PDA

View Full Version : Mirdita, a ben vetem dy fjale ju lutem?


vushtrria
05-01-05, 18:09
te nderuar dhe shum te respektuar forumiste, ket tem e hapa vetem e vetem qe te argetohemi.

Ne ket tem djelmoshat munden tu paraqiten vajzave me ato stilet e tyre dhe te shprehmi ato fjalet qe keni per ti then nje vajze,normal edhe atyre vajzave qe ju paraqitni edhe ato do ju pergjijgen sa me mir.
ju lutemi pa keqkuptime ta marrim ket vetem si nje argetim

tani ta shofim kush kujte po i paraqitet.....

******************************
Vushtrria ndoshta nuk ke asgje kunder nese kjo tem vendoset tek kafeja,sepse me duket e ka vendin aty

halla e madhe
05-01-05, 18:30
Vetem Vushtrrija ka keso ide :idea: Ne te martuarit po shiqojme anash pra :wink: :lol: :lol:

Murgesha
05-01-05, 18:34
Vetem Vushtrrija ka keso ide :idea: Ne te martuarit po shiqojme anash pra :wink: :lol: :lol:


Jo, Halla nuk po na shkruan nė ballė se jemi tė martuar.
Ps. Tybe bash mirė me e pėrkujtu rininė dhe shprehjet moti tė harruarra. :wink:

Barbaroza
05-01-05, 18:36
Une :arrow: abstenoj! :wink:

halla e madhe
05-01-05, 18:37
Murgesha_e dine qe kauan shume vite..phaaa ..me duket vetja thuase kame shume vite ne kete bote :cry: Hajt se po e shiqojme si po reagojne te tjeret :wink:

Mr_100%
05-01-05, 18:48
hmmmmmmmmmm,po e provoj,si ktyne her

miredita------mireditaaaaaaaa

nese ste pengoj kam shpreh deshiren ta zhvilloje nje bised te shkurte me TY,por serioze dhe e rendesishme per mu,
ndoshta TY kjo te duket e quditshme por....(AJO)boll boll mushu,baju

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
05-01-05, 18:51
hmmmmmmmmmm,po e provoj,si ktyne her

miredita------mireditaaaaaaaa

nese ste pengoj kam shpreh deshiren ta zhvilloje nje bised te shkurte me TY,por serioze dhe e rendesishme per mu,
ndoshta TY kjo te duket e quditshme por....(AJO)boll boll mushu,baju

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hmmmm,sa e paedukate paska qene ,ncncncncncncncncnccc. :(

Mr_100%
05-01-05, 19:10
E shef moj Barbaroza,kaum mora guximin ti flas,e ajo ashtu,nje me pa pike edukate :lol: :lol:

Mafiozi
05-01-05, 20:41
Tybe un nuk kam eksperienc ne keto raste :?
Nuk ka qen menyra ime me hi ne kontakt me nje vajz.
Perher kan qen njoftime apo te aferta me nje shoqeri ose grup, shkoll etj...

Po nejse do te mundohem tash pra :lol: :wink:

lazdrani
06-01-05, 12:25
Hahahahahahhahahahahah oh u kupa duke qeshe :arrow: Ah vushtrri :wink: :arrow: Vije prape kety hahahhahahahahah....

livoreka bicio
06-01-05, 20:29
EJ A BENE NJA DY FJALE.... OH,HARROVA ME FALE.HAHHAHAHAH :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 03:20
Djali i mirė i forumit tė mirė a bėnė njė fjalė me tė thionė????????????????????????? :roll: :roll: :evil:

vushtrria
07-01-05, 11:34
ah ku jeni djelmoshat e forumit dardania :lol: :lol: nuk keni guxim me fol para vajzave he trima ahahahahah

Mr_100%
07-01-05, 11:45
o VUSHTRRI,ketu te perzieme vlla ,do te martuara (pusuara,)e do te pamartuara, e po kam frike se po takohna me ndonje prej tyre(martuara),e ma marin ftyren ,se vallah sa per tut s kish pas problem

halla e madhe
07-01-05, 12:41
Nipqe_mos ta ndin ty,veq trego se nuk kerset kjameti,ndoshta edhe halles i kujtohen djelmoshat si kane qene dikur :wink: :cry:

Mr_100%
07-01-05, 12:48
ateher e nderuara HALLA per shume arsye me duhet te ju jap ju perparesi :wink:

lazdrani
07-01-05, 14:05
Lazdrani:Hi Murgesha
Murgesha :Tung Lazdran,cka bane sot.
Lazdrani:Ja tani nga puna,cka ke plane sonte...
Murgesha:S'kam ide....hmm disa pune te vogela por jo me rendesi.
Lazdrani:Kam dy tiketa per kino,me qef do te ftoja sonte.
Murgesha:Ne kino,Ok pse jo edhe ashtu skam qene kahere.
Lazdrani:Ok atehere takohim te kino "Apollo"sonte ne ora 20:00 :wink:
Murgesha:Ok Lazdran dhe faliminderit per ftese :wink:
Lazdrani:Edhe mua me bene qefin,tung pra deri sonte :wink: Mpuq :P
Murgesha : :P Mpuqi Lazdran :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 16:57
o VUSHTRRI,ketu te perzieme vlla ,do te martuara (pusuara,)e do te pamartuara, e po kam frike se po takohna me ndonje prej tyre(martuara),e ma marin ftyren ,se vallah sa per tut s kish pas problem


Hajtė more folė qyyy se s'kan cka me ta marė fytyren. Mė shumė se mė tė thonė: Mė fal aa,unė jam e martume, tjetėr s'kan cka me tė thonė!

Ylberi_be
09-01-05, 13:31
Genta

Keq esht kur te deshton mundi apo sinqeriteti dashurija esht me qef por ketu spo shihet askush vertet po frigohnaa se po del e martume hhahahahah kuku

Mr_100%
Mir e ke ti se kjo ftyr asht qy sigurt se zemra ka vend vetem per nja .

Mafiozi
09-01-05, 13:34
Genta

Keq esht kur te deshton mundi apo sinqeriteti dashurija esht me qef por ketu spo shihet askush vertet po frigohnaa se po del e martume hhahahahah kuku

Mr_100%
Mir e ke ti se kjo ftyr asht qy sigurt se zemra ka vend vetem per nja .


Ruju mos po shkreton diqka Ylberi :lol: :lol: :wink:

sexybrikenda
09-01-05, 14:18
Lazdrani:Hi Murgesha
Murgesha :Tung Lazdran,cka bane sot.
Lazdrani:Ja tani nga puna,cka ke plane sonte...
Murgesha:S'kam ide....hmm disa pune te vogela por jo me rendesi.
Lazdrani:Kam dy tiketa per kino,me qef do te ftoja sonte.
Murgesha:Ne kino,Ok pse jo edhe ashtu skam qene kahere.
Lazdrani:Ok atehere takohim te kino "Apollo"sonte ne ora 20:00 :wink:
Murgesha:Ok Lazdran dhe faliminderit per ftese :wink:
Lazdrani:Edhe mua me bene qefin,tung pra deri sonte :wink: Mpuq :P
Murgesha : :P Mpuqi Lazdran :wink:


:roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: Lazdrannnnnnnnnnnnn :cry: :cry: :cry: :cry:

Drenicaki
09-01-05, 21:47
Mirėmbrema ti qe po me shikon!
po,po ti! e nderuar a ka mundesi qe t them njė grumbull fjalėsh ,qe sa koh mendoja qe ti them por nuk gjeja forcė e vetem tani po e realizoi se ti mund te jesh ne jeten time diēka magjike e per at arsye te ftoj per ti then kėto kallabllak fjal ne kafenenė ketu pran!hahahahahahahahaaaaaaaaa :lol:

Mr_100%
09-01-05, 22:01
Genta

Keq esht kur te deshton mundi apo sinqeriteti dashurija esht me qef por ketu spo shihet askush vertet po frigohnaa se po del e martume hhahahahah kuku

Mr_100%
Mir e ke ti se kjo ftyr asht qy sigurt se zemra ka vend vetem per nja .


Ruju mos po shkreton diqka Ylberi :lol: :lol: :wink:

pasha neren ketu tek eshte rrezik edhe me fole :!:

Honesty^uk.
09-01-05, 22:43
Po e shoh se moderatoret e kesaj faqjeje nuk e paskan vizituar akoma kete teme.

livoreka bicio
09-01-05, 23:18
A BENE VETEM DY FJALE :?: POoooo BENEeee :evil: SA E KE OREN :cry:

:wink:

DEA
16-01-05, 01:54
Ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vdiqa bre pha qfare fjaleve krejt femrat i tranun keta djemt e forumit ha ha ha haha
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa

lazdrani
17-01-05, 12:03
Ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vdiqa bre pha qfare fjaleve krejt femrat i tranun keta djemt e forumit ha ha ha haha
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa

Dea rri rahat qiko,qy ah e dini ti se nuk eshte edhe aq lehte tja shprehesh ndjenat njeriut qe e done :lol: :lol: :lol: :lol:

Ylberi_be
17-01-05, 12:22
Skam guxim se ndoshta spo di e humbi dashni e mbaroj pa gjum.
Se ashtu keshtu mbarova pa gjum Puno naten e flej diten.

ShEjToNkA
17-01-05, 12:27
Pha be kėta djemtė e FD-ės se cili mė i mirė se tjetėri ,sa qė s'po di cilin ta ndali e t'ia themė disa fjalė??!! :roll: :roll:
Por more edhe me ditė hec e guxoo me fol kėtu ,qė cmenden kėto vajzat secila mė e trentė se tjetėra ėshtė??!! :evil: :evil: :evil:

Ja volla kėshtu qė mė mirė s'po flas hiqqqqqqq :? :lol: :lol:

Mafiozi
17-01-05, 12:36
Pha be kėta djemtė e FD-ės se cili mė i mirė se tjetėri ,sa qė s'po di cilin ta ndali e t'ia themė disa fjalė??!! :roll: :roll:
Por more edhe me ditė hec e guxoo me fol kėtu ,qė cmenden kėto vajzat secila mė e trentė se tjetėra ėshtė??!! :evil: :evil: :evil:

Ja volla kėshtu qė mė mirė s'po flas hiqqqqqqq :? :lol: :lol:


Qka ki moj vajz, pse nuk guxon me fol, hajde ne kafe bisedojm perpara nje kafe :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-01-05, 12:38
Qka ki moj vajz, pse nuk guxon me fol, hajde ne kafe bisedojm perpara nje kafe :lol: :lol:

S'po guxoi de ,se kėto femrat e juve shumė tė vėshtria!? :evil: :evil: :lol: :lol:

Mafiozi
17-01-05, 12:57
Qka ki moj vajz, pse nuk guxon me fol, hajde ne kafe bisedojm perpara nje kafe :lol: :lol:

S'po guxoi de ,se kėto femrat e juve shumė tė vėshtria!? :evil: :evil: :lol: :lol:Po tybe duhet mi kuptu, tuten prej ShejToNkav :lol: :lol:

Me mua mos ki dert, mundesh me fol lirisht, e din ti pse :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-01-05, 13:01
Po tybe duhet mi kuptu, tuten prej ShejToNkav :lol: :lol:

Me mua mos ki dert, mundesh me fol lirisht, e din ti pse :lol: :lol:


Okk pra eja flasim atėherė pasi mudnem me fol me ty lirisht!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
17-01-05, 13:07
Po tybe duhet mi kuptu, tuten prej ShejToNkav :lol: :lol:

Me mua mos ki dert, mundesh me fol lirisht, e din ti pse :lol: :lol:


Okk pra eja flasim atėherė pasi mudnem me fol me ty lirisht!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Ani de hajde te dhoma VIP, aty esht per special biseda :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-01-05, 13:08
Ani de hajde te dhoma VIP, aty esht per special biseda :lol: :lol:


Okk ,ama jo tani se s'kam kohė njėherė pėr biseda speciale dhe serioze :lol: :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
17-01-05, 13:12
Ani de hajde te dhoma VIP, aty esht per special biseda :lol: :lol:


Okk ,ama jo tani se s'kam kohė njėherė pėr biseda speciale dhe serioze :lol: :lol: :lol: :lol:


Ani moj Goca simpatike, se tybe as un nuk kam shum koh :lol:

A me duket apo e paske nje stil mafioz sot 8)

ShEjToNkA
17-01-05, 13:14
Ani moj Goca simpatike, se tybe as un nuk kam shum koh :lol:

A me duket apo e paske nje stil mafioz sot 8)


:lol: :lol: :lol: Ashtu dickaapo mė mirė tė themė si stilin e Gentės! :wink: Po ti krejt po mė duekt paske stil Shejtonskii??????????

Mafiozi
17-01-05, 13:19
Ani moj Goca simpatike, se tybe as un nuk kam shum koh :lol:

A me duket apo e paske nje stil mafioz sot 8)


:lol: :lol: :lol: Ashtu dickaapo mė mirė tė themė si stilin e Gentės! :wink: Po ti krejt po mė duekt paske stil Shejtonskii??????????


:evil: :evil: :evil: Jooooooo moooooooj qfartiiiiiii :lol: :lol:

PS: Takim sonte ne kafiq se tash ika ne pun :lol:

Rudi_1
19-01-05, 02:26
Pha be kėta djemtė e FD-ės se cili mė i mirė se tjetėri ,sa qė s'po di cilin ta ndali e t'ia themė disa fjalė??!! :roll: :roll:
Por more edhe me ditė hec e guxoo me fol kėtu ,qė cmenden kėto vajzat secila mė e trentė se tjetėra ėshtė??!! :evil: :evil: :evil:

Ja volla kėshtu qė mė mirė s'po flas hiqqqqqqq :? :lol: :lol:

hahahahahhahaha po qite mo prej zemre moj shejtonk....shprehi ndjenjat tua te arta.Ndaloe njerin se na plase ( me plase :oops: )

Murgesha
19-01-05, 09:45
Pha be kėta djemtė e FD-ės se cili mė i mirė se tjetėri ,sa qė s'po di cilin ta ndali e t'ia themė disa fjalė??!! :roll: :roll:
Por more edhe me ditė hec e guxoo me fol kėtu ,qė cmenden kėto vajzat secila mė e trentė se tjetėra ėshtė??!! :evil: :evil: :evil:

Ja volla kėshtu qė mė mirė s'po flas hiqqqqqqq :? :lol: :lol:

hahahahahhahaha po qite mo prej zemre moj shejtonk....shprehi ndjenjat tua te arta.Ndaloe njerin se na plase ( me plase :oops: )


Shejtonkaaaaaaaaaaaaa eja se paska ardhė njė vullnetar pėr me i thėnė ti mirdita. :lol: :lol:

ShEjToNkA
19-01-05, 12:36
Pha be kėta djemtė e FD-ės se cili mė i mirė se tjetėri ,sa qė s'po di cilin ta ndali e t'ia themė disa fjalė??!! :roll: :roll:
Por more edhe me ditė hec e guxoo me fol kėtu ,qė cmenden kėto vajzat secila mė e trentė se tjetėra ėshtė??!! :evil: :evil: :evil:

Ja volla kėshtu qė mė mirė s'po flas hiqqqqqqq :? :lol: :lol:

hahahahahhahaha po qite mo prej zemre moj shejtonk....shprehi ndjenjat tua te arta.Ndaloe njerin se na plase ( me plase :oops: )


Shejtonkaaaaaaaaaaaaa eja se paska ardhė njė vullnetar pėr me i thėnė ti mirdita. :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: Ku ashtu ojjjjjjj Murgeshoooo ,se unė s'po e shofff akomaaaaaa :roll:

Rudi_1
20-01-05, 23:39
Pha be kėta djemtė e FD-ės se cili mė i mirė se tjetėri ,sa qė s'po di cilin ta ndali e t'ia themė disa fjalė??!! :roll: :roll:
Por more edhe me ditė hec e guxoo me fol kėtu ,qė cmenden kėto vajzat secila mė e trentė se tjetėra ėshtė??!! :evil: :evil: :evil:

Ja volla kėshtu qė mė mirė s'po flas hiqqqqqqq :? :lol: :lol:

hahahahahhahaha po qite mo prej zemre moj shejtonk....shprehi ndjenjat tua te arta.Ndaloe njerin se na plase ( me plase :oops: )


Shejtonkaaaaaaaaaaaaa eja se paska ardhė njė vullnetar pėr me i thėnė ti mirdita. :lol: :lol:

Kush qenka Murgesh "AI" vullnetari :?: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
22-01-05, 14:40
Ahhh ket pun e kam si pik te dobet timen

Gjithmone keto pune kam deshir me i rregullu permes Telefonit ose permes ndonje intervenimi ;)

Murgesha
07-07-05, 01:27
Mirmbrėam schutze, po ēka ke more qė nuk ke shku me fjet ende.
Ēka po pret??? :wink:

schütze
07-07-05, 01:41
Mirmbrėam schutze, po ēka ke more qė nuk ke shku me fjet ende.
Ēka po pret??? :wink:
a bre Murgesh asht ka me mundo diqka :(

Murgesha
07-07-05, 01:43
Mirmbrėam schutze, po ēka ke more qė nuk ke shku me fjet ende.
Ēka po pret??? :wink:
a bre Murgesh asht ka me mundo diqka :(

Po pikėrisht pėr kėtė shkak e solla kėtė temė kėtu.
Hajt djalė bane zemrėn kompir e thuaja njė mirdita ndonjė vajze qė tė ka rrėmbyer zemrėn. :P

schütze
07-07-05, 01:59
Mirmbrėam schutze, po ēka ke more qė nuk ke shku me fjet ende.
Ēka po pret??? :wink:
a bre Murgesh asht ka me mundo diqka :(

Po pikėrisht pėr kėtė shkak e solla kėtė temė kėtu.
Hajt djalė bane zemrėn kompir e thuaja njė mirdita ndonjė vajze qė tė ka rrėmbyer zemrėn. :P
po valla po,po me duket se qikat e reja jan shku krejt me flejt,te reja shum nuk kan mujt me nejt ma shum :(

Murgesha
07-07-05, 02:02
po valla po,po me duket se qikat e reja jan shku krejt me flejt,te reja shum nuk kan mujt me nejt ma shum :(

O ishalla s`kanė harru me i marr shishet me qumėsht, se pėr qė s`po ngihen gjumė u pa kjo punė mė. :lol: :lol:

schütze
07-07-05, 02:05
po valla po,po me duket se qikat e reja jan shku krejt me flejt,te reja shum nuk kan mujt me nejt ma shum :(

O ishalla s`kanė harru me i marr shishet me qumėsht, se pėr qė s`po ngihen gjumė u pa kjo punė mė. :lol: :lol:
e po per ata ne po rrin zgjut, mos mej lan me hjek keq ato :lol: :lol:

Sy_kaltra
13-04-07, 14:31
Po Urdhnoni ?:biggrin:

rafet llapjani
13-04-07, 21:04
Po Urdhnoni ?:biggrin:

Po aaaaaaaaaaaa qka i ke pun kshtu me popllav, a e ka marr kanin ma frik ahahahahaahah

gazi-de
16-04-07, 11:26
A bone vete dy fjala??!!............

Arkza
16-04-07, 12:57
Jo more a bon ja dy fjale e gjysm:biggrin:

Sy_kaltra
16-04-07, 12:59
Bujrum...ne guxofsh :biggrin:

gazi-de
16-04-07, 13:07
po tutna...hghghghghghg

Sy_kaltra
16-04-07, 13:09
Hhahahahahahhhahahaaaaaaa...

gazi-de
16-04-07, 13:19
Po ja le Fadilit per mua ti thote se une nuke kame fuqi...........hahhahhahah

Sy_kaltra
16-04-07, 13:23
E gjetaaaaaaaa hahahahah...

Fol more te rafte pika se me plasi zemra...
Thuaj si te duash mbare apo mbrapshte...
Thuaj nji nga nji , o te dya bashke...
Sa veshtir te vjen me i thasn veq dy germa..
Thuaj se sjan shume ,per nje goje te bukur..
I bashkon dy zemra ,ne nje jet te lumturrrrrrrrr.....A asht kjaaaaaaaa ???:biggrin:

gazi-de
16-04-07, 13:30
ooo po po...

Sy_kaltra
16-04-07, 18:06
qka bre po po ahahhahaha ah po qekja paska desht me than a hahahah

gazi-de
16-04-07, 18:24
po po hahahahhahah

Artisti
04-11-07, 13:37
te nderuar dhe shum te respektuar forumiste, ket tem e hapa vetem e vetem qe te argetohemi.

Ne ket tem djelmoshat munden tu paraqiten vajzave me ato stilet e tyre dhe te shprehmi ato fjalet qe keni per ti then nje vajze,normal edhe atyre vajzave qe ju paraqitni edhe ato do ju pergjijgen sa me mir.
ju lutemi pa keqkuptime ta marrim ket vetem si nje argetim

tani ta shofim kush kujte po i paraqitet.....

******************************
Vushtrria ndoshta nuk ke asgje kunder nese kjo tem vendoset tek kafeja,sepse me duket e ka vendin aty


Jam i ulur ne lokal me 4 shoket e mi, ne Tavolinen perballe meje, jane te ulura tri vajza, njera prej tyre me pelqen, e shikoje ne sy, thelle ne sy, vihet i tere mekanizmi dashurore dhe respektues ne funksion, edhe ajo heton kete gje sepse syte e saj nuk kane te ndalur mua se shikuari. Mendoje se ky eshte rasti me i volitshem, porosis nje pije per te, kamarieri shkon dhe dergon pijen, ajo ēuditet dhe thote se nuk ka porositur, kamarieri drejtohet nga une dhe thote vajzes se pija vjen nga ai, une shikoje vetem per nje ēast ne drejtim te vajzes dhe largoje shikimin, por me tutje vjedh me shikim tim sesi reagon vajza, ajo qeshet dhe nuk mund ta largoje shikimin e saj drejtuar mua, shoqet e saja qeshin dhe duke treguar diqka prekin vajzen, ajo pohonte me koke ato, por me shikim ishte ne drejtim timin.Me ne fund lartesova goten time duke i uruar gezim, nga ndjenjat qe kishte fituar gjate asaj kohe shiqimi, lartesoi edhe ajo goten.

Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)

Elina
04-11-07, 13:49
Jam i ulur ne lokal me 4 shoket e mi, ne Tavolinen perballe meje, jane te ulura tri vajza, njera prej tyre me pelqen, e shikoje ne sy, thelle ne sy, vihet i tere mekanizmi dashurore dhe respektues ne funksion, edhe ajo heton kete gje sepse syte e saj nuk kane te ndalur mua se shikuari. Mendoje se ky eshte rasti me i volitshem, porosis nje pije per te, kamarieri shkon dhe dergon pijen, ajo ēuditet dhe thote se nuk ka porositur, kamarieri drejtohet nga une dhe thote vajzes se pija vjen nga ai, une shikoje vetem per nje ēast ne drejtim te vajzes dhe largoje shikimin, por me tutje vjedh me shikim tim sesi reagon vajza, ajo qeshet dhe nuk mund ta largoje shikimin e saj drejtuar mua, shoqet e saja qeshin dhe duke treguar diqka prekin vajzen, ajo pohonte me koke ato, por me shikim ishte ne drejtim timin.Me ne fund lartesova goten time duke i uruar gezim, nga ndjenjat qe kishte fituar gjate asaj kohe shiqimi, lartesoi edhe ajo goten.


Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)


Oooo,,, dihet qe je Artist:biggrin: Rrolin e paske pas lujte boll mire,,,bravo :tongue:

egi
04-11-07, 13:59
Oooo,,, dihet qe je Artist:biggrin: Rrolin e paske pas lujte boll mire,,,bravo :tongue:

bash mire e volose moj elina, a mos ke rezhisere ti :tongue:

edhe une po du nje rrol ne kete filmin heheh

Arkza
04-11-07, 16:07
Jam i ulur ne lokal me 4 shoket e mi, ne Tavolinen perballe meje, jane te ulura tri vajza, njera prej tyre me pelqen, e shikoje ne sy, thelle ne sy, vihet i tere mekanizmi dashurore dhe respektues ne funksion, edhe ajo heton kete gje sepse syte e saj nuk kane te ndalur mua se shikuari. Mendoje se ky eshte rasti me i volitshem, porosis nje pije per te, kamarieri shkon dhe dergon pijen, ajo ēuditet dhe thote se nuk ka porositur, kamarieri drejtohet nga une dhe thote vajzes se pija vjen nga ai, une shikoje vetem per nje ēast ne drejtim te vajzes dhe largoje shikimin, por me tutje vjedh me shikim tim sesi reagon vajza, ajo qeshet dhe nuk mund ta largoje shikimin e saj drejtuar mua, shoqet e saja qeshin dhe duke treguar diqka prekin vajzen, ajo pohonte me koke ato, por me shikim ishte ne drejtim timin.Me ne fund lartesova goten time duke i uruar gezim, nga ndjenjat qe kishte fituar gjate asaj kohe shiqimi, lartesoi edhe ajo goten.


Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)
He Qdo gje nga shku si Duhet per veq e ka Bo Ky i Famshmi Nje gabim te madhe ketu !

Pijet Nuk eshte Dash me ja Dregu pa i Pyt ato se pari se ka Mujt me te lan Lloq me pas kan naj njo si Un ...................:biggrin: :biggrin:

Por Artisti SHYQYR qe s'kan qellu ato qe ta Kishin qit Pijen per Ftyre qe si ke Pyt se pari :biggrin:

gazi-de
04-11-07, 16:42
a bone me ju pyt si jeni,dhe a po nirthni?..............hghghghghghg

Estella
13-11-07, 13:22
Keq jam,,,,,,,
ftfot skam............

Lona
13-11-07, 14:19
MIre jam dielli po na rrezon sot,,

gazi-de
13-11-07, 14:49
Nate me shi (na ishte ate nate)......................

Albonita
05-04-08, 20:27
ka shku ma ajo nat.. po sonte.!

lovely
05-04-08, 21:51
a ma jep??..........................:biggrin:

Oqeani
05-04-08, 21:54
a ma jep??..........................:biggrin:

Kend .........................

Breshka
21-04-08, 09:43
a ma jep??..........................:biggrin:

doren aaa??? hahahhahahahahahahahahahahahahhahhahahaaha

lovely
21-04-08, 16:56
doren aaa??? hahahhahahahahahahahahahahahahhahhahahaaha


po de............... hahahahahahhaa

Breshka
21-04-08, 18:26
po de............... hahahahahahhaa

ani de...................ama.........................d oren qyyy pse qka kujtove edhe une doren thash http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
21-04-08, 20:22
Mire diat a bon me te pyt qfar kerri te fort e paske a bon me dit ksh po te hyp ne to ahahahaahahahahahaahhahahahahaahhaha

lovely
22-04-08, 08:17
Mire diat a bon me te pyt qfar kerri te fort e paske a bon me dit ksh po te hyp ne to ahahahaahahahahahaahhahahahahaahhaha


a kerr po t doket a?? hahahahahahahaha

http://i191.photobucket.com/albums/z162/assanee123/minibus.jpg

selvija
22-04-08, 15:47
Qme duhen syt
kur nuk shihemi?
Qme duhen kembet
kur nuk takohemi?
Qme duhen krahet
kur nuk perqafohemi?
Qme duhet zemra kur
nuk dashurohemi ???
..........................

http://www.burimzyberaj.8m.com/images/149.jpg

Urata
23-07-09, 17:55
...ku met vushtrria, bre?

Tomori
23-07-09, 19:34
...ku met vushtrria, bre?

Kacanik ka ik ndarsem....Po i bie lodres atje vushtria...

emine
22-05-11, 16:41
mirdita,,,a po shtyhesh e ma lshu ni troh ven edhe a ban qaty me marr ni grusht smoka

lovely
22-05-11, 17:15
he, a bani a s`bani? :biggrin:

emine
22-05-11, 17:30
he, a bani a s`bani? :biggrin:
ma dha krejt paqeten e iki veq me lan rehat hahhahahhaha

Hajra
22-05-11, 17:38
...ncuk,

emine
22-05-11, 17:39
[QUOTE=Hajra;2065659]...ncuk,[/

kush a ncuki hajro:P dashnorja e re a hhahahahhah

Hajra
22-05-11, 17:52
[QUOTE=Hajra;2065659]...ncuk,[/

kush a ncuki hajro:P dashnorja e re a hhahahahhah

...jo bre une nuk kam as dashnore te re dhe as te vjeter, ncuki eshte djali i migjes sela hahahah...

emine
22-05-11, 17:53
[QUOTE=emine;2065662]

...jo bre une nuk kam as dashnore te re dhe as te vjeter, ncuki eshte djali i migjes sela hahahah...
qka dreqi pi vesh pra pantollt e tina qe pi vesh aj paradite ,,,pfff perpak mu ngatrru hahhahh

Hajra
22-05-11, 17:56
[QUOTE=Hajra;2065668]
qka dreqi pi vesh pra pantollt e tina qe pi vesh aj paradite ,,,pfff perpak mu ngatrru hahhahh


...po ne vetem ata pantolla i kemi, kush qohet ma heret i vesh edhe del ne qytet ai tjetri ne dane te shpija hahaha...

emine
22-05-11, 17:59
[QUOTE=emine;2065670]


...po ne vetem ata pantolla i kemi, kush qohet ma heret i vesh edhe del ne qytet ai tjetri ne dane te shpija hahaha...
pret tjetrin derisa te kthehet mi vesh e dal e njek femna hahhahah,a di pse se sahi kam degju nje histori te kosoves qysh 6 vllazen me ni par pantoll tane diten kishin pas met ka i ndrrojne e veq qata i kishin pas me nxone femna :P

Hajra
22-05-11, 18:02
[QUOTE=Hajra;2065671]
pret tjetrin derisa te kthehet mi vesh e dal e njek femna hahhahah,a di pse se sahi kam degju nje histori te kosoves qysh 6 vllazen me ni par pantoll tane diten kishin pas met ka i ndrrojne e veq qata i kishin pas me nxone femna :P


...po de se ata pantolla xhepat plot fat i kan pas, hahahah....

..

Zero Cool
22-05-11, 18:03
ehmmm kam ni qe edhe pantollt e tu dojke mi vesh dikush emine :P

emine
22-05-11, 18:04
ehmmm kam ni qe edhe pantollt e tu dojke mi vesh dikush emine :P
kush bre:eek:

Zero Cool
22-05-11, 18:05
kush bre:eek:

mos me thuaj qe ke harruar :P