PDA

View Full Version : Pas Forumit.


Murgesha
20-03-05, 14:10
Hajt tregoni drejt se ēka bani kur e mbyllni faqen e Dardanisė???
A vazhdoni tė mendoni ende pėr shkrimet qė bahen kėtu, pėr anėtarėt a po mendoni se ēka tė shkruani herėn tjetėr???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
20-03-05, 14:24
Cka bėjė aaaa???????????????????????????

Cka kam pėr tė bėrė pos qė ulem e mendojė prore se cka me shkru kur tė hy herėn tjetėr :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-03-05, 14:26
Cka bėjė aaaa???????????????????????????

Cka kam pėr tė bėrė pos qė ulem e mendojė prore se cka me shkru kur tė hy herėn tjetėr :lol: :lol: :lol:

Dhe se besoj se je e vetmja.

Krejt si unė pasha mamin.
Ani me tė sjell zoti nė dhomė kur flej natėn e shef se sa thirrjet e si i lėvizi duart duke dhėnė stupca.

ShEjToNkA
20-03-05, 14:32
Cka bėjė aaaa???????????????????????????

Cka kam pėr tė bėrė pos qė ulem e mendojė prore se cka me shkru kur tė hy herėn tjetėr :lol: :lol: :lol:

Dhe se besoj se je e vetmja.

Krejt si unė pasha mamin.
Ani me tė sjell zoti nė dhomė kur flej natėn e shef se sa thirrjet e si i lėvizi duart duke dhėnė stupca.


Po tė besojė loqkummm.
Bile bile po tė tregojė se c'mė ndodhi sotė kur u zgjova nga gjumi i thoja motrės: Tė lutemm Murgeshaa asi Genta asii Deaaaaaaaaaaaaaaa asi ,thashė, o loqkė njė kafe ma sjellė se tyba kam filuar me ta haruarė emrinė :lol: :lol:
Se pėr shtaratė mos vetė tybe nganjėherė po bi nga shtrati nė dysheme duke vrapuarė me lujtė kile ose duke iu ndjekurė pėr tė shkepur stupcaaaaaaaaaaaaaaaaa e cklllllllllllaaaaaaapaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Murgesha
20-03-05, 14:35
Po tė besojė loqkummm.
Bile bile po tė tregojė se c'mė ndodhi sotė kur u zgjova nga gjumi i thoja motrės: Tė lutemm Murgeshaa asi Genta asii Deaaaaaaaaaaaaaaa asi ,thashė, o loqkė njė kafe ma sjellė se tyba kam filuar me ta haruarė emrinė :lol: :lol:
Se pėr shtaratė mos vetė tybe nganjėherė po bi nga shtrati nė dysheme duke vrapuarė me lujtė kile ose duke iu ndjekurė pėr tė shkepur stupcaaaaaaaaaaaaaaaaa e cklllllllllllaaaaaaapaaaaaaaaaa :lol: :lol:


E lumja ti qė flen me motra e se ke plakun afėr sikur unė.
Oj loqkė ma sė keqi kur po i them nė emėr tė djemve tė forumit mu qu me ma qitė njė kafe.
Ai i ngrati po shiqon pas se kujt po i drejtohem. :lol:

turisti
20-03-05, 14:37
Hajt tregoni drejt se ēka bani kur e mbyllni faqen e Dardanisė???
A vazhdoni tė mendoni ende pėr shkrimet qė bahen kėtu, pėr anėtarėt a po mendoni se ēka tė shkruani herėn tjetėr???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahah,e pamundr oj Murgeshe e nderuar,por temat e tua po depotojne deri tek mendimet e tona edhe kur mbyllet faqja e DARDANISE.

Tema shume e mire dhe pyetja shume interesante. Une per veti jam i semure me sindron DARDANIA.de dhe si ngjitem per kompjuter,jo pak here kam mbet pa ngrene buke,shumehere i kam anulue plot takimet dhe shumehere jam vonuar ne vend te caktuar. Kur e mbylli faqen,mendoj mos kam harruar edhe ca pergjegjje me dhene,a qe ora eshte per ti zguar knojsit dhe per ti perzone yjet une nuk llogariti.Per forum mendoj edhe kur jam ne pune,si ta permiresojme,te kenaqemi dhe mendoj se sa eshte vendi i mire per tuar me shoke dhe shoqe qe i njoh dhe qe shkembejme mendimet dhe idet te ndryeshme. DARDANIA.de eshte gezim. :P :P :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
20-03-05, 14:38
E lumja ti qė flen me motra e se ke plakun afėr sikur unė.
Oj loqkė ma sė keqi kur po i them nė emėr tė djemve tė forumit mu qu me ma qitė njė kafe.
Ai i ngrati po shiqon pas se kujt po i drejtohem. :lol:Po tė kuptoj shumė mirė lokqumm. Por cka me bė se kėtė dertė ia bėjė edhe vetit se gjithmonė s'do fjeti me motra e vajė halli pėr muaaaaaaaaa kur te thrasė ne merė tė kėtyre djemve ani kur t'i japi ckllapaaaaaaaaaaaaa ne emrėr tė tyreeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol:

turisti
20-03-05, 14:39
Cka bėjė aaaa???????????????????????????

Cka kam pėr tė bėrė pos qė ulem e mendojė prore se cka me shkru kur tė hy herėn tjetėr :lol: :lol: :lol:

Dhe se besoj se je e vetmja.

Krejt si unė pasha mamin.
Ani me tė sjell zoti nė dhomė kur flej natėn e shef se sa thirrjet e si i lėvizi duart duke dhėnė stupca.


Po tė besojė loqkummm.
Bile bile po tė tregojė se c'mė ndodhi sotė kur u zgjova nga gjumi i thoja motrės: Tė lutemm Murgeshaa asi Genta asii Deaaaaaaaaaaaaaaa asi ,thashė, o loqkė njė kafe ma sjellė se tyba kam filuar me ta haruarė emrinė :lol: :lol:
Se pėr shtaratė mos vetė tybe nganjėherė po bi nga shtrati nė dysheme duke vrapuarė me lujtė kile ose duke iu ndjekurė pėr tė shkepur stupcaaaaaaaaaaaaaaaaa e cklllllllllllaaaaaaapaaaaaaaaaa :lol: :lol:

A nuk e permende TURISTIN??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
20-03-05, 14:41
E lumja ti qė flen me motra e se ke plakun afėr sikur unė.
Oj loqkė ma sė keqi kur po i them nė emėr tė djemve tė forumit mu qu me ma qitė njė kafe.
Ai i ngrati po shiqon pas se kujt po i drejtohem. :lol:Po tė kuptoj shumė mirė lokqumm. Por cka me bė se kėtė dertė ia bėjė edhe vetit se gjithmonė s'do fjeti me motra e vajė halli pėr muaaaaaaaaa kur te thrasė ne merė tė kėtyre djemve ani kur t'i japi ckllapaaaaaaaaaaaaa ne emrėr tė tyreeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol:


Mos vet loqko.
Ndėgjoje Murgeshėn, kur jam martuar unė s`ka egzistuar dardania e pėr ty loqkiiiiiiii zgjidhet lehtė ky problem.
Merre njė burrė nga dardania dhe se pėson sikur unė.
Ps. Mos mė detyro me tregu sa stupcat dhe ēkllaaaaaaaaapat ja kam dhėnė tuj mendu se jam nė forum.

ShEjToNkA
20-03-05, 14:41
A nuk e permende TURISTIN??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Qy nuk e pėrmendi Turisitn ,po unė s'di kend me thėnė se pėrmendi se, tė gjithve vollaaaaaa. :lol:

Murgesha
20-03-05, 14:43
Hajt tregoni drejt se ēka bani kur e mbyllni faqen e Dardanisė???
A vazhdoni tė mendoni ende pėr shkrimet qė bahen kėtu, pėr anėtarėt a po mendoni se ēka tė shkruani herėn tjetėr???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahah,e pamundr oj Murgeshe e nderuar,por temat e tua po depotojne deri tek mendimet e tona edhe kur mbyllet faqja e DARDANISE.

Tema shume e mire dhe pyetja shume interesante. Une per veti jam i semure me sindron DARDANIA.de dhe si ngjitem per kompjuter,jo pak here kam mbet pa ngrene buke,shumehere i kam anulue plot takimet dhe shumehere jam vonuar ne vend te caktuar. Kur e mbylli faqen,mendoj mos kam harruar edhe ca pergjegjje me dhene,a qe ora eshte per ti zguar knojsit dhe per ti perzone yjet une nuk llogariti.Per forum mendoj edhe kur jam ne pune,si ta permiresojme,te kenaqemi dhe mendoj se sa eshte vendi i mire per tuar me shoke dhe shoqe qe i njoh dhe qe shkembejme mendimet dhe idet te ndryeshme. DARDANIA.de eshte gezim. :P :P :P :P :P :P :P


Ha, hahaaaaaaaaaaaaaaa se ē`plasa sot tuj qesh.
Mua mė ka ra mirė se jam ba orė mėngjezi e shtėpisė.
Ps. E kurdisi njė orė pėr tmė kujtuar se duhem me i thirrė njerėzit e shtėpisė me shku nė punė. :wink:
Mos ke dert se tybe nje ti mė i sėmuri prej tė gjithė neve. :lol: :lol:

ShEjToNkA
20-03-05, 14:44
Mos vet loqko.
Ndėgjoje Murgeshėn, kur jam martuar unė s`ka egzistuar dardania e pėr ty loqkiiiiiiii zgjidhet lehtė ky problem.
Merre njė burrė nga dardania dhe se pėson sikur unė.
Ps. Mos mė detyro me tregu sa stupcat dhe ēkllaaaaaaaaapat ja kam dhėnė tuj mendu se jam nė forum.

Jo lokqum ,Øky taksirta e ka zėnė njė djalė se mė duhet me u martuarė me njė FD-tė :lol: :lol: Se pėr ndryshe dy -tre ditė e do mė kthenė tek shtėpija.

Hajtė loqkumm ,tė kamm tregomė a shumė shpeshė i japė stupca e cklllaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa duke menduarė se je nė forum a????????????

aferdita
20-03-05, 14:47
Prej qe kam ardh ne kosove nuk po me bjen ndermend per Dardanin,por nganjehere po duhet me kshyr a mos ka ndonjesend te re a jo

Gjumashja
20-03-05, 14:58
Pas forumit normal qe mendoj se qka te shkruj kur te hy heren tjeter dhe jam kureshtare ta dij per jeten e forumistave

uliksi31
20-03-05, 15:45
Pas Dardanis,rregullisht i shiqoj sa faxes,messages me kane lene,sa isha i nxen ne Dardani :lol:

Dreni30
21-03-05, 01:25
Valla mua vetem Engjellusha po me rrin neper mend gjithe diten, e bile vetem po priti kur te me vjen koha me hy ne fd dhe me u taku me te.

me thane te drejten hiq nuk po me mungon. Po i permendi edhe te tjeret vetem me pak.
Po ishalla nuk ndodh me u mbyll Fd se problem do te bahet.

DEA
21-03-05, 01:50
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-03-05, 01:53
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:

DEA
21-03-05, 01:54
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:

Le te shet kompjuterin hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha

ShEjToNkA
21-03-05, 01:56
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:


Jo tybe pėr marshallah hic ani marifet asaj po i duket qė po tregonė :lol: :wink:

turisti
21-03-05, 01:56
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:

Le te shet kompjuterin hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha

Hahahahahahahahahahaah/jo!!! Per inati ai te qon neser per hargj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahhhhahahahahahahahaha. :wink:

DEA
21-03-05, 02:00
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:


Jo tybe pėr marshallah hic ani marifet asaj po i duket qė po tregonė :lol: :wink:

hahhhahaahahahahahahahahahahaha , o ti je e papervoje ne kete lami hahahahahahahahahah

turisti
21-03-05, 02:01
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:


Jo tybe pėr marshallah hic ani marifet asaj po i duket qė po tregonė :lol: :wink:

hahhhahaahahahahahahahahahahaha , o ti je e papervoje ne kete lami hahahahahahahahahah

Ne cilen lami jam pa pervoje?

DEA
21-03-05, 02:04
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:


Jo tybe pėr marshallah hic ani marifet asaj po i duket qė po tregonė :lol: :wink:

hahhhahaahahahahahahahahahahaha , o ti je e papervoje ne kete lami hahahahahahahahahah

Ne cilen lami jam pa pervoje?


Shejtonkes more i thash, se ti qenke me pervoje te madhe te hargjit, a ndihesh i lumtur kur te dergon gruaja per hargj, hahahahahahh

turisti
21-03-05, 02:08
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:


Jo tybe pėr marshallah hic ani marifet asaj po i duket qė po tregonė :lol: :wink:

hahhhahaahahahahahahahahahahaha , o ti je e papervoje ne kete lami hahahahahahahahahah

Ne cilen lami jam pa pervoje?


Shejtonkes more i thash, se ti qenke me pervoje te madhe te hargjit, a ndihesh i lumtur kur te dergon gruaja per hargj, hahahahahahh

Po valla e tani atje e blej,qeli dhe e ha naj ēokollate e te -kaca- veq ja qes letren me pa kasierja qe me TURISTIN nuk eshte shaka edhe mem majt mend per tjeterhere si -konsumues te flaket-,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

DEA
21-03-05, 02:10
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:


Jo tybe pėr marshallah hic ani marifet asaj po i duket qė po tregonė :lol: :wink:

hahhhahaahahahahahahahahahahaha , o ti je e papervoje ne kete lami hahahahahahahahahah

Ne cilen lami jam pa pervoje?


Shejtonkes more i thash, se ti qenke me pervoje te madhe te hargjit, a ndihesh i lumtur kur te dergon gruaja per hargj, hahahahahahh

Po valla e tani atje e blej,qeli dhe e ha naj ēokollate e te -kaca- veq ja qes letren me pa kasierja qe me TURISTIN nuk eshte shaka edhe mem majt mend per tjeterhere si -konsumues te flaket-,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


hahahahaahah edhe ti si keta te vegjlit a, e kam edhe une te njejtin problem me letrat e qokolladave , ani nganjeher kur nuk po i lexohet kodi, papapapapappa kolona te kaca si ne autostrad hahahahahahah

turisti
21-03-05, 02:13
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo pune nuk eshte bash per -mashallah- - njeri me prit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahaah, :wink:


Jo tybe pėr marshallah hic ani marifet asaj po i duket qė po tregonė :lol: :wink:

hahhhahaahahahahahahahahahahaha , o ti je e papervoje ne kete lami hahahahahahahahahah

Ne cilen lami jam pa pervoje?


Shejtonkes more i thash, se ti qenke me pervoje te madhe te hargjit, a ndihesh i lumtur kur te dergon gruaja per hargj, hahahahahahh

Po valla e tani atje e blej,qeli dhe e ha naj ēokollate e te -kaca- veq ja qes letren me pa kasierja qe me TURISTIN nuk eshte shaka edhe mem majt mend per tjeterhere si -konsumues te flaket-,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


hahahahaahah edhe ti si keta te vegjlit a, e kam edhe une te njejtin problem me letrat e qokolladave , ani nganjeher kur nuk po i lexohet kodi, papapapapappa kolona te kaca si ne autostrad hahahahahahah

Na nuk i kina me -koda- por gratis. :wink:

Kercovari
21-03-05, 08:01
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos e be kete shpeshhere se e gjen tana te kojshinicat,hahahahahah!

Murgesha
21-03-05, 12:22
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nuk po e di a shpėtoi mbrėmė Dea kur hyri nė shtrat. :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
21-03-05, 16:07
Me bismilah e drejt e ne Dardani,nderkohe shoh a me ka permend kush a a jo,pastaj i shoh p/m,por obsesion nuk e kam Dardanine,ka kohe.

Gentiana
21-03-05, 16:11
Me bismilah e drejt e ne Dardani,nderkohe shoh a me ka permend kush a a jo,pastaj i shoh p/m,por obsesion nuk e kam Dardanine,ka kohe.

Loqkum,me duket Murgesha ka menduar qka beni pasi te kryeni pun ne Dardani,e jo gjat qe jeni ne Dardani.

Barbaroza
21-03-05, 16:58
Me bismilah e drejt e ne Dardani,nderkohe shoh a me ka permend kush a a jo,pastaj i shoh p/m,por obsesion nuk e kam Dardanine,ka kohe.

Loqkum,me duket Murgesha ka menduar qka beni pasi te kryeni pun ne Dardani,e jo gjat qe jeni ne Dardani.
Oj loqkum,flm per korigjim.Ky eshte ai mosinteresimi. :?
Pas dardanise,shkoj ne shtrat pa e vra mendjen se cfare kam shkruar se me e zene te mendoj sa mesazhet i kam shkruar apo cfare kam shkruar,duhet te rri deri natje duke menduar,ha,hahaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

Mr_100%
21-03-05, 19:16
Pas forumit hmm,shtrihem ne shtrat e provoje te flej ashtu me dhune,e kur te kendon ai knusi im afer kokes ne ora 5e30 mallkoj Dardanin e te gjithe,mirpo pasi ta kryej punen bismilah ne DARDANI :lol:

DEA
21-03-05, 19:45
hahahhaahahahahahahahahahahahahaha, gjithmon po eshte problemi i mbremjes, nuk muj me shku me fjet pa e hap Dardanin, dhe i them hajt veq pak, shko ti se une vije, ai flen dhe shyqyr spo e merr vesh se kur po shkoj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nuk po e di a shpėtoi mbrėmė Dea kur hyri nė shtrat. :lol: :lol: :wink:


Mos ta nin loqki, se jam be profesionaliste e hyrjes ne shtrat ngadale dhe pa zhurem hahahahahahhahaah

Diana007
16-07-05, 10:20
Pas forumit :roll: mhhhh shkoj ne shtepi besa edhe shpesh mendoj per ketu qka po bohet e un nuk po jam ketu , menoj athu kush po martohet sot :P :P e shpesh i bi pishman pre ndoje shkrim qe kam postu e me von me kujtohet qe ka qen gabim :oops: e qeshtu :lol: :lol: :lol: :P

lazdrani
16-07-05, 10:51
Gjithmone mendoje hajt te kthehem prape edhe nja 5 minuta :wink:

Kercovari
16-07-05, 12:43
More une mbeta ketu,sa qe s`di kur i kam hjek qorapat kembeve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-07-05, 13:58
More une mbeta ketu,sa qe s`di kur i kam hjek qorapat kembeve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E ēfarė bėn kur del prej kėtu se?? :lol:

Agroni22
16-07-05, 14:08
edhe mu mu ka ba smuje qikjo Dardania

Kercovari
16-07-05, 14:32
More une mbeta ketu,sa qe s`di kur i kam hjek qorapat kembeve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Isha ne nje koncert nje nate,kur te gjithe brohoritnin dhe duartrokatnin kengetares,une isha zhyte ne dardani,po edhe kengetarje i ngjante shuem dogzones,e une vetem sa qe nuk thash,Uaaaaa dogzona e dardanis. :lol: :lol: :lol: :lol:
Valla mos vete motrushe, i hjek qorapat dhe ja fus kembezbathe duke brohorit Rrnofsh daradni,dogzona e imja dashuri. :lol: :lol: :lol:

