PDA

View Full Version : Sa Kohe Rrini Para Pasqyres!!!


Faqet : [1] 2

MemphiSx
05-11-04, 18:13
Kjo Teme eshte e hapur me shum per femra se ne meshkujt kemi pune me te lehte para pasqyres
Une per vete veq frizuren kur te rregulloj se skom pune tjeter para pasqyres edhe kajher kqyri a mos e kom vesh bluzen mbrapsht :D
Keshtu qe 5 min me shum nuk kohe nuk me merr pasqyrja

Gjumashja
05-11-04, 19:10
Po tash mvaret se ku shkoj a me kane dal aq edhe kqyrna ne pasqyre ka ndodh qe nashta ka 2 dite sjam kqyr, a kaniher tane diten veq edhe spo rri shume se po tutna qe po tranohna hahahahaha

MemphiSx
05-11-04, 21:53
Po tash mvaret se ku shkoj a me kane dal aq edhe kqyrna ne pasqyre ka ndodh qe nashta ka 2 dite sjam kqyr, a kaniher tane diten veq edhe spo rri shume se po tutna qe po tranohna hahahahahaSa ma shum qe rrin aq ma e buker del prej shpis :D Asi tranohesh krejt hahah ;)

Gjumashja
05-11-04, 22:04
hahahahahahahahahahahahhahahahahahaha shllung krejt valla

Barbaroza
06-11-04, 12:42
Me i mbledhe minutat e gjate tere dites,me dalin rreth 60 min. :wink:

Diana007
06-11-04, 12:50
Valla nuk kqyrm shum ne mengjes pak me shum, deri 20- 30 heheheh ,tani diten vtem kqyrem mos me kan shly syt e poe tuti na kon , ne mbremje nuk rri para pasqyres hiq se tutna :cry:

anna
06-11-04, 15:32
20 minuta me se paku nejse varet se ku do shkoj dhe me ke do takohem :wink:

Kloni
06-11-04, 16:39
Varet ku shkoj. sa me e gjate rruga aq me gjate rri para pasqyres por nuk kshyna per veti, sepse me pelqen vozitja dhe keshtu qendroj nganjehere me ore tana para saj por veten gati fare nuk e shoh...

lazdrani
06-11-04, 21:17
1-5 minuta :arrow: Tutem shume per ate :lol: :lol: :lol:

Luana
06-11-04, 22:55
Valla bre MemphiSx rri me siguri ter kohen 1 ore ne pasqyre , dhe nderkoh shikoj mos me kan pershklly shminkat :wink: :P

DEA
06-11-04, 23:05
5 minuta jane mese te mjaftueshem :roll:

Loloku
07-11-04, 01:23
E kam thy paqyren nje dite dhe tash me shume po i shikoj fotografite se aty po me duket vetja me i mire dhe mundesh me i shiku nate e dite pa asnje frike!

Maca
07-11-04, 13:26
Secilen dite minimum 20 min...
Kurse te premten,shtunen dhe te dielen ka 1 ore maximum...
Prej te henen deri te premten ne mengjes vetem i laj syte dhe dhembet edhe qe e bej nje tushe e e pastroj fytyren...
Kurse kur dal ne mbremje kuptohet se me duhet me teper kohe,per ta ndreq frizin,te shminkatem dhe te veshem...
d.m.th per ter javen 4 or e 40 min...

MemphiSx
07-11-04, 19:08
Valla bre MemphiSx rri me siguri ter kohen 1 ore ne pasqyre , dhe nderkoh shikoj mos me kan pershklly shminkat :wink: :P


Ti ski nevoje per shminka hiq bre se je si kukell :D

aferdita
07-11-04, 21:15
nuk e shikoj oren se sa rri,por gati gjithe diten :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
08-11-04, 16:34
Ne mengjes rri pakez ma gjat. ca. 30 min. Gjate dites shikone ka pakez. Siq bene thuajse gjdo femer. Dhe kur dal dikund ne mbremje apet nje 10 min. Duke shikuar teshat qe i ndrroj se si bien. Kaq. Por nuk rri aq shum ne mbremje si frigona. Edhe pasi kercej ne nje shoqat valltare, me duhet kogja te shikona ne pasqyre per te mesuar kercimin edhe ma mire.

Therapeuti
08-11-04, 19:22
Nuk po guxoje shpeshe me u shique sepse ka rrezike te dashurohem ne V....

vushtrria
08-11-04, 21:24
une nuk rri para pasqyres,por pasqyrja rrin para meje :lol:

Gentiana
09-11-04, 02:09
une nuk rri para pasqyres,por pasqyrja rrin para meje :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
09-11-04, 07:17
Valla bre MemphiSx rri me siguri ter kohen 1 ore ne pasqyre , dhe nderkoh shikoj mos me kan pershklly shminkat :wink: :P


Ti ski nevoje per shminka hiq bre se je si kukell :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MemphiSx

ShEjToNkA
09-11-04, 13:34
Hiq mė pak se 12 orė :lol:

Kaltrina
09-11-04, 13:54
Kjo Teme eshte e hapur me shum per femra se ne meshkujt kemi pune me te lehte para pasqyres
Une per vete veq frizuren kur te rregulloj se skom pune tjeter para pasqyres edhe kajher kqyri a mos e kom vesh bluzen mbrapsht :D
Keshtu qe 5 min me shum nuk kohe nuk me merr pasqyrja

Qdo mengjes para se me shku ne pune, perafersisht nje ore rri ne pasqyre,kjo mesatare se ne mbremje kuku mos vete... :lol:
:wink:
pershendetje

turisti
17-11-04, 12:19
Pak,hahahahahaha,sepse sa e harxhoj kohen para pasqyres,me mire eshte ta harxhoj ne forum DARDANIA. :wink:

Kercovari
17-11-04, 12:40
Mua me kan rren floket,cfar me duhet pasqyra edhe nje kofe me uje mjafton.Apo jo!?.

turisti
17-11-04, 12:43
Mua me kan rren floket,cfar me duhet pasqyra edhe nje kofe me uje mjafton.Apo jo!?.

Jo,kofja eshte shume :arrow: POCERKA,hahahahahahaha. :wink:

Kercovari
17-11-04, 13:20
Mua me kan rren floket,cfar me duhet pasqyra edhe nje kofe me uje mjafton.Apo jo!?.

Jo,kofja eshte shume :arrow: POCERKA,hahahahahahaha. :wink:
Me mire nje pike loti shoki.Me pocerke lahen te vdekurit.Une ala s`kam vdeke!Haaaaaaaaa!

turisti
17-11-04, 13:45
Mua me kan rren floket,cfar me duhet pasqyra edhe nje kofe me uje mjafton.Apo jo!?.

Jo,kofja eshte shume :arrow: POCERKA,hahahahahahaha. :wink:
Me mire nje pike loti shoki.Me pocerke lahen te vdekurit.Une ala s`kam vdeke!Haaaaaaaaa!

Zot mos e ban shoki,por mendova per floket qe kan ra,hahahahahahaha.

Te pershendes,TURISTI. :wink:

Kercovari
17-11-04, 13:48
Mua me kan rren floket,cfar me duhet pasqyra edhe nje kofe me uje mjafton.Apo jo!?.

Jo,kofja eshte shume :arrow: POCERKA,hahahahahahaha. :wink:
Me mire nje pike loti shoki.Me pocerke lahen te vdekurit.Une ala s`kam vdeke!Haaaaaaaaa!

Zot mos e ban shoki,por mendova per floket qe kan ra,hahahahahahaha.

Te pershendes,TURISTI. :wink:
Po de.Floket me kane cofur shoki.E di se ti s`ke menduar ndryshe.Haaaa!

turisti
17-11-04, 13:51
Mua me kan rren floket,cfar me duhet pasqyra edhe nje kofe me uje mjafton.Apo jo!?.

Jo,kofja eshte shume :arrow: POCERKA,hahahahahahaha. :wink:
Me mire nje pike loti shoki.Me pocerke lahen te vdekurit.Une ala s`kam vdeke!Haaaaaaaaa!

Zot mos e ban shoki,por mendova per floket qe kan ra,hahahahahahaha.

Te pershendes,TURISTI. :wink:
Po de.Floket me kane cofur shoki.E di se ti s`ke menduar ndryshe.Haaaa!

Normal,sepse edhe ashtu po mendoj me ti dergue nja 10 femra per masazhe dhe dy pasqyre per t'i kontrolluar nga te gjitha kendeve....floket :wink: .... :wink:

Mafiozi
17-11-04, 13:55
Jam i sigurt qe pasqyren vajzat e kan pru mbes ne, po mir shum
se edhe neve djemve na vyn pak per mi ndreq flokt...

Mua 5 minuta me mjaftojn, 10 min. bėhėt shum... :lol:

8) :wink:

Murgesha
17-11-04, 14:47
Jam i sigurt qe pasqyren vajzat e kan pru mbes ne, po mir shum
se edhe neve djemve na vyn pak per mi ndreq flokt...

Mua 5 minuta me mjaftojn, 10 min. bėhėt shum... :lol:

8) :wink:

Mafioz, a mos don tė thotė se nuk ke flokė shumė qė i rregullon pėr 5 minuta??? :lol: :wink: :roll:

ARMANI
17-11-04, 14:48
1 minut veq mi tallavit flokt kur te dal ndersa ne mengjes 5 mini

Mafiozi
17-11-04, 15:00
Jam i sigurt qe pasqyren vajzat e kan pru mbes ne, po mir shum
se edhe neve djemve na vyn pak per mi ndreq flokt...

Mua 5 minuta me mjaftojn, 10 min. bėhėt shum... :lol:

8) :wink:

Mafioz, a mos don tė thotė se nuk ke flokė shumė qė i rregullon pėr 5 minuta??? :lol: :wink: :roll:

Hahahahahaa pyetje e mir Murgesha... por nuk esht ashtu :?
Kam flok si duhet nuk jam qel :shock:
I kam te shkurta, nuk ka nevoj shum koh per me ber nje frizur :P

:wink:

Kercovari
17-11-04, 16:32
Jam i sigurt qe pasqyren vajzat e kan pru mbes ne, po mir shum
se edhe neve djemve na vyn pak per mi ndreq flokt...

Mua 5 minuta me mjaftojn, 10 min. bėhėt shum... :lol:

8) :wink:

Mafioz, a mos don tė thotė se nuk ke flokė shumė qė i rregullon pėr 5 minuta??? :lol: :wink: :roll:

Hahahahahaa pyetje e mir Murgesha... por nuk esht ashtu :?
Kam flok si duhet nuk jam qel :shock:
I kam te shkurta, nuk ka nevoj shum koh per me ber nje frizur :P

:wink:
Lum ti i lumi qe i ke floket Mafiozi
Por c`te bej une i qele e i perqel.

Kercovari
17-11-04, 16:35
Mua me kan rren floket,cfar me duhet pasqyra edhe nje kofe me uje mjafton.Apo jo!?.

Jo,kofja eshte shume :arrow: POCERKA,hahahahahahaha. :wink:
Me mire nje pike loti shoki.Me pocerke lahen te vdekurit.Une ala s`kam vdeke!Haaaaaaaaa!

Zot mos e ban shoki,por mendova per floket qe kan ra,hahahahahahaha.

Te pershendes,TURISTI. :wink:
Po de.Floket me kane cofur shoki.E di se ti s`ke menduar ndryshe.Haaaa!

Normal,sepse edhe ashtu po mendoj me ti dergue nja 10 femra per masazhe dhe dy pasqyre per t'i kontrolluar nga te gjitha kendeve....floket :wink: .... :wink:
Mos mendon me mi dergu disa miza ne ne aeroportin e bumballave.Haaaa!

Gentiana
17-11-04, 16:42
Mvaret, ne mengjes 10-15min, dhe ate vetem per kosmetik qe ban ēdo femer per ēdo dite, kurse kur kam me dal ndokund ateher sigurisht se ndoshta 30min mjaftojn a jo?!

Kercovari
17-11-04, 16:59
Mvaret, ne mengjes 10-15min, dhe ate vetem per kosmetik qe ban ēdo femer per ēdo dite, kurse kur kam me dal ndokund ateher sigurisht se ndoshta 30min mjaftojn a jo?!
Valla Genta
Floket e tua si duje thekne,nese i ke si ajo ne foto,edhe tre ore do te i kishe pakes!Krenohu se jen te tuat dhe i bajtsh me shendet.

Mafiozi
17-11-04, 19:20
Lum ti i lumi qe i ke floket Mafiozi
Por c`te bej une i qele e i perqel.

Kercovari... un kam shanc qe kam flok po e din qe flokt nuk te bejn
njeri... kuprohemi :wink:

Qel esht sexi e din ti me siguri :wink:

pershendetje 8)

mijalta
17-11-04, 20:16
sme nevoitet te ri gjat parapasqyre se si do qoft se si jomm jom e bukur skom nevoj mu ndreq ;)

MemphiSx
17-11-04, 20:30
mjalta dmth spaske nevoje per ndonje Kompliment :D Veq po ta japi nje Kompliment
Bukuria eshte aq e pa vler sa qe ndodh t'behesh merak per vetllat se a mos kan fillu me t'ra ;)

dr1ta
17-11-04, 22:52
Ndonje dit 5 min, ndonje dit hiq, e ndonjeher 20min max.

mijalta
18-11-04, 19:30
mjalta dmth spaske nevoje per ndonje Kompliment :D Veq po ta japi nje Kompliment
Bukuria eshte aq e pa vler sa qe ndodh t'behesh merak per vetllat se a mos kan fillu me t'ra ;)ghaghaghahga ska nevoj per komplimente.. ;)

livoreka bicio
22-11-04, 20:35
NEVARET SIPAS NEVOJES. :wink:

Gjumashja
03-12-04, 19:51
NEVARET SIPAS NEVOJES. :wink:
:lol: :lol: :lol:

turisti
03-12-04, 22:25
As 1' ne dite,ma pak. :wink:

lazdrani
03-12-04, 23:14
Nese beje rrojen e fetyres 25 minuta :wink:

mickoja
07-01-05, 23:34
puna ime me shtyn qe te jem shum para pasqyres,por ne diteve te lira nuk shiqona hiq ne pasqyre :wink:

livoreka bicio
08-01-05, 01:06
NVARETE NA MOMENTI,PUNA,PLANI,DHE SA E KAME PRANE :wink:

Barbaroza
10-01-05, 12:24
Mjaft shume,kam frike se po i bie sysh vetes. :(

Mafiozi
10-01-05, 12:54
Mjaft shume,kam frike se po i bie sysh vetes. :(

Mos frigo moj se tybe nuk i bjen mesysh jooo :lol: :wink:

Barbaroza
11-01-05, 19:41
Mjaft shume,kam frike se po i bie sysh vetes. :(

Mos frigo moj se tybe nuk i bjen mesysh jooo :lol: :wink:

Athua Mafioziiiiiiiiii????????????Tash do ta dyfishoj pra qendrimin prane pasqyres pasi ma hoqe kete dert. :lol: :lol:

Murgesha
11-01-05, 21:46
Po frigohem me nejt para pasqyrės. Interesant ajo qė po e shoh nė paqyrė spo mė duket vetja.

Mafiozi
11-01-05, 22:28
Mjaft shume,kam frike se po i bie sysh vetes. :(

Mos frigo moj se tybe nuk i bjen mesysh jooo :lol: :wink:

Athua Mafioziiiiiiiiii????????????Tash do ta dyfishoj pra qendrimin prane pasqyres pasi ma hoqe kete dert. :lol: :lol:


Po moj, se tybe nese ke mbet mi marr msysh vetvetes, tjeret paskan mu tranu :lol: :lol:

Barbaroza
12-01-05, 11:03
Mjaft shume,kam frike se po i bie sysh vetes. :(

Mos frigo moj se tybe nuk i bjen mesysh jooo :lol: :wink:

Athua Mafioziiiiiiiiii????????????Tash do ta dyfishoj pra qendrimin prane pasqyres pasi ma hoqe kete dert. :lol: :lol:


Po moj, se tybe nese ke mbet mi marr msysh vetvetes, tjeret paskan mu tranu :lol: :lol:
Po edhe jane tranu disa. :lol: :lol: :lol:

sarasara
28-01-05, 17:15
Paj,me i mbledh per tan diten bon vaki nja 30min.

PAOLINA
28-01-05, 17:18
Po n`varet, por shpesh ka 30 min.

biondi_f86
29-01-05, 14:40
Nuke e kame vrejte por mendoje ce mjafte kohe rrije.

doGzona
03-04-05, 17:26
Me nje koha shume.
Sa qe deshi mama te ma heq pasqyren nga dhoma... tha qika jem po trenohesh...me ngucte :lol: :lol:

Gjumashja
03-04-05, 17:30
shpeshhh e kapak

ShEjToNkA
03-04-05, 17:33
Me nje koha shume.
Sa qe deshi mama te ma heq pasqyren nga dhoma... tha qika jem po trenohesh...me ngucte :lol: :lol:


S'ka pas fajė mama ,se mendė janė kėto dhe njėherė dalinė mė nuk kthehen. :lol: :lol: :wink:

doGzona
03-04-05, 17:51
Me nje koha shume.
Sa qe deshi mama te ma heq pasqyren nga dhoma... tha qika jem po trenohesh...me ngucte :lol: :lol:


S'ka pas fajė mama ,se mendė janė kėto dhe njėherė dalinė mė nuk kthehen. :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
15-08-05, 17:37
aq sa me nevojitet 2-3 minuta

Sy_kaltra
28-05-07, 01:15
Shum pak .

selvija
28-05-07, 11:12
Qitash kam nis te rri pak si shum,,,:biggrin:

Dreni30
28-05-07, 11:16
Hiq, se me ba e me ndodh me ja nis me u kshyre ne pasqyre e tu mu duk vetja i mire ku me dit cka bahet, hahahahahahaahah

Nirvana Band
28-05-07, 11:20
Po afersisht 1 min, nuk kam nevoj me shume te rri para pasqyres.

selvija
28-05-07, 11:30
Per ju mashkujt ma let ,,psh flok me pak ,,grim hiq ,, e femrat kur ulen duhet kohe

kur si duket vetja e mir,,me prit dikush me te than a..hee bena qefin vetes.

Nirvana Band
28-05-07, 11:35
Mire e ke Selvija, pajtohem me ty . Normale eshte qe femrave ju duhet me shume kohe per me u rregullue. Po edhe per vete faktin se qdo here duken me te bukura se meshkujt. hahahaha.

selvija
28-05-07, 11:39
Mire e ke Selvija, pajtohem me ty . Normale eshte qe femrave ju duhet me shume kohe per me u rregullue. Po edhe per vete faktin se qdo here duken me te bukura se meshkujt. hahahaha.Po normal nje femer qe nuk i kushton mirmbajtjen e bukuris qe ka dhon zoti, eshe diqka per mua shum negative,,
femra duhet te duket si femer e jo perzire me mashkuj...mua me pilqen te mbahem

Dreni30
28-05-07, 11:41
Ishalla nuk del Selvija ne rruge se paska me marr msysh menjehere sot, hahahhah

selvija
28-05-07, 11:46
Ishalla nuk del Selvija ne rruge se paska me marr msysh menjehere sot, hahahhahPo valla kam nje takim per ma von,,pa u ndreq mir nuk dal...ani tash si kam ble rroba te veres heee,,heee akull krejt..:tongue:

Nirvana Band
28-05-07, 11:48
Valla mire e ka Dreni, se paske ja time marre msysh ,ose ne ate takimin paska me i ra te fiket ndokuj hahahaha.

gazi-de
28-05-07, 11:52
nuk kame pasqyre fare qy..............hghghghghghg

selvija
28-05-07, 11:53
Valla mire e ka Dreni, se paske ja time marre msysh ,ose ne ate takimin paska me i ra te fiket ndokuj hahahaha.Haaa fikt ,,marr ndihmen e par me vete,,nese ndodh ai raste ahaha,,me patron punes kam pun aii sme shikon ndoshta edhe ashtu ahahahah:biggrin:

Dreni30
28-05-07, 11:54
Po valla kam nje takim per ma von,,pa u ndreq mir nuk dal...ani tash si kam ble rroba te veres heee,,heee akull krejt..:tongue:

Hhahahahahah ruju qik se po zen ne thu dikund e mos vete bahet, hahahahah

Nirvana Band
28-05-07, 11:58
Haaa fikt ,,marr ndihmen e par me vete,,nese ndodh ai raste ahaha,,me patron punes kam pun aii sme shikon ndoshta edhe ashtu ahahahah:biggrin:
Ok, pak hajgare hahaha. Inshalla kalon mire ne ate takim.

selvija
28-05-07, 12:01
Ok, pak hajgare hahaha. Inshalla kalon mire ne ate takim.Flm ishalla..:smile:

jadore
04-06-07, 21:12
...3 sec , dij edhe per 3 ore ;me ndejte (valla)

(hiq me larg se dje , kur nje shoku i tregova qe nganjehere per nje pregatitje ne mbremje me duhen 3 ore .... u pak duke qesh ..(mashkull hesapi de ..) kur ja numerova kohen dhe veprimet , e pa qe edhe e e shpejte qenkam bile ...qka kane lidhje mashkujt pash Zoten ,me kujdes ndaj vetevetes ne grim apo mode ..

Zero Cool
04-06-07, 21:22
jador pssssssssssssssssssst se po tregoj qysh tkam prit vjet 3 muj me shku ne pushim....
Prit e prit, se po vjen, kjo, kish dal para pasqyres, e po kcen :biggrin:

jadore
04-06-07, 21:25
jador pssssssssssssssssssst se po tregoj qysh tkam prit vjet 3 muj me shku ne pushim....
Prit e prit, se po vjen, kjo, kish dal para pasqyres, e po kcen :biggrin:
...kismet e aty me ke ,me te 12-tin ,(mos me dalt ndonje pune per sherr ..!!)

vjeshta
04-06-07, 22:07
M'varet se ku shkojė.

rafet llapjani
05-06-07, 00:31
Une shum valla kanje her po tutna prej vehtje hhahahhaahahahahhahahhaahah

uliksi31
05-06-07, 00:37
Une kqyrna ne dritare, kah dal jasht, spo mi qet krejt detalet. Ahahahahahahahaha

aLbaChiCk
05-06-07, 11:44
Une kqyrna ne dritare, kah dal jasht, spo mi qet krejt detalet. Ahahahahahahahaha

hahahaahhahhhahahahahahahahahhah

vjeshta
07-06-07, 01:30
M'varet se ku shkojė.

Sonte 2 ore gati !

Domira
07-06-07, 01:32
Mvaret se a du me pa vehten ma mire ose jo...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zero Cool
07-06-07, 01:32
valla hiq, skam qka mu kqyr i bukur jam pa u kqyr qy, kush ka nevoj kqyret me ore te tera.

vjeshta
07-06-07, 01:36
Para pasqyre nuk shikohet vetem ..........hahaha

Zero Cool
07-06-07, 01:54
ma mir vetem sesa me burr qe fol shkinisht ahahahahahahahahaha

Gjumashja
06-12-07, 10:50
shume edhe falenderoj Zotin sa e bukur jam hhahahahah . . . mjafton 1minut nuk jam komplekse . . .

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-12-07, 10:53
shume edhe falenderoj Zotin sa e bukur jam hhahahahah . . . mjafton 1minut nuk jam komplekse . . .

hahahaha po ske nevoj moj ti....:biggrin:

Lona
19-12-07, 09:32
Kur preagtitem vetem 5-minuta ...

Arkza
19-12-07, 12:26
10-15 !! Varet se ku po Shkoj , ne Pune me Thjesht por kam me shku Dikun Normal se me duhet se paku 20 Min .....!! :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-12-07, 14:18
10-15 !! Varet se ku po Shkoj , ne Pune me Thjesht por kam me shku Dikun Normal se me duhet se paku 20 Min .....!! :biggrin:

Sis po thuj moj qe ske nevoj me nejt para pasqyres:biggrin:

Arkza
19-12-07, 14:19
Sis po thuj moj qe ske nevoj me nejt para pasqyres:biggrin:Hhahahahahhaha E Sinqertra ooo un Pusjka sdi me rrejt !! Te Pershendes shume sis , aje mir a qysh kalon !?

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-12-07, 14:21
Hhahahahahhaha E Sinqertra ooo un Pusjka sdi me rrejt !! Te Pershendes shume sis , aje mir a qysh kalon !?

ani ani mir mir eki mir qe zdishe me rejnt hahahaa
Flm shume SIs mir jam qe qetu sa erdha e mir qe te takova knej pari..E ti qysh te kam SIs? pranoje nje mpuqq nga meje:smile:

Arkza
19-12-07, 14:43
ani ani mir mir eki mir qe zdishe me rejnt hahahaa
Flm shume SIs mir jam qe qetu sa erdha e mir qe te takova knej pari..E ti qysh te kam SIs? pranoje nje mpuqq nga meje:smile:Gezohem shume qe je mir sis edhe nga une Pranoje nje Mpuqq , valla sis sen hiq keshtu ne pune plasa me keto here nje Faz rrym e here dy Faz rryme marova me te hahahahahahah , Shnosh a , edhe un Gezohem qe te pash se valla kam harru se kur te kam pa ! :wink:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-12-07, 14:46
Gezohem shume qe je mir sis edhe nga une Pranoje nje Mpuqq , valla sis sen hiq keshtu ne pune plasa me keto here nje Faz rrym e here dy Faz rryme marova me te hahahahahahah , Shnosh a , edhe un Gezohem qe te pash se valla kam harru se kur te kam pa ! :wink:

Gjithashtu gezohem per ty sis qe je mir..flm per mpuqin..dhe inshalla mbetesh gjdoher mir..hajd se ka keq e ma keq hahahaha rryma vjen e shkon shnosh sis....:smile:

Ma paske harru hijen hahahahaha qe qe jaja kujam me regjistro mir dhe mos me harro hahaha

Arkza
19-12-07, 14:51
Gjithashtu gezohem per ty sis qe je mir..flm per mpuqin..dhe inshalla mbetesh gjdoher mir..hajd se ka keq e ma keq hahahaha rryma vjen e shkon shnosh sis....:smile:

Ma paske harru hijen hahahahaha qe qe jaja kujam me regjistro mir dhe mos me harro hahahaSis me Fal per qfare Hije e Ki Fjalen se ste Kuptova !
Sis qka te Regjistroj se skam Adrese tend !?

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-12-07, 14:54
Sis me Fal per qfare Hije e Ki Fjalen se ste Kuptova !
Sis qka te Regjistroj se skam Adrese tend !?


hahahahaha shka mke shti me kesh SIs...sis mos jam tu fol helbet latinisht hahahaha hije moj a nuk po e kupton a..edhe per regjistrimin thash regjistroje avatarin tim mir ms mem harru me e regjistru ne mend e jo dikund tjeter kapishish a jooooo:biggrin:

Arkza
19-12-07, 14:58
hahahahaha shka mke shti me kesh SIs...sis mos jam tu fol helbet latinisht hahahaha hije moj a nuk po e kupton a..edhe per regjistrimin thash regjistroje avatarin tim mir ms mem harru me e regjistru ne mend e jo dikund tjeter kapishish a jooooo:biggrin:AhAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jo jo bre joooooo po qysh e harroj une nje Ftyre Engjullushe sikir ti Allahile qyh edhe ti hahahahahahahhaha jo bre sis jo ste Harroj Kurr edhe hiq pa Regjistru por puna eshte se une dhe ti shume Rralle po takohimi kur po i shoh Postimet e tua Shpsht them pse nuk jemi nganjehere njetin kohe ! por per mua Prap se prap po me Mjafton me i lexu Postimet e tua dhe po kanaqem shume kur po e di se je Mir !!!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-12-07, 15:03
AhAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jo jo bre joooooo po qysh e harroj une nje Ftyre Engjullushe sikir ti Allahile qyh edhe ti hahahahahahahhaha jo bre sis jo ste Harroj Kurr edhe hiq pa Regjistru por puna eshte se une dhe ti shume Rralle po takohimi kur po i shoh Postimet e tua Shpsht them pse nuk jemi nganjehere njetin kohe ! por per mua Prap se prap po me Mjafton me i lexu Postimet e tua dhe po kanaqem shume kur po e di se je Mir !!!


Te falemdenderoj shume per ket postim aq te ambel dhe te mir..gjithashtu me vjen mir kur te takoj knej pari po gjithashtu me knaqsi i lexoj postimet e tuaja....As un ty ste harroj moj zemrushe...eke meritu tash nje perqafim te fort...:smile:

selvija
19-12-07, 17:03
Neser e kam njet me mir se du mu vesh me dimija...duhet me ja pershat shminkat edhe karminin...:tongue: :wink:

Sy_kaltra
27-12-07, 15:38
Edhe po te rrija me dite te tera pran pasqyres jam kjo qe jam nuk do te behem me e bukur,prandaj 5 min ne mengjes mjaftojne.

LaCoStA
28-12-07, 06:07
Gati se hiq (blic) as nje minut

Diana007
10-03-08, 19:17
Nganjher harroj qe duhet te shikoj veten ne pasqyre :rolleyes:
Ne mengjes me se shumti 15 min.

Estella
10-03-08, 19:24
mengjes 20 min e kshtu ma shume mvaret per ku bana gati me dal :)

gazi-de
10-03-08, 19:36
Me falni per vones se isha para pasqyres:biggrin: ,shum valla,:biggrin:

Diana007
10-03-08, 19:38
Me falni per vones se isha para pasqyres:biggrin: ,shum valla,:biggrin:

Po tash te duhet me shum me rregullu frizuren :biggrin:

Agolli
10-03-08, 19:41
Z'guxoje, shume, xhelozon e dashura,..ndoshta mua me duket ashtu! :cool:

gazi-de
11-03-08, 11:34
Po tash te duhet me shum me rregullu frizuren :biggrin:
po bre,nganjehere naten po qohem dhe po shikoj mos e kom prish frizuren:biggrin:

lovely
11-03-08, 11:36
Z'guxoje, shume, xhelozon e dashura,..ndoshta mua me duket ashtu! :cool:ncncncncncncncnccncncc, e zbulova pse ti s po guxon me m fol mue.... po qka e merrshe more me veti ne forum? leje te dera ne t pret :biggrin:

thuj asaj tanes, se ktu ne forum veq me gishta asishesh... e kallxoi qe ato e ki jete e drite... binde njerin qe veq ato e don.. e kto n forum i don veq me shkronja :smile:

harrova me thane se kurr nuk rri shume n pasqyre.,.... nese shkoj dikun, ne kerr lyhna..seriozisht..shume shpejt i kryj tona punt =)..e kur t i laj syte more s kam nevoje me u kqyr ne pasqyre..eeh kur t asishna kam qef me u kqyr valla...s t rrej... =)

Albonita
11-03-08, 14:58
Muj te them jo ma shum se ( 10min)

Dardan Kastrati
11-03-08, 15:40
ncncncncncncncnccncncc, e zbulova pse ti s po guxon me m fol mue.... po qka e merrshe more me veti ne forum? leje te dera ne t pret :biggrin:

thuj asaj tanes, se ktu ne forum veq me gishta asishesh... e kallxoi qe ato e ki jete e drite... binde njerin qe veq ato e don.. e kto n forum i don veq me shkronja :smile:

harrova me thane se kurr nuk rri shume n pasqyre.,.... nese shkoj dikun, ne kerr lyhna..seriozisht..shume shpejt i kryj tona punt =)..e kur t i laj syte more s kam nevoje me u kqyr ne pasqyre..eeh kur t asishna kam qef me u kqyr valla...s t rrej... =)
Shife shife kjo edhe ketu te pasqyra po don me ba sikur te pacenzura aaahaahaha ani paske qef edhe te pasqyra .................:biggrin:

Arkza
11-03-08, 15:42
10-15 min dhe Fund Zgjohem kam e shiqoj vetin per rrethe se a jam krejt Ok .......:biggrin:

Dukagjinas_i
11-03-08, 15:45
..s'rri hiq, pasqyra rri para meje :biggrin:

lovely
11-03-08, 17:21
Shife shife kjo edhe ketu te pasqyra po don me ba sikur te pacenzura aaahaahaha ani paske qef edhe te pasqyra .................:biggrin:


ahahahahahahahahahahahahahahhahahaahahahahahahaha

ecatje poshte t kallxoj qysh :tongue: :biggrin:

vjeshta
11-03-08, 17:31
E kam thy mbreme ..........se e pyetsha se cila eshte ma e bukura e dheut ,e ajo hiq .......e bammmmmmmm .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

DritonPR
11-03-08, 18:00
um habiti kjo teme, une kishe SA KOHE RRINI PARA PAVARSIS

Agolli
11-03-08, 18:07
ncncncncncncncnccncncc, e zbulova pse ti s po guxon me m fol mue.... po qka e merrshe more me veti ne forum? leje te dera ne t pret :biggrin:

thuj asaj tanes, se ktu ne forum veq me gishta asishesh... e kallxoi qe ato e ki jete e drite... binde njerin qe veq ato e don.. e kto n forum i don veq me shkronja :smile:

harrova me thane se kurr nuk rri shume n pasqyre.,.... nese shkoj dikun, ne kerr lyhna..seriozisht..shume shpejt i kryj tona punt =)..e kur t i laj syte more s kam nevoje me u kqyr ne pasqyre..eeh kur t asishna kam qef me u kqyr valla...s t rrej... =)
O nuk oshte veē njo, kam shuuu_me, per realitet po flase, ne pune krejt koleget jan femra, ju kam qellu i hastretit, s'ka faj jo, u prish dynjeja!
po kyqna ne teme!
Rri pake, ama shprehi e kam me i pastru dhembet, sidomosė me i pre thojt, me eshte bere vesvese koheve te fundit!

DritonPR
11-03-08, 18:09
ne pune krejt koleget jan femra,
sidomosė me i pre thojt,

te paskan bo kukell ty :biggrin:

Agolli
11-03-08, 18:16
te paskan bo kukell ty :biggrin:
T'pakten, mundohen...sikurse forret e baci Qumil, ike une, ike Arusha, ndjek une ndjek Arusha!:biggrin:

DritonPR
11-03-08, 18:24
ty be sosht edhe keq, ma mire me pas prani te femrave se te meshkujve haha

Agolli
11-03-08, 18:32
Qashtu oshte...diēka qe eshte ma e mire, me kshyr secili punen e vete!

DritonPR
11-03-08, 18:36
ja bash secili punen e vet nuk o edhe aq mire haha

vjeshta
11-03-08, 18:37
Qashtu oshte...diēka qe eshte ma e mire, me kshyr secili punen e vete!

Edhe me u kqyr ne pasqyren e vete .........hahahaaaaaaaaaa

Agolli
11-03-08, 18:40
Edhe me u kqyr ne pasqyren e vete .........hahahaaaaaaaaaa
ahahahahahahah :tongue:
s'po guxoje!! :redface:

Linka_pz
11-03-08, 18:42
Shume pak ,,,prandaj jam edhe Pa komplekse .....

Breshka
10-06-08, 21:06
spo muj e mrri me u kqyr hiq se....:(

rafet llapjani
11-06-08, 02:59
shum shum rrie deri sa edhe kimen e mram te pecerrkes endrejtoj aghaghaghaghaghaghgh

Fshatari
11-06-08, 12:56
Tan kohėn e kaloj para pasqyrės sė vogėl qė e kam n'xhep!
Shiko ēfarė dmth narcist e e kupton pse e dua aq shumė pasqyrėn!
Shikohem nė pasqyrė prandaj jam!

Estella
14-06-08, 19:28
mvaret per qka ka mu bo gati aq edhe rriii

kshtu normal 10 deri 15 min m'duhen

Rizuana
04-07-08, 12:38
shume pak rri 2-3 min.... (nejse nashta edhe kaq jane shume :biggrin: )
megjithese pasqyre te mdhaja plot neper shpi, kshtuqe deshte nuk deshte po shkojne syte..ama kte nuk e futa ne qato 2-3 min...

Jana
04-07-08, 12:53
Kur skam me dal 10 min...
Kur kam me dal 40 min deri 1 or......

egi
04-07-08, 13:38
Kohve te fundit diqka me ka hi vetja ne qef :tongue:

aLbaChiCk
04-07-08, 14:39
nonstop :biggrin::tongue:

SANTANA-29
04-07-08, 14:42
nonstop :biggrin::tongue:

edhe me veti e merr ,,,apo,,,,,hahahahahahahahaha:tongue:

aLbaChiCk
04-07-08, 14:43
edhe me veti e merr ,,,apo,,,,,hahahahahahahahaha:tongue:

jap hahahaahahahahaahah ne qant me veti , ne kerr me veti , ne pun me veti also nime nonstop hahahahaahah

Breshka
04-07-08, 19:33
hiq se tutna :tongue:

emine
04-07-08, 19:43
sa te jete nevoja;);););)

jadore
04-07-08, 19:46
jo , pa te une se bej hiq.... pasqyren e kam udherrefyese ne jete..

sunrise
04-07-08, 20:00
veq deri sa te rregullona... ma shume jo... e di qe jom e mire skom nevoj me u kqyr hiq hahahah

Guri i madh
04-07-08, 20:14
hiq se tutna :tongue:


hiq mos u tut veq trgoj muskujt para pasqyres e kie me u trimrue

Breshka
04-07-08, 20:17
hiq mos u tut veq trgoj muskujt para pasqyres e kie me u trimrue

PO I TREGOJ SI MARINARI POPAJ MASI PO HA SPANAQIN PO KOT TUTAAAAAA :tongue:

Guri i madh
04-07-08, 20:19
PO I TREGOJ SI MARINARI POPAJ MASI PO HA SPANAQIN PO KOT TUTAAAAAA :tongue:


mbaje afer nji thes me spinaq ose me UFLLA se edhe une me me UFLLA trimrohna hhhaaaa

selvija
04-07-08, 21:10
Diqysh krejt si turisti po me qet...:rolleyes:
http://www.pauke.fi/kuvitus/Peili.gif

Oqeani
04-07-08, 23:01
Nuk kam kohe , kur dal kshyrna ne xhamin e deres edhe fijuuuuuuu

Arkza
05-07-08, 11:17
Veq deri sa te lyhem ... edhe me nje pasqyre te vogel ne dor e mbaj , ndresa kur te vishem nga te shkoj pune e sho 1 min vetin pasqyre ne koridor dhe fiu ne pune ... d.m.th krejt 10-15 min .... :biggrin:

Fshatari
05-07-08, 14:55
Veq deri sa te lyhem ... edhe me nje pasqyre te vogel ne dor e mbaj , ndresa kur te vishem nga te shkoj pune e sho 1 min vetin pasqyre ne koridor dhe fiu ne pune ... d.m.th krejt 10-15 min .... :biggrin:
10-15 minuta nuk shkojnė mirė me njė "fiuuuuuuuuuuuuuu"!
Fiujaaaaaaaaaaaaaaaa zgjat pak ēaste..............!
Po ma mire 10-15 minuta se non-stop sikur albaēika!

LABI
05-07-08, 15:02
As kur t'rruhem nuk me nevojitet pasqyra... Perjashtimisht ne palester qe shfrytezoj me shume pasqyret per performim sa met e sukseseshem gjate serive te ushtrimeve ...

lyra2
05-07-08, 15:07
As kur t'rruhem nuk me nevojitet pasqyra... Perjashtimisht ne palester qe shfrytezoj me shume pasqyret per performim sa met e sukseseshem gjate serive te ushtrimeve ...
..ee dee,thu se nuk e njohin vehten ,permendesh e paske mesu a:P:p

Arkza
05-07-08, 15:09
10-15 minuta nuk shkojnė mirė me njė "fiuuuuuuuuuuuuuu"!
Fiujaaaaaaaaaaaaaaaa zgjat pak ēaste..............!
Po ma mire 10-15 minuta se non-stop sikur albaēika!Ehhhh Keshtu e kam Zoti Fshatari , meqe eshte kjo e perditshme ne pune ne shpi dhe askun ! Kuptohet nese dote shkoj Dikund i perkushtoj me shume kohe dikun 20-25 min dhe qdo gje e Perfekt ........:smile: :wink:

LABI
05-07-08, 15:11
..ee dee,thu se nuk e njohin vehten ,permendesh e paske mesu a:P:p

ehh de .. .Kjo eshte puna e domosdoshmerise me u prshtat me kushtet dhe rrethanat (m'u ambientu) ... Ai organizem qe s'arrine mu ambientu me ne natyren ku jeton, ai organizem ose degjenerohet ne diq tjeter , ose vdes ...

ra KEKU- bilem edhe tush shpesh boj pa drite hahaha, permendsh qashtu , tuj u pllaqurite :biggrin::biggrin:

lyra2
05-07-08, 15:12
ehh de .. .Kjo eshte puna e domosdoshmerise me u prshtat me kushtet dhe rrethanat (m'u ambientu) ... Ai organizem qe s'arrine mu ambientu me ne natyren ku jeton, ai organizem ose degjenerohet ne diq tjeter , ose vdes ...
ra KEKU- bilem edhe tush shpesh boj pa drite hahaha, permendsh qashtu , tuj u pllaqurite :biggrin::biggrin:
..po praaa :) :)

aLbaChiCk
05-07-08, 17:02
10-15 minuta nuk shkojnė mirė me njė "fiuuuuuuuuuuuuuu"!
Fiujaaaaaaaaaaaaaaaa zgjat pak ēaste..............!
Po ma mire 10-15 minuta se non-stop sikur albaēika!

Hahahahahahahaahahah Fshatari per avatarin tim e kam pas fjalen ama ska lidhje nuk e kupton gjithkush humorin tim :biggrin:

DEA
05-07-08, 18:08
Shume pak, jo qe jam e mire po mendoje se " sa me pak eshte me shume"

lyra2
05-07-08, 18:14
Shume pak, jo qe jam e mire po mendoje se " sa me pak eshte me shume"

..valla moj Dea,boll e mire koke,mos rri shume shume pra :)

Murgesha
05-07-08, 18:17
Shumė pak rri para saj, edhe ashtu saherė qė po e shikoj personi i njėjtė po mė del aty...

e_martumja
05-07-08, 18:20
Nvaret nga momenti apo qka bej:biggrin:

lyra2
05-07-08, 18:21
Shumė pak rri para saj, edhe ashtu saherė qė po e shikoj personi i njėjtė po mė del aty...
..nderro vendin e pasyres,se nuk po delshe gjithmon njesoj :)

Murgesha
05-07-08, 18:23
..nderro vendin e pasyres,se nuk po delshe gjithmon njesoj :)


Qy, qy unė kishe duhet me e formatu ftyrėn se hahaahahahahahahahahaahah

DEA
05-07-08, 18:25
Shumė pak rri para saj, edhe ashtu saherė qė po e shikoj personi i njėjtė po mė del aty...

Kur te shkoj te nje shoqe krejt koridorin e kane me pasqyre, si te hyj menjeher duhesh me u konfrontu me pamjen tende, i them boll te keqija i keni qeto pasqyre valla, ma kthen jo pasqyret po ti je e keqe hahahahahah

DEA
05-07-08, 18:27
..valla moj Dea,boll e mire koke,mos rri shume shume pra :)

Faleminderit po ketu jam ne fest e pikate te frizerka hahaha, se keshtu normal te tuti hahaha

Murgesha
05-07-08, 18:28
Kur te shkoj te nje shoqe krejt koridorin e kane me pasqyre, si te hyj menjeher duhesh me u konfrontu me pamjen tende, i them boll te keqija i keni qeto pasqyre valla, ma kthen jo pasqyret po ti je e keqe hahahahahah


Le bre se ata kokan me vesvese hahaahahahahahah, sigurisht ti je e mirė po ata janė mėsu me e pa veq veten atyy.

lyra2
05-07-08, 18:31
Faleminderit po ketu jam ne fest e pikate te frizerka hahaha, se keshtu normal te tuti hahaha
..ani, tregoma ate frizerke edhe mua qe me ndryshon aq pra .....: )

DEA
05-07-08, 18:33
..ani, tregoma ate frizerke edhe mua qe me ndryshon aq pra .....: )

vete vjeshten se e ka kojshike hahahaahahaah, veq ate spo mund e ndryshon valla hahahahahahaha

Murgesha
05-07-08, 18:34
vete vjeshten se e ka kojshike hahahaahahaah, veq ate spo mund e ndryshon valla hahahahahahaha


A tė ndodhė ndonjėherė kur shikohesh nė pasqyrė, qė po e shef vjeshtėn nė vend tandin hahahahahahahaahahah

DEA
05-07-08, 18:37
A tė ndodhė ndonjėherė kur shikohesh nė pasqyrė, qė po e shef vjeshtėn nė vend tandin hahahahahahahaahahah

Si me pa naten ne mes te dites po thu a hahahahahahaahah

lyra2
05-07-08, 18:37
vete vjeshten se e ka kojshike hahahaahahaah, veq ate spo mund e ndryshon valla hahahahahahaha
..qyyyy,pse a deshti dimer a pranvere ajo :P:P

DEA
05-07-08, 18:39
..qyyyy,pse a deshti dimer a pranvere ajo :P:P
Jo veren po e don, po spo ka shans me u bo se hahahahahaha

veq nje pasqyre magjike i duhet hahahhahaa

Arkza
05-07-08, 18:41
Zgjohnu mori se boll nejt para pasqyres mo se mos po i bini vetit msysht !!!!
Ani Thojme te gjithe shume pak rrim para pasqyres e qyre se shume po sillem veq nen-temen e Pasqyres , po para paaqyres kush e din se se rrinin ju !? :biggrin: :biggrin:

emine
05-07-08, 19:10
Zgjohnu mori se boll nejt para pasqyres mo se mos po i bini vetit msysht !!!!
Ani Thojme te gjithe shume pak rrim para pasqyres e qyre se shume po sillem veq nen-temen e Pasqyres , po para paaqyres kush e din se se rrinin ju !? :biggrin: :biggrin:

haha dihet s enjerzit me komplekse me pakvtbesim e perdorin pasqyren si shume,,,edhe dikure dashurohen ne vetene etyne e ju duket vetja sikure me pas kape zotin per *oqe:p

lyra2
05-07-08, 19:15
haha dihet s enjerzit me komplekse me pakvtbesim e perdorin pasqyren si shume,,,edhe dikure dashurohen ne vetene etyne e ju duket vetja sikure me pas kape zotin per *oqe:p
..mo srri shume edhe ti ,se mos po te bene si une ,e mandej edhe ti rrin shume para saj ,te pelqen vehtja :P:P

DEA
05-07-08, 19:19
..mo srri shume edhe ti ,se mos po te bene si une ,e mandej edhe ti rrin shume para saj ,te pelqen vehtja :P:P

Mos po ndodhe e kunderta se hahahahahahahaahahahahahahahahahah, po matemi me i provu pasqyret edhe njeher hahahaha

lyra2
05-07-08, 19:21
Mos po ndodhe e kunderta se hahahahahahahaahahahahahahahahahah, po matemi me i provu pasqyret edhe njeher hahahaha

Pa hajt n'ja u majte hajt,provoni provoni veq tu knu tash hahahahh

Murgesha
05-07-08, 19:22
..mo srri shume edhe ti ,se mos po te bene si une ,e mandej edhe ti rrin shume para saj ,te pelqen vehtja :P:P


Moj ta pash sherrin me kėtė avatar, se veq te pasqyra po mė shkojnė sytė...


Dea e ty?????????????????

DEA
05-07-08, 19:23
Pa hajt n'ja u majte hajt,provoni provoni veq tu knu tash hahahahh

qe na e mane de po themi, po po me dhimbsesh me ta kthy kaq shpejt ty ftyren ahahhaahha

lyra2
05-07-08, 19:24
Moj ta pash sherrin me kėtė avatar, se veq te pasqyra po mė shkojnė sytė...


Dea e ty?????????????????Edhe mua valla,asaj Lyres ia pame sherrin de,vet lul e me lula per msysh u ba :P:P

lyra2
05-07-08, 19:25
qe na e mane de po themi, po po me dhimbsesh me ta kthy kaq shpejt ty ftyren ahahhaahha
Jo po m dhimseni ju me ma majt,se s'dini me ma majt si une qe e maj de ahahhahaha

DEA
05-07-08, 19:26
Smujta pa u kqyre edhe une, edhe me dal ketu perfuni juve qe me u treshi komplet hahahaha


p.s.edhe mu valla:wink:

Fshatari
05-07-08, 19:40
Uh, uh! Paska ardhė ora e pasqyres!
Mė falni se kėtė gjest e pėrseris 5 herė nė ditė nga 60 minuta....!

lyra2
05-07-08, 19:43
Uh, uh! Paska ardhė ora e pasqyres!
Mė falni se kėtė gjest e pėrseris 5 herė nė ditė nga 60 minuta....!
Ik Fshatar,se edhe ty te shndrron ne pamjen time ,ik me shpejte ..:),

Murgesha
05-07-08, 19:46
Ik Fshatar,se edhe ty te shndrron ne pamjen time ,ik me shpejte ..:),


Sa e mirė qė je, qė po i tregon me kohė mos me u marrė mendsh tuj nejtė para pasqyrės...

Guri i madh
05-07-08, 19:51
sa i perket pasqyres jam rahat me i pas flokt si ktyne her isha kqyr e tash nuk me duhet

Breshka
05-07-08, 19:53
sa i perket pasqyres jam rahat me i pas flokt si ktyne her isha kqyr e tash nuk me duhet

n'cilin gjep e mban krahnin e Guri :tongue:

DEA
05-07-08, 19:54
sa i perket pasqyres jam rahat me i pas flokt si ktyne her isha kqyr e tash nuk me duhet

Lyra kish floke boll, veq me u ba edhe ti si ajo, qysh spaske la floke moti, mos po ja flliq hahahahahahaahahah

Guri i madh
05-07-08, 19:55
n'cilin gjep e mban krahnin e Guri :tongue:


qy krahnin kam harrue se ne cilen shitore gjinden me u ble

Murgesha
05-07-08, 19:56
sa i perket pasqyres jam rahat me i pas flokt si ktyne her isha kqyr e tash nuk me duhet


po kqyru nga mbrapa o Guri....

Breshka
05-07-08, 19:58
qy krahnin kam harrue se ne cilen shitore gjinden me u ble

rahat aaaaa :tongue: :biggrin:

Guri i madh
05-07-08, 19:58
Lyra kish floke boll, veq me u ba edhe ti si ajo, qysh spaske la floke moti, mos po ja flliq hahahahahahaahahah


ju tash jam msue pa flok po bile edhe hargjimet jan paksue

Breshka
05-07-08, 20:00
po kqyru nga mbrapa o Guri....

valla dadushe lomsh em keni bo aahahhahhahhahahahhahaha

Guri i madh
05-07-08, 20:05
po kqyru nga mbrapa o Guri....


hhhaaa o ma mir hiq nuk po bahna telashe

DEA
05-07-08, 20:07
hhhaaa o ma mir hiq nuk po bahna telashe

As kur te rruhesh nuk kqyresh a?

lyra2
05-07-08, 20:08
hhhaaa o ma mir hiq nuk po bahna telashe
guri ,i re pishman a,ani ik pra sa nuk je ba si une edhe ti :),edhe guri edhe i madhe ,shume po behen ....:P

lyra2
05-07-08, 20:09
As kur te rruhesh nuk kqyresh a?

....ēiko.sa te jesh me ftyre time ,kujdes cfar pyetjesh bene hahahhahah

DEA
05-07-08, 20:11
....ēiko.sa te jesh me ftyre time ,kujdes cfar pyetjesh bene hahahhahah
Une tuj e shfrytzu rastin hahahahaha, moj pyetje e perditshme eshte kjo haahhahaha, veq ndoshta guri qenka me mjekerr

Breshka
05-07-08, 20:13
isha me u kqyr ne pasqyr ihhh u tutaaa :tongue:

Murgesha
05-07-08, 20:13
Une tuj e shfrytzu rastin hahahahaha, moj pyetje e perditshme eshte kjo haahhahaha, veq ndoshta guri qenka me mjekerr


Nuk besoj qė tė jetė me mjekėrr jo, se tullusum i ka mjekrroshat ahahahahahahahahaha

Guri i madh
05-07-08, 20:13
As kur te rruhesh nuk kqyresh a?


po e barti mjekrren rrall her e krasiti nji her ne muj

Fshatari
05-07-08, 20:13
sa i perket pasqyres jam rahat me i pas flokt si ktyne her isha kqyr e tash nuk me duhet
Bleje i kapele t'vogel si une! zoti rahat m'ka ba!

DEA
05-07-08, 20:14
Nuk besoj qė tė jetė me mjekėrr jo, se tullusum i ka mjekrroshat ahahahahahahahahaha Lyre a po e sheh se gabove hahahahah

Murgesha
05-07-08, 20:14
Bleje i kapele t'vogel si une! zoti rahat m'ka ba!


Ha,hahahaahahahahah tash po e kuptoj pse mė tha saktė tek pyetjet interesante hahaahahahahahahahaha

Guri i madh
05-07-08, 20:15
Bleje i kapele t'vogel si une! zoti rahat m'ka ba!


jo pa kapel nuk guxoj as me flejt se po kam frig se po mendojn se jam zbulue e po ma zan frymen me jargan hhhaaaaaaa

Murgesha
05-07-08, 20:20
jo pa kapel nuk guxoj as me flejt se po kam frig se po mendojn se jam zbulue e po ma zan frymen me jargan hhhaaaaaaa

Ghahahahahahahaahahahahahahhahahha o kuku non plasa tash tuj kesh, se po e di boll mirė se ēka po don me thonė hahahahahahahahahahahahahaha.

Guri i madh
05-07-08, 20:21
Ghahahahahahahaahahahahahahhahahha o kuku non plasa tash tuj kesh, se po e di boll mirė se ēka po don me thonė hahahahahahahahahahahahahaha.HHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

lyra2
05-07-08, 20:24
Ghahahahahahahaahahahahahahhahahha o kuku non plasa tash tuj kesh, se po e di boll mirė se ēka po don me thonė hahahahahahahahahahahahahaha.

Ēiko a e din me ftyr t'kujna po fol ,mos kesh me ze aq te nalte qyy hhahahah se guri e shtin kryt ner jargan nga ky za hahahahha

Murgesha
05-07-08, 20:32
Ēiko a e din me ftyr t'kujna po fol ,mos kesh me ze aq te nalte qyy hhahahah se guri e shtin kryt ner jargan nga ky za hahahahha


Ha,ahahahahah o pasha mamin, boll po ruhem mos mi zgjatė germat po edhe nuk pata qare pa kesh me shkrimin e gurit se boll mirė po e di ku e nxorri ai hahahahahaahahah

lyra2
05-07-08, 20:33
Ha,ahahahahah o pasha mamin, boll po ruhem mos mi zgjatė germat po edhe nuk pata qare pa kesh me shkrimin e gurit se boll mirė po e di ku e nxorri ai hahahahahaahahah
edhe une boll mire po e di valla,edhe po kqyrna ne pasyre sa shume po qeshi ahhhahah

Guri i madh
05-07-08, 20:38
edhe une boll mire po e di valla,edhe po kqyrna ne pasyre sa shume po qeshi ahhhahah


ani ani kqyru ne pasqyre


nji her isha ne nji lokal e pas meje ishte nji tavolin me 4 persona e rastsisht e vjedha me sy nji nga kjo tavolin duke u kqyr ne krye timin si ne pasqyre

selvija
05-07-08, 20:51
ani ani kqyru ne pasqyre


nji her isha ne nji lokal e pas meje ishte nji tavolin me 4 persona e rastsisht e vjedha me sy nji nga kjo tavolin duke u kqyr ne krye timin si ne pasqyreGuri shikohesh ne pasqyre deri sa lyn qelet me Nive apo??:biggrin:

Guri i madh
05-07-08, 20:55
Guri shikohesh ne pasqyre deri sa lyn qelet me Nive apo??:biggrin:boll mir po e din se pa nivea dilli po i sos qelet hhhhaaaaaaa

Agolli
05-07-08, 20:56
Paj, nese dale me ndjek njo 2 min t'mira-eeee dhe ate mbas rrojes, kuptohet... ma shume s'guxoj , tutna mos po bona vesvese :redface: :biggrin:

selvija
05-07-08, 20:58
boll mir po e din se pa nivea dilli po i sos qelet hhhhaaaaaaaQata Nivea po ti vizllon kaq shu nganiher sa njeri sy mbull po rrin nga rrezeve te Qeleve...:wink:

Gentiana
05-07-08, 21:15
Paj, nese dale me ndjek njo 2 min t'mira-eeee dhe ate mbas rrojes, kuptohet... ma shume s'guxoj , tutna mos po bona vesvese :redface: :biggrin:

Kshtu mendjemadh nuk qenke hiq ti e?


Un rri aq sa te me teket. :biggrin:

Fshatari
05-07-08, 21:22
Qata Nivea po ti vizllon kaq shu nganiher sa njeri sy mbull po rrin nga rrezeve te Qeleve...:wink:
A kishit mujt me fol per tema tjera t'randesishme e me i lan menjane qato fare qelat e vizllimat e flokt e...!
Tek e fundit flokt jane krejt budallica qe as koka nuk i duron e i qet n'tokė. E shoh me koken time une kur kqyrna n'pasqyrė: sa ma shume po me bien flokt aq ma i meēum po bahna!

Agolli
05-07-08, 21:32
Kshtu mendjemadh nuk qenke hiq ti e?


Un rri aq sa te me teket. :biggrin:

Ncuk, nese s'me beson, kshyrum ne pasqyre :biggrin:

selvija
05-07-08, 21:32
A kishit mujt me fol per tema tjera t'randesishme e me i lan menjane qato fare qelat e vizllimat e flokt e...!
Tek e fundit flokt jane krejt budallica qe as koka nuk i duron e i qet n'tokė. E shoh me koken time une kur kqyrna n'pasqyrė: sa ma shume po me bien flokt aq ma i meēum po bahna!Po per qate de po them hahhaha me pilqej qelat per ate themmm
po valla cilen tem dush e kapim ska problem,,cilen po e zgjeth ti..??

LaCoStA
06-07-08, 00:43
Kaniher po harroj qe kom pasqyre te shpia http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

LuLjaa
06-07-08, 00:57
Kaniher po harroj qe kom pasqyre te shpia http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Ani ti maa hahahaaa ēka t'vyn pasqyrja ty eej :D

LaCoStA
06-07-08, 01:30
Ani ti maa hahahaaa ēka t'vyn pasqyrja ty eej :D
Po me tut vetin najher de, qy.

LuLjaa
06-07-08, 01:38
Po me tut vetin najher de, qy.

Jo me tut sun e tut, se s'je asi djali qe tut gjin qyhh
ama s'ki ēka kqyresh se s'ki flok shume per me nreq frizur :D

LaCoStA
06-07-08, 01:41
Jo me tut sun e tut, se s'je asi djali qe tut gjin qyhh
ama s'ki ēka kqyresh se s'ki flok shume per me nreq frizur :D
Qysh jo moj, mu kan rrit flokt, tash po i lidhi kacel (bistek) hahahaha

Ani thojka nuk ki cka mu kqyr, po em qohet moj naj kime e flokve e ma prish hjeshin hahahaha (se hjeshin qe e kom une hahahah)

Guri i madh
06-07-08, 01:48
A kishit mujt me fol per tema tjera t'randesishme e me i lan menjane qato fare qelat e vizllimat e flokt e...!
Tek e fundit flokt jane krejt budallica qe as koka nuk i duron e i qet n'tokė. E shoh me koken time une kur kqyrna n'pasqyrė: sa ma shume po me bien flokt aq ma i meēum po bahna!jo fshatar hiq mir nuk ke fol bile delet kur po i pervjeli po ju marr lakmi po them vetmeveti po te kisha pas mundsi nji perik me e rregullue

LuLjaa
06-07-08, 01:53
Qysh jo moj, mu kan rrit flokt, tash po i lidhi kacel (bistek) hahahaha

Ani thojka nuk ki cka mu kqyr, po em qohet moj naj kime e flokve e ma prish hjeshin hahahaha (se hjeshin qe e kom une hahahah)

Hahahahahahahahahahahaaa aah ēka kam kesh :D
ato let i ul more veē pak i lag edhe ulen qyh hahahahaaaa
Boll i mire je s'ki ēka kqyresh joo se munesh mi marr vetes msysh a e din keta a jo :P

LaCoStA
06-07-08, 02:12
Hahahahahahahahahahahaaa aah ēka kam kesh :D
ato let i ul more veē pak i lag edhe ulen qyh hahahahaaaa
Boll i mire je s'ki ēka kqyresh joo se munesh mi marr vetes msysh a e din keta a jo :P
Jo moj se nuk po ulen, po qohen si antena hahahaha.

Tybe msysh mi ra vetes hiq jo, se pi msheli syt kur po dal para pasqyres hahahahah

LuLjaa
06-07-08, 02:16
Jo moj se nuk po ulen, po qohen si antena hahahaha.

Tybe msysh mi ra vetes hiq jo, se pi msheli syt kur po dal para pasqyres hahahahah

o o o o o :biggrin: :biggrin: :biggrin: o o o o o

Ani met pa Arkza ajo n'ven msysh kome t'marr se edhe syt e kalter i ka
veē ishalla nukt'sheh kurr , se ki me met vetum te hoxha tu shku :D

LaCoStA
06-07-08, 02:26
o o o o o :biggrin: :biggrin: :biggrin: o o o o o

Ani met pa Arkza ajo n'ven msysh kome t'marr se edhe syt e kalter i ka
veē ishalla nukt'sheh kurr , se ki me met vetum te hoxha tu shku :D


Po per qata nuk po ma merr menja me shku te Arkza :biggrin:. E gjumashja a merr msysh hahaha??? (a i ka syt e kaltert)

Ja mire e ki, ja une me shku te hoxha, ja Arkzen me qu te ai Hoxha i Gremes hahahaha.

Guri i madh
06-07-08, 02:30
LULJA


LA COSTA

boll keni qendrue para pasqyres a ka mundsi nja 10 minuta me lirue se deshta me shkue me u kqyr

LuLjaa
06-07-08, 02:31
Hahahahahaa per Gjumashen se dii se nuk e kam pa hala po s'besoj qe i ka te kalter ajo duhet mi pas t'zii se edhe vet eshte e zez keshtu ( zeshkane ) :D

E aty m'varet tash se kush merr msysh ,, edhe shkon te hoxha hahahaha ani me shku te aj kuku :D

LuLjaa
06-07-08, 02:33
LULJA


LA COSTA

boll keni qendrue para pasqyres a ka mundsi nja 10 minuta me lirue se deshta me shkue me u kqyr

Gurii kishe po vjen edhe ti me neve patum qef met pa pak ama qe vet po kishe qef me nejt rri tash hahaa ,, qe na ikum se nime boll u ba :)

Guri i madh
06-07-08, 02:36
Gurii kishe po vjen edhe ti me neve aotum qef met pa pak ama qe vet po kishe qef me nejt rri tash hahaa ,, qe na ikum se nime boll u ba :)


jo une hiq nuk e preferoj pasqyren po veq deshta nja 10 minuta me ju largue juve krejt kjo esht nga gjelozia se tash nuk kam mundsi me rregullue frizuren

LaCoStA
06-07-08, 02:38
LULJA


LA COSTA

boll keni qendrue para pasqyres a ka mundsi nja 10 minuta me lirue se deshta me shkue me u kqyr
O guri, thul Lules le ta lshon udhen se kjo ma ka zan krejt pasqyren, pom thot ik mos u kqyr se tutet pasqyra prej teje hahahaha.

LaCoStA
06-07-08, 02:40
Hahahahahaa per Gjumashen se dii se nuk e kam pa hala po s'besoj qe i ka te kalter ajo duhet mi pas t'zii se edhe vet eshte e zez keshtu ( zeshkane ) :D

E aty m'varet tash se kush merr msysh ,, edhe shkon te hoxha hahahaha ani me shku te aj kuku :D

Kuku, nuk po muj me paramendu gjumashen, zeshkane ! Jom msu ktu me pa bjonde, sa palidhje po mu doka hahahaha.

Ja po si te kap ata msyshi, patjeter duhet me qu te ai, se ai eshte specialist hahahah.

LuLjaa
06-07-08, 02:41
jo une hiq nuk e preferoj pasqyren po veq deshta nja 10 minuta me ju largue juve krejt kjo esht nga gjelozia se tash nuk kam mundsi me rregullue frizuren

Ani de se per 10 min.. munesh me nreq frizuren,, po nime s'ki ēka me nreq se tash eshte terr nuk t'sheh kush , mos u lodh qyh :D ani nga xhelozia thojka haha hiq mos xhelozo ti veē nrequ hajt se nashta nuk t'prishet dej n'sabah :)

Guri i madh
06-07-08, 02:42
O guri, thul Lules le ta lshon udhen se kjo ma ka zan krejt pasqyren, pom thot ik mos u kqyr se tutet pasqyra prej teje hahahaha.


qy edhe prej teje po u tutka pasqyrja edhe prej teje a une mendojsha se jam i vetmi person qe pasqyren e frigoj hhhaaa

bana pak hajgare para se me shkue ne gjum


ju pershendes

LaCoStA
06-07-08, 02:45
qy edhe prej teje po u tutka pasqyrja edhe prej teje a une mendojsha se jam i vetmi person qe pasqyren e frigoj hhhaaa

bana pak hajgare para se me shkue ne gjum


ju pershendes
Jo tash masi em ka pa mue pasqyra, garant ma prej teje nuk tutet hahahahah.

Ok guri, je i mire se ardhur gjithmon.

Gjume te mire.

LuLjaa
06-07-08, 02:45
Kuku, nuk po muj me paramendu gjumashen, zeshkane ! Jom msu ktu me pa bjonde, sa palidhje po mu doka hahahaha.

Ja po si te kap ata msyshi, patjeter duhet me qu te ai, se ai eshte specialist hahahah.

Pse ti a syretit pi beson aa, mu kan pasqyrja apet thot njeri se aj t'qet origjinal qysh je e jo slika :D zeshnake eshte dee vete mos besofsh ama s'ma merr menja qe sum beson ti :P

specialist nime eshte din per tanat senet met shnosh hahahahaaa

Gjumashja
21-07-08, 22:41
sa ma blic....

LaCoStA
22-07-08, 01:44
sa ma blic....
Ja po, per juve blici eshte 30 min.

Gjumashja
22-07-08, 10:36
Ja po, per juve blici eshte 30 min.po mundet me qene edhe ma gjate, ka edhe ma keq...:tongue: ...
nuk jam zeshkane jo, as syte e zi nuk i kam... qy qorrat dyhere...:biggrin:

RoZa-
22-07-08, 10:45
Rri sa kam nevoj, sidomos gjat migrimit

Arkza
22-07-08, 11:34
o o o o o :biggrin: :biggrin: :biggrin: o o o o o

Ani met pa Arkza ajo n'ven msysh kome t'marr se edhe syt e kalter i ka
veē ishalla nukt'sheh kurr , se ki me met vetum te hoxha tu shku :DQyre qyre kjooooooooooo .....Thu ti s'kam tjtre pune veq me i ra dikuj Msysht ani kuj seee Le le Lulja se hala mir sme njeh une hiq fort si formati ani Selimin edhe ma hiq ... :biggrin: :tongue:
Jo ja S'ka ne Ferizaj per me i ra une Msysh ... :tongue:

Arkza
22-07-08, 11:36
Po per qata nuk po ma merr menja me shku te Arkza :biggrin:. E gjumashja a merr msysh hahaha??? (a i ka syt e kaltert)

Ja mire e ki, ja une me shku te hoxha, ja Arkzen me qu te ai Hoxha i Gremes hahahaha.Po s'te kam than me ardhe seeee edhe ne Kam nisesh ti por Nuckkk ble , qatu ku je rri se mir jee.... :biggrin: :tongue:
Veq n'dash ec ne Veri ne kofsh i Zoti ... :tongue:

LaCoStA
22-07-08, 21:27
Po s'te kam than me ardhe seeee edhe ne Kam nisesh ti por Nuckkk ble , qatu ku je rri se mir jee.... :biggrin: :tongue:
Veq n'dash ec ne Veri ne kofsh i Zoti ... :tongue:


Po po, nese vi, vi per qatje se te ti skom cka lypi :biggrin:

Arkza
24-07-08, 17:48
Po po, nese vi, vi per qatje se te ti skom cka lypi :biggrin:Pse a veq per Lys shkon ti dikun a aa a !??? :redface:

LaCoStA
24-07-08, 22:20
Pse a veq per Lys shkon ti dikun a aa a !??? :redface:
Po normal moj, nese skom cka lypi, cka ko me shku dikun. (pa pas arsye)

Diana007
25-09-09, 09:35
Varet se ku shkoj :smile:

shfletuesi_
25-09-09, 10:12
Ter kohen rri ne pasqyre - asi para pasqyres.... Shumica e kohes me bie te udhetoj me kerr.

LaCoStA
25-09-09, 19:31
20 sekonda :smile:

roadrunner
25-09-09, 19:41
Se maj mend kur e kam pa pasqyren se ma ka thy qika :sad: