PDA

View Full Version : si thua?


modestja
28-05-05, 02:14
Jeton per te ngrene apo han(ushqehesh)per te jetuar??

Odise
28-05-05, 11:08
Pershendetje i/e nderuara modestja


'jeton me hanger, a han me jetua' shkurt shqip, thenie shume e qelluar, por qe i perket rubrikes filozofike. Une po them se njeriu han me jetua, se nuk mund te jetoj pa hanger (ngrene). Sado i larte te jete truri, rrenjet i ka ne stomak - thot poeti yne Ali Asllani.

kam nje sygjerim per Juve: keni hapur 7 thema te reja rresht, njerapastjetres, a do te kishin mundur te jene - nje a dy thema gjithsejt, qe te mos zene aqshume vend ne forum, sa une u lodha duke 'ecur' neper titujt Tuaj - pasha baben po! Edhe jane thema te ngjajshme e gati te njejta!

ēka thua, modestja?

modestja
29-05-05, 15:06
ju flm i nderuari odise flm per sygjerimin apo keshillen tuaj,por une temat nuk i shoh te ngjajshme,andaj edhe kam hap edhe tema tjera se fobismi,te ngrenit dhe disa gjera une nuk i shoh si te ngjajshme..por sidoqetejete ju flm edhe njehere,do te kem parasysh dhe ne konsiderate herave tjera sygjerimin dhe verejtjen tuaj