Guri i madh
18-09-06, 22:08
une kur e ndali internetin dal nga forumi ne raste te rrala me kujtohet edhe gjat orarit te punes nese gjat kohes qe kam qendru ne forum e me ka ndodh diqka e pa pritur per te keq ather e pys vehten pse hyra ne forum kam pas tjera mundsi ket koh te lir me kalue .

po kur ndodh diqka per te mir me dyfishohet koha e punes deri sa te vij ne forum

selvija
19-09-06, 10:04
ne forum? hy shpesh gjat orari punes kur e kam kohen e pushimit pi kaffe edhe shpalosi edhe nganiher ashtu si me teket shkruj diqka,e sa te jem ne shtepi hy ne forum kur kam dashnin aty:wink:
e kur jam vet kah te shkojn gishtat naj faqe tjerer ,por kjo faqe e dardanis ka fillue te me pilqej ngadal dal , pas forumit shkoj ne gjum dite e re nafaka e re...

rafet llapjani
19-09-06, 23:20
Pas forumit i lshoj dhit me kullot hahahahahah

Luana
19-09-06, 23:56
Pas Forumit , hmmmm bėj qka bėj ėshtė punė e imja :mad: :tongue: :biggrin:

rafet llapjani
19-09-06, 23:58
Pas Forumit , hmmmm bėj qka bėj ėshtė punė e imja :mad: :tongue: :biggrin:

A poa jo sosht ma pun e jotja po e jonja aghaghaghaghaghaghaghaghgh

Luana
20-09-06, 00:07
A poa jo sosht ma pun e jotja po e jonja aghaghaghaghaghaghaghaghgh

hahahhhahahhahhah

pse, mos u a kam borxh juve :mad: :tongue:

rafet llapjani
20-09-06, 00:08
hahahhhahahhahhah

pse, mos u a kam borxh juve :mad: :tongue:

hahahahahhahahah

Jo sna kie borxh po ti hyne ne borxh aghaghaghaghaghaghghaghaghagh

Luana
20-09-06, 00:13
hahahahahhahahah

Jo sna kie borxh po ti hyne ne borxh aghaghaghaghaghaghghaghaghagh

ahahhahahahaahahhahhahahhah

po bre jam fut nė borxhe deri nė fyt (gush) s'po mundem ti lajė ende , ke mundsi Rafeto me i la ato borxhe pėr mua......:frown: :biggrin: :tongue:

rafet llapjani
20-09-06, 00:20
ahahhahahahaahahhahhahahhah

po bre jam fut nė borxhe deri nė fyt (gush) s'po mundem ti lajė ende , ke mundsi Rafeto me i la ato borxhe pėr mua......:frown: :biggrin: :tongue:


hahahahhahah jo ato kusuri sun i mar mbi veti se sun i qoj aghaghaghaghaghagh

DEA
29-09-07, 04:02
Pas forumit, qeshi prap me ata te forumit hahahahahh

uliksi31
29-09-07, 04:14
Pas forumit i tregoj grus perjetimet e forumit. Tani kthehet e me shan mua me gjith ata te forumit. Ahahahahahaha

aLbaChiCk
29-09-07, 04:16
Pas forumit i tregoj grus perjetimet e forumit. Tani kthehet e me shan mua me gjith ata te forumit. Ahahahahahaha

hahaahahaahahahahah masi spe marrka naj t“hollus mir i paske punt ti hahahaah

Buqja_ch
29-09-07, 04:17
Pas forumit i tregoj grus perjetimet e forumit. Tani kthehet e me shan mua me gjith ata te forumit. Ahahahahahaha

E pershndes vendasen ..edhe nese me shan haahahhaha

DEA
29-09-07, 04:18
Pas forumit i tregoj grus perjetimet e forumit. Tani kthehet e me shan mua me gjith ata te forumit. Ahahahahahaha

E kisha ndjenjen, qe jane ka na zojne do nem dikujna, po me me mbyt se disha se kush po na nem hahahahahah...........................eh ska mbet gjo pa u zbulu hahahha

uliksi31
29-09-07, 04:35
hahaahahaahahahahah masi spe marrka naj t“hollus mir i paske punt ti hahahaah

Jame 1.95 i madh, ska cka mem bo t'hollusja. Vec me kon nja tri a kater gra bashk. Ahahahahaha

uliksi31
29-09-07, 04:37
E pershndes vendasen ..edhe nese me shan haahahhaha

E qysh s'qelloj vendasja e urt sikur ti, po bloomondale e ka lazdru pom doket. Ahahaha

aLbaChiCk
29-09-07, 04:37
Jame 1.95 i madh, ska cka mem bo t'hollusja. Vec me kon nja tri a kater gra bashk. Ahahahahaha

uliksi31 a e ke ni at fjalen qe thojn se gruja dreqin e ka shti ne shishe e sun pi ja bojka qaren nji burri 1.95 hahahahahahah kuku mos e past at mene se mos vet per ty hahahaha

uliksi31
29-09-07, 04:38
E kisha ndjenjen, qe jane ka na zojne do nem dikujna, po me me mbyt se disha se kush po na nem hahahahahah...........................eh ska mbet gjo pa u zbulu hahahha

Jo nuk i ka nemt e forta. Tutet se shkoj prap ne Rio... Ahahahahaha

Buqja_ch
29-09-07, 04:47
E qysh s'qelloj vendasja e urt sikur ti, po bloomondale e ka lazdru pom doket. Ahahaha

Mé bere me qesh ahhahahh ,pér ate nuk bén me lazdru as kend se vuan dikush tjeter tani

Gjumashja
06-12-07, 10:59
valla veq kqyri qysh me nxen ni vend e me fjet :tongue: . . . mvaret qe nuk kam dicka tjeter me mendu, atehere ndoshta me shkon mendja kendej . . .:biggrin:

Lona
19-12-07, 09:31
Pas forumit, vazhdoje punen qe kam ,,

Cia-Ferizaj
19-12-07, 11:18
pas forumit ...hyj ne tjetrin forum hahahhaa....jojo hajgare ..dal more nqytet ose npun qy a po mendoni se veq te ju nforum me nejt a

hahhahaha

Arkza
19-12-07, 11:56
Pas Forumit te Burriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!! hahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahaha ha :tongue:

Gjumashja
19-12-07, 12:00
pas forumit... ngutna shpejt me rregullu shtepine, e beje buken shpejt e shpejt, femijet i qes me fjet... edhe une si arkza me vone e pres burrin.. hahahahahhaha.... enderr ishte kjo...:biggrin:

Ma-Origano
19-12-07, 15:17
jo un nuk mendoj si ka me postura por kur e shohe nje teme ater mendoj aty!

LaCoStA
04-01-08, 04:37
Jo valla , drejt me kallzu nuk menoj qka u bo ne forum .
Nodh najher ne muhabet me permen edhe me komentu naj teme te forumit

~AmaZonA~
04-01-08, 10:44
Zakonisht ne forum hy kur jam e lire duke pi nje kafe ose nuk kam cfare te bej keshtu qe mbas forumit varet edhe sa gjat rri ne forum por me siguri luaj me fėmi lexoj ose shikoj TV.

Sy_kaltra
26-04-08, 14:13
TV , Libra , Pun shtepis , Shetitje mvaret se qka kam ne planprogram ...

Honesty^uk.
26-04-08, 14:23
jete nate, .............:biggrin:

rafet llapjani
26-04-08, 14:49
Pas forumit tekerr e ner llavabo me mjeshtrueeeeeeee ahhahahahahah

Breshka
26-04-08, 15:31
pas forumit n'varr...............................http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Jana
26-04-08, 15:34
Pas Forumut kam obligimet e mija....sepse kohen e lir ja kushtoj Forumit....

rafet llapjani
26-04-08, 15:35
pas forumit n'varr...............................http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

ma breeeeee:frown: avi edhe une se nuk te la kurr vetun

lazdrani
26-04-08, 15:45
Pas forumit ka pase dite qe kam menduar ne Antar-e,por duhet te them se pemese forumit dardania pat rast te njohe ne jeten live disa nga ta.Ishte kenaqesi e veqant per mua.

Adina-R.Ks
26-04-08, 16:04
Pas forumit , e pa fejuar hahaha, fatkeqsisht e papune si shumica e popullates ketu ne Kosove...

selvija
26-04-08, 16:46
Mem pyt dikush para forumit kish dit me tregu se qka,,pas forumit plot gjynahe nje freski syve me uj te ftofte...:rolleyes: :wink:

Breshka
26-04-08, 17:24
ma breeeeee:frown: avi edhe une se nuk te la kurr vetun

llapjan me ty as nxhenet nuk shkohet hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah

Estella
26-04-08, 17:31
pas forumit ne chat pas chatit ne forum

ahahahah ose ne gjume :P

Sy_kaltra
26-04-08, 17:44
Kili Mili :biggrin:

rafet llapjani
26-04-08, 18:44
llapjan me ty as nxhenet nuk shkohet hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah

ma bre ape shef me ardh me mue nuk te pranojn kerkun hahahahahahahahahahahhahaah

Breshka
26-04-08, 20:10
ma bre ape shef me ardh me mue nuk te pranojn kerkun hahahahahahahahahahahhahaah

Rafet n'dubaj po me Dardanin a e lam qashtu qyyy hahahahahaahahaha

Honesty^uk.
26-04-08, 22:07
enigmeeeeeeeee...........................:wink:

lovely
26-04-08, 22:10
Pas forumit tekerr e ner llavabo me mjeshtrueeeeeeee ahhahahahahah


fort kam kesh me kete fjalen ; tekerrrrr

ahahahahahahahaahhahahahahahahahahahhaahahahahahah ahaha

lovely
26-04-08, 22:11
enigmeeeeeeeee...........................:wink:


hajt de hajt kallxom n vesh qitu :biggrin:

Honesty^uk.
26-04-08, 22:16
hajt de hajt kallxom n vesh qitu :biggrin:

cka tjeter vec xixaaaaaaaaaaa :biggrin:
ruju se po te percellojn xixattttttt

lovely
26-04-08, 22:28
cka tjeter vec xixaaaaaaaaaaa :biggrin:
ruju se po te percellojn xixattttttt


hahahahahahahahahaahahahaaa


jo bre shej s ma lojne se xixe jam vet :wink: :biggrin:

Honesty^uk.
26-04-08, 22:35
hahahahahahahahahaahahahaaa


jo bre shej s ma lojne se xixe jam vet :wink: :biggrin:

ahaaaaaaaa
pra te bajn rokoshete

hahahhahahahahahahahaha

ateher te pershendes me kengen qe e kendon ajo gruja e atij burrit :biggrin:
xixe xixellonje naten me ndricoje diten u largoje hahahahahahah

lovely
26-04-08, 22:36
ahaaaaaaaa
pra te bajn rokoshete

hahahhahahahahahahahaha

ateher te pershendes me kengen qe e kendon ajo gruja e atij burrit :biggrin:
xixe xixellonje naten me ndricoje diten u largoje hahahahahahah


hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaa


une te pershendes ty me kengen; prej nje shpati ti lshova syte...kur ta pashe.... hahahahahahahahahahahaa

Honesty^uk.
26-04-08, 22:41
hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaa


une te pershendes ty me kengen; prej nje shpati ti lshova syte...kur ta pashe.... hahahahahahahahahahahaa


hahahahhahahhahahha
more ti dhe selvija me keni lodh duke me vjedh
njera me vjedh firmen dhe tjetra tani me vjedh preferencat muzikore

per te mos ngelur borxh dhe per kusur te pershendes me kengen

Mori cike qe del ne bace,
kur te shoh zemren ma plase
hahahahahahahahahah

lovely
26-04-08, 23:43
hahahahhahahhahahha
more ti dhe selvija me keni lodh duke me vjedh
njera me vjedh firmen dhe tjetra tani me vjedh preferencat muzikore

per te mos ngelur borxh dhe per kusur te pershendes me kengen

Mori cike qe del ne bace,
kur te shoh zemren ma plase
hahahahahahahahahah


mos e perzij Selven hiq se une dyat t i kam vjedh ahahahahahahahahahaaaa

Murgesha
26-04-08, 23:48
mos e perzij Selven hiq se une dyat t i kam vjedh ahahahahahahahahahaaaa

Pas forumit prap nė forum, hahahaahahahahahah

lovely
26-04-08, 23:49
Pas forumit prap nė forum, hahahaahahahahahah


paj tybe felle rrojt i kam shti....bile njani po m ngreh qitu per krahi po s ka qe m qkoq hiq hahahahahahahaahahahah

Honesty^uk.
26-04-08, 23:50
Prej forumit ne kallabllek

Murgesha
26-04-08, 23:56
paj tybe felle rrojt i kam shti....bile njani po m ngreh qitu per krahi po s ka qe m qkoq hiq hahahahahahahaahahahah


Jepi ēka po tė lyp dhe kryt rahat pastaj hahahahahahahahahahah

lovely
26-04-08, 23:58
Jepi ēka po tė lyp dhe kryt rahat pastaj hahahahahahahahahahah


hahahahahahahahaahahahahahahahahaaaa

oh bre po keshillat e mira i ki ti hahahahahaahahahahahahahahahaa

Murgesha
27-04-08, 00:01
hahahahahahahahaahahahahahahahahaaaa

oh bre po keshillat e mira i ki ti hahahahahaahahahahahahahahahaa


O prej praktike e kam moj se jo qė po du me u paraqit e meqme hahahahahahahaahaha

Naki
27-04-08, 00:02
Mbetum pa gjume e hajt!

Murgesha
27-04-08, 00:03
Mbetum pa gjume e hajt!

Ose mė mirė thuaj pas forumit pagjumėsia hahahahahahahaahahahahaha

lovely
27-04-08, 00:05
O prej praktike e kam moj se jo qė po du me u paraqit e meqme hahahahahahahaahaha


qata i vyn njerit tezet qishtu hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa:wink :

Estella
27-04-08, 00:05
Pas forumit uria :biggrin:

Murgesha
27-04-08, 00:07
Pas forumit uria :biggrin:

ski faj Estella, se pa hongėr pak pas forumit nuk mundem me fjetė hahahahaahahahahah

Naki
27-04-08, 00:08
Ose mė mirė thuaj pas forumit pagjumėsia hahahahahahahaahahahahaha
Valla hiq keq se ki,dojme mi pru edhe dhomat e fjetjes forum le te qet ku te qet!

e_martumja
27-04-08, 00:08
e vajtoj sahatin qe ka ec aq shpejt....

Estella
27-04-08, 00:08
jo valla veq pom haet diqka po jom tu pritu me shku me marr

Domira
27-04-08, 00:14
Pse pas Forumit? Cka po dojka me ba vaki:rolleyes:

Murgesha
27-04-08, 00:16
Valla hiq keq se ki,dojme mi pru edhe dhomat e fjetjes forum le te qet ku te qet!


Ihaaaaaaaaaa unė moti e kam pru krevetin nė forum hahahahahahaahah tash veq edhe banjon me e pru disi hahahahahahaahahah

vjeshta
27-04-08, 00:24
Pas forumit vjen sabahu ...:biggrin:

LuLjaa
27-04-08, 01:05
Pas Forumit me ja fut gjume ēka tjeter..

Estella
29-04-08, 23:46
pas forumit gjume se jom lodh

Dreni30
30-04-08, 08:03
Mbetem si nje trung pa gjethe, po mendoj ne kete komunikim te nduardurshem...............

Adina-R.Ks
30-04-08, 08:06
Pune shtepije, perditshmeri...

Dreni30
30-04-08, 08:07
Pune shtepije, perditshmeri...

A ke maru kafe aa??? hahahahahahah

Diana007
25-07-08, 13:37
Varet a jam ne pun a ne shtepi , qe jam ne shtepi bi e flej , qe jam ne pun i perfundoj punet qka kam ,,,,,,

lovely
25-07-08, 13:39
drejt e n hulaqa :biggrin: me thmi :biggrin:

selvija
25-07-08, 13:41
Jo kur po jam naksham mir para se me fjet e drejt hahaha ne gjum po mndoj,,:biggrin:

Dardan Kastrati
25-07-08, 13:46
Me shku me t'ju gjujt ujevares njehere .....

selvija
25-07-08, 13:48
Me shku me t'ju gjujt ujevares njehere .....He he ani qysh po del Uji a i njmete a embel se ne ate kohe rrezik,,:tongue:

Dardan Kastrati
25-07-08, 13:50
He he ani qysh po del Uji a i njmete a embel se ne ate kohe rrezik,,:tongue:JO moj uji i ujevares eshte i embel ahahaha e pse rrezik :tongue: :biggrin: ?

selvija
25-07-08, 13:53
JO moj uji i ujevares eshte i embel ahahaha e pse rrezik :tongue: :biggrin: ?Pse mundesh mu fundos ate kohe te hyn uji ne goj,,:biggrin:

Dardan Kastrati
25-07-08, 13:57
Pse mundesh mu fundos ate kohe te hyn uji ne goj,,:biggrin:Ehh aty prane ujevares gjendet princesha ne rast se fundosem :tongue: :biggrin: :biggrin:

LABI
25-07-08, 14:08
Dreke , 1 ore pushim (gjume), ne gym- stervitje (90 min) , tush , dark , me dale pak me vone ... e e boj gjumin n'shpi s'di :biggrin:

selvija
12-09-08, 23:33
Pas Forumit me hanger Syfyr edhe mu Tate,,,s'di kush ka sante rendin me pregadit,,

e_martumja
12-09-08, 23:34
me bo nje tush.....

selvija
12-09-08, 23:35
me bo nje tush.....a ke qit kazanat a,,? qu se nuk teresh:wink:

e_martumja
12-09-08, 23:37
a ke qit kazanat a,,? qu se nuk teresh:wink:terem terem mos ta nin:biggrin:

uliksi31
12-09-08, 23:44
terem terem mos ta nin:biggrin:

O spo di qysh met ter se.....:biggrin:

e_martumja
12-09-08, 23:48
O spo di qysh met ter se.....:biggrin:bere punen e pishkirit:biggrin:

LuLjaa
13-09-08, 00:22
Me ja fut gjume ..

vjeshta
13-09-08, 00:31
Buke ,disi untohna ...hahah

Murgesha
13-09-08, 00:37
Kafe pėr me fjet meniherė

turisti
13-09-08, 01:21
Pas FORUMIT - FORUMI TJETER,shfletimi i shume sendeve turistike neper bote..........

Trina_1
02-12-08, 18:34
Ne gjum :rolleyes:

romansa
02-12-08, 18:56
..tv,

Jana
11-12-08, 14:19
Shikoj TV...ose lexoj diqka...ban vaki qe dal....varet ..

Domira
11-12-08, 14:21
Punoj se kam obligime mjaft nuk po me mjafton koha. Vetem ne forum dhe ne pune.

Dreni30
11-12-08, 16:30
Cila pune te jet ne ren e marr dhe ja nisi. hahahaha

Murgesha
13-09-09, 21:03
Koheve te fundit ne gjume, se spo kam force me u marr me tjeter gje pasi po dal prej ketu :biggrin:

emine
13-09-09, 21:05
Koheve te fundit ne gjume, se spo kam force me u marr me tjeter gje pasi po dal prej ketu :biggrin:


:confused: :rolleyes:

thellenza
13-09-09, 21:56
..gjithemone gjume.

desert
13-09-09, 22:40
ne pune qe nuk kam mund ti kryej gjate dites :(

shfletuesi_
13-09-09, 22:41
ne pune qe nuk kam mund ti kryej gjate dites :(

Une ne gjume qetash - :)

Ama pas forumit ne MSN me mire

Qika_DugagjiniT
13-09-09, 22:44
Une ne gjume qetash - :)

Ama pas forumit ne MSN me mire

edhe une qashtut veq krejt msn viktima kokan bajata

Makresh
13-09-09, 23:02
tėkėrr, tėkėrr e n'pun t'shpis ! Cka me bo, po duhet me fshi kanihere !

ShEjToNkA
13-09-09, 23:04
tėkėrr, tėkėrr e n'pun t'shpis ! Cka me bo, po duhet me fshi kanihere !

Bash kisha pas qejf me besu kėtė shkrim.:biggrin:

Makresh
13-09-09, 23:11
Bash kisha pas qejf me besu kėtė shkrim.:biggrin:

:frown: eeeeeeh ne fakt,.... !?®∑®Ω qy, a kurr s'ke pa djem qe i ndihmojn nanave tyne a? :tongue:

ShEjToNkA
13-09-09, 23:15
:frown: eeeeeeh ne fakt,.... !?®∑®Ω qy, a kurr s'ke pa djem qe i ndihmojn nanave tyne a? :tongue:

Rasti me ka rė tė shof djemė duke thėnė "ehh, si t'i ndihmoja nėnės sikur ...?:frown: ", po e dinė tani ti mė... Mos mendove kėshtu edhe ti, tani????:biggrin:

Makresh
13-09-09, 23:20
Rasti me ka rė tė shof djemė duke thėnė "ehh, si t'i ndihmoja nėnės sikur ...?:frown: ", po e dinė tani ti mė... Mos mendove kėshtu edhe ti, tani????:biggrin:

Ahahahaa me ka shku mendja si jo, po nuk mendova tash per tash keshtu :biggrin:

Kemi nje plan organizimi ne familje, un kam rendin diku dy here ne jav sa i perket "punve t'shpis" (mas darke kur takohemi te gjith) dhe keshtu, nenes i lehtsohen hallet e saja , kuptohet, "deri diku".

ShEjToNkA
13-09-09, 23:22
Ahahahaa me ka shku mendja si jo, po nuk mendova tash per tash keshtu :biggrin:

Kemi nje plan organizimi ne familje, un kam rendin diku dy here ne jav sa i perket "punve t'shpis" (mas darke kur takohemi te gjith) dhe keshtu, nenes i lehtsohen hallet e saja , kuptohet, "deri diku".

E po, tani s'mė mbeti vecse tė tė them: TĖ LUMTĖ!

Makresh
13-09-09, 23:27
E po, tani s'mė mbeti vecse tė tė them: TĖ LUMTĖ!

Eh falimnderit, tash ika ta pergadis syfyrin hazėr per n'mengjes, lol, po bej shaka tash :biggrin:

Ika ne gjum, natėn e mir dhe flm per bised :)

ShEjToNkA
13-09-09, 23:29
Eh falimnderit, tash ika ta pergadis syfyrin hazėr per n'mengjes, lol, po bej shaka tash :biggrin:

Ika ne gjum, natėn e mir dhe flm per bised :)

Flm ty, natė tė rehatshme!

Agolli
14-09-09, 07:12
Pas forumit a?
K'shut qitashti :biggrin: pi ti gjuna Trenit, meraku jem me udhtu me tren,mos pe zateti cfare shkulluvani hahahahah..
Mirembetshi i'here:)

emine
14-09-09, 07:15
vote ne krozhnje edhe ne bisht ure me ba pazar:tongue:

GURI SYLAJ
14-09-09, 07:26
...une sot me i lshu dhite se Rafeti i ka do pune ne sheher!!!

emine
14-09-09, 07:28
...une sot me i lshu dhite se Rafeti i ka do pune ne sheher!!!
paska mi kry ato pune per gazepi ,kure ta kujtone gruin em dhijet e tija,hahahhahhahhahahah

Jana
17-09-09, 12:55
...nese s'kam diqka me bo...shikoj TV....

Oqeani
17-09-09, 13:08
Ne sheher me i kry disa pune

shfletuesi_
17-09-09, 14:21
Shikoni se tash nese vertet bisedat me foruista jan atraktive dhe interesate pak mendja te qendro te forui, koheve te fundit nuk mendoj aq per forum e interet e ka pas puna jee...

Zana_ch
17-09-09, 14:52
pasi te dal prej forumit jem ka shkoim me vizitue nje kshtjell te vjeter ktu ne insell

roadrunner
17-09-09, 14:55
mos mu kon aftesia me i hiq ment meniher prej senev si ti kryj, un isha koqit ne forum...po kam shume obligime keshtu qe si te kryj forumin, e lo hapun normal, po vazhdoj mi kry senet qe i kam per obligim, e kur te kthena afer kompjuterit normal qe prioritet i jap forumit edhe mesazheve te msn

Estella
17-09-09, 19:05
Pas forumit ,do te ha buk ,me kqyr pak tv edhe 22 ora ne gjume ....heret ne pune :P

Peja-Boy
17-09-09, 19:06
Sonte en Gjume e Neser en Muzik :P

~AnnA~
17-09-09, 19:36
Sonte en Gjume e Neser en Muzik :P
Te Belushat ne Laxenburgerstr. neser mbreme? :biggrin:

Estella
17-09-09, 19:57
bukene kryta para pc ahhah :P

Qika_DugagjiniT
17-09-09, 19:59
pas forumit kum pun masnej me muratin:tongue:

Peja-Boy
17-09-09, 20:05
pas forumit kum pun masnej me muratin:tongue:

Hahahahahahahahahahaa ... a te kisha e une Fiatin pa i nxerr pune se kisha lon !!

Qika_DugagjiniT
17-09-09, 20:07
Hahahahahahahahahahaa ... a te kisha e une Fiatin pa i nxerr pune se kisha lon !!

hahahahaahah kurrgjo sosht fiati shka osht murati haahah

Peja-Boy
17-09-09, 20:38
hahahahaahah kurrgjo sosht fiati shka osht murati haahah

Hahahahahahahahahahahahahahahahahah Ha ma pak e .... n“shpi tone !!

Qika_DugagjiniT
17-09-09, 20:47
Hahahahahahahahahahahahahahahahahah Ha ma pak e .... n“shpi tone !!

ahahhahahahhahaahahahahahhaahahah shika mara i paska karzu trandafilja e asaj zemren ja hongsha po valla qashtut i kum thon

Tomori
17-09-09, 21:55
Pas Forumit dali bej nje xhiro ne qytet e mbas ksaj ja fusi nje loje Pink-Pongi,,
hahhahahaa

Linka_pz
17-09-09, 21:56
Gjume ,ku ka me mire !

Jana
18-09-09, 01:46
Me honger Syfyr edhe en Gjum...

LaCoStA
18-09-09, 02:03
Me honger Syfyr edhe en Gjum...

Edhe une si ti :smile:

P.S - Qe bile po iki meniher ..... naten e mire ty, syfyr t'kendshem, e gjume te mire masanej.

Jana
18-09-09, 02:06
Edhe une si ti :smile:

P.S - Qe bile po iki meniher ..... naten e mire ty, syfyr t'kendshem, e gjume te mire masanej.

Flm...gjithashtu..naten e mir...

p.s edhe une po iki..se mu s'ka kush ma bo Syfyrin si ty...

rafet llapjani
18-09-09, 08:17
Drejt e ne hamamxhik ahahhahah

roadrunner
18-09-09, 08:21
Ku t'me qon puna :D

Estella
12-12-09, 00:56
gjummmmmmm

MemphiSx
12-12-09, 01:00
gjummmmmmm


E para gjumit :p

Estella
12-12-09, 01:01
E para gjumit :p

ne forum oj ftyr para gjumitz:P

LuLjaa
12-12-09, 01:13
Drejt e ne hamamxhik ahahhahah

Hahahahahahahaaaaaaaa ncncnc
edhe ky ēka i ka fjalt, bash si plak i ktyne herit eshte hahahahahaaaa

Buqja_ch
17-05-10, 09:57
.. pune mbrenda e jashte shtepis e prap forum e muzik ...

shfletuesi_
17-05-10, 10:00
...valla asgje as qe mendoj per forum nganjehere harroj te kyqem.

emine
17-05-10, 16:21
shkoi nehna qetu:tongue:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs530.snc3/30125_391308031338_133648571338_4559628_6824250_n. jpg

Qika^Me^Kule
17-05-10, 17:36
shkoi nehna qetu:tongue:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs530.snc3/30125_391308031338_133648571338_4559628_6824250_n. jpg

Aaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Qika^Me^Kule
17-05-10, 17:42
Pas..... Forumit......

http://www.einslive.de/magazin/professor_holger/img/schlafen_bett_dpa_g.jpg

thellenza
17-05-10, 17:48
shkoi nehna qetu:tongue:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs530.snc3/30125_391308031338_133648571338_4559628_6824250_n. jpgahahahah, regullo temperaturen se po te djeget shamia.. ma zi qorapet se :biggrin:

Une joggnig, edhe pse po pritoj sot shume :rolleyes:

Albonita
21-05-10, 10:48
Masi te cmallem me shkrime shqip ... shtrihem ne Krevet time..dhe lexoj diq.. dhe me zen gjumi ashtu....( Ne Mbremje )

Ndrsa diten krejt mvaret si kam koh te hy ketu...ja si tash ..mbas forumit iki me dhez nje dhe me pi Caffe.!

Lapsi
21-05-10, 10:51
pas forumit... mundet edhe gjate kohes qe jam aktiv te shkruaj dicka, ndonje ese

YanYan
23-05-10, 00:23
Do perfundoj se sistemuari gjerat ne valixhe...sa qejfff fiii!!!

LuLjaa
23-05-10, 23:33
... ku t'muj

Oqeani
23-05-10, 23:43
nina-nina....

shfletuesi_
24-05-10, 08:19
Ne Face Book

Qika^Me^Kule
25-05-10, 19:20
Flej kur hy ne mramje.... e kur jan diten aktive... mbas Forumit dal valla rugavemi...:biggrin:

Lapsi
25-05-10, 20:35
ne rehati :P

teutaA
25-05-10, 21:31
facebook,,,,forum,,,forum ,,,facebook,,,,,:wink:

romansa
27-05-10, 18:32
ne tv ...

Qika^Me^Kule
09-06-10, 19:29
Flej kur hy ne mramje.... e kur jan diten aktive... mbas Forumit dal valla rugavemi...:biggrin:

Nga nje here... i kuloti nga pake..... dhe lauj lojna ne tel.....

selvija
12-06-10, 09:35
Po lyj qetu ngapak, kishe po vjen dikush ne ndihme:smile:

Albonita
10-11-10, 19:31
Do haja pak Sallate edhe drejn ne gjum.!

selvija
10-11-10, 22:23
Aty ku gjej veten

Albonita
11-11-10, 07:33
Punes me ja fellua!!

AliSia
11-11-10, 08:09
Punes me ja fellua!!


Edhe UN keshtu...!!!!!!!:eek:

Daglasi
11-11-10, 23:24
Do mundohem te behem trajner i vollejbolit.

Murgesha
11-11-10, 23:33
Do mundohem te behem trajner i vollejbolit.

Lere per neser, se tash lojtaret jan ne gjum. :tongue:

lovely
11-11-10, 23:35
Lere per neser, se tash lojtaret jan ne gjum. :tongue:hanum inxhe, pas forumit ec n poker hahahahahahhahahaa

AliSia
11-11-10, 23:39
Dret e ne gjume jam aq e Lodhur....:(

lazdrani
12-11-10, 00:00
Poker po nuk ka leke...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
12-11-10, 00:05
Poker po nuk ka leke...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Hajde hajm chipsa per inat te lekve pas forumit ha,hahaahahahahaah.


Prsh. Lartmadheria juaj!

Diana007
12-11-10, 11:51
Hajde hajm chipsa per inat te lekve pas forumit ha,hahaahahahahaah.


Prsh. Lartmadheria juaj!


Boll po me vjen inat se spo di me hy un qaty ahahhaahahahahahahahahahah

Ps shendetje per ju te DY !

Daglasi
12-11-10, 22:36
Lere per neser, se tash lojtaret jan ne gjum. :tongue:
Hajt se te baj za kur ta formoj ekipin e te bej ndihmese e jemja,ama kur sjam me ketu ne forum.

premium
12-11-10, 22:38
... nė djep :)

AliSia
13-11-10, 00:10
N'gjume..:)

tipi engjellor
13-11-10, 00:28
pas forumit ne gjume