PDA

View Full Version : Ora e mesimit


Faqet : [1] 2 3

Diana007
20-12-04, 11:00
Dje ne mbremje u ndal rruma nuk u rrike hiq , edhe fillova te mendoj kur isha ne shkoll te mesme, qfar benim ne klas si ikshim prej ores etj etj. edhe me shkoj mendaj ta hapi nje tem ketu ne Forum, te zgjithn disa profesor te lendeve te ndryshme edhe te tjeret nxenesat edhe te bohemi kishe jemi ne or te mesimit :wink:
Ju pershendes te gjithve

Kaltrushi
20-12-04, 11:03
Dje ne mbremje u ndal rruma nuk u rrike hiq , edhe fillova te mendoj kur isha ne shkoll te mesme, qfar benim ne klas si ikshim prej ores etj etj. edhe me shkoj mendaj ta hapi nje tem ketu ne Forum, te zgjithn disa profesor te lendeve te ndryshme edhe te tjeret nxenesat edhe te bohemi kishe jemi ne or te mesimit :wink:
Ju pershendes te gjithve

Ok diana pra ty me se pari po te bejm Kujdestare. Une dua te jem vetem nje nxense e shkelqyeshme qe nuk mund te me afrohet kurkush. Pra kujdestare em hm o nuk kam pate mundesin me i be detyrat e shtepis, sepse kam qene mysafir. heheheh ( A thua do me beson??)

te pergezoj per teme

pershendetje!!!!!

Drenicaki
20-12-04, 11:09
hajde pra seedhe une po bahem nxėnes se kur isha npak ma i ri smujke kush me ma kalu me mesime ,por tash kur erdh kjo koha e kompjuterit mu ka pshtjell krejt spo di hiq ēka don mu ba!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahhhhhaaaaaaaaa

Diana007
20-12-04, 11:10
Ok diana pra ty me se pari po te bejm Kujdestare. Une dua te jem vetem nje nxense e shkelqyeshme qe nuk mund te me afrohet kurkush. Pra kujdestare em hm o nuk kam pate mundesin me i be detyrat e shtepis, sepse kam qene mysafir. heheheh ( A thua do me beson??)

te pergezoj per teme

pershendetje!!!!!


Kltrush me mir te jem edhe un nxense, ishim ul me je bank ishim knaq e te tjeret let jen profesora :wink:

Flm shum edhe un t pershedes shum Diana

Drenicaki
20-12-04, 11:11
mirė pra si pajtoni po bahem profesor i historjsė

Diana007
20-12-04, 11:19
mirė pra si pajtoni po bahem profesor i historjsė


Per mu nuk prish un mundesh te jesh njese pajtohen edhe te tjeret, s eun do te jem vetem nje nxense me mir po me duket :wink:

Tpershendes

Barbaroza
20-12-04, 12:18
Une dua te jem kryetarja e klases sepse e kam patur"profesion"gjithmone. :lol: :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
20-12-04, 12:36
mirė pra si pajtoni po bahem profesor i historjsė


O sa me mire me merr gjumi ne oren e historis. A thua diana a po me shef more fare ky profesor i historise. grrrrrr upsss :) :cry: Mos ma prishni gjumin se nuk me intereson mua historia. Edhe ty krytarja e klases meniher po tregon. he niher.
ahhahehehhihhiihihihi

Kaltrushi
20-12-04, 12:38
mirė pra si pajtoni po bahem profesor i historjsė


Per mu nuk prish un mundesh te jesh njese pajtohen edhe te tjeret, s eun do te jem vetem nje nxense me mir po me duket :wink:

Tpershendes


Oj diane qka je ka vizaton more ne at fletore????!?!? O mos e prish banken se kuku na tranon arsimtari. Nime kush ke bre arsimtari i gjuhes shqipe??!?!?!?!?! Ne cilin ore more jemi qitasht se nuk po mund me hetu une fare??!??!??! :D

Diana007
20-12-04, 12:46
O po mungon profesori i Gjuhes Shqime hajd po ikim sa nuk na kan pa profesorat tjer, po tja mbushim mendjen edhe kryetares me ik se kjo nuk ik e na bon sherrin edhe neve :P

Kaltrushi
20-12-04, 12:50
O po mungon profesori i Gjuhes Shqime hajd po ikim sa nuk na kan pa profesorat tjer, po tja mbushim mendjen edhe kryetares me ik se kjo nuk ik e na bon sherrin edhe neve :P

PO thu a??? PO e ku me shku na ne vend te kesaj ore te mesimit. ahaaaaa me fal se nuk ben me tregu se me bo dikush me tregu........?!?!?!?! Hajt vetem sot krytare e klases mos trego e per herave tjera kqyrim. hihihihi

Mafiozi
20-12-04, 12:55
Sa mir prap mu kthy ne bankat e shkolles, disa do ti permirsojn notat :D

Diana007, a po te kujtohet aj nxenesi qe ulet perher ne fund te klases :lol: :lol: :lol: 8)

Barbaroza
20-12-04, 12:59
Heyyyyyyyyyyy,mos beni zhurme se me detyroni t'i tregoj profesoreshes,pastaj pasojne shpullat dhe shkopinjte e nxehte. :lol: :lol: :lol:

Diana007
20-12-04, 13:07
Sa mir prap mu kthy ne bankat e shkolles, disa do ti permirsojn notat :D

Diana007, a po te kujtohet aj nxenesi qe ulet perher ne fund te klases :lol: :lol: :lol: 8)

Cili bre Mafioz ai qe ka qen vetem vitin e par ne kasen ton a, ai me flokt qei mbajke gjithmon perpjet , apo thu per qate apo per tjeter se nuk po me kujtohet mir :P

turisti
20-12-04, 13:08
Pershendetje DIANA BOND-007,

Une ju pershendes ,sepse pshpesh do te mungoj per shkaqet " TURISTIKE "- duhet ushtruar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Diana007
20-12-04, 13:10
Heyyyyyyyyyyy,mos beni zhurme se me detyroni t'i tregoj profesoreshes,pastaj pasojne shpullat dhe shkopinjte e nxehte. :lol: :lol: :lol:

Ai edhe ti , mos me guxu me livrit hiq pernerna i tregoj profesoreshes, po hat teknaqemi edhe naj dit ja semi ne shkoll se kur te lshohemi prej shkolles i lypim keto dit qy :evil:

Drenicaki
20-12-04, 13:24
Nxansa ēetėsi!si mendoni ju ne ket zhurm mund ta mesoni historin e kombit e edhe ate botrore.
Ti kaltrushi je e perjashtuar nga ora dil e flladite pak se ta ka rrokur zhegu idimrithahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaah

Kaltrushi
20-12-04, 13:55
Nxansa ēetėsi!si mendoni ju ne ket zhurm mund ta mesoni historin e kombit e edhe ate botrore.
Ti kaltrushi je e perjashtuar nga ora dil e flladite pak se ta ka rrokur zhegu idimrithahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaah


hehahahah O bre me hi e me dal here jasht e here mbrenda. mamir po shkoj krejt te shpija. Edhe sa per histori te kombit, sene nuk jam ka marr vesh arsimtar. hmmmmmm :cry: heheheh

PS: Vetem pasi une te njof ty e keshtu noten e din ti se qfar me jep. :D

Diana007
20-12-04, 14:18
Pershendetje DIANA BOND-007,

Une ju pershendes ,sepse pshpesh do te mungoj per shkaqet " TURISTIKE "- duhet ushtruar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


Flm Turist edhe un t pershendes :wink:

E sa i perket mungeses duket me fol me kujdestaren ndoshta ti arsyeton mungesat heheheeheheheh :P

Diana007
20-12-04, 14:21
Nxansa ēetėsi!si mendoni ju ne ket zhurm mund ta mesoni historin e kombit e edhe ate botrore.
Ti kaltrushi je e perjashtuar nga ora dil e flladite pak se ta ka rrokur zhegu idimrithahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaah


hehahahah O bre me hi e me dal here jasht e here mbrenda. mamir po shkoj krejt te shpija. Edhe sa per histori te kombit, sene nuk jam ka marr vesh arsimtar. hmmmmmm :cry: heheheh

PS: Vetem pasi une te njof ty e keshtu noten e din ti se qfar me jep. :D

Profesor a te dal edhe un me Kalrushin perjashta se nuk i rrihet vet, se edhe mu nuk esht ka merriet hiq ne ketet or ( O Kaltrush lumja ti po del perjashta na ken me marru ketu ) hehehhehehehhehheheheh

turisti
20-12-04, 14:22
Pershendetje DIANA BOND-007,

Une ju pershendes ,sepse pshpesh do te mungoj per shkaqet " TURISTIKE "- duhet ushtruar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


Flm Turist edhe un t pershendes :wink:

E sa i perket mungeses duket me fol me kujdestaren ndoshta ti arsyeton mungesat heheheeheheheh :P

Ani,po me gezon kjo ide e jote,hahahhahahahahahahahahahahahahah.

Te pershendes. :wink:

Barbaroza
20-12-04, 14:58
Heyyyyyyyyyyy,mos beni zhurme se me detyroni t'i tregoj profesoreshes,pastaj pasojne shpullat dhe shkopinjte e nxehte. :lol: :lol: :lol:

Ai edhe ti , mos me guxu me livrit hiq pernerna i tregoj profesoreshes, po hat teknaqemi edhe naj dit ja semi ne shkoll se kur te lshohemi prej shkolles i lypim keto dit qy :evil:


Tash me ra ne mend nje ndodhi ne shkollen fillore.Isha kryetare e klases dhe gjithmone duhej te "lajmeroja"kujdestarin e klases se kush po e prishe disiplinen ne shkolle.Kishim nje nxenes shume problematik dhe gjithmone ate e lajmeroja te parin.Ai i gjori i hante shkopinjte me shume se buken.
Dikur"u mbush"mend dhe nuk e lajmeroja.Atehere kujdestari nuk me besonte dhe njehere me tha"duart perpara".Ohh e mjera une,cka me gjeti,tani ne vend te shokut tim,po i haja une shkopinjte,hahahahahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa

Diana007
20-12-04, 15:06
Tash me ra ne mend nje ndodhi ne shkollen fillore.Isha kryetare e klases dhe gjithmone duhej te "lajmeroja"kujdestarin e klases se kush po e prishe disiplinen ne shkolle.Kishim nje nxenes shume problematik dhe gjithmone ate e lajmeroja te parin.Ai i gjori i hante shkopinjte me shume se buken.
Dikur"u mbush"mend dhe nuk e lajmeroja.Atehere kujdestari nuk me besonte dhe njehere me tha"duart perpara".Ohh e mjera une,cka me gjeti,tani ne vend te shokut tim,po i haja une shkopinjte,hahahahahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa


hehehhheheheh o bre jam jam pak tuj kesh , e po kujdes edhe me neve ketu se po i han masane apet per sherrin ton se po me duket jemi nje klas mjaft problema hehehehehhe

Tpershedes Diana

Barbaroza
20-12-04, 15:10
Valla me dijte se qohet peshe kafja se nuk e kam ndermend ta"lajmeroj"askend,boll e kam"henger"njehere,hahahahahahaahahahahahahahahahahahahaaaaa

Diana007
20-12-04, 15:16
Valla me dijte se qohet peshe kafja se nuk e kam ndermend ta"lajmeroj"askend,boll e kam"henger"njehere,hahahahahahaahahahahahahahahahahahahaaaaa

ooooooooo flm shum , paskem me u knaq ishalla edhe profesoret i kemi te mir edhe nuk kemi problem , mbase jemi maturanta te knaqemi edhe qet vit hehehehhhehhe

Kaltrushi
20-12-04, 15:24
Valla me dijte se qohet peshe kafja se nuk e kam ndermend ta"lajmeroj"askend,boll e kam"henger"njehere,hahahahahahaahahahahahahahahahahahahaaaaa

ooooooooo flm shum , paskem me u knaq ishalla edhe profesoret i kemi te mir edhe nuk kemi problem , mbase jemi maturanta te knaqemi edhe qet vit hehehehhhehhe


A ka mundesi Profesori me qu gishtin bre se nuk po dallohet fare prej nxenseve. Edhe nese mundet dikush me shfaq nje foto tanen. E te tregojm se cili esht cili. Ej mos harroni une dhe diana jemi ne mes ulur dhe kemi nje pamje fantazi per klasen. pra djema mos na folni shum se jemi duke shkruar do poezi pe dini ju se qka shkrujm aty. Pra sot ke nje dite shum e hareshme ketu ne klase. Deri neser klasa ime e dashur. :wink:

PS: mos harroni me i be detyrat se valla neser kemi anglisht.....

Barbaroza
20-12-04, 15:26
Kaltrushi,une neser nuk vij ne shkolle se kam nje takim me simpatine,e profesorit thuaji se Barbaroza eshte e semure nga gripi,a degjoveeeeeeeeeeeee hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. :lol: :lol:

Kaltrushi
20-12-04, 15:40
Kaltrushi,une neser nuk vij ne shkolle se kam nje takim me simpatine,e profesorit thuaji se Barbaroza eshte e semure nga gripi,a degjoveeeeeeeeeeeee hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. :lol: :lol:


A di kur i tham profit se je smut e nuk mundesh me ardh. vetem nese me tregon se qajo simpatia a esht nga klasa jone??????!?!?!??!?!??! Tregom e do tregoj?!?!?!?!?!?! :wink: :D

Barbaroza
20-12-04, 15:45
Kaltrushi,une neser nuk vij ne shkolle se kam nje takim me simpatine,e profesorit thuaji se Barbaroza eshte e semure nga gripi,a degjoveeeeeeeeeeeee hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. :lol: :lol:


A di kur i tham profit se je smut e nuk mundesh me ardh. vetem nese me tregon se qajo simpatia a esht nga klasa jone??????!?!?!??!?!??! Tregom e do tregoj?!?!?!?!?!?! :wink: :D
Hmmm,jo valla tash nuk tregoj se tani krej shkolla po mbushet,hajt se te tregoj njehere tjeter. :lol: :lol: :lol:

Diana007
20-12-04, 15:49
Kaltrushi,une neser nuk vij ne shkolle se kam nje takim me simpatine,e profesorit thuaji se Barbaroza eshte e semure nga gripi,a degjoveeeeeeeeeeeee hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. :lol: :lol:


A di kur i tham profit se je smut e nuk mundesh me ardh. vetem nese me tregon se qajo simpatia a esht nga klasa jone??????!?!?!??!?!??! Tregom e do tregoj?!?!?!?!?!?! :wink: :D

Hat bre Barbaroza mos ta nin a me ke mu ketu , ku guxon me trgu Kaltrushi vetem kur te vjen me na tregu se si ke kalu ne tekim ok hehehehh

Barbaroza
20-12-04, 15:51
Hajt se tregoj pasneser pra si ia kam kaluar,veq mos e ben te madhe se,si po del fjala nga 24 dhembe,pos pyet hiq pastaj. :( :wink: :lol:

Drenicaki
20-12-04, 15:58
sot te dashur nxėnėsa do mesoim per ekonominė te begatshme te Kosoves.
Ekonomija pra ėshtė ne rritje te madhe ne kohet e fundit kur dihet qe ket vit baci bajram nga abria ka mbjellur dy leh qep,dy hudhra e 100 fije speca te nemcit.
Me ndihmen e UNMIK-ut qe i ka sjellė ujė me cisterna ka mundur me i ujitur pra dihet mirėfilli qe kualiteti ėshtė i lartė flm UNMIK-un ky ishte njė shembull i ndihmes se madhe nderkombetara qe po na bejn ne Kosovė,pra nxansa pershkruani ekonomin e kosoves sa ėshtė ne rritje kete vit? nga shembulli qe morra tani e keni me leht ta kuptoni ekonomin qe po e mban giallė Kosoven, :lol:

Barbaroza
20-12-04, 16:03
Aiiiiiiiiiiiii Profesor,te lutem mos me pengo se isha duke menduar per simpatine,ku po ia gjen gjithmone te ma perziesh dashurine me ekonomi,qyyyyyyyyyyyyyyyyyy. :lol: :lol:

Diana007
20-12-04, 16:06
sot te dashur nxėnėsa do mesoim per ekonominė te begatshme te Kosoves.
Ekonomija pra ėshtė ne rritje te madhe ne kohet e fundit kur dihet qe ket vit baci bajram nga abria ka mbjellur dy leh qep,dy hudhra e 100 fije speca te nemcit.
Me ndihmen e UNMIK-ut qe i ka sjellė ujė me cisterna ka mundur me i ujitur pra dihet mirėfilli qe kualiteti ėshtė i lartė flm UNMIK-un ky ishte njė shembull i ndihmes se madhe nderkombetara qe po na bejn ne Kosovė,pra nxansa pershkruani ekonomin e kosoves sa ėshtė ne rritje kete vit? nga shembulli qe morra tani e keni me leht ta kuptoni ekonomin qe po e mban giallė Kosoven, :lol:


Ai profesor edhe ti qka po spjegon , hajt spjegon naj sen per dashuri qy , hehehehheheheh

Kaltrushi
20-12-04, 16:08
sot te dashur nxėnėsa do mesoim per ekonominė te begatshme te Kosoves.
Ekonomija pra ėshtė ne rritje te madhe ne kohet e fundit kur dihet qe ket vit baci bajram nga abria ka mbjellur dy leh qep,dy hudhra e 100 fije speca te nemcit.
Me ndihmen e UNMIK-ut qe i ka sjellė ujė me cisterna ka mundur me i ujitur pra dihet mirėfilli qe kualiteti ėshtė i lartė flm UNMIK-un ky ishte njė shembull i ndihmes se madhe nderkombetara qe po na bejn ne Kosovė,pra nxansa pershkruani ekonomin e kosoves sa ėshtė ne rritje kete vit? nga shembulli qe morra tani e keni me leht ta kuptoni ekonomin qe po e mban giallė Kosoven, :lol:


Ai profesor edhe ti qka po spjegon , hajt spjegon naj sen per dashuri qy , hehehehheheheh


hahahahaha Diana ma leshove gazin. hahahha Une po them at qka do kish thon edhe profesori. Qyre vajze rri urt e kure te vjen koha do ta gjen Babai nje djale te shkolluar. hhehehahahha ose do te thet leri ato gjera se je e re. Edhe at me ftyre te kuqe prej marre.hehheheeheh

Drenicaki
20-12-04, 16:28
Mirė pra nxansa sot po flasim pak per dashur masi qe po jetoim ne demokraci se me par edhe na dashuroheshim veq tinez!
Niher bile erejtori me pat gjet edhe mua me mesusen zojė e un thash ka me me perjashtu e ai jo,me tha hajde ma shpejt leshoma rendin se po vijn te tjeret,qetėsi atje,pra dashuria ėshtė themeli i jetes qe me tė lindem edhe me tė do te vdesim,dashuria ėshtė burim shpirtror iqdo gjallese e per at arsye sot me shum njerzit po dashurohen me qenin qe dikur ishte miku i njeriut e tani u bė edhe burri i shtepisė,pra dashuria po na i shkatrron zemrat e spo mundemiu ta dalloim kafshen nga njeriu ēka mendoni ju?

Murgesha
20-12-04, 17:02
Mirė pra nxansa sot po flasim pak per dashur masi qe po jetoim ne demokraci se me par edhe na dashuroheshim veq tinez!
Niher bile erejtori me pat gjet edhe mua me mesusen zojė e un thash ka me me perjashtu e ai jo,me tha hajde ma shpejt leshoma rendin se po vijn te tjeret,qetėsi atje,pra dashuria ėshtė themeli i jetes qe me tė lindem edhe me tė do te vdesim,dashuria ėshtė burim shpirtror iqdo gjallese e per at arsye sot me shum njerzit po dashurohen me qenin qe dikur ishte miku i njeriut e tani u bė edhe burri i shtepisė,pra dashuria po na i shkatrron zemrat e spo mundemiu ta dalloim kafshen nga njeriu ēka mendoni ju?

Shoku profesor.
Ju lutem jeni gabim, se ende ska filluar njeriu tė dashurohet, nė majmuna, derra, lopė, elefanta, bubrreca, e sidomos jo nė zogj e miza.
Sipas mendimit tim i nderuar Profesor i lėndės sė dashurisė, dashuria ėshtė njerėzore e jo pėr ēdo gjallesė.

Drenicaki
20-12-04, 17:10
Ndoshta ky ėshtė mendimi i juaj por kėtu ku po jetoi unė jeta po me tregon ndryshe nga ajo qe edhe unė dėshiroja te ishte,a ti po don me mesu profesorin a?

Murgesha
20-12-04, 17:19
Ndoshta ky ėshtė mendimi i juaj por kėtu ku po jetoi unė jeta po me tregon ndryshe nga ajo qe edhe unė dėshiroja te ishte,a ti po don me mesu profesorin a?

Jo, jo sdeshta me tė mėsuar, se ju jeni i gjithėdijshėm. :lol: :wink:

Barbaroza
20-12-04, 18:03
Ndoshta ky ėshtė mendimi i juaj por kėtu ku po jetoi unė jeta po me tregon ndryshe nga ajo qe edhe unė dėshiroja te ishte,a ti po don me mesu profesorin a?

Tybe profesor edhe une kam degjuar se atje ku je ti,ashtu eshte, qe nje femer te dashurohet ne qenin e shtepise,kuku,marrja e Zotit :oops: edhe ne cka po flasin ne oren e demokracise. :wink:

Drenicaki
20-12-04, 18:06
Atėher ndegjo mesimin e leri gjykimet kurse tani te dashur nx. dote mesoim per historine e luftes te popullit shqiptar ne krye me UēK-nė.

Ne pra e dijm mirė perpjekjet e medha te popullit tonė per liri,vet mua do te ju tregoi rastin konkret qe me ka ndodhė,kur isha pjestar ne luft shpreha deshiren te jem ne radhet e UēK-sė kisha njė pushk te ndryshkur por edhe pse ishte e tillė se leshoja kurrė nga dora edhe sot e vizitoi grpen qe bera me duart e mia per tu fshehur,vetem se kurr nuk jemi friguar nga armiku edhe pse ishin me te armatosur fillonte lufta ne natyrisht iknim,ata shkonin ne vinim,ata vinim ne shkonim sepse sdonim te rrinim me ta.Kur ata shkonin ne pushime ne serbi ne i shpallnim teritoret e lira e zgjaste territor ilirė gjithė vikendin prandai nx. shumĖ her e kemi shpallur pamvarsin e kosoves!ti atje qe po flen ēka mesuam sot?

Barbaroza
20-12-04, 18:10
Per historine e popullit shqiptar,shoku profesor.Vazhdo te lutem se gati me zuri gjumi... :wink: :lol:

Drenicaki
20-12-04, 18:22
Mirė po vazhdoi por qetėsi,.

Kur popullit ton po i afrohej rreziku me i madh ne aspak nuk frigoheshim perkundrazi bash ne ato momente shkonim ne pushime ne Shqiperi,Maqedoni,e edhe ne ulqin qe ti tregoim shkaut kah jan tokat tona po ai spo merr vesh,kur e pam se sasht kah merr vesh u kthym prej pushimeve e kesai radhe me tenka ēka do te thot krenari e kombit.nx. a keni ndonjė pytje? :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
20-12-04, 18:34
Qfare roli me marre une morehttp://www.mainzelahr.de/smile/traurig/gruebel.gif

Drenicaki
20-12-04, 18:36
ēfar te duash hajt banu pastruese! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
20-12-04, 18:49
Jo valla hiq pastruese, po ma mire po behem drejtoresh :wink:

Drenicaki
20-12-04, 18:53
ani hajde mir se na erdhe veq une jam mesues e nganiher me duhet te vi te drejtoresh me i dha ........raportin! hahahahahahahahaaaaaaaaaaaa

Kercovari
20-12-04, 19:21
Kini kujdes ju lutem,une jam edhe Drejtor ne disko,ne pishin,e qe sot edhe drejtor i bilijardit,aty ku luhet me huj gardhi!

halla e madhe
20-12-04, 19:35
Ku po e harroni mori ju hallen e madhe :?:
Nxenesa te dashur,une jame profesoresha e vizatimit (artit) :!:
Na tregoni nxenes te dashur,qfare do na piktoroni sote,i keni lapsat dhe vizatimet :?: Diana,ti veq po shmikohesh...jasht!!!Mafioziiii,ngritu ne kembe dhe tregona diqka per piktoret e mesjetes??ncncncc ti veq po flene more djalosh...hahahaha e keshtu me rradhe :lol: :lol: :lol:

DEA
20-12-04, 19:36
Sa poste po i do ti :roll:

Drenicaki
20-12-04, 19:44
Sot te dashur nx. nga landa e historisė kemi hartim,te gjithė ju qe jeni ne klasė do te beni nga njė hartim lufta e popullit shqipėtar dhe teritoret e lira te UēK-sė gjat vitit1998,kohezgjatja 40 minuta,filloni menjėher,korrigjimet ua dorzoi pas njė kohe,hajde tash nx. :lol: :lol: :lol: :lol: :?:

DEA
20-12-04, 19:47
Zoteri Dranicaku nese vazhdoni keshtu te i mbingarkoni nxensat me gjera te panevojshme dhe me nga 7-8 ore Histori nne dite, duhet ta merrni me mend se kam mundesi te ju pushoj nga puna.MOS TE ARDHTE MERZI :lol:

Drenicaki
20-12-04, 19:56
Mire de drejtoresh ti dmth po ki qejf me ta ba hartim veq per seks po edhe ne luft kan ban asi senesh bile ma shumė! hahahahahahahaaaaaaaaaaa

DEA
20-12-04, 19:57
Prit edhe pak vetem sa te gjej nje zevendes per ty mandej shohim :shock:

Drenicaki
20-12-04, 20:01
OK ti mundesh me mė nderru veq ma simpatik profesor ski me gjetė a po te vjen inati ēe spo te nguci a? :lol: :lol: :lol: :lol: hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
20-12-04, 21:21
Ku po e harroni mori ju hallen e madhe :?:
Nxenesa te dashur,une jame profesoresha e vizatimit (artit) :!:
Na tregoni nxenes te dashur,qfare do na piktoroni sote,i keni lapsat dhe vizatimet :?: Diana,ti veq po shmikohesh...jasht!!!Mafioziiii,ngritu ne kembe dhe tregona diqka per piktoret e mesjetes??ncncncc ti veq po flene more djalosh...hahahaha e keshtu me rradhe :lol: :lol: :lol:

Profesoreshe,a ben te te picturoj ty dhe hallokin tend :?: :) Nese ben,une po filloj tani menjehere me ngjyrat qe mi bleu mami ne librari. :)

halla e madhe
20-12-04, 21:31
Barbaroza_urdhero me profesoreshen,vetem mos me vizato hunden aq te gjate :wink: edhe vetullat zgjati pak se i kame cungu koheve te fundit....bravooo :lol: ti paske ngjyra te bukura...hmmm a thua do te dukem edhe une ashtu sikurse ti :?: :lol: Ti e meriton nji 5she me yll!! keta quranat nuk kane ere ne ART :twisted: Hapni dritaren more se po me mirren mendet...piiihhhaaaaa Klimaxi po me mbyt breeee...hahahaha

ShEjToNkA
20-12-04, 21:40
Zoti ( zonja) Kujdesar/e , do mė flani pėr mungėst qė kam bėrė sot?! Por mungest i kam tė arsyeshme kėtė mundem ta dėshmojė!?

Mafiozi
20-12-04, 21:46
Sa mir prap mu kthy ne bankat e shkolles, disa do ti permirsojn notat :D

Diana007, a po te kujtohet aj nxenesi qe ulet perher ne fund te klases :lol: :lol: :lol: 8)

Cili bre Mafioz ai qe ka qen vetem vitin e par ne kasen ton a, ai me flokt qei mbajke gjithmon perpjet , apo thu per qate apo per tjeter se nuk po me kujtohet mir :P


Jo moj Diana paske harru, aj ka qen MemphiSx :D
Un jam kan ulur me te, aj djali me syza te zeza 8) :lol:

uliksi31
20-12-04, 22:54
A eshte konkurenca e forte per gjeografi :?: Me deshire kisha konkurua :wink: Kush kje drejtore/she :lol:

DEA
20-12-04, 22:56
Jo nuk ka konkurenc, keni i ardhe si i porositur, kur mund te ja filloni?

uliksi31
21-12-04, 02:13
Jo nuk ka konkurenc, keni i ardhe si i porositur, kur mund te ja filloni?

Prej neser kame ditarin ne dore :lol:

Diana007
21-12-04, 08:42
Cka u bo more asnje nxens nuk paska ardh sot ne shkoll cncn , kan harru qe kem anglisht sot, kuku si kam bo detyrat , si nuk erdhi edhe ajo Kaltrush me ndoshta i ka bo detyrat :roll:

Diana007
21-12-04, 08:48
Jo moj Diana paske harru, aj ka qen MemphiSx :D
Un jam kan ulur me te, aj djali me syza te zeza 8) :lol:

Paaaaaaa Mafi qe me ke trullav qetash , cili esht bre se hiq nuk esht ka me kujtohet, se plot do jan hek prej klases ton , ej a esht ka e njeh bre dikush qat djalin qe po thot Mafi ,
ooooooo Kaltrush eja vetm pak ketu te banka e fundit , ej apo te kujtohet bre me kan ka qen Mafi ne vitin e par ul ne bank se nuk po me kijtohet :oops:

Diana007
21-12-04, 08:53
Diana,ti veq po shmikohesh...jasht!!!

A profesoresh edhe ti a vetem un po shmikohem aaaaaa qy , po kqyri nje her edhe kot tjerat, mos me kqyr qe jam ne bank te par edhe po me sheh ma mir shko pak edhe nga bankat e fundit kret te shmiknatne jan ,, po njes epo dal jasht, a po vjen edhe dikush me mu ? ehehehehehehehehhee

Kaltrushi
21-12-04, 12:04
Ej A thuni e kane hetuar se nuk jam kone ne mesim profesorat. Se qe sa hina more oj diana po qka je ka bene bre shoqja e bankes time??? Qka mesuet bre sot??? Valla po me doket se kurrgjo. Se nuk po dini as mem tregu. he niher :evil: :wink: :D

Diana007
21-12-04, 13:28
Ej A thuni e kane hetuar se nuk jam kone ne mesim profesorat. Se qe sa hina more oj diana po qka je ka bene bre shoqja e bankes time??? Qka mesuet bre sot??? Valla po me doket se kurrgjo. Se nuk po dini as mem tregu. he niher :evil: :wink: :D

o ku je bre qik qe nuk erdh ne oren e par qy , mbeta po i bo detyrat e anglishtes, po jo muj kerkush nuk te ka hetu qe nuk je a spo i sheh sa nxensa jan a hehheheh, po vetem nje ore ke majt ato tjerat krtet pauza hehehehhehhe

halla e madhe
21-12-04, 18:32
Kaltrushi edhe ti Diana jeni nxense jo te kujdesuara ne art(vizatim) :x Barbaroza eshte shembull,shiqojeni njihere si e ka pikturu profesoreshen :lol: as qe po me besohet sa e bukur qenkem,uhhhh ma sjell karminin Shejtonka se po me duket se jame pak si e zbehet :oops:
Te dashur nxenesa heren tjeter kush mungon do ta la per vjeshte!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
21-12-04, 18:34
Kaltrushi edhe ti Diana jeni nxense jo te kujdesuara ne art(vizatim) :x Barbaroza eshte shembull,shiqojeni njihere si e ka pikturu profesoreshen :lol: as qe po me besohet sa e bukur qenkem,uhhhh ma sjell karminin Shejtonka se po me duket se jame pak si e zbehet :oops:
Te dashur nxenesa heren tjeter kush mungon do ta la per vjeshte!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Hahahahhaa Halla,une te kam piktuaruar mu ashtu siq je,une nuk di falso,tjera here kisha dashur te te pikturoja ne veshje kombetare.A pajtohesh :?: :)

Barbaroza
21-12-04, 18:34
Kaltrushi edhe ti Diana jeni nxense jo te kujdesuara ne art(vizatim) :x Barbaroza eshte shembull,shiqojeni njihere si e ka pikturu profesoreshen :lol: as qe po me besohet sa e bukur qenkem,uhhhh ma sjell karminin Shejtonka se po me duket se jame pak si e zbehet :oops:
Te dashur nxenesa heren tjeter kush mungon do ta la per vjeshte!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Hahahahhaa Profesoreshe,une te kam piktuaruar mu ashtu siq je,une nuk di falso,tjera here kisha dashur te te pikturoja ne veshje kombetare.A pajtohesh :?: :)

ShEjToNkA
21-12-04, 18:38
Kaltrushi edhe ti Diana jeni nxense jo te kujdesuara ne art(vizatim) :x Barbaroza eshte shembull,shiqojeni njihere si e ka pikturu profesoreshen :lol: as qe po me besohet sa e bukur qenkem,uhhhh ma sjell karminin Shejtonka se po me duket se jame pak si e zbehet :oops:
Te dashur nxenesa heren tjeter kush mungon do ta la per vjeshte!!! :wink: :lol: :lol: :lol:


Jo mojj hallusheee cfarė e zbehtė ,ti a s'po e shef vetėn kuqq si molla n'rremė qenkeee :lol:

SP. Hallishe ti je kujdestrare aaaaaaa???????

halla e madhe
21-12-04, 18:53
Barbaroza_me gjithe deshire mundesh te me pikturojsh,po me vjen pak veshtir te vishem se kame shtu kilogram(psssttt)ani sa me ka hije vesha e malesoreve :!: :!:

Shejtonka_ti mos mungo mori....keto vjet i bana e ti nuk po me njef akoma???qyyyy profesoresha asht e skuqur prej klimaxit mori,merr pak marifet prej Barbarozes,ajo asht shembull ne vizatim :!: Ku jane mora ata djelmoshat e rreshtit te fundit :?: kane dale me pi cigare :!: :?: ani ani se e marrin vesh kush eshte profesoresha :twisted: Ku na qenka DEA sote?edhe ajo asht ba njifare vajze e cmendur mbas cunave..hahahah
Te dashur nxenes,heren tjeter do flasim per Leonardo D'Vincin..mos harroni...tung..mpucc

Murgesha
21-12-04, 20:10
Profesoreshė Halla, kam ndėgjuar se profesori i Muzikės ėshtė dashuruar nė ty.
A ėshtė e vėrtetė kjo oj Profesoresh???

vushtrria
21-12-04, 20:13
oj profesoreshe halla,a ben me marr fjalen vetem pak ju lutem :lol:

halla e madhe
21-12-04, 20:20
Murgesha_pse oj vajze ti shiqon neper zgavre te celsave ti?ahaaaa..hajt se e merr vesh ti :shock: Ai Hashimi kry Flauta veq deshti me dite se cfare ndresa kame mori..ncncncnc..e merr vesh ti kur te pys une per piktoret boteror :!: :wink: Mos i trgo kujt se bahet nami :oops:

Murgesha
21-12-04, 20:23
Murgesha_pse oj vajze ti shiqon neper zgavre te celsave ti?ahaaaa..hajt se e merr vesh ti :shock: Ai Hashimi kry Flauta veq deshti me dite se cfare ndresa kame mori..ncncncnc..e merr vesh ti kur te pys une per piktoret boteror :!: :wink: Mos i trgo kujt se bahet nami :oops:

Oj Hallė, pėr besė kanė thėnė qė ku ka zė sėshtė pa gjė.
Unė vetėm hamendje pata se zakonisht njerėzit e artit dashurohen mes vete.

halla e madhe
21-12-04, 20:43
Vushtria_fol edhe ti more djalosh,se kame harru ker ke marre pjese ti ne oren e artit :?: Cka deshte ti me profesoreshen :?: :wink:

ShEjToNkA
21-12-04, 21:03
Profesoreshė Halla, kam ndėgjuar se profesori i Muzikės ėshtė dashuruar nė ty.
A ėshtė e vėrtetė kjo oj Profesoresh???


Po mojj shumė bile!? Edhe vetė e kam ditė kėtė ,ama edhe profesorsha hallushe ėshtė dashru nė tė , e jo vetėm ai!?

ShEjToNkA
21-12-04, 21:04
Upssss njėmendė?! Proff Hallushe ,nesėr nuk via nė shkollė ,se kom me shėku tek dajtė :wink: :lol:

halla e madhe
21-12-04, 21:10
Shejtonka_sa here ne muaj shkon mori te dajt ti??E din sa mungesat i ke ne oren e artit?Nese je dikund ne ndonji fshat ,na sjell ndonji Peisazh te bukur me vete :wink: tash je e lire...veq mos vrapo atje mbas djelmoshave se ta humbin koken...a ndegjove :?: :?: :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-12-04, 21:12
Shejtonka_sa here ne muaj shkon mori te dajt ti??E din sa mungesat i ke ne oren e artit?Nese je dikund ne ndonji fshat ,na sjell ndonji Peisazh te bukur me vete :wink: tash je e lire...veq mos vrapo atje mbas djelmoshave se ta humbin koken...a ndegjove :?: :?: :lol: :lol:


:evil: :evil: :evil: Ojjjjjjjjjjjj profff hallushe ,nuk po shkojė me vrapu mbasė djemve po tek djatė qyyyyy :wink:
Sa pėr pejsazhė hiqq dertė mos keee n'daq me shleper vetėm m'i arsyeto mungesatttttttttttttt :lol:

halla e madhe
21-12-04, 21:21
Shejtonka_mire do ti arsytoj mungesat veq mos harro te ja sjelle prof. nji kosh me VE prej fshatit :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-12-04, 21:26
Ojjjjjjjjj proffff Hallusheee ,tybe unė nė fashtė s'jam ka shėkoiiii qyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Se dajtė i kam nė qytett se tybe me qenė fashtė s'isha shėkuuu hiqqqq mos ke dertėeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol:
Kėshtu qė mė vjen keqqqq profffffff amaaa kėrko nga ndokush tjetėr koshhhhh “me ve a cka theeeeee :roll:

halla e madhe
21-12-04, 21:31
Shejtonka_po imagjinojme mori..qyyyy :wink: edhe ti mooo :shock: edhe une u lodha si profesoreshe me ty...hajt allahile plotesoja deshirat Halles :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-12-04, 21:35
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjj profffff ,a ke tė kjartė se s'jam duke shėku nė fshatė se t'i kisha sjell ato veeeeee :roll:
Edhe tii cfareee profff je ikk allahille ma mė kėto pyetje dhe kėrkesa se u vonova pėr parttyyyyyyyyyyyyyyy upsss desha tė themė pėr me shėku tek dajtėeeeee :lol: :lol:

halla e madhe
21-12-04, 21:43
Shejtonka_udhe e mbare per te dajte,apo ne party....veq mos harro se kemi provim javen e ardhshme 8) Mos harrooooo mungesaaatttt :lol:

ShEjToNkA
21-12-04, 22:03
Provimmmmmmmmmmmm???????? :roll:
Kur be aq shpejt erdhi provimiiiiiiiiiiiii?! :shock: Ok ,ok se nuk harrojėee :D :lol:

halla e madhe
21-12-04, 22:30
Shejtonka_per sote po e perfundojme oren e artit,ju deshiroje caste te mira...mireupafshim perseri ne oret e ardhshme :lol: :lol:

Murgesha
21-12-04, 23:50
Halla e madhe, erdha sa me tė tregu se nesėr nuk do tė vij nė mėsim.
Kam me shku te dajtė e babės. Se ka me martu djalin.

AK^47
22-12-04, 00:17
qka ka me msu breh ktu se goxha lasem jam me mesu qysh me me dasht qikat se hiq nuk pom doin :(:(:(:(

AK^47
22-12-04, 00:18
edhe un kryt qelik bash qato qe sem doin i du edhe a din Profesoresha me me kallzu se qka me ba per mem dasht :?: :?: :?:

Diana007
22-12-04, 09:47
Kaltrushi edhe ti Diana jeni nxense jo te kujdesuara ne art(vizatim) :x Barbaroza eshte shembull,shiqojeni njihere si e ka pikturu profesoreshen :lol: as qe po me besohet sa e bukur qenkem,uhhhh ma sjell karminin Shejtonka se po me duket se jame pak si e zbehet :oops:
Te dashur nxenesa heren tjeter kush mungon do ta la per vjeshte!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Po profesoresh jemi te kujdesuara per or te artit , po kesh ka i tregoj Klatrushit si kam kalu dje ne takim :oops:

Kaltrushi
22-12-04, 09:57
Kaltrushi edhe ti Diana jeni nxense jo te kujdesuara ne art(vizatim) :x Barbaroza eshte shembull,shiqojeni njihere si e ka pikturu profesoreshen :lol: as qe po me besohet sa e bukur qenkem,uhhhh ma sjell karminin Shejtonka se po me duket se jame pak si e zbehet :oops:
Te dashur nxenesa heren tjeter kush mungon do ta la per vjeshte!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Valla moj profeseresha e artit. Se bash ne Art jam nxense e mire. (deri tani kam qene :roll: ) E ti ma the aq se me shtine me :cry: . Ani de ani se vjen babi jem ne shkoll e shofim tani. :cry: :? :D hahahahaa . Per qka profersoresh the edhe njeher do mesojm ne oren tjeter. Po me doket se nuk lexova mire...???
Oj diana nime cilin tip more ke ti ne takim?? Edhe une u myta tuj rrejt per ty kur po e shof mamin tend. Edhe at rrej per mu se pse nuk jam ne mesim e rrej per ty se ti je ne mesim pa kon hiq. ncuk. hehehe :wink:

Diana007
22-12-04, 10:20
Valla moj profeseresha e artit. Se bash ne Art jam nxense e mire. (deri tani kam qene :roll: ) E ti ma the aq se me shtine me :cry: . Ani de ani se vjen babi jem ne shkoll e shofim tani. :cry: :? :D hahahahaa . Per qka profersoresh the edhe njeher do mesojm ne oren tjeter. Po me doket se nuk lexova mire...???
Oj diana nime cilin tip more ke ti ne takim?? Edhe une u myta tuj rrejt per ty kur po e shof mamin tend. Edhe at rrej per mu se pse nuk jam ne mesim e rrej per ty se ti je ne mesim pa kon hiq. ncuk. hehehe :wink:

A din bre ai djali bukur qe e ka klasen perball neve , uh besa a po te kujtohet kur kem ne diskotek ate di qe me ngucke edhe qe kerkoj te vallxoj me mua qe dula un me vallxu me te :oops: , me ate kam dal ne takim,
O bre shoqe me te mir kam, ta hongash syni ty qe nuk i ke tregu mamit se me ndal prej shkolles se me ka thn nese marr vesh qe je tuj shku me naj djal kam me te nal prej shkkolles, te lutem mos i tregu askujta aaaaa se merr vesh mami :wink: hehhehehehe

Kaltrushi
22-12-04, 11:41
Valla moj profeseresha e artit. Se bash ne Art jam nxense e mire. (deri tani kam qene :roll: ) E ti ma the aq se me shtine me :cry: . Ani de ani se vjen babi jem ne shkoll e shofim tani. :cry: :? :D hahahahaa . Per qka profersoresh the edhe njeher do mesojm ne oren tjeter. Po me doket se nuk lexova mire...???
Oj diana nime cilin tip more ke ti ne takim?? Edhe une u myta tuj rrejt per ty kur po e shof mamin tend. Edhe at rrej per mu se pse nuk jam ne mesim e rrej per ty se ti je ne mesim pa kon hiq. ncuk. hehehe :wink:

A din bre ai djali bukur qe e ka klasen perball neve , uh besa a po te kujtohet kur kem ne diskotek ate di qe me ngucke edhe qe kerkoj te vallxoj me mua qe dula un me vallxu me te :oops: , me ate kam dal ne takim,
O bre shoqe me te mir kam, ta hongash syni ty qe nuk i ke tregu mamit se me ndal prej shkolles se me ka thn nese marr vesh qe je tuj shku me naj djal kam me te nal prej shkkolles, te lutem mos i tregu askujta aaaaa se merr vesh mami :wink: hehhehehehe

Ska problem jo nuk i tregoj qfarte. khteje kryet njeher diane mos em kqyr. oj mami i dianes a e din ku e ke qikennnnn???? (a thu a me ndij diana?) hehehehe. Me qat bukuroshin je dal a? Valla hallal po i mire e ish!?!? mendova po mire e po kercejke.


PS: Ne cilen Ore mesimi jemi more????

lazdrani
22-12-04, 11:50
Miredita nxenesa!!!Sot po zevendesoje mesuesen e juaj pasi ajo eshte semuar i kish ra nje gripe :D
Uluni ju lutem.
Sot kemi nje teme te re te cilen ju ne 45minuta e ardheshem do te shkruani nje teme te lire cfare do qofte ajo.Ai ose Ajo qe perfundone me heret me sjelle shkrimin ne tavolinin time dhe del jashte :wink:

Kaltrushi
22-12-04, 12:04
Miredita nxenesa!!!Sot po zevendesoje mesuesen e juaj pasi ajo eshte semuar i kish ra nje gripe :D
Uluni ju lutem.
Sot kemi nje teme te re te cilen ju ne 45minuta e ardheshem do te shkruani nje teme te lire cfare do qofte ajo.Ai ose Ajo qe perfundone me heret me sjelle shkrimin ne tavolinin time dhe del jashte :wink:

E para e para juhuuu une tasht do dale e ju vazhdon tuj shkru. Em prof zevendes temen siq po e shef esht e shkruar per ty. heheeh Msues nje dite mire se ika. ehhehe :D

PS: Oj diane more shkruj ma shpejt e mos shif endrra e tja shkelim ne te dyja. hajt ngutu tasht e mos shif endrra. :wink:

Diana007
22-12-04, 13:27
Miredita nxenesa!!!Sot po zevendesoje mesuesen e juaj pasi ajo eshte semuar i kish ra nje gripe :D
Uluni ju lutem.
Sot kemi nje teme te re te cilen ju ne 45minuta e ardheshem do te shkruani nje teme te lire cfare do qofte ajo.Ai ose Ajo qe perfundone me heret me sjelle shkrimin ne tavolinin time dhe del jashte :wink:

E para e para juhuuu une tasht do dale e ju vazhdon tuj shkru. Em prof zevendes temen siq po e shef esht e shkruar per ty. heheeh Msues nje dite mire se ika. ehhehe :D

PS: Oj diane more shkruj ma shpejt e mos shif endrra e tja shkelim ne te dyja. hajt ngutu tasht e mos shif endrra. :wink:


Qe moj se jam ka mendohem nje her qak me shku ,qe me ra ndermend :

<<i lutem djellit at lule mos ta thaj i lutem perendis neve dyve mos te na ndaj te dua te dua deri sa te vdes po ti sa me don mua pergjigjjen e pres>>

ishalla te pelqen profesor se minxi sa me ra ndermend qka me shku .

Kaltush pitem se e kryta . :wink:

DEA
22-12-04, 13:46
Drejtoresha Dea Ju uron pushim vjetor te kendshem ishalla keni mbaru gjysemvjetorin me nota te mira se vaj halli per ju :D

Diana007
22-12-04, 13:49
Drejtoresha Dea Ju uron pushim vjetor te kendshem ishalla keni mbaru gjysemvjetorin me nota te mira se vaj halli per ju :D

Drejtoresh a ke mundesi me ma nreq nje not se me ka mbetur not e dopt :oops: :oops:

DEA
22-12-04, 13:52
valla Diana bond sa keq qe me vjen nuk dua se pastaj lazdrohesh , ma mire ule kryet ne libra se te bien dikur ndermend fjalet e mia po do te jete vone :roll:

Diana007
22-12-04, 13:58
valla Diana bond sa keq qe me vjen nuk dua se pastaj lazdrohesh , ma mire ule kryet ne libra se te bien dikur ndermend fjalet e mia po do te jete vone :roll:

Oj drejtoresh un kam me su por ai nuk po mepyt me , se nje dit tuj fol me Kltrushin me ka qit prej ores edhe nuk po me pranon me ne ore, edhe i kam then se jam pergadit mir s e di qka do te bej :cry:

lazdrani
24-12-04, 12:29
Miredita nxenesa!!!Sot po zevendesoje mesuesen e juaj pasi ajo eshte semuar i kish ra nje gripe :D
Uluni ju lutem.
Sot kemi nje teme te re te cilen ju ne 45minuta e ardheshem do te shkruani nje teme te lire cfare do qofte ajo.Ai ose Ajo qe perfundone me heret me sjelle shkrimin ne tavolinin time dhe del jashte :wink:

E para e para juhuuu une tasht do dale e ju vazhdon tuj shkru. Em prof zevendes temen siq po e shef esht e shkruar per ty. heheeh Msues nje dite mire se ika. ehhehe :D

PS: Oj diane more shkruj ma shpejt e mos shif endrra e tja shkelim ne te dyja. hajt ngutu tasht e mos shif endrra. :wink:
Qe moj se jam ka mendohem nje her qak me shku ,qe me ra ndermend :

<<i lutem djellit at lule mos ta thaj i lutem perendis neve dyve mos te na ndaj te dua te dua deri sa te vdes po ti sa me don mua pergjigjjen e pres>>

ishalla te pelqen profesor se minxi sa me ra ndermend qka me shku .

Kaltush pitem se e kryta . :wink:


Diana nota (5) :wink: Vetem mos harro ato lule ti freskoshe me uje se mos po thahen :P

Barbaroza
24-12-04, 17:08
Mesues,une kam pergatite nje vjershe:

Une jam Barbaroza
I kam mbushe 7 vjet
Rrobet dhe kepucet
Une i mbathi vete. :P


P.S.mesues,a e reciotova mire se veq kete vjershe e kjam pergatite se nuk di tema te lira une. :(

Honesty^uk.
24-12-04, 17:28
Nuk po e di se kush eshte mesusja as mesuesi,
por une si Mesues Matematike do jua parashtroj disa ushtrime matematikore per zberthim qe kane te bejne me filozofine e jetes .


2 + 2 = 1

0 + 1 = 2

1 + 1 = 1

Ateher suksese.


Honesty

halla e madhe
24-12-04, 18:37
Honesty_ku po i gjen more ti keto detyra matematikore??ma ke perzi lomshin krejt :roll:
2+2=1 2 pula+2pula=e duan nji 1 gjel

0+1=2 0- i liget+1_i forte=2 te perzier(gjynah breee)

1+1=1 1-dashuri+1-dashuri=1dashuri te perjetshme!!!

ishalla ja kame qellu perafersisht :wink: hahahaa

Murgesha
24-12-04, 19:12
Nuk po e di se kush eshte mesusja as mesuesi,
por une si Mesues Matematike do jua parashtroj disa ushtrime matematikore per zberthim qe kane te bejne me filozofine e jetes .


2 + 2 = 1

0 + 1 = 2

1 + 1 = 1

Ateher suksese.


Honesty

2+2=1 Sytė

0+1=2 Vetmia

1+1=1 Dashuria.

Barbaroza
24-12-04, 19:29
2+2=1 2+2=4 e jo 1,qyy

0+1=1 E sakte :)

1+1=1 Bejne 2 :)
Eurekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

halla e madhe
24-12-04, 19:51
Vajza te dashura, ku jeni me mesuesen?qysh moti ka filluar ora e ARTIT...e ju po rrini akoma ne koridor..ncnncn Murgesha ku je mori bukuroshe? qka po i mban ato libra mori?marove me mesusen duke lexu literatur..ku i ke vizatimet e fundit???
Barbaroza!_tregoj msuses ku jane te tjeret?me trego listen kush po na mungon sote??? Fillojme pra.....

Barbaroza
24-12-04, 19:59
Vajza te dashura, ku jeni me mesuesen?qysh moti ka filluar ora e ARTIT...e ju po rrini akoma ne koridor..ncnncn Murgesha ku je mori bukuroshe? qka po i mban ato libra mori?marove me mesusen duke lexu literatur..ku i ke vizatimet e fundit???
Barbaroza!_tregoj msuses ku jane te tjeret?me trego listen kush po na mungon sote??? Fillojme pra.....

Mesuse,sot po na mungojne shume nxenes,bile mua me quajten tradhetare pse une nuk iu bashkangjita ikjes se tyre nga mesimi :cry: Une nuk jam e tille mesuese,une jam vetem nje nxenese e urte dhe shembullore.
Mesuese,te gjitheve t'ua thyejsh noten e sjelles,me kupton,pastaj e shohin nese ikin ata nga ora me :?: :twisted: :wink:

Honesty^uk.
24-12-04, 22:40
Nuk po e di se kush eshte mesusja as mesuesi,
por une si Mesues Matematike do jua parashtroj disa ushtrime matematikore per zberthim qe kane te bejne me filozofine e jetes .


2 + 2 = 1

0 + 1 = 2

1 + 1 = 1

Ateher suksese.

Honesty


Perseri jeni larg , per lehtesim po u jap vetem nej spjegim te vogel

Keto kane te beje me dashurine,,,,,,,,,,,,,,,, :arrow:

Mafiozi
24-12-04, 23:14
Nuk po e di se kush eshte mesusja as mesuesi,
por une si Mesues Matematike do jua parashtroj disa ushtrime matematikore per zberthim qe kane te bejne me filozofine e jetes .


2 + 2 = 1

0 + 1 = 2

1 + 1 = 1

Ateher suksese.

Honesty


Perseri jeni larg , per lehtesim po u jap vetem nej spjegim te vogel

Keto kane te beje me dashurine,,,,,,,,,,,,,,,, :arrow:


Po e provoj un Honesty

2 + 2 = 1 ------------> Dy sy per siclin = nje shiqim

0 + 1 = 1-------------> Relacionet sexuale

1 + 1 = 1 ------------> Nje person + nje tjeter = se bashku e bejn nje


Sa poena me ket shoku profesor :wink:

Honesty^uk.
24-12-04, 23:39
1 + 1 = 1 ------------> Nje person + nje tjeter = se bashku e bejn nje

Kjo eshte pergjigje e sakte, pavaresisht nga menyra e interpretimit.

Vazhdo se ketu eshte thelbi i gjithe ushtrimit

Mafiozi
24-12-04, 23:50
1 + 1 = 1 ------------> Nje person + nje tjeter = se bashku e bejn nje

Kjo eshte pergjigje e sakte, pavaresisht nga menyra e interpretimit.

Vazhdo se ketu eshte thelbi i gjithe ushtrimit


Per ket isha i sigurt Honesty, por per tjerat do te hulumtoj :roll: :roll:

:wink:

Murgesha
24-12-04, 23:53
Nuk po e di se kush eshte mesusja as mesuesi,
por une si Mesues Matematike do jua parashtroj disa ushtrime matematikore per zberthim qe kane te bejne me filozofine e jetes .


2 + 2 = 1

0 + 1 = 2

1 + 1 = 1

Ateher suksese.


Honesty

2+2=1 Sytė

0+1=2 Vetmia

1+1=1 Dashuria.


E kam thėnė edhe unė se ėshtė Dashuria. :(

adrioni
24-12-04, 23:59
Nalnu nalnu pak ejani ketu te msuesi.....sa bejne 11x5

iiiiii pasna harru qe hala nuk e pasmi mesu numrin 11....me falni nxensa te dashur....

uliksi31
25-12-04, 00:09
Ju lutem kolege e nderuar Halla e madhe,te jeni pak me rigoroze me nxenesit.Po flitet se edhe notat po i permirsojn ne oret e juaja.Ah thupra bre, spo na lejojn me perdor si dikur motit.I shef si jane cuar peshe.
Eh vakt o vakt :lol:

Murgesha
25-12-04, 00:14
Ju lutem kolege e nderuar Halla e madhe,te jeni pak me rigoroze me nxenesit.Po flitet se edhe notat po i permirsojn ne oret e juaja.Ah thupra bre, spo na lejojn me perdor si dikur motit.I shef si jane cuar peshe.
Eh vakt o vakt :lol:


Shuj Ulliksi se mė mirė. Ende e kam njė vijė thupre nė dorė, kur mė pat mėshuar Mėsuesja e gj. Angleze. :(

halla e madhe
25-12-04, 00:18
Uliksi31_oh,kolege si flisni more ju ashtu :?: Cfare thupre more,ne njerzit e Artit nuk e duam dhunen....ncncnnc..ju bota mashkullore nuk po musheni mende kurr :wink: :lol: :lol:

DEA
25-12-04, 00:27
Nc nc nc nje dite po te mos jet Drejtoresha prezente behet kijameti. Kush do te lep llogari per gjithe kete tollovi qe eshte bere ketu..............?

Barbaroza
25-12-04, 12:41
Uliksi31_oh,kolege si flisni more ju ashtu :?: Cfare thupre more,ne njerzit e Artit nuk e duam dhunen....ncncnnc..ju bota mashkullore nuk po musheni mende kurr :wink: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
25-12-04, 13:38
Barbaroza a dole moj ne takim ate dit me sipatin nuk na tregove agje? :D

ShEjToNkA
25-12-04, 14:29
Prfoo Hallusheee ,Proff hallueshhhh , a bėnė njė pyetjeeeeeeeeeee???????????????????????????

anna
25-12-04, 15:06
qetesi !!!!qestesi !!!!! se ju kalli me 1 -sha :lol: :lol:

Diana007
25-12-04, 15:17
qetesi !!!!qestesi !!!!! se ju kalli me 1 -sha :lol: :lol:


Uh profe ora e par po na permend nishat , na shtine ethet ne bark :oops:

anna
25-12-04, 15:20
qetesi !!!!qestesi !!!!! se ju kalli me 1 -sha :lol: :lol:


Uh profe ora e par po na permend nishat , na shtine ethet ne bark :oops:


qeshtu duhet me ju se nuk merrni vesh ndryshe :twisted: :twisted:

ShEjToNkA
25-12-04, 15:21
qetesi !!!!qestesi !!!!! se ju kalli me 1 -sha :lol: :lol:


Uh profe ora e par po na permend nishat , na shtine ethet ne bark :oops:


Mirė i the Dianaaaaaa! Njėmendė c'farė Profff jeni Ju ,kur ligjeratėn e parė e filloni me kėrcnime tirshtuese??! :roll:

anna
25-12-04, 15:26
shejtonka jasht menjhere ....heren tjeter pa prind nuk te pranoj :lol: :lol:

ShEjToNkA
25-12-04, 15:29
shejtonka jasht menjhere ....heren tjeter pa prind nuk te pranoj :lol: :lol:


Joooooooooooooo profff nuk dua tė dalė jashtė. Se fundja tė vėrtetėn e fola ,kam tė drejtė a?!

anna
25-12-04, 15:31
shejtonka jasht menjhere ....heren tjeter pa prind nuk te pranoj :lol: :lol:


Joooooooooooooo profff nuk dua tė dalė jashtė. Se fundja tė vėrtetėn e fola ,kam tė drejtė a?!skeni drejta ju ....ketu veq une kam te drejt :twisted: :twisted:

Diana007
25-12-04, 15:32
profe kadel pak ala pa na trgu se qfar lende na jep po na qet jasht , nuk esht e drejt kjo :D

ShEjToNkA
25-12-04, 15:33
skeni drejta ju ....ketu veq une kam te drejt :twisted: :twisted:Protestoi!!!
Vetėm pse je proffff keni tė drejtė??? Ateherė ehe ne si nxėnsa kemi tė drejtė bile vetėm mė shumė se ju mėsimdhėnsit!

halla e madhe
25-12-04, 16:11
Shejtonka_hajde me mesusen,mos u nervozo me gjithfare hajvani...hajde me mesusen ne oren e artit...aty na qetsohen nervat..hmmm..ju tregon mesusja per garderoben e re dimrore...per thashethenat qe po ndihen ketyre ditve...Ju pressss :lol: :!: :!:

livoreka bicio
26-12-04, 14:43
MESUSJA A KE E-MAIL :?: .HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: . :wink:

Barbaroza
30-12-04, 12:07
MESUSJA A KE E-MAIL :?: .HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: . :wink:

Ka mesuesja,bile dy i ka,nese mendon per mesuesen e Artit. :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
30-12-04, 12:08
Per e-maila e pata fjalen. :roll:

Diana007
30-12-04, 12:14
MESUSJA A KE E-MAIL :?: .HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: . :wink:

Ka mesuesja,bile dy i ka,nese mendon per mesuesen e Artit. :lol: :lol: :wink:


Qy qy , edhe msuesja paska E-mail aaaaaaaaa :shock: , ani dy :P

lazdrani
30-12-04, 15:13
Te nderuar nxenesit e mi,mesuesi i juaj Lazdrani ju pershendet duke ju uruar qe Viti i Ri te ju sjelle shendet e lumturi ne familjet e juaja.

Nje mos harroni keni per detyre shtepiake temen.

Cka deshiroje vitin 2005 :!: :wink:

DEA
30-12-04, 21:38
mesues lazdrani, me lejoni une Drejtoresha te jua perkujtoj se ne gjindemi ne pushimin dimeror, e do ta kemi parasysh detyren tende shtepiake patjeter! :wink:

livoreka bicio
31-12-04, 15:10
MESUSJA A KE E-MAIL :?: .HAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: . :wink:

Ka mesuesja,bile dy i ka,nese mendon per mesuesen e Artit. :lol: :lol: :wink:


Qy qy , edhe msuesja paska E-mail aaaaaaaaa :shock: , ani dy :P PO VALLA MESUESE A MOS JAN PAK SI SHUME DY HAHAHAHHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:

halla e madhe
31-12-04, 16:01
Te dashur nxenes,ju uroj Vitin e Ri...behuni me te meqem se sivjet :wink: Ju deshiroj qe lenda e Artit te ju percjelle tere jeten..hahaaaa :lol:

Diana007
31-12-04, 16:07
Te dashur nxenes,ju uroj Vitin e Ri...behuni me te meqem se sivjet :wink: Ju deshiroj qe lenda e Artit te ju percjelle tere jeten..hahaaaa :lol:

Flm mesuse per urimin, edhe ty Urime Viti ti ri, do te mundohemi me u bo te mir , po nuk po di bre mir me vizatu :oops:

Barbaroza
31-12-04, 16:49
Te dashur nxenes,ju uroj Vitin e Ri...behuni me te meqem se sivjet :wink: Ju deshiroj qe lenda e Artit te ju percjelle tere jeten..hahaaaa :lol:

Mesuese edhe une ty ta uroj Vitin e ri.Flm per lenden e Artit, por ,pse bre mesuse nuk e ceke edhe lenden e dashurise :P :) :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
31-12-04, 16:57
barbaroza_pse bre me mesusen po me ngarkon me nji lende shume te rende,siq asht dashurija!!???Arti asht permbajtje e dashurise dhe ndjenjave te jetes per te gjithat.......sukseseeeee :wink:

Barbaroza
31-12-04, 17:00
barbaroza_pse bre me mesusen po me ngarkon me nji lende shume te rende,siq asht dashurija!!???Arti asht permbajtje e dashurise dhe ndjenjave te jetes per te gjithat.......sukseseeeee :wink:

Mesuese,te falenderoj qe ma mesove edhe kete term :wink: Je e mrekullueshme.Edhe ty sukseseeeeeeeeeeeee. :wink:

Diana007
17-01-05, 15:39
Qka u bo more ne shkoll ton nuk ja paka fillu mesim ende cncnc , leje nxensat qe nuk kan ardh por as nje profesor nuk paska ardh se ncncnncc

Barbaroza
17-01-05, 15:45
Qka u bo more ne shkoll ton nuk ja paka fillu mesim ende cncnc , leje nxensat qe nuk kan ardh por as nje profesor nuk paska ardh se ncncnncc

Diana,profesorat jane ne greve urie se po kerkojne rritjen e pagave,po ec ta bejme nje Party ne klase ne.Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:

Diana007
17-01-05, 15:49
Qka u bo more ne shkoll ton nuk ja paka fillu mesim ende cncnc , leje nxensat qe nuk kan ardh por as nje profesor nuk paska ardh se ncncnncc

Diana,profesorat jane ne greve urie se po kerkojne rritjen e pagave,po ec ta bejme nje Party ne klase ne.Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:

Po bes a ide e mir , po ku ku jan more nxansat tjer qysh me i bledh , ej po qysh mor e vetm shkolla jon grev tjerat shkolla ja kan fillu mesimit , keta profat ton me te zotit hehhehehehehe

Barbaroza
17-01-05, 18:01
E ja pra cka bejne profat tane.Ne vend se te ia fillojne mesimit,keta bejne greva,pastaj na akuzojne se s'jemi te interesuar per mesim. :?
Ejjj ku jeni ju tjeret se sonte fillon partyyyyyyyyyyyy :) :lol:

Barbaroza
17-01-05, 18:05
E ja pra cka bejne profat tane.Ne vend se te ia fillojne mesimit,keta bejne greva,pastaj na akuzojne se s'jemi te interesuar per mesim. :?
Ejjj ku jeni ju tjeret se sonte fillon partyyyyyyyyyyyy :) :lol:

halla e madhe
17-01-05, 22:11
Barbaroza_shuj ti loqko se kemi vazhdu pushimin dimeror..pshhhhttt :wink:

Barbaroza
18-01-05, 17:39
Barbaroza_shuj ti loqko se kemi vazhdu pushimin dimeror..pshhhhttt :wink:

Ok,mesuese se edhe neve po na konvenon. :lol: :lol:

halla e madhe
18-01-05, 17:55
Barbaroza_qka po bane ti loqki kaq vone qe po shetitesh neper qytet :?: Ani,ani se mirremi vesh ne gjysmevjetorin e dyte :lol: :lol:

uliksi31
18-01-05, 18:01
Barbaroza_qka po bane ti loqki kaq vone qe po shetitesh neper qytet :?: Ani,ani se mirremi vesh ne gjysmevjetorin e dyte :lol: :lol:

Qashtu kolege e nderuar, duhet me ju marr masat ktyre.Se keta (nxensit) ne krye te hypin po leshove pe :lol: Mesime,mesime dhe vetem mesime :wink: Ndoshta po tranohen prej mesimit :lol: :lol:

Barbaroza
18-01-05, 18:25
Barbaroza_qka po bane ti loqki kaq vone qe po shetitesh neper qytet :?: Ani,ani se mirremi vesh ne gjysmevjetorin e dyte :lol: :lol:

Jo,jo mesuese mos mendo sa kam dal ne takim,une veq desha te shetisja pak se monotoni ne shtepi,mos e merr me te keq ti.Edhe detyrat i kam bere krejt,edhe lektyrat i kam lexuar krejt :lol: :lol:

halla e madhe
18-01-05, 18:45
Ani me mesusen,ti je qike e mire,veq mos u ende fort se ka peshkaqej naten,e nuk idihet nates :wink:

Diana007
27-04-05, 14:26
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

halla e madhe
27-04-05, 19:08
Diana007_Qka ke me mesuesen qe po shiqon ashtu?A mos ke frige qe do te pytesh ne lenden time aa? :lol: :lol:

PAOLINA
27-04-05, 20:56
CAK CAK CAKKKKKKK me falni a mundet pak fshisen, se e jona na ka humbur?????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
27-04-05, 21:02
Paulina_mos na pengo ne oren e mesimit, perfshisa shko merre te kuriri i shkolles :lol:

Diana007
28-04-05, 13:23
Diana007_Qka ke me mesuesen qe po shiqon ashtu?A mos ke frige qe do te pytesh ne lenden time aa? :lol: :lol:

Po mesuse s e nuk kam mesu nese ben per oren tjer se nuk kam pas hoh me mesu :?

Diana007
11-06-05, 09:29
Humben ne nxenesa me profesora askush nuk mbeti :cry:

halla e madhe
11-06-05, 09:55
Diana_kush po te thote moj qe humben? :? Qe veq mos bertit se ketu jame me ditar ne dore :lol: :lol:

Diana007
11-06-05, 10:15
Diana_kush po te thote moj qe humben? :? Qe veq mos bertit se ketu jame me ditar ne dore :lol: :lol:

Pofesoresh un asnje nuk po e shoh :roll: , ku mos me bertit se nuk po muj me te gjet askund po du me u pyt se kam bet pa not :)

halla e madhe
11-06-05, 18:06
Diana_ty vone te paska ra ndermende ta permirson noten ne lenden e artit :shock: Ti loqko mbaje ate lektyre tere veren me vete, do te shifemi perseri ne vjeshte, mos shtro pytje pse a si?Ti e din mire se ke munguar tere kohen me disa shoqe tjera qe nuk dua te ju permendi emrat se edhe ato e kane honger 1shin per vjeshte :lol: :lol:

uliksi31
11-06-05, 18:46
Qashtu o Halle,se keta po kujtojn se arti lend e kallaj e hajt se eiiiiii me vizatua ma.Nuk e dijn renesancen kta.A nxansat e sodit.A e man mend Halle na kur ishim nxansa.E vakt he zaman.
Ti Ksulkuqe,meso e mos u lazdro, se tybe nuk te ka ndihmua as intervenimi.Jo po keta ska bo vaki me kta dreq nxensish :lol:

halla e madhe
11-06-05, 19:31
Uliksi_keto Kesulkuqet veq po shetiten tere kohen neper qytet e ARTI po na mbetet me ne funde vetem neve arsimtarve...Eshte ashtu shoku kolege?..hahahaha ..per Renesanse Barok dhe stilin RRokoko mos te flasim se keta nuk jane maltretu sikurse neve dikur :wink: :lol:

Diana007
15-06-05, 08:37
Qashtu o Halle,se keta po kujtojn se arti lend e kallaj e hajt se eiiiiii me vizatua ma.Nuk e dijn renesancen kta.A nxansat e sodit.A e man mend Halle na kur ishim nxansa.E vakt he zaman.
Ti Ksulkuqe,meso e mos u lazdro, se tybe nuk te ka ndihmua as intervenimi.Jo po keta ska bo vaki me kta dreq nxensish :lol:

Profesot por un kam mesu me u pyt qy , edhe ju vet po mungon edhe po na len neve fajin tani :cry:

Diana007
15-06-05, 08:40
Uliksi_keto Kesulkuqet veq po shetiten tere kohen neper qytet e ARTI po na mbetet me ne funde vetem neve arsimtarve...Eshte ashtu shoku kolege?..hahahaha ..per Renesanse Barok dhe stilin RRokoko mos te flasim se keta nuk jane maltretu sikurse neve dikur :wink: :lol:

Po kemi dal me u shetit por kemi pas lejen tane edhe nge njeher rrall qe kemi ik nga ora , te lutem profesoresh mos ma le not te dopt se po du me u pyt :)

Diana007
03-09-05, 12:17
Filloj viti shkollor :D , nuk ka as nxensa e as profesora :roll: :? , kret analfabeta do te mbesin ketu ne Fd , askush nuk po e vazhdon shkollen :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
03-09-05, 13:34
Jo more por sot pushim qenka ncncncncncncncn.

Diana007
03-09-05, 13:37
Jo more por sot pushim qenka ncncncncncncncn.

PA kret paskem harru qe esht e shtune sot :P

Dreni30
03-09-05, 13:39
Jo more por sot pushim qenka ncncncncncncncn.

PA kret paskem harru qe esht e shtune sot :P

Po moj qy ika une. :lol: :lol: :lol:

Diana007
03-09-05, 13:41
Jo more por sot pushim qenka ncncncncncncncn.

PA kret paskem harru qe esht e shtune sot :P

Po moj qy ika une. :lol: :lol: :lol:

Qafen e thefsh :lol: :lol:

Dreni30
03-09-05, 13:42
Jo more por sot pushim qenka ncncncncncncncn.

PA kret paskem harru qe esht e shtune sot :P

Po moj qy ika une. :lol: :lol: :lol:

Qafen e thefsh :lol: :lol:

Edhe ti hiq me leht mos pshtofsh qyyyy. :lol: :lol:

Diana007
03-09-05, 13:44
Edhe ti hiq me leht mos pshtofsh qyyyy. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :wink:

Urata
03-09-05, 14:42
http://www.oghnia.com/photos/9516.jpg

Kjo qe mesuesja e Kercovarit a?

Tomori
03-09-05, 14:45
http://www.oghnia.com/photos/9516.jpg

Kjo qe mesuesja e Kercovarit a?
Po e vertete kjo eshte mesuesja e Kercovarit qe ka ber kursin te Tomori
:lol: :lol: :lol:

Urata
03-09-05, 14:46
http://www.oghnia.com/photos/7980.jpg

Tomor, mos thuej ashtu se kjo e ka bere kursin tek ti, qy...

Diana007
03-09-05, 14:47
:roll:

Urata
03-09-05, 14:47
http://www.oghnia.com/photos/31.jpg

Tomor, shihe kete sa shtrembert po t'shiqon...

Tomori
03-09-05, 14:48
:roll:

Prej kure e paske kuptuar...qyqy nje here...a edhe ti a...!!! :shock:

Diana007
03-09-05, 14:49
:roll:

Prej kure e paske kuptuar...qyqy nje here...a edhe ti a...!!! :shock:
:shock: :roll:

Tomori
03-09-05, 14:50
Po me shiqone shtember nga nostalgjija...e shkreta me luten shume..
por une nuk kam kohe te mirem me te ...sa gjynah.. :wink:

LEDHATIMI
05-09-05, 12:04
http://www.oghnia.com/photos/31.jpg

qesi pe du njo :oops: :P :oops: :P :wink:

GURI SYLAJ
05-09-05, 12:12
A po me pranoni edhe mu plakun te vije edhe njehere ne shkolle se po me duket paska ndryshu shkolla , plot do ftyra te reja po u sillkan kesajde.

Diana007
05-09-05, 12:28
qesi pe du njo :oops: :P :oops: :P :wink:


Lypq lype se e gjon :wink:

Diana007
05-09-05, 12:29
A po me pranoni edhe mu plakun te vije edhe njehere ne shkolle se po me duket paska ndryshu shkolla , plot do ftyra te reja po u sillkan kesajde.

A po don me punu apo me mesu :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
05-09-05, 14:16
Mvaret kush ken njata syretat me heret..........

GURI SYLAJ
05-09-05, 14:16
Mvaret kush ken njata syretat me heret..........

halla e madhe
05-09-05, 19:51
Mvaret kush ken njata syretat me heret..........

I nderuar_i ka dale lezeti i shkolles se sotit,jemi ba me keto fotografi per cudi,nuk po dijme ku asht rendi as shkolla :roll:
Me humben nxansat krejt...ku dreqin e paskan thy qafen :evil: dita e pare e shkolles e askush nuk eshte kesajde :twisted:

anna
05-09-05, 19:53
e une cka po te dukem ???? :( :( :( :( :D :D :D

halla e madhe
05-09-05, 19:55
e une cka po te dukem ???? :( :( :( :( :D :D :D

Hajt qika e mire shko pusho pak se te paska humbe canta :lol: :lol:

anna
05-09-05, 19:57
e une cka po te dukem ???? :( :( :( :( :D :D :D

Hajt qika e mire shko pusho pak se te paska humbe canta :lol: :lol:


definitivisht mesuska skoka ne rrjedha ska faj e shkreta vitet e bojn te veten amin jarabi :wink:

halla e madhe
05-09-05, 20:00
e une cka po te dukem ???? :( :( :( :( :D :D :D

Hajt qika e mire shko pusho pak se te paska humbe canta :lol: :lol:


definitivisht mesuska skoka ne rrjedha ska faj e shkreta vitet e bojn te veten amin jarabi :wink:

Anna _fole si te duash,kur te vjen koha e provimeve do te shofim kush eshte definitivisht ne ngjarje ti apo une :wink:

anna
05-09-05, 20:01
:? :? :? :? :?

ARMANI
05-09-05, 20:02
:?:

Diana007
14-10-05, 13:00
Grev prap :roll: :? , mesim nuk ka :x

rilinda
14-10-05, 18:42
Grev prap :roll: :? , mesim nuk ka :x

ani a po gzohesh a?

Manqa
14-10-05, 19:54
http://www.oghnia.com/photos/9516.jpg

Kjo qe mesuesja e Kercovarit a?
Ja kjo osht Msusja Jeme edhe ato pe te dy onve ato :evil:
Hahahahahahahahahah :?:

Diana007
15-10-05, 12:19
Grev prap :roll: :? , mesim nuk ka :x

ani a po gzohesh a?

Jo moj qfar te gezimi qy :roll:

rilinda
15-10-05, 12:23
Grev prap :roll: :? , mesim nuk ka :x

ani a po gzohesh a?

Jo moj qfar te gezimi qy :roll:

valla hajt se krejt qeto dit qe jemi tu i hup kemi me i zavendesu :roll:

Diana007
15-10-05, 12:26
E di me vjen keq per ju , por qfari ti bojsh :roll:

rilinda
15-10-05, 12:29
E di me vjen keq per ju , por qfari ti bojsh :roll:

jo ne realitet shkolla ime e ka thy akullin e grevės, e kjo shkolla e Dardanisė kur do me ja fillu msimit? :roll:

Diana007
15-10-05, 12:32
:roll: Si duket kjo hiq , as q e po paraqiten me ne shkoll :cry:

rilinda
15-10-05, 12:41
:roll: Si duket kjo hiq , as q e po paraqiten me ne shkoll :cry:

ishalla rriten pagat sa ma shpejt pra... edhe pse gjasat shume te vogla jane :?

Diana007
15-10-05, 12:43
Ishalla :D , por keta profat e fd-s as ne grev spo vin :roll: :?

halla e madhe
16-10-05, 17:48
Ishalla :D , por keta profat e fd-s as ne grev spo vin :roll: :?

Diana_qe moj une mesusja e artit ketu jame..po ku jeni ju nxanasat :?: :lol:

Sy_kaltra
16-10-05, 18:30
Kush po shkep msim ktonan :)

halla e madhe
16-10-05, 18:32
Kush po shkep msim ktonan :)

Sonte kame mbete vetem une kudestare e shkolles "ta marrte mendja" :lol: :lol:

rilinda
16-10-05, 21:07
Kush po shkep msim ktonan :)

Sonte kame mbete vetem une kudestare e shkolles "ta marrte mendja" :lol: :lol:

a te vi met bo shoqni?

spirl_girls
16-10-05, 21:27
Kush po shkep msim ktonan :)

:roll: :roll: :roll:

Diana007
17-10-05, 07:55
Ishalla :D , por keta profat e fd-s as ne grev spo vin :roll: :?

Diana_qe moj une mesusja e artit ketu jame..po ku jeni ju nxanasat :?: :lol:


:roll: Ka qen e dilen profe :P . ne erdhem ku jeni tash ju

Diana007
17-10-05, 07:56
Kush po shkep msim ktonan :)

Hec moj nxane nje vend mos bon problem neper klas :P :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
17-10-05, 11:19
erdhaaaaaaaa breee :) Po halla ka paska shku mena dhan msim see :?

Diana007
17-10-05, 11:21
Asht ne grev moj :roll: :?


PS a ki bo deturat e matematikes :P

Sy_kaltra
17-10-05, 11:22
Asht ne grev moj :roll: :?


PS a ki bo deturat e matematikes :PPo aa :?
hahgaghaghaghahgahghgahgaghahghgahgagha Jo se nuk i kam kuptu :P

Diana007
17-10-05, 11:24
Ku edhe ti kurr spo kuptoj po kok trash ishe :P gjith po i kopjon prej mje :lol:

Sy_kaltra
17-10-05, 11:25
Ku edhe ti kurr spo kuptoj po kok trash ishe :P gjith po i kopjon prej mje :lol:Ty pas mashen pse me djeg doren loqko :oops: :P :P :P :P :P :P :P :P

Diana007
17-10-05, 11:28
:roll: Ani ani , ne fund te vitit e sheh un nuk vi ne povim pe r ty :lol: :lol:

Sy_kaltra
17-10-05, 11:28
:roll: Ani ani , ne fund te vitit e sheh un nuk vi ne povim pe r ty :lol: :lol: :( :( Mir pra :cry: :cry:

Diana007
17-10-05, 11:30
Mos moj s e boj shaka :D at ekam shoqe ajo , ku po menon q e nuk i ndihmoj shoqe s s e bankes :roll:

Sy_kaltra
17-10-05, 11:31
Mos me merzit moj ma ashtu se munda me humb vitin :roll: :) :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
17-10-05, 11:32
Kush po mungon sot??

Dhe qetėsi ju lutem se po flisni si me qenė nė pazar tė grave. :wink:

Diana007
17-10-05, 11:33
Jo moj mos tanin s enuk t e le me humb vitin se t e mesoj un :D

Sy_kaltra
17-10-05, 11:33
Kush po mungon sot??

Dhe qetėsi ju lutem se po flisni si me qenė nė pazar tė grave. :wink: :shock: a ti je msusja ktu a :roll: po se pasna dit moj se spasna nevoj me msu hiq :P :wink:

Diana007
17-10-05, 11:34
Profe boll me zo t e ult po foli :lol:

Murgesha
17-10-05, 11:35
Unė he ma mirė mos kofsha.
Ma hėngėrt shpirtin, se dikush s`po mėson fare e tjertė spo rrini urtė.
Diana mos e ul kaq shumė zėrin se prapė po tė ni ēka po thua. :twisted:

Diana007
17-10-05, 11:37
Pofe na te dekun nuk jem :roll:

Syne mos fol shum s e asht e shtir profja :?

Murgesha
17-10-05, 11:39
Pofe na te dekun nuk jem :roll:

Syne mos fol shum s e asht e shtir profja :?

Hajde ti Dianė i trego mėsues sa bėjnė.

(5-2)x3 -2=??

Sy_kaltra
17-10-05, 11:40
qa jam ka baj moj uneee :P xik xik cuce me leje ..

Diana007 pom pickon :P

Domira
17-10-05, 11:41
Valla u myta tu u pergjigj e badihava spo ma qesin msusat noten veq pom mundojn, jo verc jo merc :? :cry: :cry:

Diana007
17-10-05, 11:41
:roll: 3

Diana007
17-10-05, 11:43
qa jam ka baj moj uneee :P xik xik cuce me leje ..

Diana007 pom pickon :P

Shuj bre ,a me si em qoj ne kam mu me u pergjigj :x

Diana007
17-10-05, 11:43
Valla u myta tu u pergjigj e badihava spo ma qesin msusat noten veq pom mundojn, jo verc jo merc :? :cry: :cry:


Ne fletore te vet po i qet jo ne ditar :P

Murgesha
17-10-05, 11:44
:roll: 3

Nuk mjafton vetėm rezultati por edhe demonstrimi i kėtij ushtrimi kaq tė rėndėsishėm Diana.
Krejt po dyshoj se ke llogaritur me llogaritarin e celularit. :twisted:

Domira
17-10-05, 11:45
Po spe di ma qka me msu moj Diana krejt i kom msu edhe jom pergjigj qy :cry: :cry:

Murgesha
17-10-05, 11:46
qa jam ka baj moj uneee :P xik xik cuce me leje ..

Diana007 pom pickon :P

Nė vend tė keq tė pickoi a??

Diana eja kha ti jap disa thuprra dorės.
Jo jo nė shuplakė dore, por mblidhi gishtat ta hi thonjve qė mos me tė ra nė mend me picku mo.

Sy_kaltra
17-10-05, 11:47
cuce edhe po mi ngreh flok kja Domira :cry:

msuseeeeeeeee qyre diana po ma qet guhen :P

Diana007
17-10-05, 11:48
:roll: 3

Nuk mjafton vetėm rezultati por edhe demonstrimi i kėtij ushtrimi kaq tė rėndėsishėm Diana.
Krejt po dyshoj se ke llogaritur me llogaritarin e celularit. :twisted:

Jo profe nuk bej un ashtu qy :oops:


(5-2)x3 -2=?
(3)x3-2=??
3x1=3

Diana007
17-10-05, 11:49
Pof enuk vi :? po rren synja s eu n kesh ka zgjedhi deyren :roll:


PS: oooo vetem mos dalt pofja perjashta :P

Sy_kaltra
17-10-05, 11:50
Msuseee Msuseee ndije qa po thot diana veq mos dalt prrofja se kom meti shkul flokt :cry:

hahahahahahahhahahah :P

Murgesha
17-10-05, 11:50
:roll: 3

Nuk mjafton vetėm rezultati por edhe demonstrimi i kėtij ushtrimi kaq tė rėndėsishėm Diana.
Krejt po dyshoj se ke llogaritur me llogaritarin e celularit. :twisted:

Jo profe nuk bej un ashtu qy :oops:


(5-2)x3 -2=?
(3)x3-2=??
3x1=3

Kuk sa gabimet i ke bėrė.
1 tė madh ta futi tani unė ty nė ditar.

Rrini moj urtė se edhe ju vjen rradha me ju pyet tani.

Domira
17-10-05, 11:51
Msuseee Msuseee ndije qa po thot diana veq mos dalt prrofja se kom meti shkul flokt :cry:

hahahahahahahhahahah :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
17-10-05, 11:52
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:hiihihihihiihih deri tja thirr prindin dianes skam mu ndal :twisted: :P :P :P

Murgesha
17-10-05, 11:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti Domira qė po i shplon dhėmbė eja kha tek dėrrasa e zezė. :evil: :wink:

Murgesha
17-10-05, 11:54
hiihihihihiihih deri tja thirr prindin dianes skam mu ndal :twisted: :P :P :P

Sy_kaltėr hajde pak te mėsuesja. :twisted: :twisted:

Mbaje zemėr gojėn mbyllur se po ti thyej dhėmbtė kur ta futi shpullė tani.
:evil: :evil: :evil:

Sy_kaltra
17-10-05, 11:54
hahahahhahahaha po po mesuese se Domira deri parzit tha pa ja qit prrofes sakezin ne karige skam me lan qe qekja vet :twisted: :P :P :P :P :P

Diana007
17-10-05, 11:54
Pofe keshtu a bon ,


(5-2)x3 -2=?
3x1=3

Mos ma 1 nish :? s ekre t faje ti ja symavija :cry:

Oh ka me te myt a :twisted:

Sy_kaltra
17-10-05, 11:55
hiihihihihiihih deri tja thirr prindin dianes skam mu ndal :twisted: :P :P :P

Sy_kaltėr hajde pak te mėsuesja. :twisted: :twisted:

Mbaje zemėr gojėn mbyllur se po ti thyej dhėmbtė kur ta futi shpullė tani.
:evil: :evil: :evil:hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mesuse Murgesha hajt se e sheh kur ta pi gjyshen neser :evil: