PDA

View Full Version : Agjensia E Fluturimit"dardania"


lazdrani
20-01-05, 14:17
Te dashur Antare kety mundeni te beni rezervime per fluturim ,ku te ju doje zemra :wink: Dardania ju deshiron fluturim dhe pushim te kendeshem
:wink:

Kaltrushi
20-01-05, 15:07
Ju lutem nje Rezervim per ne Boten e Qudirave. Me tregoni sa kushton dhe do te paguaj Cash.

:D :D :D

turisti
20-01-05, 15:18
Dua ta rezervoj nje bilete per gjithsi,- deri ne JUPITER,ju lutem.

Kaltrushi
20-01-05, 15:21
Dua ta rezervoj nje bilete per gjithsi,- deri ne JUPITER,ju lutem.


Turist se pari kjo teme ka mujt me dal edhe prej teje. Se dyti une jam Assistentja e Lazdranit dhe se treti shume shtrejt esht deri ne Jupiter, merre nje me afer. ha haaaaaaaaaaaa :D

turisti
20-01-05, 15:40
Dua ta rezervoj nje bilete per gjithsi,- deri ne JUPITER,ju lutem.


Turist se pari kjo teme ka mujt me dal edhe prej teje. Se dyti une jam Assistentja e Lazdranit dhe se treti shume shtrejt esht deri ne Jupiter, merre nje me afer. ha haaaaaaaaaaaa :D

Kaltrushi i kaltert si qielli,

Une kam material per plot tema,por nuk kam kohe.Une jam TURIST,edhe dua bilete der ne JUPITER,a pse nuk keni llogarit mundesite juve me heret- nuk eshte problemi jem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,pra,a ka bilet ajo,hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahah

Kaltrushi
20-01-05, 15:43
Dua ta rezervoj nje bilete per gjithsi,- deri ne JUPITER,ju lutem.


Turist se pari kjo teme ka mujt me dal edhe prej teje. Se dyti une jam Assistentja e Lazdranit dhe se treti shume shtrejt esht deri ne Jupiter, merre nje me afer. ha haaaaaaaaaaaa :D

Kaltrushi i kaltert si qielli,

Une kam material per plot tema,por nuk kam kohe.Une jam TURIST,edhe dua bilete der ne JUPITER,a pse nuk keni llogarit mundesite juve me heret- nuk eshte problemi jem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,pra,a ka bilet ajo,hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahah

Ok per ty shko kjo pune ne rregull. Por nuk mund te garantoj se a do arritesh ne Mars a Jupiter apo ne Hene. ha ha haaaaaaaaaaaaaa

Ok tasht Pagesen ju lutem?!?!?! ha haaaaaaaaaaa

turisti
20-01-05, 15:52
Dua ta rezervoj nje bilete per gjithsi,- deri ne JUPITER,ju lutem.


Turist se pari kjo teme ka mujt me dal edhe prej teje. Se dyti une jam Assistentja e Lazdranit dhe se treti shume shtrejt esht deri ne Jupiter, merre nje me afer. ha haaaaaaaaaaaa :D

Kaltrushi i kaltert si qielli,

Une kam material per plot tema,por nuk kam kohe.Une jam TURIST,edhe dua bilete der ne JUPITER,a pse nuk keni llogarit mundesite juve me heret- nuk eshte problemi jem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,pra,a ka bilet ajo,hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahah

Ok per ty shko kjo pune ne rregull. Por nuk mund te garantoj se a do arritesh ne Mars a Jupiter apo ne Hene. ha ha haaaaaaaaaaaaaa

Ok tasht Pagesen ju lutem?!?!?! ha haaaaaaaaaaa

Nuk ka problem.Qe,pagujta,paret i keni ne konton,bileten e kam,e me organizimin e udhetimit ,mos u ngutni,une kam kohe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
21-01-05, 08:44
Per mua dhe asistenten nje aranzhman te plote ne Maledive,kemi muajin e mjaltit,pagesen ne kaste se u hargjova shume.Haaahaaahaaaha!

uliksi31
21-01-05, 09:07
A ka linje airore Rome-Prishtine :?: (serioze ishte pyetja)

aferdita
21-01-05, 09:11
Te dashur Antare kety mundeni te beni rezervime per fluturim ,ku te ju doje zemra :wink: Dardania ju deshiron fluturim dhe pushim te kendeshem
:wink:


Lazdrani Bravo se ti e din valla se ēka na duhet neve :wink:

nese ka mundesi per mua nje ticket kthyese per ne kosove kuptohet
te pershendes

Maca
21-01-05, 16:57
Lazdrani un dua 2 billetta kthyse per daten 16 shkrut gjini femrore edhe vendi te jet te fleta e airoplanit se po tutna edhe te jen C class kthehmi 17 shkurt veq me pij nje kafe...
Zürich-prishtin-prishtin-zürich...

Te flm e billettat qomi me post ne adress un ti paguj me chek oki haha tung... :twisted:

Kercovari
22-01-05, 09:45
Lazdrani un dua 2 billetta kthyse per daten 16 shkrut gjini femrore edhe vendi te jet te fleta e airoplanit se po tutna edhe te jen C class kthehmi 17 shkurt veq me pij nje kafe...
Zürich-prishtin-prishtin-zürich...

Te flm e billettat qomi me post ne adress un ti paguj me chek oki haha tung... :twisted:
Keni nevoje per taksi deri ne aeroportin e Zuerich,u jam ne disponim zonje.Thirni ne kete numer telefoni:Halo Dardania taksi!Vi menjeher.haaaaaahahaaahaahaa!

Mafiozi
22-01-05, 12:33
Lazdrani un dua 2 billetta kthyse per daten 16 shkrut gjini femrore edhe vendi te jet te fleta e airoplanit se po tutna edhe te jen C class kthehmi 17 shkurt veq me pij nje kafe...
Zürich-prishtin-prishtin-zürich...

Te flm e billettat qomi me post ne adress un ti paguj me chek oki haha tung... :twisted:
Keni nevoje per taksi deri ne aeroportin e Zuerich,u jam ne disponim zonje.Thirni ne kete numer telefoni:Halo Dardania taksi!Vi menjeher.haaaaaahahaaahaahaa!


Propozim simpatike i bere, por a e din qe vetem me rroshlla udheton Maca :lol: :lol:

DEA
22-01-05, 13:37
Une e dua nje katalog njeher e mandej vendosi nga me e thy qafen kete vere :wink:

Kercovari
22-01-05, 14:01
Une e dua nje katalog njeher e mandej vendosi nga me e thy qafen kete vere :wink:
Qoft large te thyesh qafen,rrezite shpinen nudo se rrera nuk gjelozon aspak.Haaaaaahaaahahahaahah!

DEA
22-01-05, 14:04
Katalogiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn nnnnnn
pha qfare agjensie :cry:

Honesty^uk.
22-01-05, 14:48
LAJMERIM.
Keto dite parashikohet se do te kete rrembime te aeroplaneve per te sulmuar Kullen e DARDANISE, keshtu qe do ju kisha lutur ti menjanoni fluturimet ne kete drejtim.

Kujt mos ti dhimbet shpirti per DARDANIN le te udhetoj :lol: :lol:

Kercovari
22-01-05, 15:20
LAJMERIM.
Keto dite parashikohet se do te kete rrembime te aeroplaneve per te sulmuar Kullen e DARDANISE, keshtu qe do ju kisha lutur ti menjanoni fluturimet ne kete drejtim.

Kujt mos ti dhimbet shpirti per DARDANIN le te udhetoj :lol: :lol:
he,edhe neve do te na sulmoje Bushi A?.

Honesty^uk.
22-01-05, 15:24
LAJMERIM.
Keto dite parashikohet se do te kete rrembime te aeroplaneve per te sulmuar Kullen e DARDANISE, keshtu qe do ju kisha lutur ti menjanoni fluturimet ne kete drejtim.

Kujt mos ti dhimbet shpirti per DARDANIN le te udhetoj :lol: :lol:
he,edhe neve do te na sulmoje Bushi A?.

ky ishte lajmerim i dhene nga SHSFD, dhe bushi eshte njeri nga kryesoret, sepse para 2 ditesh beri betimin per mandatine e 2 dhe plani i tij kryesor ishte sulmi me avion

Kercovari
22-01-05, 15:34
LAJMERIM.
Keto dite parashikohet se do te kete rrembime te aeroplaneve per te sulmuar Kullen e DARDANISE, keshtu qe do ju kisha lutur ti menjanoni fluturimet ne kete drejtim.

Kujt mos ti dhimbet shpirti per DARDANIN le te udhetoj :lol: :lol:
he,edhe neve do te na sulmoje Bushi A?.

ky ishte lajmerim i dhene nga SHSFD, dhe bushi eshte njeri nga kryesoret, sepse para 2 ditesh beri betimin per mandatine e 2 dhe plani i tij kryesor ishte sulmi me avion
Informacion i gabuar,nuk sulmon dardanin por Homeinin.

Honesty^uk.
22-01-05, 15:37
Informacion i gabuar,nuk sulmon dardanin por Homeinin.


Heyyyyyyyyy boll more me keto informacione se a po e sheh qe iken krejt klientat dhe po na falimento Agjensia :lol:

Kercovari
22-01-05, 15:45
Informacion i gabuar,nuk sulmon dardanin por Homeinin.


Heyyyyyyyyy boll more me keto informacione se a po e sheh qe iken krejt klientat dhe po na falimento Agjensia :lol:
PSSSSSSSSSTTTTTTTTTT! Vdiq kryeshefi i Shikut Shqiptare.Fatos Nano.

Honesty^uk.
22-01-05, 15:48
Informacion i gabuar,nuk sulmon dardanin por Homeinin.


Heyyyyyyyyy boll more me keto informacione se a po e sheh qe iken krejt klientat dhe po na falimento Agjensia :lol:
PSSSSSSSSSTTTTTTTTTT! Vdiq kryeshefi i Shikut Shqiptare.Fatos Nano.

Mos ishallaaaaaaaaaaaa, ateher mua me duhet te ma rezervojne nje vend ne aeroplan per te shkuar dhe me ja hudhur nje lopate PLEH atij Plehi 8)

Kercovari
22-01-05, 15:50
Informacion i gabuar,nuk sulmon dardanin por Homeinin.


Heyyyyyyyyy boll more me keto informacione se a po e sheh qe iken krejt klientat dhe po na falimento Agjensia :lol:
PSSSSSSSSSTTTTTTTTTT! Vdiq kryeshefi i Shikut Shqiptare.Fatos Nano.

Mos ishallaaaaaaaaaaaa, ateher mua me duhet te ma rezervojne nje vend ne aeroplan per te shkuar dhe me ja hudhur nje lopate PLEH atij Plehi 8)
Muti thon i beka me mire,me shpejte e han krimbat.

Barbaroza
22-01-05, 15:51
A ka nje bilete njedrejtimeshe per Antarktik :?: :wink:

Honesty^uk.
22-01-05, 15:57
A ka nje bilete njedrejtimeshe per Antarktik :?: :wink:

Eshte nje por shitet vetem cift, kurse teket jane mbaruar.
Dhe sa per informacion , po ju tregoj se nuk nevoiten ushqime pasi atje kane shkuar disa anglez para nje jave dhe nga shkrirjet e qe ka pesuar akulli kishin dalur disa shtepia qe kishin qene ne vitin 1978, dhe aty jane gjetur te gjitha ushqimet dhe cdo gje te fresketa.

PS: Ndoshta duket e habitshme por eshte e vertet pasi kam pare programet e dhena nga televizioni anglez.

Barbaroza
22-01-05, 16:17
A ka nje bilete njedrejtimeshe per Antarktik :?: :wink:

Eshte nje por shitet vetem cift, kurse teket jane mbaruar.
Dhe sa per informacion , po ju tregoj se nuk nevoiten ushqime pasi atje kane shkuar disa anglez para nje jave dhe nga shkrirjet e qe ka pesuar akulli kishin dalur disa shtepia qe kishin qene ne vitin 1978, dhe aty jane gjetur te gjitha ushqimet dhe cdo gje te fresketa.

PS: Ndoshta duket e habitshme por eshte e vertet pasi kam pare programet e dhena nga televizioni anglez.

Atehere po u dashka ta nderroj destinacionin.Flm per informatat. :wink:


Nje bilete per Japoni ju lutem :!: :wink:

experti_lu
22-01-05, 16:24
ju lutem a ka mundesi nje reservim me shku deri ne qytet se nuk jam kan kurr!!!hahahahahahahahahahahahaha

Barbaroza
22-01-05, 16:29
ju lutem a ka mundesi nje reservim me shku deri ne qytet se nuk jam kan kurr!!!hahahahahahahahahahahahaha

Aha,jo se humbesh pastaj na del telashe dhe pergjegjesi nga Kompania jone. :?

Gentiana
22-01-05, 17:33
Mua ju lutem nje bilet deri ne DK.
Dua ta takoj atje nje person qe me mungon... :wink:

Murgesha
22-01-05, 17:47
Lexooooooooooooo.

Kam dy bileta pėr Tajlandė, kush po dėshiron tė shkoj atje??????????

uliksi31
22-01-05, 17:56
Mua ju lutem nje bilet deri ne DK.
Dua ta takoj atje nje person qe me mungon... :wink:

DK. A per dukagjin deshte qa?

Murgesha
22-01-05, 17:58
Mua ju lutem nje bilet deri ne DK.
Dua ta takoj atje nje person qe me mungon... :wink:

DK. A per dukagjin deshte qa?

Sa mirė e dite Ulliksi.
Genta ēka po lypė moj nė Dukagjin?????????????

Gentiana
22-01-05, 17:59
Mua ju lutem nje bilet deri ne DK.
Dua ta takoj atje nje person qe me mungon... :wink:

DK. A per dukagjin deshte qa?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c022.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c022.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c022.gif

DEA
22-01-05, 18:07
shefin e ketij agjensioni ju lutem, se shume sherbim i dobet :cry:
qe sa e sa e kerkova nje katalog ......................yhaaaaaaaaaa po ncuk ska gje :roll: :wink:

Kaltrushi
24-01-05, 12:58
Per mua dhe asistenten nje aranzhman te plote ne Maledive,kemi muajin e mjaltit,pagesen ne kaste se u hargjova shume.Haaahaaahaaaha!
O llokumi im ne Maledive hajt se nuk po ta prishi, por kure po nisemi bre??? ha haaaaa

Kaltrushi
24-01-05, 13:01
E kam nje Lajm: Kush e ka njet per ne Kosov Biletat 99% ma te lira. Keshtu se vraponi sa ma shpejt edhe blejeni bileten..........................................

Kercovari
24-01-05, 18:17
Per mua dhe asistenten nje aranzhman te plote ne Maledive,kemi muajin e mjaltit,pagesen ne kaste se u hargjova shume.Haaahaaahaaaha!
O llokumi im ne Maledive hajt se nuk po ta prishi, por kure po nisemi bre??? ha haaaaa
Prit te qetesohet Csunami zemer mos mbesim shiita atje,po edhe keto te agjensis nuk punojne si duhet,me protekcion.

experti_lu
24-01-05, 18:53
BARBAROZA
-A UNE KURR MOS ME DAL VETEM A?? A GJITHMONE TI DUHET ME KAN ME MU A?HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Maca
02-02-05, 15:01
Un ende po kam shpresa ne Agencionin dardania & po i pres biletat e mija c'u be te keqen me ata bileta ore ??? :evil:

ShEjToNkA
02-02-05, 21:57
More pata me hy me siguri njė bilet ,por si duket s'qenka kėtu pari askush?! :roll: :roll:

Kaltrushi
03-02-05, 08:19
Un ende po kam shpresa ne Agencionin dardania & po i pres biletat e mija c'u be te keqen me ata bileta ore ??? :evil:

Ne jemi nje agjensi shum serioze keshtu se per ka i lype ato bileta more............. ha haaaaaaaa :D

Kaltrushi
03-02-05, 08:21
More pata me hy me siguri njė bilet ,por si duket s'qenka kėtu pari askush?! :roll: :roll:Po more a nuk po me shef mua ketu jam................. jam duke te ta bere me dore....................... :D

lazdrani
03-02-05, 13:09
Dua ta rezervoj nje bilete per gjithsi,- deri ne JUPITER,ju lutem.


Turist se pari kjo teme ka mujt me dal edhe prej teje. Se dyti une jam Assistentja e Lazdranit dhe se treti shume shtrejt esht deri ne Jupiter, merre nje me afer. ha haaaaaaaaaaaa :DAh per pake harrova ti prezentoje edhe Pilotet tone.

Honesty
RRUSHI
ARMANI
TURISTI :wink:


Kaltrushi na nevoiten edhe 4 vajza te bukura per hysmet,ju lutem kujdesu per kete :wink:

ShEjToNkA
03-02-05, 13:14
More pata me hy me siguri njė bilet ,por si duket s'qenka kėtu pari askush?! :roll: :roll:Po more a nuk po me shef mua ketu jam................. jam duke te ta bere me dore....................... :D


Ku mojj qenka duke ma bėrė me dorė??? :evil: Phaa lere ti dorėn po ma siguro njė bilet pėr tė premtėn!

Kaltrushi
03-02-05, 13:16
More pata me hy me siguri njė bilet ,por si duket s'qenka kėtu pari askush?! :roll: :roll:Po more a nuk po me shef mua ketu jam................. jam duke te ta bere me dore....................... :D


Ku mojj qenka duke ma bėrė me dorė??? :evil: Phaa lere ti dorėn po ma siguro njė bilet pėr tė premtėn!


E per ku moj???? Mos po don per Kosov se esht ne zbritje diqka dhe e merr 99% ma lire.......................dhe paramendo ne vend te stjuradezeve ke Meshkuj qe te sherbejn.........Fluturim sa ma te mire

PS: Qyre moj ku jam ndoshta shume e madhe e ta kam zene driten.............. ha haaaaaaa

ShEjToNkA
03-02-05, 13:20
E per ku moj???? Mos po don per Kosov se esht ne zbritje diqka dhe e merr 99% ma lire.......................dhe paramendo ne vend te stjuradezeve ke Meshkuj qe te sherbejn.........Fluturim sa ma te mire

PS: Qyre moj ku jam ndoshta shume e madhe e ta kam zene driten.............. ha haaaaaaa


:roll: :roll: P aulu pra vajzoo se tybe as dritėn s'jam ka e shofė nga ti :lol: :lol:
O bileten harrova mojj pėr ku desha tė shkojjjjjjjjjjjjj :shock: Nejse pėr Kosovė jo s'isha duke kėrku!? Po shiqoo e mendo se vallė mos po e qellon se pė ku desha tė shkojj e ma siguron!? :roll: :roll:

Kaltrushi
03-02-05, 13:23
E per ku moj???? Mos po don per Kosov se esht ne zbritje diqka dhe e merr 99% ma lire.......................dhe paramendo ne vend te stjuradezeve ke Meshkuj qe te sherbejn.........Fluturim sa ma te mire

PS: Qyre moj ku jam ndoshta shume e madhe e ta kam zene driten.............. ha haaaaaaa


:roll: :roll: P aulu pra vajzoo se tybe as dritėn s'jam ka e shofė nga ti :lol: :lol:
O bileten harrova mojj pėr ku desha tė shkojjjjjjjjjjjjj :shock: Nejse pėr Kosovė jo s'isha duke kėrku!? Po shiqoo e mendo se vallė mos po e qellon se pė ku desha tė shkojj e ma siguron!? :roll: :roll:


A deshte ka Deti apo Bora.............?!?!?!? Apo ne ndonje Planet diku??? Por mundesh edhe ne Boten e Qudirave......... E nese asnjeren prej ketyre merre per Kosov ta preferoj. hehaah

ShEjToNkA
03-02-05, 13:30
E per ku moj???? Mos po don per Kosov se esht ne zbritje diqka dhe e merr 99% ma lire.......................dhe paramendo ne vend te stjuradezeve ke Meshkuj qe te sherbejn.........Fluturim sa ma te mire

PS: Qyre moj ku jam ndoshta shume e madhe e ta kam zene driten.............. ha haaaaaaa


:roll: :roll: P aulu pra vajzoo se tybe as dritėn s'jam ka e shofė nga ti :lol: :lol:
O bileten harrova mojj pėr ku desha tė shkojjjjjjjjjjjjj :shock: Nejse pėr Kosovė jo s'isha duke kėrku!? Po shiqoo e mendo se vallė mos po e qellon se pė ku desha tė shkojj e ma siguron!? :roll: :roll:


A deshte ka Deti apo Bora.............?!?!?!? Apo ne ndonje Planet diku??? Por mundesh edhe ne Boten e Qudirave......... E nese asnjeren prej ketyre merre per Kosov ta preferoj. hehaah


Jo mojj borė kam bol dikund ne vende pa borė qyyyyyy :lol: :lol:
Pa shiqoo mos ka vende tė lira aty nė Botėn e Qudirva se e kan lavdu shumė atė vendė e shkojj te vizitojė! :D

Kaltrushi
03-02-05, 13:53
Jo mojj borė kam bol dikund ne vende pa borė qyyyyyy :lol: :lol:
Pa shiqoo mos ka vende tė lira aty nė Botėn e Qudirva se e kan lavdu shumė atė vendė e shkojj te vizitojė! :D [/quote]


Po more si jo................ eja dhe hi ketu ne ket kuti dhe kure do ti hapesh syte do te jesh atje............Mos u qudit se kogja shume prej Forumit jane ka te presin. Edhe turist po te mirepret sapo fola me te.... kurse at burrin teme nese ma shef e qone per kendoj........ Pra kalo sa ma bukur dhe mos u qudit shum.......... ha haaaaa

turisti
21-04-05, 21:34
A siguroni bilera per -budallaqe-?

dembelica
21-04-05, 22:01
A ka mundesi nje bilete me hupe dikah :(

don albano
21-04-05, 22:36
A ka mundesi nje bilete me hupe dikah :(

sigurisht qe egziston edhe kjo mundesi, dembelica, por ka edhe bileta per drejtime tjera me te mira se me humb dikah! :wink:

don albano

dembelica
21-04-05, 22:41
A ka mundesi nje bilete me hupe dikah :(

sigurisht qe egziston edhe kjo mundesi, dembelica, por ka edhe bileta per drejtime tjera me te mira se me humb dikah! :wink:

don albano

Po nese ekziston, atehere ju lutem nje bilete :(

don albano
21-04-05, 22:44
A ka mundesi nje bilete me hupe dikah :(

sigurisht qe egziston edhe kjo mundesi, dembelica, por ka edhe bileta per drejtime tjera me te mira se me humb dikah! :wink:

don albano

Po nese ekziston, atehere ju lutem nje bilete :(

per cilen dite e don kete bilete? nje kusht per me marr nje bilete te tille eshte te buzeqeshesh ne te ardhmen! :wink:

don albano

dembelica
21-04-05, 22:46
Nese ka mundesi ce tash isha nis :(

don albano
21-04-05, 23:00
Nese ka mundesi ce tash isha nis :(

se pari duhet ta plotsojsh kushtin. :)

dembelica
21-04-05, 23:01
Nese ka mundesi ce tash isha nis :(

se pari duhet ta plotsojsh kushtin. :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :(

Gentiana
21-04-05, 23:04
Phaaaaaaaaa qka kisha shku ne Kosove,vetem e vetem me http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif dikend.

don albano
22-04-05, 20:32
Nese ka mundesi ce tash isha nis :(

se pari duhet ta plotsojsh kushtin. :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :(

fort bukur qe ma ne fund arrite te qeshesh. per ku e deshe ate bilete, te lutem?

don albano

don albano
22-04-05, 20:34
Phaaaaaaaaa qka kisha shku ne Kosove,vetem e vetem me http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif dikend.

aq shume po e urrejshe a? pse keshtu? :wink:

don albano

lazdrani
22-04-05, 20:35
Phaaaaaaaaa qka kisha shku ne Kosove,vetem e vetem me http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif dikend.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Genta vetem urdhero se bileten e ke Gratise edhe ate te klases se Biznisit :wink:

Gentiana
22-04-05, 20:45
Phaaaaaaaaa qka kisha shku ne Kosove,vetem e vetem me http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif dikend.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Genta vetem urdhero se bileten e ke Gratise edhe ate te klases se Biznisit :wink:

O te flm Lazdran, po more ndoshta duhet te shkoj shpesh tani ta http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif ate,e a i kam gjith biletat gratis???? :lol: :lol: :lol:

florian
22-04-05, 20:56
O NJEREZ ME DUHET NJE BILET VAJTJE ARRDHJE PER ATJE SE PO ME DUHET ME SHKUE NI DASEM :twisted:

Sy_kaltra
12-11-05, 22:56
Me nevoitet nje Lidhje Direkte per ne :arrow: east of mississippi. :)

A ka Lidhje direkte per kete vend :?: :twisted:

ninnela
12-11-05, 22:58
Ja sa axhencia u qel ktu pari allah allah ncncncncncn a po kini pune hic a jo ahahhahahahaaaaaaaaa :wink:

rafet llapjani
12-11-05, 23:03
Ninush qka dreq po lyp ti ne agjensi po ti ne autobus pa bilet endesh breeeeeeeee ahahahaahahahahahahahaahhaahahha

Sy_kaltra
12-11-05, 23:05
Ninush qka dreq po lyp ti ne agjensi po ti ne autobus pa bilet endesh breeeeeeeee ahahahaahahahahahahahaahhaahahhaahhahahahahahhahah ahahahhahahahhaa ohhh qobani zanav po shum um shtin me kesh ahahhahahahahhahahha :lol: :lol: :lol: :lol:

ninnela
12-11-05, 23:07
Ninush qka dreq po lyp ti ne agjensi po ti ne autobus pa bilet endesh breeeeeeeee ahahahaahahahahahahahaahhaahahha


ahahhahahaaaaaaaaaa as me autobus jo po me reno dy ahahhahahaa

rafet llapjani
12-11-05, 23:09
Po e di qe tukishin qky gumat me fal apangat vizzlore tuja shllajfit aghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghagh

ninnela
12-11-05, 23:12
Po e di qe tukishin qky gumat me fal apangat vizzlore tuja shllajfit aghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghagh

Ku mos mu qky ti si shejtan tum shti neper therra ja mu qky ja mu tranu ahahhahahhahahaaaaaaaa :oops: :wink:

Manqa
12-11-05, 23:16
Po e di qe tukishin qky gumat me fal apangat vizzlore tuja shllajfit aghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghagh

Ku mos mu qky ti si shejtan tum shti neper therra ja mu qky ja mu tranu ahahhahahhahahaaaaaaaa :oops: :wink:
Ja Qfar Pillota edhe ju alla hile a nuk pe shini qi kallderem e kini ksajde a bile bile nuk i kan mshu moti kos knej pari udhes e jon rrit murrrizat deri n qillzhahahahahahah runu se per qi kokni grrith nuk osh kurgjo po veq mos u Ngulni naj kun hahahahahahahaha :roll:

rafet llapjani
12-11-05, 23:17
Jo ninush neper therra te q"perthehen hahahahahaahahhahhahahhahahhhahhahaha

ninnela
12-11-05, 23:18
ahahhahahhahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Dreni30
12-11-05, 23:23
Nuk po me duhet me fluturu hiq valla se po shkoj me mire me rrotat e mia per tokeeee.

Pupi
19-06-07, 00:09
Ja sa axhencia u qel ktu pari allah allah ncncncncncn a po kini pune hic a jo ahahhahahahaaaaaaaaa :wink:

Nejse u kapa pėr kėtė shkrim, se nuk dita ku tė kapem ndryshe.
Nė fakt e pash ndoshta pak vonė, Sepse nė fakt egziston Agjensioni turistik "Dadania" njė me seli/Vendndodhje nė gjermani /Hannover, dhe njė nė Prizren.
Pėr tė mos ju bėrė Reklam falas pronarėve. Po ta shihni tė arsyeshme e fshini kėtė shkrim.

rafet llapjani
19-06-07, 05:45
Nejse u kapa pėr kėtė shkrim, se nuk dita ku tė kapem ndryshe.
Nė fakt e pash ndoshta pak vonė, Sepse nė fakt egziston Agjensioni turistik "Dadania" njė me seli/Vendndodhje nė gjermani /Hannover, dhe njė nė Prizren.
Pėr tė mos ju bėrė Reklam falas pronarėve. Po ta shihni tė arsyeshme e fshini kėtė shkrim.


jo kadal “Pupi se kesh tu vet a ka bilet henez edhe a i marrin dhit ne ballam e tani mshelne kur dush ahahahahhahaahahhahahahahahha

LuLjaa
19-06-07, 05:53
Ēka kceve kha be ti a mos e ki njet me shku kun qe erdhe ketu .. me nxjerr naj bilet a ēkaa rafett :P

lovely
31-05-08, 12:31
miredita
sa kushton je bilete per ne USA??? :rolleyes:

gazi-de
17-06-08, 18:33
E ku me shku se:rolleyes:

Dani11
12-07-09, 21:53
....hajde perhajr na koft, kush don me nxerr dokumente urdheroni hahaha...

SANTANA-29
12-07-09, 21:58
A,jepni edhe bileta autobusi,se dokumenta spo me duhen ..

Pupi
12-07-09, 21:59
....hajde perhajr na koft, kush don me nxerr dokumente urdheroni hahaha...
Dan mė fal, por titulli ėshtė shumė serioz pėr tu marrė me tė te kafja e forumit.

Cka mendon ta ndryshojm nė "Ambasada e Forumit" ?

Artisti
12-07-09, 22:00
Dan mė fal, por titulli ėshtė shumė serioz pėr tu marrė me tė te kafja e forumit.

Cka mendon ta ndryshojm nė "Ambasada e Forumit" ?


Une mendova qe eshte tema Blaaa Blaaa Blaaa.

tolP edi yk


.

Makresh
12-07-09, 22:02
Dan, propozohem si Diplomat i Ambasades Dardane :biggrin:

Dani11
12-07-09, 22:13
Dan, propozohem si Diplomat i Ambasades Dardane :biggrin:

hahahah... Valla ti e din qe familjarizmin e kemi ne gjak e ty si vlla te parin kom me te shti hahahah.....po ma mshelen kta dardullat hahahah

teutaA
03-12-09, 16:39
a bon me fluturu veresi :rolleyes:

Idila
03-12-09, 16:46
a bon me fluturu veresi :rolleyes:
S`ka veresi, veē gratis bėn oj Teutė. :D

murrizi
03-12-09, 16:56
S`ka veresi, veē gratis bėn oj Teutė. :D
More u pe paguaj veq me pas...
a bon njo njidrejtimshe ju lutem ?

Idila
03-12-09, 17:01
More u pe paguaj veq me pas...
a bon njo njidrejtimshe ju lutem ?
Po more edhe kthyese bėn, pse jo, por nėse vuan nga shpina ma bėn hallall sepse duhet tė durosh gjithė atė udhėtim mbi magar a? (gomar doja tė them ahahaha):smile:

Qika^Me^Kule
03-12-09, 19:12
Hei..... kan e paskeni pilot????

A esht nje drejtimshe apo dy drejtimshe?? edhe ne cilen koh esht zbritje e biletave se tybe i keni shtrajtu :biggrin:

teutaA
03-12-09, 23:15
o pash fd shqiptarit si besohet me ec per tok me ta e le ma me fluturu per hava hahahahah krejt oqeanin e kalova kun problem nuk patem kur erdhem mi prishtin na tranoj krejt udhtarve prej rropllimave :smile:

Giovanni
01-07-11, 15:51
A kan met me bileta o hej ...?

AliSia
24-07-11, 18:29
Nuk e paskem vrejtur kete tem,se e kisha bere Rezervimin e biletes,po tash von..:biggrin::tongue: E kam rezervuar per fat..!

Zero Cool
30-10-11, 14:33
a ka bylet per Prishtine ?

e_martumja
30-10-11, 14:38
o pash fd shqiptarit si besohet me ec per tok me ta e le ma me fluturu per hava hahahahah krejt oqeanin e kalova kun problem nuk patem kur erdhem mi prishtin na tranoj krejt udhtarve prej rropllimave :smile:
hahhahahahahah M'tute edhe mu :biggrin:


A ka naj sen lire kshtu me te njofshem :biggrin:

Artisti
30-10-11, 17:31
Qysh po shkojnė biletat kėtu


.

emine
30-10-11, 18:08
Qysh po shkojnė biletat kėtu


.

qashtu si me kan ka fluturon en hawai e jo ne kosove

emine
30-10-11, 18:09
a bon me fluturu veresi :rolleyes:

ku en oren e lig fluturove ti,se kure te thojsha skan em shku 6 muje e ke mu martu keshe me mu,

tipi engjellor
31-10-11, 08:48
a thu nga i ka destinacionet.....

emine
31-10-11, 11:23
Valla qysh na i kan mledh bet qta qe veshin fistana e bahen pa rru ,jo em fluturu po kan em na faru deri ne mije,une po tutna valla,duhna mu ba parti em ta puna biletes gratis qe me jepet per ne gjenet:tongue:

Artisti
31-10-11, 18:53
Valla qysh na i kan mledh bet qta qe veshin fistana e bahen pa rru ,jo em fluturu po kan em na faru deri ne mije,une po tutna valla,duhna mu ba parti em ta puna biletes gratis qe me jepet per ne gjenet:tongue:Pikėrisht kėtu kėtė po dojnė me pėrhap qysh e kanė pėrhap gjithėmonė.


Tuuuuuutaaaaaaaaaaaaaaaaa


.

lovely
09-11-11, 20:28
sa po kushton buleta per tu omerika?:P :biggrin:

Dreni30
09-11-11, 21:12
sa po kushton buleta per tu omerika?:P :biggrin:


hahahahah nime qysh u thirrshin ato qė po rrishin nė aroplan??
menova qė po i pritshin miletin. hahahahahaahahaha

lovely
14-11-11, 22:03
hahahahah nime qysh u thirrshin ato qė po rrishin nė aroplan??
menova qė po i pritshin miletin. hahahahahaahahahakanabarica:biggrin:

Dreni30
14-11-11, 22:10
kanabarica:biggrin:

Po a hahahahahaah e qysh duhet me fol me ato hahahahaahahahaha

lovely
14-11-11, 22:13
Po a hahahahahaah e qysh duhet me fol me ato hahahahaahahahahame tabaka e me bardaka t qajit hahahahahahhaahhaa

Dreni30
14-11-11, 22:42
me tabaka e me bardaka t qajit hahahahahahhaahhaa

Po a mirė qenka, po dashka me porosit njė bilet naj dit. hahahahahahaahahah

lovely
14-11-11, 22:44
Po a mirė qenka, po dashka me porosit njė bilet naj dit. hahahahahahaahahahduhesh me i porosit edhe sa qaja t rusit ki me i pi, edhe sa kanabarica i don me t bo hyzmet hahahahahahahhaa

Dreni30
14-11-11, 22:49
duhesh me i porosit edhe sa qaja t rusit ki me i pi, edhe sa kanabarica i don me t bo hyzmet hahahahahahahhaa


Hhahahahahaahahahaha qenka punė e madhe kjo, pėr sa caja i pi nuk e di, mvaret disponimi, ndodh qė tan fluturimin caj pi e du qė nja vetėm nė kam me nejt. hahahhahaahahahahaahahahahahaahahahahaha
e pėr ma shumė nuk po di. hahahahah

Dallandyshja_718
15-11-11, 03:10
Mua m'duhet nje bilete per Australi, datat e sakta nuk i di hala, por perafersisht dy javet e fundit t'Janarit...:smile: :tongue:

P.S. Dreni30, a din cili/a eshte agjenti/ja kryesor/e ketu:biggrin:

elvio
15-11-11, 03:13
Mua m'duhet nje bilete per Australi, datat e sakta nuk i di hala, por perafersisht dy javet e fundit t'Janarit...:smile: :tongue:

P.S. Dreni30, a din cili/a eshte agjenti/ja kryesor/e ketu:biggrin:
I ngarkuar me kete post jam une,por s'ka vende,sepse jane te zena,edhe kjo vjen tregues i rritjes ekonomike te shqiptareve.

Do me tren???:biggrin:
Ka tren per Australi eeeeeee???:biggrin::tongue:

Dallandyshja_718
15-11-11, 06:01
I ngarkuar me kete post jam une,por s'ka vende,sepse jane te zena,edhe kjo vjen tregues i rritjes ekonomike te shqiptareve.

Do me tren???:biggrin:
Ka tren per Australi eeeeeee???:biggrin::tongue:


Elvio, gjith si t'dijsh e mujsh m'a kalo oqeanin se m'u ka tek me shkua,,,une mendojsha se problemi i biletave eshte per ne Shqiperi e Kosove, se se kane mbrri shqiptart edhe per australi me e ba tollovi nuk e paskam di...:biggrin:
Ani ofertat qe i paski, ti a kujtove se 2-3 muaj pushim i kam une a, jo mor djale 2 jave edhe ato me nje mij t'zeza m'i kane dhane:smile:


P.S. M'u dashka me fol me pronarin e agjensise...:biggrin:

emine
15-11-11, 08:44
Ja hin ka feja edhe veq koncentrohu ne shkrime,edhe sahi e keni bileten gratis jo me avijone po me rraketa dekternani te zoti,edhe me hotel atje e krejt i keni te pagume,hiq mos mirri em agjensia veq kqyrni qanejna

elvio
15-11-11, 16:20
Elvio, gjith si t'dijsh e mujsh m'a kalo oqeanin se m'u ka tek me shkua,,,une mendojsha se problemi i biletave eshte per ne Shqiperi e Kosove, se se kane mbrri shqiptart edhe per australi me e ba tollovi nuk e paskam di...:biggrin:
Ani ofertat qe i paski, ti a kujtove se 2-3 muaj pushim i kam une a, jo mor djale 2 jave edhe ato me nje mij t'zeza m'i kane dhane:smile:


P.S. M'u dashka me fol me pronarin e agjensise...:biggrin:


Do te me heqesh nga puna eeeeeeeee??:biggrin:

Qika^Me^Kule
15-11-11, 19:04
A ban nje bilete kthyese per 2 dite per Kosove ?

elvio
15-11-11, 20:29
A ban nje bilete kthyese per 2 dite per Kosove ?Fol kur e ku e do!!!

:biggrin:

Qika^Me^Kule
15-11-11, 20:45
Fol kur e ku e do!!!

:biggrin:

Per te Premten ne mengjes e me u kthye te Shtunen ceshtu ka ora 12 ka gjysma e dites nese mundi me e nise nje fluturim per mua :biggrin:

Dreni30
15-11-11, 23:21
Mua m'duhet nje bilete per Australi, datat e sakta nuk i di hala, por perafersisht dy javet e fundit t'Janarit...:smile: :tongue:

P.S. Dreni30, a din cili/a eshte agjenti/ja kryesor/e ketu:biggrin:

Hhahahahahahah qe sa ditė jam duke pyet kush ėshtė pėr kėte pune, por po dalin shumė siq po shifet. Kėshtu ma mirė po shkoj nė kėmbė ma shpejt mrri. hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahaahaha hahaahahahahaah

Buqja_ch
16-11-11, 21:34
Nje bilet per Prishtine me duhet ...

.

elvio
16-11-11, 21:36
Nje bilet per Prishtine me duhet ...

.S'ka.:smile:

Do rrish me ne ne fd,edhe kur te merzitemi/esh te gjejme bileten e Prishtines (pse jo me limuzine) te jete me i gjate udhetimi se me avion.:smile:

Buqja_ch
16-11-11, 21:43
S'ka.:smile:

Do rrish me ne ne fd,edhe kur te merzitemi/esh te gjejme bileten e Prishtines (pse jo me limuzine) te jete me i gjate udhetimi se me avion.:smile:

Elvio mire me thua po po do te rri boll i bera qef vetit kete vite prandaj jam me ju tash me shume,, edhe koha ftoft ku te shkoi pos ne fd ,....

te pershndes shume

.

e_martumja
16-11-11, 21:44
S'ka.:smile:

Do rrish me ne ne fd,edhe kur te merzitemi/esh te gjejme bileten e Prishtines (pse jo me limuzine) te jete me i gjate udhetimi se me avion.:smile:Mos e mashtrro qiken por jepja bileten :biggrin: Pse me shku per gazep tu kon per dy ore me qef :tongue:

elvio
16-11-11, 21:46
Elvio mire me thua po po do te rri boll i bera qef vetit kete vite prandaj jam me ju tash me shume,, edhe koha ftoft ku te shkoi pos ne fd ,....

te pershndes shume

.


Atehere me thuaj te shikoj bilete pushimesh per vere,edhe te jesh ne krye te listes per vendet qe do te frekuentosh ne vere,sepse atehere me pak mundesia te vizitosh FD(AQ SA NE)sepse ne dimer kemi nevoje me shume per te ju lexuar.

Te falenderoj Buqja per pershendetjen.:smile:

elvio
16-11-11, 21:47
Mos e mashtrro qiken por jepja bileten :biggrin: Pse me shku per gazep tu kon per dy ore me qef :tongue:


Jo edhe pike:biggrin:

Buqja_ch
16-11-11, 21:53
Merita mire thua sa mire per dy ore atje ,po te jete qdo gje ne rregull une jam ne shpi nga ketu atje per 3 ore ...

Elvio mos me deno une te rri deri ne vere ja veq e vdekun po te jem ,,po se mora 4 her ne vite ate rruge nuk me shkon viti mbar !!!!

.

elvio
16-11-11, 21:55
ok
ok

4 here ne vit??

e_martumja
16-11-11, 22:02
Jo edhe pike:biggrin:
Me infektove me kurreshtjen, pse luni me njerz kshtu plot bileta ka, mos po kerkon me hyp qmimin e biletes. Spo te vjen gjynah Buqja sa pare investon kjo ne Kosove fal duheni me ja dhone bileten :biggrin:

Buqja_ch
16-11-11, 22:02
ok
ok

4 here ne vit??

Elvio bileten pra ..

nga pika dole te ???? .... eshte e vertet !!!

.

elvio
16-11-11, 22:05
Elvio bileten pra ..

nga pika dole te ???? .... eshte e vertet !!!

.

http://www.airkosova.net/wp-content/uploads/2011/05/travelplus.jpg


Kompania TRAVEL PLUS JU FALENDERON PER BESIMIN TUAJ.:smile:

C'ka ishin piket qe thua???

elvio
16-11-11, 22:07
Me infektove me kurreshtjen, pse luni me njerz kshtu plot bileta ka, mos po kerkon me hyp qmimin e biletes. Spo te vjen gjynah Buqja sa pare investon kjo ne Kosove fal duheni me ja dhone bileten :biggrin:Do kurim Merita??:biggrin:

Nqs do me thuaj ???

Me pelqen me u lutur pak Buqja mi goc:biggrin:

e_martumja
16-11-11, 22:12
Une dua 4 biletet per fund shkurtit :biggrin:

A ban naj qmim me te njofshem se m'ka rrok kriza :biggrin:

elvio
16-11-11, 22:14
Une dua 4 biletet per fund shkurtit :biggrin:

A ban naj qmim me te njofshem se m'ka rrok kriza :biggrin:

Destinacioni

Ne cilin katund???:biggrin:

e_martumja
16-11-11, 22:18
Destinacioni

Ne cilin katund???:biggrin:
Per PR per katund shkojme zhag me terrtaqin :tongue:

elvio
16-11-11, 22:20
http://files.unlimitedtravel09.webnode.com/200000258-6554f664f0/travel_tourism_airplane-ticket.jpg


Me ne fund e gjeta.

e_martumja
16-11-11, 22:26
http://files.unlimitedtravel09.webnode.com/200000258-6554f664f0/travel_tourism_airplane-ticket.jpg


Me ne fund e gjeta. FLM :biggrin:

Buqja_ch
15-04-12, 22:04
sa i keni biletat Zh_ Pr

tipi engjellor
15-04-12, 22:06
sa i keni biletat Zh_ Pr

kurr me lire se tani ...5 here ne dite keni fluturime zh..pr hahahahahah

e_martumja
25-04-12, 21:47
sa i keni biletat Zh_ Pr

Sa ishin oj Buqe :tongue: