PDA

View Full Version : Lugatja/Lugati i Forumit...


Faqet : [1] 2 3

Kercovari
01-05-05, 19:42
"Kam ndigju se me perpara ka pas lugeter dhe se ka edhe sot"
Natyrisht edhe FD nuk eshte i mbrojtur nga lugetrit atij fenomeni natyror qe per disa eshte i dukshem kurse disa shohin vetem se u nderon vendet gjerave shtepijake,apo te shkyqe driten,te shuan qiriun,luan me enet shtepijake,me luget dhe kupat etj.por pse jo te shkyqe edhe kompjutrin. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.timemage.de/Pics/Geister.jpg.Une e shoh kete vajze per cdo nate,dhe dise jam mesuar te jetoj me te.
Cilin/Cilen e shifni si "lugat"?. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
01-05-05, 19:45
"Kam ndigju se me perpara ka pas lugeter dhe se ka edhe sot"
Natyrisht edhe FD nuk eshte i mbrojtur nga lugetrit atij fenomeni natyror qe per disa eshte i dukshem kurse disa shohin vetem se u nderon vendet gjerave shtepijake,apo te shkyqe driten,te shuan qiriun,luan me enet shtepijake,me luget dhe kupat etj.por pse jo te shkyqe edhe kompjutrin. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.timemage.de/Pics/Geister.jpg.Une e shoh kete vajze per cdo nate,dhe dise jam mesuar te jetoj me te.
Cilin/Cilen e shifni si "lugat"?. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Me duket vetja ne kete foto mos po zgjohem naten e vi tek ju eheheheheehehehehh :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
01-05-05, 19:47
Je e mireseardhur,une jam mesu te jetoj me lugate.Hahhaahhahaahahah!

Fleta
01-05-05, 19:47
Une tmerrohem prej ketyre fotove, mjera un ce as ne dhomen tjeter nuk guxoj te dale vetem tani ........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Diana007
01-05-05, 19:50
Shyqyr Zoti me esht largu pak tuta se isha tranu :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
01-05-05, 19:53
Une tmerrohem prej ketyre fotove, mjera un ce as ne dhomen tjeter nuk guxoj te dale vetem tani ........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Fleta! :lol: :lol: :lol: :lol: Te duhet mburroje gjeje me shpejte. :lol: :lol:

Kercovari
01-05-05, 19:54
Shyqyr Zoti me esht largu pak tuta se isha tranu :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:
Diana;rri edhe pakes se te vjen tuta.hahahahahahhaahhahaahahah!

Diana007
01-05-05, 19:55
Shyqyr Zoti me esht largu pak tuta se isha tranu :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:
Diana;rri edhe pakes se te vjen tuta.hahahahahahhaahhahaahahah!

Shuj se po te nin more se trenona kuku per mu sa von qenka :evil:

Fleta
01-05-05, 19:58
Une tmerrohem prej ketyre fotove, mjera un ce as ne dhomen tjeter nuk guxoj te dale vetem tani ........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Fleta! :lol: :lol: :lol: :lol: Te duhet mburroje gjeje me shpejte. :lol: :lol:

Nuk kame haber per kete pune volla....... :shock:

Kercovari
01-05-05, 20:00
Une tmerrohem prej ketyre fotove, mjera un ce as ne dhomen tjeter nuk guxoj te dale vetem tani ........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Fleta! :lol: :lol: :lol: :lol: Te duhet mburroje gjeje me shpejte. :lol: :lol:

Nuk kame haber per kete pune volla....... :shock:
Nuk beson se ka lugat a?. :roll: :roll: :roll: :roll:

Kloni
01-05-05, 20:01
Hej, Lugatat a mos jane Klonat primitiv more se krejt si te njofshem po me duken!?

Fleta
01-05-05, 20:08
Une tmerrohem prej ketyre fotove, mjera un ce as ne dhomen tjeter nuk guxoj te dale vetem tani ........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Fleta! :lol: :lol: :lol: :lol: Te duhet mburroje gjeje me shpejte. :lol: :lol:

Nuk kame haber per kete pune volla....... :shock:
Nuk beson se ka lugat a?. :roll: :roll: :roll: :roll:

Po ore besoj edhe shum bilem, perata edhe frigohem....... :shock:

Kercovari
01-05-05, 20:17
Hej, Lugatat a mos jane Klonat primitiv more se krejt si te njofshem po me duken!?
Nuk eshte cudi!hahahahahahahaahah!

Kercovari
01-05-05, 20:19
Une tmerrohem prej ketyre fotove, mjera un ce as ne dhomen tjeter nuk guxoj te dale vetem tani ........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Fleta! :lol: :lol: :lol: :lol: Te duhet mburroje gjeje me shpejte. :lol: :lol:

Nuk kame haber per kete pune volla....... :shock:
Nuk beson se ka lugat a?. :roll: :roll: :roll: :roll:

Po ore besoj edhe shum bilem, perata edhe frigohem....... :shock:

Nejse,mos u tut se ketu nuk mundesi te depertojne,nuk kan njohuri Interneti,po munden te te ckyqin Internetin,hahahahahahahaha!

Kloni
01-05-05, 20:22
Hej, Lugatat a mos jane Klonat primitiv more se krejt si te njofshem po me duken!?
Nuk eshte cudi!hahahahahahahaahah!E kam dit pasha haverin tem! Qysh nuk eshte cudi: nata eshte e tyre dita eshte e jona!

Fleta
01-05-05, 20:23
:shock: Po e paramendoj me mu ndale rryma qitash, shpirti me lshon......... uhhhhhhhhhhh :shock: :shock: :shock:

Kercovari
01-05-05, 20:25
:shock: Po e paramendoj me mu ndale rryma qitash, shpirti me lshon......... uhhhhhhhhhhh :shock: :shock: :shock:
Per sonte mos ki frike se e mori Diana! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
01-05-05, 20:26
Hej, Lugatat a mos jane Klonat primitiv more se krejt si te njofshem po me duken!?
Nuk eshte cudi!hahahahahahahaahah!E kam dit pasha haverin tem! Qysh nuk eshte cudi: nata eshte e tyre dita eshte e jona!
Kujdes Kloni,mos fole keq se te futet ne krevat sonte. :roll: :roll:

Fleta
01-05-05, 20:34
:shock: Po e paramendoj me mu ndale rryma qitash, shpirti me lshon......... uhhhhhhhhhhh :shock: :shock: :shock:
Per sonte mos ki frike se e mori Diana! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ehhhhh, mire pra...... :shock: :roll:

Kercovari
01-05-05, 20:38
U dreqi te marre!Po lugati paska hy ne shtepin time. :evil: :evil:

http://www.freenet.de/freenet/wissenschaft/bildershows/geister/bilder_gross/010.jpegPo do me me shkyqe kompjutrin pse foli per te!

Fleta
01-05-05, 20:49
Eh, more Kercovari,nuk e paskem dite ce jam aq trime, mu dasht ta ristartoj kompjuterin,vetem mos thuaj se nuk kane pase gisht ata lugatat e tu........... :twisted: [/img]

Fleta
01-05-05, 20:54
Marova, sa po theme mos te lexoj cka po postojne, perseri nuk po me durohet, marova prej tutes e hajt.......... :?

Kercovari
01-05-05, 20:57
Njė e imja vetėm nė shkallė mė lajmėrohet, zakonisht kur e hapi kompjuterin. :(
http://www.staaruphovedgaard.dk/images/spoegelse.jpg

Papapapapap!Kjo e jotja nuse mashalla!

Kercovari
01-05-05, 21:02
Njė e imja vetėm nė shkallė mė lajmėrohet, zakonisht kur e hapi kompjuterin. :(
http://www.staaruphovedgaard.dk/images/spoegelse.jpg

Papapapapap!Kjo e jotja nuse mashalla!

pėr ate edhe po mė pengon, se unė nuk jam dhėndėrr. :wink:
Udhezoje te odave e Cifteve me te mire, ia gjejme nje dhender.
Tomorin se nuk e duan grate tjera. :lol: :lol:

Fleta
01-05-05, 21:06
Lotet jam tu i fshi Kercovari, duke qeshe me ty hahahahahahahhah
Me te ndi Tomori papapapapap, nuk ka kuptim a ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
01-05-05, 21:08
Lotet jam tu i fshi Kercovari, duke qeshe me ty hahahahahahahhah
Me te ndi Tomori papapapapap, nuk ka kuptim a ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo jo,nuk hidhrohet ai se eshte xheloz edhe ne lugate. :lol: :lol: :lol:

Kloni
01-05-05, 21:11
Hej, Lugatat a mos jane Klonat primitiv more se krejt si te njofshem po me duken!?
Nuk eshte cudi!hahahahahahahaahah!E kam dit pasha haverin tem! Qysh nuk eshte cudi: nata eshte e tyre dita eshte e jona!
Kujdes Kloni,mos fole keq se te futet ne krevat sonte. :roll: :roll:

Le te vij more. Kloni (moderne) me fjete me lugate (primitiv) bahet film satelitor i pasmesnates, po ku me ja gjet kodin pastaj se!

Fleta
01-05-05, 21:12
Ooooooohhhhh, toka mos ju leshofte ty Kercovari dhe Murgesha, se kopa tuj qeshe me ju ahahahahahahahahha.....

Domira
01-05-05, 21:13
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

Kercovari
01-05-05, 21:15
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif
Kushedi sa here ke fjete me lugatin Domira,po ka qen prej atyre te mireve dhe nuk te ka bezdis.hahahahahahaah!

Fleta
01-05-05, 21:17
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

Per bese Domira edhe une frigohem shume.......

Domira
01-05-05, 21:22
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif
Kushedi sa here ke fjete me lugatin Domira,po ka qen prej atyre te mireve dhe nuk te ka bezdis.hahahahahahaah!


Jo more Kercovari po ata/ato te sillen para syve e te thojn se nuk jan lugata brrrrrrr diēa pi tutes :shock: Kqyre qysh sillen neper dhome ne pik te dites se le ma naten :shock:
http://www.uppsalabudoklubb.se/images/uploaded/48_284.jpeg

Domira
01-05-05, 21:24
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

Per bese Domira edhe une frigohem shume.......

Mos me ta marr menja se kshtu boll trimnesh dokesh e :wink:

Fleta
01-05-05, 21:24
Ika, se per bese keto foto te trishtueshme nuk muj me i shique......... :shock:

Kercovari
01-05-05, 21:24
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif
Kushedi sa here ke fjete me lugatin Domira,po ka qen prej atyre te mireve dhe nuk te ka bezdis.hahahahahahaah!


Jo more Kercovari po ata/ato te sillen para syve e te thojn se nuk jan lugata brrrrrrr diēa pi tutes :shock: Kqyre qysh sillen neper dhome ne pik te dites se le ma naten :shock:
http://www.uppsalabudoklubb.se/images/uploaded/48_284.jpeg
Po athere kur i ke pa pse i ke frike.Beju nga nje kaffe me gjalp se e hane shum edhe ikin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
01-05-05, 21:26
Ika, se per bese keto foto te trishtueshme nuk muj me i shique......... :shock:
Rri edhe pak se nuk kan ardhe te gjithe! :lol: :lol: :lol:

Domira
01-05-05, 21:26
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif


Eh moj Domira, kurgjo kėtu, ēka janė me i pa live. :lol: :wink:

Kuku mos um shashtris qik Murgesha :x ....pse a kujton ti qe si sho un a :lol: :wink:

Domira
01-05-05, 21:35
Ethet mi ke shti Kercovari me ket tem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif


Eh moj Domira, kurgjo kėtu, ēka janė me i pa live. :lol: :wink:

Kuku mos um shashtris qik Murgesha :x ....pse a kujton ti qe si sho un a :lol: :wink:

Jo tani e pashė qė edhe ti boll do tė shtira i paske para vetes.
Tė uroj qė tė dalėsh fituese ndaj tyre. :wink: :lol:

Fituese patjeter :D se sban ndryshe, po ama po te lodhin moj Murgesha :(

Honesty^uk.
01-05-05, 21:36
Pershendetje per Lugeterine e Fd, paska me na rrue dreqi

Murgesha
01-05-05, 21:37
Fituese patjeter :D se sban ndryshe, po ama po te lodhin moj Murgesha :(

Jo bre loqki, sa herė tė mė lodhė ajo e imja e qoj nė rr.s. Pastaj pendohet dhe vje mė lutet qė ta pranoj prapė, jemi nė marrėveshje tė mirė, si tė duket e mirė banja edhe ti ashtu. :wink:

Domira
01-05-05, 22:11
Fituese patjeter :D se sban ndryshe, po ama po te lodhin moj Murgesha :(

Jo bre loqki, sa herė tė mė lodhė ajo e imja e qoj nė rr.s. Pastaj pendohet dhe vje mė lutet qė ta pranoj prapė, jemi nė marrėveshje tė mirė, si tė duket e mirė banja edhe ti ashtu. :wink:

:lol: Mir e ke se ashtu funkcionojn ato, faleminderit motrushe per kshillen :wink:

Kupid
01-05-05, 23:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: boo! krejtve

uliksi31
02-05-05, 06:06
Kercovari,per qata po rri gjith naten cut.Se e di qe e kame lugatin ne shtrat.Ahahahahahahahaa

Kloni
02-05-05, 08:14
Pershendetje per Lugeterine e Fd, paska me na rrue dreqi


Kudes pra, mos hyni ketu ma pa rru a, se nuk mujna me ju dallu e ju rrune Shejtonka pastaj!

Murgesha
02-05-05, 08:27
Pershendetje per Lugeterine e Fd, paska me na rrue dreqi


Kudes pra, mos hyni ketu ma pa rru a, se nuk mujna me ju dallu e ju rrune Shejtonka pastaj!

Eh sa mirė po ndihem qė jam femėr e smundet kush tė mė rruajė, as shejtontė e as lugetėrit. :wink:

Kloni
02-05-05, 08:33
Pershendetje per Lugeterine e Fd, paska me na rrue dreqi


Kudes pra, mos hyni ketu ma pa rru a, se nuk mujna me ju dallu e ju rrune Shejtonka pastaj!

Eh sa mirė po ndihem qė jam femėr e smundet kush tė mė rruajė, as shejtontė e as lugetėrit. :wink:

Sa per femen nuk e di se nata nuk te dallon a je e rume a e parrume, por mos je edhe ti soji i tyre si puna jeme ne variant te ri se ndryshe nuk shpetove as ti!

Kercovari
02-05-05, 08:35
Kercovari,per qata po rri gjith naten cut.Se e di qe e kame lugatin ne shtrat.Ahahahahahahahaa
Paj mos i ike se ndoshta eshte prej atyre qe i duan njerzit.hahahahahaah!

Kercovari
02-05-05, 08:38
Pershendetje per Lugeterine e Fd, paska me na rrue dreqi


Kudes pra, mos hyni ketu ma pa rru a, se nuk mujna me ju dallu e ju rrune Shejtonka pastaj!

Eh sa mirė po ndihem qė jam femėr e smundet kush tė mė rruajė, as shejtontė e as lugetėrit. :wink:
Nuk jan keto lugeter prej atyre qe rrujne,jan shume Intelegjent,shkruajne ne Pc-e,i gjen aty ku nuk i ke,dhe bejne pune shtepijake si u ka hije. :lol: :lol:

Murgesha
02-05-05, 08:40
Sa per femen nuk e di se nata nuk te dallon a je e rume a e parrume, por mos je edhe ti soji i tyre si puna jeme ne variant te ri se ndryshe nuk shpetove as ti!

A jo nuk e pranoj kėtė teori. Lugetėt janė tė verbėr ditėn, pėr kėtė shkak paraqiten natėn, dhe janė shumė precis nė pėrcaktimin e gjinisė.
Mė fal po cilit variant po i takon ti??? :lol: :wink:

Kloni
02-05-05, 08:44
Sa per femen nuk e di se nata nuk te dallon a je e rume a e parrume, por mos je edhe ti soji i tyre si puna jeme ne variant te ri se ndryshe nuk shpetove as ti!

A jo nuk e pranoj kėtė teori. Lugetėt janė tė verbėr ditėn, pėr kėtė shkak paraqiten natėn, dhe janė shumė precis nė pėrcaktimin e gjinisė.
Mė fal po cilit variant po i takon ti??? :lol: :wink:

Une e pranoj se vet kloni eshte tip lugati bashkohor, por gjinia nuk e percakton rruarjen!

Murgesha
02-05-05, 08:47
Une e pranoj se vet kloni eshte tip lugati bashkohor, por gjinia nuk e percakton rruarjen!

A po tani e kuptova. Njėmend a po tė duket vetja i mirė si klon???
:shock: :shock: More unė e di se gjinia pėrcakton rruarrjen :shock: :shock:

Fleta
02-05-05, 08:48
Murgesha mos u mashtro,se keta lugatat moderne nese nuk kane cka rruajne hidherohen aq lehte sa ce nai qesin floket ne toke......... :shock:

Murgesha
02-05-05, 08:53
Murgesha mos u mashtro,se keta lugatat moderne nese nuk kane cka rruajne hidherohen aq lehte sa ce nai qesin floket ne toke......... :shock:

Pasi qenka kėshtu unė do tė mbaj natėn njė mjekėrr fallso, kush po mėrzitet nėse ma rruajnė pastaj edhe ashtu ėshtė falso.
Fleta flm pėr kėshillėn, mė mirė njė mjekėrr falco se me mė shkuar flokėt :lol: :lol: :lol:

Kloni
02-05-05, 08:56
Per dalllim nga lugeterit primitiv ne jemi te dites ata te nates dhe pastertia percakton rruarjen dhe jo gjinia, pastaj sa te jetosh po aq me shume do te mesosh, ani se ketu nuk eshte kabinet leksionesh, por forum muhabetesh per te kaluar sa me mire dhe bile edhe ketu ndodhe te ngaterrohen gjinite, por tingllon argetuese...

Fleta
02-05-05, 08:59
Murgesha mos u mashtro,se keta lugatat moderne nese nuk kane cka rruajne hidherohen aq lehte sa ce nai qesin floket ne toke......... :shock:

Pasi qenka kėshtu unė do tė mbaj natėn njė mjekėrr fallso, kush po mėrzitet nėse ma rruajnė pastaj edhe ashtu ėshtė falso.
Fleta flm pėr kėshillėn, mė mirė njė mjekėrr falco se me mė shkuar flokėt :lol: :lol: :lol:

Mire te ka shkuar mendja, une lere ce do te ve mjeker po edhe vetulla falso,se me dhimbesen floket sa isha pardje tek frizeri , me shkone mundi kote pastaj...... :(

Murgesha
02-05-05, 09:00
Per dalllim nga lugeterit primitiv ne jemi te dites ata te nates dhe pastertia percakton rruarjen dhe jo gjinia, pastaj sa te jetosh po aq me shume do te mesosh, ani se ketu nuk eshte kabinet leksionesh, por forum muhabetesh per te kaluar sa me mire dhe bile edhe ketu ndodhe te ngaterrohen gjinite, por tingllon argetuese...

Ah bre Kloni prap ma pshtjelle, unė spo i bi nė fije si tė rruaj ftyrėn time kur e di se skam qime nė te.
Sa pėr nė forum ska problem se edhe ashtu ėshtė mirė tė ndėrrohen gjinitė, simbas rastit dhe nevojės. :wink: :wink:

Kloni
02-05-05, 09:08
Per dalllim nga lugeterit primitiv ne jemi te dites ata te nates dhe pastertia percakton rruarjen dhe jo gjinia, pastaj sa te jetosh po aq me shume do te mesosh, ani se ketu nuk eshte kabinet leksionesh, por forum muhabetesh per te kaluar sa me mire dhe bile edhe ketu ndodhe te ngaterrohen gjinite, por tingllon argetuese...

Ah bre Kloni prap ma pshtjelle, unė spo i bi nė fije si tė rruaj ftyrėn time kur e di se skam qime nė te.
Sa pėr nė forum ska problem se edhe ashtu ėshtė mirė tė ndėrrohen gjinitė, simbas rastit dhe nevojės. :wink: :wink:


Mos u sikletav kot Murgesha! Une di mashkuj qe nuk kane qime fare ne fytyre bile as fytyr fare dhe rruhen cdo dite, por rruarja nuk bahet vetem per fytyre a!

Fleta
02-05-05, 09:29
Mire e ka Kloni, ketu cenka mire kur na behen kembet per depilim, me u fute ne kete ode a ? ......... :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
02-05-05, 12:21
Kukuuu runu se ishin do lugata qe dites nate po te shtishin me i thane.
Vec mos i ngoni se meniher pe ndrrojshin ngjyren :lol: :lol: :lol:

dr1ta
02-05-05, 12:59
Mire e ka Kloni, ketu cenka mire kur na behen kembet per depilim, me u fute ne kete ode a ? ......... :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:

Kloni
02-05-05, 14:58
Po de, mire e ke edhe ti Fleta, depilim live pa sapun fare...

Ata qe ndrrojne ngjyren jan kameleon oj Domira zemer e tronditur, por ti mos i ndeero ngjyrat e me mjell trishtim ne mes te dites ketu...

Fleta
02-05-05, 15:01
[quote="Kloni"]Po de, mire e ke edhe ti Fleta, depilim live pa sapun fare...

Si ore pa sapun :shock:
Djalo keto jane kembe insoni e jo lugati, a po done me nai qite syte ne toke prej kiametit a ? ......... :shock: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-05-05, 15:17
[quote=Kloni]Po de, mire e ke edhe ti Fleta, depilim live pa sapun fare...

Si ore pa sapun :shock:
Djalo keto jane kembe insoni e jo lugati, a po done me nai qite syte ne toke prej kiametit a ? ......... :shock: :lol: :lol: :lol:


Po mendon se ka tė baj me Lugata qė nuk ndjejnė dhimbje. :wink:

Fleta
02-05-05, 15:32
[quote=Kloni]Po de, mire e ke edhe ti Fleta, depilim live pa sapun fare...

Si ore pa sapun :shock:
Djalo keto jane kembe insoni e jo lugati, a po done me nai qite syte ne toke prej kiametit a ? ......... :shock: :lol: :lol: :lol:


Po mendon se ka tė baj me Lugata qė nuk ndjejnė dhimbje. :wink:

Mire e ke...... :D

Domira
02-05-05, 16:58
Ata qe ndrrojne ngjyren jan kameleon oj Domira zemer e tronditur, por ti mos i ndeero ngjyrat e me mjell trishtim ne mes te dites ketu...

E more Kloni, bane mire qe fole keshtu sepse tani gezohem qe dalloj edhe me mire dhe u mbetem besnike edhe nuansave me te ndjeshme te qendrueshmerise sime :wink:

Kercovari
02-05-05, 17:36
Ky Kloni me duket edhe pak do te marre titullin Drakulla.

Domira
02-05-05, 20:23
Ky Kloni me duket edhe pak do te marre titullin Drakulla.

Ashtu duket Kercovari e duhet me mendu me ja dhan ēmimin oscar per Drakullen ma te suksesshem bashk me Drakullen femer Fleten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
02-05-05, 20:29
Kloni Drakullė. http://www.qeshu.com/funny_images/1305_2Drakulla.jpg

Fleta Drakullicė http://www.skola.kristinehamn.se/sodermalm/elevsidor/elia8805/drakulla.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fleta
02-05-05, 20:34
Kloni Drakullė. http://www.qeshu.com/funny_images/1305_2Drakulla.jpg

Fleta Drakullicė http://www.skola.kristinehamn.se/sodermalm/elevsidor/elia8805/drakulla.jpg

:shock: :shock: :shock: E une ne baz te ckafit moj u bera DRAKULLICE????? :cry:

Kercovari
02-05-05, 20:37
Po nuk ini vete moj Fleta.
Pak para me u lejmeru Sharoni do te nominojme per drakulla te gjalle.
http://www.infopalestina.com/images/images04/sharon%20drakula.jpgNuk besoj Kloni te jete si ky. :lol: :wink: :lol:

Fleta
02-05-05, 20:40
Leje bre Kercovari, po a edhe me Sharonin duhet me u krahasu na a ? :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
02-05-05, 20:42
Ky Kloni me duket edhe pak do te marre titullin Drakulla.

Ashtu duket Kercovari e duhet me mendu me ja dhan ēmimin oscar per Drakullen ma te suksesshem bashk me Drakullen femer Fleten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O Fleta nuk ishte faji im, po Domira ju propozoi. :lol: :wink:

Fleta
02-05-05, 20:44
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:

Domira
02-05-05, 20:47
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:

Jo moj se po mahitesh qy :cry: :cry: :cry:

Kercovari
02-05-05, 20:47
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:
Hajt se me vone ja nisim Valcit te vampireve se Fleta nuk ka me frike.

ShEjToNkA
02-05-05, 20:49
Lugata e lugatesha si jenii????????????? :roll: :lol: :lol:

Fleta
02-05-05, 20:53
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:

Jo moj se po mahitesh qy :cry: :cry: :cry:

Jo moj nuk po mahitem, edhe shum mire po me vjen, se disi nuk po kame frige me...... :shock:

Kercovari
02-05-05, 20:54
Lugata e lugatesha si jenii????????????? :roll: :lol: :lol:
Ikni lugeter se erdhe lugatja me e madhe! :lol: :lol:
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg

Fleta
02-05-05, 20:54
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:
Hajt se me vone ja nisim Valcit te vampireve se Fleta nuk ka me frike.

Mire de se edhe asaj pune i vije rendi....... :wink:

Fleta
02-05-05, 20:55
Lugata e lugatesha si jenii????????????? :roll: :lol: :lol:

BUuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhh....... :evil:

ShEjToNkA
02-05-05, 20:56
Lugata e lugatesha si jenii????????????? :roll: :lol: :lol:
Ikni lugeter se erdhe lugatja me e madhe! :lol: :lol:
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg


Jo tani mė vonė!!!! S'keni ku tė ikėni se fundja vetėn na keni ftuarė tani na duroni :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-05-05, 20:57
Oj Shejtonkė a po tė vjen inat qė u mbush dardania, dreqėn dhe lugetėr???
Tybe loqki e di qė tė vjen mėrzi me ta zėnė kush kryevendin, por nė atė rrugė jemi. :lol:

ShEjToNkA
02-05-05, 21:00
Oj Shejtonkė a po tė vjen inat qė u mbush dardania, dreqėn dhe lugetėr???
Tybe loqki e di qė tė vjen mėrzi me ta zėnė kush kryevendin, por nė atė rrugė jemi. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


e kam dit lokqum , qė keni me ndejkė kėtė rrugė, se krejtė lakmi ma keni pas :lol: :lol: :wink:

Domira
02-05-05, 21:02
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:

Jo moj se po mahitesh qy :cry: :cry: :cry:

Jo moj nuk po mahitem, edhe shum mire po me vjen, se disi nuk po kame frige me...... :shock:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

Murgesha
02-05-05, 21:04
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:

Jo moj se po mahitesh qy :cry: :cry: :cry:

Jo moj nuk po mahitem, edhe shum mire po me vjen, se disi nuk po kame frige me...... :shock:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

Tė lumet ju qė ju hoq friga. :roll:

Fleta
02-05-05, 21:06
Sa te keme nhjerze perrrethe kurre nuk frigohem,a boni mbeta vetem ........ :shock: :cry: :cry: :cry:

Domira
02-05-05, 21:33
Mire de, ju falenderoje per zemergjeresine qe keni ndaj meje....... :cry:

Jo moj se po mahitesh qy :cry: :cry: :cry:

Jo moj nuk po mahitem, edhe shum mire po me vjen, se disi nuk po kame frige me...... :shock:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

Tė lumet ju qė ju hoq friga. :roll:

E moj Murgesha ēfar te hjekmi friga duhet me ndejt me vesh n'krah se xhixha buba :( :wink: :lol:

Honesty^uk.
02-05-05, 21:35
Domira
a dite moj se kush e ka radhen me u qu me carcaf ne shpine sonte :lol: :lol: :lol:

Fleta
02-05-05, 21:37
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif

Domira
02-05-05, 21:44
Domira
a dite moj se kush e ka radhen me u qu me carcaf ne shpine sonte :lol: :lol: :lol:

Mos me shashtris se rri pa gjum gjith naten mandej Honesty :shock:
Jo jo nuk besoj se qohen edhe do dite na lejn rahat se jane palu nder carcafet e tyre :roll: :lol:

ShEjToNkA
02-05-05, 21:45
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg


A jeni mirėėėėė?????????????????? :arrow:

Honesty^uk.
02-05-05, 21:47
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg


A jeni mirėėėėė?????????????????? :arrow:

Marshalla i qofte :lol: :lol: :lol:

Gentiana
02-05-05, 21:47
Phaaaaaaaaaaaaaaaaa kah syt krejt po duket si me qen ti. :? :? :roll:

Domira
02-05-05, 21:48
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg


A jeni mirėėėėė?????????????????? :arrow:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g056.gif

ShEjToNkA
02-05-05, 21:49
Marshalla i qofte :lol: :lol: :lol:


Ku ke parė more me i thėnė luagtes marshallah???? :roll:

A pėr marshallah po dukem aa??????????????????? :lol: :lol:

ShEjToNkA
02-05-05, 21:49
Phaaaaaaaaaaaaaaaaa kah syt krejt po duket si me qen ti. :? :? :roll:

Po unė de jam :wink: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
02-05-05, 21:49
DOMIRA fute moj koken poshte jastekut ose ne dollap :lol: e mos e shiko, se valla ke me u shashtris sonte :lol:

ShEjToNkA
02-05-05, 21:50
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg


A jeni mirėėėėė?????????????????? :arrow:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g056.gif
Domiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,mos ik se kam me biseduarė dic me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
02-05-05, 22:33
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg


A jeni mirėėėėė?????????????????? :arrow:

Tybe si binjake qenkemi :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
02-05-05, 22:37
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg( A Po ju merrė gjumiiiiiiiiiiiiiiiii O insanaaaaaaa?????)

Gentiana
02-05-05, 22:39
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif

ShEjToNkA
02-05-05, 22:44
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d015.gif


http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg

( Cka ke Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????????))

Gentiana
02-05-05, 22:47
Asgje moj.

PS: Shejtonka me fal vetem pak,se po me bjen te leht.
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif :wink:

ShEjToNkA
02-05-05, 22:49
Asgje moj.

PS: Shejtonka me fal vetem pak,se po me bjen te leht.
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif :wink:


Pse mojjjjjjjjjjj?????????????????????????? :roll: :roll:

Gentiana
02-05-05, 23:29
Pse mojjjjjjjjjjj?????????????????????????? :roll: :roll:

Po kur e pash ket bukuri ne foto, hec e mos me bjer te leht... :lol: :lol: :wink:

DEA
02-05-05, 23:31
Pse mojjjjjjjjjjj?????????????????????????? :roll: :roll:

Po kur e pash ket bukuri ne foto, hec e mos me bjer te leht... :lol: :lol: :wink:


Moj genta une sa here po ta shohe ket foton tende te re ketu po skuqem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ShEjToNkA
02-05-05, 23:33
Pse mojjjjjjjjjjj?????????????????????????? :roll: :roll:

Po kur e pash ket bukuri ne foto, hec e mos me bjer te leht... :lol: :lol: :wink:


Moj genta une sa here po ta shohe ket foton tende te re ketu po skuqem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Genta ,s'ke fajė se shumė bukuri e rrallė :lol: :lol: :lol: :lol:


Ojj Deaaa ,kėtė pusssi e martė qė na e mori fytyrėn :twisted: :twisted: :twisted:

Gentiana
02-05-05, 23:34
Genta ,s'ke fajė se shumė bukuri e rrallė :lol: :lol: :lol: :lol:


Ojj Deaaa ,kėtė pusssi e martė qė na e mori fytyrėn :twisted: :twisted: :twisted:

Cka keni bre ju me foton time???? :?

ShEjToNkA
02-05-05, 23:37
Cka keni bre ju me foton time???? :?


Pos qė po ta kemi zili ,asgjė tjetėr.

DEA
02-05-05, 23:39
Cka keni bre ju me foton time???? :?


Pos qė po ta kemi zili ,asgjė tjetėr.

Jo valla asgje veq po skuqem einfach soooooooooooooooo :oops: :oops: :oops:

Gentiana
02-05-05, 23:41
Pos qė po ta kemi zili ,asgjė tjetėr.

Jo valla asgje veq po skuqem einfach soooooooooooooooo :oops: :oops: :oops:[/quote]

Shum e marrshme tybe ti.
Lum Arb-i per ty. :wink:

DEA
02-05-05, 23:43
Pos qė po ta kemi zili ,asgjė tjetėr.

Jo valla asgje veq po skuqem einfach soooooooooooooooo :oops: :oops: :oops:

Shum e marrshme tybe ti.
Lum Arb-i per ty. :wink: [/quote]Lum befsh :lol:

Kloni
03-05-05, 08:38
Pse bre po ma polirizoni surratin me pamjet primitive se Kloni eshte shartim mondern i lugateve te dites!

Diana007
03-05-05, 13:26
Esht nje foto ketu http://home.chello.no/~siamak.javid/etc/sayit.swf , por kush tuet veret mos e kqyrin s e esht pak trishtise :wink:

PS: me faln se tuet shum dikush :roll:

doGzona
03-05-05, 13:54
Kujdes ju lugatat nga Vampire Slayers

http://www.geocities.com/TelevisionCity/Set/9682/buffang012_b.jpg

Tomori
03-05-05, 14:39
Lugatja e Forumit?!!!
Pa dyshime lugatja eshte REANA :wink:

Fleta
03-05-05, 15:13
http://www.geocities.com/TelevisionCity/Set/9682/buffang012_b.jpg
E adhureje kete lugatin ne foto,me kete killerken e lugeteve......... :lol:

Diana007
03-05-05, 15:49
http://www.lycos.nl/graphics/entertainment/film/vanhelsing/gallery/04.jpg

Fleta
03-05-05, 15:52
Diana zemrushe, ty perqata po te dhembe koka, po ku e gjete kete foto tmerruese se ......... :shock:

Diana007
03-05-05, 15:58
Diana zemrushe, ty perqata po te dhembe koka, po ku e gjete kete foto tmerruese se ......... :shock:


Valla se di , spo kam qak em bo edhe po kqyri foto heheeh , po e ke kqyr at forn me nalt qe kam ven shife njher :roll: :lol: :lol:

Kercovari
03-05-05, 16:22
Diana zemrushe, ty perqata po te dhembe koka, po ku e gjete kete foto tmerruese se ......... :shock:
E ka rezervu Diana per Tomorin,ja leshojme atij. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kloni
03-05-05, 17:36
Pse bre po ma polirizoni surratin me pamjet primitive se Kloni eshte shartim mondern i lugateve te dites!


Po ta perseris edhe njehere shqetesimin time prej lugati Murgesha!

Fleta
03-05-05, 17:40
Diana zemrushe, ty perqata po te dhembe koka, po ku e gjete kete foto tmerruese se ......... :shock:
E ka rezervu Diana per Tomorin,ja leshojme atij. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mos kercovari, Tomori edhe pse eshte ngapak problematik nuk meritone kesi lloj larg kofshi...... :roll:

Murgesha
03-05-05, 17:47
Pse bre po ma polirizoni surratin me pamjet primitive se Kloni eshte shartim mondern i lugateve te dites!


Po ta perseris edhe njehere shqetesimin time prej lugati Murgesha!

Ah bre Kloni, ty tė quajtėn Drakullė dhe unė vetėm solla foton e Drakullės.
Ankoh tek Domira se ajo mė duket tė dha kėtė titull. :lol:

Kloni
03-05-05, 17:54
Pse bre po ma polirizoni surratin me pamjet primitive se Kloni eshte shartim mondern i lugateve te dites!


Po ta perseris edhe njehere shqetesimin time prej lugati Murgesha!

Ah bre Kloni, ty tė quajtėn Drakullė dhe unė vetėm solla foton e Drakullės.
Ankoh tek Domira se ajo mė duket tė dha kėtė titull. :lol:

Nuk po ankohem per vampirimin tim por per krahasimin qe me politizon surratin, sepse nuk dua te jem kopje e askujt a!

Fleta
03-05-05, 17:54
E mu me beren DRAKULLICE...... :shock:

ShEjToNkA
03-05-05, 21:37
http://www.olegvolk.net/olegv/newsite/college/vampire.jpg( A Po ju merrė gjumiiiiiiiiiiiiiiiii O insanaaaaaaa?????)

Kercovari
04-05-05, 09:56
Jo s`mundesh me Domiren jo!

http://www.artshole.co.uk/arts/artists/Craig%20Ellison/Eternal-Vampire.jpgLumi Nake me te. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
04-05-05, 21:58
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kercovari
06-05-05, 12:58
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Domira ua futi friken dhe nuk hyni me ketu ne keshtjellen e Lugeterve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
06-05-05, 13:08
O Kercovar s e di bre a pa dikush at lugatin qe kam ven un ketu hehhehehehhehehe ti e ke pa noshta :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-05-05, 13:09
O Kercovar s e di bre a pa dikush at lugatin qe kam ven un ketu hehhehehehhehehe ti e ke pa noshta :lol: :lol: :lol:
Po po!ti je ajo lugate?. :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
06-05-05, 13:11
O Kercovar s e di bre a pa dikush at lugatin qe kam ven un ketu hehhehehehhehehe ti e ke pa noshta :lol: :lol: :lol:
Po po!ti je ajo lugate?. :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Uh Zoti na rujt prej saj hheehheheheehhehe

Po e po din per cilen po tham ajo :roll: :P :P :P :P

Fleta
06-05-05, 16:45
As une nuk jam volla............ :evil:
Bilem nuk i perngjaje lugatit................. :shock:

Domira
06-05-05, 16:49
Jo s`mundesh me Domiren jo!

http://www.artshole.co.uk/arts/artists/Craig%20Ellison/Eternal-Vampire.jpgLumi Nake me te. :lol: :lol: :lol:

Kukuu tash e pash Kercovari :shock: ...a une qikjo a :? :?
Po cfare lumi Naki per mua :( ethet mi ke shti mua se lene ma Nakit :( :(

Fleta
06-05-05, 16:51
Domira zemrushe mos baj derte, se edhe keshtu te don Naki....... :shock: :wink:

Domira
06-05-05, 16:56
Domira zemrushe mos baj derte, se edhe keshtu te don Naki....... :shock: :wink:

Kukuu as une se kisha dashte vehten keshtu si thua ti se lene ma Naki :wink:
Ti demek po vazhdon me kangen e vjeter a :( :cry:

Domira
06-05-05, 17:02
Domira zemrushe mos baj derte, se edhe keshtu te don Naki....... :shock: :wink:

Demek une lugate a ...hahahhahahahahah
E ti me quan zemrushe a :wink: :lol: :lol: :lol: ...e zoti te pruft ne mend ty ho :lol: :lol: :lol: :lol: ...vec mas keaj perpjekjeje per me me ba te ndjehem "mire" mungon edhe specialiteti i pices per mua...hahahhahaa

Fleta
06-05-05, 17:06
Domira zemrushe mos baj derte, se edhe keshtu te don Naki....... :shock: :wink:

Kukuu as une se kisha dashte vehten keshtu si thua ti se lene ma Naki :wink:
Ti demek po vazhdon me kangen e vjeter a :( :cry:


Me cilen kenge moj Domira........ :cry: :cry: :cry:

Domira
06-05-05, 17:18
Domira zemrushe mos baj derte, se edhe keshtu te don Naki....... :shock: :wink:

Kukuu as une se kisha dashte vehten keshtu si thua ti se lene ma Naki :wink:
Ti demek po vazhdon me kangen e vjeter a :( :cry:


Me cilen kenge moj Domira........ :cry: :cry: :cry:

Ani mos qaj Fleta se po ta perkujtoj ishte fjala per slloganin e paqavrave dhe te leckave qe dojshe mi shite po s'po te shiten...
Edhe mos thuj e as mos qaj me kishe s'po kupton, ok :?:

Kercovari
06-05-05, 17:52
http://www.mladina.si/tednik/200127/clanek/kino-02/img/kino2_inline.jpg erdha une tani e u tregoj juve qe grindeni. :twisted: :twisted:

Murgesha
07-05-05, 12:14
More diēka s`po lėvizin lugetrėt sot.
A thua mbaroi edhe kjo mėnyrė e argėtimit me vetveten a???

Kercovari
07-05-05, 13:24
More diēka s`po lėvizin lugetrėt sot.
A thua mbaroi edhe kjo mėnyrė e argėtimit me vetveten a???
Jo jo,edhe ato kan dite uikendi.Naten paraqiten diten bejne gjume.ahahahahaahahah!

doGzona
07-05-05, 13:46
More diēka s`po lėvizin lugetrėt sot.
A thua mbaroi edhe kjo mėnyrė e argėtimit me vetveten a???
The Slayer esht ketu per ate :lol: :lol: :lol:
http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/faithcrossbow_331x495.jpg

Kercovari
07-05-05, 13:54
More diēka s`po lėvizin lugetrėt sot.
A thua mbaroi edhe kjo mėnyrė e argėtimit me vetveten a???
The Slayer esht ketu per ate :lol: :lol: :lol:
http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/faithcrossbow_331x495.jpg
O Dogzona,qenke be kurtha e lugeteve. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
07-05-05, 23:40
More diēka s`po lėvizin lugetrėt sot.
A thua mbaroi edhe kjo mėnyrė e argėtimit me vetveten a???
The Slayer esht ketu per ate :lol: :lol: :lol:
http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/faithcrossbow_331x495.jpg
O Dogzona,qenke be kurtha e lugeteve. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ruajuni :lol: :lol:

Kercovari
08-05-05, 08:14
Nuk e kam frike se eshte shqiptare me duket.ahahahahahahah!

florian
08-05-05, 09:56
Do gzona hejke masken se po i trem njerzit.

doGzona
08-05-05, 15:11
Nuk e kam frike se eshte shqiptare me duket.ahahahahahahah!

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif

Piskama
08-05-05, 15:12
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/146308455542583ed30dcff.gif

doGzona
08-05-05, 18:46
Do gzona hejke masken se po i trem njerzit.
E hjeka Florian :lol: :lol: :lol:

http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/smg-buffy.jpg

lazdrani
08-05-05, 19:38
Kukuku mama mia po sa shume tutem nga lugatat,ja ikaaaaaa :shock:

Kercovari
08-05-05, 20:05
Do gzona hejke masken se po i trem njerzit.
E hjeka Florian :lol: :lol: :lol:

http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/smg-buffy.jpg
Besa qeto lugate e baje ne shpine ku te do dhe sa te do.hahahahaahahah!

dr1ta
08-05-05, 20:20
Do gzona hejke masken se po i trem njerzit.
E hjeka Florian :lol: :lol: :lol:

http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/smg-buffy.jpg
Besa qeto lugate e baje ne shpine ku te do dhe sa te do.hahahahaahahah!


Kjo besa rexohet let ne shpine :lol: :P :oops:

doGzona
08-05-05, 20:36
Do gzona hejke masken se po i trem njerzit.
E hjeka Florian :lol: :lol: :lol:

http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/smg-buffy.jpg
Besa qeto lugate e baje ne shpine ku te do dhe sa te do.hahahahaahahah!

Ruaju se besa kjo lugate nuk esht po lugatat ne kokerr te shpines i rrezone :lol: :lol: :lol:

Kercovari
08-05-05, 20:44
Do gzona hejke masken se po i trem njerzit.
E hjeka Florian :lol: :lol: :lol:

http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/smg-buffy.jpg
Besa qeto lugate e baje ne shpine ku te do dhe sa te do.hahahahaahahah!

Ruaju se besa kjo lugate nuk esht po lugatat ne kokerr te shpines i rrezone :lol: :lol: :lol:
Ishalla!E befte zoti kismet.Po edhe Drita thote se lehte bie ne shpine.hahaah!

doGzona
08-05-05, 20:53
Ishalla!E befte zoti kismet.Po edhe Drita thote se lehte bie ne shpine.hahaah!
M varet tash se cfare lugati i del para
se nuk bie lehte ne shpine kjo jo. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
08-05-05, 21:05
Ishalla!E befte zoti kismet.Po edhe Drita thote se lehte bie ne shpine.hahaah!
M varet tash se cfare lugati i del para
se nuk bie lehte ne shpine kjo jo. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.hamburg-magazin.de/images/ku_tanz-der-vampire.gif.Te marrim per shembull si ky. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
08-05-05, 21:09
Per shembull ky me idal kjo dorezohet ne vend :lol: :lol: :lol: http://img29.photobucket.com/albums/v86/soapsite/angel/angelbuffy01.jpg

Kercovari
08-05-05, 21:17
Per shembull ky me idal kjo dorezohet ne vend :lol: :lol: :lol: http://img29.photobucket.com/albums/v86/soapsite/angel/angelbuffy01.jpg
Me duket se jam une ky lugat Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
08-05-05, 21:26
Per shembull ky me idal kjo dorezohet ne vend :lol: :lol: :lol: http://img29.photobucket.com/albums/v86/soapsite/angel/angelbuffy01.jpg
Me duket se jam une ky lugat Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja nuk paskam zemer te ja bej kurthen kesi far lugati.Por sidoqofte ruaju mos gabimisht pa ta bej.
:lol: :lol:

http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/faithcrossbow_331x495.jpg

schütze
08-05-05, 21:29
Per shembull ky me idal kjo dorezohet ne vend :lol: :lol: :lol: http://img29.photobucket.com/albums/v86/soapsite/angel/angelbuffy01.jpg
oj doGzona un jam i pa dukshem :evil: e qysh me bane te dukem tash :twisted:

Kercovari
08-05-05, 21:32
http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/faithcrossbow_331x495.jpg.Nuk ndjeje dhimbje edhe nese me ndodh. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kupid
13-06-05, 18:10
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

Reana
16-06-05, 06:03
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

:lol: :lol: :lol:
o Zot me lot kam qeshur....
more "Kupid"...q'kerkoi lugati ne shtepine tende pikesepari :lol:

Lugati i forumit..dikush qe secilen here kyqem e shoh online :lol: :lol: :lol:

Kupid
17-06-05, 12:54
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

:lol: :lol: :lol:
o Zot me lot kam qeshur....
more "Kupid"...q'kerkoi lugati ne shtepine tende pikesepari :lol:

Lugati i forumit..dikush qe secilen here kyqem e shoh online :lol: :lol: :lol:

po de, kur vi une te shpia, lugatja esht para pc gjith, me MSN edhe FD. du me ba naj cfar eksorsizem.

Luana
17-06-05, 13:05
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

:lol: :lol: :lol:
o Zot me lot kam qeshur....
more "Kupid"...q'kerkoi lugati ne shtepine tende pikesepari :lol:

Lugati i forumit..dikush qe secilen here kyqem e shoh online :lol: :lol: :lol:

po de, kur vi une te shpia, lugatja esht para pc gjith, me MSN edhe FD. du me ba naj cfar eksorsizem.


Kupid,
I feel sorry for you ,but I just wanna tell you that :better stay with your own evil than new angel :wink:

IceGirl
17-06-05, 13:10
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

Well you know Kupid when you have vampire in the house
they say it's better just leave the house.

Luana
17-06-05, 13:18
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

Well you know Kupid when you have vampire in the house
they say it's better just leave the house.


:lol: :lol: :lol: :lol: It is very true :wink:

Kercovari
17-06-05, 13:23
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

Thuji le te vije tek une se ndoshta pajtohemi edhe une jam lugat,i pres me gjith deshir lugatet edhe pse nuk di per kend e ke fjalen. :lol: :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
17-06-05, 21:07
Lugati eshte Diana007 :wink:

Diana007
18-06-05, 09:21
Lugati eshte Diana007 :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: O bre sa kam kesh me ket shkrim :P
Kur e pash se postimin fundit ka qen nga sexybrikenda me shkoj mendja se per mu ka then se jam Lugati , edhe kur e kam qel kur e pash per bes jam knaq tuj kesh :lol: :lol: :lol: :P :P :P

lazdrani
18-06-05, 11:52
Lugati eshte Diana007 :wink:

Eh moje Ardita ti hanget maca veshet ty :lol: :lol: :lol:

doGzona
18-06-05, 18:26
Thuji le te vije tek une se ndoshta pajtohemi edhe une jam lugat,i pres me gjith deshir lugatet edhe pse nuk di per kend e ke fjalen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ajte se i them une Kercovari qe te vije tek ty se lugat ma te mire
se ty smundet te gjene kurre. :lol:

Kercovari
18-06-05, 20:49
Thuji le te vije tek une se ndoshta pajtohemi edhe une jam lugat,i pres me gjith deshir lugatet edhe pse nuk di per kend e ke fjalen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ajte se i them une Kercovari qe te vije tek ty se lugat ma te mire
se ty smundet te gjene kurre. :lol:
po nese eshte lugate e bukur ani. :lol: :lol: :lol:

doGzona
18-06-05, 21:01
po nese eshte lugate e bukur ani. :lol: :lol: :lol:

Ja kjo eshte Kercovari, si po te duket? :lol:

http://www.cs.utk.edu/~ghenry/vamp_pics/heaa00278.jpeg

schütze
18-06-05, 21:30
Mani more se na tranut me keta Lugata e po na leni pa gjum

Kercovari
18-06-05, 21:38
po nese eshte lugate e bukur ani. :lol: :lol: :lol:

Ja kjo eshte Kercovari, si po te duket? :lol:

http://www.cs.utk.edu/~ghenry/vamp_pics/heaa00278.jpeg

Nuk e shte e keqe dogzona,po sharroja dhembet nje qike de :lol: :lol:

doGzona
19-06-05, 21:59
Ja Kercovari vetem ti mundesh te ja sharrosh dhembet asaj ,
une nuk bej pune send :lol: :lol:

Kercovari
19-06-05, 22:04
Ja Kercovari vetem ti mundesh te ja sharrosh dhembet asaj ,
une nuk bej pune send :lol: :lol:

Ani dogzona,i ka dhembet bash te mira si em pelqejne mua.Eh skiur te i puthja dhembet njehere? :lol: :lol:

Reana
20-06-05, 05:35
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

:lol: :lol: :lol:
o Zot me lot kam qeshur....
more "Kupid"...q'kerkoi lugati ne shtepine tende pikesepari :lol:

Lugati i forumit..dikush qe secilen here kyqem e shoh online :lol: :lol: :lol:

po de, kur vi une te shpia, lugatja esht para pc gjith, me MSN edhe FD. du me ba naj cfar eksorsizem.

:lol: :lol: :lol:
po ma mori mendja... po me trego e bere ti ate lugate, apo te beri ajo ty :lol: :lol:

Kercovari
20-06-05, 07:56
Reana
Kjo eshte lugatja ime te lutem mose prek!Se Kupid me dergoj mua edhe pse nuk di per ke e ka fjalen se ketu ka shum "lugete" :lol: :lol: .

Kupid
20-06-05, 14:23
Reana
Kjo eshte lugatja ime te lutem mose prek!Se Kupid me dergoj mua edhe pse nuk di per ke e ka fjalen se ketu ka shum "lugete" :lol: :lol: .

hm, kjo shpirti ime nuk pranon me shku te ti Kerc. Ajo ka qef me tortoru vetem mue.

Kupid
20-06-05, 14:30
hej, kercovari, qysh muj me heq ni lugati pre shpies tam?

:lol: :lol: :lol:
o Zot me lot kam qeshur....
more "Kupid"...q'kerkoi lugati ne shtepine tende pikesepari :lol:

Lugati i forumit..dikush qe secilen here kyqem e shoh online :lol: :lol: :lol:

po de, kur vi une te shpia, lugatja esht para pc gjith, me MSN edhe FD. du me ba naj cfar eksorsizem.

:lol: :lol: :lol:
po ma mori mendja... po me trego e bere ti ate lugate, apo te beri ajo ty :lol: :lol:

ajo ka gic mue.

IceGirl
20-06-05, 14:38
Reana
Kjo eshte lugatja ime te lutem mose prek!Se Kupid me dergoj mua edhe pse nuk di per ke e ka fjalen se ketu ka shum "lugete" :lol: :lol: .

hm, kjo shpirti ime nuk pranon me shku te ti Kerc. Ajo ka qef me tortoru vetem mue.
Aje nuk ka deshire te torturoje askend eshte lugat me zemere te mire vetem se nuk i deshirone njerezit per rreth te cilet mundohen ta sulmojne e lendojne. [/b]

IceGirl
20-06-05, 14:43
ajo ka gic mue.

Ik pra me mire mos i lendo njerezit e pafajshem. :)

Kupid
20-06-05, 14:49
ajo ka gic mue.

Ik pra me mire mos i lendo njerezit e pafajshem. :)
e cka duhet me ba me ata me faj?

Kupid
20-06-05, 15:00
ani IceGirl, kush je ti me ba akjuzim te rende. te lutem mos me offendo ma.

Kercovari
20-06-05, 15:03
Reana
Kjo eshte lugatja ime te lutem mose prek!Se Kupid me dergoj mua edhe pse nuk di per ke e ka fjalen se ketu ka shum "lugete" :lol: :lol: .

hm, kjo shpirti ime nuk pranon me shku te ti Kerc. Ajo ka qef me tortoru vetem mue.
Auuu kush qenka lugatja,ani pra te le ty se paska gic. :lol: :lol:

Nuk eshte ketu faqe chat kupid ketu vetem argetohemi.pa keqkuptime te lutem.

IceGirl
20-06-05, 15:04
ajo ka gic mue.

Ik pra me mire mos i lendo njerezit e pafajshem. :)
e cka duhet me ba me ata me faj?
Bjeri fyllit.

IceGirl
20-06-05, 15:06
ani IceGirl, kush je ti me ba akjuzim te rende. te lutem mos me offendo ma.

Pse c'te ofendova une ty Kupid?

Diana007
20-06-05, 15:08
http://www.lycos.nl/graphics/entertainment/film/vanhelsing/gallery/04.jpg

Kercovari
20-06-05, 15:09
http://www.lycos.nl/graphics/entertainment/film/vanhelsing/gallery/04.jpg

Auuuu Diana,sa lugate e bukur qenke. :lol: :lol:

Diana007
20-06-05, 15:11
Auuuu Diana,sa lugate e bukur qenke. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kam qen me e bukur po kam fillu me u prish :P :P :P :P

Kupid
20-06-05, 15:39
mes nates po ni
tak i tak tak i tak
kuku! llugat ne shpi
tak i tak tak i tak
dolla jashte pre merzi
tak i tak tak i tak
kur kam pa te pc
tak i tak tak i tak
llugatja me fmi
tak i tak tak i tak
tu fol me djali ri

:?

Kupid
20-06-05, 15:41
ahah my spelling ahhahahah
sorry

IceGirl
20-06-05, 15:52
http://www.angeluniverse.de/download/wallpaper/buffy_angel2.jpg

doGzona
20-06-05, 19:22
Hmm paskan kalu shume luget ketu pari sonte ruajuni :lol: :lol:

http://freespace.virgin.net/clive.walker1/images/faithcrossbow_331x495.jpg

laliloli
20-06-05, 19:24
Estakfurulla edhe lugeter po sillen kendej ne pike te dites

doGzona
20-06-05, 19:26
Estakfurulla edhe lugeter po sillen kendej ne pike te dites

Ruaju se po te kafshojne, me duhet qe ta bej kurthen dhe ty mandej :lol: :lol:

laliloli
20-06-05, 19:30
Qfare kurthash moj dogzona ben ti e rrespektuar :lol: :lol: :lol:

Kercovari
20-06-05, 19:44
E sjelle me vone Nosferaton dhe i shkaperderdh ai. :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
20-06-05, 20:33
JU sillet halla me nji varg Hudra :wink: :lol: :lol:

Kercovari
21-06-05, 09:00
JU sillet halla me nji varg Hudra :wink: :lol: :lol:

Jo hallo se ketu ka nje lugate qe e dua. :lol: :lol: :lol:

Reana
21-06-05, 14:34
po de, kur vi une te shpia, lugatja esht para pc gjith, me MSN edhe FD. du me ba naj cfar eksorsizem.

:lol: :lol: :lol:
po ma mori mendja... po me trego e bere ti ate lugate, apo te beri ajo ty :lol: :lol:[/quote]

ajo ka gic mue.[/quote]

:lol: :lol: :lol:
i paska pase dhembet e mprehte :lol:

Kupid
23-06-05, 02:05
http://www.kosovastar.us/llugatlugat.JPG"gjyna, djalli nuk din abetaren." :oops: :D

Psikologu
23-06-05, 03:40
http://www.kosovastar.us/llugatlugat.JPG"gjyna, djalli nuk din abetaren." :oops: :D

E din , e din.
Abetarja e djallit gjindet ne gjuhen e njeriut dhe nė mendjen e njeriut.

vjeshta
10-06-07, 02:43
Po ja baj add Partadoxit .......hahahaha

Paradox_13
10-06-07, 02:45
Po ja baj add Partadoxit .......hahahaha

Mu dasht me u kthy patjeter......ahahaha

vjeshta
10-06-07, 02:50
Mu dasht me u kthy patjeter......ahahaha

Mire se u ktheve .hahaha

Artisti
10-06-07, 02:52
Jaaaaa, qysh u tuta me hy ne kete teme, ketu po bejkan edhe add hahahahahaaaa e une nuk hysha me heret.


.

vjeshta
10-06-07, 02:54
Jaaaaa, qysh u tuta me hy ne kete teme, ketu po bejkan edhe add hahahahahaaaa e une nuk hysha me heret.


.

Kur te jesh me mu mos u tute ..........si me kan vetun hahahaaaaaaaaa

Artisti
10-06-07, 02:57
Kur te jesh me mu mos u tute ..........si me kan vetun hahahaaaaaaaaa


Pikerisht per kete edhe te simpatizojeeeeeeeeeeeeeeeee

hhhhahahahahahaaaa


.

vjeshta
10-06-07, 03:08
Pikerisht per kete edhe te simpatizojeeeeeeeeeeeeeeeee

hhhhahahahahahaaaa


.

Sepse ti je i veqantttttttttttt ,e nuk tutesh hahahahaaaaaa

Artisti
10-06-07, 03:38
Sepse ti je i veqantttttttttttt ,e nuk tutesh hahahahaaaaaa


Po une nuk tutna veq me tute tiii hahahahaa me ato fara te kungujve ja nisa me hanger te lulkediellit tash.


.

vjeshta
10-06-07, 03:41
Po une nuk tutna veq me tute tiii hahahahaa me ato fara te kungujve ja nisa me hanger te lulkediellit tash.


.

Te tuta ,sepse u tuta qe po mbet ne mal ........hahahaha

Artisti
10-06-07, 03:48
Te tuta ,sepse u tuta qe po mbet ne mal ........hahahaha

Hahaaahahahaa, shuj se me paske shpetueeee, nime mali i dendur e nuk dija si me dale, fale te qofteee.

.

vjeshta
10-06-07, 03:52
Hahaaahahahaa, shuj se me paske shpetueeee, nime mali i dendur e nuk dija si me dale, fale te qofteee.

.

Ishte vetem merak simpatie ....hahahahaaaaaa

Artisti
10-06-07, 03:55
Ishte vetem merak simpatie ....hahahahaaaaaa


Mos me trimno prape tash hahahahahaaaa

.

LuLjaa
10-06-07, 03:59
Hey per ēka bahet fjal ketu?

vjeshta
10-06-07, 03:59
Mos me trimno prape tash hahahahahaaaa

.

Mos me te lan me shku me tute de hahahaaaaaaaaaa

vjeshta
10-06-07, 04:00
Hey per ēka bahet fjal ketu?

Per tuten dhe trimnin e lugeteve hahahaaaaaaaaaa

Artisti
10-06-07, 04:04
Hey per ēka bahet fjal ketu?


Kadal se me tute ti qike qyyyy


hhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahahahahhaahhaahaaaaaaa

.

Artisti
10-06-07, 04:06
Mos me te lan me shku me tute de hahahaaaaaaaaaa


Ku me shkue moj, ne mal nuk shkoje me se nate tashe hahahaha e ishin do cingerrima te tmerrshme hhhhhhhahahahahaa

.

LuLjaa
10-06-07, 04:11
Per tuten dhe trimnin e lugeteve hahahaaaaaaaaaa

Nese eshte fjala per Lugat, aj qe rrin mas shumti pasna me fitu une ketu hahaha

LuLjaa
10-06-07, 04:12
Kadal se me tute ti qike qyyyy


hhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahahahahhaahhaahaaaaaaa

.

Pse u tute djal une kadal veta se ēka po bahet fjal qyy :biggrin: :tongue:

vjeshta
10-06-07, 04:13
Ku me shkue moj, ne mal nuk shkoje me se nate tashe hahahaha e ishin do cingerrima te tmerrshme hhhhhhhahahahahaa

.

Hhahaha qenka dikush duke i shkund kungujt ........

Artisti
10-06-07, 04:15
Pse u tute djal une kadal veta se ēka po bahet fjal qyy :biggrin: :tongue:


Kadal jo hiq, po ja nise me Hey e keshtu ja nisin vetem Lugatat, qyyyy

Me ke shashtrise e hajt, nisja edhe njehere prej fillimi hhhhhhhhahahaahahaaaha

.

Artisti
10-06-07, 04:16
Hhahaha qenka dikush duke i shkund kungujt ........


Krejt po me duket se me tute veq mi marre farat per veti hhhhhhahahahahaaa


.

LuLjaa
10-06-07, 04:17
Artisti m'fal a ka mundesi mem kallxu se per ēka po bahet fjal ketu?

( Qe a e thash mire tash ) :D

Artisti
10-06-07, 04:19
Artisti m'fal a ka mundesi mem kallxu se per ēka po bahet fjal ketu?

( Qe a e thash mire tash ) :D

Po e nderuar si jo, ketu behet fjale per Lugeterit dhe lugateshat, mire se erdhe ne Klub

hhhhhahahaaaa
.

LuLjaa
10-06-07, 04:21
Po e nderuar si jo, ketu behet fjale per Lugeterit dhe lugateshat, mire se erdhe ne Klub

hhhhhahahaaaa
.

Hahahaha ani mire se ju gjeta, e pse edhe ti je lugat si na a po, ah kuku per tyy ēka t'paska gjet :biggrin:

vjeshta
10-06-07, 04:24
Krejt po me duket se me tute veq mi marre farat per veti hhhhhhahahahahaaa


.
Hhahahaha ,me sherr krejt te tuta ....

Artisti
10-06-07, 04:33
Hahahaha ani mire se ju gjeta, e pse edhe ti je lugat si na a po, ah kuku per tyy ēka t'paska gjet :biggrin:


Une e kam nje A dhe dy i -ja,
kur te ja nisi me qit flija
nuk ndalem si ju trija
vazhdoje per ne mal
arat i le batall

Po naten nuk rri quet
krejt farat i mluet
syte kane nis mu lodhe
per gjume nuk jane
se kane gjumue mbreme

Mua gje s' me gjen
oj e gzumja lule
se e kam vjeshten
qe me mbron tere vreshten

Edhe poezi ja kam nis me shkrue hhhhhhhahahahha

.

LuLjaa
10-06-07, 04:43
wowww nime Artist koke ti bree hahahahaa

Veē dije nja se me u qu lugat une
nuk mundet as vjeshta
as kerkush qe te mbron

Hhahahahahahaha :P

vjeshta
10-06-07, 04:47
wowww nime Artist koke ti bree hahahahaa

Veē dije nja se me u qu lugat une
nuk mundet as vjeshta
as kerkush qe te mbron

Hhahahahahahaha :P

Hhahahaha ,medet qka fole ,...............fal te koft qe nuk di me shkru poezi hahahaa

LuLjaa
10-06-07, 04:52
Hhahahaha ,medet qka fole ,...............fal te koft qe nuk di me shkru poezi hahahaa

vjeshta boll e mire,
boll e menqur
boll e sjellshme
e respktushme
e guximshme
E vetum nje se ka
se mu sun ma kalon
per lugatisum :D

vjeshta sonte po rri urt ma mire se edhe ashtu keshtu me ni gisht s'jam bash mire e po tutna po ma kalon edhe qeta hahahahahah :P

Sy_kaltra
22-07-07, 23:36
Me duket sonte jame un lugatja e forumit :biggrin:

LuLjaa
23-07-07, 01:09
Kush s'ma kalon muje tybee :D

LABI
23-07-07, 01:24
Kush s'ma kalon muje tybee :D

siq duke ti cenkee lady dracula e forumit sante :rolleyes:

LuLjaa
23-07-07, 01:31
LABI une jam gjithe se jo veē sonte, po tash koke ba edhe ti pom doket :D

yllush_qiki
23-07-07, 01:35
ju them pa hezitim qe une jom lugatja e forumit:biggrin: ..tash um mungon veq lugati:biggrin:

valiii
23-07-07, 01:48
ju them pa hezitim qe une jom lugatja e forumit..tash um mungon veq lugati:biggrin::biggrin: :biggrin: :biggrin:

LABI
23-07-07, 01:51
LABI une jam gjithe se jo veē sonte, po tash koke ba edhe ti pom doket :D
epoo qe sante ndodhie me zuri hena e plote ne jashte ne rruge.. dhe u shendrova ne lugate :D

LABI
23-07-07, 01:52
ju them pa hezitim qe une jom lugatja e forumit:biggrin: ..tash um mungon veq lugati:biggrin:

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yllush_qiki
23-07-07, 01:54
Vali e Labi boni mir qe tutni:biggrin: ..kajher e tuti edhe veten:biggrin: ..kur kqyrna n'pasqyre:wink:

valiii
23-07-07, 01:57
Vali e Labi boni mir qe tutni:biggrin: ..kajher e tuti edhe veten:biggrin: ..kur kqyrna n'pasqyre:wink:

ani ti heke masken e sharro n`vend .:biggrin:

yllush_qiki
23-07-07, 01:59
ani ti heke masken e sharro n`vend .:biggrin:

fatkeqsisht loqki nuk e kom mask po pernime:biggrin: ..ktu bon pun veq operacioni plastik po nejse:biggrin:

LABI
23-07-07, 02:00
Vali e Labi boni mir qe tutni:biggrin: ..kajher e tuti edhe veten:biggrin: ..kur kqyrna n'pasqyre:wink:

jo une jam si FrankEnstaini-- i de-lugatizoj lady drakulat ... i transformoj ne engjuj :biggrin:

valiii
23-07-07, 02:02
fatkeqsisht loqki nuk e kom mask po pernime:biggrin: ..ktu bon pun veq operacioni plastik po nejse:biggrin:

nejse de .! a qka po t jetke hatri shpejt po hajgare bona de . ani sharro n`vend tash :biggrin: