PDA

View Full Version : Sikur te gjith anetaret te ishim motra dhe vllazer


Faqet : [1] 2

uliksi31
03-12-04, 21:57
Krejt na antaret me qen vllazer dhe motra biollogjik cka ish bo more :shock: A thua sa buke ne dite ishte deshte me marua e sa caji ish pi,e tj. :lol: :arrow:

Gjumashja
03-12-04, 22:03
po a din ti bre po baballart i kishim pas e po kpucat kish duft me ble ihaaaaa tani i kioshim pas depot tona hahahahahahah edhe butiket tona se po motren e kisha pas iiiii spo muj e shoh fundin hhahahahh

turisti
03-12-04, 22:13
Krejt na antaret me qen vllazer dhe motra biollogjik cka ish bo more :shock: A thua sa buke ne dite ishte deshte me marua e sa caji ish pi,e tj. :lol: :arrow:

Pershendetje per temen interesante ULIKS 31 dhe per ty veqanerisaht. :wink:

Si me kryesorja nuk kishim komunikue nepermjet kompjuterit,por DIREKT. Secili kish pas detyra te ndara : per furnizim,per mysafire,per punet - e tokes - ,dikush me kombajn,traktor,veture,ca ne qytet,ca ne pushime..... " motrat " i kishin nderrue garderoben mes vehti,dahirja ,tupani,cyrlet dhe klarineti nuk ishin ndal fare....


Ne rast se kishim jetue ne qytet, mos vetni,hahahahahahahahahahahahahahahaha,besoj se ishim pa me pak .

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

uliksi31
04-12-04, 07:34
Krejt na antaret me qen vllazer dhe motra biollogjik cka ish bo more :shock: A thua sa buke ne dite ishte deshte me marua e sa caji ish pi,e tj. :lol: :arrow:

Pershendetje per temen interesante ULIKS 31 dhe per ty veqanerisaht. :wink:

Si me kryesorja nuk kishim komunikue nepermjet kompjuterit,por DIREKT. Secili kish pas detyra te ndara : per furnizim,per mysafire,per punet - e tokes - ,dikush me kombajn,traktor,veture,ca ne qytet,ca ne pushime..... " motrat " i kishin nderrue garderoben mes vehti,dahirja ,tupani,cyrlet dhe klarineti nuk ishin ndal fare....


Ne rast se kishim jetue ne qytet, mos vetni,hahahahahahahahahahahahahahahaha,besoj se ishim pa me pak .

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Hahaha Turist.Une i kiha marr dy a tre vlezer dhe ndonje moter e kishim shkua per gjueti.Mere me mend kur te kishim qit cajat :lol: e ti perziejm sheqerin sa luga kish kersit :lol: :lol: Po babe dhe nene cilet te i bejm allahile :?: :lol:

Diana007
04-12-04, 08:54
hehehehhhehehh po tem interesante , poramendo tishim kan krejt motera edhe vllezer , kish ndosh 2-3 mos me fol nemes veti se nuk na kish ardh rendi me dol , e kut tishum ul me honger buk qfar berdima ishin bo hehheehh ,un kisha pas deshir te jem motra e vogel se me kish dasht me shum edhe kisha pshtu prej punve hehehheehehh

Kercovari
04-12-04, 11:40
hehehehhhehehh po tem interesante , poramendo tishim kan krejt motera edhe vllezer , kish ndosh 2-3 mos me fol nemes veti se nuk na kish ardh rendi me dol , e kut tishum ul me honger buk qfar berdima ishin bo hehheehh ,un kisha pas deshir te jem motra e vogel se me kish dasht me shum edhe kisha pshtu prej punve hehehheehehh
Edhe si moter e vogel do te ecje kembe zbathur.Haaaahaaaaa!

Diana007
04-12-04, 13:40
hehehehhhehehh po tem interesante , poramendo tishim kan krejt motera edhe vllezer , kish ndosh 2-3 mos me fol nemes veti se nuk na kish ardh rendi me dol , e kut tishum ul me honger buk qfar berdima ishin bo hehheehh ,un kisha pas deshir te jem motra e vogel se me kish dasht me shum edhe kisha pshtu prej punve hehehheehehh
Edhe si moter e vogel do te ecje kembe zbathur.Haaaahaaaaa!

Hhehehhehehhehehh jo more se gjith kata vllerzer e motra nuk me kish ra me hec ne kemb , me kisht mbajt ne dor :oops: hehehehhehehe

turisti
05-12-04, 00:45
Krejt na antaret me qen vllazer dhe motra biollogjik cka ish bo more :shock: A thua sa buke ne dite ishte deshte me marua e sa caji ish pi,e tj. :lol: :arrow:

Pershendetje per temen interesante ULIKS 31 dhe per ty veqanerisaht. :wink:

Si me kryesorja nuk kishim komunikue nepermjet kompjuterit,por DIREKT. Secili kish pas detyra te ndara : per furnizim,per mysafire,per punet - e tokes - ,dikush me kombajn,traktor,veture,ca ne qytet,ca ne pushime..... " motrat " i kishin nderrue garderoben mes vehti,dahirja ,tupani,cyrlet dhe klarineti nuk ishin ndal fare....


Ne rast se kishim jetue ne qytet, mos vetni,hahahahahahahahahahahahahahahaha,besoj se ishim pa me pak .

Ju pershendes,TURISTI. :wink:

Hahaha Turist.Une i kiha marr dy a tre vlezer dhe ndonje moter e kishim shkua per gjueti.Mere me mend kur te kishim qit cajat :lol: e ti perziejm sheqerin sa luga kish kersit :lol: :lol: Po babe dhe nene cilet te i bejm
allahile :?: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah.Femijet jane pasuria me e madhe.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Barbaroza
05-12-04, 19:57
Ishim knaqe krejt,cdo jave dasma,fiuuuuuuuuuuuuuu :P

livoreka bicio
05-12-04, 22:53
NUK KISHIME MUAJTE, TI MBAJTE MEND EMRAT E NJERTJETRIT. :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
05-12-04, 23:10
Uffff Xeher do kishte qenė atmosfera aa! :D
Phaaa ,pramendo ishim mbytė mė shumė duke u shtyrė se cili po punojmė mė shumė e cili po shėrbejm mė shumė??!! :roll:
Sa bukaa ?????? Mos vet aa ,nejse bukė s'do kishte shkuarė shumė ,se tashė allahė shyqėr ka rė dieta nė modė e kishimė shpėtuar nga buka, pra s'do shkontė shumė! :lol:
E cajė ????? Tybe treqind tybe nja 10 parė gjygyma ishė dashtė pėr njėherė me i pėrvėlu. Edhe plus asja s'di do kishin dalė a jo ?! :shock:
Kafe ??????? Phaaaa sa kafja do shėkonte ?! Kėtu jam e binde se do shkonim nė kapitullim e sipėr volla?! Se kafe jena qėllu tė gjithė merakėli!Ama ,tani edhe kur do folnim??? :lol: :lol: Paramendoni se sa postimi bėhėt nėpėr nėnforume , kukuuu me qenė duke folur kishim mbaru nga goja dhe veshėt?!Pasha mamin tek Dr cdo 2 orė ishė deshtė me dėrgu nga njė pėrsonė!
Tani do u bėnim kėrshė jo qohu ti pėrgati ,jo unė ,jo ai ,jo ajo e kėshtu..
Ja ,se di volla vetėm njė e di se bukur do kishim kalu, sidomos unė dhe Genta :wink: Se jena tė urta se jo qė dic a!

Gentiani
05-12-04, 23:47
Krejt na antaret me qen vllazer dhe motra biollogjik cka ish bo more :shock: A thua sa buke ne dite ishte deshte me marua e sa caji ish pi,e tj. :lol: :arrow:

Hehehee uliksi31, pikė sė pari i kishim pasė prindėrit (Babė e Nėnė) tė sakatuar pas gjithė kėtij kontributi e veprimtarie afėr 4000 fėmijė :wink: :lol: :lol: ēka nuk kujtoheni edhe ju me kėto pyetje ?! Pastaj mos pyet se ishte dashur me ndreqė njė qytet ekstra e edhe njė stacion policie se ishim rrahur prej mėngjezit e deri sa tė kishim shkuar nė gjumė ha,hahahaaaa jo ma more, jo ta mora jo e imja e jo e ytja.

I kishim nervozue ne fund edhe vehtė prindėrit e i kishin ra pishman qė kanė lindur aq shumė fėmijė... Phaaa po tė fortė kishin qenė edhe ata more gjithė ata fėmijė, eu pirolla u qoftė atyre e mos u paqa borgj. :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
06-12-04, 08:50
Krejt qka do kisha than e permenden. Por ej te lumt ata prinder qe na kishin pate edhe te mjeret ata. :wink:


PS: Ej kush mi ka marr papuqettttt prej juve motrave dhe vellezerve????????????? o veq mos te nxafsha. hehehehhe

pershendetje

Loloku
06-12-04, 09:07
Shume teme palidhje valla. Kurre nuk kish ardh rend me u martu!

Barbaroza
06-12-04, 09:46
Shume teme palidhje valla. Kurre nuk kish ardh rend me u martu!

Loloku,mos e mbaj kete dert sepse martesat do t'i benim ne baze te numrit te postimeve.Ti do te ishe vellai i dhjete apo aty diku pari ne rend martese.
Une e dyta :) :) :) :) :lol: :lol: :lol:

Diana007
06-12-04, 09:50
Shume teme palidhje valla. Kurre nuk kish ardh rend me u martu!

Loloku,mos e mbaj kete dert sepse martesat do t'i benim ne baze te numrit te postimeve.Ti do te ishe vellai i dhjete apo aty diku pari ne rend martese.
Une e dyta :) :) :) :) :lol: :lol: :lol:


Kuku nuk paska me ardh rendi kurr me u martu :oops: :oops: :oops: hehhehehehhehhehehhhehe

Barbaroza
06-12-04, 09:57
Diana007,hajt mos u brengos se te gjitheve u vie rendi,veq mos gabo te ikesh tek ndonje djale pa pelqimin tone se kurre nuk do te pajtohemi pastaj :evil: :evil:

:lol: :lol:

Diana007
06-12-04, 10:05
Diana007,hajt mos u brengos se te gjitheve u vie rendi,veq mos gabo te ikesh tek ndonje djale pa pelqimin tone se kurre nuk do te pajtohemi pastaj :evil: :evil:

:lol: :lol:

U moter gjith ata veta aty nuk mirret vesh edhe me ardh me jetu aty , leje ma mos me ju pelqy, gzoi vetem a po hiqet naja mu zvoglu numir i femijve heheheh, po jo moj pet un i respektoj vllezreit edhe motrat pa i vet nuk guzoj me vendos :oops:

Loloku
06-12-04, 10:07
Shume teme palidhje valla. Kurre nuk kish ardh rend me u martu!

Loloku,mos e mbaj kete dert sepse martesat do t'i benim ne baze te numrit te postimeve.Ti do te ishe vellai i dhjete apo aty diku pari ne rend martese.
Une e dyta :) :) :) :) :lol: :lol: :lol:


Kuku nuk paska me ardh rendi kurr me u martu :oops: :oops: :oops: hehhehehehhehhehehhhehe

Po me ba me qellu nafakprem edhe vetem nje mjafton sa mos ta provosh martesen kurre Barbaroza, le pastaj ne gjithe kete kallaballek qe nuk arrine t'i njohesh te gjithe as avanture nuk goxon te besh se bahet incest!
Mua nuk me pelqen per vete. Radha nuk me pengon shume, por rehat nuk bahem kurre! Pastaj kur te ma radhen ketu, apo Diana007?

Diana007
06-12-04, 10:16
Po me ba me qellu nafakprem edhe vetem nje mjafton sa mos ta provosh martesen kurre Barbaroza, le pastaj ne gjithe kete kallaballek qe nuk arrine t'i njohesh te gjithe as avanture nuk goxon te besh se bahet incest!
Mua nuk me pelqen per vete. Radha nuk me pengon shume, por rehat nuk bahem kurre! Pastaj kur te ma radhen ketu, apo Diana007?

Ja qashtu esht topi nuk e lun hehehhhehhehehhe

T pershendes Diana

Loloku
06-12-04, 10:22
Jo vec topi qe nuk e luan, por as fundi i detit nuk e fsheh a!Flm Diana, pershendetje paq!

ShEjToNkA
06-12-04, 10:28
Aiii edhe ju hajt be mos u bėni merak se tė gjithė ishi martu qyy. Edhe nuk ishė deshtė me pritė as radhė e as nga postime ,por nga mosha qyy. Cili i ishi bėrė pėr martes ishi martu!
Kėshtu qė aty do kishim qenė live dhe s'do na u kishin nevojit as postimet e as radha!

Diana007
06-12-04, 10:28
Krejt qka do kisha than e permenden. Por ej te lumt ata prinder qe na kishin pate edhe te mjeret ata. :wink:


PS: Ej kush mi ka marr papuqettttt prej juve motrave dhe vellezerve????????????? o veq mos te nxafsha. hehehehhe

pershendetje

Uh ti kam math un , se per qka ti dje mi ke marr te miat edhe un ti kam marr, se i kam harru jasht te miat edhe mi kan marr qent :cry: hehehh

Kaltrushi
06-12-04, 10:33
Krejt qka do kisha than e permenden. Por ej te lumt ata prinder qe na kishin pate edhe te mjeret ata. :wink:


PS: Ej kush mi ka marr papuqettttt prej juve motrave dhe vellezerve????????????? o veq mos te nxafsha. hehehehhe

pershendetje

Uh ti kam math un , se per qka ti dje mi ke marr te miat edhe un ti kam marr, se i kam harru jasht te miat edhe mi kan marr qent :cry: hehehh

O ke fat qe je e vogla. E bertet mami me te rreh ty. bone edhe njeher me i morre do ta shifesh bre ti. a nive mireeeeeee?????? :D :D

motrushe mos mu idhno se po te nguxi se ti po me doket je ka e mbron dikend tjeter. Se numri im te bjen i madh. hmmmmmmm kush mi ka marr moreeeeee??????????? :wink:

Diana007
06-12-04, 10:41
O ke fat qe je e vogla. E bertet mami me te rreh ty. bone edhe njeher me i morre do ta shifesh bre ti. a nive mireeeeeee?????? :D :D

motrushe mos mu idhno se po te nguxi se ti po me doket je ka e mbron dikend tjeter. Se numri im te bjen i madh. hmmmmmmm kush mi ka marr moreeeeee??????????? :wink:


U shyqyr se jam me e voglaaaaaaaaaa nuk po me rreh kerkush hehhehe

Jo dada Kaltrush nuk po e bmroj askend po un ti kam bmath
se tuat po me pelqej me shum hheeheeheh :wink:

Kaltrushi
06-12-04, 10:52
O ke fat qe je e vogla. E bertet mami me te rreh ty. bone edhe njeher me i morre do ta shifesh bre ti. a nive mireeeeeee?????? :D :D

motrushe mos mu idhno se po te nguxi se ti po me doket je ka e mbron dikend tjeter. Se numri im te bjen i madh. hmmmmmmm kush mi ka marr moreeeeee??????????? :wink:


U shyqyr se jam me e voglaaaaaaaaaa nuk po me rreh kerkush hehhehe

Jo dada Kaltrush nuk po e bmroj askend po un ti kam bmath
se tuat po me pelqej me shum hheeheeheh :wink:

O zot qysh po tingllon kjo fjale "Dade" ne veshin teme. Vetem degjom mire motra e dashur ma e vogla e jona (forumit) mos mi zhyt se kane kushtu kogja shtrejt. :wink: motrshe.

Diana007
06-12-04, 11:09
Mammmmmmmmmm , babbbbbbbbb du papuqe se vetem un kam bet pa papuqeeeeeeeeee :cry: :cry: askush nuk po me blen :cry: :cry:

aferdita
06-12-04, 11:29
po te ishte ashtu nuk do te shkonim edhe aq mire mesveti,se ne ketu nuk jemi per t'u martuar......
dhe po te ishim motra dhe vllezer ishim perla cdo dite hahaha
:lol: :wink: [b]

Agroni22
06-12-04, 14:50
ma mire si nuk jena vllezer e motra se nuk kishum dite qa me ba

Diana007
07-12-04, 13:17
Ku parmendo kur te ulemi me kqyr televizionin , edhe me pas vetem nje tv, kerrsh ishi bo , jo le kete jo ate , tani un si me e vogla vetem filma vizatum kisha pas qef me kqyr , edhe gjithmon problem ishi kan hehhehh, ani me pas pas netin ne shtepi kukuk per nje dit kompjuteri ish prish , as nje tast tastres nuk i kish mbet hehehehheehhh

Murgesha
07-12-04, 16:32
Jo shyqyr qe sjemi te gjithe vellezer e motra.
Mos vet zakonisht disa jane me te dhanun pas punes, atyre ju kish ra bretku tuj punu me mbajt edhe grupet e dembelave.
Ne qofte se ish ba martesa me numer te shkrimeve mos vet hiq se une valla u plaka si Beqarice. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
24-03-05, 11:58
Sikur tė gjitha antarėt tė ishim vllezėr e motra???


More ndoshta nė kėtė aspekt mirė do kishim shku. por po tė ishi ju krejt vllezė e neve nusee (kunata mes vete) ,Kuku vajė halli pėr kėtė konakė :lol: :lol:

Diana007
24-03-05, 12:03
Sikur tė gjitha antarėt tė ishim vllezėr e motra???


More ndoshta nė kėtė aspekt mirė do kishim shku. por po tė ishi ju krejt vllezė e neve nusee (kunata mes vete) ,Kuku vajė halli pėr kėtė konakė :lol: :lol:

hehhehhhehehehehehhehehheehehehheheehhehhehehheh ishkan dahs me dal perj shpis hehehehehheeh mje r vjrra qe ishkan hehehheheheee

Drenicaki
24-03-05, 21:06
Jo sbahet sepse gjith keta qifta qe po martohen e qmartohen sikur te ishin vellezer e motra sdo te mund te benin ket gjė! :lol: :lol: :lol:

Kercovari
25-03-05, 11:48
Jo sbahet sepse gjith keta qifta qe po martohen e qmartohen sikur te ishin vellezer e motra sdo te mund te benin ket gjė! :lol: :lol: :lol:
Mire thua Drenicak,do te mbeteshin pa martu!.Keq!

Diana007
25-03-05, 11:49
Jo sbahet sepse gjith keta qifta qe po martohen e qmartohen sikur te ishin vellezer e motra sdo te mund te benin ket gjė! :lol: :lol: :lol:
Mire thua Drenicak,do te mbeteshin pa martu!.Keq!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
25-03-05, 11:58
Jo,me mire qe s'jemi se tani nuk do te mund te martoheshim,e keshtu u knaqem! :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
25-03-05, 16:36
Jo,me mire qe s'jemi se tani nuk do te mund te martoheshim,e keshtu u knaqem! :lol: :lol: :lol: :wink:


Ma paske marrė mendimin tem. :evil:

DEA
25-03-05, 16:45
sikur te gjithe te ishim vellezer e motra te nje shtepije, i mjer Zoti i shtepise :wink:

Barbaroza
25-03-05, 16:49
Jo,me mire qe s'jemi se tani nuk do te mund te martoheshim,e keshtu u knaqem! :lol: :lol: :lol: :wink:


Ma paske marrė mendimin tem. :evil:

Ani de se gje normale eshte me ta marre nganjehere mendimin.Po tybeee! :lol:

Barbaroza
25-03-05, 16:51
sikur te gjithe te ishim vellezer e motra te nje shtepije, i mjer Zoti i shtepise :wink:

Jo moj se ne vete i kishim kryer detyrat e shtepise! :lol:

uliksi31
25-03-05, 16:53
sikur te gjithe te ishim vellezer e motra te nje shtepije, i mjer Zoti i shtepise :wink:

Jo moj se ne vete i kishim kryer detyrat e shtepise! :lol:

Sa e rehmja ish bo mes nesh :lol: Motrat i kishin nxjerr floket njera tjetres :lol: :lol:

Barbaroza
25-03-05, 16:54
sikur te gjithe te ishim vellezer e motra te nje shtepije, i mjer Zoti i shtepise :wink:

Jo moj se ne vete i kishim kryer detyrat e shtepise! :lol:

Sa e rehmja ish bo mes nesh :lol: Motrat i kishin nxjerr floket njera tjetres :lol: :lol:

Valla me ma turbullu ujin,une i kisha shqy motrat,ani qysh jam e serte! :evil:

DEA
25-03-05, 16:56
sikur te gjithe te ishim vellezer e motra te nje shtepije, i mjer Zoti i shtepise :wink:

Jo moj se ne vete i kishim kryer detyrat e shtepise! :lol:

Sa e rehmja ish bo mes nesh :lol: Motrat i kishin nxjerr floket njera tjetres :lol: :lol:

Valla me ma turbullu ujin,une i kisha shqy motrat,ani qysh jam e serte! :evil:
mvaret se cila moter me radhe do te ishe hahahahahahaahe vogla do mbetej e vogla me i ndegju te medhajat hahahahahahhaahhahaahah

uliksi31
25-03-05, 16:58
Sikur t'ishim vllezer e me luajt top:Vllezrit fetar kunder vllezerve politicar.Mjeri referi cka kish hjek :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
25-03-05, 16:58
sikur te gjithe te ishim vellezer e motra te nje shtepije, i mjer Zoti i shtepise :wink:

Jo moj se ne vete i kishim kryer detyrat e shtepise! :lol:

Sa e rehmja ish bo mes nesh :lol: Motrat i kishin nxjerr floket njera tjetres :lol: :lol:

Valla me ma turbullu ujin,une i kisha shqy motrat,ani qysh jam e serte! :evil:
mvaret se cila moter me radhe do te ishe hahahahahahaahe vogla do mbetej e vogla me i ndegju te medhajat hahahahahahhaahhahaahah

Une e vogla,por ajo e lazdruara. :lol:

DEA
25-03-05, 17:00
sikur te gjithe te ishim vellezer e motra te nje shtepije, i mjer Zoti i shtepise :wink:

Jo moj se ne vete i kishim kryer detyrat e shtepise! :lol:

Sa e rehmja ish bo mes nesh :lol: Motrat i kishin nxjerr floket njera tjetres :lol: :lol:

Valla me ma turbullu ujin,une i kisha shqy motrat,ani qysh jam e serte! :evil:
mvaret se cila moter me radhe do te ishe hahahahahahaahe vogla do mbetej e vogla me i ndegju te medhajat hahahahahahhaahhahaahah

Une e vogla,por ajo e lazdruara. :lol:


E lazdruara e prinderve se sa per motra ti kuqin faqet hahahahahhahhhhh

Barbaroza
25-03-05, 17:01
Eeeee me guxu prej mamit e babit. :lol: :lol: :lol: :wink:

DEA
25-03-05, 17:03
Eeeee me guxu prej mamit e babit. :lol: :lol: :lol: :wink:
shumica e mbun pakicen moj, prinderit jane dy, e vellezer e motra ketu ne Dardani phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me te shti ne dore smund te qohesh nga krevati me dite te tera :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po rri urte e merrna me te mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
25-03-05, 17:06
Sikur t'ishim vllezer e me luajt top:Vllezrit fetar kunder vllezerve politicar.Mjeri referi cka kish hjek :lol: :lol: :lol:

Shyqyr qe nuk jemi,sa e shoh une do te kersiste dajagu!

Barbaroza
25-03-05, 17:07
Eeeee me guxu prej mamit e babit. :lol: :lol: :lol: :wink:
shumica e mbun pakicen moj, prinderit jane dy, e vellezer e motra ketu ne Dardani phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me te shti ne dore smund te qohesh nga krevati me dite te tera :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po rri urte e merrna me te mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hmmm,jo veq mamit e babit qe ma mbajne anen,po kam edhe xhaxhi Uliksin,dajkon Gjebrail,nipcen Gentian,gjyshin dhe gjyshen,te gjithe keta me dalin zot mua. :lol: :lol: :lol:

uliksi31
25-03-05, 17:10
Sikur t'ishim vllezer e me luajt top:Vllezrit fetar kunder vllezerve politicar.Mjeri referi cka kish hjek :lol: :lol: :lol:

Shyqyr qe nuk jemi,sa e shoh une do te kersiste dajagu!

Une besoj se vllezrit fetar kishin avncua.Se politicart,krejt ishin dallashtis :lol: :lol:

Kercovari
25-03-05, 17:12
Sikur t'ishim vllezer e me luajt top:Vllezrit fetar kunder vllezerve politicar.Mjeri referi cka kish hjek :lol: :lol: :lol:

Shyqyr qe nuk jemi,sa e shoh une do te kersiste dajagu!

Une besoj se vllezrit fetar kishin avncua.Se politicart,krejt ishin dallashtis :lol: :lol:
Po de,s e fetaret me shume dhe me mire i godet plumbi se politikanet,keto te mbrapmit te fusin ne ter fetare qe te mos dish pse ke vdeke.hahahaah!

doGzona
29-03-05, 04:09
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:

ShEjToNkA
29-03-05, 13:41
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :wink:

Murgesha
29-03-05, 14:18
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:


Kuurrė mė mirė s`ke folė, ani si u mėsu kjo veq me stupcė nė krahė me ndejt. :lol: :lol: :lol:

DEA
29-03-05, 14:21
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:


Kuurrė mė mirė s`ke folė, ani si u mėsu kjo veq me stupcė nė krahė me ndejt. :lol: :lol: :lol:


Se ti hiq valla, une jau kisha mbajt dert juve dyjave, qe s`dorzoheni asnjera hahahahahahahhaahahha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
29-03-05, 14:24
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:


Kuurrė mė mirė s`ke folė, ani si u mėsu kjo veq me stupcė nė krahė me ndejt. :lol: :lol: :lol:


Se ti hiq valla, une jau kisha mbajt dert juve dyjave, qe s`dorzoheni asnjera hahahahahahahhaahahha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Njėmend Dea a tu shėru hunda??? :lol: :lol: :lol:

Diana007
29-03-05, 14:26
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:


Kuurrė mė mirė s`ke folė, ani si u mėsu kjo veq me stupcė nė krahė me ndejt. :lol: :lol: :lol:


Se ti hiq valla, une jau kisha mbajt dert juve dyjave, qe s`dorzoheni asnjera hahahahahahahhaahahha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Unkisha nejt vem ngat mamit se isha tut per ketyre dyave :lol: :lol:

Kercovari
29-03-05, 14:27
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:


Kuurrė mė mirė s`ke folė, ani si u mėsu kjo veq me stupcė nė krahė me ndejt. :lol: :lol: :lol:


Se ti hiq valla, une jau kisha mbajt dert juve dyjave, qe s`dorzoheni asnjera hahahahahahahhaahahha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Njėmend Dea a tu shėru hunda??? :lol: :lol: :lol:
A i ka te thyme?.

DEA
29-03-05, 14:28
Eh sa rrehen e kishim honger prej ShEjToNkEs :lol:


Kuurrė mė mirė s`ke folė, ani si u mėsu kjo veq me stupcė nė krahė me ndejt. :lol: :lol: :lol:


Se ti hiq valla, une jau kisha mbajt dert juve dyjave, qe s`dorzoheni asnjera hahahahahahahhaahahha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Njėmend Dea a tu shėru hunda??? :lol: :lol: :lol:

u shendosh vironja, tash large juve deri sa te pajisem me armatim kunder jush hahahahahahahahaha

E Panjohura
01-04-05, 13:19
Hahhah tem interesante valla,,nesje un pak si ma e reja tash ne ket forum..Po desha tju them mir ish kan ju meq qen motra e vellezer ndoshta edhe mau me kishi mar ne at grup :oops: Po ma zorti e kishum pas me kopjuter kuku qysh po e paramendoj tu prit ne rend jo te ulem un jo un phaaaaaaaaaa.....

Diana007
01-04-05, 13:23
Hahhah tem interesante valla,,nesje un pak si ma e reja tash ne ket forum..Po desha tju them mir ish kan ju meq qen motra e vellezer ndoshta edhe mau me kishi mar ne at grup :oops: Po ma zorti e kishum pas me kopjuter kuku qysh po e paramendoj tu prit ne rend jo te ulem un jo un phaaaaaaaaaa.....

Hhehhehehehehehhheh moj e panohur kurr nuk na kish adh rendi , ish pish tu u rre jo ti nejt me shum jo ti hehhehehheheheeh

E Panjohura
01-04-05, 20:51
Hahhahah valla po mundem me paramendu sa boksi sa shkelmat kuku e kishum len najnje sakat ma naj sy a ma naj dor hahahah....

Diana007
02-04-05, 10:38
Ani na qikat te shkretat nuk kishm guxu me bo za hiq , prej vllezeve heheheehhehehehheheheheeh :P :P :P :P

E Panjohura
10-04-05, 10:53
Qy qy na ju kishum gjujt vellezerve me thoj te gjat qysh i kemi krejt ftyren ja kishum prish hahahahah,kush za skish guxu me na be,,,edhe femrat kan perparsi apo jo :wink: ...!!?

Piskama
10-04-05, 10:54
Qy qy na ju kishum gjujt vellezerve me thoj te gjat qysh i kemi krejt ftyren ja kishum prish hahahahah,kush za skish guxu me na be,,,edhe femrat kan perparsi apo jo :wink: ...!!?


Poooooooooooooooo ashtuuuuuuuuuuuuu eshteeeeeeeeeee. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
10-04-05, 10:56
Qy qy na ju kishum gjujt vellezerve me thoj te gjat qysh i kemi krejt ftyren ja kishum prish hahahahah,kush za skish guxu me na be,,,edhe femrat kan perparsi apo jo :wink: ...!!?

Valla e panjohura,bash mire e ki.

Dhe nuk jau kishim lshu vendin,se keshtu e ashtu kemi perparsi. :lol: :lol:

Drenicaki
10-04-05, 11:00
jo more ēka jeni ka thoni sa martesat e qmartesat po i bani sikur te ishit motra e vllezer as me u martu skishit mujt moj vasha!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-04-05, 11:02
jo more ēka jeni ka thoni sa martesat e qmartesat po i bani sikur te ishit motra e vllezer as me u martu skishit mujt moj vasha!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


O janė qu peshėėėėėėėėėė he zoti i huptė qė po kėrkojnė me qenė vėllezėr e motra. :lol:

Domira
10-04-05, 11:04
jo more ēka jeni ka thoni sa martesat e qmartesat po i bani sikur te ishit motra e vllezer as me u martu skishit mujt moj vasha!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


O janė qu peshėėėėėėėėėė he zoti i huptė qė po kėrkojnė me qenė vėllezėr e motra. :lol:
:lol:

Murgesha
10-04-05, 11:06
Hahhahah valla po mundem me paramendu sa boksi sa shkelmat kuku e kishum len najnje sakat ma naj sy a ma naj dor hahahah....


Dhe ty si ma e vogla kurrė stė kisha ardhė rendi me e marrė kompjuterin.

Murgesha
10-04-05, 11:07
jo more ēka jeni ka thoni sa martesat e qmartesat po i bani sikur te ishit motra e vllezer as me u martu skishit mujt moj vasha!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


O janė qu peshėėėėėėėėėė he zoti i huptė qė po kėrkojnė me qenė vėllezėr e motra. :lol:
:lol:


Po de Domira ēka po qeshesh???
A nuk ėshtė ashtu a???? :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
10-04-05, 11:08
jo more ēka jeni ka thoni sa martesat e qmartesat po i bani sikur te ishit motra e vllezer as me u martu skishit mujt moj vasha!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


O janė qu peshėėėėėėėėėė he zoti i huptė qė po kėrkojnė me qenė vėllezėr e motra. :lol: e ma edhe lypin burra edhe dojn me kan vellezer po kjo nuk shkon more! :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-04-05, 11:11
jo more ēka jeni ka thoni sa martesat e qmartesat po i bani sikur te ishit motra e vllezer as me u martu skishit mujt moj vasha!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


O janė qu peshėėėėėėėėėė he zoti i huptė qė po kėrkojnė me qenė vėllezėr e motra. :lol: e ma edhe lypin burra edhe dojn me kan vellezer po kjo nuk shkon more! :lol: :lol: :lol:


Jo de, edhe unė ashtu po them.
Hem burrė hem vlla ska askund. :lol: :lol: :lol:

Domira
10-04-05, 11:12
jo more ēka jeni ka thoni sa martesat e qmartesat po i bani sikur te ishit motra e vllezer as me u martu skishit mujt moj vasha!hahahahahahaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:


O janė qu peshėėėėėėėėėė he zoti i huptė qė po kėrkojnė me qenė vėllezėr e motra. :lol: e ma edhe lypin burra edhe dojn me kan vellezer po kjo nuk shkon more! :lol: :lol: :lol:


Jo de, edhe unė ashtu po them.
Hem burrė hem vlla ska askund. :lol: :lol: :lol:

Sa mir ke fol Murgesha he te lumte goja :lol:

Murgesha
10-04-05, 11:15
Sa mir ke fol Murgesha he te lumte goja :lol:


O loqki flas unė mirė si s`flas ani, se ky ėshtė problem jetik. :wink: :wink:

Domira
10-04-05, 11:16
Sa mir ke fol Murgesha he te lumte goja :lol:


O loqki flas unė mirė si s`flas ani, se ky ėshtė problem jetik. :wink: :wink:

Po pra s'ka fjale per ket prooblem :lol: :wink:

Honesty^uk.
14-08-05, 20:43
Ateher pjesemarrja ne fd do ishte ZERO dhe e panevojshme

dr1ta
14-08-05, 20:51
Ateher pjesemarrja ne fd do ishte ZERO dhe e panevojshme

yeahh hiq interesant :P

Tomori
14-08-05, 20:53
Pa lidhje pyetje!
-Qka ska deti hej medet?!!!

vjeshta
19-03-07, 20:09
Nuk ishim shtu,upssss !

gazi-de
19-03-07, 20:41
ani tisha kane une me i madhi, qe i kisha rre do kuku...hghghghghg

Dreni30
19-03-07, 21:12
ani tisha kane une me i madhi, qe i kisha rre do kuku...hghghghghg

Shume me vend eshte kjo teme gazi, por nuk po dihet kush eshte me i madhi e sa po e rendojme me fjale njeri tjetrin. Edhe pse eshte forum e ka liri ne te folur duhet pak te kem rrespekt per njeri tjetrin.

gazi-de
19-03-07, 21:18
Shume me vend eshte kjo teme gazi, por nuk po dihet kush eshte me i madhi e sa po e rendojme me fjale njeri tjetrin. Edhe pse eshte forum e ka liri ne te folur duhet pak te kem rrespekt per njeri tjetrin.
mire e ke Dreni30,pore une bera pake humor,dhe besoj deri tashe qe nuke a kame lendu ase kende me fjal,besoj edhe te ardhmen do te jet keshtu....

Dreni30
19-03-07, 21:26
mire e ke Dreni30,pore une bera pake humor,dhe besoj deri tashe qe nuke a kame lendu ase kende me fjal,besoj edhe te ardhmen do te jet keshtu....

Me vjen mire gazi qe mendon ashtu edhe ashtu duhet te jet, por ka shumeve qe ju mungon rrespekti ketu.

ARI_03
19-03-07, 21:38
Sikur te gjithė anėtaret te ishin vėllezer dhe motra unė nga kureshtja e pyes vehten se kush do te ishin prindėrit tanė....???? moderatorėt ....!!!!! jo ishalla........:biggrin:

thėnie nga vėllaqko- AGOLLI.

Albanian eX|PerT
19-03-07, 21:49
Sikur te gjithė anėtaret te ishin vėllezer dhe motra unė nga kureshtja e pyes vehten se kush do te ishin prindėrit tanė....???? moderatorėt ....!!!!! jo ishalla........:biggrin:

thėnie nga vėllaqko- AGOLLI.


Eh vellaqko te mencur qe kemi pasur o lal, ... shpresoj te i zgjatet lumturija, aq sa eshte i gjate lumi Nil, lol; hahahahahhahaahahha!

Sikur te ishin te gjithe anetaret vellezer dhe motra, e nese prinderit tane do ishin moderatoret, atehere une do behesha femiju me i mbrapsht ne bote, hahahahahahahahahahahha a hh ah ah ah ahahhahaha ;lol

Me falni per shakate, porse nuk mundem te rri dot pa to hahahahahahaha

jadore
19-03-07, 22:12
Nuk ishim shtu,upssss !

.. bash do ishte interesant , ani po e mendoj po ti ja tregonja mames kete sypozim do me thonte .. a je normal ti ...???

jadore
19-03-07, 22:21
Sikur te gjithė anėtaret te ishin vėllezer dhe motra unė nga kureshtja e pyes vehten se kush do te ishin prindėrit tanė....???? moderatorėt ....!!!!! jo ishalla........:biggrin:

thėnie nga vėllaqko- AGOLLI.pershendetje ARI-3 ,
...mu duk interesante kjo thenje e Agollit , megjithate pyetem qe nga kjo risi ketu ne forum , antaret antarsohen , per arsye personale, terhiqen (!!!!) dhe prap transmetojne mesazhet e tyre permes nickeve te antareve tjere ?!!!!...
p.s.
...vertet ishte nje pyetje nga motra e juaj (pasi jemi veq tek kjo teme ) mirpo them ,qe nuk kam koment per zgjidhje enigme (???) ... pse tash kjo forme , cilet faktore shtyne antaret te kalojne nga virtualiteti ne ilegalitet virtual ...??
..ok,vella Ari i trete , ma pershendet vella Agollin te cilin aq shume e respektuam megjithate "iku"dhe nuk done te banoj me ne nje familje ..
motra J'ador

prishtinasi
19-03-07, 22:26
Sikur te gjith anetaret te ishim motra dhe vllazer ?

- Atehere, nese do te ishte ashtu, nuk do te kisha kerkuar sekretaresh...:biggrin: po shtepi me qera!

Albanian eX|PerT
19-03-07, 22:29
> Sikur te gjith anetaret te ishim motra dhe vllazer (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=960483#post960483)

Patjeter do kishim prinder, e nese ata do jene ndonje qifte (2) nga moderatoret, atehere do te na sulmonin te tjeret per demagogji duke na thene: "Tiri, tiri, si baba i biri", ha ha ha ha ha, lol; hahahahahaha!

albanian!

selvija
19-03-07, 22:30
Sikur te ishim vllezer e motra,, kishin hanger do shpulla. E keshtu spo kemi qka tju bejme..:redface:

rafet llapjani
19-03-07, 22:41
valla me pa kan keshtu te gjith motra e vllazni ish duft babe e nane mi shti ne librin e genisit se te vyshum ahahaahahhhahahhah

selvija
19-03-07, 22:46
valla me pa kan keshtu te gjith motra e vllazni ish duft babe e nane mi shti ne librin e genisit se te vyshum ahahaahahhhahahhahBaba e Nena sjan demela po punojn dit e nate..hahhaha e jo si ne ne Forum haha...pe lam me ka 1 femi ahahah

rafet llapjani
19-03-07, 22:51
Baba e Nena sjan demela po punojn dit e nate..hahhaha e jo si ne ne Forum haha...pe lam me ka 1 femi ahahah

Po de qata baba e nana jan lodh e na spomujm se shum kan pune ,pom doket e kishin pa lyp funin po se kishin pa gjet ahgaghaghaghaghaghaghagh

selvija
19-03-07, 22:55
Po de qata baba e nana jan lodh e na spomujm se shum kan pune ,pom doket e kishin pa lyp funin po se kishin pa gjet ahgaghaghaghaghaghaghaghO smundesh ti me gjett, se nana e baba e kan gjet qysh i kan ba gjith keta pa fund , ju kishin ra gjysma ne kok nese ishte pa fund..:biggrin:

rafet llapjani
19-03-07, 23:00
O smundesh ti me gjett, se nana e baba e kan gjet qysh i kan ba gjith keta pa fund , ju kishin ra gjysma ne kok nese ishte pa fund..:biggrin:

O dreqi ty thang po sajm tu ja lyp funin po fillimin aghaghaghaghaghaghaghagh


Valla xix e paske ba aftarin ishalla ste bje kush msysh ahahahahah

selvija
19-03-07, 23:04
O dreqi ty thang po sajm tu ja lyp funin po fillimin aghaghaghaghaghaghaghagh


Valla xix e paske ba aftarin ishalla ste bje kush msysh ahahahahahTyben ti sa per fillim me doke hiqqq se hahaha

Pse a se ke pa qe jam kan tek mulla rafet me shkrue hajmalin per mysh a ahahhaha

lalii me qoj ne ate dere hahaha:biggrin:

rafet llapjani
19-03-07, 23:07
Tyben ti sa per fillim me doke hiqqq se hahaha

Pse a se ke pa qe jam kan tek mulla rafet me shkrue hajmalin per mysh a ahahhaha

lalii me qoj ne ate dere hahaha:biggrin:

kur bre tekje kon te mulla rafeti ate shtini mi zgjedh iqkurt aaaa aaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh jo ma kush msayh ska me te rae hiq mos ke dert aghaghaghahgaghgh

selvija
19-03-07, 23:10
kur bre tekje kon te mulla rafeti ate shtini mi zgjedh iqkurt aaaa aaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh jo ma kush msayh ska me te rae hiq mos ke dert aghaghaghahgaghghTa hangte dreqi kryt ty haaa,, a sedin se kam lidh nyje a hahaha veq me shpat ndryshe nuk zgjidhet...:biggrin:

rafet llapjani
19-03-07, 23:13
Ta hangte dreqi kryt ty haaa,, a sedin se kam lidh nyje a hahaha veq me shpat ndryshe nuk zgjidhet...:biggrin:

Po aaaaaaaaaa jo me shpat ska nevoj tash u dal nje send i ri me brisk rruze cop cop ti bon ahahahhhahahaha

selvija
19-03-07, 23:15
Po aaaaaaaaaa jo me shpat ska nevoj tash u dal nje send i ri me brisk rruze cop cop ti bon ahahahhhahahahaQy qy don ne perdor dhun ne iqkur aa hahahah ski qka i man... e sill iqkurit..hahahaha

rafet llapjani
19-03-07, 23:18
Qy qy don ne perdor dhun ne iqkur aa hahahah ski qka i man... e sill iqkurit..hahahaha

Qy dhun mos deshte keksa ghaaghaghahg po ti a nuk shkove me fjet mu ga qe na the naten e mire aghaghaghaagh

selvija
19-03-07, 23:20
Qy dhun mos deshte keksa ghaaghaghahg po ti a nuk shkove me fjet mu ga qe na the naten e mire aghaghaghaaghAHAHAHHAahahahahah u pakaaaaaaaaaaaa shkovaaaa..

rafet llapjani
19-03-07, 23:22
AHAHAHHAahahahahah u pakaaaaaaaaaaaa shkovaaaa..

Mos u pak se mos po te bjen tlig e nuk i vyn ase shakovices aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

selvija
19-03-07, 23:24
Mos u pak se mos po te bjen tlig e nuk i vyn ase shakovices aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghEdhe me rafte tlig endrra ishalla me shkona atje ata yjxxx ti shikoj edhe njher hahaha:biggrin:

rafet llapjani
19-03-07, 23:26
Edhe me rafte tlig endrra ishalla me shkona atje ata yjxxx ti shikoj edhe njher hahaha:biggrin:

O ma mire mos me kan ti edhe une vlla e moter se ishum myt tu u rreh aggaagagagagagaagg

sherri
19-03-07, 23:51
Ani,ani Rafet,ketu je ardh me ba vllazen e motra,e vllau qe te ka bajt ne qaf as ni qaj se thirre me ja qit..

rafet llapjani
19-03-07, 23:53
Ani,ani Rafet,ketu je ardh me ba vllazen e motra,e vllau qe te ka bajt ne qaf as ni qaj se thirre me ja qit..

Hajde balit te qes qaj deri te pshurresh a per qet pun don mem ngushtu shnosh batllava sa te ka uje se qaj sadush hahahahahah

sherri
19-03-07, 23:56
Hajde balit te qes qaj deri te pshurresh a per qet pun don mem ngushtu shnosh batllava sa te ka uje se qaj sadush hahahahahah
Qashtu vlla,se nime me pate mundue,,tona hallall veq niher edhe me pate pshurr ne qaf,qata duhesh me la diqysh

Sy_kaltra
12-08-07, 12:50
Shyqyr qe nuk jan se si te kish fillu debati i temave shoqerore apo atyre fetare ishin mbyte nder veti ahhahahahahhaa:biggrin:

selvija
12-08-07, 16:57
Shyqyr qe nuk jan se si te kish fillu debati i temave shoqerore apo atyre fetare ishin mbyte nder veti ahhahahahahhaa:biggrin:Jo valla kishim qit qaj njere tjetrit ishim knaq,,kishim nda punet secili per vete nje shtepi e madhe sna kish nxane..sa mir ish kane...

Shqiptare
13-08-07, 13:38
Ma mire ish kan, kishim ken nji familje e madhe e s'kishim pas anmiqsi ndermjet veti hiq :biggrin:

Diana007
13-08-07, 13:43
Ma mire ish kan, kishim ken nji familje e madhe e s'kishim pas anmiqsi ndermjet veti hiq :biggrin:


Pa pa moter me te pas ty aaaaa :biggrin:

Shqiptare
13-08-07, 13:45
Pa pa moter me te pas ty aaaaa :biggrin:


Mire apo keq? :rolleyes: :biggrin:

Diana007
13-08-07, 13:50
Mire apo keq? :rolleyes: :biggrin:


Paj mir me qen moter me ty , ama mnjher i kishe ron pishman ti me qen un motra yte ahahah

egi
13-08-07, 13:52
edhe une du me pas motra, se veq dy ne shpi s'po me mjaftojn :tongue: :biggrin:

Shqiptare
13-08-07, 13:55
Paj mir me qen moter me ty , ama mnjher i kishe ron pishman ti me qen un motra yte ahahah

Qy,qy, pej kahit e nxore ket perfundim moj ti :rolleyes:

lyra2
13-08-07, 14:07
Shume rralle ishim sjell kah FD...................:biggrin: :wink:

Shqiptare
13-08-07, 14:09
Shume rralle ishim sjell kah FD...................:biggrin: :wink:

Oj lyra, plus edhe s'kish pas me pas dashni hiq. Skishin pas pune msitet hiq :biggrin:

lyra2
13-08-07, 14:11
Oj lyra, plus edhe s'kish pas me pas dashni hiq. Skishin pas pune msitet hiq :biggrin:
Hajt Shqipe "qitma fjalen posht"nese mundesh...:biggrin:

Diana007
13-08-07, 14:12
Qy,qy, pej kahit e nxore ket perfundim moj ti :rolleyes:

Ahaahhahahaahah , po te kish shku mbrapa eedhe nuk te kish lon me bo ndonje aventur :biggrin:

Shqiptare
13-08-07, 14:15
Lyra, pse ?:rolleyes: A s'asht ashtu qysh thashe une a?

Diana, kush ashtu? :rolleyes:

:smile:

Diana007
13-08-07, 14:19
Lyra, pse ?:rolleyes: A s'asht ashtu qysh thashe une a?

Diana, kush ashtu? :rolleyes:

:smile:


Ti deeeeeeeeeee :biggrin:

rafet llapjani
13-08-07, 14:25
Oj Diana oj motraime ehup po e trullavt je kqyr moj qe kume kie ketu mue sa vallazni pi don ti aaaaaaa ma moj se me hin ne hise kta tjert aghaghaghghaghaghagahghaghaghagh

Shqiptare
13-08-07, 14:25
Ti deeeeeeeeeee :biggrin:

Hahahha, oj Diana, si moter e madhe, ashtu kish me e lyp nevoja :biggrin:

Diana007
13-08-07, 14:29
Oj Diana oj motraime ehup po e trullavt je kqyr moj qe kume kie ketu mue sa vallazni pi don ti aaaaaaa ma moj se me hin ne hise kta tjert aghaghaghghaghaghagahghaghaghagh

Po un e hupt s e po te shoh o vllaqko ahahhahhahhah , si je hallahile a je gjall aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Diana007
13-08-07, 14:31
Hahahha, oj Diana, si moter e madhe, ashtu kish me e lyp nevoja :biggrin:

Po de , tani un si moter ,e e vogel mos me te lo ti te lir , hm pa mos guxo me me marr mas veti , tani kam vellun ketu ahahhahahahahhahaahahha

rafet llapjani
13-08-07, 14:36
Po un e hupt s e po te shoh o vllaqko ahahhahhahhah , si je hallahile a je gjall aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

O mire mire eflm avytmu ngat te qafi nje her po ku te kom motrusha ime e dashur ke respekt nga vllu yt .

Shqiptare
13-08-07, 14:38
Po de , tani un si moter ,e e vogel mos me te lo ti te lir , hm pa mos guxo me me marr mas veti , tani kam vellun ketu ahahhahahahahhahaahahha

Hahaha, Diana, ai ish kan vlla edhe per mu, kshu qe s'i tutna hiq :biggrin: Kjo asht e mira e te qenit vlla e moter krejt ne :biggrin:

selvija
13-08-07, 14:38
Paska mbrri rafeti aaa valla u pat shumtue Dradania pa ty vllaqkoo

Diana007
13-08-07, 14:42
O mire mire eflm avytmu ngat te qafi nje her po ku te kom motrusha ime e dashur ke respekt nga vllu yt .


Me vjen mir , qe je mir :wink: , mos po te hidherohet motrshush shqipja m e qaf veq mu ahhahahhhah

rafet llapjani
13-08-07, 14:42
Paska mbrri rafeti aaa valla u pat shumtue Dradania pa ty vllaqkoo

O ku te kom selvi beso qe edhe pa juve nuk ka kurgju ne dardani ,por pa juv edhe une nuk po muj hiq besomni qe mu kini bae edhe mue nje pjes e jetes time edhe pse eshte kjo nje vritualitet pa juve nuk po bon hiq se edhe pse jam ne vendlindje prap se prap hye ne fd dhe dua te die se si jeni.

Diana007
13-08-07, 14:43
Hahaha, Diana, ai ish kan vlla edhe per mu, kshu qe s'i tutna hiq :biggrin: Kjo asht e mira e te qenit vlla e moter krejt ne :biggrin:

Po ama me ka motushe te vogel mu ahahhahha e nuk guxoni kush me me hidhru perj tij :biggrin:

selvija
13-08-07, 14:45
O ku te kom selvi beso qe edhe pa juve nuk ka kurgju ne dardani ,por pa juv edhe une nuk po muj hiq besomni qe mu kini bae edhe mue nje pjes e jetes time edhe pse eshte kjo nje vritualitet pa juve nuk po bon hiq se edhe pse jam ne vendlindje prap se prap hye ne fd dhe dua te die se si jeni.Hahaha e di rafet ate munges se edhe vet e provova para disa mujshe e javesh..por prap po bashkohemi po po qojme shkembyme hahahhaha ejjj ta kam marr nje kureine e bera kunate hahhahaha aty kam qen e sme ke PA... pershendess atje ku gjindesh ne kosove...

Shqiptare
13-08-07, 14:47
Po ama me ka motushe te vogel mu ahahhahha e nuk guxoni kush me me hidhru perj tij :biggrin:

Diana, ai nese te ka lazdru si moter me te vogel, une valla s'te kisha lazdru jooo, :biggrin:

rafet llapjani
13-08-07, 14:49
Hahaha e di rafet ate munges se edhe vet e provova para disa mujshe e javesh..por prap po bashkohemi po po qojme shkembyme hahahhaha ejjj ta kam marr nje kureine e bera kunate hahhahaha aty kam qen e sme ke PA... pershendess atje ku gjindesh ne kosove...

hahahahahahah flm per pershendetje a e paske ber kunat kusherinen time ja paski shtie flaken shpish ruju se ajo eshte e shtire edhe me bae me nguc ata me tertaq vi krejt bashqet vrom jau bej per to hoooo hgahgahagghaghghaghahgaghaghagh

Diana007
13-08-07, 14:51
Diana, ai nese te ka lazdru si moter me te vogel, une valla s'te kisha lazdru jooo, :biggrin:


Shih shih :biggrin: ma merr mendja se edhe ti kishe shku ne rrug te tij aaaaaaaa

Shqiptare
13-08-07, 14:57
Shih shih :biggrin: ma merr mendja se edhe ti kishe shku ne rrug te tij aaaaaaaa

Ta kish marr mendja gabim :biggrin: Mue rrugen kurkush nuk munet me ma nderu :biggrin:

Diana007
13-08-07, 15:02
Ta kish marr mendja gabim :biggrin: Mue rrugen kurkush nuk munet me ma nderu :biggrin:

Haaaaa, ku ku fillova te tutem me qen motra yte ahahhahahaah

selvija
13-08-07, 15:04
hahahahahahah flm per pershendetje a e paske ber kunat kusherinen time ja paski shtie flaken shpish ruju se ajo eshte e shtire edhe me bae me nguc ata me tertaq vi krejt bashqet vrom jau bej per to hoooo hgahgahagghaghghaghahgaghaghaghOO qka thott po ku guzoni ju bre me ba dikend diqka ti me kusherin tende,,as ajo cikkk zguzon te bej se jemi sundimtare ahahahah qe qesim ne rend dites ahahaha ja ulim koke breeee hahahahah valla bashqen edhe me pas boston sguzon as me kqyre e le me vidhe hiq se hiq,,,,

Lijanna
13-08-07, 15:05
wow gjithe qeto motra e vellezer mi pas a?! Ncuk nuk kisha dasht ma mire pakic :smile:
(Perndyshe kisha dasht mu kon motra ma e madhe, ose ma e vogla, mesin nuk e du)

rafet llapjani
13-08-07, 15:11
OO qka thott po ku guzoni ju bre me ba dikend diqka ti me kusherin tende,,as ajo cikkk zguzon te bej se jemi sundimtare ahahahah qe qesim ne rend dites ahahaha ja ulim koke breeee hahahahah valla bashqen edhe me pas boston sguzon as me kqyre e le me vidhe hiq se hiq,,,,


hahahahahaO urime e fat e u trashigofshin se bash me zgjed po dishi tash e knena shpija mar ka me shkue :wink:

selvija
13-08-07, 15:15
hahahahahaO urime e fat e u trashigofshin se bash me zgjed po dishi tash e knena shpija mar ka me shkue :wink:Hahahah jemi ba miqasi de ,,si te miqet mir se vjen e vii vii..nime a ke ne baje shokovices hiq a kish klijente hiq ahaha ti sikurishte e ke mbajte rendin e dites ,,,:biggrin:

rafet llapjani
13-08-07, 15:17
Hahahah jemi ba miqasi de ,,si te miqet mir se vjen e vii vii..nime a ke ne baje shokovices hiq a kish klijente hiq ahaha ti sikurishte e ke mbajte rendin e dites ,,,:biggrin:

O jo po andej ska dit qe si bije edhe kljenta ne ren po p-resisin si per shiqer hiq ma larg tash do te shkoj atu pari se momentalisht gjendem ne prishtin

selvija
13-08-07, 15:20
O jo po andej ska dit qe si bije edhe kljenta ne ren po p-resisin si per shiqer hiq ma larg tash do te shkoj atu pari se momentalisht gjendem ne prishtinHeee ske pas kur te shkosh veq tash..ishalla te shkyhet guma e automjetit e jet ne rrug qyre njher...

rafet llapjani
13-08-07, 15:22
Heee ske pas kur te shkosh veq tash..ishalla te shkyhet guma e automjetit e jet ne rrug qyre njher...

Jo e uto mjetin nuk kam po tertaqit ati si qfryhen kurr veq kur eshte me bulla i qfryhen kogja shum ahahahahahaahh

selvija
13-08-07, 15:26
Jo e uto mjetin nuk kam po tertaqit ati si qfryhen kurr veq kur eshte me bulla i qfryhen kogja shum ahahahahahaahhValla ishalla nuk nisesh me tertaq se nuk paske me mbrri me kohe grat kan me te ik deri sa te shkoshe ti ahahahah ooo ishalla hargohet benxina e mos arritsh Hiqqq:redface:
http://www.tiedetoimittaja.com/kuvat/juttukuvat/traktor.jpg
hahaha qyra gumen ka qit me pesh te rend paska ra ne bandash ahaahha shko mujsh te shkosh Nxerrrrrrrrrrrrr::::::biggrin:

LuLjaa
13-08-07, 15:37
Krejt i kisha marr i kisha qu n'detiii ... ihhhh :D

instruktori
13-08-07, 17:37
te gjithe jane te mire dhe ka vend per te gjithe

Preshevar
13-08-07, 19:01
Sikur te ishim te gjith vllezer e motra ?... ishmi grind edhe 20 x ma shum :D:D:D: hahahahaha shaka,

egi
13-08-07, 19:03
une qitash se njoh krejt familjen prej anes te babit se jemi shum....me shum se 100 persona edhe tu shtu bile...
edhe te gjith forumistat uaaaaauuuuuu..bota eshte e shqipetarve :biggrin:

gazi-de
13-08-07, 19:22
ah tisha kane vallau ma i madh une he medet..hahahahahhahahahahahah

egi
13-08-07, 19:37
ah tisha kane vallau ma i madh une he medet..hahahahahhahahahahahah

u te lumt na per kete vlla hehehe
e une sugarica hahahha me e vogla hahahahhahaha

jadore
13-08-07, 20:13
...qysh te provokoni me kete titull..hahhaha , ja ngado me sillet , ..
..o jo hiq nuk ka "sikur" bre..e kam nje katershe te arte ..tri motra dhe nje vella , valla nuk e ndaj edhe me u tranu dashnine qe kam per ata edhe me 30 mije te tjere sa jeni ketu , se ju merrni gjithe keta anen atyre pastaj ....hahahahahahaha

Nirvana Band
14-08-07, 14:52
Po ja, ne fakt edhe ashtu duhet t'i konsiderojme te gjithe,pasi po kemi biseda te mira me secilin pse mos t'i konsiderojme ashtu.

gazi-de
14-08-07, 21:18
u te lumt na per kete vlla hehehe
e une sugarica hahahha me e vogla hahahahhahaha
o te paramenova moj..hahahahahhaah
ty veq qokollada.....hahahahahahhahahahahah
a e din si te paramenova,si ai filmi suedez"pip me qorap te gjata"a si u thirrke..hahahahhahahahahahhaah

AuRoNi
14-08-07, 21:24
Hiq s'ban! ...............

egi
14-08-07, 21:55
o te paramenova moj..hahahahahhaah
ty veq qokollada.....hahahahahahhahahahahah
a e din si te paramenova,si ai filmi suedez"pip me qorap te gjata"a si u thirrke..hahahahhahahahahahhaah

hahahahhahahhahahha..kush mi blen qokolladat...ti a? ajt bre bac hahhahahhaha :biggrin:
gjith kom pas qef me pas edhe nje vlla te madh-bacin...po qellova une ma e madhe hahhaha keshtu qe bile ne forum te jem sugaric :tongue:

gazi-de
14-08-07, 21:59
hahahahhahahhahahha..kush mi blen qokolladat...ti a? ajt bre bac hahhahahhaha :biggrin:
gjith kom pas qef me pas edhe nje vlla te madh-bacin...po qellova une ma e madhe hahhaha keshtu qe bile ne forum te jem sugaric :tongue:
ku je moj sugaric.a e din si te paramenova tash hahahahahahahahahhahahaha
tu hanger shokolad e tu kesh e dhembet me tela,e floket e lidhta te bardha..hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha

egi
14-08-07, 22:15
ku je moj sugaric.a e din si te paramenova tash hahahahahahahahahhahahaha
tu hanger shokolad e tu kesh e dhembet me tela,e floket e lidhta te bardha..hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha

flokt i kom te zeza...i kom lidh sod dy bisteka hahhahahahah
ani bac, kur po me qon ne pishin :tongue:

gazi-de
14-08-07, 22:22
flokt i kom te zeza...i kom lidh sod dy bisteka hahhahahahah
ani bac, kur po me qon ne pishin :tongue:
e bre sugaric baci u lig prej qepi po ja bej disi ka fundi i javes..hahahahhahahahahahahahhahaha

egi
14-08-07, 22:37
e bre sugaric baci u lig prej qepi po ja bej disi ka fundi i javes..hahahahhahahahahahahahhahaha

ani bac ama cigaren..edhe une po du si ti
hahhahahahhahahahhahahha

gazi-de
14-08-07, 22:49
ani bac ama cigaren..edhe une po du si ti
hahhahahahhahahahhahahha
sugaric e prishe qitash moj,bacit nuk eshte cigarja per ty,mere ti naj liber a naj kitare,se cigarja veq per bacin eshte..hahahahahahahahahhahahahahahaahhahahahahaha ahha

egi
14-08-07, 22:57
sugaric e prishe qitash moj,bacit nuk eshte cigarja per ty,mere ti naj liber a naj kitare,se cigarja veq per bacin eshte..hahahahahahahahahhahahahahahaahhahahahahaha ahha

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baaaaac, pse po ma prish qefiiiiiin..
pse ti guxon e une joooooooo :redface: :frown:


hahahahhahahahahahahhahahha :biggrin:

Luana
14-08-07, 23:02
Hiq s'ban! ...............

Edhe une po i bashkangjitem ketij urimit tend ...de , jam mesue une me qen gjithemon sugarica e nanes ...:biggrin:

gazi-de
14-08-07, 23:04
ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baaaaac, pse po ma prish qefiiiiiin..
pse ti guxon e une joooooooo :redface: :frown:


hahahahhahahahahahahhahahha :biggrin:
paj baci e ka hanger ket dynja moj, e ti je e re moj,...ngo bacin ti se shum i keq eshte duhani...hahahahhahahahahahaahhaah

egi
14-08-07, 23:11
paj baci e ka hanger ket dynja moj, e ti je e re moj,...ngo bacin ti se shum i keq eshte duhani...hahahahhahahahahahaahhaah

aji bac me kan ashtu...edhe une po du me shku ne ate bot me ty hahhahhahahhahahhahah :tongue:

gazi-de
14-08-07, 23:17
aji bac me kan ashtu...edhe une po du me shku ne ate bot me ty hahhahhahahhahahhahah :tongue:
sugaric le bacin ti qy...ku moj ti a je ne men ti..hhahahahahahahahahhahahahahahahhaha

instruktori
15-08-07, 12:59
Nuk kam deshir ti jem i pari e as cugari_dikund kah mesi

Zana_ch
15-08-07, 13:10
spari do te kerkoja falje nga Zoti qe te mi fal mekakate ....veq per Zoten disava jau kisha mbylle syte edhe veshte ........edhe i kisha dergue me jetue ne malet e Kosoves per me pa dhe me msue se qka ashte Kosova e jo arapiae asia

lyra2
15-12-07, 23:17
...kurre nuk do te "hynin" ne forum:smile:

Diana007
15-12-07, 23:28
...kurre nuk do te "hynin" ne forum:smile:

Ta-kisha-liru-vendin-un-se-boll-kam-nejt-unahahhahha

lyra2
15-12-07, 23:30
Ta-kisha-liru-vendin-un-se-boll-kam-nejt-unahahhahha
..haahah flm,por me duket edhe une boll valla:)

Diana007
15-12-07, 23:32
..haahah flm,por me duket edhe une boll valla:)

Ahahahhahaa-shikomi-postimet-njeher:biggrin:

lyra2
15-12-07, 23:35
Ahahahhahaa-shikomi-postimet-njeher:biggrin:
....jane shume por edhe me pelqejne tuat,shikoi te miat njeher....veq gati u ka ardhe fundi;(

vjeshta
15-12-07, 23:37
Sikur te gjithe antaret te ishim motra e vllezer ,a thua une e lyra e diana qka ishim ........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lyra2
15-12-07, 23:40
ahhahahah ishalla jo ortake ah hahahahah

Diana007
15-12-07, 23:41
....jane shume por edhe me pelqejne tuat,shikoi te miat njeher....veq gati u ka ardhe fundi;(

Pse-fundi-moj:rolleyes:

Diana007
15-12-07, 23:41
Sikur te gjithe antaret te ishim motra e vllezer ,a thua une e lyra e diana qka ishim ........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Motra-hahahahhahahahahaahahhahahahahhaahah

Virti
15-12-07, 23:42
... ehmm :cool:

lyra2
15-12-07, 23:43
Pse-fundi-moj:rolleyes:
...paj bre diana,ka nis me u ba kallabllak hahahahhah e te liroj pak vend;)

vjeshta
15-12-07, 23:45
ahhahahah ishalla jo ortake ah hahahahah

Nganjehere motrat jan ma te kqija se ortaket .....hahahaaaaaaa

lyra2
15-12-07, 23:46
Nganjehere motrat jan ma te kqija se ortaket .....hahahaaaaaaa

..qyyy pse a nuk ke pa ti edhe motra edhe ortake aaa?!!! ahhahahhaha

Diana007
15-12-07, 23:49
...paj bre diana,ka nis me u ba kallabllak hahahahhah e te liroj pak vend;)

Ani-qu-shko-flej-pra-liroma-vendin-ne-pc-pra-ahahahahahahahhahah

vjeshta
15-12-07, 23:51
..qyyy pse a nuk ke pa ti edhe motra edhe ortake aaa?!!! ahhahahhaha

Jo moj ,po m dhimbesh se qka paske pa ti !!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif hahaaa

vjeshta
15-12-07, 23:52
Motra-hahahahhahahahahaahahhahahahahhaahah

Se luan topi .....hahhaaaaaaaa

lyra2
15-12-07, 23:53
Jo moj ,po m dhimbesh se qka paske pa ti !!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif hahaaa

....jo jo moj nuk kam pa asgje veq hajt me fol dicka de qyyyy edhe ti ,shyqyr qe nuj jemi as motra as vellezer se kurr nuk kish a"hy " ketu ahhahahahah

lyra2
15-12-07, 23:54
Ani-qu-shko-flej-pra-liroma-vendin-ne-pc-pra-ahahahahahahahhahah

..qe tash ndalet rryma e knaaaqqqqqu ahhahhaha,mendova per perfundim te misionit ne Fd moj se jo per

Diana007
15-12-07, 23:55
Se luan topi .....hahhaaaaaaaaE-pse-po-shkrun-ne-mes-te-faqes-a-per-inati-tim-aaa-qe-spo-muna-un-ahahahaahhahahahahhh

Diana007
15-12-07, 23:57
..qe tash ndalet rryma e knaaaqqqqqu ahhahhaha,mendova per perfundim te misionit ne Fd moj se jo per


Ahahhahahahaha-knaqu-edhe-ti-se-edhe-te-un-po-ndalet-rryma-tani:redface:

vjeshta
15-12-07, 23:58
....jo jo moj nuk kam pa asgje veq hajt me fol dicka de qyyyy edhe ti ,shyqyr qe nuj jemi as motra as vellezer se kurr nuk kish a"hy " ketu ahhahahahah

Jo moj atehere per qka me hy ktu ,kisha ardhe me bujte tek ti ..hahahaaaaa

lyra2
16-12-07, 00:00
Jo moj atehere per qka me hy ktu ,kisha ardhe me bujte tek ti ..hahahaaaaa

....e valla pra me mire ketu se me ardhe e me bujt hahahahha

vjeshta
16-12-07, 00:01
E-pse-po-shkrun-ne-mes-te-faqes-a-per-inati-tim-aaa-qe-spo-muna-un-ahahahaahhahahahahhh

Me e ba ma interesant ,sikur ti me vija .......hahaa

vjeshta
16-12-07, 00:02
....e valla pra me mire ketu se me ardhe e me bujt hahahahha

Edhe ma keq ish kan me ardhe ti tek une ....hahahaaaa

Diana007
16-12-07, 00:04
Me e ba ma interesant ,sikur ti me vija .......hahaaAni-shkuj-dhe-ti-me-vij-pra:biggrin: -un-u-knaqa-aaaa

vjeshta
16-12-07, 00:06
Ani-shkuj-dhe-ti-me-vij-pra:biggrin: -un-u-knaqa-aaaa

Si-urdhero-pa-lejen-tande-nuk-mujta.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Cia-Ferizaj
16-12-07, 00:07
mir ish kan se skam motra hiq valla

lyra2
16-12-07, 00:08
Edhe ma keq ish kan me ardhe ti tek une ....hahahaaaa

...ku esht emoj mikpritja ,ku eshte dashuria motrore e vellazerore anii anii,hajt po rrime ketu pra ahhaha

Diana007
16-12-07, 00:12
Si-urdhero-pa-lejen-tande-nuk-mujta.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Hmm-aa-po-e-sheh-se-u-knaqa-un-ahahahahha-tregoju-motrave-tjera-let-te-shkruajn-keshu:biggrin:

vjeshta
16-12-07, 00:13
...ku esht emoj mikpritja ,ku eshte dashuria motrore e vellazerore anii anii,hajt po rrime ketu pra ahhaha

Te gjitha kto qka i permende i gjon ne virtualitet ,qka po don tjeter ti ,.......hahhaaa

lyra2
16-12-07, 00:23
Te gjitha kto qka i permende i gjon ne virtualitet ,qka po don tjeter ti ,.......hahhaaa

..ckaa ckaaaaaaaaaa gjen ne virtualiteeeeeeeeeeeeet??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:win k:

vjeshta
16-12-07, 00:27
..ckaa ckaaaaaaaaaa gjen ne virtualiteeeeeeeeeeeeet??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:win k:

Edhe yrrneqe te xhemperave .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
19-12-07, 22:28
Kish duft edhe ni her me nderhy NATO :tongue:

mentor*
19-12-07, 22:44
nuk i kisha lan e ketu pari hiq hahaha

qika_pejes
22-12-07, 14:53
Me mire do te ishte kishim kalu ma mire

DritonPR
22-12-07, 18:26
sikur te ishit ju krejt motra e vllazni, e une jo, se ju jeni ne evrop, keshtu vi e zgjedhi naj moter juvit :biggrin:

LuLjaa
22-12-07, 18:42
Mos vet shyqyr qe s'jemi heheee :P

Ma-Origano
23-12-07, 08:43
Loloku,mos e mbaj kete dert sepse martesat do t'i benim ne baze te numrit te postimeve.Ti do te ishe vellai i dhjete apo aty diku pari ne rend martese.
Une e dyta :) :) :) :) :lol: :lol: :lol:
10,113 antear tere vllezer dhe motera shume !qenkem!

Gjumashja
23-12-07, 20:57
isha dasht me u be vrarese i kisha mbyt prinderit.... pse e kam gjithkend moter/ vella.... ( shaka)....

LaCoStA
28-12-07, 06:47
Ish bo familjarizem ktu e mosvet hiq , skishin pas qka me lyp te hujt ma

lyra2
28-12-07, 23:09
Edhe yrrneqe te xhemperave .......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

..veq nese ka edhe gjempera ,per yrrneqe faleminderit ahahhahahha:wink:

Xuki
28-12-07, 23:16
Vallah nuk besoj qė kisha mujt me bo me Gjumashen......qikė e shtirė ėshtė!!

Gjumashja
28-12-07, 23:19
Vallah nuk besoj qė kisha mujt me bo me Gjumashen......qikė e shtirė ėshtė!!


pse o vella....:frown: ... sa t`iu tregoj prinderve hahahha... 1moter sugarice e ki Qy...:biggrin:

Xuki
28-12-07, 23:24
pse o vella....:frown: ... sa t`iu tregoj prinderve hahahha... 1moter sugarice e ki Qy...:biggrin:


Hajde te baci motra jeme hooo.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


....nime mos mė pėrmallo, se nuk kam motėr...e qejf kam me pasė ni motėr!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Gjumashja
29-12-07, 10:19
Hajde te baci motra jeme hooo.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


....nime mos mė pėrmallo, se nuk kam motėr...e qejf kam me pasė ni motėr!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif


ku eshte bali....


nuk po te permalloj.. me ki mua moter qy.... kaj plas hahahahha

Xuki
29-12-07, 10:56
ku eshte bali....


nuk po te permalloj.. me ki mua moter qy.... kaj plas hahahahha


Oooo ty qejf kisha pasė met pasė motėr qė mos met lanė kurrė rahat....hamamin ishe bo gjumashe!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Cia-Ferizaj
29-12-07, 16:23
une xukin e kam si vella......... e per motra ashtu keshtu skum pas kurre.....sdi qka jan ato ?

Breshka
26-04-08, 21:18
kishim pas dasma shum qyyy hahhahahaha gjith kta vllazen ish dasht me i martu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
26-04-08, 21:35
kishim pas dasma shum qyyy hahhahahaha gjith kta vllazen ish dasht me i martu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

a je normal moj ti? qka je qu peshe e po i nxjerr kto tema qe jan harru? hahahahahahahaa:wink:

Breshka
26-04-08, 21:39
a je normal moj ti? qka je qu peshe e po i nxjerr kto tema qe jan harru? hahahahahahahaa:wink:

LOVELY DIKUSH PO HAP DIKUSH PO I KUJTON DIKUSH PO I MBYLL QYY AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHA

°Avan_Turist°
26-04-08, 21:46
....duheshim t'a reduktojm zonėn e pacenzurume....motra dhe vllezer maa....:cool:

lyra2
26-04-08, 22:02
..kishim kerku me e nda Dardanine-hisen ,ishim ba kersh hahahahahh

lovely
26-04-08, 22:06
..kishim kerku me e nda Dardanine-hisen ,ishim ba kersh hahahahahh


une s kisha lyp shume, veq pacenzuren hahahahahahahahahahahahahaaaa


kshtu qe mu lirisht fshijem prej tjerave pjese hahahahahahahahahahaha

Honesty^uk.
26-04-08, 22:09
une s kisha lyp shume, veq pacenzuren hahahahahahahahahahahahahaaaa


kshtu qe mu lirisht fshijem prej tjerave pjese hahahahahahahahahahaha


jo ti nuk paske pretendime jooooooo hahhahahaha
ate ta kishim dhene pa merak

lyra2
26-04-08, 22:11
jo ti nuk paske pretendime jooooooo hahhahahaha
ate ta kishim dhene pa merak

..e nese ua ndalon leximin ahhahahah :O

Honesty^uk.
26-04-08, 22:15
..e nese ua ndalon leximin ahhahahah :Ohahahahahah
, jo leximin por shkrimin :wink:

lovely
26-04-08, 22:18
..e nese ua ndalon leximin ahhahahah :O


hahahahahahahaahahahahaa

motrave nuk ia kisha ndalu e vllaznive valla po, se vllaznite ishin bo xheloza hahahahahahahaahahahahahaha

Abetare
26-04-08, 22:20
Lovel shko prapė te Oda mi la gjynahet se na ke trishtu me ate lajm hahhaha kuku ncncncncn

lyra2
26-04-08, 22:23
hahahahahahahaahahahahaa

motrave nuk ia kisha ndalu e vllaznive valla po, se vllaznite ishin bo xheloza hahahahahahahaahahahahahaha
..ty t'kisha mshel ne podrum per dy jave ,per ate lajmin e trilluar ooooooooooo djal azgan ahhahahah

lovely
26-04-08, 22:26
..ty t'kisha mshel ne podrum per dy jave ,per ate lajmin e trilluar ooooooooooo djal azgan ahhahahah


Lyra, tash me bone shume serioze

une nuk e kam shpik ate lajm, seriozisht, tema o kan e postume nga Niemand.... po sot e kishin fshi...edhe nuk jam une e vetmja qe e kam pare.... nuk jam ardhe une hala deri ne ate dite bre.. po nuk jam une ashtu.. bile ti Lyra kam mendu se me njeh pak me mire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lyra2
26-04-08, 22:29
Lyra, tash me bone shume serioze

une nuk e kam shpik ate lajm, seriozisht, tema o kan e postume nga Niemand.... po sot e kishin fshi...edhe nuk jam une e vetmja qe e kam pare.... nuk jam ardhe une hala deri ne ate dite bre.. po nuk jam une ashtu.. bile ti Lyra kam mendu se me njeh pak me mire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..te kam verejte qe ke humor dhe je e kujdesshme ,nuk lendon,vetem, se u shokova nga kjo "loje e pa krip" sinqerisht.

Honesty^uk.
26-04-08, 22:33
sikur te gjithe anetaret te ishin vellezer dhe motra ,
forumi normal qe nuk do te kishte kete domethenie qe ka sot

lovely
26-04-08, 22:33
..te kam verejte qe ke humor dhe je e kujdesshme ,nuk lendon,vetem, se u shokova nga kjo "loje e pa krip" sinqerisht.


kjo "loje e pa kripe" nuk eshte shpikur nga une! sa e mbaj mend aty kan ngushllu; Turisti, Prishtinasja, Naki, e plot tjere, tema ka qene e hapur nga NIEMAND!!!! une nuk besova diqysh hiq, amo shume mu dhimt ai dreq hahahahahahahahaahahahahaha

edhe veq u shpreha te tema UNE se sa me tronditi ai lajm!!!

ata qe shpikin kso gjera, ........................ma mire s po flas hiq!!!!!!!!!!!!!!


amo une prap u gzova qe paska qene LOJE :smile:

Honesty^uk.
26-04-08, 22:37
ju lutem kthehuni ne teme dhe mos filloni as me spjegime dhe me kritika

e_martumja
26-04-08, 22:39
Te gjithe me qen veq prej nje none dhe nje babe ah:biggrin:

lovely
26-04-08, 22:39
ju lutem kthehuni ne teme dhe mos filloni as me spjegime dhe me kritika


qu vlla dil jashte se kto pune jan pune motrash hahahahahahahahahaahahahahaaa

lyra2
26-04-08, 22:40
..sikur te sihim motra dhe vellezer,kritikat dhe shpjegimet s'na i kish ndalu kush e as honesti s'kish guxu me fole bile :P:P:P,se drejte e ne podrum
ahhahahahahaahahahah

Jana
26-04-08, 22:41
Sikur te ishim te gjiith motra dhe vlleser...krejt Forumi do te dukej ndryshe....
Sepse.....
Krejt djemt i ngucin motrat e dikuj po en motra te veta askush nuk duron......

Honesty^uk.
26-04-08, 22:43
qu vlla dil jashte se kto pune jan pune motrash hahahahahahahahahaahahahahaaa

pune grash thuaj
se edhe motrat jene gra te dikujt
hahaahahhahhahahah

lovely
26-04-08, 22:43
Lovel shko prapė te Oda mi la gjynahet se na ke trishtu me ate lajm hahhaha kuku ncncncncn


oj moter, ec moj qitu kallxona qysh ish n ate dynje,,,, n cillen ane ke ti? a epe kon t ngjofshem ?? hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaa a

me qka udhtove?? hahahahahahahahaahahaaaa


shuni se llaf po bojme ooo dreqi gojat jau hangt qe kurr s um pushun vesht pej juve hahahahahahahahahaahaa

lovely
26-04-08, 22:46
pune grash thuaj
se edhe motrat jene gra te dikujt
hahaahahhahhahahah


po tybe

hajt vlla qu dil jashte e ngoje qet kange e flladitu pak se ty t kem ma t sertin pej vllaznive hahahahahahahahahaahahahah

http://de.youtube.com/watch?v=PkGDrV_2ehI:biggrin:

Honesty^uk.
26-04-08, 22:47
po tybe

hajt vlla qu dil jashte e ngoje qet kange e flladitu pak se ty t kem ma t sertin pej vllaznive hahahahahahahahahaahahahah

http://de.youtube.com/watch?v=PkGDrV_2ehI:biggrin:


moti kam dale jashta por kur po ju degjj se po zihi po mendoj kend keni brenda qe po kapi kaq shume per te :wink: hhahahhaahh

lovely
26-04-08, 23:04
moti kam dale jashta por kur po ju degjj se po zihi po mendoj kend keni brenda qe po kapi kaq shume per te :wink: hhahahhaahh


ahahahahahahahahahaahahahahahahaa


ah xhelozi qe je ti :cool: me bo vakia e Zotit e me e dit ti kon pe shtijme na mrena naten, kryt n cung na e qet neve motrave hahahahahahahahahahahahaaa

Honesty^uk.
26-04-08, 23:09
ahahahahahahahahahaahahahahahahaa


ah xhelozi qe je ti :cool: me bo vakia e Zotit e me e dit ti kon pe shtijme na mrena naten, kryt n cung na e qet neve motrave hahahahahahahahahahahahaaahahaahhahahahahaa
hahahahahahahaha
hahahahahahaha
hahahahahaha

sa mire qe po ua nin tuten

rilinda
26-04-08, 23:13
Uh Zot, shyqyr qė nuk ėshtė e vėrtetė kjo.

Domira
26-04-08, 23:14
Nuk mund ta marr me mend te jemi te gjithe motra e vellezer.

mentor*
26-04-08, 23:25
une me pas xukin vlla moti isha da pej tina hahah

lovely
27-04-08, 08:05
une me pas xukin vlla moti isha da pej tina hahah


qe puna e grus, hala pa u martu mire, i djati vllaznine hahahahahahahaahahahahaha