PDA

View Full Version : Luana


Faqet : 1 2 3 [4] 5 6

e_martumja
28-02-07, 21:24
Luana erdha ksajde me ta lon edhe ty nje pershendetje te sinqert dhe te deshiroj sherrim te shpejt.


Ajde se kam me te karxu dicka :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Cdo her ndi knaqsi te kumunikoj me ty, me sinqeritetin tende dhe humorin tend.I have a large respect for you dhe I kiss you tenderly !

Paradox_13
28-02-07, 21:31
Luana erdha ksajde me ta lon edhe ty nje pershendetje te sinqert dhe te deshiroj sherrim te shpejt.


Ajde se kam me te karxu dicka :biggrin: :biggrin:

Cdo her ndi knaqsi te kumunikoj me ty, me sinqeritetin tende dhe humorin tend.I have a large respect for you dhe I kiss you tenderly !

Pse nuk me prite.???:biggrin:

Luana,une nuk jam Fajtor,kjo nusja e kojshis me tha se po vjen te ti por nuk me priti,erdh para meje.
Megjithat erdha dhe une vet(pa karanfila) te le nje pershendetje te sinqert per ty duke te deshiru shendet dhe suksese ne jet
Me respekt Paradox_13

Dilingjia
06-03-07, 05:12
oj Luana oj dreqka nihere po ku je pash krejt:biggrin:

Zero Cool
08-03-07, 13:11
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:23
Luana URIME 8 MARSI....

Luana
10-03-07, 01:44
E martumja , Paradox , mos u lazdroni shume se nuk ka kiss-a pastaj hahahhaah......

Zero cool , teper lule e mire qenka , te falemnderoj shume ,ta kthefsha per te mire ,

Dilingji allahi ta marrt shpirtin ty hooooooo , ahahahhahahhahh

Gazi-de falmenderit gjithashtu edhe per lulen tende , nji pershendetje te veqant per ty

Dilingjia
10-03-07, 05:12
Oj Luanesh veq mos te nxafsha pra kah oborri jem se ta kallxoj qefin:biggrin:

Albanian eX|PerT
10-03-07, 22:15
Luana (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=952014#post952014)

Mire je...?? Me shendet si keni qene???? Shpresoj te jeni mire...!!!

Hyra pak si per shpejt te e le nje pershendetje... ndoshta e pranon, e?

Gjithe te mirat ne jeten tuaj... familjen tuaj..!!!

Suksese ne te ardhmen...

miku juaj

.....albanian....!!!

Luana
11-03-07, 00:45
Oj Luanesh veq mos te nxafsha pra kah oborri jem se ta kallxoj qefin:biggrin:
Do te vij kah oborri yte kur ta fitoj shiritin e zi ,hahhahhahah :biggrin:

Luana
11-03-07, 01:22
Luana (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=952014#post952014)

Mire je...?? Me shendet si keni qene???? Shpresoj te jeni mire...!!!

Hyra pak si per shpejt te e le nje pershendetje... ndoshta e pranon, e?

Gjithe te mirat ne jeten tuaj... familjen tuaj..!!!

Suksese ne te ardhmen...

miku juaj

.....albanian....!!!

Ti me je Ylber i vertet qe shendrit me ato ngjyra te bukura natyrore ...
Te falemnderohem qe paske ardhe kah dera ime dhe i lutem zotit, qe edhe ti te kesh shendet te mire,gjithashtu edhe gezimi e lumturija,gjithemone te percjellshin ne qdo hap.
Te pershendes nga zemra ty ....dhe te deshiroj nje pasdite te kendshme...!!! :smile:

Dilingjia
11-03-07, 06:20
Do te vij kah oborri yte kur ta fitoj shiritin e zi ,hahhahhahah :biggrin:
eeeeee xhixha buba aaaa?:biggrin:
kalo majr e ishalla ta kana...

rilinda
15-03-07, 01:10
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

uck_aksh
17-03-07, 01:51
Luana te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ne jet

http://i33.photobucket.com/albums/d56/AsukaiTenelle/ghost.jpg

Xuki
21-03-07, 09:14
Luaaneshė qysh tkam pash mu e ty?

Shpresoj qė je shnosh e mirė dhe po knaqesh tu la tesha!

Pėrshėndetjeee


Xuki

falma_lotin
22-03-07, 15:56
E Nderuara Moter Luana me lejoni te ju pershendes shume nga thellsija e zemres sime ty moter e nderuare,dhe te deshiroj cdo te mira,ne cdo sfere te jetes,paq fat,dhe lumturi ashtu siq doni ju edhe shpresoj se gjithmon je e lumtur edhe e mban ket bukurije te mbrendeshme qe e kemi dhe te cilen na dhurun te gjithve me cdo shkrim tendin, dhe zoti ju shperblefte me te mirat e tije,jeni e mrekullueshme shkrimet tuaj rrushe i lexoj me knaqesi te madhe dhe ato tingellojne nga me te emblat qe nuk di askush te shkruuaj sikurse ti bukuroshe .

http://www.silbai.com/Postkartenversand/blumen/7.jpg

Me respekt falma_lotin

ARI_03
25-03-07, 08:46
http://www.catmori.de/gruesse/hallo2.gif


http://www.catmori.de/schokolade/w31.gif

__________________

~AmaZonA~
25-03-07, 09:58
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

e_martumja
25-03-07, 11:09
E martumja , Paradox , mos u lazdroni shume se nuk ka kiss-a pastaj hahahhaah......

Zero cool , teper lule e mire qenka , te falemnderoj shume ,ta kthefsha per te mire ,

Dilingji allahi ta marrt shpirtin ty hooooooo , ahahahhahahhahh

Gazi-de falmenderit gjithashtu edhe per lulen tende , nji pershendetje te veqant per ty nuk behet nomi nese nuk na mpuccc, ajt se ka kush me na puthe :biggrin: Apo Paradox :biggrin:

e_martumja
25-03-07, 22:44
nuk behet nomi nese nuk na mpuccc, ajt se ka kush me na puthe :biggrin: Apo Paradox :biggrin: ++++++


Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

selvija
31-03-07, 17:35
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

Agroni22
01-04-07, 21:33
pershendetjet ma te mira edhe me te bukura nga une AGRONI

rilinda
02-04-07, 11:17
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Agolli
05-04-07, 19:38
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

turisti
09-04-07, 23:34
LOEKUMADES CANADAS, :smile:

Urime nga zemra tejkalimin e - 9 000 - postimeve,edhe mijeta tjera aq te mira dhe shume shoqeruese,inteligjente dhe te sinqerta,

Nga :biggrin: afersia :biggrin: ,

TURISTI.

http://www.biltongmakers.com/keukenhof-01.jpg

Luana
09-04-07, 23:46
E-martumja, Amazona , Ari_03 , Agolli , Rilinda, Selvushi , Agroni22, Xuki ,Falma Lotin ,uck_aksh ...........

Ju falemnderoj per keto urime kaq te embla dhe sinqerta po ashtu ju pershendes nga thellesia e zemres ..........Turist , kur i pash se e tejkalova 9,000-shin me duke vetja se u plaka :frown:
kur e luta zotin per uje ai me dha Oqeanin
kur e luta zotin te me jap nji lule ai me dha kopshtin ,
kur e luta zotin per nji shoke , ai me dha TY...!!!! Turist ...Flm shume Loqkumades i Hollandes

Djellza:
14-04-07, 22:24
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 14:17
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:18
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR023.gif

gazi-de
16-04-07, 12:58
Luana e nderuare te pershendes,respek.........

ssara
16-04-07, 15:46
Pershendetje Luana kalo nje dite sa ma te mire
Ssara

LuLjaa
17-04-07, 02:10
T'pėrshėndes..

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/weekendbutterfly0213xr8pp.gif

Lijanna
17-04-07, 21:34
Luana... te pershndes perzemersisht, te deshiroj nje nate te mire...!

Luana
17-04-07, 22:34
Djellza , Paradox , Rilinda , Gazi_de , ssara , Lulja , lijana , ju pershendes me plot sinqeritet , edhe pse une rralle here e pershendes dikend ne keto oda , besoj qe nuk ma zini per te madhe se shume jam pertace e madhe ...:biggrin:

Sy_kaltra
20-04-07, 17:50
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:29
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:37
Pershendetje............

Luana
28-04-07, 19:42
uck_aksh dhe Gazi-de , flm shume per kohen qe kushtuat ne Oden time gjithashtu pranoni pershendetje me vagona nga une :biggrin:

Preshevar
28-04-07, 23:40
Njė traktor me rimork pėrshėndetjesh, edhe per Vendasėn time :biggrin:

Agolli
29-04-07, 15:32
http://i53.photobucket.com/albums/g63/dp_art2/BDAYFREIND.jpg

ssara
29-04-07, 16:38
Pershendetje Luana kalofsh nje dite sa me te bukur........

Amina
29-04-07, 19:14
Lioness, te deshiroj nje jave te kendshme perplot me diell hehehhe

turisti
29-04-07, 20:16
http://www.bestthings.nl/product/images/237920Hearts-Tin.jpg

schütze
29-04-07, 20:23
Luaneshe e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

instruktori
29-04-07, 21:52
Helloooooooooooooo
Luanaaaaaaaaaaaaa
Pershendetjeeeeeee
Respekt per juuuuuu

uck_aksh
29-04-07, 22:01
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

e_martumja
01-05-07, 21:26
Upssss pasna harru me te tregu qe kam dal :biggrin: kurse at dite edhe musafirt te benen te fala dhe me than phaaaaaa edhe me ameriken ke nis me pas kontakt ahhahaha


te pershndes shumeeeeeeeeee, shumeeeeeeeeeee.

Paradox_13
03-05-07, 00:33
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday8.gif

Ma me deshire sote do te kisha dhuru 1001 lule,por shpresoj se edhe torten ta kana mjaft.....
Urime Luana,i gezofsh edhe 100 te tjera...

Murgesha
03-05-07, 05:12
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday8.gif


Trrpijo qu mė shpejt se pasha mamin ta mora tortėn.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

U bafsh 100 vjeqe e plakė me mjekėrr upsssssss si duhet moj me thėnė plakė me ēka??

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Abetare
03-05-07, 07:09
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday11.gif


E nderuara Luana !

ssara
03-05-07, 07:17
http://img94.imageshack.us/img94/6522/happy45kn.gif

U Befsh 100 Vjec.. (http://www.123greetings.com/birthday/birthday_songs/birth_songs_ani4.html)

Fat e Mbaresi ne jeten tende dhe tu realizofshin te gjitha deshirat e tua

vjeshta
03-05-07, 07:26
http://img85.imageshack.us/img85/2187/wasser008408jjjjjpb3.gif


Urime ditelindjen dhe i pritesh edhe 100 vjeshta (pranvera) tjera .Vjeshta!

Naki
03-05-07, 11:50
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

http://img94.imageshack.us/img94/6522/happy45kn.gif
shfrytėzojė rastin tė ju dergojė urimet mė tė pėrzemėrta pėr ditėlindjen tuaj!

Agolli
03-05-07, 12:01
Luana! ,,urime ditelindja, pritshi edhe 100 pranvera te gezuara!
Qofsh gjithmone e lumtur prane njerezve me te dashur,, suksese ne jete dhe kudo,, ju deshiron Agolli!

Diana007
03-05-07, 12:56
http://img213.imageshack.us/img213/7498/077su4.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
03-05-07, 15:16
Ėmbėrsirat mos u ndafshin kurre nga jeta jote,se paku jo edhe 100 vjet tjera dhe realizimin e te gjitha deshirave qe i paramendon zemra jote,


te deshiron nga zemra,


TURISTI.:smile:
http://webzoom.freewebs.com/janetenco/Love-animaties/Love-animaties/knipperende-hartjes-rood-animatie-lijn.gifhttp://webzoom.freewebs.com/janetenco/Love-animaties/Love-animaties/knipperende-hartjes-rood-animatie-lijn.gif


http://i9.photobucket.com/albums/a68/lun6824/bruidstaart/Anche.jpg

Luana
05-05-07, 13:59
Pak me vones erdha te ju falemnderoj pasi qe mbarova torten erdha te ju tregoj se kishte qen shume e mire dhe e kendshme , kur i fryva qirinjt mbi torten e mendova nji deshir ..!!!! thash vete me veti " Ishalla me del kismeti sivjet " :biggrin:

Me vrap iku dita , iku java , iku muaji dhe dikur iku viti ,vraponin te gjitha njera pas tjetres dhe nuk me harruan mua ,kurse une u plaka por qfar te besh me kalimin e kohės njeriu ndryshon disa aspekte jo vetėm sa i pėrket jetės por edhe principeve.

Paradox ... ti me je mrekullia ime i dashur , flm shume edhe ty tu realizofshin te gjitha deshirat .Deshiroj nje jete te lumtur ashtu siq je vet gjithnje i lumtur .....

Nje poezi qesharake e dedikuar per ty Paradox :biggrin:


Plaku i pallatit per karshi
Me nje plake, ka ra n'dashni
Dite e nate per te mendon
Pa e pare dot s'duron.
Kur del plaka ne dritare
Plaku i shkret luan fare
Do qe t'ia bej me sy
Por i mbyllen qe te dy

:wink:


Murgesha gezohem shume qe kam nje shoqe si ju dhe qe ne kete bote nganjehere shume te embela ka zemra si ty qe ma shtojne buzeqeshjen, per kete dua te te them FALEMNDERIT SHUME dhe qendro e tille sic je sepse keshtu te dua une dhe te duam e te cmojme ne.
Murgesh duhesh me thėnė u bėfsh plakė me krroēe , se ne nuk kemi mjekėrr moj ,
hmmmmm u bėfshė plakė me buzė tė rudhta (hahahhahahhah)


Ssara dhe Abetare une nuk ju njoh por eshte shum knaqesi te marresh nje urim nga personat qe jene te reja ne Dardanin Mbreterore ....ju pershendes perzemersisht dyjave ...


Vjeshta te falemnderoj nga zemra per urimet tua. Qofsh gjithmon me shendet dhe e rrethuar nga te mirat ne jete .....Naki Falm shume per urimin tende gjithashtu te deshiroj gjithe te mirat ne jete...


Agolli dhe Diana Bond ju uroj plotesim deshirash me te tutjeshme... te gjitha me radhe, ashtu siq eshte me se miri...


Turist Loqkomades i Hollandes te falemenderoj per ket torte qe qenka extra e madhe dhe ti gjithashtu pritsh e u gezofshe ne vitet qe vijn , ishalla te shtohet humori dhe ke vetem buzeqeshje ne fytyr lokqumades

Flm shume prej te gjitheve dhe gjithashtu pritshi edhe ju sa ma frike e u plakshit sikur une :biggrin:

lazdrani
05-05-07, 14:11
HAPPY BIRTHDAY TO YOU


Nje puthje speciale nga Suedia

instruktori
05-05-07, 18:55
Urime per Ditelindje

Me deshire qe te jeni nje vite me e moshuar , te shpresojm qe te jesh per nje vit me e menqur dhe me e dieshme.

Me respekt per ju

Instruktori

Luana
05-05-07, 21:27
Lazdran ,
flm shume per puthjen , e kam marr dhe po e ruaj ne frizer qe kur te vjen dimri ta nxjerr jasht se me duket atehere eshte koha me e mire per ta perdorur , hahhhhahah
Ki kujdes ne Suedi Lazdran , ja kalofsh bukur ..Instruktori ,
qysh bre po ke deshir une me u plaken , a pak po te dukem ahhhh :redface: hhahhahhhahhahh
flm shume dhe te pershendes nga thellesia e zemres i nderuar , te deshiroj weekend te bukur ....

instruktori
05-05-07, 21:32
Po Luana e nderuar as per veti nuk po muj me i ndal vitet qe sa shpejt po ikin.
Ti je e re dhe mos u frigo qe plakesh kaq shpejt.
Shume respekt per ju Luana

Ju pershendet Instruktori

Luana
05-05-07, 21:36
Po Luana e nderuar as per veti nuk po muj me i ndal vitet qe sa shpejt po ikin.
Ti je e re dhe mos u frigo qe plakesh kaq shpejt.
Shume respekt per ju Luana

Ju pershendet Instruktori

hahahhaahahhahhah Insruktori nuk dorezohem kollaj jo :wink:Po te bej te fala ty edhe vetit tend nga une dhe luanesha :biggrin:

e_martumja
05-05-07, 21:37
Upssss per pak mu korrit, veq sa e vrejtaaaa.

Deshta me ta uru ne tel, por si duket e kisheeee mbyll sepse kishe dal rruges me picku meshkujt haahhaah


E dashura Luana dhe shume e respektuar nga ana ime, vertet ndihem mire qe kam kontakt me nje person siq je ti, me pelqen humori yt dhe sinqeriteti.

Te uroj Ditelindjen dhe te deshiroj edhe shume mote me shendet te plot dhe harmoni familjare, qoft ky vite i realizimeve te dehirave tu.te pershendes me shume rrespekt dhe te mpuciiii fort ne faqeeee

instruktori
05-05-07, 21:38
Edhe pse nje vite me e moshuar ,te shpresojm qe te jesh nje vit me e menqur,e ditur.

Luana e nderuar ke te drejt qe nuk e paskam shkue si duhet

Duke te kerkue falje me mija here ju pershendes.

M E F A L M E F A L

instruktori
05-05-07, 21:41
hahahhaahahhahhah Insruktori nuk dorezohem kollaj jo :wink:Po te bej te fala ty edhe vetit tend nga une dhe luanesha :biggrin:

e DI QE NUK DORZOHESH KALLAJ SEPSE JU JENI "THE BEEST' MA E MIRA

Luana
05-05-07, 21:46
Upssss per pak mu korrit, veq sa e vrejtaaaa.

Deshta me ta uru ne tel, por si duket e kisheeee mbyll sepse kishe dal rruges me picku meshkujt haahhaah


E dashura Luana dhe shume e respektuar nga ana ime, vertet ndihem mire qe kam kontakt me nje person siq je ti, me pelqen humori yt dhe sinqeriteti.

Te uroj Ditelindjen dhe te deshiroj edhe shume mote me shendet te plot dhe harmoni familjare, qoft ky vite i realizimeve te dehirave tu.te pershendes me shume rrespekt dhe te mpuciiii fort ne faqeeee

Loqkum , ke te drejta se telin e kam te mbyllur prej dje dhe kam harru qe existon diku bile , me fal e dashur se tash do e dhezi ...
te falemnderoj prej maje te gishtave e deri te maja e kokes ,mpuqqqqq ne faqe ele ty oj shtrigggg hahahahahahahahaaha

je me e mira :biggrin:

Luana
05-05-07, 21:48
e DI QE NUK DORZOHESH KALLAJ SEPSE JU JENI "THE BEEST' MA E MIRA

The best form the west :wink:

flm shume instruktori ....

instruktori
05-05-07, 22:03
The best form the west :wink:

flm shume instruktori ....

E para dhe ma e mira qika nga Kosova

instruktori
05-05-07, 22:06
The best form the west :wink:

flm shume instruktori ....

Ju e meritoni se jeni numer 1
Nuk ke nevoj te me falenderohesh
Respekt per ju gjitheher

Luana
05-05-07, 22:22
Ju e meritoni se jeni numer 1
Nuk ke nevoj te me falenderohesh
Respekt per ju gjitheher


Instruktori edhe njihere te pershendes dhe te falemnderoj per keto fjale te bukura ..


shendet ....!!!

rilinda
06-05-07, 18:22
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:45
Pershendetje Luana dhe t'uroj ēaste te mira ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:21
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 04:47
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 21:42
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
10-05-07, 13:06
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

Kisses hun.......

ssara
10-05-07, 15:00
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Zero Cool
11-05-07, 15:47
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/kisses/4cb62812768695a.gif

Luana
11-05-07, 16:00
Rilinda shume foto e bukur ishte , ishte si keshill e mire , do te mundohemi te paraqitem bash ashtu siq ishte e shkruar sepse mendoj qe eshte shume korrekt... te pershendes ....!!!

Lulja , mundohem te kem dite te mira qdo dite , por te njejten te deshiroj dite te kendshme pa asnji breng ....Pershendetje

Gazi_de , hello edhe ty i nderuar ...


Prishtinasi, ...........Hello!
Is it me you're looking for?Ssara te deshiroj dite te kendshme edhe ty , flm


Zero Cool flm per qdo gje , ishalla ti kthefsha per te mire , te deshiroj weekend te kendshem ....

selvija
11-05-07, 20:51
Luana vendosa te shperndaj pak pershendetje dhe te uroj qdo te mire ne jeten tende dhe suksese ne qdo lami jete...
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

aLbaChiCk
12-05-07, 17:03
Prano pershendetjet e mija Te uroj nje wikend te mrekullueshem

budo785
14-05-07, 02:44
http://www.nicefunnyjokes.com/images/visual-jokes/animal/proof-of-marriage-in-the-animal-world-cefjeghlbdgidfgk.jpg

Luana
14-05-07, 03:10
Selvije tė falėmnderoj pėr pėrshėndetjen tėnde tė ėmbėl po gjithashtu tė dėshiroj qdo tė mirė nė jetė ..Albachick doku dilė mė shpesh se pėr zote na ke harru , trego mos ke gjetė diqka me mirė tė vijm edhe ne ..?
Tė pėrshėndes e nderuar ..


Budo-seven-eight-five .....

Nė fakt jam nė mes tė muajit , tė tregoj mė von nėse tė ka mbet merak :wink:

They are awesome animal ! All big tigers are so majestic and beautiful, but my favorite of them all is either the snow leopard, clouded leopard, ocelot, lynx, mountain lion, jaguar, or... heck, I don't know! They are all wonderful creatures.

Tė pėrshėndes :wink:

budo785
14-05-07, 03:21
hahahahahahah,
Luana,larg jam,kshtu ci kalon muji deri sa te vij,hahahah
ok,shnosh,hahah,ce edhe ni dhurate pro
http://www.debhoeffner.com/animals/leopard.jpg

Luana
14-05-07, 03:25
Budo flm qum qum ele nji here te pershrendes me buzeqeshje ....!!!

instruktori
14-05-07, 18:01
Pershendetje mike
Te deshiroj nje fillim jave te kendeshme me shum deshira per ju.
Me shume respekt per ju

Instruktori

Luana
15-05-07, 00:19
Pershendetje mike
Te deshiroj nje fillim jave te kendeshme me shum deshira per ju.
Me shume respekt per ju

Instruktori

Instruktor te falemnderoj per ket urim te kendshem ....!!!!


gjithashtu te uroj te njejten edhe ty ..:wink:

instruktori
15-05-07, 00:50
Instruktor te falemnderoj per ket urim te kendshem ....!!!!


gjithashtu te uroj te njejten edhe ty ..:wink:


Ju Luana jeni e mrekullushme

respekt per ju

turisti
15-05-07, 13:32
http://www.maskworld.com/pix/costumes/large/91099-urlauber-fat-suit-tourist-fat-suit.jpg http://www.westcity.com/shopimages/products/thumbnails/Badge%20Tourist%20Ask%20me.jpg http://webzoom.freewebs.com/janetenco/Love-animaties/Love-animaties/ontluikende-rode-roos-animatie.gif

e_martumja
15-05-07, 21:39
http://www.maskworld.com/pix/costumes/large/91099-urlauber-fat-suit-tourist-fat-suit.jpg http://www.westcity.com/shopimages/products/thumbnails/Badge%20Tourist%20Ask%20me.jpg http://webzoom.freewebs.com/janetenco/Love-animaties/Love-animaties/ontluikende-rode-roos-animatie.gif ahahaah pershendetje per ty Turist dhe per ty Luana, keni dal shume pune ne foto :biggrin:

e_martumja
15-05-07, 21:40
ahahaah pershendetje per ty Turist dhe per ty Luana, keni dal shume Bukur ne foto :biggrin:upsssssssssss :biggrin: gabim te vacer :biggrin:

turisti
16-05-07, 19:23
upsssssssssss :biggrin: gabim te vacer :biggrin:

Po de - kur kemi qene - te vjeter - .:biggrin: :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah.

Zero Cool
17-05-07, 01:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/cab956a967e491a.gif

Zero Cool
17-05-07, 04:03
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/612177082c2298c.gif

GURI SYLAJ
17-05-07, 11:55
Ju deshiroj nje fundjave te rehateshme e me plot befasi te mira ashtu sikur jeni e mire edhe vet!


Vllezerisht ju pershendet dhe ju perqafon Guri Sylaj !

Luana
17-05-07, 23:53
E-martumja dhe Turist , mos me qen ju nganjihere ksajde s'di qka kisha ba pa juve , ju dua shume dhe kam rrespekt per juve dyte , ju dyte ma bani oren nji dakik , keshtu qe kurr nuk me kap mungesa e as merzija kur jam ne prezencen e juaj ..:biggrin:

ZC Flm per lovin tend :biggrin: Te pershendes pa kufi :wink:
Guri Sylaj , ardhja e juaj me befasoi ne Oden time te falemnderoj sinqerisht ..


Pershendes nga thellesia e zemres ..

aLbaChiCk
18-05-07, 01:31
Te pershendes edhe un e te uroj qdo te mir ne jet

Luana
18-05-07, 01:39
Te pershendes edhe un e te uroj qdo te mir ne jet


Flm shume Albachick ...


Gjithashtu te pershendes e nderuar .....

Gentiani
19-05-07, 01:28
Luana,

a je gjallė diku moj ?!

Erdha tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj tė ja kaloni bukur kudo qė gjindeni, edhe diēka se isha duke harruar, isha para pak kohe andej nga vilajeti i yt, nė darkė te aga Nexhat (Daci), merre me mend me hydrofor e nxirrnin Whiskin nga "bunari" :biggrin: :biggrin: e kena kallė e hajt!...bile ai DJ qė mirrte pjesė nė orkestėr tregoj, qė Tėrnovcalitė, tha kemi qenė ata, qė ia kemi dhėnė dozėn e fundit tė shpricit Elvis Presley... merre mend atėherė as qė kanė dėgjuar 90 % tė shqiptarėve kush ka qenė Elvisi, Tėrnovcalitė i dhanė amanetin e fundit Kingut tė Rock`n Rollit... Ha,hahahaaaaaaa :biggrin:

Luana
19-05-07, 01:53
Luana,

a je gjallė diku moj ?!

Erdha tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj tė ja kaloni bukur kudo qė gjindeni, edhe diēka se isha duke harruar, isha para pak kohe andej nga vilajeti i yt, nė darkė te aga Nexhat (Daci), merre me mend me hydrofor e nxirrnin Whiskin nga "bunari" :biggrin: :biggrin: e kena kallė e hajt!...bile ai DJ qė mirrte pjesė nė orkestėr tregoj, qė Tėrnovcalitė, tha kemi qenė ata, qė ia kemi dhėnė dozėn e fundit tė shpricit Elvis Presley... merre mend atėherė as qė kanė dėgjuar 90 % tė shqiptarėve kush ka qenė Elvisi, Tėrnovcalitė i dhanė amanetin e fundit Kingut tė Rock`n Rollit... Ha,hahahaaaaaaa :biggrin:ha, ha, hahhahahhhahahhahhah
Thojn me njė fjalė popullore " qka ka shtėpia tregon fėmia" Vilaja ime ah ....?????
shuj se aga ta maron ty bunarin me llamperia hahahahhahhahhahhaahhh
Mos ma nguc kushėn Nexhat se ai i ka ra n'fije jetes sė vetė ....
Gentian tregom nėse tė ka marrė malli me tė martu prej Vilajes sime , ta dėrgojm nji shpric pėr tė pėrzgjedhurėn tėnde ....sikur Elvisit qė ja kan bėr de .....hahahahahahahhah


" gjalo shuj se xhaki bohet deri ngu me agėn " hahhahahhahhaahhhhah

Pėrshėndetje te ėmbela pėr ty me agėn

ssara
21-05-07, 13:00
Pershendetjet me te sinqerta Luana..uroj qe gjithmon
te jeshe buzeqeshur dhe e lumtur prane te dashurve tu.......

vjeshta
22-05-07, 01:49
Loqkumandes pershendetje ,buzqeshja mbretroft gjithemon ne fytyren e juaj.


VCjeshta!

instruktori
23-05-07, 00:26
Me knaqesin ma te madhe dhe respektin qe kam per ju luana erdha ketu ta la nje pershendetje .

Duke te deshirue shume te mira ne jete.

Me shume respekt per ju

Instruktori

uck_aksh
24-05-07, 04:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:26
Erdha ketu te la kete mesazh per ju e nderuar


Vikende te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Zero Cool
27-05-07, 21:31
kliko kėtu (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/?action=view&current=luana.flv)

e_martumja
27-05-07, 21:47
kliko kėtu (http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/?action=view&current=luana.flv)


Upsssss gabimisht hyra :redface:

tushja
28-05-07, 19:52
http://www.rosengruss.de/bilder/1157_big.jpg

Njė buqetė lule nė shenjė respekti!

Ju nderonė Tushja

rilinda
28-05-07, 23:29
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:17
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:26
Pershendetje dhe shume te mira ne jete.

Zoti te ruajt kudo qe te jeni

Me shume respekt per ju


Instruktori

Luana
03-06-07, 02:34
Ssara ke shpirt te mire , te falemnderoj per viziten qe bere ne Oden time , te pershendes me plot sinqeritet ..


Vjeshta ....si vjesht si natyre e bukur me plot freskim , te flm shume edhe ty Loqkomades e Switzerlandes


Uck_aksh dizajner i fort je bo , te lumt , ndoshta nji dite ti dergoj do foto te miat dhe me ben pak me te bukur bre se kerkush s'po me don :tongue: Te pershendes i nderuar ...


Zerocool , me knaqe me keto befasira , flm vlla , s'di si ta kthej ket te mire ty , e meriton ti , per bes po , je shume i mire ,mjer ai qe ta ka inati hahhahhhahhahhahhaahhahahhahaahah
hugsssssssss for you ....

Emartumja , flm shume qe je ardhe ne Oden time , aiiiiiiii edhe ti mos kerko falje se kurr gabim nuk je hy , kjo Oda ime eshte edhe e jotja , knaqu....:biggrin:
Te pershendes me nji qaf ty ...


Tushja , flm shume per ket buqet lulesh , te pershendes ku do qe je , doku moj dil me shpesh se ta kemi harru hijen tybe .....


Rilinda je shume e rregullt , vjen shpesh ne vizitat e tona , taman tradit shqipetare , te lumt ..!!!
te pershendes ku do qe je ..

Instruktori , 3 mrekulliat (urimet ) e fundit i morra nga ti , kerkoj ndjes per vonim te pergjigjes , munges e kohes ..de
Te pershendes nga thellesia e zemres

Kodra
03-06-07, 02:40
**********
**********
**********

Ngadalė moj ngadalė
po e zbres njė mallė
qė ty tė pėrshėndes
me njė dre nė thes:smile:

Shumė e nderuara Luana, mė kujtohet njė mbrėmje kur ruanim Dardanin unė e ti, na kishte caktuar Shefi nė ndrrimin e tretė:biggrin: e mė duket edhe sot kemi ndrrimin e njėjtė hahaa.

Duke tė dėshiruar gjithė tė mirat tė pėrshėndet


Kodra

Luana
03-06-07, 03:00
**********
**********
**********

Ngadalė moj ngadalė
po e zbres njė mallė
qė ty tė pėrshėndes
me njė dre nė thes:smile:

Shumė e nderuara Luana, mė kujtohet njė mbrėmje kur ruanim Dardanin unė e ti, na kishte caktuar Shefi nė ndrrimin e tretė:biggrin: e mė duket edhe sot kemi ndrrimin e njėjtė hahaa.

Duke tė dėshiruar gjithė tė mirat tė pėrshėndet


Kodra

Aman more Kodra , mos ma permend ate kohe se po dojn me me lujt mendsh , tani me duket se kemi dal ne pension , nese jo ateher te lutem mbushja mendjen Shefit qe ta na pensionon pergjithemon se nuk rrihet dot pa Forum , perndryshe po na mungon koha qe te takohemi ketu , e kur takohemi rrim me ore te vona ....

Te pershendes Kodra me keto ylla te favorit tend :


**********
**********
**********

Giovanni
03-06-07, 15:08
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

aLbaChiCk
06-06-07, 13:49
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:12
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

ssara
07-06-07, 13:35
http://static.flickr.com/55/145734437_d3f3a6c787_m.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:11
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/StoppingBy.gif

Luana
09-06-07, 00:37
Giovanni , Albachick , Ssara dhe Elina ju falėmnderoj nga thellėsia e zemrės,
shpresoj po ashtu tė njejtėn gjė ..!!

aLbaChiCk
09-06-07, 11:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/zxxxfairypondweekend.jpg

rilinda
09-06-07, 15:12
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:29
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:24
Vikend te kendeshem


Instruktori

Paradox_13
10-06-07, 02:29
Puno lej vikendet ti,se ke kohe kur pushon...ahahahaa
Te pershendes..Paradoxi..

luckyman
10-06-07, 14:25
Tung...............

aLbaChiCk
10-06-07, 18:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif


E nderuar Luana te pershendes nga zemra duke te uruar nje te diele te mrekullueshme

Shqiptare
12-06-07, 12:45
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampecb981a973492eff.jpg

Nga Shqipja :)

Agolli
12-06-07, 22:20
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gif

aLbaChiCk
13-06-07, 16:06
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/02.gif

Zero Cool
14-06-07, 18:53
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Preshevar
16-06-07, 13:53
Mirmengjessi Vendase,. desha tė pėrshėndes dhe t'ja uroj nje vikend shum tė kendshem !

Mir mbetshi e mir u lexofshmi !

Preshevari !

instruktori
16-06-07, 15:23
PERSHNEDETJE

aLbaChiCk
17-06-07, 17:48
E nderuara Luana te pershendes shumm shumm dhe te uroj nje dit te mrekullueshme

Me respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Have_A_Great_Day.gif

schütze
21-06-07, 21:44
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

aLbaChiCk
23-06-07, 16:26
Pershendetje te shumta per ty Luana te uroj gjith te mirat ne jet kudo qe te jesh

Me respekt per ty ---------- aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/greatweekend-1.gif

instruktori
23-06-07, 16:46
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:46
Luana te pershendes,dhe te uroj nje te Djele te gjet...

ssara
24-06-07, 13:30
luana Te Uroj Nje Dite Te Bukur......

vendasi
25-06-07, 03:11
Pershendetje Blondushe,
Nje pershendetje te perzemrt per ty..nga Ottawa drejt Torontos..
Vendasi:wink:

Zero Cool
25-06-07, 14:35
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/28223352-59071596.jpg

Naki
26-06-07, 22:40
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Luana
28-06-07, 00:52
Albachick keto foto qe ke postuar ne oden time , me pelqejn jasht mase , te falemnderoj nga loqka e zemres ...Te pershendes me mijera here .....

Shqipetare , Schütze , Agolli , Zero Cool , Instruktori , Vendasi , Ssara , Gazi_de , Naki .......... ju falemderoj per keto fjal te embla , gjithashtu ju pershendes juve nga thellesia e zemres sime ...

Luana
28-06-07, 00:57
Puno lej vikendet ti,se ke kohe kur pushon...ahahahaa
Te pershendes..Paradoxi..

Paradox a po punon ti ne vend te timen , gjat kohes se weekend-it ..?
kishe muskuj mjaft e duron e duron punen ti se ishe i fort shume ..hahhahahhah

Te pershendes me nji akullore ne ket vap te madhe .....
Agolli , Preshevari , Dianna 007 , pritni pershendetje te perzermrta nga une Luana :biggrin:

Luana
28-06-07, 02:00
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif
Rrespekt edhe per ty Rilinda ... flm


Diana007 pershendetje edhe per ty .....


Luckyman tung edhe ty .....

Dreni30
28-06-07, 03:14
Nje pershendetje per ty Luana, shendet e lumturi kudo qe je.

Dreni.

egi
28-06-07, 18:21
Luanesha e forumit, edhe e fort edhe e but =)

http://www.fresnochaffeezoo.com/images/lion_and_cub.jpg

Luana
29-06-07, 02:16
Dren sa keq qe nuk jam qėllu kur paske ardhe tek Oda ime , bile ta kisha maru nji kafe turke , tjetėr here mė bė nji zė..... Te pershendes edhe une ty ...
Egi flm shumė pėr kėt lovely photo .. tė pėrshėndes me plot sinqeritet , dhe tė uroj tė kesh nji ditė sa mė tė mirė .....

Tomori
29-06-07, 02:24
Pershendetje Luana si te kam a je mir..?!!
Luana u humbe fare moj po shyqyr se ta gjeta adresen e Luana ...Luana, mka mar malli me pi nje qaj prej teje se vallahi nuk e ki shoqen sa i perket per punen e cajit... nbaroma nje caj po deshe si e ke zanat moj Luanesh..

Luana
29-06-07, 02:29
Pershendetje Luana si te kam a je mir..?!!
Luana u humbe fare moj po shyqyr se ta gjeta adresen e Luana ...Luana, mka mar malli me pi nje qaj prej teje se vallahi nuk e ki shoqen sa i perket per punen e cajit... nbaroma nje caj po deshe si e ke zanat moj Luanesh..

Tomor as nijet nuk e kam me te ba qaj une ty , sa kam ardhe nga puna tash , qoje B****n e bane vet , bile kah te vijsh kendej ma sjell qajin me limon edhe mos i harro kikirikat edhe smokat se nuk me shkon qaji mire pa to (hahhahahh)

LuLjaa
30-06-07, 06:06
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Pershendetjeee Luana t'deshiroj ēaste te mira ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:32
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

turisti
03-07-07, 03:57
:smile: http://imagineressources.linternaute.com/document/image/540/fleur-champ-campagne-keukenhof-bolenvelden-288299.jpg :smile: :smile:

aLbaChiCk
03-07-07, 18:13
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/cup.jpg

Pershendetje nga aLbaChiCk

Shqiptare
04-07-07, 12:48
Dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:

Adrenalina
04-07-07, 13:09
http://groups.msn.com/justgirlz/glitterplaatjes.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=2063

Pershendetje Luana, te uroj qe endrrat tua te mbesin gjithmon ne 'paradise' ,

Me shume respekt nga Adrenalina ( Dreqja haha )

uck_aksh
14-07-07, 01:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Luana
16-07-07, 23:18
Lulja , instruktori, Albachick , Shqipetare , Adrenalina , uck_aksh ... ju falemnderoj nga zemra , gjithashtu ju uroj te gjitheve qdo te mire ne jeten e juaj ....

Turist per qdo mengjes dal ne ket bahqe dhe pushoj e marr frym te fresket , me pelqen shume ka eren e kendshme natyrore , ti din se qfar me pelqen mua , ti je shpirt mire , te uroj fat e sukses ne punen e ardhme ....:wink:

LuLjaa
21-07-07, 02:53
Luana t'pershendes shume ty tash veē qe je online n'kete vakt .. :biggrin:

http://s7.rimg.info/a7c13d27ef3f93ff6e1f9c41f31c31c7.gif

lazdrani
24-07-07, 16:01
http://static-rr.autsch.de/static/65/62/16562_10wlW7Xpgd5z2.im.jpg

Rujo bijo po te marrin valet e Detit,fati qe Paradoxi13 eshte notues i forte.hahahahah

Luana
24-07-07, 22:31
Lulja flm shume te pershendes embelsisht ....:biggrin:

Lazdran ,

Nuk i friksohem ujit qe ec tatpjet,.nuk ka kah me ēon tjeter pos rruges se deshiruar...ahahahahha :wink:

Paradox_13
24-07-07, 22:41
Lulja flm shume te pershendes embelsisht ....:biggrin:

Lazdran ,

Nuk i friksohem ujit qe ec tatpjet,.nuk ka kah me ēon tjeter pos rruges se deshiruar...ahahahahha :wink:Vakt e zaman ajo rruge ka ra rreth deres teme,ishalla nuk ju asht ndrru kahja.....ahahahhaha

Te pershendes Luana,shendet e shume te mira per gjith miqasin tuaj...
Me respekt Paradoxi..

Adrenalina
25-07-07, 15:04
C:\Documents and Settings\All Users\Documenten\Mijn afbeeldingen\Voorbeelden van afbeeldingen\L.JPG

Adrenalina
25-07-07, 15:34
C:\Documents and Settings\All Users\Documenten\Mijn afbeeldingen\Voorbeelden van afbeeldingen\L.JPG

http://groups.msn.com/thesweetstar/general.msnw?action=get_message&mview=0&ID_Message=4500

Te pershendes Luana, e provova ta dergoj nje foto po nuk e di a pom del a jo!

Paradox_13
27-07-07, 05:47
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Nje mengjes te fresket ashtu siq jeni edhe ju vet ,je deshiron..
Paradox_13.

Dreni30
28-07-07, 07:31
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 16:01
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

Luana
30-07-07, 20:22
http://groups.msn.com/thesweetstar/general.msnw?action=get_message&mview=0&ID_Message=4500

Te pershendes Luana, e provova ta dergoj nje foto po nuk e di a pom del a jo!

Adrenalina ,

Foto shumė romantike qenka , por mos ke frigė se Paradoxin nuk e lė kur tė bie nė ujė vetėm,gjithnjė do jem zhytsja shpėtimtare afėr tijė....!!!:wink:

Luana
30-07-07, 20:33
Dren tė falėmderoj shumė , gjithashtu tė pėrshėndes ku do qė je ...

ZC ........ Zavragi , foto romantiēki qenka FLM , ja din rendin ti , qe nji mpuqq te vockėl nė faqe http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/kisses/041.gif

hasanmehmeti
01-08-07, 10:54
Te pershendets nga Dunjaja Juve Luana ne Parajs.:smile:

Ju Uroj gjitha te mirat .

me respekt
hasani

ssara
01-08-07, 14:03
http://www.dergolule.com/media/image_left_home.jpg

Nje pershendetje Luana te uroj qdo te mire....kudo qe je....

Luana
01-08-07, 22:24
Te pershendets nga Dunjaja Juve Luana ne Parajs.:smile:

Ju Uroj gjitha te mirat .

me respekt
hasaniNjė pėrshėndetje tė vecant pėr ty i nderuari Hasanmehmeti , pasdite tė kėndshme http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_smile.gif

Dhe tė falėmnderoj pėr pėrshėndetjen tjetėr qė mė kishe dėrguar nė inboxin e parajsės time ... tė uroj qdo tė mirė nė jetė ty me gjithė familje ....

Luana
01-08-07, 22:29
http://www.dergolule.com/media/image_left_home.jpg

Nje pershendetje Luana te uroj qdo te mire....kudo qe je....

Flm pėr kėt lule tė kėndshme Ssara :smile:

Tė pėrshėndes pėrzemėsisht dhe tė uroj qdo te mirė nė jetė ....

Arb
01-08-07, 23:06
Pershnetje kojshike!

A je ku je?

Luana
02-08-07, 00:21
Pershnetje kojshike!

A je ku je?

Mire se erdhe ne rubriken e pershendetjeve , jam bre jam Arb , keshtu , pune , shtepi e internet na kishte dhen zoti ...:biggrin:
prano edhe nji pershendetje nga une .. !!!!!

rilinda
03-08-07, 11:01
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

budo785
05-08-07, 01:21
tung luanesha dardane,gjithmon pozitive,vec te para..........

Luana
06-08-07, 18:10
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Mire se ke ardhe Rilinda ne Oden time , a kishte qen bile e fshine ajo tavolin qe e paske len pershendetjen tende ..? hahahhah
Te pershendes e nderuar pasdite te kendshme te deshiroj ..!!!!
Budo785 , qfar dmth ka ky numer 785.....? (merak po me mbetet ) :biggrin:

Te pershendes ku do qe je , doku dil ma shpesh ne mbretrin ton ...

instruktori
07-08-07, 20:13
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:02
Luanesh pershendetje verore per ty,respeket................

Zero Cool
10-08-07, 11:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/564.gif

Zana_ch
10-08-07, 12:05
http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif

luckyman
11-08-07, 19:08
Peréshendetje...............

Adrenalina
12-08-07, 11:17
Pershendetje nga Adrenalina

Tomori
13-08-07, 12:19
Pershendetje Luana...me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

lyra2
20-08-07, 09:03
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

Dreni30
21-08-07, 07:52
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jene prijes te jetes tuaj.

Dreni.

aLbaChiCk
23-08-07, 13:01
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/day-HaveANiceDay.gif

lazdrani
23-08-07, 14:52
http://www.fotosearch.de/comp/dgv/dgv075/jung-koppeln-stehen-strand-~-200169337-001.jpg


Luanesh hajde mos u frikso se valet nuk jane te larta,hahahahah pershendetje nga Vendlindja

~AmaZonA~
24-08-07, 19:08
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

yllka
31-08-07, 14:50
http://www.fotosearch.de/comp/sps/sps114/leute-teich-frau-spanisch-~-1099r-5085.jpg


Luana te pershendes sinqerisht me gjithe te mirat ne jete.Yllka

instruktori
04-09-07, 16:39
Pershendetje.................

Luana
06-09-07, 23:16
Instruktori , Uēk_aksh , gazi_de , Zero Cool, Zana_ch,luckyman ,Adrenalina , Tomori , lyra2 ,Dreni30 , aLbaChiCk ,lazdrani , ~AmaZonA~ ,yllka....
Te gjitheve ju falemnderoj nga thellesia e zemres , dhe ju uroj qdo te mire ne jet....!!!Pershendetje te embela per juve shoke , mike dhe dashamiret e kesaj Ode ....

egi
07-09-07, 10:54
te pershendes me nje dhurat te bukur :biggrin:

http://www.bigblackbear.com/mmimages/sweet/leonardolion.jpg

sexybrikenda
07-09-07, 14:13
http://www.keramikkunst.de/images/mai.rose.akelei.immergruen.jpg

Plote shendet e lumturi Luana.Brikenda

Paradox_13
08-09-07, 08:16
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Luana
10-09-07, 15:02
Egi te falėmnderoj pėr dhuratėn e bukur , mė pelqeu fort ....
tė pėrshėndes e nderuar ku do qė je ....


sexybrikenda , ti me tė vėrtet je sexy , mjer ai qė nuk tė njeh hahhahahhaahh
Tė falėmnderoj pėr kėt buqet lulesh , aroma qenka akoma e freskėt ..!!!

Tė pėrshėndes Brikenda ...Paradox_13,

Sė pari dua tė falemndėroj shumė pėr ēdo gjė nga ana yte, mė vjen mirė se ka njerėz siē je ti dhe do gėzohesha po tė kishte edhe mė shumė tė tillė...


Tė pėrshėndes me shumė rrespekt , dhe tė uroj gjitha tė mirat nė jetė pėr ju dhe familjen tėnde.

Preshevar
11-09-07, 12:55
Vendasja, Luanesha e Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

Vjollca
12-09-07, 14:13
Te Pershndes Ty Ne At Dritare

Luana
12-09-07, 23:06
Flm Preshevar dhe Vjollca , ju pershendes dyve dhe uroj qdo t'mire ne jete....!!!

gjini
14-09-07, 07:50
Luana nga zemra pranoj urimet e mia ma te mira per kete dite dhe kete fundjave qe po vjen.

Uroj te kesh vetem dite te bardha e fat te mire ne jete.

LuLjaa
15-09-07, 02:03
http://s.rimg.info/62f22e4ba8b71ac813b32a043a351d90.gif

Adrenalina
16-09-07, 14:03
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

Luana
27-09-07, 01:16
Gjini , tė falėmnderoj pėr kėto fjalėt e tua tė ėmbla ....Tė pėrshėndes duke tė dėshiruar pushim tė kėndshėm..Lulja tė pėrshėndes edhe ty ku do qė je ...!!! FLM
Adrenalina .....Meriton njė pėrshėndetje kthyese nga unė dhe tė kėndshme...!!!

jEtA_1
29-09-07, 11:21
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

turisti
04-10-07, 16:43
Shoqe e nderuar :smile: ,

Kujtova se kam qene,por,po shof se ajo me siguri ka qene deshira ime - me e shpejte me siguri se mundesit e mia..........,por kurre nuk eshte vone per deshirat e sinqerta:

Urime nga zemra tejkalimin e >>> 10 000 <<< postimeve,fakt qe me gezon. Faleminderit per te gjitha postimet e sinqerta,kohen e investuar dhe komunikim te mire.

Te deshiroj si percjellesat: shendetin, lumturine dhe realizimin e te gjitha deshirave.

Nga BOTA,
TURISTI.

http://www.clement-voncken.nl/oranje%20roos.jpg

instruktori
07-10-07, 15:41
Uroj qe te kaloni nje jave te mire kudo qe gjindeni

rilinda
11-10-07, 20:45
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 10:32
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.

aLbaChiCk
12-10-07, 11:07
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:10
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh...santana-29......................

LuLjaa
12-10-07, 16:23
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

gazi-de
19-10-07, 17:11
Luanesh te pershendes me plot respeket....
http://photos.andreas-waechter.de/Bilder/Pflanzen/Photos/Rose5.jpg

yllka
26-10-07, 15:06
http://www.fotosearch.de/comp/pht/pht282/strauss-rot-rosen-~-paa284000050.jpg

Per Luanen tone te dashure.Pershendetje Shoqe e dashure

Luana
12-11-07, 15:33
Erdha me vones , shpresoj se nuk do tė jetė kurr von tė ti them kėto fjalėt e ėmbėla qė mė dhurove kėt lule Rose i nderuari Turist ....

Njė trėndafil pėr tė treguar Miqesi
Njė trėndafil pėr tė treguar zemrat tona
Njė trėndafil pėr ditėn e parė qė u njoftuam
Njė trėndafil pėr pjes kėmbimi
Petalet mund tė gremisėn
Por ndjenjat nuk zbehen
nėpėr mjet bukuris qė ēfaqet....

Pėrkthyer nga Anglishtja ........


Pėrshėndje nga Loqkomadja e jote..:biggrin:

Luana
12-11-07, 16:01
Jeta_1..... ardhja e jote nė Odėn time mė gėzoi pa mas , Tė pėrshėndes ku do qė je ...Instruktori.....tė pėrshėndes me plot sinqeritet ...!!!


Rilinda..... te pėrshėndes ne FD se nė MSN nuk tė takova Live asnjiherė :biggrin: , a thua bllok ma fute ...?? hahhahahhaahahha


Yllbardh .....pėrshėndetje Motrore pėr ty


aLbaChiCk...... edhe pse ......!!!! prap te pėrshėndes ku do qė je ....


SANTANA-29.....dukesh tė jesh nji djal shumė i shoqėruar ,Pėrshėndetje mė tė ėmbla pėr ty


LuLjaa......tė pėrshėndes me plot zemėr dhe te falėmnderoj pėr ardhjen nė Odėn time..

gazi-de.......Edhe nga unė njė pėrshėndetje tė ėmbėl pėr TY tė ėmbėl si mjalta...

flm shumė pėr kėt lule tė bukur .....!!!!:smile:


yllka....flm pėr Rosėn e kuqe , ngjyr dashurije de.....tė pėrshėndes Fooooooortt

LABI
12-11-07, 21:41
Te pershendes Lion (keen) woman !!

Luana
12-11-07, 22:29
Te pershendes Lion (keen) woman !!

:biggrin:


Erdha tė shikoj ne Odėn time se kush ka zhgarravitėn , shih ..!!! Labi :eek:

Shkrimet e tua zbukurojn forumin ton , mė vjen mire qe e ndjeva prezencėn tėnde kėtu edhe kėtė nė njė mėnyre tė vecant,me njė pėrshėndetje ne Odėn timen!

Tė falėmnderoj shumė pėr pėrshėndetjen dhe njashtu njė pėrshėndetje extra extra per ty nga Keen Woman..!!:wink:

Amina
13-11-07, 17:03
Pershendetje Luana, ka nje kohe qe nuk kam vizituar oden tende, e veq deshta te uroje nje jave te mbare e te gjitha te mirat.

Naki
19-11-07, 18:19
http://www.keramikkunst.de/images/mai.sporn.mohn.felberich.jpg


Njė lule speciale pėr bukuroshen dhe mikeshen Luana,kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes!

Naki

e_martumja
23-11-07, 09:28
Luana malli me paska marr per ty nuk eshte mahi por pernime dhe mos u zgerrlli kur lexon por eja largoma mallin :biggrin:


Te pershendes shume me nje perqafime te fort dhe shpresoj qe se shpejti te shof ne CH :biggrin:

Diana007
28-11-07, 12:03
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:05
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:06
Urime festa e flamurit. DEA

vjeshta
30-11-07, 18:28
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Zero Cool
02-12-07, 22:30
http://home.comcast.net/~bykrbayb/images/White_Rose_01.jpg

Amina
03-12-07, 07:58
Te uroje te gjitha te mirat Luana, dhe mire se erdhe prap, se nje kohe nuk je dok fare.
Kalo sa me mire.

Gjumashja
05-12-07, 10:46
Luana te pershendes dhe te uroj qdo te mira sot . . .

LABI
05-12-07, 21:22
http://www.floristdetective.com/EZWebFiles/Images/wst_page2/FD_1.jpg


Te pershendes me kete buket lule Foxy woman :biggrin:

gazi-de
06-12-07, 11:08
Luanesh pranoj pershendetjet e mia,me plot respeket..................

aLbaChiCk
08-12-07, 01:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveaGreatWeek-endFlowers720.gif

DEA
08-12-07, 07:39
Vikend relaksues te deshiron DEA

Kodra
11-12-07, 16:18
**********
**********
**********


http://www.locolobo.net/tigerrose.jpg

Luana
11-12-07, 18:06
Amina ...te pershendes me plot sinqeritet .....


Naki te falemnderoj per ket buqet lulesh , akoma po kujdesem per te ....te pershendes ku do qe je ....


e_martumja....me ka marr malli edhe mua malli per ty , edhe tjeter kape telin kur te thirri .....te pershendes :biggrin:
Diana007,rilinda, DEA.....ju pershendes juve dhe sukses ne qdo aspekt.....

Vjeshta e shikova linkun disa here dhe me pelqeu pa mas .... te pershendes cicerimisht ...:biggrin:Zero Cool.....trendafil me ngjyr te bardhe , simbolizon te verteten ........vertet kam rrespekt per ty , FLM


Gjumashja ....te pershendes ku do qe je .....!
LABI ......The Life is a word that has a lot of meaning,it's the happiness and the sadness,it's the optimism and also the pisimism,It's the success and the failure.

I always love your flower , but this one was really special. Great colours. Thanks for the wonderful flower'sGazi _de je gjithemon i dashur dhe kam rrespekt te veqant per ty , te pershendes ku do qe te ishe , nder apo mbi toke ..... hahahah

aLbaChiCk te pershendes pa kufi ....te uroj edhe ty dite te kendshme .....Dea , bash ne weekend nuk mundesh te relaksohesh , pikerisht atehere pjellin edhe me shume pune , e din edhe vete , keshtu qe besoj ti bile te pakten te kesh nji weekend te kendshem ..!Kodra :biggrin:

This is fascinating! I love this picture...... je si pellumb ...Flm !!!


Te pershendes fort ...!

turisti
11-12-07, 18:17
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg

Luana
11-12-07, 19:00
Edhe pse po shkep lule bile po shkep shume te bukura , ku po mi merr edhe fjalet nga goja e po mbetem pa koment .....
Ngjyra e kuqe e mbyllur , qetson nervat :biggrin:


Turist te pershendes shume dhe te falemnderoj me miljona here ....

turisti
11-12-07, 23:07
Edhe pse po shkep lule bile po shkep shume te bukura , ku po mi merr edhe fjalet nga goja e po mbetem pa koment .....
Ngjyra e kuqe e mbyllur , qetson nervat :biggrin:


Turist te pershendes shume dhe te falemnderoj me miljona here ....

Faleminderit shume,shumee per te gjitha fjalet te cilat me gezojne,a me se shumti me gezon fakti qe :smile: qielli e ka huazuar ngjyren prej teje :smile: ,pikerisht si kjo:

http://blogimages.seniorennet.be/marleentje/1152-03e72c196bca0a3e8130a14f424b6727.jpg...tash,me nefund po kuptoj pse eshte qielli i kaltert - eshte reakcioni i syve tė tu.

TURISTI.

Luana
12-12-07, 02:16
Faleminderit shume,shumee per te gjitha fjalet te cilat me gezojne,a me se shumti me gezon fakti qe :smile: qielli e ka huazuar ngjyren prej teje :smile: ,pikerisht si kjo:

http://blogimages.seniorennet.be/marleentje/1152-03e72c196bca0a3e8130a14f424b6727.jpg...tash,me nefund po kuptoj pse eshte qielli i kaltert - eshte reakcioni i syve tė tu.

TURISTI.

Ohhhhh ...... flm shumė ,

Personalitetin qe ke Turist nuk matet e as nuk definohet ...Njerzit qe jan sikur ti jashtezakonisht me fascinojn ...une kam mendime pozitive dhe shume thjesht ndaj teje ....

Te pershendes kaltersisht :biggrin:

Sy_kaltra
13-12-07, 21:33
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

ssara
14-12-07, 15:02
Te pershendes kudo qe gjindesh
Uikend te kendeshem e nderuara Luana

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:05
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

selvija
15-12-07, 00:01
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:49
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:30
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Arkza
18-12-07, 15:58
Pershendetje Luana , Me fat Kurban Bajramin , Le te jet Vit i Mabre per te Gjithe !!

Linka_pz
18-12-07, 20:54
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Cia-Ferizaj
18-12-07, 21:59
me fat festen e bajramit

Luana
18-12-07, 22:07
Sy-kaltra me pelqeu fotografia e jote shume , kishte nji pamje shume te mire ku po te futke ne mendime te thella ..e shikoj rralle here se po kam frig nese hy ne ate pejzash te bukur pastaj nuk do te dij se si te kthehem mbrapa ne ket bote te vockel....:biggrin: te pershendes me plot sinqeritet ....
Ssara , week-end -et po vijn e iken shpejt ,keshtu qe prap po vazhdojn e njejta rutin si qdo here ... te deshiroj nje jave te kendshme ku do qe je .....Dardan Kastrati ...trendafili ngjyr e verdhe e ngjyr xhelozije ah......hahhahahahha
Te pershendes shoqerisht .....po ashtu te uroj edhe ty festen e bajramit ....
Selvush ..moti nuk te kam pa ne msn .....ishalla nuk i kam 10 blloka mbi kry hahhahahah
Kartolina e jote qenka e mrekullueshme , te lumshin duart se paske ber pune shume te mire .......me ndihmo qe te bej dezajnin si te tenden te lutem , syqke ....


uck_aksh ke duart e arta per keto dezajne ......ka mundsi qe ta dergoj nji foto timen te me bejsh me dezajn te mire....? te pershendes shoke i nderuar ku do qe je ...Lona , Arkza , Linka_Pz ......ju falemnderoj nga zemra ku do qe jeni po ashtu ju uroj festen e bajramit juve me gjithe familjet e tuaja .....shendet ...!!!!