PDA

View Full Version : A Ka Ndokush Ide Me Shit??


MemphiSx
11-12-04, 23:27
Tybe tuj mendu se qka me bo e qysh me ja bo me ket jete se veq keq po na shkon, thashe ndoshta dikush prej neve ka ndonje ide per me ja zgjidh problemin njeri tjetrit


P.S. Une e kam nje problem por spo e paraqes tash Po kqyri a mos ndokush ka problem ma t'mash si une

Mafiozi
11-12-04, 23:33
Tybe tuj mendu se qka me bo e qysh me ja bo me ket jete se veq keq po na shkon, thashe ndoshta dikush prej neve ka ndonje ide per me ja zgjidh problemin njeri tjetrit


P.S. Une e kam nje problem por spo e paraqes tash Po kqyri a mos ndokush ka problem ma t'mash si une

Ooooh shoki MemphiSx, shqiptar jem bre mos harro, na u ka shkru
me hjek ne ket bot :D por bile po dim mu knaq :lol:

Edhe ti paske mesuar me shiku seri a, trego bre qfar problemi ki se ti
fillove me ket tem, tani un ti tregoj hallet e mia :D

P.S mos ki edhe ti nje gajle mu ber milioner :lol:

MemphiSx
11-12-04, 23:44
Jo bre Mafioz po mu po me mundon nje hall

E ai hall eshte ky
Si ka mundesi qe Shqiptaret me ngrene buken e vete e me i kqyr punet e huja
Kesh tuj mendu per nje rast e thash te shikoj ne Forum se a ka kush naj ide per ket problem

ShEjToNkA
11-12-04, 23:49
A more MempifSx ,po tė kisha ide ,pėr atė qė je ka kėrkonė do u gėzojsha e tybe ndoshta edhe s'do i shitėsha e do i shfrytėzoja pėr veti :?
Po c'tė bėjshė tybe ndoshta gjindet ndokush qė ka ide e furnizohemi edhe ne :D

MemphiSx
11-12-04, 23:52
Po e presim edhe Gentianen a mos ka ndonje Ide apo Propozim apo ndonje keshill :D Ndoshta na ndihmon diqka

Gentiana
11-12-04, 23:55
Valla edhe njeri ke gjet?! tybe po shikoj juvet seri nje her, pastaj jau japi keshillat dhe mendimet e mia.qy

MemphiSx
12-12-04, 00:04
Valla edhe njeri ke gjet?! tybe po shikoj juvet seri nje her, pastaj jau japi keshillat dhe mendimet e mia.qy


Une e kom ni ide po spo di sa me ja qit qmimin :D
Spo di sa jemi te afte thash t'fillojm ta projektojm nje Rakete per me shku n'MARS sepse per disa sene shum po jemi t'zote me i bo gropa njeri tjetrit e thash kur ti kemi kto aftesi qka kemi qe s'dim me maru ni Raket me shku deri en Mars :D

Mafiozi
12-12-04, 00:17
Jo bre Mafioz po mu po me mundon nje hall

E ai hall eshte ky
Si ka mundesi qe Shqiptaret me ngrene buken e vete e me i kqyr punet e huja
Kesh tuj mendu per nje rast e thash te shikoj ne Forum se a ka kush naj ide per ket problem

Aaaaaah po trego keshu bre se i kam do keshilla per ket me siguri :D

Shoku MemphiSx, po valla e ngrejn buken e vet e shikojn punet e tjereve.
Kurr rehat nuk po behen, pse mi shiku hallet e tjereve kurse neve oborri
na u ka mbush me punt e tona, u ber tollovi pa kuptim.
Do njerz jan ashtu shoki se ende nuk e kan kuptuar perqka jan ne ket jet,
per veten apo per tjeret, kur nuk te rrok nje problem me mir mos me fol
e mu kthy ne oborr mi mjell lulat e veta.

