Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-03-05, 15:21   #1
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim dembelica

Mbase esht shly nje her dhoma e Tetes po e hapi prap :lol:

Teto te uroj 1000 postime dhe mir se erdhe ne pallatin mbretor
Te pershdes , shendet ,lumtur dhe sukeses ne jet per ty Teto


Me nderime Diana :D


__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-03-05, 21:37   #2
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Pershendetje per Teten (dembelicen)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Mbase esht shly nje her dhoma e Tetes po e hapi prap :lol:

Teto te uroj 1000 postime dhe mir se erdhe ne pallatin mbretor
Te pershdes , shendet ,lumtur dhe sukeses ne jet per ty Teto


Me nderime Diana :D

Oj Diana po pse moj e hape kete dhome perseri,mazi me pas shum mysafir nuk mundem me ju bo hyzmet se jam kogja dembele :lol: :lol: :lol: :lol:


Faleminderit Diana per te gjitha

Te uroj edhe un ty qdo te mire ne jete

Tung tung
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-03-05, 23:03   #3
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dembelice e nderuar,

Urime nga zemra edhe nje here :P 1000 :P postime,me deshire qe te na shkrush edhe shume,shume te tjera dhe qe shendeti,lumturia dhe gezimi behen shoket e tu te pa ndare.

Me respekt,
TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 08:03   #4
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Dembelice e nderuar,

Urime nga zemra edhe nje here :P 1000 :P postime,me deshire qe te na shkrush edhe shume,shume te tjera dhe qe shendeti,lumturia dhe gezimi behen shoket e tu te pa ndare.

Me respekt,
TURISTI.

Te falenderoj nga zemra Turisti per keto fjale aq te embla.

Te deshiroj edhe un ty qdo te mire ne jete.

Pershendetje i nderuar.
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 08:06   #5
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pershendetje per Teten (dembelicen)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dembelica
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Mbase esht shly nje her dhoma e Tetes po e hapi prap :lol:

Teto te uroj 1000 postime dhe mir se erdhe ne pallatin mbretor
Te pershdes , shendet ,lumtur dhe sukeses ne jet per ty Teto


Me nderime Diana :D

Oj Diana po pse moj e hape kete dhome perseri,mazi me pas shum mysafir nuk mundem me ju bo hyzmet se jam kogja dembele :lol: :lol: :lol: :lol:


Faleminderit Diana per te gjitha

Te uroj edhe un ty qdo te mire ne jete

Tung tung
Valla se hapa se kret po kem vizitor vem ti nuk po ke , e thash po dembelavesh shum kshtu bile banju pak hyzmet hheehheheeheheh

Flm Teto

Kalo mir
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 10:23   #6
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

dembelica mire se vjen perseri te uroj qdo te mir
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 10:31   #7
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

pershendetje per dembelicen..............per puntoren me te miren per motrushen e forumit...............kalo sa ma mire
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 11:13   #8
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja
dembelica mire se vjen perseri te uroj qdo te mir
Flm shum na ti Gjumashe perseri


Te uroj edhe un ty te gjitha te mirat :)
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 11:15   #9
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi
pershendetje per dembelicen..............per puntoren me te miren per motrushen e forumit...............kalo sa ma mire
Pershendetje edhe per ty Kaltrushi,flm shum


Kalo edhe ti sa me mire Motrush
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 15:03   #10
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Sis urime 1000 postimet ,.....gjithmone je e kendshme dhe e dashur ...deshiroj te gjitha te mirat ne jet dhe ne jeten virtuale
Te pershendes


Drita
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-05, 16:00   #11
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Sis urime 1000 postimet ,.....gjithmone je e kendshme dhe e dashur ...deshiroj te gjitha te mirat ne jet dhe ne jeten virtuale
Te pershendes


Drita
Faleminderit Dr1ta shum shum

Te deshiroj edhe ty gjitha te mirat ne jete.

Pershendetje edhe nga ana ime :)
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-05, 18:31   #12
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

une deshta me ti uruar 1000 postimet por masi te koke afer 2000 po te pershendes per 2000 postime e tua te bukra
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-05, 22:28   #13
007
 
Anėtarėsuar: 14-03-05
Vendndodhja: Karlsruhe
Postime: 1,210
007 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pershendetje dembelic,je me e nderuara ne ket forum,kalovsh sa me bukur ne vazhdim.
me nderime 007
007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-05, 22:56   #14
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dembele , tė pėrshėndes shshshuuumė ,shhshshumė ku do qė je dhe tė dėshirjoė gjitha tė mirat.

Caste tė bukura.
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-04-05, 03:07   #15
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Dembelica!

Ia kalofsh mire ne mes nesh!


Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.