PDA

View Full Version : qka ju bene me se shumti per te qeshe...


Faqet : [1] 2

skender
18-10-04, 21:33
qka te be ty me se shumti per te qeshe ,e per te qajė.

Urata
19-10-04, 03:15
Gjebraili m'bane me qeshe shume, e me qajte m'bajne do dallashana/jka te pazhvilluar!

Murgesha
19-10-04, 07:40
Kohėve tė fundit qeshi mė sė shumti kur jam nė forum.
Interesant vallahi, e po xigėlohem pa dashtė.
Pėr me qajt, normal gjėrat e dhimbshme.

Barbaroza
19-10-04, 12:11
Ne forum me bejne te qeshem shpesh me lot shkrimet e Gjebrailit,ndersa per te qare,nuk qaj per gjithcka!

Gjumashja
19-10-04, 14:58
kaniher varet edhe prej disponimit ndoshta edhe hiq mos me kane per me qesh, qeshi ashtu hajt e kaniher valla fshtir nashta kumedit sa osht interesant uine nuk qeshi,per me kajt hmm kur te bahna nervoz,kur ka naj qast ma te dhimbshem e kshtu ju pershendes njeher :P

Maca
19-10-04, 15:12
Gjerat,fjalit qe nuk jam per te qeshur me bejn te qeshti,sepse nje vic i till kuptohet se te ben te qeshesh dhe nuk esht interessant ta dish perher se per qka po qeshesh,hahaha e keshtu qe ju mundoheni diqka me shkru qe esht pernime per te qesh hoho :lol:

vushtrria
19-10-04, 15:55
ndonse me pelqen humori, pra edhe me qeshet shpesh, sidomos ketu ne forum, dhe ju them se nuk ka asnje humoresk, apo barcolet qe nuk e kam lexuar ahahahahahahahah

aferdita
19-10-04, 18:20
mua me shume me bejn njerzit qe nuk dijn se qka bejn dhe qka shkruajn te qeshur,se mundohen qe te bejn pak humor dhe nuk e dijn qe nuk kan lidhje :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
19-10-04, 19:06
mua me shume me bejn njerzit qe nuk dijn se qka bejn dhe qka shkruajn te qeshur,se mundohen qe te bejn pak humor dhe nuk e dijn qe nuk kan lidhje :lol: :lol: :lol: HA,HA,HA,HA.VOLLA EDHE MUA AFERDITA, ME VJEN TE QESHI SHUM HER ME DISA RASTE TE TILLA.HA,HA,HA,HA :lol: :lol: :lol: :wink:

Krokodilli
20-10-04, 18:05
mua me ben te qesh,, a e din qka????,,,,, Qdo gje qesharake............
sidomos hmmmmmmmmmm THE SIMPSONS :wink:

aferdita
20-10-04, 18:15
Krokodili edhe un e shiqoj ende Simpson me te vertet eshte serial i mire
te pershendes

Krokodilli
21-10-04, 04:51
Krokodili edhe un e shiqoj ende Simpson me te vertet eshte serial i mire
te pershendes

tung Aferdita,,,, edhe pse eshte film i vizatuar,, eshte qesharak pertej mase,,,, sidomos HOMMER,, shum me pelqen, dhe edhepse nuk kam koh ta percjelli ne program TV ,, gjithmon huazoj (rent) DVD dhe e shikoj...
Te Pershendes Dita :wink:

aferdita
21-10-04, 18:50
tung Aferdita,,,, edhe pse eshte film i vizatuar,, eshte qesharak pertej mase,,,, sidomos HOMMER,, shum me pelqen, dhe edhepse nuk kam koh ta percjelli ne program TV ,, gjithmon huazoj (rent) DVD dhe e shikoj...
Te Pershendes Dita :wink:

tung Kroki
mua me pelqen me shume bart,problematiku me i madh eshte...

te pershendes gjithashtu

turisti
24-01-05, 13:21
Disponimi i brendshem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah.

Kaltrushi
24-01-05, 13:22
Gjerat me te thjeshta ne momentet e veshtira...........

AK^47
25-01-05, 13:02
HuH per me kesh shum me shtin noj budallak kur te sho ose kur te lezoj e sidomos do sene qe jan shum pa kryp :):):)

Barbaroza
27-01-05, 20:50
Kohet e fundit,Arbėri. :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
28-01-05, 10:24
gjerat interesante

dardha
28-01-05, 11:57
kur me i gilicon dikush kembet :wink:

Dreni30
28-01-05, 12:00
Sot FD.

dardha
28-01-05, 12:16
Sot FD.

ma perkthe more ket FD cka dmth se tybe une spo dia
fjalet e dardhes a :wink:

Dreni30
28-01-05, 12:18
Sot FD.

ma perkthe more ket FD cka dmth se tybe une spo dia
fjalet e dardhes a :wink:


Hajt bre Dardha mos u ban merak se edhe me ta perkthy nuk e merr vesh. :wink:

dardha
28-01-05, 12:20
Sot FD.

ma perkthe more ket FD cka dmth se tybe une spo dia
fjalet e dardhes a :wink:


Hajt bre Dardha mos u ban merak se edhe me ta perkthy nuk e merr vesh. :wink:

heheh pse bre cka po te dukna une ty hm :evil: :evil: :evil: :evil:

Ftoi
28-01-05, 12:21
Sot FD.

ma perkthe more ket FD cka dmth se tybe une spo dia
fjalet e dardhes a :wink:


Hajt bre Dardha mos u ban merak se edhe me ta perkthy nuk e merr vesh. :wink:

heheh pse bre cka po te dukna une ty hm :evil: :evil: :evil: :evil:

a nuk ju eci a :( :( :(

PHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

e unė atje u UROVA :oops: :oops: :oops:

dardha
28-01-05, 12:26
Sot FD.

ma perkthe more ket FD cka dmth se tybe une spo dia
fjalet e dardhes a :wink:


Hajt bre Dardha mos u ban merak se edhe me ta perkthy nuk e merr vesh. :wink:

heheh pse bre cka po te dukna une ty hm :evil: :evil: :evil: :evil:

a nuk ju eci a :( :( :(

PHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

e unė atje u UROVA :oops: :oops: :oops:

po ti per mire ke mendua ftoi
shnosh nje tjeter gjinet per mua :wink:

Dreni30
28-01-05, 12:26
Sot FD.

ma perkthe more ket FD cka dmth se tybe une spo dia
fjalet e dardhes a :wink:


Hajt bre Dardha mos u ban merak se edhe me ta perkthy nuk e merr vesh. :wink:

heheh pse bre cka po te dukna une ty hm :evil: :evil: :evil: :evil:

Dardhe e lengezuar po me dukesh moj. :wink:

Ylberi_be
28-01-05, 17:13
Me se shumti qeshi me shoket e vjeter dhe me njč mahall.
kurse ne forum e kam marr nje imel te nje qike te nje antare un e di kush asht por ajo se din kush jam
Aq mir kalojna aq shum qeshmi sikur ti tregoj se kush jam kurr sdo ta beson se jam une humorist epershendes esht shum e dashur.
:P :P :P :D :D :D :lol: :lol: :P :P :P

PAOLINA
28-01-05, 17:24
hehhehee, kur dikush pengohet, bie ne toke pa dashje :lol: dhe per gjera qesharake :D .. Per te qare, kur ndonje Film dashurije mbarron tragjikisht, emocionet, dhe normal gjerat shume te dhimshme!!!!!

Diana007
08-09-05, 15:07
Koheve te fundit kam kesh shum me foton e Urates qe ka pas duke qesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
08-09-05, 15:19
Une, kam qeshe nga thellesi e zemres me fjalet e Dianes ne temen hahahaha... dhe me PICIMULIN tek pacenzura!!!

Diana007
08-09-05, 15:20
Une, kam qeshe nga thellesi e zemres me fjalet e Dianes ne temen hahahaha... dhe me PICIMULIN tek pacenzura!!!

Ku ku qka kam shkru moj :P :roll:

Honesty^uk.
08-09-05, 22:49
Ka disa kohe qe shkas per te qeshur ne FD me eshte bere Zgjuarsia adoleshente e disa seksologeve ne forum

Diana007
12-09-05, 07:56
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/913541120432093fe22d05.gif

LEDHATIMI
28-09-05, 16:09
Katraxhehi kur po ja fut pi n`korner edhe Urata kur po bllokon :lol: :lol:

Urata
29-09-05, 02:32
Zėnkat virtuale...

LEDHATIMI
29-09-05, 02:42
Zėnkat virtuale...
:lol: :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Urata
29-09-05, 02:48
Katraxhehi kur po ja fut pi n`korner edhe Urata kur po bllokon :lol: :lol:

Jaaaaaaaaaa s'te morra vesh hiē me BLLOKIM...!!!
A sqarohemi u e ti?!!!

LEDHATIMI je shume i kendshem...

LEDHATIMI
29-09-05, 02:54
Katraxhehi kur po ja fut pi n`korner edhe Urata kur po bllokon :lol: :lol:

Jaaaaaaaaaa s'te morra vesh hiē me BLLOKIM...!!!
A sqarohemi u e ti?!!!

LEDHATIMI je shume i kendshem...

ma mire qaj drrasa se sqarohem dot me ty, ti smerr vesh sen allahile :twisted: e sa i perket asaj qe jam i kendshem as aty nuk po te besoj se rren ti dreq je :lol:

Urata
29-09-05, 05:55
Katraxhehi kur po ja fut pi n`korner edhe Urata kur po bllokon :lol: :lol:

Jaaaaaaaaaa s'te morra vesh hiē me BLLOKIM...!!!
A sqarohemi u e ti?!!!

LEDHATIMI je shume i kendshem...

ma mire qaj drrasa se sqarohem dot me ty, ti smerr vesh sen allahile :twisted: e sa i perket asaj qe jam i kendshem as aty nuk po te besoj se rren ti dreq je :lol:

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o kuku po me t'madhe kam qeshe...!!!

Diana007
05-10-07, 11:31
Nje kojshike kur po vjen .............:biggrin:

gertaa
05-10-07, 11:34
kur po sho avatar qa nuk ju afrohen ngat e e menijn veten qasi

Xuki
05-10-07, 11:49
kur po sho avatar qa nuk ju afrohen ngat e e menijn veten qasi


Pse a nuk po tė pėlqej aaa? hahahahhaha


Mua mė sė shumti mė pėlqen kur flasin njerzit pa plan!

Luana
06-10-07, 01:34
Me bejn me kesh keto cerrtanat qe i kam ne msn ,kur po zhgrrihen , zgarraviten per toke tu kesh , une vdiqa tu kesh hahahhahahhaah

Linka_pz
05-03-08, 22:22
Kur shof si ngaterrohen gjerat padashje .

Agolli
06-03-08, 00:22
Vjeshta me humorin e saj! :biggrin:

LuLjaa
06-03-08, 00:30
Mua mė sė shumti mė pėlqen kur flasin njerzit pa plan!

Qe mu kjo m'shtini me kesh, sa mire qe paska than Xuki
hahahahahahahahahahahaa pa plan uhaa :biggrin:

LaCoStA
08-03-08, 05:26
Qe mu kjo m'shtini me kesh, sa mire qe paska than Xuki
hahahahahahahahahahahaa pa plan uhaa :biggrin:
Mue em shtin me kesh Luljaa , kur em kallzon qe po knon dikush hahahaha

LuLjaa
08-03-08, 05:44
Hahahahahahahahahaa qe the ēka ka lyp mu qu kete vakt a hahahahahahaa

LaCoStA
08-03-08, 05:56
Hahahahahaha , po de , si lugat bashk me neve hahahahaahah

LuLjaa
08-03-08, 06:19
Hahahahahahahahahahahaaaa :P

Arkza
08-03-08, 12:04
Mua me Bojne te qeshi me disa qe nuk e shohin Realitetin me sy !! :biggrin: :biggrin:

LOJETARI
08-03-08, 12:14
Mua me Bojne te qeshi me disa qe nuk e shohin Realitetin me sy !! :biggrin: :biggrin:

Ani , ēka po ta merr mendja, me ēka e shohin ata realitetin ?

Arkza
08-03-08, 12:19
Ani , ēka po ta merr mendja, me ēka e shohin ata realitetin ?
Realitetit eshte me pa Natyrisht me sy por edhe me Koke Duke analizu shume Gjerat e Sakta e Jo veq qysh ju teket Dikuj !!!!
P/S Ke me Pytje Tjtre !?

LOJETARI
08-03-08, 12:25
Realitetit eshte me pa Natyrisht me sy por edhe me Koke Duke analizu shume Gjerat e Sakta e Jo veq qysh ju teket Dikuj !!!!
P/S Ke me Pytje Tjtre !?


hahahahahaha..............jo ,vete parafytyrimi i pohimit tėnd mė bėri tė qesh ,sepse mė dilnin pėrpara turlifarė pjesėsh te trupit si radarėt e Bushit qė mundoheshin tė fokusonin realitetin , ndėrsa nė anėn tjetrer te paramendoja ty kah kėputeshe sė qeshurit :wink: me kėto pjesė tė kėtyre SUBJEKTEVE .

Arkza
08-03-08, 12:34
hahahahahaha..............jo ,vete parafytyrimi i pohimit tėnd mė bėri tė qesh ,sepse mė dilnin pėrpara turlifarė pjesėsh te trupit si radarėt e Bushit qė mundoheshin tė fokusonin realitetin , ndėrsa nė anėn tjetrer te paramendoja ty kah kėputeshe sė qeshurit :wink: me kėto pjesė tė kėtyre SUBJEKTEVE .Sigurisht qe Qesh mos Harro se nje Fjale se Kush qesh e Vesh !!! Sigurisht edhe ti ki me vesh kete !
Dhe shume mir e Kuptoj Foret e tua por nuk Lodhem Une me Fjalet e Kuj do Qoft !!!
P/S Ne Jeten Virtuale une qe qe Lodhem Fare .............:biggrin:
E Sa i Perrketet Jetes Reale eshte diqka Tjter edhe une edi qe kush jam per te Tjtret Ne rr.s OK :wink:

LOJETARI
08-03-08, 12:39
Sigurisht qe Qesh mos Harro se nje Fjale se Kush qesh e Vesh !!! Sigurisht edhe ti ki me vesh kete !
Dhe shume mir e Kuptoj Foret e tua por nuk Lodhem Une me Fjalet e Kuj do Qoft !!!
P/S Ne Jeten Virtuale une qe qe Lodhem Fare .............:biggrin:
E Sa i Perrketet Jetes Reale eshte diqka Tjter edhe une edi qe kush jam per te Tjtret Ne rr.s OK :wink:

hahahhaahahahah..........................a tė hupi gazi a ? Po ngadale mori se tema qashtu tek eshte .Po u dashka me qeshe ,hahhahaaha..................

Ku i bie kjo rr.s ?:biggrin:

Arkza
08-03-08, 12:42
hahahhaahahahah..........................a tė hupi gazi a ? Po ngadale mori se tema qashtu tek eshte .Po u dashka me qeshe ,hahhahaaha..................

Ku i bie kjo rr.s ?:biggrin:Jo more qfare te Hupti Gazi , Zoti Na rujt ashtu ekeshtu kurr smundet kush me pa si Mrrol se nga Natyrja me ka fal Zoti e Qeshur mu si Avatari ..........:biggrin: :tongue:

e Ku i bjer kjo dikun neper Kthesa veq Ruju se po sharron Keq tani e su del me .......:tongue:

Agolli
08-03-08, 12:44
Erdhaaaaaaaaaaaaaa..........!

Arkza
08-03-08, 12:48
Erdhaaaaaaaaaaaaaa..........!Ne Der Qesharake Erdha a ! :biggrin:

Agolli
08-03-08, 12:48
Shkovaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue: :tongue:

LOJETARI
08-03-08, 12:49
Jo more qfare te Hupti Gazi , Zoti Na rujt ashtu ekeshtu kurr smundet kush me pa si Mrrol se nga Natyrja me ka fal Zoti e Qeshur mu si Avatari ..........:biggrin: :tongue:

e Ku i bjer kjo dikun neper Kthesa veq Ruju se po sharron Keq tani e su del me .......:tongue:


hahahahahahahhahahahahaha.................Po ti a nuk je vet kjo ne foto a?Tashti mė qite mendsh krejt !


Ps . E pse pra po don me mė que atje ku kthesat janė tė rrezikshme ? Mos se tutna , hajde shkojmė bashkė ,ndoshta e shohim realitetin me sy , hahahahahahahahahha:biggrin:

Arkza
08-03-08, 12:49
Shkovaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue: :tongue:Ne Der Te Gabume je pra ............:tongue: :tongue:

Arkza
08-03-08, 12:53
hahahahahahahhahahahahaha.................Po ti a nuk je vet kjo ne foto a?Tashti mė qite mendsh krejt !


Ps . E pse pra po don me mė que atje ku kthesat janė tė rrezikshme ? Mos se tutna , hajde shkojmė bashkė ,ndoshta e shohim realitetin me sy , hahahahahahahahahha:biggrin:Jo jooo Sikur te Isha une Kjo apo e Ngjshme si kjo e kisha Harru Forumin por Nuckkk..........:tongue:

P/S Eh sa per ate Rrug kush Kerkon le te shkoj me mir vetun dhe ta Shijon ate qe e kerkon se une Nuckk ! S'jam Nguca keqe apo me Provokime !!! Nese nme Provokon dikush ose me Nguc dote Kushtoj shtrejt Kjo e le ta merre ate qe e Meritoj ! Kaq !

Ki Dikqa Tjetre me me than !? se po me duket te paska met Marak mu Kacafyt me mua por spo e di se lidhje me qka se !:tongue:

Agolli
08-03-08, 12:55
Ne Der Te Gabume je pra ............:tongue: :tongue:
hahahahahahha me siguri, realiteti i ka fajet! :biggrin:

LOJETARI
08-03-08, 12:58
Jo jooo Sikur te Isha une Kjo apo e Ngjshme si kjo e kisha Harru Forumin por Nuckkk..........:tongue:

P/S Eh sa per ate Rrug kush Kerkon le te shkoj me mir vetun dhe ta Shijon ate qe e kerkon se une Nuckk ! S'jam Nguca keqe apo me Provokime !!! Nese nme Provokon dikush ose me Nguc dote Kushtoj shtrejt Kjo e le ta merre ate qe e Meritoj ! Kaq !

Ki Dikqa Tjetre me me than !? se po me duket te paska met Marak mu Kacafyt me mua por spo e di se lidhje me qka se !:tongue:

Oj Zemėr , jo mori me u kacafyt , por me qesh ,pėr ata edhe hyra nė kėtė ZONĖ,

LOJETARI
08-03-08, 13:00
hahahahahahha me siguri, realiteti i ka fajet! :biggrin:

Hej o Tipi , mos na e nguc Ti realitetin ,se te kap sherri .

Agolli
08-03-08, 13:02
Hej o Tipi , mos na e nguc Ti realitetin ,se te kap sherri .
U'bo........hahahahhaahahhahah :biggrin:

Estella
08-03-08, 13:04
hauhauha dje kam qesh shume ne pune po smundem tju tregoj pse :)

jadore
08-03-08, 13:05
U'bo........hahahahhaahahhahah :biggrin:
kthehu kendej nga une pasha Agollin , hajde po qeshim bashke..

Agolli
08-03-08, 13:06
hauhauha dje kam qesh shume ne pune po smundem tju tregoj pse :)

Po bon hajgare, s'ēenke reale :biggrin:

Agolli
08-03-08, 13:08
kthehu kendej nga une pasha Agullin , hajde po qeshim bashke..
Z'guxoj prej Lojetarit.......!

LOJETARI
08-03-08, 13:11
Z'guxoj prej Lojetarit.......!

jo kthehu pak ,veq mo mi ikni realitetiti se nuk po munde te qeshi me .:biggrin:

jadore
08-03-08, 13:12
Z'guxoj prej Lojetarit.......!
hajt more se te lejon , eshte i hutuar duke qesh me Arkzen ,
( (e nuk e paska nijet sot me na fshi postimet)

Agolli
08-03-08, 13:17
hajt more se te lejon , eshte i hutuar duke qesh me Arkzen ,
( (e nuk e paska nijet sot me na fshi postimet)
Po thu'a :eek: ..ne ty kam bese, ama ne lojetarin ncuk :biggrin:
Lojetar ēka bonde a je mire!
ps, s'po qeshi, pasha aben JO! :cool: :tongue:

Adrenalina
08-03-08, 13:20
Kur po naj shlyen budallaqet ne FD ahahahahaha

jadore
08-03-08, 13:21
Po thu'a :eek: ..ne ty kam bese, ama ne lojetarin ncuk :biggrin:
Lojetar ēka bonde a je mire!
ps, s'po qeshi, pasha aben JO! :cool: :tongue:

po per Zoten ..( qe thote daja Skender , kete ma ka tregu mama ,hahahah )
po qeshi po qeshi , dhe shume bile,
p.s.
a e kam more 8 mars ..

Agolli
08-03-08, 13:25
po per Zoten ..( qe thote daja Skender , kete ma ka tregu mama ,hahahah )
po qeshi po qeshi , dhe shume bile,
p.s.
a e kam more 8 mars ..
Hahahahahahahhahahahahahah, ani daja Skender :tongue:
J'adore pash mamen, mos me shti me qesh!

ps. e meriton kete te qeshur, 8 marsi nuk eshte per ēfaredo, taksirita, qashtu po'm thote gjyshja! :biggrin:

jadore
08-03-08, 13:31
Hahahahahahahhahahahahahah, ani daja Skender :tongue:
J'adore pash mamen, mos me shti me qesh!

ps. e meriton kete te qeshur, 8 marsi nuk eshte per ēfaredo, taksirita, qashtu po'm thote gjyshja! :biggrin:

more a kurgjysh nuk e ke nijet me kesh-a , edhe ata vetem qe qe je te tema shka te shtin me kesh-a... ani ani ..hahahahah
qyrem mu ,fest e kam edhe po punon bilem edhe po boj qehre

hm, qe te kom fol per zhig ,si gjakovarte

Arkza
08-03-08, 13:31
Uhhh sa shume paskit Shkru deri tash se s'kesh une !
Mir e ka Njera qe thot ti veq e dhez Atemosferen e Ike !! P/S Me falni se skam Ike por Pata Mysafire ! :biggrin:
Ti kthehem Temes Kom Kesh e ko me kesh Apet edhe po keshi tash ! :biggrin: :tongue:

jadore
08-03-08, 13:34
Uhhh sa shume paskit Shkru deri tash se s'kesh une !
Mir e ka Njera qe thot ti veq e dhez Atemosferen e Ike !! P/S Me falni se skam Ike por Pata Mysafire ! :biggrin:
Ti kthehem Temes Kom Kesh e ko me kesh Apet edhe po keshi tash ! :biggrin: :tongue:

po veq lojetari u shku , u shku ..Arkeza
vjen ,vjen apet ..qeshtu me tha ..!!

BE LK
08-03-08, 13:38
po veq lojetari u shku , u shku ..Arkeza
vjen ,vjen apet ..qeshtu me tha ..!!
Mos te ka genjyer, se ndoshta ka dal tu fshi noj post timin tek feja e shqipetarit...haahahahahahahhahhaa

Arkza
08-03-08, 13:43
po veq lojetari u shku , u shku ..Arkeza
vjen ,vjen apet ..qeshtu me tha ..!!Jadore a Paska Shku a !!!
Sa Keq Jadore !
Nejse Jadore bon edhe keshtu se une jam sa 10 veta po ashtu edhe ti keshtu ja Bojme ne disi edhe pa te ! Siq thojke Gili edhe pa ty po bojka po bojka ! hahahahahhahah Pra me shpres qe vjen prap se eshte hera e par qe kam shkru me te dhe besoj se dote kem sa do pak Bised edhe me te !
Kan than se eshte djali i mir e sdi valla une veq nashta edhe une me vion dote them djali i keq asii i mir more ! :biggrin:

jadore
08-03-08, 13:44
Mos te ka genjyer, se ndoshta ka dal tu fshi noj post timin tek feja e shqipetarit...haahahahahahahhahhaa

edhe po te qeshet ty...
hahahahha , ndjeke more ndale ,sa nuk u hy ne ate dere..
a te ngas une ...!!, veq masandej mos thuaj nuk ma boni jadore nje nder ..hahahah

BE LK
08-03-08, 13:46
edhe po te qeshet ty...
hahahahha , ndjeke more ndale ,sa nuk u hy ne ate dere..
a te ngas une ...!!, veq masandej mos thuaj nuk ma boni jadore nje nder ..hahahah
Po flm shume prej teje e ta kthefsha me te mira...... hahahahahahhaahahahaha

Agolli
08-03-08, 13:47
More a mos e pa kush Murgeshen, deshta me ja uru 8 marsin!
ps. Murgeshe shpresoj se nuk ma zen per te madhe, edhe pse gjindemi tek tema e t e qeshurit, une vendosa per t'mos qesh! Qashtu e lyp hesapi nganjehere!

Arkza
08-03-08, 13:48
Mu Dha Rasti qe te qeshim prap me diqka !
Ja me kete Faqen e F/D te Mallkum sdi se pse qdo Shtunen dhe te Diellen ka Problem me Web Faqen e saj per te Hap ! :biggrin:

LuLjaa
08-03-08, 13:49
Hahahahahahahahahaha Arkza, ti koke sa 10
a une jam sa 100, 90 ma shume se ti kop , kop, plasss a pot vjen inatii
hahahahahahahaaaa qysh fol kjo qika e shehrit nime t'shtin me kesh ka ni here :D

jadore
08-03-08, 13:50
a, ju kam kallxu nima qe me pelqen Armendi ..!!
qe po ju qerosi tek kjo ode me nje keng te tij ,
(si antipod te temes qe shtjellojme)

http://www.youtube.com/watch?v=to9-BvAVqJ8&NR=1 (http://www.youtube.com/watch?v=to9-BvAVqJ8&NR=1)

LuLjaa
08-03-08, 13:51
More a mos e pa kush Murgeshen, deshta me ja uru 8 marsin!
ps. Murgeshe shpresoj se nuk ma zen per te madhe, edhe pse gjindemi tek tema e t e qeshurit, une vendosa per t'mos qesh! Qashtu e lyp hesapi nganjehere!

Po more gjall ish ajo a se pavee a, shko atje shihee se jav kish uruu 8 Marsin juve hahahahahahahahahaa

Nirvana Band
08-03-08, 14:24
Kur te degjoj shtosa te thjesht qeshi shume.

Arkza
08-03-08, 15:00
Huhuhuhuhu Qka po keshi me Njoni te Politika qe krejt Koka i Fshim pas Njonit qe so mo !!!!!!:biggrin: :biggrin:

Linka_pz
08-03-08, 16:07
Me nje bised sot me nje mikesh kam qesh shume ,ne fakt me beri per te qesh ...Hajer Ishalla (si thone me te vjetrit ).
Cka nuk degjon njeriu Sot !

Gjumashja
08-03-08, 16:08
Jashta forumit, gjerat spontane qe ndodhin... ndersa ne forum e paska cek edhe Arkza qe me se shumti qeshem te politika me disa...:biggrin: ...

Rizuana
13-09-08, 12:29
Plot sene me bejne me qesh, ne mesin e tyne eshte: kur deshoj njerez qe psh kur jane nervoz e shajne deren, kerrin, dritaren, tavolinen, etj.

Para nja 30 min ne rruge degjova njonin shante telefonin...:biggrin: sigurisht nuk i punonte mire :p

LABI
13-09-08, 13:33
Realiteti ne Kosove me bone me qesh (te njejten kohe dhe te qaje) ne pergjithesi !

Lloj lloj mizerje, paradoksi, ndodhie, shfaqje, manifestimi, reflektimi , dukurie mund t'hasesh ne rruget, sheshet, ambientet shoqerore - prej atyre me sarkastike e deri te ato me patetike e tragjiko-komike !!

Amina
13-09-08, 13:37
Per momentin The Dead Terorist hahahahhaah

lyra2
13-09-08, 14:15
..shume gjera!!

desert
13-09-08, 20:48
kur nė mbledhje ti fletė dhe dikush ja kėrcet gjumit... nuk mund te duroj aspak

halla e madhe
13-09-08, 20:51
...mashkujt kur s'dine te parkojne makinen:biggrin:

selvija
13-09-08, 21:09
oj halla e madhe pershendes shum se pari ... per mu qesh kur s'dine te parkojne makinen:biggrin:oj hallushe edhe une bash kam qesh me keta njerz qe thojn vetes burr ,,une para dy dite ja shkrova nje leter kojshis se gjinje gjys parkingut tim e len e une po jes midis parkingut pa parkirate...:biggrin:

Murgesha
13-09-08, 21:12
Koheve te fundit lajkat.

egi
13-09-08, 22:30
Jerry.....................:biggrin: Des tu kesh me to hahaha

luckyman
14-09-08, 20:53
Ngrohja Globale, nganjeher!!

Prishtinasja_
14-09-08, 20:59
Liki :biggrin:

Lona
17-09-08, 14:27
Kur lexoj barculeta qe jane interesant....qeshi shume..

Virti
17-09-08, 17:14
shumenicksia si smundje...!!! :tongue: :tongue: :biggrin:

LuLjaa
18-09-08, 00:06
Kur t'folin per okolla hihii

Breshka
18-09-08, 01:21
kur rrzohet dikush ahahahhahahahhahahah tu hec

Jana
18-09-08, 01:55
Diqka qe ndodh spontanisht....normal qe asht per mu kesh...
P.S gjat bisedes kur dikush gabon...

Hera fundit qe jam mek ty kesh...nje shoqe kishe pe thot SOK tha SOQ hahahahha
Tash kta e kena bo forre.....

Domira
18-09-08, 15:37
Per te qeshe me ben ndonje ngacmim qe ma ben dikush ne llogari time dhe me humor...

lyra2
18-09-08, 23:35
Eeehhhhhhh..........................:(

Murgesha
18-09-08, 23:44
Gjaku blu hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lyra2
18-09-08, 23:46
Gjaku blu hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Po breeeee kish edhe asii gjaku ktuu he mozomakeq ahhahaah:mad:

Murgesha
18-09-08, 23:48
Po breeeee kish edhe asii gjaku ktuu he mozomakeq ahhahaah:mad:

N`mahallė tonė a??
Qyqja edhe me mė pas thonė kush, kurr s`kisha besu hahahahahahahahaha

LuLjaa
19-09-08, 00:43
.. ehh ēka kam kesh ma heret diēka , hajr ishalla :D :D

ninnela
19-09-08, 00:45
.. ehh ēka kam kesh ma heret diēka , hajr ishalla :D :D


HAJT KALLXONA BRE TE KESHUM EDHE NA ...........:confused:

LuLjaa
19-09-08, 00:48
HAJT KALLXONA BRE TE KESHUM EDHE NA ...........:confused:

Hahahahahahaaa veē ty muj met kallxu n'vesh se ketu ncukk :biggrin:

ninnela
19-09-08, 00:50
Hahahahahahaaa veē ty muj met kallxu n'vesh se ketu ncukk :biggrin:

ANI DE HAJT SE BASH PO DU ME KESH PAK ..........

LuLjaa
19-09-08, 00:53
ANI DE HAJT SE BASH PO DU ME KESH PAK ..........

:biggrin: :biggrin:

emine
19-09-08, 09:57
Vllavi im kur flas me to,vetem qeshim,aj me ban me qesh gjithmone;)

sherri
19-09-08, 11:09
Vllavi im kur flas me to,vetem qeshim,aj me ban me qesh gjithmone;) A esht edhe ai mashkull!!? (oj anti-mashkullore):wink:

Angel_
19-09-08, 15:38
Kur najkush tregon naj barcolet interesant...............

^katunari^
19-09-08, 15:42
budallakite e mija

LuLjaa
01-10-08, 19:26
Valla kohen e fundit pom doket qe sen hiq :(

Adina-R.Ks
01-10-08, 19:30
Kur dikush mundohet te jep ndonje arsye te pa arsyshme!

halla e madhe
04-10-08, 14:33
..papuqet e banjes(nga frotiri) kur i veshi nuk dihen cila asht e majta ose e djathta...universale. me duhet te qeshi patjeter:biggrin:

selvija
05-10-08, 13:05
Kur shof rrezet e djellit me ben aq te lumtur dhe buzqeshjen pa dyshim..

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:00
Kur lexoj budallalleqe...

emine
04-11-09, 20:11
xhelozet:tongue:

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:23
xhelozet:tongue:

aaaghaghaghaghghgha plaq

prap e them budallalleqet cfar shoh me sye te mi...

emine
04-11-09, 20:28
aaaghaghaghaghghgha plaq

prap e them budallalleqet cfar shoh me sye te mi...

mos kesh moje ti,se boll kesha une me to:tongue:

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:31
mos kesh moje ti,se boll kesha une me to:tongue:

pernime a edhe ty tu paskan duk budallalleqe aa??? me duket pasim qesh per gjera te njejta? aghaghaghaghaghagh nga nje ehr edhe gazi te del prej zorit.... kur te shohish dic,,, budallelleqe

emine
04-11-09, 20:33
pernime a edhe ty tu paskan duk budallalleqe aa??? me duket pasim qesh per gjera te njejta? aghaghaghaghaghagh nga nje ehr edhe gazi te del prej zorit.... kur te shohish dic,,, budallelleqe


runa zot :eek:

Qika^Me^Kule
04-11-09, 20:35
runa zot :eek:

nje gje te mos e harosh se nga budallalleqet shum cka meson.... mund te dallojm shum cka..:wink:

Peja-Boy
04-11-09, 20:43
Qka eshte per tu qeshur shkirhem krejt :tongue:

Albonita
07-11-09, 07:15
Une nuk keshi per cka do ....siq bejn disa pa kuntrolle , gahghaghaghaghaga


Por kur te keshi dine se kam par, apo kam degju .apo kam lexu diqe.. se .ashte me keshe,veret athere keshi met madhen sa ce vdes bre..e sidomos me provokime te femijeve keshi shume..

Ani kur ja nisi ka bejn Kile mile...:biggrin:

emine
07-11-09, 10:42
Une nuk keshi per cka do ....siq bejn disa pa kuntrolle , gahghaghaghaghaga


Por kur te keshi dine se kam par, apo kam degju .apo kam lexu diqe.. se .ashte me keshe,veret athere keshi met madhen sa ce vdes bre..e sidomos me provokime te femijeve keshi shume..

Ani kur ja nisi ka bejn Kile mile...:biggrin:e valla me bane me kesh me qet kile mile,se edhe mua shume me keshet me (femijte e rritun)sidomos me meshkuje qe jan si gjysme femer ,
qaf motrush se pllum te kemi!

pirro
07-11-09, 12:01
Kur me vjen me kesh hihihi

Albonita
07-11-09, 12:26
e valla me bane me kesh me qet kile mile,se edhe mua shume me keshet me (femijte e rritun)sidomos me meshkuje qe jan si gjysme femer ,
qaf motrush se pllum te kemi!

E, de pasha ket dite se shum e rend cenka per mua sote..besom keshi kani here me zaa..sa qe lot me dalin...( ket fjalen Kile mile pelqri e ka len Agolli)

Ai ma ka len Ament kur shef gjin ka bejn, kile mile..veq degjoj edhe lexoj.....a nuk asht me kesh me ta , Ka mashkuj se e baj nje femr Lojle , publikishte ..edhe prap asaj i duket mire ..ce besa keshi me za:biggrin: e pra une ne keto raste keshi shumee....po edhe kani her sesht me kesh se te vjen Terr syve cka lexon njeri:rolleyes: ..por kur jav ban atyre prap duhet me keshe...!


Te Qafi edhe une ty shumeee.. Flm per thenjen tende..!

Kaqanikasja
07-11-09, 14:19
Kur e shof dikend qe rrezohet, por edhe vet kur te rrezohem keshi shum...

premium
07-11-09, 14:45
..... une keshi kur me xiglojnė :biggrin:

ENGJELLUSHA
07-11-09, 16:25
Kur shoh njerezit qe me rrethojn se jane te Lumtur

Idila
07-11-09, 16:30
Komikėt e estradės shqiptare.

(Jam Gzim Kruja
m`ka vdek gruja
rrofshin grat e huja) :D

pirro
07-11-09, 18:14
Komikėt e estradės shqiptare.

(Jam Gzim Kruja
m`ka vdek gruja
rrofshin grat e huja) :D

hahahhahahahahahaha op valla, edhe une qesha, edhe pse rral e bej kete pune ( te qeshmen de )

lovely
07-11-09, 18:16
Komikėt e estradės shqiptare.

(Jam Gzim Kruja
m`ka vdek gruja
rrofshin grat e huja) :D

rane qito grate e huja, edhe une kesha, qe boll rralle keshi :biggrin:

shfletuesi_
07-11-09, 18:16
eminja me postimet e saj qesharake :)

Idila
08-11-09, 00:13
Lovely dhe Pirro, qeshuni, qeshuni sepse ju zgjatet jeta (ju qeshtė zemra juve:))

baba-plak
08-11-09, 00:32
kur tum xiglo manka me boq

GURI SYLAJ
08-11-09, 08:51
kur tum xiglo manka me boq

Tane kapak
e me se shumti
qiky Baba Plak!!

halla e madhe
08-11-09, 12:17
...anekdotat me aktuale te tregura nga femiu im:smile:

premium
08-11-09, 13:38
Disa qė luajn rolin e majmunit ;D

premium
08-11-09, 15:39
klikoni ketu ... tė qeshni ???
http://www.youtube.com/watch?v=Da1bMzqsuTA&feature=related

Estella
08-11-09, 15:40
nuk em keshet per cdo send ...:P

premium
08-11-09, 15:44
xeee xeee xeee;D
QESH...!

Diana007
20-11-09, 11:02
Nje shkronje :biggrin: se kam gabu :biggrin:

Lapsi
20-11-09, 13:09
kur me thojne magnet

emine
20-11-09, 13:50
qekjo road,,,:biggrin:

roadrunner
20-11-09, 13:51
E kam dit se ke me than ket hala pa e hap faqen se ke tu ma plas kafen prej goje he thiooo diqa tu kesh haha

qekjo road,,,:biggrin:

emine
20-11-09, 13:54
E kam dit se ke me than ket hala pa e hap faqen se ke tu ma plas kafen prej goje he thiooo diqa tu kesh haha
a sahi koka qajo fjala,kush e ka mizen ner kapuq i djeg:tongue:
tybeh une kesh ka des mrame,veq ishalla del hajr se tane ajo keshme e mos di pse po keshim ,veq ne dy taralulev na ndodh:tongue:

roadrunner
20-11-09, 13:56
Krejt telefoni i ka fajet se na dyja kurgjo s'kem ba, ncuk mozotalla hahah

a sahi koka qajo fjala,kush e ka mizen ner kapuq i djeg:tongue:
tybeh une kesh ka des mrame,veq ishalla del hajr se tane ajo keshme e mos di pse po keshim ,veq ne dy taralulev na ndodh:tongue:

emine
20-11-09, 14:00
Krejt telefoni i ka fajet se na dyja kurgjo s'kem ba, ncuk mozotalla hahah
qaj trip ka me mete ne mendje gjith jeten,sa her ta shofe hendyn tem po mkujtohet e po keshi si budallic:tongue:

roadrunner
20-11-09, 14:01
Veq mos bon qa kam bo une se dej te restartojsh sun e bjen ne veti hahahaaaaaaaa

qaj trip ka me mete ne mendje gjith jeten,sa her ta shofe hendyn tem po mkujtohet e po keshi si budallic:tongue:

Lapsi
20-11-09, 14:10
kur duan te levrojne me motorra

emine
20-11-09, 16:23
Veq mos bon qa kam bo une se dej te restartojsh sun e bjen ne veti hahahaaaaaaaa
une e mjasha nja ne gjep,e qaqe me shashtrisi niher mra ne wc tilifuni:tongue:

Qika^Me^Kule
22-11-09, 00:43
Ka budallakina qe te bajin me qesh....

Lapsi
22-11-09, 10:28
kulet

Domira
22-11-09, 14:40
Thojt teper te gjete ne duar te...hahahaha

vjeshta
06-12-09, 20:55
Menyra se si i tregon gaffet e veta nje shoqe e imja .:redface:

shfletuesi_
06-12-09, 21:16
Ajo qika ne Oxigen qe ishte kete jave jo me qesh por lotet me dilshin duke qesh hahahahah

teutaA
07-12-09, 00:24
hiq sjam tip qe hingrizna shum

uliksi31
09-12-09, 07:23
XM radio- laugh usa, kur voziti makinen...

A prej shqiptarve keta t'dy.

http://hphotos-snc3.fbcdn.net/hs043.snc3/13052_196995821576_541896576_3395755_8113732_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3395756&id=541896576)

lovely
25-08-11, 17:34
XM radio- laugh usa, kur voziti makinen...

A prej shqiptarve keta t'dy.

http://hphotos-snc3.fbcdn.net/hs043.snc3/13052_196995821576_541896576_3395755_8113732_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3395756&id=541896576)


:smile:

Hajra
25-08-11, 17:59
.....sigurish qe gjat jetes njeriut i ndodhe te qeshe ndoshta pak me teper se normal,...une kam qesh me nje shok timin kur tregonte se si i ka ndodhe kur ka punu si pizza liferant qe ua dergon klienteve porosit ne shtepi,

....tha ne nje fundjave kishte pas shume pune edhe nje klienti ju kish vonu porosia kogja shume, ai kishte porosit nje pizza famiglia, siq e dini ato jane shume te medha.Ky aq shume ishte vonuar sa qe kish mendu njeher mos te ia qoi fare. Mirepo prap kishte vendos te ia qoi dhe shkon hahahaha....kur e hap deren ai i nervozuar ky i kerkon falje edhe e ban pagesen ia ep picen edhe sapo kthehet qe te zbres shkalleve, ai e therret hej ku eshte pica ky e sheh qe ia kishte dergu vetem kartonin thate hahahah...paramendone qfar situate hahahah...nejse ky kthehet ne kerr kur e sheh picen te kembet i ka ra e se ka diktu ...hahahahah...
ate gaze qe e kam ba at nat nuk mundem me e harru edhe pse kan kalu do vite hahahah...

speci
25-08-11, 18:12
ora...

Monna.B
25-08-11, 23:21
Pederat :biggrin:

Peja-Boy
27-08-11, 20:50
Gjerat Qesharake :p

tipi engjellor
27-08-11, 21:52
po nje rast me nje mike kur pime kafe ...ajo sme lejoi te paguaja une kafet ...lere qe sme la po kur u qova ne kembe me tha hej zema rrugen e mos te shoh kush qe po paguaj une kafet ajo me nje ton interesant....gati kam qene aty ne lokal per me qesh se di se si e mbajat veten..

Daglasi
27-08-11, 22:04
Kur merren gjerat me humor....

Peja-Boy
02-09-11, 22:37
Kur dikush Flet e une e di qe po Genjen .

Alima
02-09-11, 23:01
...

kur largoin shkresa injorantet ...


.

emine
15-01-12, 19:11
illi i forumit dardan,kush pos Kalimerkes:biggrin:

Kalimero
15-01-12, 19:13
illi i forumit dardan,kush pos Kalimerkes:biggrin:

kshire dijuzen kshire,viq kshireee tii,a put dokna qirkuz une tie a,ec purqafum qituqene un dash mus mu idnu,gutu gutu gutu:frown::rolleyes:

emine
15-01-12, 19:14
kshire dijuzen kshire,viq kshireee tii,a put dokna qirkuz une tie a,ec purqafum qituqene un dash mus mu idnu,gutu gutu gutu:frown::rolleyes:
ma ba hallal dejzus se ta kam nu synin,paq veten n qafe hahahhhahah,,qaf qaf

Kalimero
15-01-12, 19:15
ma ba hallal dejzus se ta kam nu synin,paq veten n qafe hahahhhahah,,qaf qaf

qashtutne praaaaa,qaf e qaf :biggrin:

Qika^Me^Kule
15-01-12, 19:17
Ti de....!

emine
15-01-12, 19:19
qashtutne praaaaa,qaf e qaf :biggrin:

a qish pu fluturoje illat au au

e-uritura
15-01-12, 19:38
Tė rriturit me mendje tė mitura!

e_martumja
15-01-12, 21:06
Besim Dina

Zero Cool
16-01-12, 22:12
buzekeshja

Zanzi/M
16-01-12, 22:15
Vetevendosja

e_martumja
16-01-12, 22:28
Vetevendosja
po interesant shikohe Orhanin qysh e lyp gruja qe i kish Hup sevdieeeeeeee sevdoooooooooo sevdijeeeeeeeeeee hahahhahaha

MemphiSx
16-01-12, 22:46
Hashimi..

MemphiSx
16-01-12, 22:50
Hahahahahaahahahhaahahaha moti Urim dhe Pershendetje ma tforte skam lexu :D :D Amin...Amin :D

Veq hekja qat shkrim islam...e qitja kryqin aty :D :)

e_martumja
16-01-12, 22:51
Hahahahahaahahahhaahahaha moti Urim dhe Pershendetje ma tforte skam lexu :D :D Amin...Amin :D

Veq hekja qat shkrim islam...e qitja kryqin aty :D :)
Si duket nje PDK'ist nuk keshi me to ahahahah

Vertet ishte pak e tepruar... e gjeta dikund ahhahaha

tipi engjellor
16-01-12, 22:53
po qeshi bre me shume qysh bre i kane perzi krjet fe e politik lamsh se din kush qka mendon a qka ka te drejt as qka po bahet hahahah

MemphiSx
16-01-12, 22:53
Sa keq qe ta fshin....edhe ketu ka dhune shteterore ahhhahhahahahah...gjithqka ke ne suaza te humorit...mos merziti edhe kur t'des :D

e_martumja
16-01-12, 22:54
Sa keq qe ta fshin....edhe ketu ka dhune shteterore ahhhahhahahahah...gjithqka ke ne suaza te humorit...mos merziti edhe kur t'des :D
hahahahhahahahhaha ahahahhahahah ahahahhahaha

Daglasi
16-01-12, 23:30
Kur ma qesin femrat guhen:biggrin:

Lepurushe
16-01-12, 23:35
Ata persona qe e majn veten x kushedi se cfar,,ose me mir i genjen mendja se jan njesha,,po ne fakt jan zero

Zero Cool
16-01-12, 23:37
Ata persona qe e majn veten x kushedi se cfar,,ose me mir i genjen mendja se jan njesha,,po ne fakt jan zero


Mos aludove ne nickun tim ti a :tongue:

Lepurushe
16-01-12, 23:39
Mos aludove ne nickun tim ti a :tongue:

hahahahahahahahahahahahahahahahaha jo jo ti vertet ke nick zero cool,,po ne realitet je njesh :smile:

emine
17-01-12, 09:28
femnat e hupta,,,,,qe besojne cdo rrene ,veq me pa veten kishe tuj kesh

LuLjaa
16-03-12, 00:37
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431689_200427350062396_173335696104895_290010_7754 45557_n.jpg

Hahahahahahahahaaa kjo m'banniii me kesshhh :D

Elina
16-03-12, 00:38
Hahahahahahahahaaa kjo m'banniii me kesshhh :DLulishte,a qikjo t'baniii me kesshhhh a? :biggrin:

LuLjaa
16-03-12, 00:40
Lulishte,a qikjo t'baniii me kesshhhh a? :biggrin:


Po pshee, a pe sheh far pergjegjjeee ja kthen dikush, dikush :P :D

emine
25-03-12, 20:30
keshi valla,mos mbafte kush e baj veten:biggrin:

Kalimero
16-04-12, 11:03
ooo qish knaqna tu keshen kur i sho be femrat tu u purlajten, ani kur t'ja ngjesin pur flokshsh njona qetres ,knaqna be knaqna.:biggrin:

ani ma shum tibe knaqna tu keshen kur bojn dhaf kishe une mile, ere i karzojn njona qetres diqka un bes :biggrin: oo si t'udhnohen dalin ere karzojn kejta qa din pur njona qetren
pash kapuqin tem a knaqni ere ju qishtuqene si une
hajde shnetje qishti :biggrin:

pthu be jazik po knaqmi na burat tu keshenme juve be dijuze, mane be veten pak mane aknenaj pu kini qef me ju knu un himna e me ju lonen parlamentin un dor, hamomin e hires,he :biggrin:

emine
16-04-12, 21:13
ooo qish knaqna tu keshen kur i sho be femrat tu u purlajten, ani kur t'ja ngjesin pur flokshsh njona qetres ,knaqna be knaqna.:biggrin:

ani ma shum tibe knaqna tu keshen kur bojn dhaf kishe une mile, ere i karzojn njona qetres diqka un bes :biggrin: oo si t'udhnohen dalin ere karzojn kejta qa din pur njona qetren
pash kapuqin tem a knaqni ere ju qishtuqene si une
hajde shnetje qishti :biggrin:

pthu be jazik po knaqmi na burat tu keshenme juve be dijuze, mane be veten pak mane aknenaj pu kini qef me ju knu un himna e me ju lonen parlamentin un dor, hamomin e hires,he :biggrin:
qeky vo thymi

emine
29-04-12, 19:04
ate qka ka kohe qe e di,dhe njerzit ma tregojne si risi sot:tongue:

halla e madhe
29-04-12, 19:57
ate qka ka kohe qe e di,dhe njerzit ma tregojne si risi sot:tongue:

..qe qe,kjo vironja,faktet flasin per vete:cool::biggrin:

emine
29-04-12, 22:08
..qe qe,kjo vironja,faktet flasin per vete:cool::biggrin:halle krejte tjeter send kesh ka mendoi jo ato qe ndodhen sote ketu,,,,

mentor*
30-04-12, 09:16
kur bisedojm per gjinin e embel (also, femnat) :)

emine
30-04-12, 15:50
kur bisedojm per gjinin e embel (also, femnat) :)

ani e qysh keshesh ,kallxo njeher

emine
30-04-12, 15:52
horoskopi shume me len pershtypje kure shkrun qka kam qejf une


Sie sind heute der hellste Stern am Firmament. Sie verbreiten Wärme und Freude wo immer Sie hingehen und Ihre Mitmenschen können gar nicht anders als es Ihnen zurück zu geben. So machen Sie vielleicht neue Bekanntschaften, die Ihre vollste Aufmerksamkeit in Anspruch nehmen. Folgen Sie Ihren Gefühlen und denken Sie nicht soviel über die Folgen nach. Dann steht Ihnen ein spannender und erlebnisreicher Tag ins Haus.

jadore
30-04-12, 22:50
Virtualiteti , hajde e besoj ..!?

hyna e thash ta shpijunoj mbesen time qe paska facebook .. shikoja te dhenat ..

Stylist bei travaille chez Dior
Hier studiert: La Sorbonne, Paris
Wohnt in ... mire e ka shkru
Aus .. edhe kto drejte

u ndala pak ma poshte te ja shof kond e ka Freunde ..177 vet ,facat qaq sa i ka edhe kjo , tont te moshes 11 vjeq , si duket shoqe e shok klases dhe kojshi klasses ..
ps.
hajt mbese hajt , kaq heret e kaq tendencioze ..

Zero Cool
01-05-12, 21:37
Virtualiteti , hajde e besoj ..!?

hyna e thash ta shpijunoj mbesen time qe paska facebook .. shikoja te dhenat ..

Stylist bei travaille chez Dior
Hier studiert: La Sorbonne, Paris
Wohnt in ... mire e ka shkru
Aus .. edhe kto drejte

u ndala pak ma poshte te ja shof kond e ka Freunde ..177 vet ,facat qaq sa i ka edhe kjo , tont te moshes 11 vjeq , si duket shoqe e shok klases dhe kojshi klasses ..
ps.
hajt mbese hajt , kaq heret e kaq tendencioze ..


Kujt i paska ngja, athue :rolleyes::biggrin::tongue:

lovely
01-05-12, 22:06
Dreqi i hifte, kur tum bjen n men, qka bojshum tu nga rovinave, kur jena kan thmi, qatje te dajt n Llap, per me i mledh do mana edhe do malina haaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Shpesh dilshum me rriqna, na e hjeke nana lkuren me gjithe rriqna, e tu na la tani me qetke t drrasave e tu na perrvlue :biggrin::biggrin:

premium
01-05-12, 22:12
Dreqi i hifte, kur tum bjen n men, qka bojshum tu nga rovinave, kur jena kan thmi, qatje te dajt n Llap, per me i mledh do mana edhe do malina haaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Shpesh dilshum me rriqna, na e hjeke nana lkuren me gjithe rriqna, e tu na la tani me qetke t drrasave e tu na perrvlue :biggrin::biggrin:
nime bre , atėhere rriqnat ishin ma t'civilizum e send nuk na ndodhke , e qetash kah na u lajmrun do rriqna tė rrezikshme e vdekjepruse ?!?!

emine
01-05-12, 22:13
Dreqi i hifte, kur tum bjen n men, qka bojshum tu nga rovinave, kur jena kan thmi, qatje te dajt n Llap, per me i mledh do mana edhe do malina haaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

Shpesh dilshum me rriqna, na e hjeke nana lkuren me gjithe rriqna, e tu na la tani me qetke t drrasave e tu na perrvlue :biggrin::biggrin:

u jaran ma kujtove kure me paten hy morat njeher qe sum qitshin qaso bari se vike era po me krahen ma paten lshu lekuren n'toke,ani merre me mend 1 muje dite,dite per dite tuj i njek morrat derisa mi farun,,,qaso dhimbje e sikleti mos paqsha mo kurre,,,,,:biggrin:po met zhig se spasna pas rriqna ,e me u la me ferrq drrasav

lovely
01-05-12, 22:15
u jaran ma kujtove kure me paten hy morat njeher qe sum qitshin qaso bari se vike era po me krahen ma paten lshu lekuren n'toke,ani merre me mend 1 muje dite,dite per dite tuj i njek morrat derisa mi farun,,,qaso dhimbje e sikleti mos paqsha mo kurre,,,,,:biggrin:po met zhig se spasna pas rriqna ,e me u la me ferrq drrasavJaran, kurgjo nuk osht morri, se veq kryt ta tarashkat pak:biggrin:

emine
01-05-12, 22:17
Jaran, kurgjo nuk osht morri, se veq kryt ta tarashkat pak:biggrin:
qysh more kryte,ata mdoket u martun nermes veti,ven kishin bolle,vec pikshin si na prej dudit kure ishum fmije,,,,,mere me mend sa pacenzura a kan ne kry temin

lovely
01-05-12, 22:19
qysh more kryte,ata mdoket u martun nermes veti,ven kishin bolle,vec pikshin si na prej dudit kure ishum fmije,,,,,mere me mend sa pacenzura a kan ne kry teminShuj se mu dokt i pashe haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

emine
01-05-12, 22:21
Shuj se mu dokt i pashe haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

e merre me men jaran me menu qe dikush po sexavet maje kres tand

lovely
01-05-12, 22:23
e merre me men jaran me menu qe dikush po sexavet maje kres tandDiqysh nuk po muj me lidh me qat punen e trunit, se kta morrat nuk dalin pej trunit, a joe? :biggrin:

emine
01-05-12, 22:24
Diqysh nuk po muj me lidh me qat punen e trunit, se kta morrat nuk dalin pej trunit, a joe? :biggrin:

jo lidhe me te unten ne tavan me zemren,,,

ika une se nesra jam ne magjatore,,,,,ti dridhu qatje pa pare mase spi do 5 evrat:tongue:

lovely
01-05-12, 22:26
jo lidhe me te unten ne tavan me zemren,,,

ika une se nesra jam ne magjatore,,,,,ti dridhu qatje pa pare mase spi do 5 evrat:tongue:Tibe nuk guxoj me i lidh njerzit e huj une:biggrin:

Po e la krejt, po shkoj po kcej qyqek n kauq temin qatje mas mirti:biggrin:

emine
02-05-12, 18:38
u tha emine jam nervoz se qetu ne te djalthet a exi jem ulun,,,kqyri eminia nje djale e qike po bajne muhabet,iv thash kjo paska gjet edhe dashnore,,nejse po mkallxone se jeta e veshtrie e qe me ta a kan nja 3 vjete i martume,,une kqyre at qiken e thuje(me mend t'mija) a bre shtriga po sa zemer keqe,,,,ngo qaty muhabet e prap me shkojke menja si keq,ky si peder bre o ,qysh qatallohet me dure,,,nejse prap ngo,,,dikure pi tham me ngushellu,o bre mos u merzit se kjo qika skoka kan per ty,,,mu kthy e mtha so qika po aj djali,hajt emine hajt prej atij dakiki e temas eminia edhe nje shok homosexuall,nime a jan qta shoqe a shoke,,,,,,,:redface:

Skyfter
02-05-12, 20:57
Qekjo for e njones..... kanga We are young ......


Mom: Hey honey can you do this for me?

Me: Give me a second I need to get my story straight.

Mom: Alright.

Me: My friends are in the bathroom getting higher than the empire state.

Mom: WHAAAT?

Me: My lover is waiting for me, shes just accross the bar.

Mom: Oh, but you're a girl?

Me: -takes headphones out- Did you say something?

Diana007
05-05-12, 21:40
Qitash shkrimi i tipit :biggrin:

Zero Cool
06-05-12, 15:35
Gjermanishtja jeme :biggrin: LOLzzzz :tongue:

Oqeani
06-05-12, 22:43
Ka disa menyra te te qeshurit, andaj mvaret nga te shiquarit, te degjuarit, te lexuarit ......

Alima
06-05-12, 22:48
...

Sa here me largojne shkresat ...

.

Elina
06-05-12, 22:54
Jan ba pa rrjehe,oooj Alime :biggrin:

E sa per teme...nuk qeshi per ckado...ndonje vic-barcolete e qart e di qe kish kry pune :tongue:

lovely
06-05-12, 22:58
Jan ba pa rrjehe,oooj Alime :biggrin:

E sa per teme...nuk qeshi per ckado...ndonje vic-barcolete e qart e di qe kish kry pune :tongue:


Dy komshi po diskutonin me njeri-tjetrin se si kishte mundesi qe njerit i ecte ne peshkim dhe tjetrit jo.-Oh po une kam dashnoren shans-thote ai qe i ecte- Sa here dal per peshk e qelloj njehere vitheve dhe me ecen mbare!
-Po une qe s'kam dashnore?-pyet tjetri.
-Qello gruan...
Te nesermen ne mengjes ndersa gruaja fshinte oborrin shkon e i bie vitheve i shoqi..
-E komshio...po shkon per peshk?-Pyeti gruaja...
:biggrin:

Elina
06-05-12, 23:04
Dy komshi po diskutonin me njeri-tjetrin se si kishte mundesi qe njerit i ecte ne peshkim dhe tjetrit jo.-Oh po une kam dashnoren shans-thote ai qe i ecte- Sa here dal per peshk e qelloj njehere vitheve dhe me ecen mbare!
-Po une qe s'kam dashnore?-pyet tjetri.
-Qello gruan...
Te nesermen ne mengjes ndersa gruaja fshinte oborrin shkon e i bie vitheve i shoqi..
-E komshio...po shkon per peshk?-Pyeti gruaja...
:biggrin:


Hahahhahhahha
...vec me at vicin tjeter kam qeshe ma shume...qe e kish pas zhgenjy tipin AI shoku :tongue:

lovely
06-05-12, 23:09
Hahahhahhahha
...vec me at vicin tjeter kam qeshe ma shume...qe e kish pas zhgenjy tipin AI shoku :tongue:

‎1 Djal amerikan studion larg ne nje universitet, dhe telefonon nenen e tij.
- Mama, kam SIDA!
- Atehere mos u kthe me, biri im.
- Pse nene?
- Nese kthehesh, gruaja jote do te infektohet. Nga gruaja jote do te infektohet vellai yt, nga vellai yt sanitarja, nga ajo babai yt, nga babi yt motra ime, nga motra ime i shoqi i saj, nga ai do te infektohem une, nga une do te infektohet shoferi im,
nga ai do te infektohet motra jote dhe nese motra jote infektohet me SIDA, do te infektohet gjithe qyteti..PS: Diqa tu kesh hahahahahahahahaa

Buqja_ch
06-05-12, 23:31
‎1 Djal amerikan studion larg ne nje universitet, dhe telefonon nenen e tij.
- Mama, kam SIDA!
- Atehere mos u kthe me, biri im.
- Pse nene?
- Nese kthehesh, gruaja jote do te infektohet. Nga gruaja jote do te infektohet vellai yt, nga vellai yt sanitarja, nga ajo babai yt, nga babi yt motra ime, nga motra ime i shoqi i saj, nga ai do te infektohem une, nga une do te infektohet shoferi im,
nga ai do te infektohet motra jote dhe nese motra jote infektohet me SIDA, do te infektohet gjithe qyteti..PS: Diqa tu kesh hahahahahahahahaa

kjo qe do me dek tu kesh,oj ti me kane e mira ishe fjet tash e nuk me kishe shti edhe mu me kesh ne mes nate !!!

halla e madhe
07-05-12, 10:21
Shkon nje djale i Burgenland_it (krahine e austrise te njohur per shtosera) ne Afganistan si ushtar i Kfor_it,pas nje muaji e thirre nanen e vet ne telefon i thote;_oj nane,une mire jame, krejt rahat veq se AIDS kam marr!Nana tu kujtu qe e kan dekoru me madalje i thote:_ani biri jem krejt burgendlandi mburren me ty dhe te pershendesim mbare!:biggrin::biggrin:

premium
13-05-12, 16:52
Eshtė e ngjajshėm edhe njė mesele me shkrimin e sipėrt;

Pėr pushime shkon nė bregdetin e Turqisė dhe djali nėnės vet lajmrohet me tel '
oj none po lajmrohem nga Bodrumi !!!..
O bir a nuk mujte me gjet ndonjė banesė nė kat , e po rrini nė podrum .?!

LuLjaa
13-05-12, 16:55
Hahahahaaaa premium
Edhe nana jam i ka pas than ni kusherines ton keshtu dickaka hahahahaaa

Zero Cool
14-05-12, 09:10
.. tash naj 1 jave kam me buzekeshe em qat zņ .... :biggrin:

Zero Cool
16-05-12, 17:32
.. tash naj 1 jave kam me buzekeshe em qat zņ .... :biggrin:

e harrova zņnin per nja 2 sahat sot kure e lexova 1 mesazh privat ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:

emine
16-05-12, 17:42
e harrova zņnin per nja 2 sahat sot kure e lexova 1 mesazh privat ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :biggrin:

ishalla nuk ke kesh qtu me mu:eek::tongue:

Zero Cool
16-05-12, 17:44
ishalla nuk ke kesh qtu me mu:eek::tongue:

Jo jo qetu skam kesh me ty. Pse kur mshkrujte mp ti mue?

Me ty kam kesh qatje (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=2216782&postcount=241):tongue::biggrin:

emine
16-05-12, 17:51
Jo jo qetu skam kesh me ty. Pse kur mshkrujte mp ti mue?

Me ty kam kesh qatje (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=2216782&postcount=241):tongue::biggrin:

Ani de mos i karrabetho fjalet ,me mendu une qe jerum po te shkruj MP-ja,,,,:tongue:

Diana007
16-05-12, 18:45
Kur po me-na kopjon:biggrin:

tipi engjellor
16-05-12, 23:10
nja vajze nga shqiperia kishe thene per diten qe e kane gay ne tirane ........me duket qe nga neser duhet dru b......me i vene me ...hahahahahahah

emine
22-05-12, 22:03
Ata njerz qe krejt jeten e tyre bejn vetem mire,shume pak njihen,as nuk flasin kurre per miresit e tyre,ata turperohen nese dikush i falemnderone shume here,ata ne heshtje gjithe jeten ja falin sevapev dhe nevojtareve,perkunder shtiracakeve per nje penel qe e falin kerkojne falemnderime,,,,mirenjohje ,medalje,cmime,e ne fakt kan fal vetem ndergjegjes tyre nje fije shpres qe jan njerz bamires,qe falen 50 cent nje nevojtari,edhe dy jave krejtve ju tregojne,Pava nje lyps ne rruge e ja fala 50 cent,a keshme e keqe kure zgerdhihem une ne raste te tille,dhe me keqja qka ju them une njerzve te tille,,

Zero Cool
01-06-12, 16:50
qeky syret :biggrin:

lovely
01-06-12, 17:18
qamos :biggrin: