PDA

View Full Version : Enderren qe pashe mbreme ishte!!


Faqet : [1] 2

IceGirl
01-02-05, 14:51
Te dashure anetare e ketije forumi desha te hapi kete teme per enderrat... shpresoje se do ju pelqeje dhe do te kaloni caste te kendeshme duke treguar enderrat qe keni pare gjate nates...c'fare i keni pare dhe me kend... dhe duke treguar njeri-tjetrit demethenien e tyre pasi qe enderrat jane pjese e jetes sone te perditshme.

Spresoje se do kaloni sa me mire :)

Ju pershendes :)

Mafiozi
01-02-05, 19:57
E kam pa nje enderr interesante mbrem :lol:

Isha ne Austri ne skijim me Drenicakun, do vajza para nesh, kukukukuku sa shpejt shkojshin skijat :lol: :lol: :lol:


PS. Faleminderit per tem IceGirl :D

IceGirl
01-02-05, 20:08
E kam pa nje enderr interesante mbrem :lol:

Isha ne Austri ne skijim me Drenicakun, do vajza para nesh, kukukukuku sa shpejt shkojshin skijat :lol: :lol: :lol:


PS. Faleminderit per tem IceGirl :D

heheheh a mund i nxut more vajzat :lol:


Ju faleminderit Mafiozi Te pershendes :)

Mafiozi
01-02-05, 20:11
E kam pa nje enderr interesante mbrem :lol:

Isha ne Austri ne skijim me Drenicakun, do vajza para nesh, kukukukuku sa shpejt shkojshin skijat :lol: :lol: :lol:


PS. Faleminderit per tem IceGirl :D

heheheh a mund i nxut more vajzat :lol:


Ju faleminderit Mafiozi Te pershendes :)Po moj qysh jo, normal qe i zunem, vetem shum kem hjek :lol:
Do ta veti Drenicakun mos e ka pa edhe ai ket enderr :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
01-02-05, 20:15
Pasi n'gjum von mbrem kam shkue
e gjith nata tuj enderrue
me sy mshel por me shum hap
nje kaproll e kisha kap
gjith kujtoja se po i jap miell
aty pran ish dhe Ice Girl
kur ja nisa me ja then 2 fjal
ather gjumi me ka dal
kisha qen permbi PC
po harroj shpesh per me u shtri.

Mafiozi
01-02-05, 20:20
Pasi n'gjum von mbrem kam shkue
e gjith nata tuj enderrue
me sy mshel por me shum hap
nje kaproll e kisha kap
gjith kujtoja se po i jap miell
aty pran ish dhe Ice Girl
kur ja nisa me ja then 2 fjal
ather gjumi me ka dal
kisha qen permbi PC
po harroj shpesh per me u shtri.


Hahahahhaahahhahahhaahahaaaaa

Forumi nuk po na len rahat as ne gjum :lol: :lol:


:wink:

Drenicaki
01-02-05, 20:26
E kam pa nje enderr interesante mbrem :lol:

Isha ne Austri ne skijim me Drenicakun, do vajza para nesh, kukukukuku sa shpejt shkojshin skijat :lol: :lol: :lol:


PS. Faleminderit per tem IceGirl :D
Ti don me than qe ajo e imja gjithashtu ėnderr ishte ,mund ta quajsh ashtu edhe pse per mua ishte realitet e per ty enderr por jemi larg qe ta dokumentoi , por ti vazhdo endrrat e tua te bukura! :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
01-02-05, 20:28
Tybe kam harruarr se ēka nė tėrėsi kam ėndėrruarr mbrėmė.
Icegirl na paske ba borgjli me flejt me lapsė e fletore moj tani e tutje. :wink:

IceGirl
01-02-05, 20:40
Tybe kam harruarr se ēka nė tėrėsi kam ėndėrruarr mbrėmė.
Icegirl na paske ba borgjli me flejt me lapsė e fletore moj tani e tutje. :wink:

hehehe jo a din si ja bene si te zgjohesh nga gjumi drejt e ne PC
e hyne ketu e tregona enderren :)

Mafiozi
01-02-05, 20:46
E kam pa nje enderr interesante mbrem :lol:

Isha ne Austri ne skijim me Drenicakun, do vajza para nesh, kukukukuku sa shpejt shkojshin skijat :lol: :lol: :lol:


PS. Faleminderit per tem IceGirl :D
Ti don me than qe ajo e imja gjithashtu ėnderr ishte ,mund ta quajsh ashtu edhe pse per mua ishte realitet e per ty enderr por jemi larg qe ta dokumentoi , por ti vazhdo endrrat e tua te bukura! :lol: :lol: :lol: :lol:


Shuj bre se po me vjen marre me tregu qe ishte realitet :lol:
Thash te tregoj kishe esht enderr :lol: :lol:

Mos ki dert se tybe realitet esht, vetem jo ne skijim :D
Bash me pa ti ket gjendje, tu duket vetja ne enderr :lol: :lol: :lol:

IceGirl
02-02-05, 13:12
Enderren qe pash mbreme ishte...sikur shkoja vizitoja dy varreza
ishte nate ne nje rruge te panjohur ,mbaja ne dore nuk me kujtohet se cka vetem me kujtohet se ishte pak e rende kurse ne doren tjeter mbaja flamurin e palosur... kisha frike pak por sikur mu deshte patjetter te shkoja :)

Gentiana
02-02-05, 13:54
Enderren qe pash mbrem ishte. Qe me ka nemur Shejtonka (moj,me duket edhe zhgender ka qen) dhe qe pastaj jemi rrahur,deri sa fitova un... :lol: :wink:

mickoja
02-02-05, 13:56
vallah nje čnderr tu luftu e kam pa(mu doke vetja si Shote Galica) :lol:

dembelica
02-02-05, 14:21
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

IceGirl
02-02-05, 14:25
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

A dine kush ka qene Shejtonka... :lol:

Diana007
02-02-05, 14:28
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

A dine kush ka qene Shejtonka... :lol:


hehhehehheehhhehheh po ku te ra ndermnd kaq mir se heeheheehhehehe :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Maca
02-02-05, 14:30
Enrren qe e pash seriozisht ishte se me shkrujti nje shok i vjeter nje sms dhe u habita sepse moti skisha ndegju azgje nga aj pastaj u zgjova...ndoshta ka desht edhe mem thir ama thyyy sun flejta edhe pak tfoli me to hahaha :wink:

IceGirl
02-02-05, 14:37
Enrren qe e pash seriozisht ishte se me shkrujti nje shok i vjeter nje sms dhe u habita sepse moti skisha ndegju azgje nga aj pastaj u zgjova...ndoshta ka desht edhe mem thir ama thyyy sun flejta edhe pak tfoli me to hahaha :wink:

Sa di une do te thote qe nje lajme ke ...qe nje sekret do te zbulohet qe mezi ke prit ta zbulosh :)

dembelica
02-02-05, 14:40
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

A dine kush ka qene Shejtonka... :lol:

Po thu a ?
JO bre ishalla,kuku e kam dit qe ka me me gjet diqka e keqe :wink:

Maca
02-02-05, 14:40
Enrren qe e pash seriozisht ishte se me shkrujti nje shok i vjeter nje sms dhe u habita sepse moti skisha ndegju azgje nga aj pastaj u zgjova...ndoshta ka desht edhe mem thir ama thyyy sun flejta edhe pak tfoli me to hahaha :wink:

Sa di une do te thote qe nje lajme ke ...qe nje sekret do te zbulohet qe mezi ke prit ta zbulosh :)

IceGirl po ashtu disi edhe ka dal sot e mora lajm pak pares me tregojti nje shoqe se e ka taku at shokun me ni party dhe kishin bisedu per mu d.m.th ka pyet per mua...juhuuu me doli endrra zakonisht me dalin endrrat,IceGirl nese te shoh doni her ty ne enderr te tregoj hihih :wink: flm per spejgim 8)

Mafiozi
02-02-05, 19:39
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

A dine kush ka qene Shejtonka... :lol:

Po thu a ?
JO bre ishalla,kuku e kam dit qe ka me me gjet diqka e keqe :wink:

Kukukukukuuu mos vet qka te ka ndodh :lol: :lol: :lol: :wink:

IceGirl
02-02-05, 19:44
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

A dine kush ka qene Shejtonka... :lol:

Po thu a ?
JO bre ishalla,kuku e kam dit qe ka me me gjet diqka e keqe :wink:

Kukukukukuuu mos vet qka te ka ndodh :lol: :lol: :lol: :wink:

Hej qe nuk e dine se cka e ka gjet heheheh :lol:

Domira
02-02-05, 19:44
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

hajr ishalla dembelica na dyjat perihere paskemi pa anerr per me hy ktu sot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Mafiozi
02-02-05, 19:47
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

hajr ishalla dembelica na dyjat perihere paskemi pa anerr per me hy ktu sot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P


Me te vertet pasni pa enderr shum te mir :D :D :wink:

biondi_f86
02-02-05, 19:50
IceGirl te pershendes dhe te uroje temen e hapur:

Enderra e pramshit: isha ne nje koncert ku disi koncertin e mbajshin te gjithe personalat e forumit DARDANIA dhe u njoftuam te gjith mes veti dhe ishte shum nje moment i mire,besom qe kur u zgjova nga gjumi kam qen shume i merzitur. :wink:

IceGirl
02-02-05, 19:57
IceGirl te pershendes dhe te uroje temen e hapur:

Enderra e pramshit: isha ne nje koncert ku disi koncertin e mbajshin te gjithe personalat e forumit DARDANIA dhe u njoftuam te gjith mes veti dhe ishte shum nje moment i mire,besom qe kur u zgjova nga gjumi kam qen shume i merzitur. :wink:

Ju Faleminderit biondi_f86

Me vjen keq qe qenkeni merzitur por ishalla nje dite do te ndodhe ne vertete qe te gjithe takohemi ashtu si ne enderren qe e paskeni pare :)

Ju pershendes dhe ju uroje disponim sa me te mire :)

biondi_f86
02-02-05, 20:02
IceGirl te pershendes dhe te uroje temen e hapur:

Enderra e pramshit: isha ne nje koncert ku disi koncertin e mbajshin te gjithe personalat e forumit DARDANIA dhe u njoftuam te gjith mes veti dhe ishte shum nje moment i mire,besom qe kur u zgjova nga gjumi kam qen shume i merzitur. :wink:

Ju Faleminderit biondi_f86

Me vjen keq qe qenkeni merzitur por ishalla nje dite do te ndodhe ne vertete qe te gjithe takohemi ashtu si ne enderren qe e paskeni pare :)

Ju pershendes dhe ju uroje disponim sa me te mire :) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P

dembelica
02-02-05, 20:22
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

A dine kush ka qene Shejtonka... :lol:

Po thu a ?
JO bre ishalla,kuku e kam dit qe ka me me gjet diqka e keqe :wink:

Kukukukukuuu mos vet qka te ka ndodh :lol: :lol: :lol: :wink:


Po valla nime mos vet :shock: e kam dite qe as mire nuk asht po qka me bo :? :wink:

dembelica
02-02-05, 20:25
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

hajr ishalla dembelica na dyjat perihere paskemi pa anerr per me hy ktu sot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Ishalla moj Domira se bash ja kam nis me u ba marak se qka ka me na gjet :shock: ,po nejse nuk jemi te vetmet ktu a ?
qka tju ban vaki tjerve ishalla edhe neve :lol: :lol: :lol:

IceGirl
02-02-05, 21:38
Mbrame pash anderr qe me thirrshin do zera :shock: e me thojshin qe ta vizitoj kete forum ukkukuku jam tmerru prej tutes :( .
Po jo more se nuk te koka edhe aq tmerr me hi ktu,perkundrazi qenka kenaqesi :lol: :lol: :lol:

hajr ishalla dembelica na dyjat perihere paskemi pa anerr per me hy ktu sot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Ishalla moj Domira se bash ja kam nis me u ba marak se qka ka me na gjet :shock: ,po nejse nuk jemi te vetmet ktu a ?
qka tju ban vaki tjerve ishalla edhe neve :lol: :lol: :lol:

Kuku per juve qa ju ka gjet respekt e muhabet kem me ju mbyt :)

biondi_f86
04-02-05, 14:21
Prem ne enderr kam fluturu dhe asnje nuk munte te me zinte,a vetem Erita mu ka aferu disa here afer me me zen. :P :wink:

DEA
04-02-05, 14:39
Mos pafsha me qfare endrre kam pa mbrem ncncncncncncncc

dr1ta
04-02-05, 14:40
Ecsha perpjet tani dammmmmmm ne toke :oops: :x

IceGirl
04-02-05, 14:54
Ecsha perpjet tani dammmmmmm ne toke :oops: :x

Mire mire esht jo keq :wink:

IceGirl
04-02-05, 14:55
Une asnje enderr se kam pa ...nuk kam vu gjume ne sy tere naten :(

IceGirl
04-02-05, 15:05
Mos pafsha me qfare endrre kam pa mbrem ncncncncncncncc

Ishalla nuk shef asi enderra pra DEA :wink:

IceGirl
04-02-05, 15:06
Prem ne enderr kam fluturu dhe asnje nuk munte te me zinte,a vetem Erita mu ka aferu disa here afer me me zen. :P :wink:

S'kam qen une se te kisha nxon dhe te kisha kaluar bile heheheh :)

Diana007
04-02-05, 15:38
Spo me kujtohet qka kam pa :oops: :P :P

Maca
04-02-05, 16:23
Disa te njofshem te mi bejshin gara,dhe i tha nje grua me bur te vet qe ishte ty,tha qikjo gruja tjeter osht nje gjarper falls ama veten se pash shyqyr...

Murgesha
04-02-05, 16:47
Pashė ėndėrr se duke vozitur mu pėlciti goma.
Nė mėngjez kur mė duhej autoja vėrtet e kisha pasė gomėn tė shfryrė.

Maca
04-02-05, 16:48
Murgesha ver8 :?: :roll: :shock: :!:

Murgesha
04-02-05, 16:50
Murgesha ver8 :?: :roll: :shock: :!:

O pėr besė po, mė duhej ta dėrgoja djalin nė shkollė dhe i ngrati nė atė tė ftohtė ju desht tė shkoj me Biēiklet. :(

Maca
04-02-05, 16:52
Murgesha oo me vjen keq :( ,po ka ksi endrra me kan bo edhe mu vaki...mos u habit hiq

Ishallah ste ndodh mo kurr :( :wink:

Murgesha
04-02-05, 16:54
Murgesha oo me vjen keq :( ,po ka ksi endrra me kan bo edhe mu vaki...mos u habit hiq

Ishallah ste ndodh mo kurr :( :wink:

Flm. Pasi ishte ėndėrr vetėm sėshtė edhe punė e madhe, shpresoj mos tmė ndodhė nė realitet me mė pėlcitė goma. :wink:

IceGirl
04-02-05, 17:40
Murgesha ver8 :?: :roll: :shock: :!:

O pėr besė po, mė duhej ta dėrgoja djalin nė shkollė dhe i ngrati nė atė tė ftohtė ju desht tė shkoj me Biēiklet. :(

Njeri te drejt i dalin enderrat Murgesha cenke e drejt :)

biondi_f86
04-02-05, 18:08
Prem ne enderr kam fluturu dhe asnje nuk munte te me zinte,a vetem Erita mu ka aferu disa here afer me me zen. :P :wink:

S'kam qen une se te kisha nxon dhe te kisha kaluar bile heheheh :) Me mnzen ndoshta me kishe nzen a me ma kalu jo kur volla ishalla e perseriti endrren dhe ishalla je edhe ty dhe e kqirem hahahahha :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
04-02-05, 18:26
Prem ne enderr kam fluturu dhe asnje nuk munte te me zinte,a vetem Erita mu ka aferu disa here afer me me zen. :P :wink:

S'kam qen une se te kisha nxon dhe te kisha kaluar bile heheheh :) Me mnzen ndoshta me kishe nzen a me ma kalu jo kur volla ishalla e perseriti endrren dhe ishalla je edhe ty dhe e kqirem hahahahha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ishalla e sheh dhe do pash se do ta kaloje heheheh :)

biondi_f86
04-02-05, 18:29
Prem ne enderr kam fluturu dhe asnje nuk munte te me zinte,a vetem Erita mu ka aferu disa here afer me me zen. :P :wink:

S'kam qen une se te kisha nxon dhe te kisha kaluar bile heheheh :) Me mnzen ndoshta me kishe nzen a me ma kalu jo kur volla ishalla e perseriti endrren dhe ishalla je edhe ty dhe e kqirem hahahahha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ishalla e sheh dhe do pash se do ta kaloje heheheh :) dote me vinte inat, por pasi qe je ty jo, aspak nuk dot' me vjen inat hahahahhahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
04-02-05, 19:03
Prem ne enderr kam fluturu dhe asnje nuk munte te me zinte,a vetem Erita mu ka aferu disa here afer me me zen. :P :wink:

S'kam qen une se te kisha nxon dhe te kisha kaluar bile heheheh :) Me mnzen ndoshta me kishe nzen a me ma kalu jo kur volla ishalla e perseriti endrren dhe ishalla je edhe ty dhe e kqirem hahahahha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ishalla e sheh dhe do pash se do ta kaloje heheheh :) dote me vinte inat, por pasi qe je ty jo, aspak nuk dot' me vjen inat hahahahhahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Une do te plasi nga inati po te ma kalosh do te pelcas he he he :)

biondi_f86
04-02-05, 20:17
Prem ne enderr kam fluturu dhe asnje nuk munte te me zinte,a vetem Erita mu ka aferu disa here afer me me zen. :P :wink:

S'kam qen une se te kisha nxon dhe te kisha kaluar bile heheheh :) Me mnzen ndoshta me kishe nzen a me ma kalu jo kur volla ishalla e perseriti endrren dhe ishalla je edhe ty dhe e kqirem hahahahha :lol: :lol: :lol: :lol:

Ishalla e sheh dhe do pash se do ta kaloje heheheh :) dote me vinte inat, por pasi qe je ty jo, aspak nuk dot' me vjen inat hahahahhahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Une do te plasi nga inati po te ma kalosh do te pelcas he he he :) hahahahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
05-02-05, 00:43
Mbreme enderrova se me kishin humbur stolite e arit :?

Sa u zgjova e hapa sirtarin i pash se ishin ne vend. Sa u gezova :)

Murgesha
05-02-05, 00:46
Mbreme enderrova se me kishin humbur stolite e arit :?

Sa u zgjova e hapa sirtarin i pash se ishin ne vend. Sa u gezova :)

Sa mirė Domira. A e lexove se ēka mė ndodhi mua mė rrotėn e autos??? :(

Domira
05-02-05, 01:06
:( tani sa e lexova Murgesha :(

ti marte te ligat rrota :D

Murgesha
05-02-05, 01:08
:( tani sa e lexova Murgesha :(

ti marte te ligat rrota :D


Ska gjė moj pėr rrotė por u gėzova qė stė ka dalė ėndrra e me mbetė pa stoli. :wink:

Domira
05-02-05, 01:17
:( tani sa e lexova Murgesha :(

ti marte te ligat rrota :D


Ska gjė moj pėr rrotė por u gėzova qė stė ka dalė ėndrra e me mbetė pa stoli. :wink:

u gezova edhe une Murgesha :wink:

mickoja
05-02-05, 12:02
Nuk kam pa čndrra sod hiq se nuk me mirrke gjumi :?

dr1ta
05-02-05, 12:24
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g040.gif

Diana007
05-02-05, 13:09
Kam pa shum endraa pram , por nje eckam pa shum te keqe , isha kam tuj plas duke qajt :cry: , uh sa u gezova qe ish kan enderr :P

Gjumashja
05-02-05, 13:23
Kam pa shum endraa pram , por nje eckam pa shum te keqe , isha kam tuj plas duke qajt :cry: , uh sa u gezova qe ish kan enderr :P


hahahahahahahahahhha e moj diana edhe mu me gzove :lol:

Diana007
05-02-05, 13:26
Kam pa shum endraa pram , por nje eckam pa shum te keqe , isha kam tuj plas duke qajt :cry: , uh sa u gezova qe ish kan enderr :P


hahahahahahahahahhha e moj diana edhe mu me gzove :lol:


Hhehehehheh eh moj Gjumash ka qen qa ederr e keqe sa nuk po muj me pramendu hiq vertet shyqyr se ka qen ender :wink:

T pershedes motreushe :wink:

dr1ta
09-04-05, 11:59
Enerra ce pash mbrem ishte : Njoni ma kish ngul nje baski ne gisht tejpertej ..mendojsha cfar shpirti more ka ky ..e qajsha e shikojsha gishtin e pik gjaku nuk kishte :cry: :roll:

Murgesha
09-04-05, 12:00
Enerra ce pash mbrem ishte : Njoni ma kish ngul nje baski ne gisht tejpertej ..mendojsha cfar shpirti more ka ky ..e qajsha e shikojsha gishtin e pik gjaku nuk kishte :cry: :roll:


Shyqyr qė paske qenė ėndėrr. :lol:

vushtrria
09-04-05, 12:00
Enerra ce pash mbrem ishte : Njoni ma kish ngul nje baski ne gisht tejpertej ..mendojsha cfar shpirti more ka ky ..e qajsha e shikojsha gishtin e pik gjaku nuk kishte :cry: :roll:
e lumja ti dianna,simbas enderres se juaj,jeni njeri me fat :lol:

dr1ta
09-04-05, 12:02
Enerra ce pash mbrem ishte : Njoni ma kish ngul nje baski ne gisht tejpertej ..mendojsha cfar shpirti more ka ky ..e qajsha e shikojsha gishtin e pik gjaku nuk kishte :cry: :roll:


Shyqyr qė paske qenė ėndėrr. :lol:


Shyqyr befsh se kuku :lol: :lol:

MemphiSx
09-04-05, 12:04
Mos pafsha mo qasi ondrre si prom :evil: :evil: Prej tute jam dal n'ballkon e kom flejt amo krejt Jerem a :D

Murgesha
09-04-05, 12:04
Mos pafsha mo qasi ondrre si prom :evil: :evil: Prej tute jam dal n'ballkon e kom flejt amo krejt Jerem a :D


Hajr ishalla, po ēka ėndėrrove ashtu???

Gjumashja
09-04-05, 12:06
Mos pafsha mo qasi ondrre si prom :evil: :evil: Prej tute jam dal n'ballkon e kom flejt amo krejt Jerem a :D


:shock: ne kit ftoft ti me fjet jasht

MemphiSx
09-04-05, 12:11
Mos pafsha mo qasi ondrre si prom :evil: :evil: Prej tute jam dal n'ballkon e kom flejt amo krejt Jerem a :D


Hajr ishalla, po ēka ėndėrrove ashtu???


E kam dasht nje vajze para shum kohesh,por ajo u martu me la mu ne vetmi,nje dit isha duke u kthy nga nje qytet se di as vet se ku isha,para meje u rrokullis nje veture dhe ra shum poshte une u ndala dhe shkova per ndihme,kur e pashe vajzen qe e kam dashuru ne ate veture gjysme te vdekur,burri i saj ishte i vdekur ne vend,edhe nje femij qendronte mbas veture duke qajt,ne ato momente me dul gjumi e besoni se isha kon ka tranona veq shyqyr qe nuk zgjasin shum enderrat se isha dek :)

Murgesha
09-04-05, 12:12
E kam dasht nje vajze para shum kohesh,por ajo u martu me la mu ne vetmi,nje dit isha duke u kthy nga nje qytet se di as vet se ku isha,para meje u rrokullis nje veture dhe ra shum poshte une u ndala dhe shkova per ndihme,kur e pashe vajzen qe e kam dashuru ne ate veture gjysme te vdekur,burri i saj ishte i vdekur ne vend,edhe nje femij qendronte mbas veture duke qajt,ne ato momente me dul gjumi e besoni se isha kon ka tranona veq shyqyr qe nuk zgjasin shum enderrat se isha dek :)


Vėrtet sa mirė qė vetėm ėndėrr paska qenė, se me tė dalė mendtė valla.

Luana
09-04-05, 20:36
E pash nji enderr sikur kisha shku te ............e din se ku , kur me doli gjumi desh u tranova qe nuk mujta me shku te ........................ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DEA
09-04-05, 22:27
Koheve te fundit spo kam vakt per endrra, veq njo si te shoh tybe e lo pa jau tregu :lol:

007
09-04-05, 22:35
po me duket se nuk ke anderr :roll: :roll: :roll:

Domira
10-04-05, 11:27
Ia putha njerin sy....kur deshta me ia puth tjetrin me zgjoi ora :D Sa mir do te ishte te zgjohem duke ia puth syrin...

ShEjToNkA
10-04-05, 12:50
Mbrėmė endrova se ka ardhė ardhė njė Piskam nė FD. :roll: :roll:

Dhe ia ku mė doli ėndrra vėrtet paska ardhurė.

Piskama
10-04-05, 14:01
Mbrėmė endrova se ka ardhė ardhė njė Piskam nė FD. :roll: :roll:

Dhe ia ku mė doli ėndrra vėrtet paska ardhurė.


Moj mos une ndoshta jam piskama qe te ka ike mbrem ne enderr? :evil: :evil:

ShEjToNkA
10-04-05, 14:02
Mbrėmė endrova se ka ardhė ardhė njė Piskam nė FD. :roll: :roll:

Dhe ia ku mė doli ėndrra vėrtet paska ardhurė.


Moj mos une ndoshta jam piskama qe te ka ike mbrem ne enderr? :evil: :evil:


Oj Piskammmm ,mirėėėėė se naaaaaaaaaa ke ardhėėėėė. :lol: :lol: :lol:

O unė nuk thashė qė mė ka ik nė ėndėrr por kam ėndruar se ke ardhė nė FD. :wink:

Piskama
10-04-05, 14:06
Mbrėmė endrova se ka ardhė ardhė njė Piskam nė FD. :roll: :roll:

Dhe ia ku mė doli ėndrra vėrtet paska ardhurė.


Moj mos une ndoshta jam piskama qe te ka ike mbrem ne enderr? :evil: :evil:


Oj Piskammmm ,mirėėėėė se naaaaaaaaaa ke ardhėėėėė. :lol: :lol: :lol:

O unė nuk thashė qė mė ka ik nė ėndėrr por kam ėndruar se ke ardhė nė FD. :wink:


aAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tamam ashtu paske thoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

doGzona
13-05-05, 15:09
Qe tre nete me radhe jam duke e pare enderren
me te njejtine persone ne te njejtine vend me te njetine kuptim,
jo te mire fare Zoti hajr e befte... enderrat me dalin ashtu si i shofe.

Tomori
16-05-05, 16:07
Qe tre nete me radhe jam duke e pare enderren
me te njejtine persone ne te njejtine vend me te njetine kuptim,
jo te mire fare Zoti hajr e befte... enderrat me dalin ashtu si i shofe.
Qfar koinqindence?!!!
-Moj "doGzona" siq pershkruni endren ju,,,i bie identike me endren qe kam pa edhe une?!!!!
E habitshme si ka mundesi kjo?!!!!

Domira
16-05-05, 20:19
Endrra qe pash mbram ishte: fushe me gjelberim te njome, lule te reja plote kurse nje ze therriste saqe me zgjoi te trembur...

schütze
16-05-05, 20:31
Endrra qe pash mbram ishte: fushe me gjelberim te njome, lule te reja plote kurse nje ze therriste saqe me zgjoi te trembur...
:shock: po nuk kam piskat moj aq shum :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
16-05-05, 20:34
Endrra qe pash mbram ishte: fushe me gjelberim te njome, lule te reja plote kurse nje ze therriste saqe me zgjoi te trembur...
:shock: po nuk kam piskat moj aq shum :lol: :lol: :lol: :lol:

a ti paske qen a :shock: :shock: :shock: :lol:

schütze
16-05-05, 20:38
Endrra qe pash mbram ishte: fushe me gjelberim te njome, lule te reja plote kurse nje ze therriste saqe me zgjoi te trembur...
:shock: po nuk kam piskat moj aq shum :lol: :lol: :lol: :lol:

a ti paske qen a :shock: :shock: :shock: :lol:
:oops: :oops: :oops: po nuk desha me ta prish gjumin :cry:

Domira
16-05-05, 20:50
Endrra qe pash mbram ishte: fushe me gjelberim te njome, lule te reja plote kurse nje ze therriste saqe me zgjoi te trembur...
:shock: po nuk kam piskat moj aq shum :lol: :lol: :lol: :lol:

a ti paske qen a :shock: :shock: :shock: :lol:
:oops: :oops: :oops: po nuk desha me ta prish gjumin :cry:

nuk ma ke prish po ma ke ndreq.... :D

schütze
16-05-05, 21:04
Endrra qe pash mbram ishte: fushe me gjelberim te njome, lule te reja plote kurse nje ze therriste saqe me zgjoi te trembur...
:shock: po nuk kam piskat moj aq shum :lol: :lol: :lol: :lol:

a ti paske qen a :shock: :shock: :shock: :lol:
:oops: :oops: :oops: po nuk desha me ta prish gjumin :cry:

nuk ma ke prish po ma ke ndreq.... :D
:lol: :lol: :lol: :lol: do vi prap sante(ne enderr)http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif

Gentiana
16-05-05, 21:07
Tybe spo me kujtohet far enderre kam par,por e di vetem qe ishte enderr e mire. :wink:

Domira
16-05-05, 21:11
Endrra qe pash mbram ishte: fushe me gjelberim te njome, lule te reja plote kurse nje ze therriste saqe me zgjoi te trembur...
:shock: po nuk kam piskat moj aq shum :lol: :lol: :lol: :lol:

a ti paske qen a :shock: :shock: :shock: :lol:
:oops: :oops: :oops: po nuk desha me ta prish gjumin :cry:

nuk ma ke prish po ma ke ndreq.... :D
:lol: :lol: :lol: :lol: do vi prap sante(ne enderr)http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif

:lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
16-05-05, 22:09
dyqysh krejt palidhje, mos pafsha me asi endrre.

Tomori
17-05-05, 15:01
dyqysh krejt palidhje, mos pafsha me asi endrre.
DEA mos tjan hargju ngjyrat?!!
E i sheh endrat bardh e zi!!!
hahahahahaha moj DEA te pershendes :wink:

halla e madhe
17-05-05, 15:26
Ishte nje enderr e burur sikurse ne oborrin e cmendurise :roll:

laliloli
17-05-05, 17:35
: PASH ENDERR QE TE GJITHE ANETARET E KETIJ FORUMI U TAKUAM NE NJE VEND TE MREKULLUESHEM DHE U KENAQEM DUKE KERCYER E KENDUAR DERI NE ORET E MENGJESIT :lol:

Diana007
18-05-05, 08:37
Ka pa disa endrra po asnjera nuk po me kujtohet :P :P

Murgesha
18-05-05, 10:48
Kam fjetė shumė pak sa qė nuk pata kohė me pa ėndėrr.

Murgesha
18-05-05, 10:48
Kam fjetė shumė pak sa qė nuk pata kohė me pa ėndėrr.

Dilingjia
18-05-05, 12:06
Kam fjetė shumė pak sa qė nuk pata kohė me pa ėndėrr.
prej gjynahit :wink:

Dilingjia
18-05-05, 12:06
Kam fjetė shumė pak sa qė nuk pata kohė me pa ėndėrr.
prej gjynahit :wink:

Dreni30
19-05-05, 17:14
Endrren qe e pash mbreme isha me loqken time qaf per qafeeeeeeeee.

Dreni30
19-05-05, 17:14
Endrren qe e pash mbreme isha me loqken time qaf per qafeeeeeeeee.

DEA
19-05-05, 20:42
Mua atje koft dyqysh me dual nje dreq perpara e sma leshojke rrugen, ncncncncncncnccn eu qka kam hjek ne nate te pramshit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
19-05-05, 20:47
Mua atje koft dyqysh me dual nje dreq perpara e sma leshojke rrugen, ncncncncncncnccn eu qka kam hjek ne nate te pramshit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuku Dea paske hy ne gjynah dicka valla.

DEA
19-05-05, 20:51
Mua atje koft dyqysh me dual nje dreq perpara e sma leshojke rrugen, ncncncncncncnccn eu qka kam hjek ne nate te pramshit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuku Dea paske hy ne gjynah dicka valla.

athua?

Dreni30
19-05-05, 20:52
Mua atje koft dyqysh me dual nje dreq perpara e sma leshojke rrugen, ncncncncncncnccn eu qka kam hjek ne nate te pramshit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuku Dea paske hy ne gjynah dicka valla.

athua?

Po valla Dea.

Dreni30
19-05-05, 20:53
Jam ba marak me dit se kush ishte qaj dreqi qe e paska tut Dea-n prom ne enderr.

DEA
19-05-05, 20:54
Me ty a :shock: , athua ne gjynah pasna hy a :roll:

Dreni30
19-05-05, 20:56
Me ty a :shock: , athua ne gjynah pasna hy a :roll:

e valla Dea nuk po e di une tash se kush qyyyyyyyyy.

DEA
19-05-05, 20:57
Me ty a :shock: , athua ne gjynah pasna hy a :roll:

e valla Dea nuk po e di une tash se kush qyyyyyyyyy.

Jo po din boll se, po hajt ti djal, se nese jo dje, ta bij naj dite tjeter ate shtag, e i laj gjynahet ndoshta :wink:

Dreni30
19-05-05, 21:01
Me ty a :shock: , athua ne gjynah pasna hy a :roll:

e valla Dea nuk po e di une tash se kush qyyyyyyyyy.

Jo po din boll se, po hajt ti djal, se nese jo dje, ta bij naj dite tjeter ate shtag, e i laj gjynahet ndoshta :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

DEA
19-05-05, 21:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :roll: 8)

Dilingjia
20-05-05, 09:05
mbreme fjeta me Agnesa Vuthajn :lol:

Diana007
20-05-05, 09:38
:roll: Nuk me kujtohet mir vetem e di se kam qen me Luanen :?

doGzona
22-05-05, 18:21
Nje enderr te tmerrshme e kam pa, me mire spo e tregoje fare.

dr1ta
22-05-05, 18:39
Nje enderr te tmerrshme e kam pa, me mire spo e tregoje fare.

:?

lazdrani
22-05-05, 19:03
Nje enderr te tmerrshme e kam pa, me mire spo e tregoje fare.
Kete kartoline me ty disi me erdhe ne enderr.....oha kur u zegjova jaseteku kishte shkuar te kembet e jorgani te koka :wink:

Sapuni
23-05-05, 03:26
nje ender te prisht e kam pa mamir nuk po ju tregoj

Diana007
23-05-05, 09:00
Nje endrr shum te keqe kam pa :cry: :cry: :cry:

Dreni30
23-05-05, 10:28
Endrren qe e pash mbreme, isha qaf per qafe me loqken temeeeeee.

halla e madhe
23-05-05, 11:07
Ishte nje enderr qe nuk di ta tregoj...qe deeee qka nuk enderrohet ne memorjen tone :lol:

dr1ta
02-06-05, 10:54
:cry: :cry: :cry:

Diana007
02-06-05, 11:10
:cry: :cry: :cry:
:roll:

dr1ta
02-06-05, 11:14
:roll:

Nuk di as si ta tregoj ...por e kam pa ne enerr nje shok mbrem ...mendoj shpesh per te ...e lypsha e disha ce esht dikund por nuk mundsha me e pa ...tollovi disi ..lyp e lyp e lyp ...deshira ishte shume e madhe per te takuar por nuk ishte e mudeshme :cry: :cry:

Diana007
02-06-05, 11:18
:roll:

Nuk di as si ta tregoj ...por e kam pa ne enerr nje shok mbrem ...mendoj shpesh per te ...e lypsha e disha ce esht dikund por nuk mundsha me e pa ...tollovi disi ..lyp e lyp e lyp ...deshira ishte shume e madhe per te takuar por nuk ishte e mudeshme :cry: :cry:

:? :?

A tu duke se po shkon mbrapa duke lyp :P :P

Ishalla e takon live :wink:

dr1ta
02-06-05, 11:21
ishalla :?

Diana007
02-06-05, 11:25
ishalla :?
:wink:

Dilingjia
02-06-05, 12:53
:roll:

Nuk di as si ta tregoj ...por e kam pa ne enerr nje shok mbrem ...mendoj shpesh per te ...e lypsha e disha ce esht dikund por nuk mundsha me e pa ...tollovi disi ..lyp e lyp e lyp ...deshira ishte shume e madhe per te takuar por nuk ishte e mudeshme :cry: :cry:

a ti kokshe kane qajo qe m'lypshe a?

le bre se m'ke shashtris qy,une menojsha qe naj Zane po done me zonue bre :wink:

dr1ta
02-06-05, 13:25
a ti kokshe kane qajo qe m'lypshe a?

le bre se m'ke shashtris qy,une menojsha qe naj Zane po done me zonue bre :wink:


Te coptofshin 700 zana ty :lol: :lol: :wink:

Dilingjia
02-06-05, 13:39
a ti kokshe kane qajo qe m'lypshe a?

le bre se m'ke shashtris qy,une menojsha qe naj Zane po done me zonue bre :wink:


Te coptofshin 700 zana ty :lol: :lol: :wink:

phaaaaaaaaa shyqyr qe apet enderr koka kane se me pas kane LIVE paska pas me rrue dreqi prej teje po spec djegs koke :lol:

doGzona
02-06-05, 13:51
O e kam pa nje enderr prish e kam tu e rreh ket Dilingjin
sic po shihet do me m dal endrra menjeher........

Ben
02-06-05, 13:58
un nuk po shof endrra bre :cry:

Dilingjia
02-06-05, 14:04
O e kam pa nje enderr prish e kam tu e rreh ket Dilingjin
sic po shihet do me m dal endrra menjeher........

per qasi t'rrehne sikur pleshtat mem hanger s'nij.Veq mue do mem dal zhganderr ndryshe seeee :lol:

Domira
02-06-05, 14:19
Koke ba Dilingji pjes e andrrave te qikave se edhe une te pash mbram vec nuk kallxoj qysh se marre :oops: :lol:

Dilingjia
03-06-05, 06:33
jo ishalla,pa hajt kallxom n'vesh qysh? :lol:

Kurvani
03-06-05, 10:54
onrra po kallxoni a? :shock: :lol:
he ju dalsha un zhganerr :lol:

doGzona
02-07-05, 16:57
Nje enderr te bukur e pashe mbreme me........................ :?: :lol:

Domira
02-07-05, 17:00
Ne enderr pashe se nje enderr te bukur ia dhashe :)

ZEMERTHYERI
04-07-05, 23:41
Ne ederren qe mbreme e pashe, rrolin kryesor e kishe ti :wink:

doGzona
04-07-05, 23:46
Kush i pat rrolet ZEMERTHYERI?

ZEMERTHYERI
04-07-05, 23:50
Kush i pat rrolet ZEMERTHYERI?


hehehhe sa kurreshtare qe je :P

ZEMERTHYERI
04-07-05, 23:51
a po e sheh qat qe e ka qit gjuhen perjashta ? :?:

doGzona
04-07-05, 23:51
Kush i pat rrolet ZEMERTHYERI?


hehehhe sa kurreshtare qe je :P

E po tash cte bejme.. thash hajt ta pyes ndoshta tregone:lol: :lol:

dr1ta
04-07-05, 23:54
Ne gjum rash enderr te pash, kur u ngrita .......... bertita :!:

schütze
04-07-05, 23:54
Nje enderr te bukur e pashe mbreme me........................ :?: :lol:
:lol: :roll: :roll: :arrow: :?:

Domira
05-07-05, 00:17
Andrrova nji shetije me ty, sheti qe nuk pat fund, e kur u zgjova thash me vete sa mire qe sonte do ta vazhdojme shetitjen neper anderr :)

teDUAty
05-07-05, 00:19
Andrrova nji shetije me ty, sheti qe nuk pat fund, e kur u zgjova thash me vete sa mire qe sonte do ta vazhdojme shetitjen neper anderr :)

me mua the apo ....

Domira
05-07-05, 00:30
Andrrova nji shetije me ty, sheti qe nuk pat fund, e kur u zgjova thash me vete sa mire qe sonte do ta vazhdojme shetitjen neper anderr :)

me mua the apo ....

me dashurine time :roll: :roll: :roll:

teDUAty
05-07-05, 00:41
Andrrova nji shetije me ty, sheti qe nuk pat fund, e kur u zgjova thash me vete sa mire qe sonte do ta vazhdojme shetitjen neper anderr :)

me mua the apo ....

me dashurine time :roll: :roll: :roll:


aha .............

ZEMERTHYERI
05-07-05, 10:48
...ishte e tmerrshme.... sikur me kishin ra floket... u cmenda. Athu c`porosi mund te me sjelli :?:

Krokodilli
05-07-05, 11:22
...ishte e tmerrshme.... sikur me kishin ra floket... u cmenda. Athu c`porosi mund te me sjelli :?:

ZEMERTHYERI PASKE PROBLEME VLLAQKO,, MU QMEND QE TE KAN RA FLOKT A,, QMENDU MOS TE JESH PA PUN, PA LEK,,,PA NAJ PJES TE TRUPIT SE PER FLOK ISHALLA SOD TANA BIN,,,,

UNE KOM HARRU KUR KOM PA ANDERR....

ISHALLA NUK SHO FAR ANDRRE TJETER SE PER FLOK, ISHALLA KUR TE QOHNA ASNJO SE GJAJ

ZEMERTHYERI
05-07-05, 11:25
...ishte e tmerrshme.... sikur me kishin ra floket... u cmenda. Athu c`porosi mund te me sjelli :?:

ZEMERTHYERI PASKE PROBLEME VLLAQKO,, MU QMEND QE TE KAN RA FLOKT A,, QMENDU MOS TE JESH PA PUN, PA LEK,,,PA NAJ PJES TE TRUPIT SE PER FLOK ISHALLA SOD TANA BIN,,,,

UNE KOM HARRU KUR KOM PA ANDERR....

ISHALLA NUK SHO FAR ANDRRE TJETER SE PER FLOK, ISHALLA KUR TE QOHNA ASNJO SE GJAJ

si duket ti paske mor hallallek qysh moti me floket a KROKI?

LEDHATIMI
08-07-05, 17:37
...ishte e tmerrshme.... sikur me kishin ra floket... u cmenda. Athu c`porosi mund te me sjelli :?:

Sa e di une thojne se te hiqen gajlet dhe do te kesh nje periudhe te gjate mireqenie. :wink:

Krokodilli
08-07-05, 17:41
...ishte e tmerrshme.... sikur me kishin ra floket... u cmenda. Athu c`porosi mund te me sjelli :?:

ZEMERTHYERI PASKE PROBLEME VLLAQKO,, MU QMEND QE TE KAN RA FLOKT A,, QMENDU MOS TE JESH PA PUN, PA LEK,,,PA NAJ PJES TE TRUPIT SE PER FLOK ISHALLA SOD TANA BIN,,,,

UNE KOM HARRU KUR KOM PA ANDERR....

ISHALLA NUK SHO FAR ANDRRE TJETER SE PER FLOK, ISHALLA KUR TE QOHNA ASNJO SE GJAJ

si duket ti paske mor hallallek qysh moti me floket a KROKI?

zemerthyeri kaq shum kom flok ,, qe me mujt do flok qe me kan dal vend e pa vend me i largu kishte me qen mir,,


po vllaqko mu qmend per floket nuk ja vlen,, mos te kap paniku,,,, ishalla tu hjeken gajlet e problemet qe i paske,,, (ashtu kom ndegju qe thojn)
tung e ishalla fillon me pa andrra te mira

doGzona
18-07-05, 13:19
Kam par nje enderr, jam mbyte duke qar :cry:

Qaja per tre foshnje qe vdiqen per nje dite.
Dhe foshnjet sikur ishin te disa shoqeve te mija.
Dhe cuditesha se si nje nga shoqet merzitej qe mbeti pa shkuar diku
e jo aq per femine e saj. :cry:

Sikur dola nga shtepija e merzitur duke qar dhe thoja si po mundet.
Ishte nate, kur dola jasht pash oborrin te mbushur plote ujqe,vraponin verdall rreth mua, une e frigesuar por nuk me sulmonin..........

E keshtu e cuditshme ishte..................

Kercovari
18-07-05, 14:00
Kam par nje enderr, jam mbyte duke qar :cry:

Qaja per tre foshnje qe vdiqen per nje dite.
Dhe foshnjet sikur ishin te disa shoqeve te mija.
Dhe cuditesha se si nje nga shoqet merzitej qe mbeti pa shkuar diku
e jo aq per femine e saj. :cry:

Sikur dola nga shtepija e merzitur duke qar dhe thoja si po mundet.
Ishte nate, kur dola jasht pash oborrin te mbushur plote ujqe,vraponin verdall rreth mua, une e frigesuar por nuk me sulmonin..........

E keshtu e cuditshme ishte..................

Mos valle ke bisedu me diken per femit dhe me siguri gjate bisedes ka te mundur qe te te ken kaplu emocionet,dhe keshtu e gjithe ajo enderr flet per realitetin tend qe je e lidhur ngushte per femiut tend.
Ujqit paraqesin friken se dikush do te te marre femiun,lotet ne enderr gezim i triumfit.

Psikologu
18-07-05, 20:37
Endrra e juaj e nderuara Egzona nuk ka lidheshmeri me femiun aspak , se them per inati te Kercovarit hahaha se ndaj tij kam respekt te madhe , por ne fakt , endrra e jote do te diftoj se shpejti nje gezim te madhe te cilin e keni pritur qe moti , nje leter qe eshte duke u pritur nga ti do te bie ne dore se shpejti .
Nese ke pasur ndoj fjalosje me dikend , ruaju se do te perseriten prape , por ti je fituese e madhe.
Se shpejti do te qash nga gezimi.

LEDHATIMI
19-07-05, 02:05
se mbaj mend kur kam enderruar ( thone se veq budalla nuk sheh enderr) :(

Arb
19-07-05, 03:05
besa nuk e mbaj ne mend hic...(enderren)

Reana
19-07-05, 03:10
krejt femijet e nderteses ishin urtu, asnjeri nuk po ia kriste vajit ne pike te nates me!!! :lol: :lol: :lol:
endrra zgjati sa nuk filloi femiu i fqiut te qaje... :lol: :lol: :lol:

Arb
19-07-05, 03:11
krejt femijet e nderteses ishin urtu, asnjeri nuk po ia kriste vajit ne pike te nates me!!! :lol: :lol: :lol:
endrra zgjati sa nuk filloi femiu i fqiut te qaje... :lol: :lol: :lol:

ndertese per dreq koki bre...

Reana
19-07-05, 03:14
krejt femijet e nderteses ishin urtu, asnjeri nuk po ia kriste vajit ne pike te nates me!!! :lol: :lol: :lol:
endrra zgjati sa nuk filloi femiu i fqiut te qaje... :lol: :lol: :lol:

ndertese per dreq koki bre...
si per endrrat e Forumit de :wink: :lol:

Arb
19-07-05, 03:16
krejt femijet e nderteses ishin urtu, asnjeri nuk po ia kriste vajit ne pike te nates me!!! :lol: :lol: :lol:
endrra zgjati sa nuk filloi femiu i fqiut te qaje... :lol: :lol: :lol:

ndertese per dreq koki bre...
si per endrrat e Forumit de :wink: :lol:

aha... ani ku ishe kur u zgjove?

Reana
19-07-05, 03:17
krejt femijet e nderteses ishin urtu, asnjeri nuk po ia kriste vajit ne pike te nates me!!! :lol: :lol: :lol:
endrra zgjati sa nuk filloi femiu i fqiut te qaje... :lol: :lol: :lol:

ndertese per dreq koki bre...
si per endrrat e Forumit de :wink: :lol:

aha... ani ku ishe kur u zgjove?
ne Dardani duke shkruar :lol: :lol: :lol:

Arb
19-07-05, 03:18
krejt femijet e nderteses ishin urtu, asnjeri nuk po ia kriste vajit ne pike te nates me!!! :lol: :lol: :lol:
endrra zgjati sa nuk filloi femiu i fqiut te qaje... :lol: :lol: :lol:

ndertese per dreq koki bre...
si per endrrat e Forumit de :wink: :lol:

aha... ani ku ishe kur u zgjove?
ne Dardani duke shkruar :lol: :lol: :lol:

spaske shku bash larg

Kercovari
19-07-05, 09:15
Une nuk shoh endrra se nuk fle naten :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
19-07-05, 09:51
Une nuk shoh endrra se nuk fle naten :lol: :lol: :lol: :lol:

hehe Kercovari,, ti vetem Zhganrra,,,, ruju se po te grabit ndonje e gjinise femrore gjat nates e te shtin me pa andrra te kqija ne pik te dites,, se je merakli i madh edhe ti,,

Kercovari
19-07-05, 10:41
Une nuk shoh endrra se nuk fle naten :lol: :lol: :lol: :lol:

hehe Kercovari,, ti vetem Zhganrra,,,, ruju se po te grabit ndonje e gjinise femrore gjat nates e te shtin me pa andrra te kqija ne pik te dites,, se je merakli i madh edhe ti,,

skan nevoje me me grabit o kroki,une i kam dorzu armet qe pjesen e dyte te jetes te shkri ne merak dhe per merak :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
26-07-05, 10:01
Barbaroza u thy ne Forum prap :cry: :wink:

Luana
30-07-05, 23:07
Qkas nin njeri e kam pa mbrem ne enderr nji person te dardanis qe as mend nuk i kam pas te ai , phaaaaaaaaaaaaaaaa

Dreni30
30-07-05, 23:09
Qkas nin njeri e kam pa mbrem ne enderr nji person te dardanis qe as mend nuk i kam pas te ai , phaaaaaaaaaaaaaaaa

Hajr ishalla po kush ishte moj Luana.

Luana
30-07-05, 23:13
Qkas nin njeri e kam pa mbrem ne enderr nji person te dardanis qe as mend nuk i kam pas te ai , phaaaaaaaaaaaaaaaa

Hajr ishalla po kush ishte moj Luana.
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n010.gif

laliloli
30-07-05, 23:14
Qkas nin njeri e kam pa mbrem ne enderr nji person te dardanis qe as mend nuk i kam pas te ai , phaaaaaaaaaaaaaaaa

Njeriu qka mendon diten sheh enderr naten :twisted: :twisted:

schütze
30-07-05, 23:15
a thua mos e ka pa edhe luana te njejten anderr :roll: :roll:

Luana
30-07-05, 23:17
a thua mos e ka pa edhe luana te njejten anderr :roll: :roll:

me siguri , po de qyyyyyyyyyyyyyy :roll: :roll: :roll:

schütze
30-07-05, 23:18
a thua mos e ka pa edhe luana te njejten anderr :roll: :roll:

me siguri , po de qyyyyyyyyyyyyyy :roll: :roll: :roll:
valla edhe un ja kam marr ma inte se ti ati personi :evil:

Luana
30-07-05, 23:22
E pash endrren sikur ai (po de qyyy) erdhi ne Canada , u gezova shume , por pa pritmas endrra me qiti sikur isha ne Kosov ne luft , dhe me humbi ai per nji second , e kerkova e kerkova nuk munda ta gjej dot , une qava pa pushu kur me doli endrra , jastakun e kisha ber qull tu qajt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dreni30
30-07-05, 23:25
E pash endrren sikur ai (po de qyyy) erdhi ne Canada , u gezova shume , por pa pritmas endrra me qiti sikur isha ne Kosov ne luft , dhe me humbi ai per nji second , e kerkova e kerkova nuk munda ta gjej dot , une qava pa pushu kur me doli endrra , jastakun e kisha ber qull tu qajt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ishalla gezim te del Luana. Se keq po me vjen valla-.

albioni_nl
30-07-05, 23:31
Endrra e djeshit po me del sonte zhgenderr :P

Luana
30-07-05, 23:32
Ishalla gezim te del Luana. Se keq po me vjen valla-.

E veta nenen me sabah se qka dmth keshtu qe e kam pa endrren , me tha , dmth kurr nuk e sheh at person se te ka humb ne enderr , me u pas kthye ishe martu me at po pasi qe nuk u kthye hiq , kurr ske me e pa me tha :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Legends
30-07-05, 23:38
Ja kam Nis mos me pa Ondra mo :0 se po dalin zhkonder :)

laliloli
30-07-05, 23:54
E pash endrren sikur ai (po de qyyy) erdhi ne Canada , u gezova shume , por pa pritmas endrra me qiti sikur isha ne Kosov ne luft , dhe me humbi ai per nji second , e kerkova e kerkova nuk munda ta gjej dot , une qava pa pushu kur me doli endrra , jastakun e kisha ber qull tu qajt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ketu me ke luane kudo qe je ne kanada ,ne kosove ,Lali te rri qdohere prane :lol: :lol:

teDUAty
02-08-05, 04:57
enderrova pa fjetur ate qe edua

LEDHATIMI
04-08-05, 04:05
bardh e zi

Diana007
24-08-05, 15:35
Nje fytyr te trshtura por nuk e kujtohet se kush ishte :cry:

Sy_kaltra
24-08-05, 19:45
Endrra ime mbrem ishte ku un vallzoja me nje mike time te kahmotshme :?

doGzona
24-08-05, 19:54
Mbreme pash nje enderr, ecja qulle e lagur ne shi, pikoja.

Kercovari
24-08-05, 20:24
Interesant,sigurisht ishe ti ajo qe e kapa per dore dhe e shtiva ne auto mos e lage shiu. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
24-08-05, 21:29
Interesant,sigurisht ishe ti ajo qe e kapa per dore dhe e shtiva ne auto mos e lage shiu. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol:

Dreni30
24-08-05, 22:29
Nuk po shof endrra hiq, s'di pseeee!!!

Domira
24-08-05, 23:49
Nuk po shof endrra hiq, s'di pseeee!!!

krejt i ke zhgander Drenia a :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
24-08-05, 23:51
:lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
25-08-05, 00:04
Sikur kishte ren nji shi i madhe (gati sikur Tornado ) dhe po thuajse kishte mbuluar shtepin , ne ato momente erdhi dimri i madhe (acari i madhe ) kishte ngri ujin dhe askund nuk mundeshim te dalim me , kishim pas mbet pa ushqim e pa asgje :(

Dilingjia
25-08-05, 05:18
e pash enderr haremin tem,diqysh dojshin me ma mare do betera,une kundertshtojsha po edhe pehrijat kundershtojshin :lol:

Marigona-KS
25-08-05, 07:57
Une shoh endrra por kur zgjohem kurr nuk di ti tregoj, nuk e di a po i harroj a qka po bahet vetem e di se kam par diqka po qka nuk e di!!!

doGzona
25-08-05, 13:09
Mbreme pash nje enderr sikur me thirri nje femer ne telefon,
dhe nuk me tregonte se kush ishte, dhe une i thash qe ti duhet
te jesh DEA ose e_martumja, nuk di se qe do te thote kjo!

MemphiSx
25-08-05, 13:17
Une shoh endrra por kur zgjohem kurr nuk di ti tregoj, nuk e di a po i harroj a qka po bahet vetem e di se kam par diqka po qka nuk e di!!!


Kjo me ndodh edhe mu,kurr nuk di me tregu enderren vetem nese ka qen shum interesante :)

Luana
25-08-05, 15:01
Endrren qe e pash mbrem ishte ,
sikur isha nis per me shku ne Kosov , hypa ne aeroplan dhe po pres te niset , prit e prit , diqka spo niset , zura te behem merak se qka po ndodhe , filloj aeroplani te ket probleme dhe na than krejt me dal jasht se diqka nuk eshte ne rregull ,
kur e shkrun perendija mos me shku , nuk shkon edhe nuk shkon :( :cry: :cry:

doGzona
25-08-05, 16:16
Mbreme pash nje enderr sikur me thirri nje femer ne telefon,
dhe nuk me tregonte se kush ishte, dhe une i thash qe ti duhet
te jesh DEA ose e_martumja, nuk di se qe do te thote kjo!

Prap kur vazhdova gjumin ,prap pash enderr sikur isha ne telefon me dikend.

teDUAty
25-08-05, 17:18
Mbreme pash nje enderr sikur me thirri nje femer ne telefon,
dhe nuk me tregonte se kush ishte, dhe une i thash qe ti duhet
te jesh DEA ose e_martumja, nuk di se qe do te thote kjo!

Prap kur vazhdova gjumin ,prap pash enderr sikur isha ne telefon me dikend.

sa interesant edhe une mbrem kam fol ne tel. me dikend por mu duk sikur ishe .. :idea: e ndeza driten sepse shume u permallova.

Sy_kaltra
25-08-05, 19:28
ėndrra mbėrėmshme ishte Katastrof :(

Dreni30
25-08-05, 21:38
Nuk po shof endrra hiq, s'di pseeee!!!

krejt i ke zhgander Drenia a :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po valla. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
25-08-05, 21:40
Mashalla i kofte se shume e endrra qenka duke u sjell ne forum.

Ktyne here thojshin grat me shku te hoxha e me shkru naj hajmali se nuk ban, vetem me u tranu nga endrrat. :lol: :lol:

Domira
25-08-05, 21:54
Mashalla i kofte se shume e endrra qenka duke u sjell ne forum.

Ktyne here thojshin grat me shku te hoxha e me shkru naj hajmali se nuk ban, vetem me u tranu nga endrrat. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Marigona-KS
26-08-05, 09:44
Jaaa shume keq mbram jam knaq tuj pa enderr, dhe e di se ka qen diqka mire se kam kesh edhe ne gjumė, por sot kur u mundova te kujtohem se qka ishte, qfarte ky truri ime e kisht fshi endrren nga disketa ime dhe tani as qe di me se pse kam qeshur, por hajr qka me ba tybeeee

turisti
26-08-05, 10:42
Me nje femer te bukur.... :P

Kercovari
26-08-05, 11:07
Me nje femer te bukur.... :P

te une dhe ti nuk ndryshojne enderrat,me te mirat dhe lehte mbahen mend. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.saome.de/designermode_onlineshop/images/090.714.jpg

MemphiSx
26-08-05, 11:39
Enderr triller kam pa mbrėm :S

turisti
26-08-05, 11:42
Me nje femer te bukur.... :P

te une dhe ti nuk ndryshojne enderrat,me te mirat dhe lehte mbahen mend. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.saome.de/designermode_onlineshop/images/090.714.jpg

Ooooooooohhhh,edhe -akrobacionet- jane me te lehta.... :wink:

Murgesha
26-08-05, 13:49
Ēka jam grindė mbrėmė me nė grua, kuku kesh ka e mbysė me ka krejt. :( :(

Kercovari
26-08-05, 14:01
Ēka jam grindė mbrėmė me nė grua, kuku kesh ka e mbysė me ka krejt. :( :(

E qe pate ti qe enderron gra. :lol: :lol: :lol: :lol: Leja burrit ato derte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
26-08-05, 14:03
Ēka jam grindė mbrėmė me nė grua, kuku kesh ka e mbysė me ka krejt. :( :(

E qe pate ti qe enderron gra. :lol: :lol: :lol: :lol: Leja burrit ato derte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ho de ho, nė vend se me pa ėndėrr ata qė duhet unė i shoh ato qė s`dihen.

Hec e mos ha njė grusht kripė e me plas me ka krejt. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
26-08-05, 14:11
Ēka jam grindė mbrėmė me nė grua, kuku kesh ka e mbysė me ka krejt. :( :(

E qe pate ti qe enderron gra. :lol: :lol: :lol: :lol: Leja burrit ato derte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ho de ho, nė vend se me pa ėndėrr ata qė duhet unė i shoh ato qė s`dihen.

Hec e mos ha njė grusht kripė e me plas me ka krejt. :lol: :lol: :lol:
Jo jo,mos plase,po mo enderro gra se edhe burri i enderon e ben e ja mbushe krevati plote me nuse. :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
26-08-05, 14:20
Jo jo,mos plase,po mo enderro gra se edhe burri i enderon e ben e ja mbushe krevati plote me nuse. :lol: :lol: :lol: :lol:

O ēfarė nafake kam unė, burri ėndėrron nuse e unė hahem me plaka.
Mos kofsh pa nafakė si unė o vėllaēko. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
26-08-05, 14:27
Jo jo,mos plase,po mo enderro gra se edhe burri i enderon e ben e ja mbushe krevati plote me nuse. :lol: :lol: :lol: :lol:

O ēfarė nafake kam unė, burri ėndėrron nuse e unė hahem me plaka.
Mos kofsh pa nafakė si unė o vėllaēko. :lol: :lol: :lol:

E mos ki frike plakat se nuk i don ai,lere me mire te enderroj vete,e ishalla mbetet me enderra. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Marigona-KS
26-08-05, 14:29
e fal Zotit qe jan vetem endrra e jo me shume, se mandej ish desh me u perla a me u rre me naj kend, Zot shyqyr qe endrra eshte endrr e jo realitet

Murgesha
26-08-05, 14:33
E mos ki frike plakat se nuk i don ai,lere me mire te enderroj vete,e ishalla mbetet me enderra. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo ishalla, jo se pastaj mė duhet me i shpeshtu vizitat te kojshitė. :lol: :lol: :wink:

Kercovari
26-08-05, 14:37
E mos ki frike plakat se nuk i don ai,lere me mire te enderroj vete,e ishalla mbetet me enderra. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo ishalla, jo se pastaj mė duhet me i shpeshtu vizitat te kojshitė. :lol: :lol: :wink:

E po nese e ke lavdru burrin te kojshika se e ke tarzan,hiq mos u merzit se te bejne kafe,bile edhe drek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
26-08-05, 14:47
E mos ki frike plakat se nuk i don ai,lere me mire te enderroj vete,e ishalla mbetet me enderra. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo ishalla, jo se pastaj mė duhet me i shpeshtu vizitat te kojshitė. :lol: :lol: :wink:

E po nese e ke lavdru burrin te kojshika se e ke tarzan,hiq mos u merzit se te bejne kafe,bile edhe drek. :lol: :lol: :lol: :lol:

A jo vllaēko nuk baj unė aso gabime, me e lavdėru burrin pėr tarzan para kojshikeve, e pastaj me mbetė vetėm nė shtrat. :wink: :wink:

Luana
08-09-05, 18:00
Ēka jam grindė mbrėmė me nė grua, kuku kesh ka e mbysė me ka krejt. :( :(
Une valla mbrem me ty Murgesh ne enderr ishim kan ka mytem njera tjetres , ishalla na del hajr ,
seriozisht e kam Murgesha :roll:

Kercovari
08-09-05, 19:44
Ēka jam grindė mbrėmė me nė grua, kuku kesh ka e mbysė me ka krejt. :( :(
Une valla mbrem me ty Murgesh ne enderr ishim kan ka mytem njera tjetres , ishalla na del hajr ,
seriozisht e kam Murgesha :roll:

:lol: :lol: :lol: Ndoshta shiheni e putheni :lol: :lol: :wink:

Urata
08-09-05, 20:50
Ēka jam grindė mbrėmė me nė grua, kuku kesh ka e mbysė me ka krejt. :( :(
Une valla mbrem me ty Murgesh ne enderr ishim kan ka mytem njera tjetres , ishalla na del hajr ,
seriozisht e kam Murgesha :roll:

:lol: :lol: :lol: Ndoshta shiheni e putheni :lol: :lol: :wink:

Hamomin...!

ninnela
08-09-05, 22:13
.... ishte shume sexi :oops: :wink:

LEDHATIMI
08-09-05, 23:14
.... ishte shume sexi :oops: :wink:

protagonisti :?: :?: :?: ( ishalla une :P )

Urata
09-09-05, 15:12
kuku andrra t'trishtueshme kam pa mbreme ZOT bane hajr!

vjeshta
09-09-05, 15:28
Hajt se po ju tregoj: diqysh isha ne zvicerr e i nxuna do hajna qe kishin vjedh, edhe ishin shqiptar,e i rreha e ju fola ,e ju thash pse po vjedhni a pak ju ka dhan zvicerra juve a.E sa i binda qe mos me vjedh ma,a e dini se qka ju thash.Ju thash ndal keqyri se qka keni vjedh se keshtu i blej prej juve ma lire.
Kush e din se qka don me than. :lol:

Sy_kaltra
11-09-05, 18:29
Te pshtjellt diqka,, me Diana007 mi tregojke flokt qysh i ka pre :? ( hajr )

vjeshta
11-09-05, 21:19
Te pshtjellt diqka,, me Diana007 mi tregojke flokt qysh i ka pre :? ( hajr )
E paska hjek nje dert :lol:

Sy_kaltra
11-09-05, 21:29
Te pshtjellt diqka,, me Diana007 mi tregojke flokt qysh i ka pre :? ( hajr )
E paska hjek nje dert :lol:

Amin :lol:

schütze
11-09-05, 22:14
Te pshtjellt diqka,, me Diana007 mi tregojke flokt qysh i ka pre :? ( hajr )
E paska hjek nje dert :lol:

Amin :lol: ishalla

Agroni22
12-09-05, 13:26
katastrofe ishalla ma nuk sho asi anderre

Dreni30
12-09-05, 21:01
jo more cfare nuk kam pa ncuk.

Gentiana
12-09-05, 21:34
Valla enderra sa te duash,veq ma mire mos me ju kallxu hiq. :evil: :evil:

DEA
12-09-05, 21:55
Valla enderra sa te duash,veq ma mire mos me ju kallxu hiq. :evil: :evil:

Hajr ishalla :wink:

Gentiana
12-09-05, 21:56
Valla enderra sa te duash,veq ma mire mos me ju kallxu hiq. :evil: :evil:

Hajr ishalla :wink:

Hajde ardhsh si vera, se si ne enderr ke ardh. Hajde te kafja te dushi fort.

PS: Murgesha po sherben. :wink:

Murgesha
12-09-05, 21:56
Valla enderra sa te duash,veq ma mire mos me ju kallxu hiq. :evil: :evil:

Hajr ishalla :wink:

Edhe unė mbrėmė ėndėrrova pėr ty Dea.
Bile tė kam kėputė tuj tė stupcu. :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

DEA
12-09-05, 21:57
Valla enderra sa te duash,veq ma mire mos me ju kallxu hiq. :evil: :evil:

Hajr ishalla :wink:

Edhe unė mbrėmė ėndėrrova pėr ty Dea.
Bile tė kam kėputė tuj tė stupcu. :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Mshurdhofsh ti hoooooooooooooooooooooooooooooooo, :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
12-09-05, 21:58
Valla enderra sa te duash,veq ma mire mos me ju kallxu hiq. :evil: :evil:

Hajr ishalla :wink:

Edhe unė mbrėmė ėndėrrova pėr ty Dea.
Bile tė kam kėputė tuj tė stupcu. :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Mshurdhofsh ti hoooooooooooooooooooooooooooooooo, :lol: :lol: :lol: :lol:

U gėzova moj qė ta ndjeva zanin qy. :twisted: :twisted:

DEA
12-09-05, 21:59
Valla enderra sa te duash,veq ma mire mos me ju kallxu hiq. :evil: :evil:

Hajr ishalla :wink:

Edhe unė mbrėmė ėndėrrova pėr ty Dea.
Bile tė kam kėputė tuj tė stupcu. :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Mshurdhofsh ti hoooooooooooooooooooooooooooooooo, :lol: :lol: :lol: :lol:

U gėzova moj qė ta ndjeva zanin qy. :twisted: :twisted:

Ske faj qe ma ndjeve zonin jo, se pushkall e kam vironin edhe te deknit i zgjoj kur te piskas :lol: :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
28-09-05, 16:06
more moti skom pa endrra :shock:

Kercovari
28-09-05, 18:06
Nuk dua me ashtu enderr te shoh,e vertet :cry: :wink:

Domira
29-09-05, 11:27
Kah mengjesi nuk besoj se ishte enderr vetem zhgander ke :D

spirl_girls
29-09-05, 11:30
Kah mengjesi nuk besoj se ishte enderr vetem zhgander ke :D

A thua endrat e mengjesit nuk bejn me siguri ashtu kam ndegju?

Domira
29-09-05, 11:35
Kah mengjesi nuk besoj se ishte enderr vetem zhgander ke :D

A thua endrat e mengjesit nuk bejn me siguri ashtu kam ndegju?

Jo se nuk bejne po jan te turbullta....

spirl_girls
29-09-05, 11:36
Kah mengjesi nuk besoj se ishte enderr vetem zhgander ke :D

A thua endrat e mengjesit nuk bejn me siguri ashtu kam ndegju?

Jo se nuk bejne po jan te turbullta....

Ehh shyqyr se une nje te keqe e pash kah ora 6 uff sme muar gjumi me deri dikurr :cry:

Domira
29-09-05, 11:50
Kah mengjesi nuk besoj se ishte enderr vetem zhgander ke :D

A thua endrat e mengjesit nuk bejn me siguri ashtu kam ndegju?

Jo se nuk bejne po jan te turbullta....

Ehh shyqyr se une nje te keqe e pash kah ora 6 uff sme muar gjumi me deri dikurr :cry:

Thot ni plake, endrrat tregoja vetem kronit bijo :)

Luana
03-10-05, 22:32
Ne fakt nuk me ka marr gjumi qe te shoh enderr sepse u mundova qe ta perseris ne mendjen time nji enderr qe e kisha pa me pare , keshtu qe ika ne pune e lodhur dhe e pa gjume , krejt yllzi jam ka shoh ne ket moment , :roll:

spirl_girls
03-10-05, 22:43
Ne fakt nuk me ka marr gjumi qe te shoh enderr sepse u mundova qe ta perseris ne mendjen time nji enderr qe e kisha pa me pare , keshtu qe ika ne pune e lodhur dhe e pa gjume , krejt yllzi jam ka shoh ne ket moment , :roll:

Ja paske ba si une edhe tii dje qka fituam asgje veq lodhjee :cry:

Luana
03-10-05, 22:48
Ja paske ba si une edhe tii dje qka fituam asgje veq lodhjee :cry:


spirl_girls dua te behem rrafsh me dhe ndoshta nuk do te mundohem me te endrroj se po me duket e kot qenka
:roll:

spirl_girls
03-10-05, 22:51
Ja paske ba si une edhe tii dje qka fituam asgje veq lodhjee :cry:


spirl_girls dua te behem rrafsh me dhe ndoshta nuk do te mundohem me te endrroj se po me duket e kot qenka
:roll:

Gjeja me e mire eshte qe veq rafshh..po nese mundemi edeh une shpesh here them ashtu po prap po hasi ne pa gjumesii dhe mandej vetem tetshe po bejjj..prandaj me u mundu qe veq rafsh as mos te mendojmm hiqq :wink:

Diana007
04-10-05, 08:56
Nuk me kujtohet saketsisht se qka :roll: :oops: :P vetem e di se Lazdranin e ka pa :roll: edhe me dol gjumi per me erdh e pun :cry: :wink:

Sy_kaltra
20-11-05, 12:14
ėndrra qe pash mbėrėm nuk dua tė jet realitet :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari
20-11-05, 12:31
Rashe prej terace ne preher te kojshikes me te bukur,kur u zgjova u gjinda me koken ne kontajner te mbeturinave. :lol: :lol: :lol: :wink: Enderr qe do te ja keni lakmi te gjithe. :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
20-11-05, 12:55
Endrrat e bukura jane nga Zoti, ndersa te kqiat vijn nga shejtani.