PDA

View Full Version : Pershtypje


dr1ta
21-01-05, 14:45
Cfar ju len pershtypje juve ketu ne forum? : Ndonje fjal ce ndonje e ka shkruar dhe nuk duhet te harohet , ndonje signature , nje mendim .... gjera ce meritojn vemendje ....ajde ti tubojm me te mirat nder me te mirat :D


Ps.:Eshte e lejuar copy/paste . :)Mua momentalisht me len pershtypje kjo zemer ce e kam vendose ne signature (e kopijova nga gentiana) :)

Honesty^uk.
21-01-05, 18:43
Cfar ju len pershtypje juve ketu ne forum? : Ndonje fjal ce ndonje e ka shkruar dhe nuk duhet te harohet , ndonje signature , nje mendim .... gjera ce meritojn vemendje ....ajde ti tubojm me te mirat nder me te mirat :D


Ps.:Eshte e lejuar copy/paste . :)Mua momentalisht me len pershtypje kjo zemer ce e kam vendose ne signature (e kopijova nga gentiana) :)


Pershendetje per ju "dr1ta"
Pershtypja ime ka qene nje bisede e kaluar rreth "IBRIGUT" :lol: :lol:
edhe sot pas disa muajsh kur me kujtohet me vjen per te qeshur, me te vertet ka qene shume interesante menyra se si u pat zhvilluar ajo bisede.

Pershtypjet tjera do te pasojne me radhe, nga une.

Kaloni bukur
Honesty

Agroni22
21-01-05, 18:55
pershtypjet e mija jone se ne kete forum ka shume njerz te menqur dhe
qe dine ne qdo aspekt

Mafiozi
21-01-05, 21:52
Pershendetje dr1ta per ket tem interesante.


Pershtypje me ka lan shum Turisti, me shkrimet e ti aq interesant, dhe me
shakat e tij qe me plasin tu qesh :D :D :D

I dua keto HAHAHAHAAHAHAAHAHAHAAHAA....... pa kufi :P :P :P


:wink:

adrioni
21-01-05, 21:56
Cfar ju len pershtypje juve ketu ne forum? : Ndonje fjal ce ndonje e ka shkruar dhe nuk duhet te harohet , ndonje signature , nje mendim .... gjera ce meritojn vemendje ....ajde ti tubojm me te mirat nder me te mirat :D


Ps.:Eshte e lejuar copy/paste . :)Mua momentalisht me len pershtypje kjo zemer ce e kam vendose ne signature (e kopijova nga gentiana) :)

Mua pom len pershtypje kjo Zemra jote qe nuk eshte ka doket kerkun.... :lol:

dr1ta
21-01-05, 22:24
Cfar ju len pershtypje juve ketu ne forum? : Ndonje fjal ce ndonje e ka shkruar dhe nuk duhet te harohet , ndonje signature , nje mendim .... gjera ce meritojn vemendje ....ajde ti tubojm me te mirat nder me te mirat :D


Ps.:Eshte e lejuar copy/paste . :)Mua momentalisht me len pershtypje kjo zemer ce e kam vendose ne signature (e kopijova nga gentiana) :)

Mua pom len pershtypje kjo Zemra jote qe nuk eshte ka doket kerkun.... :lol:heheh ka probleme :P teknike

Gentiana
21-01-05, 22:29
Mua kohev te fundit me lejn pershtypje shkrimet me Shejtonken. Taman me mendu qe shkojm gjak e lak,por ne t'vertet jemi shoqe te mira (edhe pse vetem ne MSN dhe forum).
Dhe me vjen mire qe shkojm keshtu,se gjith mire me te gjith nuk ben bre tybe,dikur behet edhe monoton,pa pasur dikend me kend grindesh.

PS: Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty pusi te marrt hooooooooooooo :twisted:

dr1ta
21-01-05, 22:41
Mua me len pershtypje disa fjal te Lolokut : Sikur : Ndihem sexy :lol: :lol:

cammi
21-01-05, 22:51
Valla jam i ri ktu e se di qysh e pasna qu kohen pa lidhje pa u regjistru ktu , veq muna me than se gjithqka po me len pershtypje , po me pelqen shum ktu :P :D

ShEjToNkA
22-01-05, 00:59
Mua kohev te fundit me lejn pershtypje shkrimet me Shejtonken. Taman me mendu qe shkojm gjak e lak,por ne t'vertet jemi shoqe te mira (edhe pse vetem ne MSN dhe forum).
Dhe me vjen mire qe shkojm keshtu,se gjith mire me te gjith nuk ben bre tybe,dikur behet edhe monoton,pa pasur dikend me kend grindesh.

PS: Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty pusi te marrt hooooooooooooo :twisted:


Cili apo nga kushhh ashtuu???????????????????? :roll: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
22-01-05, 01:00
Cili apo nga kushhh ashtuu???????????????????? :roll: :lol: :lol: :lol:
Cili,tybe cili te duash,Pus hesapi,e nga kush,tybe nga une. :twisted: :wink:

Mafiozi
22-01-05, 01:07
Sonte me la pershtypje Maca. :P :wink:

ShEjToNkA
22-01-05, 01:08
Qė nga 11 qershori kur kam ardhė kėtu kam shumė pėrshtypje dhe tė ndyshme ama dy janė tė veqanat qė sot e asaj dite kur kan ndodhė mė qeshėt me zė kur mė kujtohėn. Ku edhe do mbesin gjithmonė nė kujtesėn time!
E ato janė:

E Para: ka qenė nga Murgeshaaa kur mė tha:
Tė lutėm Shjetonka vetėm tek unė mos kėrko asgjė se s'mė bėnė Goma me fshiiiii

Dhe e dyta: Ka qenė me Honestyn ,ku mė tha:
Ja urdhėro tė solla kafen me Ibrig, se ty s'ka kush qė tė ngopė


Ja kėto dyja ishin sa pėr fillim dhe do shihemi sėrish me pėrshtypje tė tjeraa :lol: :lol:

Maca
22-01-05, 01:08
Mafioz mua po ashtu sonte me le ti pershtypje ne kafene bile shyqyr se ish gratis se isha korit hahah :wink:

ShEjToNkA
22-01-05, 01:09
Cili apo nga kushhh ashtuu???????????????????? :roll: :lol: :lol: :lol:
Cili,tybe cili te duash,Pus hesapi,e nga kush,tybe nga une. :twisted: :wink:

ja tybe loqkumm ,nga ti nuk po dua qyyy ,tybeistikfaaaaaaaaaaaa :roll: :lol: :lol:

Mafiozi
22-01-05, 01:18
Mafioz mua po ashtu sonte me le ti pershtypje ne kafene bile shyqyr se ish gratis se isha korit hahah :wink:

Hahhahahhahahaahaaa :D :D :D
A po kupton me mir tash perqka sherbeva aq leht :lol: :wink:

Maca
22-01-05, 01:20
Mafioz mua po ashtu sonte me le ti pershtypje ne kafene bile shyqyr se ish gratis se isha korit hahah :wink:

Hahhahahhahahaahaaa :D :D :D
A po kupton me mir tash perqka sherbeva aq leht :lol: :wink:

Hahaha Mafioz op e dita se qaty osht e mira e keqes hahaah e kuptoj bre si jo po edhe mos me kuptu tpys une spritoj qy,skom lind e msume haha :wink:

Mafiozi
22-01-05, 01:31
Mafioz mua po ashtu sonte me le ti pershtypje ne kafene bile shyqyr se ish gratis se isha korit hahah :wink:

Hahhahahhahahaahaaa :D :D :D
A po kupton me mir tash perqka sherbeva aq leht :lol: :wink:

Hahaha Mafioz op e dita se qaty osht e mira e keqes hahaah e kuptoj bre si jo po edhe mos me kuptu tpys une spritoj qy,skom lind e msume haha :wink:


Hahhaahaahhaahaaaa

Maca qenke shejtonk-melaqe ti, me le prap pershtypje :D :D :wink:
Pyet sa te duash se tybe edhe un nuk te la rahat me pyetje :lol:

Maca
22-01-05, 01:35
Ok mafioz pytja ime esht kshtu,qka me kishe pytur ti mua qe tme besh te te pyes un ty diqka hahahah :wink:

Murgesha
22-01-05, 01:55
Unė do tju kisha pyetur se mos rastėsisht keni dalė nga tema??? :wink:

Mafiozi
22-01-05, 01:56
Ok mafioz pytja ime esht kshtu,qka me kishe pytur ti mua qe tme besh te te pyes un ty diqka hahahah :wink:


Hahahahahahhahahhhaahahaahhaahahahaaaaaa

No coment, nje tjeter her per ket pyetje mbi pyetje :lol: :wink:

Gentiana
23-01-05, 15:28
Cili apo nga kushhh ashtuu???????????????????? :roll: :lol: :lol: :lol:
Cili,tybe cili te duash,Pus hesapi,e nga kush,tybe nga une. :twisted: :wink:

ja tybe loqkumm ,nga ti nuk po dua qyyy ,tybeistikfaaaaaaaaaaaa :roll: :lol: :lol:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dr1ta
24-01-05, 11:16
Disa shkrime te Turistit dhe Kercovarit me lejn pershtypje :te tema :qiftat me te mire ne ket forum :lol: :lol:

aferdita
24-01-05, 11:18
Drita te pershendes se pari

kurse mua me kan lene pershtypje disa shkrime qe i lexoj me shume deshire dhe keshtu kam met edhe ne forum se moti isha latgu prej forumit :wink: :lol: :lol:

dr1ta
24-01-05, 11:33
Drita te pershendes se pari

kurse mua me kan lene pershtypje disa shkrime qe i lexoj me shume deshire dhe keshtu kam met edhe ne forum se moti isha latgu prej forumit :wink: :lol: :lol:Kuptoj plotsisht , gjithashtu edhe mua me lene pershtypje disa shkrime :lol: :P


Te pershendes :)

Murgesha
24-01-05, 12:03
Po te kisha tri deshira njera do te ishte nje mpuq per ty !!!!
e ato dy tjera po ti lere ty :wink: .


Ishte ky shkrimi qė mė hapi dyert e suksesit nė Dardani, pėrshtypja ishte e madhe se si i nderuari Lazdran qysh nė shkrimin e parė nė Dardani i hapi dyert pėr tė lindur njė miqėsi e madhe, rrespkt i ndėrsjellė dhe Ēifti nr. 1 e i pa zėvendsueshėm nė kėtė forum.

lazdrani
24-01-05, 12:24
Po te kisha tri deshira njera do te ishte nje mpuq per ty !!!!
e ato dy tjera po ti lere ty :wink: .


Ishte ky shkrimi qė mė hapi dyert e suksesit nė Dardani, pėrshtypja ishte e madhe se si i nderuari Lazdran qysh nė shkrimin e parė nė Dardani i hapi dyert pėr tė lindur njė miqėsi e madhe, rrespkt i ndėrsjellė dhe Ēifti nr. 1 e i pa zėvendsueshėm nė kėtė forum.Gjithmone e respektuar dhe nderuar Zonjusha Murgeshe :wink:
Dy mpuqa mbrapa per ty :P

Mafiozi
24-01-05, 13:04
Drita te pershendes se pari

kurse mua me kan lene pershtypje disa shkrime qe i lexoj me shume deshire dhe keshtu kam met edhe ne forum se moti isha latgu prej forumit :wink: :lol: :lol::wink: :wink:

dr1ta
05-02-05, 12:23
MurgeshaThot: Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...:lol: :wink:

Kercovari
05-02-05, 13:28
MurgeshaThot: Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...:lol: :wink:
Error! Shkoni ne gjume eshte prish serveri!haahahaahahahahahahah!

Maca
05-02-05, 14:35
Qyyy qyyyyyy ska than murgesha moj oj dr1ta ncncnnc nejse :wink:

biondi_f86
05-02-05, 14:36
Pershtipje me ka len murgesha ne disa veprime te saja........... :(

Murgesha
05-02-05, 14:49
MurgeshaThot: Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...:lol: :wink:

Jo Drita nuk ka thėnė Murgesha kėshtu.
:oops: :oops: :oops: E kam vjdhur kėtė shprehje, dhe hajt nė mujsh me e ditė se prej kutj e kam marrė. :wink:

Murgesha
05-02-05, 14:49
Pershtipje me ka len murgesha ne disa veprime te saja........... :(


Kaq tė kėqia qenkan a??? :(

dr1ta
05-02-05, 14:49
Qyyy qyyyyyy ska than murgesha moj oj dr1ta ncncnnc nejse :wink:Ouuuooooo Po kush e ka shkru moj ket, po sa hyna ne forum ket shkrim e pash te kafja e forumit :lol:


Po ti e paske shkru pra :shock: Vertet melen pershtypje bash ashtu esht :lol: :lol: hahahahhhahahahahah

Maca
05-02-05, 14:52
dr1ta a na ki pa mu,ShEtOnKeN,Gentiana, & Murgesha krejt nje fjali kena edhe nje Pic tash veq edhe ti e Barbaroza na mungojn edhe u bom nje group... :wink:

biondi_f86
05-02-05, 14:55
Pershtipje me ka len murgesha ne disa veprime te saja........... :(


Kaq tė kėqia qenkan a??? :( :? :? :? :? :? :? :wink:

Murgesha
05-02-05, 14:59
Pershtipje me ka len murgesha ne disa veprime te saja........... :(


Kaq tė kėqia qenkan a??? :( :? :? :? :? :? :? :wink:


Dhe konfuze po thu a?? :roll:

dr1ta
05-02-05, 14:59
dr1ta a na ki pa mu,ShEtOnKeN,Gentiana, & Murgesha krejt nje fjali kena edhe nje Pic tash veq edhe ti e Barbaroza na mungojn edhe u bom nje group... :wink:hahaha takem behen por nje na mungon vec 5 jemi :P Ce po bej copy/paste :lol:

Maca
05-02-05, 15:03
dr1ta shum mir po dukesh sot,krejt smut a :wink:

Murgesha
05-02-05, 15:08
dr1ta shum mir po dukesh sot,krejt smut a :wink:

Ēka po ta merr mendja maca a na rrin edhe neve mirė ikona e saj??? :wink:

ShEjToNkA
05-02-05, 15:09
dr1ta shum mir po dukesh sot,krejt smut a :wink:

Ēka po ta merr mendja maca a na rrin edhe neve mirė ikona e saj??? :wink:


Ja unė po ju tregoj se s'na rrrinė mirė se jan nė dimėr e merdhihemi!? :roll: :lol: :lol:

Maca
05-02-05, 15:10
Po po super ju rin krejtve... Si Mace mo ahaha :wink: Veq Barbaroza edhe krejt u banem njejt jau hallakatim djemve kabllat se din ma kush,cila ishte ahah :wink:

dr1ta
05-02-05, 15:10
dr1ta shum mir po dukesh sot,krejt smut a :wink:Jam zgju me kemben e majt :P

Maca
05-02-05, 15:11
dr1ta hahaha qy zoti tvraft ty oj bij qka e paske ket ikonen kshtu sexy hahaha :wink: 8)

biondi_f86
05-02-05, 15:12
dr1ta shum mir po dukesh sot,krejt smut a :wink:

Ēka po ta merr mendja maca a na rrin edhe neve mirė ikona e saj??? :wink:


Ja unė po ju tregoj se s'na rrrinė mirė se jan nė dimėr e merdhihemi!? :roll: :lol: :lol: Rrini ne tem ju lutem se po me shtyni te gaboje edhe une :D :D :D

Maca
05-02-05, 15:15
dr1ta shum mir po dukesh sot,krejt smut a :wink:

Ēka po ta merr mendja maca a na rrin edhe neve mirė ikona e saj??? :wink:


Ja unė po ju tregoj se s'na rrrinė mirė se jan nė dimėr e merdhihemi!? :roll: :lol: :lol: Rrini ne tem ju lutem se po me shtyni te gaboje edhe une :D :D :D

Ani en tem jena bre,mduket je tu na njoft e sje tu na kqyr qy...
Ani bre bioni_f86 gabo se ska lidhje se njeri gjall gabon,edhe i shnoshi se budallat mmm :wink:

dr1ta
05-02-05, 15:17
:lol: :lol: :lol:

biondi_f86
05-02-05, 15:20
dr1ta shum mir po dukesh sot,krejt smut a :wink:

Ēka po ta merr mendja maca a na rrin edhe neve mirė ikona e saj??? :wink:


Ja unė po ju tregoj se s'na rrrinė mirė se jan nė dimėr e merdhihemi!? :roll: :lol: :lol: Rrini ne tem ju lutem se po me shtyni te gaboje edhe une :D :D :D

Ani en tem jena bre,mduket je tu na njoft e sje tu na kqyr qy...
Ani bre bioni_f86 gabo se ska lidhje se njeri gjall gabon,edhe i shnoshi se budallat mmm :wink: Kete duhesh te ja thuajshe te tjereve se kjo e imja ishte nje emitim i disave qe ma kan terhjek vretjen mua ne kesi raste te tylla.Nuk mendojshin qe njeri i gjalle gabon :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-02-05, 15:24
Kete duhesh te ja thuajshe te tjereve se kjo e imja ishte nje emitim i disave qe ma kan terhjek vretjen mua ne kesi raste te tylla.Nuk mendojshin qe njeri i gjalle gabon :lol: :lol: :lol:


Biondi pėr pėrshtypjet tona rreth ikonav jemi ka flasim. :wink:

biondi_f86
05-02-05, 15:26
Kete duhesh te ja thuajshe te tjereve se kjo e imja ishte nje emitim i disave qe ma kan terhjek vretjen mua ne kesi raste te tylla.Nuk mendojshin qe njeri i gjalle gabon :lol: :lol: :lol:


Biondi pėr pėrshtypjet tona rreth ikonav jemi ka flasim. :wink: vetem vazhdoni :D :D :D
Pershtipja e imja eshte rrespekti jo dallimi i personave dhe lirija :wink:

Maca
05-02-05, 15:26
po deeee Murgesha ka drejt,biondi mos i mer afer zemres kto regulla se patjeter duhet se kur ta mersh me mend,(mfalni se po dal nga tema) gjith keto antar jan duke diskutu ketu dhe asnje nuk fjaloset kshtu qe mendoj se moderatoret e bej punen e vet mir elhamdurilah...

Amin e mua me len pershtypje sot OrinOko... po praa :wink:

Murgesha
05-02-05, 15:34
Kete duhesh te ja thuajshe te tjereve se kjo e imja ishte nje emitim i disave qe ma kan terhjek vretjen mua ne kesi raste te tylla.Nuk mendojshin qe njeri i gjalle gabon :lol: :lol: :lol:


Biondi pėr pėrshtypjet tona rreth ikonav jemi ka flasim. :wink: vetem vazhdoni :D :D :D
Pershtipja e imja eshte rrespekti jo dallimi i personave dhe lirija :wink:

Biondi sė fundi nuk po tė kuptoj. Dhe aspak nuk ėshtė e vėrtetė kjo ēka po thua.
Nėse tė ėshtė bėrė ndonjė padrejtėsi urdhėro dhe shkruaj te nėnforumi Rreth dardania.de dhe besoj se atje do tė shqyrtohet ankesa juaj. E jo tė ndėrhyni nė njė temė ku flitet pėr krejt diēka tjetėr. Unė dy herė tė pyeta po nė kėtė temė se pse ke pėrshtypje tė keqe pėr mua dhe ti nuk u pėrgjigje.
Ta dijshė se pėr momentin fjalėt tua po mė bėjnė pėrshtypje.

vushtrria
05-02-05, 15:38
pershtypje ne ket forum me kan len shkrimet e murgeshes ku simbas meje jan shum shkrime te matura,nuk po ceku diqka te veqante por ne pergjithesi me pelqejne shkrimet e saja,si dhe ka shum te tjer qe me pelqejne ne shkrimet e tyre ket po e flase me sinqeritetin me te madhe :lol: :lol:

biondi_f86
05-02-05, 15:39
Kete duhesh te ja thuajshe te tjereve se kjo e imja ishte nje emitim i disave qe ma kan terhjek vretjen mua ne kesi raste te tylla.Nuk mendojshin qe njeri i gjalle gabon :lol: :lol: :lol:


Biondi pėr pėrshtypjet tona rreth ikonav jemi ka flasim. :wink: vetem vazhdoni :D :D :D
Pershtipja e imja eshte rrespekti jo dallimi i personave dhe lirija :wink:

Biondi sė fundi nuk po tė kuptoj. Dhe aspak nuk ėshtė e vėrtetė kjo ēka po thua.
Nėse tė ėshtė bėrė ndonjė padrejtėsi urdhėro dhe shkruaj te nėnforumi Rreth dardania.de dhe besoj se atje do tė shqyrtohet ankesa juaj. E jo tė ndėrhyni nė njė temė ku flitet pėr krejt diēka tjetėr. Unė dy herė tė pyeta po nė kėtė temė se pse ke pėrshtypje tė keqe pėr mua dhe ti nuk u pėrgjigje.
Ta dijshė se pėr momentin fjalėt tua po mė bėjnė pėrshtypje.Une jame duke biseduare per pershtypje dhe ketu eshte tema por ty je ka e madheson kete bised,por mos ke derte sicili e din veten e vete se si reagon dhe si planifikon.Jemi te rritur.... kalo sa me mire :wink:

Murgesha
05-02-05, 15:40
Une jame duke biseduare per pershtypje dhe ketu eshte tema por ty je ka e madheson kete bised,por mos ke derte sicili e din veten e vete se si reagon dhe si planifikon.Jemi te rritur.... kalo sa me mire :wink:

Dhe askush nuk tė tėrhjeki vėrejtjen se pėr ēka je duke biseduar.
Edhe ti kalo me pėrshtype sa mė tė mira. :wink:

Honesty^uk.
05-02-05, 16:19
Pershtypje po me lene disa kur harrojn se ku jane :wink:

uliksi31
05-02-05, 17:16
Pershtypje po me lene disa kur harrojn se ku jane :wink:

Qekjo fjali po me len pershtypje :lol:

Kercovari
05-02-05, 19:12
Pershtypje po me lene disa kur harrojn se ku jane :wink:
Edhe mua me ndodh nje gje e tille jo rale!

Ylberi_be
05-02-05, 22:34
črshtypje po me lan disa qe kan emer dhe po harrojn se se jan pčr mirmbajtjen e temave (Ata nderhyn) (Jan per mirmbajtejn e shkrimeve ata i pergojojn) jan per spjegim dhe sqarimin e antarve te rij ata jav boj bajat) Thuaj se sesht pershtypje kjo me vjen keq qe me shtyt haptazi tjav them keto si te doni vazhdone : vetem mos harroni se jemi shqiptar e tč tjerat kuptohen ata qe han buk han edhe fjal se pčr nje gabim qe e ban nje antar( grupacioni) I bie ne qaf dhe e gjith grupa e urrejn dhe mundohen me ja ba bajat dhe me largu nga forumi .
edhe une jam njeri nga ata qe ne fillim ju pershendeta me gjith zemer
tash pershtypjet kan ndryshue shikoj disa moderatore qka kan shkrue per ata te cilet nuk ju perbahen apo nuk i perkrahin at grupacion
ket spo e them vetem une e than edhe disa qe iken ngaa forumi esht turp qe kjo gjelozi ende nuk ndalet dhe perkrahet edhe nga disa antar te tjer edhe kur e kan keq ata per inat thoj rrnoft ajo mir e ka ajo turp dikur do ju merr malli per kritika por ata sjapin ma kritika
te kčqijat shihen me sy e di se do te ma largoni ket shkrim apo edhe do te ma bllokoni nikun per inat , e di se gjdo njeri gabon por ne qofse e vazhdoni ket urrejtje do ta kuptoni dikur se jeni shqiptar edhe ju dhe sikur te dilni ne vendin ton nga nje her ta shihni veten sa te mira sa knaqsi sa te sinqert keni qen dhe do jeni sigurt por mos e teproni se ky esht forum shoqror siq pe quni edhe vet e po bani qka po doni vet
Sinqerisht ju pershendes besoj se sjam dal krejt prej teme nese jam dal bartma ket shkrim tek tema diskutime rreth dardanis faliminderit motra dhe vllazen shqiptar por mos u quditni se ka edhe ma keq per ne po ndoshta edhe per ju zoti esht nalt e atij i qofshim fal na sheh gjithve kush po genjen kush po urren kush po mallkon kush po qon ne dreq te mallkum faleminderit mirkuptim keqkutim ju du gjithve edhe pse sme doni te gjith une jam me i keqi e di mos me thuni se e di do ta kuptoni ather kur un bahna ma i mir duke me msu ju e jo une juve.

DEA
06-02-05, 01:18
ne fillim kur hyra se di se si ishte puna dhe Murgesha me ftoi ne oden e shpullave qe se dija ende se cila eshte dhe qfare ndodhe aty, kur e kam pa per her te pare kam vdek tuj qesh veq shyqyr zotit u ngjalla prap hahahahahahhaahhaahhaahhaah :wink:

turisti
08-02-05, 15:43
dr1ta,te pershendes per temen e qelluar.


Pershtypje me lojne gjerat pozitive ketu,komunikimi i dyanshem,argetimi,mirekuptimi mes antareve,mendimet e mira te inivideve si dhe idet e tyre,pershtypje me lojne edhe ngacmimet si dhe sjelljet negative nese i ban dikush,por,mbi te gjithave,pershtypje te thelle me len FJALA E MIRĖ.Me pershtypje,

TURISTI.

Gentiana
20-04-05, 18:06
Pershtypje kohev te fundit me ka len tema e Murgeshes: Ku po ju kruhet... qe u be hit (si po thuajse te gjitha temat e saj) per nje koh te shkurt ne forum Dardan....

LEDHATIMI
19-06-05, 06:31
Kam pershtypje se askujt nuk jam tu i lene pershtypje ketu ne forum. :cry:

Honesty^uk.
19-06-05, 07:51
Kam pershtypje se askujt nuk jam tu i lene pershtypje ketu ne forum. :cry:


Mua me le pershtypje me kete mendim tuajin,
duhet per me e ngrene 1 thes me kripe ne kete FORUM :wink: qe te fillojn pershtypjet ndaj teje me dalur ne shesh

Arb
19-06-05, 07:59
Kam pershtypje se askujt nuk jam tu i lene pershtypje ketu ne forum. :cry:

Shnosh mu kon more burre!

LEDHATIMI
19-06-05, 13:01
Heheheh kam pershtypje se Arbi po mundohet te me ngushlloje per cka e flm shume :wink:
Kam njeashtu pershtypje se Honesty^uk. me qon ne kahje te gabuar se me honger 1 thes me kripe me ben shume zarar po ishalla te tejert nuk e posedojne prepotencen e Honesty^uk. se perndryshe po deshka me i mbledh plackat une nga ketu se sshpejti :shock:

turisti
21-06-05, 13:37
Kam pershtypje se askujt nuk jam tu i lene pershtypje ketu ne forum. :cry:

Pershendetje shoqi i nderuar.Normal qe edhe ti me len pershtypje sepse i takon qenjes njerzore :P ,e sa,ajo mvaret nga angazhimi yt i nderuari.

Me respoekt,
TURISTI. :P

LEDHATIMI
21-06-05, 15:10
Kam pershtypje se askujt nuk jam tu i lene pershtypje ketu ne forum. :cry:

Pershendetje shoqi i nderuar.Normal qe edhe ti me len pershtypje sepse i takon qenjes njerzore :P ,e sa,ajo mvaret nga angazhimi yt i nderuari.

Me respoekt,
TURISTI. :P


Natyrisht TURISTI, do te isha i marre nese nuk do te pajtohesha me veshtrimin tend. :wink:

Honesty^uk.
21-06-05, 20:28
Nje shkrim aspak interesant me la pak pershtypje

DEA
21-06-05, 20:59
Shume shkrime dhe shume persona me lene pershtypje :idea:

halla e madhe
21-06-05, 21:12
Shume shkrime dhe shume persona me lene pershtypje :idea:
Ate pershtypje kame edhe une DEA :P

Honesty^uk.
21-06-05, 21:21
Shume shkrime dhe shume persona me lene pershtypje :idea:
Ate pershtypje kame edhe une DEA :P

ne keto mendime ju bashkangjitem edhe une,

halla e madhe
21-06-05, 21:37
Fjala "ROD" po me le pershtapje sonte :wink:

DEA
21-06-05, 21:38
Fjala "ROD" po me le pershtapje sonte :wink:
Edhe mua po, dhe me shtyri ti perdor edhe ca te tjera :lol:

halla e madhe
21-06-05, 21:38
Fjala "ROD" po me le pershtypje sonte :wink:

Arb
21-06-05, 21:40
feminizmi ka marr ere ne Dardani...

DEA
21-06-05, 21:43
feminizmi ka marr ere ne Dardani...
Pershtypja e juaj apo?

Arb
21-06-05, 21:45
Po bre...

DEA
21-06-05, 21:48
Po bre...
Ani de thuaje mos ngurro :roll:

Arb
21-06-05, 21:50
Pse a nuk e thashe a...?

DEA
21-06-05, 21:51
Si me gjysme zeri :lol:

Luana
21-06-05, 21:51
A e din qka po me len pershtypje me se shumti , hajt qellojeni pra :?:

DEA
21-06-05, 21:52
A e din qka po me len pershtypje me se shumti , hajt qellojeni pra :?:
Me pret ne 700 vende, pse mundem me ja qellu, po hajt benu "fair" e tregona :wink:

Arb
21-06-05, 21:52
Si me gjysme zeri :lol:

Nuk me paske ni mire, me altoparlant e thashe ate gje...

DEA
21-06-05, 21:55
Si me gjysme zeri :lol:

Nuk me paske ni mire, me altoparlant e thashe ate gje...
Ateher qenkam shurdhuar une :lol: ...

Arb
21-06-05, 21:57
ke pershtypjen e njejte edhe ti?

DEA
21-06-05, 22:01
ke pershtypjen e njejte edhe ti?
Si mendon,qe jam shurdhua, jo moreeeeeeeeeeee

Arb
21-06-05, 22:02
rreth feminizmit de....

Luana
21-06-05, 22:04
A e din qka po me len pershtypje me se shumti , hajt qellojeni pra :?:
Me pret ne 700 vende, pse mundem me ja qellu, po hajt benu "fair" e tregona :wink:

hmmm po me lojn pershtypje me se shumti keta qe jan KYQ msheftas ne FD :lol: :lol: :lol:

DEA
21-06-05, 22:04
rreth feminizmit de....

Se di, ndoshta po e shoh se pakica "muskulizmit" tentojne te jene "Dominant"

Arb
22-06-05, 02:07
A e din qka po me len pershtypje me se shumti , hajt qellojeni pra :?:
Me pret ne 700 vende, pse mundem me ja qellu, po hajt benu "fair" e tregona :wink:

hmmm po me lojn pershtypje me se shumti keta qe jan KYQ msheftas ne FD :lol: :lol: :lol:

vetekritika, sen i mire...

Luana
22-06-05, 02:15
vetekritika, sen i mire...

Ka qellu haleti i mire :wink: :lol: :lol: :lol:

Arb
22-06-05, 02:26
vetekritika, sen i mire...

Ka qellu haleti i mire :wink: :lol: :lol: :lol:

Eh de...

LEDHATIMI
22-06-05, 03:24
Kam pershypje se vetkritika eshte shume sen i mire, sidomos nese jemi autokritik edhe ne veper, cka eshte sen i rralle per fat te keq :(

LEDHATIMI
23-06-05, 11:24
kam pershtypje se ma mire eshte me shku me vizitu dhomen e gjumit :o

M_u_k_i
23-06-05, 11:51
drita a e din qa kom pershtypje prej teje qe e ke qit dr1ta 1 nishin qe e ke qit se qitshe bile pesshe 5 se ne shkoll nashti 5 e ke pas hehe

dr1ta
23-06-05, 11:59
drita a e din qa kom pershtypje prej teje qe e ke qit dr1ta 1 nishin qe e ke qit se qitshe bile pesshe 5 se ne shkoll nashti 5 e ke pas hehe

He he he nuk dua te lavdohem qy :D

M_u_k_i
23-06-05, 12:12
heheheh ani kesh e thot nuk dua te levdrohem heheh

Murgesha
23-06-05, 17:02
Kam pėrshtypje se krejt dikush po na kqyrė. :roll: :roll:

lazdrani
23-06-05, 18:17
Tema e Murgeshes Ekspozita2050
Tema e Nakit-Nje Intervju
Tema e Gentianes-Shoqeria e Vertet
Tema e Honesty-Largesia ndermjet dy partnerve
Tema e Albana-Nje fjale e UrteJane keto tema qe me kane lene pershtypje te mire ne Forum :wink:

Murgesha
23-06-05, 18:24
Telepati sigurisht, por gjatė leximit tė temės Sikur tė isha i padukshėm pata mendjen tek ti Lazdran. :lol: :lol:

Naki
24-06-05, 09:33
Kjo thėnje autoktone e Halles sė Madhe :arrow: Muzika eshte per mua "INFUZION direkt i damarve te shpirtit".

turisti
04-07-05, 00:43
Fjalet e Murgeshes te nderuar: Turist dhe Mbret.


Murgeshe,faleminderit publikish nga zemra per keto fjalet.Me respekt,
TURISTI. :P

dr1ta
20-10-05, 00:01
Turisti shkroi:

Kismet,ne jete nuk dihet,a ndoshta dhe jemi takue,hec e dije..... :wink:


Shume sweettt :) :) :)

turisti
20-10-05, 00:03
Turisti shkroi:

Kismet,ne jete nuk dihet,a ndoshta dhe jemi takue,hec e dije..... :wink:


Shume sweettt :) :) :)

Flm,sheqer qike. :P

dr1ta
20-10-05, 00:05
Turisti shkroi:

Kismet,ne jete nuk dihet,a ndoshta dhe jemi takue,hec e dije..... :wink:


Shume sweettt :) :) :)

Flm,sheqer qike. :P

Flm juve sheqer man :P :)

turisti
20-10-05, 00:15
Turisti shkroi:

Kismet,ne jete nuk dihet,a ndoshta dhe jemi takue,hec e dije..... :wink:


Shume sweettt :) :) :)

Flm,sheqer qike. :P

Flm juve sheqer man :P :)

Hahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahahaahahahahahah-faleminderit :P shume. :P

Luana
20-10-05, 15:03
Me ka len pershtypje nji person i Dardanis , po e pres me kohe qe te kthehet ne mesin ton por siq po e shoh ncuk :(

turisti
20-10-05, 15:10
Me ka len pershtypje nji person i Dardanis , po e pres me kohe qe te kthehet ne mesin ton por siq po e shoh ncuk :(

:roll:

vjeshta
20-10-05, 15:10
Me ka len pershtypje nji person i Dardanis , po e pres me kohe qe te kthehet ne mesin ton por siq po e shoh ncuk :(

:roll:

Une nuk te pasna lan a :?:

turisti
21-10-05, 21:36
Me ka len pershtypje nji person i Dardanis , po e pres me kohe qe te kthehet ne mesin ton por siq po e shoh ncuk :(

:roll:

Une nuk te pasna lan a :?:

:roll: :roll:

vjeshta
21-10-05, 21:37
Me ka len pershtypje nji person i Dardanis , po e pres me kohe qe te kthehet ne mesin ton por siq po e shoh ncuk :(

:roll:

Une nuk te pasna lan a :?:

:roll: :roll:
U rrotulloft bota rreth teje :wink:

schütze
21-10-05, 21:56
Pershtypjen me te mir nga forumi me ka lan Drita :wink:

Tomori
21-10-05, 21:58
"doGzona" me temen:
doGzonaPostuar: Mon Oct 03, 2005 12:03 am Titulli i mesazhit:
DARKA E KRENEVE TE MALSISE E NGJARJE TE TJERA .
--------------------------------------------------------------------------------

DARKA E KRENĖVE TĖ MALSISĖ E NGJARJE TĖ TJERA


-Shume me ka lene pershtypje kjo tema "doGzones" :wink: :lol: :lol:

dr1ta
21-10-05, 22:51
Pershtypjen me te mir nga forumi me ka lan Drita :wink:

:roll: kur ashtu ? :P :lol:

Tomori
21-10-05, 23:05
Pershtypjen me te mir nga forumi me ka lan Drita :wink:

:roll: kur ashtu ? :P :lol:
pardje,,,, "dr1ta" si te kam a je mire :wink:

uliksi31
22-10-05, 05:06
"doGzona" me temen:
doGzonaPostuar: Mon Oct 03, 2005 12:03 am Titulli i mesazhit:
DARKA E KRENEVE TE MALSISE E NGJARJE TE TJERA .
--------------------------------------------------------------------------------

DARKA E KRENĖVE TĖ MALSISĖ E NGJARJE TĖ TJERA


-Shume me ka lene pershtypje kjo tema "doGzones" :wink: :lol: :lol:

Ani Tomor, kur po na vje ne Malsi te Madhe.Bile e perjeto LIVE nje darke te ngjajshme. :lol:

uliksi31
22-10-05, 05:09
Me kane lene pershtypje; fjalet e Urates te pershendetjet e fundit Uliksit.

schütze
22-10-05, 20:29
Pershtypjen me te mir nga forumi me ka lan Drita :wink:

:roll: kur ashtu ? :P :lol:
shum here :wink: :lol:

dr1ta
22-10-05, 23:34
Pershtypjen me te mir nga forumi me ka lan Drita :wink:

:roll: kur ashtu ? :P :lol:
shum here :wink: :lol:

:D

Murgesha
22-10-05, 23:38
Kam pėrshtypje se Dhitė e kanė njė kuptim.

Domira
22-10-05, 23:43
Kam pershtypjen se dhite kane shume kuptime :wink: :cry: :cry:

rafet llapjani
23-10-05, 00:02
:roll: :roll:

luckyman
17-05-07, 15:41
Kam pershtypje se ne ket forum ka shumé forumista me nga dy tre emra(nickname)?!!!!!!

Trina_1
09-12-08, 19:00
Avatari qe kam .......... me kujton ty :wink: edhe ty Rrushe .........

Jana
09-12-08, 19:35
Shum sene ka qe em lojn pershtypje..prandaj edhe rri shum ketu...
Bisedat me njeri-tjetrin....
si dhe postime te ndryshme qe mesoj nga to....

elvio
25-03-11, 22:56
Pershtypje???

Teksa me pelqen e bardha ngjyre,s'po kam frike as boren!!!

Sa per forumin,aq sa ka meriten,,,,,edhe une bashke me te.

Gjej shkrime te bukura ato qe s'jane me kopje,edhe humb kohen ne to,edhe varet pesha qe ka,sikurse edhe ato me humor qe me japin nje te qeshme te ftohte.

Pershtypje fokusimi i tepert i te ndjekurit pas,qofte per stilin ironik,edhe qofte me ate te flirtrimit.

Argumentime fantastike te disave qe dijne te reagojne ne castin e duhur,me fjalet e duhura,edhe debatet brenda normave te ndergjegjies(HAJDEDE)instiktivisht me erdhi ne mendje.
Pershtypje shoqeria e ndertuar qe tregojne plot mirekuptim,edhe njohurite e nje pjese antaresh ne fusha te ndryshme.

Pershtypje pafund,por te parendesishme,,,,,,,

Jana
27-03-11, 10:16
Pershtypja e par ... shum nga kta antar qe kan postu en fillim s'pi njo ..

... me ben peshrypje debati qe e zhvillojm ketu ...dhe pa dyshim shum shkrime te sia antareve ketu ...

Albonita
27-03-11, 11:13
Mengjesi i sotem....me biseden ce kisha me Vellan... reth 1 ore!

AliSia
27-03-11, 11:30
Nje Enderr shume here e shof te njejten enderr..:tongue:;)

elvio
27-03-11, 12:21
Piket e dhena pa emer,edhe s'kuptoj pse arsyen:smile:.

A thua pa qellim:rolleyes:

elvio
31-03-11, 20:31
Biseda e zhvilluar me nje perfaqesues te nje force politike ketu ,,,,,,,,,duke me thene ne lidhje me ekonomine qe eshte pertoke edhe tha.

''JU E KINI NJE GURE REZERVE,,vendin tuaj,por ketu c'do behet???


U ndieva mire,edhe pse s'reagova!!:smile:

AliSia
31-03-11, 21:35
..Nje tel qe me ka thirrur nje Shoqe..!

elvio
05-04-11, 13:31
Pershtypje???

Habitem me veten,pasi sapo bej indetifikim ne forumin dardan me humb deshira te bej nje koment qofte e shoqeruar me nje ikone (simbol humori).

E vetme arsye lajmi per te ndjerin BOND.

Edhe pse se njihja me duket si kuti shahu qe mungon Mbreti.:smile:

desert
05-04-11, 13:43
kam pershtypje qe keni bere nje pershkrim shume komplete me kete :
"Edhe pse se njihja me duket si kuti shahu qe mungon Mbreti." te njejetin mendim pata edhe une por qe ti e shtjellove shume mire!

~AnnA~
05-04-11, 16:39
Pershtypje???

Habitem me veten,pasi sapo bej indetifikim ne forumin dardan me humb deshira te bej nje koment qofte e shoqeruar me nje ikone (simbol humori).

E vetme arsye lajmi per te ndjerin BOND.

Edhe pse se njihja me duket si kuti shahu qe mungon Mbreti.:smile:

Shkrimet e elvios, qe te lejne pa fryme per aq kohe sa i lexon....

Jana
12-04-11, 23:03
..em len gjithqka e pazakont ...

emine
14-05-11, 21:29
Babai dhe i biri janė duke ecur nėpėr pyll .

Nė njė moment fėmija pengohet dhe bie .

Dhimbja ishte e fortė dhe ai filloi tė bėrtasė " Ahhhhh "

Ai shtangu i habitur kur dėgjoi njė zė t'i kthehej nga mali " Ahhhhh "

Plot kureshtje thirri " Kush jeni ju ?"

Por e vetmja pėrgjigje qė ai mori ishte : " Kush jeni ju ? "

Kjo e zemėroi pa masė dhe bėrtiti : " Ju jeni frikacak !"

Dhe zėri pėrsėri i pėrgjigjet : " Ju jeni frikacak ! "

I hutuar shikon tė atin dhe i thotė : ēfarė po ndodh ?

I ati i thotė qė tė shikojė me kujdes dhe thėrret : "Tė dua shumė !"

Dhe zėri i pėrgjigjet : " Tė dua shumė !"

Pėrsėri i ati thėrret :" Je i mrekullueshėm !"

Zėri i pėrgjigjet :" Je i mrekullueshėm !"

Djali u befasua por pėrsėri nuk ishte nė gjendje tė kuptonte se ēfarė po ndodhte .

Kėshtu qė i ati filloi ti shpjegojė : Njerėzit e quajnė "Jehonė "por nė tė vėrtetė ajo ėshtė vetė jeta .

Jeta tė jep gjithmonė atė qė ti jep , ėshtė si njė pasqyrė qė tregon veprimet e tua .

A kėrkon Dashuri ? Jep Dashuri !

Dėshiron Mirėsi ? Jep Mirėsi !

Nėse dėshiron qė njerėzit tė jenė tė respektueshėm dhe tė qetė me ty ,ji ti i pari i respektueshėm dhe i qetė !

Mos harro biri im : Ky ligj i natyrės zbatohet nė ēdo aspekt tė jetės sonė !

Nė tė mirė e nė tė keq ti do tė marrėsh gjithmonė atė qė jep !
http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=554044f62318214218a0abbbce01468d&url=http%3A%2F%2Fi55.tinypic.com%2Fmsddeo.jpg

emine
14-05-11, 21:40
Njė ditė , njė vrimė e vogėl u shfaq nė njė fshikėz ; njė burrė qė po kalonte aty rastėsisht , filloi tė shikojė fluturėn e re qė pėr disa orė u pėrpoq tė dilte nga vrima e vogėl.
Pas njė kohe tė gjatė , u duk sikur ajo u dorėzua , vrima kishte tė njėjtėn madhėsi me trupin e saj .
Dukej qartė qė flutura kishte bėrė tė pamundurėn pėr tė dalė , dhe nuk kishte asnjė mundėsi tjetėr .
Atėherė burri vendosi ta ndihmojė fluturėn , mori njė shkop tė vogėl dhe e zgjeroi vrimėn .
Flutura doli menjėherė .
Por , trupi i saj ishte i vogėl dhe i tkurrur , krahėt i kishte pak tė zhvilluara dhe nuk mund t'i rrihte fort .
Burri shpresoi se nė ēdo moment flutura do tė hapte krahėt dhe do tė fillonte tė fluturonte .
Nuk ndodhi asgjė !
Ndėrkohė flutura e kaloi pjesėn tjetėr tė jetės sė saj duke u tėrhequr nėpėr tokė me njė trup tė tkurrur dhe krahė fare pak tė zhvilluar .
Ajo nuk mundi tė fluturonte kurrė !
Ajo ēka burri nuk kuptoi , pavarėsisht aktit tė tij tė mirėsisė dhe qėllimit pėr ta ndihmuar ishte qė flutura me anė tė sforcimit pėrcillte nė krahėt e saj lėngun e trupit , i cili do t'i zhvillonte krahėt pėr tė fluturuar .
Pėrpjekja ndonjėherė, ėshtė shumė e nevojshme pėr jetėn tonė .
Nėse do tė jetonim jetėn tonė pa patur as edhe njeherė pengesa , ne do tė ishim tė kufizuar .
Nuk do tė mund tė ishim kurrė tė fortė ...Nuk do ishim nė gjendje tė " fluturonim " kurrė !!!

emine
01-06-11, 18:16
http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=0d1ef5b930a5013d7a684cc257140b91&url=http%3A%2F%2Fi54.tinypic.com%2Fv614x1.jpg (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftinypic.com%2F%3Fref%3Dv614x1&h=f20ba)


Njė grua e bukur duhet tė ngutet tė thyejė pasqyrėn e saj.

Jana
01-06-11, 20:46
... nje njeri me sjellje njerzore ...

LaCoStA
02-06-11, 09:13
..... me bejne (lėn) veprat e mire

tipi engjellor
02-06-11, 13:48
.....me ka lene karakteri e morali yt.....

AliSia
02-06-11, 18:41
......shume fjale me mbeten dhe shume gjera,te mire..!:(

Albonita
02-06-11, 20:02
Pershtypje....ce isha sot ne Dardania..dhe Mbreme....e tani esht pershtypja me ju pershndet gjithVe duke ju deshiruar nje Mbramje te cete....Mireulixefshim herav tjera.....Bb --------> AlbonitA.

AliSia
02-06-11, 22:25
... me kan bere .disa postime qe i lexova.!!!!!!!!!!!!

emine
02-06-11, 22:51
mu sme beri asgje sote pershtypje,po sdi pse a pershtypje me vesh une fustan se:biggrin: insonat sen i keq lakmojne gjeth

Hajra
03-06-11, 17:07
Ich nehme Dich an
Dich.

Nicht ein ideales Traumbild von einem Supermann, einer Superfrau.
Es ist auch nicht der kindliche Wunsch nach der weiter verwöhnenden Mutter,
nach dem starken, beschützendem Vater.
Ich meine wirklich dich:
diesen leibhaftigen Menschen neben mir.
Dich mit Haut und Haaren,
mit dem Grübchen am Kinn
und den zusammengewachsenen Brauen,
mit Deinem Charme und Deinen Macken
mit Deinen Pickeln und Deinen Schweißfüßen.
Dich nehme ich an.
So wie Du bist.
Nicht so wie ich Dich gerne hätte.
Ich betrachte Dich nicht als mein Erziehungsprojekt.
Ich liebe Dich nicht mit Bedingungen“ wenn Du...“.
Ich nehme Dich an
mit Deiner Kinderstube und Deinen Manieren.
Mit dem, was Du gelernt hast,
und mit dem was Du nicht gelernt hast.
Mit Deiner Vorliebe für Schokolade,
und Deiner Angst vor Seilbahnfahren.
Mit Deinen Stärken und mit Deinen Schwächen,
mit Deiner Sonnenseite und mit Deinem Schatten.
Ja, auch das nehme ich an,
was Du selbst nur schwer annehmen kannst an Dir.
Alles, was zu Dir gehört:
wie Du Dich entwickelt hast,
wie Du jetzt bist,
wie Du sein wirst in zehn Jahren.

Ich nehme Dich an.
Dich. Diesen erwachsenen, verwachsenen,
nie ausgewachsenen, immer weiter wachsenden,
stacheligen, zärtlichen, spröden, herzlichen,
unausstehlichen, liebenswerten, lebendigen,
menschlichen Menschen.
Dich nehme ich an.

so wie Du bist...
__________________

emine
08-06-11, 18:53
Nuk ėshtė e vėshtirė tė sakrifikosh gjithcka pėr dikė.. por e vėshtirė ėshtė tė gjesh dikė pėr tė cilin ..ja vlen tė sakrifikosh gjithēka..!

Kaqanikasja
08-06-11, 18:55
Pershtypje te mira mkan lene shum miq ketu

Domira
08-06-11, 22:48
Pershtypje ka per cdo dite nga dicka....por dje me ka len pershtypje dicka qe nuk me hiqet nga mendja

jEtA_1
09-06-11, 09:34
.....pershtypjet e mija ne ket forum jane nga ata forumista qe shkruajn dicka reale per jeten apo familjen e tyre qe tregoj dicka nga realiteti ........

elvio
09-06-11, 11:57
Pershtypje,,,,,,,

Nuk do i referohesha shume virtualitetit ,me supozime por me ngjarje konkrete.

Do permend nje ngjarje qe pashe ne Shqiperi para pak ditesh.

Isha per nje vizite te mjeku okulist qe isha shoqerues i nje te afermi tim,pasi kisha lene takim,edhe nderkohe qe prisja ne radhe mjekja doli edhe foli me nje paciente e cila vinte nga fshati,sepse permendi emrin e fshatit ku jetonte e i tha.

Vertete,,,,,,,

Po iu pergjigj mjekja,edhe me zgjoi kureshtjen te degjoja c'tha.

I tha mjekja qe duhet kryer nderhyrje kirurgjikale ne pjesen e hundes,pasi i kish bllokuar kanalin e shikimit,edhe operacioni kryhet ne Itali-Greqi-Gjermani,mos them Rusi i tha se kushton shume.

Vajza ish veshur jo mire,edhe e shoqeronin prinderit e saj qe ishin ne moshe rreth 65,por te keputut ne fizik.

Vajza iu kthye te atit edhe e keputur ne fytyre e prishur,i tha.
Aman babi c'na gjeti,,,,,

Ajo pamje krejt pafajesi me ate mynyre se si e tha me shoqeroi gjithe diten ajo embleme,edhe e tregova ne familje qe te them u ndien keq edhe ata kur e thash.

Akoma sikur e shoh,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kurajo i jepte i ati,por kur tha ajo qe c'fare halli kemi ne babi,edhe shiko c'na del.

Operacioni flitej rreth 20 mije euro,edhe ata s'kishin 20 mije leke.

Nje dicka qe me la pershtypje,edhe erdha ta ndaj me ju dardane.:smile:

Jana
09-06-11, 16:13
Pershtypje,,,,,,,

Nuk do i referohesha shume virtualitetit ,me supozime por me ngjarje konkrete.

Do permend nje ngjarje qe pashe ne Shqiperi para pak ditesh.

Isha per nje vizite te mjeku okulist qe isha shoqerues i nje te afermi tim,pasi kisha lene takim,edhe nderkohe qe prisja ne radhe mjekja doli edhe foli me nje paciente e cila vinte nga fshati,sepse permendi emrin e fshatit ku jetonte e i tha.

Vertete,,,,,,,

Po iu pergjigj mjekja,edhe me zgjoi kureshtjen te degjoja c'tha.

I tha mjekja qe duhet kryer nderhyrje kirurgjikale ne pjesen e hundes,pasi i kish bllokuar kanalin e shikimit,edhe operacioni kryhet ne Itali-Greqi-Gjermani,mos them Rusi i tha se kushton shume.

Vajza ish veshur jo mire,edhe e shoqeronin prinderit e saj qe ishin ne moshe rreth 65,por te keputut ne fizik.

Vajza iu kthye te atit edhe e keputur ne fytyre e prishur,i tha.
Aman babi c'na gjeti,,,,,

Ajo pamje krejt pafajesi me ate mynyre se si e tha me shoqeroi gjithe diten ajo embleme,edhe e tregova ne familje qe te them u ndien keq edhe ata kur e thash.

Akoma sikur e shoh,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kurajo i jepte i ati,por kur tha ajo qe c'fare halli kemi ne babi,edhe shiko c'na del.

Operacioni flitej rreth 20 mije euro,edhe ata s'kishin 20 mije leke.

Nje dicka qe me la pershtypje,edhe erdha ta ndaj me ju dardane.:smile:


...s'ki pas faj ...
... me pas mundesi ne raste te till me ju ofru ndihm ..ska me mir ...por ...

emine
21-06-11, 20:35
Du bis ein EigenSinnige frau

Hajra
22-06-11, 19:08
....deri sa udhetoja me beri pershtypje pejzazhi qe mu shfaq gjat perendimit te diellit, ishte diqka mahnitese, bukuri e rralle qe vetem nje force e jashtezakonshme munde te krijoi ate.Derisa po shijoja ate bukuri vetevetiu mendova po sikure te eksplodoi apo shperthej ai ylle siqe bejne yjete tjera, gjdo gje ne kete bote do te ngrinte jeta nuk do te egzistonte me, pa dashje thashe i madhe eshte ai i cili krijoi gjdo gje perfshire edhe ne.

Kaqanikasja
22-06-11, 19:09
Me beri pershtypje qe hajra koka dok ketu pari

elvio
22-06-11, 19:12
Urimet e marra sot!

Kalimero
22-06-11, 20:22
Urimet e marra sot!

Qiiiish qiiiiiiish!!!A urimet e marra:eek: a urimet e marrura be dejuz se bash pum intereson ,hajt hajt karzam dee :biggrin:

Kaqanikasja
23-06-11, 10:41
me bejne postime e Kalimeros qe rral her i kuptoj se qka shkruan pa keqkuptime ama pse bre kshtu ehehehhe

Kalimero
23-06-11, 20:08
me bejne postime e Kalimeros qe rral her i kuptoj se qka shkruan pa keqkuptime ama pse bre kshtu ehehehhe

viq pur qef edhe me thonen ti pse ,hee:biggrin:

Kaqanikasja
24-06-11, 08:50
http://natural-smiling.com/Images/default/Frau_Home.png

njerezit e buzeqeshur

elvio
24-06-11, 12:40
Qiiiish qiiiiiiish!!!A urimet e marra:eek: a urimet e marrura be dejuz se bash pum intereson ,hajt hajt karzam dee :biggrin:Te marra per ditelindjen pikerisht Kalimero
:smile:

Te iku interesimi Kalinihto:biggrin:

emine
24-06-11, 22:04
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179839_189595424402251_185989181429542_614886_5546 324_n.jpg

elvio
03-07-11, 22:12
Udhetimi i gazetareve me tren,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,LIBERALIZIMI I VIZAVE!!

Jana
08-07-11, 12:42
...shum shum t'mir em ka lan dje Shkupi ...

elvio
10-07-11, 12:09
Vajza 6 vjece humbi jeten nga pickimi i gjarprit.

Kjo!!!

emine
11-07-11, 21:41
Asgje si dikure,,,,

AliSia
13-07-11, 17:17
Pershtypje sot me beri Forumi qe kam Postuar shume..:cool::rolleyes:

AlbaSoft
13-07-11, 17:20
Kaffeja qe ma sjelli Alisia

Luana
13-07-11, 18:08
Fshati i Oqeanit ....:biggrin:

Oqeani
13-07-11, 19:00
Fshati i Oqeanit ....:biggrin:


A ishte si ne Chicago City ahahh Per ate e quajne tash - Chicago Vilage hahahah - Me rrokaqiej - Selam andej .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

AliSia
14-07-11, 19:26
Sot shume gjera me kan bere..!!

emine
14-07-11, 20:35
si maltretojne psiqiken e lodhte disa njerz ,

Skyfter
17-07-11, 17:21
Shum prej botes arabe i drejtohen cdo vit botes evropiane , asaj bote qe ata kan zili dhe do donin qe dhe ata te ishin te till, dhe per faktin se nuk jan te till,bejn cmos per te ardhur deri ne dyert e evropes, dhe kur evropa i mbush barkun... me buk dhe i ofron te drejta te barabarta, keta dehen aq shum nga buka saqe harrojn arsyen se pse kan ikur nga shtepit e tyre, dhe mundohen me gjak e shpirt, te vendosin ato zakone dhe tradita qe perdornin dikur ne te kaluaren e tyre fatkeqe!

Autorin se tregoj :biggrin:

Oltiana1
17-07-11, 17:47
Pėrshtypje njė reputacion i Skyfterit , pėrshtypje tė keqe kuptohet ....

Skyfter njė gjė ta them , nuk ke fare tė drejt me thėnė ashtu ... eee qė mė dukesh i vogėl nė shkrime nuk kam ēka tė bėj , sepse arsyen pse mė ke ofenduar e ke treguar herėt .

Ti mua asgjė nuk mė bėn me atė gjuhė vulgare , por veē budallallėkun tėnd po e tregon ...

Mos paēa punė me njerėz sikurse ti , shporru pėr Zotin se shkrimet e tua nuk lexohen , tung !!!

Skyfter
17-07-11, 17:50
Pėrshtypje njė reputacion i Skyfterit , pėrshtypje tė keqe kuptohet ....

Skyfter njė gjė ta them , nuk ke fare tė drejt me thėnė ashtu ... eee qė mė dukesh i vogėl nė shkrime nuk kam ēka tė bėj , sepse arsyen pse mė ke ofenduar e ke treguar herėt .

Ti mua asgjė nuk mė bėn me atė gjuhė vulgare , por veē budallallėkun tėnd po e tregon ...

Mos paēa punė me njerėz sikurse ti , shporru pėr Zotin se shkrimet e tua nuk lexohen , tung !!!hauhauhauahuahauahau hauahuahauahaaaa ......

pihh sa e paftyre qe je, pse e publikon ate cka ta them pv.-rep.?:rolleyes:


Pershtypje, temperamenti i Oltes :tongue:

Oltiana1
17-07-11, 17:53
hauhauhauahuahauahau hauahuahauahaaaa ......

pihh sa e paftyre qe je, pse e publikon ate cka ta them pv.-rep.?:rolleyes:


Pershtypje, temperamenti i Oltes :tongue:

Ti nuk je askushi pėr mua , dhe forumi yt nuk ėshtė me thėnė " Ti e Idila largohuni " ...

Normal qė duhet me u larguar se as unė e as Idila nuk jemi kategori e jotja dhe e shumicės kėtu ...

Tung e mos mė shko nerva ore i pavlerė !!!!!

Skyfter
17-07-11, 18:00
Ti nuk je askushi pėr mua , dhe forumi yt nuk ėshtė me thėnė " Ti e Idila largohuni " ...

Normal qė duhet me u larguar se as unė e as Idila nuk jemi kategori e jotja dhe e shumicės kėtu ...

Tung e mos mė shko nerva ore i pavlerė !!!!!

Ti para se me kuptu kuptimin e botes virtuale duhet ta qetesojsh shpirtin ne at reale. Nese nuk e kupton humorin trego e mos e lodh me shkru ma shum. ok.?

tung.

Kaqanikasja
17-07-11, 18:09
me bjene pershtypje shum postime te fourmistave ketu

Zero Cool
18-07-11, 19:33
:eek: Oltinana & Skyfteri :eek:

AliSia
18-07-11, 21:20
Nje Femer qysh ja dha Partnerit nje shpulle ne faqe syt xixa ja beri !!! No Comment

emine
18-07-11, 21:21
Nje Femer qysh ja dha Partnerit nje shpulle ne faqe syt xixa ja beri !!! No Comment
tu paska shishum me ja dhan ehe ti najkujna:biggrin:

Zero Cool
18-07-11, 21:23
Nje Femer qysh ja dha Partnerit nje shpulle ne faqe syt xixa ja beri !!! No Comment

se besoj :biggrin:

AliSia
18-07-11, 21:24
tu paska shishum me ja dhan ehe ti najkujna:biggrin:

Jo Emine nuk jam asi tipi, po mire ja boni se Mashkujt shume i hapin syet edhe pse jan me partnere .!! Ishall Shqiptar nuk r bojn veten ashtu:biggrin:

AliSia
18-07-11, 21:26
se besoj :biggrin:

Syt xixa ja boni edhe mu knaq zemra mu e disave:biggrin:

Zero Cool
18-07-11, 21:33
Syt xixa ja boni edhe mu knaq zemra mu e disave:biggrin:

epo e paska bo xheloze si duket :smile:

naten, se ika edhe une

Oltiana1
19-07-11, 10:55
:eek: Oltinana & Skyfteri :eek:

Zero ēka po ēuditesh ?! hahahahhaah :)

Pėrshtypje fjalėt dhe respekti i dikujt ( hmmm , shpesh po them me veten " Pse nuk janė tė gjithė kėshtu ?!" )

Skyfter
19-07-11, 11:05
Zero ēka po ēuditesh ?! hahahahhaah :)

Pėrshtypje fjalėt dhe respekti i dikujt ( hmmm , shpesh po them me veten " Pse nuk janė tė gjithė kėshtu ?!" )

a nime? hera e pare dhe e fundit qe lejoj te me fyen pa te bo hiq send :rolleyes: ....

Ps. mos shaj se ankohem tek Stafi.


s'te pershendes hiq.


tung.

Oltiana1
19-07-11, 11:14
a nime? hera e pare dhe e fundit qe lejoj te me fyen pa te bo hiq send :rolleyes: ....

Ps. mos shaj se ankohem tek Stafi.


s'te pershendes hiq.


tung.

Me pas qenė njė qė tė fyej , pa tė fyer se kisha lėnė , veē me tė treguar si ndihet njeriu kur tė fyhet nga dikush pa pikė faji ...

Po as nuk po e dua pėrshėndetjen tėnde edhe fjalėn "Tung" merre me vete se nuk mė duhet :biggrin:

Qarrkullo dika tjetėr tash :):):)

Skyfter
19-07-11, 11:17
Me pas qenė njė qė tė fyej , pa tė fyer se kisha lėnė , veē me tė treguar si ndihet njeriu kur tė fyhet nga dikush pa pikė faji ...

Po as nuk po e dua pėrshėndetjen tėnde edhe fjalėn "Tung" merre me vete se nuk mė duhet :biggrin:

Qarrkullo dika tjetėr tash :):):)

ok. d.m.th. ato shkrimet e djeshit nje faqe mbrapa qenkan komplimente :rolleyes: ...

ok. nga tash te kam ne listen e injorimit :biggrin:

Oltiana1
19-07-11, 11:26
ok. d.m.th. ato shkrimet e djeshit nje faqe mbrapa qenkan komplimente :rolleyes: ...

ok. nga tash te kam ne listen e injorimit :biggrin:

Punė e madhe , me mė dėgjuar mua e dyfishon atė injorim ... se kam frikė qė e largon prapė injorimin e listės :smile:

Skyfter
19-07-11, 11:31
.... qe nuk po mundem me lexu se cka paska thene Olti nr.1 :tongue:

vjeshta
19-07-11, 11:34
...qe nuk po mundem me lexu se qka ka shkru Skyfta !hahhaaa

Oltiana1
19-07-11, 11:36
.... qe nuk po mundem me lexu se cka paska thene Olti nr.1 :tongue:

Rri bre mirė ... mos mė bezdis se ankohem te moderatorėt :biggrin:

Ku nuk kesh Moderatore se pa tė dhėnė pushim nga "Forumi" se kisha lėnė ( kuku ēka ishte ti kėshtu , ore Skyfter ?! mė zi se SKIFTER je dije )

Idealist
19-07-11, 11:37
pershtypje? me ra ne sy nje kategori e poshter, me muskuj te maces

AliSia
19-07-11, 15:23
Asgje per veq e Lodhur..!

Guri i madh
19-07-11, 18:19
Asgje per veq e Lodhur..!kisha nji pershtypje te mir


fatkeqsisht e kisha pas gabim

Oqeani
19-07-11, 22:01
Asgje perpos qqe gjersa isha ulur ne terrace erdhe ....


http://ts2.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=972973281165&id=e9408d57a952a098ad67a819809d5398&url=http%3a%2f%2fi62.servimg.com%2fu%2ff62%2f13%2f 52%2f10%2f36%2fsans_t10.jpg

AliSia
21-07-11, 15:50
Sot disa Japan qe nuk ka shanc ta mesoi asnje Fjale ne gjuhen e tyre..!!!:eek:

emine
25-07-11, 17:37
Dikure isha e rrezuar per dysheme,dhe sa here sgjasja doren me klithme te me ngrihnin lart ,merrja nje te shqelmitur ,duke u gjyku se kisha meritu ashtu,ishin dhe shume paragjykime ishte e tmerrshme,dhe sote kta njerz me afrojne fjal te embla dhe me vlersoje,qudi
me ben pershtypje qe se kam prit ket dit se do vije keshtu,dhe se kam besu se do jem kaq e painteresuar per ato fjal qe dikure i prisja nga ata njerz

romansa
02-09-14, 19:18
...me beri nje vrasje makaber qe kish ndodh ne durres

Ylli-1
03-09-14, 06:39
...Shiu qe ka rene tere naten dhe akoma po bie!

Kaqanikasja
03-09-14, 09:16
komunikimi I mir me njerezimin

Ylli-1
03-09-14, 10:18
Kembengulja e kesaj siper!

Kaqanikasja
03-09-14, 10:48
se e bardha eshte e bardhe dhe e zeza e zeze

Ylli-1
03-09-14, 11:27
Mosardhja sot e romanses dhe LaCostes!

Paradox_13
03-09-14, 12:31
,....nje telefonat sa e pakjarte poaq edhe konfuze....

Kaqanikasja
03-09-14, 14:34
qe paradox paska shkruar pas sa kohe

Ylli-1
03-09-14, 14:43
Qe nuk luan se nuk luan vendit!

romansa
03-09-14, 14:45
Mosardhja sot e romanses dhe LaCostes!

...pershtypje pse mu paska permend emri ketu:biggrin:

Ylli-1
03-09-14, 14:46
Qe po habitet pse ia kam permend emrin!

Kaqanikasja
04-09-14, 14:37
qe Ylli sqenka ketu pari

Paradox_13
08-09-14, 20:04
...nje koment dhe nje falenderim nga keshilli i katunit ma te mire ne bote i len ne...https://www.facebook.com/SadovinaJerlive

.

ssara
08-09-14, 20:16
..........vendtakimet e disa persona!!

Ylli-1
10-09-14, 13:06
...qe askush nuk qenka kendej pari!

Buqja_ch
11-07-20, 23:31
Kurr nuk kisha besu se vjen kjo natė e jam e vetme udhėve te FD
Der mė der ska njeri ✊✊✊✊✊✊

elvio
12-07-20, 09:20
Kurr nuk kisha besu se vjen kjo natė e jam e vetme udhėve te FD
Der mė der ska njeri ✊✊✊✊✊✊

Pershtypja ime eshte se edhe Buqja gaboka . :tongue:

E une hap porten e fd
e mbyll porten e fd-se :biggrin: