PDA

View Full Version : Cili Komunitet Nga Diaspora -Evropa i ka Vajzat Mė tė bukura


Ex_Burri
18-05-05, 16:03
Cilat vajza SHQIPTARE-jane me te bukurat ne europe.

Ex_Burri
18-05-05, 16:03
Cilat vajza SHQIPTARE-jane me te bukurat ne europe.

ARVANITI
18-05-05, 17:30
Cilat vajza SHQIPTARE-jane me te bukurat ne europe.

Sqaroje pak me mire se s'po kuptoj

ARVANITI
18-05-05, 17:30
Cilat vajza SHQIPTARE-jane me te bukurat ne europe.

Sqaroje pak me mire se s'po kuptoj

Ex_Burri
19-05-05, 17:23
avraniti mire eka ex burri po ti ktheja pergjigjen :(

Ex_Burri
19-05-05, 17:23
avraniti mire eka ex burri po ti ktheja pergjigjen :(

ARVANITI
20-05-05, 12:49
ok,

te gjitha, pra.

Kaltrushi
23-05-05, 11:53
Mos mendo se ne cilin Vend ne Bote gjinden Vajzat me te bukra shqipetare????!?!?!


nese ket mendo mund te pergjigjem pa Sigurim por me mendim:

Ne Gjermani kam pare shume vajza te bukura......pra them per Gjermanin


Pershendetje........

ARVANITI
24-05-05, 11:20
Mos mendo se ne cilin Vend ne Bote gjinden Vajzat me te bukra shqipetare????!?!?!


nese ket mendo mund te pergjigjem pa Sigurim por me mendim:

Ne Gjermani kam pare shume vajza te bukura......pra them per Gjermanin


Pershendetje........

Ne ē'vende te tjera i ke pare femrat shqiptare, qe arrite ne kete perfundim? :lol: :lol:

Gentiani
25-05-05, 22:47
Cilat vajza SHQIPTARE-jane me te bukurat ne europe.

Pėr cilin komunitet diaspore bėhet fjalė kėtu dhe po diskutojmė ?! :roll: :wink:

shkamb hoxha
01-06-05, 13:49
Vajzat me te bukura te botes jan shqipetaret ,, vetem se ato nenqmohen nga vete ne shqipetaret ,, duhet te mesohemi te i rrespektojme me shuem dhe te i dashurojme me shume se mendoj se e meritojne

DEA
01-06-05, 21:57
http://www2.onunterhaltung.t-online.de/c/42/41/11/4241114,tid=i.jpg

kjo eshte

Ben
02-06-05, 11:29
Zanfina nje qe ka konkuruar per Miss Shqiptarja ne Ch,por Fotografin nuk po mundem me ta gjej.
Shum Bukuroshe per mendimin tim.

Gentiana
11-07-05, 20:40
http://www2.onunterhaltung.t-online.de/c/42/41/11/4241114,tid=i.jpg

kjo eshte


http://img85.imageshack.us/img85/8308/agnes8qr.jpg

Arb
11-07-05, 22:58
http://www2.onunterhaltung.t-online.de/c/42/41/11/4241114,tid=i.jpg

kjo eshte


http://img85.imageshack.us/img85/8308/agnes8qr.jpg

"Bukuri qe vret" thojke Migjeni (me sa me kujtohet)... Athu bash per Njomzen e ka pas fjalen a?

Kjo bukuri te len pa studime... Te merr ne qafe...

Arb
11-07-05, 23:00
Cilat vajza SHQIPTARE-jane me te bukurat ne europe.

Nuk e di per ne Europe.. vec ketu ne SHBA, vec Zoti qe ka dite me i fal...

Zoti i rujt se ska me to...

Kupid
28-09-05, 02:18
http://img85.imageshack.us/img85/8308/agnes8qr.jpg

:shock: :shock: :shock: :shock: hej, a ka teze pa martu kjo? :?

PRESHEVARE
29-10-05, 07:43
i nderuar "ex-Burri",

nuk jam dakor me pytjen se si eki ber ti, per mua do te ishte ajo:

....cillat vajza ne evrop jane me te bukurat?"

e do te thoja se si bukuria e radhe dhe terheqse iliro-shqiptare, nuk kan ber nena tjera....

...vetem syri i shkruaj, qe me te vertet me shumice kan vetem shqiptaret, eshte mbrekulli e vaqant...

te pershendet, loli

Naki
29-10-05, 15:34
Cili Komunitet Nga Diaspora -Evropa i ka Vajzat Mė tė bukura.

Titulli i temės eshtė edituar , pėr Mirkuptim qysh tani e Falimenderojė Autorin e Temės.

Naki

Bronx
03-11-05, 14:54
vallai te bukura jane krejt miss“at e tone, por masi po duhet nje vend ne europe me zgjellur atehere mendoj qe gjermania i ka me te bukura.

ciaooooooo

PRESHEVARE
07-11-05, 14:43
vallai te bukura jane krejt miss“at e tone, por masi po duhet nje vend ne europe me zgjellur atehere mendoj qe gjermania i ka me te bukura.

ciaooooooo


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Sy_kaltra
19-12-05, 00:36
T'gjitha Vajzat Shqiptare ku do qe gjenden jan te Bukura .

vendasi
19-12-05, 00:58
T'gjitha Vajzat Shqiptare ku do qe gjenden jan te Bukura .Vetem nje eshte ma bukura,ajo i ka Syte e Kalter..........

Sy_kaltra
19-12-05, 01:04
T'gjitha Vajzat Shqiptare ku do qe gjenden jan te Bukura .Vetem nje eshte ma bukura,ajo i ka Syte e Kalter..........

:lol: nuk munda as te pyes se kush esht aja :lol: :lol: :lol:

emine
08-08-11, 15:40
ashkaliket nam jan:tongue:

VoOoglushja
09-08-11, 19:59
spanja, brazili, greqia dhe shqipet :smile:

Hajra
09-08-11, 20:34
spanja, brazili, greqia dhe shqipet :smile:

....une po i lexoi arabisht se keshtu po me pelqen ma shume,

VoOoglushja
11-08-11, 18:45
....une po i lexoi arabisht se keshtu po me pelqen ma shume,


hahahaha po de po nime ato arabet shum tebukura jan :D

taraku-1
12-08-11, 15:26
Shqipet e skandinavis...jan hasull krejt ,swe,dk,no...

kto te gjermanis vijn ne ks me ni rryp en bel si llepa brena ktyneher haha trasha si bombella... kto jan te kosnakave e goblenave hahahaaaaa

LuLjaa
12-08-11, 15:30
Hahahahahahaaa a ti merak ki veē mi shti gjinjen mu perlah hahahaaaa

taraku-1
12-08-11, 18:22
Hahahahahahaaa a ti merak ki veē mi shti gjinjen mu perlah hahahaaaa

Hahaha po pernime e kom, qashtu eshte... qe dil ti ne Mitrovic kur kish kohe veres ne korrik ose ne ulqin, veq kqyri cilat jan te bukura me stil e sene vene i ki nga skandinavia...

shacit e gjermonis i njeh mejher, qikat knojn '' oj kosove oj nana ime '' e djemt' me znqka te uqk, shqipria e madhe qeso sene '' femrat e trasha i kan gjermania shqipet e gjermanis.....

LuLjaa
13-08-11, 00:22
.. Hahahahahahaa s'eshte normal ky njeri :D

qyre taraku ēka ka than dikush ...

- Del n`qytet lokalet plot
kan harru se nalt ka Zot
dikush pin e dikush han ...
po harrojn se ka Ramazan
... e kur kan halle luten
" o Zot ndihmom "
drejt tregom, ndihmen e Zotit a pe Meriton..

taraku-1
13-08-11, 00:55
Lovely, a pajtohesh me mendim in time lidhje me bijat tona shqiptare ne skandinaci dhe kto te gjermonis....

tregoj lules hahahah

LaCoStA
13-08-11, 08:59
Vjazat shqiptare ne pergjithesi jane te bukura, kudo qe jane ato...

lovely
13-08-11, 09:00
Lovely, a pajtohesh me mendim in time lidhje me bijat tona shqiptare ne skandinaci dhe kto te gjermonis....

tregoj lules hahahahTarak, mos um nguc per femna, me kan per mashka t kisha kallxu :biggrin:

taraku-1
13-08-11, 09:01
Vjazat shqiptare ne pergjithesi jane te bukura, kudo qe jane ato...

ama cilat jan ato me stil qe..........

taraku-1
13-08-11, 09:02
Tarak, mos um nguc per femna, me kan per mashka t kisha kallxu :biggrin:

hahahaha...

amo lules tregoj be se... se spo beson, tregoj qe kur vijn skandinavet ne ks e dalin me shetit kto tjerat veq ikin anash skajohen... hahahah

LaCoStA
13-08-11, 09:03
ama cilat jan ato me stil qe..........

A bon me t'kallzu mas iftari? :biggrin:

taraku-1
13-08-11, 09:06
A bon me t'kallzu mas iftari? :biggrin:

bon...., hahhahh

lovely
13-08-11, 09:07
hahahaha...

amo lules tregoj be se... se spo beson, tregoj qe kur vijn skandinavet ne ks e dalin me shetit kto tjerat veq ikin anash skajohen... hahahahtarak, nime, mos fol per femna t forta, se po na e prish ramazanin :biggrin:

LaCoStA
13-08-11, 09:09
bon...., hahhahh

Akej pra :smile:


tarak, nime, mos fol per femna t forta, se po na e prish ramazanin :biggrin:

Kallzoj bre lovelic se une s'po muj mu shpreh :biggrin:

lovely
13-08-11, 09:10
Akej pra :smile:
Kallzoj bre lovelic se une s'po muj mu shpreh :biggrin:shqip i kallxova de :biggrin:

LaCoStA
13-08-11, 09:16
shqip i kallxova de :biggrin:

Ishalla s'po na nguc ma :biggrin: