje i nderuari "GURI SYLAJ!!..
po ashtu gjithe atyre"qe kan gjak Shqiptari dhe Respekt ndaj NjaniTjetrit:
Te kemi Paqe,Lumturi:
Ne Zemren e Liris,qe me shekull e kemi prite...
Qe e fituan me gjake bijte e bijat e Kosoves nane...
:Ju qofte dheu i lehte deshmorve.
"LAVDI"
Per here ju kujtojme :
Me respekte qe dhate betimin..!

UNĖ, USHTARI I USHTRISĖ ĒLIRIMTARE TĖ KOSOVĖS, BETOHEM SE DO TĖ LUFTOJ PĖ ĒLIRIMIN E TOKAVE SHQIPTARE DHE BASHKIMIN E TYRE. DO TĖ JEM PĖRHERĖ USHTAR BESNIK, LUFTĖTAR I DENJĖ I LIRISĖ, VIGJILENT, GUXIMTAR DHE I DISIPLINUAR, I GATSHĖM, QĖ NĖ ĒDO KOHĖ, PA KURSYER AS JETĖN TIME, TĖ LUFTOJ PĖR T'I MBROJTUR INTERESAT E SHENJTA TĖ ATDHEUT. NĖSE E SHKEL KĖTĖ BETIM, LE TĖ NDĖSHKOHEM ME LIGJET MĖ TĖ ASHPRA TĖ LUFTĖS DHE NĖSE TRADHTOJ, QOFTĖ I HUMBUR GJAKU IM.
B E T O H E M

AXHA
04-09-05, 08:13
Selam pej meje i neruemi Tomori.
Mier se ju kam gjet edhe juve nkit od tre per mue ishalla e kaperceni si asht mier e ma mier per ju,ishalla e keni shnete,familen edhe krejt ata qi tnjohin e i njef.

Domira
04-09-05, 11:01
I dashuri dhe shume i respektuar Tomori!

Ja hyna edhe ketu te te pershendes sepse deshiroj qe fjala e shkruar ketu te jete shenje respekti qe kam per ty.

Qendrimet tua qe ke per te gjitha sferat mua me bejne te te ēmoj dhe te te dua shumee :wink: :lol: :lol: :lol:

Qofsh mire dhe i lumtur sepse ti e meriton kete.

Perqafime

Domira

Tomori
04-09-05, 13:11
Tomori, t'pershendes duke t'uruar nje xhuma te mbare!
hahahahahahahahahahaha,,,,flm "Urata" qofshe e bekuar.... :wink:

Tomori
04-09-05, 13:15
Selam pej meje i neruemi Tomori.
Mier se ju kam gjet edhe juve nkit od tre per mue ishalla e kaperceni si asht mier e ma mier per ju,ishalla e keni shnete,familen edhe krejt ata qi tnjohin e i njef.
Selam alekum o "AXHA RAM" flm per urimet tuaja...ishalla paqit nafak e kesmet ne jete...Alekum selam
Me respekt:
Tomori :wink:

Urata
07-09-05, 16:57
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_bestfriends/1029-001-75-1017.gif

Krokodilli
08-09-05, 07:18
i nderuari Tomori,, pranoi pershendetjet e sinqerta edhe nga une...
shrimet e tua i lexoj dhe i ke plot sinqeritet dhe flet ate qe ndien,,,,
kalo sa me mire kudo qe je vllaqko

Diana007
10-09-05, 08:58
Pershendetje Tomor , kalofsh sic din vet :wink:

Diana

Tomori
30-09-05, 00:46
Pershendetje Tomor , kalofsh sic din vet :wink:

Diana

5 petale formojne nje lule, 5 gishta formojne nje dore, 5 shkronja formojne: DIANA :wink:

Tomori
30-09-05, 00:48
Tomori, t'pershendes duke t'uruar nje xhuma te mbare!
hahahahahahahahahahaha,,,,flm "Urata" qofshe e bekuar.... :wink:

turisti
03-10-05, 11:38
:P Tomori shoqi im i respektuar :P ,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jeten simbas kritereve tuaja dhe deshirave te enderruara.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 09:17
Pershendetje Tomor , kalofsh sic din vet :wink:

Diana

5 petale formojne nje lule, 5 gishta formojne nje dore, 5 shkronja formojne: DIANA :wink:
:D :wink:


Pershendetje :wink:

vjeshta
06-10-05, 22:11
Te pershendes kudo qe je

laliloli
17-10-05, 09:20
Tomori prano nje pershendetje nga zemra

Te deshiroj ēdo te mire ne jeten tuaj


Sinqerisht Lali

Tomori
17-10-05, 13:42
Te pershendes kudo qe je
"vjeshta' ju falemderohem sinqerishte per urimin tuaj.
Me respekt per ju:
Tomori :wink:

ninnela
18-10-05, 23:38
Tomori te pershendes me dashuri te zjarrte :wink: qaf, qaffffffffff

Tomori
20-10-05, 23:50
Tomori te pershendes me dashuri te zjarrte :wink: qaf, qaffffffffff
loqki jem :arrow: te dua zemer,,,

Kercovari
26-10-05, 17:15
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Honesty^uk.
26-10-05, 20:31
I nderuar TOMOR me duket se ke filluar me e nda me diken kohen qe dikur ja dhuroje DARDANISE :wink: :lol: keshtu qe po shihet mungesa e rremujave tuaja per te cilat te pershendes sepse jeni i pamposhtur :lol: :lol:
Te pershendes dhe te deshiroj qe te gjitha deshirat dhe aspiratat tuaja u befshin realitet, dhe caste sa me te gezueshme pac ne jeten tuaj.

Me respekt
Honesty

Barbaroza
30-10-05, 17:47
Tomori,duke te uruar caste te kendshme,po ju le kete pershendetje! :)

Kaltrushi
31-10-05, 14:00
Me gjithe qejf hyra ketu per te lene nje Pershendetje te fort dhe per te uruar nje dite te mbare...

me nderime


kaltrushi

loni19
31-10-05, 14:50
Tomori, kur pashe se duhet pershendetur, nuk hezitova.
u ndala dhe tash po te pershendes.
cdo te mire per ty, sukses ne jete dhe agjerim te mbare.
vellai juaj loni.

Diana007
24-11-05, 10:05
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

zana e maleve
24-11-05, 12:25
tomor te deshiroje sukses ne qdo sfere te jetes

me nderime zana e maleve

dr1ta
11-12-05, 23:37
Pershendetje Tomor aga , deshiroj cdo te mire ne jete ashtu sic deshironi ju .Drita :)

ninnela
17-12-05, 16:00
Prano pershendetje te ngrohta kudo qe je Tomi :lol:


Me nderime e jauaja NINNELA :wink:

Gentiani
17-12-05, 22:12
USHTARI ATDHEUT Tomori, si duket ja paska shkelur pėr Ēamėri :lol: :wink:

Tomor pėrshėndetje pėr ty kudo qė shkon e kalon nė trojet e tona iliro-dardane :lol: :lol:

Kalt
26-12-05, 20:57
Tomor djali,

Gezuar Vitin e Ri 2006!


Kalt

Barbaroza
27-12-05, 14:34
Tomori,gezuar Viti i Ri 2006!

http://www.warren-postcards.com/ecards/newyear_Full/new_year03.jpg

Naki
27-12-05, 22:11
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:22
I nderuar Tomori.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Te uroj shendet dhe te gjitha te mirat ne vitin qe po vjen.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

halla e madhe
28-12-05, 09:15
Gezuar Viti i Ri 2006!

Shendet dhe suksese te deshiron :halla e madhe

Diana007
28-12-05, 11:45
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Murgesha
28-12-05, 12:33
Vllaēko Gėzuar 2006!

http://www.duppeditten.dk/user_files_101/dd_101_2192.jpg

rilinda
28-12-05, 13:01
http://img463.imageshack.us/img463/576/pershumvjet1ui.png (http://imageshack.us)

lazdrani
28-12-05, 19:27
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88852-MC.jpg


Tomori gezuar vitin 2006 :wink:

Kercovari
28-12-05, 19:43
http://ionanet.com/press/cards/newyer.JPG

Gezuar Vitin e Ri 2006!

Luana
28-12-05, 20:12
Gati kesh tu e harrru Tumurrin :lol: :lol: :lol:

Urime Vitin e Ri 2006 ..

http://www.metliefs.nl/vcards/images/stamp_2005-12-07_233851.gif

schütze
28-12-05, 21:32
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Vigani
28-12-05, 21:40
Viti 2006 le te jet viti realizues i te gjitha deshirave tuaja dhe me te dashurve tuaj...

GEZUAR!

Viganica...

Arb
29-12-05, 06:38
I nderuar TOMOR,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

ninnela
29-12-05, 10:57
TOMI GEZUAR VITIN E RI 2006

URIMEEEEEEEEEEEEEEEE


Per ty nga e jauja NINNELA :D :wink:

Gjumashja
29-12-05, 10:59
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:13
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:25
****************Urime viti 2006****************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Gjebraili
29-12-05, 18:34
Me shumė fatė e shumė gėzime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

turisti
30-12-05, 19:10
:P Tomor i nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,me shendet,lumturi familare,realizimin e te gjitha deshirave dhe jete te gjate,

nga zemra te deshiron,

TURISTI. :P

doGzona
31-12-05, 06:44
I nderuari Tomori,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Krokodilli
31-12-05, 08:51
Tomori, se pari te pershendes vllacko

Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

Guri i madh
31-12-05, 09:15
tomorit pershendetje dhe urime vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

tushja
31-12-05, 11:22
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e ēdo deshire ne jete,shendet.gezim,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Tomori
01-01-06, 18:33
Ju falemderohem perzemersishte per respektin tuaj ndaj meje:
Tomorit :wink:

Naki
10-01-06, 20:10
Enkas njė pėrshėndetje vllazėrore pėr Tomorin :!:


Naki

Tomori
11-05-06, 16:39
Enkas njė pėrshėndetje vllazėrore pėr Tomorin :!:


Naki

Falimderes i nderuari "Naki" po ashtu ju pershendes perzemersishte, kalofshe bukur kudo qe te jesh..!
Me respekt te madhe:
Tomori:smile:

Diana007
20-05-06, 15:13
Te pershendes Tomor :wink:

Domira
24-05-06, 15:30
Tomori te pershendes nga zemra shum shum shum:smile:

halla e madhe
31-05-06, 08:50
Pershendetje te hershme vllazerore nga qyteti i Operes (VJENA)
te fala nga:halla e madhe:tongue:

turisti
16-07-06, 15:13
Pershendetjet e perzemerta i nderuar nga Kaēaniku.:smile: :smile:

Guri i madh
05-08-06, 23:53
pershendetjet ma te perzemerta i dergoj mikut tim dhe TOMORIT duke i deshiruar shum suksese

schütze
06-08-06, 16:34
Tomori
te pershendes i nderuar ku do qe je

schütze

dr1ta
12-08-06, 12:38
Nje pershendetje per juve aga Tomor :wink: , shpresoj ce je mire .Drita

turisti
15-08-06, 09:49
Tomor shoki,te pershendes nga EUROPA e VJETRUAR,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha ahahahahaahahaha.

Special per ty nga DEN HAAG-a,

TURISTI.

lazdrani
08-10-06, 07:53
Tomori si ma ke qefin Zoteri,shpesh here ju shoh nikun tuaj online por nuk po shkruan po thuaj fare,mos valle te ka ndalua ndonje nuse kety:biggrin: Nje pershendetje klasike per ty nga i lazdrauri Lazdran:wink:

lazdrani
26-12-06, 23:53
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_1024-newyear3.JPG (javascript:;)

Gezuar vitin e ri Tomori

rilinda
31-12-06, 16:14
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

schütze
01-01-07, 16:20
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

~AmaZonA~
12-02-07, 09:18
U mundova te gjeja dhomen tende te pershendetjeve te le njė pėrshendetje per Ty por syri nuk me zuri askund njė dhome me emrin tėnd Tomori,kėshtu qe vendosa te pershendes ketu...

Te uroje njė jave te mbare dhe sa me pak te lodhshme:smile:

Me respekt per Ty AmaZonA :smile:


ps| nese egziston njė dhome qe ta pershendesim Tomorin kerkoj ndjes nga moderatoret dhe do doja qe ta mbyllni kete qe kam hapur une!!!

Dreni30
12-02-07, 09:24
U mundova te gjeja dhomen tende te pershendetjeve te le njė pėrshendetje per Ty por syri nuk me zuri askund njė dhome me emrin tėnd Tomori,kėshtu qe vendosa te pershendes ketu...

Te uroje njė jave te mbare dhe sa me pak te lodhshme:smile:

Me respekt per Ty AmaZonA :smile:
ps| nese egziston njė dhome qe ta pershendesim Tomorin kerkoj ndjes nga moderatoret dhe do doja qe ta mbyllni kete qe kam hapur une!!!
Amazona tomori ka qene anetare moti ketu edhe e ka dhome e pershendetjeve, une nuk jam modertaor vetem po te tregoj. me fal per pengese.

~AmaZonA~
12-02-07, 09:32
Amazona tomori ka qene anetare moti ketu edhe e ka dhome e pershendetjeve, une nuk jam modertaor vetem po te tregoj. me fal per pengese.

Te them te drejten Dreni30 i shikova te 6 faqet por se di nuk me zuri syri askund ku do mundja ta pershendesja Tomorin,ske pse kerkon falje une kerkova nga moderatoret qe ta fshijn kete teme por kisha dashur qe linkun ku gjendet dhoma e pershendetjev te Tomorit te na e len ketu diku se une spo e gjej dot :smile:

~AmaZonA~
12-02-07, 09:35
Ndoshta do e fajsoja pergjumjen kete mengjez qe nuk munda ta gjej dhomen tende te pershendetjeve dhe mu dasht te hap njė dhome te re hahahhaah


Te pershendes dhe te deshiroj njė jave te mbare :smile:

Me respekt AmaZonA:smile:

~AmaZonA~
12-02-07, 09:37
Upsssss e gjeta valla kerkoj nga moderatoret ndjes edhe le ta fshijn kete teme...

gazi-de
12-02-07, 12:19
Tomori i nderuar pranoj pershendetjet e mia,Tomori ju pershendes dhe ju uroj gjdo te mire ne jete,dhe te jeni i lumtur gjithe,si ketu ne forum qe jeni.
Gjdo te mire prej gazi.........

Amina
13-02-07, 12:30
Pershendetje nxenesi im i ri hahahhahah, kalo mire