PDA

View Full Version : dembelica


Diana007
29-03-05, 15:21
Mbase esht shly nje her dhoma e Tetes po e hapi prap :lol:

Teto te uroj 1000 postime dhe mir se erdhe ne pallatin mbretor :wink:
Te pershdes , shendet ,lumtur dhe sukeses ne jet per ty Teto


Me nderime Diana :D

dembelica
29-03-05, 21:37
Mbase esht shly nje her dhoma e Tetes po e hapi prap :lol:

Teto te uroj 1000 postime dhe mir se erdhe ne pallatin mbretor :wink:
Te pershdes , shendet ,lumtur dhe sukeses ne jet per ty Teto


Me nderime Diana :D


Oj Diana po pse moj e hape kete dhome perseri,mazi me pas shum mysafir nuk mundem me ju bo hyzmet se jam kogja dembele :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Faleminderit Diana per te gjitha :wink:

Te uroj edhe un ty qdo te mire ne jete :wink:

Tung tung

turisti
29-03-05, 23:03
Dembelice e nderuar,

Urime nga zemra edhe nje here :P 1000 :P postime,me deshire qe te na shkrush edhe shume,shume te tjera dhe qe shendeti,lumturia dhe gezimi behen shoket e tu te pa ndare.

Me respekt,
TURISTI.

dembelica
30-03-05, 08:03
Dembelice e nderuar,

Urime nga zemra edhe nje here :P 1000 :P postime,me deshire qe te na shkrush edhe shume,shume te tjera dhe qe shendeti,lumturia dhe gezimi behen shoket e tu te pa ndare.

Me respekt,
TURISTI.


Te falenderoj nga zemra Turisti per keto fjale aq te embla.

Te deshiroj edhe un ty qdo te mire ne jete.

Pershendetje i nderuar.

Diana007
30-03-05, 08:06
Mbase esht shly nje her dhoma e Tetes po e hapi prap :lol:

Teto te uroj 1000 postime dhe mir se erdhe ne pallatin mbretor :wink:
Te pershdes , shendet ,lumtur dhe sukeses ne jet per ty Teto


Me nderime Diana :D


Oj Diana po pse moj e hape kete dhome perseri,mazi me pas shum mysafir nuk mundem me ju bo hyzmet se jam kogja dembele :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Faleminderit Diana per te gjitha :wink:

Te uroj edhe un ty qdo te mire ne jete :wink:

Tung tung

Valla se hapa se kret po kem vizitor vem ti nuk po ke , e thash po dembelavesh shum kshtu bile banju pak hyzmet hheehheheeheheh

Flm Teto

Kalo mir

Gjumashja
30-03-05, 10:23
dembelica mire se vjen perseri te uroj qdo te mir :wink:

Kaltrushi
30-03-05, 10:31
pershendetje per dembelicen..............per puntoren me te miren per motrushen e forumit...............kalo sa ma mire :wink:

dembelica
30-03-05, 11:13
dembelica mire se vjen perseri te uroj qdo te mir :wink:

Flm shum na ti Gjumashe perseri :wink:


Te uroj edhe un ty te gjitha te mirat :)

dembelica
30-03-05, 11:15
pershendetje per dembelicen..............per puntoren me te miren per motrushen e forumit...............kalo sa ma mire :wink:

Pershendetje edhe per ty Kaltrushi,flm shum :wink:


Kalo edhe ti sa me mire Motrush :wink:

dr1ta
30-03-05, 15:03
Sis urime 1000 postimet ,.....gjithmone je e kendshme dhe e dashur ...deshiroj te gjitha te mirat ne jet dhe ne jeten virtuale :wink:
Te pershendes


Drita

dembelica
30-03-05, 16:00
Sis urime 1000 postimet ,.....gjithmone je e kendshme dhe e dashur ...deshiroj te gjitha te mirat ne jet dhe ne jeten virtuale :wink:
Te pershendes


Drita

Faleminderit Dr1ta shum shum :wink:

Te deshiroj edhe ty gjitha te mirat ne jete.

Pershendetje edhe nga ana ime :)

Agroni22
31-03-05, 18:31
une deshta me ti uruar 1000 postimet por masi te koke afer 2000 po te pershendes per 2000 postime e tua te bukra

007
31-03-05, 22:28
pershendetje dembelic,je me e nderuara ne ket forum,kalovsh sa me bukur ne vazhdim.
me nderime 007

ShEjToNkA
31-03-05, 22:56
Dembele , tė pėrshėndes shshshuuumė ,shhshshumė ku do qė je dhe tė dėshirjoė gjitha tė mirat.

Caste tė bukura.

Arb
01-04-05, 03:07
Pershendetje Dembelica!

Ia kalofsh mire ne mes nesh!

Psikologu
01-04-05, 04:08
Pershendetje Dembelicė.

Te deshiroj qdo te mirė ne ketė stinė te Pranveres.

Nderime

dembelica
01-04-05, 09:11
Pershendetje Dembelicė.

Te deshiroj qdo te mirė ne ketė stinė te Pranveres.

Nderime


Faleminderit i nderuar

Te deshiroj edhe un ty qdo te mire ne jete,jeni shum i respektuar nga ana ime.

Ju pershendes.

Diana007
01-04-05, 09:14
Teto si po te duket ne dhomen e re , edhe besa vem vet po flan se hehhehehheh do te vi menet disa dit a me prano , se keto dit kam met ne rrug :cry: ,

Te pershdes TET kalofsh siq esht me se miri :wink:

Gjumashja
01-04-05, 09:55
paaa kishe dembelic po ti ma e vyeshnja koke sa mir e paske regullu dhomen tregona edhe neve ate recept

te deshiroj fundjav te kendshme

doGzona
01-04-05, 13:32
Pershendetje keni dhe nga une
tetushja e Dianes kaloni bukurr. :wink:

dembelica
01-04-05, 14:18
Teto si po te duket ne dhomen e re , edhe besa vem vet po flan se hehhehehheh do te vi menet disa dit a me prano , se keto dit kam met ne rrug :cry: ,

Te pershdes TET kalofsh siq esht me se miri :wink:

Diana,kur te duash hajde deren tek un e ke hapun ne qdo kohe :wink:

Kalo sa me mire :wink:

dembelica
01-04-05, 14:21
paaa kishe dembelic po ti ma e vyeshnja koke sa mir e paske regullu dhomen tregona edhe neve ate recept

te deshiroj fundjav te kendshme

Gjumashe ta tregoj receptin ne PM se e marrin edhe keto tjerat e na kopjojne :lol:

Flm shum Gjumashe,gjithashtu edhe ti kalo mire :wink:

dembelica
01-04-05, 14:23
Pershendetje keni dhe nga une
tetushja e Dianes kaloni bukurr. :wink:

Faleminderit doGzona shum,nese je me e re se un edhe ti mundesh me me thirre Teta hahahhahahha :wink:

Keni nje pershendetje nga un DEMBELUSHJA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
01-04-05, 14:41
Pershendetje keni dhe nga une
tetushja e Dianes kaloni bukurr. :wink:

Faleminderit doGzona shum,nese je me e re se un edhe ti mundesh me me thirre Teta hahahhahahha :wink:

Keni nje pershendetje nga un DEMBELUSHJA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Nuk ma mer mendja qe jam me e re se ty, kam kalu shekuj une :wink: :lol:

Diana007
01-04-05, 14:43
Pershendetje keni dhe nga une
tetushja e Dianes kaloni bukurr. :wink:

Faleminderit doGzona shum,nese je me e re se un edhe ti mundesh me me thirre Teta hahahhahahha :wink:

Keni nje pershendetje nga un DEMBELUSHJA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Nuk ma mer mendja qe jam me e re se ty, kam kalu shekuj une :wink: :lol:

Opa e bon edhe nje Tet valla hehheeehhehehehhhe :lol: :lol:

dembelica
01-04-05, 15:10
Pershendetje keni dhe nga une
tetushja e Dianes kaloni bukurr. :wink:

