PDA

View Full Version : Ēka mendoni, a po dominojne femrat ne forumin dardan?


Faqet : [1] 2

vushtrria
11-12-04, 22:17
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriu

Mafiozi
11-12-04, 22:25
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriu

Tem interesante vushtiria :lol:

Jo bre shoki nuk jan tu dominu femrat, ashtu duket, e verteta esht krejt ndryshe :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
11-12-04, 22:28
Jo bre vushtrria ndoshta per Respekt qe kemi ndaj vajzave e ja u leshojm pak rrugen mundesh me thone :D Po qa kishin ba femrat pa neve n'Forum :D

Mafiozi
11-12-04, 22:33
Jo bre vushtrria ndoshta per Respekt qe kemi ndaj vajzave e ja u leshojm pak rrugen mundesh me thone :D Po qa kishin ba femrat pa neve n'Forum :D

Po de jem gjentllemen mashkuj, nje sherbim kafe nuk ben zarar,
edhe ato na kthejn mir.
Pa neve ne forum femrat nuk kishin hi fare :lol: :lol: :D

vushtrria
11-12-04, 22:37
Jo bre vushtrria ndoshta per Respekt qe kemi ndaj vajzave e ja u leshojm pak rrugen mundesh me thone :D Po qa kishin ba femrat pa neve n'Forum :D
ahahahahahahaah memfisxi me gjithe respektin qe kam ndaj gjinis femrore ket tem e hapa te bisedojme pa te keqe diqka,por une mendoi ser me te vertet po dominojne,por edhe eshte e vertet se nuk do te kishte hijeshi pa femra,por edhe keto duhet ta pranojne se jan shum te respetuara nga ana mashkullore ahahahah

ShEjToNkA
11-12-04, 23:12
Hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa
Vushtria ,sa mirė qė e paske diktu edhe nė njėfarė mėnyre e paske pranu!
Njėmendė mos t'u vie inati por pranone se ashtu ėshtė!

Mafiozi
12-12-04, 12:07
Hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa
Vushtria ,sa mirė qė e paske diktu edhe nė njėfarė mėnyre e paske pranu!
Njėmendė mos t'u vie inati por pranone se ashtu ėshtė!

Oooooj ShejToNka, qellimi jon esht qe vajzat te mendojn qe dominojn:lol: :D

turisti
12-12-04, 12:49
Femrat dominojne gjithmone,por mashkujt nuk jane te vetedijshem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

dr1ta
12-12-04, 13:13
NE Internet dominojn meshkujt keshtu ka qen gjith :wink:

turisti
12-12-04, 13:17
NE Internet dominojn meshkujt keshtu ka qen gjith :wink:

Suksesi i mashkullit te mire eshte merita e femres,si ne politike si ne jete. :wink:

dr1ta
12-12-04, 13:43
NE Internet dominojn meshkujt keshtu ka qen gjith :wink:

Suksesi i mashkullit te mire eshte merita e femres,si ne politike si ne jete. :wink:Si thojn mbas nje mashkullit te suksesshem qendron nje femen ? kshtu thojke edhe tomori dicka :roll: :) :)

Gjumashja
12-12-04, 13:54
te dy gjinit veq ma shume femrat :P :P

turisti
12-12-04, 13:54
NE Internet dominojn meshkujt keshtu ka qen gjith :wink:

Suksesi i mashkullit te mire eshte merita e femres,si ne politike si ne jete. :wink:Si thojn mbas nje mashkullit te suksesshem qendron nje femen ? kshtu thojke edhe tomori dicka :roll: :) :)

Jo Tomori ,POR UNE. Une nuk e kopjoj TOMORIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Mafiozi
12-12-04, 15:52
NE Internet dominojn meshkujt keshtu ka qen gjith :wink:

Suksesi i mashkullit te mire eshte merita e femres,si ne politike si ne jete. :wink:Si thojn mbas nje mashkullit te suksesshem qendron nje femen ? kshtu thojke edhe tomori dicka :roll: :) :)

Jo Tomori ,POR UNE. Une nuk e kopjoj TOMORIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Ne pergjithesi dy gjiniet dominojn ne ket jet, nvaret prej situates te momentit,
mundet me qen njeri apo tjetri, por me ne fund dy palet dominojn.
Me qen te drejt, edhe ket duhet ta dajm pergjysm me femren.
Qdo gje te behet se bashku prej dy gjiniev esht gjera me e bukur qe ekziston.

:wink:

dr1ta
12-12-04, 16:40
NE Internet dominojn meshkujt keshtu ka qen gjith :wink:

Suksesi i mashkullit te mire eshte merita e femres,si ne politike si ne jete. :wink:Si thojn mbas nje mashkullit te suksesshem qendron nje femen ? kshtu thojke edhe tomori dicka :roll: :) :)

Jo Tomori ,POR UNE. Une nuk e kopjoj TOMORIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Ne pergjithesi dy gjiniet dominojn ne ket jet, nvaret prej situates te momentit,
mundet me qen njeri apo tjetri, por me ne fund dy palet dominojn.
Me qen te drejt, edhe ket duhet ta dajm pergjysm me femren.
Qdo gje te behet se bashku prej dy gjiniev esht gjera me e bukur qe ekziston.

:wink:


popo vec ne internet djemt dominojn. :)

livoreka bicio
12-12-04, 17:16
NE Internet dominojn meshkujt keshtu ka qen gjith :wink:

Suksesi i mashkullit te mire eshte merita e femres,si ne politike si ne jete. :wink:Si thojn mbas nje mashkullit te suksesshem qendron nje femen ? kshtu thojke edhe tomori dicka :roll: :) :)

Jo Tomori ,POR UNE. Une nuk e kopjoj TOMORIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Ne pergjithesi dy gjiniet dominojn ne ket jet, nvaret prej situates te momentit,
mundet me qen njeri apo tjetri, por me ne fund dy palet dominojn.
Me qen te drejt, edhe ket duhet ta dajm pergjysm me femren.
Qdo gje te behet se bashku prej dy gjiniev esht gjera me e bukur qe ekziston.

:wink:


popo vec ne internet djemt dominojn. :)dr1ta.EDHE UNE DOMINOJE AAAAA???? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH :lol: :lol: :lol: :wink: TE PERSHENDES . :wink:

Barbaroza
12-12-04, 17:48
Mos jemi ndoshta baraz. :lol: :lol:

vushtrria
12-12-04, 19:35
Mos jemi ndoshta baraz. :lol: :lol:baraz po moj eshte e veretet,po krejt hyzmetin po e bejme ne meshkujt ne kafe e gjithkund,mafiozi dredhte po hec i ngrati tuj sherbye edhe prap se prap nuk po na e dini ahahhaahaah

Barbaroza
12-12-04, 19:39
Mos jemi ndoshta baraz. :lol: :lol:baraz po moj eshte e veretet,po krejt hyzmetin po e bejme ne meshkujt ne kafe e gjithkund,mafiozi dredhte po hec i ngrati tuj sherbye edhe prap se prap nuk po na e dini ahahhaahaah

Hahahahahaaaaa,po kush i ka faj atij qe rrin veq ne kafe dhe po e ze taksirati.Une hyj veq kur ka gatshem diqka. :lol: :lol:
Pastaj edhe ne vajzat kemi perparesine,s'ka hidherim ketu apo? :wink: :)

vushtrria
12-12-04, 19:46
po moj po takorde jam amo u lodhe njeri, moj ju a nuk i kini syt me pa aa,edhe nga njeher duhet me sherbye e jo krejt gaqem edhe po jav perzijna kafet moj ahaha

Barbaroza
12-12-04, 19:53
po moj po takorde jam amo u lodhe njeri, moj ju a nuk i kini syt me pa aa,edhe nga njeher duhet me sherbye e jo krejt gaqem edhe po jav perzijna kafet moj ahaha

Atehere nese pajtohet Mafiozi,po ia japim nje pushim njejavor me kusht qe ta zevendesosh ti. :) :) :) :lol:

Honesty^uk.
12-12-04, 19:58
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriu


Vushtria, pershendetje per ju, kurse persa i perket pytjes tuaj une kam kete mendim

Duke ditur se femra dominon ne tere boten, ateher edhe ne forumin tone eshte njesoj :wink:

Diskutime te kendshme
Honesty

vushtrria
12-12-04, 20:18
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriu


Vushtria, pershendetje per ju, kurse persa i perket pytjes tuaj une kam kete mendim

Duke ditur se femra dominon ne tere boten, ateher edhe ne forumin tone eshte njesoj :wink:

Diskutime te kendshme
Honesty

takord shoki jem edhe uen po them ashtu por prap po ankohem vajzat e forumit ahhahahaahhaahp.s ty shoki po te takova te kafja do ju bej qefin me nje raki te forte ahahaha

dr1ta
12-12-04, 22:12
dr1ta.EDHE UNE DOMINOJE AAAAA???? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH TE PERSHENDES .Bicio ska asgje te keqe me dominu hahahahahhahaha


Honesty femnat nuk dominojn ne ter boten edhe pse jemi me shum se ju, fakt esht.

DEA
12-12-04, 22:15
se di e kam ndi veten shume te barabart me te gjithe ne te gjithe kohen time qe jam pjesmarrese ne kete forum dhe kurre nuk me ka shkuar ndermend te mendoj se cila gjini dominon...................po pa pergjegje spo ju le femrat valla :wink:

Murgesha
12-12-04, 22:16
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriuMire e paske shprehur, ne femrat dominojme gjithkund, pse te mos dominojme edhe ketu ne forum????? :lol: :lol:

dr1ta
12-12-04, 22:22
Me shkrime nuk dominojn aspak meshkujt por me popullsi dominojn :) :lol:


Un perdor internet afer 10 vite dhe apsolut gjithkun dhe gjithcka kam pa, vec nje gje e di meshkujt dominojn si ne boten shqiptare edhe ne pergjithesi pra.. meshkujt perdorin me shum internetin .

turisti
13-12-04, 00:45
Dominojne,dominojne... :P

Luana
13-12-04, 00:48
Dominojne,dominojne... :P

Rrnoft Turistiiiiiiiiiiiihttp://www.cosgan.net/images/smilie/frech/a035.gif

turisti
13-12-04, 01:01
Dominojne,dominojne... :P

Rrnoft Turistiiiiiiiiiiiihttp://www.cosgan.net/images/smilie/frech/a035.gif

:P RRNOFT LUANA DHE TE GJITHA FEMRAT E FORUMIT DHE BOTES. :P

vushtrria
13-12-04, 20:35
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriuMire e paske shprehur, ne femrat dominojme gjithkund, pse te mos dominojme edhe ketu ne forum????? :lol: :lol:
oj murgesha jo qe po dominoni,por edhe sherbimet po ua bejme si ju po doni caffe,qaj,pije kur jy hyni kafe ne u presim ne kembe edhe prap se prap te pa knaqne moj ahahahahahaahahah

Murgesha
13-12-04, 21:03
oj murgesha jo qe po dominoni,por edhe sherbimet po ua bejme si ju po doni caffe,qaj,pije kur jy hyni kafe ne u presim ne kembe edhe prap se prap te pa knaqne moj ahahahahahaahahah[/b]


Vushtrria mos u anko shumė. Se edhe pak kena me ju thėnė me na i la edhe rrobet.
Ka edhe mė keq, se hyzmeti qė po na e bėni. :wink:

Honesty^uk.
13-12-04, 21:16
Honesty femnat nuk dominojn ne ter boten edhe pse jemi me shum se ju, fakt esht.

Ku je moj "drita " asnje mendim timin nuk po ma len mbare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Duhet ta pranojm si fakt te kryer se femrat dominojne ne tere boten, eshte e vertet se je me poste, por gruja e nje presidenti e drejton vendin dhe jo ai vet, ashtu sic kam degjuar se CFARE THOT GRUJA BEN BURRI :lol: :lol:

Argetim maximal ju uron

Honesty

macja
13-12-04, 21:19
jam macja dua te hyje ne shoqerine tuaj jetoj ne greqi

Murgesha
13-12-04, 21:22
jam macja dua te hyje ne shoqerine tuaj jetoj ne greqi

Mirė se na erdhe Macja, patjetėr so do tė hyjsh nė shoqėri me neve, vetėm njė kusht duhet ta plotėsosh, rri sa mė tepėr me ne e dyert tė hapura i ke.

vushtrria
13-12-04, 21:27
uh macja,macja mir se na erdhe moj,ne forumi dardania jemi shoqeri e madhe andaj edhe per juve kemi vend si jo macja, knaqu ne shoqerin dardania ahahahahaah

Loloku
13-12-04, 21:27
E po, shyqyr qe mendojne edhe kur nuk dominojne!

Murgesha
13-12-04, 21:30
E po, shyqyr qe mendojne edhe kur nuk dominojne!


E ēka deshte me thonė ti me kėt??? :evil:

ShEjToNkA
13-12-04, 21:31
E po, shyqyr qe mendojne edhe kur nuk dominojne!


Ahaa , pse ti je ka mendonė se vetėm jemi duke mendu aa ??? Se nuk qenkemi vėrtet duke dominu a?! :evil:

Mafiozi
13-12-04, 22:06
E po, shyqyr qe mendojne edhe kur nuk dominojne!


Ahaa , pse ti je ka mendonė se vetėm jemi duke mendu aa ??? Se nuk qenkemi vėrtet duke dominu a?! :evil:

Me mendu po, ashtu esht. Me dominu :roll: :roll: :?: Nuk e di :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
13-12-04, 22:15
Me mendu po, ashtu esht. Me dominu :roll: :roll: :?: Nuk e di :lol: :lol: :lol:O s'ke cka me ditė?! Se jo qė vetėm po mendojmė ama vėrtet po dominojmė! Por nuk e di pse nguroni e se pranoni! :lol: :lol: :lol:

Gentiani
14-12-04, 00:28
Ej ju gocat e forumit, po shkoni njė qikė lexoni te shoqėrorja kush po kėrkon tė drejta :wink: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
14-12-04, 07:57
Nuk ju shoh si faktor dominues por si te barabarte.

turisti
14-12-04, 09:49
Konkurenca eshte aq e madhe,sa qe nuk dihet kush po shtyhet per dominim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Loloku
14-12-04, 10:31
Ju nuk po te leshit as me mendu moj, le me me dominu!

lazdrani
03-01-05, 11:20
Ju nuk po te leshit as me mendu moj, le me me dominu! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vushtrria
03-01-05, 19:35
ndoshta ne ket vit do dominojme ne meshkujte aahhahahahahha

halla e madhe
03-01-05, 19:51
Vushtrija_n'kofte halla gjalle joooooooo ju mashkujt te dominoni ..hahaha :wink: :lol:

Murgesha
03-01-05, 20:39
ndoshta ne ket vit do dominojme ne meshkujte aahhahahahahha

Jo Vushtrria as mos e mendo bile.
Ta tha edhe Halla tė cilės po i bashkangjitem.
Sa tė jem unė gjallė, jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrėėėėėėėėė. :wink: :lol:

Dreni30
03-01-05, 22:48
ndoshta ne ket vit do dominojme ne meshkujte aahhahahahahha

Mos u merzit se sivjet jam une ketu ne forum dhe patjeter do te dominojme ne.

Ps. halle edhe Murgeshe kot e keni ju dyja :evil: :evil:

Drenicaki
03-01-05, 23:21
Po more qysh jo , me folė me dorź ne zemer femrat sot po dominoin gjithėkund e le mė ketu!

adrioni
03-01-05, 23:45
Femrat jane ka dominojn ne kete forum edhe nuk paraqet asnje problem sepse ndoshta kane me shume kohe me ndejt ne komp....edhe ska te keqe asgje nese dominojn ne forum..ju pershendes!!!!

Luana
03-01-05, 23:58
Femrat jane ka dominojn ne kete forum edhe nuk paraqet asnje problem sepse ndoshta kane me shume kohe me ndejt ne komp....edhe ska te keqe asgje nese dominojn ne forum..ju pershendes!!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

turisti
04-01-05, 12:46
Po,si jo.Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:

Mafiozi
04-01-05, 18:39
Po,si jo.Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:E shum leht bile :D :D

Barbaroza
04-01-05, 19:18
ndoshta ne ket vit do dominojme ne meshkujte aahhahahahahha
:wink:

vushtrria
05-01-05, 16:10
ndoshta ne ket vit do dominojme ne meshkujte aahhahahahahha

Jo Vushtrria as mos e mendo bile.
Ta tha edhe Halla tė cilės po i bashkangjitem.
Sa tė jem unė gjallė, jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrėėėėėėėėė. :wink: :lol:


jo murgesha edhe halle jo se edhe ne do jemi gjall kysmet e ta shofim se ne ket vit edhe ne mashkujte do ta ngritim zerin se keshtu me nuk shkon jo vetem ju femrat me ba qka te doni ahahahahahahaahah

kadal bijo kadal se ka zot edhe per neve ahahahahahahaha

ShEjToNkA
07-01-05, 17:51
ndoshta ne ket vit do dominojme ne meshkujte aahhahahahahha

Jo Vushtrria as mos e mendo bile.
Ta tha edhe Halla tė cilės po i bashkangjitem.
Sa tė jem unė gjallė, jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrėėėėėėėėė. :wink: :lol:


jo murgesha edhe halle jo se edhe ne do jemi gjall kysmet e ta shofim se ne ket vit edhe ne mashkujte do ta ngritim zerin se keshtu me nuk shkon jo vetem ju femrat me ba qka te doni ahahahahahahaahah

kadal bijo kadal se ka zot edhe per neve ahahahahahahaha


Inshalla be Vushtrria ,qejf mė bėhėt aa!? Ama vėshtir e keni pėr tė dominuar?! :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-01-05, 19:43
ndoshta ne ket vit do dominojme ne meshkujte aahhahahahahha

Jo Vushtrria as mos e mendo bile.
Ta tha edhe Halla tė cilės po i bashkangjitem.
Sa tė jem unė gjallė, jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrėėėėėėėėė. :wink: :lol:


jo murgesha edhe halle jo se edhe ne do jemi gjall kysmet e ta shofim se ne ket vit edhe ne mashkujte do ta ngritim zerin se keshtu me nuk shkon jo vetem ju femrat me ba qka te doni ahahahahahahaahah

kadal bijo kadal se ka zot edhe per neve ahahahahahahaha


Vushtrria kot e keni.
Edhe kėtė vit kemi me e mbajt ne e nė vitin e ardhshėm tė shofim. :lol:

Gentiana
07-01-05, 22:39
Vushtrria kot e keni.
Edhe kėtė vit kemi me e mbajt ne e nė vitin e ardhshėm tė shofim. :lol:

Qka more me pa vitin tjeter,tybe hiq,as ne vitin tjeter nuk kan me e pa ket film. :wink:

uliksi31
08-01-05, 05:16
O mashkujt ne kte lami jane te dobte.Mjafton qe femra me ja shplua gunin e ai krejt hallakatet :lol: Po me mire leni granimin me na pri se edhe ashtu jeme ne humbje e siper :lol: :lol: E kemi humbe betejen por mos ta humbim edhe luften :wink:

turisti
08-01-05, 13:41
O mashkujt ne kte lami jane te dobte.Mjafton qe femra me ja shplua gunin e ai krejt hallakatet :lol: Po me mire leni granimin me na pri se edhe ashtu jeme ne humbje e siper :lol: :lol: E kemi humbe betejen por mos ta humbim edhe luften :wink:

ku " hallakatet"? - paralizohen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :P

vushtrria
08-01-05, 13:43
O mashkujt ne kte lami jane te dobte.Mjafton qe femra me ja shplua gunin e ai krejt hallakatet :lol: Po me mire leni granimin me na pri se edhe ashtu jeme ne humbje e siper :lol: :lol: E kemi humbe betejen por mos ta humbim edhe luften :wink:

ku " hallakatet"? - paralizohen,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :P


o uliksi shoki,kishe po na ndihmon diqka se per ashtu e di se jemi te humbur ahhahahahahh nuk i dua njerezit qe dorzohen leht sikur uliksi edhe turisti ahahahahahahaha

Dreni30
08-01-05, 19:26
Po,si jo.Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:E shum leht bile :D :D

Mafiozi cka po i ndegjoj keto fjale po me duket se i paskemi do burra te ligsht ne forum.
Cka kishe thene ti? Une nuk dorezohem deri ne pike te fundit.
Si psh. Hallen e madhe e rrespektoj shume, vec me dominu pak ma ngadale. :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
08-01-05, 19:43
Po,si jo.Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:E shum leht bile :D :D

Mafiozi cka po i ndegjoj keto fjale po me duket se i paskemi do burra te ligsht ne forum.
Cka kishe thene ti? Une nuk dorezohem deri ne pike te fundit.
Si psh. Hallen e madhe e rrespektoj shume, vec me dominu pak ma ngadale. :lol: :lol: :lol:


Mir e ki Dreni, por un vetem kam deshir me jav maru qefin :D :D
Me mendu qe po dominojn :lol: :lol:

Me hallen e madhe duhet mu rujt se esht me temparament :lol: :lol:

Mr_100%
08-01-05, 19:45
VALLA DOMINA--NCA JU TAKON FEMRAV, :lol: :lol: :lol:

Dreni30
08-01-05, 19:45
Flm. Mafiozi qe me tregove, se edhe asaj i gjindet ilaqi.

Mafiozi
08-01-05, 19:50
Flm. Mafiozi qe me tregove, se edhe asaj i gjindet ilaqi.

Ska perse Dreni, do ti ja gjejm edhe asaj ilaqin e pershtatur :lol:


PS: Duhet mu rujt se femrat dominojn fort me testatur :lol: :lol:

Arbėri
08-01-05, 19:51
Tema ishte: ēka mendoni,a po dominojne femrat ne forumin dardania

Une po theme: POOOO dhe pikerishte per kete, ne forume po vine te pamartuarit dhe vejanat, heheheheh :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeeeeeeeee Zotttttttt, bjer sa me shume vejushka ne kete forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Luana
08-01-05, 21:32
Tema ishte: ēka mendoni,a po dominojne femrat ne forumin dardania

Une po theme: POOOO dhe pikerishte per kete, ne forume po vine te pamartuarit dhe vejanat, heheheheh :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeeeeeeeee Zotttttttt, bjer sa me shume vejushka ne kete forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Dreni30
08-01-05, 22:31
O Mafiozi, cka eshte mor qeky Arberi shume po me del i ngjyrosur.

Mafiozi
09-01-05, 00:29
O Mafiozi, cka eshte mor qeky Arberi shume po me del i ngjyrosur.


Hahahahahaahhahhahahhahaaaaaa

MOs esht gjakovar bre :lol: :lol: :wink:

Dreni30
09-01-05, 00:31
Valla se di vec, po me doket shume ligshte. :lol: :lol:

Arbėri
09-01-05, 00:42
Tema ishte: ēka mendoni,a po dominojne femrat ne forumin dardania

Une po theme: POOOO dhe pikerishte per kete, ne forume po vine te pamartuarit dhe vejanat, heheheheh :lol: :lol: :lol:


Eeeeeeeeeeeeee Zotttttttt, bjer sa me shume vejushka ne kete forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P :P


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Ciaoooooooooooooooooo Luana :lol:

Si ma keni qefin? :wink: :P :)

Luana
09-01-05, 00:53
Ciao Arbėri http://www.cosgan.net/images/smilie/haushalt/g025.gif
Une kurr skam qen ma mire , po rrezitna http://www.cosgan.org/images/midi/verschiedene/o010.gif

E ti si ma ke qefin tend sonte :?:

Murgesha
09-01-05, 00:56
Valla se di vec, po me doket shume ligshte. :lol: :lol:


Shuj more se djali e ka trupin krejt muskla. :lol: :lol: :lol:

Arbėri
09-01-05, 01:07
Valla se di vec, po me doket shume ligshte. :lol: :lol:


Shuj more se djali e ka trupin krejt muskla. :lol: :lol: :lol:
Kush ma ka ineti, ju prishte SAHATI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
09-01-05, 03:46
Po,po: :wink: sot,neser,pasneser.

Honesty^uk.
09-01-05, 11:04
Po,po: :wink: sot,neser,pasneser.

Paske harruar edhe :dje, pardje :arrow: :wink:

Ylberi_be
09-01-05, 12:29
Arbri

Qka ka te keqe qe vin ketu te pa martuarit dhe vejanat apo vejushka...!
Gjith duhet te kerkojn at knaqsi qfardo qoft ai interesne ket shoqri dhe te jen te barabart ......!.......?


Sa per dominim Mua s me pengon pse vajzat dominojn,mua me pelqen ai qe dominon qoft vajz qoft djal dhe e perkrahi por vetem ne at drejtim qe Ai apo ajo din me shum apo me mir ta shpreh at mendim.
Kjo čsht kultur dhe rrespekt nder gjinor qe per fat keq ende ju mungon shqiptarve.

Arbėri
09-01-05, 23:13
Arbri

Qka ka te keqe qe vin ketu te pa martuarit dhe vejanat apo vejushka...!
Gjith duhet te kerkojn at knaqsi qfardo qoft ai interesne ket shoqri dhe te jen te barabart ......!.......?


Sa per dominim Mua s me pengon pse vajzat dominojn,mua me pelqen ai qe dominon qoft vajz qoft djal dhe e perkrahi por vetem ne at drejtim qe Ai apo ajo din me shum apo me mir ta shpreh at mendim.
Kjo čsht kultur dhe rrespekt nder gjinor qe per fat keq ende ju mungon shqiptarve.Z. Ylberi_be, te falenderoj per mundin qe ke ber ne "skjarimin" e disa gjerave :wink: :lol:

Nuk kame mendua se ka diqka te keqe, pse ka me shume, ose me se shumti, femra te pamartuara apo vejushka, perkundrazi, mendoj se eshte shume dukuri e mire, duke pase parasyshe se bash atyre ju nevoitet me se shumti shoqeria :lol:

Sa i perket dukurise, mendoj se edhe kjo perfshihet, ne nje mase, ne ate qe e thashe me heret :lol:

Z. Ylberi_be, duhet te besh dallimin mes shkrimeve, sepse ketu ne shumicen e rasteve bisedojme pa doreza, dmth. bejme shaka, sa per tu argetuar dhe per ta kaluar kohen e lire, sa me mire :lol: :lol:
Biseda serioze, mendoj, zhvillohen vetem ne rubriken e politikes, edhe pse edhe aty ka perjashtime :!: :arrow:

Te deshiroj te gjitha te mirat dhe argetim te kendshem, z. Ylberi_be, dhe seriozitetin dhe problemet e perditshme ti leme sa me large ketij forumi :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-01-05, 01:40
Jo kėtė vitė ka edhe djemė ama femrat kanė,janė dhe do Dominoin :lol: :lol:

dr1ta
10-01-05, 01:42
Ne fillim mendojsha qe dominojn meshkujt por ka ndryshu gjithcka :P :lol:

Ylberi_be
12-01-05, 11:04
Arbri

te pershendes si do qoft ai ishte mendimi i juaj por lutu per at qe te mungon ndoshta ishte me primare dhe ma e nevojshme.
Te pershendes kalofsh mire

halla e madhe
12-01-05, 11:34
Natyrisht se FEMRAT dominojne :!: 8) Sidomos ne shek.XXI :wink:

Gjumashja
28-01-05, 10:25
Natyrisht se FEMRAT dominojne :!: 8) Sidomos ne shek.XXI :wink:

:lol: :lol:

Dreni30
28-01-05, 10:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dardha
28-01-05, 11:51
Natyrisht se FEMRAT dominojne :!: 8) Sidomos ne shek.XXI :wink:

:lol: :lol:
mire e ke pasha mamin se vec murgesha vyen sa krejt na tjeret me postime

biondi_f86
29-01-05, 14:42
Disa poooooooooo :D :D :D

prishtinasja
29-01-05, 14:50
Vet fakti qe vushtrris ju ka sille ne koke kjo teme me duket se po tregon se femra po domonojne ..............hahahahaha ska pa femra more

Murgesha
07-07-05, 01:11
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriu


Eh dikur moti kur ish grania,
Nuk guxojshin zo me ba burrnia,
Sot na kanė ardhė do kohė tė vėshtira,
Na kanė kapė para vete burrėrria. :lol: :lol: :lol:

schütze
07-07-05, 01:20
folni cka ua merr mendja rreth ksaj teme,mos tu vjen keq shprehni mendimet e juaja.


me nderime vushtrriu


Eh dikur moti kur ish grania,
Nuk guxojshin zo me ba burrnia,
Sot na kanė ardhė do kohė tė vėshtira,
Na kanė kapė para vete burrėrria. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-07-05, 01:24
Eh dikur moti kur ish grania,
Nuk guxojshin zo me ba burrnia,
Sot na kanė ardhė do kohė tė vėshtira,
Na kanė kapė para vete burrėrria. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Qesh ti qesh, se qe besa ne grave tė forumit sna ka mbetė tjetėr pos tė.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

schütze
07-07-05, 01:40
Eh dikur moti kur ish grania,
Nuk guxojshin zo me ba burrnia,
Sot na kanė ardhė do kohė tė vėshtira,
Na kanė kapė para vete burrėrria. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Qesh ti qesh, se qe besa ne grave tė forumit sna ka mbetė tjetėr pos tė.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: aq le liga jeni a :roll: :roll: nuk po besoj :P

Murgesha
07-07-05, 01:42
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: aq le liga jeni a :roll: :roll: nuk po besoj :P

Qy tė liga, na jemi ra nė shtrat tė vdekjes e ti tė liga. :twisted:

schütze
07-07-05, 03:18
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: aq le liga jeni a :roll: :roll: nuk po besoj :P

Qy tė liga, na jemi ra nė shtrat tė vdekjes e ti tė liga. :twisted:
ani na bane qefin pra :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
07-07-05, 09:19
normal qe ne femrat dominojn ej more ku mbeten meshkujt :P

Diana007
07-07-05, 09:31
normal qe ne femrat dominojn ej more ku mbeten meshkujt :P
I kan honger sorrat meshkujt :P :P :P :P :P

anna
07-07-05, 09:34
NORMAL BREE QE DOMINOJME :D

Gjumashja
07-07-05, 09:36
normal qe ne femrat dominojn ej more ku mbeten meshkujt :P
I kan honger sorrat meshkujt :P :P :P :P :P


po shihet :D

Diana007
07-07-05, 09:37
Yeeee rrofshin femrat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
07-07-05, 09:45
edhe meshkujt moj :D

Diana007
07-07-05, 09:46
edhe meshkujt moj :D


Po po edhe ata mos ta nin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
07-07-05, 09:52
edhe meshkujt moj :D


Po po edhe ata mos ta nin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::P :P :P

Kercovari
07-07-05, 09:52
Yeeee rrofshin femrat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Edhe une them ashtu,qe na duhet jeta pa femra :lol: :lol: :lol:

Diana007
07-07-05, 09:53
Yeeee rrofshin femrat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Edhe une them ashtu,qe na duhet jeta pa femra :lol: :lol: :lol:

E de :P :P :P :wink:

Kercovari
07-07-05, 09:57
Yeeee rrofshin femrat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Edhe une them ashtu,qe na duhet jeta pa femra :lol: :lol: :lol:

E de :P :P :P :wink:

Po une thash per vete moj.qe ke ti qe habitesh. :lol: :lol: :lol:

Diana007
07-07-05, 09:58
Yeeee rrofshin femrat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Edhe une them ashtu,qe na duhet jeta pa femra :lol: :lol: :lol:

E de :P :P :P :wink:

Po une thash per vete moj.qe ke ti qe habitesh. :lol: :lol: :lol:
:D :D hehehehe jo mor e nuk u habita qy demk po de :P :P :wink:

Kercovari
07-07-05, 10:01
Yeeee rrofshin femrat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Edhe une them ashtu,qe na duhet jeta pa femra :lol: :lol: :lol:

E de :P :P :P :wink:

Po une thash per vete moj.qe ke ti qe habitesh. :lol: :lol: :lol:
:D :D hehehehe jo mor e nuk u habita qy demk po de :P :P :wink:

Mendova mos te u duk se beje shaka,se une nuk jam serioz. :lol: :lol:

Diana007
07-07-05, 10:03
Ncuk :wink:

Kercovari
07-07-05, 10:14
Ncuk :wink:

Mire pra.me lehtesove dhimbjen ne kete mengjez. :wink:

Diana007
07-07-05, 10:17
Ncuk :wink:

Mire pra.me lehtesove dhimbjen ne kete mengjez. :wink:
:lol: :wink:

Krokodilli
07-07-05, 10:22
me te vertet ne kete forum po DOMINOJN FEMRAT......


SHPRESOJM SE JENI KONFIDENT EDHE NE TE ARDHMEN DHE MBANI KOKEN LART DHE DOMINONI,, MA MIRE ME DOMINU FEMRA SE MASHKUJT,,,,

( O MOS TA MARSHIN FEMRAT NE DOR, SE PER 5 VITE 8 LUFTA BOTERORE FILLOJN)

Kercovari
07-07-05, 11:24
me te vertet ne kete forum po DOMINOJN FEMRAT......


SHPRESOJM SE JENI KONFIDENT EDHE NE TE ARDHMEN DHE MBANI KOKEN LART DHE DOMINONI,, MA MIRE ME DOMINU FEMRA SE MASHKUJT,,,,

( O MOS TA MARSHIN FEMRAT NE DOR, SE PER 5 VITE 8 LUFTA BOTERORE FILLOJN)

jo se zbuten burrat athere :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
08-07-05, 17:51
me te vertet ne kete forum po DOMINOJN FEMRAT......


SHPRESOJM SE JENI KONFIDENT EDHE NE TE ARDHMEN DHE MBANI KOKEN LART DHE DOMINONI,, MA MIRE ME DOMINU FEMRA SE MASHKUJT,,,,

( O MOS TA MARSHIN FEMRAT NE DOR, SE PER 5 VITE 8 LUFTA BOTERORE FILLOJN)

jo se zbuten burrat athere :lol: :lol: :lol:

athere? jena zbut na moti more shoku Kercovar...... :x

turisti
12-10-05, 13:51
:P Po,hahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Dimri
12-10-05, 13:55
Mendoj qe po jo vetem ne FD po gjithku po dominojn

Urata
12-10-05, 14:24
Pėrndryshe, nuk ishi cill ju burrat/djemte ksajde...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

Luana
12-10-05, 14:26
Me pelqen domimini ne disa vende qe jan speciale :wink:

Dimri
12-10-05, 15:28
Pėrndryshe, nuk ishi cill ju burrat/djemte ksajde...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa... Ndoshta sjem te gjith te ni mendimi qka mendon ti luana qe jem ktu :lol: :lol:

Tomori
12-10-05, 15:36
Po dominojne...raprti eshte 7:1 ne favor te meshkujve :lol:
qe done te thote nje mashkullit i bien 7 femra.. :lol: :lol: :lol:

ninnela
12-10-05, 15:39
Po dominojne...raprti eshte 7:1 ne favor te meshkujve :lol:
qe done te thote nje mashkullit i bien 7 femra.. :lol: :lol: :lol:


jo jo zemer nuk eshte bash qashtu se edhe ne pra jemi per me shume :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Tomori
12-10-05, 15:42
Po dominojne...raprti eshte 7:1 ne favor te meshkujve :lol:
qe done te thote nje mashkullit i bien 7 femra.. :lol: :lol: :lol:


jo jo zemer nuk eshte bash qashtu se edhe ne pra jemi per me shume :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
hik or dreq tu thafte goja,,,hahaha,,,
qysh bre grue ma thua at fjale..a ste vjen hiq mare prej Tomorit :wink:

ninnela
12-10-05, 15:43
ahahhahahaaaaaaaaa e ti qysh bre burr po e thu ate fjele :lol:

Tomori
12-10-05, 16:04
ahahhahahaaaaaaaaa e ti qysh bre burr po e thu ate fjele :lol:
hahahaahaa,,,,sa e lezetshme qe je...te kam si pekmez loqki :wink:

Sy_kaltra
12-10-05, 16:34
Kush paska dyshu se po humbin femrat :P

laliloli
12-10-05, 17:05
Barabar jemi

Murgesha
12-10-05, 17:06
Barabar jemi

Ncuk!

vushtrria
12-10-05, 17:10
rrofshin mbretereshat e forumit,per mua jan edhe hijeshia e forumit une i respektoi dhe i pershendes kudo qe jan :lol: :lol:

turisti
12-10-05, 17:10
:roll:

Murgesha
12-10-05, 17:11
:roll:

O e kam ditė se ke me u quditė shumė.

Femrat dominuese, a po bre??? :lol: :lol: :lol:

laliloli
12-10-05, 17:14
Barabar jemi

Ncuk!

po po e vertet

Murgesha
12-10-05, 17:16
Barabar jemi

Ncuk!

po po e vertet

A nuk ndėgjove, apo s`po ta kana?? :evil: :evil:

Pa femra sju kish emri kurrė dardanisė. :lol: :lol: :lol:

laliloli
12-10-05, 17:19
Barabar jemi

Ncuk!

po po e vertet

A nuk ndėgjove, apo s`po ta kana?? :evil: :evil:

Pa femra sju kish emri kurrė dardanisė. :lol: :lol: :lol:

Si moj nuk ma kana ,krenohem po te jet e vertet ,por une kujtoj se barabar jemi.
Edhe pa meshkuj nuk ka kuptim Dardania

Murgesha
12-10-05, 17:21
Si moj nuk ma kana ,krenohem po te jet e vertet ,por une kujtoj se barabar jemi.
Edhe pa meshkuj nuk ka kuptim Dardania

Taman puna Lali, ku ke pa ti me u maru pasuli pa biber, njėmend pak i qesim po ja jep shijen. :wink:

turisti
12-10-05, 17:23
:roll:

O e kam ditė se ke me u quditė shumė.

Femrat dominuese, a po bre??? :lol: :lol: :lol:

Po ēuditna qe mashkujt nuk e kuptojne realitetin,shoqe e nderuar. :P

Murgesha
12-10-05, 17:24
Po ēuditna qe mashkujt nuk e kuptojne realitetin,shoqe e nderuar. :P

Shok tė mirė tė kam pasha mamin.
Dhe tė realtė. :lol: :wink:

laliloli
12-10-05, 17:26
Si moj nuk ma kana ,krenohem po te jet e vertet ,por une kujtoj se barabar jemi.
Edhe pa meshkuj nuk ka kuptim Dardania

Taman puna Lali, ku ke pa ti me u maru pasuli pa biber, njėmend pak i qesim po ja jep shijen. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dmth puna po vie barabar as njera pa tjetren nuk po ben

LEDHATIMI
13-10-05, 08:35
Hmmm teprojne se uRATA eshte teprice teknologjike dhe gjenetike :twisted:

uliksi31
14-10-05, 05:04
Mendoj se femnat e Dardanis na jane bere sikur motra. Ish kon mire me i martua neper forume tjera. :lol: Le t'na sherbejn si ure miqsie. :lol: :lol:

LEDHATIMI
14-10-05, 05:43
Mendoj se femnat e Dardanis na jane bere sikur motra. Ish kon mire me i martua neper forume tjera. :lol: Le t'na sherbejn si ure miqsie. :lol: :lol:

More ti bash ke nxon me m`hy n`zemer :wink: .

uliksi31
14-10-05, 06:12
Mendoj se femnat e Dardanis na jane bere sikur motra. Ish kon mire me i martua neper forume tjera. :lol: Le t'na sherbejn si ure miqsie. :lol: :lol:

More ti bash ke nxon me m`hy n`zemer :wink: .

Te thash de , se sjam i keq jo. :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 06:14
Mendoj se femnat e Dardanis na jane bere sikur motra. Ish kon mire me i martua neper forume tjera. :lol: Le t'na sherbejn si ure miqsie. :lol: :lol:

O uliks uuuuuuuaaaaaaaaaaaa
reago me ndonje taktike tjeter more se na moren amanetin femnat :lol: :lol: :lol: :lol: , jo vetem ne jeten e perditshme por edhe ne forume

uliksi31
14-10-05, 06:18
Mendoj se femnat e Dardanis na jane bere sikur motra. Ish kon mire me i martua neper forume tjera. :lol: Le t'na sherbejn si ure miqsie. :lol: :lol:

O uliks uuuuuuuaaaaaaaaaaaa
reago me ndonje taktike tjeter more se na moren amanetin femnat :lol: :lol: :lol: :lol: , jo vetem ne jeten e perditshme por edhe ne forume

O krejt taktikat po i provoj, po tybe spom pin uje asnje. :lol: :lol: :lol:
I kemi te mecime kto femna. I'm gonna try different bait for them. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 06:20
O krejt taktikat po i provoj, po tybe spom pin uje asnje. :lol: :lol: :lol:
I kemi te mecime kto femna. I'm gonna try different bait for them. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
ok just let me know and l will back u up :wink:

Murgesha
14-10-05, 06:36
:lol: :lol: :lol:
ok just let me know and l will back u up :wink:

Hej mos folni anglisht, se i keni femrat tė menqura e ju marrim vesh. :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 06:43
:lol: :lol: :lol:
ok just let me know and l will back u up :wink:

Hej mos folni anglisht, se i keni femrat tė menqura e ju marrim vesh. :lol: :lol:


per lehtesim ua shkrova ne inglisht :lol: :lol:

Murgesha
14-10-05, 06:47
per lehtesim ua shkrova ne inglisht :lol: :lol:

Mirė ke bėrė vlla, se kemi rast tė shprehim menqurinė tonė. :lol: :wink:

uliksi31
14-10-05, 06:49
per lehtesim ua shkrova ne inglisht :lol: :lol:

Mirė ke bėrė vlla, se kemi rast tė shprehim menqurinė tonė. :lol: :wink:

Jo vec ata, por ne english ska marre :oops: Eshte me leht me u shpreh. :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 06:50
per lehtesim ua shkrova ne inglisht :lol: :lol:

Mirė ke bėrė vlla, se kemi rast tė shprehim menqurinė tonė. :lol: :wink:

jaaaaa me e pas dit se eshte keshtu, moti e kisha thye kete gardh :lol: :lol:

Murgesha
14-10-05, 06:53
jaaaaa me e pas dit se eshte keshtu, moti e kisha thye kete gardh :lol: :lol:

Qy, qy gardhi jot ende nė kėmbė a??
Valla unė krejt e kam thy gardhin tim, se s`po kam kohė me i badrutė e po edjegi gardhin. :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 06:56
Qy, qy gardhi jot ende nė kėmbė a??
Valla unė krejt e kam thy gardhin tim, se s`po kam kohė me i badrutė e po edjegi gardhin. :lol: :lol:

besa jam mundue boll me e mbajt deri tash por badihava, vetem pjesa kryesore ka mbet ,se tjetren moti ja kan filluar THE e MERR :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-10-05, 06:58
besa jam mundue boll me e mbajt deri tash por badihava, vetem pjesa kryesore ka mbet ,se tjetren moti ja kan filluar THE e MERR :lol: :lol: :lol:

Lum si ti qė i paske kujat e kollaj ja ban pėr gardhin. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 07:02
Lum si ti qė i paske kujat e kollaj ja ban pėr gardhin. :lol: :lol: :lol:

edhe ata perdite e me shume po rrallohen
po ishalla fillon me perparua pak Burrnimi se na mori KATRINA

Murgesha
14-10-05, 07:04
edhe ata perdite e me shume po rrallohen
po ishalla fillon me perparua pak Burrnimi se na mori KATRINA

Se o kurdisė kjo dynja sherrin ja keni parė Femrave. :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 07:06
edhe ata perdite e me shume po rrallohen
po ishalla fillon me perparua pak Burrnimi se na mori KATRINA

Se o kurdisė kjo dynja sherrin ja keni parė Femrave. :lol: :lol:


edhe po ua shohim , por dreqi i marrt spo bajka pa to :lol:

uliksi31
14-10-05, 07:07
edhe ata perdite e me shume po rrallohen
po ishalla fillon me perparua pak Burrnimi se na mori KATRINA

Se o kurdisė kjo dynja sherrin ja keni parė Femrave. :lol: :lol:


edhe po ua shohim , por dreqi i marrt spo bajka pa to :lol:

Interesant gjithcka siellet rreth tyre. Po kto pusi i marrt jarabi. :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-10-05, 07:09
Interesant gjithcka siellet rreth tyre. Po kto pusi i marrt jarabi. :lol: :lol:


besa pusi ka fillue me i marr moti, por tash kane dal ne ledine :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-10-05, 07:13
Interesant gjithcka siellet rreth tyre. Po kto pusi i marrt jarabi. :lol: :lol:


besa pusi ka fillue me i marr moti, por tash kane dal ne ledine :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla ma pus se maskullimi nuk ka.
Mjerė ne femrat qė na duhet mequ jetėn me kso pusa?? :roll: :wink:

Domira
14-10-05, 08:52
Po hajt ebu mos e beni t'madhe ju mashkujt se qysh te jete e shkrueme qashu skem qa bajm :lol:

turisti
14-10-05, 11:52
Kush tha se jo????? :roll: :wink:

GURI SYLAJ
14-10-05, 20:26
Uliksi 31
A hala ti nuk je ba pus-aaaaaaaaa?
*************

Une valla jam kan kur jam kan pus tash jam ba puththththth....

laliloli
14-10-05, 20:29
Une valla jam kan kur jam kan pus tash jam ba puththththth....

Puth un puth plaka hiq sjemi tuj mujt :lol: :lol:

Reana
14-10-05, 20:30
Une valla jam kan kur jam kan pus tash jam ba puththththth....

Puth un puth plaka hiq sjemi tuj mujt :lol: :lol:

kurajo, kurajo :lol:

spirl_girls
14-10-05, 21:08
Valla ma pus se maskullimi nuk ka.
Mjerė ne femrat qė na duhet mequ jetėn me kso pusa?? :roll: :wink:


:oops: :oops:

Dreni30
14-10-05, 21:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ufffffffff po mos u livdoni shume ju femrat se nuk i dihet kesaj pune, por me mire me pas mirekuptin ndergjinor.

spirl_girls
14-10-05, 21:43
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ufffffffff po mos u livdoni shume ju femrat se nuk i dihet kesaj pune, por me mire me pas mirekuptin ndergjinor.

Jo mire e kee tiiii :lol: :lol: spo livdohem moree qyy

Dreni30
14-10-05, 21:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ufffffffff po mos u livdoni shume ju femrat se nuk i dihet kesaj pune, por me mire me pas mirekuptin ndergjinor.

Jo mire e kee tiiii :lol: :lol: spo livdohem moree qyy

Nuk te thash ty por po e shof se disa po levohen de :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
14-10-05, 21:47
Nuk te thash ty por po e shof se disa po levohen de :lol: :lol: :lol:

Ani de mire se edhe me me then mua nuk idhnohem jooo :wink:

vjeshta
14-10-05, 21:50
Edhe nese dominojn ,nuk munde te bejne pa ndihmen e meshkujve.

Dreni30
14-10-05, 21:52
Nuk te thash ty por po e shof se disa po levohen de :lol: :lol: :lol:

Ani de mire se edhe me me then mua nuk idhnohem jooo :wink:

O e di moj e nderuar qe nuk idhnohesh ti. :lol: :lol:

Dreni30
14-10-05, 21:53
Edhe nese dominojn ,nuk munde te bejne pa ndihmen e meshkujve.

Ashtu Vjeshta se duhet te thuhet realitetii. :lol: :lol:

spirl_girls
14-10-05, 21:53
O e di moj e nderuar qe nuk idhnohesh ti. :lol: :lol:

Thanks pėr respektin tend :wink:

vjeshta
16-10-05, 21:58
Edhe nese dominojn ,nuk munde te bejne pa ndihmen e meshkujve.

Ashtu Vjeshta se duhet te thuhet realitetii. :lol: :lol:
Po shume kushi ,nuk po ju pelqen more Dreni,realiteti

Dreni30
16-10-05, 22:39
Edhe nese dominojn ,nuk munde te bejne pa ndihmen e meshkujve.

Ashtu Vjeshta se duhet te thuhet realitetii. :lol: :lol:
Po shume kushi ,nuk po ju pelqen more Dreni,realiteti

Ti mire qe e ke thene e kuj nuk i pelqen ajo pak pune eshte, secili lidhet te grazhdi i vet ne fund te fundit. :lol: :lol:

vushtrria
17-10-05, 21:25
deshtem apo nuk deshtem femrat po dominojne :lol: :lol:

Dimri
17-10-05, 21:27
deshtem apo nuk deshtem femrat po dominojne :lol: :lol:

Per FD spo kam dert po kto jan ka dominojn krejt boten more vushtri
armet e forta as amerika si ka

vushtrria
17-10-05, 21:30
deshtem apo nuk deshtem femrat po dominojne :lol: :lol:

Per FD spo kam dert po kto jan ka dominojn krejt boten more vushtri
armet e forta as amerika si ka


dimri besa mire e ke edhe ne po dorzohemi :lol:

Dimri
17-10-05, 21:32
deshtem apo nuk deshtem femrat po dominojne :lol: :lol:

Per FD spo kam dert po kto jan ka dominojn krejt boten more vushtri
armet e forta as amerika si ka


dimri besa mire e ke edhe ne po dorzohemi :lol:

Ahahahah me pervoj migja po te thot se ska ma burra

Dimri
17-10-05, 21:33
deshtem apo nuk deshtem femrat po dominojne :lol: :lol:

Per FD spo kam dert po kto jan ka dominojn krejt boten more vushtri
armet e forta as amerika si ka


dimri besa mire e ke edhe ne po dorzohemi :lol:

Ahahahah me pervoj migja po te thot se ska ma burra

DEA
17-10-05, 21:34
deshtem apo nuk deshtem femrat po dominojne :lol: :lol:

Per FD spo kam dert po kto jan ka dominojn krejt boten more vushtri
armet e forta as amerika si ka


dimri besa mire e ke edhe ne po dorzohemi :lol:

Ahahahah me pervoj migja po te thot se ska ma burra
Kujt po ja qani dertin ju dy grave ketu ne forum a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vushtrria
17-10-05, 21:35
uuuu DEA hajte moj shko veshi dimijat se ty te kan hije ahhahaahha

DEA
17-10-05, 21:36
uuuu DEA hajte moj shko veshi dimijat se ty te kan hije ahhahaahha
hahhahahahahahahahhahahah, ju kam nxone gafil hahhahaha

Dimri
17-10-05, 21:38
uuuu DEA hajte moj shko veshi dimijat se ty te kan hije ahhahaahha
hahhahahahahahahahhahahah, ju kam nxone gafil hahhahaha

IK moj dreq qka po spiunon ktu

vushtrria
17-10-05, 21:39
uuuu DEA hajte moj shko veshi dimijat se ty te kan hije ahhahaahha
hahhahahahahahahahhahahah, ju kam nxone gafil hahhahahaahhahhhahahahaahha po veshi de veshi tashe qyyy vetem kujdes uqkurin shtrengoje se po te bin dimit ahhahaahhaahahah

Dimri
17-10-05, 21:40
uuuu DEA hajte moj shko veshi dimijat se ty te kan hije ahhahaahha
hahhahahahahahahahhahahah, ju kam nxone gafil hahhahaha

Po valla dea dertin e grave e kemi ne FD dhe jasht FD :shock:

vushtrria
21-10-05, 22:53
eeeeeeee prap po ankohni ju femrat e kallte krejte forumin :lol: :lol:

te gjitha ua kemi len ne dor :lol:

uliksi31
22-10-05, 05:20
Po more, dominojn po cka :?: Ishalla sju shkon mendja me u tranua si keto grat tona: Katrina, Rita dhe Wilma qe na shashtrisen e hajt. :lol:

GURI SYLAJ
22-10-05, 07:38
Gjithecka shkon me zanat e besa edhe po ju ka hije se vertete jan te mrekullueshme.
Mretnesha e Mire edhe ushtria e mire.

Krokodilli
22-10-05, 08:35
femrat po dominojn ne bote,, e lema ne forumin dardania :)

pershenetje gjinis femrore,, nuk e di q'kishim ber pa ju..
vetem vazhdoni e dominoni ne forume 8)

Kercovari
22-10-05, 08:41
Nuk di ku nuk dominojne femrat po ne shtrate edhe me shume :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dimri
22-10-05, 09:20
Nuk di ku nuk dominojne femrat po ne shtrate edhe me shume :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

SHuj more se marre me fol ashtu se pot nin grat e te rrehin :wink:

Kercovari
22-10-05, 17:54
Na kan rah e shemtuar me.vetem ne zvicer ka 5 fabrika kozmetike per gra nje deshmi s eburrat jan perkule para grave vetem qe nuk duan te pranojne. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Berrtitni gjithe nje zeri.Rrofshin grate! :lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
22-10-05, 18:09
Berrtitni gjithe nje zeri.Rrofshin grate! :lol: :lol: :lol: :wink:


RRNOFSHIN

Jelira
22-10-05, 18:25
Mua po me duket numer proporcional...

Tomori
22-10-05, 19:07
Mua po me duket numer proporcional...
Egzakt.. :lol: :lol: :lol:

anna
27-10-05, 21:52
normal qe dominojme 8) 8) 8)

Krokodilli
28-10-05, 05:31
normal qe dominojme 8) 8) 8)

po de, neper forume 8) :wink:

loni19
28-10-05, 11:24
Po nal vec pak sa ti numeroj.
kuku baraz qenkemi edhe cikat edhe djemt.
po dashka me shutu penalla ha ha.
Valla nuk e di vec ketu femrat me duket me shume diskutojne.

vushtrria
02-11-05, 20:36
Po nal vec pak sa ti numeroj.
kuku baraz qenkemi edhe cikat edhe djemt.
po dashka me shutu penalla ha ha.
Valla nuk e di vec ketu femrat me duket me shume diskutojne.


o loni zoti mos na lashte pa vajza,edhe ja kan anen keto jan hijeshia e forumit une ua jap voten plotesishe :lol: :lol:

Zana_ch
19-11-05, 12:15
normal qe dominojme 8) 8) 8)


plotsisht dakort me ty jam anna......hehehe kta djemt ende nuk e kan marre vesht se qfar jan femrat......kush e ka fut dreqin ne shishe .....ha thuni nese e dini

Dimri
19-11-05, 12:19
normal qe dominojme 8) 8) 8)


plotsisht dakort me ty jam anna......hehehe kta djemt ende nuk e kan marre vesht se qfar jan femrat......kush e ka fut dreqin ne shishe .....ha thuni nese e dini


O tybe moj zana moti e kam marr vesh qfar jan kto femrat. qe po dominoni si ne FD si qdo kund po qka kem me bo na burrat dhe djemt na kini ra hise tash po durojm veq mos na rrehni :wink:

Zana_ch
19-11-05, 12:21
normal qe dominojme 8) 8) 8)


plotsisht dakort me ty jam anna......hehehe kta djemt ende nuk e kan marre vesht se qfar jan femrat......kush e ka fut dreqin ne shishe .....ha thuni nese e dini


O tybe moj zana moti e kam marr vesh qfar jan kto femrat. qe po dominoni si ne FD si qdo kund po qka kem me bo na burrat dhe djemt na kini ra hise tash po durojm veq mos na rrehni :wink:süss süss süss kjo thenja jote

Dimri
19-11-05, 12:26
normal qe dominojme 8) 8) 8)


plotsisht dakort me ty jam anna......hehehe kta djemt ende nuk e kan marre vesht se qfar jan femrat......kush e ka fut dreqin ne shishe .....ha thuni nese e dini


O tybe moj zana moti e kam marr vesh qfar jan kto femrat. qe po dominoni si ne FD si qdo kund po qka kem me bo na burrat dhe djemt na kini ra hise tash po durojm veq mos na rrehni :wink:
süss süss süss kjo thenja jote

Perkthema moj qka don me then kjo SÜSS SÜSS se spo di

Agolli
16-06-07, 23:59
Po!,,,, me se shumti ato me dy nofka''''' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

rilinda
17-06-07, 00:04
psss... gjinia ma e bukur... qata edhe do djem pe kapėrcejn ylberin :D:D

Agolli
17-06-07, 00:06
psss... gjinia ma e bukur... qata edhe do djem pe kapėrcejn ylberin :D:D
ahahahahahahahahahahah! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

halla e madhe
17-06-07, 00:07
Po!,,,, me se shumti ato me dy nofka''''' http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif
...me dy nofka jane binaket siameze:biggrin: ose vajza e kojshive:redface:

Agolli
17-06-07, 00:12
...me dy nofka jane binaket siameze:biggrin: ose vajza e kojshive:redface:
Mire qe ma sqarove kete definicion, qenka me ekuacione!(mister) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Paradox_13
17-06-07, 00:14
Femrat dominojn duke folur-perderisa meshkujt mendoj...........

halla e madhe
17-06-07, 00:14
Mire qe ma sqarove kete definicion, qenka me ekuacione!(mister) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...eh pra,qysh kane thone pleqte:_ku rrine dreqi?!!!....e dine tash..hahahaaaaa:biggrin:

Agolli
17-06-07, 00:19
...eh pra,qysh kane thone pleqte:_ku rrine dreqi?!!!....e dine tash..hahahaaaaa:biggrin:
E kuptova, hallushe mos mu anko per IQ_ne, ska kush qe te afrohet.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

halla e madhe
17-06-07, 00:24
E kuptova, hallushe mos mu anko per IQ_ne, ska kush qe te afrohet.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif..hahahahahaaaaaaaaaa:biggrin:

RiannA
17-06-07, 10:54
Me siguri dominojn femrat ketu

arton bala
18-06-07, 03:45
Me siguri dominojn femrat ketu

Definitivisht!!
Po mendoj, per mua si mashkull mjafton vec nje endje neper tema te ndryshme edhe e shoh qe si nga pamja (e avatareve) ashtu edhe nga intelekti, femrat gjithmone e meritojne te jene ne nje pozicion mbi mashkullin.. (se me duket u shpreha pak si keqkuptueshem)

Sy_kaltra
16-11-07, 18:56
Po kush asht e zonja pse mos te dominoj ?

Estella
20-11-07, 22:36
Femnat po dominojn valla........

qika_pejes
21-11-07, 08:09
Po dominojne edhe shume me pas kohe edhe ma shume kishum dominu, ska me femra bre skeni jete pa to

Xuki
21-11-07, 08:52
Vallah po....frymė nuk po na lanė me marrė......ani ēka po din mu marrė me politikė!!

Dukagjinas_i
21-11-07, 09:01
Vallah po....frymė nuk po na lanė me marrė......ani ēka po din mu marrė me politikė!!
... ma paske lexu mendjen , Xuki

egi
21-11-07, 21:38
per disa mire e per disa nuk mendoj hiq heheh :smile:

rilinda
21-11-07, 21:46
Vallah po....frymė nuk po na lanė me marrė......ani ēka po din mu marrė me politikė!!


hahahhahahah... a e din pse nuk ka me ardh pavarsia as sivjet?! :tongue:
Se nuk e ka kap shetin hala pėrpara ni femen.

Xuki
21-11-07, 23:27
hahahhahahah... a e din pse nuk ka me ardh pavarsia as sivjet?! :tongue:
Se nuk e ka kap shetin hala pėrpara ni femen.


Thuej Hashimit ta prek ylberin e ndoshta bahet femėn e na i sjell qat pavarsi qė po e presim pa durim! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
22-11-07, 21:26
E bindur se femrat dominojne ne Forum e pastaj burrecat :biggrin:

valiii
22-11-07, 21:45
Dominojne femrat ne cdo forum shqipetar pershkak se bota femrore shqipetare posedon nje %-je te madhe te amviseve .... arsya po dihet tash .....

BreD
22-11-07, 22:05
Ndoshta dominojne Se Kshtu Po ja bojum qefin na mashit :)

rilinda
22-11-07, 23:01
Thuej Hashimit ta prek ylberin e ndoshta bahet femėn e na i sjell qat pavarsi qė po e presim pa durim! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahhahaha... qaq sa e ka prek edhe AI i juji e prek edhe Hashimi :biggrin:
O, kur t'mi jepni votat mue, qat'her jau bi pavarsinė, pėrndryshe s'ka :tongue::biggrin:

rilinda
22-11-07, 23:02
Ndoshta dominojne Se Kshtu Po ja bojum qefin na mashit :)

Nime aaa?
Na qnakėt tybe :tongue:

Gjumashja
22-11-07, 23:11
po dominojn sidomos kohen e fundit me fitoren e pdk-se:P.... se djemt jajne fsheh po qajne.........

BreD
22-11-07, 23:19
Nime aaa?
Na qnakėt tybe :tongue:

Po tybe :D pa keqkuptime a :D

Gjumashja E sa per Fitore PDK-es ishit zhduk kret qaq ka effekt po qka me bo po ju japim perpasi :P kshtu qe mos keqprodin :D

rilinda
22-11-07, 23:22
Po tybe :D pa keqkuptime a :D

Gjumashja E sa per Fitore PDK-es ishit zhduk kret qaq ka effekt po qka me bo po ju japim perpasi :P kshtu qe mos keqprodin :D

po na jepni pėrparsi?!
Po jau marrin seeee :biggrin: psssst :biggrin: FORCĖ E FEMRĖS :biggrin:

Gjumashja
22-11-07, 23:23
Po tybe :D pa keqkuptime a :D

Gjumashja E sa per Fitore PDK-es ishit zhduk kret qaq ka effekt po qka me bo po ju japim perpasi :P kshtu qe mos keqprodin :D


leeee tash leeeee :P

BreD
22-11-07, 23:32
Ani Ska ma mir Se me ja bo Qefin vetes :D zoti ju rujt juve mas jeni femra :D

Gjumashja
22-11-07, 23:41
mos na lashte Zoti as pa juve.........

BreD
23-11-07, 01:38
Amin Fjala Jote Vesh Zotit

MemphiSx
23-11-07, 14:34
E ku spo dominojne se :@

selvija
23-11-07, 14:40
E ku spo dominojne se :@Tek politika dhe....dashurija..hahahaha:tongue:

Sy_kaltra
23-11-07, 14:43
E ku spo dominojne se :@

E pse mos me dominu se ?:@

MemphiSx
23-11-07, 14:46
Tek politika dhe....dashurija..hahahaha:tongue:Duhet me intervenu edhe aty ku keni ngecje :D

selvija
23-11-07, 14:49
Duhet me intervenu edhe aty ku keni ngecje :DInterveno ..ishalla vetem nuk te bin ne koke...:rolleyes:

Preshevar
23-11-07, 17:16
:tongue: Femrat dominojn tek Rubrika e Dashuris !! :biggrin:

Sy_kaltra
23-11-07, 18:34
Femrat dominojne ne mbare BOTEN :cool: :wink: e per forum s`po flasim hiq :biggrin:

gazi-de
28-11-07, 21:21
Po mundohen,po nuk po dihet.........hghghghg

Gjumashja
29-11-07, 12:59
sigurisht qe dominon gjinia me e bukur . . .:tongue:

Xuki
29-11-07, 14:49
sigurisht qe dominon gjinia me e bukur . . .:tongue:


Vallah mirė e ki, se pa femna nuk bon hiq!!

Lona
29-11-07, 16:01
Pa femera as Bota nuk dot egzistone,,, gjunah meshkujt si me i lane vet,,,hahahahahahaaa

MemphiSx
29-11-07, 16:10
Pa femera as Bota nuk dot egzistone,,, gjunah meshkujt si me i lane vet,,,hahahahahahaaa


Mir e ki,normal qe sju rrihet pa meshkuj :D Per momentin jeni dominuese ne disa lėmi!

Gjumashja
29-11-07, 19:33
Vallah mirė e ki, se pa femna nuk bon hiq!!


as pa meshkuj nuk bon, veq ma pak . . .

Nirvana Band
29-11-07, 22:50
Po ne duhet mu qene krenare qe kemi femra aq te bukura e te zgjuara bre, veq perpara.

qika_pejes
12-12-07, 23:48
shume valla..............