PDA

View Full Version : "Mjeku" i kafes!!!!


Faqet : [1] 2

Murgesha
09-12-04, 00:05
Duke pare se shumica e anetareve ndodh te vijne me grip, me kembe te "thyer", me dore te "lenduar", besa edhe ka rrezik qe duke shtypyr tastaturen po jś thehen thonjte e kembes ups ai deshta me thene te kembve, pha te dores mor se kokna humb edhe une krejt, kerkojme nje mejk qe do te na i dije hallet e te na jap medikamentet e duhura.
Ps. Me ndihmoi edhe Genta pak, qe me propozoi te kem nje teme te tille ketu.
Urdheroni, kush eshte i mire te na bahet mjek i Kafes tone te nderuar?

turisti
09-12-04, 00:10
Duke pare se shumica e anetareve ndodh te vijne me grip, me kembe te "thyer", me dore te "lenduar", besa edhe ka rrezik qe duke shtypyr tastaturen po jś thehen thonjte e kembes ups ai deshta me thene te kembve, pha te dores mor se kokna humb edhe une krejt, kerkojme nje mejk qe do te na i dije hallet e te na jap medikamentet e duhura.
Ps. Me ndihmoi edhe Genta pak, qe me propozoi te kem nje teme te tille ketu.
Urdheroni, kush eshte i mire te na bahet mjek i Kafes tone te nderuar?

Pershendetje per temen e hapur,autoret dhe MJEKSIEN.

Une nuk kam kohe per semundjet,vetem deshta t'ju pyes a sheron ky - MJEKU I KAFES - dhe " smundjet e DASHURISE dhe zemrave te thyera "????

Ju deshiroj sukses ne sherimin e pacientave.

Me respekt,TURISTI.

ShEjToNkA
09-12-04, 00:11
Sa pėr Dr ndoshta kisha bė edhe unė a!Volla mendojė se medikamentėt pėrfetk ua japė a :shock:
( nėse shėndoshė si molla jeni ,pėr spital u bėjė)

Murgesha
09-12-04, 00:16
Duke pare se shumica e anetareve ndodh te vijne me grip, me kembe te "thyer", me dore te "lenduar", besa edhe ka rrezik qe duke shtypyr tastaturen po jś thehen thonjte e kembes ups ai deshta me thene te kembve, pha te dores mor se kokna humb edhe une krejt, kerkojme nje mejk qe do te na i dije hallet e te na jap medikamentet e duhura.
Ps. Me ndihmoi edhe Genta pak, qe me propozoi te kem nje teme te tille ketu.
Urdheroni, kush eshte i mire te na bahet mjek i Kafes tone te nderuar?

Pershendetje per temen e hapur,autoret dhe MJEKSIEN.

Une nuk kam kohe per semundjet,vetem deshta t'ju pyes a sheron ky - MJEKU I KAFES - dhe " smundjet e DASHURISE dhe zemrave te thyera "????

Ju deshiroj sukses ne sherimin e pacientave.

Me respekt,TURISTI.

Turisti, te falenderoj per perkrahjen.
Natyrisht se ky mjek duhet te parashoh se ketu kemi edhe paciente te semure nga semundja e dashurise.
Besoj se ky mjek do te jet per te gjitha.
Tybe su kon keq me u ba Shejtonka, se bashkpunon shum me shejton e krejtve na e gjen ilaqin.

Murgesha
09-12-04, 00:17
Sa pėr Dr ndoshta kisha bė edhe unė a!Volla mendojė se medikamentėt pėrfetk ua japė a :shock:
( nėse shėndoshė si molla jeni ,pėr spital u bėjė)


Une jam per.
Ps. Po pajtohem prej zorit, se ma ka marre mendja me u ba vet doktoresh. :lol: :lol: :lol:

turisti
09-12-04, 00:23
Edhe une e perkrahi propozimin,pra une jam per :P Dr ShEjToNkA :P .

Sukses ne shendetesi dhe ZOTI ju ndihmoft,ju deshiron,TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
09-12-04, 00:24
Une jam per.
Ps. Po pajtohem prej zorit, se ma ka marre mendja me u ba vet doktoresh. :lol: :lol: :lol:


Ok de ti bėhėsh Motėr Medicionale :lol: :lol:

Murgesha
09-12-04, 00:25
Une jam per.
Ps. Po pajtohem prej zorit, se ma ka marre mendja me u ba vet doktoresh. :lol: :lol: :lol:


Ok de ti bėhėsh Motėr Medicionale :lol: :lol:

Ani bre ani. Lum ai i forti e mjere i Ligshti. :(

Gentiana
09-12-04, 00:26
hey,edhe une dua te jem (se paku ) moter medicinale. qy :evil: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
09-12-04, 00:27
Edhe une e perkrahi propozimin,pra une jam per :P Dr ShEjToNkA :P .

Sukses ne shendetesi dhe ZOTI ju ndihmoft,ju deshiron,TURISTI. :wink:


Hahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Falmnderit pėr pėrkrahje!

Murgesha
09-12-04, 00:28
hey,edhe une dua te jem (se paku ) moter medicinale. qy :evil: :twisted: :wink:

Ja Genta sban hiq.
Cka me ba ne pastaj pa pacinta??? :lol:

ShEjToNkA
09-12-04, 00:30
hey,edhe une dua te jem (se paku ) moter medicinale. qy :evil: :twisted: :wink:

Ja Genta sban hiq.
Cka me ba ne pastaj pa pacinta??? :lol:


Hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa
Murgesha ke tė drejtė. Edhe plus asja ,njese tybe desha me i thonė dic gentės ama po e leeeeee

Gentiana
09-12-04, 00:34
nc nc nc, Shejtonka, pa hajt fole qka deshe te thuash :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (edhe pse po me intereson)

Protestoj.

Edhe un dua te behem moter medicinale,edhe pik.

turisti
09-12-04, 00:40
Edhe une e perkrahi propozimin,pra une jam per :P Dr ShEjToNkA :P .

Sukses ne shendetesi dhe ZOTI ju ndihmoft,ju deshiron,TURISTI. :wink:


Hahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Falmnderit pėr pėrkrahje!

" Leji faleminderimet ",une vetem thash ta baj ndonje poen,qe kur te smuhem mem sherue ,hahahahahahahahahahahahahahahaha( hajgare,dihet ).

Me nder qofsh.

Me nderime,TURISTI.

Luana
09-12-04, 00:40
Shejtonka duhet me e pas nji ndihmse se nuk mundet vet :wink:


DR:LUANA
http://www.heathersanimations.com/medical/nover.gif

Mafiozi
09-12-04, 00:42
Qyyy qyyy qy sa mir, mjekun e kafes po e kerkoni, jaaa un kurr
nuk do te bena mjek :evil: gjith keta anetar te semuar nuk do te kem koh
as me pi nje kafe :D :wink:

turisti
09-12-04, 00:42
Shejtonka duhet me e pas nji ndihmse se nuk mundet vet :wink:


DR:LUANA
http://www.heathersanimations.com/medical/nover.gif

Mendove nese mjeku kryesor shkon ne pushim ,ose mungon???

ShEjToNkA
09-12-04, 00:44
[quote="turisti"" Leji faleminderimet ",une vetem thash ta baj ndonje poen,qe kur te smuhem mem sherue ,hahahahahahahahahahahahahahahaha( hajgare,dihet ).

Me nder qofsh.

Me nderime,TURISTI.[/quote]

Hahahhahaaaaaaaaaaaaaa!
Ok s'ka problem vetėm dhashtė zoti e bėhėm hahahahahahaahahaa

Murgesha
09-12-04, 00:44
Shejtonka duhet me e pas nji ndihmse se nuk mundet vet :wink:


DR:LUANA
http://www.heathersanimations.com/medical/nover.gif

Nuk ban jo, se Luane e Shejtonke nuk shkojne bashke, ani ti si e ke zanat me vrapu pas pacientve me injekcion. Sna vjen asnje pacient ketu mo. :wink:

turisti
09-12-04, 00:51
Shejtonka duhet me e pas nji ndihmse se nuk mundet vet :wink:


DR:LUANA
http://www.heathersanimations.com/medical/nover.gif

Nuk ban jo, se Luane e Shejtonke nuk shkojne bashke, ani ti si e ke zanat me vrapu pas pacientve me injekcion. Sna vjen asnje pacient ketu mo. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha moj Murgeshe,mos e ke keq kuptue ,sepse edhe pacientat duhen m'u permbajt rregullave mjekesore...... :wink:

Luana
09-12-04, 00:54
Murgesha mos thuaj qike se djemt vijn te une edhe pa u kan te smut , kurse me shejtonken jemi shume shoqe te mira :lol: :lol:
kqyrna si punojm bashk http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s035.gif

turisti
09-12-04, 00:57
Hahahhahaaaaaaaaaaaaaa!
Ok s'ka problem vetėm dhashtė zoti e bėhėm hahahahahahaahahaa[/b]

U krye ai muhabet.Qe une po lajmerohem VULLNETARISHT per t'a qelur sezonen e pacientave.

Dr ShejToNkA, kam problem me postime. U myta tu postue,e po me duket se po rrij ne vend. Ēka te bej? A ke mundesi ,ose ndonje ILAQ qe te me permiresohet - APETITI - i postimeve ? Lus per ndihmen e juaj.

Me respekt,TURISTI

Murgesha
09-12-04, 01:00
Murgesha mos thuaj qike se djemt vijn te une edhe pa u kan te smut , kurse me shejtonken jemi shume shoqe te mira :lol: :lol:
kqyrna si punojm bashk http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s035.gif


O e di si shkoni ti dhe Shejtonka si Ujku e Dhia.
Por ani bre ani si te pajtohen edhe keta te tjeret banu pse jo.
Ps. Ama bishtin duhesh me e hjek se na i tremb pacientet.
Cudi, sa spatem mjek ne forum krejt te semure e tani krejt po dojne me u ba Doktorra.
O Turisti a po cuditesh more hiq???
Si duket sa po e hapaem duhet me e mbylle, se krejt pacientat po dojne mu ba doktorra. :lol: :lol:

ShEjToNkA
09-12-04, 01:03
Murgesha mos thuaj qike se djemt vijn te une edhe pa u kan te smut , kurse me shejtonken jemi shume shoqe te mira :lol: :lol:
kqyrna si punojm bashk http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s035.gif


Luana , heki kėta cėrtana allhile se tybe unė jam e rondė ( vėshtir ) e s'dua figura tė tilla ,se po tė zenė ndonjė taksirat me mua :evil: :evil:
Edhe mirė e ka Murgesha se unė s'dua ndihėmse , e kam njė motėr medicionale dhe ne do ta bėjmė punėn perfekt qyy , e kjart?????????????????

turisti
09-12-04, 01:08
Murgesha mos thuaj qike se djemt vijn te une edhe pa u kan te smut , kurse me shejtonken jemi shume shoqe te mira :lol: :lol:
kqyrna si punojm bashk http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s035.gif


Luana , heki kėta cėrtana allhile se tybe unė jam e rondė ( vėshtir ) e s'dua figura tė tilla ,se po tė zenė ndonjė taksirat me mua :evil: :evil:
Edhe mirė e ka Murgesha se unė s'dua ndihėmse , e kam njė motėr medicionale dhe ne do ta bėjmė punėn perfekt qyy , e kjart?????????????????

" CĖRTANA " i mashtrojne femijet, Dr ShEjToNkA,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
09-12-04, 01:08
U krye ai muhabet.Qe une po lajmerohem VULLNETARISHT per t'a qelur sezonen e pacientave.

Dr ShejToNkA, kam problem me postime. U myta tu postue,e po me duket se po rrij ne vend. Ēka te bej? A ke mundesi ,ose ndonje ILAQ qe te me permiresohet - APETITI - i postimeve ? Lus per ndihmen e juaj.

Me respekt,TURISTITuristi ,more unė akoma se di aa a u bėra a ende ??
Po nejse si do qė tė jet ty me tė njofshėm po tė pėrgjegjėm a?!
Dėgjo , sa u pėrketė postimeve. Nėse tė duket ashtu t'u kisha lutė dhe tė kisha thonė sėpari se tybe ti s'je ka rinė hiq njė vendė se boll po lėviz as njė postime huq nuk tė shkonė!
Gjithėnjė i gatshėm nė kthim postimesh. Ama t'u kisha lutė se pėr m'u t'u ukė edhe ty se s'po rrinė njė vend e po lėviz mos me bėrė gjithmonė "Quote" por nga njėherė hiq mos bė "Quote" por vetėm vazhdo ashtu postime tė thjeshtė ( pa pėrsėritje) edhe do ta diktosh se si je ka lėvizė!!
Aplikoje kėtė medikament se do keshė sukses!

Mr_100%
09-12-04, 01:08
OOOOOOOOO ICH BRAUCHE EIN KRANKMELDUNG FÜR MORGEN

turisti
09-12-04, 01:10
Murgesha mos thuaj qike se djemt vijn te une edhe pa u kan te smut , kurse me shejtonken jemi shume shoqe te mira :lol: :lol:
kqyrna si punojm bashk http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s035.gif


O e di si shkoni ti dhe Shejtonka si Ujku e Dhia.
Por ani bre ani si te pajtohen edhe keta te tjeret banu pse jo.
Ps. Ama bishtin duhesh me e hjek se na i tremb pacientet.
Cudi, sa spatem mjek ne forum krejt te semure e tani krejt po dojne me u ba Doktorra.
O Turisti a po cuditesh more hiq???
Si duket sa po e hapaem duhet me e mbylle, se krejt pacientat po dojne mu ba doktorra. :lol: :lol:


Hahahahahahahahahahahahahahahaha,po leji le te shtyhen,edhe ashtu nuk jane te DIPLOMUAR,e as qe jemi ne PACIENTAT e VERTETE,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
09-12-04, 01:16
U krye ai muhabet.Qe une po lajmerohem VULLNETARISHT per t'a qelur sezonen e pacientave.

Dr ShejToNkA, kam problem me postime. U myta tu postue,e po me duket se po rrij ne vend. Ēka te bej? A ke mundesi ,ose ndonje ILAQ qe te me permiresohet - APETITI - i postimeve ? Lus per ndihmen e juaj.

Me respekt,TURISTITuristi ,more unė akoma se di aa a u bėra a ende ??
Po nejse si do qė tė jet ty me tė njofshėm po tė pėrgjegjėm a?!
Dėgjo , sa u pėrketė postimeve. Nėse tė duket ashtu t'u kisha lutė dhe tė kisha thonė sėpari se tybe ti s'je ka rinė hiq njė vendė se boll po lėviz as njė postime huq nuk tė shkonė!
Gjithėnjė i gatshėm nė kthim postimesh. Ama t'u kisha lutė se pėr m'u t'u ukė edhe ty se s'po rrinė njė vend e po lėviz mos me bėrė gjithmonė "Quote" por nga njėherė hiq mos bė "Quote" por vetėm vazhdo ashtu postime tė thjeshtė ( pa pėrsėritje) edhe do ta diktosh se si je ka lėvizė!!
Aplikoje kėtė medikament se do keshė sukses!

Hahahahahahahahahahahahahahah Dr ShEjToNkA,AaAaAa,terapia jote bash qe eshte - me t'njofshem - ,po m'i turbullon postimet,sepse mosaplikimi i QUOTE-s,i zvoglon postimet ,e mua me nevoitet OLIMPUSI.

SORRY per korigjim,por mos harro se edhe une jam - ShEjTaN PaCieNt -,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Pres diagnosen,me nderime,TURISTI. :wink:

Murgesha
09-12-04, 01:17
Dr. Luana, mbasi Dr. Shejtonka qenka e zanun me Turistin a po me viziton.
Kam nje problem, te lutem.
Tere diten shkruaj, mirepo duart spo me lodhen asnjeher te lutem a ka ndonje medikament qe ti lodh duart???
Aman me baj derman te lutem, se po me dhimbsen duart qe spo din me u lodhe kurre :(

turisti
09-12-04, 01:17
U krye ai muhabet.Qe une po lajmerohem VULLNETARISHT per t'a qelur sezonen e pacientave.

Dr ShejToNkA, kam problem me postime. U myta tu postue,e po me duket se po rrij ne vend. Ēka te bej? A ke mundesi ,ose ndonje ILAQ qe te me permiresohet - APETITI - i postimeve ? Lus per ndihmen e juaj.

Me respekt,TURISTITuristi ,more unė akoma se di aa a u bėra a ende ??
Po nejse si do qė tė jet ty me tė njofshėm po tė pėrgjegjėm a?!
Dėgjo , sa u pėrketė postimeve. Nėse tė duket ashtu t'u kisha lutė dhe tė kisha thonė sėpari se tybe ti s'je ka rinė hiq njė vendė se boll po lėviz as njė postime huq nuk tė shkonė!
Gjithėnjė i gatshėm nė kthim postimesh. Ama t'u kisha lutė se pėr m'u t'u ukė edhe ty se s'po rrinė njė vend e po lėviz mos me bėrė gjithmonė "Quote" por nga njėherė hiq mos bė "Quote" por vetėm vazhdo ashtu postime tė thjeshtė ( pa pėrsėritje) edhe do ta diktosh se si je ka lėvizė!!
Aplikoje kėtė medikament se do keshė sukses!

Hahahahahahahahahahahahahahah Dr ShEjToNkA,AaAaAa,terapia jote bash qe eshte - me t'njofshem - ,po m'i turbullon postimet,sepse mosaplikimi i QUOTE-s,i zvoglon postimet ,e mua me nevoitet OLIMPUSI.

SORRY per korigjim,por mos harro se edhe une jam - ShEjTaN PaCieNt -,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Pres diagnosen,me nderime,TURISTI. :wink:

Luana
09-12-04, 01:25
Dr. Luana, mbasi Dr. Shejtonka qenka e zanun me Turistin a po me viziton.
Kam nje problem, te lutem.
Tere diten shkruaj, mirepo duart spo me lodhen asnjeher te lutem a ka ndonje medikament qe ti lodh duart???
Aman me baj derman te lutem, se po me dhimbsen duart qe spo din me u lodhe kurre :(

Dear:Murgesha po e shoh se po don ndihm nga une por une do te kisha keshilluar qe te besh pak athletic , e ndoshta e lodhesh http://www.heathersanimations.com/Sport/gym_01_5.gif

Murgesha
09-12-04, 01:28
Dr. Luana, mbasi Dr. Shejtonka qenka e zanun me Turistin a po me viziton.
Kam nje problem, te lutem.
Tere diten shkruaj, mirepo duart spo me lodhen asnjeher te lutem a ka ndonje medikament qe ti lodh duart???
Aman me baj derman te lutem, se po me dhimbsen duart qe spo din me u lodhe kurre :(

Dear:Murgesha po e shoh se po don ndihm nga une por une do te kisha keshilluar qe te besh pak athletic , e ndoshta e lodhesh http://www.heathersanimations.com/Sport/gym_01_5.gif

Dr.Luana une te pyeta per duart e jo per kembet, se shyqyr ato i kam ne rregull. Kembet me lodhen shpesh. bile gjithe te lodhura i kam.

Mafiozi
09-12-04, 01:29
Dr. ShejToNka a ki diqka per nervoz bre, marova krejt :?
i theva dhembet prej nervoze :twisted: :wink:

turisti
09-12-04, 01:33
Dr. ShejToNka a ki diqka per nervoz bre, marova krejt :?
i theva dhembet prej nervoze :twisted: :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:

ShEjToNkA
09-12-04, 01:34
Dr. ShejToNka a ki diqka per nervoz bre, marova krejt :?
i theva dhembet prej nervoze :twisted: :wink:
Uff Mafiozi, c'ke ore kėshtu qė qenke duke kapitullu nga nervoza?????? :roll: :roll:
Volla be Mafi ,si pėr ty ma do mundhem qė me cdo kusht tė ta kalojė sonte kėte nervoz. Ama tė lutėm duhėt privatisht a, se kam njė recept qė ta hek si me dorė nervozėn! :roll:
Edhe tjera herė mos fjet pranė TV-ės e me u zgju kėhtu nervoz!!

Murgesha
09-12-04, 01:34
Dr. ShejToNka a ki diqka per nervoz bre, marova krejt :?
i theva dhembet prej nervoze :twisted: :wink:

Ty po tu dashka Dentisti per momentin.
Ps. Se di a din mi ngjit dhembet Dr.Shejtonka????

turisti
09-12-04, 01:36
Dr. Luana, mbasi Dr. Shejtonka qenka e zanun me Turistin a po me viziton.
Kam nje problem, te lutem.
Tere diten shkruaj, mirepo duart spo me lodhen asnjeher te lutem a ka ndonje medikament qe ti lodh duart???
Aman me baj derman te lutem, se po me dhimbsen duart qe spo din me u lodhe kurre :(

Dear:Murgesha po e shoh se po don ndihm nga une por une do te kisha keshilluar qe te besh pak athletic , e ndoshta e lodhesh http://www.heathersanimations.com/Sport/gym_01_5.gif

Dr.Luana une te pyeta per duart e jo per kembet, se shyqyr ato i kam ne rregull. Kembet me lodhen shpesh. bile gjithe te lodhura i kam.

hahahahahahahahahahahahahahahahaha,Auuu Murgesha,SABER.Mjeket akoma nuk e kan gezue potat e reja e as qe jan adaptue dhe normal eshte qe gabojne,gjithashtu nderrimi i natas eshte i rende,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
09-12-04, 01:37
Hahahahahahahahahahahahahahah Dr ShEjToNkA,AaAaAa,terapia jote bash qe eshte - me t'njofshem - ,po m'i turbullon postimet,sepse mosaplikimi i QUOTE-s,i zvoglon postimet ,e mua me nevoitet OLIMPUSI.

SORRY per korigjim,por mos harro se edhe une jam - ShEjTaN PaCieNt -,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Pres diagnosen,me nderime,TURISTI. :wink:


Turisti , diagnosen do e marrėsh pas njė jave ,kur tė vishė nė kontėrrolė.
Tė lutėm tani pėr tani vetėm atė metod aplikoje se do ketė sukses!

Mafiozi
09-12-04, 01:38
Dr. ShejToNka a ki diqka per nervoz bre, marova krejt :?
i theva dhembet prej nervoze :twisted: :wink:
Uff Mafiozi, c'ke ore kėshtu qė qenke duke kapitullu nga nervoza?????? :roll: :roll:
Volla be Mafi ,si pėr ty ma do mundhem qė me cdo kusht tė ta kalojė sonte kėte nervoz. Ama tė lutėm duhėt privatisht a, se kam njė recept qė ta hek si me dorė nervozėn! :roll:
Edhe tjera herė mos fjet pranė TV-ės e me u zgju kėhtu nervoz!!

Ani bre Dr ShejTonka, e din ti me mir se qka duhet :lol:
Mbylle deren se shum nervoz jam, po e tranoj dikend :lol:

turisti
09-12-04, 01:41
Hahahahahahahahahahahahahahah Dr ShEjToNkA,AaAaAa,terapia jote bash qe eshte - me t'njofshem - ,po m'i turbullon postimet,sepse mosaplikimi i QUOTE-s,i zvoglon postimet ,e mua me nevoitet OLIMPUSI.

SORRY per korigjim,por mos harro se edhe une jam - ShEjTaN PaCieNt -,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Pres diagnosen,me nderime,TURISTI. :wink:


Turisti , diagnosen do e marrėsh pas njė jave ,kur tė vishė nė kontėrrolė.
Tė lutėm tani pėr tani vetėm atė metod aplikoje se do ketė sukses!

Ani Dr ShEjToNkA,do te provoj.

Naten e mire deri ne kontrolle.

- PACIENTI i PAKONTROLLUAR -,TURISTI. :wink:

Luana
09-12-04, 01:44
Murgesha shkruajti :
Dr.Luana une te pyeta per duart e jo per kembet, se shyqyr ato i kam ne rregull. Kembet me lodhen shpesh. bile gjithe te lodhura i kam.Murgesha, te propozoj ta vizitojsh shtratin me shpesh, se me sa e mora vesh te kish humbur, atje besoj se do te kesh me cka ti lodhesh duart.shko bani lazdranit pak masazh se ka nevoj http://www.mainzelahr.de/smile/sisx/massage.gif

turisti
09-12-04, 01:44
Murgesha mos thuaj qike se djemt vijn te une edhe pa u kan te smut , kurse me shejtonken jemi shume shoqe te mira :lol: :lol:
kqyrna si punojm bashk http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s035.gif


LUANUSHE,perhair te qofte detyra e re. :wink:

TURISTI. :wink:

Mafiozi
09-12-04, 01:45
Dr. ShejToNka a ki diqka per nervoz bre, marova krejt :?
i theva dhembet prej nervoze :twisted: :wink:

Ty po tu dashka Dentisti per momentin.
Ps. Se di a din mi ngjit dhembet Dr.Shejtonka????

Ooooh krejt pi dika Dr ShejToNka, e pasni zgjedh me te miren Dr :lol: :lol:
Uuuuuuuf sa barna te mira paska :D :D :D
Ju falenderoj gjith stafin medicinal :lol: :lol:

turisti
09-12-04, 01:45
Murgesha shkruajti :
Dr.Luana une te pyeta per duart e jo per kembet, se shyqyr ato i kam ne rregull. Kembet me lodhen shpesh. bile gjithe te lodhura i kam.Murgesha, te propozoj ta vizitojsh shtratin me shpesh, se me sa e mora vesh te kish humbur, atje besoj se do te kesh me cka ti lodhesh duart.shko bani lazdranit pak masazh se ka nevoj http://www.mainzelahr.de/smile/sisx/massage.gif

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Murgesha
09-12-04, 01:48
Murgesha shkruajti :
Dr.Luana une te pyeta per duart e jo per kembet, se shyqyr ato i kam ne rregull. Kembet me lodhen shpesh. bile gjithe te lodhura i kam.Murgesha, te propozoj ta vizitojsh shtratin me shpesh, se me sa e mora vesh te kish humbur, atje besoj se do te kesh me cka ti lodhesh duart.shko bani lazdranit pak masazh se ka nevoj http://www.mainzelahr.de/smile/sisx/massage.gif

Jo tybe hiq keq se ke.
Tha Murgesha e gezuar qe i gjeten ilaqin me cka me i lodh duart, dhe shkoi per ti pire barnat. :lol: :lol:

turisti
09-12-04, 01:53
Murgesha shkruajti :
Dr.Luana une te pyeta per duart e jo per kembet, se shyqyr ato i kam ne rregull. Kembet me lodhen shpesh. bile gjithe te lodhura i kam.Murgesha, te propozoj ta vizitojsh shtratin me shpesh, se me sa e mora vesh te kish humbur, atje besoj se do te kesh me cka ti lodhesh duart.shko bani lazdranit pak masazh se ka nevoj http://www.mainzelahr.de/smile/sisx/massage.gif

Jo tybe hiq keq se ke.
Tha Murgesha e gezuar qe i gjeten ilaqin me cka me i lodh duart, dhe shkoi per ti pire barnat. :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,Murgeshe ZOTI ty te bekoft,diqa tu qesh e hajt,hahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Gentiana
09-12-04, 01:55
Luanaaaaaaaaaaaaaaaa

Hajde moj me shpejt, se turisti-n nuk e ke mire, se po qesh shum edhe ky.

Murgesha
09-12-04, 01:55
Murgesha shkruajti :
Dr.Luana une te pyeta per duart e jo per kembet, se shyqyr ato i kam ne rregull. Kembet me lodhen shpesh. bile gjithe te lodhura i kam.Murgesha, te propozoj ta vizitojsh shtratin me shpesh, se me sa e mora vesh te kish humbur, atje besoj se do te kesh me cka ti lodhesh duart.shko bani lazdranit pak masazh se ka nevoj http://www.mainzelahr.de/smile/sisx/massage.gif

Jo tybe hiq keq se ke.
Tha Murgesha e gezuar qe i gjeten ilaqin me cka me i lodh duart, dhe shkoi per ti pire barnat. :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,Murgeshe ZOTI ty te bekoft,diqa tu qesh e hajt,hahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Pash mamin mos na vdiq Turist. Shko shpejt te Dr. Luana se te jep ilaqin mos me vdek tuj qesh. :lol:

turisti
09-12-04, 02:02
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

dr1ta
09-12-04, 02:12
A keni ndonje medicine per qyra http://www.cosgan.net/images/midi/muede/p015.gif


Dr. luana plzz I need help :(

Mafiozi
09-12-04, 02:14
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Murgesha
09-12-04, 02:23
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Te lumte Mafi, tregoju pak se cka eshte me te kontrollu ne privat. :wink:

Luana
09-12-04, 02:50
A keni ndonje medicine per qyra http://www.cosgan.net/images/midi/muede/p015.gif
Dr. luana plzz I need help :(

Drita qe merre syrupin edhe mos me ban zo ma http://www.cosgan.net/images/midi/muede/p050.gif

turisti
09-12-04, 02:51
A keni ndonje medicine per qyra http://www.cosgan.net/images/midi/muede/p015.gif


Dr. luana plzz I need help :(

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha

turisti
09-12-04, 02:51
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

:? :( :cry:

Mafiozi
09-12-04, 02:55
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Te lumte Mafi, tregoju pak se cka eshte me te kontrollu ne privat. :wink:

:D :D :D :D Hyra i trent dola ne disponim prefekt :lol: :lol:
Nuk del kush prej dhomes i semuar, perveq nje dhimbje ne faqe
dhe ne bark tu qesh me Doktoreshat :lol: :lol: :lol:

P.S Kerkoni Tabletat Magjike tek Dr ShejToNka :D

turisti
09-12-04, 02:56
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Te lumte Mafi, tregoju pak se cka eshte me te kontrollu ne privat. :wink:

:D :D :D :D Hyra i trent dola ne disponim prefekt :lol: :lol:
Nuk del kush prej dhomes i semuar, perveq nje dhimbje ne faqe
dhe ne bark tu qesh me Doktoreshat :lol: :lol: :lol:

P.S Kerkoni Tabletat Magjike tek Dr ShejToNka :D

:? :?:

Mafiozi
09-12-04, 03:02
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Te lumte Mafi, tregoju pak se cka eshte me te kontrollu ne privat. :wink:

:D :D :D :D Hyra i trent dola ne disponim prefekt :lol: :lol:
Nuk del kush prej dhomes i semuar, perveq nje dhimbje ne faqe
dhe ne bark tu qesh me Doktoreshat :lol: :lol: :lol:

P.S Kerkoni Tabletat Magjike tek Dr ShejToNka :D

:? :?:

:roll: :roll: :D

turisti
09-12-04, 03:03
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Te lumte Mafi, tregoju pak se cka eshte me te kontrollu ne privat. :wink:

:D :D :D :D Hyra i trent dola ne disponim prefekt :lol: :lol:
Nuk del kush prej dhomes i semuar, perveq nje dhimbje ne faqe
dhe ne bark tu qesh me Doktoreshat :lol: :lol: :lol:

P.S Kerkoni Tabletat Magjike tek Dr ShejToNka :D

:? :?:

:roll: :roll: :D

Hahahahahahahahahahahahahaha,a po m'i huazon do? :wink:

Mafiozi
09-12-04, 03:06
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Te lumte Mafi, tregoju pak se cka eshte me te kontrollu ne privat. :wink:

:D :D :D :D Hyra i trent dola ne disponim prefekt :lol: :lol:
Nuk del kush prej dhomes i semuar, perveq nje dhimbje ne faqe
dhe ne bark tu qesh me Doktoreshat :lol: :lol: :lol:

P.S Kerkoni Tabletat Magjike tek Dr ShejToNka :D

:? :?:

:roll: :roll: :D

Hahahahahahahahahahahahahaha,a po m'i huazon do? :wink:
Hahahahhahahahahahhahahaaaa me te mira ti jep Luana, ajo e njeh
ket sekret, e sidomos per ty Turisti :lol: :lol: :wink:

turisti
09-12-04, 03:11
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Mir se vjen tek stafi medicinal me i persosur ne bot shoki Turist :lol: :wink:

Te lumte Mafi, tregoju pak se cka eshte me te kontrollu ne privat. :wink:

:D :D :D :D Hyra i trent dola ne disponim prefekt :lol: :lol:
Nuk del kush prej dhomes i semuar, perveq nje dhimbje ne faqe
dhe ne bark tu qesh me Doktoreshat :lol: :lol: :lol:

P.S Kerkoni Tabletat Magjike tek Dr ShejToNka :D

:? :?:

:roll: :roll: :D

Hahahahahahahahahahahahahaha,a po m'i huazon do? :wink:
Hahahahhahahahahahhahahaaaa me te mira ti jep Luana, ajo e njeh
ket sekret, e sidomos per ty Turisti :lol: :lol: :wink:


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha h,mire e ke. :wink:

Kercovari
09-12-04, 07:59
Gjithe kohen kam ndejte ne koma pas dere dhe s`me ka verejte askush.
Besa mjeke moderne,te lene te vdesish modern.Haahaaaaaaaaa!.

turisti
09-12-04, 09:04
Gjithe kohen kam ndejte ne koma pas dere dhe s`me ka verejte askush.
Besa mjeke moderne,te lene te vdesish modern.Haahaaaaaaaaa!.

Pa shuj,mos u anko,sa e kemi hap ordinancen e akoma nuk eshte bere perurimi : BILE KE FJET MIRE,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Naki
09-12-04, 10:26
Ju uroje Hapjen e Ordinances siq po shihet Interesimi eshte i madhe edhe Kogja kallaballak pacienta paska, a bene diqysh pa rende me hy tek mjeku se nuk kame kohe me prite edhe besa jame plake e kembet spo me majne,oh marova me nje gripe as tabletat nuk po me ndihmojne as ne pune nuk po me shkohet.
Dr qka po thu ti a me nejte te shpija naj dite

Barbaroza
09-12-04, 10:56
Ju uroj hapjen e ordinances forumore.Besdoj se na duhen me shume mjeke dhe ate ne dege te ndryshme te mjekesise.
E sa per vete,une s'kam nevoje per mjek se tybe jam shendosh si molla ne rremb.
Pastaj kam frike edhe nga Luana nese behet mjeke se mos na helmon kur ia ve syrin ndonje ēifi ne forum per ta realizuar deshiren e saj... :wink: :wink: :wink:


P.S.Shaka pak(HAHAHAHAHAHA :shock: )

turisti
09-12-04, 10:59
Ju uroj hapjen e ordinances forumore.Besdoj se na duhen me shume mjeke dhe ate ne dege te ndryshme te mjekesise.
E sa per vete,une s'kam nevoje per mjek se tybe jam shendosh si molla ne rremb.
Pastaj kam frike edhe nga Luana nese behet mjeke se mos na helmon kur ia ve syrin ndonje ēifi ne forum per ta realizuar deshiren e saj... :wink: :wink: :wink:


P.S.Shaka pak(HAHAHAHAHAHA :shock: )

Kadal bre ,per klienta ka KORTING,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
09-12-04, 12:54
Gjithe kohen kam ndejte ne koma pas dere dhe s`me ka verejte askush.
Besa mjeke moderne,te lene te vdesish modern.Haahaaaaaaaaa!.

Pa shuj,mos u anko,sa e kemi hap ordinancen e akoma nuk eshte bere perurimi : BILE KE FJET MIRE,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Qyy qyy Kercovari, ani ne koma :evil: je meshefur me shiqu mir doktoreshat
qe i kem :lol: , mendon qe nuk te kam pa un prej krevatit :D :lol:

turisti
09-12-04, 14:15
Gjithe kohen kam ndejte ne koma pas dere dhe s`me ka verejte askush.
Besa mjeke moderne,te lene te vdesish modern.Haahaaaaaaaaa!.

Pa shuj,mos u anko,sa e kemi hap ordinancen e akoma nuk eshte bere perurimi : BILE KE FJET MIRE,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Qyy qyy Kercovari, ani ne koma :evil: je meshefur me shiqu mir doktoreshat
qe i kem :lol: , mendon qe nuk te kam pa un prej krevatit :D :lol:

Pa hiqu tij,hala eshte nen dikimin e " KOMES ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
09-12-04, 16:35
Gjithe kohen kam ndejte ne koma pas dere dhe s`me ka verejte askush.
Besa mjeke moderne,te lene te vdesish modern.Haahaaaaaaaaa!.

Pa shuj,mos u anko,sa e kemi hap ordinancen e akoma nuk eshte bere perurimi : BILE KE FJET MIRE,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Qyy qyy Kercovari, ani ne koma :evil: je meshefur me shiqu mir doktoreshat
qe i kem :lol: , mendon qe nuk te kam pa un prej krevatit :D :lol:

Pa hiqu tij,hala eshte nen dikimin e " KOMES ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Jo more u zgjova,kure ma meshoi pastruesja me fshisen elektrike.
Haaahaaaaaa!

Kercovari
09-12-04, 16:53
Ju uroj hapjen e ordinances forumore.Besdoj se na duhen me shume mjeke dhe ate ne dege te ndryshme te mjekesise.
E sa per vete,une s'kam nevoje per mjek se tybe jam shendosh si molla ne rremb.
Pastaj kam frike edhe nga Luana nese behet mjeke se mos na helmon kur ia ve syrin ndonje ēifi ne forum per ta realizuar deshiren e saj... :wink: :wink: :wink:


P.S.Shaka pak(HAHAHAHAHAHA :shock: )
Ju lutem Zonja Drejtoresh,me dergoni pyetsorin per vendin e Neuropsikiatrit,s`besoj se do te gjeni kandidat me te mire.
Flm.Kercovari.

Luana
09-12-04, 20:36
Ju uroj hapjen e ordinances forumore.Besdoj se na duhen me shume mjeke dhe ate ne dege te ndryshme te mjekesise.
E sa per vete,une s'kam nevoje per mjek se tybe jam shendosh si molla ne rremb.
Pastaj kam frike edhe nga Luana nese behet mjeke se mos na helmon kur ia ve syrin ndonje ēifi ne forum per ta realizuar deshiren e saj... :wink: :wink: :wink:


P.S.Shaka pak(HAHAHAHAHAHA :shock: )


Barbaroza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ani pse je shnosh si molla prap duhesh te kontrollohesh tek une , ta shikoj qfar gjaku ke , dhe pastaj kur te jap medikamente ateher krejt forumi vijn pas teje :wink:

Murgesha
09-12-04, 22:46
Ju uroj hapjen e ordinances forumore.Besdoj se na duhen me shume mjeke dhe ate ne dege te ndryshme te mjekesise.
E sa per vete,une s'kam nevoje per mjek se tybe jam shendosh si molla ne rremb.
Pastaj kam frike edhe nga Luana nese behet mjeke se mos na helmon kur ia ve syrin ndonje ēifi ne forum per ta realizuar deshiren e saj... :wink: :wink: :wink:


P.S.Shaka pak(HAHAHAHAHAHA :shock: )

Jo Barbaroza, ti veq koke tuj i thone vetes se qenke mire.
A spo e shef moj veten se si qenke sarillave e menxi ne kome qe po rrin???
Doktorrica shpejt se gadi me na u alivanos qikaaaaaaaaa.

Murgesha
09-12-04, 23:13
Ju uroje Hapjen e Ordinances siq po shihet Interesimi eshte i madhe edhe Kogja kallaballak pacienta paska, a bene diqysh pa rende me hy tek mjeku se nuk kame kohe me prite edhe besa jame plake e kembet spo me majne,oh marova me nje gripe as tabletat nuk po me ndihmojne as ne pune nuk po me shkohet.
Dr qka po thu ti a me nejte te shpija naj dite


Dr. Shejtonka me shpejt te lutem se kemi nje rast urgjent. Ju te tjeret prisni ju lutem.

Mafiozi
09-12-04, 23:21
Ju uroje Hapjen e Ordinances siq po shihet Interesimi eshte i madhe edhe Kogja kallaballak pacienta paska, a bene diqysh pa rende me hy tek mjeku se nuk kame kohe me prite edhe besa jame plake e kembet spo me majne,oh marova me nje gripe as tabletat nuk po me ndihmojne as ne pune nuk po me shkohet.
Dr qka po thu ti a me nejte te shpija naj dite


Dr. Shejtonka me shpejt te lutem se kemi nje rast urgjent. Ju te tjeret prisni ju lutem.

Un jam gati po ShejToNka esht ende ne manikur bre :D :lol:
ShejToNkaaaaaaaaaaa njeriu esht ne rrezik moj :twisted: :lol:

ShEjToNkA
09-12-04, 23:22
Po, Murgesha kush na qenka ky rastė?????
Ahaa qenka Naki !
Atėherė me kėtė momentė ,vetėm ti lajmrojė tjert qė tė presin se qenka rast urgjentė dhe duhėt qė patjetėr tė merrėt nė kontrrolim!

___________________________________________

Naki leri more ti urimet se mexi frymė po ngopėsh qyy , ani flm.

Jo Naki , po tė shofė se qnke lodhė sa qė nė kėmbė s'po mundesh me ndejt vetėm nė karrigė ulurė.
Dėgjo ju duhėt ,qė disa ditė t'i merrni Bollovajė ( pushim mjeksorė) ,se gjendja e jua qenka teper kritike. Nejse mos u bėrė ti merakė se tė kalon qyy kan qenė edhe mė tė smurė e jan shėru se lere ma ti qė qenke si molla n'rrem!
Edhe juve tani ua pėrgatitim recetėn edhe e dėrgojmė tek Motėr Murgeshė tani ju informonė ,se cka dhe si t'i pėrdorni.


Murgesha njė pako tė madhe bensedina ndopshta vėnohėt nė gjumė se tybe qenka rrezikė.
Dhe informoje se pas njė jave duhėt tė vjen nė kontėrroll!

Mafiozi
09-12-04, 23:27
Dr ShejToNka harrove me ja ber qertifikaten per pun moj, qka ben
Naki pa te holla ne fund te muajit, don me lan pa ngren shokin :lol: :shock:

Murgesha
09-12-04, 23:30
Po, Murgesha kush na qenka ky rastė?????
Ahaa qenka Naki !
Atėherė me kėtė momentė ,vetėm ti lajmrojė tjert qė tė presin se qenka rast urgjentė dhe duhėt qė patjetėr tė merrėt nė kontrrolim!

___________________________________________

Naki leri more ti urimet se mexi frymė po ngopėsh qyy , ani flm.

Jo Naki , po tė shofė se qnke lodhė sa qė nė kėmbė s'po mundesh me ndejt vetėm nė karrigė ulurė.
Dėgjo ju duhėt ,qė disa ditė t'i merrni Bollovajė ( pushim mjeksorė) ,se gjendja e jua qenka teper kritike. Nejse mos u bėrė ti merakė se tė kalon qyy kan qenė edhe mė tė smurė e jan shėru se lere ma ti qė qenke si molla n'rrem!
Edhe juve tani ua pėrgatitim recetėn edhe e dėrgojmė tek Motėr Murgeshė tani ju informonė ,se cka dhe si t'i pėrdorni.


Murgesha njė pako tė madhe bensedina ndopshta vėnohėt nė gjumė se tybe qenka rrezikė.
Dhe informoje se pas njė jave duhėt tė vjen nė kontėrroll!


Pa dale, Naki te udhezoj pak se si me i perdore keto barna.
Ju zoteri duhet te merrni tre her ne dite nga dy kokrra. Nese prap smundesh me fjet eshte e keshillueshme te dyfishojsh dozen, por mos e trefisho se pastaj per nje jave ja hjek vetes gajlen e gjumit.

ShEjToNkA
09-12-04, 23:30
Dr ShejToNka harrove me ja ber qertifikaten per pun moj, qka ben
Naki pa te holla ne fund te muajit, don me lan pa ngren shokin :lol: :shock:


Ku ke ndi ti pacientat me mėsu Dr???!! hera e parė dhe e fundit le tė mebtėt kjo! :evil: :evil:
Qertifikaten e merrė nė javen e ardhėshme qyyyy :lol: :lol:

Naki
09-12-04, 23:36
Po, Murgesha kush na qenka ky rastė?????
Ahaa qenka Naki !
Atėherė me kėtė momentė ,vetėm ti lajmrojė tjert qė tė presin se qenka rast urgjentė dhe duhėt qė patjetėr tė merrėt nė kontrrolim!

___________________________________________

Naki leri more ti urimet se mexi frymė po ngopėsh qyy , ani flm.

Jo Naki , po tė shofė se qnke lodhė sa qė nė kėmbė s'po mundesh me ndejt vetėm nė karrigė ulurė.
Dėgjo ju duhėt ,qė disa ditė t'i merrni Bollovajė ( pushim mjeksorė) ,se gjendja e jua qenka teper kritike. Nejse mos u bėrė ti merakė se tė kalon qyy kan qenė edhe mė tė smurė e jan shėru se lere ma ti qė qenke si molla n'rrem!
Edhe juve tani ua pėrgatitim recetėn edhe e dėrgojmė tek Motėr Murgeshė tani ju informonė ,se cka dhe si t'i pėrdorni.


Murgesha njė pako tė madhe bensedina ndopshta vėnohėt nė gjumė se tybe qenka rrezikė.
Dhe informoje se pas njė jave duhėt tė vjen nė kontėrroll!


Pa dale, Naki te udhezoj pak se si me i perdore keto barna.
Ju zoteri duhet te merrni tre her ne dite nga dy kokrra. Nese prap smundesh me fjet eshte e keshillueshme te dyfishojsh dozen, por mos e trefisho se pastaj per nje jave ja hjek vetes gajlen e gjumit.

ohhhhhhh ju rufte zoti kur jeni me se ngushti,po ju me pshtuat nje jave kame fjete ,ani ama bini edhe buken se une kur ti pije kokrrat nuk muna mu qu fare

Naki
09-12-04, 23:39
doktoreshhhhhhhhhh mos harro me ma shkru letren per organizate se nuk muna me punu shkrumi allahile nja 10 dite pushim mjekesore.
oh nese pa e qu djalin nuk e la me ju thirre ne drek qka doni keni me hangere me pi.

ShEjToNkA
10-12-04, 00:05
Ju lutėm Organizatė e Nderuar ,duke parė gjendjen shėndetsore tė nėnpunėsit tė juaj, kėrkojmė nga juve qe jo 10 ditė por 20 ditė duhėt ta lironi nga mardhėnja e punės.
Arsyjet e kėsja kėrkese janė kėto:
I Duhėt pak pushim ,relaksim dhe shetije ,se gjendja e tijė ėshtė nė kontėroll mejkėsore dhe ai duhėt tė jet i lirė pėr kėto ditė.
Duke pasė parsyshė solidaritetin e juaj dhe mirėnjohėjne ndajė tij ,ku si nėnpunės i juaj ėshtė perfekt , nuk dyshojmė aspak nė mirėkuptimin e juaj!
Me nderime dhe respekt Dr. ShEjToNkA!


____________________________________

z.Naki , kėrkesa jonė u pranua me sukses dhe ju pėr 20 ditė rreshtė jeni i lirė nga puna. Ju dėshirojmė sukses nė gjėndjen tuaj shėndetsore!
Shfrytėzojeni deri nė maximum kėtė pushimė!

Naki
10-12-04, 10:48
Ju lutėm Organizatė e Nderuar ,duke parė gjendjen shėndetsore tė nėnpunėsit tė juaj, kėrkojmė nga juve qe jo 10 ditė por 20 ditė duhėt ta lironi nga mardhėnja e punės.
Arsyjet e kėsja kėrkese janė kėto:
I Duhėt pak pushim ,relaksim dhe shetije ,se gjendja e tijė ėshtė nė kontėroll mejkėsore dhe ai duhėt tė jet i lirė pėr kėto ditė.
Duke pasė parsyshė solidaritetin e juaj dhe mirėnjohėjne ndajė tij ,ku si nėnpunės i juaj ėshtė perfekt , nuk dyshojmė aspak nė mirėkuptimin e juaj!
Me nderime dhe respekt Dr. ShEjToNkA!


____________________________________

z.Naki , kėrkesa jonė u pranua me sukses dhe ju pėr 20 ditė rreshtė jeni i lirė nga puna. Ju dėshirojmė sukses nė gjėndjen tuaj shėndetsore!
Shfrytėzojeni deri nė maximum kėtė pushimė!


Falemenderit Doktoresh,une tjeter doktor nuk kerkoje gjithe tek ju kom me ardhe,o i lumi une i lumi 20 dite pushim.

Mr_100%
10-12-04, 12:16
A SE KE DITE BARBAROZA A? GACA E MLUTE TA SOSE QERGEN

VEQ EDHE ASHTU SI TI BARBAROZA IK E IK DIKUR DUHESH MEU NDAL DIKU,PO KU ,HMMMMMMM

Mafiozi
10-12-04, 13:00
Dr ShejToNka harrove me ja ber qertifikaten per pun moj, qka ben
Naki pa te holla ne fund te muajit, don me lan pa ngren shokin :lol: :shock:


Ku ke ndi ti pacientat me mėsu Dr???!! hera e parė dhe e fundit le tė mebtėt kjo! :evil: :evil:
Qertifikaten e merrė nė javen e ardhėshme qyyyy :lol: :lol:

Qy qyyy pacient :roll: Dr ShejToNka paske harruar qe un jam gjinekologu :D :lol:

ShEjToNkA
10-12-04, 14:13
Qy qyyy pacient :roll: Dr ShejToNka paske harruar qe un jam gjinekologu :D :lol:


:shock: :shock: Kur u bėrė more ti Gjinekolog????
A mos vallė mbarmė ta japėn kėtė deytrė stafi qė ju lėra t'u diskutu ??????????? :roll: :roll: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Luana
10-12-04, 15:38
O Luana,gjakun e kam sherbet.Eshte imja ajo qe une u iku"kandidateve"qe me ofrohen dhe me vijne pas sepse e tille jam nga morali. :wink: :lol: :lol:

Qeni qe leh nuk te han , ruaju prej atij qeni qe nuk leh :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: opssssssss shaka Barbaroza :wink:

Luana,ne dac shaka,ne dac pa shaka,une shprehem ne forum ashtu siq jam ne te vertete,por kam diktuar se ato/ata qe s'po hynin asnjehere te temat e dashurise,po te shokonin fare me imagjinaten e tyre. :oops: :oops: :wink: :wink:
Barbaroza , prit qike te lavdron dikush ty :lol: :lol: :lol: se MORALITETI tregohet me vepra e jo me goje :wink: :wink: :wink:

aferdita
10-12-04, 21:20
ku e kemi mjekun e kafes se me duhet patjeter

Mafiozi
10-12-04, 21:26
Qy qyyy pacient :roll: Dr ShejToNka paske harruar qe un jam gjinekologu :D :lol:


:shock: :shock: Kur u bėrė more ti Gjinekolog????
A mos vallė mbarmė ta japėn kėtė deytrė stafi qė ju lėra t'u diskutu ??????????? :roll: :roll: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Po valla ShejToNka, nuk paske qen aty kur me dhan ket fonksion pram :?
Tash jam gjinekologu i dhomes medicinale :lol: :D

Murgesha
10-12-04, 21:54
Qy qyyy pacient :roll: Dr ShejToNka paske harruar qe un jam gjinekologu :D :lol:


:shock: :shock: Kur u bėrė more ti Gjinekolog????
A mos vallė mbarmė ta japėn kėtė deytrė stafi qė ju lėra t'u diskutu ??????????? :roll: :roll: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Po valla ShejToNka, nuk paske qen aty kur me dhan ket fonksion pram :?
Tash jam gjinekologu i dhomes medicinale :lol: :D


Dr.Shejtonka keti pacient Mafiozit duhet me ja zvoglu pak dozen e barnave private qe po ja japim se si duket ja ka nise me fol perqart.
Aman moj me shpejt se se shpejti ka me u vetshpalle edhe Drejtor Gjeneral i ordinances.

Honesty^uk.
10-12-04, 22:02
Dr.Shejtonka keti pacient Mafiozit duhet me ja zvoglu pak dozen e barnave private qe po ja japim se si duket ja ka nise me fol perqart.
Aman moj me shpejt se se shpejti ka me u vetshpalle edhe Drejtor Gjeneral i ordinances.

Ndersa une do te beja apel qe ne kete ndihme te perfshihen edhe disa te tjere, pasi me duket se infeksioni ka marre forumin :arrow:

Mafiozi
10-12-04, 22:09
Qy qyyy pacient :roll: Dr ShejToNka paske harruar qe un jam gjinekologu :D :lol:


:shock: :shock: Kur u bėrė more ti Gjinekolog????
A mos vallė mbarmė ta japėn kėtė deytrė stafi qė ju lėra t'u diskutu ??????????? :roll: :roll: :lol: :lol: :arrow: :wink:

Po valla ShejToNka, nuk paske qen aty kur me dhan ket fonksion pram :?
Tash jam gjinekologu i dhomes medicinale :lol: :D


Dr.Shejtonka keti pacient Mafiozit duhet me ja zvoglu pak dozen e barnave private qe po ja japim se si duket ja ka nise me fol perqart.
Aman moj me shpejt se se shpejti ka me u vetshpalle edhe Drejtor Gjeneral i ordinances.

Ken shaka Murgesha :? nuk dua te behem kurr ashtu qy, e sidomos ne forum :lol:
Mos keni dert se jam ne gjendjen normale tash :D :wink:

Murgesha
10-12-04, 22:11
Dr.Shejtonka keti pacient Mafiozit duhet me ja zvoglu pak dozen e barnave private qe po ja japim se si duket ja ka nise me fol perqart.
Aman moj me shpejt se se shpejti ka me u vetshpalle edhe Drejtor Gjeneral i ordinances.

Ndersa une do te beja apel qe ne kete ndihme te perfshihen edhe disa te tjere, pasi me duket se infeksioni ka marre forumin :arrow:


A thua paska edhe te tjere a???
Honesty sillnaj ne ordinance me shpejt. :wink:

Murgesha
10-12-04, 22:13
Ken shaka Murgesha :? nuk dua te behem kurr ashtu qy, e sidomos ne forum :lol:
Mos keni dert se jam ne gjendjen normale tash :D :wink:


Mire pra Mafiozi edhe une po shoh se qenke kthjellur. :arrow: :wink:

aferdita
10-12-04, 22:14
Lereni shakat e sheronmi mua,ku e kemi mjeken sonte???

ShEjToNkA
10-12-04, 22:16
[quote=Mafiozi]

Dr.Shejtonka keti pacient Mafiozit duhet me ja zvoglu pak dozen e barnave private qe po ja japim se si duket ja ka nise me fol perqart.
Aman moj me shpejt se se shpejti ka me u vetshpalle edhe Drejtor Gjeneral i ordinances.

Ken shaka Murgesha :? nuk dua te behem kurr ashtu qy, e sidomos ne forum :lol:
Mos keni dert se jam ne gjendjen normale tash :D :wink:


Po si urdhėroni Motėr Murgesha! E kam diktu edhe vetė kėtė pak ama sotė nuk munda tė bisedojė me ju!
Kėshtu qė jo vetėm me ia zvogėlu dozėn ,ama nėse vazhdonė kėshtu do e mbyllim nė Shokė Dhomė! Dhe atėherė s'do ketė mundėsi jo me vetėshpallė ama ,nejse...
Nėse nuk shef ndonjė pėrmisim tė duhuer dhe tė shpejtė je e urdhėruar nga unė tė bėni atė qė ceka mė lartė!

Mafiozi
10-12-04, 22:19
Ken shaka Murgesha :? nuk dua te behem kurr ashtu qy, e sidomos ne forum :lol:
Mos keni dert se jam ne gjendjen normale tash :D :wink:


Mire pra Mafiozi edhe une po shoh se qenke kthjellur. :arrow: :wink:

Faleminderit per besim dhe keto fjal te embla vendase :D :wink:

P.S me duket se Aferdita nuk esht mir sonte, merne ne sherim Murgesha :lol: :lol: :wink:

aferdita
10-12-04, 22:26
Faleminderit per besim dhe keto fjal te embla vendase :D :wink:

P.S me duket se Aferdita nuk esht mir sonte, merne ne sherim Murgesha :lol: :lol: :wink:
lereni krejt,po shkoj tjeter kund se per ju,po vdeka njeri :lol: :lol:

Murgesha
10-12-04, 22:26
Lereni shakat e sheronmi mua,ku e kemi mjeken sonte???

Urdheroni me tregoni se ku po te dhemb tja jap Doktorrices raportin.

aferdita
10-12-04, 22:27
Urdheroni me tregoni se ku po te dhemb tja jap Doktorrices raportin.

Po me dhemb Zemra e me rralle tani :(

Murgesha
10-12-04, 22:29
Urdheroni me tregoni se ku po te dhemb tja jap Doktorrices raportin.

Po me dhemb Zemra e me rralle tani :(


Doktorriiiiiiiiiiiiiiiice, shpejt.....
Ulu ketu te lutem, zonjushe, koncetrohu mos merr fryme, tani te shikon doktorricaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Dr. Shejtonka lere me ate kafe eja shpejt.

ShEjToNkA
10-12-04, 22:35
Ja erdhaaaaaaaaaaaaa !!!

Hė zonjushė c'keni kėshtuu ??????
Ju lutėm ju jeni shumė e re qė tė gjndeni nė kėtė gjendėje!? Por ejse mos u shetėsoni sė shpejti do ju kalonė!
Dėgjo , juve ju duhėt pak pushimė ,dhe tė dilni pak mė tepėr e jo tė rrini vetėm mbrenda!
Edhe mos e mundoni vetėm me tėrė kėto mendime dhe propzime ,se jeni e re dhe gjithcka do shkonė sic ėshtė mė sė miri!
Tani ju lutėm mundė tė dilni tek Motėr Murgesha dhe ajo do ju japė recetėn se cka dhe si do pėrdorėni!

Murgeshaaaaaaa , sic e dini tableta qetėsues dhe njė kėshill sic i bėnė ti, dhe i tregoni se pas njė jave ka kontėroll!

Murgesha
10-12-04, 22:47
Aferdita ne kete recept keni barnat qe ju do te perdorni gjate nje jave.
Andolla do te pish tre here ne dite nga gjysme kokrre, keto tjerat i mban ne goje derisa te shkrihen.
Dhe sa te mundesh rri rate e pi qaj me limone.
Besoj se pas nje jave do te te kaloj ky stres qe qenket per momentin.

MemphiSx
10-12-04, 22:58
A ka ne ket Ordinancen tuaj bre ksi ilaqi per Kit Virusin me Emrin Love a qysh pi thojn :(

ShEjToNkA
10-12-04, 23:12
A ka ne ket Ordinancen tuaj bre ksi ilaqi per Kit Virusin me Emrin Love a qysh pi thojn :(Aii MempfiSx , mos kėrko shėrim Virusi me emrin Jo Love se pėr Love gjendėt halli!
Tybe be MemfiSx ,ne kėtu s'jemi ka qesim fallė pėr me tė kėshillu, apo me tė ndihėmu me hajmalia. Ama ne mjekojmė me barna si DR.
Por pėr ty s'do tė japė as barab e as asgjė vetėm tė kisha propzu tė dilni me Luanėn ta pini nga njė kafe , tjetėr shėrimė kėtu s'ka!

MemphiSx
10-12-04, 23:21
Dmth Sipas teje Edhe me dek Veq shnosh me kone a :D

Paskit sherim t'mir ju Amo me kan me i mbajt disa femra aty ngat puna mos me prit shum Jo Luanen jo Tjetren ahahhah :D

Mafiozi
11-12-04, 12:06
Nje masazh me duhet sot Dr ShejToNka :(
Tregom kur me ardh :D :wink:

turisti
11-12-04, 12:22
Nje masazh me duhet sot Dr ShejToNka :(
Tregom kur me ardh :D :wink:

Injeksioni eshte ILAQI me i miri,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
11-12-04, 12:26
Nje masazh me duhet sot Dr ShejToNka :(
Tregom kur me ardh :D :wink:


Mos e ke gabu repartin se kėtu nuk kemi masazhe ????? :roll:
Si klinik e posa krijuar dhe nė mungės akoma jo tė plotė tė stafit drejtuės dhe ushtėruės akoma s'kemi arritė qė t'i plotėsojmė tė gjitha kėrkesat e pacientve! :lol: :lol: :lol:
Shpresojė se sė shpejti edhe pėr kėtė ushtėrim tė kėsaj lamije qė pikėrisht keni kėrkuarė ju i nderuar Pacient , do gjendėt halli dhe do arrinė pėrsoni i duhur qė ushtėron kėtė lami!

Mafiozi
11-12-04, 12:57
Nje masazh me duhet sot Dr ShejToNka :(
Tregom kur me ardh :D :wink:

Injeksioni eshte ILAQI me i miri,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Haahhahahhahahahhahhahaaa
Tabletat e Murgeshesh me kishin sheru se shpejti :D ja din mir hallin vendasit. :D :wink:

Mafiozi
11-12-04, 12:59
Nje masazh me duhet sot Dr ShejToNka :(
Tregom kur me ardh :D :wink:


Mos e ke gabu repartin se kėtu nuk kemi masazhe ????? :roll:
Si klinik e posa krijuar dhe nė mungės akoma jo tė plotė tė stafit drejtuės dhe ushtėruės akoma s'kemi arritė qė t'i plotėsojmė tė gjitha kėrkesat e pacientve! :lol: :lol: :lol:
Shpresojė se sė shpejti edhe pėr kėtė ushtėrim tė kėsaj lamije qė pikėrisht keni kėrkuarė ju i nderuar Pacient , do gjendėt halli dhe do arrinė pėrsoni i duhur qė ushtėron kėtė lami!


ShejToNkaaaaa mundesh ti me ber nje masazh moj, nuk esht aq rend qy :twisted:
Qy moj, mos e lexo gazeten, un jam blloku nuk po mundem me sherby nje kafe :lol:

Diana007
11-12-04, 13:01
Daktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

turisti
11-12-04, 13:17
Te shtuneve dhe te dieleve,mjeket nuk punojne,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
11-12-04, 13:20
Daktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Uuuurdhėroni Zonjushė ,na tregoni se c'keni ????????????

Diana007
11-12-04, 13:24
Daktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Uuuurdhėroni Zonjushė ,na tregoni se c'keni ????????????

O bre me shkeli kerri me heret me duket se me ka thy gishtin e vogel te kemes qysh po me dhemb oooooooooooooooooooooooooooooooh

ShEjToNkA
11-12-04, 13:27
O bre me shkeli kerri me heret me duket se me ka thy gishtin e vogel te kemes qysh po me dhemb oooooooooooooooooooooooooooooooh


Aha ,ashtu qenka puna ?!
Nejse unė mendova se mos je ftoftė nė kėtė fustan se shumė i mbylltė?! :wink: :lol: :lol:
Po ,joo mojj se s'e paske lėndu shumė hiq mos u bė merakė. Tani do ua shkėrujė njė recet, ama ju duhėt pak tė pritėni se Motėra medicionale pėr momentin nuk qenka kėtu. Ama se besojė se do ju bjėn tė pritėni shumė!

Mafiozi
11-12-04, 13:31
Te shtuneve dhe te dieleve,mjeket nuk punojne,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Hahahahahahahahahahhahahhaahahaaaa jan te semur edhe mjeket :lol:

Diana007
11-12-04, 13:32
O bre me shkeli kerri me heret me duket se me ka thy gishtin e vogel te kemes qysh po me dhemb oooooooooooooooooooooooooooooooh


Aha ,ashtu qenka puna ?!
Nejse unė mendova se mos je ftoftė nė kėtė fustan se shumė i mbylltė?! :wink: :lol: :lol:
Po ,joo mojj se s'e paske lėndu shumė hiq mos u bė merakė. Tani do ua shkėrujė njė recet, ama ju duhėt pak tė pritėni se Motėra medicionale pėr momentin nuk qenka kėtu. Ama se besojė se do ju bjėn tė pritėni shumė!


Jo moj un nuk ftofem kurr e per ate edhe nuk vishm hehehhheh

ooooooooo mos ma prek shum s epo em dhemb qy
Po ku duhet me i marr barrerat ketu a, uh sa u vonu

ShEjToNkA
11-12-04, 13:40
ooooooooo mos ma prek shum s epo em dhemb qy
Po ku duhet me i marr barrerat ketu a, uh sa u vonu [/b][/color]


Ok pėr mos me tė lėrė me pritė shumė po tė sqarojė unė se c'do pėrdorėni!
Ju duhėt t'i vishėni njė parė qorapė tė trashė ( tė marume me kėrrabėza) edhe njė parė trenerka apo dic mė trashė se pėr ndyshe nėse qėndroni me kėtė fustanė Gishti do merrė kallje tė muskujve :shock:
Edhe ju duhėt tė pėrdorėni hapa kundėr dhimbjės!
Tani mundė tė shkoni! :wink: :lol:

Diana007
11-12-04, 14:15
ooooooooo mos ma prek shum s epo em dhemb qy
Po ku duhet me i marr barrerat ketu a, uh sa u vonu [/b][/color]


Ok pėr mos me tė lėrė me pritė shumė po tė sqarojė unė se c'do pėrdorėni!
Ju duhėt t'i vishėni njė parė qorapė tė trashė ( tė marume me kėrrabėza) edhe njė parė trenerka apo dic mė trashė se pėr ndyshe nėse qėndroni me kėtė fustanė Gishti do merrė kallje tė muskujve :shock:
Edhe ju duhėt tė pėrdorėni hapa kundėr dhimbjės!
Tani mundė tė shkoni! :wink: :lol:


kuku edhe ju pjeke tvetem ja futin kot valla po qka ka lidhje moj gishti me trenerka qy , po ku me gjet ne kohet e soti qorapa te me rone me krrabza, uh qak i kisha math nje par ani me maje te kuqe me kish shku ehe me fistan , po mos ke ti doktoresh nje mar me mi huazu deri te me shnoshte kishti :wink:

lazdrani
11-12-04, 17:16
DR.Shejtonka ndihem i pakenaqyre ke ndonje ide apo recepte :(

Luana
11-12-04, 17:20
DR.Shejtonka ndihem i pakenaqyre ke ndonje ide apo recepte :(


:lol: :lol: :lol: :lol: Ishalla dr:shejtonka ta gjen ilaqin :wink:

lazdrani
11-12-04, 17:29
DR.Shejtonka ndihem i pakenaqyre ke ndonje ide apo recepte :(


:lol: :lol: :lol: :lol: Ishalla dr:shejtonka ta gjen ilaqin :wink:
Luana ju mundeni po ashtu te me ndihmoni nese keni ndonje ide :wink:

Mafiozi
11-12-04, 22:34
:evil: prap koka me ngjiti, me kaloj per nje koh te shkurt :twisted: :twisted: :(
A ka Dr ketu apo e kan pushim per weekend :?:

ShEjToNkA
12-12-04, 01:16
:evil: prap koka me ngjiti, me kaloj per nje koh te shkurt :twisted: :twisted: :(
A ka Dr ketu apo e kan pushim per weekend :?:


Jo be Mafiozi ja po t'i sjelli e s'po tė leri me dhimbje koke deri tė hėnėn.
Ama tė lutėm nuk ke novojė tė vizitosh aq shpesh kliniken se tybe shėndosh si molla n'rem qenke qyy
Ja urdhėrodhehttp://images.google.com/images?q=tbn:3YZ179vZTQwJ:www.sypacka.szm.sk/aspirin.jpg i pėrdorė tre herė nė ditė para buke dhe pas buke :roll:

[/img]

Mafiozi
12-12-04, 01:19
Te falenderoj Shejtonka, edhe pse nuk po i shoh mir, se as syt nuk
po me bejn prej dhimbjes :lol:

Kthehem ne javen e ardhshme per nje kontroll total :D

Luana
12-12-04, 23:16
Te falenderoj Shejtonka, edhe pse nuk po i shoh mir, se as syt nuk
po me bejn prej dhimbjes :lol:

Kthehem ne javen e ardhshme per nje kontroll total :D

Mafioz , a ki mundsi me mi dhan do tableta qa ti ka shkru Shejtonka bre se ka rrok ftoht i madhe e spo mundna me shku deri te ordinanca http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/p020.gif :?:

turisti
13-12-04, 00:12
Te falenderoj Shejtonka, edhe pse nuk po i shoh mir, se as syt nuk
po me bejn prej dhimbjes :lol:

Kthehem ne javen e ardhshme per nje kontroll total :D

Mafioz , a ki mundsi me mi dhan do tableta qa ti ka shkru Shejtonka bre se ka rrok ftoht i madhe e spo mundna me shku deri te ordinanca http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/p020.gif :?:

Luanushe,kot po pret.Te gjithe po tatin.Merre nje CAFFETIN dhe shkojme te shpija..... :wink:

aferdita
13-12-04, 09:13
Ja erdhaaaaaaaaaaaaa !!!

Hė zonjushė c'keni kėshtuu ??????
Ju lutėm ju jeni shumė e re qė tė gjndeni nė kėtė gjendėje!? Por ejse mos u shetėsoni sė shpejti do ju kalonė!
Dėgjo , juve ju duhėt pak pushimė ,dhe tė dilni pak mė tepėr e jo tė rrini vetėm mbrenda!
Edhe mos e mundoni vetėm me tėrė kėto mendime dhe propzime ,se jeni e re dhe gjithcka do shkonė sic ėshtė mė sė miri!
Tani ju lutėm mundė tė dilni tek Motėr Murgesha dhe ajo do ju japė recetėn se cka dhe si do pėrdorėni!

Murgeshaaaaaaa , sic e dini tableta qetėsues dhe njė kėshill sic i bėnė ti, dhe i tregoni se pas njė jave ka kontėroll!Shejtonka Doktoresh flm shume,tash po ndihem me mire :wink:
Murgesha edhe prej teje flm shume se pa ndihmen e juaj nuk kisha mundur fare :wink: :lol:

Diana007
13-12-04, 09:37
Dr. Shejtonka ku je moj :evil: , hjede moj vizitom se jam ka des prej gishtit hiq nuk ma ke kqyr mir qy oooooooooooooooooooooooooooooo mam gishtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii te lutem me ndihmon dikush se nuk po mundem me hec :cry:

lazdrani
13-12-04, 12:45
Dr. Shejtonka ku je moj :evil: , hjede moj vizitom se jam ka des prej gishtit hiq nuk ma ke kqyr mir qy oooooooooooooooooooooooooooooo mam gishtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii te lutem me ndihmon dikush se nuk po mundem me hec :cry:

Diana nuk kam praxis timen kety prandaj po te ndihmoje fshehurazi :wink: Uha qka u be keshtu me ty ah kepucat te kane vrare ah :wink: Shiqo merre kete recept dhe ik ne apotheke te kam shkruar nje lenge te kuq qe ti qdo dite te pastroshe gishtin dhe mos e rendo kemben keto dite :wink: Per qdo rast me therret :wink:

turisti
13-12-04, 12:52
A ka ndonje ilaq per DASHURI??????????????? :?

Diana007
13-12-04, 13:02
Dr. Shejtonka ku je moj :evil: , hjede moj vizitom se jam ka des prej gishtit hiq nuk ma ke kqyr mir qy oooooooooooooooooooooooooooooo mam gishtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii te lutem me ndihmon dikush se nuk po mundem me hec :cry:

Diana nuk kam praxis timen kety prandaj po te ndihmoje fshehurazi :wink: Uha qka u be keshtu me ty ah kepucat te kane vrare ah :wink: Shiqo merre kete recept dhe ik ne apotheke te kam shkruar nje lenge te kuq qe ti qdo dite te pastroshe gishtin dhe mos e rendo kemben keto dite :wink: Per qdo rast me therret :wink:

O flm shum Dr . ishalla me ben ma mir , uh qka isha jo Dr.Shejtonha , mtha vish trenerka jo qaorapa te marume me krabza qka kan lidhje keto me gishtin tem qy , vetem qak ma semuri em shum gishtin , ua ti me keto dur kuku nuk besoj me qe kam me dhimt :wink:

lazdrani
13-12-04, 13:02
A ka ndonje ilaq per DASHURI??????????????? :?

Turisti te falte zoti shendetin se ilaq per dashuri ska :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
13-12-04, 13:06
Te falenderoj Shejtonka, edhe pse nuk po i shoh mir, se as syt nuk
po me bejn prej dhimbjes :lol:

Kthehem ne javen e ardhshme per nje kontroll total :D

Mafioz , a ki mundsi me mi dhan do tableta qa ti ka shkru Shejtonka bre se ka rrok ftoht i madhe e spo mundna me shku deri te ordinanca http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/p020.gif :?:

Luanushe,kot po pret.Te gjithe po tatin.Merre nje CAFFETIN dhe shkojme te shpija..... :wink:

Shyqyr qe je afer Luanes shoki se sa per mua e ShejToNken kish maru prej gripi :D :wink:

Gentiana
13-12-04, 13:30
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
13-12-04, 13:32
A ka ndonje ilaq per DASHURI??????????????? :?

Turisti te falte zoti shendetin se ilaq per dashuri ska :lol: :lol: :lol: :lol:

Papapapapapapa,po aska perparue medicina?????? :?

turisti
13-12-04, 13:33
Te falenderoj Shejtonka, edhe pse nuk po i shoh mir, se as syt nuk
po me bejn prej dhimbjes :lol:

Kthehem ne javen e ardhshme per nje kontroll total :D

Mafioz , a ki mundsi me mi dhan do tableta qa ti ka shkru Shejtonka bre se ka rrok ftoht i madhe e spo mundna me shku deri te ordinanca http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/p020.gif :?:

Luanushe,kot po pret.Te gjithe po tatin.Merre nje CAFFETIN dhe shkojme te shpija..... :wink:

Shyqyr qe je afer Luanes shoki se sa per mua e ShejToNken kish maru prej gripi :D :wink:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Mafiozi
13-12-04, 18:52
A ka ndonje ilaq per DASHURI??????????????? :?

Turisti te falte zoti shendetin se ilaq per dashuri ska :lol: :lol: :lol: :lol:

Papapapapapapa,po aska perparue medicina?????? :?

Jo Turisti ende nuk e kan kuptuar dashurin, shyqyr :D
Disa e kishin kerku ne barnatore :lol: :arrow: Nje paqet dashuri ju lutem
hahahhahahahahahahhahahahahahahahaaaahahahaaaaaaa :wink:

Luana
13-12-04, 20:56
DR.Shejtonka ndihem i pakenaqyre ke ndonje ide apo recepte :(


:lol: :lol: :lol: :lol: Ishalla dr:shejtonka ta gjen ilaqin :wink:
Luana ju mundeni po ashtu te me ndihmoni nese keni ndonje ide :wink:

Lazdran a e gjete Ilaqin :?:

thuaj Murgeshes se e kish nji ilaq secret :wink:
Kurse Turistit jam ka gjet une Ilaqin :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
13-12-04, 21:51
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Pasha mamin si dukėt kjo qenka sėmurė ???!! Bile edhe atė qenka bė pėr psikiatėri ,me farė bėrtime ka thirė????!! :roll:

OJjjjj Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , urdhėro folė se kėtu jamm ??

turisti
14-12-04, 01:18
DR.Shejtonka ndihem i pakenaqyre ke ndonje ide apo recepte :(


:lol: :lol: :lol: :lol: Ishalla dr:shejtonka ta gjen ilaqin :wink:
Luana ju mundeni po ashtu te me ndihmoni nese keni ndonje ide :wink:

Lazdran a e gjete Ilaqin :?:

thuaj Murgeshes se e kish nji ilaq secret :wink:
Kurse Turistit jam ka gjet une Ilaqin :lol: :lol: :lol:

Po ēka je ka prit bre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. ?????? :P

Murgesha
15-12-04, 16:24
Doktorricaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??

Diana007
15-12-04, 17:23
Daktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrr

Gentiana
15-12-04, 17:43
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Pasha mamin si dukėt kjo qenka sėmurė ???!! Bile edhe atė qenka bė pėr psikiatėri ,me farė bėrtime ka thirė????!! :roll:

OJjjjj Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , urdhėro folė se kėtu jamm ??

Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii deri sa u pergjigje ti, une bera me mire. nc nc nc, qfar mjeku more qenke ti??? :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :wink:

aferdita
15-12-04, 20:58
Ndihhmmmmmmmmmmmm ju lutem,ku eshte diktorresha apo doktori

Honesty^uk.
15-12-04, 21:09
Ndihhmmmmmmmmmmmm ju lutem,ku eshte diktorresha apo doktori

A mundet me ju kry pune ndihmesi se ata jane shume zene me operacione :wink: operative :lol: :lol:

aferdita
15-12-04, 21:10
PO nuk e di,tash vnaret edhe prej gjendjes time se si jam dhe se si ndjehem, jam me nje krize shume te madhe :(

Honesty^uk.
15-12-04, 21:12
PO nuk e di,tash vnaret edhe prej gjendjes time se si jam dhe se si ndjehem, jam me nje krize shume te madhe :(

Nese ke nevoje per konsultant psiqik une kete detyre e mbroj me diplome, dhe jam i gatshem te jap ndihmesen time frytdhenese edhe ne kete rast

aferdita
15-12-04, 21:18
Nese ke nevoje per konsultant psiqik une kete detyre e mbroj me diplome, dhe jam i gatshem te jap ndihmesen time frytdhenese edhe ne kete rastFlm shume Honesty, :wink:

Honesty^uk.
15-12-04, 21:27
Nese ke nevoje per konsultant psiqik une kete detyre e mbroj me diplome, dhe jam i gatshem te jap ndihmesen time frytdhenese edhe ne kete rastFlm shume Honesty, :wink:

http://www.willrich.supanet.com/signtext/21.gif Aferdita

ShEjToNkA
15-12-04, 22:34
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii deri sa u pergjigje ti, une bera me mire. nc nc nc, qfar mjeku more qenke ti??? :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: Ani loqkum mirė qė ke bėrė mė mirė! E disha unė qė ty tė kalonė edhe pa vizita mjeksore pėr atė s'jam ngutė tė pėrgjegjėm :wink: :evil: :evil: :lol:

Murgesha
15-12-04, 22:38
Dr. Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aman moj se as frymė spo mundem me marrė mė. :(

ShEjToNkA
15-12-04, 22:42
Dr. Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aman moj se as frymė spo mundem me marrė mė. :(


Hėė mojj c'ke ????? ( tybe s'di c'paske ,si molla n'rremė qenke).
Pse mojj po tė ndalėt frymaaa???????

Naki
15-12-04, 22:43
dr shejtonkaaaaaaaaaaaa me mbyti lemza a ka ndonje ilaq per mua

ShEjToNkA
15-12-04, 22:44
dr shejtonkaaaaaaaaaaaa me mbyti lemza a ka ndonje ilaq per mua


Naki ,ju lutėm rrespektojė regullat :twisted:
E shifėni kemi njė paciente pa frymė nga frymarrja e tepėrtė. Sa ta pėrufnojmė vizitėn me tė ,do ju ndihėmojmė juve!

Naki
15-12-04, 22:49
dr shejtonkaaaaaaaaaaaa me mbyti lemza a ka ndonje ilaq per mua


Naki ,ju lutėm rrespektojė regullat :twisted:
E shifėni kemi njė paciente pa frymė nga frymarrja e tepėrtė. Sa ta pėrufnojmė vizitėn me tė ,do ju ndihėmojmė juve!

Oksigjenin sjellni shpejte se maroje pacientja,hajte se mua me humbi lemza duke pare ket pa frymarrje

Gentiana
15-12-04, 22:49
Shejtonkaaaaaaaaaa, tybe at nate pse te kam thirr sigurisht se jam mire, po diqka kam verejt!

Veshet bre nuk i kam mire, se esht nje person se po pisket shum (qudi si nuk ju shtjerr zeri ende) dhe per ket sonte erdha??!

Murgesha
15-12-04, 22:53
Dr. Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aman moj se as frymė spo mundem me marrė mė. :(


Hėė mojj c'ke ????? ( tybe s'di c'paske ,si molla n'rremė qenke).
Pse mojj po tė ndalėt frymaaa???????

hundėt Doktoreshė mė janė nxanė, a spo ndin si po fishkėllojnė kah po marr frymė a???

ShEjToNkA
15-12-04, 22:57
Oksigjenin sjellni shpejte se maroje pacientja,hajte se mua me humbi lemza duke pare ket pa frymarrje


Naki po merrem me ty ,se ajo tybe se di a mbetė pa frymė a po c'ka e gjeti ,se mė s'u lajmru ( Hajtė se shpėtonė ajo)

Naki ,ja lutėm njė Gotė ujė do ua sjelli e besojė se do iu kalonė edhe lemza!

Ja urdhėroni
http://images.google.de/images?q=tbn:C0I7sKGnwKcJ:www.bettyblue.de/images/wasser.jpg

e ndėrsa njė recet tė thjeshtė ua sygjerojmė nga njė gotė sherbet tre herė nė ditė ta pini dhe do u kalonė edhe lemza

ShEjToNkA
15-12-04, 23:02
hundėt Doktoreshė mė janė nxanė, a spo ndin si po fishkėllojnė kah po marr frymė a???Jo po tė ndijė ama thashė mos dic mė shumė se qyyyyyy

Hajtė bijoe se tė kalonė tybe hiq mos ke dertė. Se edhe ashtu mirė qenke ama ti ke emrkė t'i ekzagjėroshė gjėratė :shock:
Ja urdhėro i pėrodrė kėto barna:http://www.aspirin.de/produkte/img/effect_1.jpg

ShEjToNkA
15-12-04, 23:05
Shejtonkaaaaaaaaaa, tybe at nate pse te kam thirr sigurisht se jam mire, po diqka kam verejt!

Veshet bre nuk i kam mire, se esht nje person se po pisket shum (qudi si nuk ju shtjerr zeri ende) dhe per ket sonte erdha??!


Po si mojj mos me qenė keq nga veshėt , e shifėni se cfarė fustani keni vishė???? :evil:
A e dinė se krejtė tė ftohtit shkonė tek veshtė :shock:
ndrojeni fustani do e shifėni se s'i do u kalonė edhe kjoo :roll:
Pėrndyshe ju preferojmė qė tė shkoni tek specialisti i veshve :arrow: http://www.aspirin.org/images/i-doctor.jpg

Murgesha
15-12-04, 23:10
hundėt Doktoreshė mė janė nxanė, a spo ndin si po fishkėllojnė kah po marr frymė a???Jo po tė ndijė ama thashė mos dic mė shumė se qyyyyyy

Hajtė bijoe se tė kalonė tybe hiq mos ke dertė. Se edhe ashtu mirė qenke ama ti ke emrkė t'i ekzagjėroshė gjėratė :shock:
Ja urdhėro i pėrodrė kėto barna:http://www.aspirin.de/produkte/img/effect_1.jpg

O aman moj do pika pėr hundė, se spo mė duhet aspirina, krytė shyqyr me vete e kam.

ShEjToNkA
15-12-04, 23:14
O aman moj do pika pėr hundė, se spo mė duhet aspirina, krytė shyqyr me vete e kam.
Mojjjj ti je ka mė mėsonė mua se cka me tė japė aa?????? :evil: :evil:
Merrri ato qė t'i dhashė se s'ke nevojė pėr pikaaaaaaaaaa dhe do e vrejshe se s'i do tė kalonė?!

Murgesha
15-12-04, 23:16
O aman moj do pika pėr hundė, se spo mė duhet aspirina, krytė shyqyr me vete e kam.
Mojjjj ti je ka mė mėsonė mua se cka me tė japė aa?????? :evil: :evil:
Merrri ato qė t'i dhashė se s'ke nevojė pėr pikaaaaaaaaaa dhe do e vrejshe se s'i do tė kalonė?!

Ani bre ani, po a duhet me i shti nė hund[ė apo me i pi kėto tableta, kurr aspirin skam pėrdorė. :(

ShEjToNkA
15-12-04, 23:21
Ani bre ani, po a duhet me i shti nė hund[ė apo me i pi kėto tableta, kurr aspirin skam pėrdorė. :(


(O kukuuuuuuuuuuu kesh ka tė thėmė dic po nejseeeeeee hahahahahahahahaaaaaaaaaa)

Jo mojj s mos i shti nė hundė e as mos i pi ato tableta po ngØreni si bukėn qyyyyyy :evil: :roll:

Murgesha
15-12-04, 23:29
Ani bre ani, po a duhet me i shti nė hund[ė apo me i pi kėto tableta, kurr aspirin skam pėrdorė. :(


(O kukuuuuuuuuuuu kesh ka tė thėmė dic po nejseeeeeee hahahahahahahahaaaaaaaaaa)

Jo mojj s mos i shti nė hundė e as mos i pi ato tableta po ngØreni si bukėn qyyyyyy :evil: :roll:

Ok flm. shume Dr. Shejtonka. :lol: :lol:

U me fal, para apo pas buke????

ShEjToNkA
15-12-04, 23:31
Ok flm. shume Dr. Shejtonka. :lol: :lol:

U me fal, para apo pas buke????Nė mėngjes dhe darkė para dhe mbasė buke. Ndėrsa nė drekė vetėm prara dhe mbasė buke :roll: :lol: :lol: :arrow: :wink:

dr1ta
17-12-04, 23:35
A ka dicka per merzija? :x

Honesty^uk.
17-12-04, 23:38
A ka dicka per merzija? :x


Patjeter "dr1ta"
nje shishe Wisky, dhe te kalon merzija :lol: :lol:

dr1ta
17-12-04, 23:41
A ka dicka per merzija? :x


Patjeter "dr1ta"
nje shishe Wisky, dhe te kalon merzija :lol: :lol:Po helmohem ani nje shishe uhhh :shock: :P

Mafiozi
17-12-04, 23:42
A ka dicka per merzija? :x


Patjeter "dr1ta"
nje shishe Wisky, dhe te kalon merzija :lol: :lol:

Honesty per ty po e sherbej nje per disponim :D
Ty dr1ta per me ta hjek merzijen :lol: :lol:

PS : ju pres ne kafe me whisky :wink:

dr1ta
17-12-04, 23:45
A ka dicka per merzija? :x


Patjeter "dr1ta"
nje shishe Wisky, dhe te kalon merzija :lol: :lol:

Honesty per ty po e sherbej nje per disponim :D
Ty dr1ta per me ta hjek merzijen :lol: :lol:

PS : ju pres ne kafe me whisky :wink:


OO flm mafioz ani irishkafe mmmmm :)

MemphiSx
17-12-04, 23:50
A eshte mjeku ktu bre veq me ma mat Tensionin e Gjakut :D :P

Honesty^uk.
17-12-04, 23:51
A eshte mjeku ktu bre veq me ma mat Tensionin e Gjakut :D :P


Po shihet se tensionin e paske shume te larte, kuq krejt po dukesh :lol:

dr1ta
17-12-04, 23:51
A eshte mjeku ktu bre veq me ma mat Tensionin e Gjakut :D :P


Nalt a posht e ke? :lol: :lol:

MemphiSx
17-12-04, 23:57
A eshte mjeku ktu bre veq me ma mat Tensionin e Gjakut :D :P


Nalt a posht e ke? :lol: :lol:


N'Tavan :D :P Me dit qysh e kam nuk isha ardhe te Mjeki :D

Diana007
20-12-04, 09:54
Dr.Shejtonka ku je moj :roll: :shock: se shum keq jam , qak jam ka heki me ate gisht , mjekoma pak me mir se nuk jam ka muj me shkel ne kemb, edhe me ka ra nje grip marova kret , ju lutem me ndihmoni :cry:

Gentiana
20-12-04, 23:23
kha, kha epshju....

http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif

ShEjToNkA
20-12-04, 23:25
kha, kha epshju....

http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif


Plaqqq hooooooo. A s'po ku tė kollitesh mvetėm kėtu aaa?????? :evil:

Murgesha
20-12-04, 23:28
kha, kha epshju....

http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif


Plaqqq hooooooo. A s'po ku tė kollitesh mvetėm kėtu aaa?????? :evil:


Qu moj jepi ndihmė qikės, a spo e shef se po dojka me plasė prej kollit a??? :shock:

Gentiana
20-12-04, 23:29
kha, kha epshju....

http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif


Plaqqq hooooooo. A s'po ku tė kollitesh mvetėm kėtu aaa?????? :evil:

Moj, ti ne vend qe te me ofrojsh ndihm ti me nem,nc nc nc. A ke ti mjekja allahile apo jam gabim???

O mjer forumi kujt i paska mbet ne dore. :lol:

ShEjToNkA
20-12-04, 23:32
Moj, ti ne vend qe te me ofrojsh ndihm ti me nem,nc nc nc. A ke ti mjekja allahile apo jam gabim???

O mjer forumi kujt i paska mbet ne dore. :lol:


Qy ,qyyy a DR qenkam unė a?????? :roll: :lol:
Ndalė zonjushė ,po pse tėrė kėtė kollė e ke????
Si duket ,ama pa i bė analizat s'jemi tė sigurtė,mirėpo ke njė problem tė madhė?! :(
Si duket qenka kolli i keqqqq :lol: Por mos u bė merakkk ,nesėr duhėt tė vini t'i bėni analizat dhe do e nxjerrim rezultatin! :D
Tani pėr tani ,drejtohuni tek Motra Medicionale, ju ofron recetėn!

Mafiozi
21-12-04, 00:08
kha, kha epshju....

http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif


Plaqqq hooooooo. A s'po ku tė kollitesh mvetėm kėtu aaa?????? :evil:

Moj, ti ne vend qe te me ofrojsh ndihm ti me nem,nc nc nc. A ke ti mjekja allahile apo jam gabim???

O mjer forumi kujt i paska mbet ne dore. :lol:

Genta, besom qe ket koll prej ShejToNkes e ki, te ka ber naj sherr tybe :D
Mos shko me kerku ndihm se sherret i ka ne gjak ky Dr. :D

Barbaroza
22-12-04, 18:52
Po me dhemb dhembi :cry: :cry: .A ka stomatolog ketu :?: :wink:

Gentiana
22-12-04, 19:26
kha, kha epshju....

http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Barbaroza
22-12-04, 19:30
kha, kha epshju....

http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/muede/s010.gif

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Shendet Genta,merre nje faculete se na bere krejt vendin e ndotur,qy. :(

halla e madhe
22-12-04, 20:26
Barbaroza_cili dhembe po te dhembe me hallen?? dentio deficilus 8shi aaa??

Barbaroza
23-12-04, 13:10
Barbaroza_cili dhembe po te dhembe me hallen?? dentio deficilus 8shi aaa??

Hmmm,Halla...po dyshoj mos je nipesha e Ajnshtajnit rastesisht.Po si moj ia qellove keshtu :?: :roll: :wink:

Loloku
23-12-04, 13:59
M'ka ike kerthiza!

Murgesha
23-12-04, 14:21
M'ka ike kerthiza!

Zgjohu para sabahit, dhe bjer nė bark, nė pragė tė shtėpisė, kokėn ktheje kah lind dielli dhe lutu qė dielli ta kthej nė vend kėrthizėn.

Diana007
23-12-04, 14:25
M'ka ike kerthiza!

:shock: :shock: :P :P

Luana
22-04-05, 00:34
Eshte ka me dhemb dora e majt , a eshte klinika e hapur bre sonte :?: :cry:

ShEjToNkA
22-04-05, 00:36
Eshte ka me dhemb dora e majt , a eshte klinika e hapur bre sonte :?: :cry:


O klinika e hapurė ėshtė por pėr dorė s'kem sonte kohė tė mjekojmė ,se si duket sonte kemi mjekime psicike sotė e nderuar Luana. :!: :idea:

Murgesha
22-04-05, 00:37
Mua po mė dhemb Zemra valla.
A kam shėrim??

ShEjToNkA
22-04-05, 00:39
Mua po mė dhemb Zemra valla.
A kam shėrim??


Pėr zemėr ia bėjna disi ,por pritė pak se ke kohė.

dr1ta
22-04-05, 00:39
Eshte ka me dhemb dora e majt , a eshte klinika e hapur bre sonte :?: :cry:


O klinika e hapurė ėshtė por pėr dorė s'kem sonte kohė tė mjekojmė ,se si duket sonte kemi mjekime psicike sotė e nderuar Luana. :!: :idea:


qik e re edhe ty :!: :idea: :wink:

Luana
22-04-05, 00:43
qik e re edhe ty :!: :idea: :wink:

Mori ma ka thye doren , dje dali!keq tu u rreh e nuk pat kush me na nda :cry: :cry: :cry:

Ani Shejtonk se neser me sabah kam me ardhen pra :roll:

ShEjToNkA
22-04-05, 00:44
Eshte ka me dhemb dora e majt , a eshte klinika e hapur bre sonte :?: :cry:


O klinika e hapurė ėshtė por pėr dorė s'kem sonte kohė tė mjekojmė ,se si duket sonte kemi mjekime psicike sotė e nderuar Luana. :!: :idea:


qik e re edhe ty :!: :idea: :wink:


Loqkum e ty .....A mos po tė dhembė ndokund :wink: :!: :idea:

dr1ta
22-04-05, 00:46
Eshte ka me dhemb dora e majt , a eshte klinika e hapur bre sonte :?: :cry:


O klinika e hapurė ėshtė por pėr dorė s'kem sonte kohė tė mjekojmė ,se si duket sonte kemi mjekime psicike sotė e nderuar Luana. :!: :idea:


qik e re edhe ty :!: :idea: :wink:


Loqkum e ty .....A mos po tė dhembė ndokund :wink: :!: :idea:


Jo mej vec thash kur u bene psikologe ose mos ke naj dert :roll: :wink:

ShEjToNkA
22-04-05, 00:51
Jo mej vec thash kur u bene psikologe ose mos ke naj dert :roll: :wink:


Po loqkum , ti e dinė se nė FD arrtiė cdo gjė :wink: Edhe u bėra se dic diktova se kanė nevojė pėr mjekime psicike :wink: :roll: :roll:

dr1ta
22-04-05, 00:54
Jo mej vec thash kur u bene psikologe ose mos ke naj dert :roll: :wink:


Po loqkum , ti e dinė se nė FD arrtiė cdo gjė :wink: Edhe u bėra se dic diktova se kanė nevojė pėr mjekime psicike :wink: :roll: :roll:


Ok loqkum vetem vazhdo me zbulimet e tua :!: :wink:

ShEjToNkA
22-04-05, 00:55
Ok loqkum vetem vazhdo me zbulimet e tua :!: :wink:


Loqkum do mundohem :wink: por se di sa do arisė. :!:

dr1ta
22-04-05, 00:58
Ok loqkum vetem vazhdo me zbulimet e tua :!: :wink:


Loqkum do mundohem :wink: por se di sa do arisė. :!:Allright Good luck sis :)

ShEjToNkA
22-04-05, 01:02
Ok loqkum vetem vazhdo me zbulimet e tua :!: :wink:


Loqkum do mundohem :wink: por se di sa do arisė. :!:Allright Good luck sis :)

Thnx.

Dreni30
25-04-05, 19:54
Ishalla nuk me bene zoti per juve se mos vet.

Domira
25-04-05, 19:58
Vakite e Zotit edhe doktorr paska forumi a :shock: :shock: :lol:

Dreni30
25-04-05, 20:00
Vakite e Zotit edhe doktorr paska forumi a :shock: :shock: :lol:

po moj a nuk e ke dite aaaa???

Naki
30-04-05, 15:03
Vakite e Zotit edhe doktorr paska forumi a :shock: :shock: :lol:

Naki
30-04-05, 15:08
Doktoreeeeeeeeeeeeeesh,jame pa qef krejt diqka pa qefffffffffff dielli po nxene e une i shtrire ne shtrate ska kush qe me qone ne pune.
une kurgjo tjeter spo lypi veq nja 2 jave pushim,kokrra kam sa te duash nje these mos vete qfare ngjyrash.

Urata
24-08-05, 15:02
O Daktorr...po m'dhemb g'juha!

dr1ta
25-08-05, 00:21
kryt :?

Diana007
25-08-05, 08:52
kryt :?

Edhe mu :cry:

Kercovari
25-08-05, 17:47
Ndoshta qeto u ndihmojne,aspirina nuk kishte. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

http://www.chemsoc.org/timeline/graphic/1960_pill.jpg

Murgesha
25-08-05, 18:41
Ndoshta qeto u ndihmojne,aspirina nuk kishte. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

http://www.chemsoc.org/timeline/graphic/1960_pill.jpg

A ta ndalin sigurisht kėto kokėdhimbjen more??

laliloli
25-08-05, 19:07
A vetem mjek te pergjithshem ka ketu apo edhe specialist,Per here te pare po e vizitoj kete ambulance!!!!!!!!!!!!!!!1

Kercovari
25-08-05, 19:46
Ndoshta qeto u ndihmojne,aspirina nuk kishte. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

http://www.chemsoc.org/timeline/graphic/1960_pill.jpg

A ta ndalin sigurisht kėto kokėdhimbjen more??

Po me duket se po,nese pastaje mjeku shtepijak ben terapin e duhur.
Me rendesi ehste se gjate kohe nuk u qan prane bebushja qe te u le pa gjume e neser te keonfrontoheni me kokedhembje. :lol: :lol: :lol:

Luana
03-10-05, 22:55
Ohhhhhh kam nevoj shoku mjek per disa tableta se eshte ka me dhemb koka shume :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ninnela
03-10-05, 23:05
nje sedativ kish bo mashumti pune se hic nuk jam nt :lol: :lol: :lol:

Tomori
04-10-05, 14:58
nje sedativ kish bo mashumti pune se hic nuk jam nt :lol: :lol: :lol:

"ninnela" me thuaj qfar halli ke,,e te kurone Dr.Tomori :wink: :lol:

ninnela
04-10-05, 18:25
nje sedativ kish bo mashumti pune se hic nuk jam nt :lol: :lol: :lol:

"ninnela" me thuaj qfar halli ke,,e te kurone Dr.Tomori :wink: :lol:

St.post.infarctus myocardi.....help me Dr.Tomori :cry:

Diana007
05-10-05, 11:19
ooooooooo mos ma prek shum s epo em dhemb qy
Po ku duhet me i marr barrerat ketu a, uh sa u vonu [/b][/color]


Ok pėr mos me tė lėrė me pritė shumė po tė sqarojė unė se c'do pėrdorėni!
Ju duhėt t'i vishėni njė parė qorapė tė trashė ( tė marume me kėrrabėza) edhe njė parė trenerka apo dic mė trashė se pėr ndyshe nėse qėndroni me kėtė fustanė Gishti do merrė kallje tė muskujve :shock:
Edhe ju duhėt tė pėrdorėni hapa kundėr dhimbjės!
Tani mundė tė shkoni! :wink: :lol:

Dr .Shejonka :cry: , ka bete se kam nevoj per ty , s e jam keq sot :?
Po sa mir e kishe pas moj , si e heka ta fustan me nuk jam ftoh :lol: :lol:

PS: SA me permalloj kur i lexoja keto shkime :cry:

Krokodilli
05-10-05, 11:59
kam dhimbje te medha

nje doktorr kinez me caktoj te marr VIAGRA

a ka ktu doktorr qe din ma mir?, se me ka marr ne qaf ky kinezi

Sy_kaltra
13-03-07, 11:25
kush ke mjeku ktu ?

Agolli
13-03-07, 13:22
kush ke mjeku ktu ?

Une,.........te rrejta....:biggrin: :tongue:

selvija
13-03-07, 14:00
Nje ilaq kunder vujtjes dhe dashuris jan perzi....:wink:

SANTANA-29
13-03-07, 14:37
Cila ke mjekja se digja temperatura e kres 200 gggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:confused:

ninnela
13-03-07, 16:13
Qa o kah bohet more qitu :rolleyes:

jEtA_1
13-03-07, 16:20
Kur paska fillu kjo ordinanc me punu more se paskna dit moti qenka hapur e une se kam par athua a ka ketu ndonje mjek te zemres qe te bej nje vizit hahahahahahaha me tregoni te kush te drejtohem

Sy_kaltra
13-03-07, 16:23
Une,.........te rrejta....:biggrin: :tongue:


Ti edhe mos mem rejt nuk te besoj :tongue:

Agolli
13-03-07, 16:40
Ti edhe mos mem rejt nuk te besoj :tongue:

hahahahaha :tongue: e di........:biggrin:

Sy_kaltra
13-03-07, 17:10
Shnet ...........:biggrin:

ninnela
19-03-07, 15:28
Shnet ...........:biggrin:

Shnet paq shtrigo ahahahhaahha

rafet llapjani
22-03-07, 01:06
Qa o kah bohet more qitu :rolleyes:

Qka po bahet a aaa a ktu eshte me ardh te mjeku kur te te rrok barku kush eshte mjek ktu se ninnela ka hanger grun shume per hashure hejjjjjjjjjjj ghaaghaghaghaghaaghaghaghaghaghagh

ninnela
24-03-07, 16:39
Qka po bahet a aaa a ktu eshte me ardh te mjeku kur te te rrok barku kush eshte mjek ktu se ninnela ka hanger grun shume per hashure hejjjjjjjjjjj ghaaghaghaghaghaaghaghaghaghaghagh


ahaahhahhahaaaaaa o shejtan ani per hashure as qe pasna dit se kur jane bile o kam kesh me lot shejtanoooooooo

Manqa
13-07-07, 08:39
ahaahhahhahaaaaaa o shejtan ani per hashure as qe pasna dit se kur jane bile o kam kesh me lot shejtanoooooooo


Jom smu qe sta kam pa Syrin Rrushe.............!!!!!!!!!!!!!!!!Te pershendes http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

ninnela
24-07-07, 02:12
Jom smu qe sta kam pa Syrin Rrushe.............!!!!!!!!!!!!!!!!Te pershendes http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifOOOOO flm yllo gjithashtu te pershendes

Me humbe ,ku mbete ???????

Shpresoj se do te takoj se shpejti

Estella
10-03-08, 01:21
Un jam smut kush eshte mjeku ktu ? :P

Murgesha
10-03-08, 01:45
Un jam smut kush eshte mjeku ktu ? :P

Ku po tė dhem????????

Estella
10-03-08, 01:46
Ku po tė dhem????????

Shpirti ....................

Estella
10-03-08, 01:56
Shpirti ....................

spaska sherim mdoket :(

Agolli
10-03-08, 02:05
Shpirti ....................
Me vjen keq, shpirti nuk dhemb, ashtu thuhet, por nese deshiron me gjete qetsin e shpirtin, nisja dhe lype vehten(egon)! Mendimet negative, komunikimi me nderrdijen (ne heshtje, fole me vehten) shkaktojne ē'regullime psiko_somatike.

Murgesha
10-03-08, 02:06
Shpirti ....................

Po, po ka shėrim...

Mos e ngarko tepėr, e nėse vetėm e ke ngarkuar merre me tė mirė, nxirre mė shpesh nė shetitje, lute me gjėra tė shishme, edhe nėse tė dhemb ngapak mos ja vno fort veshin.
shpirti qė dhem bahet egoist e don me tė mbajtė gjithė nė dhimbje....

Estella
10-03-08, 02:07
Me vjen keq, shpirti nuk dhemb, ashtu thuhet, por nese deshiron me gjete qetsin e shpirtin, nisja dhe lype vehten(egon)! Mendimet negative, komunikimi me nderrdijen (ne heshtje, fole me vehten) shkaktojne ē'regullime psiko_somatike.

ahah si kom kto simptome

Estella
10-03-08, 02:09
Po, po ka shėrim...

Mos e ngarko tepėr, e nėse vetėm e ke ngarkuar merre me tė mirė, nxirre mė shpesh nė shetitje, lute me gjėra tė shishme, edhe nėse tė dhemb ngapak mos ja vno fort veshin.
shpirti qė dhem bahet egoist e don me tė mbajtė gjithė nė dhimbje....


ahaha Murgesha gute tips flm shume

Agolli
10-03-08, 02:12
[/color]

ahah si kom kto simptome
Nejse, anemnesi lyp pune! Kontakto ne ordinacat profesionale, ketu smundet askush me ta gjete ēarren!

Murgesha
10-03-08, 02:14
Nejse, anemnesi lyp pune! Kontakto ne ordinacat profesionale, ketu smundet askush me ta gjete ēarren!

Qyre gjelozinė njėherė hahahahahaahahah.

Ja gjeta jo vetėm qaren po edhe ilaqin hahahahahahahahahaha....

LOJETARI
10-03-08, 02:14
Hej e tranuat ēikėn ! Estella , dėgjoje ti ekspertin e shpirtėrave . Kqyr nė anėn poshtme tė shpirtit , ėshtė e ēkrume me shkronja tė vogla data e afatit , mundė tė ndoshė qė i ka skadue afati .Shpirta ka sa tė duash ,gjuje atė e merre njė tjetėr mė tė ri ,janė dalė do tė ri qitash , digjital krejt , nuk i ndien dhimbjet e tyre hiq .hahahhahahahahahaha/...........................

Estella
10-03-08, 02:16
Nejse, anemnesi lyp pune! Kontakto ne ordinacat profesionale, ketu smundet askush me ta gjete ēarren!

ahahaha Agolli je ka mi shtin tutat tash ma shume shuj more ma se sjam bo bash me kontaktu me ata se me qen ashtu sisha tash ketu ne forum :P

Murgesha
10-03-08, 02:18
Hej e tranuat ēikėn ! Estella , dėgjoje ti ekspertin e shpirtėrave . Kqyr nė anėn poshtme tė shpirtit , ėshtė e ēkrume me shkronja tė vogla data e afatit , mundė tė ndoshė qė i ka skadue afati .Shpirta ka sa tė duash ,gjuje atė e merre njė tjetėr mė tė ri ,janė dalė do tė ri qitash , digjital krejt , nuk i ndien dhimbjet e tyre hiq .hahahhahahahahahaha/...........................

Shihe shihe tash kėt!
Estella prano kėshillėn time, hahahahahahahahha se po e gjujte njėherė shpirtin ske ku merr mo tjetėr, pasha kuranin hahahahahahahahahahaha