Nuk po muj me vazhdu se nuk ndalem deri ne mengjes, e ShejtoNka me
Genten jan ne kafe duhet ti ngacmoj, te perzihem pak ne hallet e tyre :lol: :lol: :wink:

dr1ta
12-12-04, 13:46
Kush don molla me ble? :) :lol:

turisti
12-12-04, 13:52
Une kam,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha. :wink:

dr1ta
12-12-04, 14:03
Une kam,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha. :wink:


Na shit do hahahahahah :)

turisti
12-12-04, 14:09
Une kam,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha. :wink:


Na shit do hahahahahah :)

Po,por se pari me duhet ta dij se per cilin problem ju nevoitet,pastaj nuk ka problem qe nuk ka zgjithje dhe ne fund,duheni me fillue zgjithjen ,qe eshte shume me rendesi per vetebesim me :hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Nese i radhiteni keto kushtet e mia nga e mrapa ka e para,do te kuptoni teorien...... :wink:

Sukses ju deshiron TURISTI. :wink:

Mafiozi
12-12-04, 15:14
Kush po don Qebap me qmim interesant?

P.S i ka dal afati :lol:

Gentiana
12-12-04, 15:16
Kush po don Qebap me qmim interesant?

P.S i ka dal afati :lol:

:shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Mafiozi
12-12-04, 15:26
Kush po don Qebap me qmim interesant?

P.S i ka dal afati :lol:

:shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jo per ty Genta kam te fresket edhe prej meje i ki :D

PS: i kam myshterit e mi qe kerkojn qebap te dy jave :lol:

Kercovari
12-12-04, 16:10
Kush po don Qebap me qmim interesant?

P.S i ka dal afati :lol:

:shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jo per ty Genta kam te fresket edhe prej meje i ki :D

PS: i kam myshterit e mi qe kerkojn qebap te dy jave :lol:
Ki kujdes se ato mushterinjte prej dy jave te hane edhe koskat.

Une shes nje makine qe i ben te gjitha punet vete!

Mafiozi
12-12-04, 16:27
Kercovari, ajo makina jote a i ben punet e shpijes :lol: :?:

Kercovari
12-12-04, 18:34
Kercovari, ajo makina jote a i ben punet e shpijes :lol: :?:
Po si jo!Shpeshhere me prish edhe gjumin.

turisti
14-01-05, 01:17
Kam une,por ka nje problem te vogel:eshte IDE e padukshme,hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahaha. :wink:

turisti
21-04-05, 21:39
Ju tjere a nuk keni ide tjera???

dr1ta
21-04-05, 23:54
KAM MENDUAR GJITH CE TURISTI DO TE JET MODERATOR DHE DO TI OFROHET KJO MUNDESI ..po get ce asnjher nuk do te ndodh :(
PA keqkuptime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomori
24-04-05, 01:49
KAM MENDUAR GJITH CE TURISTI DO TE JET MODERATOR DHE DO TI OFROHET KJO MUNDESI ..po get ce asnjher nuk do te ndodh :(
PA keqkuptime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jooo gabim e ke,,,,kjo gje do te ndodhe,,,,!!!
-Do te ndodhe ne darsmen tone moj Drita,,,Turisti ka me qene Moderatore e kam fjalen per Moden, ,,
Se Turisti esht rrobaqepsi i shkelqyeshem!

turisti
24-04-05, 17:07
Hmmmmmmm,po ma xigeloni imagjinaten,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahaha. Faleminderit,hmmmmmm...... :wink:

turisti
24-04-05, 17:08
KAM MENDUAR GJITH CE TURISTI DO TE JET MODERATOR DHE DO TI OFROHET KJO MUNDESI ..po get ce asnjher nuk do te ndodh :(
PA keqkuptime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Une dhe jam moderator,por per fat te keq shumica nuk dijne,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :P

Murgesha
24-04-05, 20:18
I nxjerra do nė shitje por si duket ska tė interesuar. :(

Honesty^uk.
24-04-05, 20:36
I nxjerra do nė shitje por si duket ska tė interesuar. :(

Ishalla jane te lehta, dhe po i provoj

turisti
24-04-05, 23:04
:P :P :P :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :? :wink:

dr1ta
24-04-05, 23:12
KAM MENDUAR GJITH CE TURISTI DO TE JET MODERATOR DHE DO TI OFROHET KJO MUNDESI ..po get ce asnjher nuk do te ndodh :(
PA keqkuptime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Une dhe jam moderator,por per fat te keq shumica nuk dijne,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :PPo ajte bene delete ket msg pra :P heheheh

turisti
24-04-05, 23:53
KAM MENDUAR GJITH CE TURISTI DO TE JET MODERATOR DHE DO TI OFROHET KJO MUNDESI ..po get ce asnjher nuk do te ndodh :(
PA keqkuptime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Une dhe jam moderator,por per fat te keq shumica nuk dijne,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :P

Po ajte bene delete ket msg pra :P heheheh

Nuk kam mundesi per shkaqe humanitare....une jam moderator per -budallaqe-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahah. :P :wink:

dr1ta
24-04-05, 23:59
Nuk kam mundesi per shkaqe humanitare....une jam moderator per -budallaqe-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahah. :P :wink:


Budallaqe me vend :lol: :lol: :lol:

turisti
25-04-05, 00:03
Nuk kam mundesi per shkaqe humanitare....une jam moderator per -budallaqe-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahah. :P :wink:


Budallaqe me vend :lol: :lol: :lol:

:wink: Si gjithmone,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Tomori
11-05-06, 21:14
Shese me qmime te volitshem parkun e qytetit toptan me gjithe ulset, shardevanin e keni gratis ne qmim.

turisti
11-05-06, 21:47
Shese me qmime te volitshem parkun e qytetit toptan me gjithe ulset, shardevanin e keni gratis ne qmim.

E shes TOMORIN me gjeth idet e veta te cilat i keni GRATIS.

Tomori
11-05-06, 22:03
E shes TOMORIN me gjeth idet e veta te cilat i keni GRATIS.

Qysh bre bure me mshit, euuuu bree veq me tni Betriqja Mbretnesha Holandes ka me t'shperblej me Ar or Turisti sa peshon vet qaq flori ka me te dhane Mbretnesha, veq me pas Tomorin afer...!
kuku per mu tash duhet me punu ene Beatriqen Gratis.!:biggrin:

Zero Cool
12-05-06, 00:36
A Ka Ndokush Ide Me Shit??
Jo , nuk mend te ngopem as per vete se le mė me shite.

Agroni22
13-05-06, 21:37
po ka por idet kushtojne shtrejtt

vjeshta
19-10-07, 18:24
Une jo ,vetem e njoh dikend qe ka ........hahahha

jadore
19-10-07, 19:13
..nga une as mos u dukeni bile ....
jo qe nuk kam me shumice por edhe ato qe i posedoj per nevoja personale kane cmim shume te larte..se mjafte shtrejte i kam blere valla ,( veq ja vlejne se i kam te mbledhura per merak te seleksionuara nga ankandi me ankand.. e ju e dini unikatet dhe antikvitete rralle shiten veqse nese lajmerohet kandidati ''Artisti'' qe ende eshte ne diskutabilitet te vleres se mallit qe ekspozohet ketu ,atehere rishqyrtohet dhe nje here cmimi ofertues.... )

Abetare
19-10-07, 20:34
Sa dush Ide aaaa aiiii plotė veq bami Eurot niher überweisung nė Konto e tani ja nisim me Ide heheh ...as Hogja nė Minare nuk hp pa Pare ..lol :biggrin::biggrin:

yllbardh
19-10-07, 20:49
Kush don me ble ide mundet me m'kontaktue nė privat se po frigohem se vetėm gojėn me e hap dhe menjėherė i'a qėlloni dhe unė jes pa pagesė. Mos ngurroni se ideet harxhohen nėse pritni shumė....

egi
19-10-07, 21:23
idejat e mia nuk jan ne shitje..por edhe me kan kerkush s'kish mujt mi ble se ishin kan te shtrejta :biggrin:

yllbardh
19-10-07, 21:30
idejat e mia nuk jan ne shitje..por edhe me kan kerkush s'kish mujt mi ble se ishin kan te shtrejta :biggrin:

ruaju se mos po t'nien pacovi a qysh po i thojshin atina shqiptarit me pare shumė e t'i blen tana ide e nashti edhe ty krejt.....:tongue:

egi
19-10-07, 21:35
ruaju se mos po t'nien pacovi a qysh po i thojshin atina shqiptarit me pare shumė e t'i blen tana ide e nashti edhe ty krejt.....:tongue:

s'di pse fola e qita veten ne nje situat te rrezikshme tash :tongue:

yllbardh
19-10-07, 21:41
[quote=egi]s'di pse fola e qita veten ne nje situat te rrezikshme tash :tongue:[quote]

po de tani masi fole ai ka mundėsi me t'pa se po e pėrcjellke kėtė forumin me nije se a po thot kush najsen kunėr tina...

egi
19-10-07, 21:47
[quote=egi]s'di pse fola e qita veten ne nje situat te rrezikshme tash :tongue:[quote]

po de tani masi fole ai ka mundėsi me t'pa se po e pėrcjellke kėtė forumin me nije se a po thot kush najsen kunėr tina...

valla i paska spy-it edhe ne forum hahah...jo ishalla nuk interesohet per idejat e mia...ka boll tjera ksajde hehe

legenda
19-10-07, 22:26
IDE??????
auuuuuuuu,sa nje mal,....kush po BLEN se????....

DEA
19-10-07, 22:36
IDE??????
auuuuuuuu,sa nje mal,....kush po BLEN se????....

Valla veq per do ide tuat e hapa me lexu ket teme ha ha ha

legenda
19-10-07, 22:46
.....ahahaaaaa,flm ,flm,ndihem e privilegjuar,ahahaaaa...
mos ke nevoje per IDE,veq kallxo cfare ZHANRI,...ahahaaaa....edhe mos harro PGESEN,-se jam materialiste,edhe koxha e shtrenjet,...ahaha...

Valla veq per do ide tuat e hapa me lexu ket teme ha ha ha

DEA
19-10-07, 22:48
.....ahahaaaaa,flm ,flm,ndihem e privilegjuar,ahahaaaa...
mos ke nevoje per IDE,veq kallxo cfare ZHANRI,...ahahaaaa....edhe mos harro PGESEN,-se jam materialiste,edhe koxha e shtrenjet,...ahaha...

Phaaaaaaaaaa, hala pa ma tregu mallin ma kepute ymytin!

legenda
19-10-07, 22:59
.....ahahaaa,pasi qe une jam humanitare ne shpirt,,,bejme perjashtime,ahahaaaa....

fol moj,,,

Phaaaaaaaaaa, hala pa ma tregu mallin ma kepute ymytin!

DEA
19-10-07, 23:09
.....ahahaaa,pasi qe une jam humanitare ne shpirt,,,bejme perjashtime,ahahaaaa....

fol moj,,,

Jo une me fol hiq, deri te shoh se ku po ndalesh, te humanizmi a materijalizmi............ se po ndrrojshe mendje shpejt:biggrin:

Elina
19-10-07, 23:12
Nuk e di si shkon pazari kendej pari. :tongue: Idete a i shitni me gram a me kilogram,,, a ndashta me liter se tybe ne disha une,,, hala nuk kam be kesi lloj pazari :biggrin:
Vendase ndashta per mu i ke cmimet me te ulta a ? :biggrin:

LABI
19-10-07, 23:26
.....ahahaaaaa,flm ,flm,ndihem e privilegjuar,ahahaaaa...
mos ke nevoje per IDE,veq kallxo cfare ZHANRI,...ahahaaaa....edhe mos harro PGESEN,-se jam materialiste,edhe koxha e shtrenjet,...ahaha...


legenda ne neforumin e Kafeneja jone - na dele qe eshte materialiste! Ne ate te dashurise idealiste !!

Sa per informacion keto dy botekuptime, pikepamje filozofike jane ne antagonizem (kundethenie) te perhershme me njera tjeteren ...

Cila eshte legenda e vertete ??

Apo ekzistojne me shume se dy legenda ne nje person ??

ShEjToNkA
12-11-08, 22:01
Tybe tuj mendu se qka me bo e qysh me ja bo me ket jete se veq keq po na shkon, thashe ndoshta dikush prej neve ka ndonje ide per me ja zgjidh problemin njeri tjetrit


P.S. Une e kam nje problem por spo e paraqes tash Po kqyri a mos ndokush ka problem ma t'mash si une Memphis, a je akoma duke kėrku ide?????????????????????????????????????????????? :biggrin:

lovely
13-11-08, 14:35
veq do t qarta nese i doni :biggrin:

GURI SYLAJ
13-11-08, 15:19
....besa ne dite te sodit veq qasishne po shiten ...lum kush i ka!!

vjeshta
13-11-08, 23:41
Zakonisht bleje ,por me mu shit majshem edhe shes ...:tongue:

Murgesha
13-11-08, 23:45
S`kam boll pėr veti se le mo me shit. :biggrin:

vjeshta
13-11-08, 23:48
S`kam boll pėr veti se le mo me shit. :biggrin:

A din qka ,une po te dho ide e ti mu mend ...:biggrin:

Murgesha
13-11-08, 23:50
A din qka ,une po te dho ide e ti mu mend ...:biggrin:


Moj a gjeni po mė llogarit mu a???

vjeshta
13-11-08, 23:58
Moj a gjeni po mė llogarit mu a???

Mos u ngut qyyyyy,ajo qe e more per veti jam une...vetem deshta me te ndihmu pak ...hahaha:tongue:

Murgesha
14-11-08, 00:03
Une nuk te lypa moj, haptaz tregova qe skom per veti ide, e ti mi lypshe edhe qato kashore mend qe me kan mbet qqy :redface:

Dallandyshja_718
14-11-08, 03:10
A din qka ,une po te dho ide e ti mu mend ...:biggrin:

Une me pas mend kisha pas edhe ide,,,bile n'daē me t'shit n'daē me ble,,,:biggrin:

lazdrani
14-11-08, 03:52
Po more sa duashe..vetem se kushton pakehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Dallandyshja_718
14-11-08, 04:27
Po more sa duashe..vetem se kushton pakehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ani per pak, nuk eshtei problem,,,shyqyr qe nuk eshte shumeeee se atehere n'hall do isha:biggrin:

vjeshta
14-11-08, 22:27
Une me pas mend kisha pas edhe ide,,,bile n'daē me t'shit n'daē me ble,,,:biggrin:

Me ty vetem me dorezon ,se sot je e neser ndoshta nuk je ...ksajde !:biggrin:

uliksi31
16-11-08, 21:48
Une ide skam me shit, por e shes qet gjys makinet se gjysen tjeter ma mur Lovely kur u ndam. Kehat kehat kehat kehat kehat:biggrin:

http://bp3.blogger.com/_pte2XO66Nwg/Rot4fht4RDI/AAAAAAAAA1g/5iqtRP5H2cM/s400/funny_half_price_car.jpg (http://bp3.blogger.com/_pte2XO66Nwg/Rot4fht4RDI/AAAAAAAAA1g/5iqtRP5H2cM/s400/funny_half_price_car.jpg)

lovely
16-11-08, 21:54
Une ide skam me shit, por e shes qet gjys makinet se gjysen tjeter ma mur Lovely kur u ndam. Kehat kehat kehat kehat kehat:biggrin:

http://bp3.blogger.com/_pte2XO66Nwg/Rot4fht4RDI/AAAAAAAAA1g/5iqtRP5H2cM/s400/funny_half_price_car.jpg (http://bp3.blogger.com/_pte2XO66Nwg/Rot4fht4RDI/AAAAAAAAA1g/5iqtRP5H2cM/s400/funny_half_price_car.jpg)

ani edhe gjyse cmimi e paske qit keh keh keh keh keh keh keh keh


ruje (jo rruje) kehatin oooo kuku per ty hahahahahahahahahahahahahahaa

jadore
22-11-08, 20:13
jo, zakonisht i jap gratise..

Oqeani
22-11-08, 23:43
Nuk po lojne me be fitime, i kishin shite tjerte me heret !!!

Paradox_13
06-04-09, 20:22
jo, zakonisht i jap gratise..


...ahh shqiptari kure gjen mufte nuk zgjedhe edhepse fare nuk dyshoj ne idet pozitive dhe me shume vlere te se nderuares jadore..

Loloku
23-11-10, 14:49
Krejt m'u paskan lage n'shi!

Vec dru n'dashi?

Fshatari
23-11-10, 18:20
Po more si nuk ka!
Une nuk po due me ju shit mend po ide!
Ēmimi i volitshem:

- 20 copė ide 1000 €uro!

tipi engjellor
23-11-10, 19:24
valla sja vlen me shite pse a mos po paguni shtrejt a

Hajra
23-11-10, 21:11
E kam nje ide me prodhu überaschungs ei ne kosove, vetem emrin me ja ndrru ne vvdosje.Ndersa lojrat mbrenda me i ba kta politikanet tan prej Albinit(Kastros) e deri te kupi hahahah....

e_martumja
23-11-10, 21:16
Mbasi qenkemi te shitja nese doni me shit, parmifa dhe shminka, Fitimi eshte 30% te qmimave. Nga te gjithat vendet e botes ben vetem nga Kosove nuk ben ahahah Te interisuarit me bei me dore ahahhahah Seriozisht e kam une personalisht aty blej per veten :biggrin:

premium
23-11-10, 21:23
... shes tėrtaqin me prikolic ose kompenzoj kry pėr kry me BMW X5 .. tė interesuarit tė lajmrohen qitu :biggrin:

tipi engjellor
23-11-10, 23:04
ooo ku me shit ide ku sot tane po dine edhe me qit ne shitje thojn i dime more keto

roadrunner
24-11-10, 00:30
mu kan sos diten

Domira
24-11-10, 01:26
Idete me k an humb, sdi ka meten hiq!

teutaA
24-11-10, 08:27
ide sa duesh veq mend mos me lypni :wink:

Kalimero
24-11-10, 10:05
ide sa duesh veq mend mos me lypni :wink:

qish um pilqejne qita ideja pa men be tevute.a ki najo me men ,falma se me ma shiten se blej kurren e kurrs.

Lapsi
24-11-10, 18:45
ide sa duesh veq mend mos me lypni :wink:

ma jep nje

arti69
24-11-10, 18:55
Ide nuk kam po ni kadet disel po du me shit, a ka te interesuar?

teutaA
25-11-10, 06:51
ma jep nje

fal e kie,,,,,mos shkruj te politika me ja humb autoritetin vehtes :smile:

teutaA
25-11-10, 06:52
qish um pilqejne qita ideja pa men be tevute.a ki najo me men ,falma se me ma shiten se blej kurren e kurrs.

merre fal edhe ty.....be your self everyone else is taken :tongue:

Hajra
25-11-10, 08:09
fal e kie,,,,,mos shkruj te politika me ja humb autoritetin vehtes :smile:


shum mire i ke thane Teuta mos shkruj ma atje se u bane hor hahahah..

lovely
25-11-10, 08:48
shum mire i ke thane Teuta mos shkruj ma atje se u bane hor hahahah..


shih ky, koka qu n 5 me shit ide hahahahaha :P

Hajra
25-11-10, 08:51
shih ky, koka qu n 5 me shit ide hahahahaha :P

jo bre kto ken ide akshampazari hahaha... a po i ndrroim fotot?

lovely
25-11-10, 08:52
jo bre kto ken ide akshampazari hahaha... a po i ndrroim fotot?


veq shigjetat ndash :biggrin:

Hajra
25-11-10, 08:57
veq shigjetat ndash :biggrin:

hahahahahhah.......... nuk ta prishi, veq po e di qe hupi me ndrru hahahahh...

lovely
25-11-10, 09:00
hahahahahhah.......... nuk ta prishi, veq po e di qe hupi me ndrru hahahahh...


qfare t hupni, t njejta i kem, a po i sheh thik perpjete? hahahahahahahahaa

Hajra
25-11-10, 09:02
qfare t hupni, t njejta i kem, a po i sheh thik perpjete? hahahahahahahahaa


hahahahah....ishalla nuk na del dushk per gogla ky ndrrrim hahahah..

Fshatari
25-11-10, 09:50
hahahahah....ishalla nuk na del dushk per gogla ky ndrrrim hahahah..

Jo "gogla" po "google"! Kujdes pra se si shkruhen fjalet!

Fshatari
25-11-10, 09:51
hahahahah....ishalla nuk na del dushk per gogla ky ndrrrim hahahah..
Edhe ketu "hahahah.." ke harrue nje pike;i ke shkrue 2 kurse nevojiten 3..

tipi engjellor
25-11-10, 09:59
Edhe ketu "hahahah.." ke harrue nje pike;i ke shkrue 2 kurse nevojiten 3..
spo jam i sigurt po mos je kah gabon ti spo e di bash sakte. por ai e pat fjalen per gogla te malit qe thon ajo fjala popullore. e ti ja fute googel interneti hahahah

Fshatari
25-11-10, 10:07
spo jam i sigurt po mos je kah gabon ti spo e di bash sakte. por ai e pat fjalen per gogla te malit qe thon ajo fjala popullore. e ti ja fute googel interneti hahahah
Po de! edhe une fola per "silicon valley(fushe, mal)"!

Lapsi
25-11-10, 10:59
ide, dy thas i kam ngarkuar te nje strunc ( me bizele dhe mashurka

tipi engjellor
26-11-10, 00:01
oooo idet nuk shiten po vjedhen

Lapsi
26-11-10, 23:32
e kam nje

rafet llapjani
26-11-10, 23:35
Po qysh nuk ka, kah mesin nates sadoni ani jan ra ne zbritje para vitit te ri ahahahah

lovely
26-11-10, 23:37
Po qysh nuk ka, kah mesin nates sadoni ani jan ra ne zbritje para vitit te ri ahahahah


ooo kukuuu a gjalle je a? ka me t myt evladi hahahahahahahaahahahha

teutaA
26-11-10, 23:37
po,,,,a ka kush qe blen ?

rafet llapjani
26-11-10, 23:44
ooo kukuuu a gjalle je a? ka me t myt evladi hahahahahahahaahahahha


Po gjall edhe pak rrnofshin infuzjonte se qato po te majshin gjall evladi qysh e kam ate dahpyll ahahaahaha

p.s te pershendes qysh te ka bali ty

rafet llapjani
26-11-10, 23:45
po,,,,a ka kush qe blen ?


Po veq a i jep veresi se tonat ti blej ahahahahahahhah

lovely
26-11-10, 23:49
Po gjall edhe pak rrnofshin infuzjonte se qato po te majshin gjall evladi qysh e kam ate dahpyll ahahaahaha

p.s te pershendes qysh te ka bali ty


nom Bal, qka i ki puent ti? hahahahahahahaha

teutaA
26-11-10, 23:50
naj ide a ka kush qysh me i hup nja 17 a 18 kg hahahaha

sherri
26-11-10, 23:54
Po gjall edhe pak rrnofshin infuzjonte se qato po te majshin gjall evladi qysh e kam ate dahpyll ahahaahaha

p.s te pershendes qysh te ka bali ty
aaaaaaaaaa ku je babush he fuk, mire qe erdhe se me ka qit nana n'sokak,e ka marr ate djalin e zimrikes a din qe ma pat kafshu gishtin :'( ati i ka maru shpi e sen e .......:(

rafet llapjani
26-11-10, 23:57
aaaaaaaaaa ku je babush he fuk, mire qe erdhe se me ka qit nana n'sokak,e ka marr ate djalin e zimrikes a din qe ma pat kafshu gishtin :'( ati i ka maru shpi e sen e .......:(


o fuk he bir qyre more qfar zhville ahahaahaahh ani soka te ka qit nana ven vitaminave aaaaaaa kon the babaes e ka marr nana aghaaghaghaaghaghagh

te pershendes o sherrooooooooooooooo

Elina
19-03-11, 18:56
Zakonisht i jap gratis :tongue:

Shpat
19-03-11, 18:57
Zakonisht i jap gratis :tongue:
a po ma jep njo gratis vendase ?

Hajra
21-03-11, 21:53
......e pata nje e harrova ne autobus,

tipi engjellor
21-03-11, 22:27
jo more ska se krejt tash jane mbush ide .....po nuk po realizohen qaty pak ma problem

Peja-Boy
19-07-12, 18:19
Hajde vendosni ne Ankand se kurr ma e nevojshme ska qen Dardania se tash per ndonje Teme te re !!

Kalimero
20-07-12, 11:46
Hajde vendosni ne Ankand se kurr ma e nevojshme ska qen Dardania se tash per ndonje Teme te re !!

viq karzaj kalimers un cidhen rubrik pi don, pur i dakik saora e qeli i tem t'marakit tibe :biggrin:

Elina
20-07-12, 18:31
viq karzaj kalimers un cidhen rubrik pi don, pur i dakik saora e qeli i tem t'marakit tibe :biggrin:


Jo ty s'po t'hece biznisi hiq....ti qel tema,dashakeqt mshel....qishtuqe:tongue: