PDA

View Full Version : Letėrkėmbim!


Faqet : [1] 2 3

Loloku
24-11-04, 13:46
Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!

turisti
24-11-04, 14:24
Loloku shoki i nderuar, te pershendes per temen e hapur .

Me respekt,TURISTI. :wink:

Mafiozi
24-11-04, 14:33
Respekt te fort nga ana ime Loloku


Te pershendes 8)

MemphiSx
24-11-04, 23:45
Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!:cry: :cry: :cry: :cry:

Loloku
25-11-04, 00:16
Idashur Turist shoki,

Se mos je vetem per mua i dashur? Te flm per respektin e kesaj pusulle pershendetese dhe ta kam lakmine per disponimin. do ta nderoje edhe temen po t'i pergjigjeshe plotesisht porosise se saj, por ani se si turist qe je te pranohet edhe keshtu ne kalim edhe pse nukjam fort i prirur vetem nga pershendetjet formale.
Si turist qe e ke shpall veten dhe shume i parahatshem desha vetem te uroj rrugetim te deshirave tua ngado qe te shkosh dhe kur te bie rruga kendejpari edhe nje kafe ke ber vend sa per ta pire bashke.

Edhe Mafoozin po e pershendes forte se nuk me mjafton koha t'i shkruaj vecante, por kur ta lexoje turisti edhe mund te ta sjell edhe ty per lexim, sepse si shetites qe eshte edhe kjo pune mund t'i shkoje per dore pa u bere postjere. Pastaj mafiozet keshtu e kane lene porosite ne vende te caktuara dhe te frikshme paksa per mua dhe jo ne kontakt te drejteperdrejte...

Edhe MemphiSx m'i beje te fala< Turist shoki, se nuk jam kah e kuptoj perpelitjen e syve te tij...

Perzemersisht,
Loloku

turisti
25-11-04, 01:51
--------------------------------------------------------------------------------
LOLOKU SHKRUAJTI:
__________________________________________________ _________
Idashur Turist shoki,

Se mos je vetem per mua i dashur? Te flm per respektin e kesaj pusulle pershendetese dhe ta kam lakmine per disponimin. do ta nderoje edhe temen po t'i pergjigjeshe plotesisht porosise se saj, por ani se si turist qe je te pranohet edhe keshtu ne kalim edhe pse nukjam fort i prirur vetem nga pershendetjet formale.
Si turist qe e ke shpall veten dhe shume i parahatshem desha vetem te uroj rrugetim te deshirave tua ngado qe te shkosh dhe kur te bie rruga kendejpari edhe nje kafe ke ber vend sa per ta pire bashke.
__________________________________________________ ___________

Loloku shoku i sinqert,

Plotesisht ke drejta,por,siq the edhe vet,nese mirret parasysh nevoja dhe kerkesa e TURISTIT per vendet tjera,ateherit eshte e arsyeshme pershendetja ime " ne kalim ". Mirepo,e verteta nuk ben te anashkalohet,dhe duke u nisur nga ajo,gjithmone i permbahem rregulles qe : PĖR SHOK,NJERIU DUHET GJITHMONĖ ME GJEJT PAK KOHĖ. Ja ku jam. Mendoj se forumit i eshte nevoitur nje teme te ketij lloji. Ja pse: Sa e teprojme dikun me replika dhe ashtu dalim nga kuptimi i temes ose e shtremojme qe eshte e pa shmangshme,me mire eshte ketu te ballafaqohemi me komunikim. Tash,pyetja eshte sa personat deshirojne nje komunikim te ketij lloji? Une nuk besoj se jane shume,sepse m/p eshte i fshehur ( si dashuria e ndaluar),large tjerve,large syve,qe sadopak po naj jep naj far lloji sigurie.Ketu hasim dhe ne pyetje : sa njerzit deshirojne te shkruajne gjate? Ke, qysh ke, tema ekziston, na jet ta perdoremi kur kemi nevoje ose kur nav kujtohet ( varet nga personi ).

Me lejo qe te faleminderona per munin qe e bere duke menduar per te miren tone, dhe qe te pershendes ashtu siq e meritojne njerzish te kalibrit tende - SINQERISHT.

TURISTI.

Mafiozi
25-11-04, 02:55
LOLOKU Shkruajti :


Edhe Mafoozin po e pershendes forte se nuk me mjafton koha t'i shkruaj vecante, por kur ta lexoje turisti edhe mund te ta sjell edhe ty per lexim, sepse si shetites qe eshte edhe kjo pune mund t'i shkoje per dore pa u bere postjere. Pastaj mafiozet keshtu e kane lene porosite ne vende te caktuara dhe te frikshme paksa per mua dhe jo ne kontakt te drejteperdrejte...


Mė vjen aq mir pėrshėndetja jote si mi pas shkru dhjet faqe,
e di qė pėr pak kohėn qe njohėm, pėr ty nuk ėsht me rėndesi
shumica por kualiteti. Nuk ke nevoj tė shkruash mė shum,
vetėm njė mendim qė e ke pas pėr mua, ka mė shum vler se
shkrime tė gjata. Mendoj se pėr tė krijuar kėt tem duhėt me
qen njeri me shum respekt ndaj vetvetės dhe ndaj tjerėve,
siq je i respektuar nga un, dhe nga ana e shum antarėve.

Loloku, njeri i qet dhe i sinqert, mendimet e tua bejn lumturin
njerzore, simpatia jote ka vler te fort gjithkund. Nuk kam nevoj
me te than vazhdo kėshtu, besoj qė ashtu esht natyra jote.

Jam i bindur qe do tė kem tjer raste tė till pėr tė shprehur
mendime tė thella interesante me sinqeritet dhe respekt.Pershendetje te perzemerta Loloku

Mafiozi

Loloku
29-11-04, 11:13
Nuk do te doja qe kjo teme te merr kuptim kaq te ngusht te leterkembimit per dy-tre vete. Ndoshta eshte i drejte vleresimi im i paragjykuar qe ne fillim, qe nuk me pelqen...


Ok, por nuk eshte edhe korrekte te mos falenderoj Turisti dhe Mafiozi per letrat tuaja te cmueshme dhe kuptimin qe i jepni kesaj teme, je qe me lavderoni se edhe nuk bahet me tepri te lavderohet njeriu, por per interpretimin e drejt qe i jepni. Jeni nje tandem i kendshem edhe ne forum dhe ju uroj avanbturat me te bukura te mundshme si perjetim...

Me respekt, Loloku

turisti
29-11-04, 11:30
Faleminderit Loloku. Gjithashtu te deshiroj sukses ne ēdo drejtim te jetes.

Deri ne shkrime te ardhshme,te pershendes,
TURISTI. :wink:

Mafiozi
29-11-04, 14:24
Te falenderoj per drejtesin tende Loloku.
Fjalet e mia mos i merr si lavderim, te lutem.
Vetem shkruaj qka mendoj per ty me drejtesin qe e meriton.
Besoj qe me kupton.

Te pershendes me respekt.

Mafiozi

lazdrani
02-01-05, 13:03
Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!


Aferdita mos te ka ikur pa e pah kete teme :?: Me kurreshtje do te prese pergjigjjen tuaj süsse :P

Urata
24-08-05, 15:07
O sa Surprize e kendshme fjalet e tuaja e dashur ne mesazhin e fundit! Ne te njejten kohe vdjeva keqardhje ...

Me deshiren thellesore qe ti dhe me te dashurit tuaj, te jeni shendosh e mire!

Deri heren tjeter, e ytja URATA!

Naki
26-09-07, 18:10
Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!

DEA
26-09-07, 18:16
Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!

Padyshim qe ky shkrim i eshte dedikuar Shejtonkes...................................nese e lexon pra kthehuuuuuuuuuuu

Naki
28-04-08, 10:55
Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!

Mikeshės Shejtonkes ,ku humbe mė ka marrė malli tė rri me ty ,e qysh nuk po tė vjenė gjynah mos mu lajmėru. jam qėrru dy sytė menxi kėto shkronja po i radhiti
Ke pas thėnė ēė nuk do tė ndahesh pėr se gjalli nga ne !
Qyre ti Shejtonk na kanė ardhė dy ortake tua e krejtė jemi ba marak mos e ki ndrru emrin e qiknis haaaaaaa!
Nėse tė vjenė marre e kuqesh prej miletit mė shkruaj nė MP

xhaxhi i shkruan totes!

Murgesha
28-04-08, 13:13
Mbrėmė kuptova qė Ti je fejuar e sigurisht edhe je martuar. Tė urova nga shpirti qė martesa jote tė jetė pėrmbushje e tė gjitha ėndėrrave rinore e tė jetė kala ku buzėqeshja e lumturia nuk shterrin kurrė. Paēka se u ndamė "armiqėsisht" unė ende tė ndjej tė afėrt, tė dashur e sharmante ashtu siq ishe gjatė tėrė njohjes tonė e sigurisht ke mbete e tillė edhe mbas shkėputjes sė lidhjeve shkrimore nėpėr faqe tė ndryshme tė netit. Uroj qė tė plotėsohen tė gjitha dėshirat, qofsh bashkėshortore, nėnė e lumtur.

Me sinqeritetin mė tė madh e nga zemra:

Murgesha.

selvija
28-04-08, 15:41
Me sa pash ky mesazh ish per antaren shejtanken,,,
edhe une bashkangjitem thenjes se Naki-t do ishte mir po nese kthehet tek ortaket qe presin ..
valla bre bile qeta dashni e simpati i kishim ngi- 3-jat nami ish bo ketu tek kafja e forumit ish rrutullu gjitha anet hahaha,,:biggrin:

edhe pse kam marr edhe marr ende nesazhe ne MP,,se gjoja une jam shejtanka dhe kemi E-mail adresen te njete...por une sjam ajo...

lovely
28-04-08, 16:38
Paj me bo vakia e me u qel nje ode pa i shti une pak hunt s bon hiq....:biggrin:

Loloku, per hajr t kofte kjo Ode!

Me m pa vet mu, t kisha thane me ia lan emnin; njerezit e humbur lol po shnosh kofshum! :wink:

Une po kam qef me i shkru Uliksit se m ka hup dikun;


Uliksi, per dy dakika me u lajmru n shtab se fort marak jam bo per ty!!! :)


Shejtonke; n dish qka osht Dashnia, veq nje mesazh privat qoma e t dal t fryhna une n forum se ti veq mu m ke shkru :biggrin:


Me t mira :smile:

Zero Cool
28-04-08, 17:34
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/download/untitled.jpg

lazdrani
28-04-08, 23:20
RRUSHI
Barbaroza
Loloku
Vushtrria
Mafiozi
Armani
Aferdita(Me keqardhje pata marre lajmin nga ju per tragjendin vdjeken e Velluat)
Agroni22
Muki
Kercovari
Anna
Hanna
Vera
Jehona
Shejtonka
Albanam
Dr.Leone
Caki
Blerta
Psikologu
Mickoja
Blusky
Drenicaku
dogzona
Urata
Floriani


Jane te gjitha keta qe me te vertete mungojne mua personalisht,dhe ju beje apel qe te ktheheni ne mesin tone.Lazdrani gjithmone do te kete juve ne mendje.Me shprese qe nje dite te aferme te jeni prezence ju deshiroje ku do qe gjindeni jete te lumuture.

I juaji Lazdrani

Guri i madh
01-05-08, 01:31
hiq nuk po marr vesh qka do me than leter kembimi

e di PSH ja rreha telin ma rrehi telin po shume fjalt e reja dule elhyqmirilah njefsh e mos pafsh

emine
19-05-08, 12:38
I Nderuar Sherri!?


,,,,ne fillim kur jam hy ne Fd ,ke qen ti ai person qe gjithmone me keni ba me qesh,,,,si p.sh.m me fjalen*SA JEMI DESHTE ME QET EMINE PO TE BAMET NA NDANE * hahhahhahahhaha ,,,ju rrespktoi shum(edhe pse nuke di kush mshifet mbas nikut (sherri) me siguri nje njeri shum i rrespektuar edhe ne jeten reale...pra kam verejte s e nuke jeni koheve te fundit ne forum,shpresoi te jeni sa ma mire ,kudo te jeni,,,,,i mungoni temes LESHOJM ME QIRA:p hahahhahhaah QAJO FIQA JOTE MU DESHTE SOTE :tongue:

shpresoi te jeni sa ma mire !

EMINIa me KULe;)

Zero Cool
19-05-08, 15:56
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/2495.jpg

jadore
19-05-08, 16:03
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/2495.jpgwow..... shume te faliminderit colleri gentelman ,
per mua ishte kjo dhurate kembyese apo ..(hahhahaha)

lovely
19-05-08, 16:22
wow..... shume te faliminderit colleri gentelman ,
per mua ishte kjo dhurate kembyese apo ..(hahhahaha)qka je tu bo moj ti ktu? qu dil jashte se ktu osht veq per ata qe jan hup :biggrin: :biggrin:

jadore
19-05-08, 16:53
qka je tu bo moj ti ktu? qu dil jashte se ktu osht veq per ata qe jan hup :biggrin: :biggrin:

hahaha , jo hiq nuk e di se ku jam ardhe..krejt e hupt une ..
ika ..

Naki
19-05-08, 17:04
hahaha , jo hiq nuk e di se ku jam ardhe..krejt e hupt une ..
ika ..

Njė mend qka na ki humb krejt,10 mungesa i kam numėruar nė ditarė!

jadore
19-05-08, 17:27
Njė mend qka na ki humb krejt,10 mungesa i kam numėruar nė ditarė!

hahaha ,
qe qaty ... ndodh valla nganjehere e nuk e vren qe edhe humbim ,e as qe e hetojme bile , e mua si pares mu duk qe isha ketu .. hahaha ..
.. u ktheva , fshimi ato mungesa me te njofshme te lutem Naki , hahah , se po me shofin tjeret e po fillojne te mungojna pastaj edhe ata ..
te pershendes ..

emine
19-05-08, 17:29
http://i3.tagstat.com/images/user/98/46/47/5394984647-69752658.jpg

Naki
19-05-08, 17:44
hahaha ,
qe qaty ... ndodh valla nganjehere e nuk e vren qe edhe humbim ,e as qe e hetojme bile , e mua si pares mu duk qe isha ketu .. hahaha ..
.. u ktheva , fshimi ato mungesa me te njofshme te lutem Naki , hahah , se po me shofin tjeret e po fillojne te mungojna pastaj edhe ata ..
te pershendes ..

Njė lule pėr ty do ti gjejshė mungesat e arsytuara,tė deshirojė njė mbrėmje te mirė!

lovely
19-05-08, 17:50
hahaha , jo hiq nuk e di se ku jam ardhe..krejt e hupt une ..
ika ..


hahahahahahahahaha

ktu je ardh ne oden qe i lypin ata t huptit , jo ata t huptit kshtu, po ata qe jan zhduk.... :wink:


ti nuk e ki vendin ktu...... :smile:

Zero Cool
20-05-08, 14:52
http://i0.tagstat.com/image01/0/eec7/000w051AeX7.jpg

Loloku
22-05-08, 11:14
Miqesisht per Ty...

Pak rendesi ka njihemi bashke apo jo!
Mjaftohem me deshiren per te shkruar dicka per ty si falenderim dhe krejt miqesisht!
Nderi me takon mua edhe pse prej kohesh i munguar, por i paharruar ketu dhe falenderimi eshte jo vetem per Ty...
U befasova me kete teme qe keni vene ne krye te vendit dhe nuk mund te mos vija te pakten per nje falenderim...
Konkretisht tani nuk do te vecojna dike per ta bere subjekte te nje letreje, sepse as pergjigjen e letres dhe idese se kesaj teme akoma nuk paskam marre...
Nje pershendetje per te gjithe, te njohurit e dikurshem dhe per te panjohurit e tanishem...
Duke ju pershendetur, ju uroj njohje dhe kenaqesi te pafund per te gjithe qe duan, dine dhe munden t'i bejne deshirat perjetim...

lovely
22-05-08, 21:45
Eminja jeme,

qe dy copa dite s je kerkun hiq.. a mendon se dikush po e ndien mungesen tende?


sa ma shpejt ktu me t pa me kule......


mpuq

emine
22-05-08, 22:15
Eminja jeme,

qe dy copa dite s je kerkun hiq.. a mendon se dikush po e ndien mungesen tende?


sa ma shpejt ktu me t pa me kule......


mpuq


Me mallengjeve llovushk!?

Se paku ty te kam mungu........je shume mir.......kulet mu kan kape per gardhiqe javen qe shkoi, derisa ti kepi do tjera jam met pa dal ksajde:p


ps.je me te vertet mike e mir!

lovely
22-05-08, 22:18
Me mallengjeve llovushk!?

Se paku ty te kam mungu........je shume mir.......kulet mu kan kape per gardhiqe javen qe shkoi, derisa ti kepi do tjera jam met pa dal ksajde:p


ps.je me te vertet mike e mir!
:wink:

Loloku
23-05-08, 22:44
Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!

Po e rifreskoj vetem me pershendetjen mireseardhese!

emine
26-05-08, 17:06
http://i2.tagstat.com/images/user/98/46/47/5394984647-69753251.jpg

emine
27-05-08, 08:27
http://i6.tagstat.com/images/user3/01/51/79/15179949-66208217.jpg

Naki
28-05-08, 20:32
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete:wink:
me vendbanim te larget fort, po edhe shume te afert (Ne Dardani mo:tongue: )....
me shkruajt me pelqen fort, edhe po tutna kam me harru me fole, duke shkruar pa u ndal...
Po ndodh qe po shpetoj, keshtuqe syzet po i vendoj, dhe kenges po ja filloj....
pasi e binda veten, i binda edhe prinderit e mij, qe duhet me u martu:biggrin: , prandaj ne mesin e disave, nje (menzi) e kam seleksionu (a po me shkon gegerishtja hiq, athu:rolleyes: ???)

Ehhhhh...si isha duke ju tregu, tash kompania muzikore eshte duke me mungu, se bashku me valltare e dasmore hallakamen me zhvillu...hoho..

Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....


E nderuara Reana,
Ka kohė ēė na mungonė ,mosprania e juajė nė kėtė medium ka varėfėruar debatimin akademikė,kemi mbetur nė stacionet hekurudhore pa lokomotivė.
Me dėshirėn mė tė madhe ēė tė kemi prapė nė mesin tonė,ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni !

Naki

http://www.eciks.org/shqip/news/photos/hekurudha06070601.gif

lovely
28-05-08, 20:51
per Ty...................................................... .................................................. .

lovely
28-05-08, 22:09
i dashtuni dhe shume i kerkuari Problematiku :biggrin:


urgjent kerkohesh ne forum..... po na duhesh shume per nje pune ... hahahahahaha


lamrou sa ma qpejt te lovelyja :tongue: ose edhe te Murgesha :wink:

Naki
28-05-08, 22:22
i dashtuni dhe shume i kerkuari Problematiku :biggrin:


urgjent kerkohesh ne forum..... po na duhesh shume per nje pune ... hahahahahaha


lamrou sa ma qpejt te lovelyja :tongue: ose edhe te Murgesha :wink:

kush na qenka ky djalė simpatik-Problematiku.

uliksi31
29-05-08, 07:12
i dashtuni dhe shume i kerkuari Problematiku :biggrin:


urgjent kerkohesh ne forum..... po na duhesh shume per nje pune ... hahahahahaha


lamrou sa ma qpejt te lovelyja :tongue: ose edhe te Murgesha :wink:Rri mori urt, ti hala spo dijshe kush eshte ai. Une me gjithe babe ja pata pa sherrin.:biggrin:

DEA
29-05-08, 07:42
Mafiozi,Livoreka Bicio,Loloku......................kthehuni dardania ju pret.

emine
29-05-08, 14:15
http://i7.tagstat.com/images/user/98/46/47/5394984647-68842247.jpg

vjeshta
29-05-08, 17:30
Mafiozi,Livoreka Bicio,Loloku......................kthehuni dardania ju pret.

Ti me nje gjysem rreshti po don me i kthy tre vetė!!:rolleyes:

lovely
29-05-08, 17:32
Rri mori urt, ti hala spo dijshe kush eshte ai. Une me gjithe babe ja pata pa sherrin.:biggrin:e pashe e pashe o burre, qata po du me ia marr hakun une :tongue: :biggrin: :wink:

selvija
29-05-08, 20:04
Mungon sa kohe e gjat Vendasi cili ishte shoku im i par qe hyra ne Dardani

i deshiroj rikthim sa me te shpejte se na mungojne postimet e tij..

lovely
29-05-08, 21:48
Uliks

i miss u

s po di a po e din kush jom :tongue:


Mrs Uliksi

lovely
29-05-08, 21:59
halo kush jamė unė hahahah


tybe s di kush jom une, e ti kush je??? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa

emine
30-05-08, 18:23
http://pleasureyourpage.com/imagespyp/i_miss_you/26.jpg (http://pleasureyourpage.com/)

DEA
30-05-08, 21:42
Ti me nje gjysem rreshti po don me i kthy tre vetė!!:rolleyes:

Keshtu eshte interesant, se kur te ja nisi me shkru referata i boj borgjli me u kthy:biggrin:

SheTa
31-05-08, 01:17
http://img67.imageshack.us/img67/7286/estak8.jpg

Estella
31-05-08, 01:25
ahah s-h-e-t-a qysh pi bon letrat publike kshtu se :P

SheTa
31-05-08, 01:28
Kshtu me Pelqen ma shum :)

lovely
31-05-08, 11:27
Breshka....

ka sa dite qe gjini m ka met thate...pa TY..

ku je shku? mos je ra kun e je met n shpine s po munesh me u kthy mare? kallxom mundesisht se vi t marr me helikopter.......

ishalla jeni shnosh e rahat oj bi,

po na mungon :frown:

lovely

uck_aksh
01-06-08, 00:27
Breshka....

ka sa dite qe gjini m ka met thate...pa TY..

ku je shku? mos je ra kun e je met n shpine s po munesh me u kthy mare? kallxom mundesisht se vi t marr me helikopter.......

ishalla jeni shnosh e rahat oj bi,

po na mungon :frown:

lovely

lovely qe un po ti dergoj ja dy letra po nuk po i shfaqi ne publik se qka te kam shkru
mi mbyll i ka mbyll selvija edhe vulen ja ka ba me buz edhe nje dhurat ta dergoj selvushka tha se i vyn mi ngjyros buzet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/lovely-3.jpg

Buqja_ch
01-06-08, 07:14
Kohen e fundité na mungon AmaZonA,,mos na harro eja .....

emine
01-06-08, 10:14
http://i232.photobucket.com/albums/ee280/adrianathatshot_518/119060581429744.gif (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:void(0);)

aLbaChiCk
01-06-08, 21:34
Ka kohe qe se kam takuar binjaken ,me ka mar malli per te

BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178) melde dich doch mal.Ich hoffe dir geht es gut LG aLba

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/2vte1bb.gif

emine
02-06-08, 11:59
Mos Frigo te jesh ai
Qe ti vendos per veten
Qe ti njeh pendimin
Dhe ti kthen gėzimin
Ti qe nuk falimeton dhe bėhu i fort
Guxo per ber reform.

Dashurija esht si treni qe ka nje destenacion.........
Qe shum pasgjer zen ved ne te
Dhe dikush ndalet ne nje stacion dikush
Ne dy e dikush me shum e dikush fillon dhe mbaron
Ne nje Stacion dhe keshtu harron ku filloj dhe jeton ku mbaroj.

aferdita
03-06-08, 19:45
Nė shėrbim tė komunikimit sa mė tė drejtėpėrdrejtė dhe pė tė menjanuar sadopak keqkuprimet e tepruara nė privat dhe nė mungesė tė adresave publike, pė tė plotėsuar sa dopak njė nevojė qė vėrehet mes anėtarė, po e hapi kėtė temė qė mua mė duket interesante. Kush do e pėrqfon dhe kė don, ose edhe e injoron, por nuk besoj se ka shumė injorantė kėtu a?


Ok, e kam pėr taksiratė tė filloj shembullin e parė si autor a!


Aferditė e dashur,

Ka kohė qė na mungon, jo vetė mua, por gjithė forumit. Jemi bėrė merak dhe nga meraku e hapa edhe kėtė temė qė vie si pretekst i kėsaj mungese tėnde kaq shqetėsuese. Edhe gara ėshtė spostuar pėr mungesėn tėnde, o zot! Sa dėm tė madh po pėson forumi, le pastaj edhe unė, me kėtė mungesėn tėnde tė pashpjegueshme. Ani bash tash kur u ngrite edhe nė pozitė moderatoreje. Mos, Aferdita, mos na e prish disponimin e kėndshėm qė ti din ta krijosh kėtu mes nesh, se tė kemi shembullin e mirėsjelljes nė kėtė forum, por eja se vėrtetė na ka marrė malli, ani se ti je duke u ēmallur diku nė vendlindjen tėnde, por edhe ne po na mungon. Me dėshirėn e madhe qė tė kemi sa mė shpejt mes nesh, uroj tė jesh mirė tė paktėn dhe mos tė zėntė naj taksiratė dimri diku e mos me ditė as ku me tė kėrku pastaj!
Mirė se vjen sa mė shpejt ishalla dhe me buzqejshen tėnde na gėzofsh edhe ne!


Loloku flm shume edhe me vjen keq qe nuk kam mundur te pergjigjem me heret por sot e lexova dhe te falenderoj shume per respektin tend ndaj meje flm edhe njehere shume
me respekt

Zero Cool
03-06-08, 20:29
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/untitled.jpg

aLbaChiCk
03-06-08, 20:31
Qaaaaffff qafffffff :biggrin:

Estella
04-06-08, 17:48
Me brengos si te huaj, me le rruges se vetmisDeshe qe un te vuaj. Shkele djalen e DASHURISE
Prap mendove se te fala, por gabove i dashuri im
DASHURIA s'do skandal por don hare e gezim
Shko vetem shko, meshir prej teje s'dua,
Sa me larg tretu e mos me kerko mua
E di malli djeg, e di loti pikone
E di zemra dhemb por jeten duhesh ta jetosh
.ME KOT PENDOHESH , ME KOT AFROHESHTASH ME CDO GJE KA MBARUAR

emine
06-06-08, 07:50
Nuk dua tė shoh asgjė tjetėr pos Kėnaqėsisė nė sytė e tu, Dashurisė mbi buzėn tėnde, Lumturisė nė hapat e tua. Ti je gjithnjė i ri , puthja jote e fundit qe gjithnjė mė e ėmbla, buzėqeshja jote e fundit ajo mė e shndritshmja, gjesti yt mė i fundit ai mė joshėsi..."

emine
06-06-08, 08:34
Per ty................

Une di qe e gjith kjo,qka une e them ka per te mbetun ketu.Ti s'ke per ta ditur asnjeher ...Si shume gjana tjera qe nuk i di...Sa kohe ka kaluar qe nuk te kam pare???dhe mua me duket se cdo nate je me mua?!Sa kohe ka qe nuke e kam ndjerre frymarrjen tende dhe me duket se ne cdo frymarrje se je aty?!Sa koh ka kaluar qe s'te kam degjuare zerin tek me flet?!Sa kohe ka kaluar ....sa e sa.........
Koha nuke po me ben te harroj,nganjeher me duket se jam une ajo qe ja imponoi vetes (dhe qe nuk dua te harroj)
Eci vazhdoi te ec per te mos shiku kohen mbrapa,mundohem .....po kam frige edhe te bej hapa,,,dhe ndalem ,nuk mund te vendos ende te ec apo te qendroi aty...heren e fundit qe te pashe dhe kure u largova nga ti?Qendroja ne kembe,me dridheshin duarte(dhe i futa ne xhepa) per mos ta vrejt ti qe une po dridhem nga friga qe ti po ik....Dhe ate dite kure te pashe ne rruge dhe nuke te fola,beja sikure nuke njihja (dhe fshina lotet) qe me rrjedhen nga gzimi qe te pashe...mbase ishte me mire keshtu?!Ndoshta Po ndoshta JO????Nuke di me asgje ,jam teper e hutuar dhe kam aq shume frig.................te bej cdo hap perpara .........
E di vetem nje gje:TE DUA ,e di se do doja te kisha ketu e ti thoja te gjitha..kam frige se do vdes pa te treguar se qka ndodhe mbrenda meje...Po e di qe nuke ja vlen ,nuk ja vlen te dish cdo gje!?
Ndoshta me duhet te eci vetem,edhe pse cdo moment me kujtohesh ti?!Edhe pse ne cdo kenge te gjej ty!edhe pse ne cdo rruge qe eci degjoi hapat e tu te lehte sikure dikure qe ecen aty....cdo gje me kujton ty ....e di se une i nderlikoje gjanat ,,,por e di dhe jam e sigurte i vetmi njeri ne ket bote jam une qe te dua ashtu siq je(dhe me thellsin e zemres )


.............me mall te perqafoi ...............

aLbaChiCk
08-06-08, 12:07
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/leter-dashurie.jpg

Loloku
08-06-08, 22:46
Per ty...

Me mungon fjale e duhur, leter per ty per te shkruar! Me jane djegur germave te prushta...

Me ka ngelur per fund vec puthja...

lovely
10-06-08, 09:43
Ty qe je the only one!!!

me mungon ne mengjes...me mungon ne mbremje...

emine
10-06-08, 10:17
http://i4.tagstat.com/image02/0/eec7/003N051AeX7.jpg

Loloku
10-06-08, 11:20
Hi emine!

Letrat nuk t'i kuptoj, ani se edhe i zbukuron, por une jam i tip tulle qe nuk ha pyke nga gjuhet e huaja, sepse nuk me pelqen t'huajsimi...

Desha vetem te pergezoj per firmen shume interesante dhe domethenese per mashkujt dhe do ta plotesoja me nje mendim timin edhe per imazhin femror qe me intrigon...

Femrat, ne koken e tyre, gjithmone perceptone vetem mashkullin me dy koke dhe nuk di cilen me shume ia vleresojne...

emine
10-06-08, 11:50
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003k051AeX7.jpg

LABI
10-06-08, 11:52
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003k051AeX7.jpg

Mos e shtyp edhe fort qe po ja then majen :tongue: :biggrin:

emine
10-06-08, 12:07
Mos e shtyp edhe fort qe po ja then majen :tongue: :biggrin:

jo ishalla s ekam ate nafak (me thy):smile: ..............se ja theje vtes kryte masandej hahhahha

LABI
10-06-08, 12:10
jo ishalla s ekam ate nafak (me thy):smile: ..............se ja theje vtes kryte masandej hahhahha

Mos u bo budallice per nje laps me marre veten ne cafe me thy krytee :biggrin:
Shndosh krytee... qe lapsa neper libraria ka sadush :rolleyes:

emine
10-06-08, 12:15
Mos u bo budallice per nje laps me marre veten ne cafe me thy krytee :biggrin:
Shndosh krytee... qe lapsa neper libraria ka sadush :rolleyes:

a s eke dite q ejam antarsu tek Budallaqet a...qkamos ban vaki:tongue:

LABI
10-06-08, 12:20
a s eke dite q ejam antarsu tek Budallaqet a...qkamos ban vaki:tongue:

Jo , s'kam qasje ne arhive ... Qysh ke shifra dosjes tande :rolleyes:

Zero Cool
10-06-08, 14:57
http://i0.tagstat.com/images/user3/53/87/28/5387284068-64767422.jpg

Domira
10-06-08, 22:26
http://img110.imageshack.us/img110/3373/sen1jr.jpg

Domira
10-06-08, 22:30
http://img403.imageshack.us/img403/1015/mektupdm7.jpg

HėNna
10-06-08, 22:36
Kėtu po duket si fotokėmbim!

lovely
11-06-08, 11:55
shume te dashur Forumista,

po iu kallxoj se lovely po pregaditet per nje pushim dy javor per te Uliksi ne Mississippi, se ish qel gjuetia e krokodilave....

e prej andej e kem n plan me shku te Teuta jone e dashur, kogja larg ish tybe prej Mississippit, po rrnofshin aeroplanat!!


kshtu qe nuk do jem ktupari do dite...

Juve qe iu du , do t me mungoni

e juve qe jau kam nxan udhen, qlironu :tongue:vi....vi....


:frown:
lovely

Loloku
13-06-08, 22:56
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003k051AeX7.jpg


Sa laps te forte paske a

sherri
14-06-08, 11:54
shume te dashur Forumista,

po iu kallxoj se lovely po pregaditet per nje pushim dy javor per te Uliksi ne Mississippi, se ish qel gjuetia e krokodilave....

e prej andej e kem n plan me shku te Teuta jone e dashur, kogja larg ish tybe prej Mississippit, po rrnofshin aeroplanat!!


kshtu qe nuk do jem ktupari do dite...

Juve qe iu du , do t me mungoni

e juve qe jau kam nxan udhen, qlironu :tongue:vi....vi....


:frown:
lovely
Njerzit,kure shkojn ne nje vend te mire,ose te shejnt,ata qe i percjellin,nga deshira per te mbet atje...ju thone:Shkofsh e mos u kthefsh:tongue:

Breshka
14-06-08, 12:22
shume te dashur Forumista,

po iu kallxoj se lovely po pregaditet per nje pushim dy javor per te Uliksi ne Mississippi, se ish qel gjuetia e krokodilave....

e prej andej e kem n plan me shku te Teuta jone e dashur, kogja larg ish tybe prej Mississippit, po rrnofshin aeroplanat!!


kshtu qe nuk do jem ktupari do dite...

Juve qe iu du , do t me mungoni

e juve qe jau kam nxan udhen, qlironu :tongue:vi....vi....


:frown:
lovely

oj Lovelyyy deri t'vish ti une kom met kahmos http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Trina_1
14-06-08, 22:07
shume te dashur Forumista,

po iu kallxoj se lovely po pregaditet per nje pushim dy javor per te Uliksi ne Mississippi, se ish qel gjuetia e krokodilave....

e prej andej e kem n plan me shku te Teuta jone e dashur, kogja larg ish tybe prej Mississippit, po rrnofshin aeroplanat!!


kshtu qe nuk do jem ktupari do dite...

Juve qe iu du , do t me mungoni

e juve qe jau kam nxan udhen, qlironu :tongue:vi....vi....


:frown:
lovely

Hec moj se spo rrihet pa ty :redface:

Murgesha
14-06-08, 23:13
Lovely, mos na u vono edhe shumė se nuk po rrihet pa ty.

Domira
15-06-08, 02:31
Lovely vertet po na mungon. Mos u vono shume po hajde...:smile:

uliksi31
15-06-08, 04:09
Lovely e ka te rezervume bileten e aeroplanit deri me 21 qershor.:biggrin:

lovely
16-06-08, 21:03
Lovely e ka te rezervume bileten e aeroplanit deri me 21 qershor.:biggrin:


pse bre po kallxon qishtu n publik? ncncncncnc:biggrin:

o vallahin it feels good to be back.......:frown:


Trina, erdha belivallha....

Murgesha, edhe ti, kerkun rahat s po m len :tongue: mpuq

Breshka, ah mori Breshka, qishtu m tradhton ti mu a? ncnc, per 2 dite, shkoj ajo kahmos...:biggrin:

Domira, erdha e mire se iu gjeta t madh e t vogel..

Breshka
16-06-08, 21:39
pse bre po kallxon qishtu n publik? ncncncncnc:biggrin:

o vallahin it feels good to be back.......:frown:


Trina, erdha belivallha....

Murgesha, edhe ti, kerkun rahat s po m len :tongue: mpuq

Breshka, ah mori Breshka, qishtu m tradhton ti mu a? ncnc, per 2 dite, shkoj ajo kahmos...:biggrin:

Domira, erdha e mire se iu gjeta t madh e t vogel..


ooo mir se erdhe ti loveloqki mke mungu qummmmmmmmm http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

HėNna
17-06-08, 01:53
Njė letėr pėr JUVE... ( Juve= Ty, Ty, Ty, Ty jeni shumė hahahahah)

Me shpresė qė tė jeni shėndosh dhe mirė, nė harmoni dhe lumturi, filloj tė shkruaj kėtė letėr pėr Ju!

Erdha para ca ditėve dhe vėrtetė mendova se pak ditė do kalon Hėna kėtu, por koha hecen dhe bashk me kohen edhe shkrimet u radhitėn njė pas njė. Hėna nuk pushoj sė ndaluri me shkrime, dhe s“do tė tregohet pak mirėnjohese pėr pėrsonin qė kishte dėrguar ta mbaronte njė "mision", dhe sic duket lere qė s“preferon ta mbaron misionin dhe tė thotė mjaft u bė, por vazhdon dhe tenton qė aq mė shumė tė gjendet kėndej pari dhe pa menduar fare pėr tjetrėn qė me cdo kusht mundohet ta bind Hėnėn se duhet larguar nga kėtu dhe tė lėshon rendin asaj qė duhet tė jetė kėtu. Dhe pėrvec kesaj, Hėna paraqitet si njė pėrson jashtėzakonisht i urtė dhe e disiplinuar, dhe urtėsia/disiplina e saj fare nuk i dėrgon nė mėdyshje disa nga anėtarėt e mė parshėm, qė qenė kėtu dikur (pėrjashtim dy vetave qė me "lodhnin" me M/P :tongue: ), qė tė dyshojn se njė nick i ri qė fare pa hezituar inkuadrohet dhe ndėrhynė nė biseda dhe "ngacmon" tė tjetėr mund tė jetė ndokush tjetėr... Po s“kanė faj! I Arsyetoj, ngase ... Do ju tregoj mė vonė!
Megjithkėtė rresepkti dhe kujtimi pėr Ju, nuk i mungon as Hėnės dhe as ... sepse ishi, jeni dhe do mbeteni mė tė mirėt qė mund tė gjenden nė botėn virtuale!
Castet qė kalova me ju qenė tė paharruara, por s“duhet tė anashkaloj faktin se edhe si Hėna mirė kalova dhe shumė u kėnaqa, ani pse mė vlonin shkronjat nganjėherė por prap hėna si hėnė gjithmonė e qetė e ngrohet dhe e largėt...


Letrėn e drejtova pėr tek Ju, e juve cili/a e ndjeni vehtėn kėtu, merreni se vėrtetė me zemėr u“a dėrgova dhe plotė rrespekt ashtu sic vetėm Juve e meritoni!


PS. Identifikimin e tėrė kėsaj letre ia lėri vetė autorės sė kėtij shkrimi qė do tė vije dhe ta zbuloj, besa edhe ta akuzoj pak Hėnėn! :wink:

Letrėn e pėrfundoj me shpresė se do ngjallė sa do pak identifikim pėr autoren dhe mbi tė gjitha me shpresė qė letra ime t'ju gjejė sic ėshtė mė sė miri!

Arkza
17-06-08, 11:29
Emine ku je !?
Pse ike keshtu pa fjale dhe s'di se qka po ndodhe me ty sis !!!
Shpresoj se je mir ti dhe Familja jote !
Dhe Kthehu sa me par , na Mungon shume sisss !!!! :mad:

selvija
17-06-08, 13:38
Po me mungojka Vendasi im Vushtrria....(vushtrria me prit edhe naj dit te galeria...:wink:

emine
17-06-08, 15:07
Emine ku je !?
Pse ike keshtu pa fjale dhe s'di se qka po ndodhe me ty sis !!!
Shpresoj se je mir ti dhe Familja jote !
Dhe Kthehu sa me par , na Mungon shume sisss !!!! :mad:


o kam dal ne bjeshk me LLABUDIN:( sjam ksajde edhe najdite......faleminderit qe kujtohesh per mu ,,,,,,,te pershendes nga zemra

lovely
17-06-08, 15:40
Njė letėr pėr JUVE... ( Juve= Ty, Ty, Ty, Ty jeni shumė hahahahah)

Me shpresė qė tė jeni shėndosh dhe mirė, nė harmoni dhe lumturi, filloj tė shkruaj kėtė letėr pėr Ju!

Erdha para ca ditėve dhe vėrtetė mendova se pak ditė do kalon Hėna kėtu, por koha hecen dhe bashk me kohen edhe shkrimet u radhitėn njė pas njė. Hėna nuk pushoj sė ndaluri me shkrime, dhe s“do tė tregohet pak mirėnjohese pėr pėrsonin qė kishte dėrguar ta mbaronte njė "mision", dhe sic duket lere qė s“preferon ta mbaron misionin dhe tė thotė mjaft u bė, por vazhdon dhe tenton qė aq mė shumė tė gjendet kėndej pari dhe pa menduar fare pėr tjetrėn qė me cdo kusht mundohet ta bind Hėnėn se duhet larguar nga kėtu dhe tė lėshon rendin asaj qė duhet tė jetė kėtu. Dhe pėrvec kesaj, Hėna paraqitet si njė pėrson jashtėzakonisht i urtė dhe e disiplinuar, dhe urtėsia/disiplina e saj fare nuk i dėrgon nė mėdyshje disa nga anėtarėt e mė parshėm, qė qenė kėtu dikur (pėrjashtim dy vetave qė me "lodhnin" me M/P :tongue: ), qė tė dyshojn se njė nick i ri qė fare pa hezituar inkuadrohet dhe ndėrhynė nė biseda dhe "ngacmon" tė tjetėr mund tė jetė ndokush tjetėr... Po s“kanė faj! I Arsyetoj, ngase ... Do ju tregoj mė vonė!
Megjithkėtė rresepkti dhe kujtimi pėr Ju, nuk i mungon as Hėnės dhe as ... sepse ishi, jeni dhe do mbeteni mė tė mirėt qė mund tė gjenden nė botėn virtuale!
Castet qė kalova me ju qenė tė paharruara, por s“duhet tė anashkaloj faktin se edhe si Hėna mirė kalova dhe shumė u kėnaqa, ani pse mė vlonin shkronjat nganjėherė por prap hėna si hėnė gjithmonė e qetė e ngrohet dhe e largėt...


Letrėn e drejtova pėr tek Ju, e juve cili/a e ndjeni vehtėn kėtu, merreni se vėrtetė me zemėr u“a dėrgova dhe plotė rrespekt ashtu sic vetėm Juve e meritoni!


PS. Identifikimin e tėrė kėsaj letre ia lėri vetė autorės sė kėtij shkrimi qė do tė vije dhe ta zbuloj, besa edhe ta akuzoj pak Hėnėn! :wink:

Letrėn e pėrfundoj me shpresė se do ngjallė sa do pak identifikim pėr autoren dhe mbi tė gjitha me shpresė qė letra ime t'ju gjejė sic ėshtė mė sė miri!


Shejtani i shejtonllavt, welcome back!! :smile:


Minush, po e qfrytzoj rastin qitu e po t thom knaqu me llabudin n bjeshke sa t mujsh :wink:

ShEjToNkA
18-06-08, 22:54
Njė letėr pėr JUVE... ( Juve= Ty, Ty, Ty, Ty jeni shumė hahahahah)

Me shpresė qė tė jeni shėndosh dhe mirė, nė harmoni dhe lumturi, filloj tė shkruaj kėtė letėr pėr Ju!

Erdha para ca ditėve dhe vėrtetė mendova se pak ditė do kalon Hėna kėtu, por koha hecen dhe bashk me kohen edhe shkrimet u radhitėn njė pas njė. Hėna nuk pushoj sė ndaluri me shkrime, dhe s“do tė tregohet pak mirėnjohese pėr pėrsonin qė kishte dėrguar ta mbaronte njė "mision", dhe sic duket lere qė s“preferon ta mbaron misionin dhe tė thotė mjaft u bė, por vazhdon dhe tenton qė aq mė shumė tė gjendet kėndej pari dhe pa menduar fare pėr tjetrėn qė me cdo kusht mundohet ta bind Hėnėn se duhet larguar nga kėtu dhe tė lėshon rendin asaj qė duhet tė jetė kėtu. Dhe pėrvec kesaj, Hėna paraqitet si njė pėrson jashtėzakonisht i urtė dhe e disiplinuar, dhe urtėsia/disiplina e saj fare nuk i dėrgon nė mėdyshje disa nga anėtarėt e mė parshėm, qė qenė kėtu dikur (pėrjashtim dy vetave qė me "lodhnin" me M/P :tongue: ), qė tė dyshojn se njė nick i ri qė fare pa hezituar inkuadrohet dhe ndėrhynė nė biseda dhe "ngacmon" tė tjetėr mund tė jetė ndokush tjetėr... Po s“kanė faj! I Arsyetoj, ngase nuk ishin tė mėsuar ta shofin Shejtonekn si njė shkruese me shkronja tė rregullta dhe pa zmadhim tė shkronjave. Do ju tregoj mė vonė dhe ja ju tregova.
Megjithkėtė rresepkti dhe kujtimi pėr Ju, nuk i mungon as Hėnės dhe as Shejtonkes sepse ishi, jeni dhe do mbeteni mė tė mirėt qė mund tė gjenden nė botėn virtuale!
Castet qė kalova me ju qenė tė paharruara, por s“duhet tė anashkaloj faktin se edhe si Hėna mirė kalova dhe shumė u kėnaqa, ani pse mė vlonin shkronjat nganjėherė por prap hėna si hėnė gjithmonė e qetė e ngrohet dhe e largėt...


Letrėn e drejtova pėr tek Ju, e juve cili/a e ndjeni vehtėn kėtu, merreni se vėrtetė me zemėr u“a dėrgova dhe plotė rrespekt ashtu sic vetėm Juve e meritoni!


PS. Identifikimin e tėrė kėsaj letre ia lėri vetė autorės sė kėtij shkrimi qė do tė vije dhe ta zbuloj, besa edhe ta akuzoj pak Hėnėn! :wink:

Letrėn e pėrfundoj me shpresė se do ngjallė sa do pak identifikim pėr autoren dhe mbi tė gjitha me shpresė qė letra ime t'ju gjejė sic ėshtė mė sė miri!


HėNna, ti erdhe me i marr veshėt e ishe duke i lėnė edhe birnat:tongue: goxha ta patė ėndja me ndejtė:redface: por fatkeqsisht pėr ty e fatmirsisht pėr mua ky vend i takon Shejtonkės!!

Murgesha
18-06-08, 23:18
HėNna, ti erdhe me i marr veshėt e ishe duke i lėnė edhe birnat:tongue: goxha ta patė ėndja me ndejtė:redface: por fatkeqsisht pėr ty e fatmirsisht pėr mua ky vend i takon Shejtonkės!!Po shumė me vend ke folė, veq valla unė kam nisė me e dasht menqurinė e HėNna e nuk di si me i pranu tash shejtonllaqėt e Shejtonkės hahahahahaahahahahaha http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ShEjToNkA
18-06-08, 23:21
Po shumė me vend ke folė, veq valla unė kam nisė me e dasht menqurinė e HėNna e nuk di si me i pranu tash shejtonllaqėt e Shejtonkės hahahahahaahahahahaha http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

:redface: :redface:

Mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj nė qoftė se me ke thenė shejtanllėqet me tė hallall njė mij e njė qind herė por ishalla s'ke mendu budallakit!!!:tongue:

Edhe nė dac dojeni e nė dac mė e kam vorrosė e s'guxon mė me u ndi pėr sė gjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalli!!!

Murgesha
18-06-08, 23:29
:redface: :redface:

Mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj nė qoftė se me ke thenė shejtanllėqet me tė hallall njė mij e njė qind herė por ishalla s'ke mendu budallakit!!!:tongue:

Edhe nė dac dojeni e nė dac mė e kam vorrosė e s'guxon mė me u ndi pėr sė gjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalli!!!


Edhe nėse 7 pash nė dhe e fut e nxjerr edhe ate sikur qė tė nxorra ty http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


amorevesh.com http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ShEjToNkA
18-06-08, 23:31
Edhe nėse 7 pash nė dhe e fut e nxjerr edhe ate sikur qė tė nxorra ty http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


amorevesh.com http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Cka ke lum Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? :redface: Ti me hėnėn s'ke pėr tė fooooooooooooooooooooooooooooolė kurrė mė, se e di qė me urtesinnnnnnnnnnnnnnn e saj pėrshtypje ju ka lėnė!!!!:tongue:


mos-mė-bė-nervoz.net:tongue:

Diana007
20-06-08, 19:05
http://img131.imageshack.us/img131/9002/98595343qc6.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Intuita
23-06-08, 21:56
U riktheva te te pyes si ke qene gjate kesaj kohe qe nuk u degjuam?
Si kalove netet pa gjume, sepse e di qe i pate?
A u binjakezove me vargjet ose i le vend heshtjes?
U riktheva te te pyes kujt ia dhurove lotin kristal kur e pate me se veshtiri?
A bere paqe me fatin dhe me engjujt qe te bene roje vetem ty, pa deshiren tende?
Si ishte endrra qe e bere zhgender dhe te ngriti der te yjet me te zjarrta te dashurise?
U riktheva te te them se une isha dhe jam ketu per ty, per mua dhe per heshtjet e embla qe na percollen ne gezim dhe hidherim.
U riktheva me shkelqimin e pandryshuar te syve te mi, per te ndje dhe per te vazhdu te te dashuroj ne heshtje, vetem ty.
U riktheva te kenaqem me shpirtin tend sepse ti me dhuron vetem caste te kendshme perplot hare dhe miresi.

Gezuar per ne te dy, perseri.

rafet llapjani
30-06-08, 08:56
U riktheva te te pyes si ke qene gjate kesaj kohe qe nuk u degjuam?
Si kalove netet pa gjume, sepse e di qe i pate?
A u binjakezove me vargjet ose i le vend heshtjes?
U riktheva te te pyes kujt ia dhurove lotin kristal kur e pate me se veshtiri?
A bere paqe me fatin dhe me engjujt qe te bene roje vetem ty, pa deshiren tende?
Si ishte endrra qe e bere zhgender dhe te ngriti der te yjet me te zjarrta te dashurise?
U riktheva te te them se une isha dhe jam ketu per ty, per mua dhe per heshtjet e embla qe na percollen ne gezim dhe hidherim.
U riktheva me shkelqimin e pandryshuar te syve te mi, per te ndje dhe per te vazhdu te te dashuroj ne heshtje, vetem ty.
U riktheva te kenaqem me shpirtin tend sepse ti me dhuron vetem caste te kendshme perplot hare dhe miresi.

Gezuar per ne te dy, perseri.

Vallahi qekjo me shti me kajt deri ti mush kofet plot kuku qka po shkrujka kjo ani pi lidhka fjalt me ngjyr vijolet ishalla se leshon kon shpirti pa i lexue keto vargje :biggrin:

emine
08-07-08, 08:31
miss you LLovushk:(:(:(:'(

emine
08-07-08, 08:33
Vallahi qekjo me shti me kajt deri ti mush kofet plot kuku qka po shkrujka kjo ani pi lidhka fjalt me ngjyr vijolet ishalla se leshon kon shpirti pa i lexue keto vargje :biggrin:


o llabud banu brhe pak ma romantik se pasha ty sa ora te lo;)

lovely
08-07-08, 09:20
miss you LLovushk:(:(:(:'(

missed u too Minushi jem :frown: :smile:

rafet llapjani
08-07-08, 09:57
o llabud banu brhe pak ma romantik se pasha ty sa ora te lo;)

Emushk ty iqkurin ta kputsha hooooooooo a ke qikjo romantiqki hiqqqq aghaghaghaghaghghagh

emine
08-07-08, 10:43
Emushk ty iqkurin ta kputsha hooooooooo a ke qikjo romantiqki hiqqqq aghaghaghaghaghghagh


kjo ke si me kan ka nisesh per lufte ,,,,,,,,phaaaaaaaaa shkru eminia mos me perjetu romantizem kurr ejo:(:(
ps,qka oren e lige je hupe si faksi???

emine
08-07-08, 10:49
missed u too Minushi jem :frown: :smile:


Nuke kam qen per nje kohe ktu,,,,,e tesh kure u ktheva ti nuke je ktu,,,shpresoi dhe luse Zotin te ja kalosh mir ekudo te jesh,,,e qele kaniher FD e shenona se po ndijme mungesen tande e sidomos Minushit si rrihet pa llovushken hiq.......
te perqafoi mikja ime!!!

Eminia me kule n'dore:p

selvija
08-07-08, 21:40
Me ka humb kojshije a kund spo muj gjej,,,nese shef dikush ma lajmron deri ne shallter tim,,,kisha pas nje pun urgjent me te...

lovely
08-07-08, 21:42
Me ka humb kojshije a kund spo muj gjej,,,nese shef dikush ma lajmron deri ne shallter tim,,,kisha pas nje pun urgjent me te...


ku osht shallteri edhe kush osht kojshia?? :rolleyes: :biggrin:

selvija
09-07-08, 09:52
ku osht shallteri edhe kush osht kojshia?? :rolleyes: :biggrin:Shallteri ne mp e kojshija ne vushtrri..:biggrin:pata me porosit nje pal gjygyma me mi pru...:wink:

emine
11-07-08, 17:49
Nese..............Nese e don Bukurin, ateher mos me duaj mua, sepse ka tjer qe jan me te bukur se une. Nese e don menqurin,
ateher mos me duaj mua, sepse ka tjere qe jan me te menqur se une. Nese e don pasuri, ateher mos me duaj mua,
sepse ka tjer qe jan me te pasur se une. Por nese e don dashurin, ateher duam vetem mua,
sepse nuk ka asnje qe te dashuron me shum se une!
Nese nje dite do te me thuash "nuk te dua me", nuk do te te detyroj te me duash, por do te jem e lumtur qe kam jetuar me ty gezime dhe dhimbje.
Nese do te shohesh nje pike loti ne fytyren time, nuk do te jete dhimbje por kujtimi i dashurise sone.

baba-plak
12-07-08, 12:48
qe qidisa dit nuk ka pas plaki vakt me dal, veq syt mu kan qorru moj Karimone..
qysh je? qysh o Karajfili?

t pret me mall

i joti

baba plak

Inxhja_Karimon
13-07-08, 00:00
qe qidisa dit nuk ka pas plaki vakt me dal, veq syt mu kan qorru moj Karimone..
qysh je? qysh o Karajfili?

t pret me mall

i joti

baba plak
Oooooo dhAm-rat,oo shterrban a shume je merzit a dil kah xhamia e madhe qaty para xhumaje e kqyrum pak se edhe une jam merzit une po pshtillna si lypse qaty skej udhe e ti ma shlon nja lek veq sa me ta prek doren pak uhh qyqe koka ba von pthy pthy tung [plak dilinxhia..

Dreni30
13-07-08, 00:02
Oooooo dhAm-rat,oo shterrban a shume je merzit a dil kah xhamia e madhe qaty para xhumaje e kqyrum pak se edhe une jam merzit une po pshtillna si lypse qaty skej udhe e ti ma shlon nja lek veq sa me ta prek doren pak uhh qyqe koka ba von pthy pthy tung [plak dilinxhia..

Valla nime ingje tek kokshe, hahahah po qysh ja paske thurr de, hahahahaah

baba-plak
13-07-08, 00:40
Oooooo dhAm-rat,oo shterrban a shume je merzit a dil kah xhamia e madhe qaty para xhumaje e kqyrum pak se edhe une jam merzit une po pshtillna si lypse qaty skej udhe e ti ma shlon nja lek veq sa me ta prek doren pak uhh qyqe koka ba von pthy pthy tung [plak dilinxhia..mos um thuj shterrban se 4 copa dhomall i ka plaki.. ti sa i ki Karimonjoo?

sa per ni t prekne t dors, s po mashtrohna hiq, po qka dreqin kie kshtu? une i shkreti meftijaqli, e kishe po m do ti, se mu o kah m pret ajo dalldyshka selvija, edhe sykaltroshen kush hiq nuk e kish, si kushi ish... kallxo a po a jo se s ka vakt plaki me hup, se kjo dyje shkurt e kish :frown:

qishtu qe

selvija
13-07-08, 09:50
mos um thuj shterrban se 4 copa dhomall i ka plaki.. ti sa i ki Karimonjoo?

sa per ni t prekne t dors, s po mashtrohna hiq, po qka dreqin kie kshtu? une i shkreti meftijaqli, e kishe po m do ti, se mu o kah m pret ajo dalldyshka selvija, edhe sykaltroshen kush hiq nuk e kish, si kushi ish... kallxo a po a jo se s ka vakt plaki me hup, se kjo dyje shkurt e kish :frown:

qishtu qeOO qyre ky ku mu ka struk qe sa kohe e une pshtillu me tjert per forum,,
valla bre baba plak me ka hy mendja se ke nis po me tradhton me keto shoqet e mija,,,mos ti ka qarru zoti e ja ke dhan emillin...e hap ti syt ne to..
hiqu ingjes se tyben ajo rrafsh 70 i ka po hajde ti te dallendyshja me krah te let qe po te pret,,
dash me dit me asnje djalosh te ri me ty se ndrroj me plas,,,kur po te shof zemra ferrrrr po me ban nga knaqsia ,,,ti e din ma mirrr se qka e qysh,,,po eja ketu ....

baba-plak
16-07-08, 19:45
OO qyre ky ku mu ka struk qe sa kohe e une pshtillu me tjert per forum,,
valla bre baba plak me ka hy mendja se ke nis po me tradhton me keto shoqet e mija,,,mos ti ka qarru zoti e ja ke dhan emillin...e hap ti syt ne to..
hiqu ingjes se tyben ajo rrafsh 70 i ka po hajde ti te dallendyshja me krah te let qe po te pret,,
dash me dit me asnje djalosh te ri me ty se ndrroj me plas,,,kur po te shof zemra ferrrrr po me ban nga knaqsia ,,,ti e din ma mirrr se qka e qysh,,,po eja ketu ....

hiqmu ti qik se ty s uj t vi rreth

rafet llapjani
18-07-08, 03:01
mos um thuj shterrban se 4 copa dhomall i ka plaki.. ti sa i ki Karimonjoo?

sa per ni t prekne t dors, s po mashtrohna hiq, po qka dreqin kie kshtu? une i shkreti meftijaqli, e kishe po m do ti, se mu o kah m pret ajo dalldyshka selvija, edhe sykaltroshen kush hiq nuk e kish, si kushi ish... kallxo a po a jo se s ka vakt plaki me hup, se kjo dyje shkurt e kish :frown:

qishtu qe


Baba plak veq mos i harro qato kokrrat e forta pa i pije aghaghahgaghghaghaaghghaaghaghghahagghaaghaghaghgh agh

rafet llapjani
18-07-08, 03:01
mos um thuj shterrban se 4 copa dhomall i ka plaki.. ti sa i ki Karimonjoo?

sa per ni t prekne t dors, s po mashtrohna hiq, po qka dreqin kie kshtu? une i shkreti meftijaqli, e kishe po m do ti, se mu o kah m pret ajo dalldyshka selvija, edhe sykaltroshen kush hiq nuk e kish, si kushi ish... kallxo a po a jo se s ka vakt plaki me hup, se kjo dyje shkurt e kish :frown:

qishtu qe


Baba plak veq mos i harro qato kokrrat e forta pa i pije aghaghahgaghghaghaaghghaaghaghghahagghaaghaghaghgh agh

lovely
19-07-08, 10:03
Rafet Llapjani,

udha e mare njeri e ishalla shkon mire!!!! :smile:

baba-plak
19-07-08, 14:08
Baba plak veq mos i harro qato kokrrat e forta pa i pije aghaghahgaghghaghaaghghaaghaghghahagghaaghaghaghgh aghpo boll po pin baba do t tensijes e do per me derdh uje po veq muni posht po m shkon babs

baba-plak
19-07-08, 14:12
Oooooo dhAm-rat,oo shterrban a shume je merzit a dil kah xhamia e madhe qaty para xhumaje e kqyrum pak se edhe une jam merzit une po pshtillna si lypse qaty skej udhe e ti ma shlon nja lek veq sa me ta prek doren pak uhh qyqe koka ba von pthy pthy tung [plak dilinxhia..


Karimone tu thaft guha e edhe Karajfilit i raft zhuga qysh m le tu xhamia ton dite e gat at dit .. s dite mja bo plakit ma zi a? ncncncnc s di ku me gjet qat selvijen se sa ma par pej teje isha ik. bre s di qka t koft ty hoo. kurr mo burr me sy mos pafsh, ma zi s po di me t nem

selvija
19-07-08, 21:00
Na ka hup Guri i Madh dalim e lypim,,ose ka hanger burge shtepiak..:wink:

Breshka
20-07-08, 15:46
Te gjith antarve te FD qe per momentin gjinden neper pushime i pershendes dhe ju uroj pushim te kendshem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

lovely
21-07-08, 11:26
Te gjith antarve te FD qe per momentin gjinden neper pushime i pershendes dhe ju uroj pushim te kendshem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


Flm shume Breshka

pershendetje nga Durresi :wink:

lovely
22-07-08, 02:18
Emine, nuk beson sa po me merr malli per ty :frown: :smile: :smile:

Breshka
22-07-08, 21:15
Emine, nuk beson sa po me merr malli per ty :frown: :smile: :smile:

Vallahi bre lovely edhe mu shummmmm per Eminen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

shpresoj te jet mir http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Breshka
23-07-08, 20:18
Pershendetje per te gjithe ju miq te forumit, ka kohe qe nuk jame ne mesin tuaj kjo jo me deshiren time po me siguri qe e keni kuptuar se ne ne Kosove nuk po mund te kyqemi ne forum dhe arsyen e kesaj pengese nuk e kame mesuar ende, po shpresoj se ky problem do evitohet.
Ndjej mungesen e shkrimeve tuaja, fjaleve te menqura dhe budallalleqet haha te cilat jane pjes e perditshmeris virtuale, te cilat na disponojn dhe na thyejn shpesh edhe monotonin e kohes po edhe te serjozitetit nganjeher, ku cdo njeri nga ne ka nevoj nganjeher per gjera te tilla..
Nuk po shtoj me shume ne kete shkrim besoj se shumica nga ju jane ne pushime, dhe nuk do ju marr shume kohe me kete shkrim, kudo qe jeni ju uroj pushime te mira dhe koha te ju ecen sipas planeve tuaja. Shpresoj qe keto probleme teknike qe jane tek ne lidhur me kete faqe te evitohen shpejt dhe te jem ne mesin tuaj.
Kame dhe nje lutje qe te mos me manipoloni me votat e qiftit me te mire haha sido qe te jete une dhe mentori do jemi shembull per te tjeret haha...ops gati harrova mos u fjalosni ne temat e fes dhe te politikes se nuk ja vlen se te njejta jane interesale hahaha.Me shume respekt ju pershendet te gjithe ju Adina-R.Ks dhe e falenderoj Breshken qe me mundsoj qe te pakten permes keti shkrimi te jem ne mesin tuaj

JU PERSHENDET NGA ZEMRA Adina-R.KS

lovely
26-07-08, 11:15
Minush :frown: :frown: :frown: :frown:

http://i324.photobucket.com/albums/k349/brandi_augusta/CRYING.jpgKe lene nje zbraztire ne zemren time... qe askush s mund ta mbush!

shpresoj se je mire

t qaf fort me dashuri motre

lovely

lovely
29-07-08, 12:19
a friend is
a tissue when u cant stop crying
a shoulder when u feel like dying
always listens when u have something to say
a week when u just need a day
a crutch when u have a broken heart
some glue when everything falls apart
a sun when the rain just wont stop
ur mom when u run into a cop
phone cll when u cant leave ur home
hand when u feel all alone
wing if u want to fly
understands wothout knowing why
an ear for a secret to tell
an aspirin when u feel unwell
a love that can never let go
i cherish those moments of our friendship i shared with you...

Honesty^uk.
01-08-08, 19:00
Flm shume Breshka

pershendetje nga Durresi :wink:


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ..........................................:confuse d:

selvija
04-08-08, 12:07
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ..........................................:confuse d:More djalosh je humb me ka krejte 1 her ne muj dokesh kendej pari,,doku doku se po te fshin kush pastaj ..:biggrin:

lovely
07-08-08, 09:00
Minuuuuuush...............


:frown: :frown: :frown: :frown: :mad: :mad: :mad: :redface: :redface: :redface:

Arkza
07-08-08, 11:38
Ehhhhhhh edhe une i bashakngjitem kesaj .... na Mungon shume .... :mad: :mad: :mad:

baba-plak
14-08-08, 04:10
karimanke, hapi mir ata vesh e ngo ktu,

ja merrma n dor ja tybe nuk t duroj kshtu,, tu u honedon ka knu knusi. qysh je msu ti me qatrafilin ton, nuk m ha palla fort. ndash me t marr sivjet e me qit nej kusi uj nejher, ungje bishtin po t tham

rafet llapjani
14-08-08, 15:46
Minuuuuuush...............


:frown: :frown: :frown: :frown: :mad: :mad: :mad: :redface: :redface: :redface:


Qka u bae oj Lovic rri urt se me Minushin jemi mjedis valve te ulqinit mos u merz se e kem njet nja dy kruga me ja dhan se ksajde ne ulqin ish nje DJ nga meksika emrin sta tregoj se e njef ti menje her ahgahgahgaghahgahhaghagahagahagha

lovely
14-08-08, 16:19
Qka u bae oj Lovic rri urt se me Minushin jemi mjedis valve te ulqinit mos u merz se e kem njet nja dy kruga me ja dhan se ksajde ne ulqin ish nje DJ nga meksika emrin sta tregoj se e njef ti menje her ahgahgahgaghahgahhaghagahagahagha


hahahahahahahahahahahah
Rafeet, ia nigva zanin diqka atij DJ-i po emnin s mujta me ia marr vesh

po qysh je pash korzen? :biggrin:

emine
15-08-08, 11:11
Minush :frown: :frown: :frown: :frown:

http://i324.photobucket.com/albums/k349/brandi_augusta/CRYING.jpgKe lene nje zbraztire ne zemren time... qe askush s mund ta mbush!

shpresoj se je mire

t qaf fort me dashuri motre

lovely

,,,,,,,,,hajte mos ta ndine s ekam em te dale per hune vetem sa ti kryje qto pushime hahahahhahahhaha,,,,te perqafoi shummme (K)(K)(K)MISS YOU SIS:(

emine
15-08-08, 11:12
Minuuuuuush...............


:frown: :frown: :frown: :frown: :mad: :mad: :mad: :redface: :redface: :redface:


lovelyyyyyyyyyyyyyyy

emine
15-08-08, 11:12
Qka u bae oj Lovic rri urt se me Minushin jemi mjedis valve te ulqinit mos u merz se e kem njet nja dy kruga me ja dhan se ksajde ne ulqin ish nje DJ nga meksika emrin sta tregoj se e njef ti menje her ahgahgahgaghahgahhaghagahagahagha

hahahah qe llabudi ,ka me njek permas koka,,,hahhahah te pershendes shume!

emine
15-08-08, 11:14
Emine, nuk beson sa po me merr malli per ty :frown: :smile: :smile:


:frown: :frown: :frown:

emine
15-08-08, 11:15
Ehhhhhhh edhe une i bashakngjitem kesaj .... na Mungon shume .... :mad: :mad: :mad:
te pershendes rrushe shume,,edhe ju em mungoni teje mas:frown:

selvija
17-08-08, 12:46
Munges shoqe shokesh shof se anje thujse kemi ra ne bela mes veti asnje postim nuk shkembehet,,ju kisha lut gjithve ata qe kan qen kendje pari qe me ore tera kemi mbet para motorrolit duke shkemby shaka, fjale ,mervoz,rrena verteta
gjithat,,, ju kisha lut mos rrini ne heshtje pas perdes po ejani se jeta eshte e shkurte e ta shfrytzojm me disponim ejaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

presimmmmmmmmm.............

Honesty^uk.
17-08-08, 13:29
Munges shoqe shokesh shof se anje thujse kemi ra ne bela mes veti asnje postim nuk shkembehet,,ju kisha lut gjithve ata qe kan qen kendje pari qe me ore tera kemi mbet para motorrolit duke shkemby shaka, fjale ,mervoz,rrena verteta
gjithat,,, ju kisha lut mos rrini ne heshtje pas perdes po ejani se jeta eshte e shkurte e ta shfrytzojm me disponim ejaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

presimmmmmmmmm.............


Pse oj selvushe nuk e ka bere kete apel tek tema;THIRRJE PER KTHIM;:wink:
megjithate tu te lumet goja dhe duart te punofshin gjithmone se boll mire ja paske thene, por si cdo gje ne jete edhe ketu ne FD jeta ka evoluar dhe njerezit jane bere ne skeptik ndaj botes virtuale, keshtu qe rinise i ka ngelur ne dore kjo ode per ta cuar me perpara apo per ta rrenuar krejt, por sic duket dhe sic i shoh une rrjedhat e FD kam frike se do ndodhin kjo e dyta.

lovely
17-08-08, 14:22
Pse oj selvushe nuk e ka bere kete apel tek tema;THIRRJE PER KTHIM;:wink:
megjithate tu te lumet goja dhe duart te punofshin gjithmone se boll mire ja paske thene, por si cdo gje ne jete edhe ketu ne FD jeta ka evoluar dhe njerezit jane bere ne skeptik ndaj botes virtuale, keshtu qe rinise i ka ngelur ne dore kjo ode per ta cuar me perpara apo per ta rrenuar krejt, por sic duket dhe sic i shoh une rrjedhat e FD kam frike se do ndodhin kjo e dyta.


Fatkeqsisht!!!!:frown:

Rrnofte privatizimi.:wink:

Honesty^uk.
17-08-08, 15:08
Fatkeqsisht!!!!:frown:

Rrnofte privatizimi.:wink:

mos ma rrudh ate sy se .....................ta gusha hahahahah

baba-plak
19-08-08, 18:09
Qerkuzja e babs,

e kom sos me t marr..del ku t del.. nasht qi ja ke dhan hansit fjalen e besn, tradhtoje se aj qeter fe osht, o msu me tradhtija.
ec n gji t shqyptarit ti se ata t qerav fe jan t ftoft bjo

mos ma prish mo tymin karimonkooo se tybe treqintybe s di hiq qka baj
lamrov te baba qka me t ble per darsum e si qpejt po e kryjm at adet e po t marr n kolib temen qitu ma ngat veti

lyra2
25-08-08, 13:06
Qerkuzja e babs,

e kom sos me t marr..del ku t del.. nasht qi ja ke dhan hansit fjalen e besn, tradhtoje se aj qeter fe osht, o msu me tradhtija.
ec n gji t shqyptarit ti se ata t qerav fe jan t ftoft bjo

mos ma prish mo tymin karimonkooo se tybe treqintybe s di hiq qka baj
lamrov te baba qka me t ble per darsum e si qpejt po e kryjm at adet e po t marr n kolib temen qitu ma ngat veti
..mos u gut baboo,hiq mire nuk po flasin kojshija per to valla,une nuk thash gja :)

lovely
28-08-08, 09:17
Breshka

hajde ma shpejt se boll ke pushu, qyyy..

gutu bi se gjini thate m ka met :wink: :biggrin:

i miss u

lovely
30-08-08, 16:21
http://i468.photobucket.com/albums/rr42/RhiannonDawnStarr/Love/ALLISEEISYOU.jpg

baba-plak
01-09-08, 11:33
..mos u gut baboo,hiq mire nuk po flasin kojshija per to valla,une nuk thash gja :)

qika jem, de t plasin kojshia se veh pej xhelozije e kan. e ngjoh une mir Manken tem.
plus asaj, mi ka eduku bre do thmi, menja mos me ta marr hiq a. se u qishtu malev e fushav, s kish baba vakt me nga mas thmive. qeter vakt o kan ather. se qka po shen e po nin baba qitaj, valla bre per marre.. nanat e sodit, veq pjellin, edhe tyben ne ngjofshin evladin e vet, qfare qenie t prishte kan qit n kit jet.. pe kallxojn babo edukaten familjare.. qasi thmijsh qi veq presin qysh me bo nej fjal me nejkon, menojn qi jon dikushi, e nuk e din se ni dynje keshin me ta. plus asaj bre bab, molla e kalbt i prish edhe qerat qe jan n kofe aty.
e manka jem, nrysh o. se ti veq kqyrja thmin, se n thmi shihet kultura e nans

me t mira iher

Inxhja_Karimon
01-09-08, 17:01
qika jem, de t plasin kojshia se veh pej xhelozije e kan. e ngjoh une mir Manken tem.
plus asaj, mi ka eduku bre do thmi, menja mos me ta marr hiq a. se u qishtu malev e fushav, s kish baba vakt me nga mas thmive. qeter vakt o kan ather. se qka po shen e po nin baba qitaj, valla bre per marre.. nanat e sodit, veq pjellin, edhe tyben ne ngjofshin evladin e vet, qfare qenie t prishte kan qit n kit jet.. pe kallxojn babo edukaten familjare.. qasi thmijsh qi veq presin qysh me bo nej fjal me nejkon, menojn qi jon dikushi, e nuk e din se ni dynje keshin me ta. plus asaj bre bab, molla e kalbt i prish edhe qerat qe jan n kofe aty.
e manka jem, nrysh o. se ti veq kqyrja thmin, se n thmi shihet kultura e nans

me t mira iher
Qyqja une se paska larg deken kurr sme ka livdue keshtu hohohohhoo aaaaa e paska hanger shterrba e more krrutan se harroj ca me ke ba sa her me ke gjujt me shkam asi me tri kam edhe gjith njena kam ma qellojke he ty syt..ti qpofsha sa me gjujshe bisht teshlice...
e tash po me ban marak plakoo qa te paska gjet a i ke ra pishman a se ki larg:frown:

edhe bre plak pse po rren a cilt thmi more po a edhe karamfili po kujton qe i yti esht a jo tybe kqyre qysh ja ka kput kryet selmanit hohohhohoho u bana hor mos jam hi najfar teme serioze baboo e po e boj... edhe nja plako banu gati ban qa duesh e bane darsmen se ma pa martu qeshtu jooo qikaq

baba-plak
01-09-08, 20:18
Qyqja une se paska larg deken kurr sme ka livdue keshtu hohohohhoo aaaaa e paska hanger shterrba e more krrutan se harroj ca me ke ba sa her me ke gjujt me shkam asi me tri kam edhe gjith njena kam ma qellojke he ty syt..ti qpofsha sa me gjujshe bisht teshlice...
e tash po me ban marak plakoo qa te paska gjet a i ke ra pishman a se ki larg:frown:

edhe bre plak pse po rren a cilt thmi more po a edhe karamfili po kujton qe i yti esht a jo tybe kqyre qysh ja ka kput kryet selmanit hohohhohoho u bana hor mos jam hi najfar teme serioze baboo e po e boj... edhe nja plako banu gati ban qa duesh e bane darsmen se ma pa martu qeshtu jooo qikaq

e di Manko e di qe veq fjal i ki ti.. se belivallha baba Idriz nuk o kan budall qi thojke; qeni qi le, s`han... duhet mu ru pej gaces t mlut, se ta bo bir n mish ta bo.

kysmet allah mori Manke hiq larg s ka me shku e koka qkru me ba darsmen n pleqni. po ja per ty , ja per ko ?
nashta bo sevap dikush e na e maro ka i pazif qaty se baba tybe s di :confused: duhet me qu diko n turqie e me ta marr do dukat e do panla qaty
ta hanksha at goj gjys t qelne

limpx
05-09-08, 00:48
kuku qa po shkrujshi ju ktu as mi lexu spo mujka njeri :D

Estella
06-09-08, 14:40
http://solingen-web.de/__oneclick_uploads/2008/03/wehr-brief.jpg

emine
06-09-08, 15:32
Pėrse qajnė gratė?
Fėmija i vogėl e pyet nenėn: “Pėrse po qan?”
Ajo i pėrgjigjet: “Sepse jam grua!”
“Nėnė nuk po tė kuptoj!” - iu pėrgjigj djali.
Nėna e afron kah vetja dhe i thotė:
“As qė do mė kuptosh ndonjėherė, biri im”
Me vonė fėmija e pyet babin e tij:
“Pėrse po me duket se nėna po qan pa arsye?”
“Tė gjitha gratė qajnė pa arsye” - kėshtu iu pėrgjigj i ati fėmijės.
Fėmija i vogėl u rrit dhe u bė burrė, por prapėseprapė nuk e kuptoi pėrse qajnė gratė.
Nė fund iu drejtua Zotit dhe kur Zoti iu lajmėrua, e pyeti:
“O Zot, pėrse gratė qajnė aq lehtė?”
Zoti u pėrgjigj:
“Kur e krijova gruan m“u deshtė ta krijoj tė mbinatyrshme.
Ia kam dhuruar supet aq tė forta qė ta mbajė peshėn e botės dhe njėkohėsisht aq tė buta qė tė krijoje rehati...
Ia kam dhėne forcėn e brendshme qė tė pėrballojė lindjen e fėmijės dhe mospranimin, tė cilin shumė herė e pėrjeton nga fėmijėt e saj.
Ia kam dhėnė forcėn, e cila i ndihmon qė gjithmonė tė shkojė pėrpara edhe atėherė kur tė gjithė tė tjerėt dorėzohen, tė kujdeset pėr familjen e saj edhe atėherė kur ėshtė e sėmurė dhe e lodhur, gjithnjė pa u ankuar.
Ia kam dhuruar ndjenjat qė t“i dojė fėmijėt e saj, pavarėsisht se ata ndonjėherė e lėndojnė atė thellė nė shpirt.
Ia kam dhėne fuqinė qė ta pranojė bashkėshortin edhe pse ka mungesa dhe e kam krijuar atė nga grindjet e tij qė t“ia mbrojė zemrėn.
Ia kam dhėnė zgjuarsinė qė ta dijė se bashkėshorti i mirė asnjėherė nuk e lėndon gruan e tij por nganjėherė provon forcėn dhe vendosmėrinė e saj pėr tė qėndruar pranė tij deri nė kundėrshtime.
Nė fund ia dhurova lotin qė derdh, i cili i pėrket vetėm asaj qė ta shfrytėzojė sa herė qė tė ketė nevojė pėr ti pėrballuar sfidat e jetės.
Nė kėtė lot ka me tė vėrtetė tė drejtė sepse askush nuk mund tė pėrballoje kaq shumė pa thėnė asnjė fjalė, sa gruaja nė tė vėrtetė ėshtė nė gjendje tė pėrballojė!
Bukuria e gruas nuk qėndron nė rrobat qė vesh, as nė linjat trupit dhe as nė mėnyrėn se si i kreh flokėt.
Bukuria e gruas qėndron nė sytė e saj, sepse ata janė dyert e zemrės sė saj, vendi ku banon dashuria”.

* Te lutem dėrgoje kėtė tė gjitha grave tė bukura qė i njeh. Tė gjitha e meritojnė dashurinė, pėr durimin e tyre, forcėn, zgjuarsinė, ndjenjėn dhe qėndrueshmėrinė. Por, tė lutem mos harro qė ta pėrcjellėsh ketė edhe tek te gjithė burrat qė i njeh dhe tė cilėt ende nuk e dinė pėrse qajnė gratė.
Ata duhet ta dinė se gratė qajnė mu pėr shkak tė tyre, iu dhimbsen qė Zoti nuk u ka dhuruar atyre atė qė ua ka dhuruar femrave.

teutaA
09-09-08, 04:14
ooo tinky winkyyy kallzoma adresen ku ke hup kshtu se pata me ta dergu nje leter:smile:

Naki
11-09-08, 20:30
E nderuara Halla e madhe,ka kohė ēė nuk kam vrejtur postim nga ju,tani veq kemi hyrė nė stinen e Vjeshtes dhe nga dėshira ēė tė ju shohė nė mesin tonė kam pregaditur Qerren tė ju vizitojė nė Vjenė dhe tė bashkėbisedojmė ,unė nuk kam harruar ti tubojė Bijat gjithėqka ėshtė gati pėr pushimet vjeshtore.
Kėtu nė dardani po punohet me bereqet,Honesty me shokė kanė bėrė njė punė tė mirė Vjeljet e vreshtave kanė pėrfunduar me rendimente tė mira ,tė gjitha Frutat dhe perimet janė vendosur nė podrume tė freskėta,Lovely me shoqe javen e kaluar ka punuar me entuzjazem -Turshin pėr dimer e kanė kryer.
Halla e nderuar siq po e shihni punėt e mėdha i kemi kry na kanė mbetė edhe laknat mi shti turshi ,do dru mi ble,edhe nashta kėta nipat e ri i bėjnė do pare edhe na blejnė njė posterėm edhe do tė kemė kohė dhe mundėsi me nejtė afer oxhakut dhe tė bėjmė sefa deri Pranverė.
Halla e jonė Dardanase me shpresė qė ky letershkrim ju gjenė shėndosh e mirė ju pėrqafojė me shumė respektė!

Vllau i juaj Naki

halla e madhe
13-09-08, 15:56
E nderuara Halla e madhe,ka kohė ēė nuk kam vrejtur postim nga ju,tani veq kemi hyrė nė stinen e Vjeshtes dhe nga dėshira ēė tė ju shohė nė mesin tonė kam pregaditur Qerren tė ju vizitojė nė Vjenė dhe tė bashkėbisedojmė ,unė nuk kam harruar ti tubojė Bijat gjithėqka ėshtė gati pėr pushimet vjeshtore.
Kėtu nė dardani po punohet me bereqet,Honesty me shokė kanė bėrė njė punė tė mirė Vjeljet e vreshtave kanė pėrfunduar me rendimente tė mira ,tė gjitha Frutat dhe perimet janė vendosur nė podrume tė freskėta,Lovely me shoqe javen e kaluar ka punuar me entuzjazem -Turshin pėr dimer e kanė kryer.
Halla e nderuar siq po e shihni punėt e mėdha i kemi kry na kanė mbetė edhe laknat mi shti turshi ,do dru mi ble,edhe nashta kėta nipat e ri i bėjnė do pare edhe na blejnė njė posterėm edhe do tė kemė kohė dhe mundėsi me nejtė afer oxhakut dhe tė bėjmė sefa deri Pranverė.
Halla e jonė Dardanase me shpresė qė ky letershkrim ju gjenė shėndosh e mirė ju pėrqafojė me shumė respektė!

Vllau i juaj Naki


I nderuar Naki!

Mu duk ta ndjeva zani qe ishe ksajde,te gjitha punet i lash m'anash thash me vete athua ishte ky vllau Naki qe nuk i harron bijat e Fd,sa mire paske ba, ja dine rendin qe besa:smile:
Me vjen mire qe i pasket kry te gjithat punet vjeshtore,keshtu e ka shtepia e madhe kur ka shume bije dhe bija te vyshme e nuk na shkon mundi kot,edhe pak dite halla jame ne ilixhe, se shpejti do te kethehm si perpara, do mblidhemi si gjithemone!
Naki, mirembetsh dhe faleminderit per kujdesin dhe fjalet tua vllazerore!

me rrespekt; halla e madhe

sherri
14-09-08, 13:51
Kahe na humbi Breshka,!??

Breshk! dil prej samari se ka kalu rreziku,hajde ngadal ktheu ne forum,mose na shti me marr masa:P s'po dihet ca u ba me ty,,do po thone te ka shkel traktori do knej-anej....hajde per i dakik me u vizatu n'forum....te pershendes Breshk,(simpati):D:D

Breshka
14-09-08, 13:57
Kahe na humbi Breshka,!??

Breshk! dil prej samari se ka kalu rreziku,hajde ngadal ktheu ne forum,mose na shti me marr masa:P s'po dihet ca u ba me ty,,do po thone te ka shkel traktori do knej-anej....hajde per i dakik me u vizatu n'forum....te pershendes Breshk,(simpati):D:D

erdha erdha tybe vshtir osht me ik prej jush :D

sherri
14-09-08, 14:29
hahahahaah thojshin nuk tutet Breshka,,a ca po e dika tuten :D:D

yllka
14-09-08, 20:15
I nderuari Lazdran

U bene afer nje muaj qe nuk ishit prezence kety pari,me plote keqardhje mesova qe kishit pase nje aksident trafiku qe fale Allahut te madhe kishit pate extra Engjulle pa asnje te keqe shendetsore.Kam qajte ate dite kur kam ndegjuar..nuk e di pse te adhuroje edhe pse nuk njihemi live,ju keni lene nje gjurme ne mua se jeni Ylle dhe Mbrete i Dardanise.Me vjen mire dhe me gezove shume kur lexova sot qe kishit shkruar.Ju jeni Dardania ime.Te dua dhe kam respektin me te madhe per ju.Sinqerisht Yllka

Estella
15-09-08, 15:27
po ma qoni mallin si nje program qe lypin t'afermit qe ju kan humb :P

limpx
16-09-08, 00:59
po ma qoni mallin si nje program qe lypin t'afermit qe ju kan humb :Pnjerz te humur a :P

emine
16-09-08, 10:23
po ma qoni mallin si nje program qe lypin t'afermit qe ju kan humb :P


hahahhah po para syve njerzit e spi shofim,(na duhen syzllykt):P

baba-plak
17-09-08, 16:29
mank dola naper qaj terneta me t lyp po s o pun me t gjet. dashta me t dho myzhde qi ta kom ble unazen. caktoje ni dat mank edhe kysmet po martohum

qikaq

shyhrete

mahmuti t`do

lyra2
17-09-08, 16:32
mank dola naper qaj terneta me t lyp po s o pun me t gjet. dashta me t dho myzhde qi ta kom ble unazen. caktoje ni dat mank edhe kysmet po martohum

qikaq

shyhrete

mahmuti t`do
ngo babo ngooo,ajo hiq fort e rahatshme nuk ish ,ku e kam pa pram mo svet..mos u gut babo mooo

Inxhja_Karimon
17-09-08, 16:43
mank dola naper qaj terneta me t lyp po s o pun me t gjet. dashta me t dho myzhde qi ta kom ble unazen. caktoje ni dat mank edhe kysmet po martohum

qikaq

shyhrete

mahmuti t`do
hohohhohohohoho ani me te lyp,o Mahmut oooo po a din qe ku te ban ti bam Shyhreti rram...
Mahmuto veq mate vehten,,une e kisha caktu qit te shtune qe je ti gati veq die qe nese te shtunen neser duhesh me mi pru teshat hahahahahaaha

baboo po e lam edhe naj dit menou mir se qysh ja ke nis ti mi ngu fjalt e hallkut...a pe sheh babo sa Limurka fol e shtin veq pej gjelozie:redface:

qe mos me zgat babo,qe munesh me i pru teshat neser te shtunen e bajm dasmen,thirre kon duesh ti une nuk te perzihna,,thirri edhe limurkat qe don

oo mahmut o pashaaaaa mir po t'rrin shyhreti n'krah,mir po te rrin kjo hyrieeee plasen Limurkat prej zhelozieeeeeeee

lyra2
17-09-08, 16:56
hohohhohohohoho ani me te lyp,o Mahmut oooo po a din qe ku te ban ti bam Shyhreti rram...
Mahmuto veq mate vehten,,une e kisha caktu qit te shtune qe je ti gati veq die qe nese te shtunen neser duhesh me mi pru teshat hahahahahaaha

baboo po e lam edhe naj dit menou mir se qysh ja ke nis ti mi ngu fjalt e hallkut...a pe sheh babo sa Limurka fol e shtin veq pej gjelozie:redface:

qe mos me zgat babo,qe munesh me i pru teshat neser te shtunen e bajm dasmen,thirre kon duesh ti une nuk te perzihna,,thirri edhe limurkat qe don

oo mahmut o pashaaaaa mir po t'rrin shyhreti n'krah,mir po te rrin kjo hyrieeee plasen Limurkat prej zhelozieeeeeeee
..shuj inxhe,se kam met kallxu dicka une, ku e kam pa mram baben kur ishe ti ne opqine :eek:

Inxhja_Karimon
17-09-08, 17:09
baba e manka dy syreta ska qe i ndan sa te esht jeta..............

baba-plak
17-09-08, 17:12
baba e manka dy syreta ska qe i ndan sa te esht jeta..............

manka jem bel-holla plasni shoqe per okolla...............

Naki
17-09-08, 18:27
manka jem bel-holla plasni shoqe per okolla...............


oh Bablok dashta me tė kallxu krejt katuni e kanė marrė vesh pėr vaden e juve,edhe qysh pash nja 30 kerre po vijshin mi dhanė shyhret darsmes,pėr ty dhe shyhreten e kanė ba dertė mi marrė dy parė kangėtarė,te grat muzik me defa e tė burrat kangėtarė me sharkija e qitelia.
Qishtu bablok edhe kuharin e kanė caktu edhe krejt buken katuni po e bike.
Ti veq njė peslirshė bleja shyhretes edhe neser po nisim darsmen.
mos gaboni mi harru nipat me sitė millin edhe do sheqera me do pare tė kuqe mi shti nė magje.
Hajde tymermeqe e selam te tanėve bitevi tė madh e tė vogel,tė ri e plak.

Ju qkrujti leter djeli i bablokout

Inxhja_Karimon
17-09-08, 20:26
hohohhohohohohoo o i biri bablokut kushe te tha ty qe veq nje pesliresh me ma pru a
jo jo ni bab e kini per hasret djalo,,edhe u venosi qa e sa me pru tamaqari i keq...i peslirsh me ka dhet lira ne te dy anet,,,per nryshe as mos e nisni darsmen.
baba plak o papak qe i len ti djemt tu me u perzi edhe u po e marr karamfilin edhe ai me venos per mue a nijte kerqelo mos i shti vesht n'lesh

selvija
17-09-08, 20:48
Pash Forumin inxha karime keni vendos mu martu me Baben plak a,,ani mos harroj naten e martese me ju ngjizu si kamermani e me ju qit ne YouTube ,,tyben krejt pleqt kan me ju marr lakmi,,sa qe meniher te doktorri kan me shku:wink::biggrin:

baba-plak
17-09-08, 21:53
hohohhohohohohoo o i biri bablokut kushe te tha ty qe veq nje pesliresh me ma pru a
jo jo ni bab e kini per hasret djalo,,edhe u venosi qa e sa me pru tamaqari i keq...i peslirsh me ka dhet lira ne te dy anet,,,per nryshe as mos e nisni darsmen.
baba plak o papak qe i len ti djemt tu me u perzi edhe u po e marr karamfilin edhe ai me venos per mue a nijte kerqelo mos i shti vesht n'lesh

shyretja jem, me ty jet du me qu, ty t ngoj. veq qele at goj, po nime qel e paske.. pos 5-lirqit me ka 10 lira n t dy ant qetersen qa don? kallxoj ti mahmutit ton se tybe perpa e shit me qka kom t gjall ste kum lan veq me t marr ty

Breshka
17-09-08, 23:08
o perhajr dasma juve e qe martohni ju dy pa jau grabit djalin se loooooooooooooooooooo http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

baba-plak
18-09-08, 09:08
mir e mar o kan me iu thirr baba n darsem t djalit po qe na ke qa na ke e meta vejan i ri hala pa i bo 80 vjet, e edhe mankes i kish kan qashtu ni taksirat ia kish myt biku karamazanin, kshtu qi vendosum s bashku, me daten 20 shtator , t shtunen,sahati 7 t akshamit, me i bashku shpirtnat e me ba ni gjymysh t madh, po dojm me iu thirr tanve me rob e robi, thmi e bija, mos e leni kerkon te shpija.

iu mirpret

manka & baba


http://i225.photobucket.com/albums/dd150/kittycat46_photos/bk_jubilee_adt_old_couple_social_06.jpg

Inxhja_Karimon
18-09-08, 09:31
kukuuuuuuuuu plak qesh me kan kap imicionet

Inxhja_Karimon
18-09-08, 10:59
>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

baba-plak
18-09-08, 11:05
kukuuuuuuuuu plak qesh me kan kap imicionet

qilli imision t paska kap mank? mos nejnjo i rtkse e t shkoj ti vraj njo ka njo si qenin

lovely
18-09-08, 11:55
o perhajr dasma juve e qe martohni ju dy pa jau grabit djalin se loooooooooooooooooooo http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

qoja msit moj njerit e mos e grabit se mos po merr trem :biggrin:

emine
18-09-08, 11:56
qoja msit moj njerit e mos e grabit se mos po merr trem :biggrin:
a ma ke pa sherrin se me duhet ni qift per dasum??????

Breshka
18-09-08, 11:57
qoja msit moj njerit e mos e grabit se mos po merr trem :biggrin:

Lovely a po shkon msit te baba plak ti po sdi a te ngon hahahhahaahhaa

lovely
18-09-08, 12:00
a ma ke pa sherrin se me duhet ni qift per dasum??????


per hajr kofte kjo pune, Sherri & Minushi, qift ne darsem t Babes e t Inxhes. i qoj fjale Minush, mos ki dert :wink:

lovely
18-09-08, 12:00
Lovely a po shkon msit te baba plak ti po sdi a te ngon hahahhahaahhaa

po moj qysh jo, ja per ty ja per kon, e t hjeku pej gjinit mo se varr m ke bo :biggrin:

romansa
18-09-08, 14:20
..Perhajer shpalljen e dites se dasmes..Baba plak-ixhja Karimon..U TRASHEGOFSHI!

teutaA
21-09-08, 05:41
oj shejtonkaaaa jam ba merak mos te kan zan tu e plaqkit banken qe sa nuk te kam pa ksajde mojjj shkruna naj leter e lajmrona qka u baa se ja kam nis me dyshu ne murgeshen:wink: koha e zgjedhjeve mos te ka mashtru ty najkun:smile:

Murgesha
21-09-08, 10:24
oj shejtonkaaaa jam ba merak mos te kan zan tu e plaqkit banken qe sa nuk te kam pa ksajde mojjj shkruna naj leter e lajmrona qka u baa se ja kam nis me dyshu ne murgeshen:wink: koha e zgjedhjeve mos te ka mashtru ty najkun:smile:


Sapo e morėm kėtė letėrkėmbim oj e nderuar Teuta, u ulėm unė dhe Shejtonka e filluam me u grind mes vete, pėr pak bile kem ka rrehemi mes vete nė kėtė sabah ditė hahahahahahahaahahahahah.

Mė tha me tė thonė qė jo zgjedhjet po puna bijo puna s`po e len me ardhė ma rrallė ksajde, pėrndryshe me mish e me shpirt kish pas qef me kon sa mė larg ktuhit, se si Shejtonkė mė edhe ka qillu ramazan kogja osht urit me i shkep do shkelma e shpulla.

Bile tha me tė thonė qė kogja si fort i erdh inati qė ti po mendon qė e kam mashtru unė me demek kishe ate sun e mashtron kurrkush. Tė boj tė fala unė, Shejtonka desha me thonė qė ksajde jam e krejt jam ka i pėrcjelli ēka po shkruhet e po thuhet, e tė falėnderoj qė tė ra nėrmend me ma kushtu njė letėrkėmbim hahahahahahahahahahaahahahaha.

ShEjToNkA
21-09-08, 15:06
oj shejtonkaaaa jam ba merak mos te kan zan tu e plaqkit banken qe sa nuk te kam pa ksajde mojjj shkruna naj leter e lajmrona qka u baa se ja kam nis me dyshu ne murgeshen:wink: koha e zgjedhjeve mos te ka mashtru ty najkun:smile:
Sapo e morėm kėtė letėrkėmbim oj e nderuar Teuta, u ulėm unė dhe Shejtonka e filluam me u grind mes vete, pėr pak bile kem ka rrehemi mes vete nė kėtė sabah ditė hahahahahahahaahahahahah.

Mė tha me tė thonė qė jo zgjedhjet po puna bijo puna s`po e len me ardhė ma rrallė ksajde, pėrndryshe me mish e me shpirt kish pas qef me kon sa mė larg ktuhit, se si Shejtonkė mė edhe ka qillu ramazan kogja osht urit me i shkep do shkelma e shpulla.

Bile tha me tė thonė qė kogja si fort i erdh inati qė ti po mendon qė e kam mashtru unė me demek kishe ate sun e mashtron kurrkush. Tė boj tė fala unė, Shejtonka desha me thonė qė ksajde jam e krejt jam ka i pėrcjelli ēka po shkruhet e po thuhet, e tė falėnderoj qė tė ra nėrmend me ma kushtu njė letėrkėmbim hahahahahahahahahahaahahahaha.
Oooo ZOT, kurrė moj s'i lėre tė drejtė premiere Shejtonkės por vec Murgeshės po ia shton shrkimet :@@@@@
E tani thua se po grindemi, po me ty duhet grindė e stupcav natė e ditė.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
SP. Definitivisht e cmenduri ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghagaghag ha

Teuta ksajd jam siss, por me plackitė bankėn s'kam kohė me u merr unė me gjėra tė vogla e me i lėnė gjerat madhore sic ėshtė plackitja e avatareve, fiirmave etj http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dreni30
23-09-08, 17:11
Oooo ZOT, kurrė moj s'i lėre tė drejtė premiere Shejtonkės por vec Murgeshės po ia shton shrkimet :@@@@@
E tani thua se po grindemi, po me ty duhet grindė e stupcav natė e ditė.http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
SP. Definitivisht e cmenduri ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghagaghag ha

Teuta ksajd jam siss, por me plackitė bankėn s'kam kohė me u merr unė me gjėra tė vogla e me i lėnė gjerat madhore sic ėshtė plackitja e avatareve, fiirmave etj http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hec e bjeri ne fije kesaj pune, hahahahahah

limpx
07-10-08, 19:12
mashalla :D

teutaA
10-10-08, 17:13
lovelyyyy ojjj lovelyyyy edhe dy dit qe nuk kthehesh neve sna mbetet tjeter vetem te shpallim flet arrest ndaj uliksit pasi ai ishte njeri u fundit qe te ka pa duke shku ne londuri me la tesha edhe nje her po te luti kthehu e mos na qit ne bela me amuriken:smile:

lovelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Murgesha
11-10-08, 01:38
lovelyyyy ojjj lovelyyyy edhe dy dit qe nuk kthehesh neve sna mbetet tjeter vetem te shpallim flet arrest ndaj uliksit pasi ai ishte njeri u fundit qe te ka pa duke shku ne londuri me la tesha edhe nje her po te luti kthehu e mos na qit ne bela me amuriken:smile:

lovelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


Le bre se si duket i ka shti veshėt nė lesh e s`po don me ni... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

uliksi31
11-10-08, 16:03
lovelyyyy ojjj lovelyyyy edhe dy dit qe nuk kthehesh neve sna mbetet tjeter vetem te shpallim flet arrest ndaj uliksit pasi ai ishte njeri u fundit qe te ka pa duke shku ne londuri me la tesha edhe nje her po te luti kthehu e mos na qit ne bela me amuriken:smile:

lovelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Mue sem merr ne pyetje askush. Shejtonka (avokatja eme) pergjigjet per mue. You have right to remain silent........ Une po e shfrytzoj ligjin ne maximum.:biggrin:
Tash une do t'filloj me i paraqit krejt te dyshimtit per "humbjen" e saj. oops, harrova porosin e avokates mos me fol me asko asnje fjale.:biggrin:
Ty dreqi privatin (MP) ta hongt.Mbram ta shkrujta nji leter gjansisht me spjegime per 1 sahat. Le se e shkrujta por edhe e korigjova e zbukurova e ndreqa. Kur e nisa ma kthej se e kishe pas mshel.:biggrin: Ishalla ste nxon ato "shamje" qe ti bona. Ahahahahahahaha

ShEjToNkA
11-10-08, 16:20
Mue sem merr ne pyetje askush. Shejtonka (avokatja eme) pergjigjet per mue. You have right to remain silent........ Une po e shfrytzoj ligjin ne maximum.:biggrin:
Tash une do t'filloj me i paraqit krejt te dyshimtit per "humbjen" e saj. oops, harrova porosin e avokates mos me fol me asko asnje fjale.:biggrin:
Ty dreqi privatin (MP) ta hongt.Mbram ta shkrujta nji leter gjansisht me spjegime per 1 sahat. Le se e shkrujta por edhe e korigjova e zbukurova e ndreqa. Kur e nisa ma kthej se e kishe pas mshel.:biggrin: Ishalla ste nxon ato "shamje" qe ti bona. Ahahahahahahaha

Uliks, tė urdhėroj:biggrin: qė mė as tė vetėm njė fjalė tė mos i drejtoshshshshs askujt dhe mos t'i japėsh llogari askujt pėr kėtė cėshtje!!!

-------

Ndėrsa ty, Lovely, tė sygjeroj tė na dėshmosh ( atė cka kam shkru ma posht) se cillės i takon. Dhe kjo dėshmohet me ardhjen tėnde, pėrkatsisht me mosardhjen tėnde!!!


Phaaaaaaaaaaaaaaaaa lerne more he cka humb mos u gjetė, se vec fjalė dalin :tongue: ... vec unė e di se malli hallall gjindet, nuk humb!!!

uliksi31
11-10-08, 16:31
Uliks, tė urdhėroj:biggrin: qė mė as tė vetėm njė fjalė tė mos i drejtoshshshshs askujt dhe mos t'i japėsh llogari askujt pėr kėtė cėshtje!!!

-------

Ndėrsa ty, Lovely, tė sygjeroj tė na dėshmosh ( atė cka kam shkru ma posht) se cillės i takon. Dhe kjo dėshmohet me ardhjen tėnde, pėrkatsisht me mosardhjen tėnde!!!

Si urdhroni avokate e nderuar. Por tash e sheh sit vij Teuta ja nis me u nguc. Pa shih edhe ksaj ngjitja najqysh me ligj . Kqyr far nenit qaty mos pe rrok per dezinformata.:biggrin:

ShEjToNkA
11-10-08, 16:35
Si urdhroni avokate e nderuar. Por tash e sheh sit vij Teuta ja nis me u nguc. Pa shih edhe ksaj ngjitja najqysh me ligj . Kqyr far nenit qaty mos pe rrok per dezinformata.:biggrin:

Po si urdheroni... Vetėm tregoni ku t'ia dėrgoj nenin; Ønė letėrkėmbim, pėrshndetje, MP apo gjetiu ????:biggrin:

uliksi31
11-10-08, 16:39
Po si urdheroni... Vetėm tregoni ku t'ia dėrgoj nenin; Ønė letėrkėmbim, pėrshndetje, MP apo gjetiu ????:biggrin:

Ne duhet te presim njiher, te shohim. Saber selamet kane pas thon.:biggrin:

ShEjToNkA
11-10-08, 16:50
Ne duhet te presim njiher, te shohim. Saber selamet kane pas thon.:biggrin:

Ja pėr saber unė dhe ti jemi tė part, pos edhe nė budallaqe ani nė saber hgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghhgaa sabrojm deri tė bėhet booooll!:biggrin:

teutaA
11-10-08, 17:28
siq shifet te dyshuarit paskan qen te pregatitur qysh para akuzes hmmmm shum pluhun po boni per me qen te pafajshem:smile:

hetimet vazhdojn

ShEjToNkA
11-10-08, 17:35
siq shifet te dyshuarit paskan qen te pregatitur qysh para akuzes hmmmm shum pluhun po boni per me qen te pafajshem:smile:

hetimet vazhdojn

Po Veton Elshani vazhdimet hetojn:biggrin: por kujdes ti mos na u sjell ksajde se po tė rrok ndonje procedur e papėlqyer. ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagha

teutaA
11-10-08, 17:38
Po Veton Elshani vazhdimet hetojn:biggrin: por kujdes ti mos na u sjell ksajde se po tė rrok ndonje procedur e papėlqyer. ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagha

hahahahahhah hajt e zgjatim ket akuz edhe ti deri te ja marresh naj pare uliksit se kta amurikant kan pare hahahahh bonu kishe per nime edhe mos harro me i nda ne fund:smile:

oj lovelyyyyy mos hajde edhe pak se ende nuk e kemi krye biznesin hahahah ani thojke murgesha me kta te budallaqeve smundesh me ba biznes

ShEjToNkA
11-10-08, 17:41
hahahahahhah hajt e zgjatim ket akuz edhe ti deri te ja marresh naj pare uliksit se kta amurikant kan pare hahahahh bonu kishe per nime edhe mos harro me i nda ne fund:smile:

oj lovelyyyyy mos hajde edhe pak se ende nuk e kemi krye biznesin hahahah ani thojke murgesha me kta te budallaqeve smundesh me ba biznes

Heuuu po tė ishte ndokush nė vend Uliksit, por Uliksit s'mundem me ia bė ashtu vec sa me ia marr paret, po unė dhe ti me dal prej krize ghaghaghaghaghagahgahgahgahgahgaha

teutaA
11-10-08, 17:43
Heuuu po tė ishte ndokush nė vend Uliksit, por Uliksit s'mundem me ia bė ashtu vec sa me ia marr paret, po unė dhe ti me dal prej krize ghaghaghaghaghagahgahgahgahgahgaha

qyqy njona kishe zemer mir ani pra hetimet vazhdojn:smile:

ShEjToNkA
11-10-08, 17:49
qyqy njona kishe zemer mir ani pra hetimet vazhdojn:smile:

O si shejton qė jam lere qė s'jam zemėrmirė por s'kam zemėr hic, ama detyren e mbaroj pa korrupcion :biggrin: hgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghaghagha

teutaA
11-10-08, 17:51
O si shejton qė jam lere qė s'jam zemėrmirė por s'kam zemėr hic, ama detyren e mbaroj pa korrupcion :biggrin: hgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghaghagha

e me te njofshem:redface:

uliksi31
11-10-08, 18:01
e me te njofshem:redface:

Kujdes kojshi se tybe kjo edhe ty po t'bon far mastrafit. Pot shtjen me pague pa i pas askujt gje borxh. Ahahahahahaha

ShEjToNkA
11-10-08, 18:06
Kujdes kojshi se tybe kjo edhe ty po t'bon far mastrafit. Pot shtjen me pague pa i pas askujt gje borxh. Ahahahahahaha

Tregoj Uliks qė unė nuk pritoj t'i qes nė martes pėr pagim asgjėje hgahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagha :biggrin:

selvija
11-10-08, 21:02
lovelyyy

e pash sot postimin tend qe kishe be dikund ,,me vjen mir qe ishe gjall e nuk ke humb edhe do gjendesh se shpejti,,

pershendes loqkushe hajt se gjithkush nganiher i mshon te mires shkelem e dikur e kuptoj se ku eshte,,

tu kisha lut si nje shoqe e mir e moteshme qe te kthehesh edhe ketu ku ke qen dhe do jesh pergjithmon YLL dardanie...

pse moj loqkush s'me ngjave mu sa sa koh shoqe ,qe per skend ne kete botttttt ssssss e din ti:biggrin: behu e fort dhe eja eja te presim shumica e shoqris,,:wink:

Mademoiselle
12-10-08, 15:24
http://de.youtube.com/watch?v=DnmyIwprlMg&feature=related

lovely
12-10-08, 20:58
hahahahahhah hajt e zgjatim ket akuz edhe ti deri te ja marresh naj pare uliksit se kta amurikant kan pare hahahahh bonu kishe per nime edhe mos harro me i nda ne fund:smile:

oj lovelyyyyy mos hajde edhe pak se ende nuk e kemi krye biznesin hahahah ani thojke murgesha me kta te budallaqeve smundesh me ba biznes

kqyr seri kah bojn gjinja biznis me fatin tem hahahahahahahahahahahaha

teutooooooooooo, a dul nej lek?? qaf qaf moter

uliksi31
12-10-08, 21:05
kqyr seri kah bojn gjinja biznis me fatin tem hahahahahahahahahahahaha

teutooooooooooo, a dul nej lek?? qaf qaf moter


Shyqyr qe u lajmrove e jav mshele gojen disave. Me akuzun mori qe te kame myt en mulli.:biggrin: Po a myten more syt e ballit. Ahahahahahaha
U shlirova tash, ne qet far krize mos mu harxhue se ken ka em fikin e hajt. Ahahahahaha

lovely
12-10-08, 21:09
Shyqyr qe u lajmrove e jav mshele gojen disave. Me akuzun mori qe te kame myt en mulli.:biggrin: Po a myten more syt e ballit. Ahahahahahaha
U shlirova tash, ne qet far krize mos mu harxhue se ken ka em fikin e hajt. Ahahahahaha


mire ia ke bo ti qe ke prit, se tash ato pare na mujna me jau qu ne wall street hahahahahahahahahahaha

uliksi31
12-10-08, 21:18
mire ia ke bo ti qe ke prit, se tash ato pare na mujna me jau qu ne wall street hahahahahahahahahahaha

Mos ma permend wall street se na e ka nxi jeten jeve qekho. Por pe blejm mullinin me struj si qaj kah Ferizaj qe e kame pa buz rruget. AHahahahahahaha

lovely
12-10-08, 21:20
Mos ma permend wall street se na e ka nxi jeten jeve qekho. Por pe blejm mullinin me struj si qaj kah Ferizaj qe e kame pa buz rruget. AHahahahahahaha

po qka t dush bre ti njeri, kryesorja mos me jau dhane ktyne qe po rrin n ni kam me hup une, e me fitu pej teje hahahahahahha.. hej, mos ma ke pa kombilizanin dikun se m paska hup ? :biggrin:

uliksi31
12-10-08, 21:24
po qka t dush bre ti njeri, kryesorja mos me jau dhane ktyne qe po rrin n ni kam me hup une, e me fitu pej teje hahahahahahha.. hej, mos ma ke pa kombilizanin dikun se m paska hup ? :biggrin:

Jo sta kame pa kombilizonin, por ta kame ble qet vage met mat "zhiva vaga" Mos ke humb pesh per qeto dite. Ahahahahahahahaha

http://www.fotosearch.com/bthumb/PDS/PDS055/MD002554.jpg

lovely
12-10-08, 21:26
Jo sta kame pa kombilizonin, por ta kame ble qet vage met mat "zhiva vaga" Mos ke humb pesh per qeto dite. Ahahahahahahahaha

http://www.fotosearch.com/bthumb/PDS/PDS055/MD002554.jpg

edhe??? :biggrin: :biggrin:

uliksi31
12-10-08, 21:27
edhe??? :biggrin: :biggrin:

..ehe tani me ja nis me ta marr masen per tesha tjera. Ahahahahaha

lovely
12-10-08, 21:30
..ehe tani me ja nis me ta marr masen per tesha tjera. Ahahahahaha

:biggrin: :biggrin:

mos t nguci kush kto dite sa kesh n opqine? :rolleyes:

uliksi31
12-10-08, 21:32
:biggrin: :biggrin:

mos t nguci kush kto dite sa kesh n opqine? :rolleyes:

Nuk me kane nguc, por me kane akuzue per delikte te renda; from 25 to life e parasheh ligji nje denim te tille.:mad: :biggrin:

lovely
12-10-08, 21:34
Nuk me kane nguc, por me kane akuzue per delikte te renda; from 25 to life e parasheh ligji nje denim te tille.:mad: :biggrin:

kush ashtu? :redface: :mad:

uliksi31
12-10-08, 21:38
kush ashtu? :redface: :mad:

Nejse mos em dvet ktu, por shyqyr qe u ktheve se edhe cika pat met keq, mos dvet.:frown:

http://4.bp.blogspot.com/_8fYncH6H4S8/SMUioBB43yI/AAAAAAAABEs/BDEK_2YcSv4/s400/hair.JPG

lovely
12-10-08, 21:41
Nejse mos em dvet ktu, por shyqyr qe u ktheve se edhe cika pat met keq, mos dvet.:frown:

http://4.bp.blogspot.com/_8fYncH6H4S8/SMUioBB43yI/AAAAAAAABEs/BDEK_2YcSv4/s400/hair.JPG


oooo ia hangsa xemlen ..... shyqyr bofsh ti njeri, a ma din tash ransin ma fort? :tongue: :wink:

uliksi31
12-10-08, 21:44
oooo ia hangsa xemlen ..... shyqyr bofsh ti njeri, a ma din tash ransin ma fort? :tongue: :wink:

Po qysh sta di, qe kur hupe ti pa shej, tentova me bo vet-vrasje por nji hoxhe me tha se budalla nuk mytet. Ahahahahahahahahaha

http://i2.ytimg.com/vi/9587c2eL1Mg/default.jpg (http://de.youtube.com/watch?v=9587c2eL1Mg&feature=related)

lovely
12-10-08, 21:47
Po qysh sta di, qe kur hupe ti pa shej, tentova me bo vet-vrasje por nji hoxhe me tha se budalla nuk mytet. Ahahahahahahahahaha

http://i2.ytimg.com/vi/9587c2eL1Mg/default.jpg (http://de.youtube.com/watch?v=9587c2eL1Mg&feature=related)


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaa

mos o kan Hasani? :biggrin:

uliksi31
12-10-08, 21:55
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaa

mos o kan Hasani? :biggrin:

Jo Hasani mu ka idhnue dicka, sherri i qati mali.:biggrin: Po pe blejm malin e hasanin krejt Muqivercin blejav. :biggrin:

lovely
12-10-08, 21:58
Jo Hasani mu ka idhnue dicka, sherri i qati mali.:biggrin: Po pe blejm malin e hasanin krejt Muqivercin blejav. :biggrin:

hahahahahahahahahahahahahahahaahahhaa

ooooo diqa tu kesh, jo jo, ata mal ia kam ble o njeri, tash po ia blejm edhe qata qe i ka met:biggrin:

uliksi31
12-10-08, 22:01
hahahahahahahahahahahahahahahaahahhaa

ooooo diqa tu kesh, jo jo, ata mal ia kam ble o njeri, tash po ia blejm edhe qata qe i ka met:biggrin:

E Hasanin, kah me cue?:biggrin: Tybe skemi care pa ja gjojt edhe Hasanit diku bixhilokun. Ahahahahahahahaha

lovely
12-10-08, 22:04
E Hasanin, kah me cue?:biggrin: Tybe skemi care pa ja gjojt edhe Hasanit diku bixhilokun. Ahahahahahahahaha

hajt se edhe atij ia gjojm qat senin qe po thu ti:biggrin:

s di kush m tha dikush qe kan dasht me t martu me zor sa s jam kan une ksajde?:rolleyes: nime a? :rolleyes:

uliksi31
12-10-08, 22:18
hajt se edhe atij ia gjojm qat senin qe po thu ti:biggrin:

s di kush m tha dikush qe kan dasht me t martu me zor sa s jam kan une ksajde?:rolleyes: nime a? :rolleyes:

Hiqu mori fjalve t'hallkit. U munua valla edhe nana eme boll mem martue me zor e smujti e jo ma dikush en forum.:biggrin: Une s'marr mace ne thes.:biggrin:

lovely
12-10-08, 22:19
Hiqu mori fjalve t'hallkit. U munua valla edhe nana eme boll mem martue me zor e smujti e jo ma dikush en forum.:biggrin: Une s'marr mace ne thes.:biggrin:


qashtu pra :biggrin:

ti njeri, a po t pelqen kombilizani jem i ri? :biggrin:

uliksi31
12-10-08, 22:22
qashtu pra :biggrin:

ti njeri, a po t pelqen kombilizani jem i ri? :biggrin:

Sonde e kqyri, spo shihet prej ktuhit.:biggrin:

lovely
12-10-08, 22:24
Sonde e kqyri, spo shihet prej ktuhit.:biggrin:

:rolleyes: :biggrin: :biggrin:

emine
13-10-08, 11:19
Po qysh sta di, qe kur hupe ti pa shej, tentova me bo vet-vrasje por nji hoxhe me tha se budalla nuk mytet. Ahahahahahahahahaha

http://i2.ytimg.com/vi/9587c2eL1Mg/default.jpg (http://de.youtube.com/watch?v=9587c2eL1Mg&feature=related)

hahhahahhahh jam knaq ka keshem:D

teutaA
13-10-08, 16:39
:rolleyes: :biggrin: :biggrin:

me vjen mir qe po te shoh ksajde:smile:

lovely
14-10-08, 22:04
Sonde e kqyri, spo shihet prej ktuhit.:biggrin:

po m doket ate nate hupe n kombilizon krejt:biggrin: :biggrin:

Banderi
15-10-08, 16:18
juve qe m`keni marr per goje, runu, se iu gjoj ku ini e ku s`ini

Dallandyshja_718
19-10-08, 02:31
E pse bash une me u ndesh n'Banderi-n, a thua chfare mekati paskam ba sot... Asni fjale t'zeze per kanin fole nuk e kam, por prap ma mire Banderi se me pas ken Bandera...:):D:P

selvija
19-10-08, 16:12
E pse bash une me u ndesh n'Banderi-n, a thua chfare mekati paskam ba sot... Asni fjale t'zeze per kanin fole nuk e kam, por prap ma mire Banderi se me pas ken Bandera...:):D:PMoj Dallenedyshe si suket ty paska shku shpirti ne gjenet,,,se krejt edgjulleshet pas vdekjes vin ne kete bot qudirave ne dardani......paska shendrru zoti me krah zogut,,,,per lakmi...

lovely
20-10-08, 16:48
SHPALLJE


Kerkoj urgjentisht pastrues ne mulli, per smene temen:biggrin: se n smene t Uliksit, e paska punsu ai Dalladyshken :biggrin:

kushtet jan kto;

mashkell, i gate mi 2 metra, i forte, kraht 1 meter, se bon vakia duhet me livrit gurin e mullinit pej veni nejhere, qe me i ra fshise aty perfuni, se jo per qeter, qyyyy :tongue:

pra, lamrohuni ne mulli sa me pare :biggrin:

Elina
20-10-08, 17:17
Me fal Nan,
ndashta nuk eshte rendi une me tu perzi ne jete...po edhe e di qe nuk kam te drejte....vec per te miren tende po te them.
Me mire eshte me u konsulltu nje here me birin tend ...se ai qysh eshte nervoz,nuk te len as ne mulli me dale e leje me marre pastrues :rolleyes:

Edhe dicka....ti a po kerkon pastrues ne mulli a bodygard?!:biggrin:

lovely
20-10-08, 17:21
Me fal Nan,
ndashta nuk eshte rendi une me tu perzi ne jete...po edhe e di qe nuk kam te drejte....vec per te miren tende po te them.
Me mire eshte me u konsulltu nje here me birin tend ...se ai qysh eshte nervoz,nuk te len as ne mulli me dale e leje me marre pastrues :rolleyes:

Edhe dicka....ti a po kerkon pastrues ne mulli a bodygard?!:biggrin:

ooo evlad, t past nana, ngoje nanen, une e ti i bojna dallaveret bashke :biggrin: ti mashtroje ate hunqin ton, :biggrin: deri te zgjedhi ni qisi badigarde, s e paska dit nana qe qashtu i thojn, ktynehere na i thojshum qistaq :biggrin:

qika jem, ma e mira... sa per mulli, po ma para dahna pej juve dyve se pej mullinit :biggrin: qaty pe fitoj buken e gojs:biggrin:

Elina
20-10-08, 17:28
ooo evlad, t past nana, ngoje nanen, une e ti i bojna dallaveret bashke :biggrin: ti mashtroje ate hunqin ton, :biggrin: deri te zgjedhi ni qisi badigarde, s e paska dit nana qe qashtu i thojn, ktynehere na i thojshum qistaq :biggrin:

qika jem, ma e mira... sa per mulli, po ma para dahna pej juve dyve se pej mullinit :biggrin: qaty pe fitoj buken e gojs:biggrin:


:biggrin: .................. :biggrin:

Shuj Nan... mos te shkon mendja me u nda prej nesh :biggrin: se ja bejme diqysh :biggrin:

Dallandyshja_718
20-10-08, 17:29
ooo evlad, t past nana, ngoje nanen, une e ti i bojna dallaveret bashke :biggrin: ti mashtroje ate hunqin ton, :biggrin: deri te zgjedhi ni qisi badigarde, s e paska dit nana qe qashtu i thojn, ktynehere na i thojshum qistaq :biggrin:

qika jem, ma e mira... sa per mulli, po ma para dahna pej juve dyve se pej mullinit :biggrin: qaty pe fitoj buken e gojs:biggrin:

Eee sa nane e kujdesshme, me nxi po ua fiton buken n'mulli, e tybe nuk po t'a dijne, bile nuk po j'u shkon mendja me i ndihmue nanes me gjet nji "bodyguard" (pelivan, i thojshim dohere) :biggrin:, por po duhet une me mendua per te, po hajt se une prej ketu larte shoh edhe chka nuk duhet pa, mos harro eeee, lovely,,,
P.s. mos thuj se Dallandhyshja siguroi vehten e nuk po mendon per mue