PDA

View Full Version : Ēka do tė bėni nė rast se interneti njė ditė ndalet............


Faqet : [1] 2

vushtrria
27-11-04, 17:31
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

Murgesha
27-11-04, 17:48
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.


Unė vetėm po i filloj protestat, sė pari me ty.
A spate ndonjė ide mė tė mirė qė po na e dridh kėshtu mishtė, vetėm nga mendimi??? :lol: :lol: :lol:

Smundem me e marrė me mend njė gjė tė tillė.

lazdrani
27-11-04, 17:56
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

Shume keq,athere po i nderrojme nr.e telefonave se nuk i dihet :lol: :lol: :lol:

uliksi31
27-11-04, 18:00
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.


Unė vetėm po i filloj protestat, sė pari me ty.
A spate ndonjė ide mė tė mirė qė po na e dridh kėshtu mishtė, vetėm nga mendimi??? :lol: :lol: :lol:

Smundem me e marrė me mend njė gjė tė tillė.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
27-11-04, 18:17
Veshtire boll pasha mamin veq me paramendu,por isha pajtuar edhe me kete se ne shqiptaret jemi mesu kurre mos me u kenaq :cry: :cry: :cry:
Tash seriozisht:
Mendoj se shoqerise sime te ngushte qe kam zene nga forumi,ua kisha marre adresat dhe nr e tel(qe ashtu edhe i kam)dhe kishim komunikuar permes letrave apo tel.


P.S. :lol: Vushtrria,pashe mamin a ke degju diqka ne lidhje me kete a veq e hape temen se kembet po me dridhen :roll: :roll:

Honesty^uk.
27-11-04, 18:20
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.


vushtrria, a nuk dite qysh me u kujtuar ndryshe shokit a :?: :?: :?: :?:
valla ruju se me ba e me ndodh kjo qe ti e paske pare enderr :lol: :lol: ma mire me hup prej shqiptareve,

Une protestoj ndaj kesaj :idea: qe qoft larg nesh :lol: :lol:

uliksi31
27-11-04, 18:23
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

Allah-alla cka na bere o Vushtrria.Po qysh na e shtire lgaten keshtu :lol: :lol: :lol:

Gentiani
27-11-04, 19:09
E kush guxon me e ndalė Internetin more Vushtrria ?. Si jemi mėsuar shqiptarėt me Internet, i bėjmė paratė tubė dhe e blejmė atė qendrėn e internetit, por pa tė nuk rrijmė jo :wink: :lol:

Kemi jetuar edhe pa pamvarėsi e edhe pa Liri e Shtet, por mos tė gabojė dikush me na prek Internetin, se na e sheh sherrin. :lol: :lol: :wink:

Si do tė reagonim? katastrofė me pėrmasa kombėtare, kush komunikon mė me telefona e letra. :cry: :cry: :?:

vushtrria
27-11-04, 19:38
ju pershendes te gjithve per pergjigjjet :lol:kadalni more mos u beni nervoz, une vetem pyta se qka behet vlla,po me mir eshte ti ndrroni adresat se nuk dihet more, zoti na rujt po bani ndodhi telshe zoti ka me na ba ahhaahahahahahah

livoreka bicio
27-11-04, 20:33
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.MOZO MA KEQ ME BA E MEU NDAL INTERNETI, ME MDALET ZEMRA,PO ISHALLA NUK NDODH AJO. :P :P :wink: TE PERSHENDES VUSHTRRIA. :wink:

Barbaroza
27-11-04, 20:57
Tybe veq rrjeti qe po me ndalet po me cmend,e paramendo....jo jo s'po paramendoj me mire hiq. :wink: :lol: :lol:

Honesty^uk.
27-11-04, 21:44
ju pershendes te gjithve per pergjigjjet :lol:kadalni more mos u beni nervoz, une vetem pyta se qka behet vlla,po me mir eshte ti ndrroni adresat se nuk dihet more, zoti na rujt po bani ndodhi telshe zoti ka me na ba ahhaahahahahahah

cfare kadale more :twisted: :twisted: , me mire me pas thene me u ndal buka se interneti
shyqyr qe ste kam afer se do te kisha pijav :lol: :lol: :lol:

Kercovari
27-11-04, 21:51
Do te hudhesha nga kati i trete,me mire pa kembe se pa Internet.
Por mos u tutni se s`do te ndalet kurre.
Vetem se kemi pajisje te reja Sat Internet ku mund te kyqeni direkt pa linja telefonike analoge apo dixhitale,edhe sisteme kablovike, edhe pse mbeten ne perdorim si kyqje te kombinuara.
Nje parabol Antene nuk ju mundson vetem ndjekje kanalesh televizive,por edhe kyqje ne Internet me turbo shpejtesi prej 1050.Kb.deri ne pa kufi.
Per kete me shume kam pregatit nje material qe per nje kohe te shkurter do te postoj ne rubriken Informatika.
Kercovari.

Barbaroza
27-11-04, 21:53
O Vushtrria,me mire mos ta kishe hap kete teme fare,a po e sheh se as paramendimet se mund te ndodhe nje gje e tille s'mund ti pranojme se lere me ndodhe,e nisim Luften e Trete Boterore :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
27-11-04, 22:35
Ditet e Jetes do t'filloj ti Numeroj
Arsyea..
Vuajtjet,Gezimet...etj Skam me ku ti Shfaqi :)

ShEjToNkA
27-11-04, 23:47
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

:evil: :evil: Hėė Vushtria ,a s'dite dic mė mirė me folė aa???? A vallė s'pate ndonjė ide mė tė mirė me shprehė ?????
Ja Vushtria , kurr hallall s'ta bėjmė tėrė kėto ethe qė na i dhurove gjatė kėti shkėrimi!
Shujj Vushtria ,nėse sinqerishtė e ke menduar njė gjė tė till ,t'u kisha lutė me ra ISTIKFA , se volla shumė keq do ishte po tė ndodhėte njė gjė e till.
Tybeistikfa inshalla s'ndodhė njė gjė e till se s'di c'do bėjmė??!! :( :lol: :( :lol: :( :lol:

Albanam
28-11-04, 00:43
Nėse ndalet INTERNETI, ndoshta zbulohet EXTERNETI.
Ku ta dijshė, njė mėnyrė edhe mė e sofistikuar dhe mė e avansuar e komunikimit dhe argėtimit.
E deri atėherė...

vushtrria
28-11-04, 10:40
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

:evil: :evil: Hėė Vushtria ,a s'dite dic mė mirė me folė aa???? A vallė s'pate ndonjė ide mė tė mirė me shprehė ?????
Ja Vushtria , kurr hallall s'ta bėjmė tėrė kėto ethe qė na i dhurove gjatė kėti shkėrimi!
Shujj Vushtria ,nėse sinqerishtė e ke menduar njė gjė tė till ,t'u kisha lutė me ra ISTIKFA , se volla shumė keq do ishte po tė ndodhėte njė gjė e till.
Tybeistikfa inshalla s'ndodhė njė gjė e till se s'di c'do bėjmė??!! :( :lol: :( :lol: :( :lol:ju pershendes te gjithve


mos u ngutni more se njeriu flet nga njeher pa qellim e nuk e din hiq se qka e pret,100 her po i bie ISTIKFA veq mos u hallakatni, merre me mend, barbaroza me duket edhe gjumin si gjum nuk e ka ber prej merakut ahahahaahah, honesty qashtu tha te kisha pas afer vushtrria te kisha pijav, murgesha pa nje pa dy ju duk qe ja morre internetin e pse tha vushtrria ke shkrue keshu allah-alla shejtonka ma mos vet hiq sikur me ja marr buken prej goje ahahahah te gjith vlla qka u be keshtu ahahahahahaha ulliksi gjithashtu e kishin rrok te dridhnet i kish pas do virusa ahahahahahhte gjithve ju pershendet vushtrriu

turisti
28-11-04, 11:57
Hmmmm, nuk kemi ē' te bejme.Gjithmone kur kam menduar per kesi lloj situatash, kam deshiruar ta hapim nje rubrike per telefoa,por nuk besoj qe jemi te pergatitun per ate hap.Ne ane tjeter,ndoshta dikush frigohet se po na thret dikush,por une mendoj qe pakica kan kohe t'i sjellin te gjitha numrat e anetreve per te bere hajgare.....por nejse.

Nese ndalet interneti,fillon romantika,fillon prahistoria moderne, jesim vetem kujtim.......

Me respekt,TURISTI. :wink:

Drini_i_Bardhė
28-11-04, 12:52
Une nuk e besoj qe do te ndalet ndonjehere Interneti......pasi qe dita dites eshte vetem duke u punu ne ate drejtim, te permiresohen keto kushtet qe per momentin i posedojm.......

Pra mos u tutni hiq, as mos e qoni mendjen atje......


PS.: Une i kisha propozu Vushtrris, qe emrin temes te ja nderron, Sikur te mbyllej faqja "dardania.de" ēka do te benit??Me kaq ju pershendeti te gjitheve!

Honesty^uk.
28-11-04, 13:04
PS.: Une i kisha propozu Vushtrris, qe emrin temes te ja nderron, Sikur te mbyllej faqja "dardania.de" ēka do te benit??Me kaq ju pershendeti te gjitheve!

hhhhhhhmmmmmmmmmmmm kjo eshte ceshtje tjeter "Drini I bardhe"
Nese do te ,byllej DARDANIA, qe nuk besoj se do te ndodhe , biles edhe disa kohe;; ateher une do ua gjeja nje faqe tjeter qe do ta benim edhe me te bukur.

Cdo semundje ka nje Diagnoze, dhe shumicen e rasteve sherim :wink:

Mire mbetshi
Honesty

Honesty^uk.
28-11-04, 13:10
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

"vushtri" mos te qoft hallall qysh me le gjith naten pa gjume, disa here jam zgjuar nga meraku per te pare a mos na u ndal interneti, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pse kujtohesh ti keshtu e kisha dhene krejt Londren.
Ma ke leshuar nje virus ne koke dhe asnje antivirus nuk po i perballon.

po e pi pak uje te freskohem pak se........................

Murgesha
28-11-04, 13:49
Vushtrria, shko djalė bjeri pishmanit pėr kėto fjalė qė the kėtua se po mė duket ka filluar me tu realizuar konkludimi yt.
Mbrėmė tri orė smė ka bėrė interneti. Edhe ate pa virusa e pa asgė tjetėr.
mos ke bėrė marrėveshje me Zotin me na e bėrė kėt tė keqe?? :cry:

ShEjToNkA
28-11-04, 14:31
Vushtrria, shko djalė bjeri pishmanit pėr kėto fjalė qė the kėtua se po mė duket ka filluar me tu realizuar konkludimi yt.
Mbrėmė tri orė smė ka bėrė interneti. Edhe ate pa virusa e pa asgė tjetėr.
mos ke bėrė marrėveshje me Zotin me na e bėrė kėt tė keqe?? :cry:


Pasha mamin ,mirė e ke se si duket ka fillu me iu realizu konkludimi!! :lol: :lol:
Se mua MSN s'ėshtė ka mė banė qė kur Vushtria shprehi kėtė. Kėto tybe pos simptome tė relaizimit tjetėr s'munden me qenė. :evil: :evil:
Jaaaaaaa Vushtria ,Vushtria cka na bone ti kur hallall s'ta bojmė! :evil: :(

Gentiana
28-11-04, 14:33
Aiiiii Vushtrria mos te past hije qka na bane. Un nuk shkrujta deri me tani, se u frigojsha mos po e njelli siq jeni ka e beni ju, po mbase i kam pasur do enderra (se si mu ndal interneti) me duhet te shkruaj.
Djal ti a nuk pate pune me te mire se me na be kaq ne merak a????

Kercovari
28-11-04, 14:35
Hmmmm, nuk kemi ē' te bejme.Gjithmone kur kam menduar per kesi lloj situatash, kam deshiruar ta hapim nje rubrike per telefoa,por nuk besoj qe jemi te pergatitun per ate hap.Ne ane tjeter,ndoshta dikush frigohet se po na thret dikush,por une mendoj qe pakica kan kohe t'i sjellin te gjitha numrat e anetreve per te bere hajgare.....por nejse.

Nese ndalet interneti,fillon romantika,fillon prahistoria moderne, jesim vetem kujtim.......

Me respekt,TURISTI. :wink:
Shuj morre!
Athere duhet si ne kohen parahistorike te shkojme heret ne kervat,e pastaj romantika e lajthitjet e me vone:Qe o burre lindin femija nje nga nje, e fukarallek sa te duash,e shpenzimet me te medhe se te internetit,e krruju ne kry pastaj.

Gjumashja
29-11-04, 10:43
valla spo di hiq spo lodhna me u mendu :roll: :roll:

turisti
29-11-04, 11:18
Hmmmm, nuk kemi ē' te bejme.Gjithmone kur kam menduar per kesi lloj situatash, kam deshiruar ta hapim nje rubrike per telefoa,por nuk besoj qe jemi te pergatitun per ate hap.Ne ane tjeter,ndoshta dikush frigohet se po na thret dikush,por une mendoj qe pakica kan kohe t'i sjellin te gjitha numrat e anetreve per te bere hajgare.....por nejse.

Nese ndalet interneti,fillon romantika,fillon prahistoria moderne, jesim vetem kujtim.......

Me respekt,TURISTI. :wink:
Shuj morre!
Athere duhet si ne kohen parahistorike te shkojme heret ne kervat,e pastaj romantika e lajthitjet e me vone:Qe o burre lindin femija nje nga nje, e fukarallek sa te duash,e shpenzimet me te medhe se te internetit,e krruju ne kry pastaj.


Kercovari shoki, fukarallaku ka qene dhe ne kohen e gurit,por ka qene dhe romantika,keshtu, me kompjuter,njeriu harron te shkoje ne shtrat te gruja dhe ashtu " zbehet " romantika....,hahahahahahahahahahahahahaha.

Naki
29-11-04, 11:35
Mund te egzistojne infektimet Virale qe nuk do te kishim qasje Ne internet,po ndodhi kjo atehere------------------------------
Une me Siguri do te kerkoje AZIL ne INTRANET .

Kullerka
02-01-05, 23:37
Vushtria njeri uen ta baj HALLALL per kete pyetje se bash po shkon aa?
Nqs'ish ndal interneti dmth ish zbulu diq edhe me e shpejt se interneti apo ishim mbet siq kem qen para kohes se internetit Veq gjall aa?

Drenicaki
02-01-05, 23:46
E kisha dhez kaftorrin e isha nxe per me harru :lol: :lol: :lol:

prishtinasja
03-01-05, 21:49
a po mendoni qka keni ba para se me qene interneti pra ka pas edhe mundesi tjera keshtu qe do te dalin edhe mundesi te tjera pas kesaj

E tash po foli seriozisht se nuk eshte ka i shkon ne mendje askujt me ndal po vetem me pervetesu edhe me shume sa per protest nuk do te isha e vetmja ...mendoj

Drenicaki
03-01-05, 22:02
a po mendoni qka keni ba para se me qene interneti pra ka pas edhe mundesi tjera keshtu qe do te dalin edhe mundesi te tjera pas kesaj

E tash po foli seriozisht se nuk eshte ka i shkon ne mendje askujt me ndal po vetem me pervetesu edhe me shume sa per protest nuk do te isha e vetmja ...mendojPO moj po me ba me u qu vala si ne azi naj merr edhe kompjuterat e as kimika bile sna len kun me ta shkru naj leter dashnije! hahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
04-01-05, 01:30
E kisha dhez kaftorrin e isha nxe per me harru :lol: :lol: :lol:

Ktheju tenkes,pse e dorezove,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahah. :wink:

uliksi31
08-01-05, 02:23
Pas 7 diteve sa isha ne pushime,veshtire kje pa internet, e le me u ndal krejt.Po shume paski shkrua bre :lol:

ShEjToNkA
08-01-05, 02:29
Pas 7 diteve sa isha ne pushime,veshtire kje pa internet, e le me u ndal krejt.Po shume paski shkrua bre :lol:Qyy ,qyy ani shumė. Po ti shyqėr qė u ktheve se ka e lėshoin FBI-n me tė kėrku jan konė kėta tė FD-ės! :lol: :lol: :lol:
A hiqq njėmendė s'bėjke pa Internet aa????????????????? :roll:

sarasara
25-01-05, 15:42
valla nuk e di,me siguri kisha nis me e pi duhanin veq me u marr me diqka.

DEA
25-01-05, 16:15
I bie Fyellit :wink:

Gentiana
25-01-05, 16:18
I bie Fyellit :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

IceGirl
25-01-05, 16:37
E kisha mbajt shamine e zeze nja 6 muaj . :(

halla e madhe
25-01-05, 18:16
Nuk :roll: me mbete tjeter veq ti blej nji pale krrabza e tja nisi me maru corape

Mafiozi
25-01-05, 19:38
Nuk :roll: me mbete tjeter veq ti blej nji pale krrabza e tja nisi me maru corape


Un kisha pas koh me i mesu si perdoren krrabzat :D :wink:

vushtrria
25-01-05, 19:50
edhe une i kisha ble do krrabza e isha shkue te mafiozi kadal kadale ishim msue edhe ne si tan dynjaja ahahahaah

Kercovari
25-01-05, 23:02
Kisha bajt dru me gomarin,cka tjeter,he,he!

dr1ta
25-01-05, 23:11
Kisha bajt dru me gomarin,cka tjeter,he,he!
Ne USkana a me gomar ? :P :lol: :lol:

Kercovari
25-01-05, 23:16
Uskana eshte Kercova,e gomari eshte gomar,si une!haahahahaahahah!

dr1ta
25-01-05, 23:22
Uskana eshte Kercova,e gomari eshte gomar,si une!haahahahaahahah!


Tibistikfa :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
25-03-05, 22:32
do t'ju takoja Live

turisti
25-03-05, 22:33
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

DEA
25-03-05, 22:44
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

O turist dreqi te hangt ty hoooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
25-03-05, 22:51
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

O turist dreqi te hangt ty hoooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Po frikona qe prej nervozes te madhe -une e ha dreqin -. :wink:

Kavaleri
25-03-05, 22:57
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

Pershendetje Vushtris,Perzemersisht..
Un per veten time them se;
I sha marr me sms-a,apo bised telefonike.
Apo me mire me then kisha lexu ndo nji Gazet,Kisha shiqu Tv-n,isha marr me shum me Sport,sa qe tasht mirrem,apo me ndoni Hobi etj..

Pershendetje dhe Antaret.

dembelica
26-03-05, 09:25
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

Edhe un Turisti do te kisha vujatur :( bile bile nja nje jave ne veti nuk kisha mujt me ardhe :(

Diana007
26-03-05, 09:29
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

Edhe un Turisti do te kisha vujatur :( bile bile nja nje jave ne veti nuk kisha mujt me ardhe :(


:cry: :cry: :cry: Valla me shtinet me kat edhe mu qetash , po me merr ne qfa e hat :cry:

turisti
26-03-05, 12:39
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

Edhe un Turisti do te kisha vujatur :( bile bile nja nje jave ne veti nuk kisha mujt me ardhe :(

Po valla,veshtire eshte. :wink:

dembelica
27-03-05, 01:15
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

Edhe un Turisti do te kisha vujatur :( bile bile nja nje jave ne veti nuk kisha mujt me ardhe :(

Po valla,veshtire eshte. :wink:

E di qe eshte veshtire,ketu po e kaloj kohen e lire,po me u ndal se di qka kisha bo seriozisht e kam :( tybeistikfar :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
27-03-05, 02:04
DO TĖ VUAJ :? :wink: .

Edhe un Turisti do te kisha vujatur :( bile bile nja nje jave ne veti nuk kisha mujt me ardhe :(

Po valla,veshtire eshte. :wink:

E di qe eshte veshtire,ketu po e kaloj kohen e lire,po me u ndal se di qka kisha bo seriozisht e kam :( tybeistikfar :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Edhe une.Shpresoj se gjithmone do te na funksionoje DARDANIA. :P

Me respekt,
TURISTI.

uliksi31
27-03-05, 02:39
Mos me kon interneti,kisha godit femij,cka me bo tjeter :lol: :lol:

turisti
27-03-05, 02:52
Mos me kon interneti,kisha godit femij,cka me bo tjeter :lol: :lol:

" Ushei pulat"',hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:

uliksi31
27-03-05, 03:08
Mos me kon interneti,kisha godit femij,cka me bo tjeter :lol: :lol:

" Ushei pulat"',hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:

Besa me siguri isha kon farmer me i mire.Tash nuk di as sa pula kom.Ahahahahahahahahahaha

Kercovari
27-03-05, 08:07
Mos me kon interneti,kisha godit femij,cka me bo tjeter :lol: :lol:

" Ushei pulat"',hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:

Besa me siguri isha kon farmer me i mire.Tash nuk di as sa pula kom.Ahahahahahahahahahaha

Ushtroi pulat te hyne ne net,e ti kqyri ato se si piqen dhe nje gajbe birre prane teje mos harro.hahaahahahahah!

Dreni30
27-03-05, 08:50
Mos me kon interneti,kisha godit femij,cka me bo tjeter :lol: :lol:

" Ushei pulat"',hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:

Besa me siguri isha kon farmer me i mire.Tash nuk di as sa pula kom.Ahahahahahahahahahaha

Ushtroi pulat te hyne ne net,e ti kqyri ato se si piqen dhe nje gajbe birre prane teje mos harro.hahaahahahahah!

O lumi ti qe paske pula se une asnje se kam, se edhe me ndodh kjo pune paskena me met kerkund. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E Panjohura
31-03-05, 19:28
Hee bre me shtit mu regjistru ne ket faqe si e pash ket temm..Nejse ju pershendes gjithve me qen se esht hera e par qe po shenoj...

Vetem desha tju pergjigjem edhe un kesaj teme qe e pasni hap,,mu mshel interneti thom zot shyqyr qe u mshel se kohen e fundit u trullaven gjinja veq ulun tu nejt hahahha...Edhe ju po me quditni qe kishi shenu jo ashtu jo keshtu deri dje skeni dit qka esht interneti e tash kishe ne spo mundemi me nejt pa internet phaaa shuni mor se po ju nin najkush,,,rrini edhe mir bile po keni gjet e hajt kishe po thojm diqka hahahha.....
Mos me keqkuptoni diqka ky ke vetem nje mendimi im...
Pershendtje gjithve me temat tjera jeni shum te mrekullueshem..

Murgesha
31-03-05, 19:36
Hee bre me shtit mu regjistru ne ket faqe si e pash ket temm..Nejse ju pershendes gjithve me qen se esht hera e par qe po shenoj...

Vetem desha tju pergjigjem edhe un kesaj teme qe e pasni hap,,mu mshel interneti thom zot shyqyr qe u mshel se kohen e fundit u trullaven gjinja veq ulun tu nejt hahahha...Edhe ju po me quditni qe kishi shenu jo ashtu jo keshtu deri dje skeni dit qka esht interneti e tash kishe ne spo mundemi me nejt pa internet phaaa shuni mor se po ju nin najkush,,,rrini edhe mir bile po keni gjet e hajt kishe po thojm diqka hahahha.....
Mos me keqkuptoni diqka ky ke vetem nje mendimi im...
Pershendtje gjithve me temat tjera jeni shum te mrekullueshem..

Se pari tė uroj mirėseardhje E Panjohura.
Dhe fakt ėshtė qė ke tė drejtė se u trullavėm tuj nejt ulur tėrė ditėn, sa qė ėshtė rrezik tė prishim eshtrat qė na shėrbejnė pėr tu ulur.
Gjithashtu deri dje se dinim sa se ēka ėshtė neti po sot e mėsuam dhe tybe po mendojmė qė po e bajmė namin duke shkruar.
Po ska gjė pas 20-30 viteve edhe neti do tė bahet i zakonshėm pėr tė gjithė, e ndoshta neve gjeneratave tė para qė kimi shkruar nėpėr forume do tė na ngrisin edhe pėrmendore.
Ps. Zot mos e ban me u ndalė, se tamam si me na e marrė shpirtin na duket. :lol:

Dali!Keq
31-03-05, 20:13
Un do isha Gezuar nese Interneti me nuk ban..

Me rehat do isha.

E Panjohura
31-03-05, 21:57
Flmn Murgesha...Po mbasi qe po thu ahstu ishalla bre nuk nalet neti hahah po jojo nuk nalet hiq mos ta ndin heeeee...

Gjumashja
01-04-05, 09:01
sdo risha zgjut kurr

aferdita
01-04-05, 18:49
Jane Telefonat dhe shyqyr qe erdhi vera tash dhe nuk duhet te rrijm vetem mbrenda :lol: :lol:

Drenicaki
01-04-05, 20:42
Nese ndalet interneti do bahemi edhe ma puntor qe jemi ma merr mendja!

dr1ta
01-04-05, 20:47
Lindem perstdyti :P

Tomori
01-04-05, 20:51
Lindem perstdyti :P

-FAKT!~!!!

buri
01-04-05, 21:08
nese nje dit do te mbyllet interneti ateher do te lind naj far adaleti po mos jau nin hiq se nuk mesim na shqiptart pa diqka

veq me dhimben ata shqiptart qe duhet me i ba internetkafet apoteka[barnatore] se shum njerz bin smut ama shum smut :lol: :lol: :cry: tung nga buri

anna
12-04-05, 14:21
aq me mire bile se interneti nuk ndikon mire te njeriu perkundrazi e ban ate me pasiv ne jete dhe izolohen keshtu qe nqs nje dite interneti do mbyllej kjo do ishte nje gje shume e mire me nja ane ....por ne anen tjter do te ishte keq per te gjithe shqipetaret qe jetojne jashte se vetem nepermjet netin ata arrijne te cmallen sa do pake megjithate jam e mendimit se nuk duhet me kriju varsi ndaj internetit ...duhet me jetu realitetin :wink:

uck_aksh
12-04-05, 16:22
nuk mendoj se ka me ndodh kjo gje.

fina
04-07-05, 21:20
ISHA SMU PERR NJE KOH AMA ME KISH KALU SE NJERRIU RRIN PA SENET MA TE VELSHME E LE MO PA NET HAHAHAIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Murgesha
04-07-05, 22:32
Nese ndalet interneti vetem aty ku jam une , mundohem me ndreq .

E nese ndalet ne krejt Boten , atehere nuk kyqem ne internet fare :lol:


Me Respekt
A L B

Po ēka jeni qu more peshė me kėto tė ndalme Interneti??
Jo ishalla, se mua pastaj mė ndalet edhe fryma. :lol: :lol: :lol: :wink:

hana
04-07-05, 22:59
Nese ndalet interneti vetem aty ku jam une , mundohem me ndreq .

E nese ndalet ne krejt Boten , atehere nuk kyqem ne internet fare :lol:


Me Respekt
A L B

Po ēka jeni qu more peshė me kėto tė ndalme Interneti??
Jo ishalla, se mua pastaj mė ndalet edhe fryma. :lol: :lol: :lol: :wink:


u moter te une u ndal ineterneti 1 jave dita pare ke shtir se dikur u msum hahhahahahhahahahhah

Reana
05-07-05, 05:59
Kish me qene shume keq!
Kisha per te humbur qasjen ne Librarine Virtuale Univerzitare :cry: , dhe shume shkrime tjera krahasuese burimesh te ndryshme, qe gjenden ne net!
e te mos flas per Dardanine :lol: kuku cka ish bere po te mos kisha qasje ketu :lol: mungesa ime do te ndjehej keq :D

Kupid
05-07-05, 06:41
kisha djeg shtepien e bill gates. kuku

jadore
20-01-06, 00:34
.....ateher do ja kisha thene ashtu qe me pelqen mua nje liber te mire nje tass caffe nj pako cigare, nje velenxe te ngrohte dhe lexim lexim lexim....(pershkim idilik apo ???hahahha -vertet keshu me pelqen dhe mundesishte, bore, jashte shume bore ...

Manqa
20-01-06, 01:17
Me qe se nuk ka ndodh deri me tash ,dhasht Zoti te mos ndodh kurr...!
Po ne qoft se ndodh ,do te kish koh me shum te lexoj nje liber ose te vizitoj nje mik/e ose te marr hobin ne duare te hy ne boten e ngjyrave dhe te vizatoj , ket e e preferoj gjith kur kam koh te lir .... Mirpo gjith ner kujdes se mos eshte leshuar INTERNETI :roll:

Barb|Ka
20-01-06, 14:03
Ja shti kabllen e internetit Tv ahahha

turisti
20-01-06, 14:13
Me siguri do te :lol: pushoj mire. :lol:

Kercovari
20-01-06, 15:11
:lol: Nuk do te me dhembe koka :lol: :lol: :wink:

turisti
20-01-06, 15:13
:lol: Nuk do te me dhembe koka :lol: :lol: :wink:

Mos e ke prej :lol: moderimit :lol: ,ishalla nuk eshte me :lol: kaci,hahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaa hahahahahahaahahahahahaha. :lol:

Kercovari
20-01-06, 15:16
:lol: Jo more se tek moderimi Admin me dha oden karekteristike qe ka shuem te ngjare me profesionin,dhe qe ska as debate politike as fetare deri ne urrejtje. :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
20-01-06, 15:17
:lol: Jo more se tek moderimi Admin me dha oden karekteristike qe ka shuem te ngjare me profesionin,dhe qe ska as debate politike as fetare deri ne urrejtje. :lol: :lol: :lol: :wink:

:roll: Ajo koka si :lol: oda e budallaqeve..... :lol:

Kercovari
20-01-06, 15:22
:lol:Po ska diskutues,vetem ide perparimatare.Elektronike! :lol: :lol: :wink: Kush i fute hundet aty? Te i djege.hahahaahahahahahahahah!

turisti
20-01-06, 15:23
:lol:Po ska diskutues,vetem ide perparimatare.Elektronike! :lol: :lol: :wink: Kush i fute hundet aty? Te i djege.hahahaahahahahahahahah!

Hmmm,koka si :lol: aparati i mizave..... :lol:

Kercovari
20-01-06, 16:42
:lol: Mo cfare?!Kurtha e dhelperave. :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
22-01-06, 21:09
6 dit rradhazi kisha probleme me internet :evil: Por e din Familja qka kan hjek nga un hahaha :lol: :lol:

e_martumja
22-01-06, 21:18
6 dit rradhazi kisha probleme me internet :evil: Por e din Familja qka kan hjek nga un hahaha :lol: :lol:


shyqyr qe nuk te pasna motrush se kisha jek edhe une :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
22-01-06, 21:21
6 dit rradhazi kisha probleme me internet :evil: Por e din Familja qka kan hjek nga un hahaha :lol: :lol:


shyqyr qe nuk te pasna motrush se kisha jek edhe une :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahahha tybe po e :lol: :) :wink:

vendasi
28-01-06, 02:35
Ishalla s'nalet kurre se kuku....me duhet mi ju gju Ajroplanit e me ja therre per Holande me shku me ba llaf me Turistin ........ku m'bahet ma shtrejte bileta se me qele nje provajder ne veti :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
29-01-06, 15:50
bol ne qaf ka mi marr do do :P

doGzona
29-01-06, 15:53
U cka i len disa keq qe po i nderrojne emailat e po i ofendojne
njerezit :lol:

Barb|Ka
29-01-06, 15:53
si rasti konkret :lol: i djeshit :wink:

doGzona
29-01-06, 15:54
Ku po` e di une ai djeshit a i pardjeshit , ti e din me mire :lol:

Kercovari
29-01-06, 15:55
si rasti konkret :lol: i djeshit :wink:

Edhe dje e nderove emailin,se pardje e di.!

Bond
29-01-06, 15:56
E nderuar Barbika, le te jet ky shkrimi i fundit provokues!

Pėrndryshe vet mban pergjegjesi.Bond

doGzona
29-01-06, 16:01
hhahah Kerqovari don mi shky kpucat mas dogzones....po paska fmi bre ....ahahhahahahha

dogzona qy emajllin po ndroj edhe gjinin edhe nicknamet :wink:

Po Barbika fakt qe kam femije quhet Tomor, dhe e dua me mishe e shpirte, me eshte be shoke, qe pa te asnje minut nuk mund te rri,
Nuk eshte turp te kesh femije Barbika!

Kercovari
29-01-06, 16:01
hhahah Kerqovari don mi shky kpucat mas dogzones....po paska fmi bre ....ahahhahahahha

dogzona qy emajllin po ndroj edhe gjinin edhe nicknamet :wink:

Sa mekat,qenke e lindur te njollosish,po anise e kqyre veten si je se e gjithe kjo qe shkruan ehste edhe pervoje e jotja ne kete lami.!

vjeshta
30-01-06, 22:03
I kthehemi jetes reale..........nuk eshte keq prap :P

Domira
31-01-06, 19:19
Me eshte ndalur interneti nga 17 janari deri dje :( :cry:

schütze
31-01-06, 21:05
valla po tu nalka e nuk paske qka me ba,po duhet disi me gjet koh edhe per net se nuk po u bajka pa ta hiq :(

rafet llapjani
31-01-06, 23:56
valla une mu ndal interneti dal mi ru dhit apet dhe janisi me lue pitpidak sikur tyne her ahahahahahahahahahahahahah

doGzona
01-02-06, 00:15
Do ta kem pak veshtire ne fillim, por besoje qe do te jem shume me
e qet!

Portokalli
01-02-06, 19:02
Do ta kem pak veshtire ne fillim, por besoje qe do te jem shume me
e qet!

qashtu tham edhe une. Ketu pom shkojne nervat e ne realitet jame djal shume i nershem dhe i shpis! :D :D

Portokalli
01-02-06, 20:15
I pasa hup gjurmet e veta Kercovari :D

laliloli
01-02-06, 20:19
Me eshte ndalur interneti nga 17 janari deri dje :( :cry:

A mun e bane varg Domira??

Portokalli
01-02-06, 20:25
Me eshte ndalur interneti nga 17 janari deri dje :( :cry:

A mun e bane varg Domira??

lali loli a ke struj a pe nshon agregatin met ba poter per me na sulmu neve qetu? :D :lol:

Zana_ch
01-02-06, 20:27
bani e mu nal interneti nje dit kam me met veq tuj hanger portokalla...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Portokalli
01-02-06, 20:28
bani e mu nal interneti nje dit kam me met veq tuj hanger portokalla...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

t'metshin n'fyt jarabil e vjen Espresso me ba mund zu mund beatmung :lol: :lol:

Zana_ch
01-02-06, 20:35
bani e mu nal interneti nje dit kam me met veq tuj hanger portokalla...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

t'metshin n'fyt jarabil e vjen Espresso me ba mund zu mund beatmung :lol: :lol:


uffffffff ani qka ma nin mue .....nuk um mesin en fyt fare portokallat e kur t'lodhna nuj hanger marr e i shtrydhi e i baj sok e kur vjen Espresso pasi ta kryne sherbimin "mund zu mund beatmen" ulemi e pime sok te portokallit frisch mit eis.......ohhhhhhhhh sa mir

Portokalli
01-02-06, 20:36
e mua ku po me len. :cry: :cry:

Murgesha
01-02-06, 20:56
I pasa hup gjurmet e veta Kercovari :D

Jo Kėrēovari por unė qėllova tuj e fshi oborrin te diskutimet. :lol: :lol: :wink:

e_martumja
01-02-06, 20:58
kisha ndejt veq ne net kafe ndoshta aty nuk ish nal :lol: :lol: :lol:

Portokalli
01-02-06, 20:59
I pasa hup gjurmet e veta Kercovari :D

Jo Kėrēovari por unė qėllova tuj e fshi oborrin te diskutimet. :lol: :lol: :wink:

Murgesha me dy profesione :lol: :lol: :lol: Du mi than dom lushit met ba pastruse te katedrales se ardhshme, ****************** :lol: :lol:

**************************
Portokalli lutesh mos tė pėrziejsh anėtarėt tjerė.

Murgesha

Murgesha
01-02-06, 21:17
Murgesha me dy profesione :lol: :lol: :lol: Du mi than dom lushit met ba pastruse te katedrales se ardhshme, ******************:lol: :lol:

I nderuar tė lutem pa provokime.
Kur tė mė drejtohesh mua, nuk ke nevojė tė pėrziejsh anėtarėt tjerė.

ANESTEZIA
01-02-06, 21:19
Me u ndale rrjeti , e marr edhe ja qoj ne Gjermani dajes nje leter me lara edhe i them me mi que do pare me e ble do rrjet......iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
01-02-06, 22:19
I kthehem prap romantikes se harruar. :lol: :lol:

jadore
01-02-06, 22:22
I kthehem prap romantikes se harruar. :lol: :lol:

cila eshte ajo?? -e shkruara me pend nen driten e qiririt, --apo??

turisti
01-02-06, 22:25
I kthehem prap romantikes se harruar. :lol: :lol:

cila eshte ajo?? -e shkruara me pend nen driten e qiririt, --apo??

Po,per mua edhe plus shatitja nen driten e hanės dhe kontakti me shoqeri te vjeter kur nuk ka dominue interesi..... :P :P

jadore
01-02-06, 22:32
I kthehem prap romantikes se harruar. :lol: :lol:

cila eshte ajo?? -e shkruara me pend nen driten e qiririt, --apo??

Po,per mua edhe plus shatitja nen driten e hanės dhe kontakti me shoqeri te vjeter kur nuk ka dominue interesi..... :P :P
....hm...kjo tregon qe dhe ne jemi- teknollogjizu-"jo shenje e mire",
(tash e kuptova pse kur te tjeret me shikojne, me thene qe dukem e zbehte!!-fajet i ka interneti.....mungojne shetitjet ne natyre si duket-po e qfare ti beje qe kam compjuter te dores prap me percjell...)

turisti
01-02-06, 22:41
Kompjuterin perdore vetem ne kufite e nevojave te pa anashkaluara.....natyra rrezaton me frymemarrjen natyrale.... :wink:

jadore
01-02-06, 22:52
Kompjuterin perdore vetem ne kufite e nevojave te pa anashkaluara.....natyra rrezaton me frymemarrjen natyrale.... :wink:
--si ne rastet konkrete-"nevoja te pa anashkaluara??!!
qfare te bejme -jemi njerz te kohrave moderne ,krijojme shoqeri permes teknollogjise,ushqehemi,me ushqim teknollogjik-kompenzojme natyren me te arriturat teknollogjike,,(sollariumet..-tabletat multivitaminoze-prape arritur e teknollogjis )dhe themi qe permes produkteve teknollogjike "natyra rrezaton me frymarrjen natyrale

turisti
01-02-06, 23:01
Nese ndalet interneti,do te kemi me shume kohe per natyre,dashuri,shatitjet,vizitat e gjata neper shtepiat e mallerave,shatitjet neper zemrat e njerzve..... :P

Murgesha
02-02-06, 00:15
Nese ndalet interneti,do te kemi me shume kohe per natyre,dashuri,shatitjet,vizitat e gjata neper shtepiat e mallerave,shatitjet neper zemrat e njerzve..... :P

Me u kthy pak ne natyrė so kon keq jo, se mbetem nė karrige. :lol: :lol: :lol:

turisti
02-02-06, 00:16
Nese ndalet interneti,do te kemi me shume kohe per natyre,dashuri,shatitjet,vizitat e gjata neper shtepiat e mallerave,shatitjet neper zemrat e njerzve..... :P

Me u kthy pak ne natyrė so kon keq jo, se mbetem nė karrige. :lol: :lol: :lol:

Hmmmm,po Shkelqesia e juaj. :P

Murgesha
02-02-06, 00:17
A po i thejmė pra kompjuterėt??

turisti
02-02-06, 00:20
A po i thejmė pra kompjuterėt??

Jo,ty si personit te merituar dhe natyres. :P

Murgesha
02-02-06, 00:22
Jo,ty si personit te merituar dhe natyres. :P

Ma mirė pra, se ēka bajmė pastaj pa internet?? :lol: :lol: :lol:

turisti
02-02-06, 00:26
Jo,ty si personit te merituar dhe natyres. :P

Ma mirė pra, se ēka bajmė pastaj pa internet?? :lol: :lol: :lol:

Kudesemi per natyre,me siguri.... :lol: :lol:

vjeshta
02-02-06, 00:27
Jo,ty si personit te merituar dhe natyres. :P

Ma mirė pra, se ēka bajmė pastaj pa internet?? :lol: :lol: :lol:

Kudesemi per natyre,me siguri.... :lol: :lol:
Mjellni fidane :lol: :lol:

turisti
02-02-06, 00:30
Jo,ty si personit te merituar dhe natyres. :P

Ma mirė pra, se ēka bajmė pastaj pa internet?? :lol: :lol: :lol:

Kudesemi per natyre,me siguri.... :lol: :lol:
Mjellni fidane :lol: :lol:

Qy kjo :lol: fidanishtja.... :lol: :lol:

vjeshta
02-02-06, 00:37
Ani de ishte nje ide :lol:

turisti
02-02-06, 00:57
Ani de ishte nje ide :lol:

Ide e mire. :lol: :wink:

vjeshta
02-02-06, 00:58
Ani de ishte nje ide :lol:

Ide e mire. :lol: :wink:
Ani a po mbjellim :lol: :lol:

laliloli
02-02-06, 20:00
Do te veproje njejte sikurse kur kemi qene pa te .

Kaltrushi
06-02-06, 09:04
Qka me be shendosh me kone…
Tani prap e ushtroj shkrimin me dore…ihaaa… ha haaa

Lona
06-02-06, 11:38
Skemi qe te bejme vazhdojme te jetojme..

LOJETARI
17-06-06, 15:09
Do te ulem e do te caj si atehere kur gjyshi ma preu topin se e theva xhamin !:tongue:

halla e madhe
17-06-06, 16:06
Do te ulem e do te caj si atehere kur gjyshi ma preu topin se e theva xhamin !:tongue:

:biggrin: :biggrin: :biggrin: Hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa...

GURI SYLAJ
18-06-06, 13:06
Nese................... do te them ,ishalla kam shpetu pa u bere hore........

ZeShKaNee
20-06-06, 08:08
Asgje vazhdoj jetes pa internet

turisti
20-06-06, 11:08
Mesiguri do te kthehet romantika dhe lumturia. :smile: :smile: :smile: :smile:

Gentiani
24-06-06, 16:32
Eh, kur tė ndalet njė ditė interneti...

memoaret do ti shfletojmė
edhe vaji do tė na kaplon :tongue:
sa e sa vitet pa internet na kaluan
sa e sa gjėra kanė ndryshuar
shkrimet dhe e-mailet qė na shoqėruan
errėsira i ka mbulu! :wink:

shumė, shumė e dhimbshme, ec e mos i merr kabllot e internetit dhe nė cung tė drunjėve :tongue: :tongue:

Murgesha
24-06-06, 22:54
Jo valla s`ban hiē se pastaj ja fillojmė tė komunikojmė me gishta nė jetėn e pėrditshme.

e_martumja
24-06-06, 23:01
Do ta thej Kompjuterin mbi koken e burrit se asaj nuk me vynd mo ahahha

Murgesha
24-06-06, 23:14
Do ta thej Kompjuterin mbi koken e burrit se asaj nuk me vynd mo ahahha

Kuuuuuu pi gjynahit, po ēka ka faj ai se??

e_martumja
24-06-06, 23:16
Kuuuuuu pi gjynahit, po ēka ka faj ai se??Me thy Kompjuterin de se me thy ne toke ma then aj tani mue koken keshtu nje gjest dy pune i kryn ahahaha

ironic
25-06-06, 12:04
U keputa duke qeshur...:biggrin:

Nqs interneti do mbyllet...cfare s behet me siguri, do te ishte kontoja ime ne zero.... se dite e nate duke bere shopping *lol*

Guri i madh
25-06-06, 22:11
bash ket telashe me kopjuterin e kam kohve te fundit i ka ra gripi i pulave me veshtersi ja ktheva shpirtin edhe naj dit hiq nuk po mujsha pa te gjorin i keq esht po keq ishte pa ta

gjimnazistja
16-07-06, 10:16
Ka shum gjera per tu ber:
1-te argetohesh me shoqein
2-me famijlen
3-punet e shpis
4-te degjosh radio
5-qe te pushosh se nga kopjuteri lodhesh pak
6-te lexosh ndonje gazet
7-te krijosh nje fest per ne mbremje
8-te shkosh ne plazh si per kete sezon
9-te dalesh te blesh tesha dhe te kethehesh ne shpi e lodhur
10-te miresh me sport
Koha eshte e jona ate mund ta zhfrytezoj me shum menyra por duhet ditur si ta zhfytezosh:wink:

Vin-Diesel
16-07-06, 15:35
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.

Interneti mendoj se deri tash eshte gjeja me Argetuese per nje person, nuk do te thot vetem shoqeria,por ka edhe shume gjera Argetuese qe nuk e di se deri sot ka pas ne ndonje menyr tjeter....per mua eshte pak i demshem se e perdori shume edhe kur jam para Pc Duhanin e pi pa kontroll....Gruaj met mi qiti kur po me sheh tu hy e tu fol me dashni tjeter me femra tjera hahaha(Hajgare)...veq shpresoj se nuk do te ndalet edhe ky rrjet, por edhe nese ndalet skemi qka me bo...Jeta vazhdon..!
Por nedhe nese Sakt e marrim se ka me humb ateher ka me dal nje gje edhe ma Argetuese,Shume kam mesuar nga Int,shume Shoqeri kam gjet ne Int,edhe Dashni mos te largojm prej mende, veq edhe Shpenzimet i kam ma te vogla ma ka thy per kete gje a!!
Keshtu Kalofshi mire !

Vin-Diesel
16-07-06, 15:40
[quote=gjimnazistja]
Mire mire koke pergjigj deri dikund...veq ma mire me ndejt Para Pc me e humb Kohen se sa rrin ne Pc psh.3 Ore me bo une me dal tri ore ne qytet Hargjo sa e paguaj Int 1muaj !
Te gjitha gjerat qe i ke permend nuk do te thot se Interneti i ndal...por edhe eshte gje shume shume e nevojshem per te gjith Personat...Pse me dal me ble Garderob,kurse e ki Int e shikon edhe ne Baze te Int e porosit...Pse me i njek Agjensionet ku me gjet Bilet ma lir per Pushime kurse e ki Int edhe e rezervon??Pse te blesh nje CD,apo Kaset kurse mund te gjesh te gjitha Llojet e muzikave ketu ...shume Arsye jan se INT eshte Jashtzakonisht i Mire per te gjitha !

Follow-ME
16-07-06, 17:41
Propozoj qe duke marre parasyshe nje rrezike te ketille katastrofal qe na kanoset nga humbja e komunikimit virtual dhe duke marre parasyshe gjithe mllefin qe do kishim pasi interneti eshte nje nga gjerat e pakta pozitive qe ka kane mbet ..te mbledhim para (shume para) dhe te dergojme nje satelite tonin ne hapesire vetem per nevojat tona ..lol.lol:tongue: ndizni dritat

gjimnazistja
16-07-06, 20:57
[quote=gjimnazistja]
Mire mire koke pergjigj deri dikund...veq ma mire me ndejt Para Pc me e humb Kohen se sa rrin ne Pc psh.3 Ore me bo une me dal tri ore ne qytet Hargjo sa e paguaj Int 1muaj !
Te gjitha gjerat qe i ke permend nuk do te thot se Interneti i ndal...por edhe eshte gje shume shume e nevojshem per te gjith Personat...Pse me dal me ble Garderob,kurse e ki Int e shikon edhe ne Baze te Int e porosit...Pse me i njek Agjensionet ku me gjet Bilet ma lir per Pushime kurse e ki Int edhe e rezervon??Pse te blesh nje CD,apo Kaset kurse mund te gjesh te gjitha Llojet e muzikave ketu ...shume Arsye jan se INT eshte Jashtzakonisht i Mire per te gjitha !


vertet keto mund ti ket intreneti por ka gjera te cilat ehd enuk mund ti gjesh ne intrenet si pershembull prinderit nuk mund ti gjesh prej ne intrnet dhe nese koheve te fundit nuk shkojn punet mir me prinderit pse duhet te rrish ne intrenet kur mund te shkoni ne nje piknik me to dhe te shoqerohemi me afer njeri tjetrit dihet prind-femije ....

Vin-Diesel
16-07-06, 21:53
[quote=Vin-Diesel]


vertet keto mund ti ket intreneti por ka gjera te cilat ehd enuk mund ti gjesh ne intrenet si pershembull prinderit nuk mund ti gjesh prej ne intrnet dhe nese koheve te fundit nuk shkojn punet mir me prinderit pse duhet te rrish ne intrenet kur mund te shkoni ne nje piknik me to dhe te shoqerohemi me afer njeri tjetrit dihet prind-femije ....

Ne rregull eshte gjithqka me ate qe thua ti ...por nuk eshte Fjal se 24ore te Dites ta perdoresh Internetin, edhe ti lesh anash gjerat tjera se te rrethojn ....dmth te gjitha me nje Orar !

gjimnazistja
16-07-06, 21:58
po po ashtu eshte te gjtiha me nje orar :biggrin: :biggrin: :biggrin:tung te pershendes

beqari_
16-07-06, 22:37
ishalla jemi ne se qyshe e kan shpike internetin do ta shpikim edhe ndoj lloje tjeter te internetit hhehe:wink:

Vin-Diesel
18-07-06, 19:53
Tash po shkojm ne MARS edhe kqyrim atje, gjem ndonje Ide me te mire te Flasim ne Enderra, edhe ne Paraftyrime !Haha

Agroni22
05-08-06, 21:57
jeta vazhdonnnnnn

Artisti
24-08-06, 20:46
Nqofse interneti nje dite ndalet,edhe une nuk kam me hy me ne internet qyyyy :biggrin:


.

LOJETARI
24-08-06, 20:53
Nqofse interneti nje dite ndalet,edhe une nuk kam me hy me ne internet qyyyy :biggrin:


.
Po veq mos lakmo pastaj hahahaha

Artisti
24-08-06, 20:55
Po veq mos lakmo pastaj hahahaha


Lojetari,ich hasse lakmin ,ti kisha pase nja 6 milion hahahahhaahhahahaah


.

seriozja_19
29-08-06, 15:33
[quote=gjimnazistja]
Mire mire koke pergjigj deri dikund...veq ma mire me ndejt Para Pc me e humb Kohen se sa rrin ne Pc psh.3 Ore me bo une me dal tri ore ne qytet Hargjo sa e paguaj Int 1muaj !
Te gjitha gjerat qe i ke permend nuk do te thot se Interneti i ndal...por edhe eshte gje shume shume e nevojshem per te gjith Personat...Pse me dal me ble Garderob,kurse e ki Int e shikon edhe ne Baze te Int e porosit...Pse me i njek Agjensionet ku me gjet Bilet ma lir per Pushime kurse e ki Int edhe e rezervon??Pse te blesh nje CD,apo Kaset kurse mund te gjesh te gjitha Llojet e muzikave ketu ...shume Arsye jan se INT eshte Jashtzakonisht i Mire per te gjitha !

hahahaha... po de edhe pse me u martu kur ne internet i ke disa websites per qefin tend? :biggrin:

Vin-Diesel
31-08-06, 13:28
[quote=Vin-Diesel]

hahahaha... po de edhe pse me u martu kur ne internet i ke disa websites per qefin tend? :biggrin:

Ato web-site qe po mendon ti, po me duket se paske filluar ti shikosh me bisht te syrit tash !!

seriozja_19
31-08-06, 14:44
[quote=seriozja_19]

Ato web-site qe po mendon ti, po me duket se paske filluar ti shikosh me bisht te syrit tash !!

...ah tash bash ja ke qellu bre djali mamit, une ato nuk i shikoj me bishte te syrit por me vemendje sepse i kam tek FAVOURITES :biggrin:

Vin-Diesel
03-09-06, 20:00
[quote=Vin-Diesel]

...ah tash bash ja ke qellu bre djali mamit, une ato nuk i shikoj me bishte te syrit por me vemendje sepse i kam tek FAVOURITES :biggrin:

Del Shetit, do kesh Favorite te reja mendoj !!!

seriozja_19
04-09-06, 21:20
[quote=seriozja_19]

Del Shetit, do kesh Favorite te reja mendoj !!!

Jeta ime ne krahasim me ate tenden, nuk eshte si PRATERI i Wienes :wink:

Vin-Diesel
05-09-06, 13:40
[quote=Vin-Diesel]

Jeta ime ne krahasim me ate tenden, nuk eshte si PRATERI i Wienes :wink:

Hiq spo kuptoj qka do te thuash me kete gje PRATERi i Wienes??

Dea_A
11-09-06, 12:33
hahahha Shkoj ne Prater te Wienes se skam qen moti e mundohem me i kujtu ditet e femijerise :biggrin:

Murgesha
11-09-06, 16:32
O spo e ka ndėrmend me u ndal i bekuari se unė me gėzim e kisha hudhė kompjuterin prej katit tė dytė tė banesės dhe kisha shikuar pėr ndonjė novacion tė ri me u marrė me te.:tongue: :tongue:

Vin-Diesel
13-09-06, 18:10
hahahha Shkoj ne Prater te Wienes se skam qen moti e mundohem me i kujtu ditet e femijerise :biggrin:

Haahahahahahah.... Jo moj atje se felle edhe Posht me mire shko ne Donau Insel ...edhe kur Zbret prej U-Bahn e ki Afer aty, ski koh as me kujtu ditet e femiris me shpejtesi kalon te gjitha !!

Vin-Diesel
13-09-06, 18:11
O spo e ka ndėrmend me u ndal i bekuari se unė me gėzim e kisha hudhė kompjuterin prej katit tė dytė tė banesės dhe kisha shikuar pėr ndonjė novacion tė ri me u marrė me te.:tongue: :tongue:

Gabon shume nese e gjuan Nga dritarja ...se hargjon per te bler tjetrin mbrenda jave !
Hahhaahaahaahahahah

Zero Cool
13-09-06, 21:19
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pc-1.jpg

laliloli
13-09-06, 21:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pc-1.jpg


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa

Toni3
13-09-06, 22:55
Po te ndalet interneti, asgje, ja nisim SMS-se!

Dea_A
14-09-06, 12:22
Haahahahahahah.... Jo moj atje se felle edhe Posht me mire shko ne Donau Insel ...edhe kur Zbret prej U-Bahn e ki Afer aty, ski koh as me kujtu ditet e femiris me shpejtesi kalon te gjitha !!ops:
Spo e di si ta paskan reflektu syzat Praterin se ma nalt se ne Prater kerka nuk eshte :biggrin: e U-Bahn para se me u ndal ne Donau se pari pushon ne Prater :biggrin: e keshtu me radh hehehheh:wink:

Vin-Diesel
14-09-06, 16:50
ops:
Spo e di si ta paskan reflektu syzat Praterin se ma nalt se ne Prater kerka nuk eshte :biggrin: e U-Bahn para se me u ndal ne Donau se pari pushon ne Prater :biggrin: e keshtu me radh hehehheh:wink:

po e di por ateher ne Donau Insel ndalu !!
E gjuju aty ...mor ki edhe Zgjedhje tjera, hajde tek une se krejt kollaj me mbet ne dore !!

Dea_A
15-09-06, 11:37
po e di por ateher ne Donau Insel ndalu !!
E gjuju aty ...mor ki edhe Zgjedhje tjera, hajde tek une se krejt kollaj me mbet ne dore !!
:lol:lol:lol:lol:

Vin-Diesel
24-09-06, 11:28
:lol:lol:lol:lol:

Hahahaha ;):wink:

Se besoj se ka Zgjidhje kjo Teme...zgjidhja e vetme eshte ajo Pozitive se Nuk bon hiq pa Internet !!! Nuk rrihet spo di si me e pershkrujt mungesen e Int ...sikur pa Dashni a pa Zemer Hahahah!!!!

Luana
21-10-06, 23:18
Do te ju kisha kthye jetes time qe e kisha me parė ......

vjeshta
03-11-06, 18:00
Dikush do te gezohej. :biggrin:

turisti
03-11-06, 19:28
Nese ndalet ??? Asgje - prap do te postoj me kompjuter te fikur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha.:biggrin:

vjeshta
03-11-06, 19:29
Nese ndalet ??? Asgje - prap do te postoj me kompjuter te fikur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha.:biggrin:

Edhe une nga ana ime me kompjuter te fikur do ti lexoj postimet e pa postuara :biggrin: :tongue:

turisti
03-11-06, 19:36
Edhe une nga ana ime me kompjuter te fikur do ti lexoj postimet e pa postuara :biggrin: :tongue:


:eek: :eek: - hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah.

vjeshta
03-11-06, 20:15
:eek: :eek: - hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah.

Prej mallit de ...:biggrin: :tongue:

laliloli
03-11-06, 21:41
Duhet me ja marr Rafetit fyellin e mi ra

halla e madhe
03-11-06, 22:44
..ndalet de,e marr nje leter te bardhe,vizatoj ekranin e Dardanise dhe filloj te shkruaj postimet e mia...1,2,3..deri sa te mbushet dosja, me ne funde do t'ja jepja postjerit le ti degoj ku te doje:biggrin: :biggrin:

selvija
04-11-06, 16:09
Smuj te paramendoj pa interent, psh nje dit mos me hy ne net ajo dit mrapsht shkone...

uck_aksh
04-11-06, 16:48
o mor internet or internet
pse u ndale e mu me la vet
me le vet e me le te shkret
qka do te baj un ktu ne gurbet
ne gurbet gurbet te shkret
larg nga familja edhe ti tash mu ndale krejt
ku mbet shoqeria ku mbet forumi Dardania
ku me mbeten motrat e vllaznit
ku me mbet halla,murgesha,selvija,zana
rafeti ,paradoxi e ku jan te tjert
me mir te vdes se te jetoj pa internet


hahahahahha hej mos u merzitni se interneti spo nalet

selvija
04-11-06, 18:14
uck_aksh me shtine te qaj bee, edhe pse je larg familjes nje dit ishalla do te bashkohesh e te jesh i lumtur siq te don shpirti ty, e sa per shoqri ne ke kesajde te hjekim merzi
se te gjith te njeten keng po e kendojm se kemi mall te pa shuar per kosoven ton te dashur.:smile:

instruktori
04-11-06, 19:20
Me te vertet po mos te ishte interneti jeta do te ishte shum e merziteshme.
Me internet jemi me afer njeri tjetrit.Por une mendoj se duhet shfrytezue sa ma shum qe mundemi.:confused:

selvija
04-11-06, 19:30
Me te vertet po mos te ishte interneti jeta do te ishte shum e merziteshme.
Me internet jemi me afer njeri tjetrit.Por une mendoj se duhet shfrytezue sa ma shum qe mundemi.:confused:instrukrori nese jap patentin nganiher gratisss:wink:

Sy_kaltra
04-11-06, 21:14
Mesiguri do te del ndo nje mjet tjeter komunikimi :smile:

lihhi
10-11-06, 16:26
po ndodhi edhe merret vendim nje dit nga qendra e internetit, qe me nuk do te ket internet, si do te reagoni, si do ta gjeni ket shoqeri qe e keni, si do te komunikoni, a do te protestonit.
Po qysh kam ndejt edhe perpara pa Internet do te rri edhe pa to, dihet se ne fillim esht pak zor por duhet me u pajtu :D

Sy_kaltra
21-04-07, 20:59
Do ti shkoje tek dera Tak Tak Tak ....ahahhahaha

~AmaZonA~
21-04-07, 21:05
Do lexoja mė shume dhe do mėsoja mė shumė ato qė kam nevoje ti mesoje...

rilinda
22-04-07, 18:52
Do tė ndaleshin edhe tė rrahurat e zemrės sime!

Murgesha
22-04-07, 18:55
Do tė ndaleshin edhe tė rrahurat e zemrės sime!

Jo deri sa ta kry obligimin qė e kam marrė nuk lo me u ndalė neti. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Rilinda mbasi na u kthye Eksperti kur po e shpallim fejesėn??
A ma ke ba gadi "boshqen" e msitit hahahahahahaaaaaaaaaa. Mos harro njė shej pėr burrin dhe tre fėmijėt e mi.

rilinda
22-04-07, 18:58
Ja kom nis mi bo gati edhe ato. E t'foli me Expertin tani e caktojm datėn... a ban?

Murgesha
22-04-07, 18:59
Ja kom nis mi bo gati edhe ato. E t'foli me Expertin tani e caktojm datėn... a ban?

Vetėm ngutuni se si dihet mund tė ndalet interneti hahahahahaha

rilinda
22-04-07, 19:12
uh tybistikfa :D:D:D:D:D

rafet llapjani
22-04-07, 19:15
Cka me bae dal i ruj dhit edhe e knoj kengen e regjes a pet ma mire, ma qet se shtohet nataliteti ahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahaha hahah

selvija
22-04-07, 20:31
Do lezoj revista si perpara,,,se anash me kan mbet..

Xuki
22-04-07, 21:10
Vallahi nuk ish kan keq mu ndalė interneti.....na kish pshtu....kishmi pasė kohė pėr gjithēka!!

selvija
22-04-07, 21:13
Vallahi nuk ish kan keq mu ndalė interneti.....na kish pshtu....kishmi pasė kohė pėr gjithēka!!UU zot mos e bir..mu ndal qka me ba pastaj veq mu sill neper dhom a ahahah ,,valla lishim ba akull te gjith anet shtepin ahahah se po na mboln pluhiri ahahah(shaka pak

gazi-de
22-04-07, 21:18
Intereneti u ndal,keq ish be shume,ani ne ket kohe...ike mos e permeni se..........hghghghg

prishtinasi
22-04-07, 23:02
E kishum gju grepin ne realitet....

Elina
22-04-07, 23:04
I kisha kap kerrabezat me maru qorapa,tjeter nuk me kish mbete:biggrin:

prishtinasi
22-04-07, 23:08
I kisha kap kerrabezat me maru qorapa,tjeter nuk me kish mbete:biggrin:

I lus ata te IPKOS, mos me e ndal netin deri dimrit...se atehere na vujne qorapate:biggrin:

Elina
22-04-07, 23:10
I lus ata te IPKOS, mos me e ndal netin deri dimrit...se atehere na vujne qorapate:biggrin:


O,luti te IPKO-s mos te ndalin as dimrit se po ti maroj nje par qorapa qitash :biggrin:

prishtinasi
22-04-07, 23:12
O,luti te IPKO-s mos te ndalin as dimrit se po ti maroj nje par qorapa qitash :biggrin:

Jo Elina...qetash mos ja nise hiq...veq nese maron syza te diellit me krrabza:biggrin:

Elina
22-04-07, 23:14
Jo Elina...qetash mos ja nise hiq...veq nese maron syza te diellit me krrabza:biggrin:

Prej tutes e pata qe me ndalet interneti hahahahhahah


PS:duhet me na shperbly nga nje kartele gratis keta te IPKO-s,i kemi be reklame :biggrin:

prishtinasi
22-04-07, 23:16
Prej tutes e pata qe me ndalet interneti hahahahhahah


PS:duhet me na shperbly nga nje kartele gratis keta te IPKO-s,i kemi be reklame :biggrin:

hahahah...se ki keq...muajin tjeter s'po e pagujme....

Elina
22-04-07, 23:20
hahahah...se ki keq...muajin tjeter s'po e pagujme....

Nese me ndalet interneti kam me nis me lyp pune se nuk rrihet ne shtepi badihava :biggrin: sa mos me i ike temes:biggrin:


PS:kam afat edhe nja 2 jave mos me e ble kartelen, edhe nje muaj falas:biggrin: yhy,veq a kam vakt me ndejte para kompjuterit:biggrin:

prishtinasi
22-04-07, 23:23
Nese me ndalet interneti kam me nis me lyp pune se nuk rrihet ne shtepi badihava :biggrin: sa mos me i ike temes:biggrin:


PS:kam afat edhe nja 2 jave mos me e ble kartelen, edhe nje muaj falas yhy,veq a kam vakt me ndejte para kompjuterit:biggrin:

Nese me ndalet interneti....garant...rri tu fishllu ne dritare!

Boll i banum reklame Ipkos, vazhdojme me Kujtesen...tash!:biggrin:

Elina
22-04-07, 23:29
Nese me ndalet interneti....garant...rri tu fishllu ne dritare!

Boll i banum reklame Ipkos, vazhdojme me Kujtesen...tash!:biggrin:

Nese me ndalet interneti kam me fillu me shti rruza ne pe se atehere kam nge sa te dush :biggrin:


PS;vendas ti a je i lidhun me IPKO-n a me Kujtesen? hahahah. Nejse se ndashta e banem pak bajat:tongue:

prishtinasi
22-04-07, 23:32
Nese me ndalet interneti kam me fillu me shti rruza ne pe se atehere kam nge sa te dush :biggrin:


PS;vendas ti a je i lidhun me IPKO-n a me Kujtesen? hahahah. Nejse se ndashta e banem pak bajat:tongue:

Mos me pase internet...isha mbete edhe pa pune...

Me kujtesen vendase, edhe te kisha keshillu edhe ty (reklame per kujtesen):biggrin: , se eshte shume me i shpejt se IPKO

Elina
22-04-07, 23:35
Mos me pase internet...isha mbete edhe pa pune...

Me kujtesen vendase, edhe te kisha keshillu edhe ty (reklame per kujtesen):biggrin: , se eshte shume me i shpejt se IPKO

Me mu ndale interneti e kisha marr malin :biggrin:


Jo vendas maroj puna tash,pritoj me i hi procedures prej fillimit. Nuk po ankohem as me IPKO-n,mire eshte:smile:

prishtinasi
22-04-07, 23:38
Me mu ndale interneti e kisha marr malin :biggrin:


Jo vendas maroj puna tash,pritoj me i hi procedures prej fillimit. Nuk po ankohem as me IPKO-n,mire eshte:smile:

Edhe une ja kisha mbath me te katertat:biggrin:

Ani ani si te duash, veq e pata se per gjdo abonues te ri qe ja dergoj kujteses, me shtohet diqka ne xhirollogari:smile:

Elina
22-04-07, 23:42
Edhe une ja kisha mbath me te katertat:biggrin:

Ani ani si te duash, veq e pata se per gjdo abonues te ri qe ja dergoj kujteses, me shtohet diqka ne xhirollogari:smile:


Me mu ndal interneti e kisha qu kompjuterin ne muze :biggrin:


Aaaaaaaaa,tash po e kuptoj ti njemende me u ndale interneti po tu ndalka edhe puna.

Me vjen mire,pune te mire paske:smile:

prishtinasi
22-04-07, 23:46
Me mu ndal interneti e kisha qu kompjuterin ne muze :biggrin:


Aaaaaaaaa,tash po e kuptoj ti njemende me u ndale interneti po tu ndalka edhe puna.

Me vjen mire,pune te mire paske:smile:

Me u ndal interneti....veq ne "papillon" ose te "kafet e vogla" rri! haah

Flm vendase...edhe pse mi humbe do pare sonte...haha!

Luana
22-04-07, 23:49
Do tė ishte jeta mė e ėmbėl pėr sotė e njė mijė vjetė .!

Elina
22-04-07, 23:49
Me u ndal interneti....veq ne "papillon" ose te "kafet e vogla" rri! haah

Flm vendase...edhe pse mi humbe do pare sonte...haha!

Me mu ndale interneti kisha ndejt tek freskia me u fresku pak :biggrin: ose te kaqa ne sheher poshte hahahahhahah(tash reklame lokaleve)

prishtinasi
22-04-07, 23:52
Me mu ndale interneti kisha ndejt tek freskia me u fresku pak :biggrin: ose te kaqa ne sheher poshte hahahahhahah(tash reklame lokaleve)

Me mu ndal interneti....ne ora 5 ne germi joging...
Sonte sa sponzorin e gjetum....lirishte pensioni s'na vune mo kurgjo...hahah

Agolli
22-04-07, 23:57
Do te pregaditna per gjueti http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
22-04-07, 23:58
Me mu ndal interneti....ne ora 5 ne germi joging...
Sonte sa sponzorin e gjetum....lirishte pensioni s'na vune mo kurgjo...hahah


Eh, bash mire se un edhe ashtu edhe pse kam internet Germine se la anash kurr:smile:


E lume pleqeria qe po na pritka me penzione nga 40 euro :redface:

LOJETARI
22-04-07, 23:59
Do tė mė merrrte malli pėr juve mė lartė :biggrin:

Agolli
23-04-07, 00:00
Edhe mua per ty........sidomos shutat vole http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
23-04-07, 00:01
Do tė mė merrrte malli pėr juve mė lartė :biggrin:

Thash mos po thu qe ke me dale ne gjueti me Agollin :biggrin:

Dreni30
23-04-07, 00:04
Po te ndalet interneti del nje dicka qe eshte edhe me interesant ndoshta per kohen e nuk bene te merzitemi shume per kete kur ka vend ende per modernizim.

Agolli
23-04-07, 00:05
Normal! ashtu edhe mendoj, a po be vellaqko!? tregoj Elines kure i gjujshim sorrat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
23-04-07, 00:08
Normal! ashtu edhe mendoj, a po be vellaqko!? tregoj Elines kure i gjujshim sorrat http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Don te thote qe nese ju ndalet interneti ju ne gjueti mbas sorrave a ?:biggrin:

LOJETARI
23-04-07, 00:09
Thash mos po thu qe ke me dale ne gjueti me Agollin :biggrin:

Gabim ke thėnė :biggrin: , me tė as nė xhenet nuk do tė shkoja hahahahahahahahaah.......

prishtinasi
23-04-07, 00:09
Une ne peshkim...

Agolli
23-04-07, 00:12
Une ne peshkim...
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Elina
23-04-07, 00:13
Me sa po e shoh une ketu burrnimi qenka per gjueti :biggrin:


Un per veti pra shti rruza ne pe me mire sa hy ne gjynah e marr shpirtera te pafajshem:biggrin:

LOJETARI
23-04-07, 00:16
Me sa po e shoh une ketu burrnimi qenka per gjueti :biggrin:


Un per veti pra shti rruza ne pe me mire sa hy ne gjynah e marr shpirtera te pafajshem:biggrin:

hahhahahahaahahahaha...................reagim interesant :tongue:

Paradox_13
23-04-07, 07:33
Ateher ma nuk do te kem obligime ndaj Kujteses...

Buqja_ch
23-04-07, 18:41
Do te beje gjum me te qet.......

Preshevar
23-04-07, 18:49
Do te beje gjum me te qet.......

ty pot bojka zarar interneti. :biggrin:

Buqja_ch
28-11-07, 15:07
ty pot bojka zarar interneti. :biggrin:

A thua vetum mua ahahhahh do te pushojm disa dit pse jo

Estella
28-11-07, 15:18
s'ndalet asnjehr valla,edhe mu ndal na lajmrojn perpera per ndoje ore se jo tan diten
po edhe me ndodh me u ndal sosht diqka tragjike

vjeshta
28-11-07, 19:57
Do zbulojnė diqka tjeter !!

Gjumashja
28-11-07, 19:59
atehere qofte jetegjate mobili . . .

LaCoStA
31-12-07, 18:57
Kush mu kish desht , e kisha lyp permes gazetave hahah

Cia-Ferizaj
31-12-07, 18:59
mu sma kish nie hiq.......... se kisha bo live naj forum me shoqeri
hahahhahaha