PDA

View Full Version : Shėtitja e juaj e preferuar ėsht...?


Faqet : [1] 2 3 4

Rudi_1
28-10-04, 23:09
Shetitja ime me e preferuar Pikniku.... :)

Murgesha
28-10-04, 23:15
Ndėrsa pėr mua, shetitje pėrgjatė bregut tė detit. Sidomos gjatė pėrendimit tė diellit. Krijohet njė peisazh fantastik.

mickoja
28-10-04, 23:21
Ndėrsa pėr mua, shetitje pėrgjatė bregut tė detit. Sidomos gjatė pėrendimit tė diellit. Krijohet njė peisazh fantastik.vallah inxhe hiq keq nuk e ke,po qka me ba se detin sun po e shohemi shpesh me sy :cry:

Krokodilli
29-10-04, 05:57
Ndėrsa pėr mua, shetitje pėrgjatė bregut tė detit. Sidomos gjatė pėrendimit tė diellit. Krijohet njė peisazh fantastik.vallah inxhe hiq keq nuk e ke,po qka me ba se detin sun po e shohemi shpesh me sy :cry:

Mickoja merre Murgeshen naj dit e hajdeni ne kafe te une,, dalim ne ballkon.... detin para syve,, edhe pim kafe,, njoftohemi edhe e shiqojm diellin duke perendu :wink:

turisti
29-10-04, 08:32
Krokodilli,te pershendes 2 here sepse e meriton.

Shetitja ime e preferuar ,hmmmmm te gjithat,prej vendeve ekzotike, rreth detit,parqeve,liqejve,maleve,neper qytet e deri te kuzhina per t'i lare pjatat qe me ben posaqerisht te lumtur dhe me relakson.

TURISTI. :wink:

Murgesha
29-10-04, 09:31
Ndėrsa pėr mua, shetitje pėrgjatė bregut tė detit. Sidomos gjatė pėrendimit tė diellit. Krijohet njė peisazh fantastik.vallah inxhe hiq keq nuk e ke,po qka me ba se detin sun po e shohemi shpesh me sy :cry:

Valla ingjes unė e shoh pėr ēdo ditė, si tė duash hajde rrimė bashkė e ēdo ditė dalim pėr rreth bregut tė detit.

Diana007
29-10-04, 09:42
Valla me shtetit ne natyr me pelqen shum po edhe Murgesha nuk e ka keqe , se qytetine urrej me dal me shetit se ka levizje te medhaja edhe nuk esht qetsi :wink:

Murgesha
29-10-04, 09:55
Valla me shtetit ne natyr me pelqen shum po edhe Murgesha nuk e ka keqe , se qytetine urrej me dal me shetit se ka levizje te medhaja edhe nuk esht qetsi :wink:

Interesant krejt si unė Diana. Unė edhe kur mė duhet tė blej ndonjė gjė, pritoj me dal nė qytet. Zhurmat e qytetit mė pengojnė shumė.

Barbaroza
29-10-04, 10:03
Vendet e mia me te preferuara jane natyra dhe shetitja prane bregdetit,naten natyrisht.
Por me se shumeti,natyra,vendet malore!

Diana007
29-10-04, 10:14
Valla Murgesh se di pse por e urrej qyteti zhurma sidomos me pengon shum

Murgesha
29-10-04, 10:29
Valla Murgesh se di pse por e urrej qyteti zhurma sidomos me pengon shum

O krejt pleqėria i ka fajet moj Diana. :lol: :wink:

Diana007
29-10-04, 11:04
hehehhehehheh ndoshta Murgesh edhe pleqria nuk i dihet , ku vaj ala e re po me duket vetja mos me mujt me i duru shurmat :oops:se di qka esht ka bohet hehehhehehhheehhehheh

mickoja
29-10-04, 18:58
Ndėrsa pėr mua, shetitje pėrgjatė bregut tė detit. Sidomos gjatė pėrendimit tė diellit. Krijohet njė peisazh fantastik.vallah inxhe hiq keq nuk e ke,po qka me ba se detin sun po e shohemi shpesh me sy :cry:

Valla ingjes unė e shoh pėr ēdo ditė, si tė duash hajde rrimė bashkė e ēdo ditė dalim pėr rreth bregut tė detit.a po a :shock: :shock: ok pritum se erdhaaaaaaa

Barbaroza
29-10-04, 19:19
Edhe une erdhaaaaaaaaaaaaaa :P

Naki
29-10-04, 19:35
I preferoje shume shetitjet Buze bregdetit,dhe fushave agronome.
ne realitet beje shetitje te shumta ne natyre te gjelberuar.

Krokodilli
29-10-04, 20:28
preferoj natyren,, shetitjen buze detit,, po ashtu shetitje naten neper qytet ....

Rudi_1
29-10-04, 23:08
Me pa holl e holl te gjitha shetitjet jan te mia...
Ku nuk na shkon mendja mos me shku...
Ju plotsofshin te gjitha deshirat atyre qe duan te shetisin dikund qe nuk kan qen... Kuptoet jo "vet"

ShEjToNkA
29-10-04, 23:10
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

time-bomb
29-10-04, 23:41
Shetitja ime e preferuar kishte me qene me Genten edhe Barbozen....ne plazh duke lindur dielli.... :wink: :wink:

turisti
24-01-05, 13:17
sahatitja imagjinare.

Kaltrushi
24-01-05, 13:21
Shetitjet neper Pyll me pelqejn edhe at vetun....................

Rudi_1
02-02-05, 16:02
Ne kete moment dua te shetis ne ndonje vend ku eshte temperatura mbi 20'C e jo -15. :lol:

Rudi_1
02-02-05, 16:03
Shetitjet neper Pyll me pelqejn edhe at vetun....................

E pse bash vetun Kaltrushi :?:
Nese nuk eshte intime te na tregoni :?:

aferdita
02-02-05, 18:24
ne mbremje,buze detit !!!

Mafiozi
02-02-05, 18:47
ne mbremje,buze detit !!!Keshtu edhe mua me pelqen :D :D

biondi_f86
02-02-05, 20:29
Ne mengjes, buz deti'' 8)

Maca
02-02-05, 20:49
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

Keshtu edhe une vetem me gjith qef kisha shetit me te dashurin tim jo vetem se mm tutna hahah :wink:

TIM
02-02-05, 21:35
Shetitjet neper Pyll me pelqejn edhe at vetun....................

kujdes se mos te takon ndonje Ujk e behet rrezik jete :

Nese te duhet gjuetar trego ?

Mafiozi
02-02-05, 21:38
Shetitjet neper Pyll me pelqejn edhe at vetun....................

kujdes se mos te takon ndonje Ujk e behet rrezik jete :

Nese te duhet gjuetar trego ?Hahahahahahahahahhahahahhaaaaaa

Po me duket se esht vet uk :lol:

Mos po e gjun ma frik :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
02-02-05, 21:40
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

Keshtu edhe une vetem me gjith qef kisha shetit me te dashurin tim jo vetem se mm tutna hahah :wink:


Ojj Macaaaaa o sisss ,pse a mos paske mendu se unė pėr vetėm kam thėnė a?? :roll: :evil:

Murgesha
02-02-05, 21:59
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

Keshtu edhe une vetem me gjith qef kisha shetit me te dashurin tim jo vetem se mm tutna hahah :wink:


Ojj Macaaaaa o sisss ,pse a mos paske mendu se unė pėr vetėm kam thėnė a?? :roll: :evil:


Ēka kisha pas dėshirė me e marrė Shejtonkėn pėr dore e me e shetit nėpėr Bjeshkė. :wink:

Mafiozi
02-02-05, 22:01
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

Keshtu edhe une vetem me gjith qef kisha shetit me te dashurin tim jo vetem se mm tutna hahah :wink:


Ojj Macaaaaa o sisss ,pse a mos paske mendu se unė pėr vetėm kam thėnė a?? :roll: :evil:


Ēka kisha pas dėshirė me e marrė Shejtonkėn pėr dore e me e shetit nėpėr Bjeshkė. :wink:


Besoj qe i kishe tut edhe arushat me ShejToNken :lol: :lol:

ShEjToNkA
02-02-05, 22:03
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

Keshtu edhe une vetem me gjith qef kisha shetit me te dashurin tim jo vetem se mm tutna hahah :wink:


Ojj Macaaaaa o sisss ,pse a mos paske mendu se unė pėr vetėm kam thėnė a?? :roll: :evil:


Ēka kisha pas dėshirė me e marrė Shejtonkėn pėr dore e me e shetit nėpėr Bjeshkė. :wink:


Po me ty nė bjeshkk s'kisha pas qejf me dalė po nejse pasi t'i po ke dėshir isha ardhė be :lol:

IceGirl
02-02-05, 22:04
Buze detit ne mbremje...jo vetun :)

ShEjToNkA
02-02-05, 22:05
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

Keshtu edhe une vetem me gjith qef kisha shetit me te dashurin tim jo vetem se mm tutna hahah :wink:


Ojj Macaaaaa o sisss ,pse a mos paske mendu se unė pėr vetėm kam thėnė a?? :roll: :evil:


Ēka kisha pas dėshirė me e marrė Shejtonkėn pėr dore e me e shetit nėpėr Bjeshkė. :wink:

Besoj qe i kishe tut edhe arushat me ShejToNken :lol: :lol:


[b]More Mafioo ,cka ėshtė puna yte qė kurrė shkrimė qė ke pėr mu s'pushove pa mė ngacmu!? :evil: :evil: :roll:

Mafiozi
02-02-05, 22:08
Buzė detit volla , sidomos kur donė me pėrendu ose lindė dielli!

Keshtu edhe une vetem me gjith qef kisha shetit me te dashurin tim jo vetem se mm tutna hahah :wink:


Ojj Macaaaaa o sisss ,pse a mos paske mendu se unė pėr vetėm kam thėnė a?? :roll: :evil:


Ēka kisha pas dėshirė me e marrė Shejtonkėn pėr dore e me e shetit nėpėr Bjeshkė. :wink:

Besoj qe i kishe tut edhe arushat me ShejToNken :lol: :lol:


[b]More Mafioo ,cka ėshtė puna yte qė kurrė shkrimė qė ke pėr mu s'pushove pa mė ngacmu!? :evil: :evil: :roll:


Hahahahhahahahahhahahahhahhahahhaaaaaa

Thojn kush don ngacmon :D :wink:

Murgesha
02-02-05, 22:10
Po me ty nė bjeshkk s'kisha pas qejf me dalė po nejse pasi t'i po ke dėshir isha ardhė be :lol:


O unė vetėm pėr dore tė kisha mbajtė se me kend shetitesh dhe pėr romantikė smė intereson. :lol:

ShEjToNkA
02-02-05, 22:18
Po me ty nė bjeshkk s'kisha pas qejf me dalė po nejse pasi t'i po ke dėshir isha ardhė be :lol:


O unė vetėm pėr dore tė kisha mbajtė se me kend shetitesh dhe pėr romantikė smė intereson. :lol:


Po aa???????????? :evil: Po kur t'mė mbajshė pėr dore e ku me mundur unė me u shetit me kend duaa??? :roll:

ShEjToNkA
02-02-05, 22:23
Hahahahhahahahahhahahahhahhahahhaaaaaa

Thojn kush don ngacmon :D :wink:


Jo more nuk ėshtė ashtuu ,se me qenė pėr ashtu unė se kisha ngacmu Gentėn?! :roll: :evil: :evil: :evil:

Murgesha
02-02-05, 22:29
Po aa???????????? :evil: Po kur t'mė mbajshė pėr dore e ku me mundur unė me u shetit me kend duaa??? :roll:


Po ska dert moj se unė shiqoj fluturimin e zogjėve. :wink:

dembelica
06-02-05, 21:32
Buze me buze ......... :wink: normal buze detit :lol:

Mafiozi
06-02-05, 21:36
Hahahahhahahahahhahahahhahhahahhaaaaaa

Thojn kush don ngacmon :D :wink:


Jo more nuk ėshtė ashtuu ,se me qenė pėr ashtu unė se kisha ngacmu Gentėn?! :roll: :evil: :evil: :evil:


Po moj ashtu esht, njeriu qe te don lejohet me te ngacmu :lol: :wink:

Tash per ty e Genten nuk e di un :evil: :?

dr1ta
08-02-05, 12:00
Ne nje vend tropikal

turisti
08-02-05, 15:24
deri te HENA[b].

Barbaroza
10-02-05, 14:24
Shetitja ime e preferuar eshte me se shumeti ne natyre,dhe kur perendon dielli dhe qielli merr ngjyra te bukura nga ai perendim. :wink:

DEA
10-02-05, 15:34
Buze detit ne mbremje...jo vetun :)
Edhe une buze Lumit apo detit seshte me rendesi po vetem isha knaq :wink:

Rudi_1
14-03-05, 15:03
Buze detit ne mbremje...jo vetun :)
Edhe une buze Lumit apo detit seshte me rendesi po vetem isha knaq :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
14-03-05, 15:10
Adhuroj shetitjet ne natyre........

Rudi_1
14-03-05, 15:14
Adhuroj shetitjet ne natyre........
Gjithashtu po jo vetun a :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
14-03-05, 15:17
Adhuroj shetitjet ne natyre........
Gjithashtu po jo vetun a :lol: :lol: :lol: :lol:

Paj mvaret pej disponimit.........

Rudi_1
14-03-05, 15:23
Adhuroj shetitjet ne natyre........
Gjithashtu po jo vetun a :lol: :lol: :lol: :lol:

Paj mvaret pej disponimit.........

Po edhe disponimi mvaret prej QIFTIT apo :wink:
Kur eshte qifti mir edhe disponimi eshte i mire :wink:

IceGirl
22-03-05, 03:06
Kudo... nuk eshte me rendesi aq se ku vetem a jam me ate
qe e dua dhe qe me done.

Kercovari
22-03-05, 10:29
Ne male,ku ndigjohet vetem zeri i bylbylave duke u puthur nene hijen e lisave te gjelberuar i aratisur nga perditshmerija e lodhjes.

Rudi_1
23-03-05, 23:14
Ne male,ku ndigjohet vetem zeri i bylbylave duke u puthur nene hijen e lisave te gjelberuar i aratisur nga perditshmerija e lodhjes.
Atje ku eshte gjelbrimi dhe ajri i paster a :lol:
Nuk e ki keq valla :wink:

Rudi_1
18-04-05, 21:59
:roll: :roll: :roll: :roll: Shum larg me shkohet sonde :roll:

dembelica
18-04-05, 22:14
:roll: :roll: :roll: :roll: Shum larg me shkohet sonde :roll:

Paaaaa, a shum larg a ? :shock: :lol: :lol:

Rudi_1
18-04-05, 22:21
:roll: :roll: :roll: :roll: Shum larg me shkohet sonde :roll:

Paaaaa, a shum larg a ? :shock: :lol: :lol:
Shum valla Dembelic , ne nje ven ku ka QETSI SHPIRTERORE

dembelica
18-04-05, 22:23
Hajde perhair,po kur po nisesh :lol: :wink:

dr1ta
18-04-05, 22:25
Kohen e fundit maleve ne gjueti :P 8)

Rudi_1
18-04-05, 22:26
Hajde perhair,po kur po nisesh :lol: :wink:
Hahahahah sonte me siguri , po kur nuk e di :P

dembelica
18-04-05, 22:29
Hajde perhair,po kur po nisesh :lol: :wink:
Hahahahah sonte me siguri , po kur nuk e di :P

Ishalla mrrin mire, se rruge te gjate paske me marre :lol:

Rudi_1
18-04-05, 22:31
Hajde perhair,po kur po nisesh :lol: :wink:
Hahahahah sonte me siguri , po kur nuk e di :P

Ishalla mrrin mire, se rruge te gjate paske me marre :lol:
Flm dembelic , a don me ardhe edhe ty :?:

dembelica
18-04-05, 22:34
Sonte vone more Rudi,ndoshta tjera her :lol:

Rudi_1
18-04-05, 22:37
Sonte vone more Rudi,ndoshta tjera her :lol:
OK , mos thuash pastaj Pse s'me thire :lol: :lol: :lol:

dembelica
18-04-05, 22:38
Sonte vone more Rudi,ndoshta tjera her :lol:
OK , mos thuash pastaj Pse s'me thire :lol: :lol: :lol:

Ok, nuk them :wink: 8)

007
18-04-05, 22:40
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

uliksi31
19-04-05, 02:55
Kohen e fundit maleve ne gjueti :P 8)

I adhuroj femnat qe merren me hunting.Mua qatje me gjon ne cdo kohe. :lol: :lol: :lol:

Naki
19-04-05, 09:29
Shetitjet neper Pyll duke riguar shi,e sidomos ecja neper dushk-fleta me relaksojne.

Rudi_1
19-04-05, 14:44
Shetitja eshte SHENDET , I vnon :roll: dhe ja mbath :wink:

Rudi_1
19-04-05, 14:45
Shetitja eshte SHENDET , I vnon 8) dhe ja mbath :wink:

Diana007
19-04-05, 14:52
Ne pyll , valla si kisha dal qetash ehheeehheehe :P

florian
19-04-05, 14:52
Shetitjet neper Pyll duke riguar shi,e sidomos ecja neper dushk-fleta me relaksojne.

KTIJ I THEM MALL!!!!! NAKI A JA KE NUE VESHIN EDHE DUSHKI NE KOSOV KA EREN E MIR :(

Rudi_1
19-04-05, 15:02
Ne pyll , valla si kisha dal qetash ehheeehheehe :P
Ah Diana mire e ki , ani tash sa ka filluar gjelbrimi , ajri paster , ma mir ska :P

Diana007
19-04-05, 15:07
Ne pyll , valla si kisha dal qetash ehheeehheehe :P
Ah Diana mire e ki , ani tash sa ka filluar gjelbrimi , ajri paster , ma mir ska :P

Po valla mir e ke , por qka me bo se nuk po muna me dal se :lol: :lol: :lol: :lol:

Rudi_1
19-04-05, 15:15
Po mos u merzit tia Diana , se edhe ditet tjera qe vijne jane tonat.
Shpresojm (shpresoj) per dit me te mira ne te ardhmen :wink:

Kercovari
20-04-05, 07:02
Po mos u merzit tia Diana , se edhe ditet tjera qe vijne jane tonat.
Shpresojm (shpresoj) per dit me te mira ne te ardhmen :wink:

Po Rudi,cdo dite eshte nje e ardhme por asnje nuk di se cka mund te sjelle.

Diana007
20-04-05, 08:45
Po mos u merzit tia Diana , se edhe ditet tjera qe vijne jane tonat.
Shpresojm (shpresoj) per dit me te mira ne te ardhmen :wink:

Po Rudi po shpresoj , ishalla nje dit to te bohet mir per te gjith :wink:

Fleta
21-04-05, 21:33
Adhuroj shetitjet ne natyre.......

turisti
21-04-05, 21:56
Adhuroj shetitje neper tema te mdryeshme. :wink:

dembelica
21-04-05, 21:59
Adhuroj shetitje neper tema te mdryeshme. :wink:

Pusi te marrte bre Turisti po problem je ahahhahahhahha :wink:

SaImiri
24-04-05, 21:08
Po valla edhe une shum kam deshire me shetit ne natyre .

turisti
24-04-05, 22:08
Adhuroj shetitje neper tema te mdryeshme. :wink:

Pusi te marrte bre Turisti po problem je ahahhahahhahha :wink:

Sa per -pus- kam diplome,sa per problem,une jam vetem :P TURIST. :P

dembelica
24-04-05, 22:26
Adhuroj shetitje neper tema te mdryeshme. :wink:

Pusi te marrte bre Turisti po problem je ahahhahahhahha :wink:

Sa per -pus- kam diplome,sa per problem,une jam vetem :P TURIST. :P
PO de, per ata ce je turist te thash :lol:

007
24-04-05, 22:32
valla gjithkah por ne koh te fundi neper FD :lol: :lol:

turisti
24-04-05, 22:41
Adhuroj shetitje neper tema te mdryeshme. :wink:

Pusi te marrte bre Turisti po problem je ahahhahahhahha :wink:

Sa per -pus- kam diplome,sa per problem,une jam vetem :P TURIST. :P
PO de, per ata ce je turist te thash :lol:

Faleminderit. :wink:

Dreni30
25-04-05, 19:26
Nuk ka ma mire se ne natyre e ne ajr te paster.

Diana007
27-04-05, 09:58
Nuk ka ma mire se ne natyre e ne ajr te paster.
:wink:

dembelica
27-04-05, 10:01
http://us.inmagine.com/thumbnails/comstock/kcd00163/kcd00163034.jpg

Naki
27-04-05, 10:07
http://us.inmagine.com/thumbnails/comstock/kcd00163/kcd00163034.jpg

Edhe une kete e preferoje.

dembelica
27-04-05, 10:10
http://us.inmagine.com/thumbnails/comstock/kcd00163/kcd00163034.jpg

Edhe une kete e preferoje.
:wink:

SaImiri
27-04-05, 20:08
Gjithashtu edhe une e preferoj kete foto te bukur :P

turisti
29-05-05, 13:25
Nėpėr -inagjinate-.

turisti
29-05-05, 13:25
Neper -imagjinate-.

Tomori
29-05-05, 18:06
Neper bjeshke ne male,,

Murgesha
29-05-05, 19:57
Sot pata njė shetitje tė gjatė pėrgjatė bregut tė detit.
:lol:

Dreni30
30-05-05, 07:34
Ne natyre,

Krokodilli
30-05-05, 13:21
ne breg te detit shetitem per qdo mbremje,, jo qe kam deshir te shetitet por ajri i detit aroma mi freskon mushkerit qe gjat dites me nxihen nga cigaret..

DEA
30-05-05, 13:22
Megjave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-05-05, 13:24
Megjave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hey ruju se po kalon ne tok te huj dhe Llugat te presin :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
30-05-05, 13:25
Megjave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hey ruju se po kalon ne tok te huj dhe Llugat te presin :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha qysh ju thojne megjave gramatiqki more?

Diana007
30-05-05, 13:25
Ne natyr , por jo vetun :roll:

Honesty^uk.
30-05-05, 13:27
Megjave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hey ruju se po kalon ne tok te huj dhe Llugat te presin :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahaha qysh ju thojne megjave gramatiqki more?


aha gramatikqkii
megja = kufiri, :lol: :lol: :lol:

Dreni30
30-05-05, 13:28
Ne natyr , por jo vetun :roll:

Ani de a po vjen me mua e dalim bashk qyyyyyyyyyy.

DEA
30-05-05, 13:29
edhe une deshta me thone njeher kufijeve te arave, po thash mos po gaboj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,
P.s. njeher kam pas thene nje vend, lopa shtatzene, gjithe paten vdek tuj qesh me mua, e po duhke me thene lopa bars :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
30-05-05, 13:31
Megjave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ruju mos u shetit megjave fort se me te pa nje gjysh i jemi menihere ta len fajin qe pi ja lekund gurt ( pi lekund megjat),,, hin ne bela si mos me kan..

Honesty^uk.
30-05-05, 13:37
edhe une deshta me thone njeher kufijeve te arave, po thash mos po gaboj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,
P.s. njeher kam pas thene nje vend, lopa shtatzene, gjithe paten vdek tuj qesh me mua, e po duhke me thene lopa bars :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahhahah
ata qe kan qeshur me ty skan ditur moj
se edhe lopa ngelet shtatzene nje her ne vit dhe jo si njeri cdo dite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pra edhe ketu kemi kufi ose (megje) mes lopes dhe njeriut Lope :lol: :lol:

Diana007
30-05-05, 13:38
Ne natyr , por jo vetun :roll:

Ani de a po vjen me mua e dalim bashk qyyyyyyyyyy.


:lol: :lol: :lol: HEheeeeheh pse jo Dreni eja :P :P

DEA
30-05-05, 13:38
Te plast e dala ty hoooooooooooooooooooooooooo, :lol: :lol: :lol:

Dreni30
30-05-05, 13:39
Ne natyr , por jo vetun :roll:

Ani de a po vjen me mua e dalim bashk qyyyyyyyyyy.


:lol: :lol: :lol: HEheeeeheh pse jo Dreni eja :P :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
30-05-05, 13:41
Te plast e dala ty hoooooooooooooooooooooooooo, :lol: :lol: :lol:

me gjith Duagji :wink: :lol:

Diana007
30-05-05, 13:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:wink:

DEA
30-05-05, 13:45
Te plast e dala ty hoooooooooooooooooooooooooo, :lol: :lol: :lol:

me gjith Duagji :wink: :lol:

te marrte bistrica e Pejes ty hooooooooooooooo

Honesty^uk.
30-05-05, 13:48
Te plast e dala ty hoooooooooooooooooooooooooo, :lol: :lol: :lol:

me gjith Duagji :wink: :lol:

te marrte bistrica e Pejes ty hooooooooooooooo


A thua mundet moj.

ani cfar qike ka qene ajo ne kohen e vet , haj medet haj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
30-05-05, 13:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po bre, per marak ka qene, po gjithe rruga e qitke nga Klina, keshtu qe u zagllavit ne Kline, eh sa gjynah per Deqanaset qe se paten ate nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-05-05, 14:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po bre, per marak ka qene, po gjithe rruga e qitke nga Klina, keshtu qe u zagllavit ne Kline, eh sa gjynah per Deqanaset qe se paten ate nafake :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sban bre gjith Deqanaset me ua plotesu deshirat, duhet me ba SEVAP edhe me kojshi ndonje here :lol: :lol: :lol:

Diana007
28-10-05, 14:18
Qka kisha shetit rreth liqenit qetash

loni19
28-10-05, 20:10
kam deshire te shetis njehere ne shkretetire vetem nje here, se keshtu eshte veshtire tere jeten.
me pelqen shetitja naten duke ra bore...
loni19.

rilinda
28-10-05, 20:14
valla ne shkretir edhe une kisha pas qef :roll:

Arb
28-10-05, 20:16
valla ne shkretir edhe une kisha pas qef :roll:

A keni ndonje anej kah Prizreni?

rilinda
28-10-05, 20:19
ncuk valla :(
ne shkretir ne Sahar more po tham une :twisted: :P :lol:

loni19
28-10-05, 20:20
valla ne shkretir edhe une kisha pas qef :roll:hajde rilinda apo vjen shkojme bashke ne Tunis veres dhe shetitemi me deve ne shkretetire. :D :D :D
loni19.

Arb
28-10-05, 20:24
valla ne shkretir edhe une kisha pas qef :roll:hajde rilinda apo vjen shkojme bashke ne Tunis veres dhe shetitemi me deve ne shkretetire. :D :D :D
loni19.

Kjo oferte te vjen nje here ne jete oj Rilinda!

Mos i thuj JO, te mires!

Mos vozitni shpejt a... Deves nuk i dihet... I ndrron keq shpejtsite...

rilinda
28-10-05, 20:24
me gjith qef :lol:
mos harro mem lajmru kur te nisesh :wink:

laliloli
28-10-05, 20:25
Shetia pas renies se muzgut ,me pelqen shume ,ne natyre dhe vend te qete e te paster ,kuptohet jo vetem.

rilinda
28-10-05, 20:25
hajde a po vjen o Arb edhe ti sa me na msu ket punen e deveve :lol:

schütze
28-10-05, 20:26
ne vende te qeta dhe te pasterta

Arb
28-10-05, 20:26
hajde a po vjen o Arb edhe ti sa me na msu ket punen e deveve :lol:

S'jav kom besen hic atyne. S'jon t'lopve tona ato....

loni19
28-10-05, 20:30
hajde a po vjen o Arb edhe ti sa me na msu ket punen e deveve :lol:


Nese don me marr dike, lirisht merre se duhet me na ndihmu rruges ha ha. Edhe mos harro se edhe ni deve rezerve na duhet ha ha.
loni

Arb
28-10-05, 20:32
hajde a po vjen o Arb edhe ti sa me na msu ket punen e deveve :lol:


Nese don me marr dike, lirisht merre se duhet me na ndihmu rruges ha ha. Edhe mos harro se edhe ni deve rezerve na duhet ha ha.
loni

Numroje veten dy here... te bahen dy deve tani...

loni19
28-10-05, 20:38
hajde a po vjen o Arb edhe ti sa me na msu ket punen e deveve :lol:


Nese don me marr dike, lirisht merre se duhet me na ndihmu rruges ha ha. Edhe mos harro se edhe ni deve rezerve na duhet ha ha.
loni

Numroje veten dy here... te bahen dy deve tani...Po zati edhe nje kali na duhet...
o pasna harru se eshte Arbi.
Arb-i hajde se nese devet hecin ngadal, atehere na duhet nje kali qe vrapon shpejt.
loni19.

rilinda
28-10-05, 20:40
hej heeeej a ja niset a????

Arb
28-10-05, 20:41
Po zati edhe nje kali na duhet...
o pasna harru se eshte Arbi.
Arb-i hajde se nese devet hecin ngadal, atehere na duhet nje kali qe vrapon shpejt.
loni19.

Loni19,

Kallxom ne cilen xhami falesh, te djegi me gjithe to!

rilinda
28-10-05, 20:43
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo heeeejooooooooooooooo amani ju koft qe sja nisni qeshtu me ofendime bre. Dilni prej kafes tani nisnja edhe ofendonu e kur te vini ne kafe hajdeni te pajtum a ok?

loni19
28-10-05, 20:43
hej heeeej a ja niset a????


Hej rilinda po shkojme vetem ne te dy.
OK.
ae sheh se Arb-i filloj i pari.
tung.

Arb
28-10-05, 20:45
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo heeeejooooooooooooooo amani ju koft qe sja nisni qeshtu me ofendime bre. Dilni prej kafes tani nisnja edhe ofendonu e kur te vini ne kafe hajdeni te pajtum a ok?

Rilinda,

Armiqe te lindun jemi na...

Indianet, Arapet, Xhingot, gabelet skane vend ne Dardani...

Cubat kembeshkurter e mjekerr-cjapat jashte FD-se!

loni19
28-10-05, 20:45
Po zati edhe nje kali na duhet...
o pasna harru se eshte Arbi.
Arb-i hajde se nese devet hecin ngadal, atehere na duhet nje kali qe vrapon shpejt.
loni19.

Loni19,

Kallxom ne cilen xhami falesh, te djegi me gjithe to!
Hej un falem ne shume xhamia dhe ti sen e prek asnje OK.
edhe nese don te kenaqesh rri ketu e nese nuk ben si duhet bisede dil OK.
un sjam i gatshem te ofendohem.
dhe nuk dua.

rilinda
28-10-05, 20:48
Aaaaaarb ofendimet jan arma e te dobtit. A je i atill ti??? :roll:

Arb
28-10-05, 20:49
Aaaaaarb ofendimet jan arma e te dobtit. A je i atill ti??? :roll:

Kalova kah banjoja publike edhe...

loni19
28-10-05, 20:52
Aaaaaarb ofendimet jan arma e te dobtit. A je i atill ti??? :roll:Rilinda tregom edhe cfar shetitje don ti, dhe te shkojme bashke OK.
un dua te shetitem ne Prizren, sepse eshte qytet i bukur.

rilinda
28-10-05, 20:55
ne Prizren eshte kollaj po qysh me shku ne Sahar se?? :roll:

loni19
28-10-05, 20:58
ne Prizren eshte kollaj po qysh me shku ne Sahar se?? :roll:Hajt be se ja bajm qaren
mos ki dert.shkojm ne Sahare
ej nal nal shka thave.
thave lehte ne Prizren.
qysh more.?
loni

ninnela
28-10-05, 20:59
Ne natyre :lol:

rilinda
28-10-05, 21:03
valla si te vjen ne Kosovė shum leht osht me ardh ne Prizren. :lol:

loni19
28-10-05, 21:07
valla si te vjen ne Kosovė shum leht osht me ardh ne Prizren. :lol:


Vec duhet me dal me me prit.
Un ja bej qaf-qaf edhe kush me perqafon e ka dit se un jam.
he he he

rilinda
28-10-05, 21:53
jo jo mos bon ashtu qaf qaf se kumedit qka mendojn njerzit :P po maje ni pallom me ngjyr te portokallt ne dor :lol: :P

Dreni30
28-10-05, 21:55
Natyra e Prizrenit me pelqen.

rilinda
28-10-05, 22:02
Natyra e Prizrenit me pelqen.

e kujt nuk i pelqen se???

Dreni30
28-10-05, 22:03
Natyra e Prizrenit me pelqen.

e kujt nuk i pelqen se???

Valla nuk e di rilinda, vetem une per deshiren time folaaaaa, Ufffffffffffff.

rilinda
28-10-05, 22:15
edhe me te drejt ke fol :wink:

Dreni30
28-10-05, 22:18
edhe me te drejt ke fol :wink:

besoj se po edhe nuk gaboj hiqqqqq.

Barbaroza
30-10-05, 17:17
Vendet e mia me te preferuara jane natyra dhe shetitja prane bregdetit,naten natyrisht.
Por me se shumeti,natyra,vendet malore!

:)

zana e maleve
30-10-05, 19:48
une dhe ti shume idejat e njejta oj shoqe

loni19
30-10-05, 20:06
une dhe ti shume idejat e njejta oj shoqemos jeni bineqe?
un kam thene njehere se ne shkretetire kam qef shummm shummm.
mu shetit normal.

Guri i madh
30-10-05, 22:31
shetitja ime e preferuar esht ne alpet austriake ne qytetin zellamsee .
po mendoj jasht trojeve shqiptare

zana e maleve
30-10-05, 22:35
valla shetitja ime e preferuar eshte neper bjeshket e deqanit

loni19
30-10-05, 22:46
valla shetitja ime e preferuar eshte neper bjeshket e deqanit


me te vertete?
e bash kam qef me shku ne Deēan...te zana e fushave, asi e maleve.

Dreni30
30-10-05, 23:20
valla shetitja ime e preferuar eshte neper bjeshket e deqanit

Ani moj thirrem kur te dalesh me u shetit qyyyyyy. :lol: :lol:

spirl_girls
30-10-05, 23:24
valla shetitja ime e preferuar eshte neper bjeshket e deqanit

Ani moj thirrem kur te dalesh me u shetit qyyyyyy. :lol: :lol:

Pa mu aa :?:

Dreni30
30-10-05, 23:26
valla shetitja ime e preferuar eshte neper bjeshket e deqanit

Ani moj thirrem kur te dalesh me u shetit qyyyyyy. :lol: :lol:

Pa mu aa :?:

Zoti na rujt kurr nuk bahet pa kan edhe ti atyyy.

spirl_girls
30-10-05, 23:28
Zoti na rujt kurr nuk bahet pa kan edhe ti atyyy.

Mire koka puna pra se dreqi duhet me kon me juve perndryshe u tutsha mos po ju pshtillen punet pa hiri kun

Dreni30
30-10-05, 23:31
Zoti na rujt kurr nuk bahet pa kan edhe ti atyyy.

Mire koka puna pra se dreqi duhet me kon me juve perndryshe u tutsha mos po ju pshtillen punet pa hiri kun

:lol: :lol: :lol: jo jooooooooooooo.

spirl_girls
30-10-05, 23:32
Zoti na rujt kurr nuk bahet pa kan edhe ti atyyy.

Mire koka puna pra se dreqi duhet me kon me juve perndryshe u tutsha mos po ju pshtillen punet pa hiri kun

:lol: :lol: :lol: jo jooooooooooooo.

Jo tash po flej dathem mos ta ndin qyy :wink: se mu hjek tuta :lol:

Dreni30
30-10-05, 23:35
Zoti na rujt kurr nuk bahet pa kan edhe ti atyyy.

Mire koka puna pra se dreqi duhet me kon me juve perndryshe u tutsha mos po ju pshtillen punet pa hiri kun

:lol: :lol: :lol: jo jooooooooooooo.

Jo tash po flej dathem mos ta ndin qyy :wink: se mu hjek tuta :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ashtu keshtu dath flen.

spirl_girls
30-10-05, 23:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ashtu keshtu dath flen.

:lol: :lol: :lol: haha jo jo kur asht ftoft shume si hiqi bile edhe asi te nxeta se shume narth kuku ani ngat arushave ftoft mos vett :lol: :lol:

Domira
30-10-05, 23:39
Po a i zen ne Deqan tre veta more :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
30-10-05, 23:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ashtu keshtu dath flen.

:lol: :lol: :lol: haha jo jo kur asht ftoft shume si hiqi bile edhe asi te nxeta se shume narth kuku ani ngat arushave ftoft mos vett :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
30-10-05, 23:42
Po a i zen ne Deqan tre veta more :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj Domira une nuk dukem hiqq veq hiaj kjahere i zen qysh joo..se une dreq veq permas ju shkoj me hijeee :lol: :lol:

Domira
30-10-05, 23:43
E ani pra spirl se hijet nuk ngjehen :wink: :lol: :lol:

spirl_girls
30-10-05, 23:51
E ani pra spirl se hijet nuk ngjehen :wink: :lol: :lol:

E ashtu praa shoqja mu une veq me hije sillem si dreq ma qka me baa veq mos u tut tii :wink:

Dreni30
30-10-05, 23:56
Oj Domira une nuk dukem hiqq veq hiaj kjahere i zen qysh joo..se une dreq veq permas ju shkoj me hijeee :lol: :lol:

Ani moj ti eja mas meje :lol: :lol:

spirl_girls
31-10-05, 00:01
Oj Domira une nuk dukem hiqq veq hiaj kjahere i zen qysh joo..se une dreq veq permas ju shkoj me hijeee :lol: :lol:

Ani moj ti eja mas meje :lol: :lol:


Gjithsesi deshte e nuk deshte permas jam unee si kaqq :oops:

Luana
02-12-05, 20:15
Me qe na ka arrit Dimri ne pragun e deres , kam deshir te shetis ne mbremje dhe kur bie bor ..ahhh :D

GURI SYLAJ
02-12-05, 20:47
Bregut te detit atehere kur Hena zbret me i la syte.

Barb|Ka
02-12-05, 21:06
Vallah ku tjom vet e dyta nuk prish pun ke ku ke :wink:

vjeshta
02-12-05, 21:09
Buze liqenit

Barbaroza
02-12-05, 21:50
Anes lumenjeve. :lol: :P :P

GURI SYLAJ
02-12-05, 22:24
Arratisur e syrgjynosur....................

Artisti
02-12-05, 22:28
Bej shetitje me auto shpesh ,ne vende ku dy anet jane me drunj te mire dhe 500 m eshte deti.

Udhetoj pa nderpre dhe pa u lodh.

Kembe sma rrok aq shume hahahahhahhaa


.

Dreni30
03-12-05, 00:16
Ne natyre me e preferuar.

Barbaroza
03-12-05, 11:26
Sot,anes maleve! :wink:

Diana007
03-12-05, 11:27
Sot,anes maleve! :wink:

Po te dalin Arushat :P

Barbaroza
03-12-05, 11:30
E kam shoshen oj Diana! :lol:

Diana007
03-12-05, 11:31
:P Ani del pra se tash nuk ta kam gajlen :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
03-12-05, 11:33
:P Ani del pra se tash nuk ta kam gajlen :lol: :lol: :lol:

Jo dola...........me guxu! :roll: :lol: :lol:

Diana007
03-12-05, 11:37
:lol: :lol: :lol: mos del vet moj :roll:

Barb|Ka
03-12-05, 11:37
reth bregdetit e adhuroj duke ndejtur ne nje zjarrm pran aty se bashku me...

Barbaroza
03-12-05, 11:39
reth bregdetit e adhuroj duke ndejtur ne nje zjarrm pran aty se bashku me...

Qiko,kujdes se saora na ngjiten fjale ketu! :lol: :lol:

Barb|Ka
03-12-05, 11:41
reth bregdetit e adhuroj duke ndejtur ne nje zjarrm pran aty se bashku me...

Qiko,kujdes se saora na ngjiten fjale ketu! :lol: :lol:

pse a po don me ardh a qka? :P

Barbaroza
03-12-05, 11:48
reth bregdetit e adhuroj duke ndejtur ne nje zjarrm pran aty se bashku me...

Qiko,kujdes se saora na ngjiten fjale ketu! :lol: :lol:

pse a po don me ardh a qka? :P

Tamam puna me ardhe,qy.Une s'po mundem me i binde ne te kunderten e ti e shpall ashiqare! :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
03-12-05, 11:50
reth bregdetit e adhuroj duke ndejtur ne nje zjarrm pran aty se bashku me...

Qiko,kujdes se saora na ngjiten fjale ketu! :lol: :lol:

pse a po don me ardh a qka? :P

Tamam puna me ardhe,qy.Une s'po mundem me i binde ne te kunderten e ti e shpall ashiqare! :lol: :lol: :lol:


aahhahhahaha hahahhahahaha e qka me te bo tash!! :lol:

Dreni30
04-12-05, 08:30
Vetem sa erdha isha ne natyre te fresket. :lol: :lol:

Kercovari
04-12-05, 08:54
Shetita ne fd tani dua te dale ne kafe.Ec more Dreni! :wink:

lazdrani
04-12-05, 11:32
Shetitja ne Shi me pelqen :wink:

Barb|Ka
04-12-05, 14:12
shetitja pran plazhit

mjellma
05-12-05, 22:06
shetitja me e preferuar per mua eshte afer detit kur fillon perndimi i dillet knaqesi e vertet

Domira
05-12-05, 22:18
Ne pyll :)

Reana
05-12-05, 22:20
Shetitja ne Shi me pelqen :wink:

:P :wink: :arrow:

Diana007
06-12-05, 07:48
:P Ne Bore :D

turisti
06-12-05, 11:16
Ne mendimet kah dashuria.... :P

Barbaroza
06-12-05, 11:43
Ne mendimet kah dashuria.... :P

Hahahahaa Turisti,cfare idesh ke...! :)

turisti
06-12-05, 12:07
Ne mendimet kah dashuria.... :P

Hahahahaa Turisti,cfare idesh ke...! :)

Idesh qetesuese,relaksuese - idesh GRSTIS.....,por te embela....

Dreni30
06-12-05, 23:08
Sot,anes maleve! :wink:

Shuj moj rri se as njet se ke me ardh me mua. :twisted:

Buqja_ch
23-06-07, 09:30
Atje ku tash cicirrojn vetum zogjet

vendasi
03-07-07, 04:21
Aty ..ku te takova...aty ku te njoftova...qendra e qytetit...ne te cilin shetisnim s'bashku...

^katunari^
03-07-07, 12:17
Ne mal, me qenin tim,te dielen ne mengjes, nuk ka zhurme, nuk ka njerz, veq une, ai dhe natyra,
harmoni fantastike, perparsija me qen:edhe jam vet edhe nuk jam vet

Buqja_ch
03-07-07, 14:45
Me Ty rrugéve té Gérmis né Prishtiné

Arkza
03-07-07, 14:48
Diku ku ka Qetsi dhe pastreti me pelqen te Shetitem dhe ne vetmi ............:confused:

Nirvana Band
03-07-07, 15:24
Aty ku ka qetesi dhe ajer te pastert,ku nuk me pengon asgje per t;u qetesuar.

Preshevar
03-07-07, 15:42
... dal heci pėrSkejt Liqenit :biggrin:

Linka_pz
03-07-07, 15:47
Shetitja ime e preferuar eshte , shetitja kah Marashi rreth ujit!

SANTANA-29
03-07-07, 17:21
A,,6,,kur asht udha qel...

aLbaChiCk
03-07-07, 17:30
A,,6,,kur asht udha qel...

hahahahaah A 81 ma i mir asht

^katunari^
03-07-07, 17:45
hahahahaah A 81 ma i mir asht

ohooooo,
jo valla une B27, se traktorin nuk ma lane ne A6 e A81

aLbaChiCk
03-07-07, 17:59
ohooooo,
jo valla une B27, se traktorin nuk ma lane ne A6 e A81

hahahaahahahaahah katunari B27 shum kam vozit andej haahah po traktorin as aty sta lojn bre hahahahahaha

^katunari^
03-07-07, 18:02
hahahaahahahaahah katunari B27 shum kam vozit andej haahah po traktorin as aty sta lojn bre hahahahahaha


po po, ky asht traktor ferguson, turbolader edhe allrad , e lojn e lojne ---------hahahhhh

egi
03-07-07, 20:03
i preferoj shetitjet me aniiiiiiiiiiii..nejse nuk di se sa eshte kjo shetitje, por pasi qe e kom kry shkollen e turizmit, kjo shetitje me ka lane me se shumti pershtypje....me qen me shoqni shum atmosfer e bukur =)

Preshevar
03-07-07, 20:29
i preferoj shetitjet me aniiiiiiiiiiii..nejse nuk di se sa eshte kjo shetitje, por pasi qe e kom kry shkollen e turizmit, kjo shetitje me ka lane me se shumti pershtypje....me qen me shoqni shum atmosfer e bukur =)

Anija t'llojit Titanic a ? :tongue: ... qiko po mytesh najkun hahahaahaha

instruktori
03-07-07, 21:30
Me anije shume te vogla per skaj stomit te detit

egi
03-07-07, 21:39
Anija t'llojit Titanic a ? :tongue: ... qiko po mytesh najkun hahahaahaha

shiko me qfar anije kom udhtu, nuk ehste titanik po pak ma moderne hehehhe

http://www.simplonpc.co.uk/ANEKLines/Lefka-Ori_20060812_Venice-318_900.jpg

Preshevar
03-07-07, 21:44
shiko me qfar anije kom udhtu, nuk ehste titanik po pak ma moderne hehehhe

http://www.simplonpc.co.uk/ANEKLines/Lefka-Ori_20060812_Venice-318_900.jpg

Me ēat anijėn e Portokallt a ? hahahaha,. jo shaka, M'vjen mir,..

T'deshiroj qe Anija e ardhshme per ty le te jet Kjo !

http://www.geekparadize.com/croisiere/photos-croisieres/03-croisiere.jpg

Elina
03-07-07, 21:46
Me pelqenje teper shetitjet neper natyre.

Gjithashtu shetija ne mbremje neper plazhe :tongue:

instruktori
03-07-07, 21:47
Une knaqem kur te perendon dielli te eci per skaj Detit

egi
03-07-07, 21:54
valla preshevar ndoshta nuk duket mir jasht, por duhet me kqyr sa mir mbrendaaaaa, qfar restorani qfar diskotekeeeee me te lan meeet...e qajo shetithe ka qen me e miraaa deri tash nuk e harroj kurr, edhe u kan speciale se e kem pas si shetitje maturante 2 dit ne ani e 6 ne greqiiii :biggrin:

Preshevar
03-07-07, 21:57
valla preshevar ndoshta nuk duket mir jasht, por duhet me kqyr sa mir mbrendaaaaa, qfar restorani qfar diskotekeeeee me te lan meeet...e qajo shetithe ka qen me e miraaa deri tash nuk e harroj kurr, edhe u kan speciale se e kem pas si shetitje maturante 2 dit ne ani e 6 ne greqiiii :biggrin:

Paj ku me dit be un.:rolleyes: .. s'di as me notue hahaahahah :biggrin: (shaka),.. ndoshta na sjell Zoti e Hypmi edhe ne n'ket Anij speciale, hotel 7 Yllash :D... amu jo per Greqi :biggrin: Hawaļ, Egjipt, apo diku tjeter hahahahaha

egi
03-07-07, 22:03
Paj ku me dit be un.:rolleyes: .. s'di as me notue hahaahahah :biggrin: (shaka),.. ndoshta na sjell Zoti e Hypmi edhe ne n'ket Anij speciale, hotel 7 Yllash :D... amu jo per Greqi :biggrin: Hawaļ, Egjipt, apo diku tjeter hahahahaha

ne cancuuuuunn...vendi ku kom qef me shkuuuuuuu shum i mire :biggrin:

Preshevar
03-07-07, 22:06
ne cancuuuuunn...vendi ku kom qef me shkuuuuuuu shum i mire :biggrin:

Ani se edhe atje shkon si t'ken naj rekė :biggrin: ,... veq mos harro me ja kallxu rrugen Pilotit se nuk besoj qe e din ku gjindet ky Cangcung :biggrin:

egi
03-07-07, 22:09
Ani se edhe atje shkon si t'ken naj rekė :biggrin: ,... veq mos harro me ja kallxu rrugen Pilotit se nuk besoj qe e din ku gjindet ky Cangcung :biggrin:

qysh nuk din..ky eshte qyteti me i bukur afer mexices :D

http://www.mexico.vg/wp-content/uploads/2006/07/cancun_aerial-pic.jpg

Preshevar
03-07-07, 22:14
qysh nuk din..ky eshte qyteti me i bukur afer mexices :D

http://www.mexico.vg/wp-content/uploads/2006/07/cancun_aerial-pic.jpg
:eek:
Mashallah qfar veniii !!!!... ti garant n'agjenci turistike punon qe po i din gjith kto vene !!!

..hy hy ??? pe shoh pishinen e Rilindes :tongue:

rilinda
03-07-07, 22:15
...Buzė Lumbardhit- kah Marashi :D:D

egi
03-07-07, 22:20
:eek:
Mashallah qfar veniii !!!!... ti garant n'agjenci turistike punon qe po i din gjith kto vene !!!

..hy hy ??? pe shoh pishinen e Rilindes :tongue:

hehehhehehehhehhe, jo nuk punoj kerkun..po e kom kry shkollen e turizmit more hehehehh

rilinda e ka pishin aty mas lisit te madh afer parkut te dashurve :biggrin:

rilinda
03-07-07, 22:22
Mire qe ja tregove ku e kom pishinen se ky menojke qe o me naj ven t'keq :D:D tash ja nis edhe ai me kop prej xhelozis :D:D

egi
03-07-07, 22:25
Mire qe ja tregove ku e kom pishinen se ky menojke qe o me naj ven t'keq :D:D tash ja nis edhe ai me kop prej xhelozis :D:D

valla s'po di prej kujt ka ga aj,,mos eshte msu prej meje me xhelozu hehehhehhe

nejse urime shum rilinda per kete vend, shum i bukur a :biggrin: mire e paske zgedh, sa te kushtoj

Preshevar
03-07-07, 22:25
Qy sa n'vend t'mir e paska pishinėn :smile:

...( :mad: grrrrrrrr inshAllah i bje Shiiiii e sun lahėn :biggrin: )

Preshevar
03-07-07, 22:27
Oo s'jam be Xheloozė.... :tongue:

Un po gezohem qe po ju shoooh mir juve :biggrin:

rilinda
03-07-07, 22:27
Aroma veshin t'tregoj se s'bon me bo t'madhe..... :D:D:D
Mos i trego kerkujt se ai nxansi yt dmth qe e ka msu xhelozin prej teje ja nis meniher me filozofu :D

Preshevar
03-07-07, 22:29
Po fal mori e paske ble ? hahahahahaa,.. garant i ke mashtru meksikant :D:D:D

egi
03-07-07, 22:31
Po fal mori e paske ble ? hahahahahaa,.. garant i ke mashtru meksikant :D:D:D

hahahhaahahahhahahahah jo jo meksikant jo, por pronart jan kan do amerikan..veq njeher i ka shiku mir me sy kan than ajt po ta jepin pishinen edhe pavarsin :biggrin:

rilinda
03-07-07, 22:32
Ēka po ta nin ty!? Edhe a din qė nuk bon mi ngu llafet e tjerve? nc nc nc... edhe kallxom qysh blehet fal? :D:D:D:D

luckyman
03-07-07, 23:03
Shetitja ime me e preferuar eshte, KUBA......ēfar jete *LIGHTS*

instruktori
03-07-07, 23:48
per mua eshte Dubrovniku

Aty kam qen shume her krejt knaqem

vjeshta
04-10-07, 16:53
Nepėr muze,buzė liqenit ,natyrė.......etj.

Virti
05-10-07, 00:27
... neper zemra! :biggrin:

Elina
05-10-07, 00:30
... neper zemra! :biggrin:


Nuk e di a ke vend me u shetite ,,, ngusht eshte :biggrin: po ma merr mendja mu se se di :biggrin:

Virti
05-10-07, 00:34
Nuk e di a ke vend me u shetite ,,, ngusht eshte :biggrin: po ma merr mendja mu se se di :biggrin:
edhe une teoretizova pak sepse s'di as une... :smile:

Elina
05-10-07, 00:46
edhe une teoretizova pak sepse s'di as une... :smile:


Ke imagjinate te bujshme...:smile:Mu me pelqejne shetitjet ne natyre,,, e sidomos ne stinen e vjeshtes ...

Virti
05-10-07, 00:49
Ke imagjinate te bujshme...:smile:Mu me pelqejne shetitjet ne natyre,,, e sidomos ne stinen e vjeshtes ...
mua ne pranvere dhe vere...

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 09:34
mua ne pranvere dhe vere...

edhe mua shume...:smile:

^katunari^
05-10-07, 09:36
Me qenin tem, ne mal, sidomos tash kur kan fillu gjethet me ra , e per qdo dite po ndryshon pamja e natyres

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 09:40
KOdrat i pelqej shume.mmhhhhh tash me qen ne majen e kodres:smile:

Virti
05-10-07, 17:30
KOdrat i pelqej shume.mmhhhhh tash me qen ne majen e kodres:smile:
shije te llojllojshme deeee :biggrin: