PDA

View Full Version : Miss Dardania.de


Faqet : [1] 2

Kercovari
26-03-05, 11:21
Kohe te fundit ne mes Bukurosheve dardane ka plas sheri se kush eshte me e bukura,prandaj:
Hape kete rubrike ku te gjithe meshkujt kan mundesi nen cdo forografi te Vajzes te japin komente dhe njeherit edhe voten e tyre.
Tre vajzat qe kan marre me shume koplimente do te votohen ne sondazh.
Shpalle 10 Bukuroshet e para:

Kercovari
26-03-05, 11:22
http://www.rinia.ca/miss/US.jpg..L U A N A

Kercovari
26-03-05, 12:52
http://www.rinia.ca/miss/US.jpg..L U A N A


Mos jepni nga ketu Komente gabim postimi,Moderatore Shlye!

ShEjToNkA
26-03-05, 13:57
A paskan filluarė pėrgatitjetė pėr MISS Dardania 2005 a???????????????????????

turisti
28-03-05, 00:36
http://www.rinia.ca/miss/US.jpg..L U A N A

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P Shoki,a don me ma prish -busollen e orientimit -a ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
28-03-05, 20:26
http://www.rinia.ca/miss/US.jpg..L U A N A

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P Shoki,a don me ma prish -busollen e orientimit -a ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mbaje drejt Ekuatorit,e pak si me te djathte ka Toronto.hahahhahaahah!

turisti
29-03-05, 07:32
http://www.rinia.ca/miss/US.jpg..L U A N A

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P Shoki,a don me ma prish -busollen e orientimit -a ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mbaje drejt Ekuatorit,e pak si me te djathte ka Toronto.hahahhahaahah!

Haj,haj shef. :wink:

anna
18-05-05, 20:55
http://wallpaper.free-computer-wallpaper.info/celebrities/Vanessa_Marcil/big-wallpaper/Vanessa_Marcil_005.jpg

anna
18-05-05, 20:55
http://wallpaper.free-computer-wallpaper.info/celebrities/Vanessa_Marcil/big-wallpaper/Vanessa_Marcil_005.jpg

anna
18-05-05, 20:55
kjo eshte Hana

anna
18-05-05, 20:55
kjo eshte Hana

e_martumja
18-05-05, 22:13
A ka munsi mu zgjedh edhe miss BESHERRETE keshtu mundem me konkuru :lol: :lol: :lol:

e_martumja
18-05-05, 22:13
A ka munsi mu zgjedh edhe miss BESHERRETE keshtu mundem me konkuru :lol: :lol: :lol:

Kercovari
17-07-05, 11:41
A ka munsi mu zgjedh edhe miss BESHERRETE keshtu mundem me konkuru :lol: :lol: :lol:


Po ti qenke vonu,vendos nje foto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
17-07-05, 20:14
Nima a u zgjedhe missi ende a po jo?

Kercovari
17-07-05, 20:16
Nima a u zgjedhe missi ende a po jo?

Ne shtatore zgjidhet miss vjeshta ne dardani. :lol: :lol:

doGzona
17-07-05, 20:18
Gjate bre shkoi! :wink:

Kercovari
17-07-05, 20:19
Gjate bre shkoi! :wink:

Shum pak kandidate ka :wink:

Diana007
08-09-05, 14:03
Shkoj gati viti 2005 pa u zgje Missi :P

Urata
08-09-05, 15:26
Epo s'kam konkurue une...!!!

Urata
09-09-05, 15:13
Miss pleqerie....

Diana007
09-09-05, 15:14
Miss pleqerie....

A po bojka :roll:

doGzona
10-09-05, 01:07
Nima a u zgjedhe missi ende a po jo?

Ne shtatore zgjidhet miss vjeshta ne dardani. :lol: :lol:

Erdhi shtatori Kercovari.

Urata
10-09-05, 02:45
Miss DARDANIE

DIANA ose doGZONA ...

pra te nderuar votoni!

Kercovari
10-09-05, 09:47
Miss DARDANIE

DIANA ose doGZONA ...

pra te nderuar votoni!

Propozim i mire
Une nuk mundem te jape vote se jam Menaxher i Miseve. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

sexybrikenda
10-09-05, 16:48
http://www.cameramoda.it/images/a_19.gif


Tushja,Yllka dhe Une ne Milano :wink:

sexybrikenda
10-09-05, 16:54
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/blugirl/blugirl1.jpg


Diana007 :wink:

sexybrikenda
10-09-05, 16:57
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/lovesexmoney/lsm1.jpg


Mbreteresha dhe Ortakja ime Murgesha

Zana_ch
10-09-05, 16:59
http://www.braderiedemodequebecoise.com/images/SP05_10.jpg

M_u_k_i
10-09-05, 17:00
e ku pe len veten sexybrikena

sexybrikenda
10-09-05, 17:01
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/etro/etro2.jpgTushja :P

sexybrikenda
10-09-05, 17:02
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/etro/etro1.jpg


Yllka :wink:

sexybrikenda
10-09-05, 17:04
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005


Sexybrikenda :D

doGzona
10-09-05, 18:19
Miss DARDANIE

DIANA ose doGZONA ...

pra te nderuar votoni!

Te faleminderit loqke por nuk dua te jem ne list :wink:

uliksi31
10-09-05, 18:20
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/etro/etro1.jpg


Yllka :wink:

:shock: :shock: :shock:

Kercovari
10-09-05, 18:23
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/etro/etro1.jpg


Yllka :wink:

:shock: :shock: :shock:

:roll: :roll: :roll: I shtova une do rolle. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
10-09-05, 18:24
Miss DARDANIE

DIANA ose doGZONA ...

pra te nderuar votoni!

Te faleminderit loqke por nuk dua te jem ne list :wink:
po nuk do se nuk ka me te bukur se ti,apo te ndalon dikush. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
10-09-05, 20:00
Miss DARDANIE

DIANA ose doGZONA ...

pra te nderuar votoni!

Te faleminderit loqke por nuk dua te jem ne list :wink:
po nuk do se nuk ka me te bukur se ti,apo te ndalon dikush. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Deshira ime ma ndalon.

Kercovari
10-09-05, 20:02
Miss DARDANIE

DIANA ose doGZONA ...

pra te nderuar votoni!

Te faleminderit loqke por nuk dua te jem ne list :wink:
po nuk do se nuk ka me te bukur se ti,apo te ndalon dikush. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Deshira ime ma ndalon.

Jo me keto fisheka jo!Une vetem te pyeta. :lol: :lol: :lol: :lol: se te kam shoqe me te mire virtuale. :lol: :lol: :lol: :lol: dhe me te respketuare. :wink:

doGzona
10-09-05, 20:06
Tash hy me tanke une :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:09
Tash hy me tanke une :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: do te veshemi me antitank jeleka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
10-09-05, 20:11
Tash hy me tanke une :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: do te veshemi me antitank jeleka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Nuk bejne pune ato, do e mar Naton me vete. :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:12
Tash hy me tanke une :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: do te veshemi me antitank jeleka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Nuk bejne pune ato, do e mar Naton me vete. :lol:

Mere ke te duash po jo mecdonalds dhe na mbyte me hamburgera. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
10-09-05, 20:18
E po tash une nuk di asgje apo jo Kercovari?

Kercovari
10-09-05, 20:22
E po tash une nuk di asgje apo jo Kercovari?

Nuk te thash se nuk din oj shoqe,jo vetem qe din po je edhe mise oj bukuri. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
12-09-05, 04:20
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/blugirl/blugirl1.jpg


Diana007 :wink:

Diana a?!!! E kem si yll...

Diana007
12-09-05, 07:43
Miss DARDANIE

DIANA ose doGZONA ...

pra te nderuar votoni!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Jo moj se ka tjera per Miss jo un :oops: , FLM :wink:

Diana007
12-09-05, 07:44
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/blugirl/blugirl1.jpg


Diana007 :wink:

Diana a?!!! E kem si yll...
:P :P

lazdrani
12-09-05, 20:30
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/blugirl/blugirl1.jpg


Diana007 :wink:

Diana a?!!! E kem si yll...
:P :P


Uha marrja e Zotit :lol: :lol: :lol:

Dreni30
12-09-05, 20:44
cka s'po ndodh edhe ketu marrja e zotit, por Diana nuk besoj se eshte keshtu more qyyyyy. :roll: :roll:

anna
14-09-05, 18:19
brikenda loqki ma shpejt qaty ne foto timen ........ 8) 8) 8) 8)

DEA
14-09-05, 22:38
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Dreni30
14-09-05, 22:41
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Topi se lun. :lol: :lol:

Gentiana
14-09-05, 22:42
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Topi se lun. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :twisted:

DEA
14-09-05, 22:44
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Topi se lun. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :twisted:
Qysh je me shnet ti, qka po i rrutullon e zgurgullon ata sy :lol:

Murgesha
14-09-05, 22:44
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Topi se lun. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :twisted:

Unė jam qy. :twisted: :twisted: :twisted:

Gentiana
14-09-05, 22:45
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Topi se lun. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :twisted:
Qysh je me shnet ti, qka po i rrutullon e zgurgullon ata sy :lol:

Po u bera pak nervoz se harroj te shtoj dreni se je miss, pas meje. :wink:

Gentiana
14-09-05, 22:46
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Topi se lun. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :twisted:

Unė jam qy. :twisted: :twisted: :twisted:

A mos pate qef?

DEA
14-09-05, 22:46
Une jam edhe pike :lol: :wink:

Topi se lun. :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :twisted:

Unė jam qy. :twisted: :twisted: :twisted:
Misi qesh, ke harru a , e jo me evila ste ke pa ate film belivallha :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-09-05, 22:51
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.

Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:

DEA
14-09-05, 22:52
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.


Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:
Ahahahahahhaahahahhaahah je dal shtremt ne foto

Murgesha
14-09-05, 22:54
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.


Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:
Ahahahahahhaahahahhaahah je dal shtremt ne foto

Se ti ma mirė qy.
Tuj e majtė nofullėn se tė kish ra nė tokė. :lol: :lol:

Gentiana
14-09-05, 22:54
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.


Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:
Ahahahahahhaahahahhaahah je dal shtremt ne foto

Tregoj bre. :wink:

Murgesha
14-09-05, 22:55
Ahahahahahhaahahahhaahah je dal shtremt ne foto

Tregoj bre. :wink:

Oj Genta mos me e pasė ta atė djalin afėr asqė tė kish kqyrė kush. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

DEA
14-09-05, 22:58
Ahahahahahhaahahahhaahah je dal shtremt ne foto

Tregoj bre. :wink:

Oj Genta mos me e pasė ta atė djalin afėr asqė tė kish kqyrė kush. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Hahahahahahhahahahah pasha nane du me mbet ma e mira :lol: :lol: :lol:

Dreni30
14-09-05, 22:59
Ahahahahahhaahahahhaahah je dal shtremt ne foto

Tregoj bre. :wink:

Oj Genta mos me e pasė ta atė djalin afėr asqė tė kish kqyrė kush. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Hahahahahahhahahahah pasha nane du me mbet ma e mira :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zana_ch
14-09-05, 23:18
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:

hi hi hi a nuk po e shiqoni veten ne pasqyre se si jeni plake ......heheheheheheheh

DEA
14-09-05, 23:19
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.

hi hi hi a nuk po e shiqoni veten ne pasqyre se si jeni plake ......heheheheheheheh

Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:


rrene kofte, shoqet hala shetiten posht e perpjet qyyyyyyyyyyyyyyyy

Murgesha
14-09-05, 23:42
hi hi hi a nuk po e shiqoni veten ne pasqyre se si jeni plake ......heheheheheheheh

Ah moj Zana, me tė thonė na i honksh rrudhat e ballit, tutna na kafshon pahiri. :lol: :lol: :lol:

Zana_ch
14-09-05, 23:45
hi hi hi a nuk po e shiqoni veten ne pasqyre se si jeni plake ......heheheheheheheh

Ah moj Zana, me tė thonė na i honksh rrudhat e ballit, tutna na kafshon pahiri. :lol: :lol: :lol:


flm une e thash vetem te verteten........hi hi hi

M_u_k_i
14-09-05, 23:47
tona missa jeni se un nuk maj e daj as njo se tona tmira jeni :wink:

yllka
19-09-05, 12:19
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/lovesexmoney/lsm1.jpg


Mbreteresha dhe Ortakja ime Murgesha


E tash po e kuptoi se Murgesha qenka konkurrence e forte :evil: :evil:

lazdrani
20-09-05, 10:15
http://www.fashionfm.it/fashionshow/milanomodadonnaautunnoinverno2005-2006/lovesexmoney/lsm1.jpg


Mbreteresha dhe Ortakja ime Murgesha


E tash po e kuptoi se Murgesha qenka konkurrence e forte :evil: :evil:


Sorry Yllka :lol: :lol: :lol:

Luana
20-09-05, 12:43
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.

Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:

valla kqyrni se keni qka me pa :wink: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/78256800542c423985d7ee.jpg

une jam me e mira http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif

Dreni30
20-09-05, 13:07
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.

Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:

valla kqyrni se keni qka me pa :wink: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/78256800542c423985d7ee.jpg

une jam me e mira http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A thua moj Luana.

Luana
20-09-05, 13:11
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/75971979842bc5cef97cd6.jpg

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/girls/woman78.gif


Ncncncncn, kanė thonė Pula mos me pa ėndėėr qė han grurė cofė menjėherė.

Kqyrni dhe bindnu vet. :lol: :lol:

valla kqyrni se keni qka me pa :wink: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/78256800542c423985d7ee.jpg

une jam me e mira http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A thua moj Luana.

qy kqyre niher ti keto , ani vetka "a thua " :evil:
a s'je ka sheh se jam me e mira huh http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a100.gif

LEDHATIMI
20-09-05, 13:48
Gjyshja jeme thojke "nom qwe po te duket vetja" :lol: :lol: :lol:

egi
26-08-07, 16:27
paska edhe misse me zgedh a...pse s'pe zgedhni me mir misterin se s'bon gjith femnat me kan in the centre of the attention :biggrin:

LuLjaa
27-08-07, 03:22
egi, ti je Miss Dardania po keta se din hala :D

Vjollca
27-08-07, 14:21
zgidhni more nja 5 qika a gra qka jon qitoo ,e do burra qaty
koka prishtinase ,selijaa,egi paskni buqe e halla ,,qkas pasni

gazi-de
27-08-07, 16:46
EGI....hghghghghghghghghghghghghghfghghghg

rafet llapjani
27-08-07, 16:49
Misse eshte Egi e misteri i Egit jam une R.Llapjani hahahahahh

selvija
27-08-07, 16:51
Kush do te jet missbeki i dhis sate..???:biggrin:

egi
27-08-07, 16:56
ueeeee kadale njerz se hala s'kom konkoru hahahahhahaha
rafet mos gabo mu desh para njerzve me dal ne bikina se nuk duroj kete hahahhahaa

selvija
27-08-07, 17:01
ueeeee kadale njerz se hala s'kom konkoru hahahahhahaha
rafet mos gabo mu desh para njerzve me dal ne bikina se nuk duroj kete hahahhahaaegi shum mir po dukesh vetem edhe kupaqet te duhen haha:biggrin:

gazi-de
27-08-07, 21:17
Shehidja qy................................................ ...hahahahahhha

tushja
27-08-07, 22:02
http://picsrv.missworld.tv/?fif=/missworld/img_399_5515.jpg&obj=iip,1.0&wid=270&hei=453&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg (javascript:openRMA(422006))


Luana kam ndegjua qe mbane vendin e pare ne Dardani dhe mbare Botenhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

valiii
27-08-07, 22:02
ELINA.................................

luckyman
27-08-07, 22:05
PRESHEVARI
:biggrin:

jadore
27-08-07, 23:39
.. ku kokem kone une mori deri tash , garant me pasken pas zgjedh e kurr kete teme nuk e paskem pa ..!!
.. kesaj i thone ironi e fatit (haahah)

rafet llapjani
27-08-07, 23:43
ueeeee kadale njerz se hala s'kom konkoru hahahahhahaha
rafet mos gabo mu desh para njerzve me dal ne bikina se nuk duroj kete hahahhahaa

hahahahaahh jo une nuk kom bikini po do gaqica te bokserve aghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Elina
27-08-07, 23:44
ELINA.................................


Moj Jador per bese as une se paskem hap ket teme kurr...:tongue:

Ani per nafake e gjeta emrin tim ketu...Vali hahhaha perseri me le pa koment...:biggrin:

Luana
28-08-07, 00:31
http://picsrv.missworld.tv/?fif=/missworld/img_399_5515.jpg&obj=iip,1.0&wid=270&hei=453&rgn=0,0,0,0&cvt=jpeg (http://javascript<b></b>:openRMA(422006))


Luana kam ndegjua qe mbane vendin e pare ne Dardani dhe mbare Botenhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
I ka dal afati ksaj konkurences , jamė plakė eeee hėėė ....de , po ia lė rendin tash mė tė rejave nė kėt pallatain e Dardanisė


Tushja shyqyr qė nuk tė njohin siq tė njohė unė TY ......:wink:
tė pėrshėndes loqkushe dhe njė mpuqq tė vockėl nė faqe ...

LuLjaa
28-08-07, 00:50
Uneee ............ hahahaha kopniii ma mire se me votu per veten s'kaa hihi

rafet llapjani
28-08-07, 00:51
Uneee ............ hahahaha kopniii ma mire se me votu per veten s'kaa hihi

Voto ti per veti voto sje tue dit qe duhet me Misterin ne terr me lue mshefaz aghghaaghghaghaghhagghaghaghaghaghaghgagh

LuLjaa
28-08-07, 01:01
Voto ti per veti voto sje tue dit qe duhet me Misterin ne terr me lue mshefaz aghghaaghghaghaghhagghaghaghaghaghaghgagh

Hahahaa oo s'ka dert hiq per ata, ndash n'terr n'ndash n'drit une luj mshefa a kile ēka dush hahahahahaa veē ku oo me fitu qyhh :D

rafet llapjani
28-08-07, 01:04
Hahahaa oo s'ka dert hiq per ata, ndash n'terr n'ndash n'drit une luj mshefa a kile ēka dush hahahahahaa veē ku oo me fitu qyhh :D
hahahahhaa jo atu nuk dihet kush del fitus ka shum runda pregaditu mire mos u derzo aghaghaghghaghaghghaghaagh

LuLjaa
28-08-07, 01:09
hahahahhaa jo atu nuk dihet kush del fitus ka shum runda pregaditu mire mos u derzo aghaghaghghaghaghghaghaagh

Jo mu derzu njet se kam po vetum nese bojn me hile se une e sigurt jam qe kisha fitu ketu hahahahahahaha po prap ma mire se sum njohin keta edhe kush nuk thot per mu qe ti je aj aj ajjj maj zott :D

egi
28-08-07, 09:58
hahahahaahh jo une nuk kom bikini po do gaqica te bokserve aghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

nejse qato, mos gabo mu paraqit me to ne publik se e jam sakic ne midis qafe
hahahahahhahahhahahahahahhahaahhaha

aLbaChiCk
29-10-07, 22:55
hala skoka zgjedh missi a

Xuki
29-10-07, 23:05
A po ma leni mu n'dorė zgjedhjen e Missit?

DEA
30-10-07, 17:33
A po ma leni mu n'dorė zgjedhjen e Missit?

Mos po te trullav bukurija e femrave shqiptare, e harron me jau testu intelegjencen!!!!!!

rilinda
30-10-07, 23:21
A m'ka pėrmen najkush mu? :O

Elina
30-10-07, 23:23
Me sa te permendne mundesh me u zgjedhe mis bre? :biggrin:

LOJETARI
30-10-07, 23:26
A m'ka pėrmen najkush mu? :O

Ty do tė pėrmendim si pėrcjellėse tė missit ,....................:biggrin:

gazi-de
30-10-07, 23:27
A bon me ta dhen voten time Elina ty?.....

rilinda
30-10-07, 23:30
Ty do tė pėrmendim si pėrcjellėse tė missit ,....................:biggrin:

Jooooo... s'pranoooj. Ja venin e parė, ja hiē. :frown:

Elina
30-10-07, 23:35
A bon me ta dhen voten time Elina ty?.....


Paj nese bash mendon qe e meritoj ate vote :biggrin: votom more pse jo qy, mu hatri sum jet :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Xuki
30-10-07, 23:43
Mos po te trullav bukurija e femrave shqiptare, e harron me jau testu intelegjencen!!!!!!


Jo bre joo........pse a edhe inteligjencėn duhat aaa! Po nuk di unė mori ashtuu!!

gazi-de
30-10-07, 23:44
Paj nese bash mendon qe e meritoj ate vote :biggrin: votom more pse jo qy, mu hatri sum jet :biggrin: :biggrin: :biggrin:
jo moj thash te pyse nje her me mire qy..hahahahahhahahaha
po ja ti e meriton ja kushe qy..hahaahhahahahah

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-10-07, 00:08
Qy QY Qy a edhe Missa po paska knej ari a.por hajdi bre a sen vendosni a haahahaha :biggrin:

LuLjaa
31-10-07, 00:22
Mujshin me zgjedh Miss-in edhe une kome votu per ta :)

rafet llapjani
06-11-07, 01:56
Mujshin me zgjedh Miss-in edhe une kome votu per ta :)

A u zgjidh missi se princi po pret hajdi ma hahahahahaahah

egi
07-11-07, 07:31
Rilinda, Banu ne jete i sinqert, Elina dhe Prishtinasja - te gjithat duhet me pas kete titull :biggrin:

Nirvana Band
07-11-07, 16:40
Eshte pak veshtire me zgjedhe misin ne kete mes, ku te gjitha jane te bukura.

Arkza
07-11-07, 16:43
Hmmm Mua sme Takon Vota Po ja u la ketyreve Te Rejave :mad: :biggrin:

MemphiSx
07-11-07, 19:20
Ka qen Aferdita dhe ende mbetet per mu Miss Dardania.de :)

Xuki
08-11-07, 08:34
Unė e propozoj Arkzėn!

Se kėta tė PDK-s kan qejf gjithė tė parėt me kanė! hahahahhahahahaha

qika_pejes
08-11-07, 08:35
Kon ta zgjedhni per qata jam edhe une

Arkza
08-11-07, 11:39
Unė e propozoj Arkzėn!

Se kėta tė PDK-s kan qejf gjithė tė parėt me kanė! hahahahhahahahaha

Hahahahahahhaha Xuki te Flm shunme qe me Paske Propuzu per mu por Ncukkk Lirishte Voten Tend jepja Dikuj Tjtres , E sa i Perketet Politikes Natyrisht se dote jemi Kesaj Here te Part !
E sa i Perketet per Miss Dardania Nuk Muj te marre Pjes meqe skam marre Pjese Ne ate Kohe te me kan Propuzuar te Marr Pjes per Miss Kosova Mu ate Viti Kur Djallaza Kolgeci e Fitoj Kuroren !!! :smile:
E me kete desha te them se kur skam marre Pjes atje me s'dote marre Askund e pat Puna jem jam plake tash hahahhahahahahahhaha :tongue:

Diana007
08-11-07, 12:31
A u zgjodh missi a po po ja jap vetit titullin :biggrin: ( ahahhahahhaah)

lazdrani
08-11-07, 13:00
http://www.freewebs.com/muki-emi/530196480_3394bb621e.jpg

DEA

http://www.freewebs.com/muki-emi/c.JPG

Diana

Xuki
08-11-07, 13:04
Hahahahahahhaha Xuki te Flm shunme qe me Paske Propuzu per mu por Ncukkk Lirishte Voten Tend jepja Dikuj Tjtres , E sa i Perketet Politikes Natyrisht se dote jemi Kesaj Here te Part !
E sa i Perketet per Miss Dardania Nuk Muj te marre Pjes meqe skam marre Pjese Ne ate Kohe te me kan Propuzuar te Marr Pjes per Miss Kosova Mu ate Viti Kur Djallaza Kolgeci e Fitoj Kuroren !!! :smile:
E me kete desha te them se kur skam marre Pjes atje me s'dote marre Askund e pat Puna jem jam plake tash hahahhahahahahahhaha :tongue:


Jo mė kėtė po don me tregu qė je e bukur! hahahaha

Qitash po mė shtin me ndrru partinė!! Bash nisi zemra mem rreh ma shpejt!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lazdrani
08-11-07, 13:05
http://www.freewebs.com/muki-emi/dgdsg.JPG

Elina

http://www.freewebs.com/muki-emi/vdvdvd.JPG

Arkza

sherri
08-11-07, 13:08
A ne finale kan ardh a??me prit sa te vjen nana ca po thot,per cilen me votu.......e di qe thot per asneren!?se kenkan te lodhta(t'dobta)hahahahaaahaha ajo ka qef do te zojat qe kur hyjn ne der me u kthy ne krah.......

Xuki
08-11-07, 13:08
Oooo Lazdraan.......a pe din qė m'kalle me kėto fotografi?

lazdrani
08-11-07, 13:09
http://www.freewebs.com/muki-emi/cvvv.JPG

Lulja

http://www.freewebs.com/muki-emi/cfdfd.JPG

Selvija

rilinda
08-11-07, 13:12
Heeeeeej... a bon me dit kush osht n'juri, edhe a muj me korruptu jurinė? :D

lazdrani
08-11-07, 13:12
http://www.freewebs.com/muki-emi/d.JPG

Albachick


http://www.freewebs.com/muki-emi/sfsfsf.JPG

Rilinda

Elina
08-11-07, 13:13
Oooo Lazdraan.......a pe din qė m'kalle me kėto fotografi?

Xuki qe nje gote uje e flladitu pak :biggrin:


http://vancouverhiking.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/glass-of-water.jpg

lazdrani
08-11-07, 13:15
http://www.freewebs.com/muki-emi/dvdvdvdv.JPG

Egi


http://www.freewebs.com/muki-emi/cvvvvvvv.JPG

Luana

Arkza
08-11-07, 13:17
Jo mė kėtė po don me tregu qė je e bukur! hahahaha

Qitash po mė shtin me ndrru partinė!! Bash nisi zemra mem rreh ma shpejt!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifJo Nuk desha te them me kete se jam e Bukur por E Shemtuar qe Mujta te Marr Pjes :mad: :tongue:

Arkza
08-11-07, 13:20
Hahahahahhahahahahhahahah Lazdrani Phaaa qfare Foto e Paske qit per mu hahahahahahhaha :biggrin:

sherri
08-11-07, 13:23
Lazdrani,kujde njeri!,se paske fut ne konkurim edhe "Transvesti"po na del ndonja me........

lazdrani
08-11-07, 13:38
Hahahahahhahahahahhahahah Lazdrani Phaaa qfare Foto e Paske qit per mu hahahahahahhaha :biggrin:


Nuk deshta me qellim te tregoje foton tuaj se po kallen disa haaaaaaaa
http://www.blogaholics.ca/wp/uploads/MissUniv.jpg

Arkza
08-11-07, 13:40
Nuk deshta me qellim te tregoje foton tuaj se po kallen disa haaaaaaaa
http://www.blogaholics.ca/wp/uploads/MissUniv.jpgHahahahhahah Lazdrani me vjen keq se hiq si perkast un kesaj Fotot :tongue: Bjonde jam Bojnde :biggrin:

lazdrani
08-11-07, 13:44
Hahahahhahah Lazdrani me vjen keq se hiq si perkast un kesaj Fotot :tongue: Bjonde jam Bojnde :biggrin:
po de po ama kety i pate lyer floket haaaaa


origjinal te kam po ashtu
http://i3.cn.cz/3/1157112184_kucharova-miss.jpg

Diana007
08-11-07, 13:48
DEA

http://www.freewebs.com/muki-emi/c.JPG

DianaE gjat po duket bre e un nuk jam edhe aq :biggrin:

Elina
08-11-07, 13:50
Une jam e knaqt me foton time ketu si kandidate ,,, ani sa e dobet phaaaaaaaaa,as anderr veten keshtu se kam pa :biggrin:

qika_pejes
08-11-07, 13:51
http://img222.imageshack.us/img222/4858/goddess2bi8my4.jpg (http://imageshack.us)


qe njo ma shume

Preshevar
08-11-07, 14:00
Meta me letra n'dor.... s'po di per kon me votu.... :confused:

Elina
08-11-07, 14:02
Meta me letra n'dor.... s'po di per kon me votu.... :confused:


Ncncnnccn tybe nuk i paske syte mire....:biggrin: po kshyrem nje here cfar buluroshe bre :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 14:05
Ncncnnccn tybe nuk i paske syte mire....:biggrin: po kshyrem nje here cfar buluroshe bre :biggrin:

Kuuuuuuu... ti a ktu kukshe kon a ? :eek: hahahahahahahaaa,.. E gzofsh Votėn teme, se para syve e s'te paskam pae hahahahahahaa :biggrin:

Diana007
08-11-07, 14:09
Kuuuuuuu... ti a ktu kukshe kon a ? :eek: hahahahahahahaaa,.. E gzofsh Votėn teme, se para syve e s'te paskam pae hahahahahahaa :biggrin:

Sa deshta me te korreptu qy ahahhhahhhahhh

Preshevar
08-11-07, 14:13
Sa deshta me te korreptu qy ahahhhahhhahhh

Ah, u bo von tash,... ku ishe ma herėt ? hahahahaahahahhaaa :biggrin:

Diana007
08-11-07, 14:15
Ah, u bo von tash,... ku ishe ma herėt ? hahahahaahahahhaaa :biggrin:

Nuk e dita se Elina asht mshef mbas deret duke te prit :biggrin:

gazi-de
08-11-07, 14:24
Elina vetem me korrupsjon se titullin ty nuk mundet ta mer ase kushe...ahhahahahhahahahahhha
te luftojme korrupsjonin qy..hghghghghghghghghghghghg

Xuki
08-11-07, 14:40
Eeee ku mos me pa njeri i gjallė ėndrra palidhje!!!!!

rilinda
08-11-07, 15:20
Juriaaaaaaaaa... po m'vyjn emnat e qatyne qe jon n'juriiiiiii?

Preshevar
08-11-07, 15:25
Juriaaaaaaaaa... po m'vyjn emnat e qatyne qe jon n'juriiiiiii?

Sė pari te kisha lutur qe t'ma dorzojsh dosjėn e pjesmarrsve e tani ta japi emrin :cool:

rilinda
08-11-07, 15:27
Sė pari te kisha lutur qe t'ma dorzojsh dosjėn e pjesmarrsve e tani ta japi emrin :cool:

Ēka pi di more une emnat e kandidateve qyre... mu po m'vyjn emnat e antarve t'jurisė... po du mi korruptu ashiqare :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 15:35
Ēka pi di more une emnat e kandidateve qyre... mu po m'vyjn emnat e antarve t'jurisė... po du mi korruptu ashiqare :biggrin:


Jo ashiqare as mos shpreso mem korruptue bile ! :redface: Tinxa n'desh ! :biggrin:

rilinda
08-11-07, 15:37
hmmmm.... ti veq votove maaaaa....

Preshevar
08-11-07, 15:39
hmmmm.... ti veq votove maaaaa....


Qka ke thon edhe ti,... :rolleyes: Me korrupcion,... t'votoj edhe tye :biggrin:

rilinda
08-11-07, 15:42
ahaaa... mir praaa :D hajt tash edhe kolegve tu mushjau menen me votu per mu :D

Preshevar
08-11-07, 15:44
ahaaa... mir praaa :D hajt tash edhe kolegve tu mushjau menen me votu per mu :D

Edhe ti po garon a ?????? :eek:

:biggrin: Mu pas kon Shqipja, i kisha thon tash, "Muluuuu shko hape nje Sondazh" hahahahaa,....

Suksese :tongue:

Eh,.. priti votat !

rilinda
08-11-07, 15:51
N'koft edhe Shqipja n'juri une FITOVAAAAAA :D

Preshevar
08-11-07, 15:56
N'koft edhe Shqipja n'juri une FITOVAAAAAA :D

Aiii mos e shit likuren e ujkut hala pa e myt :biggrin: Shqiėn ndoshta e ke "Konkurrente",

Kshtu qe shpresat mbani mbi mue hahaahahaha

rilinda
08-11-07, 16:05
Aiii mos e shit likuren e ujkut hala pa e myt :biggrin: Shqiėn ndoshta e ke "Konkurrente",

Kshtu qe shpresat mbani mbi mue hahaahahaha


Aaaaaaaa... n'koft ajo n'garė, ti ma t'ngat e ki motrėn tane sesa vendasen :mad:

Elina
08-11-07, 16:08
Une kogja do vota i kam marre valla...po puna e qetij korrupsion ages po ma prish pak qejfin...:redface:

Preshevar
08-11-07, 16:09
Aaaaaaaa... n'koft ajo n'garė, ti ma t'ngat e ki motrėn tane sesa vendasen :mad:

Vendasin e ke te drejtė, mos ke frik per ket ! :smile:

Preshevar
08-11-07, 16:10
Une kogja do vota i kam marre valla...po puna e qetij korrupsion ages po ma prish pak qejfin...:redface:

Hajt be se s'ka gajle,... ju hala pa mar pjes un e di se kush ka me fitue :tongue:

rilinda
08-11-07, 16:11
Une kogja do vota i kam marre valla...po puna e qetij korrupsion ages po ma prish pak qejfin...:redface:

Hė, hė.... se me meritė i pate marr ti ato vota kisha a? :mad::tongue::biggrin:

rilinda
08-11-07, 16:12
Hajt be se s'ka gajle,... ju hala pa mar pjes un e di se kush ka me fitue :tongue:

Kallzom a jom une, bile ta boj gati bakshishin :biggrin:

SANTANA-29
08-11-07, 16:13
Hajt be se s'ka gajle,... ju hala pa mar pjes un e di se kush ka me fitue :tongue:

Preshevari e paska i ble krejt po me doket si do qoft vota ime shkon ne prizren....:smile:

Elina
08-11-07, 16:13
Hajt be se s'ka gajle,... ju hala pa mar pjes un e di se kush ka me fitue :tongue:


Me nje fjale qenke korruptu edhe ti:eek: :biggrin:Tregom a kam me fitu une a jo :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 16:15
Kallzom a jom une, bile ta boj gati bakshishin :biggrin:

S'ish kon keq jo, me bo hazėr diqka hahahaa "si dihėt" :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 16:16
Me nje fjale qenke korruptu edhe ti:eek: :biggrin:Tregom a kam me fitu une a jo :biggrin:

JO be s'jam i korruptum... ani une mo :rolleyes: cncnnc


Edhe ti,.. bone naj bakshish gati,... se n'baz t'bakshishav keni mu zgjedh misss hahahahhahahahaa :D

Preshevar
08-11-07, 16:17
Preshevari e paska i ble krejt po me doket si do qoft vota ime shkon ne prizren....:smile:

I paske ga Preshevarit,.. i Drejtė :wink:

Elina
08-11-07, 16:18
JO be s'jam i korruptum... ani une mo :rolleyes: cncnnc


Edhe ti,.. bone naj bakshish gati,... se n'baz t'bakshishav keni mu zgjedh misss hahahahhahahahaa :D

Eh mire,,,se bash u tua qe je i korruptum...:biggrin: :biggrin:

SANTANA-29
08-11-07, 16:21
I paske ga Preshevarit,.. i Drejtė :wink:


hahahahahahaahhah,,,,,e pash ka po shkon ujt,,hahahahahahha

Preshevar
08-11-07, 16:22
Eh mire,,,se bash u tua qe je i korruptum...:biggrin: :biggrin:

Jo, jO,.... aiiii a hala su msut me mue a ? hahaahaaha :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 16:23
hahahahahahaahhah,,,,,e pash ka po shkon ujt,,hahahahahahha

hahahahahahaa,. hej hej.... Fifty/Fifty a ? :biggrin::biggrin: Behu juri !

rilinda
08-11-07, 16:28
Preshevari e paska i ble krejt po me doket si do qoft vota ime shkon ne prizren....:smile:

hahahahhaha... n'Prizren :rolleyes: A pėr mu, a pėr Linkėn?

Elina
08-11-07, 21:41
Veq thash te kshyri a e kam marre ndonje vote me a jo :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 21:53
Veq thash te kshyri a e kam marre ndonje vote me a jo :biggrin:

Normal, hala se kam shpallur garėn e hapur :biggrin:

Elina
08-11-07, 21:56
Normal, hala se kam shpallur garėn e hapur :biggrin:


Nuk e di une,,,, veq me interesoj a po e shoh dikund emrin tim :biggrin:

L~Nora
08-11-07, 21:58
Normal, hala se kam shpallur garėn e hapur :biggrin:

hmmmm:redface: kojshi mos haro prap dikend si ne mengjes:frown:

rilinda
08-11-07, 22:01
Heeeey, vendas, ki mendjen ka pi qon votat!

Elina
08-11-07, 22:05
Heeeey, vendas, ki mendjen ka pi qon votat!


Ne xhep! :redface: :eek: :rolleyes: :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 22:13
U bo... si duket u bona menagjer i juve hiq pa e pas njet :biggrin:

Po i formuloj Listat per pjesmarrsve :

Elina (E Famshmja :D)
L~Nora (Kojshikja)
Rilinda (Vendase)
&Diana007

Kurse ato qe "ndoshta" po tham helbete, marim pjes janė :

Egi (shkrimtarja)
Arkza (qika huj)
Dea_
Murgesha
Sy_Kaltra

Selvija

Kush nuk eshte nė listė, dhe deshiron qe te mer pjes, le t'ma dėrgoje nje Curiculum Vitae ne MP :biggrin: (lol)

ps: Vendase,.. ti qe ja ke haber Sondazheve, e pergadit njo, nese nuk priton :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 22:14
Ne xhep! :redface: :biggrin:

Ooo ! OoooOO! Kujdes se po ju perjashtoj prej Garav ! :mad::biggrin: hahahahaha,...

Elina
08-11-07, 22:20
Ooo ! OoooOO! Kujdes se po ju perjashtoj prej Garav ! :mad:hahahahaha,...

E di qe e ke per hajgare :eek: :frown: :biggrin:

Preshevar
08-11-07, 22:43
E di qe e ke per hajgare :eek: :frown: :biggrin:

Normal qe hajgare,.. ti mos me mar pjes,.. s'eshte edhe interesant ajo ? :biggrin:

gazi-de
08-11-07, 23:06
Si po ecin punet tek missi,a u vendoj ende...?

L~Nora
08-11-07, 23:30
Si po ecin punet tek missi,a u vendoj ende...?

gazi ti qka po thu.?.?.:biggrin:

gazi-de
08-11-07, 23:40
gazi ti qka po thu.?.?.:biggrin:
nuk po di moj,me then per ty nuk po muj se po te vika marre me dale..ahhahahahahahaahahhh
po ja kome premtu voten njeres,po nuk po di,se eshte duke u be korrupsjon ketu te missi...hahahahahhahahahahhahahahahahahhahahaahhah ahahah

rilinda
09-11-07, 00:24
ps: Vendase,.. ti qe ja ke haber Sondazheve, e pergadit njo, nese nuk priton :biggrin:

Ncuuuuuuk... kėt' herė jam n'garė edhe nuk pėrgatiti sondazh, se meniher e qes veten t'parėn:biggrin:

Preshevar
09-11-07, 08:35
Ncuuuuuuk... kėt' herė jam n'garė edhe nuk pėrgatiti sondazh, se meniher e qes veten t'parėn:biggrin:

hahahaha,..:biggrin: ok ok se ki keq.. veq sa t'msohem me pergadit sondazhe se tani i qes vet. Hajri jot :rolleyes::biggrin:

qika_pejes
09-11-07, 08:56
preshevar edhe une kesh qaty dikun :eek:

Preshevar
09-11-07, 08:59
preshevar edhe une kesh qaty dikun :eek:

T'paskam harrue ty... :tongue: Pardon m'koft !

Edhe ti do t'jesh garuese pra... ! A ka bakshish per Preshevarin a jo ? :biggrin:

DEA
09-11-07, 09:00
Une e para, pra ketu kush done me bo naj pyetje le te urdheron, te me shtin mi lodhe trut pak, se nuk fitohet kurora veq me bukuri jo ahahha

Preshevar
09-11-07, 09:01
Une e para, pra ketu kush done me bo naj pyetje le te urdheron, te me shtin mi lodhe trut pak, se nuk fitohet kurora veq me bukuri jo ahahha

Kur te dalesh para kti mileti,.. t'bojna pytje :tongue:

qika_pejes
09-11-07, 09:02
Preshevar hahah jurin se financojne miset sdi qfar baskhish don

Preshevar
09-11-07, 09:04
Preshevar hahah jurin se financojne miset sdi qfar baskhish don

aaaaaa,,,, nuk e di un... kqyri ato qikat ma nalt qe dojshin mem dhurue bakshish pa i lyp hiq... mendova qe eshte tradit :confused::biggrin:

DEA
09-11-07, 09:05
Kur te dalesh para kti mileti,.. t'bojna pytje :tongue:

OK deri ateher keni kohe me ushtru se si parashtrohen pyetjet misave:wink:

qika_pejes
09-11-07, 09:05
hahaha preshevar ja bakshish per me marr vota sjap ma mire pa bakshish ma ta dhan voten dikush ma interesant

Preshevar
09-11-07, 09:08
OK deri ateher keni kohe me ushtru se si parashtrohen pyetjet misave:wink:

Qe nje shembull prej pyetjeve qe mujtet me t'rae n'Provim :biggrin: : "Nėse fitoni "Miss FD",.. qka parashikoni te beni per te ardhmėn e forumit ?" :tongue:

Preshevar
09-11-07, 09:09
hahaha preshevar ja bakshish per me marr vota sjap ma mire pa bakshish ma ta dhan voten dikush ma interesant

Hooo !! Bash qashtu osht ! I thash edhe une,.. po ktoa,. "jo jo ni bakshish ki me mar" dojshin mem korruptue ncnccn :rolleyes:

qika_pejes
09-11-07, 09:19
Hooo !! Bash qashtu osht ! I thash edhe une,.. po ktoa,. "jo jo ni bakshish ki me mar" dojshin mem korruptue ncnccn :rolleyes:
hahaha jo te shoh a po ka vlefte pa bakshish

DEA
09-11-07, 09:19
Qe nje shembull prej pyetjeve qe mujtet me t'rae n'Provim :biggrin: : "Nėse fitoni "Miss FD",.. qka parashikoni te beni per te ardhmėn e forumit ?" :tongue:

Qdo mengjes me i hap dritaret me ajros mire FD-ne hahaha, se ata qe po rrinderi vone namin pe bojne:biggrin: :biggrin:

Preshevar
09-11-07, 09:24
hahaha jo te shoh a po ka vlefte pa bakshish


Qashtu pra,.. Suksese edhe per ty pra,. e ishallah fiton e del n'shpi tonde tani :tongue::biggrin:

Preshevar
09-11-07, 09:25
Qdo mengjes me i hap dritaret me ajros mire FD-ne hahaha, se ata qe po rrinderi vone namin pe bojne:biggrin: :biggrin:

:biggrin: Pergjigje interesante hahahahaa, ruje mos ta vjedhin ndokush ! Se m'doket po t'shoh veq n'"FINALE" :biggrin:

DEA
09-11-07, 09:33
:biggrin: Pergjigje interesante hahahahaa, ruje mos ta vjedhin ndokush ! Se m'doket po t'shoh veq n'"FINALE" :biggrin:

d.m.th-ne veq me ja nis me u bo gati per finale a?:tongue: :wink:

Lona
09-11-07, 13:29
U bo... si duket u bona menagjer i juve hiq pa e pas njet :biggrin:

Po i formuloj Listat per pjesmarrsve :

Elina (E Famshmja :D)

L~Nora (Kojshikja)

Rilinda (Vendase)
&Diana007

Kurse ato qe "ndoshta" po tham helbete, marim pjes janė :


Egi (shkrimtarja)

Arkza (qika huj)

Dea_

Murgesha

Sy_Kaltra

Selvija


Kush nuk eshte nė listė, dhe deshiron qe te mer pjes, le t'ma dėrgoje nje Curiculum Vitae ne MP :biggrin: (lol)

ps: Vendase,.. ti qe ja ke haber Sondazheve, e pergadit njo, nese nuk priton :biggrin:Preshevar, po mbahet vetem mbrenda teritorit, ky lloj missi .. dhe numeri qenka shume i vogel i konkurenteve.

Preshevar
09-11-07, 13:33
Preshevar, po mbahet vetem mbrenda teritorit, ky lloj missi .. dhe numeri qenka shume i vogel i konkurenteve.

E luta Diellza Kolgecin po s'deshi me mar pjes... niveli i bukuris ishte shum i nalt per to... :tongue: Po ti nėse je e interesume,.. urdhno ! Vetem atoa qe jan mbrenda territorit F-D-ės kan drejt konkurimi...

rilinda
09-11-07, 14:42
Vendas, si shumė je shkep...

Preshevar
09-11-07, 14:45
Vendas, si shumė je shkep...

Jo, jo mos ke dert,.. jam ka rekrutoj se me dy veta s'bėhen garat :tongue:

Lona
09-11-07, 15:14
E luta Diellza Kolgecin po s'deshi me mar pjes... niveli i bukuris ishte shum i nalt per to... :tongue: Po ti nėse je e interesume,.. urdhno ! Vetem atoa qe jan mbrenda territorit F-D-ės kan drejt konkurimi...

Jo se po te konkuroje sigurt se do fitoj e mos e prish rendin :smile: :smile: :smile:

Preshevar
09-11-07, 15:33
Jo se po te konkuroje sigurt se do fitoj e mos e prish rendin :smile: :smile: :smile:

hahahahaha,.. qka po don me then me ket ? Qe je shum ma e mir se keto tjerat a ? :biggrin:

Diana007
09-11-07, 15:37
:rolleyes: ..............................

Arkza
09-11-07, 15:41
He qka po Pritni mo !
Jepni qat Vule te Dijm se kush eshte Miss I Dardanis :confused:

vjeshta
09-11-07, 15:55
Pėr qfarė missi po bėhet fjalė ......pėr shėmtim ,apo pėr bukuri ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
09-11-07, 15:59
Jo Po bohet Fjala per Tharpsina :biggrin:

vjeshta
09-11-07, 16:05
Ketu nuk ma nxen kush vendin e parė ......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
09-11-07, 16:07
A po ma leni mu kėtė punė n'dorė a joooo?

Arkza
09-11-07, 16:11
Ketu nuk ma nxen kush vendin e parė ......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifPer Tharpcajk a !!!? Jo tyben sta Kalon kush ty hee :biggrin:

Preshevar
09-11-07, 16:11
A po ma leni mu kėtė punė n'dorė a joooo?


Siiii joooooooooooo !! Me Gjithė Qef !!! :biggrin:

Urime Xukiiiiii !

Un dhash dorheqje,.... :cool:

Xuki
09-11-07, 16:16
Siiii joooooooooooo !! Me Gjithė Qef !!! :biggrin:

Urime Xukiiiiii !


Un dhash dorheqje,.... :cool:Hajrpaq.....amo ēka u bo me ty.....ti menxi paske pritė?! hahahhahaha

Lona
09-11-07, 16:17
hahahahaha,.. qka po don me then me ket ? Qe je shum ma e mir se keto tjerat a ? :biggrin:

:smile: Jo be nuk thash, po as konkurente nuk thash se jam ua la te tjerave , spo merem me kete pune .. :biggrin:

vjeshta
09-11-07, 16:18
Per Tharpcajk a !!!? Jo tyben sta Kalon kush ty hee :biggrin:

Per tharpsajke de ,se per bukuri spo flasim hiq .........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
09-11-07, 16:20
Hajrpaq.....amo ēka u bo me ty.....ti menxi paske pritė?! hahahhahaha

hahahaha,.. mos ta nin se mir ki me pas :biggrin: Un t'kisha keshillue me hap nje sondazhė, kshtu qe ja fillon me Bazė tė Fortė ! Se ktu shum shpejt po mshjellojke lomshi, e zor isht me gjet fijėn :tongue:

Suksese Vendas !

Preshevar
09-11-07, 16:22
:smile: Jo be nuk thash, po as konkurente nuk thash se jam ua la te tjerave , spo merem me kete pune .. :biggrin:

:tongue: Nuk thae,.. po ashtu na la qe te mendojm .. :biggrin:

egi
09-11-07, 16:24
Ani..a jeni gati me zgedh femnen misse...amo edhe une du me mar pjes..hahha
une du me ja qu lulet missit :tongue:

gazi-de
09-11-07, 17:02
a u zgjodht misin ende,apo e shpalla une nje pa pyr qy..hahahahahah
bolle ke me..ahhahahahahahahaha

rilinda
09-11-07, 19:59
a u zgjodht misin ende,apo e shpalla une nje pa pyr qy..hahahahahah
bolle ke me..ahhahahahahahahaha

POOOOOOOOOOOOOO... une po vetshpallna miss :biggrin:

Ju falemnderit, ju falemnderit :biggrin:
Egi, bimi lulet, e kurorėn kush po ma dorzon? :rolleyes:

L~Nora
09-11-07, 20:04
a u zgjodht misin ende,apo e shpalla une nje pa pyr qy..hahahahahah
bolle ke me..ahhahahahahahahaha

Gazi ksyr mir se nejri hunden prej keqes nuk e prek me duket a :redface:

gazi-de
09-11-07, 20:20
POOOOOOOOOOOOOO... une po vetshpallna miss :biggrin:

Ju falemnderit, ju falemnderit :biggrin:
Egi, bimi lulet, e kurorėn kush po ma dorzon? :rolleyes:

une e kundershtoj veteshpalljen e Rilindes si miss,jo qe nuk e meriton apo ndoshta se nuk po e shohemi,por shkakun edhe Rilindja ndoshta e kupton dhe e bon te pa vlefshme ate shpallje..hahahahahah
Rilinda me mire ben te pa vlefshme shpalljen..hahahahahahhahahahahahaahah
(ndoshta me kuptove pse?)ahhahahahah

gazi-de
09-11-07, 20:21
Gazi ksyr mir se nejri hunden prej keqes nuk e prek me duket a :redface:
pse edhe ti mis keshe a jo moj jo harro,dhe a e din pse?ahhahahahahahahahahhahah

L~Nora
09-11-07, 20:24
pse edhe ti mis keshe a jo moj jo harro,dhe a e din pse?ahhahahahahahahahahhahah

qe qe gjelozi niher a bafsha hysmet ty ma ma bafsh ma mir
hajd pse ......se jam mbi misset:biggrin:

gazi-de
09-11-07, 20:30
qe qe gjelozi niher a bafsha hysmet ty ma ma bafsh ma mir
hajd pse ......se jam mbi misset:biggrin:
kush moj gjeloz,vallahi drejtsi eshte qy,ku ke pa ti mis me shkronje.ahhhahahahhahahahhaha
pa e pa se paku nje buzeqeshje une nuk mundem me votu qy..hahahahhahahahah

L~Nora
09-11-07, 20:54
kush moj gjeloz,vallahi drejtsi eshte qy,ku ke pa ti mis me shkronje.ahhhahahahhahahahhaha
pa e pa se paku nje buzeqeshje une nuk mundem me votu qy..hahahahhahahahah:biggrin: :smile: :tongue:
:wink:

mjafton te tanat menyra

gazi-de
09-11-07, 21:47
:biggrin: :smile: :tongue:
:wink:

mjafton te tanat menyra
qa te them qenkan shume faca po qaj i mezit qenka disi me Süß,hahhahahahahahhahahahaahhahahahhahaha

Diana007
09-11-07, 22:04
Bene nje sontazh edhe po e shofim kush po fiton ahahhahhahahahhahha
Garant un aaaaaaaaaaa :biggrin:

L~Nora
09-11-07, 22:07
quote=gazi-de]qa te them qenkan shume faca po qaj i mezit qenka disi me Süß,hahhahahahahahhahahahaahhahahahhahaha[/quote]


979[

gazi-de
09-11-07, 22:11
Bene nje sontazh edhe po e shofim kush po fiton ahahhahhahahahhahha
Garant un aaaaaaaaaaa :biggrin:
007 mire ki moj,po une voten ja kome premtu tjeter kuj me fal a..hahaahhahahahahahhahaahah

gazi-de
09-11-07, 22:12
quote=gazi-de]qa te them qenkan shume faca po qaj i mezit qenka disi me Süß,hahhahahahahahhahahahaahhahahahhahaha


979[[/QUOTE]
e tash munesh me mar pjes per mis,hahahahahahahhahahahahhah

Diana007
09-11-07, 22:19
007 mire ki moj,po une voten ja kome premtu tjeter kuj me fal a..hahaahhahahahahahhahaahah

Ai i marr nga te tjetert ty ahhahhahahhahah,

gazi-de
09-11-07, 22:25
Ai i marr nga te tjetert ty ahhahhahahhahah,
nejse perkrahjen time e ki,qe deshiron tash para fushates zgjedhore mundem ndoje rekllape,apo spot per ty,a bon?ahhahahahhahahahahah

Diana007
09-11-07, 22:31
nejse perkrahjen time e ki,qe deshiron tash para fushates zgjedhore mundem ndoje rekllape,apo spot per ty,a bon?ahhahahahhahahahahah

Ahahah flm shum , un skam nevoj per rekalma , ajo e mira ska nevoj per reklamim ahahahhahahhahahahha

gazi-de
09-11-07, 22:42
Ahahah flm shum , un skam nevoj per rekalma , ajo e mira ska nevoj per reklamim ahahahhahahhahahahha
po thash me te ndihmu disi,se keq moj se e ka kaplu korrupsjoni te gjitha anet..hahahhaahhahha
ok ok bile nese me pyt kush kame me fol mire,a bone?hahahahhaha

Sy_kaltra
10-11-07, 11:14
Shih edhe miss po zgjedhka dardania :tongue:

Arkza
10-11-07, 11:46
Po Po Sy_Katra Koha eshte per MiSs !

Por Une Disa i kam pa me kamer e disa me foto Voton Time smuj ja jepi ato qe si kam pa !!! :confused: Pra Te Shohim se Kush eshte Miss :cool:

Sy_kaltra
10-11-07, 11:50
Arkza bash per ata u qudita qe paskan hap konkurenc per miss edhe dardani ahhahahahahha po me qen mis duhet me permbush shum kriterie moj :tongue: Shyqyr qe nuk i perkas kesaj konkurence me inkon hahahahahah te pershendes qik se nuk te kam taku kahere :wink:

Arkza
10-11-07, 11:52
Arkza bash per ata u qudita qe paskan hap konkurenc per miss edhe dardani ahhahahahahha po me qen mis duhet me permbush shum kriterie moj :tongue: Shyqyr qe nuk i perkas kesaj konkurence me inkon hahahahahah te pershendes qik se nuk te kam taku kahere :wink:Hahahahahahhah qe dee po dojne me bo me Hile ketu heheheheh me ja u Lshu une me bo qka dojne vet a hahahahahah , Edhe ty te Pershndtes valla je hup krejt ! aje mir a qysh kalon !?

Sy_kaltra
10-11-07, 11:54
Hahahahahahhah qe dee po dojne me bo me Hile ketu heheheheh me ja u Lshu une me bo qka dojne vet a hahahahahah , Edhe ty te Pershndtes valla je hup krejt ! aje mir a qysh kalon !?

Jo moj pa e dit qa fshihet pas inkonave njet me votu per miss skam :biggrin: hahahahahahah
Mire flm mire , si je ti ?

Diana007
10-11-07, 11:57
Jo moj pa e dit qa fshihet pas inkonave njet me votu per miss skam :biggrin: hahahahahahah
Mire flm mire , si je ti ?

MA jep mu moj voten qyyyyy me njehe e ke me let ahahaahhahahahahhhahhh

Sy_kaltra
10-11-07, 12:00
MA jep mu moj voten qyyyyy me njehe e ke me let ahahaahhahahahahhhahhh

Voten per fytyr ta jepi 10 -she e ki ,po ne tesha deti ste kam pa moj ,a po tham duhet me pas shum kriterie me kan mis qy :biggrin: hahahahahahahhahahah

Diana007
10-11-07, 12:04
Voten per fytyr ta jepi 10 -she e ki ,po ne tesha deti ste kam pa moj ,a po tham duhet me pas shum kriterie me kan mis qy :biggrin: hahahahahahahhahahah

:biggrin: per te e ke aaaaaa, qe po ta qoj nje foto gagaaagagagagagg, < apo po e leshoj kam..... po po kam frig mos nga mbrapa o sheh kush ahahhahhahahahhahahahha>

Arkza
10-11-07, 12:07
:biggrin: per te e ke aaaaaa, qe po ta qoj nje foto gagaaagagagagagg, < apo po e leshoj kam..... po po kam frig mos nga mbrapa o sheh kush ahahhahhahahahhahahahha>Diana ama Qat Msn te shoh edhe une ty N'dash me ta Jep Voten time :biggrin: :tongue: