PDA

View Full Version : Luana


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Luana
20-09-04, 21:47
I pershendes te gjithe anetaret e forumit
vetem desha ta baj nji Hello te gjitheve :wink:Hey! I have no GRAND reason to send you a card. But who cares!I just want to say Hello!

turisti
20-09-04, 22:04
HELLO,Luana,dhe falemderit per pershendetjen tende.Konsideroje veten gjithashtu te pershendetur. :P :wink:

turisti
22-09-04, 22:43
Si po me duket,une jam i vetmi ne kete vorum-qe nuk te bojkoton ( hajgare-hahahaha ).Te pershendes,edhe mos haro: nese prap nuk lajmerohet askush me,une do te lajmerohem per shkak respektit ndaj teje. :P :P :P :P :P :wink:

Tomori
22-09-04, 23:15
[quote="Luana"]I pershendes te gjithe anetaret e forumit
vetem desha ta baj nji Hello te gjitheve :wink:Hey! I have no GRAND reason to send you a card. But who cares!I just want to say Hello
O Luana, Hello bejbi, hello hallo mor dreq qyqy u shpkut lidhja,,,hallo hellooooo,,,,hej a ndigjon a mir de Luana,,,

-tpshursha ntelefon ptuj shkoj neser e blej nje tre se pa tjeter ndigjohem me Luanen

Barbaroza
24-09-04, 13:07
Hellooooooooo,Luanaaaaaaaaaaaa

turisti
26-09-04, 11:51
Helooooo,Halllooooooo- Luaneshe,hahahahahahah,te pershendes. :P

Luana
26-09-04, 12:26
Hallo te gjitheve :D
ku ju kam bre loqkat e mia :wink:

turisti
26-09-04, 12:57
Hallo te gjitheve :D
ku ju kam bre loqkat e mia :wink:


Ja ku jam- Loqkomani kryesor,hahahaha. :P :P :wink:

turisti
27-09-04, 21:45
:P :P :P :P :( :wink: :wink: :wink:

turisti
30-09-04, 20:31
Hellooooooooo.Une te pershendes-gjithmone,hahhahahahahaha. :P :wink:

Honesty^uk.
30-09-04, 20:38
I pershendes te gjithe anetaret e forumit
vetem desha ta baj nji Hello te gjitheve :wink:
thanx 4 your hello
luana


have a great time
Honesty

Luana
12-10-04, 01:54
I pershendes te gjithe anetaret e forumit
vetem desha ta baj nji Hello te gjitheve :wink:
thanx 4 your hello
luana


have a great time
Honesty
you welcome Honesty^uk

:wink:

Diana007
12-10-04, 08:51
Hello luana

Luana
12-10-04, 19:39
Hello diana bond :lol: :lol: :lol:

turisti
12-10-04, 20:59
Hello LUANUSHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. :P :P :P :P :P

Diana007
13-10-04, 07:03
Hello te gjithve

Tomori
25-10-04, 19:59
Hallo te gjitheve :D
ku ju kam bre loqkat e mia :wink:
-Ja ku e ke loqken,,,,,Tomorin :wink:

turisti
25-10-04, 23:47
EHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: Tomor,mos ke harru diēka ???? :wink: :wink: :wink:

Tomori
30-10-04, 18:42
EHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: Tomor,mos ke harru diēka ???? :wink: :wink: :wink:

Po de Turist, flori te kam un ty mir qe me pyete?
-Turist kam haruar ta mbylli makinen, ja qelsat shko mbylle makinen ose me prit ati si te duash,,,se me Luanen kemi nje pune,,,
-E mor turist turisto, flori te ka ty Tomori me Luanen,,,

turisti
23-11-04, 22:45
Luana e nderuar,

Me ne fund, zemra ime do te rahatohet sepse edhe ti je ne pallatin MBRETEROR afer meje.Mire se erdhe LUANUSHE!

TURISTI ,:wink:

Honesty^uk.
23-11-04, 23:16
Luana e nderuar,

Me ne fund, zemra ime do te rahatohet sepse edhe ti je ne pallatin MBRETEROR afer meje.Mire se erdhe LUANUSHE!

TURISTI ,:wink:
E nderuar LUANA
Shume keni vuajtur duke ju ruajtur rojeve te mbreterise qe mos te shohin duke depertuar brenda per te takuar gjysmen e zemres suaj "turistin"por me ne fund arrite me mund dhe sakrifica qe keto roje te jene ruajtesit tuaj prej PRINCESHE, shkrimet tuaj me larmi te gjere i kane dhene forumit ngjyra me te theksuara, nje fjale e juaja ka qene teme hartimi per ne , prandaj pranoni pershendetjet e mia te sinqerta duke ju uruar per 1000 shkrimet tuaja te mrekullueshme.

Enderrat tuaja tu befshin realitet
Me nderime

Honesty

Naki
23-11-04, 23:20
Urime Luana ,Postimi 1000 dhe hyrja ne mbreteri ku turisti Ka kohe qe te prete tek porta e pallatit .
Tani pallatit ju shtua edhe qifti i ri mbreteror L&T .
Me nderime Naki

ShEjToNkA
23-11-04, 23:24
Luana ,mirė se ke ardhė nė Pallatin Mbretėror!
Duke tė dėshiru edhe shumė e shumė shkime tjera ,tė pėrshėndes dhe tė urojė titullin Mbretresha.

SP. Turist ,edhe pėr ty urime , qė tė erdhi Mbretėresha!

Mafiozi
24-11-04, 00:08
Urime urime dhe urime...
Ke qen perher afer Turistit, por tash si Mbreteresh ne pallat :lol: :lol:
Shpresoj edhe shum tjer postime qesharake, dhe gjithmon me respekt.

Pershendetje te perzemerta Luana :wink:

turisti
24-11-04, 00:22
Luana ,mirė se ke ardhė nė Pallatin Mbretėror!
Duke tė dėshiru edhe shumė e shumė shkime tjera ,tė pėrshėndes dhe tė urojė titullin Mbretresha.

SP. Turist ,edhe pėr ty urime , qė tė erdhi Mbretėresha!

Faleminderit Shejtonka,kurre mos pshtofsh prej te mirave.


Me nderime,TURISTI. :wink:

dr1ta
24-11-04, 00:46
Congratuliationshttp://mindscraps.com/s/otn/party/party.gif

skendi
24-11-04, 00:53
Urime Luana
Une nuk po e dij sakt per qka saktesisht po urohet ketu por sidoqofte
edhe une po ju bashkangjitem urimeve.
:D
skendi
zürich

Kercovari
24-11-04, 11:57
Shkathtesija e Luanes s`do mende se kerkon edhe cmimin e merituar.
S`kem me shume se nje urim te perzemert 1000.postimeve,i bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh me ne Luana.
Te pershendes Kercovari.

Gentiana
24-11-04, 14:54
Luana urime urime, erdhe me ne fund e me shum mund. Mire se vjen ne pallatin mbreterore dhe shpresoj te na shkruash edhe shum shkrime tjera si deri me tani. ēdo te mire.

Genta

PS: Turisti nimend, edhe ty urime, dhe a u gezove hiq??? :P :wink:

Barbaroza
24-11-04, 17:29
LUANESHE,te pergezoj per 1000 postimet e para.Nuk besoj se do ndalesh me pasi tani ke afer Turistin tend:wink: Veq :arrow:

Murgesha
24-11-04, 17:59
Luana urime. Mirė se na erdhe nė pallat, shpresoj se me vet do marrėsh edhe figurinat pėr tė na argėtuar edhe neve nė pallatet pėr rreth. :lol:

Gentiani
24-11-04, 18:07
Edhe kjo Luana, pat marrė vrapin nė drejtim tė Pallatit, e nuk kishte kush qė e ndalė dhe si duket edhe qenka futur nė Pallat.

Urime Luana pėr 1000 postimet tua, e ndoshta nuk shkruan mė, boll i ke ato, tjerat i merr nga Turisti tė gatshme :wink: :lol: :lol: :lol:

turisti
24-11-04, 20:12
Luana urime urime, erdhe me ne fund e me shum mund. Mire se vjen ne pallatin mbreterore dhe shpresoj te na shkruash edhe shum shkrime tjera si deri me tani. ēdo te mire.

Genta

PS: Turisti nimend, edhe ty urime, dhe a u gezove hiq??? :P :wink:

Po valla ( hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ),spse Luanesha me ne fund erdhi tek :wink:

Faleminderit Genta,te mirat te perscjellshin gjithmone. :wink:

turisti
24-11-04, 20:15
LUANESHE,te pergezoj per 1000 postimet e para.Nuk besoj se do ndalesh me pasi tani ke afer Turistin tend:wink: Veq :arrow:


Hahahahahahahahahahahahahahahahahaa,mos e frigo oj Barbaroza,a nuk she qe une kujdesna per musafiret,Luana akoma nuk ka arritur tek kjo rubrike,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ,por faleminderit ne emrin tim. :wink:

Barbaroza
24-11-04, 20:28
S'ka dert Turisti,edhe nese falenderohesh ne vend te saj,juve ju konsideroj nje zemer ne vete :wink:

turisti
24-11-04, 20:50
S'ka dert Turisti,edhe nese falenderohesh ne vend te saj,juve ju konsideroj nje zemer ne vete :wink:

Faleminderit Barbaroza e nderuar ne emer te LUANES,TURISTIT dhe zemres se tyre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: . :wink:

Barbaroza
24-11-04, 20:55
:) :P :)

vushtrria
24-11-04, 21:53
luana urime,urime per 1000 postimet e tua,dhe ju uroi mir se ardhje ne pallatin mbreteror,luana vetem vazhdoni jeni e shkelqyeshme.

Luana
24-11-04, 21:57
Pik se pari kerkoj ndjes (falje) nga te gjithe shoqeria me te dashur ne ket pallatin mbreterore po ashtu dhe shikuesit e rregullt http://www.cosgan.net/images/smilie/traurig/g045.gif as qe me ka shkuar mendja se do ti a arriti mbreteris , tash me beni te behem krenare edhe pse jam Shqipetare Pra e pershendes Turistin shume shume se gjithemon e kisha perkrahje dhe me ben te gezuar me postimet qe i ban , ju Falemnderoj te gjitheve ne pjesmarrjen e postimeve mos ti ceki me emra me rend.
Besoj se ne te erdhmen do te kemi edhe me shume argetime
http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e025.gif
Pershendetje nga thellesia e zemres per te gjithe http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/f045.gif

ShEjToNkA
24-11-04, 22:08
Faleminderit Shejtonka,kurre mos pshtofsh prej te mirave.


Me nderime,TURISTI. :wink:O tė falėmnderit be Turisti . E inshalla s'bashku me tė gjithė kur mos peshtofshim nga tė mirat.
Me nderime!

turisti
24-11-04, 22:13
Faleminderit Shejtonka,kurre mos pshtofsh prej te mirave.


Me nderime,TURISTI. :wink:O tė falėmnderit be Turisti . E inshalla s'bashku me tė gjithė kur mos peshtofshim nga tė mirat.
Me nderime!

AMIN. :P

turisti
24-11-04, 22:16
Pik se pari kerkoj ndjes (falje) nga te gjithe shoqeria me te dashur ne ket pallatin mbreterore po ashtu dhe shikuesit e rregullt http://www.cosgan.net/images/smilie/traurig/g045.gif as qe me ka shkuar mendja se do ti a arriti mbreteris , tash me beni te behem krenare edhe pse jam Shqipetare Pra e pershendes Turistin shume shume se gjithemon e kisha perkrahje dhe me ben te gezuar me postimet qe i ban , ju Falemnderoj te gjitheve ne pjesmarrjen e postimeve mos ti ceki me emra me rend.
Besoj se ne te erdhmen do te kemi edhe me shume argetime
http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e025.gif
Pershendetje nga thellesia e zemres per te gjithe http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/f045.gif

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,diqa tuj qesh me kta " ndimsat " e tu te vegjel LUANA.- MIRE SE ERDHE. :wink:

Luana
24-11-04, 22:31
Mire se te gjeta i dashur http://www.nynashamn.se/turism/bilder/LitenTN.gif

turisti
24-11-04, 22:50
Mire se te gjeta i dashur http://www.nynashamn.se/turism/bilder/LitenTN.gif

Ooooooo,me lige e dashura,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

livoreka bicio
26-11-04, 13:30
LUANA TE PERSHENDES DHE TE UROJ KALIMIN E 1000 POSTIMEVE... NIASHTU TE UROJ INTEGRIMIN NE PALATIN MBRETRORE. :P :wink:

Luana
27-11-04, 07:45
LUANA TE PERSHENDES DHE TE UROJ KALIMIN E 1000 POSTIMEVE... NIASHTU TE UROJ INTEGRIMIN NE PALATIN MBRETRORE. :P :wink:

Falm shume , por mos harro se nuk je edhe ti shume larg nga une , do te kemi shume shpejt edhe ty ne pallatin ton si Princ :wink:

livoreka bicio
27-11-04, 18:51
LUANA TE PERSHENDES DHE TE UROJ KALIMIN E 1000 POSTIMEVE... NIASHTU TE UROJ INTEGRIMIN NE PALATIN MBRETRORE. :P :wink:

Falm shume , por mos harro se nuk je edhe ti shume larg nga une , do te kemi shume shpejt edhe ty ne pallatin ton si Princ :wink:FLM.LUANA DHE TE PERSHENDES SHUME. :P :P :wink:

turisti
13-12-04, 01:23
EHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: Tomor,mos ke harru diēka ???? :wink: :wink: :wink:

Po de Turist, flori te kam un ty mir qe me pyete?
-Turist kam haruar ta mbylli makinen, ja qelsat shko mbylle makinen ose me prit ati si te duash,,,se me Luanen kemi nje pune,,,
-E mor turist turisto, flori te ka ty Tomori me Luanen,,,

Te " zgjova nga NAFTALINI ",hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
13-12-04, 10:03
EHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: Tomor,mos ke harru diēka ???? :wink: :wink: :wink:

Po de Turist, flori te kam un ty mir qe me pyete?
-Turist kam haruar ta mbylli makinen, ja qelsat shko mbylle makinen ose me prit ati si te duash,,,se me Luanen kemi nje pune,,,
-E mor turist turisto, flori te ka ty Tomori me Luanen,,,

Te " zgjova nga NAFTALINI ",hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Ja ja ky, e ka berre Tomorin "Dizellash"Haaaaaaahaaaaaa!

turisti
13-12-04, 10:06
EHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: Tomor,mos ke harru diēka ???? :wink: :wink: :wink:

Po de Turist, flori te kam un ty mir qe me pyete?
-Turist kam haruar ta mbylli makinen, ja qelsat shko mbylle makinen ose me prit ati si te duash,,,se me Luanen kemi nje pune,,,
-E mor turist turisto, flori te ka ty Tomori me Luanen,,,

Te " zgjova nga NAFTALINI ",hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Ja ja ky, e ka berre Tomorin "Dizellash"Haaaaaaahaaaaaa!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha, pasha ZOTIN marova tuj qesh,hahahahahahahahahahahahahaha - DEZELLASH,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 10:18
EHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: Tomor,mos ke harru diēka ???? :wink: :wink: :wink:

Po de Turist, flori te kam un ty mir qe me pyete?
-Turist kam haruar ta mbylli makinen, ja qelsat shko mbylle makinen ose me prit ati si te duash,,,se me Luanen kemi nje pune,,,
-E mor turist turisto, flori te ka ty Tomori me Luanen,,,

Te " zgjova nga NAFTALINI ",hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Ja ja ky, e ka berre Tomorin "Dizellash"Haaaaaaahaaaaaa!
Kalle me shpejte se i ngric kyleri.Haaaahaaaaaaaaa!.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha, pasha ZOTIN marova tuj qesh,hahahahahahahahahahahahahaha - DEZELLASH,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

turisti
13-12-04, 11:02
EHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahhahahahahahaha. :wink: :wink: :wink: :wink: Tomor,mos ke harru diēka ???? :wink: :wink: :wink:

Po de Turist, flori te kam un ty mir qe me pyete?
-Turist kam haruar ta mbylli makinen, ja qelsat shko mbylle makinen ose me prit ati si te duash,,,se me Luanen kemi nje pune,,,
-E mor turist turisto, flori te ka ty Tomori me Luanen,,,

Te " zgjova nga NAFTALINI ",hahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Ja ja ky, e ka berre Tomorin "Dizellash"Haaaaaaahaaaaaa!
Kalle me shpejte se i ngric kyleri.Haaaahaaaaaaaaa!.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha, pasha ZOTIN marova tuj qesh,hahahahahahahahahahahahahaha - DEZELLASH,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:


Nuk po muj me e kall,NUK KAM QIBRIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 11:57
Hallo!Vene ne te dyten dhe shtuhe!Haaaahaaaaah!

turisti
13-12-04, 12:56
Hallo!Vene ne te dyten dhe shtuhe!Haaaahaaaaah!

More e kum harrue auton te shpia,i kom vetem qelsat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 13:35
Hallo!Vene ne te dyten dhe shtuhe!Haaaahaaaaah!

More e kum harrue auton te shpia,i kom vetem qelsat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Hudhi celsat,e pastaj shko mere auton!haaahaaaaaahhaa!

PAOLINA
13-12-04, 18:51
HallOOOOPrSh te gjithveeee

Tomori
14-12-04, 12:32
HallOOOOPrSh te gjithveeee
Ojjjj qyqe po ku je moj se me humbe
-Po ti moj ashike a je majr ,,,,,,Far ka naj sen sajnin ta hongsha, me shkruaj se mka mar malli e mtrgon ku me dal ntakim,,,,,a dal ke aj vendi ku ishim e din taj ku, te shpaja puqit tmadh,,,aj fol nje her se mpjase mo!!!! hahahaha

dr1ta
14-12-04, 13:36
Hello hello te gjithve


Hello Luana girl grrrrrrrrr grrrrrr :lol: :)

PAOLINA
15-12-04, 16:10
Hhehehehahhahahhaa Tomori ce ku jam ti, taj a ije majr.. A bash shaum tka marr malli a mu hic per tauj :( (Perkundrazi me mbyti malli :D )

OO jo me te aj vendi nuk dalim se puqa i madh ka me ta lishau qenin hehehhehe :lol: :lol:

Haj ma majr te ndahena se nauk shkon kshtau shaum, kush ishte ajo femna qe rajnte ngat tauj ne kryeqitet a ???? :evil: :evil: :evil:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
01-01-05, 05:09
Luana , urime viti 2005, le tė plotėson dėshirėn tėnde qė e dėshiron mė sė shumti nė jetė!Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr r!!!!!!

Mafiozi
01-01-05, 13:41
LUANA SHOQJA E DASHUR, URIME VITIN E RI


Te uroj nga zemra qdo te mir qe deshiron, lumturia dhe shendeti
mbeteshin gjithmon me ty dhe te dashurit e tu.Pershendetje te perzemerta.G E Z U A R

Gentiana
01-01-05, 13:44
Luana,gezuar viti i ri, shpresoj qe ky vit ti ploteson te gjitha deshirat qe i ke ne zemer,te kesh fat ne te gjitha sferat e Jetes, lumturi dhe ēdo te mire.

Genta

DEA
01-01-05, 22:16
Luana gezuar zemer per shume vjet e mot :lol:

dr1ta
02-01-05, 01:02
Luana Gezuar vitin e ri motrush , fuqi ,dashuri sukses ne pune deshiroj edhe pak pushime :wink: :) :)

livoreka bicio
02-01-05, 11:30
LUANA TE UROJE VITIN E RI 2005.DHE TE DESHIROJE QDO REALIZIME DHE TE MIRA NE KETE VITE. :wink: PERSHENDETJE :P

Honesty^uk.
08-01-05, 21:42
Luana Urime per 1000 postimet
dhe njekohesisht GEZUAR vitin e Ri 2005
suksese ne jete

Honesty

Luana
09-01-05, 23:41
Mafizi , shejtonka , genta , drita , dea ,livoreka bicio ,Honesty^uk. ....... shume flm per urimin e viti te ri , dhe kerkoj falje qe po ju pershendes me vones , Urime edhe juve te gjitheve ky viti i ri 2005 shpresoj se do na sjell ky vit shendet dhe fat ne jeten ton :wink:

turisti
04-02-05, 19:16
Mire se te gjeta i dashur http://www.nynashamn.se/turism/bilder/LitenTN.gif


Pershendetje per ty gjithmone nga thellesia e zemres.Partneri yt.

dr1ta
21-03-05, 02:34
Pershendetje sis , vetem deshta te them hello ...shpresoj ce je mire :)

Dreni30
21-03-05, 09:11
E nderuar Luana

Te pershendes dhe te uroj te postuarat qe keni bere deri tani, me deshire qe te vazhdoni edhe me tutje keshtu bukur.

Te uron dhe pershendet Dreni30

turisti
21-03-05, 11:49
Urime :P :P 2000 :P :P postime te cilat jane knaqesi dhe argetim me -cetanat- e tu. Te deshiroj shendet,lumturi,shume postime te reja dhe jete te gjate.

Me respekt,
TURISTI.

Diana007
21-03-05, 11:52
Luana urime 2000 poshtime , te persheende dhe cdo te mir per ty e nderuar :wink:


Me Dashuri Diana

Tomori
22-03-05, 01:20
- Luana urime 2000 postime, te Uroje edhe shum postime tjera,,,
Ju pershendet TOMORI me sinqeritet e nderime te larta :wink: tungji

Kercovari
22-03-05, 14:30
Sa mire eshte kure dikush te pershendet,mua mu desh edhe pake te haroj te pershendes bukuroshen e Forumit dardan.
Jeto e lumtur e nderuar bashke me endrrat e tua te se ardhmes.
Me respekt Kercovari

Gentiana
22-03-05, 15:00
Luana urime per keto shkrimet tua,te i bejsh edhe x shkrime tjera.

Me ket rend po ta dergoj nje pershendetje dhe nje mpppppppppppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuq ku do qofsh.

Dite te kendshme

Genta

DEA
22-03-05, 15:03
Luana , i ke tejkaluar postimet e 2000-ta e une e mjara kam harru me ti urua. Edhe me vones besoj se do ti pranosh andaj me keto urime dhe 2000 mpuqa ke nga une, kalo mire :wink:

Luana
23-03-05, 20:29
Turist , Kercovari , dreni30 , Tomori , Drita ,Diana007 , Dea , Gentiana
Flm qum qum , edhe ju befshit postime me teper se une ishalla ,jarabila :lol: :lol:

Genta mpuqin e morra flm shume ,edhe ti merre nji nga une , ne faqe :wink:
Dea kurr nuk eshte von , me mire tash se pa hiq :wink: mpuuqqq edhe ty
Drita , love you sis :wink:

Psikologu
24-03-05, 04:10
E nderuara Luana

Pranoni gjithashtu pershendetjet dhe urimet e mia me te sinqerta.

Me nderime

Psikologu

ShEjToNkA
28-03-05, 21:46
Luana siss, tė pėrshėndes shuuumė ,shuumė ku do qė je.
Tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.

Luana
30-03-05, 05:57
E nderuara Luana

Pranoni gjithashtu pershendetjet dhe urimet e mia me te sinqerta.

Me nderime

Psikologu

Psikolog flm shume
gjithashtu edhe une ty te pershendes :wink:

Luana
30-03-05, 06:03
Luana siss, tė pėrshėndes shuuumė ,shuumė ku do qė je.
Tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.

Te pershendes ,gjithashtu e dashura Shejtonka :D


Shendet edhe ty :wink:

Naki
30-03-05, 10:48
Duke shetitur ne lagjen e Pershendetjeve ,ne kutin e postes po ja le nje pershendetje Luanes ,ku do qe te jeni mire mbeteshi.


Naki

Dreni30
31-03-05, 22:04
E nderuara Luana.

Te pershendese dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Te pershendet Dreni30.

Luana
31-03-05, 23:37
Duke shetitur ne lagjen e Pershendetjeve ,ne kutin e postes po ja le nje pershendetje Luanes ,ku do qe te jeni mire mbeteshi.


Naki

Naki shume rrall gjindesh neper FD dhe nuk kam besuar se te shkon mendja te me pershendetesh ,kjo ishte nji befasi e mire por sidoqoft te pershendes edhe une ty shume :wink:Tung

Luana
31-03-05, 23:42
E nderuara Luana.

Te pershendese dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Te pershendet Dreni30.


Dreni te pershendes edhe une ty shume dhe te flmnd .
Te uroj edhe une ty shendet dhe sukses ne jet :wink:


Luana

dembelica
01-04-05, 09:31
Pershendetje Luana ,te deshiroj cdo te mire ne jeten private ashtu edhe ne ate virtuale :wink:

Luana
08-04-05, 03:52
Pershendetje Luana ,te deshiroj cdo te mire ne jeten private ashtu edhe ne ate virtuale :wink:


Flm shume per urimin tend te embel
Edhe une te pershendes ku do qe te jesh :wink:

Murgesha
08-04-05, 12:52
Luana tė dėshiroj mėngjez tė kėndshėm dhe ditė tė mbarė. :lol:

Luana
08-04-05, 20:55
Luana tė dėshiroj mėngjez tė kėndshėm dhe ditė tė mbarė. :lol:


Murgesha une ty te deshiroj nate te kendshem dhe te qet , dhe mos u lazdro shume :lol: :lol: :lol: :lol:

U gezofsh hooooo :wink:

DEA
08-04-05, 21:00
Luana ka na ke mbet moj se me dyrbi jam ka te lypi, mirembrema zemer :wink:

turisti
08-04-05, 21:02
Mbasi qellova ksajde,ty nuk ban pa te pershendet nga thellesia e zemres,LOQKUMADESI I CANADAS :wink:

Me dashuri,
TURISTI. :wink:

Luana
08-04-05, 21:25
Mbasi qellova ksajde,ty nuk ban pa te pershendet nga thellesia e zemres,LOQKUMADESI I CANADAS :wink:

Me dashuri,
TURISTI. :wink:


E di bre i dashur qe te kam ty ne qdo kend te botes per ate une nuk merakosem kurr nji mpuqqqqqqq edhe ty Loqk http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif

turisti
08-04-05, 21:39
Mbasi qellova ksajde,ty nuk ban pa te pershendet nga thellesia e zemres,LOQKUMADESI I CANADAS :wink:

Me dashuri,
TURISTI. :wink:


E di bre i dashur qe te kam ty ne qdo kend te botes per ate une nuk merakosem kurr nji mpuqqqqqqq edhe ty Loqk http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif

:P :P :P :P FALEMINDERIT se u shkrina,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink: :P :P :P :P

Luana
08-04-05, 21:44
:P :P :P :P FALEMINDERIT se u shkrina,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink: :P :P :P :P

Po keto jan per me te knaq shpirtin tend i dashur http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s010.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
08-04-05, 21:51
:P :P :P :P FALEMINDERIT se u shkrina,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink: :P :P :P :P

Po keto jan per me te knaq shpirtin tend i dashur http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s010.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Faleminderit -bukuroshe dhe mbretereshe e xhunglles :P :wink: -

doGzona
08-04-05, 21:54
Luana te pershendes shume llokum.
Te deshiroje cdo te mire ne jete kudo qe te jeshe loqkum.
Kalo sa me bukur :wink:

Luana
08-04-05, 23:38
Luana te pershendes shume llokum.
Te deshiroje cdo te mire ne jete kudo qe te jeshe loqkum.
Kalo sa me bukur :wink:


LLLOKUME shume te flmdn ,
edhe une te pershendes ku do qe te jesh , e din ti :wink:

Dreni30
09-04-05, 08:33
E nderuar Luana

te dergoj kete pershendetje dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Te pershendet Dreni30

dr1ta
09-04-05, 10:56
Pershendtje per ty ANGEL ...Nje dite e mbare per ty... gjithmone e dashur :)

Luana
09-04-05, 13:56
E nderuar Luana

te dergoj kete pershendetje dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Te pershendet Dreni30


Ishte knaqsi kur te zgjohesh ne mengjes dhe shikojsh freskime ne FD dhe disi mbushesh plot gezim e hare ,e tere dita te shkon e lumtur :wink:
Edhe ti prano pershendetjet e mia Dreni

Luana
09-04-05, 14:11
Pershendtje per ty ANGEL ...Nje dite e mbare per ty... gjithmone e dashur :)
Ti je Kukull , sikur te njihje ty dikush sikur qe te njoh une ty , ateher e tere FD do te kishin ngacmu ne pm prej dashnije .por jo ma mire qe nuk te njohin se tani jet pa gjume duke ju kthyer pergjegje :lol: :lol: :lol:


gjithashtu edhe ti je e pershendetur nga une e dashur,
mpuqqqqqqqq ne faqe sisssssss :P

007
10-04-05, 02:10
Pershendetje te sinqerta per luaneshen ton.
me nderime,respekt dhe dashuri 007

Luana
10-04-05, 21:52
Pershendetje te sinqerta per luaneshen ton.
me nderime,respekt dhe dashuri 007

James Bond flm shume gjithashtu edhe une te pershendes ty ku do qe te jesh :wink:

Tomori
10-04-05, 23:36
Luana te pershendes me mallengjim, me te thane te drejten me ka mar malli per ty?!!!
-Nuk jemi ndigjuar moti,,,te lutem banja izmetin Turistit se shoq per krye e kam (shaka):wink:
Luana te uroje te gjitha te mirat kalofsh mire tungji e respektuara :wink:

Gentiana
11-04-05, 13:42
Luana po ta le nje pershendetje ketu,dhe te uroj ēdo te mire.

Mpuuuuuuuuuuuq.
Genta

Luana
21-04-05, 04:20
Luana te pershendes me mallengjim, me te thane te drejten me ka mar malli per ty?!!!
-Nuk jemi ndigjuar moti,,,te lutem banja izmetin Turistit se shoq per krye e kam (shaka):wink:
Luana te uroje te gjitha te mirat kalofsh mire tungji e respektuara :wink:

Tomor flm shume , gjithashtu edhe ty te pershendes ku do qe te jesh :wink:

shendet Tomor e hiq mos ta nin per Turistin se po u ba sikur molla hmmm :wink:

Luana
21-04-05, 04:22
Luana po ta le nje pershendetje ketu,dhe te uroj ēdo te mire.

Mpuuuuuuuuuuuq.
Genta

Genta moj Fellenz flm shume per urimin e qmuar , gjithashtu te pershendes edhe une ty qum qum qum :wink:


mpuqqqqq edhe ty ne faqe http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif

Gjumashja
21-04-05, 07:40
Luana motrushe te pershendes edhe une ohohohoh gati i paske bo 3mij postime e une se pasna pa se n'gjume :wink: kalofsh nje dite te bukur

Gentiana
21-04-05, 14:46
Luana http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif
Deshta te te pershendes dhe ta dhuroj nje: http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h035.gif

Kalofsh mire dhe pershendetje

Genta

Luana
21-04-05, 23:10
Luana motrushe te pershendes edhe une ohohohoh gati i paske bo 3mij postime e une se pasna pa se n'gjume :wink: kalofsh nje dite te bukur

phaaaaaaaaaaa bash po me vjen inati , ti ne gjume edhe ja paske kalu 3 mijshin une zgjut edhe kurrsesi spo mundem ta arris , hmmmmmmm
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes Gjumashe :wink:

Luana
21-04-05, 23:13
Luana http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif
Deshta te te pershendes dhe ta dhuroj nje: http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h035.gif

Kalofsh mire dhe pershendetje

Genta


Genta je e pershendetur sikur gjithemon edhe me tutje nga une ,
por mos harro se kam deshir edhe une me ja kthye huan te gjitheve mbrapa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif


Te pershendes :wink:

turisti
21-04-05, 23:59
Te pershendes LOQKUMADES. :P :wink:

Diana007
22-04-05, 11:27
Luana te pershendes dhe te deshiroj nje dite te mbar :wink:

Luana
22-04-05, 14:54
Te pershendes LOQKUMADES. :P :wink:

Turist te pershendes gjithashtu edhe une ty :wink:

mpuqqqqq Loqkomades i Holandes :P

Luana
22-04-05, 14:57
Luana te pershendes dhe te deshiroj nje dite te mbar :wink:

Gjithashtu e dashura Diana Bond ,

deshiroj edhe per ty qe te kesh nji dite shume te lumtur :D
Me vjen mire qe te kemi ty ne mesin ton te Dardanis dhe je gjithemon e nderuar dhe e rrespektuar nga une e dashura Diana Bond :wink:

Diana007
22-04-05, 15:12
Luana te pershendes dhe te deshiroj nje dite te mbar :wink:

Gjithashtu e dashura Diana Bond ,

deshiroj edhe per ty qe te kesh nji dite shume te lumtur :D
Me vjen mire qe te kemi ty ne mesin ton te Dardanis dhe je gjithemon e nderuar dhe e rrespektuar nga une e dashura Diana Bond :wink:

Flm Luana :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 04:50
Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A je mir bre a?

Kjo oda jote shum bre Musafir qka po i qet a?

JU pershendet shuuuuuuuuuuuuum Dali i keq,por dhe te gjith ata e ato qe ti i ke ne Zemer.

D!K

Dreni30
23-04-05, 09:36
E nderuar Luana

Qy, qy ani hala nuk koka cu more, pse moj kjo me fjet kaq shume, heeeeeeeeee.

E nderuar te pershendes dhe deshiroj qe te kaloni nje dite sa me te bukur e lumtur sot.

te pershendet Dreni30

Psikologu
26-04-05, 05:19
Luana e nderuar:

Ju deshiroj qdo tė mirė ne ditet tuja , sukses , begati dhe atė qka ju e deshironi.

Uroj te jeni mirė qdo here dhe kurdohere.

Me nderime:

Psikologu.

Gjumashja
26-04-05, 10:11
Luana motrushe te pershendes edhe une ohohohoh gati i paske bo 3mij postime e une se pasna pa se n'gjume :wink: kalofsh nje dite te bukur

phaaaaaaaaaaa bash po me vjen inati , ti ne gjume edhe ja paske kalu 3 mijshin une zgjut edhe kurrsesi spo mundem ta arris , hmmmmmmm
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes Gjumashe :wink:

une edhe jerem po shkrujt qiko mos u mundo me u shty me mua hahahahahaha te pershendes

Luana
26-04-05, 22:30
E nderuar Luana

Qy, qy ani hala nuk koka cu more, pse moj kjo me fjet kaq shume, heeeeeeeeee.

E nderuar te pershendes dhe deshiroj qe te kaloni nje dite sa me te bukur e lumtur sot.

te pershendet Dreni30


Dreni ti e din se kam merak me fjet ne mengjes , hmmm ani qka kam qef shume kur ma ban dikush kafen e me ma sjell ne krevat :wink:

Te pershendes edhe une ty Dreni qum qum 8)

Luana
26-04-05, 22:34
Luana e nderuar:

Ju deshiroj qdo tė mirė ne ditet tuja , sukses , begati dhe atė qka ju e deshironi.

Uroj te jeni mirė qdo here dhe kurdohere.

Me nderime:

Psikologu.

Psikolog ishte knaqsi kur lexoja Urimin qe e kishe ber per mua , dhe me vjen shume mire qe kemi nji person te till sikur ju ,

Te Uroj Gezim e shendet ty me gjithe familjen tende

Te pershendes sinqerisht ,

LUANA

Luana
26-04-05, 22:36
Luana motrushe te pershendes edhe une ohohohoh gati i paske bo 3mij postime e une se pasna pa se n'gjume :wink: kalofsh nje dite te bukur

phaaaaaaaaaaa bash po me vjen inati , ti ne gjume edhe ja paske kalu 3 mijshin une zgjut edhe kurrsesi spo mundem ta arris , hmmmmmmm
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes Gjumashe :wink:

une edhe jerem po shkrujt qiko mos u mundo me u shty me mua hahahahahaha te pershendes

Gjumashe , jo jo e lash se spo mundem me u shty me ty jo , se ti na dole ma e zoja :wink:
Mpuqqqq per gjumeshen ne faqe

LUANA :D

turisti
27-04-05, 23:33
Pershendetje per ty e dashura. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
28-04-05, 14:40
Pershendetje per ty e dashura. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Turist Loqkomadus ,
Te pershendes ku do qe je :wink:

DEA
29-04-05, 23:15
Luana, po ta le nje pershendetje tek porta, shpresoj qe kur te zgjohesh ta marresh, mpuq :lol:

Murgesha
30-04-05, 13:07
Murgesha:-Tak-tak Luana. :lol: :lol:
Luana: Mmmmmmmm :shock: :shock:
Murgesha: Luana jam Murgesha po dua me tė pėrshėndet. 8) 8)
Luana: Kush Murgeshaaa??? :roll: :roll: :roll:
Murgesha: Po loqki jam unė. :P :P
Luana: Po a dreqi tė solli para sabahit me ma prishė gjumin a?? :twisted:
Shko bijo tani nė shtėpi dhe eja mė pėrshėndet klur tė zgjohem prej gjumit. :evil:

Monologu i Murgeshės: Me tė vėrtetė ka tė drejtė, po ēka dreqin mu desht kaq herėt me e pėrshėndet se?? :roll:

Monologu i Luanės: Phaaaaa edhe kėta Europian kurrė su mėsuan se kur tek ata ėshtė mesditė tek ne shtė natė. :twisted:


Ha, hahahahahaahahahah ishte ky njė mirmėngjez pėr ty loqki, kur tė zgjohesh tė sjell disponim. :wink:

dr1ta
01-05-05, 14:32
Po ku je moj ? huh u humbe krejt :?

E dashur Luana te pershendes shume loqki ..deshiroj nje dite te mire dhe pune te mbar .

hugsss
Drita 8)

Diana007
03-05-05, 10:30
Luana te pershendes dhe te uroj nej dit te mbar e pa lodhje :wink:

Me respek Diana

Dreni30
03-05-05, 11:46
E nderuar Luana

Kam nderin te shprehi deshiren per ditelindjen tuaj.

Te uroj ditelindjen, fat dhe lumturi ne jete.
Deshiroj qe te jetosh e lumtur dhe te mbrrijsh te 100-tat dhe te kesh te gjitha te mirat qe deshiron ti ne jete shoqeja ime e dashur.

Them keshtu pas kerkesave qe ke bere e te kan dhuruar ty si shokun me te mire qe ti e don. :lol: :lol: :lol:

E nderuar me vone e kam pergatitur nje surpize per ju dhe do ta dergoi.

Tani te pershendes, me deshire qe kjo dite te jete e lumtur per ju.

Nga shoku i yt Dreni30.

Diana007
03-05-05, 12:10
Luana e nderuar urime Ditlindja shendeti , lumturia , dashuria dhe suksesi qofshin gjithmon me me JU


http://www.zauberbrauts-welt.de/Globe/katze9.gif

http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs3/feuerwerk48.gifhttp://www.zauberbrauts-welt.de/gifs3/feuerwerk48.gif
Me respekt Diana :wink:

Gjumashja
03-05-05, 13:05
Luana urime ditelindja te uroj shume suksese ne qdo sfere te jetes :wink:

Gentiana
03-05-05, 13:17
http://twoday.net/static/zkoo/images/geburtstagstorte.jpg


Luana, urime ditelindjen sweety, lumturia, fati, dashuria dhe ēdo e mire te percjellshin krejt jeten. Gjithashtu te uroj te na i bejsh 100vjet.

http://www.dskv.de/LV_07/Fotos2004/blumenstrauss.jpg

Genta

doGzona
03-05-05, 13:26
Luana urime ditelindjen loqkum fati lumturia
qofshine gjithmone me ju zemrush.

http://www.hellasmultimedia.com/webimages/birthday/images/BD17.gif

Tomori
03-05-05, 14:34
-Luana Urime :lol:Urime :lol: Urime ditelindja jam i priviligjuar dva uroje ditelindjen para mikut tim Turistit?!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Luana ju deshiroje sukses miresi dhe lumturi ne jete,,, :wink:

Kercovari
03-05-05, 15:14
Urime ditlindjen Luanesh e nderuar
Gezimi dhe lumturija le te ju percjellin ndo cdo sfere te jetes drejt realizimit te deshirave te tua.
http://www.ebayagentin.de/ROSECOLO.gifMe respekt Kercovari.

Dreni30
03-05-05, 15:23
Me pare te urova ditelindjen e tani erdha edhe me torte dhe me lule te fresketa per ty e nderuar Luana. :lol:

http://www.docpresent.de/artikel/big/diesunddas/torte.jpghttp://www.trepca.net/2003/0803/lule-tufe0.jpg

florian
03-05-05, 15:56
Po jeni te sigurt qe ka ditlindjen ??????????
urime e gezuar ditelindjen e nderuar te uroj suksese ne jet kudo qe te jesh .

Murgesha
03-05-05, 18:04
Luana shėndet, lumturi dhe jetėgjatėsi pėr ty.
http://www.agimi.com/argetim/wallpaper/image/lule.jpg

Fleta
03-05-05, 18:12
- Urime datelindja e nderuara Luana,pac fate,dashuri, harmoni gjethmone ne jete.....


http://www.hellasmultimedia.com/webimages/birthday/images/BD17.gif

Ps: i huazova pak keto balona...... :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
03-05-05, 21:28
E nderuarė Luana , me lejoni qė t'iu urojė nga zemra ditėn tuaj tė veqantė.
Tė dėshirojė tė pritėni e tė festoni edhe 100 ditėlindje tjera me harmoni ,dashuri ,lumturi.

http://www.dskv.de/LV_07/Fotos2004/blumenstrauss.jpg

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee nga zemraaa!

e_martumja
03-05-05, 21:33
E nderuarė Luana , me lejoni qė t'iu urojė nga zemra ditėn tuaj tė veqantė.
Tė dėshirojė tė pritėni e tė festoni edhe 100 ditėlindje tjera me harmoni ,dashuri ,lumturi.

http://www.dskv.de/LV_07/Fotos2004/blumenstrauss.jpg

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee nga zemraaa!I bashkangjitem ne kete urime dhe te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj dhe me shume mote.

Maca
03-05-05, 23:15
Urime loqka ime...

U plake oj Luana haha veq 365 dit jo shum hihi :wink:

Te deshiroj gjith te mirat ne jete,dhe shpresoj qe deshirat e tua te behen realitet...

Urimeeeeee pra... 3 puthje ne faqe :wink: mpuqqq e mpuqqq e mpuqqq

Maca
03-05-05, 23:21
Kjo esht dhurata per ty Luana se gati kesh ka harroj...http://www.optimumgifts.co.uk/acatalog/3719251684s.jpg

dr1ta
03-05-05, 23:39
Urime ditelindjen Luana...dashuri,shendet dhe pune te mbar ne jete


http://images.animationfactory.com/animations/holiday_events/birthday/birthday_balloon_cake/birthday_balloon_cake_lg_wm.gif

turisti
04-05-05, 00:11
:P :P Luanushe loqkumades i CANADAS dhe SHERIF i T., Urime ditelindjen e 25 nga zemra.Me gjithe se ta kam uruar,deshiroj qe shendeti,fati dhe lumturia mos te lojne rahat asnje moment .Ti e din sinqeritetin e urimeve te mija,dhe nuk prish pune nese ta perseriti se sa TĖ DUA dhe sa domethanjen e madhe e ke per mua.


I joti deri ne vdekje,
TURISTI.

Luana
04-05-05, 14:15
E nderuar Luana

Kam nderin te shprehi deshiren per ditelindjen tuaj.

Te uroj ditelindjen, fat dhe lumturi ne jete.
Deshiroj qe te jetosh e lumtur dhe te mbrrijsh te 100-tat dhe te kesh te gjitha te mirat qe deshiron ti ne jete shoqeja ime e dashur.

Them keshtu pas kerkesave qe ke bere e te kan dhuruar ty si shokun me te mire qe ti e don. :lol: :lol: :lol:

E nderuar me vone e kam pergatitur nje surpize per ju dhe do ta dergoi.

Tani te pershendes, me deshire qe kjo dite te jete e lumtur per ju.

Nga shoku i yt Dreni30.

Dreni ,
me te vertet me ke befasuar qe paske mbajt ne mend Datelindejn time
dhe me te vertet me ke emocionuar dhe me bere te qaj nga gezimi :cry:
Nuk di se si te falemnderohem per ket urim , flm shume shume :D

Luana
04-05-05, 15:10
Diana007 , shume flm dhe ti pritsh e u gezofsh sikur une , ja nji mpuqq edhe nji lule e dashur http://www.cosgan.de/images/more/flowers/001.gif

Gjumashja ,
flm edhe prej teje shume , gjithashtu te deshiroj qdo sukses dhe fat ne qdo aspekt , edhe ti e meriton nji lule nga une http://www.cosgan.de/images/more/flowers/007.GIF

Genta ,
shoqe e dashur flm per te gjitha dhe besoj se edhe ti pret e gezon sikur une , ja edhe ty e dashur per freskim nji lule , http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif


Dogzona zemer ,
me mungove per datelindjen time shume , po te ishe ketu do ta kishim festu bashk ti e din se ku :wink:
flm shume & I miss you a lot , mpuqqqqqqqqqqqhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/076.gif

Tomori ,
me gjithate te falen te gjitha ty , dhe te falemderoj per urimin qe e ke ber per mua , gjithashtu te uroj sukses e fat per ty http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k025.gif

Kercovari ,
flm per lulen e bukur dhe ty te deshiroj shendet e sukses ne jet me gjithe familje http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif

Murgesha ,
ti je e veqant , dhe lulet e tua me pelqyen pa mas , flm shume :D i kam marr lulet dhe shpejt i kam vnu ne vaz me uje e ende duken fresh ne sallonin time ,
dhe ti e meriton ket si pershendetje nga une http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Fleta ,
Flm shume edhe megjithese nuk njihemi pak a shume , por si duket je shoqe demokrate dhe me pelqejn postimet e tua sepse i ke shume atraktive per mashkujt , hmmmm ruju e mos mi mashtro krejt djemt e FD se disa jan te miat :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
edhe per ty e dashur nji lule te bukur siq je vet http://www.cosgan.de/images/more/flowers/083.gif


Shejtonka,
edhe ti je e veqant per qdo gje , dhe me te vertet te deshiroj edhe ty sukses e fat ne jet , heee ishalla e gjen nji djal ma te mirin ne katun bre :wink: :lol: :lol: :lol: merri ere se jan lule te Canadas http://www.cosgan.de/images/more/flowers/065.gifE_martuara,
Shume te falemderoj per shkresen qe e ke ber , gjithashtu te uroj sukses e harmoni ne jeten familjare , dhe me te vertet jem te lumtur qe te kemi ne mesin ton familjar te Dardanis , te lutem prano ket lule nga une http://www.cosgan.de/images/more/flowers/046.gif


Maca ,
si gjitheher edhe sot e tutje te pershendes , ke shume sense per humor dhe me pelqen pa mas , flm shume shume , si te gjitha shoqeve qe ju dhurova nga nji lule per ere , gjithashtu e meriton edhe ti nji e dashur Maca http://www.cosgan.de/images/more/flowers/010.gif

Drita ,
Darling you know I always love you no matter where you go or what you do , plssss understand I've been very busy lately , but still as a friend you are in my heart , I guesss you know that :wink:
Flm shume shume e shume e shume , I will see you soon mpuqqqqqqhttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif

heeeeeeeeee gati kesh tu harru me ta dhuru nji lule http://www.teamimg.com/Images/products/SW0_34512.jpg


Florian ,
Po jeni te sigurt qe ka ditlindjen ??????????
urime e gezuar ditelindjen e nderuar te uroj suksese ne jet kudo qe te jesh .


eshte e vertet qe e kam datelindjen sot nuk kam comment per me shume 8)
Te deshiroj edhe ty sukses e lumturi ne jet ,flm shume http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/p015.gif

Diana007
04-05-05, 15:14
Diana007 , shume flm dhe ti pritsh e u gezofsh sikur une , ja nji mpuqq edhe nji lule e dashur http://www.cosgan.de/images/more/flowers/001.gifFlm Luana :wink:

Luana
04-05-05, 15:30
:P :P Luanushe loqkumades i CANADAS dhe SHERIF i T., Urime ditelindjen e 25 nga zemra.Me gjithe se ta kam uruar,deshiroj qe shendeti,fati dhe lumturia mos te lojne rahat asnje moment .Ti e din sinqeritetin e urimeve te mija,dhe nuk prish pune nese ta perseriti se sa TĖ DUA dhe sa domethanjen e madhe e ke per mua.


I joti deri ne vdekje,
TURISTI.


Turisti ,
Per ty qe je special, per ty qe me trullos kur jemi bashke dhe pafundesisht me mungon kur nuk je. Sot, neser dhe gjithmone kudo qe te jesh Te Dua!
Dhe momentet e bukura nuk i ndjen kur i jeton, por vetem kur i kujton me nostalgji.

Thank you
http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/d050.gif

turisti
04-05-05, 16:43
:P :P Luanushe loqkumades i CANADAS dhe SHERIF i T., Urime ditelindjen e 25 nga zemra.Me gjithe se ta kam uruar,deshiroj qe shendeti,fati dhe lumturia mos te lojne rahat asnje moment .Ti e din sinqeritetin e urimeve te mija,dhe nuk prish pune nese ta perseriti se sa TĖ DUA dhe sa domethanjen e madhe e ke per mua.


I joti deri ne vdekje,
TURISTI.


Turisti ,
Per ty qe je special, per ty qe me trullos kur jemi bashke dhe pafundesisht me mungon kur nuk je. Sot, neser dhe gjithmone kudo qe te jesh Te Dua!
Dhe momentet e bukura nuk i ndjen kur i jeton, por vetem kur i kujton me nostalgji.

Thank you
http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/d050.gif

Faleminderit Loqkumades i CANADAS,ti e meriton dashurine e perjetshme. :P


Vetem me ty dhe per ty,
TURISTI. :P :wink:

Honesty^uk.
04-05-05, 19:26
http://cards.webshots.com/resources2/6/6746.gif

Urime urime per ditelindjen tuaj Luana:edhe 100 vite tjera ku fati, lumturia dhe harmonia familjare qofshin gjithmone prezent ne jeten tuaj

Me respekt
Honesty

e_martumja
04-05-05, 20:13
E_martuara,
Shume te falemderoj per shkresen qe e ke ber , gjithashtu te uroj sukses e harmoni ne jeten familjare , dhe me te vertet jem te lumtur qe te kemi ne mesin ton familjar te Dardanis , te lutem prano ket lule nga une http://www.cosgan.de/images/more/flowers/046.gif


Te faliminderoj nga zemra per kete lule dhe fjalet e embla.


pershendetje nga :wink:

007
04-05-05, 20:58
Urime luanesh e ndruar ditlindja, i gezovsh edhe shum e shum vite te lumtura http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif

Psikologu
04-05-05, 21:03
Luana e nderuar:

Te uroj ditlindjen dhe gjithė te mirat ne jetė, duke ju deshiruar prirje ne jetė , shendet dhe qdo te mirat.

Jetofsh e lumtur dhe e gezuar njė jetė te gjatė.
Qdo tė mirė dhe suksese ju deshiroj.

Me nderime dhe respekt per ju:

Psikologu

uliksi31
04-05-05, 22:16
Happy birthday my daughter.I'm so proud of you:

Happy birthday to youuuuuu
Happy birthday to youuuuuuu
Haaaappy birthday to my doughter Luana

How old are you now :?: :?:

Remember how i sang to you when you were a baby. :lol: :lol:


Daddy

Luana
04-05-05, 22:52
http://cards.webshots.com/resources2/6/6746.gif

Urime urime per ditelindjen tuaj Luana:edhe 100 vite tjera ku fati, lumturia dhe harmonia familjare qofshin gjithmone prezent ne jeten tuaj

Me respekt
Honesty

Flm Honesty shume , a edhe foton tende ma ke dhen prezent huh ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
04-05-05, 22:57
Urime luanesh e ndruar ditlindja, i gezovsh edhe shum e shum vite te lumtura http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif

007 Te falemnderoj shume per Urimin tende qe e ke shkruar dhe je munduar shume , ishalla edhe ty ta festojm sa ma shpejt i dashur Bond :wink:

ich liebe dich mpuuahhhhh http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f040.gif

Luana
04-05-05, 23:05
Luana e nderuar:

Te uroj ditlindjen dhe gjithė te mirat ne jetė, duke ju deshiruar prirje ne jetė , shendet dhe qdo te mirat.

Jetofsh e lumtur dhe e gezuar njė jetė te gjatė.
Qdo tė mirė dhe suksese ju deshiroj.

Me nderime dhe respekt per ju:

Psikologu

Psikologu ,
sikur une dhe te gjithe me rend presin ket diten te datelindjes , nganjiher them , hmmmm, sikur mos te ishim plak fare ,,huh.... ndoshta jeta nuk do te ishte interesante me :roll: qka me bo jeta e paska ashtu.
flm shume per te gjitha dhe po ashtu te deshiroj qdo te mire ne jet ty me gjithe familje http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/n060.gif

Luana
04-05-05, 23:25
Happy birthday my daughter.I'm so proud of you:

Happy birthday to youuuuuu
Happy birthday to youuuuuuu
Haaaappy birthday to my doughter Luana

How old are you now :?: :?:

Remember how i sang to you when you were a baby. :lol: :lol:


Daddy

Hi Sugar Daddy!!! http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/n070.gif


daddy's little girl !! but not the girl that daddy knew , daddy never had a cluehttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g010.gif

Dreni30
05-05-05, 02:03
E nderuar Luana

Kam nderin te shprehi deshiren per ditelindjen tuaj.

Te uroj ditelindjen, fat dhe lumturi ne jete.
Deshiroj qe te jetosh e lumtur dhe te mbrrijsh te 100-tat dhe te kesh te gjitha te mirat qe deshiron ti ne jete shoqeja ime e dashur.

Them keshtu pas kerkesave qe ke bere e te kan dhuruar ty si shokun me te mire qe ti e don. :lol: :lol: :lol:

E nderuar me vone e kam pergatitur nje surpize per ju dhe do ta dergoi.

Tani te pershendes, me deshire qe kjo dite te jete e lumtur per ju.

Nga shoku i yt Dreni30.

Dreni ,
me te vertet me ke befasuar qe paske mbajt ne mend Datelindejn time
dhe me te vertet me ke emocionuar dhe me bere te qaj nga gezimi :cry:
Nuk di se si te falemnderohem per ket urim , flm shume shume :D

E nderuara Luana
Nuk eshte lehte te kesh nje shok/qe te ngusht sikur me gjete ti mua, prandaj kur e ke ate duhet edhe me e ruajt.
E une ndjeva knaqesi kur ta urova ditelindjen shoqeja ime e dashur.

Rrespekt Dreni30

Dreni30
19-05-05, 22:54
E nderuar Luana

Erdha ketu pari dhe nuk mujta pa u kthyer e me te pershendet shoqeja ime e dashur.

Ketu te dera po ta la nje porosi e kur te vijsh e lexon se po trokas ne dere, por askush nuk po e hap deren.

E nderuar shoqeja e ime te deshiroj te gjitha te mirat ne jete.

Te pershendet shoku i ytt Dreni.

Reana
25-05-05, 06:03
Murgesha:-Tak-tak Luana. :lol: :lol:
Luana: Mmmmmmmm :shock: :shock:
Murgesha: Luana jam Murgesha po dua me tė pėrshėndet. 8) 8)
Luana: Kush Murgeshaaa??? :roll: :roll: :roll:
Murgesha: Po loqki jam unė. :P :P
Luana: Po a dreqi tė solli para sabahit me ma prishė gjumin a?? :twisted:
Shko bijo tani nė shtėpi dhe eja mė pėrshėndet klur tė zgjohem prej gjumit. :evil:

Monologu i Murgeshės: Me tė vėrtetė ka tė drejtė, po ēka dreqin mu desht kaq herėt me e pėrshėndet se?? :roll:

Monologu i Luanės: Phaaaaa edhe kėta Europian kurrė su mėsuan se kur tek ata ėshtė mesditė tek ne shtė natė. :twisted:


Ha, hahahahahaahahahah ishte ky njė mirmėngjez pėr ty loqki, kur tė zgjohesh tė sjell disponim. :wink:

HAHAHA..more ma solle disponimin edhe mua se :lol: :lol: :lol:

heyy oj Luaneshe, lajmerohu moj fqinje, se shpesh e vizitoj Ottawa-n me familje...nese nuk jeton larg, te ftoj per kafe dikund afer "Rideau Centre"!!!

PERSHENDETJE

Luana
25-05-05, 14:47
Reana ma afer e ke Toronton se sa Ottawa prej Usa :lol: :lol:


te pershedes dhe me fal per vones sepse shume po jam busy girl , you know what I mean :wink:

Psikologu
28-05-05, 23:43
Luana e nderuar:

Ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė ne jeten tuaj , suksese dhe tė mbara ne pergjithesi.

Kalofshi mirė cdo here dhe cdokund.

Me nderime pėr ju:

Psikologu

turisti
29-05-05, 19:44
Luana e nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 :P postimeve.Shpresoj se do ti postosh edhe shume,shume postime tjera dhe te mira si deri me sot.Fati dhe lumturia i percjellshin ato dhe ty.

Me respekt,
TURISTI.

Dreni30
29-05-05, 21:37
E ndruara Luana

Te uroj te 3000 postimet e tua, me deshire qe te vazhdoni e te shkruani e te beni xxx shkrime te bukura ketu ne fd.

Njeherit te pershendes dhe si shoqe te mire qe te kam te uroj te gjitha te mirat ne jete, gjithashtu edhe nje pasdreke te kendeshme per tyyyy.

Dreni30.

DEA
29-05-05, 21:43
Oj zemrush shume urime 3000 postimet moj se na knaqe,

te deshiroj edhe xxxxxxx shkrime te panumerta :lol:


DEA

Dilingjia
30-05-05, 06:56
Phaaaaaaaaaa me pa shkrue hajmalia,kerdi kishe ba prej parave.Bane hesap 3000 hajmalia nga 10 euro? :lol:

Dali!Keq
31-05-05, 16:00
Luana pershendetje dhe shum urime per postimet

Luana
01-06-05, 18:29
Murgesha:-Tak-tak Luana. :lol: :lol:
Luana: Mmmmmmmm :shock: :shock:
Murgesha: Luana jam Murgesha po dua me tė pėrshėndet. 8) 8)
Luana: Kush Murgeshaaa??? :roll: :roll: :roll:
Murgesha: Po loqki jam unė. :P :P
Luana: Po a dreqi tė solli para sabahit me ma prishė gjumin a?? :twisted:
Shko bijo tani nė shtėpi dhe eja mė pėrshėndet klur tė zgjohem prej gjumit. :evil:

Monologu i Murgeshės: Me tė vėrtetė ka tė drejtė, po ēka dreqin mu desht kaq herėt me e pėrshėndet se?? :roll:

Monologu i Luanės: Phaaaaa edhe kėta Europian kurrė su mėsuan se kur tek ata ėshtė mesditė tek ne shtė natė. :twisted:


Ha, hahahahahaahahahah ishte ky njė mirmėngjez pėr ty loqki, kur tė zgjohesh tė sjell disponim. :wink:Monologu : gjunahit qka i bana Murgeshes , a thua ma fal me i shku te dera :(

Luana: tak tak tak tak Murgesh a je moj aty ?
Murgesha : haaaa a erdhe Luana huh ?
Luana : Murgesha erdha me te kerku falje per at dite se tybe treqind tybe me ka ardhe keq qe te kam kthye nga rruga
Murgesha : Hajt qik harro ket pune se jem shoqe , sa ta mesoj kohen e juve se vij prap , po hajde a s'po vjen per nji kafe a ?
Monologu i Luanes : :roll: qysh me hy moj mrena se spo kam ftyr , une e permbledha tekerrlomsh e tash me i hy mrena une :(
Luana : Jo Murgesh se vij naj dite tjeter po veq erdha me te pershendet e hajt se vij naj her te ti kur te pjeken qershijat e bile rrim e hajm bashk qaty
Murgesha : Hajde qik se e kam ba nji kafe jam ka e pij edhe bile bile e kam nis nji fli me e maru e rrina per drek :D
Luana : Po hajt se po vij le te dale ku te dale qy :wink:

Luana
01-06-05, 18:35
Luana e nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 :P postimeve.Shpresoj se do ti postosh edhe shume,shume postime tjera dhe te mira si deri me sot.Fati dhe lumturia i percjellshin ato dhe ty.

Me respekt,
TURISTI.

Flm i dashur Turist , edhe pse jemi ndar prap jam e merzitur , te kam pas partner me te mirin ne FD , nuk e besoj se do te martohem me dikend me , per veq teje nuk marr asnji me , kam vendos te rri keshtu gjithemon .
Mpuqqqq Turist gjithemon ne zemren time do te mbetesh :wink:

Luana
01-06-05, 18:38
Drita flm per pershendetjen tende , po ashtu edhe une te pershendes ty qum qum :wink:

Diana Bond , gjithashtu e dashur je e pershdetur nga une gjithemon :wink:

Dea , fytyra e bebes mpuqqq loqkum te pershdes edhe une ty ku do te qe je :wink:

Dali i keq flm shume per pershendetjen tende , po ashtu je i pershdendetur nga une Luana

Luana
01-06-05, 18:41
E ndruara Luana

Te uroj te 3000 postimet e tua, me deshire qe te vazhdoni e te shkruani e te beni xxx shkrime te bukura ketu ne fd.

Njeherit te pershendes dhe si shoqe te mire qe te kam te uroj te gjitha te mirat ne jete, gjithashtu edhe nje pasdreke te kendeshme per tyyyy.

Dreni30.

Drenush phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i paskam bo 3000 copa aaaaa :shock: :shock: :shock: :shock:
ahh ti je shume preciz per keto pune , gjithemon me rrin gati , FLM :wink:

Mua pasdrekja sa me filloj e ishalla ti ke pasmesnate te kendshme :wink:

Kercovari
11-06-05, 19:16
Jeto e lumtur dhe ne pritje te realimizimit te endrrave te tua te larmishme.
Te pershendes kudo qe te ndodhesh e nderuar.

Tomori
12-06-05, 21:47
Pershendetje Luana, ju Uroje edhe shum postime te tjera, kalofsh mire ku do qe te jeshe e nderuara Luana
Me respekt:
Tomori

Dilingjia
13-06-05, 10:44
Pershendetje Luanesh,
Vrapi yt po me frigon se do t'me zesh...hahahahahahhahah :lol:

Reana
13-06-05, 15:47
Tung Luanush....

kalofsh mire sot, ishalla nuk eshte nxehte andej ka ju, sikur ketu..se na mbyti vapa :(

Gentiana
15-06-05, 15:22
Luana loqkume,pershendetje edhe per ty sot.

Kalo si esht me se miri. http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif


Genta

Kodra
15-06-05, 20:10
**********
**********
**********

Luana edhe nga unė ke pėrshėndetje tė shpejta sikurse Vrapi yt.

Luana
16-06-05, 04:12
Jeto e lumtur dhe ne pritje te realimizimit te endrrave te tua te larmishme.
Te pershendes kudo qe te ndodhesh e nderuar.


Kerēovari ,
flm shume i nderuar edhe une ty te pershendes ku do qe je
:wink:

Luana
16-06-05, 04:13
Pershendetje Luana, ju Uroje edhe shum postime te tjera, kalofsh mire ku do qe te jeshe e nderuara Luana
Me respekt:
Tomori

Tomor te pershendes edhe une ty qum qum :wink:

Luana
16-06-05, 04:19
Pershendetje Luanesh,
Vrapi yt po me frigon se do t'me zesh...hahahahahahhahah :lol:Dilingji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
16-06-05, 04:22
Tung Luanush....

kalofsh mire sot, ishalla nuk eshte nxehte andej ka ju, sikur ketu..se na mbyti vapa :(


Reana flm per pershendetjen tende , edhe ne e kemi shume vap po shyqyr me keto air-condition u knaqem :P

Luana
16-06-05, 04:29
Luana loqkume,pershendetje edhe per ty sot.

Kalo si esht me se miri. http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif


Genta


Loqkume te pershendes edhe une ty qum qum qum :wink:

Luana
16-06-05, 04:33
**********
**********
**********

Luana edhe nga unė ke pėrshėndetje tė shpejta sikurse Vrapi yt.


Kodra ,
flm shume i nderuar , edhe une ty te pershendes ty sa vrapi imė :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"you are funny " :wink:

Reana
16-06-05, 04:41
Tung Luanush....

kalofsh mire sot, ishalla nuk eshte nxehte andej ka ju, sikur ketu..se na mbyti vapa :(


Reana flm per pershendetjen tende , edhe ne e kemi shume vap po shyqyr me keto air-condition u knaqem :P

ishalla se merr kete "air-condition" edhe ne rruge :lol:

mbremje te kendshme sonte :wink:

laliloli
16-06-05, 16:51
Luaneshė te pershendes ,te uroj dhe pergezoj per gjithe kontributin tuaj ketu ,paq shendet dhe lumturi

uron laliloli

doGzona
17-06-05, 00:32
Loqkum te pershendes shume kudo qe je.

Dhe ec ta ketu te qafi nje her se shoqe llokume jehttp://img267.echo.cx/img267/3035/h0254jv.gif

Kalo sa me mire syn :wink:

Luana
17-06-05, 02:33
Tung Luanush....

kalofsh mire sot, ishalla nuk eshte nxehte andej ka ju, sikur ketu..se na mbyti vapa :(


Reana flm per pershendetjen tende , edhe ne e kemi shume vap po shyqyr me keto air-condition u knaqem :P

ishalla se merr kete "air-condition" edhe ne rruge :lol:

mbremje te kendshme sonte :wink:

Reana nuk kam asesi te marr air-condition me veti po e kam marr nji freskuse te vogel dhe e kam var ne qaf ka shoh me freskon ,
po ti Reana si e kalove ne keto kohe te nxehta :?:

edhe ty mbremje te mrekullueshme :wink:

Luana
17-06-05, 02:36
Luaneshė te pershendes ,te uroj dhe pergezoj per gjithe kontributin tuaj ketu ,paq shendet dhe lumturi

uron laliloli

laliloli phaaaaaaa nuk me paske harru hiq , une mendova se nuk te bjen ne mend per mua aspak , por hmmmmmm flm me gjithate qum qum qum , je shoke i mire valla ti huh , veē ishalla te para laliloli :wink:

kalo edhe ti sa me bukur dhe te pershendes ku do qe je :wink:

Luana
17-06-05, 02:55
Loqkum te pershendes shume kudo qe je.

Dhe ec ta ketu te qafi nje her se shoqe llokume jehttp://img267.echo.cx/img267/3035/h0254jv.gif

Kalo sa me mire syn :wink:

phaaaaaaa aman mos mė thirrė syn bre , se mė thirrė njėri nga FD-ja ashtu dhe mė shkon trupi tėrqeth :wink: :lol:

uhhh loqkum ecė edhe unė ta qafi ty se sot hiq s'jemi pa http://img267.echo.cx/img267/3035/h0254jv.gif

Unė ty te uroj sukses e shėndet po ashtu engjullit tė vogėl rritje tė mbar me keksi mama :wink:

lazdrani
18-06-05, 11:35
Luaneshe pershendetje te sinqerta duke te deshiruar gjithemone argetim te kendeshem :wink:

laliloli
18-06-05, 21:24
Luaneshė te pershendes ,te uroj dhe pergezoj per gjithe kontributin tuaj ketu ,paq shendet dhe lumturi

uron laliloli

laliloli phaaaaaaa nuk me paske harru hiq , une mendova se nuk te bjen ne mend per mua aspak , por hmmmmmm flm me gjithate qum qum qum , je shoke i mire valla ti huh , veē ishalla te para laliloli :wink:

kalo edhe ti sa me bukur dhe te pershendes ku do qe je :wink:

jo moj Luanushe nuk te harron lehte laliloli.do ta mbaj mend ndihmen tende qdoher

mire u degjofshim ,shendet dhe qdo te mire

Luana
18-06-05, 22:28
Luaneshe pershendetje te sinqerta duke te deshiruar gjithemone argetim te kendeshem :wink:

Lazdran flm shume te pershendes edhe une ty ku do qe gjindesh :wink:

Luana
18-06-05, 22:29
jo moj Luanushe nuk te harron lehte laliloli.do ta mbaj mend ndihmen tende qdoher

mire u degjofshim ,shendet dhe qdo te mire
Gjithashtu i nderuar :wink:

dr1ta
24-06-05, 12:03
Hugssss sis , te pershendes shume wish u all the best allways. :)

Luana
25-06-05, 01:42
Hugssss sis , te pershendes shume wish u all the best allways. :)

phaaaaaaaaaaaa you are the best of all , hmmm veq kush ta ka inati bre loqkume :wink:


same 2 u http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif

M_u_k_i
25-06-05, 10:13
pershendetja jeme nga zemra luana

Honesty^uk.
26-06-05, 21:57
Luanesha e forumit, pranoi pershendetjet e mia te sinqerta per ju e nderuar.

Me respekt
Honesty

Luana
26-06-05, 22:16
Luanesha e forumit, pranoi pershendetjet e mia te sinqerta per ju e nderuar.

Me respekt
Honesty

Te pershendes edhe une ty Honesty , dhe flm shume :wink:

sukses dhe fat ku do qe je :wink:

doGzona
28-06-05, 04:24
Mpuqqq he ty damlla mos te raft :lol: :lol: :wink:

Kercovari
28-06-05, 07:46
Kur te gjithe te mpuqin,thash pse mos te mpuq edhe une miken e mikut tim virtual. :lol: :lol:
Gjitha te mirat te deshiroj nga zemra e nderuar.
Kercovari

Luana
29-06-05, 04:24
Mpuqqq he ty damlla mos te raft :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nuk ka shoqe me te mire se ti , kerkova kerkova por s'munda te gjej ma te mire se ti , edhe pse me nem , nuk ka gajle , prap te kam shoqe "Ta fali " :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mpuqqqqqqqq back to you :wink:

Luana
29-06-05, 04:39
Kur te gjithe te mpuqin,thash pse mos te mpuq edhe une miken e mikut tim virtual. :lol: :lol:
Gjitha te mirat te deshiroj nga zemra e nderuar.
Kercovari
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nji fjal popullore thojn :

Ma mirė me tė rrah i joti, se me tė puthė i huaji.Te pershendes ku do qe je :wink:

Luana 8)

Diana007
29-06-05, 07:39
Pershendje Luana dhe nje dit te mbar :D

Diana :wink:

Luana
29-06-05, 13:35
Pershendje Luana dhe nje dit te mbar :D

Diana :wink:

Valla bre Diana Bond shume je e rregullt ne pershendetjet , te lumt !!!!

Une e shkreta shume her harroj nuk me bjen mend nga nji muaj , :roll:

Shoqe e mire me ket foto i lige bre djemt phaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mpuqqqqqqqq ne faqe Diana Bond , kam nder e rreskt per ty , :wink:Luana

Murgesha
30-06-05, 07:20
Tak, tak oj Luana.

Qu moj pusi tė marrtė ēka je ra me fjetė sot kaq herėt.

Kalo mirė Luana nė gjumė, e fli pak mė shumė se rritesh.

Kodra
30-06-05, 21:25
*********
*********
*********


Luana,wwaaaaaaaaaaaawwwwww pėr ty :wink:

E paske ndėrruar lėkurėn pak (foton) hahaha :wink:

Natė tė mirė me pėrshėndetje gjumėsore.


Kodra

Luana
01-07-05, 03:00
Tak, tak oj Luana.

Qu moj pusi tė marrtė ēka je ra me fjetė sot kaq herėt.

Kalo mirė Luana nė gjumė, e fli pak mė shumė se rritesh.

Uhh Murgesh qka je qu moj si dreq me sabah qe po ma prish gjumin hmm :evil: :evil: :evil:
veq vjen thiu si vetima edhe iken :evil:

Normal qe rritna loqki se edhe pak du me u martu http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a040.gif

Selam tonve :lol: :lol: :lol:

Luana
01-07-05, 03:03
*********
*********
*********


Luana,wwaaaaaaaaaaaawwwwww pėr ty :wink:

E paske ndėrruar lėkurėn pak (foton) hahaha :wink:

Natė tė mirė me pėrshėndetje gjumėsore.


KodraKodra :lol: :lol: :lol: :lol:

jam rrit keshe pak :wink:

te pershendes edhe une ty ku do qe je :wink:

Dilingjia
01-07-05, 04:36
nje pershendetje te veqant per Luanen a? :lol:

Luana
01-07-05, 12:14
nje pershendetje te veqant per Luanen a? :lol:


Te pershendes edhe une ty Dilingji e Haramngji http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h053.gif


:lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
01-07-05, 12:24
nje pershendetje te veqant per Luanen a? :lol:


Te pershendes edhe une ty Dilingji e Haramngji http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h053.gif


:lol: :lol: :lol: :lol:

ani valla :lol:

Kercovari
01-07-05, 12:45
Shpalos ndjenjen me te thelle te pershendes ty shoqe bashke me shokun tim te nderuar dhe te sinqert Turistin.

http://www.ordinarydream.com/extravaganza/avatar/dawson-jen01.gif Keshtu u paqsha!

Luana
01-07-05, 14:25
Kercovari ku po i gjen prej keto foto bash si une bre :lol: :lol: :lol:

amin ,

ishalla te shoh edhe une ty me dogzonen qashtu :wink:

Kercovari
01-07-05, 14:31
Kercovari ku po i gjen prej keto foto bash si une bre :lol: :lol: :lol:

amin ,

ishalla te shoh edhe une ty me dogzonen qashtu :wink:

Kam synin e dreqit bijo. :lol: :lol: :lol: :lol:

E kjo eshte epr mua dhe..http://www.ordinarydream.com/extravaganza/avatar/pacey-joey04.gif E di ti, e di edhe ajo! :lol: :lol:

schütze
02-07-05, 14:00
Pershendetje Luaneshe e Dardanis :lol:

Luana
02-07-05, 19:10
Pershendetje Luaneshe e Dardanis :lol:


schütze kam nder per ty ,

Te pershendes edhe une ty dhe kalo sa me mire ne keto momente ku do qe je :wink:

Luana :)

turisti
05-07-05, 21:57
:P :P Dashurit e vjetra nuk vdesin kurre.Mjafton nje shkendije dhe krejt shenderrohet ne flake. :P :P

Pershendetjet me te perzemerta dhe te sinqerta per personin aq te dashur dhe te aferm i zemres time.


:P TURISTI. :P

Luana
05-07-05, 22:31
:P :P Dashurit e vjetra nuk vdesin kurre.Mjafton nje shkendije dhe krejt shenderrohet ne flake. :P :P

Pershendetjet me te perzemerta dhe te sinqerta per personin aq te dashur dhe te aferm i zemres time.


:P TURISTI. :P


Fjalet e tua jan yllė qe shendritin ne qiell , ato as nuk shuhen kurr e as nuk veniten kurr , 8)


Te pershendes shume Mister Turist :wink:

turisti
07-07-05, 00:34
:P :P Dashurit e vjetra nuk vdesin kurre.Mjafton nje shkendije dhe krejt shenderrohet ne flake. :P :P

Pershendetjet me te perzemerta dhe te sinqerta per personin aq te dashur dhe te aferm i zemres time.


:P TURISTI. :P


Fjalet e tua jan yllė qe shendritin ne qiell , ato as nuk shuhen kurr e as nuk veniten kurr , 8)


Te pershendes shume Mister Turist :wink:

Faleminderit LOQKUMADES i CANADAS. :wink:

turisti
08-07-05, 00:11
Luana e nderuar dhe e paharruar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P :P 4000 :P :P postimeve,te cilat jane rezultat i komunikimit dhe deshires qe te behet nje atmosfere te mire.Shpresoj se edhe shume shkrime do te na postosh,dhe te seshiroj shendet,kohe,fat dhe lunturi para,gjat dhe mbas postimeve. :wink:

Me respekt,
TURISTI. :P

Murgesha
08-07-05, 00:16
:shock: :shock: :shock: :shock:
Oj Luana damlla tė raftė, kur moj i paske 4 mijė shkrime. :shock:
Ani edhe po ankohesh se kishe spo tė del rend me shkru?? :roll: :roll:

Hajgarja, hajgare :wink: Tė uroj pėr postimet tua me dėshirė qė tė shkruajsh edhe mijėra tjera. :wink:

Diana007
21-07-05, 09:21
Te uroj Luana per me shum se 4000 postime ishalla edhe shum tjera i bon :wink:

Te pershendes me respekt Diana :)

Luana
27-07-05, 14:25
Luana e nderuar dhe e paharruar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P :P 4000 :P :P postimeve,te cilat jane rezultat i komunikimit dhe deshires qe te behet nje atmosfere te mire.Shpresoj se edhe shume shkrime do te na postosh,dhe te deshiroj shendet,kohe,fat dhe lumturi para,gjat dhe mbas postimeve. :wink:

Me respekt,
TURISTI. :P

Flm shume Turisti i jem , gjithashtu deshiroj te njejt per ty se me ke len pa komente . :D

Turisti & Luana :wink:

Luana
27-07-05, 14:27
:shock: :shock: :shock: :shock:
Oj Luana damlla tė raftė, kur moj i paske 4 mijė shkrime. :shock:
Ani edhe po ankohesh se kishe spo tė del rend me shkru?? :roll: :roll:

Hajgarja, hajgare :wink: Tė uroj pėr postimet tua me dėshirė qė tė shkruajsh edhe mijėra tjera. :wink:


Hey, damlla me ka ra a s'po e sheh a , kurqysh spo mundem me te arrit ty bre dreqi te hangert hooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Flm shume per urimin tende gjithashtu te pershendes edhe une ty :wink:

Luana
27-07-05, 14:29
Te uroj Luana per me shum se 4000 postime ishalla edhe shum tjera i bon :wink:

Te pershendes me respekt Diana :)

Diana shume te falemnderoj per visiten ne oden time po ashtu e nderuar te pershendes edhe une ty me plot sinqeritet 8) ,
Luana :wink:

Naki
27-07-05, 15:06
Ju keni pushtuar vemendjen dhe respektin e shumė forumistėve,humori i juajė afėrsija reflektonė valė elektromagnetike tė njė Ylli qė shėndritė nė qdo kohė.
Edhe pse direkt pakė diskutime kemi shkėmbyer,postimet tuaja i lexojė mė vemendje.
Tė pėrgėzojė pėr Gjerdanin plotė dashuri,qė tė postosh edhe shume e shumė postime tjera.

Me nderime Naki

Luana
27-07-05, 19:12
Ju keni pushtuar vemendjen dhe respektin e shumė forumistėve,humori i juajė afėrsija reflektonė valė elektromagnetike tė njė Ylli qė shėndritė nė qdo kohė.
Edhe pse direkt kemi shkėmbyer pakė diskutime,postimet tuaja i lexojė mė vemendje.
Tė pėrgėzojė pėr Gjerdanin plotė dashuri,qė tė postosh edhe shume e shumė postime tjera.

Me nderime Naki

I nderuar Z.Naki te falemnderohem per urimin tend te mrekullueshem , ma vure buzen ne gaz ne kohen e masdites , aq shume jam e lodhur dhe nuk ma morri mendja se do te buzeqesh sot , rrespekt !!


Je i pershendetur ku do qe je :D

Dreni30
27-07-05, 20:22
E nderuar Luana

Nuk e paskena dite moj qe i ke mberri 4ooo mij shkrime, ani de urime e ishalla i ban edhe xxxx shkrime tjera.

Tani te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat.

Dreni.

Luana
27-07-05, 20:29
E nderuar Luana

Nuk e paskena dite moj qe i ke mberri 4ooo mij shkrime, ani de urime e ishalla i ban edhe xxxx shkrime tjera.

Tani te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat.

Dreni.
Pse a kujtove qe veq ti mundesh huh :lol: :lol: :lol:

flm shume gjithashtu te deshiroj te njejt per ty XXXXXX-la :wink:

turisti
27-07-05, 20:32
Te pershendes me zemer.

TURISTI. :P

Luana
27-07-05, 20:56
Te pershendes me zemer.

TURISTI. :P

Une me loqken e zemres http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d010.gif

Luanahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/f035.gif

turisti
27-07-05, 20:57
Te pershendes me zemer.

TURISTI. :P

Une me loqken e zemres http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d010.gif

Luanahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/f035.gif

Faleminderit. :wink:

Agroni22
28-07-05, 22:02
SONTE NJE PERSHENDETJE TE VEQANT PER LUANEN EDHE SHOQNIN E SA
NGA agroni

laliloli
28-07-05, 23:31
Ke nje pershendetje te perzemert Luana kudo qe je .Paq shendet ,lumturi dhe gjithe te mirat ne jeten tuaj.

Luana
29-07-05, 00:08
SONTE NJE PERSHENDETJE TE VEQANT PER LUANEN EDHE SHOQNIN E SA
NGA agroni

flm shume te pershendes edhe une ty shume ,
:wink:

Luana
29-07-05, 00:09
Ke nje pershendetje te perzemert Luana kudo qe je .Paq shendet ,lumturi dhe gjithe te mirat ne jeten tuaj.
kam nderin per ty i nderuar laliloli , te pershendes edhe une ty ku do qe je :wink:

Flaka_1
31-07-05, 16:35
Pershendetje si dhe gjithe te mirat per ty !
me dashuri flaka!

Luana
03-08-05, 13:58
Pershendetje si dhe gjithe te mirat per ty !
me dashuri flaka!

Flaka flm shume per urimin tende , gjithashtu te pershendes shume dhe shendet e sukses ne te ardhme ne jeten tuaj :wink:

Murgesha
05-08-05, 10:41
******************Shkrim i bartur.

kur ti je ne forum shkelqe forumi ,kur ti nuk je duket si verenjetur ,gjithnje na freskon me fjal te embla dhe shume te bukua paq jet te lumtur kudo qe je ,sa me shume qe rri ne forum neve na kenaq.


me respekt teDUAty :(

Murgesha!

Gentiana
05-08-05, 12:14
Luana erdha vetem ta le nje pershendetje dhe te uroj nje weekend te kendshem.

Genta

Luana
06-08-05, 21:34
******************Shkrim i bartur.

kur ti je ne forum shkelqe forumi ,kur ti nuk je duket si verenjetur ,gjithnje na freskon me fjal te embla dhe shume te bukua paq jet te lumtur kudo qe je ,sa me shume qe rri ne forum neve na kenaq.


me respekt teDUAty :(

Murgesha!


8) :lol: :wink:

Luana
06-08-05, 21:35
Luana erdha vetem ta le nje pershendetje dhe te uroj nje weekend te kendshem.

Genta

Genta flm shume , mjafton qe s'mė harron kurr , te pershendes edhe une ty ku do qe je :wink:


Luana :D

Murgesha
06-08-05, 21:48
Pasi qė s`tė kam harruarr edhe unė po ta lo njė selam kėtu.

Oj Luana hajde ma shpesh nė forum. :lol:

Luana
06-08-05, 22:14
Pasi qė s`tė kam harruarr edhe unė po ta lo njė selam kėtu.

Oj Luana hajde ma shpesh nė forum. :lol:

As une nuk ju harroj juve , por puna po ma merr kohen e s'po me premton koha aq shume se boll valla e smut jam pas Fd-sė :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Te pershendes edhe une ty e nderuar :wink:

Luana :D

Diana007
20-08-05, 09:34
Pershendje Luanan :wink: Diana :D

Agroni22
20-08-05, 14:33
pershendetje per LUANESHEN e forumit
per BUKURIN e forumit
per MBRETRESHEN e forumit nga AGRONI qe te respekton shume shume .....,....... :wink: :wink:

Dreni30
20-08-05, 22:03
Pershendetje e nderuar Luana

Te uroj nje mbremje te qete dhe te fresket, njekohesishte plotesim te cdo deshire tuaj.

Nga Dreni.