Faleminderit doGzona shum,nese je me e re se un edhe ti mundesh me me thirre Teta hahahhahahha :wink:

Keni nje pershendetje nga un DEMBELUSHJA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Nuk ma mer mendja qe jam me e re se ty, kam kalu shekuj une :wink: :lol:

Nese jeni e shekullit te kaluar ateher nuk kemi edhe aq diference a ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
01-04-05, 15:21
Teto si po te duket ne dhomen e re , edhe besa vem vet po flan se hehhehehheh do te vi menet disa dit a me prano , se keto dit kam met ne rrug :cry: ,

Te pershdes TET kalofsh siq esht me se miri :wink:

Diana,kur te duash hajde deren tek un e ke hapun ne qdo kohe :wink:

Kalo sa me mire :wink:

Eh valla pra kam me adhe e me tu knaq nje hre hehehhehheehehheehe

Mpuqqqqqqqqq Teto

Barbaroza
01-04-05, 16:23
E perdshendes edhe une Tetėn Dembelicė shume, me deshiren qe cdo e mire ta percjelle ne jete dhe qe ndonjehere te mund ta ha nje embelsire nga duart e saj! :P

Mbetesh e pershendetur gjithmone nga Barbaroza!

dembelica
03-04-05, 12:57
E perdshendes edhe une Tetėn Dembelicė shume, me deshiren qe cdo e mire ta percjelle ne jete dhe qe ndonjehere te mund ta ha nje embelsire nga duart e saj! :P

Mbetesh e pershendetur gjithmone nga Barbaroza!

Flm shum Barbaroza per pershendetjet.

Edhe jetes nuk i dihet, ndoshta pregadis ndonje embelsire e te ftoj :wink:


Mbetsh e pershendetur perzemersisht edhe nga ana ime :wink:

turisti
03-04-05, 20:46
-dembelice- e nderuar,

Urime nga zemra :P 2000 :P postime. Te deshiroj shume,shume shkrime te mira si deri me sot,shendet,lumturi jetesore dhe shoqerore.

Me respekt,
TURISTI.

Kercovari
03-04-05, 21:04
Nje mike e vertet virtuale plot kuptim dhe humor.
Deshiroj qe edhe ne te ardhmen te mbetesh ne mesin tone duke te deshiruar cdo te mire ne jete.
Me respekt
Kercovari.

dembelica
04-04-05, 09:00
-dembelice- e nderuar,

Urime nga zemra :P 2000 :P postime. Te deshiroj shume,shume shkrime te mira si deri me sot,shendet,lumturi jetesore dhe shoqerore.

Me respekt,
TURISTI.


Turisti i nderuar


Ju falenderoj nga zemra per te gjitha,me te vertete jeni nje shok pa koment :wink:

Ju deshiroj edhe un cdo te mire si ne jeten virtuale ashtu edhe ne ate private.

Pranoni pershendetje te perzemerta nga ana ime :)

dembelica
04-04-05, 09:05
Nje mike e vertet virtuale plot kuptim dhe humor.
Deshiroj qe edhe ne te ardhmen te mbetesh ne mesin tone duke te deshiruar cdo te mire ne jete.
Me respekt
Kercovari.


I nderuaru Kercovari


Ju falenderoj edhe juve per urimin.

Mund te them qe edhe ju jeni nje mik i vertete dhe ndihem shum mire ne shoqeri me ju.

Me shprese qe cdo e mire te ju percielle ne jete ju pershendes :wink:

turisti
04-04-05, 20:33
-dembelice- e nderuar,

Urime nga zemra :P 2000 :P postime. Te deshiroj shume,shume shkrime te mira si deri me sot,shendet,lumturi jetesore dhe shoqerore.

Me respekt,
TURISTI.


Turisti i nderuar


Ju falenderoj nga zemra per te gjitha,me te vertete jeni nje shok pa koment :wink:

Ju deshiroj edhe un cdo te mire si ne jeten virtuale ashtu edhe ne ate private.

Pranoni pershendetje te perzemerta nga ana ime :)

Faleminderit shoqe. :wink:

007
10-04-05, 02:54
Pershendetje nga zemra dembelajka e shkathet e dardanis,je yll i keti forumi.
me respekt e dashuri
007

dembelica
10-04-05, 18:09
Agroni22,007,Shejtonka,Arb ju falenderoj per pershendetjet.

Me shprese te kaloni sa me mire, ju pershendes :wink:

Mr_100%
12-04-05, 23:52
E perdshendes edhe une Tetėn Dembelicė shume, me deshiren qe cdo e mire ta percjelle ne jete dhe qe ndonjehere te mund ta ha nje embelsire nga duart e saj! :P

Mbetesh e pershendetur gjithmone nga Barbaroza!

Flm shum Barbaroza per pershendetjet.

Edhe jetes nuk i dihet, ndoshta pregadis ndonje embelsire e te ftoj :wink:


Mbetsh e pershendetur perzemersisht edhe nga ana ime :wink:


tani te pershendes edhe un DEMBELICA se ndoshta po e ha edhe un ndonje cop embelsire ne krah te barbarozes,haaaaaaaaaaaaaaaa

JO, E VERTETA ESHTE SE SHKRIMET TUA I LEXOJ ME ENDJE DHE ME PELQEJN SHUME,
pra pershendetje te perzemerta nga un

Dreni30
13-04-05, 15:30
E nderuar Dembelice

Po me vjen pak rende me kete emer qe e ke, se ti je shume e zoja, por nejse pasi qe te gjithe po te thrrasin edhe ti vete e ke zgjedh nuk po kam cka me te ba valla. :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendese dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni

te uron Dreni30.

dembelica
13-04-05, 17:33
E perdshendes edhe une Tetėn Dembelicė shume, me deshiren qe cdo e mire ta percjelle ne jete dhe qe ndonjehere te mund ta ha nje embelsire nga duart e saj! :P

Mbetesh e pershendetur gjithmone nga Barbaroza!

Flm shum Barbaroza per pershendetjet.

Edhe jetes nuk i dihet, ndoshta pregadis ndonje embelsire e te ftoj :wink:


Mbetsh e pershendetur perzemersisht edhe nga ana ime :wink:


tani te pershendes edhe un DEMBELICA se ndoshta po e ha edhe un ndonje cop embelsire ne krah te barbarozes,haaaaaaaaaaaaaaaa

JO, E VERTETA ESHTE SE SHKRIMET TUA I LEXOJ ME ENDJE DHE ME PELQEJN SHUME,
pra pershendetje te perzemerta nga un

Te pershendes edhe un Mr_100%,dhe te uroj cdo te mire :wink:


PS:ku mos me i pelqy shkrimet e mija kur jau ke pa hajrin hahahhahha :wink: (pak hajgare)

Ja edhe nga nje cope embelsire, per ty edhe Barbarozen mbasi keni kerkuar :wink:
http://images.allrecipes.com/site/cake/area/default/headline/12_01_04_f1.jpghttp://images.allrecipes.com/site/cake/area/default/headline/12_01_04_f1.jpg

dembelica
13-04-05, 17:38
E nderuar Dembelice

Po me vjen pak rende me kete emer qe e ke, se ti je shume e zoja, por nejse pasi qe te gjithe po te thrrasin edhe ti vete e ke zgjedh nuk po kam cka me te ba valla. :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendese dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni

te uron Dreni30.

I nderuari dhe per mu shum i respektuari Dreni


Hiq mos te vjen rende me me thirre Dembelice, se ashtu e kam zgjedhe nick-un :wink:. Emrin e vertete mundem me ta tregu ne PM :wink:

Flm shum per pershendetjen,jeni i pershendetur edhe nga ana ime.

Tung tung :)

Gjumashja
26-04-05, 11:02
dembelica te pershendes kudo qe je :wink: dhe te uroj disponim te kendshem

Dali!Keq
26-04-05, 14:59
Ju jeni Pershtyplense..

Dembelica ku me dit qka kisha bo me te pa ni her..

Ju Jeni Princesha e Endrave te Mia..

Me kta 3 rreshta Ju Peshendes shuuuuuuuuuuuuuum nga Zemra e Dalit te http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1107537652425a912808117.jpg Ju Deshiroj qe te kaloni sa me Bukur ne F.D-n...

Diana007
26-04-05, 15:03
Le te jete kjo dite nje dite e zakonshme qe te jeni e lumtur dhe e kenaqur me jeten si te gjitha ditet tjera.Gjitha te mirat te dshiroj e nderuara Tet :wink:

Nje perqafim te fort Dianaaaaaa :wink:

turisti
27-04-05, 23:41
Te pershendes shoqe,me pershendetje kuq e sarit,me deshire si qielli i mavit. :P

Me nderime,

TURISTI. :P

007
29-04-05, 18:37
URIME URIME 3000 postime,te uroj dhe te deshiroj shum e shum postime te arta sikur deri me tani,te pershendes dhe te uroj shendet lumturi dashuri ne gjith jeten kudo qe te jesh :wink:

me respekt 007

Diana007
03-05-05, 16:10
Le te jete kjo dite nje dite e zakonshme qe te jeni e lumtur dhe e kenaqur me jeten si te gjitha ditet tjera.Gjitha te mirat te dshiroj e nderuara Tet :wink:

Nje perqafim te fort Dianaaaaaa :wink:


Ja edhe nej tuf lule per ty Tet :wink: http://www.poloniabusiness.com/evonas/images/roses.gif

turisti
16-05-05, 16:17
Shoqe e nderuar,

Urime nga zemra :P 3000 :P postime dhe te deshiroj edhe shume tjera .Disponim i posaqshem eshte komunikimi me ty ( me gjith se nuk dij se ku hupe kohen e fundit,hahahahahahahahaha),dhe te deshiroj edhe shume shkrime te mira dhe shendet me fat dhe jete te mire.

Me respekt,
TURISTI.

Kercovari
16-05-05, 17:59
Shoqe e nderuar qe na humbe kohe te fundit,te pershendes me gjithe mallin qe me kamare duke te deshiruar cdo te mire ne jete kudo qe te ndodhesh.

Diana007
17-05-05, 11:40
Ojjjjjjjjjjjjj Tettttt oooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

don albano
21-05-05, 09:50
Ojjjjjjjjjjjjj Tettttt oooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

athua moj diana kush na i grabiti teten? eshte ka na mungon valla :cry:

te pershendes teta dembelica shume

don albano

Naki
21-05-05, 13:09
Nje pershendetje enkas per Dembelicen ,Duke ju deshiruar qdo te mire ku do qe te jeni.

Naki

Diana007
21-05-05, 13:11
Ojjjjjjjjjjjjj Tettttt oooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

athua moj diana kush na i grabiti teten? eshte ka na mungon valla :cry:

te pershendes teta dembelica shume

don albano

Sikur ta dija edhe un :cry: :cry: :cry: :cry:

Dali!Keq
31-05-05, 16:09
pershendetje per ju Zonjushe.

Diana007
29-06-05, 09:46
Tet erdha me te le nje mpuq http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/f010.gif dhe me mungon shum :?

schütze
02-07-05, 14:52
tete tete ku na mbete
ike shkove
ne na herrove :( :(
te pershendes nga zemra
schütze

turisti
05-07-05, 22:15
:P -dembelice- e nderuar,

Me gjithe qe mungon shume,te deshiroj ēdo te mire ne jete dhe realizimin e te gjitha deshirave,sepse ti e meriton.

Respekt per ty,
TURISTI. :P

Arb
14-08-05, 07:27
Dembelice,

Kudo qe te jesh, leje dembeline anash, e doku ne FD!

Mbetesh e pershendetur!

Diana007
16-08-05, 15:15
tete tete ku na mbete
ike shkove
ne na herrove :( :(
te pershendes nga zemra
schütze

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
03-10-05, 23:22
Shoqe e nderuar,

Humbe pa u pershendet.Shoqeria e vjeter nuk te harron.Te deshiroj jete te lumtur . :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
04-10-05, 09:16
Oj Tet breeeeeeee ku je moj :cry:

IShalla Teta ime je duke kaluar qate te mrekullushme tani edhe pse po ma merr mendja se edhe ashtu po nodh :D :wink:


Te pershendes shuuuuuuuummmmmmmm dhe me mungon oj thi :? se me ka ra malli me fol me Ju :D :wink:

Mpuq shum Diana :(

Diana007
28-12-05, 14:11
Tet edhe pse nuk je ketu , nuk te harroj jo :wink:

http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Te mpuci :wink:

Barbaroza
28-12-05, 16:47
Teto Dembelica :lol: ,gezuar Viti i Ri 2006.Cdo e mire qofte me ty dhe familjen tende!

http://bemine.com/categories/newyears/nyear6.gif

schütze
28-12-05, 21:45
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Gjumashja
29-12-05, 11:25
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:49
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Kercovari
30-12-05, 18:32
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifSuksese ne jete kudo qe te ndodhesh.
Kercovari

turisti
30-12-05, 18:36
:P Shoqe e nderuar :P ,

Kudo qe te jesh,urimet e mia kan me t'zon dhe ta urojne vitin e ri :P 2006 :P ,

Me shendet,lumturi,jete te gjate dhe momentet e lumtura.

Nga zemra,

TURISTI. :P

Tomori
31-12-05, 02:46
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:12
E dashura dembelica,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Murgesha
31-12-05, 13:05
E nderuara Dembelicė.

Kudo qė tė jesh.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

Diana007
18-04-07, 17:25
TETE besoj se te kam mir dhe je ka ja kalon mir , me ka ra malli te shoh ketu , edhe pse u ben dy viete se nuk je ketu , por shoqrimin me ty nuk e harroj ishe shume dashur me mua , dha kam kalu nje koh te merkullushme me ty.

Te pershendes te uroj sukses ne jet , te uroj qe kjo pranver qe vjen mos te sjell alergjin si pranverave tjera , te mpuq shum Diana ,


PS:tet e kam nje foto tenden ne arkiven time ja merre ahahhhahhah


http://www.heathersanimations.com/girl/vrouw6.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:45
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:33
Pershendetje.............................

Diana007
09-06-07, 19:12
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Diana007
28-11-07, 12:34
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 13:49
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

turisti
11-12-07, 20:03
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Diana007
30-12-07, 15:49
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Tete ishalla vitin 2008 te bjen mend per ne , e vjen me na viztu,
Me ka ra malli shum per ty.
Te mpuq Diana.

Diana007
01-02-08, 21:01
Tete se di se si me ra ndermend qe ke sot ditelindjen ... dhe me vrap erdha te te uroj, besoj se ndonjeher do te vjen dhe do ti lexon urimet ...
Nga zemra te uroj gjthe te mirat e jate te lumtur ... ishalla je duke kalu mir ne keto momente ..
Te perqafoj fort , nuk do te harroj kur per shoqerin qe kemi pas bashk :smile:
Me respekt Diana.

LaCoStA
07-02-08, 10:23
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:18
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Diana007
23-02-08, 18:13
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Diana007
08-03-08, 17:02
Tete Urine 8 Marsi.

http://a1259.g.akamai.net/f/1259/5586/1d/images.art.com/images/-/Piano-w-Roses-Poster-C10054696.jpeg

ninnela
13-03-08, 14:44
Oj Dembelic Te Pershendes Rrushe Kudo Qe Je

Ninnela

MemphiSx
31-12-08, 18:59
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Diana007
16-06-09, 20:04
Tete , kalun mbi 4 vite qe nuk jemi ndegju e nuk jemi taku , por un nuk te harroj .. per ditet te kaluara ne fd... te pershendes me shpres se je duke kalu qate te mira me te Dashurin tend, pse jo te kesh edhe ndonje bebe te bukur siq je ti vet :biggrin:

Me shum respekt Diana Bond :wink:


http://i40.tinypic.com/3468c45.jpg (http://i40.tinypic.com/3468c45.jpg)

Diana007
05-09-09, 15:49
:confused:

http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:47
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif