PDA

View Full Version : Banka Kreditore e "DARDAN-is"


MemphiSx
18-05-05, 11:48
Se shpejti do te hapet Banka Kreditore e Dardanis :D Aty mund te depozitoni parat e juaja,te merrni kredi me kamat te volitshme,si dhe transfere te ndryshme.
Pra, me ket rast kerkojm qe te punesojm njerz qe kan aftesi komunikimi me klient te bankes
Kerkojme
1.Kontabilist/e
2.Analist/e per kredi
3.Z/vendes Drejtor/e
4.Drejtor per Marredhenie me jashte
5.Shofer

Te gjitha kategorit nga 1-4 te interesuarit duhet te ken te kryer Fakultetin Ekonomik si dhe pervoje pune deri ne 3 vite
Kurse nen 4 Duhet te ket patent shofer te kategoris "B"
Kjo kerkes zgjat 7 dite qe nga dita e publikimit ne Forumin e Dardanis

Dilingjia
18-05-05, 11:53
Se shpejti do te hapet Banka Kreditore e Dardanis :D Aty mund te depozitoni parat e juaja,te merrni kredi me kamat te volitshme,si dhe transfere te ndryshme.
Pra, me ket rast kerkojm qe te punesojm njerz qe kan aftesi komunikimi me klient te bankes
Kerkojme
1.Kontabilist/e
2.Analist/e per kredi
3.Z/vendes Drejtor/e
4.Drejtor per Marredhenie me jashte
5.Shofer

Te gjitha kategorit nga 1-4 te interesuarit duhet te ken te kryer Fakultetin Ekonomik si dhe pervoje pune deri ne 3 vite
Kurse nen 4 Duhet te ket patent shofer te kategoris "B"
Kjo kerkes zgjat 7 dite qe nga dita e publikimit ne Forumin e Dardanis

boll mire veq ne profesionin tim prej Dilingjie s'paska sen a? :cry:

Diana007
18-05-05, 11:56
Per mu sen nuk paska :cry: :cry:

Pastruse more a ju duhet :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
18-05-05, 11:59
Per mu sen nuk paska :cry: :cry:

Pasruse more a ju duhet :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shume e s'mut u kane qikjo a? :wink:

MemphiSx
18-05-05, 12:03
Per mu sen nuk paska :cry: :cry:

Pastruse more a ju duhet :lol: :lol: :lol: :lol:


Po more qysh jo ;) Ty te marr me ma pastru veq Tavolinen e Punes :D :D ;) Ndoshta e parapelqen ket detyre nese po tregom ta jap ni formular qe duhesh me mbush :D

Murgesha
18-05-05, 12:06
MemphiSx shumė ide e qėlluar.
Kam 100.000 euro tė cilat nuk po guxoj me i mbajt mė nė shtėpi, dhe tė lutem tregom sa ėshtė profiti nė vit, nėse i inkasoj nė bankėn tuaj?

Diana007
18-05-05, 12:07
Per mu sen nuk paska :cry: :cry:

Pastruse more a ju duhet :lol: :lol: :lol: :lol:


Po more qysh jo ;) Ty te marr me ma pastru veq Tavolinen e Punes :D :D ;) Ndoshta e parapelqen ket detyre nese po tregom ta jap ni formular qe duhesh me mbush :D


Po more si nuk pranoj me gjith qef

PS , bon bre do putje t e lehta :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
18-05-05, 12:08
MemphiSx?

A jepni edhe femra me kredi? :wink:

MemphiSx
18-05-05, 12:11
MemphiSx shumė ide e qėlluar.
Kam 100.000 euro tė cilat nuk po guxoj me i mbajt mė nė shtėpi, dhe tė lutem tregom sa ėshtė profiti nė vit, nėse i inkasoj nė bankėn tuaj?


E nderuara Murgesha

Kushtet jan ksi soji
Nese deshiron me i deponu keto para ne nje afat sa me te gjate edhe kamata eshte me e larte, dmth per 10 vite nese i deponon kamata e juaj eshte 6% vjetore,nese don per me i afatizu mbi 10 vite kamata eshte 8% vjetore.
Mendoj qe kjo Banke i ploteson kushtet qe te gjith ju te i depononi mjetet e juaja financiare ne Banken Tone.
Pra jeni te mireseardhur qe te ne te ju bejm nje oferte mjaft serioze,qe ju mandej te bindeni se kjo Banke eshte Serioze siq eshte edhe vet Forumi Dardania :D

MemphiSx
18-05-05, 12:12
MemphiSx?

A jepni edhe femra me kredi? :wink:


Dilingji do ta marrim parasysh edhe ket kerkes te joten por per momentin kemi munges importi te ketij malli :D

Dilingjia
18-05-05, 12:13
MemphiSx?

A jepni edhe femra me kredi? :wink:


Dilingji do ta marrim parasysh edhe ket kerkes te joten por per momentin kemi munges importi te ketij malli :D

zoti t'njeft e t'paft pra,flm :lol:

MemphiSx
18-05-05, 13:43
MemphiSx?

A jepni edhe femra me kredi? :wink:


Dilingji do ta marrim parasysh edhe ket kerkes te joten por per momentin kemi munges importi te ketij malli :D

zoti t'njeft e t'paft pra,flm :lol::D :D :D :D zoti t'qit ne drit ty jarabil :D

Diana007
23-05-05, 15:32
:roll: :roll: :roll:

e_martumja
23-05-05, 20:38
Se shpejti do te hapet Banka Kreditore e Dardanis :D Aty mund te depozitoni parat e juaja,te merrni kredi me kamat te volitshme,si dhe transfere te ndryshme.
Pra, me ket rast kerkojm qe te punesojm njerz qe kan aftesi komunikimi me klient te bankes
Kerkojme
1.Kontabilist/e
2.Analist/e per kredi
3.Z/vendes Drejtor/e
4.Drejtor per Marredhenie me jashte
5.Shofer

Te gjitha kategorit nga 1-4 te interesuarit duhet te ken te kryer Fakultetin Ekonomik si dhe pervoje pune deri ne 3 vite
Kurse nen 4 Duhet te ket patent shofer te kategoris "B"
Kjo kerkes zgjat 7 dite qe nga dita e publikimit ne Forumin e Dardanis


Ne banken tuaj me deshir te madhe kisha ardhe me punu shpresoj qe keni pauza te gjata sikur te doktorat :lol: Pra une paraqitem per te gjithat propozimat per pune qe keni botuar ne kete faqe, mos gaboni mem thon jo se vendat jan te nxanta apo tjeter send se ma merre mendja mue se me dadhaverra i engazhoni personelin :twisted: ju pershendes shume dhe shpresoj frik do te punsohem ne banken tuaj (maraki im me shti parret ne gjep asi me punu me shume pare :lol: :lol: )

vjeshta
02-04-07, 18:23
Ketu jepim kredi ,99 + vjeqarve qe jan te shoqeruar nga prindet .....!

Agolli
02-04-07, 18:35
Qenka kamata e madhe 99%.....perndryshe do te huazoja nja 5000£ per martes......

vjeshta
02-04-07, 18:40
Qenka kamata e madhe 99%.....perndryshe do te huazoja nja 5000£ per martes......

Per martesen e dyte ,kamata eshte ma e vogel hahahaaaaaaaaaa

Agolli
02-04-07, 18:43
Per martesen e dyte ,kamata eshte ma e vogel hahahaaaaaaaaaa

po aaaaaa, kure po e shkruajm kontraten

vjeshta
02-04-07, 18:45
po aaaaaa, kure po e shkruajm kontraten

Kur te vijsh i shoqerum me ish-gruan ........

Agolli
02-04-07, 18:50
Kur te vijsh i shoqerum me ish-gruan ........

Qe se pe thirri ne mobil,''''''alooooo, ma nshoj telefonin'''qenka nervoze.

Paradox_13
02-04-07, 18:51
Kur te vijsh i shoqerum me ish-gruan ........

Paksa kriter i veshtir per hipotek .........

vjeshta
02-04-07, 18:53
Qe se pe thirri ne mobil,''''''alooooo, ma nshoj telefonin'''qenka nervoze.


Phaaaaa edhe me te lan ,edhe nervoz hahahaa

vjeshta
02-04-07, 18:54
Paksa kriter i veshtir per hipotek .........

Pse Paradoxi .........

Agolli
02-04-07, 18:55
Phaaaaa edhe me te lan ,edhe nervoz hahahaa

Qe de, me plasi ne bark

Paradox_13
02-04-07, 18:56
Pse Paradoxi .........

Ngase jo rralle hipoteka munde te konfiskohet....

vjeshta
02-04-07, 19:02
Ngase jo rralle hipoteka munde te konfiskohet....

Hipoteka konfiskohet me mos permbushjen e obligimeve qe keni ba me rastin e nenshkrimit te kontrates ................gjitheqka mvaret nga kredimarresi .....

vjeshta
02-04-07, 19:02
Qe de, me plasi ne bark

Edhe mu me plasi valla ,mbeta pa interesin ......

Paradox_13
02-04-07, 19:06
Hipoteka konfiskohet me mos permbushjen e obligimeve qe keni ba me rastin e nenshkrimit te kontrates ................gjitheqka mvaret nga kredimarresi .....

Permbushja e obligimeve......pikrisht ajo....

Agolli
02-04-07, 19:12
Edhe mu me plasi valla ,mbeta pa interesin ......

Ti pa interesin e une pa martesen....

Artisti
02-04-07, 22:35
Sipas informacioneve te fundit, rafet llapjani ja ka mbush mendjen Bacit, mi shit krejt dhite e me ble Baken Kreditore te Dardanis


.

rafet llapjani
03-04-07, 00:29
Sipas informacioneve te fundit, rafet llapjani ja ka mbush mendjen Bacit, mi shit krejt dhite e me ble Baken Kreditore te Dardanis


.


Hhahahaha Artist jo jo krejt dhit pore ate cjapin me bri te mreht por e ka nje behan para dy mujve e kena tredh nashta nuk ka der haahhahahahahahhhahahaahhaahahahah

Guri i madh
03-04-07, 00:37
Hhahahaha Artist jo jo krejt dhit pore ate cjapin me bri te mreht por e ka nje behan para dy mujve e kena tredh nashta nuk ka der haahhahahahahahhhahahaahhaahahahah


bash mir bile ndoshta rafeti cinzen e ka ma pak se sparkasa

rafet llapjani
03-04-07, 00:42
bash mir bile ndoshta rafeti cinzen e ka ma pak se sparkasa

Po ska problem na nuk dhajm pare me cinza po me fajde ahgahgahagahgahgahgaghaghaghaghagh

Guri i madh
03-04-07, 00:57
Po ska problem na nuk dhajm pare me cinza po me fajde ahgahgahagahgahgahgaghaghaghaghaghPO MIR me cilen fiton ma SHUM ME CINZ A ME FAJDE

rafet llapjani
03-04-07, 01:05
PO MIR me cilen fiton ma SHUM ME CINZ A ME FAJDE


Na nuk dojm me fitu pak veq shum shferc maaaaaaaaaa ahghgaghahgaahgahgaghgh

Guri i madh
03-04-07, 01:16
Na nuk dojm me fitu pak veq shum shferc maaaaaaaaaa ahghgaghahgaahgahgaghghtung naten e mir se nestra kam me u que ne ora 12 rafet tung

Artisti
06-04-07, 19:36
Hhahahaha Artist jo jo krejt dhit pore ate cjapin me bri te mreht por e ka nje behan para dy mujve e kena tredh nashta nuk ka der haahhahahahahahhhahahaahhaahahahah


O pasha zotin veq une e laliloli te kemi ndal pak se ti po edhe dhite mi tredh


hhhhhhhhhahahahhahahaaaaaaa


.

Diana007
30-06-07, 19:38
Se shpejti do te hapet Banka Kreditore e Dardanis :D Aty mund te depozitoni parat e juaja,te merrni kredi me kamat te volitshme,si dhe transfere te ndryshme.
Pra, me ket rast kerkojm qe te punesojm njerz qe kan aftesi komunikimi me klient te bankes
Kerkojme
1.Kontabilist/e
2.Analist/e per kredi
3.Z/vendes Drejtor/e
4.Drejtor per Marredhenie me jashte
5.Shofer

Te gjitha kategorit nga 1-4 te interesuarit duhet te ken te kryer Fakultetin Ekonomik si dhe pervoje pune deri ne 3 vite
Kurse nen 4 Duhet te ket patent shofer te kategoris "B"
Kjo kerkes zgjat 7 dite qe nga dita e publikimit ne Forumin e Dardanis


Memphisx vetem drejtoresh nese ben se tjerat ne maje te hudes me kan ardh ahahahahhahhahahahhahahhahahahahahaa

lovely
21-10-08, 09:03
a ban me hi kredi qitu? :biggrin:

desert
21-10-08, 10:15
unė kam ardhė pėr njė deponim, :D

Peja-Boy
05-07-09, 17:53
A po jep kredit ndokush tash se Koha e Pushimeve ...

Diana007
08-07-09, 10:29
:tongue: kush po vjen me zavedesu kur te shkoj ne pushim :biggrin:

Peja-Boy
08-07-09, 15:55
:tongue: kush po vjen me zavedesu kur te shkoj ne pushim :biggrin:

Ti i ke kajt Nane Bankes ja ke marr paret per pushim e don me lan met Zavendsu ...qka me marr na aty ??

teutaA
08-07-09, 18:24
nje kredit per pushim ne ks por spo jam e sigurt sa me shkojn :confused:

Diana007
08-07-09, 19:17
Ti i ke kajt Nane Bankes ja ke marr paret per pushim e don me lan met Zavendsu ...qka me marr na aty ??

Ahahhahahahh jo tybe vet mi kan dhon nuk i kam marr vet , por vert keto dit kisha pas qef me zavendesu dikush ne bak se ja lodh duke punu .. edhe kemi me pas shum pun keto dit :frown:

Peja-Boy
08-07-09, 19:52
nje kredit per pushim ne ks por spo jam e sigurt sa me shkojn :confused:

Po llogarit njo 5a 60 Hallave e Dajve ... Shminkat llogarit se ti marrin qikat e atjehit se te jashtit ma kfalitet ....garderoben e qesht ...

teutaA
08-07-09, 21:29
Po llogarit njo 5a 60 Hallave e Dajve ... Shminkat llogarit se ti marrin qikat e atjehit se te jashtit ma kfalitet ....garderoben e qesht ...

ahhahhahah hej kuku per mue a edhe per halla e daj me hy kredit aa

e per shminka mir e kie tybe se qashtu po thojshin a per garderob nashta me pshton se po thojn ju ausllanderat veshni me ngjyra selaqki bardh e pembe kshtu qe se besoj qe ata kan qef mu duk si na :smile:

Dallandyshja_718
09-07-09, 15:47
nje kredit per pushim ne ks por spo jam e sigurt sa me shkojn :confused:Sado qe te kesh t'shkojne, kete t'a garantoj une:smile: ,,,por thojne qefin nuk ka pare qe e paguan, ne kete shprehje po bazohem dhe po i'a lehtesoj vehtes...
M'a s'fortit m'vinte inat kur i jepsha $100 e m'i kthejshin 70 euro...:redface: :biggrin:
P.S. Mos kerko nga firma qe t'a parapaguajne pushimin:biggrin: se t'vijne m'a t'mira kur t'kthehesh...

Kalofsh mire ne pushime!

teutaA
09-07-09, 19:22
Sado qe te kesh t'shkojne, kete t'a garantoj une:smile: ,,,por thojne qefin nuk ka pare qe e paguan, ne kete shprehje po bazohem dhe po i'a lehtesoj vehtes...
M'a s'fortit m'vinte inat kur i jepsha $100 e m'i kthejshin 70 euro...:redface: :biggrin:
P.S. Mos kerko nga firma qe t'a parapaguajne pushimin:biggrin: se t'vijne m'a t'mira kur t'kthehesh...

Kalofsh mire ne pushime!

hahahahah e kam perjetu edhe ket por nuk po kuptojn qe ne me ket $ jetojm aq sa ka vler per ta 100 euro aq jan per neve 100$