PDA

View Full Version : Pse qenja njerėzore posedon komplekse ???


Paganini
29-01-05, 17:31
Shumė nga ne pergjigjemi, "se jemi tė ndėrtuar nga mishi e ashti", po une do thoja a nuk jan edhe kafshėt tė ndėrtuara nga mishi e ashti: po ato nuk kan komplekse, apo pse krauzit tanė jan mė tė ndishėm nė mėnyr qė tė na sjellin deri tek komplekset, pėr mė tepėr do kisha dėshirė ti degjoja dhe mendimet tuaja ...

turisti
23-06-05, 13:49
Shumė nga ne pergjigjemi, "se jemi tė ndėrtuar nga mishi e ashti", po une do thoja a nuk jan edhe kafshėt tė ndėrtuara nga mishi e ashti: po ato nuk kan komplekse, apo pse krauzit tanė jan mė tė ndishėm nė mėnyr qė tė na sjellin deri tek komplekset, pėr mė tepėr do kisha dėshirė ti degjoja dhe mendimet tuaja ...

Kush thot se kafshet nuk kan komplekse???Nese nuk folin,ajo nuk dmth qe nuk ndjejne.

Tomori
23-06-05, 23:51
Shumė nga ne pergjigjemi, "se jemi tė ndėrtuar nga mishi e ashti", po une do thoja a nuk jan edhe kafshėt tė ndėrtuara nga mishi e ashti: po ato nuk kan komplekse, apo pse krauzit tanė jan mė tė ndishėm nė mėnyr qė tė na sjellin deri tek komplekset, pėr mė tepėr do kisha dėshirė ti degjoja dhe mendimet tuaja ...

Kush thot se kafshet nuk kan komplekse???Nese nuk folin,ajo nuk dmth qe nuk ndjejne.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Turisti nuk te kuptoje fare....perse po fut ndjenjen tek kompleksi...
...tek kafshet....mbas teje i bie psh qe kafsha ka vetedije per bukurin e vet dhe per veprimet qe bene....
-Turisti nuk jam dakorte qe kafsha ka ndjejnen e kompleksit?!!
?!!!!!!!!!!!!!!

turisti
24-06-05, 12:35
Shumė nga ne pergjigjemi, "se jemi tė ndėrtuar nga mishi e ashti", po une do thoja a nuk jan edhe kafshėt tė ndėrtuara nga mishi e ashti: po ato nuk kan komplekse, apo pse krauzit tanė jan mė tė ndishėm nė mėnyr qė tė na sjellin deri tek komplekset, pėr mė tepėr do kisha dėshirė ti degjoja dhe mendimet tuaja ...

Kush thot se kafshet nuk kan komplekse???Nese nuk folin,ajo nuk dmth qe nuk ndjejne.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Turisti nuk te kuptoje fare....perse po fut ndjenjen tek kompleksi...
...tek kafshet....mbas teje i bie psh qe kafsha ka vetedije per bukurin e vet dhe per veprimet qe bene....
-Turisti nuk jam dakorte qe kafsha ka ndjejnen e kompleksit?!!
?!!!!!!!!!!!!!!

Po a? Si mundesh me urrejt me te mirin se ti,me te pasurin,me te popullarizuarin nese nek je i kompleksuar,dhe nga vjen kompleksi:nga ndjenja e gjelozise,ose ndoshta nga "bamiresia e tepert",ja nga deshira per te qene dikushi ja para cdokujt...e,ashtu dhe nga kendi i kafshve ne dukemi qesharake,te pakuptuar,te kompleksuar,te eger dhe te shumtuar ne shume drejtime,nese e kupton,a po merr vesh ajo... :P :wink: