PDA

View Full Version : SHPALLJE TE vogla!


Faqet : [1] 2

prishtinasja
08-02-05, 22:11
Pasi qe e pash qe mungojke kjo teme ne forum me shkoi mendja qe ta hapi nje teme te tille.

Ja po filloj e para me nje shpallje te vogel .......

leshoj me qera shtepizen .......e cila ndodhet ne nje ishull shume te ngrohte dhe eshte mjafte komode si dhe me qmim shume te volitshem......te interesuarit le te lajmerohen ne nr. e tel.

038- tjeret gjeje vet


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:

Barbaroza
08-02-05, 22:13
Une e nderroj qaforen e vjeter me nje te re,mundesisht te jete prodhim i Japonise.
Infot mund t'i merrni ne tel 0290-.......

biondi_f86
08-02-05, 22:14
A ka mundesi te na tregoshe kondicionet/kushtet te cilat i ka shtepija dhe kushtet te cilat duhemi te plotesojme per ate shtepije :?: :D

pershendetje dhe urime temen e re. :P :wink:

Drenicaki
08-02-05, 22:17
Pasi qe e pash qe mungojke kjo teme ne forum me shkoi mendja qe ta hapi nje teme te tille.

Ja po filloj e para me nje shpallje te vogel .......

leshoj me qera shtepizen .......e cila ndodhet ne nje ishull shume te ngrohte dhe eshte mjafte komode si dhe me qmim shume te volitshem......te interesuarit le te lajmerohen ne nr. e tel.

038- tjeret gjeje vet


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:Jam i interesun per qat far shtepizen tande po a me zan qe te hi ne ta!hahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol:

prishtinasja
08-02-05, 22:21
A ka mundesi te na tregoshe kondicionet/kushtet te cilat i ka shtepija dhe kushtet te cilat duhemi te plotesojme per ate shtepije :?: :D

pershendetje dhe urime temen e re. :P :wink:

Kushtet te cilat i ka shtepija jane te gjitha qe nevojiten per keto dite te ftohta dimri kurse kushtet te cilat duhet ti permbushni ju jane te hollat kesh.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pershendetje

prishtinasja
08-02-05, 22:23
Pasi qe e pash qe mungojke kjo teme ne forum me shkoi mendja qe ta hapi nje teme te tille.

Ja po filloj e para me nje shpallje te vogel .......

leshoj me qera shtepizen .......e cila ndodhet ne nje ishull shume te ngrohte dhe eshte mjafte komode si dhe me qmim shume te volitshem......te interesuarit le te lajmerohen ne nr. e tel.

038- tjeret gjeje vet


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:Jam i interesun per qat far shtepizen tande po a me zan qe te hi ne ta!hahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol:


Aty eshte edhe krejt problemi qe une po e jap me qera kete shtepize..........


:lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
08-02-05, 22:27
Shpalljeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Posedojė njė girpė tė mrekullueshum edhe jam e interesuar tė bėjė shitjen e kėtij gripi :lol: :lol: . Kush ėshtė i interesum mundet tė lajm nė kėtė adres :Rr. *##*##* Nr. 20 Nė Pallatin e FD-ės?!. :lol: :lol:
Sa i pėrketė cmimit, gratis!?

biondi_f86
08-02-05, 22:27
A ka mundesi te na tregoshe kondicionet/kushtet te cilat i ka shtepija dhe kushtet te cilat duhemi te plotesojme per ate shtepije :?: :D

pershendetje dhe urime temen e re. :P :wink:

Kushtet te cilat i ka shtepija jane te gjitha qe nevojiten per keto dite te ftohta dimri kurse kushtet te cilat duhet ti permbushni ju jane te hollat kesh.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pershendetje Te hollat na mungojne pak, por nese shtepija i ka krevetat me nxemje, pa marre parasyshe me qfare furnizimi,atehere sa pere te holla ja kishim bo qaren. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Drenicaki
08-02-05, 22:31
Shpalljeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Posedojė njė girpė tė mrekullueshum edhe jam e interesuar tė bėjė shitjen e kėtij gripi :lol: :lol: . Kush ėshtė i interesum mundet tė lajm nė kėtė adres :Rr. *##*##* Nr. 20 Nė Pallatin e FD-ės?!. :lol: :lol:
Sa i pėrketė cmimit, gratis!?Vallha shpallja jote ma e mirė se pa pare!
po a ma ngjet mirė ti at flamen,se boll mirė veq ska tani me ardh e me ma lypė!hahahahahahahahaaaa :lol: :lol: :lol:

prishtinasja
08-02-05, 22:33
A ka mundesi te na tregoshe kondicionet/kushtet te cilat i ka shtepija dhe kushtet te cilat duhemi te plotesojme per ate shtepije :?: :D

pershendetje dhe urime temen e re. :P :wink:

Kushtet te cilat i ka shtepija jane te gjitha qe nevojiten per keto dite te ftohta dimri kurse kushtet te cilat duhet ti permbushni ju jane te hollat kesh.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pershendetje Te hollat na mungojne pak, por nese shtepija i ka krevetat me nxemje, pa marre parasyshe me qfare furnizimi,atehere sa pere te holla ja kishim bo qaren. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


qy krevatat me nxemje .....po qfare nxemje more aty ne ishull ku temperatura eshte 60 grade celisius, ti kerko nje klim sesa per nxemje ka me te dal tymi bashke me flake e pa te holla mos u nis hiq

biondi_f86
08-02-05, 23:21
A ka mundesi te na tregoshe kondicionet/kushtet te cilat i ka shtepija dhe kushtet te cilat duhemi te plotesojme per ate shtepije :?: :D

pershendetje dhe urime temen e re. :P :wink:

Kushtet te cilat i ka shtepija jane te gjitha qe nevojiten per keto dite te ftohta dimri kurse kushtet te cilat duhet ti permbushni ju jane te hollat kesh.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pershendetje Te hollat na mungojne pak, por nese shtepija i ka krevetat me nxemje, pa marre parasyshe me qfare furnizimi,atehere sa pere te holla ja kishim bo qaren. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


qy krevatat me nxemje .....po qfare nxemje more aty ne ishull ku temperatura eshte 60 grade celisius, ti kerko nje klim sesa per nxemje ka me te dal tymi bashke me flake e pa te holla mos u nis hiq heheheheheh ishalla nje klim natyrale kundra tymit dhe flakes :D :D :D te holla me thes mos ke dert. :D :D :D

prishtinasja
08-02-05, 23:23
A ka mundesi te na tregoshe kondicionet/kushtet te cilat i ka shtepija dhe kushtet te cilat duhemi te plotesojme per ate shtepije :?: :D

pershendetje dhe urime temen e re. :P :wink:

Kushtet te cilat i ka shtepija jane te gjitha qe nevojiten per keto dite te ftohta dimri kurse kushtet te cilat duhet ti permbushni ju jane te hollat kesh.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pershendetje Te hollat na mungojne pak, por nese shtepija i ka krevetat me nxemje, pa marre parasyshe me qfare furnizimi,atehere sa pere te holla ja kishim bo qaren. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


qy krevatat me nxemje .....po qfare nxemje more aty ne ishull ku temperatura eshte 60 grade celisius, ti kerko nje klim sesa per nxemje ka me te dal tymi bashke me flake e pa te holla mos u nis hiq heheheheheh ishalla nje klim natyrale kundra tymit dhe flakes :D :D :D te holla me thes mos ke dert. :D :D :D

D.M.TH. u morem vesh , me largu kete shpallje a?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

biondi_f86
08-02-05, 23:28
A ka mundesi te na tregoshe kondicionet/kushtet te cilat i ka shtepija dhe kushtet te cilat duhemi te plotesojme per ate shtepije :?: :D

pershendetje dhe urime temen e re. :P :wink:

Kushtet te cilat i ka shtepija jane te gjitha qe nevojiten per keto dite te ftohta dimri kurse kushtet te cilat duhet ti permbushni ju jane te hollat kesh.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pershendetje Te hollat na mungojne pak, por nese shtepija i ka krevetat me nxemje, pa marre parasyshe me qfare furnizimi,atehere sa pere te holla ja kishim bo qaren. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


qy krevatat me nxemje .....po qfare nxemje more aty ne ishull ku temperatura eshte 60 grade celisius, ti kerko nje klim sesa per nxemje ka me te dal tymi bashke me flake e pa te holla mos u nis hiq heheheheheh ishalla nje klim natyrale kundra tymit dhe flakes :D :D :D te holla me thes mos ke dert. :D :D :D

D.M.TH. u morem vesh , me largu kete shpallje a?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kete largoje lirishte se shtepin po e marr une u kry nje pune. :D :D :D :D

uliksi31
09-02-05, 01:35
Shes live stock :lol:
1.Edhat- $150.00
2.Kingjat-$120.00
3.Pulat - $15.00
4.Rosat - $20.00
5.Fazanat-$25.00
e tjera

Shjtazet exotike te importuara nga Amazoni hala nuk ju kemi vendos cmimet.

Horse ride $10.00 ne ore,ketu ne ranch.

Harrova keme edhe trofta live $5.00 kg.

Keto jane cmimet vetem per antaret e Dardanise :lol:

Kaltrushi
09-02-05, 09:57
Horse ride $10.00 ne ore,ketu ne ranch.Per ket jam e interesuar......... po hajt bema edhe ma lire............ :D

Kaltrushi
09-02-05, 11:54
Shpallje:


Dua te shes Gjygymat e Qajit..........sepse nuk po i perdori.......... Per ata qe pijn qaj..... kushton € 100, e per ata qe nuk pijn ........kushton €10


Pra i pari qe do lajmrohet do ti merr...............

uliksi31
09-02-05, 11:55
Horse ride $10.00 ne ore,ketu ne ranch.Per ket jam e interesuar......... po hajt bema edhe ma lire............ :D

Per hater te Ksylkuqes qe e ke shoqe FREE e ke,por ki kujdes :lol:

ShEjToNkA
09-02-05, 11:57
Shpallje:


Dua te shes Gjygymat e Qajit..........sepse nuk po i perdori.......... Per ata qe pijn qaj..... kushton € 100, e per ata qe nuk pijn ........kushton €10


Pra i pari qe do lajmrohet do ti merr...............I pari qė do lajmrohet i meerrrė siii?? Gratis a?????

Diana007
09-02-05, 12:00
Horse ride $10.00 ne ore,ketu ne ranch.Per ket jam e interesuar......... po hajt bema edhe ma lire............ :D

Per hater te Ksylkuqes qe e ke shoqe FREE e ke,por ki kujdes :lol:


Oj Kaltrush poe sheh bre sa zemer mir qe eshr , :P :P :P :P

Kaltrushi
09-02-05, 12:02
Horse ride $10.00 ne ore,ketu ne ranch.Per ket jam e interesuar......... po hajt bema edhe ma lire............ :D

Per hater te Ksylkuqes qe e ke shoqe FREE e ke,por ki kujdes :lol:


Oj Kaltrush poe sheh bre sa zemer mir qe eshr , :P :P :P :P


oooo sa mire te kesh te njofshem po valla i mire qenka..... por kam frig pakez, po hajt se ndoshta edhe per at viranin tem ka vend........ ha haaaaa

Diana007
09-02-05, 12:05
Horse ride $10.00 ne ore,ketu ne ranch.Per ket jam e interesuar......... po hajt bema edhe ma lire............ :D

Per hater te Ksylkuqes qe e ke shoqe FREE e ke,por ki kujdes :lol:


Oj Kaltrush poe sheh bre sa zemer mir qe eshr , :P :P :P :P


oooo sa mire te kesh te njofshem po valla i mire qenka..... por kam frig pakez, po hajt se ndoshta edhe per at viranin tem ka vend........ ha haaaaa

Po d epo sot pa njofsi nuk ka kurgje hehehheehheeh, po nese nuk t pelqen kthej se nuk lidhje :P :P :P :P

biondi_f86
09-02-05, 13:53
E sesh Gomarin me gjithe paiset verore dhe dimrore. cmimi i konvenuar. 200 euro

shkaki i shitjes me kete cmime te voliteshum eshte sepse me duhane te holat per mu martu. UREDHERONI NE NUMRIN 0038///////// OSE FAX 003842//////// OPA....... :D :D :D :D

Arbėri
09-02-05, 13:58
Shese qorapat, vetem ne thembrra dhe gishta te shkoqura dhe kepucet e veres :P

ēmimi shume i voletshem, vetem 200 Euro :P :P :P :P :P

Dreni30
09-02-05, 14:35
Shpallje.

Shese mindila per hund edhe ate jane pak te vjetruar, por per hund bejne.

aresyeja eshte se gripi ka marr permasa te medha ne FD.
Te gjithe te interesuarit lajmerohen ne tel 0021/ 70375488. Cmimi eshte shume i volitshem.

DEA
09-02-05, 14:54
Fale macen time , shume e mire po pak e eger dhe me ka ikur diku ne zvicerr, si ta gjej e kam per falje te interesuarit le te lajmerohen :wink:

Maca
09-02-05, 17:39
DEA mos e pate fjalen per muaaaaaa mjauuuuuuuu...

E une po lypi dike qe po mi shkym cigaret kur ti pij se valla shum po pritoj..
Ne 10 min e paguj ka 2 fr...

Mafiozi
09-02-05, 19:31
DEA mos e pate fjalen per muaaaaaa mjauuuuuuuu...

E une po lypi dike qe po mi shkym cigaret kur ti pij se valla shum po pritoj..
Ne 10 min e paguj ka 2 fr...
Maca, mendoj qe ne ket forum nuk mundesh me gjet ket person :lol:

Pash zotin ne forum mos je ti edhe dembelica ??? :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
09-02-05, 21:25
Shes pelen e kojshis se valla boll i kena kcy sa ishim ma te ri

tash mundet ti kercej dikush tjeter!ēmimi : njė te kercyme
te interesuarit te lajmerohen ne prronin e Drenices, ne sherbimin tuaj pela asht gjithź diten!hahahahahahahaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
10-02-05, 14:46
Shese qorapat, vetem ne thembrra dhe gishta te shkoqura dhe kepucet e veres :P

ēmimi shume i voletshem, vetem 200 Euro :P :P :P :P :P


Me trego se kush do i blen keto??hahahha :D

AK^47
10-02-05, 17:25
Dashta Nji Pyetje :

:arrow: Ka Sa Po Shkon Pasuli :?: :?: :?: :?:

spirl_girls
10-02-05, 18:28
Dashta Nji Pyetje :

:arrow: Ka Sa Po Shkon Pasuli :?: :?: :?: :?:

Per tty me te njofshem ka njee e gjysee a ban a joo


http://www.heathersanimations.com/girls/luvjackieblonde.gif

Arbėri
10-02-05, 18:43
Dashta Nji Pyetje :

:arrow: Ka Sa Po Shkon Pasuli :?: :?: :?: :?:

Per tty me te njofshem ka njee e gjysee a ban a joo


http://www.heathersanimations.com/girls/luvjackieblonde.gifValla kah ana jone, ka nje ka dy po shkone :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

spirl_girls
10-02-05, 18:48
Dashta Nji Pyetje :

:arrow: Ka Sa Po Shkon Pasuli :?: :?: :?: :?:

Per tty me te njofshem ka njee e gjysee a ban a joo


http://www.heathersanimations.com/girls/luvjackieblonde.gifValla kah ana jone, ka nje ka dy po shkone :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

jo te na kah tri po shkonnnn,veq thash ketij dredhanitt si me te ngjofshem pakk :wink:

http://www.heathersanimations.com/girls/luvjackieblonde.gif

Maca
10-02-05, 19:01
DEA mos e pate fjalen per muaaaaaa mjauuuuuuuu...

E une po lypi dike qe po mi shkym cigaret kur ti pij se valla shum po pritoj..
Ne 10 min e paguj ka 2 fr...
Maca, mendoj qe ne ket forum nuk mundesh me gjet ket person :lol:

Pash zotin ne forum mos je ti edhe dembelica ??? :lol: :lol: :lol:

Jo more qfarti un jam Maca,hmmm a po dyshon a hahah ska shanc une mu kan qaq e shpejt... edhe mendoj se diktohem ne shkrim une diqka kam typikel ne shkrim.... :wink:

Pa dyshim mafiooooo :twisted:

spirl_girls
10-02-05, 19:04
DEA mos e pate fjalen per muaaaaaa mjauuuuuuuu...

E une po lypi dike qe po mi shkym cigaret kur ti pij se valla shum po pritoj..
Ne 10 min e paguj ka 2 fr...
Maca, mendoj qe ne ket forum nuk mundesh me gjet ket person :lol:

Pash zotin ne forum mos je ti edhe dembelica ??? :lol: :lol: :lol:

Jo more qfarti un jam Maca,hmmm a po dyshon a hahah ska shanc une mu kan qaq e shpejt... edhe mendoj se diktohem ne shkrim une diqka kam typikel ne shkrim.... :wink:

Pa dyshim mafiooooo :twisted:


Maca edhe ti shume paske kerku llokume vallaa po cili eshte aii qe e kishte be atee llokumee


http://www.heathersanimations.com/girls/luvjackieblonde.gif

Maca
10-02-05, 19:08
spirl_girls ose ose hahah un me pakic nuk jam e lumtur...
Ku e di ndoshta gjindet dikush qe mi shkym cigart haha se pritoj se me vjen era te gishtat a e din qka boj une,e mbushi shpuzoren me uj edhe vetem i gjuj mrena edhe hajt haha tani ata bajn pssssst shkymen vet moj phaaa sa pritoj... :wink:

spirl_girls
10-02-05, 19:12
spirl_girls ose ose hahah un me pakic nuk jam e lumtur...
Ku e di ndoshta gjindet dikush qe mi shkym cigart haha se pritoj se me vjen era te gishtat a e din qka boj une,e mbushi shpuzoren me uj edhe vetem i gjuj mrena edhe hajt haha tani ata bajn pssssst shkymen vet moj phaaa sa pritoj... :wink:

Maca hahahahahaaaa u knaqaaa tu kesh breeee euu motiiiii skam keshh keshtuuu shumeee,,besoooo mezi te shkruaj se qeshuriiii,,po po te ebsojjj llokumeee se shpeshh ne pune ashtu ja bej edhe uneeee se na duhet me pij jashttteeee,,,euuu euuuu nje mpuq ty llokumeee vetem pse u qesha tanii
http://www.heathersanimations.com/girls/luvjackieblonde.gif

Maca
10-02-05, 19:18
spirl_girls ose ose hahah un me pakic nuk jam e lumtur...
Ku e di ndoshta gjindet dikush qe mi shkym cigart haha se pritoj se me vjen era te gishtat a e din qka boj une,e mbushi shpuzoren me uj edhe vetem i gjuj mrena edhe hajt haha tani ata bajn pssssst shkymen vet moj phaaa sa pritoj... :wink:

Maca hahahahahaaaa u knaqaaa tu kesh breeee euu motiiiii skam keshh keshtuuu shumeee,,besoooo mezi te shkruaj se qeshuriiii,,po po te ebsojjj llokumeee se shpeshh ne pune ashtu ja bej edhe uneeee se na duhet me pij jashttteeee,,,euuu euuuu nje mpuq ty llokumeee vetem pse u qesha tanii
http://www.heathersanimations.com/girls/luvjackieblonde.gif

Hahaha po pasha zotin ashtu ja boj,bile shoqet e mija bohen nervoz se jau jepi atyre me ma shkym saher cigaren ju tham ho mere heke edhe niher ajo e mer mashtrohet edhe i bjen asaj me shkym tena um ra ne fije se qka osht puna edhe se merke cigaren time mo ja bojke si ti ndrojm cigaret i ndrojm partnerat kishe haha ani kishe ma nine mue shuuum ahahah...
Me vjen mire qe te shtina me qesh se ky osht profesioni im cirkus jam une hahaha :wink:

Mafiozi
10-02-05, 20:16
DEA mos e pate fjalen per muaaaaaa mjauuuuuuuu...

E une po lypi dike qe po mi shkym cigaret kur ti pij se valla shum po pritoj..
Ne 10 min e paguj ka 2 fr...
Maca, mendoj qe ne ket forum nuk mundesh me gjet ket person :lol:

Pash zotin ne forum mos je ti edhe dembelica ??? :lol: :lol: :lol:

Jo more qfarti un jam Maca,hmmm a po dyshon a hahah ska shanc une mu kan qaq e shpejt... edhe mendoj se diktohem ne shkrim une diqka kam typikel ne shkrim.... :wink:

Pa dyshim mafiooooo :twisted:


E di moj qe shkrimet e tua jan te veqant dhe unikat :D
E din ti qe kur jam i smut foli mbrapsht :lol: :lol:

Asnje dyshim nuk e kam ne ty mos ki dert :wink:

halla e madhe
13-03-05, 20:39
Une halla e madhe shpalli te pavlefshem Mafiozin i cili na u zhduk qe sa dite.Gjithe ata qe dine diq per te le te na lajmrojne sa me shpejt ose duhet zavendesuar me nji mafioz duplikat :lol: :lol:

Murgesha
13-03-05, 20:44
Unė dv. Murgesha shpalli tė pavlefshme shkrimet qė mė kanė humbur.
Edhe nėse dikush i gjeni, mos mi bini se nuk i dua se e kam vendosė me nejtė sa ma e lehtė qė tė mundem. :wink:

dembelica
13-03-05, 21:22
Unė dv. Murgesha shpalli tė pavlefshme shkrimet qė mė kanė humbur.
Edhe nėse dikush i gjeni, mos mi bini se nuk i dua se e kam vendosė me nejtė sa ma e lehtė qė tė mundem. :wink:

:roll: :wink: :wink:

turisti
13-03-05, 21:28
Une,TURISTI i forumit dhe Rrugaēi i botes,i shpalli si te rrezikshmet shkrimet e mia te humbura nga -budallaqet-,sepse permbajne dozen e madhe te helmit dhe jane shume ,shume me te ngjitese se AIDS-i.

ShEjToNkA
13-03-05, 21:53
Ok se edhe unė po i shapliii si tė pavlefshme dhe tepric tekonlogjike :lol: :lol: ndajė edhe s'po mė dhimbsen qė kanė humburė.

blina
22-03-05, 23:34
hej po du me bo nje shpallje speciale veq per juve ama , ama shume speciale :

SHES UNIFORMEN SHKOLLORE SE MU KA BA BAJAT , UNIFORMA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PERVEQ SE KRAVATA ESHTE PAK E SHTRAMUAR , FUSTANIT JU KA PRISH PATENTI , KEMISHES QE KA QENE E BARDH I KA HUP NGJYRA TASH I KA BA NJE NGJYR SI E VERDH , SETRA KA FILLUAR TI DALIN DISA FIJE .............


kush lajmerohet i pari do te fitoj plus qanten dhe kepucet qe i kam kombinu me uniforme veq pak te vjeteruara

ok kush eshte i interesuar le te lajmrohet ne nr e tel : 1234567891011 e keshtu me rend deri ku te mberini e gjene dikun .....

blina
22-03-05, 23:52
hej po du me bo nje shpallje speciale veq per juve ama , ama shume speciale :

SHES UNIFORMEN SHKOLLORE SE MU KA BA BAJAT , UNIFORMA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PERVEQ SE KRAVATA ESHTE PAK E SHTRAMUAR , FUSTANIT JU KA PRISH PATENTI , KEMISHES QE KA QENE E BARDH I KA HUP NGJYRA TASH I KA BA NJE NGJYR SI E VERDH , SETRA KA FILLUAR TI DALIN DISA FIJE .............


kush lajmerohet i pari do te fitoj plus qanten dhe kepucet qe i kam kombinu me uniforme veq pak te vjeteruara

ok kush eshte i interesuar le te lajmrohet ne nr e tel : 1234567891011 e keshtu me rend deri ku te mberini e gjene dikun .....


hej nime a seshte askush i interesuar a?

Dreni30
05-05-05, 16:31
Shpallje

Shpalli te pa flefshme qizmet e dimrit.

Nese dikush eshte i interesuar me i ble urdheroni se jane ne gjendje te mire, paj jane pak me pleh por ndoshta nuk ka gajle edhe ju vjen era ka pak nga plehu, porrrrrr.

Cmimi eshte i volitshem 20 euro.

te interesuarit mund te lajmerohen ne kete nr, te tel. 0012 47630962.

Fleta
05-05-05, 16:34
Shpallje

Shpalli te pa flefshme qizmet e dimrit.

Nese dikush eshte i interesuar me i ble urdheroni se jane ne gjendje te mire, paj jane pak me pleh por ndoshta nuk ka gajle edhe ju vjen era ka pak nga plehu, porrrrrr.

Cmimi eshte i volitshem 20 euro.

te interesuarit mund te lajmerohen ne kete nr, te tel. 0012 47630962.

Ti shpalljen e ke qite a telefonin nuk po e nine qe po te thirri....... :evil: :wink:

Dreni30
05-05-05, 16:36
Shpallje

Shpalli te pa flefshme qizmet e dimrit.

Nese dikush eshte i interesuar me i ble urdheroni se jane ne gjendje te mire, paj jane pak me pleh por ndoshta nuk ka gajle edhe ju vjen era ka pak nga plehu, porrrrrr.

Cmimi eshte i volitshem 20 euro.

te interesuarit mund te lajmerohen ne kete nr, te tel. 0012 47630962.

Ti shpalljen e ke qite a telefonin nuk po e nine qe po te thirri....... :evil: :wink:

Jo une mire po te ni, por vala 900 i ka fajet Fleta e ti nuk po me nin mua. :lol: :lol: :lol:

Fleta
05-05-05, 16:38
Eiiiii, mos ma permede valen se na fiki volla........ :roll:

Dilingjia
09-05-05, 14:15
shpalle te pavlefshme dashnin me gruan e dyte Xhyziden,sepse me humbi qysh kur u martova me Shehiden

Gentiana
09-05-05, 16:10
Shpall te pavlefshme disponimin tim te sotit! :evil: :evil: :evil: :x

ARMANI
10-05-05, 21:22
Shpall te pavlefshme disponimin tim te sotit! :evil: :evil: :evil: :x :wink:

Honesty^uk.
10-05-05, 21:26
Nje shpallje e pa parashikuar por koha e solli,


une si perdorues i denj i Nikut HONESTY, kam vendosur qe kete nik te ja dorezoj dikujt i cili/a do ta meritoj dhe nuk do ta shperdoroj kuptimin dhe domethenien e tij

florian
10-05-05, 21:36
Nje shpallje e pa parashikuar por koha e solli,


une si perdorues i denj i Nikut HONESTY, kam vendosur qe kete nik te ja dorezoj dikujt i cili/a do ta meritoj dhe nuk do ta shperdoroj kuptimin dhe domethenien e tij

shpall kerkesen per ta marr at nik duke par ate qe e ka mbajtur gjer tani un do bej cmos ta mbaj si ai .

Honesty^uk.
10-05-05, 21:42
Nje shpallje e pa parashikuar por koha e solli,


une si perdorues i denj i Nikut HONESTY, kam vendosur qe kete nik te ja dorezoj dikujt i cili/a do ta meritoj dhe nuk do ta shperdoroj kuptimin dhe domethenien e tij

shpall kerkesen per ta marr at nik duke par ate qe e ka mbajtur gjer tani un do bej cmos ta mbaj si ai .


Edhe une pa asnje dyshim do ta dorezoja ne duart tuaja

florian
10-05-05, 21:51
JAM I MENDIMIT QE ME MIR SE TE JU NUK DO ISHTE .

Murgesha
11-05-05, 15:52
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

Gentiana
11-05-05, 15:53
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif

Moj,a pyete kend ti,apo vetem ne krye veti??? :lol: :lol:

florian
11-05-05, 15:53
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Murgesha
11-05-05, 15:59
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif

Moj,a pyete kend ti,apo vetem ne krye veti??? :lol: :lol:


Po ai kurr spo vjen nė kafe moj???
Ēka po tė duhet ty njė i tillė??????????? :shock: :shock:

florian
11-05-05, 16:02
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif

Moj,a pyete kend ti,apo vetem ne krye veti??? :lol: :lol:


Po ai kurr spo vjen nė kafe moj???
Ēka po tė duhet ty njė i tillė??????????? :shock: :shock:

murgesh tash me na shpall te vlefshem mu e genten se si cift te marrim ne qaf.

Gentiana
11-05-05, 16:03
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif

Moj,a pyete kend ti,apo vetem ne krye veti??? :lol: :lol:


Po ai kurr spo vjen nė kafe moj???
Ēka po tė duhet ty njė i tillė??????????? :shock: :shock:

Moj, te dyve nuk na qet me ndejt ne kafe, dikush duhet me u perkujdes edhe per rubriken e fes... :lol: :lol:

Murgesha
11-05-05, 16:04
Moj, te dyve nuk na qet me ndejt ne kafe, dikush duhet me u perkujdes edhe per rubriken e fes... :lol: :lol:


Ani moj ai le tė martohet tek feja e ty po tė martojmė nė kafe. :twisted:

Gentiana
11-05-05, 16:05
Shpall tė pavlefshėm ēiftin Genta & Psikologu. :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif

Moj,a pyete kend ti,apo vetem ne krye veti??? :lol: :lol:


Po ai kurr spo vjen nė kafe moj???
Ēka po tė duhet ty njė i tillė??????????? :shock: :shock:

murgesh tash me na shpall te vlefshem mu e genten se si cift te marrim ne qaf.


O Flori kadal bre, se per ket vendim duhen 2veta.

Pastaj po me dhimbsesh se si esht Psikologu gjeloz, tybe po tutem se mos po te ben diqka. :lol: :lol: :wink:

Dreni30
12-05-05, 00:32
Shpallje

Shese nje ombrelle pak te shkyer e te perlloqur edhe per pak pare, nejse koka nuk te laget e per trupit nuk eshte gajle.

Cmimi eshte i vlitshem 5 euro

Mund te lajmeroheni ne tel: 0012 4874502756
Prej ores te mesnates e deri ne mengjese.

dr1ta
12-05-05, 00:39
Ringg ringg ..................ring ring

Dreni30
12-05-05, 00:41
jo dikush me thirri por valet e dobeta a se di cka u ba se he dreqi e marrt me met ombrella pa shit.

Nashta provon apet....

dr1ta
12-05-05, 00:43
jo dikush me thirri por valet e dobeta a se di cka u ba se he dreqi e marrt me met ombrella pa shit.

Nashta provon apet....


Aloo.... a po ma jep per 3,5 eura a jo? :D

Dreni30
12-05-05, 00:52
jo dikush me thirri por valet e dobeta a se di cka u ba se he dreqi e marrt me met ombrella pa shit.

Nashta provon apet....


Aloo.... a po ma jep per 3,5 eura a jo? :D

Valla pak lire po me doket, por masi shoqe te kam po ta shes .

Dilingjia
12-05-05, 07:17
Shpalle te pavlefshme tabelat e regjistrimit qe pak ma heret mi muer Daja Polic

Dreni30
12-05-05, 23:37
ku ku Drita me paska thirr e nuk kam mujt me ju pergjegj, ani se nashta me thirr prap.

Murgesha
12-05-05, 23:40
Shpall tė pavlefshme shkrimet qė i bėra sonte, se edhe ashtu krejt jerėm kanė qenė. :( :(
Kush tė doni me i ble ja u jap falas. :lol:

Gentiana
12-05-05, 23:42
Shpall tė pavlefshme shkrimet qė i bėra sonte, se edhe ashtu krejt jerėm kanė qenė. :( :(
Kush tė doni me i ble ja u jap falas. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shpall te pavlefshme ket shpallje te Murgeshes. E din ajo pse?! :wink:

Domira
12-05-05, 23:48
Shpall tė pavlefshme shkrimet qė i bėra sonte, se edhe ashtu krejt jerėm kanė qenė. :( :(
Kush tė doni me i ble ja u jap falas. :lol:

Vallha beli pavlefshme kjo shpallje :lol: :lol: :wink:

titi
13-05-05, 00:10
Shpall tė pavlefshme shkrimet qė i bėra sonte, se edhe ashtu krejt jerėm kanė qenė. :( :(
Kush tė doni me i ble ja u jap falas. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shpall te pavlefshme ket shpallje te Murgeshes. E din ajo pse?! :wink:

"GENTIANA" RRUTULLOU PAK SE JA NXUNE FRYMEN QATI TSHKRETI QI KE NXA PERFUNI ,KI PAK MESHIR A PA DO ME MYT A?

Dreni30
20-05-05, 14:38
Shpallje

Shpalli te pavlefshme kepucet se nuk po me bejne me edhe ta keni me dije se jane nr. te ndryshem se ashtu une i mathi. njana eshte nr. 43 e tjetra 45.20, kush i interesuar me i ble urdheroni e thirrni ne kete nr. te tel. 003 65489094 pas ores 14.00 mund te me gjeni ne shtepi.

Mos te harroj edhe ngjyrat i kane te ndryshme.

halla e madhe
20-05-05, 18:38
Dreni_vetem njera kepuce me nevojitet ajo me numer 45.2...edhe mua me ka mbete njera..kushedi i paskemi ble gabim ato kepuce..poooo corba e lire ti djege buzet thot fjala popullore :wink: :lol: :lol:

Dreni30
20-05-05, 21:31
Dreni_vetem njera kepuce me nevojitet ajo me numer 45.2...edhe mua me ka mbete njera..kushedi i paskemi ble gabim ato kepuce..poooo corba e lire ti djege buzet thot fjala popullore :wink: :lol: :lol:


Halloooooooooo ahaaaa Halla jeni aaaaaa?? Po moj Halla nuk ka problem cilen ta dush se ne shitje jane. :lol: :lol: :lol: :lol: vetem ma jep adresen se me poste ta dergoj.

Kalofsh mire Halla. :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
20-05-05, 23:50
Shpallje

Shpalli te pavlefshme kepucet se nuk po me bejne me edhe ta keni me dije se jane nr. te ndryshem se ashtu une i mathi. njana eshte nr. 43 e tjetra 45.20, kush i interesuar me i ble urdheroni e thirrni ne kete nr. te tel. 003 65489094 pas ores 14.00 mund te me gjeni ne shtepi.

Mos te harroj edhe ngjyrat i kane te ndryshme.


Une do te kisha ble nr 45.20 e shti te dy kembet aty ..nese e kan ngjyren e verdh perfekt jan per mua :roll: yeah :D

Dreni30
20-05-05, 23:54
Shpallje

Shpalli te pavlefshme kepucet se nuk po me bejne me edhe ta keni me dije se jane nr. te ndryshem se ashtu une i mathi. njana eshte nr. 43 e tjetra 45.20, kush i interesuar me i ble urdheroni e thirrni ne kete nr. te tel. 003 65489094 pas ores 14.00 mund te me gjeni ne shtepi.

Mos te harroj edhe ngjyrat i kane te ndryshme.


Une do te kisha ble nr 45.20 e shti te dy kembet aty ..nese e kan ngjyren e verdh perfekt jan per mua :roll: yeah :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kuku Drita po kurr ma mire nuk e gjane se edhe ngjyra po tu pershtateka. Po hajde e merre se shitet. :lol: :lol: :wink:

dr1ta
20-05-05, 23:57
Shpallje

Shpalli te pavlefshme kepucet se nuk po me bejne me edhe ta keni me dije se jane nr. te ndryshem se ashtu une i mathi. njana eshte nr. 43 e tjetra 45.20, kush i interesuar me i ble urdheroni e thirrni ne kete nr. te tel. 003 65489094 pas ores 14.00 mund te me gjeni ne shtepi.

Mos te harroj edhe ngjyrat i kane te ndryshme.


Une do te kisha ble nr 45.20 e shti te dy kembet aty ..nese e kan ngjyren e verdh perfekt jan per mua :roll: yeah :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kuku Drita po kurr ma mire nuk e gjane se edhe ngjyra po tu pershtateka. Po hajde e merre se shitet. :lol: :lol: :wink:

POPO flm apo mi jep gratis ..?

Dreni30
20-05-05, 23:59
Shpallje

Shpalli te pavlefshme kepucet se nuk po me bejne me edhe ta keni me dije se jane nr. te ndryshem se ashtu une i mathi. njana eshte nr. 43 e tjetra 45.20, kush i interesuar me i ble urdheroni e thirrni ne kete nr. te tel. 003 65489094 pas ores 14.00 mund te me gjeni ne shtepi.

Mos te harroj edhe ngjyrat i kane te ndryshme.


Une do te kisha ble nr 45.20 e shti te dy kembet aty ..nese e kan ngjyren e verdh perfekt jan per mua :roll: yeah :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kuku Drita po kurr ma mire nuk e gjane se edhe ngjyra po tu pershtateka. Po hajde e merre se shitet. :lol: :lol: :wink:

POPO flm apo mi jep gratis ..?

Po moj si jo ani qysh te kam ty shoqe te mire, vetem hajde e merri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
21-05-05, 00:02
POPO flm apo mi jep gratis ..?

Po moj si jo ani qysh te kam ty shoqe te mire, vetem hajde e merri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:[/quote]


Po rruga me kushton shtrejt shume 10 pal i blej me ato pare ...por ja vlen :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
21-05-05, 00:21
POPO flm apo mi jep gratis ..?

Po moj si jo ani qysh te kam ty shoqe te mire, vetem hajde e merri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Po rruga me kushton shtrejt shume 10 pal i blej me ato pare ...por ja vlen :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
21-05-05, 00:43
Shpall te pavlefshme marramendjen time te parafundit :P :lol:

Murgesha
21-05-05, 00:58
Shpall te pavlefshme marramendjen time te parafundit :P :lol:

Ndėrsa unė shpalli tė pavlefshme faqen 69 tek marramendjet. :lol:

Domira
21-05-05, 08:33
Shpall te pavlefshme marramendjen time te parafundit :P :lol:

Ndėrsa unė shpalli tė pavlefshme faqen 69 tek marramendjet. :lol:

Shpall te pavlefshme shpalljen time te fundit :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
21-05-05, 08:57
E shpall te pavlefshem Dilingjine nese nuk ia qellon se si do te jete koha ne ate vend ku do te jem sot pasdite :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
21-05-05, 09:17
E shpall te pavlefshem Dilingjine nese nuk ia qellon se si do te jete koha ne ate vend ku do te jem sot pasdite :lol: :lol: :lol:
Pas dite dielli do te shpoj vranesinat dhe do te piciloj faqet e tua sikur miklimet qe na i banin ktyne here sa ishin femije,e qe na thonin paq fatin e u rritsh me prind :lol: :wink:

s'ka shans mem shpall te pavlefshem :wink:

Diana007
21-05-05, 09:19
Un e shpall te pa vlefsh shkrumine Domires :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
21-05-05, 09:30
Un e shpall te pa vlefsh shkrumine Domires :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

YES a?

Diana007
21-05-05, 09:35
Un e shpall te pa vlefsh shkrumine Domires :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

YES a?

PO deeeeeeeeeee :P :P :P

Dreni30
11-11-05, 23:41
Shpallje

Kam nje pale pantolla qe nuk jan edhe shume ne gjendje te rregullt, por cmimi eshte i volitshem. Tere veren i kam bajt ne mal edhe besoni se njana kam e pantollave eshte krejt e repur, por me ja ngjit nje harren ban edhe kete dimer e kalon diqysh me ta.

Per ngjyre nuk po ju flas shume se jan nga me te miret ( kan qene me demek) :lol: :lol:

Cmimi eshte 2.50 euro. Kontaktoni ne telf 0014 3047254198640.

ninnela
11-11-05, 23:46
Pash zotin qa jeni tu bo kshtu more me kto shpallje ncncncncc, qy qy ani edhe vllavi jem koka ktu ahhahahahaaaaaaaa :wink:

Dreni30
11-11-05, 23:48
Pash zotin qa jeni tu bo kshtu more me kto shpallje ncncncncc, qy qy ani edhe vllavi jem koka ktu ahhahahahaaaaaaaa :wink:

po moj shko e lexo me nalt se cka ka ne shitjeee. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ninnela
11-11-05, 23:50
Po de po i pash po une spasna as me qa me i ble qato po edhe nuk kisha qa me shit se ahahahhahahaaaaaaaaaaaa :wink:

Dreni30
11-11-05, 23:55
Po de po i pash po une spasna as me qa me i ble qato po edhe nuk kisha qa me shit se ahahahhahahaaaaaaaaaaaa :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hajt moj se te pres une ty qyyy, por edhe nuk e dita se ty pa pare qy mos u merzit.

ninnela
11-11-05, 23:57
O flm bre valla i dashtun qe po ma din hallin se valla mezvet ahahhahahahhahhhhhaaaaaaa :wink:

Dreni30
11-11-05, 23:58
O flm bre valla i dashtun qe po ma din hallin se valla mezvet ahahhahahahhahhhhhaaaaaaa :wink:

Hajt bre mos ta nin ty sa te me kesh mua. :lol: :lol:

ninnela
12-11-05, 00:02
:lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
06-12-05, 23:34
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpg

Shpalli te pa vlefshme kepucen e djathe, pasi qe me eshte shkyer e nuk po kam mundesi ta reparoj..

Kushton vetem 5 euro keshtu si eshte e kush e rregullon fiton shume.

Mundeni te paraqiteni ne adresin: Hiq sma nin edhe mos e blejsh.
:lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
07-12-05, 00:01
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpg

Shpalli te pa vlefshme kepucen e djathe, pasi qe me eshte shkyer e nuk po kam mundesi ta reparoj..

Kushton vetem 5 euro keshtu si eshte e kush e rregullon fiton shume.

Mundeni te paraqiteni ne adresin: Hiq sma nin edhe mos e blejsh.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Tregoe edhe numrin more :lol: :lol:
Mos fol kjo kepuc ,qe po kushtojka 5 euro :lol: :lol:

halla e madhe
07-12-05, 00:36
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpg

Shpalli te pa vlefshme kepucen e djathe, pasi qe me eshte shkyer e nuk po kam mundesi ta reparoj..

Kushton vetem 5 euro keshtu si eshte e kush e rregullon fiton shume.

Mundeni te paraqiteni ne adresin: Hiq sma nin edhe mos e blejsh.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Dreni_a te dy kembet i ke pase ne kete kepuce aa :?: :wink: :lol: :lol:

Dreni30
07-12-05, 19:51
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpg

Shpalli te pa vlefshme kepucen e djathe, pasi qe me eshte shkyer e nuk po kam mundesi ta reparoj..

Kushton vetem 5 euro keshtu si eshte e kush e rregullon fiton shume.

Mundeni te paraqiteni ne adresin: Hiq sma nin edhe mos e blejsh.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Tregoe edhe numrin more :lol: :lol:
Mos fol kjo kepuc ,qe po kushtojka 5 euro :lol: :lol:

Jo moj Vjeshta se pasna harru nr. ku me thirr. Me fal, po cka me ba "nje pale mend a per Vjeshte a per Dimer" thot nje fjale popullore kah na. :lol: :lol: :lol:

Dreni30
07-12-05, 19:52
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpg

Shpalli te pa vlefshme kepucen e djathe, pasi qe me eshte shkyer e nuk po kam mundesi ta reparoj..

Kushton vetem 5 euro keshtu si eshte e kush e rregullon fiton shume.

Mundeni te paraqiteni ne adresin: Hiq sma nin edhe mos e blejsh.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Dreni_a te dy kembet i ke pase ne kete kepuce aa :?: :wink: :lol: :lol:

Oj Halle valla vetem njanen kam e kam pas ne te, por po duket e madhe pasi qe eshte pak e shkyer e per ate dhe e kam leshu cmimin 5 euro. :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
07-12-05, 20:02
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpgJo moj Vjeshta se pasna harru nr. ku me thirr. Me fal, po cka me ba "nje pale mend a per Vjeshte a per Dimer" thot nje fjale popullore kah na. :lol: :lol: :lol:
Jo more nr i kepuces :lol:
Te na thojn nje paj mend ,o per mu o per askend :lol: :lol:

Domira
07-12-05, 20:38
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpg

Shpalli te pa vlefshme kepucen e djathe, pasi qe me eshte shkyer e nuk po kam mundesi ta reparoj..

Kushton vetem 5 euro keshtu si eshte e kush e rregullon fiton shume.

Mundeni te paraqiteni ne adresin: Hiq sma nin edhe mos e blejsh.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Dreni_a te dy kembet i ke pase ne kete kepuce aa :?: :wink: :lol: :lol:

Kukuu Hallushe a edhe Dreni dy kamt me ni kpuc a :shock: :shock:

Dreni30
08-12-05, 11:02
http://images.aucland.com/ImgUsers/12774/12774687.jpg

Shpalli te pa vlefshme kepucen e djathe, pasi qe me eshte shkyer e nuk po kam mundesi ta reparoj..

Kushton vetem 5 euro keshtu si eshte e kush e rregullon fiton shume.

Mundeni te paraqiteni ne adresin: Hiq sma nin edhe mos e blejsh.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Dreni_a te dy kembet i ke pase ne kete kepuce aa :?: :wink: :lol: :lol:

Jo moj Domira kjo eshte njena se edhe ashtu e kam kamen e madhe za ven shume. :lol: :lol: :lol:

Kukuu Hallushe a edhe Dreni dy kamt me ni kpuc a :shock: :shock:

Domira
08-12-05, 13:16
O Dreni qka i paske ba kpuces e paske shter phaaaa :shock: :lol: :lol:

Dreni30
10-12-05, 02:01
O Dreni qka i paske ba kpuces e paske shter phaaaa :shock: :lol: :lol:

Po bre Domira kamen e gjan e nuk me qendroj shume. :lol: :lol: :lol:

Domira
10-12-05, 02:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
10-12-05, 02:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

I banna trusni shume po me duket. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
27-10-06, 21:38
Shpallje

shpalli te pa vlefshme rrobat e shiut, jane pakez te vjetra por besoj se dikah e presin shiun.

http://www.jh-gear.com/JH-GEAR-6-2-05/common/images/OCEAN/tnWaders%20d570.jpg kushtojne 8 E
ngjyrat mundeni ti kerkoni, por per fat keto jane ne ngjyre te gjelbert.
tlf. + 27543642 mund te me kontaktoni ne cdo kohe.

Murgesha
27-10-06, 23:12
Kape mė atė telefon o Dreni se janė ka mė duhen njė palė tesha shiu, pėrndryshe tė shpalla edhe ty tė pavlefshėm. :redface: :tongue: :tongue:

uck_aksh
27-10-06, 23:13
shes bullicat
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/bullicat.jpg

dy jan te reja njana esht ma e vjeter secila i qet ka 5 kg qumsht qumshtin e kan shum kfalitet mundesh, ku mund te fiton nga qumshti djathin,gjizen,kosin,ajranin (llalltin), undyren,e dhum e shum te tjera
lumja ajo qe i ka ne shtepi

uck_aksh
27-10-06, 23:15
harrova ta ceki qmimi esht sipas marrveshjes
ku mund te kontaktoni ne email adresen
ose ne numer te telefonit +37744002001 thirrja kushton 1.30 ero minuti

Dreni30
28-10-06, 10:14
Kape mė atė telefon o Dreni se janė ka mė duhen njė palė tesha shiu, pėrndryshe tė shpalla edhe ty tė pavlefshėm. :redface: :tongue: :tongue:

Qy, qy moj une tlf. me vete e kam, por ku me dit mos e ke gabu naj germe qyyyy.

uck_aksh
28-10-06, 15:04
shes bullicat
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/bullicat.jpg

dy jan te reja njana esht ma e vjeter secila i qet ka 5 kg qumsht qumshtin e kan shum kfalitet mundesh, ku mund te fiton nga qumshti djathin,gjizen,kosin,ajranin (llalltin), undyren,e dhum e shum te tjera
lumja ajo qe i ka ne shtepi

ajde mor a sdon mi ble kerkush a

prishtinasi
12-03-07, 00:23
Leshoj nikun me qera per 1 vjet....parate jipen ne dore per 12 muaj!

Virti
12-03-07, 01:01
shpall te pavlefshme postimet palidhje te disave... :tongue: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

gazi-de
12-03-07, 19:48
shpall te pavlefshme postimet palidhje te disave... :tongue: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
edhe une jeme me mendimin tende vriti...hghghg

Virti
13-03-07, 22:56
edhe une jeme me mendimin tende vriti...hghghg
ashtu pra... :biggrin:

vjeshta
16-03-07, 16:26
E shpali te pavlefshme femren ideale ...........ashtu kshtu nuk po gjindet qyyyyyyyy.........:biggrin: :tongue:

Virti
17-03-07, 13:39
per sot nuk kam shpallje te vogla! :biggrin:

Sy_kaltra
01-04-07, 12:27
E Shpall te pa vlefshme Dashurin...:biggrin:

gazi-de
01-04-07, 12:30
phaaa nuke lejohet kjo,policia!!....hghghghgh

Sy_kaltra
01-04-07, 12:31
Pse bre gazi, qa te du shpalli te pa vler un qy hahahahah

gazi-de
01-04-07, 12:46
po ajo eshte shpallje e madhe moj,dhe nuke lejohet....

Sy_kaltra
01-04-07, 12:48
Qysh bre e madhe gazi, ahhahah e madhe kur e ki ,se kur se ki e shpall te pa vlefshme hahahahah

gazi-de
01-04-07, 12:54
hahahah per ate po e shpalli te pa vleshme se nuke e kame,hghghghgh
e kure e pashe shpalljen mu doke si me me ra stupec ne koke..hghghghghghg

Prishtinasja_
01-04-07, 13:00
i shpalli te pavlefshem ata njerz qe nuk besojn ne dashuri.......:rolleyes:

Sy_kaltra
01-04-07, 13:36
hahahah per ate po e shpalli te pa vleshme se nuke e kame,hghghghgh
e kure e pashe shpalljen mu doke si me me ra stupec ne koke..hghghghghghg

Hahahhahahahah gazi nuk tu ka dok hiq po ta ka mshu nime hahahahahahhahahah..

Flm per shpalljen e pavlefshmeris te njerezve qe nuk besojne ne Dashuri ,,Prishtinasja :smile:

selvija
01-04-07, 13:50
Shpall pasulin nga drek qe me mebet qes ne shitej,, kush eshte ineteruar.:tongue:

gazi-de
01-04-07, 14:01
qy me mshu me ke shqetesua me ate shpalje sy_kaltra,vetem me duale ne ndihme prishtinasja dhe me qetsoje...hghghg

une valla selvija,pore mos eshte prishe,e po jes ten kohen ne wc...hghghghghghg

selvija
01-04-07, 14:03
qy me mshu me ke shqetesua me ate shpalje sy_kaltra,vetem me duale ne ndihme prishtinasja dhe me qetsoje...hghghg

une valla selvija,pore mos eshte prishe,e po jes ten kohen ne wc...hghghghghghgJo valla pasuli shum i mir ka mebet por pa mish e hanga krejet e qed don ashtu pa mish te zberes pak qmimin haha:biggrin:

gazi-de
01-04-07, 14:12
Jo valla pasuli shum i mir ka mebet por pa mish e hanga krejet e qed don ashtu pa mish te zberes pak qmimin haha:biggrin:
flm,po pa mish nuke e ha..hghghg po me duket ti e paske ngran krejt se.......vetem kujdes se tash u nxeh koha e po.......ghghghghg

selvija
01-04-07, 14:14
flm,po pa mish nuke e ha..hghghg po me duket ti e paske ngran krejt se.......vetem kujdes se tash u nxeh koha e po.......ghghghghge po me knaq a , po valla pasuli me ngin ahahah se ndryshe maroj :biggrin:

Ty gazi nuk po e hajshe mishin paske punet keq valla:eek:

Virti
01-04-07, 14:16
shpallen te pavlefshem te gjithe ata/o qe kane me shume se nje nick ne kete forum... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
01-04-07, 14:17
e po me knaq a , po valla pasuli me ngin ahahah se ndryshe maroj :biggrin:

Ty gazi nuk po e hajshe mishin paske punet keq valla:eek:
mishin nga nje her...po ti po me duke ten kohen sot ne w..pi din ti ku..hghghghghghg

gazi-de
01-04-07, 14:19
shpallen te pavlefshem te gjithe ata/o qe kane me shume se nje nick ne kete forum... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Virti me friksove mendova ma pake se nje nick...

selvija
01-04-07, 14:20
mishin nga nje her...po ti po me duke ten kohen sot ne w..pi din ti ku..hghghghghghgWC pak parzit kesh hahaha po mu la hala jo se,, ahahah veq nga mundimi i pasulit ndoshta sonte eshte pa qare hahahaha

gazi-de
01-04-07, 14:24
WC pak parzit kesh hahaha po mu la hala jo se,, ahahah veq nga mundimi i pasulit ndoshta sonte eshte pa qare hahahaha
o pasuli vete dimrit hahet oj selvija se tashe kuku barku...hahahahaha

Arkza
01-04-07, 15:05
E- shepalli kepuzat e mija jan ne shtije jan me qmim te volishum jan shume te mir dhe te rahatshum veq qe jan shky por jan ne perdorim po qe nevoja edhe 10 vit:biggrin: qmimi eshte i kufizuar 500euro :tongue:

Dreni30
01-04-07, 16:26
Cfare shpallje paska ketu hec e guxo e blej, hahahahah

Sy_kaltra
01-04-07, 19:15
I shpall te pavlefshem te gjith ata/o qe i rrasin hunt ne pun te huja :mad:

Dreni30
08-04-07, 17:50
http://www.countrycollection.dk/askebaegre-brun_sko1.jpg

Shpalli te pavlefshme kepucen se dimrit me mashtroi e ju keputen tojat e tash du me shit, hahahahah.
Cmimi........12.... EUro.

Kontakto ne nr. te tlf...... 43528753.
Ne cdo kohe pas ores se pershtatur.

selvija
08-04-07, 20:49
Shpall qorapat e leshta ne shitje,, edhe pse mi kan nxe kambet gjat dimrit se gati mu merdhin ,, qe ka kush te baj ndrrim me te veres,,
http://www.tkukoulu.fi/~eijatill/sukkapari/kirjava%20sukka.jpg
[email protected]

Linka_pz
08-04-07, 21:01
Shpall qorapat e leshta ne shitje,, edhe pse mi kan nxe kambet gjat dimrit se gati mu merdhin ,, qe ka kush te baj ndrrim me te veres,,
http://www.tkukoulu.fi/%7Eeijatill/sukkapari/kirjava%20sukka.jpg
[email protected]


Sa po e mban Selije,se dimri vjen prap e me duhen ,edhe tjetren se veq nje nuk me nxehen dy kembet.
Te veres i blen vet me mire

Pershendetje Linka_Pz

rafet llapjani
08-04-07, 21:02
Shpalli ne shitje ket dhi se due me lyp nuse se msit nuk pe hajn pa ryshfet hahahah

http://www.jimbos-fotoalbum.de/Tiere/allgemein/500%20Ziege%2001.jpg

selvija
08-04-07, 21:38
Sa po e mban Selije,se dimri vjen prap e me duhen ,edhe tjetren se veq nje nuk me nxehen dy kembet.
Te veres i blen vet me mire

Pershendetje Linka_PzLinza_pz jo nuk i shes po kerkoj ndrrim gjat veres e pastaj rikthim ahaha qe je ineresune,,edhe une ty P,sh

Dreni30
09-04-07, 08:10
Nuk qenka lajmeruar kush ende........

uck_aksh
09-04-07, 15:02
shpall te pavlefshme te hollat qe mi ka dhan selvija
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Notas-Euro.jpg

Virti
01-05-07, 13:42
shpall te pavlefshme romantiken!!! :cool:

Arkza
01-05-07, 13:54
shpall te pavlefshme romantiken!!! :cool:hahahahahahhahahaha
Shpall Te Pavlefshme Njerzit Te Sakatum:tongue:

Nirvana Band
01-05-07, 14:00
Shpall te pa vlefshem euron komplet.

Virti
01-05-07, 14:02
shpall te pavlefshme diplomen e rrenave (te cilen e pata fitu me rastin e marteses)! :biggrin: :biggrin:

Murgesha
01-05-07, 14:04
shpall te pavlefshme diplomen e rrenave (te cilen e pata fitu me rastin e marteses)! :biggrin: :biggrin:

Shpalli te pa vlefshme ofertėn time pėr ta grabit Virtin.

Arėsyeja: Nuk mė ka pritttttttttt http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Preshevar
01-05-07, 14:06
shpall te pavlefshme diplomen e rrenave (te cilen e pata fitu me rastin e marteses)! :biggrin: :biggrin:

Shpalli keqardhje per Virtin! :biggrin:

Virti
01-05-07, 14:06
Shpalli te pa vlefshme ofertėn time pėr ta grabit Virtin.

Arėsyeja: Nuk mė ka pritttttttttt http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif
shpall te pavlefshme mospritjen time, por te kam prite tere diten (demek deri ne 24.00) :biggrin:

Domira
01-05-07, 14:34
Shpall te pavlefshme mungesen...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

uliksi31
02-05-07, 09:01
Shpalli te pa vlefshme krejt martesat qe i pata ne dardani. Do t'ja nisi prej fillimit. Ahahahahahaha

Agolli
02-05-07, 10:54
Shpalli te pa vlefshme krejt martesat qe i pata ne dardani. Do t'ja nisi prej fillimit. Ahahahahahaha
ahahahahahahhaahhhahaahhahahah, kuku per ty ! :tongue: :tongue:

Arkza
02-05-07, 12:52
Shpalli te pavlefshum .... Dashnin Tinzisht :biggrin:

Virti
02-05-07, 16:34
Shpalli te pavlefshum .... Dashnin Tinzisht :biggrin:
ashtu praaa... delni ne lendine! :biggrin:

Arkza
02-05-07, 16:50
ashtu praaa... delni ne lendine! :biggrin: hahahahaha jo ne Koder qe me na pa edhe Nato hahahahhahhahhaha :tongue:

Virti
02-05-07, 16:57
hahahahaha jo ne Koder qe me na pa edhe Nato hahahahhahhahhaha :tongue:
ashtu pra... ecni me kohen! :biggrin:

jadore
02-05-07, 17:01
..shpall te pa vlefshem ....gjithe koleget e firmes sime ..
(arsyeja edhe pas festes , nuk jane te motivuar ... p.sh , kaq heret dhe iken te gjithe , me lane vetem ..)

Murgesha
02-05-07, 17:41
Shpal tė pavlefshme punėn qė mė duhet ta bėj sonte...

Virti
03-05-07, 13:39
shpall te pavlefshem gjumin e dites! :cool:

Sy_kaltra
04-05-07, 21:06
Shpalli te pa vlefshme krejt martesat qe i pata ne dardani. Do t'ja nisi prej fillimit. Ahahahahahaha

:eek: ...Qysh po don mu martu ti kur ende kemi kunorixim bashk ?...a ndoshta ke shpall bashkjetes :biggrin:

uliksi31
05-05-07, 06:31
:eek: ...Qysh po don mu martu ti kur ende kemi kunorixim bashk ?...a ndoshta ke shpall bashkjetes :biggrin:

Ani se dam-shperblimin ta kame caktua. Duan edhe tjerat hise. Bile disa po lypin edhe ma shume se ti. Ahahahahaha My lawyers are in alert.

Sy_kaltra
05-05-07, 09:53
Ani se dam-shperblimin ta kame caktua. Duan edhe tjerat hise. Bile disa po lypin edhe ma shume se ti. Ahahahahaha My lawyers are in alert.

Mares oficiale veq me mu ke pas,mos um ban dallavere tash me i perzi tjerat :biggrin: Un spo kerkoj dam shperblim,veq spo du me te lan rehat :tongue:

Dreni30
05-05-07, 09:55
Mares oficiale veq me mu ke pas,mos um ban dallavere tash me i perzi tjerat :biggrin: Un spo kerkoj dam shperblim,veq spo du me te lan rehat :tongue:

Cka dulen keto fjale tash a hala me ato pune nuk jeni drejtu aaaaaaaa, hahahahahah

Sy_kaltra
05-05-07, 09:57
Cka dulen keto fjale tash a hala me ato pune nuk jeni drejtu aaaaaaaa, hahahahahah

Jo bre Dreni a pe sheh ka nis uliksi mem ba lajka prej pleqnie po lup nuse tjeter ahhahahahahahahha

Dreni30
05-05-07, 10:03
Jo bre Dreni a pe sheh ka nis uliksi mem ba lajka prej pleqnie po lup nuse tjeter ahhahahahahahahha

A po aaa hajt se kam ja nise teskeret ketij hoxhe une tash e shef se si ka me i ra pishman, hahahahahaahahahaahahah

Sy_kaltra
05-05-07, 10:04
A po aaa hajt se kam ja nise teskeret ketij hoxhe une tash e shef se si ka me i ra pishman, hahahahahaahahahaahahah

Hahhahahahhahah vec po flet ky kshtu se e kam ne grusht un kollitem per te ,po ka fjal ky ahahhahahahahha uliksi blla blla blla a je ti beqar a s`je i martum a qka je hahahahahahahahahhahah

Arkza
05-05-07, 11:57
Shpalli te pa Vlefshum .... Oferta Avanturiste :tongue:

lazdrani
05-05-07, 13:57
I shpalli te pavlesheme shpikjet kinse lazdrani ka 4 gra http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
05-05-07, 22:25
shpall te pavlefshme gjysmen e pare te vitit 2007! :tongue: :biggrin:

Domira
05-05-07, 23:27
shpall te pavlefshme gjysmen e pare te vitit 2007! :tongue: :biggrin:

...e te dyten...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon5.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
05-05-07, 23:29
...e te dyten...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon5.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
per te dyten ende nuk e di... :biggrin:

Domira
05-05-07, 23:32
Shpall te pavlefshme stinet e merzitshme...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
06-05-07, 00:02
Asgje ,krejt jane pa vlerė !

Agolli
06-05-07, 06:46
Shpalli te pavlefshem, faturat e muajit!

Virti
07-05-07, 14:34
shpall te pavlefshme fjelt...! :tongue: :biggrin:

Shqiptare
07-05-07, 15:33
Shes nipal kpuc te tipit alla franga, kush i don me i ble, te me baj za ktu :biggrin:

ngjyra e kepucve esht metalike :biggrin:

Sy_kaltra
08-05-07, 09:02
I shpall te pa vlefshme pallavrat e forumit.

selvija
09-05-07, 00:55
Shpall te pa vlefshme bileten e djeshme qe mbrrina ne shtepi..

Shqiptare
09-05-07, 03:29
Tu u shpallen te pavlefshme kpucat qe i qita me i shit?:rolleyes:

Murgesha
09-05-07, 08:15
Shpall tė pavlefshme tė gjitha bisedat dhe shkrimet kur nuk jam unė ksajde...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shqiptare
09-05-07, 12:06
Shpall tė pavlefshme tė gjitha bisedat dhe shkrimet kur nuk jam unė ksajde...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ti po thu qe je ksajde, pra ma shpesh ktu hajd, me te besu, perndryshe kete shkrim tanin e shpall te pavlefshem ktu :biggrin:

Dreni30
09-05-07, 12:17
Shpallje:
Njehere po mendoj se me duket nuk kam te pavlefshme asgje, ndoshta qizmet e dimrit duhet nje dite se erdhi vera, hahahaahhaahah

Shqiptare
09-05-07, 12:27
Shpallje:
Njehere po mendoj se me duket nuk kam te pavlefshme asgje, ndoshta qizmet e dimrit duhet nje dite se erdhi vera, hahahaahhaahah

Ruji, se te duhen, aktit nuk i dihet, mos i shpall te pavlefshme hale :biggrin:

Shqiptare
09-05-07, 12:28
Ruji, se te duhen, aktit nuk i dihet, mos i shpall te pavlefshme hale :biggrin:

vaktit* nuk

RiannA
09-05-07, 12:28
Une e shpalli veten QUEEN of the WORLD hahahahahaha

Shqiptare
09-05-07, 12:30
Ruji, se te duhen, aktit nuk i dihet, mos i shpall te pavlefshme hale :biggrin:

vaktit* nuk i dihet

Dreni30
09-05-07, 12:33
vaktit* nuk i dihet

Jo jo ashtu eshte, por kan fillu me u vjetru e dua ti blej tjera kur ti vij koha, hahahaahahah

Shqiptare
09-05-07, 12:33
Une e shpalli veten QUEEN of the WORLD hahahahahaha

Kur ksi shpallje s'kisha ni as kisha pa :biggrin:

Shqiptare
09-05-07, 12:35
Jo jo ashtu eshte, por kan fillu me u vjetru e dua ti blej tjera kur ti vij koha, hahahaahahah

hahaha Dren djali, a e din ti se ato ta vaktit ma te mira se kto te rejat , ruji po t'thom, s'ki me u bo pishmon :biggrin:

RiannA
09-05-07, 12:38
Kur ksi shpallje s'kisha ni as kisha pa :biggrin:

ehh thuj tash shyqyr qe esht Riannushja online edhe ma afroj mundsin me pa edhe me ni nje shpallje te till


Tash pe shpallu XUKIN si KING of the WORLD ngat meje hahaha

Dreni30
09-05-07, 12:39
hahaha Dren djali, a e din ti se ato ta vaktit ma te mira se kto te rejat , ruji po t'thom, s'ki me u bo pishmon :biggrin:

Hhahahahaahhahahahahahahaahahahahahahaahahhahahhaa hahah

Shqiptare
09-05-07, 12:42
Hhahahahaahhahahahahahahaahahahahahahaahahhahahhaa hahah

Nime de, ete selvijen edhe ajo te kallxon qe une fjalen e kom tamon :biggrin:

gazi-de
09-05-07, 13:18
E shpalli te pa vlefeshem nenforumine"koha e duhure per nje kafe",sepse nuke po me qet ase kushe kafe qy...hahahahhahahhahahahahhahahahahahh

ssara
09-05-07, 13:31
E shpalli te pa vlefeshem nenforumine"koha e duhure per nje kafe",sepse nuke po me qet ase kushe kafe qy...hahahahhahahhahahahahhahahahahahh

Kafet jan gati ...si paska mara kush...

e shpalli te pavlefshme punen qe duhet me e kry.........

gazi-de
09-05-07, 13:42
Kafet jan gati ...si paska mara kush...

e shpalli te pavlefshme punen qe duhet me e kry.........
hahahahaah kuku moj nuk i paskem pa,me fal....
e shpalli te pa vleveshem shkrimin e me hersheme.......hghghghghghghghg

selvija
09-05-07, 15:21
Shapall te vlefshme gjithqka qe ba deri tash..:biggrin:

RiannA
09-05-07, 15:22
Shpalli QUEEN of the UNIVERS hahahahhahaa

Shqiptare
09-05-07, 15:30
Shpalli QUEEN of the UNIVERS hahahahhahaa

Hahaha, kjo shkojka lart e ma lart, e se din se i nxinet fryma me shku aq nalt :biggrin:

RiannA
09-05-07, 15:32
uuuueeeeee qysh em nem kjo....inatgjorja niher ahahahaahha

e shpalli komentin e shqipes si koment pa nevoj

Shqiptare
09-05-07, 15:33
uuuueeeeee qysh em nem kjo....inatgjorja niher ahahahaahha

e shpalli komentin e shqipes si koment pa nevoj

Kush e shpall komentin tem te panevoje, une ia shpalli komentin e sajna te pavlefshem...shrauss :D

RiannA
09-05-07, 16:50
uuueeeeeeeee hahaha

E shpalli Shqipen trimnesh

Shqiptare
09-05-07, 16:52
uuueeeeeeeee hahaha

E shpalli Shqipen trimnesh

Une ty te shpalli Miss FD :wink: :smile:

RiannA
09-05-07, 16:54
Une e shaplli veten Miss, Mister, Llakum, Zemer etj etj ski nevoj ti qyyy hahahha (just kiddning)

Shqiptare
09-05-07, 16:56
Une e shaplli veten Miss, Mister, Llakum, Zemer etj etj ski nevoj ti qyyy hahahha (just kiddning)

Prej ktyne, tana i shpalli te pavlefshem pervec njanit titull, zgedh e merr :biggrin:

RiannA
09-05-07, 16:58
tzzzzzzzzzz

e shpalli diten e sotit te kot!

ssara
09-05-07, 17:54
Shpall te humbur nje dy anetar te forumit qe sjan dok ksajde moti

vjeshta
09-05-07, 21:40
Shpalli te pavlefshhem titullin e "melaqes"..........

Diana007
10-05-07, 12:58
Shpall te pavlefshhem te gjitha shkrimet qe bera sot http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon3.gif

Shqiptare
10-05-07, 12:59
I shpalli qika tan djemt qe vizitojne oden e grave :biggrin: :biggrin:

Buqja_ch
10-05-07, 13:01
I shpalli qika tan djemt qe vizitojne oden e grave :biggrin: :biggrin:

Ku ku qka u tuta si po hjek dore nga msitnia ....hahhahah

Shqiptare
10-05-07, 13:03
Ku ku qka u tuta si po hjek dore nga msitnia ....hahhahah


Hiq mos u tut, a jom komandante e odes, bile me emdalje, se ia dal manesh edhe per msitni :biggrin:

Virti
10-05-07, 19:13
shpall te pavlefshme deftesen e shkolles se nates! :biggrin:

Murgesha
10-05-07, 19:15
Shpall tė pavlefshme shkrimet e fshira..... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

RiannA
10-05-07, 19:15
Shpalli te pavlefshem krijesen e Ushtries se shkive

vjeshta
10-05-07, 19:16
Shpall te pavlefshme fjalet e pa thena ........

Virti
10-05-07, 19:16
shpall te pavlefshme fshirjet! :biggrin:

Virti
06-02-08, 00:40
shpall te pavlefshem gjumin... :tongue:

Arkza
06-02-08, 11:38
Shpallet te pa vlefshme Tema pa cenzura ! :redface:

Virti
06-02-08, 15:42
shpall te pavlefshme ndrydhjen e ndjenjave... :biggrin:

selvija
06-02-08, 15:46
Shpallje e pa vlefshme..therrje zemeres..
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/thumb/13763.jpg (http://www.qake1.com/profile.php?sub_section=pic&id=18038&sub_id=13763)

Virti
06-02-08, 15:49
shpall te pavlefshme dashurine e pare... :tongue:

Domira
06-02-08, 15:49
Spall te pavlefshme iluzionet...

Arkza
06-02-08, 15:54
Shpallet te pavlefshme Unaza-Martesore ....:tongue:

Virti
06-02-08, 16:00
shpall te pavlefshme sakatimet... :biggrin:

Arkza
06-02-08, 16:01
shpall te pavlefshme sakatimet... :biggrin:Hhahahahahahahahahha Shpalli pa Vlefshum pa-Sakatumet ! :mad: :tongue:

vjeshta
08-02-08, 23:36
E shpalli forumin e kafes te rezervuar sonte (ska hyrje) ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
01-03-08, 23:14
shpall te pavlefshme javen qe sapo kalon dhe kete qe sapo do vie... :cool:

lovely
23-09-08, 22:07
shpall te pavlefshem msn-in:biggrin:

ShEjToNkA
23-09-08, 22:11
shpall te pavlefshem msn-in:biggrin:

Kish ke hy me shpall kėrkes pėr njė burrė pėr inxhen kahrimon, pasi vdic baba plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :tongue:

lovely
23-09-08, 22:13
Kish ke hy me shpall kėrkes pėr njė burrė pėr inxhen kahrimon, pasi vdic baba plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :tongue:

mori Inxhen e ka myt pela, asi kali :P:P

Murgesha
23-09-08, 22:13
Shpalli te pavlefshem avatarin e Shejtonkes hahahahahahahaha

ShEjToNkA
23-09-08, 22:16
mori Inxhen e ka myt pela, asi kali :P:P


O sisssss gabim kishte qenė se kish ikė pėr njė tjetėr ama alarm tė keq kanė lshuuuuuuuu ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagaghaghahga

Murgesha edhe unė bashk me ty, ama unė tėdin:redface:

lovely
23-09-08, 22:18
O sisssss gabim kishte qenė se kish ikė pėr njė tjetėr ama alarm tė keq kanė lshuuuuuuuu ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagaghaghahga

Murgesha edhe unė bashk me ty, ama unė tėdin:redface:

po thu qe inxhja gjalle koka aa???:eek: :eek:

ShEjToNkA
23-09-08, 22:22
po thu qe inxhja gjalle koka aa???:eek: :eek:


Edhe e fortė:tongue: , kssajde me mua ėshtė ka fol ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh a

lovely
23-09-08, 22:24
Edhe e fortė:tongue: , kssajde me mua ėshtė ka fol ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh a


oo selam boni thuj kam me t myr hahahahahahahahaa

Murgesha
23-09-08, 22:25
oo selam boni thuj kam me t myr hahahahahahahahaa

Shpalle moj tė pavlefshme se as me e myt nuk ja ban ma zi hahahahahaahahah

ShEjToNkA
23-09-08, 22:27
Shpalle moj tė pavlefshme se as me e myt nuk ja ban ma zi hahahahahaahahah


Nė emėr tė saj po e shpalli unė tė pavlefshmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeese se Lovely ka zemėr tė mirė e s'mundeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!

Murgesha
23-09-08, 22:28
Nė emėr tė saj po e shpalli unė tė pavlefshmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeese se Lovely ka zemėr tė mirė e s'mundeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!

Atėherė unė po e shpalli tė pavlefshme zemrėn e mirė tė Lovelys...

ShEjToNkA
23-09-08, 22:31
Atėherė unė po e shpalli tė pavlefshme zemrėn e mirė tė Lovelys...

Unė shpallli njė kėrkėse pėr njė zemėr qė tė "transmetojn" :tongue: pėr Lovelyn ghaghaghaghaghahgaghahgahgahgahgahgaghahgahgaghagh aghaghhaghaga